logo

Kontaktujte nás

V posledních letech se volba opravdu dobrého holicího strojku stává velkou výzvou. Každý rok se na trh objevuje stále více nových modelů. Je důležité se naučit rozlišovat vážné inovace od čistě marketingových. Naše recenze se pokusí pomoci s výběrem. Hodnocení zahrnuje jak holicí strojky s nízkými náklady, tak prémiové elektrické holicí strojky. K dispozici jsou břitvy pro zkušené muže s tuhými štětinami, stejně jako modely, které mohou být představovány teenagerovi jako první břitva.

Hlavní kritéria pro výběr dobrého elektrického holicího stroje

 • oholení
 • podráždění pokožky
 • spolehlivost
 • cena
 • baterie nebo baterie
 • ergonomie
 • další funkce

Typy pánských elektrických holicích strojků

Rotary

Jejich holicí systém je tvořen dvěma nebo třemi hlavami, skládající se z vnějších disků s řezy a nožemi, které se otáčejí pod nimi. Výhodou rotačních modelů je čistší a hladší oholení dokonce i nerovnoměrně rozrůstajících se štětin, díky vlasovému řezu co nejblíže k pokožce. Mezi rotačními holicí strojek je více modelů vhodných pro tuhé štětiny. Nevýhodou je, pokud je kůže citlivá, mohou břitvy způsobit podráždění (i když existují modely, které lze snadno připsat výjimkám). Jedna z nejlepších společností vyrábějících rotační holicí strojky je Philips.

Oka

Princip činnosti je podobný, ale v tomto případě se nože neotáčí, ale vibrují ze strany na stranu. Ze shora jsou pokryty tenkou kovovou sítí s různými otvory, kterými jsou vlasy přiváděny k nožům. Takové holicí strojky dobře fungují i ​​při třídenních štětinách a dokonce i systémy mřížky jsou lépe vnímány citlivou kůží. Mimochodem, první břitva pro teenagera by měla být také vybrána z dobrých síťových modelů. Typické nedostatky - hlasitá práce a problémové holení v krku. Dobré elektrické holicí stroje vyráběné společnostmi Braun a Panasonic.

Nejlépe populární modely mřížkových a rotačních holicích strojů z roku 2018 jsou uvedeny v našem hodnocení, které je sestaveno z recenzí zákazníků a odborníků.

Jak vybrat elektrický holicí strojek pro muže s citlivou pokožkou nebo tvrdými štětinami?

Dobrý den

Dnes budeme hovořit o tom, jak si vybrat muže pro holicí strojek. Rozdílem naší modernosti je rychlá změna technologie nejen v průmyslu, ale i v domácí sféře. S takovou rychlostí technického pokroku je pro obyčejnou osobu poměrně obtížné pochopit rozmanitost zboží nabízeného průmyslem.

Jak vybrat dobrý elektrický holicí strojek a nepochybně koupit nejvhodnější moderní možnost? Pokusme se pochopit hlavní kritéria pro výběr elektrického holícího strojku a jeho prioritní výhody oproti starým holicím strojkům.

Hlavní výhody elektrických holicí strojky

Hlavní výhody, které odlišují elektrický holící strojek od tradičního holicího strojku, jsou:

 • izolace hlav;
  Během holení se lopatky ani nedotýkají lidské pokožky. To zaručuje nejen úplnou bezpečnost při řezání, ale také nepřítomnost dráždivého účinku po postupu.
 • vodotěsnost;
  Tato funkce moderních holicího zařízení umožňuje vyrábět suché i mokré holení, stejně jako použití holicího strojku ve sprše bez obav z elektrického výboje.
 • automatické čištění;
  Čistící systém moderních holicího zařízení je plně automatizovaný. Často auto-čištění se nachází ve stojanech pro zařízení, což je také velmi výhodné.
 • nabíjení baterií;
  Použití nabíječek je velmi výhodné na silnici nebo pěší turistiku. Muž může mít vždy čistý vzhled.
 • rotační a síťové možnosti.
  Výhody určitých možností by měly být zvažovány v přímém vztahu s typem citlivosti pokožky člověka.

Zvláštnosti mužského vnímání holicího procesu

Kritéria pro výběr nástroje pro holení do značné míry závisí na postoji muže k tomuto jednoduchému hygienickému postupu.
Je dobře známo, že muži různého věku a typů temperamentů vnímá holicí proces různými způsoby.

Nudný proces

Pro některé je denní holení dráždivé a chtějí tento nepříjemný postup rychle dokončit. V takovém případě je vhodné koupit holicí strojek s rotorovým systémem, který pracuje poměrně rychle a efektivně.

Hygienický postup

Někdy pro muže, tento denní "rituál" je prostě nezbytným hygienickým postupem, stejně jako vyčištění zubů. U takových lidí je důležitá kvalita holení. Pro ně by byla přijatelnou volbou drahé vysoce kvalitní modely rotačního typu.

Nový obrázek

Tam jsou muži, kteří se snaží změnit svůj vzhled s neobvyklým tvarem vousů nebo knírek, dává jí nové akcenty. Pro ně je zapotřebí zvolit modely s přítomností různých trysek a trimmerů, což umožňuje vytvářet exkluzivní možnosti.

Nepopsatelný odpočinek

A existuje taková kategorie mužské poloviny obyvatel, která doslova miluje proces holení a od ní získává nepopsatelné potěšení. Pro tyto muže je nejlepší koupit vodotěsné síťové možnosti s možností mokrého holení nebo přidání sloučenin hélia.

Vyvstává otázka: "Jak vybrat ten správný elektrický holicí stroj pro muže, vzhledem k jeho chuti a preferencím?"

Pokyny pro výběr elektrického holicího strojku

Abyste si vybrali a koupili kvalitní holicí strojek, musíte nejdříve provést několik kroků:

 • Přečtěte si uživatelská hodnocení o zařízeních vydávaných v letech 2016-2017;
 • věnujte pozornost vzhledu zařízení;
 • porovnat ceny za tento druh výrobku v různých obchodech;
 • zobrazení dalších funkcí holicího stroje;
 • dozvíte se více o různých funkcích zařízení;
 • analyzovat technické vlastnosti zařízení;
 • rozhodněte se o typu elektrického holicí strojek: nabíjení nebo
  pouze přes proud.

Poté, co jste provedli veškeré potřebné kroky k získání nejrůznějších informací o holicích zařízeních, je třeba vzít v úvahu při nákupu některých dalších nuancí osobní výběr elektrického holicího strojku pro každou jednotlivou osobu.

Výběr holicího strojku podle typu pokožky

Moderní modely holicího zařízení jsou určeny pro suché i mokré holení. Jsou kompletně utěsněny, nenechávejte vlhkost a nedotýkejte se proudem. Přístroj by měl být vybrán podle citlivosti kůže a tuhosti štětin.

