logo

Sensitive Skin Electric Shaver: Jak si vybrat nejlepší modely

Prakticky by každý člověk měl projít ranní holení téměř každý den. Den po holení se mnozí zástupci silnějšího sexu již na tváři objevují stylové strniště. Časté holení dokonce dává hladkou tvář, ale může vést k podráždění pokožky. Obvykle se to stane, pokud používáte holicí strojek. Co se vyvaruje takového nežádoucího po holení?

Odborníci říkají, že nejlepší volbou v tomto případě je považován za vysoce kvalitní holicí strojek. Dnes budeme mluvit o pánských elektrických holicích strojích a pokusíme se zjistit, jak si je správně vybírat, jaké modely mají přednost a jak se obecně liší.

Proč stojí za to odmítnout stroj ve prospěch elektrického holicího strojku

 • Přes cenovou dostupnost jsou holicí stojany nevýhodné. Vzhledem k tomu, že slouží hodně méně než elektrická holicí strojka, je třeba je zakoupit, proto je třeba je používat častěji. Neexistuje žádný užitek.
 • Pokud nemáte dostatečné dovednosti, získáte dokonale hladkou pokožku po holení s běžným strojem, který bohužel nebudete fungovat.
 • Věčné podráždění kůže.
 • Pravidelná dekorace obličeje s odřeninami a řezy.
 • Tuna pleťové vody a pěny na holení nezachrání zpravidla situaci. A bohužel v nejdůležitějším okamžiku skončí něco: buď holicí pěna, nebo samotné stroje.

Co je elektrický holicí strojek

Pánské holicí strojek jsou jednotky poháněné bateriemi nebo elektrickou sítí a vybavené několika řadami nožů. Na trhu existuje řada takových mechanismů. Ale všechny z nich mohou být rozděleny do dvou hlavních skupin: rotační a síťovina. Rozdíl mezi těmito holičkami je hlavním problémem, který trápí zákazníky. Muži mají bolestivé debaty mezi sebou, který systém funguje lépe, který se holí rychleji a stojí méně.

Výhody použití elektrického holicího strojku

 • Mnoho lidí si myslí, že elektrický holicí strojek je drahý. Ale ve skutečnosti je to velmi ekonomický nákup. Razory, jak jsme již řekli, velmi rychle selžou, je třeba je velmi často měnit. Elektrický holicí strojek však bude po mnoho let sloužit s řádnou péčí, aniž by musel být nahrazen a následně i materiálové injekce. Zaplatí jednou, použije se léta.
 • Nejlepší elektrické holicí strojky, vysoce kvalitní a spolehlivé, pomohou navždy zapomenout na to, jaké jsou podráždění po holení, absurdní řezy, krvácení a kusy toaletní tkáně na obličeji.
 • Vzhledem k tomu, že elektrický holicí strojek může fungovat jak ze sítě, tak i od baterií, je toto zařízení velmi výhodné na cestu (vlak, letadlo, hotel, odpočinek atd.).
 • Elektrický holicí strojek vám umožňuje používat suchou metodu. Opět platí podstatné úspory při nákupu pěn, lotionů a balzámů na holení. Pokud jste příznivcem používání vody během holení, preferujte mokrou metodu, pak jsou v prodejnách elektrické holicí strojky, které mohou uspokojit jakékoli požadavky.

Ruční elektrický holicí strojek

Jak jsme již řekli, existují dva typy elektrických holicí strojky. Naším úkolem je dnes pochopit, která břitva je lepší: rotační nebo oka. Začněme s rotační verzí. Zařízení jsou v tomto případě vybavena speciálními jednotkami pro holení. Mohou být od jednoho do tří. Díky důkladnému nasazení holicího mechanismu na pokožku obličeje jsou chloupky velmi dobře odříznuty. Holení v tomto případě slibuje hladkou a čistou tvář bez velké námahy.

Takže pokud se budete muset každý den holit, ale vaše strniště narůstá nerovnoměrně, vlasy se náhodně rozpadají, pak je bezesporu vhodnější rotační mechanismus. Srovnání rotačního a síťového holicího strojku v případě silných a nestabilních obličejových vlasů bude vždy pro první možnost. Odborníci tvrdí, že rotační elektrické jednotky jsou dokonale vhodné pro odstraňování velmi krátkých štětin.

Jaké jsou rotační holicí strojky

Taková zařízení se skládají z:

 • Přímo trup.
 • Baterie (baterie).
 • Navíc - kabel pro práci ze sítě napájení.
 • Speciální nástavec - trimr, který se dobře vyrovná s holicí vousy nebo knírem.
 • Kartáč pro čištění holicích strojků a nožů po použití.

Pánská holicí strojka

Pokračujeme v dalším zkoumání otázky, která břitva je lepší - rotační nebo čistá. Na pořadu jednání je zase elektrický typ břitvy. Jedná se o mechanismus, v němž hrají hlavní roli vibrační kompaktní čepele skryté speciálním tenkým pletivem.

Zatímco čepelí jemně, ale bez jakýchkoli problémů odříznou pěstované chlupy, síťka spolehlivě chrání pokožku před nežádoucím poškozením. Jaký je rozdíl mezi rotačními holicí strojky a sítí? Poslední možnost, kterou nikdy nezastavíte!

Složení síťoviny

 • Bydlení
 • Ocelové víko.
 • Elektromotor
 • Typ posuvného čepele.
 • Baterie a kabel pro nabíjení ze sítě.

Jak vybrat elektrický holicí strojek

Rotary nebo oka?

Nejdříve se musíte rozhodnout, jakou metodu práce potřebujete. Pokud vyrůstáte nádherné vousy nebo si budete muset uklidit váš knír, který jste provedli modelový účes, pak, samozřejmě, dáte přednost rotační verzi.

Pokud dáváte přednost super hladkému holení, bez podráždění a řezů, pak v tomto případě zvolte elektrickou holicí strojku s mřížkou. Elektrický síťový holicí strojek pro citlivou pokožku, která je náchylná k podráždění, perfektně padne.

Holicí hlavy a jejich počet

Jak pravděpodobně víte, vysoce kvalitní holení bude přímo záviset na počtu holicí hlavy. Jaký je nejlepší břitva - rotační nebo oka - v tomto případě? U různých výrobců různých typů elektrických holicích strojů najdete správné množství holicí hlavy. Odborníci doporučují břitvy, které mají tři hlavy. Samozřejmě, čím více, tím dražší bude holicí strojka. Ale věřte mi, že stojí za přeplatku za vysoce kvalitní, snadné a pohodlné oholení s dokonalým výsledkem.

