logo

Expertní vlasy Evalar

Popis k 12. červnu 2015

 • Latinský název: Expert Hair Evalar
 • Aktivní složka: Autolyzát pivovarské kvasnice (Autolysat cerevisiae depuratum fermentum siccum)
 • Výrobce: CJSC "Evalar" (Rusko)

Složení

Přípravek ve formě tablet obsahuje následující látky: pivovarské kvasnice autolyzátu, taurin, oxid zinečnatý, prasečí tráva a cystin.

Lahvička pro rozprašování zahrnuje: ethylalkohol, vodu, hydrosolový komplex liposentolu, L-arginin a L-karnitin, taurin, biotin, vitamín B6, aminofylin, mentol, kyselinu laurovou a aromatické složení.

Šampon obsahuje následující složky: vyčištěnou vodu, kokamidopropyl betain, laurethsulfosukcinát disodný, kokosylglutamát sodný a laurylsarkosinát, D-panthenol, L-arginin a L-karnitin tartrát, keratinový hydrolyzát, lipocentrol hydro a další látky.

Formulář uvolnění

Expert Evalar se vyrábí ve formě tablet s obsahem 1 g, 60 kusů v balení ve formě 100 ml lotionu a 250 ml šamponu.

Farmakologický účinek

Prostředky této řady jsou charakterizovány působením, které kompenzuje nedostatek stopových prvků, vitamínů a aminokyselin. A také přísada snižuje ztrátu a stimuluje růst nových vlasů.

Farmakodynamika a farmakokinetika

Expert Evalar pro vlasy je řada léků, které obsahují aktivní složky, které mají akci zaměřenou na snížení ztrát vlasů a zlepšení jejich stavu.

Když k tomu dojde, nedostatek vitamínů, aminokyselin a stopových prvků nezbytných pro zajištění zdraví a krásy kudrlin. Výrobky této série jsou navíc schopné stimulovat růst nových vlasů, zlepšovat výživu vlasových folikulů a stav pokožky hlavy, zvyšovat tvorbu kolagenu v dermis, obnovit lesk a lesk.

Účinnost prostředků této linie je způsobena složkami v jejich složení.

Přeslička je zdrojem přírodního křemíku, který zvyšuje tvorbu kolagenu a vyživuje vlasy zevnitř. Cystinové a taurinové aminokyseliny zajišťují růst silných a silných vlasů, jejich elasticitu a pružnost, zabraňují vypadávání vlasů. Zinek také zlepšuje růst a vývoj.

Sprejová emulze pomáhá snížit vypadávání vlasů a zvýšit jejich objem.

Použití šamponu může významně snížit ztráty a posílit kořenové žárovky. Zároveň se obnoví krása a zdraví kadeří, je zajištěna jejich ochrana před tepelnými účinky, normalizuje se metabolismus kůže. Díky jemné základně čisticího prostředku, která neobsahuje sírany, není šampon podrážděn při použití šamponu.

Indikace pro použití

Hlavními náznaky používání aplikace Hair Expert jsou:

 • potřeba těla pro taurin a zinek;
 • snížení ztrát;
 • zvýšení objemu;
 • zlepšení krásy a zdraví vlasů.

Kontraindikace

Použití tohoto doplňku stravy se nedoporučuje:

Nežádoucí účinky

Při použití přípravků Expert Hair Evalar se mohou objevit alergické reakce.

Pokyny pro odborné vlasy z Evalaru (metoda a dávkování)

Dávka léku v tabletách doporučuje užívat dospělí pacienti denně 2 x 1 tableta současně s jídlem.

Doba použití - 3 měsíce.

V případě potřeby je zaveden pravidelný příjem v intervalech 10 dní.

Při použití šamponu se doporučuje aplikovat na mokré vlasy, pak pěnu a nechat na vlasy asi 1-2 minuty. To umožní účinným látkám pracovat lépe na vlasu. Potom vypláchněte vodou. Postup můžete kdykoli zopakovat.

Postřikovací mléko by mělo být aplikováno na pokožku hlavy každý týden 3-4krát, vtírat masážními pohyby. Vypláchnutí tohoto nástroje nevyžaduje. Po nanesení lotion můžete použít stylingové produkty a používat vysoušeč vlasů. Aplikace kurzu - od 2 měsíců.

Předávkování

Při použití prostředků této řady případů předávkování nebylo zjištěno.

Podmínky prodeje

Prostředky můžete koupit bez lékařského předpisu v lékárně nebo od zástupce společnosti.

Podmínky skladování

Store Evalar Hair Expert při pokojové teplotě.

Doba použitelnosti

Analogy

Podobný účinek je také charakteristický pro Biotin.

Hodnocení Expert Hair Evalar

Jak víte, jedním z ukazatelů ženské krásy a zdraví jsou vlasy. Proto se ženy snaží o ně pečlivě pečovat, a to různými způsoby. Současně jsou recenze o Expert Hair Evalar poměrně časté a mnohé z nich jsou pozitivní.

Ženy, které používaly tři produkty najednou, poznamenaly, že doslova o týden později si všimli, že jejich vlasy začaly vypadat méně a jejich vzhled se výrazně zlepšil.

Často existují recenze mladých matek, kteří po narození dítěte začali rušit ztrátu a matnou barvu kudrlin. I když odborníci tvrdí, že takový jev je považován za zcela normální a nakonec projde, ženy nechtějí čekat. Proto se snaží používat tradiční recepty nebo bezpečné přípravky. Obvykle lék umožňuje rychle zastavit vypadávání vlasů a pak vrátit jejich krásu a sílu.

Kromě pilulky, ženy často používají Expertní vlasové mléko Evalar, jehož recenze se často nacházejí na fórech. Mnoho lidí má ráda tento spray spreje. Poznamenávají snadnost použití a samozřejmě efektivitu, ale v kombinaci s jinými prostředky.

Existují však zprávy, kdy na pozadí použití tohoto doplňku došlo k nežádoucím projevům ve formě kožních vyrážek, zvýšené chuti k jídlu a tudíž i tělesné hmotnosti. Důvodem je to, že hlavní složka tablet, která nejen zvyšuje chuť k jídlu, ale také může způsobit hormonální poruchy.

V každém případě, pokud vzniknou problémy, je důležité určit příčinu tohoto porušení. Proto je nejprve nutné konzultovat trichologa, podstoupit diagnózu a získat příslušná doporučení pro léčbu této nemoci. Pokud jde o tento přípravek, je to dobrá profylaktika.

Cena Expert Hair Evalar, kde koupit

Cena Expert Hair Evalar tablety pro 60 kusů je 380-420 rublů.