Pro muže s citlivou kůží

Pro lidi s citlivými typy pleti bude mít právo koupit modely s mřížkovým systémem a zasunovatelným trimerem, protože trimmer může rovnoměrně a jednoduše odstranit dlouhé štětiny a nezávisle nastavit požadovaný sklon lopatek.

Také citlivá kůže může být podrážděna zahříváním hlavy přístroje. Proto je pro tento typ pleti dobrou volbou elektrická holicí strojka s chladicím zařízením, které může zabránit povrchovému ohřevu.

Deska

Muži s tuhými štětinami

Tento typ lidí je nejlepší zvolit rotační typy elektrických holicí strojky.
Tradiční rotační verze dnes prošly výraznými změnami ve směru zlepšování funkčnosti a přizpůsobení se zatáčení těla. Otočné rotační hlavy se oholejí téměř dokonale. Existují možnosti a dodávka heliového zvlhčovače, díky němuž je proces holení pro muže co nejpříjemnější a nejpříjemnější. Také nezapomeňte, že gel na holení zabraňuje procesu podráždění pokožky a změkčení pokožky.

Tak tedy

Volba typu elektrického holicího strojku pro tuhé štětiny je nejlepší
koupit moderní model rotačního typu s přítomností různých funkcí.

Top 3 oblíbené elektrické holicí strojek

Přehled nejoblíbenějších firem, které představují pánské holicí příslušenství na trhu, odráží naše následující hodnocení.

Společnost Philips

Elektrické holicí strojky tohoto výrobce mají vysoké hodnocení u spotřebitelů. Odlišuje se ve vysokých technických charakteristikách a evropské úrovni kvality.

Technické parametry modelů této společnosti:

 • samočinný systém ostří;
 • pohyb holicí plochy ve 4 směrech;
 • baterie s vysokým výkonem, provozní doba do 30 minut po nabití;
 • existují modely s pevným síťovým připojením;
 • nízké náklady;
 • vysoce kvalitní sklovinu.

Společnost Panasonic

Vyrábí poměrně levné holicí příslušenství. Nejvíce praktický model této společnosti pro mokré holení, protože mají vodotěsné pouzdro.
Zařízení mají dobrou kvalitu, ale mají jen malou funkčnost a silnou vibraci.

 • vytvářet vysoce kvalitní práci;
 • dobře vyzvednout těžko přístupná místa;
 • tam je trimmer;
 • možnost dlouhé práce po nabití;
 • charakterizované nízkými náklady.

Společnost Braun

Produkuje levná a kompaktní holicí zařízení.

Hlavní charakteristiky jsou:

 • vysoce kvalitní denní holení;
 • vodotěsnost;
 • funkce chlazení;
 • automatické přizpůsobení hustotě štětin;
 • kompaktnost zařízení;
 • dostupnost.

Mezi nedostatky lze považovat silný účinek na pokožku, což může způsobit podráždění a nepohodlí. Proto při používání zařízení této společnosti byste měli po holení aplikovat krém nebo pleťový krém na změkčení pokožky.

Charakteristickým znakem moderního muže je dobře upravený a uklizený vzhled. I když styl oblečení znamená nějakou nedbalost, vždy obsahuje promyšlenou a důkladnou péči o váš vzhled.

Díky vysoce kvalitnímu a dobrému elektrickému holicímu stroji může člověk samostatně dát svůj vzhled: modelovat jeho vous, ozdobit mu knírek a dát jeho obočí perfektní tvar. Dnes je modelové holení hlavy velmi relevantní, což se také provádí pomocí moderního elektrického holicího stroje, který má širokou funkčnost a zaručuje elegantní vzhled.

Závěry

Po důkladné analýze, co je nejlepší elektrický holicí strojek, je možné učinit závěr nejen širokou škálu možností pro moderní konstrukční řešení, ale také nutnost individuálního výběru doplňků pro každého konkrétního zákazníka.

Který elektrický holicí strojek je lepší pro muže: naše hodnocení nejlepších modelů TOP-7


Pro drtivou většinu mužů je holení povinným procesem, ale nepříjemným a rutinním, protože holení je nezbytné, pokud ne každý den, pak každý druhý den jistý. Co může tento proces optimalizovat a usnadnit? Jen dobrý břitva, a to není nezbytně bezpečný stroj ve tvaru T.

Elektrické holicí strojek byly a zůstávají oblíbeny u mužů a při vývoji a zdokonalování konstrukcí (rotační nebo oka, s jedním nebo více noži, s plovoucími nebo pevnými hlavami, s trimerem, životností baterie apod.) Se jejich potřeby zvyšují pouze.

Jedna otázka zůstává otevřená: která břitva je pro vás správná - koneckonců, každý člověk má svůj vlastní typ pleti, vlastní vlastnosti růstu vlasů a jeho estetické preference. Už jsme řekli, jak vybrat ten správný elektrický holicí strojek. Ale zdálo se nám to trochu a rozhodli jsme se vytvořit seznam nejlepších modelů zvlášť. To jsme udělali...

Naše hodnocení nejlepších 7 nejlepších pánských elektrických holicích strojků pro rok 2019

Nabízíme přehled dnešních populárních elektrických holicích strojů různých typů a různých funkcí. Obecný seznam pokrývá a řeší všechny problémy, jimž muži při holení čelí, takže je to vaše volba. Aktuální hodnocení nejlepších pánských elektrických holičů je pro vás:

Remington Wettech AQ7 - spolehlivá a osvědčená

První a hlavní výhodou tohoto modelu je vestavěná lithium-iontová baterie, která zařízení umožňuje pracovat offline po dobu 60 minut. Baterie je nabíjena po dobu 90 minut, ale je zde i režim rychlého nabíjení pro jednu holicí relaci - pouhých 5 minut. Cestování na služební cestě nebo dokonce zpoždění na událost je nenahraditelnou funkcí, zejména proto, že v případě mimořádné situace nemusíte pokožku zvlhčit - přístroj čistí štětiny dobře jak ve vlhkém, tak suchém stavu - bez gelu nebo krému oholit

Remington Wettech AQ7 je čisticí stroj vyrobený v Číně, to znamená, že se holicí stroj provádí s kulatými ostrými noži ve formě ozubených kol (v našem modelu tři). Holicí hlavy jsou plovoucího typu, samotná holicí jednotka SPR-AQ je pohyblivá a s velkou přesností sleduje obrysy obličeje.

Plastové pouzdro neumožňuje průchod vody, proto může být blok hlavy po holení jednoduše opláchnut pod tekoucí vodou pomocí kartáče obsaženého v sadě přístrojů. Pro bezpečné držení přístroje v ruce je tělo holicího strojku pogumováno.