Nyní o mobilitě hlavy holícího strojku. Existují možnosti s plovoucími holicími systémy a fixní. Samozřejmě, pokud chcete, aby holící stroj dosáhl na obtížně přístupných místech na obličeji, je lepší zvolit plovoucí mechanismus. Poskytuje lepší oholení.

Mokré a suché holení

Původně se předpokládalo, že elektrická holicí strojka bude použita výhradně pro holení bez použití nářadí a vody. Například suchá metoda je velmi výhodná, pokud cestujete vlakem nebo pobýváte v hotelu, kde vaše oblíbené holicí produkty nejsou k dispozici.

Ale mnozí muži dávají přednost použití holicí pěny nebo se chtějí oholit ve sprše. V tomto případě nabízejí výrobci modely, které vám mohou oholit v koupelně, ve sprše a při přidání pěny na holení. Nejlepší elektrické holicí strojky (drahé) jsou dokonce vybaveny speciálními nádržemi, z nichž v pravý okamžik je lotion po holení.

Velmi často se kupující zajímá, co je nejlepší břitva, rotační nebo oka, pokud jde o zdroje energie. Ve skutečnosti av jiném provedení existuje alternativa: použití elektrického kabelu nebo baterií. Rozdíl bude spočívat pouze v tom, v jakých časových okamžicích budou moci mechanismy pracovat bez dalšího dobíjení. Čím delší je nezávislá práce holicího strojku, tím dražší bude, resp.

Velmi důležitým přírůstkem je trimmer. Pokud řeknete, že raději nosíte stylový vous nebo knír, pak prostě nemůžete bez takového zařízení. Nebojte se dát peníze za komfort a stylové výsledky.

Vysouvací systém trimování v holicí strojce umožňuje řídit délku štětin a kvalitu holení. Během několika minut budete moci vyřezávat štětiny o délce, kterou potřebujete. Po zaplacení dobrého elektrického holicího strojku už nemusíte utrácet peníze na kadeřnictví a krejčovské kleště.

Další funkce

Mnoho elektrických holicích strojů, které moderní výrobci nabízejí muži, je vybaveno dalšími funkcemi. Pokud oceníte pohodlí, pak se znovu, nebojte se zaplatit trochu víc.

Mezi další funkce patří:

 • Indikátory, které ukazují, kolik nabití baterie zbývá a po jakém časovém období byste měli nabíjet. Může to být displej z tekutých krystalů (v dražších modelech) nebo pravidelné blikající tlačítko (pro levnější volby).
 • Nabíjecí program, abyste zabránili přebíjení.
 • Velmi výhodnou vlastností je samočistící břitva. Mnoho mužů nekupuje elektrické holicí systémy jen proto, že je třeba je pečovat (čištěno). Pokud si koupíte model vybavený automatickou funkcí automatického čištění, můžete výrazně ušetřit čas.

Srovnávací tabulka

Níže je srovnávací tabulka rotačních a síťových holicí strojky.

Dokonale hladké oholení

V oblasti nosu, dutiny brady atd. Se ne vždy holí dobře.

Dokonale proniká do nejnepřístupnějších míst.

Velmi mnoho modelů je vybaveno samočisticími a chladícími funkcemi pokožky během holení.

Holení nerovnoměrně rostoucích vlasů

Ne vždy je možné vyrábět vysoce kvalitní krátké štětce s jemným oholením

Nedává dobrý výsledek při modelování knírek nebo vousů

Vyrovnává se s komplexními účesy vousů nebo knírek

Nejlepší výrobci

Stejně jako v jakémkoli segmentu trhu lze mezi výrobci elektrických holicích strojů identifikovat přední firmy. Existují tři společnosti, které se dlouho staly výrobci vysoce kvalitních a spolehlivých elektrických holicích strojů: Braun, Panasonic a Philips. První dvě společnosti vyrábějí mechanismy obou typů, druhá se specializuje na výrobu pouze rotačních holicích strojů.

Výrobky firmy "Brown" jsou již dlouho známé díky své přiměřené ceně a nejvyšší kvalitě. Čistý holicí strojček "Brown" - vůdce na evropském a ruském trhu. Dokonalé oholení, tichý provoz, schopnost udržet baterii po dlouhou dobu. Mnoho modelů je vybaveno indikátory, které vám připomínají, kdy je nutné baterie nabít. Některé holicí strojky mají speciální pouzdro, které se snadno nosí.

Philips se také pyšní pohodlnými taškami pro přepravu holicího strojku, tichým ovládáním mechanismu, mnoha dalšími funkcemi, přítomností trimera pro vous a knír. Holičství takového holicího strojku nezpůsobuje podráždění kůže, žádné škrábance a další drobné potíže. Cena produktů je však poměrně vysoká.

Panasonic také nabízí svým zákazníkům širokou škálu svých produktů. K dispozici je také samočisticí funkce a trimmer pro oříznutí a opravu vousu a tři plovoucí hlavy poskytující vysoce kvalitní oholení.

Jaký model a společnost si vyberete - je to na vás. Snažte se však před nákupem seznámit s doporučeními a recenzemi, podívat se na alternativy od jiných výrobců a nebojte se přeplňovat za kvalitu.

Nejlepší pánské elektrické holicí strojek pro citlivou pleť: přehled hlavních možností

Pro citlivou pokožku je nejlepší použít elektrický holící strojek, protože vám umožňuje dosáhnout výsledku bez nepohodlí. Každý rok jsou na trhu desítky modelů, ale jen některé z nich se ukázaly být opravdu kvalitní. Osvědčené značky můžete důvěřovat pouze proto, aby vám výsledek potěšil více než rok.

Naše hodnocení nejlepších modelů pro citlivou pleť pro rok 2019

Proces výběru nejlepší možnosti je často omezen na tři značky: Braun (Německo a Čína), Panasonic (PRC) a Remington (PRC). Tito výrobci jsou považováni za nejzkušenější mezi analogy a materiály, které používají, jsou odolné. Jsou uvedeny pouze modely čisté, protože jsou lépe vnímány citlivou kůží.

Braun 310TS - dokonalá kvalita holení bez podráždění

Robustní holicí strojka se střední cenou, která pomáhá dosáhnout dokonalé kvality holení. Pro dosažení efektivity je použita dvojitá mřížka a střední trimmer. Výsledkem je dokonale odstranění nejkratších chloupků.

Přístroj běží na energii baterie až 20 minut a akumulátory NiMH mohou být plně nabité akcelerovaným režimem po dobu 5 minut, ale je lepší nechat 2 hodiny stát.

Samotná holicí strojka, gel, pouzdro, pouzdro a čisticí kartáč jsou součástí základního balení.

3 plovoucí hlavy zajišťují perfektní opakování obrysů obličeje. Model je vyroben v ČLR.