Lotion (100 ml) lze koupit za cenu 350 rublů a šampon (250 ml) - pro 490 rublů.

Vzdělání: Absolvovala bakalářský studijní obor pro základní lékařskou fakultu Rivne State. Vystudovala Státní lékařskou univerzitu Vinnitsa. M.I.Pirogov a stáž v jeho základně.

Pracovní zkušenosti: Od roku 2003 do roku 2013 pracovala jako lékárna a vedoucí kiosku lékárny. Byla oceněna diplomy a známkami pro mnoho let tvrdé práce. Lékařské články byly publikovány v místních publikacích (novinách) a na různých internetových portálech.

Expert na vlasy použil celou řadu výrobků, ale nejlepším účinkem byly vitaminy, protože ovlivňují tělo zevnitř a eliminují příčinu ztráty, nikoli maskují. Velmi chladné vitamíny pro ty, kteří chtějí krásné, husté a dlouhé vlasy.

Za měsíc mohou vlasy růst ne více než 5 mm. co je tam vidět? velmi zajímavé to zkusit. vlasy vypadnou při česání a vysušení po vymytí.

Jsem horlivý zastánce žádných šamponů. Zvláště miluju všechny druhy lékárenských linek. Několik měsíců už používá Evalar. Velmi se mi to líbilo) Při mytí vlasů šampon nepenuje příliš mnoho - to je vysvětleno nedostatkem síranů, ale vím, že někteří lidé mají jako plen pěna na hlavě při mytí, takže tohle není pro ně))) Vybrala jsem šampon zpočátku, protože po promytí shromáždila celou paru v koupelně, moult byl pravděpodobně sezónní)

Ráda experimentuji s mými vlasy. Budu barvit, stříhám si vlasy, holím si vlasy, pak přidám nějaké))) Obecně platí, že v mé podobě není stálost. Samozřejmě, chtěl jsem vyzkoušet všechno jako skutečného inovátora. A pak se obrátila na šampon Expert (bez síranu). Snažím se neumývat vlasy všemi druhy trosky označené SLS, které vám neporadím! Okamžitě budu říkat, že moje hlava každý den! Večer už není čerstvá a další ráno je obecně špinavá. Nemůžu stát stát není umývaná nebo špinavá hlava! Nemám problémy se ztrátou vlasů, chci, aby byla moje hlava co nejdéle čistá. Bude to nově příchozí s tímhle na mém poli? Tak vám řeknu víc o odborníkovi. A ne hustý, ale ne tekutý šampon, optimální konzistence pro bezsulfát. Neexistuje žádný ostrý pach, žádný peeling, lupy a podráždění, a zbytek jsem si nevšiml! Velmi dobře umyl hlavu, mírně pěnivý, dokonce i jedna aplikace je dost na to, aby umyl hlavu. Dovolte mi, abych vám vyprávěl o tom, jak jsem hlavní expert. Nejprve jsem dal šampon do dlaní, pak dal šampon a pěnu na kořeny a počkat asi tři minuty, masírovat kořeny s masážními pohyby, "vytáhnout dolů" na konce, a pak si je vypláchněte. Je to jednoduché! Nyní o výsledcích. Nemohu posoudit uvedenou ztrátu poklesu, protože Netrpím ztrátou vlasů. Pokud jde o zlepšení stavu vlasů a dlouhý pocit čerstvosti a čisté hlavy, všiml jsem si. Teď si mohu umýt vlasy za den! Pro mě je to vynikající výsledek a pokrok! Jsem velmi spokojen s odborníkem, zatímco já nekupím nic jiného, ​​zastavil jsem se na to!

Proti vypadávání vlasů je moje oblíbená osvědčená léčba Expert Hair Lotion. Zatímco jsem to jednou použil, dokončil jsem kurz za dva měsíce. Začal jsem ji používat, když po malování začaly vlasy vypadat velmi špatně a bylo nutné je okamžitě obnovit. Vyzkoušené oleje, všechny druhy balzámů, ale téměř bez úspěchu. Již s poslední nádejí jsem koupil toto pleťové mléko)) Po umytí vlasů jsem ho nanesl na pokožku hlavy a teprve pak jsem ji vysušil sušičem vlasů nebo prostě na otevřeném vzduchu. Ztráta se postupně snížila, avšak až do konce prvního měsíce použití lotionu se dá říci, že přestala. A za dva měsíce se moje vlasy stávaly zdravější a silnější, je dokonce vidět, že regrown kořeny vypadají úplně jinak, během tohoto času svítí, takže teď rostu svou přirozenou barvou, hrál jinak s lotionem)

Dobrý den všem! Chci podělit se o své pocity z používání šamponu Expert-hair. Odborník na vlasy je obecně řada výrobků. Existují pilulky, balzám, pleťové mléko a šampon sám. Ale ve zkušební době jsem začal pouze šampon. Líbilo se mi, že je bez síranů. Na místě společnosti Evalar hovoří výrobce o účinku za měsíc. Můj problém je obecně banální - vypadávání vlasů. Tento šampon byl aplikován asi měsíc, bylo to dostačující pro balení. Nevím, kolik procent vypadávání vlasů se snížilo, ale určitě mohu říci, že po propláchnutí vlasů zůstaly v koupelně méně. Navíc se stav vlasů zlepšil - byly měkčí a hedvábné. Použil jsem to takto - zpočátku jsem nalil potřebnou částku do mé ruky, zředil ji vodou trochu, opláchl i dále, zvláště kořeny a ponechal tuto pěnu po dobu 3 minut. Cena je v zásadě normální pro takové fondy, asi 400 rublů.

"Evalar", "Expert Hair": zpětná vazba od odborníků

Luxusní vlasy jsou nedílnou součástí nádherného obrazu ženy. Pro jejich výrobu pomůže komplex léků od firmy "Evalar" - "Expert Hair". Recenze o něm říkají, že je schopen pečlivě pečovat o vlasy, a to jak venku, tak uvnitř. Zahrnuje nejen detergenty a posilovače, ale také komplex vitaminů.

O Evalaru

Značka "Evalar" byla tvořena dvěma ženskými jmény: Eva a Larissa. Majitelem prvního z nich je ředitelka kosmetické firmy v Polsku. Paní se riskovala a investovala do ruského obchodu. Druhá, Larisa, se stala vedoucím výzkumného a výrobního sdružení AO "Altai". V současné době je generálním ředitelem společnosti Evalar.

Evalar je jednou z největších společností v Ruské federaci. Vyrábí a vyvíjí drogy a doplňky stravy. Obsahují pouze přírodní přísady, které mají příznivý účinek na lidské tělo.