 • Vodotěsné pouzdro odolné proti nárazu;
 • Provozní napětí se automaticky přepíná (110-220 voltů);
 • Po odpojení od baterie se můžete oholit ze zásuvky a indikátor nabíjení vás upozorní, když je baterie nízká.
 • Žádný trimmer;
 • Někdy selže indikátor nabíjení.

Bez omezení, vhodné pro všechny typy pleti, pro různé tloušťky vlasů a tuhost štětin. Při přepravě holicího strojku do pouzdra je k dispozici další příslušenství pro snadné použití: holicí stojan s nabíječkou uvnitř a nožový kartáč. Tyto výhody zařízení - pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na cestách, nebo se často stávají v pracovním cestování.

Elektrický holicí strojek Braun 310s WetDry je vynikající holicí strojek pro suché a mokré holení.

Elektrický holicí strojek Braun (v Německu nebo v Číně pod licencí) je napájen baterií nikl-metalhydrid, která vám umožní používat nabíječku až měsíc - baterie se perfektně nabíjí.

Typ břitvy, což znamená téměř dokonalé oholení, zejména v nosu a uších. Zatahovací dvojitá síťka s velmi malými buňkami umožňuje dokonale sledovat obrysy obličeje a to je důležité pro muže s hustou vegetací.

Přístroj umožňuje oholení suché pokožky nebo zvlhčení pomocí gelů - výběr závisí na citlivosti pokožky a není omezen možností zařízení.

Předpokládá se, že rotační holicí stroječky se oholejí mnohem čistěji, avšak nikoliv v případě Braun 310s WetDry - tři zatahovací hlavy (řezací jednotka č. 21B) s dvojitým okem to dělají čistě a pečlivě. Malá oblast sítě vám umožňuje snadno se dostat na místa, která jsou obtížně přístupná, a oholejte je stejně čistou jako tváře a lícní kosti.

Utěsněné a nárazuvzdorné pouzdro umožňuje oholit ve sprše bez obav z poškození sebe nebo zařízení. Na konci procesu prostě propláchněte síť pod tekoucí vodou. Chcete-li to provést, je dodávána se speciálním vhodným kartáčem.

 • Dvě vysoce kapacitní baterie;
 • Pogumovaný plastový nárazuvzdorný a hermetický pouzdro;
 • Střední trimmer pro holení dlouhých chloupků;
 • Mřížka se snadno pokrčí a poté bude muset být změněna;
 • Malá oblast roštu vede k tomu, že děláte více pohybů - můžete po dlouhou dobu zachytit jeden nebo dva oddělené vlasy s otvory sítě.
 • Kvůli malé tloušťce sítě existuje možnost odškrabávat kůži, takže svorka by neměla být příliš silná;
 • Větší šum v porovnání s rotorovými mechanismy.

Funkčnost holicího strojku je zaměřena na kupujícího, který rád cestuje, nebo musí cestovat po celé zemi na služebních cestách: zařízení můžete dát do pohodlného pouzdra a samotné holicí strojky váží pouhých 331 gramů a nezabere mnoho místa. Nepozorují se žádné nežádoucí účinky na žádný typ pokožky.

Minimální úroveň podráždění je charakteristickým znakem všech holicích holicích strojů. Doporučujeme vám přečíst si náš článek o nejlepších holicí strojky pro citlivou pleť.

Remington XR1410 (sada Flex360 Groom) - ergonomický tvar, pohodlné holení

Břitva vyrobená v ČLR (Čína), ale to naprosto neovlivní kvalitu přístroje a jeho práci, jak si mnozí lidé mysleli. Záruční doba je 24 měsíců, zatímco zařízení má mnoho dalších, dobře implementovaných funkcí, jejichž hlavním cílem je ostré oholení a možnost nepřetržitého provozu z lithiové baterie až 45 minut.

Automatická volba napětí znamená, že zařízení může být připojeno k jakékoli elektrické síti (například při cestě do zahraničí, kde není síť vždy dodávána 220 V, stejně jako v Rusku - častěji je to 110 V).

Blok rotorových nožů (tři kusy) lze snadno demontovat a vyčistit speciální sadou v sadě. Nože jsou vyrobeny s dvojitou řadou holicích nožů, což zvyšuje oblast holení a zlepšuje kvalitu holicího stroje.

Holicí hlavy SPR-XR - typ válcování, sleduje obrysy obličeje.

Pro přepravu se břitva vejde do pouzdra, její hmotnost je 400 gramů, před instalací je žiletka snadno demontovatelná pro kompaktní instalaci.

 • Extra hobliny;
 • Kartáčová tryska pro čištění pokožky obličeje a nanášení gelu (krému) před holením. Možná suché holení - podle vašeho vkusu;
 • Pogumovaná masážní tryska pro přípravu pokožky pro holení;
 • Trimmer má nastavení délky srážek (od 1 do 6 mm) a bude užitečné pro péči o kotníčky, vousy a knír a také pro okraje vlasů na krku;
 • Vestavěný trimr pro ozdobu krátkého strniště;
 • Pogumované pouzdro na bocích pro pohodlné a bezpečné uchování holicího strojku v ruce;
 • Indikace nabití baterie a potřebu nabíjení.
 • Baterie se nabíjí po dobu 4 hodin;
 • Vysoce čisté oholení může způsobit podráždění zvláště citlivé pokožky - to je nevýhoda na pokraji faulu, hraničící s výhodou, pokud používáte krémy správně.

Pokud chcete pohodlně cestovat - toto holicí strojky je pro vás! Žádné podráždění po holení - se smetanou nebo na suché kůži na obličeji, zbývající strniště, dokonce ani při nedbalém nebo naléhavém holení, snadné použití a přepravě, perfektní práci za jakýchkoliv podmínek!

Elektrický holicí strojek Philips S5530 / 06 - ideální pro tuhé štětiny

Philips (Holland) je dlouho známá ochranná známka, tato značka je oprávněná při výrobě elektrických holicích strojků. Model Philips S5530 / 06 s otočnou řezací hlavou MultiPrecision as třemi noži (otvory o různých délkách a průměru) poskytuje dokonalé oholení jak pro suchou pokožku, tak pro zvlhčování pomocí gelů nebo krémů.

Na druhé straně je hladké oholení zajištěno skutečností, že nože zvedají štětiny na úkor různých otvorů v oku a čepele se pevně připevňují k pokožce.

Lithium-iontová baterie umožňuje holicí strojku pracovat až 50 minut bez přerušení, a to i při připojení Turbo (Turbo +), které zvyšuje výkon o 20% a digitální displej. Baterie se nabíjí asi hodinu, po jejímž je lze oholit 15-17krát bez nabíjení. Nabíjecí napětí (110-220 V) se automaticky přepíná.

Blok plovoucí se může pohybovat v pěti směrech, což znamená, že můžete hladce oholit všechny křivky a těžko dostupné oblasti na tváři (pod nosem, u uší, v záhybech krku).