 • rozšířené vybavení;
 • vysoce kvalitní holení;
 • rychlé nabití;
 • schopnost holení s pěnou a bez ní;
 • dostupné náklady.
 • nefunguje v síti;
 • Můžete olovit až 7krát za 1 nabíjení;
 • nutné pravidelně mazat pracovní položky.

Panasonic ES-RW30-S520 - moderní holicí stroj s dvojitými okami

Moderní zařízení s dvojitým okem zajišťuje dokonale hladké oholení. Ideální pro hladké holení každý den. Plovácí hlava zcela opakuje rysy obličeje a pečlivě odřezává jednotlivé vlasy.

Elektrický holicí strojek, který je oblíbený u cestujících, je vybaven baterií NiMH, která se vypouští po dobu 21 minut (7 holicí cykly) a nabíjí se za 8 hodin.

Zahrnuto je čisticí kartáček, tryska, trim a stojan, který současně hraje roli dokovací stanice. 2 pracovní hlavy jsou doplněny možností suchého a mokrého holení. Díky odolnosti proti vlhkosti je úklid ještě snadnější.

 • ergonomické tělo;
 • nízké náklady;
 • žádné podráždění;
 • jednoduchý a spolehlivý design.
 • nelze použít pro dlouhé a tuhé štětiny;
 • 2 prvky holícího strojku místo obvyklých 3;
 • baterie se pomalu nabíjí.

Braun Series 5 5040 S - nejúčinnější

Řada elektrických holicích strojků Hnědý 5 umožňuje kvalitní vyříznutí i těch nejobtížnějších oblastí. Ergonomický design, trimmer ActiveLift a holicí síť OptiFoil činí tento nástroj nejúčinnější u stávajících analogů.

Nejčastěji jsou zařízení zakoupena lidmi, aby mohli zařízení vzít na služební cesty, služební cesty a cestování. Li-iontové baterie jsou nabíjeny za 1 hodinu a vybíjeny za 45 minut, což je již 16krát.

Materiál těla je odolný, ukazují na nabíjení a vybíjení akumulátoru, stejně jako ideální odpor vůči vodě. Obsahuje čisticí kartáč a pouzdro pro snadné ukládání.

 • pohyblivá holicí jednotka (v případě potřeby pevná);
 • oholí všechny vlasy v 1-2 průchodech;
 • odolnost vůči vodě;
 • dokonalý výsledek;
 • až 16 cyklů holení.
 • v tvrdé vodě se řezací jednotka zrychlí;
 • vysoké náklady;
 • není vždy oholení pro 1 průchod.

Remington XF8700 - jednoduché a spolehlivé

Holicí stroj Remington Universal Electric je navržen tak, aby proces odstraňování štětin neměl ani trochu nepohodlí. Navíc je péče o spotřebiče ještě snadnější díky možnosti praní pod tekoucí vodou bez nejmenšího strachu.

Pro dosažení požadovaného výsledku se používá pouze 1 pohyblivá holicí hlava, díky které je dosaženo vynikajícího výsledku. Konstrukce sleduje obrysy obličeje, má vestavěný trimr, pogumovaný povrch a LCD displej.

Pro pohodlí výrobce dokončuje techniku ​​s kufříkem a kartáčem na čištění. Velmi výhodnou volbou pro lidi, kteří vedou aktivní život a snaží se navštívit maximální počet míst.

 • univerzální použití v a bez vody;
 • žádné podráždění;
 • je zde nabíjení stand-by;
 • skvělý výsledek.
 • ne více než 6 cyklů na jedno nabití;
 • holí pomalu.

Braun 3045s WetDry - skvělé pro každodenní holení

Moderní pohodlné zařízení vybavené všemi potřebnými pro každodenní holení. Trojitý holicí systém a použití technologie MicroComb umožňují dokonalou čistotu pokožky doma i na cestách.

Hlavní charakteristiky v tomto případě zahrnují napájení z baterie až 45 minut a nabíjení netrvá déle než 60 minut.

Dodává se s kufříkem a speciálním kartáčem na čištění. Vlastnosti funkce zahrnují schopnost oholit ve sprše, oplachovat nože vodou, oříznout obrys trimerem a systém opakuje rysy tváře dokonale během provozu, což je zvláště výhodné.

V případě jsou indikátory zahrnutí, potřeba čištění, výměna nožů, vybíjení a nabíjení, stejně jako ukazatel do dokončení nabíjení. To pomáhá dosáhnout maximálního pohodlí a eliminuje překvapení v provozu.

 • dokonalá kvalita oholení;
 • tam je dodatečné příslušenství;
 • snadná péče;
 • odolnost proti vodě;
 • budovat kvalitu;
 • malá hmotnost;
 • ergonomie.
 • hlučná práce;
 • oholení pouze při pohybu proti růstu vlasů;
 • nefunguje v síti.

Navíc v procesu výběru budete pravděpodobně mít otázku: která holicí strojka je lepší. Věnovali jsme tomuto článku samostatný článek, ve kterém jsme hovořili o výhodách, nevýhodách a zvláštnostech.

Který elektrický holicí strojek si vyberete pro citlivou pleť

Postup výběru musí vycházet ze 6 faktorů:

 • ergonomie;
 • druh potraviny;
 • kvalita holení;
 • další funkce;
 • trvanlivost zařízení;
 • náklady

Správně umístěné priority vám umožňují nakupovat zařízení, které budou po dlouhá léta využívány bez potíží. Pokud si vyberete model pro dárek, pak si můžete zvolit libovolnou možnost z výše uvedených a blízký člověk bude potěšen.

Zvláštní pozornost by měla být věnována volbě mezi rotorem a konstrukcí oka. Rotor je pro citlivou pleť méně vhodný, protože listy jsou v přímém kontaktu s pokožkou. Přístroj zcela nečistí pokožku, což je důvodem, proč zbývající část znečištění způsobuje podráždění. Chcete-li dále snižovat negativní pocity, můžete použít funkci mokrého holení a použití změkčující kosmetiky.

Shrnutí

Celková cena za popsané holicí strojky se mění v závislosti na technických vlastnostech, dostupnosti dodatečného příslušenství a funkčnosti až pětkrát. Výběr drahého modelu zaručuje nejlepší kvalitu, ale měli byste jej vždy odpovídat vašim potřebám. Rozpočtové modely často kombinují všechny potřebné kvality.

Top 20 elektrické holicí strojek

V posledních letech se volba opravdu dobrého holicího strojku stává velkou výzvou. Každý rok se na trh objevuje stále více nových modelů. Je důležité se naučit rozlišovat vážné inovace od čistě marketingových. Naše recenze se pokusí pomoci s výběrem. Hodnocení zahrnuje jak holicí strojky s nízkými náklady, tak prémiové elektrické holicí strojky. K dispozici jsou břitvy pro zkušené muže s tuhými štětinami, stejně jako modely, které mohou být představovány teenagerovi jako první břitva.