Výrobky procházejí celým kruhem v rámci jednoho výrobce, jedná se o pěstování bylin, jejich zpracování a balení v kontejneru již hotového výrobku. Technické vybavení plně vyhovuje mezinárodním standardům kvality.

Asi 200 léků a doplňků stravy vyrábí společnost. Například komplex "Evalar" - "Expert Hair", jehož recenze jsou většinou pozitivní. Veškeré zboží této organizace je zaměřeno na zlepšení a udržování lidského zdraví.

Série "Expert Hair"

Rozsah společnosti je obrovský a proti jeho pozadí, zvláště vyniká řada "Hair Expert" z "Evalar". Recenze těchto produktů říkají, že obsahují pouze přírodní ingredience, které pomáhají zachovat a najít krásné vlasy. Přípravky lze používat samostatně i v kombinaci. V druhém případě je jejich použití největším efektem.

Komplex od společnosti Evalar Expert Hair, jehož hodnocení je přesvědčivá, zahrnuje:

 • šampon, který jemně a jemně čistí vlasy od nečistot a stylingových výrobků;
 • lotion, doplňkové účinky šamponu, které vyživují a posilují prameny po celé délce;
 • vitamíny, jejichž příjem přijímá vlasové folikuly s veškerými potřebnými látkami zevnitř.

Akce fondů se dokonale doplňují, což vám umožňuje dosáhnout maximálních výsledků.

Šampon "Expert Hair" ("Evalar")

Recenze šampon na pódium a tvrdí, že obsahuje mnoho účinných látek, které významně ovlivňují stav vlasů po jejich použití. Mezi nimi stojí:

 • extrakt z konského kaštanu;
 • D-panthenol;
 • keratin;
 • rozpustný kolagen s elastinem;
 • chitosan;
 • liposterolu-hydro, včetně provitaminů B5, vitamínových skupin PP a C, kyseliny hyaluronové v kombinaci s ovocnými kyselinami;
 • arganový olej;
 • L-carnin a arginin;
 • biotin.

Detergent má příznivý účinek na vlasy, zejména:

 • ochrana před negativními vnějšími faktory, jako je sluneční záření, nečistoty, prach, změny teploty a podobné jevy;
 • navlhčující prameny;
 • stabilizace metabolismu tuků;
 • regenerace vlasových kožních buněk;
 • silové vlasy;
 • aktivace metabolických procesů a stimulace růstu pokožky hlavy;
 • obnovení struktury vlasů vyplněním vytvořených dutin keratinem.

Šampon "Expert Hair" ("Evalar"), jehož recenze je stín obdivu, obsahuje šest přírodních bílkovin - to je L-arginin, keratin, kolagen, elastin, taurin a chitosan. Úspěšně bojují se ztrátou vlasů, poškozením, křehkými vlasy. Účinně ovlivňují oslabené a rozštěpené konce. Vhodná pro péči o matné a nehybné vlasy.

O vlasovém lotionu

Lotion "Evalar" - "Expert Hair" - recenze jsou velmi odlišné a obsahují vitamínový koktejl na vlasy a pokožku hlavy. Jedná se o: aminofylin, komplexní liposentol-N, biotin, mentol, L-karnitin a mnoho dalších látek.

Zastavení ztráty vlasů, zlepšení krevního oběhu pokožky hlavy, zvýšení bazálního objemu, normalizace metabolických procesů, navrácení poškozené vlasové kutikuly - všechny tyto faktory potvrzují ve většině případů účinný efekt této vlasové řady Expert Hair (Evalar).

Recenze spray tuto společnost položil téměř první místo (vedle šamponu) v péči o poškozené prameny. Navíc způsobuje aktivní růst vlasů a úplně léčí vlasy, vytváří kudrlinky hladké, lesklé a hedvábné. Aplikuje se přímo na kůži hlavy a neumí se - vnikne do pokožky. Lotion nevytváří zvlněné kudrlinky a nedělá je tuky. Po aplikaci je možné provádět všechny obvyklé činnosti s vlasy, tj. Jejich česání a stylování. Pravidelné používání - nejméně třikrát týdně. Doba trvání kurzu je dva měsíce.

Vitamíny "Expert vlasy" ("Evalar"): instrukce

Přehled vitamínů také naznačuje jejich účinnost. Takže v jedné tabletě s hmotností 1 g obsahuje 150 mg pivovarských kvasnic, 120 mg extraktu přesličky, 75 mg taurinu, 50 mg cystinu a 10 mg oxidu zinečnatého. Jsou to biologicky aktivní doplňky stravy a nejsou považovány za drogy.

 • Autolyzátové pivovarské kvasnice vyživují tělo vitamíny B a vysoce kvalitní bílkoviny. Obsahuje aminokyseliny a enzymy, které urychlují metabolické procesy. To zlepšuje mikroflóru a práci gastrointestinálního traktu, léčí pokožku a prameny.
 • Přeslička nasycuje tělo křemíkem, přispívá k produkci kolagenu. Vyživuje vlasy, dodává jim lesk, zářivost, zvlhčuje, zlepšuje pružnost pokožky a pružnost vlasů.
 • Taurin obnovuje strukturu zvlnění na úrovni buněk. Zasahuje do procesu zničení v tkáních. Zlepšuje růst pramenů, zabraňuje jejich ztrátě.
 • Cystine obsahuje síru a je nedílnou součástí keratinu. Poskytuje pružnost, hladkost a pružnost pokožky hlavy.
 • Zinek reguluje metabolismus a podílí se na rozdělení buněk v kořenovém systému vlasů. Nedostatek tohoto prvku zpomaluje růst nehtů a vlasů, přispívá k jejich zničení.

Užívejte jednu tabletu dvakrát denně až na tři měsíce vitamínové léky "Expert Hair" ("Evalar"). Vitamíny, jejichž hodnocení, i když většina z nich potvrdí pozitivní výsledek, by neměly brát těhotné a kojící ženy.

Výrobní linka "Expert Hair": ceny

Cena produktů společnosti "Evalar" "Expert Hair", recenze, které otřásají obdivem, je nízká. Náklady na šampon se pohybují od 450 rublů. Lotion lze zakoupit za 350 rublů a komplex vitaminů pro 300 rublů. Cena se liší v závislosti na příplatku v zásuvce.

Kde koupit?

Odborný vlasový komplex (Evalar), který uvádí, že tyto léky lze nalézt téměř ve všech lékárnách v Ruské federaci, se také prodávají v lékárničce Evalar. Také tento produkt můžete objednat v on-line lékárně nebo na oficiálních stránkách společnosti.