Pro důkladnější čištění lze přístroj SH50 odpojit a vyčistit štětcem. S hmotností 295 gramů se holicí strojka pohodlně vkládá do kufříku, je vhodné jej vložit do kufru nebo kufru při cestování.

 • Odnímatelný trimmer pro ořezávání boků, knírek nebo vousů s nastavitelnou hloubkou holení;
 • Digitální displej zobrazuje dobu nabíjení a vybíjení akumulátoru, je zde ikona pro vyčištění hlavice a ikonu pro provozní režim;
 • Uzavřená zámek příležitostného zařazení.
 • Na plastovém pouzdru nejsou žádné pogumované vložky, takže holicí strojka se může sklouznout do ruky;
 • Při použití trimru pro oholení vlasů na 3 a 5 mm zůstávají téměř nepostřehnutelné štětiny, jejichž odstranění může dráždit citlivou pokožku;
 • Může se nechat neviditelné pro oko, ale štětina měla pocit na dotek.

Tuto holicí strojku preferují muži s hustými a tvrdými vlasy na obličeji.

Elektrický holicí strojek GA.MA GSH895 - kvalitní elektrický holicí strojek pro dokonalé oholení

Italský přenosný elektrický holicí strojek GA.MA vyrobený modelem GSH895 je vybaven třemi otočnými noži vyrobenými podle technologie DOUBLE TRACK (dvojité řezací nože - kroužky) a je určen pro suché a mokré holení.

Těsnost těla je příležitostí k holení ve sprše nebo v lázni a rovněž k vypláchnutí nožů pod kohoutem nebo k opláchnutí nádoby vodou.

Tři plovoucí hlavy přesně sledují obrysy obličeje a krku, takže tradiční grimasy před zrcadlem nebudou potřebné - břitva odstraňuje štětiny i v obtížně přístupných oblastech.

Lithium-iontová baterie je třeba nabíjet po dobu 60 minut, zatímco nepřetržitý provoz přístroje činí 45 minut. Výkon baterie je řízen diodami LED.

Břitva může pracovat jak ze sítě, tak v autonomním režimu, přepnutí síťového napětí je automatické. S hmotností 154 gramů má holicí strojček příslušné rozměry - snadno se hodí i do peněženky pro muže.

 • Vodotěsné pouzdro z vysoce pevného plastu;
 • Vestavěný trimr;
 • Žádná funkce rychlého nabíjení baterie;
 • Není možné shromažďovat vyholené štětiny ve zvláštním oddělení;
 • Žádný indikátor stavu nabití baterie;
 • Rukojeť holicího strojku nemá pogumované vložky, které vás při holení ve vaně nebo ve vaně nutí být opatrnější, aby nedošlo k pádu zařízení do vody.

I když utěsněná skříň a odolný plast neopouštějí zařízení.

Uspořádání nožů na plovoucích hlavách se zakulacenými konci nedráždí ani citlivou pokožku, kterou muži velmi oceňují, a to zejména při služebních cestách nebo cestách, protože není vždy možné holit v pohodlných podmínkách. Kvalita holení s hydratačními látkami a bez nich se nijak neodlišuje vizuálně nebo hmatově, takže samořezná holicí strojka je ideální pro všechny typy pleti a pro všechny typy vlasů. Líbí se vám cestování světlo? Pak je to břitva pro tebe!

Elektrický holicí strojek Philips S1100 / 04 - jednoduchý, levný, ale spolehlivý

Model rotoru Philips S1100 / 04 (Nizozemsko) je především čisté a nedráždivé oholení, a teprve potom - pohodlí dalších funkcí.

Tři plovoucí rotační hlavy se samostřímajícími nožky modelu CloseCut neškrábejí pokožku, čistě a přesně odstraňují všechny štětiny a opakují všechny ohyby tváře a krku.

Hlavní rozdíl od předchozích modelů, který nás přinutil umístit holicí strojku téměř na konci hodnocení, je nedostatek baterie. To znamená, že se můžete oholit pouze zásuvkou, která není vždy vhodná, zejména na dovolené nebo na služební cestě.

Záruka 24 měsíců je dostačující pro nepřetržitý provoz holicího strojku - nože zůstávají během této doby ostré, prostě není třeba je měnit.

Plovoucí jednotka SH30 má čtyři směry pohybu, což je také důležité pro čisté oholení jakékoliv štětiny. Blok hlavy není odstraněn, ale otevírá se. Vzhledem k tomu, že jej nelze vypláchnout pod tekoucí vodou, je to dobré řešení. Na druhou stranu taková možnost připoutání může být přičítána nevýhodám, neboť blok nelze zcela měnit - nože můžete změnit pouze odděleně.

Pro suché čištění nožů v sadě je štětcem, nože jsou během skladování uzavřeny speciálním víkem. Hmotnost holícího strojku je pouze 270 gramů a je velkým pohodlím pro nošení holicího strojku při cestování. Kromě toho se během holení ruka neudělá z tvrdosti přístroje. Napájecí zdroj má funkci automatického určování napětí v síti 100-240 V v rozsahu 50-60 Hz.

Hlavním rysem tohoto břitvy je jeho nízká cena. Pokud je tento parametr pro vás obzvlášť důležitý, přečtěte si náš článek, kde jsme shromáždili nejlepší modely rozpočtu a porovnali jejich charakteristiky.

Elektrický holicí strojek pro muže - jak vybrat nejlepší model?

Časy, kdy lidé používají nebezpečné nože, jsou u konce, elektrický holicí strojek pro muže je pohodlné a bezpečné zařízení, které mění způsob holení na potěšení. Pravidelnost postupu vyžaduje výběr vysoce kvalitního zařízení, které zabraňuje krájení a podráždění pokožky.

Pánská elektrická holicí strojka

Moderní pánské elektrické holicí strojky jsou vynalezeny na rozdíl od holicích a obráběcích strojů a poskytují jemné odstranění chloupků. Čepele v nich jsou uzavřeny ve speciálních hlavicích, takže nedochází k styku s pokožkou. Postup můžete provést jako suchý a s použitím pěn a gelů. Všechny moderní elektrické holicí strojky pro muže jsou rozděleny na rotační a oka. Odlišují se v principu fungování, každý model může mít velký soubor funkcí.

Pánská rotační elektrická holicí strojka

Takový holicí systém je tvořen 2-3 hlavovými kotouči s otvory a noži rotujícími pod nimi. Při vkládání do otvorů se chloupky úplně odříznou. Výhody rotačních elektrických spotřebičů:

 • tichý provoz;
 • hladší a čistší oholení i pro nerovnoměrně pěstované štětiny;
 • dlouhá životnost hlavy.

Otáčející se čepelky řeže maximální počet chloupků v požadované oblasti, několikrát nepotřebujete projít jednou částí. Minus - pokud je kůže citlivá, pak mužské elektrické rotační holicí strojek někdy způsobují podráždění. Po holení na obličeji může být pocit pálení, brnění. Odstranění otáčející se hlavy štětin je mnohem obtížnější než síť.