Hlavní kritéria pro výběr dobrého elektrického holicího stroje

 • oholení
 • podráždění pokožky
 • spolehlivost
 • cena
 • baterie nebo baterie
 • ergonomie
 • další funkce

Typy pánských elektrických holicích strojků

Rotary

Jejich holicí systém je tvořen dvěma nebo třemi hlavami, skládající se z vnějších disků s řezy a nožemi, které se otáčejí pod nimi. Výhodou rotačních modelů je čistší a hladší oholení dokonce i nerovnoměrně rozrůstajících se štětin, díky vlasovému řezu co nejblíže k pokožce. Mezi rotačními holicí strojek je více modelů vhodných pro tuhé štětiny. Nevýhodou je, pokud je kůže citlivá, mohou břitvy způsobit podráždění (i když existují modely, které lze snadno připsat výjimkám). Jedna z nejlepších společností vyrábějících rotační holicí strojky je Philips.

Oka

Princip činnosti je podobný, ale v tomto případě se nože neotáčí, ale vibrují ze strany na stranu. Ze shora jsou pokryty tenkou kovovou sítí s různými otvory, kterými jsou vlasy přiváděny k nožům. Takové holicí strojky dobře fungují i ​​při třídenních štětinách a dokonce i systémy mřížky jsou lépe vnímány citlivou kůží. Mimochodem, první břitva pro teenagera by měla být také vybrána z dobrých síťových modelů. Typické nedostatky - hlasitá práce a problémové holení v krku. Dobré elektrické holicí stroje vyráběné společnostmi Braun a Panasonic.

Nejlépe populární modely mřížkových a rotačních holicích strojů z roku 2018 jsou uvedeny v našem hodnocení, které je sestaveno z recenzí zákazníků a odborníků.

Jak vybrat elektrický holicí strojek pro muže s citlivou pokožkou nebo tvrdými štětinami?

Dobrý den

Dnes budeme hovořit o tom, jak si vybrat muže pro holicí strojek. Rozdílem naší modernosti je rychlá změna technologie nejen v průmyslu, ale i v domácí sféře. S takovou rychlostí technického pokroku je pro obyčejnou osobu poměrně obtížné pochopit rozmanitost zboží nabízeného průmyslem.

Jak vybrat dobrý elektrický holicí strojek a nepochybně koupit nejvhodnější moderní možnost? Pokusme se pochopit hlavní kritéria pro výběr elektrického holícího strojku a jeho prioritní výhody oproti starým holicím strojkům.

Hlavní výhody elektrických holicí strojky

Hlavní výhody, které odlišují elektrický holící strojek od tradičního holicího strojku, jsou:

 • izolace hlav;
  Během holení se lopatky ani nedotýkají lidské pokožky. To zaručuje nejen úplnou bezpečnost při řezání, ale také nepřítomnost dráždivého účinku po postupu.
 • vodotěsnost;
  Tato funkce moderních holicího zařízení umožňuje vyrábět suché i mokré holení, stejně jako použití holicího strojku ve sprše bez obav z elektrického výboje.
 • automatické čištění;
  Čistící systém moderních holicího zařízení je plně automatizovaný. Často auto-čištění se nachází ve stojanech pro zařízení, což je také velmi výhodné.
 • nabíjení baterií;
  Použití nabíječek je velmi výhodné na silnici nebo pěší turistiku. Muž může mít vždy čistý vzhled.
 • rotační a síťové možnosti.
  Výhody určitých možností by měly být zvažovány v přímém vztahu s typem citlivosti pokožky člověka.

Zvláštnosti mužského vnímání holicího procesu

Kritéria pro výběr nástroje pro holení do značné míry závisí na postoji muže k tomuto jednoduchému hygienickému postupu.
Je dobře známo, že muži různého věku a typů temperamentů vnímá holicí proces různými způsoby.

Nudný proces

Pro některé je denní holení dráždivé a chtějí tento nepříjemný postup rychle dokončit. V takovém případě je vhodné koupit holicí strojek s rotorovým systémem, který pracuje poměrně rychle a efektivně.

Hygienický postup

Někdy pro muže, tento denní "rituál" je prostě nezbytným hygienickým postupem, stejně jako vyčištění zubů. U takových lidí je důležitá kvalita holení. Pro ně by byla přijatelnou volbou drahé vysoce kvalitní modely rotačního typu.

Nový obrázek

Tam jsou muži, kteří se snaží změnit svůj vzhled s neobvyklým tvarem vousů nebo knírek, dává jí nové akcenty. Pro ně je zapotřebí zvolit modely s přítomností různých trysek a trimmerů, což umožňuje vytvářet exkluzivní možnosti.

Nepopsatelný odpočinek

A existuje taková kategorie mužské poloviny obyvatel, která doslova miluje proces holení a od ní získává nepopsatelné potěšení. Pro tyto muže je nejlepší koupit vodotěsné síťové možnosti s možností mokrého holení nebo přidání sloučenin hélia.

Vyvstává otázka: "Jak vybrat ten správný elektrický holicí stroj pro muže, vzhledem k jeho chuti a preferencím?"

Pokyny pro výběr elektrického holicího strojku

Abyste si vybrali a koupili kvalitní holicí strojek, musíte nejdříve provést několik kroků:

 • Přečtěte si uživatelská hodnocení o zařízeních vydávaných v letech 2016-2017;
 • věnujte pozornost vzhledu zařízení;
 • porovnat ceny za tento druh výrobku v různých obchodech;
 • zobrazení dalších funkcí holicího stroje;
 • dozvíte se více o různých funkcích zařízení;
 • analyzovat technické vlastnosti zařízení;
 • rozhodněte se o typu elektrického holicí strojek: nabíjení nebo
  pouze přes proud.

Poté, co jste provedli veškeré potřebné kroky k získání nejrůznějších informací o holicích zařízeních, je třeba vzít v úvahu při nákupu některých dalších nuancí osobní výběr elektrického holicího strojku pro každou jednotlivou osobu.

Výběr holicího strojku podle typu pokožky

Moderní modely holicího zařízení jsou určeny pro suché i mokré holení. Jsou kompletně utěsněny, nenechávejte vlhkost a nedotýkejte se proudem. Přístroj by měl být vybrán podle citlivosti kůže a tuhosti štětin.

Pro muže s citlivou kůží

Pro lidi s citlivými typy pleti bude mít právo koupit modely s mřížkovým systémem a zasunovatelným trimerem, protože trimmer může rovnoměrně a jednoduše odstranit dlouhé štětiny a nezávisle nastavit požadovaný sklon lopatek.