Ti, kteří si přejí od 05:00 do 17:00, mohou požádat o všechny otázky o zájem o bezplatný vícekanálový telefon.

Recenze znamená "odborné vlasy"

Komplex léků "Expert Hair" shromáždil spoustu recenzí. Dámy slaví zlepšení vlasů po dvou týdnech šamponu a pleťové vody. Za prvé vzrostl růst pramenů, na kořenech se objevila podsada a ztráta přerušila. Kudrlinky se staly hladké, pružné a objemné. Velmi dobrý výsledek se projevuje pouze v důsledku tříměsíčního příjmu vitamínů a využívání finančních prostředků. Během této doby se zlepší nejen stav vlasů, ale také kůže a nehtů.

Někteří lidé nemají prostředky. Je třeba poznamenat, že ani po dlouhém příjmu vitamínů nebyl očekávaný výsledek viditelný. Tam jsou ti, kteří přišli jen dočasné zlepšení, a to pouze v době použití prostředků a užívání pilulek uvnitř. Po ukončení jejich užívání došlo k obnovení ztráty vlasů a dosažený výsledek byl minimalizován.

Navzdory tomu však existují mnohem pozitivnější odpovědi než negativní.

Prostředek "Expert Hair" je jedinečný komplex, který dokáže vyléčit kudrlinky, zastavit ztráty, zvýšit růst a zlepšit jejich vzhled. Krásné vlasy s "Evalar" není mýtus, ale realita.

"Expert Hair" od "Evalar": pomáhá, nebo ne, názor těch, kteří se snažili

"Expertní" řada je představována aktivní biologickou přísadou ve formě tablet, stejně jako lékařský a kosmetický šampon, balzám a sprej na mléko. Komplexní využití finančních prostředků vám umožňuje vyplnit nedostatek aminokyselin, vitamínů a stopových prvků, které jsou zodpovědné za krásu kudrlin. Jak slibuje výrobce, pravidelné užívání těchto léků přispívá k:

 • posílit a povzbudit růst nových vlasů;
 • zlepšení stavu pokožky hlavy;
 • probuzení vlasových folikulů "spí";
 • boj proti alopecii.

Pilulky "Expert Hair" od "Evalar"

Expertní pilulky na vlasy od společnosti Evalar jsou doplněk stravy s léčivým účinkem. Stimuluje produkci proteinů - kolagen v kůži, vyživuje vlasové kořeny, vrací životní sílu do pramenů. Kompletní analogy léku v prodeji nejsou uvedeny. Zde je jednou z možností volba biologických přísad s podobným obsahem komponent.

Složení

Jedna tableta obsahuje vitaminy B a esenciální aminokyseliny pro posilování vlasů. Přírodní složky směrového účinku regulují mazové žlázy a mohou obnovit i poškozené vlasy.

 • Autolyzovat pivovarské kvasnice. Polovina se skládá z aktivních proteinů a vitamínů B. Je odpovědný za metabolismus látek v buňkách, normalizuje střevní mikroflóru, což má příznivý účinek na stav vlasů a zabraňuje vypadávání vlasů.
 • Přeslička. Doplňuje tělo křemíkem, který vyvolává tvorbu kolagenu. Komponenta hraje důležitou roli při tvorbě pojivových a kostních tkání, výživy a hydratace pokožky hlavy, vytváří vlasy lesklé a elastické.
 • Taurin. Obnovuje a utěsňuje konstrukci, zabraňuje poškození a deformaci kořenových žárovek, je zodpovědná za udržování vodní rovnováhy a odstranění suchosti pramenů.
 • Zinek Důležitý stopový prvek, který podporuje kořeny buněčného dělení a metabolismu. Posiluje folikuly a zabraňuje rozvoj androgenní alopecie, lupů a seborrhy.
 • Cystin. Aminokyselina obsahující síru zajišťuje kudrlinky s pružností a měkkostí, zabraňuje křehkosti, vyrovnává textura a vrací zdravý vzhled. Chrání před negativními environmentálními faktory.

V tabulce je uveden počet složek uvedených ve složení jedné tablety o hmotnosti 1 g.

Tabulka - složení "Expert Hair" z tablet "Evalar"

Expert na vlasy Evalar

Pills Expert Hair Evalar - přírodní vitamíny pro vlasy.
Pilulky Expert Hair - je kompletní výživa vlasové žárovky zevnitř. Aktivní přírodní složky tablet jsou dodávány do folikulů systémovým průtokem krve.
Expert na vlasy Evalar:
- Redukujte vypadávání vlasů a stimulujte růst vlasů
- Zlepšení výživy vlasových folikulů, obnovení vitality vlasů a krásy
- Zlepšete stav pokožky hlavy (bez lupů, svědění, podráždění).
- Stimuluje tvorbu kolagenu v dermis, obnovuje lesk a lesk vlasům
Autolyzát pivních kvasnic - zdroj Zajišťuje vlasy s bílkovinami a vitamíny B, které podporují růst vlasů, zesilují a silně, regulují olejovitost vlasů, vytváří vlasy lesk a pružnost.
Přeslička je zdrojem křemíku, který je nezbytný pro sílu a pevnost vlasů, zdraví pokožky hlavy.
Taurin je aminokyselina, stavební materiál pro růst krásných, zdravých vlasů.
Cystin je aminokyselina obsahující síru. Síra je potřebná k odstranění ztráty vlasů, otupění a křehkých vlasů, které chrání vlasy před negativními účinky vnějších faktorů (nachlazení, suchost, prach atd.). Obzvláště potřebují sírové mastné vlasy.
Zinek je stopový prvek, který je nezbytný pro metabolismus a rozdělení buněk ve vlasech a kůži. Zabraňuje tvorbě lupů, hub a podráždění pokožky.

Indikace pro použití:
Expert na vlasy Evalar se doporučuje jako biologicky aktivní doplněk stravy - zdroj taurinu a zinku.
Obsahuje přírodní vitamíny a další biologicky aktivní látky.
Pomáhá snížit vypadávání vlasů, zvýšit jejich objem, vzhled lesku.

Způsob použití:
Dospělí na 1 tabletě Expertní vlasy Evalar 2 x denně při jídle.
Doba příjmu - 3 měsíce.

Kontraindikace:
Je zakázáno užívat tablety Expert Hair Evalar osobám s individuální nesnášenlivostí ke složkám přípravku, těhotenstvím nebo kojení.
Před použitím se doporučuje konzultovat s lékařem.

Těhotenství:
Je kontraindikováno užívat pilulky na vlasy Evalar během těhotenství.