Ruční holicí strojek pro muže

V takovém systému holicího strojku se nože neotáčejí, ale vibrují ze strany na stranu. Zhora jsou pokryty tenkou kovovou sítí s hromadou otvorů, kterými se štětiny dostanou na čepelky. Výhody elektrických holicího strojku pro muže:

 • kompaktnost;
 • snadno se mění ok;
 • rozdrtí štětiny v prachu usazeném na řezné ploše;
 • síťový systém je vnímán lépe citlivou kůží.

Riziko podráždění u takového holicího strojku je minimalizováno, ale při plynulosti výsledku ztrácí na modelech rotorů. Typické nedostatky - hlučná práce a problematické holení v krku. Elektrický holicí strojček pro muže okamžitě nechyti všechny vlasy, takže musíte znovu ošetřit stejnou oblast pokožky. S nepozorným použitím je možné malé řezy.

Který elektrický holicí strojek si vyberete pro muže?

Zvolte typ systému, který se doporučuje, počínaje frekvencí holení. Pánský elektrický holicí strojek - jak si vybrat:

 1. Pro každodenní proceduru je perfektní rotační holicí stroj ideální, lépe s krátkými vlasy.
 2. Pokud se člověk holí každý den, měli byste upřednostňovat model sítě - je vhodný pro nejvíce zanedbané případy.

Při výběru elektrického holícího strojku pro muže je ještě jedno doporučení - pro ty, kteří odjíždějí pouze ze stroje, je snazší si zvyknout na síťový systém. Pokud je zkušenost s použitím holicího strojku, můžete si vzít rotor. Mnoho mužů má dva typy zařízení a používá jeden, který je vhodný pro konkrétní případ. Pomocí této možnosti můžete nejprve odstranit štětiny sítí a zbývající chloupky odstranit rotorovým systémem.

Pánská elektrická holící strojka - klíčové vlastnosti:

 1. Počet holicí hlavy. Plocha pracovního povrchu závisí na jejich počtu v rotorových modelech hlavy 2-3 v tabulce 1-4.
 2. Funkce mokrého holení - pěna může být použita během procedury.
 3. Extra hydratační. Holicí strojka je vybavena kazetou, která doplňuje gel, aby změkčovala pokožku.
 4. Autonomní výkon. Schopnost pracovat s bateriemi, pohodlně na silnici nebo doma bez elektřiny.
 5. Čištění - doporučujeme si zakoupit zařízení s funkcí automatického čištění, jinak budete muset vlasy odstranit štětcem.
 6. Vakuový systém - díky tomu štěpené štětinky v koupelně nelehnou od sebe, ale hromadí se v kontejneru.

Pánský elektrický holicí strojek pro vousy

Elektrický holicí strojek pro muže může být vybaven nastavitelným bradovým a knírovým trimerem. Ona může oříznout strniště na požadovanou délku a udržet obličej neoholený, holí vlasy do stavu hladkosti pokožky. Tato tryska je vybavena vibračními noži, délkou výčnělku, která může být nastavena v širokých mezích - od 1 do 12 mm. Rozteč trysek 1 mm je standardní pro domácí holení, profesionální elektrický holicí strojek pro muže s vousy má rozteč 0,5 mm. To vytvoří efekt třídenního nebo týdenního strniště a provede vousy a knírek čisté a dobře upravené.

Při výběru elektrického holicího strojku je důležité zvážit minimální a maximální délku vlasů, kterou dodává nástavec. Záleží na tom, zda se ukáže, že je třeba udělat štětinu. Optimální sada trysek obsahuje rozměry 2,3,5 a 6,5 ​​mm. Pro dlouhé vousy jsou vhodné modely s kombinací v podobě hřebenů, které lze použít k určení délky řezání vlasů. Elektrické holicí strojek s laserovými ukazateli mají systém vedení, který umožňuje vytvářet hladké linie při vytváření knírek nebo vousů.

Elektrické holicí strojky pro muže

Volba elektrického holícího strojku pro muže lze zastavit na zařízení pomocí trimru. Může být vestavěno nebo ve formě trysek s nastavitelným výběžkem lopatek a různými šířkami řezné části. Takové zařízení kombinuje holicí strojek a stroj na odstraňování a odstraňování chloupků. Trimmer je navržen tak, aby se zbavil vegetace v nejnepříznivějších oblastech. Můžete jej například použít k odstranění srsti v uších, nosu, ořezávání kotníků, knírek, vousů. Je lepší zakoupit zařízení se samočinným ostřím z nerezové oceli nebo obyčejné oceli, neztratí ostrost.

Pánské holicí strojky

Při rozhodování o tom, jak zvolit elektrický holicí strojek pro muže, abyste odstranili tělesné srsti, měli byste si vybrat paruku těla (typ trimru). Zařízení je vybaveno plovoucími sítěmi, které se přizpůsobují obrysům těla a zajišťují hladké oholení. S jejich pomocí se můžete zbavit nebo ořezat vegetaci na těle. Trysky, hřebeny, vzrušující vlasy mohou mít různé délky. Jejich zvonění je menší než u vousových nástrojů. Projekt od 1,5 do 3,5 mm krásně zkrotí vegetaci. Pokud používáte ženicha bez trysky, výsledkem bude čistý účes.

Pánská elektrická holicí strojka

Dobrou pánskou elektrickou břitvou pro hlavu je síťový model. Použitím takového zařízení se nemusíte bát, že by se procedura mohla podráždit. Z pokrytí sítě je nejlepší, protože je nejméně alergenní. Nezapomeňte zvolit model s plovoucí hlavou. Holicí čepele se přizpůsobují vlastnostem hlavy, pravděpodobnost poškození pokožky je minimální.

Pánský elektrický holicí strojek pro intimní oblasti

Při rozhodování o tom, jak zvolit správný elektrický holicí strojek pro intimní zóny, stojí za to, abyste se zabývali modely s trimerem nebo zakoupit samostatně. Díky tomu můžete odstranit vlasy na choulostivých místech, dělat srážky jakékoliv složitosti. Trysky různých velikostí zajišťují holení v obtížně přístupných oblastech. Protiskluzová podložka zvyšuje komfort při stříhání. Mezi trysky by mělo být přítomno holení, které by umožnilo hladké oholení a hřeben - vyrovnat vlasy na stejné délce. Pokud je model vodotěsný, může být použit přímo ve sprše.

Hodnocení elektrických holicích strojů pro muže

Při nákupu holicího zařízení je třeba prověřit hodnocení mužských elektrických holicích strojků. Vybrala zařízení s nejlepším výkonem. Při nákupu holícího strojku byste měli věnovat pozornost následujícím kritériím:

 • snadné použití;
 • ergonomie;
 • kvalita holení;
 • přítomnost podráždění po použití;
 • typy čistících nožů;
 • druh potraviny;
 • možnost mokrého holení.