Také citlivá kůže může být podrážděna zahříváním hlavy přístroje. Proto je pro tento typ pleti dobrou volbou elektrická holicí strojka s chladicím zařízením, které může zabránit povrchovému ohřevu.

Deska

Muži s tuhými štětinami

Tento typ lidí je nejlepší zvolit rotační typy elektrických holicí strojky.
Tradiční rotační verze dnes prošly výraznými změnami ve směru zlepšování funkčnosti a přizpůsobení se zatáčení těla. Otočné rotační hlavy se oholejí téměř dokonale. Existují možnosti a dodávka heliového zvlhčovače, díky němuž je proces holení pro muže co nejpříjemnější a nejpříjemnější. Také nezapomeňte, že gel na holení zabraňuje procesu podráždění pokožky a změkčení pokožky.

Tak tedy

Volba typu elektrického holicího strojku pro tuhé štětiny je nejlepší
koupit moderní model rotačního typu s přítomností různých funkcí.

Top 3 oblíbené elektrické holicí strojek

Přehled nejoblíbenějších firem, které představují pánské holicí příslušenství na trhu, odráží naše následující hodnocení.

Společnost Philips

Elektrické holicí strojky tohoto výrobce mají vysoké hodnocení u spotřebitelů. Odlišuje se ve vysokých technických charakteristikách a evropské úrovni kvality.

Technické parametry modelů této společnosti:

 • samočinný systém ostří;
 • pohyb holicí plochy ve 4 směrech;
 • baterie s vysokým výkonem, provozní doba do 30 minut po nabití;
 • existují modely s pevným síťovým připojením;
 • nízké náklady;
 • vysoce kvalitní sklovinu.

Společnost Panasonic

Vyrábí poměrně levné holicí příslušenství. Nejvíce praktický model této společnosti pro mokré holení, protože mají vodotěsné pouzdro.
Zařízení mají dobrou kvalitu, ale mají jen malou funkčnost a silnou vibraci.

 • vytvářet vysoce kvalitní práci;
 • dobře vyzvednout těžko přístupná místa;
 • tam je trimmer;
 • možnost dlouhé práce po nabití;
 • charakterizované nízkými náklady.

Společnost Braun

Produkuje levná a kompaktní holicí zařízení.

Hlavní charakteristiky jsou:

 • vysoce kvalitní denní holení;
 • vodotěsnost;
 • funkce chlazení;
 • automatické přizpůsobení hustotě štětin;
 • kompaktnost zařízení;
 • dostupnost.

Mezi nedostatky lze považovat silný účinek na pokožku, což může způsobit podráždění a nepohodlí. Proto při používání zařízení této společnosti byste měli po holení aplikovat krém nebo pleťový krém na změkčení pokožky.

Charakteristickým znakem moderního muže je dobře upravený a uklizený vzhled. I když styl oblečení znamená nějakou nedbalost, vždy obsahuje promyšlenou a důkladnou péči o váš vzhled.

Díky vysoce kvalitnímu a dobrému elektrickému holicímu stroji může člověk samostatně dát svůj vzhled: modelovat jeho vous, ozdobit mu knírek a dát jeho obočí perfektní tvar. Dnes je modelové holení hlavy velmi relevantní, což se také provádí pomocí moderního elektrického holicího stroje, který má širokou funkčnost a zaručuje elegantní vzhled.

Závěry

Po důkladné analýze, co je nejlepší elektrický holicí strojek, je možné učinit závěr nejen širokou škálu možností pro moderní konstrukční řešení, ale také nutnost individuálního výběru doplňků pro každého konkrétního zákazníka.

Který elektrický holicí strojek je vhodnější pro citlivou pleť

Mužská kůže se výrazně liší od ženy s hustší strukturou a lepší odolností proti účinkům agresivních faktorů. Takový postup, jako je holení, je pro ni stresující. Dermatologové tvrdí, že její pravidelná manipulace snižuje bariérovou funkci pokožky, což je příčinou vysoké citlivosti. Navíc některé produkty, které jsou navrženy pro usnadnění holení, jsou gely, pěny, lotiony, které mají negativní vliv na hladinu pH, což vede k silným zánětlivým procesům, vzniku zčervenání a suchu.

Citlivá kůže: jak usnadnit holení?

Základním kamenem ranní hygieny mužů je holení. Na jedné straně je tento postup nezbytný a na druhé straně přináší mnoho nepříjemných okamžiků, zejména pro osoby s citlivou kůží. Co dělat: vydržet neustálé podráždění nebo odmítnout oholení? Existuje cesta díky moderním výrobcům - elektrický holicí strojek, který je speciálně navržen pro citlivou pleť!

Na moderním trhu existuje řada modelů holičů, ale ne všechny jsou vhodné pro citlivou pleť. Obvykle mohou být všechna tato zařízení rozdělena do dvou typů:

 1. Rotary - se objevil už dávno. Odstranění vlasů se provádí otočnými hlavami, ve kterých jsou umístěny vibrační nože. Takové modely jsou vhodné pro mírně dlouhé štětiny. Ovšem způsobují podráždění, protože působí velmi agresivně: mohou se přitisknout k vlasům, vytáhnout je ven. Při odstraňování štětin musí také vynaložit určité úsilí.
 2. Oka - odstraňte ostří štětin, které jsou pod speciálním oky. Aplikujete takovou holicí strojku na obličej, vlasy pronikají do oka, které se pak odříznou. Zvláštností elektrického holicího strojku je, že během holení není přímý kontakt mezi pokožkou a lopatkami.

Nyní si můžete koupit elektrický holicí strojek pro suché i mokré holení. První je rychlý způsob odstranění strniště. Druhý - umožňuje používat během holení pomocné prostředky. Je třeba poznamenat, že někteří výrobci dokonce za tento okamžik poskytli a své modely vybavili speciálními dávkovačem. Jsou snadno udržovatelné, můžete použít dva režimy ovládání. Také při výběru věnovat pozornost pohyblivosti a počtu lopatek. Čistá zařízení mohou mít 1 až 3 hlavy. Kvalita a bezpečnost holení se dosahuje díky "plavání" holicí hlavy. Takové modely mohou navíc obsahovat několik dalších přídavných zařízení nebo zasouvací trimru. Je ideální pro ty, kteří dávají přednost péči o knírek nebo vousy.

Elektrické holicí strojek jsou zařízení, ve kterých jsou ostré nože umístěny pod speciální kovovou mřížkou s otvory různých průměrů. Během holení nedochází k přímému kontaktu nožů s kůží, díky čemuž je dosaženo jemnosti odstranění štětin. Taková zařízení jsou nejvhodnější pro citlivou pokožku.