Podmínky skladování:
Expert na vlasy Evalar by měl být skladován na suchém místě mimo dosah dětí.

Formulář uvolnění:
Hair Expert Evalar - 1,0 g tablety
Balení - 60 kapslí., Pro kurz - 3 balení.

Složení:
2 tablety (denní příjem) Expert Hair Evalar obsahuje: autolyzát pivních kvasinek (zdroj přírodních vitamínů) 300 mg, taurin 150 mg, cystin 100 mg, přeslička 60 mg, oxid zinečnatý včetně zinku 15 mg, 12 mg biotin 150 mcg

Expert na vlasy

Expert na vlasy: návod k použití a recenze

Latinský název: Ekspert volos

Účinná látka: kombinace přírodních vitamínů a proteinů, složení rostlin, esenciálních aminokyselin a enzymů (v závislosti na formě uvolňování), liposentol hydro komplex

Výrobce: CJSC Evalar (Rusko)

Aktualizace popisu a fotografie: 07/11/2018

Ceny v lékárnách: od 93 rublů.

Hair Expert - sada produktů pro péči o vlasy obsahující přírodní složky; zahrnuje kosmetiku a biologicky aktivní doplňky stravy (BAA) ve formě tablet, které jsou zdrojem taurinu, zinku a křemíku.

Forma uvolnění a složení

Odstraňte Hair Expert v následujících formách:

 • tablety (60 kusů v kartonové krabici);
 • šampon (bez sulfátu) (250 ml na tubu, 1 tubu v krabičce, 7 ml v sáčku, 5 kusů v balení);
 • lotion (100 ml v injekční lahvičce s rozprašovačem, 1 lahvička v kartonové krabici);
 • Balzám (250 ml v tubě, 1 tubu v kartonové krabici).

Složky 1 tableta:

 • účinné látky: autolyzát pivních kvasinek - 150 mg, taurin - nejméně 75 mg, cystin - 50 mg, přeslička - 30 mg, oxid zinečnatý - 7,5 mg, biotin - 0,075 mg;
 • další složky: mikrokrystalická celulóza (nosič), polyvinylpyrrolidon (nosič), stearát vápenatý a amorfní oxid křemičitý (protihrudní činidla);
 • potahování filmem (přísady do potravin): polyethylenglykol, oxid titaničitý (nosič), hydroxypropylmethylcelulóza, mastek, Tween 80.

Šampon složení: sodná laurylsarkosinát sodný, dvojsodná Laureth-sulfosukcinát, diethanolamid z mastných kyselin kokosového oleje, sodné kokoyl glutamátu, kokamidopropylbetain, voda (a) silikonové Quaternium-18 (a) Trideceth-6 (a) Trideceth-12, Ceteareth-60 myristyl Glykol, čištěná voda, polyquaternium-7, komplex Liposentol hydro (kyselina askorbová, panthenol, niacinamid, askorbát sodný, ethyl-panthenol, salicylát sodný, kyselina glykolová, hyaluronát sodný, kyselina mléčná, kyselina citrónová), D-panthenol, rozpustný kolagen s elastinem (rozpustná Kolagen s elastinem), ve vodě rozpustný chitosan, uh strakt propylenglykol jírovce, Biotin Plus, L-arginin, taurin, arganový olej, L-karnitinu, kyselina citrónová, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, dipropylenglykol, polysorbát 20, edetát disodný, Fenohem, aroma kompozice.

Směs lotion: Komplexní Liposentol hydro (kyselina askorbová, niacinamid, panthenol ethyl, panthenol, salicylát sodný, askorbát sodný, hyaluronát sodný, kyselina glykolová, kyselina citrónová, kyselina mléčná), L-karnitin, L-arginin, taurin, vitamin B6, biotin, aminofylin, mentol, kyselina laurová, ethylalkohol, euxil K300, voda, aromatické složení.

Složení balzám: Bis-cetearyl Amodimethicone (a) Ceteareth-7 (a), Ceteareth-25 (Silsoft AX-E), D-panthenol, cetearylalkohol, behentrimonium chlorid, cetrimonium chlorid, čištěná voda, polyquaternium-7, Ceteareth-60 myristyl glykol, rozpustný kolagen s elastinem, hydrolyzovaný keratin, Liposentol více (směs rostlinné fosfolipidy a vitaminů a, E, F), extrahovat propylenglykol jírovce, L-arginin, taurin, L-karnitin tartarát, arganový olej, hydroxyethylcelulóza, chitosan, ve vodě rozpustný citrónovou kyselina, aromatická kompozice, disodná EDTA, Euxil K 100.

Farmakologické vlastnosti

Série léků Expert Hair je určena pro komplexní péči o vlasy - vnější použití kosmetiky a perorálních doplňků.

Komplex produktů péče o vlasy obsahuje:

 • Experimentální tablety na vlasy (BAA): pomáhají snižovat ztrátu vlasů, plně vyživují vlasové folikuly zevnitř tím, že přivádějí aktivní folikuly do folikulů pomocí systémového průtoku krve; aminokyseliny cystin a taurin zabraňují vypadávání vlasů, dávají jim pružnost, pružnost, poskytují zdravou strukturu; B vitamíny podporují růst vlasů; výtěžek přesličky obsahující křemík zvyšuje tvorbu kolagenu, který je nezbytný pro zdravé vlasy a pokožku; síra v biotinu reguluje koncentraci tuku v pokožce, dává vlasům krásný vzhled a lesk;
 • Expertní vlasový šampon: vyrobený na bázi jemného detergentu bez použití síranů; přírodní proteiny a aminokyseliny obsažené v šamponu (keratin, kolagen, elastin, taurin, arginin, karnitin) posilují vlasy, zachovávají jejich lesk a sílu; biotin řídí aktivitu mazových žláz; Arganový olej pomáhá péče o poškozené, oslabené a křehké vlasy; D-panthenol se podílí na obnovení elasticity vlasů; gaštanový extrakt normalizuje metabolické procesy v kožních buňkách, obnovuje jeho vlhkost a svěžest, usnadňuje česání vlasů;
 • Expertní vlasové vody: posilující vlasové folikuly a stimulující krevní oběh pokožky snižuje ztrátu vlasů a pomáhá urychlit jejich růst a zvyšování objemu; lehká struktura znamená rychle vstřebat a nezanechává žádné mastné a těžké vlasy; Voda rozpustná směs kyseliny hyaluronové a vitamínů (C, B5, PP), která je součástí přípravku, zajišťuje normální fungování mazových žláz, eliminuje podráždění kůže; díky L-karnitinu se zvyšuje růst nových silných vlasů a provádí se přechod tenké objemné do zdravé fáze dospělých; Biotin zabraňuje nadměrnému vysušení pokožky a posiluje vlasy;
 • Balz Expert vlasy: má lehkou strukturu, neváží vlasy a je snadno umýt, vhodný pro všechny typy vlasů (včetně barvených a poškozených); obklopující a pronikající hluboko do vlasů nástroj pomáhá obnovit jeho strukturu a chránit ji před vnějšími vlivy (včetně tepelného stylu); poskytuje hydrataci a regeneraci pokožky, dostává se do svých hlubokých vrstev, čistí od produktů rozkladu bílkovin; eliminuje mikrodamáže pokožky a vlasů.