Hodnocení rotačních holicích strojů pro muže

Oblíbené elektrické holicí strojek pro muže:

 1. Philips S5110. Razítko pro suché holení za přijatelnou cenu. Systém Multi Precision zvedá vlasy různých délek pro lepší nasazení nožů. Hlavy mají 5 směrů pohybu, které zajišťují hladké oholení, lze je umýt vodou. Model má odnímatelný trimr, indikátor nabíjení a čištění hlavy.
 2. Philips S9151. Model pro suché a mokré holení se třemi hlavami, otáčející se v 8 směrech a vybavenou baterií. Systém patentovaných nožů se vyrovná se štětinami jakékoliv délky. Zahrnuto je střihač vousů, stanice pro nabíjení a čištění systému. Břitva má údaj o nabíjení, výměně nožů a zablokování.
 3. Philips S7720 Holicí strojček 7000. Zvláštním prvkem řady Shaver jsou značkové kroužky s mikroskopickým povlakem, které vám umožní dosáhnout dokonalého skluzu na pokožce a snížit riziko podráždění. Tři hlavy pohybující se v pěti směrech se dokonale přizpůsobí křivkám obličeje. Technologie AquaTec umožňuje vybrat si mezi suchým a mokrým holením. Zahrnuto je stylista pro dlouhé vlasy s 5 nastavení délky, do těla je zabudován indikátor nabíjení.

Hodnocení elektrických holicích strojů pro muže

Nejlepší elektrická holicí síťka pro muže:

 1. Braun 9240s Series 9. Ultrafialová holicí strojka, její rozdíl je technologie Syncro Sonic, která umožňuje skenovat obrysy obličeje a tloušťku štětin. Výkon motoru se nastavuje automaticky podle údajů. Systém Direct Cut odřízne štětiny, které rostou v různých směrech. Pouzdro je vodotěsné, model je vhodný pro suché a mokré holení, čištěný vodou.
 2. Panasonic ES-RF31. Levný holicí strojek pro mokré a suché holení. Plovoucí hlavy oholí chloupky co nejblíže k kořenům, holící strojek je srovnatelný s použitím strojů s velkým množstvím lopatek. Model je vodotěsný, lze ho umývat přímo pod kohoutem, má velkou baterii.
 3. Braun 760cc Series 7. Funkční zařízení pro suché holení s velkolepým displejem, což naznačuje potřebu čištění, dobíjení, výměnu nožů. Hlavní plus - na citlivé kůži nezpůsobuje podráždění. Plovoucí hlava může oholet i ty nejnepřístupnější místa.

Top 15 nejlepších elektrických holicích strojů pro muže

Nedávno se volba kvalitního elektrického holicího stroje stala skutečným problémem. Každý měsíc se na trhu objevují nové a nové modely. Proto je velmi důležité se naučit rozlišovat skutečné přínosy z marketingových triků podnikatelů. Jak zjistit, co je dobré a co není? Který model je lepší koupit? Abychom našim čtenářům ulehčili život, jsme pro vás sestavili hodnocení nejlepších elektrických holicích strojků pro muže v letech 2017-2018. Po pečlivém zkoumání našich doporučení budete schopni pochopit, jaké nejlepší roubíky nebo rotační holicí strojky se vám opravdu líbí.

Kritéria pro výběr

Chcete-li vybrat nejlepší zařízení pro holení, musíte pochopit, co stojí za to věnovat pozornost v obchodě. Existuje několik kritérií výběru:

 • snadné použití;
 • ergonomie;
 • kvalita holení;
 • spolehlivost zařízení;
 • přítomnost podráždění po použití;
 • možnost a druhy čisticích nožů;
 • druh potraviny;
 • nabíjecí rychlost (u bateriových zařízení);
 • dostupnost dalších funkcí;
 • náklady

Kromě toho věnujte pozornost počtu nožů a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Nejlepší je upřednostnit keramiku. Tím se minimalizuje pravděpodobná podráždění. Takové modely mohou být použity pro citlivou pokožku, holicí strojek nebude mít žádné nepohodlí.

Typ holení

Prostřednictvím provozu lze celou řadu elektrických holicích strojů rozdělit do dvou velkých kategorií:

 • pouze pro normální suché holení;
 • Aplikace "mokrého" s možností nanášení pěny nebo gelu.

Zajímavý fakt. V roce 2018 výrobce robotů, vysavače, skupina Okami, okamžitě spustil 3 úspěšné modely, z nichž jeden dokončil celkové hodnocení robotů a vysavačů. Nejlepší volba v segmentu na 500 USD (30 000 rublů).

Druhá možnost má jak své výhody, tak i nevýhody. Na jedné straně použití různých prostředků pomáhá zmírňovat štětiny, zlepšuje klouzání a proces je mnohem snazší. Na druhou stranu existují další předpoklady pro reprodukci obrovského počtu bakterií na čepelích zařízení. Po nějaké době se "vlhká" holicí strojka stává jen horkou zátokou bakterií. Jedinou cestou je dezinfekce přístroje po každém použití.

Typy zařízení

Všechny elektrické holicí strojek pro muže jsou rozděleny do dvou velkých skupin: rotační a síťovina. Každá z nich má jak výhody, tak nevýhody. Který je lepší použít pro dosažení nejlepšího výsledku? Rozhodnete se.

Mřížka

Holicí systém se skládá z několika nožů, které vibrují ze strany na stranu. Na vrcholu přístroje je pokrytá tenká kovová síť, která má mnoho otvorů. Prostřednictvím nich se vlasy štětin pohybují k čepelím. Takový systém se dobře vyrovná i se štětinami tří dnů starý. Zpětná vazba uživatelů nám říká, že tyto modely jsou ideální pro muže s citlivou kůží. Prakticky nezpůsobují podráždění. Pokud tedy hledáte první holicí stroj pro dospívajícího, je "síť" nejlepší volbou.

Rotary

Pohyblivý systém těchto modelů se skládá z několika hlav, které jsou externě podobné diskům se štěrbinami. Výtah jsou nože rotující v určitém směru. Takové modely mají jednu výraznou výhodu - velmi hladké oholení. Toho je dosaženo maximálním nasazením a úzkým řezáním nejkratších chloupků. Mezi těmito typy zařízení je mnoho modelů pro tvrdé vlasy.

Rotorové holicí strojky mají samozřejmě negativní body. Nejsou vždy vhodné pro jemnou a citlivou pleť (existují však výjimky). Faktem je, že některé přístroje, které nejsou příliš kvalitní, mohou při nesprávném použití vytahovat chloupky, což způsobí spíše nepříjemné pocity.