Nejlepší modely elektrických holicí strojky pro citlivou pleť

Vytvořili jsme malý rating nejlepších modelů pro citlivou pleť. A začneme to nejdražším modelem.

Panasonic ES-LT8N pro citlivou pokožku

Prémiový model od jedné z nejznámějších značek. Princip práce - mřížkový systém holení. Žiletka opakuje všechny obrysy obličeje více než kdy jindy díky vícenásobné pohyblivé hlavě. Nová konstrukce zavěšovacího mechanismu zajišťuje pohyb hlavy v třech prostorových rozměrech. Díky tomuto designu se sníží zatížení pokožky, ale také zajišťuje hladké a vysoce kvalitní odstranění všech chloupků.

Hlavní rysy modelu:

 • vestavěný snímač kontroluje a nezávisle určuje tloušťku chloupků a tloušťky a poté optimalizuje rychlost řezných prvků;
 • 3D hlava dokonale opakuje všechny obrysy obličeje;
 • funkce čištění pomáhá udržovat řezné prvky dlouho ostré;
 • výkonný motor zajišťuje vysokou rychlost;
 • V sadě je vyjímač.

Tento model možná nemá žádné vady: stylové kovové pouzdro, jedinečný a moderní design. To je jen cena tohoto modelu dosahuje 15 000 rublů.

Philips S7720 - vysoká cena a kvalita

Tento model funguje na principu rotačního holicího systému. Někteří se mohou divit, proč tento model dostal do tohoto hodnocení, protože rotační princip práce není vhodný pro citlivou pleť? Je to dost jednoduché! Výrobce speciálně vytvořil tento model pro pohodlné a bezpečné odstranění štětin. Přes "plovoucí" hlavy se holení provádí velmi jemně a po této proceduře zůstane i nejcitlivější kůže bez zčervenalosti a podráždění.

Jaká je jeho funkce:

 • holicí strojek určený pro suché a mokré holení;
 • na okrajích hlav jsou kroužky se speciální vrstvou. Díky speciálnímu materiálu kroužků poskytuje dobrou klouzavost na kůži, bez ohledu na množství štětin. Tento inovativní design zaručuje holení bez podráždění;
 • nainstaloval nejnovější systém řezání. Čepele mají speciální tvar, který zabraňuje zachycení pokožky;
 • hlavy se pohybují v pěti směrech, není třeba vynaložit žádné úsilí na odstranění štětin;
 • Aquatec umožňuje zvolit způsob holení: odstranění suchých štětin nebo mokré použití gelů nebo pěn;
 • současný systém ochrany před vlhkostí. To vám dává příležitost používat elektrický holicí strojek ve sprše a umýt nože bez strachu;
 • existuje odnímatelný trimr pro ořezávání chráničů a úpravu knírek;
 • Systém SmartClean poskytuje rychlé a vysoce kvalitní čištění lopatek a síťování.

Nevýhody této břitvy pro citlivou pokožku jsou několik - to jsou vysoké náklady modelu, což je 19 000 rublů. Kromě toho je potřeba pravidelné výměny kazet, jejichž náklady jsou také vysoké.

Braun 720s-7 - oblíbený model v poptávce

Univerzální holicí strojek, který v práci v mokrém a suchém stavu provádí vynikající práci. To se hodí dobře v ruce, velmi pohodlné a kompaktní. Prostorná baterie rychle nabíjí a běží autonomně. Značka mluví o kvalitě, protože, jak je dobře známo, je Braun jednou z předních evropských firem.

Hlavní výhody modelu:

 • Je třeba poznamenat stylový design: tradičně černý s ocelovým a modrým akcenty;
 • inovativní technologie Sonic poskytuje rychlé a vysoce kvalitní holení bez dráždění kůže na obličeji;
 • další rychlosti umožňují nastavit intenzitu lopatek;
 • trimmer jemně zvedá a odřezává chloupky a zajišťuje tak hladké oholení;
 • Inovativní síto Active lift s otvory různých velikostí činí pokožku dokonale hladkou bez podráždění;
 • hlava "pluje" ve čtyřech rovinách;
 • 3 holicí prvky poskytují vysoce kvalitní odstranění štětin;
 • Razítko lze umýt pod tekoucí vodou.

Mezi nevýhody patří poměrně vysoké náklady na 17 000 rublů a vysoké ceny spotřebního materiálu. Jinak tento elektrický holicí strojek pro citlivou pleť je velmi dobrý.

Byl to přehled nejinovativnějších modelů elektrických holicích strojů pro citlivou pleť a který z nich je lepší vybrat pouze od vás. To lze provést analýzou všech vlastností modelů.

Bohužel, všichni lidé nemají možnost koupit drahý elektrický holicí stroj, jehož cena přesáhne 10 000 rublů. Níže je tedy přehled produktů, které pracují na principu systému holicího systému.

Rozpočtové modely

Náš seznam otevírá německou značku Braun se svým modelem 3020s. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších a relativně nenákladných modelů. Elektrický holicí strojek se snadno vyrovná s dokonce třídenními štětinami. K dosažení takových výsledků systém dovoluje:

 1. Technologie MicroComb je nezávislý řezací systém se speciálně navrženou síťovinou, která je nyní vybavena mikroorbiskem. Během holení mikrokrekt směruje vlasy různých délek přesně na řezné prvky. Z tohoto důvodu je nutné vyvinout menší úsilí pro dobré oholení.
 2. Během holení se aktivuje najednou několik systémů, které vzájemně spolupracují - dvojitá síťka SensoFoil a pohyblivý nezávislý trimmer.
 3. K dispozici je nezávislý trimmer.
 4. Vodotěsné pouzdro umožňuje použití holicího strojku ve sprše.
 5. Prostorná baterie poskytuje dlouhou životnost baterie.
 6. Můžete použít obvyklé pěny nebo holicí gely.

Tento model je k dispozici pouze pro 5 000 rublů. Ale není to bez vad - při práci se vytváří poměrně silný šum.

Panasonic ES-6003 - nejoblíbenější volba

Tento model se liší nejen nízkou cenou, ale vynikající kvalitou. Tento kompaktní elektrický holicí strojek je díky vlhkost odolnému tělu možné použít k mokrému holení. Přes nepřítomnost "plovoucího" prvku dokonale ohoří štětiny na těžko dostupných místech.

 • nízké náklady - 2500 rublů;
 • nejlepší kombinace takové věci jako cena a kvalita;
 • tam je trimmer, ale to není univerzální, takže k tomu, aby správně s ním pracovat, musíte trénovat;
 • i přes svůj rozpočet je kvalita vynikající;
 • oholí vlasy i kolem krku bez velké námahy.

Nevýhody zahrnují poměrně silné vibrace během provozu. Také ji nelze použít ze sítě, zámek je aktivován.