Indikace pro použití

Odborné vlasové přípravky se doporučují pro ochranu proti vypadávání vlasů, stejně jako pro posílení jejich struktury, zvýšení objemu a růstu a vzhled zdravého lesku. Tablety, které jsou doplňky stravy, se také používají jako zdroj zinku a taurinu.

Kontraindikace

Všechny léky v sérii jsou kontraindikovány v případě individuální přecitlivělosti na kteroukoli z jejich složek.

Podle pokynů je expertní vlasy ve formě tablet dodatečně kontraindikován pro použití během těhotenství a kojení.

Pokyny pro použití Expertní vlasy: metoda a dávkování

Doporučení pro využití finančních prostředků:

 • Tablety na vlasy: dospělí jsou předepisováni orálně 2krát denně, 1ks. při jídle; kurz - 3 měsíce; Rovněž je možné pravidelně používat doplňky s 10denními přestávkami;
 • Šampon na vlasy Expert: Aplikujte výrobek na mokré vlasy, pak ho pěstujte masážními pohyby a nechte na vlasy, aby se zvýšil účinek účinných látek asi 1-2 minuty, po kterém je třeba umyt drogu vodou; v případě potřeby můžete postup opakovat;
 • Expertní vlasové krémy: doporučuje se užívat 3-4krát týdně, aplikovat lék na pokožku hlavy a otírat ji čistým masážním pohybem, není nutné lotion vypláchnout; po ukončení procedury je dovoleno aplikovat přípravky pro úpravu vlasů a používat vysoušeč vlasů, musí trvat nejméně 2 měsíce;
 • Balz Expertové vlasy: Malé množství léku by mělo být aplikováno na vlhké čisté vlasy rovnoměrně rozložené po celé délce, po 2-3 minutách je nutné nástroj umýt velkým množstvím teplé vody; aplikujte 2-3 krát týdně.

Chcete-li dosáhnout nejlepšího výsledku, doporučujeme používat všechny produkty Expert Hair v komplexu.

Nežádoucí účinky

Pokud trpíte nesnášenlivostí jakékoli složky léku, může dojít k rozvoji alergických reakcí.

Předávkování

Žádné údaje nejsou k dispozici.

Zvláštní instrukce

Expertní řady vlasů nejsou léky. Před použitím komplexního nebo některého z jeho prostředků se doporučuje konzultovat s lékařem.

Pravděpodobnost dosažení požadovaného účinku je značně zvýšena v případě použití lotionu, když se objeví první známky vypadávání vlasů.

V případě náhodného šamponu nebo balzámového kontaktu s očima důkladně opláchněte vodou.

Používejte během těhotenství a kojení

Těhotné a kojící ženy, které užívají pilulky na vlasy Expertní vlasy jsou kontraindikovány.

Léková interakce

Analogy

Informace o analogech Hair Expert nejsou k dispozici.

Podmínky ukládání

Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.

Doba použitelnosti tablet - 3 roky, lotion - 2 roky, šampon a balzám - podívejte se na balení.

Podmínky prodeje lékáren

Prodává se bez předpisu.

Hair Expert Recenze

Existuje mnoho recenzí o Hair Expert, a jsou docela rozmanité. Velká skupina uživatelů považuje tento léčivý prostředek za účinný prostředek, kvůli němuž vlasy vypadají mnohem méně, získávají měkkost a objem, přestanou bít a získají zdravý lesk. Zvláště mnoho pozitivních recenzí o šamponu a lotionu.

Nicméně, další skupina uživatelů uvádí, že účinek léku byl krátkodobý, neúčinný nebo účinek užívání chyběl. Nejvíce negativních hodnocení souvisí s tabletami. Po použití lotionu se někdy stěžuje na nepříjemný zápach alkoholu a nepohodlného dávkovače. Mnozí považují nedostatek šamponu za vysokou cenu.

Expertní cena vlasů v lékárnách

Orientační cena pro odborné vlasy je:

 • tablety, 60 ks. v balení - 530 stran;
 • šampon, zkumavka 250 ml - 500 r.; sáček (7 ml) 5 ks. v balení - 100 ks;
 • lotion, sprejová láhev 100 ml - 420 stran;
 • Balzám, zkumavka 250 ml - 400 r.

Expert na vlasy od firmy Evalar: návod k použití

Indikace pro použití

Produkty "Expert Hair" jsou určeny pro osoby s patologickou intenzivní plešatostí. Také lék je nezbytný pro plnou péči o poškozené kadeřnictví, odstranění svědění, lupů a suchosti kůže hlavy.

Pilulky

Tablety pro vypadávání vlasů jsou uvedeny v balení obsahujícím 60 kusů bílé barvy. BADM zvláštní chuť pivních kvasnic, vůně chybí.

Složení tablet společnosti "Evalar" zahrnuje následující látky:

Průměrná cena: 480 rub

Pivovarský extrakt z kvasnic. Komponenta nasycuje kadeře proteinem a vitamíny skupiny B. Pivovarské kvasnice zlepšují růst vlasů, přispívají k jejich hustotě a elasticitě

 • Přeslička - je zdrojem silných a pevných pramenů
 • Taurin - je aminokyselina, která podporuje růst vlasů
 • Cystin je aminokyselina obsahující síru. Eliminuje suchost, křehkost a ztrátu pramenů. Chrání kadeře před vlivy prostředí: studené, tepelné ošetření
 • Zinek - je stopový prvek nezbytný pro normalizaci metabolismu. Profylaktická látka zabraňující tvorbě lupů, svědění a skalpových hub.
 • Tablety Evalar jsou univerzální léčbou vitamíny, které jsou charakterizovány následujícími příznivými vlastnostmi:

  • Podporujte zhutnění struktury vlasů
  • Udržujte vodní rovnováhu vlasů
  • Posilujte proces regenerace vlasů po celé délce
  • Zpomaluje proces vypadávání vlasů a podporuje jejich aktivní růst
  • Odstraňte lupy, svědění a suchou pokožku hlavy
  • Normalizujte mazové žlázy
  • Dejte vlasům jemnost a lesk.