TOP 3 elektrické holicí strojek na mokru

A nakonec se zaměříme na specifika. Pro milovníky "mokrého" holení - tři holicí strojek. Hodnocení nejlepších modelů nám pomohlo sestavit recenze odborníků a spotřebitelů.

Braun 9240s řady 9

Jedna ze super břitových nástrojů. Uživatelé ji nazývají nejvyspělejším holičkem na poličkách. Hlavním rozdílem je speciální technologie "Syncro Sonic", která umožňuje skenovat obrysy obličeje a tloušťku stávajících štětin. Nastavení výkonu motoru se provádí automaticky v závislosti na získaných datech.

 • Trimmer má titanový povlak, který zabraňuje časné koroze;
 • Používá se systém DirectCut, který umožňuje odříznutí plodů rostoucích různými směry;
 • nejlepší ochranná technologie pro změkčení pokožky;
 • speciální provedení trimru vám umožňuje řezat vlasy přilehlé k pokožce;
 • Pro hladké oholení jsou 2 mřížky.

Model má zcela vodotěsné pouzdro, takže může být použito jak pro suchý tak i "mokrý" proces, stejně jako pro čištění obyčejnou vodou.

Jediná nevýhoda modelu Braun Series - 9 9240s může být považována za ne příliš atraktivní cenu od 350 dolarů.

Panasonic ES-RT37

Tento model, naopak, má velmi pěknou cenu, asi 70 dolarů. Ale super technologie zde jsou používány mnohem méně. Je to však velmi kvalitní model od renomovaného výrobce. K těmto výhodám patří:

 • přítomnost plovoucí hlavy, poskytující nejvhodnější uložení;
 • možnost ošetření mokré pokožky;
 • provoz baterie, jedna nádrž je dostatečná pro 8-10 procesů;
 • spolehlivé sestavení.

Muži poznamenávají, že používání tohoto zařízení je téměř srovnatelné s použitím běžných holicích strojků s velkým počtem lopatek. Jedinou nevýhodou lze považovat za nevhodný mechanismus pro zapnutí zařízení a skutečnost, že někteří muži měli při kontaktu s tenkou kůží krku mírné podráždění. Ale to, jak se říká, je záležitostí zvyku.

Panasonic ES-LV9N

Tento model má až 5 holicí hlavy a poskytuje tak suché, tak i mokré holení. ES-LV9N-S820 jistě ocení fanoušci různých nejnovějších gadgetů. Ale pro ty, kteří nemají rádi přeplatky za různé "čipy", se takové zařízení nemusí líbit. Navíc náklady na to zbyly hodně, od 370 dolarů. Jaké jsou výhody tohoto modelu?

 • pět hlav zajišťuje nejvyšší kvalitu;
 • výkonný lithium-iontový akumulátor zajišťuje nepřetržitý provoz po dobu 45 minut;
 • doba nabíjení - 45 minut;
 • model vybavený posuvnou částí s trimerem pro holení;
 • kompletní se zařízením je speciální dokovací stanice, ve které probíhá ultrazvukové čištění zařízení;
 • Přístroj je vybaven displejem, který odráží všechny informace o procesu.

Mezi nedostatky, kromě nákladů, lze poznamenat, že po nějaké době budete muset zakoupit speciální kapalinu pro čistící systém.

TOP 3 elektrické rotační břity pro mokré holení

Pokud se jedná o rotační elektrický holicí strojek s mokrým oholením, pečlivě si přečtěte tuto část. Tři docela zajímavé modely z let 2017-2018 jsou shromažďovány zde, ale můžete přidat ještě pár dalších.

Philips S9151

Není divu, že model této společnosti otevírá naše hodnocení. Koneckonců, Philips a Brown jsou uznávanými světovými lídry ve výrobě takových zařízení.

Model S9521 / 31 má také některé zajímavé rysy:

 • řeší jak suché, tak mokré holení;
 • vybavený systémem rotorů tří hlav;
 • napájeno bateriemi: 45-50 minut a 60 pro dobíjení;
 • tam je stanice pro dobíjení a čištění systému;
 • Systém patentovaných nožů se dokonale vyrovnává s vlasy téměř jakékoliv délky;
 • holicí strojek je vybaven dotykovou obrazovkou, kde je k dispozici celý proces;
 • je dodáván s vousy styler;
 • Holicí hlavy se otáčejí v 8 směrech, což nezanechává žádnou šanci ani pro ty nejnebezpečnější chloupky.

Samozřejmě, že tohle velkolepost nemůže být levná. Náklady v oblasti 400 USD proto mohou být považovány za nevýhodné.

Philips S7720 Holicí strojky 7000

Předpokládá se, že pro ošetření citlivé pokožky je nejlepší upřednostnit elektrickou holicí strojku s tryskou ve formě mřížky. Tento model zcela zničí tento stereotyp. Philips S7720 je nejlepším mužským modelem pro ty, kteří se obtížně oholí.

 • optimální klouzání poskytované značkovými kroužky;
 • holicí hlavy se otáčejí v 5 různých směrech;
 • systém čepelí dokáže rozpoznat typ chloupků, zdvihnout je a řezat v blízkosti kůže;
 • vodotěsné pouzdro;
 • existuje systém SmartClean, který poskytuje vysoce kvalitní systém mazání a čištění;
 • ergonomický a stylový design.

Mezi nedostatky lze uvést náklady (asi 265 USD), stejně jako potřeba nákupu náhradních kazet.

Philips S7370

Tento model je jedním z nejmodernějších dodnes. Díky těsnosti pouzdra a přítomnosti systému mokrého holení Philips S7370 / 12 jej můžete používat přímo ve sprše. Speciální mikrogranule, které vytvářejí kroužky, pomáhají minimalizovat vzhled podráždění. Přístroj pracuje pouze z baterie, která je schopna poskytnout ostré oholení po dobu 50 minut. Nabíjení počkejte příliš dlouho, pouze 1 hodinu.

Model má speciální obrazovku. Zobrazuje informace o stavu nabíjení akumulátoru a potřebě měnit lopatky. Sada obsahuje tryskou pro trimování vousů nebo kotlety a pohodlné pouzdro na přenášení. Cena zařízení je přibližně 190 USD.

TOP 3 rotační holicí strojky

Pokud dáváte přednost oholení "suché" a nechcete utrácet další peníze na pěny a gely, následující modely jsou pro vás. Vybírali jsme nejlepší rotační holicí strojky s většinou recenzí od zákazníků.

Philips RQ1175

Průměrná cena tohoto modelu je asi 145-150 amerických dolarů. Přístroj je vybaven pohyblivou holicí jednotkou, která má velmi příznivý vliv na kvalitu procesu. Nanášení porcelánového ostří minimalizuje možnost alergických vyrážek. Zahrnuje špičky pro frézování vousů. Mezi pozitivní momenty uživatelé vydávají výkonnou baterii, která může dlouhodobě udržovat nepřetržitý provoz zařízení. Rovněž potěší přítomnost dodatečných příloh, stylový design. Při diskusích o nedostatcích upozorňuje mnoho mužů, že proces holení je příliš dlouhý a že kvalita materiálů použitých při výrobě zařízení není příliš vysoká.

Philips S5110

Další zajímavý model od populárního výrobce. Jednou z jeho prvních výhod je více či méně přijatelná cena, asi 90 dolarů. Mimo jiné můžete tyto volat:

Systém MultiPrecision umožňuje zvedat chloupky různých délek a zajišťuje nejlepší přizpůsobení;

 • holicí hlavy (3 ks) mají až pět nezávislých směrů pohybu, které zajišťují téměř dokonalé oholení;
 • souprava obsahuje odnímatelný trimr pro simulaci účesů vousů a knírek;
 • moderní indikační systém informuje uživatele o stupni znečištění holicích hlav, stejně jako o úrovni baterie;
 • Jedna hodina nabíjení baterie poskytuje až 40 minut nepřerušeného provozu a pro jednorázové použití stačí připojení k síti pouze po dobu 5-10 minut;
 • hlavy holicího stroje je možné umýt vodou.

Mezi nevýhody tohoto modelu patří neschopnost provést "mokré" oholení, pokud je to žádoucí, stejně jako absence nabíjecího doku v sadě.

Vitek Vt-1377

Tento model je ještě více spokojen s cenou. Cena tohoto zařízení pro holení je pouze asi 20 konvenčních jednotek. To však příliš neovlivňuje jeho výkonnost.

Existují tři "plovoucí" holicí hlavy, které téměř dokonale sledují obrys obličeje. Kromě toho obsahuje sada trimru, takže přinášení vousů v pořádku také nevyvolává problémy.

Trochu čerpali vlastnosti nabíjení. Celý proces trvá asi 2 hodiny a autonomní provoz zařízení trvá 30-40 minut. Přesto je funkce rychlého nabíjení. Zařízení lze čistit pod tekoucí vodou. To je jeden z populárních low-cost modelů v roce 2018.

TOP 3 holicí strojky pro suché holení

Pokud hledáte svůj první holicí strojek nebo jste majitelem citlivé pokožky, věnujte pozornost nejlepším holícím strojům, které jsme pro vás vybrali.

Braun 760cc-4 Series 7

Zajímavé a docela funkční zařízení pro milovníky vibračních holicích strojků. Tam je "plovoucí" hlava, schopná docela čistě holí i ty nejnepřístupnější místa.

 • může pracovat jak z baterie, tak ze sítě;
 • nezpůsobuje podráždění;
 • náhradní díly (spotřební materiál) jsou vždy dostupné na trhu.
 • poměrně vysoká cena od 265 USD.

Panasonic ES-LT8N

Zajímavý a poměrně technologicky vyspělý model japonského výrobce. Cena této jednotky je asi 230 dolarů, což je obecně hodně.

 • Supermobilní 3D systém tří obloukových čepelí dokonale "cítí" všechny nepravidelnosti obličeje;
 • senzor holicí hlavy analyzuje kvalitu a tuhost štětin a automaticky nastavuje výkon a rychlost procesu;
 • tam je čistící stanice, která vám umožní zachovat kvalitu lopatek;
 • elegantní, elegantní;
 • Má robustní kovové tělo a velmi ostré lopatky.

Mezi nevýhody lze poznamenat pouze to, že trimr zařízení má velmi ostré nože a vyžaduje velmi pečlivé ošetření.

Řada Braun 5030s 5

Cena tohoto holicího zařízení je mnohem příjemnější - asi 160 dolarů. Zde jsou 3 nezávislé hlavy, které zajišťují dokonalou hladkost procesu. Informační displej vás upozorní na nutnost nabití nebo čištění holicího strojku.

Pouze 60 minut nabíjení stačí až na 45 minut nepřetržité práce. A pokud není čas nabíjet, můžete zařízení jednoduše zapnout a pokračovat v práci.

Model je vybaven zasouvatelným trimerem pro péči o boky nebo vousy. Mezi negativními aspekty lze poznamenat pouze mírně hlučné ovládání zařízení, ale vůbec neinterferuje.

TOP 3 rozpočtové elektrické holicí strojek

Prakticky všechny modely, které uvažujeme, jsou poměrně vysoké. A co ti, kteří nemají dostatečné finanční prostředky na nákup drahých holicích strojků? Doporučujeme věnovat pozornost dostupnějším modelům uvedeným níže.

Panasonic Es-6003

I přes nízké náklady (až do výše 50 USD) má tento model všechny potřebné funkce. Razor lze použít jak pro suché tak i "mokré" holení, je vodotěsné pouzdro. Tři holicí hlavy s nožemi z nerezové oceli umožňují velmi kvalitní holení. Zařízení je schopno udržovat nabíjení po delší dobu, ale také se nabité docela hodně, až 8 hodin. Zahrnuté jsou příslušenství pro čištění přístroje a také kufřík.

Mezi nedostatky lze zaznamenat poměrně hmatatelnou vibraci, která může zpočátku vytvořit malé nepříjemnosti. Záporným bodem je také to, že zařízení není možné používat ze sítě, když je zástrčka připojena k zásuvce, je jednoduše zablokována.

Philips Hq 6927

Jiný rozpočtový model poměrně dobré kvality, za poměrně rozumné peníze, od 45 dolarů. Zařízení je poměrně kompaktní, lze jej použít pouze jako suché holení. Baterie je schopna udržovat nepřetržitý provoz po dobu 30 minut, po níž může být holicí strojek připojen k síti a pokračovat v procesu. Philips Hq 6927 má pohyblivou hlavu, která zajišťuje maximální přizpůsobení rotorových kroužků.

Mezi nedostatky lze poukázat na nedostatek indikátoru nabíjení, který však nezasahuje do přítomnosti zásuvky v přístupové zóně. Zahrnutá je čisticí kartáček a ochranný kryt, díky nízké hmotnosti je velmi užitečné vzít si s sebou zařízení na výlet.

Remington tf70

Dobře a doplňuje náš seznam jednoho z nejlevnějších modelů čínského výrobce. Cena asi 15-20 dolarů je pro většinu mužů finančně dostupná. Žiletka Remington Tf70 má pouze 2 hlavy a je určena pouze pro suché holení. Baterie je napájena bateriemi, takže si ji můžete vzít i na kempování.

Existují samozřejmě dost nedostatků. Například holicí strojek nelze umýt vodou a model nemá automatický čištění. Ale ona se oholí, překvapivě, perfektně, aby mohly vydržet malé negativní momenty.

Na tomto místě skončilo naše hodnocení nejlepších elektrických holicích strojků pro muže v letech 2017-2018. Ale můžete je snadno pokračovat sami, přidávat další modely k porovnání.

Pro Více Informací O Suché Vlasy