Jak vybrat elektrický holicí strojek? Nejlepší modely a odborné tipy

Muži se oholejí a starají se o své vousy po více než jedno století. Avšak metody holení ve starověku a ve středověku se výrazně lišily.

Jak vybrat elektrický holicí strojek pro muže? Budeme se snažit odpovědět na tuto otázku, stejně jako nabídnout své hodnocení nejlepších zařízení. Získané znalosti pomohou vytvořit nejlepší volbu, která bude založena na přesných znalostech. To je velmi důležité, protože je velmi obtížné vybrat jeden model z velké rozmanitosti.

Typy elektrických holicí strojky

Existují dva typy elektrických holicí strojky - oka a rotační.

 • Elektrický holicí strojek má vibrační nože, pomocí kterých se zbavuje vousů. Ostré nože jsou pod mřížkou s malými otvory, což umožňuje holicí strojek být co nejbezpečnější. Řezy se nezobrazí, i když náhodně zatlačíte holicí strojku na kůži. Ale to vždy neumožňuje dosáhnout dokonalého výsledku. Oka zabraňuje tomu, aby se ostré části přiblížily k pokožce na požadovanou vzdálenost, takže mohou zůstat i minimální štětiny. Čím častěji se to děje s levnějšími modely, u dražších zařízení bude výsledek lepší.
 • Rotační holicí strojek. Toto zařízení má otáčivé nože. Umožňují vám holení, které jsou v této oblasti pokožky. Takové modely pracují mnohem lépe než síť. Ale existují nevýhody. Majitelé se často stěžují na bolest při holení a podrážděnou pokožku. Tato funkce se nachází v drahých i levných modelech.

Prohlídka rotačního holicího stroje

Rotační holicí strojek získal své jméno kvůli odpovídajícímu pohybu ostrých čepelí. Obvykle se takové zařízení skládá ze dvou nebo tří holicího prvku, i když nyní existují modely s pěti noži.

Vlastnosti zařízení

Uvnitř je motor, který má na sobě ozubený převod. Zahrnuje holicí kola. Všechny jsou přesně přizpůsobeny a mají vysokou rychlost otáčení.

Oříznutí vousů se vyskytuje na křižovatce lopatek a oka. Když štětiny spadnou do otvoru mezi těmito součástmi, jsou rozděleny na dvě části, a tudíž i na bolest.

Pokud nejsou ostří dostatečně ostré, do vlasů utahují uvnitř. Existuje tedy další příležitost k podráždění kůže. Zkušení uživatelé vědí, abyste se vyhnuli nepříjemným pocitům, neměli byste silně přilákat holicí stroj k pokožce.

Vyčištění

Rotorový elektrický holicí strojek musí být vždy mazán a vyčistěn z vlasů, které mohou zůstat v hlavě noži. Jak často čistit zařízení? Odpověď závisí na frekvenci použití, druhu a hustotě vlasů. Nezapomeňte, že byste měli používat pouze holicí strojek, je to individuální zařízení pro osobní hygienu.

Před zakoupením se zeptejte prodejce, zda je k dispozici speciální čisticí sprej. Pokud ano, manipulujte s ním s oky a ostrými částmi, poté je otřete další štětcem.

Jak zvolit rotační holící strojek?

Při nákupu rotačního holicího stroje věnujte pozornost motorovým vlastnostem sítí. Je žádoucí, aby byly stlačeny stejným způsobem, to znamená, současně, a pohyb každého z nich probíhá po jednotlivé trajektorii.

Existují rotační břitvy a mokré holení, ale z nějakého důvodu to mlčí u mnoha výrobců. Dáme vám několik tipů:

 • Značka Panasonic je jedničkou mezi výrobci rotačních zařízení pro mokré holení;
 • po postupu se holicí část myje pod tlakem vody;
 • zeptat se na možnost mokrého holení od prodávajícího.

Upřednostněte břitvy s titanovými čepelemi a přítomnost dokovací stanice, která zařízení vyčistí a dezinfikuje. Také v některých případech model má v soupravě trimr, což rozhodně není nadbytečné při zarovnávání štětin nebo při úpravě vzoru foukání. A je lepší si vybrat mužskou holicí strojku s baterií.

Čistý holicí strojek

Jednou z hlavních výhod čistého holicího strojku bude jeho kompaktnost a miniaturní rozměry. Předtím se modely mřížky lišily ve schopnosti provést mokré oholení, ale v průběhu času má rotační podobnou funkci.

Čisté břitvy se zřídka přizpůsobují tvaru jejich tváří a mají trvalý povrch holícího strojku. Ale u mnoha modelů v sadě existují trimery. Síťové modely jsou také vhodnější volbou pro odstranění vlasů pod nosem.

Nože se pohybují podél mřížky a odříznou všechny vlasy uvnitř. Při použití holícího strojku sledujte integritu samotné sítě. Pokud je ohnutý, budete muset koupit novou sadu nožů, protože břitva přestane pracovat a je nepravděpodobné, že budete moci ohýbat síť zpět.

Existuje další nevýhoda - oblast ošetřované oblasti pokožky je malá, takže někdy existuje problém s odděleně rostoucími vlasy. K vyřešení tohoto problému se výrobci snaží zvýšit počet mříží, což zvyšuje pravděpodobnost rychlého a hladkého holení pokožky.

Postupně v moderních holičkách už používají flexibilní sítě pro zvýšení pohodlí a pohodlí. Brzy budou všechny výhody rotačních břitů přes rošt pravděpodobně vyrovnány a bude těžší vybrat ten správný z různých typů zařízení.

Na otázku, jak si vybrat dobrý elektrický holicí strojek, může být jednodušší rozhodnout, zvážit, pro které muže je tento nebo ten typ zařízení vhodný.

V souladu s tím bude mřížka vyhovovat těm, kteří nepoužívají holicí strojek každý den. Také zohledňuje tuhost vlasů. Pokud je vyvýšená, taková holicí strojka se pravděpodobně nebude vyrovnávat s nadměrnou vegetací. Pokud je přítomnost zastřihovače pro vás životně důležitá, měl by být vybrán síťový holicí strojek, i když je v některých otočných modelech přítomen.

Hlavní kritéria výběru

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem je třeba se zabývat několika nejdůležitějšími otázkami týkajícími se výběru holícího strojku.

Po jejich zodpovězení se budete moci rozhodnout, jak vybrat správný elektrický holicí strojek. Je důležité zvážit následující body.