  Dávkování a podání

  Pivovarské tablety kvasnic by se měly užívat ve 2 ks. každý den Doporučuje se pít drogu po jídle a pít velkou vodu.

  Průběh pilulek Expert Hair Evkalar trvá tři měsíce. Po dvou týdnech příjmu bude výsledek viditelný.

  Šampon a pleťové vody

  Průměrná cena od 350 do 450 rublů

  Šampon - uchovává se v nádobě o objemu 250 ml. Léčba je charakterizována nasyceným zápachem, pěnou při aplikaci.

  Lotion - v lahvi s dávkovačem, 100 ml. Nástroj má příjemný zápach, látka je bezbarvá.

  Doporučuje se použít šampon a pleťové mléko společnosti Evalar v komplexu. Expertní vlasová kosmetika v tandemu poskytuje účinný prostředek pro oslabené a poškozené kadeře.

  Šampon obsahuje následující užitečné složky:

  • Čisticí prostředky - vyčistěte prameny od nečistot a stylingových výrobků. Díky šetřícím prvkům, které jsou shodné v dětských šamponech, droga snižuje ztrátu vlasů a dává jim objem
  • Keratin - podporuje regeneraci a vyhlazení pokožky hlavy, má osvěžující a zvlhčující účinek. Zjednodušuje česání kudrlin
  • Kolagen - je přirozený protein, který obnovuje prameny a dodává jim lesk
  • Chitosan - je polysacharid, který pomáhá hydratovat a regenerovat strukturu kadeř
  • Arganový olej - eliminuje suchost, zlomení a ztrátu pramene
  • Biotin - je vitaminový komplex nezbytný pro normalizaci mazových žláz.
  • Extrakt pivovarských kvasnic - přispívá k saturaci pramenů bílkovin a vitaminů, urychluje růst vlasů.

  Ne méně nasýtený prostředek obsahuje lotion. Skládá se z následujících prvků:

  • Aminofylin - ohřívá hluboké vrstvy dermis a urychluje krevní oběh pokožky hlavy
  • Liposentol N - komplex rozpustných vitaminů, normalizující mazové žlázy
  • L - karnitin - je aminokyselina, která zvyšuje růst nových vlasů.

  Komplex působí působivě na kadeře:

  • Působí jako ochranná bariéra, která brání vlivu vnějšího prostředí na kadeře
  • Vyživuje a hydratuje pokožku hlavy díky obsahu kolagenu a elastinu
  • Normalizuje funkci mazových žláz
  • Stimuluje opravu poškozených vlasů a skalpových buněk
  • Podporuje aktivní růst vlasů
  • Zlepšuje cirkulaci pokožky hlavy
  • Obohacuje vlasy s vitamíny a minerály potřebnými pro zdravý růst
  • Vyhlazuje poškozené vlasové váhy a vytváří laminovací efekt.

  Kromě šamponu musíte použít i lotion. Lék je určen ke zlepšení krevního oběhu a ke zvýšení toku příznivých stopových prvků ve vlasových folikulích.

  Způsob použití

  Před použitím přípravků "Evalar Expert Hair" je nutné přezkoušet návod k použití. Nesprávné užívání léku může významně snížit jeho účinnost.

  Šampon

  Pro účinné použití je třeba šampon penetrovat a aplikovat na mokré vlasy. Nástroj by měl zůstat na prameni po dobu 2 minut, poté by měl být omyt teplou vodou.

  Šampon je určen k pravidelnému používání. Výrobek je vhodný pro každodenní péči.

  Lotion

  Pokyny pro použití pleťové vody jsou jednoduché: prostě aplikujte výrobek na hlavu s lehkým masážním pohybem, není nutné jej vypláchnout, po nanesení vlasů je nutné jej vyschnout pomocí vysoušeče vlasů, je přípustné používat stylingové výrobky.

  Tento postup by neměl být prováděn více než 4krát týdně. Kurzy léčby jsou 2 měsíce.

  Během těhotenství a kojení

  Produkty firmy "Evalar" určené k obnově křehkých a poškozených vlasů nemají kontraindikace pro těhotné ženy.

  Lék je schopen nejen normalizovat stav zámků budoucí matky, ale také nasýtit její tělo užitečnými vitamíny.

  Kontraindikace

  Výrobky "Expert Hair" nemá žádné kontraindikace, s výjimkou individuální nesnášenlivosti vůči složkám obsaženým v léčivu. Lék je určen jak pro dospělé, tak pro děti.

  Bezpečnostní opatření

  Při užívání léků "Expert Hair" se musí vyvarovat kontaktu se šamponem a lotionem v oku.

  Křížové lékové interakce

  Při užívání léku mohou pacienti kombinovat s jinými léky. Vzhledem k tomu, že tablety, čaj a kosmetické přípravky jsou kompatibilní s jinými léky.

  Nežádoucí účinky

  Při testování Expert Hair Evalar byly zaznamenány nežádoucí účinky v ojedinělých případech, kdy pacient trpěl neznášanlivostí, byly pozorovány svědění a pálení pokožky hlavy.

  Předávkování

  Předávkování kosmetiky není možné, zatímco užíváte pilulky a čaj, musíte postupovat podle pokynů.

  Podmínky ukládání

  Léčivo by mělo být skladováno při teplotě +5 až +25 stupňů. Trvanlivost léku je 2 roky.

  Analogy

  Lék "Expert Hair" je ve své skladbě jedinečný. Dosud produkty nemají analogy, produkty na trhu nezahrnují současně komplex vitaminů, aminokyselin a rostlinných extraktů.

  Expert na vlasy od firmy Evalar: návod k použití

  Indikace pro použití

  Produkty "Expert Hair" jsou určeny pro osoby s patologickou intenzivní plešatostí. Také lék je nezbytný pro plnou péči o poškozené kadeřnictví, odstranění svědění, lupů a suchosti kůže hlavy.

  Pilulky

  Tablety pro vypadávání vlasů jsou uvedeny v balení obsahujícím 60 kusů bílé barvy. BADM zvláštní chuť pivních kvasnic, vůně chybí.