 1. Rozhodněte, jaký typ holicího zařízení bude použito: mokrý, suchý nebo obojí.
 2. Jaký je váš typ vlasů: tvrdý nebo tenký a slabý? Dávejte pozor na délku štětin.
 3. Pokud je kůže nadměrně citlivá na železo, zvolte si holicí strojek s titanem.
 4. Je-li přítomnost trimera důležitá, měl by být tento faktor zohledněn.
 5. Potřebuji holicí povrch, který bude následovat obrysy obličeje? Ne pro všechny je tato funkce zásadní.
 6. Potřebuji dokovací stanici k automatickému vyčištění? To bude znamenat dodatečné náklady, možná to zvládnete sami.
 7. Pokud hodláte holicí stroj používat pouze doma, zvažte, zda potřebujete baterii.

Zvláště pro čtenáře našeho portálu jsme provedli výběr spolehlivých internetových obchodů, kde si můžete koupit holicí strojek bez rizika a za přiměřené ceny s dodávkou do kteréhokoli města v Rusku:

 1. Populární internetový obchod s velkým výběrem elektrických holicích strojů a skromnými cenami.
 2. Oblíbená online platforma pro obchodování. Dodávka v Rusku a SNS.
 3. Další spolehlivý internetový obchod s velkým výběrem a nízkými cenami, kde si můžete koupit elektrický holicí strojek.

Top 10 populárních elektrických holicích strojů

Zvedli jsme nejoblíbenější a stále populárnější modely. Jaký druh elektrického holícího strojku je lepší koupit, je to jen na vás, my vám poskytneme jen radu a krátký přehled o každém technickém zařízení.

Panasonic ES-8109

Elektrický holicí strojek, používá tři pohyblivé hlavy k opakování oblouků obličeje a mřížky se zvýšeným počtem otvorů.

Zařízení je vhodné pro mokré i suché holení. Rychlost otáček - 13000 za minutu.

Sada obsahuje zastřihovač, kryt, čisticí prostředek ve formě speciálního spreje, nabíjení a ochranný kryt.

Baterie bude nabíjena po dobu 1 hodiny a bude trvat přibližně 45 minut v neustálém provozu.

Philips Power Touch 727

Tento holicí strojek se vyznačuje prakticky tichým provozem a umožňuje hladké a rychlé oholení. Vybraná možnost má k dispozici další blade, systém Flex Plovák pro posunutí obrysů obličeje, napájení z baterie a baterií.

Mezi hlavní výhody patří dostupnost a doba nabíjení až 15 hodin. Recenze majitelů říkají o vynikajícím bojovém holici se štětinami. Cena - asi 4-5 tisíc rublů.

Philips Power Touch 727

Jedná se o rotační holicí strojek, který je charakterizován inovativními technologiemi a vysokou kvalitou. Tato možnost je skvělá pro muže s citlivou kůží.

Jede se jednoduše pod tlakem vody. Pacienti si uvědomují komfort, který poskytuje pohyblivá hlava, která vám umožní zvládnout nejsložitější oblasti obličeje.

Z výhod můžeme zdůraznit vysokou délku práce bez připojení k síti a přítomnost vyměnitelných částí holicího strojku v prodeji.

Cena - 14-15 tisíc rublů.

Braun 5050 cc řady 5

Silný elektrický holicí strojek, který dokáže vyřešit všechny problémy při odstraňování vegetace z obličeje. Přístroj je určen pouze pro suché holení. Má pár pohyblivých hlav.

Zahrnuje dokovací stanici s čisticími prvky. Rozlišuje ve stylovém vzhledu a tiché práci. Majitelé jsou spokojeni s kvalitou holení a rychlým ovládáním zařízení, což šetří čas. Cena dosahuje 17 000 rublů.

Philips S9151 / 31

Jedná se o rotační holicí strojek se stylovým designem. Všichni zákazníci zaznamenávají vysokou kapacitu baterie a měkké holení.

Mezi hlavní výhody patří tichý provoz a žádné podráždění po použití. Součástí dodávky je také čisticí zařízení a vyžínač. Nevýhody, s výjimkou vysoké ceny, nejsou odhaleny.

Náklady na zařízení dosahují 23 000 rublů, ale uživatelské recenze říkají, že stojí za vynaložené peníze.

Nabídky obchodů online

Známý internetový obchod (odkaz na produkt), který nabízí širokou škálu vysoce kvalitních a poměrně levných elektrických holicích strojků.

Panasonic ES-RT 37-S 520

Hlavní výhodou tohoto modelu je vysoká kvalita holení s použitím pěny. Obličej po holícím stroji je hladký jako po nanesení holicího strojku.

Náklady jsou nízké, ale výhody jsou velmi podstatné. Například, holicí strojek nevyvolává podráždění, umožňuje možnost mokrého holení, má vysoce kvalitní baterii.

Cena - až 5500 rublů.

Nabídky obchodů online

Populární online prodej domácích spotřebičů (odkaz na produkt) s dodávkou do všech regionů Ruska.

Panasonic ES-LT8N-S820

Jedná se o inovativní vysoce kvalitní model s mřížkovým systémem. Zákaznické recenze nás vedou k závěru, že toto holicí strojek je jedním z nejlepších ve svém segmentu.

Spojuje téměř všechny pozitivní vlastnosti, které jsou vlastní všem ostatním výše uvedeným elektrickým holičům. Cena dosahuje 13 500 rublů.

Philips S7720 / 26

Tento model rotoru zachází s citlivou pokožkou stejně opatrně jako s nejlepšími zástupci síťových zařízení.

Razící prstence poskytují maximální pohodlí a měkký skluzu, což zaručuje žádné podráždění. Majitelé si všimnou lehkého oholení i na krku.

Součástí je čisticí systém.

Cena je asi 16 000 rublů.

Panasonic ES-RF31

Razor kombinuje schopnost jak suchého, tak i mokrého holení. Pouzdro je odolné proti úniku vody, takže můžete umýt přístroj přímo pod kohoutem.

Vlastnosti: rychlé holení, praktický design a přijatelná cena pro každého.

Náklady přicházejí na 6500 rublů.

Nabídky obchodů online

Známý internetový obchod (odkaz na produkt), který nabízí širokou škálu vysoce kvalitních elektrických holicích strojků s dodávkou v regionech Ruska. Přibližná cena je 5 690 rublů.

Braun 9240s řady 9

Počet pozitivních hodnocení o tomto modelu se jen převrací. Vysoce kvalitní mokré a suché holení - to je to, co toto břitvy odlišuje. Je vybaven výkonným motorem a má vodotěsné pouzdro.

Pohyblivá hlava pomáhá dosáhnout dokonalé péče o pleť bez možnosti podráždění. Sada obsahuje několik trimrů pro různé účely, například pro odstraňování vlasů, které jsou orientovány v různých směrech, přiléhající k pokožce a umístěné v těžko dostupných místech.

Pro Více Informací O Suché Vlasy