  Složení tablet společnosti "Evalar" zahrnuje následující látky:

  Průměrná cena: 480 rub

  Pivovarský extrakt z kvasnic. Komponenta nasycuje kadeře proteinem a vitamíny skupiny B. Pivovarské kvasnice zlepšují růst vlasů, přispívají k jejich hustotě a elasticitě

 • Přeslička - je zdrojem silných a pevných pramenů
 • Taurin - je aminokyselina, která podporuje růst vlasů
 • Cystin je aminokyselina obsahující síru. Eliminuje suchost, křehkost a ztrátu pramenů. Chrání kadeře před vlivy prostředí: studené, tepelné ošetření
 • Zinek - je stopový prvek nezbytný pro normalizaci metabolismu. Profylaktická látka zabraňující tvorbě lupů, svědění a skalpových hub.
 • Tablety Evalar jsou univerzální léčbou vitamíny, které jsou charakterizovány následujícími příznivými vlastnostmi:

  • Podporujte zhutnění struktury vlasů
  • Udržujte vodní rovnováhu vlasů
  • Posilujte proces regenerace vlasů po celé délce
  • Zpomaluje proces vypadávání vlasů a podporuje jejich aktivní růst
  • Odstraňte lupy, svědění a suchou pokožku hlavy
  • Normalizujte mazové žlázy
  • Dejte vlasům jemnost a lesk.

  Dávkování a podání

  Pivovarské tablety kvasnic by se měly užívat ve 2 ks. každý den Doporučuje se pít drogu po jídle a pít velkou vodu.

  Průběh pilulek Expert Hair Evkalar trvá tři měsíce. Po dvou týdnech příjmu bude výsledek viditelný.

  Šampon a pleťové vody

  Průměrná cena od 350 do 450 rublů

  Šampon - uchovává se v nádobě o objemu 250 ml. Léčba je charakterizována nasyceným zápachem, pěnou při aplikaci.

  Lotion - v lahvi s dávkovačem, 100 ml. Nástroj má příjemný zápach, látka je bezbarvá.

  Doporučuje se použít šampon a pleťové mléko společnosti Evalar v komplexu. Expertní vlasová kosmetika v tandemu poskytuje účinný prostředek pro oslabené a poškozené kadeře.

  Šampon obsahuje následující užitečné složky:

  • Čisticí prostředky - vyčistěte prameny od nečistot a stylingových výrobků. Díky šetřícím prvkům, které jsou shodné v dětských šamponech, droga snižuje ztrátu vlasů a dává jim objem
  • Keratin - podporuje regeneraci a vyhlazení pokožky hlavy, má osvěžující a zvlhčující účinek. Zjednodušuje česání kudrlin
  • Kolagen - je přirozený protein, který obnovuje prameny a dodává jim lesk
  • Chitosan - je polysacharid, který pomáhá hydratovat a regenerovat strukturu kadeř
  • Arganový olej - eliminuje suchost, zlomení a ztrátu pramene
  • Biotin - je vitaminový komplex nezbytný pro normalizaci mazových žláz.
  • Extrakt pivovarských kvasnic - přispívá k saturaci pramenů bílkovin a vitaminů, urychluje růst vlasů.

  Ne méně nasýtený prostředek obsahuje lotion. Skládá se z následujících prvků:

  • Aminofylin - ohřívá hluboké vrstvy dermis a urychluje krevní oběh pokožky hlavy
  • Liposentol N - komplex rozpustných vitaminů, normalizující mazové žlázy
  • L - karnitin - je aminokyselina, která zvyšuje růst nových vlasů.

  Komplex působí působivě na kadeře:

  • Působí jako ochranná bariéra, která brání vlivu vnějšího prostředí na kadeře
  • Vyživuje a hydratuje pokožku hlavy díky obsahu kolagenu a elastinu
  • Normalizuje funkci mazových žláz
  • Stimuluje opravu poškozených vlasů a skalpových buněk
  • Podporuje aktivní růst vlasů
  • Zlepšuje cirkulaci pokožky hlavy
  • Obohacuje vlasy s vitamíny a minerály potřebnými pro zdravý růst
  • Vyhlazuje poškozené vlasové váhy a vytváří laminovací efekt.

  Kromě šamponu musíte použít i lotion. Lék je určen ke zlepšení krevního oběhu a ke zvýšení toku příznivých stopových prvků ve vlasových folikulích.

  Způsob použití

  Před použitím přípravků "Evalar Expert Hair" je nutné přezkoušet návod k použití. Nesprávné užívání léku může významně snížit jeho účinnost.

  Šampon

  Pro účinné použití je třeba šampon penetrovat a aplikovat na mokré vlasy. Nástroj by měl zůstat na prameni po dobu 2 minut, poté by měl být omyt teplou vodou.

  Šampon je určen k pravidelnému používání. Výrobek je vhodný pro každodenní péči.

  Lotion

  Pokyny pro použití pleťové vody jsou jednoduché: prostě aplikujte výrobek na hlavu s lehkým masážním pohybem, není nutné jej vypláchnout, po nanesení vlasů je nutné jej vyschnout pomocí vysoušeče vlasů, je přípustné používat stylingové výrobky.

  Tento postup by neměl být prováděn více než 4krát týdně. Kurzy léčby jsou 2 měsíce.

  Během těhotenství a kojení

  Produkty firmy "Evalar" určené k obnově křehkých a poškozených vlasů nemají kontraindikace pro těhotné ženy.

  Lék je schopen nejen normalizovat stav zámků budoucí matky, ale také nasýtit její tělo užitečnými vitamíny.

  Kontraindikace

  Výrobky "Expert Hair" nemá žádné kontraindikace, s výjimkou individuální nesnášenlivosti vůči složkám obsaženým v léčivu. Lék je určen jak pro dospělé, tak pro děti.

  Bezpečnostní opatření

  Při užívání léků "Expert Hair" se musí vyvarovat kontaktu se šamponem a lotionem v oku.

  Křížové lékové interakce

  Při užívání léku mohou pacienti kombinovat s jinými léky. Vzhledem k tomu, že tablety, čaj a kosmetické přípravky jsou kompatibilní s jinými léky.

  Nežádoucí účinky

  Při testování Expert Hair Evalar byly zaznamenány nežádoucí účinky v ojedinělých případech, kdy pacient trpěl neznášanlivostí, byly pozorovány svědění a pálení pokožky hlavy.

  Předávkování

  Předávkování kosmetiky není možné, zatímco užíváte pilulky a čaj, musíte postupovat podle pokynů.

  Podmínky ukládání

  Léčivo by mělo být skladováno při teplotě +5 až +25 stupňů. Trvanlivost léku je 2 roky.

  Analogy

  Lék "Expert Hair" je ve své skladbě jedinečný. Dosud produkty nemají analogy, produkty na trhu nezahrnují současně komplex vitaminů, aminokyselin a rostlinných extraktů.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy