logo

Dámské holicí strojky pro bikiny

Již dlouho je módní odstranit přebytečnou vegetaci v oblasti bikin. Vypadá atraktivně a umožňuje nosit průhledné nebo velmi otevřené spodní prádlo a plavky bez toho, aby se pod nimi objevily nestranné vlasy. Tento hold módě dává stále většímu počtu žen, používající různé metody depilace.

Holičství se stroji je jedním z nejjednodušších způsobů, jak odstranit vlasy, nicméně při jeho aplikaci je třeba "dostat ruku", aby nedošlo k červeným otokům a podrážděním v oblasti bikin, místo očekávané krásy. Ale protože použití obráběcích strojů není samo o sobě obtížné, není překvapující, že mnoho žen si zvolí tuto metodu, protože ne každý může odolat provedení epilátoru, voskování a dokonce i krk v tak citlivém místě, ale krém není vhodný pro mnoho z důvodu chemického obsahu ve složení. Pro milovníky hladké pokožky existuje pouze jedno řešení - holička pro ženy.

Výhody stroje

Ženy, které používají holicí strojek, zaznamenávají mnoho výhod takové depilace:

 • většinou ne drahé;
 • nepotřebují odborníka na kosmetiku;
 • rychle;
 • to vůbec neublíží;
 • bezpečné (pokud jsou vloženy ochranné pásky);
 • pokud budete postupovat podle opatření proti podráždění, můžete je používat denně (ne se zvýšenou citlivostí).

Aby se předešlo mnoha negativním důsledkům, je důležité dodržet jednu základní podmínku: holící strojek by měl být vlhký (při sprchování nebo při použití speciálních pěn nebo holicích gelů).

Nyní byla vytvořena široká škála holicích strojků speciálně určených pro ženy, které poskytují vysoce kvalitní depilaci a hladkou pokožku po ní, což vše zohledňuje citlivější pokožku než muži.

Jak si vybrat

Chcete-li přistupovat k otázce volby stroje, musíte být velmi opatrní, zvláště pokud plánujete zpracovat intimní oblast nabídky. Díky širokému spektru různých přístrojů pro holení může být obtížné zjistit, proto je třeba věnovat největší pozornost následujícím kritériím:

 • Jednorázové nebo opakovaně použitelné. V prvním případě se stroje nacházejí v několika (3-5) kusů v balení, z nichž každá může být použita jen málo, jelikož jednorázové holicí strojky se rychle otupí, ale zároveň jsou levné. Vyřazení a výměna jednorázových strojů po použití na jiném zařízení nebude proto obtížné. Není možné měnit lopatky v nich, protože tyto stroje jsou "monolitické" (pevné). Opakovaně použitelné jsou dražší, ale pokud jste nudní, můžete si zakoupit samostatné kazety s výměnnými noži a podle potřeby je změnit.
 • Počet čepelí. Čím více čepelí bude rychlejší a lépe depilace, tím méně budete muset stroj držet na stejném místě, což samo o sobě je nežádoucí. Ale holicí strojky s více čepelemi jsou dražší a při neopatrném použití se můžete vyříznout.
 • Další funkce. Patří mezi ně stroje s hřebenem, které během holení zvedají chloupky a gelové podložky, aby během holení zvlhčily pokožku. Dobré řešení pro citlivou pleť. Existuje však i mínus: gel často končí rychleji, než se čepele stane nudným.
 • Pohodlí. Vzhledem k tomu, že stroje nejsou zcela bezpečné, je vhodné je používat. Rukojeť by neměla klouzat vlhkou rukou (a dokonce ani v mýdlovém). Je žádoucí, aby hlava byla pohyblivá pro snadné pronikání do těžko přístupných míst.
 • Značka Slavné značky nejsou vždy nejvyšším snem a ne každá žena může přijít. Proto je slepé zaměření na ně stěží stojí za to. Je lepší prostě prostudovat "zařízení" stroje a rozhodnout, který z nich bude fungovat nejlépe. Možná, že pro někoho ideální bude jen levná volba.

Nejoblíbenější značky

Je načase zvyknout si na to, že stroje jsou nyní nejen mužským atributem. V poslední době byla vytvořena řada opravdově ženských verzí, které jsou příjemnější, s ohledem na vlastnosti jemné kůže žen a příjemně vypadající design. Zde jsou jen některé z nejprodávanějších značek a jejich modelů a které z nich jsou lepší - každý z nich rozhoduje na základě svých zkušeností:

Některé modely této značky přicházejí s platinovým povrchem z nerezové oceli. Odolný, ačkoli jednorázový. Všechny holicí strojek této řady jsou velmi ostré a levné. Pro intimní depilaci byla vytvořena verze BIC Miss Soleil se třemi čepelkami a vestavěným gelovým proužkem. Vlasy jsou odříznuty na samotné základně, pokožka zůstává hladká. Ale při neopatrném použití a nadměrně ostrých pohybech se můžete oříznout.

Dorco

Speciální holicí strojky této řady pro depilaci intimní oblasti Dorca Shai Sweetie jsou speciálně navrženy pro ženy. Mají 6 ostrých čepelí. Hlava (kazeta) je ohýbatelná, což umožňuje, aby stroj opakoval ohyby těla. Rukojeť je pogumovaná. Vestavěný pás s extraktem aloe vera, vitamínem E a levandulem pro extra vlhkost. Opětovné použití, existují samostatné vyměnitelné holicí kazety. Ale drahé.

Schick

Mezi stroje této značky je speciální žena pro bikini line - Schick / Wilkinson Sword Quatro pro ženu Bicini. Tyto stroje pro oblast bikin jsou opatřeny 4-úrovňovým trimerem pro příliš dlouhé stříhání vlasů. Opakovaně použitelné, s vyměnitelnými kazetami. Tato značka obsahuje také holicí strojky s třícestnou hlavou a ostřím s diamantovým povrchem pro trvanlivost a ostrost (viz štítek "Protector 3D Diamond").

Gillette

Původní pánská značka holicího příslušenství specificky pro ženy uvedla na trh Gillette Venus. S pohodlnou rukojetí, nízkým stupněm nebezpečí, plovoucí hlavou. Ekonomická volba, protože jeden stroj není delší dobu tupý. Různé trysky Venuše jsou pro ni vhodné, ale náplně jsou drahé. Mohou přijít s 3 nebo 5 listy, nevyžadují pěnu (je mýdlový pás), holí dokonale hladce, jsou vhodná pro těžko přístupná místa.

Tyto značky oprávněně zaslouží uznání spotřebitelů tím, že poskytují požadovaný účinek, snadné použití a trvanlivost.

Jak holit se stroji (charakteristické chyby)

Hlavní stížnosti na důsledky po použití holicího strojku jsou způsobeny nesprávným zacházením. Abyste se vyhnuli tomu, že byste byli mezi rozrušenými, neměli byste opakovat své chyby:

 • Během holení nepodívejte (může se vám zhoršit, odstranění chloupků bude špatné);
 • příliš dlouhé vlasy s nůžkami nebo trimerem bez rotační trysky do 1-2 cm;
 • nehořlavý (účinek bude horší, plus vysoká pravděpodobnost zranění a podráždění);
 • nejezděte na jednom místě mnohokrát (někdy je to nezbytné opatření, ale takové holení povede k podráždění, otoku a svědění);
 • Nepoužívejte tupé jednorázové (i opakovaně použitelné) holicí strojek (plné vlasy, rozřezání, podráždění a špatný výsledek jako celek);
 • neohlížte růst (je to efektivnější, ale téměř vždy vede k podrážděnosti) a pokud práce v průběhu růstu nedosáhla správných výsledků, je lepší použít nejlepší možnost - zprava doleva nebo naopak.

Tyto chyby vysvětlují ty negativní recenze, ale to není chyba strojů, ale samotných negramotných uživatelů.

Jak se holit se strojem

Před holením musíte být připraveni: holicí strojek by měl být nový (nebo jen dostatečně ostrý) a čistý. Je lepší oddělit další délku vlasů (dlouhé čepele čepele se rychleji otáčejí a výsledek holení může být horší) a před depilací se provádí oloupání s křovím. Dále musíte udělat:

 • vzít sprchu nebo vanu (jako poslední možnost - mokré vlasy v oblasti bikin na několik minut);
 • naneste pěnu nebo holicí gel;
 • vytahujte kůži (jinak se můžete řezat nebo špatně řezat vlasy);
 • hladce a pečlivě provádějte holicí strojek pro růst vlasů (po každém podání umyjte vlasy z hlavy stroje pod tekoucí vodou);
 • opláchnutý prostor opláchněte vodou.

Při tomto oholení se považuje za kompletní, zůstává pouze řádným dokončením postupu a naučením, jak pečovat o kůži po odstranění chloupků pomocí stroje.

Poslední kroky a péče po holení

Po dokončení práce s přístrojem zůstává pouze povinná (a velmi jednoduchá) péče o pleť:

 • peeling (není nutné kupovat křoviny, můžete použít pravidelný cukr nebo sódu);
 • čistěte oblast mýdlem nebo gelem;
 • vyčistěte zbývající vlasy pinzety (po stroji mohou stále zůstat řídké chloupky);
 • po holení aplikujte balzám nebo krém;
 • pravidelně hydratujte ošetřenou oblast dětským olejem nebo krémem pro citlivou pokožku bez vůní a barviv.

Pozor! V žádném případě nepoužívejte produkty po holení určené pro muže! Jejich kůže je méně citlivá, takže při aplikaci na ženskou kůži může být cítit silný pocit pálení.

Pokud se červené tečky objevují během prvních pokusů o odstranění vlasů holicí strojkou, nemusíte je hřebovat, to povede k zánětu. Kůže je stále "v šoku" z práce, která se na ní provádí, je-li takový postup pro ni nový, ale po asi 4-5 procedurách se "používá" a tyto účinky se většinou již nevidí. Hlavní věc - nezneužívejte v počáteční fázi takového holení každý den. Po uplynutí jednoho nebo dvou dnů bude stačit, a kůže bude mít čas na odpočinek.

Váš stroj na bikinách by měl být skladován v suchu a oddělen od ostatních hygienických výrobků, včetně holicích strojů pro jiné oblasti.

Bikini holicí strojek: vyberte ten nejlepší

Moderní dívky se raději zbavují vegetace v intímních částech těla pomocí břitvy pro oblast bikin. A to je vysvětleno nejen módou, ale také radou gynekologů, kteří tvrdí, že vlasy vytvářejí vynikající prostředí pro vývoj patogenních bakterií. Holičství oblasti bikin je obtížné: riziko poškození kůže je vysoká a kromě toho pravidelné odstraňování vlasů je plné zánětů, které mohou způsobit spoustu nepohodlí. Je důležité vybrat správnou břitvu pro odstranění chloupků v takové jemné oblasti. Jak to udělat, dozvíte se z tohoto článku.

Výhody a nevýhody holení

Holení je pravděpodobně nejoblíbenější způsob odstraňování chloupků v oblasti bikin. To je vysvětleno četnými výhodami této metody:

 • dostupnost;
 • schopnost hrát doma;
 • žádné kontraindikace.

Nicméně, to má holení intimní zóny a nevýhody. Za prvé, účinek trvá jen pár dní, takže se budete muset holit poměrně často. Zadruhé nesprávně vybraná holicí strojka může poškodit pokožku, což způsobí, že se na ní tvoří rány a pustuly.

Aby vlasy nemohly růst tak rychle, můžete použít speciální nástroje, například obsahující extrakt z ořechů. Abyste zabránili zranění pokožky, měli byste pečlivě zvážit výběr stroje pro intimní oblasti. Kvalita skutečně určuje, jak jemné holení bude.

Dámský elektrický holicí strojek

Moderní dívčí elektrické holicí strojky jsou multifunkční zařízení vybavená celou sadou trysek. Pomocí příloh můžete nejen vyřezávat vlasy na určitou délku nebo pod kořen, ale také je odstranit pomocí folikulu, to znamená, že holicí strojka může vykonávat stejné funkce jako epilátor. Břitva funguje následovně: stříhá vlasy se speciálními listy, které se díky speciální síti nedotýkají pokožky. Řezání vlasů, břitvy lehce zaoblené od špičky, díky čemuž se během regenerace objevuje méně nepohodlí.

Chcete-li odstranit vlasy v oblasti bikin, elektrický holicí strojek perfektně padne: prakticky nepoškozuje pokožku, navíc lze ve sprše použít mnoho modelů. Elektrické holicí stroje Braun, Panasonic a Remington jsou velmi oblíbené u zákazníků. Chcete-li odstranit vlasy v oblasti bikin, musíte použít úzké trysky, které vám umožňují "pracovat" i na nejnepřístupnějších místech.

Mají elektrické holicí strojky a nevýhody:

 • nepohodlí je možné po prvních postupech. Obvykle zmizí po přizpůsobení pokožky zařízení;
 • vysoce ceněný elektrický holicí strojek. Přístroj bude stát mnohem víc než tradiční holicí strojek, ale může být použit mnohem déle.

Ženské stroje

Pro oholení vlasů v intimní oblasti se nejlépe hodí speciální holicí strojky určené pro ženy. Takové holicí strojky mají následující výhody:

 • ostré čepele, které řezou vlasy velmi blízko k pokožce. Díky tomu je možné dosáhnout hladkého oholení a prodloužit dobu mezi postupy odstraňování vlasů;
 • plovoucí hlava, která sleduje obrysy těla a vyhýbá se zraněním a řezům;
 • gelová podložka, která hydratuje pokožku a změkčuje chloupky.

Stojí za zmínku, že holicí strojky pro odstranění vlasů z intimních oblastí by měly být velmi ostré. V opačném případě můžete pokožku poškodit nebo způsobit podráždění, které několikrát vede na stejném místě. Výrobci doporučují výměnu kazety po šesti použití stroje, jinak se holení nudných listů stává nejen obtížným, ale také nebezpečným.

Mnoho společností vyrábí speciální stroje pro důkladné holení. Tyto stroje jsou menší, takže je snadnější manipulovat s komplexními "reliéfy" oblasti bikin. Speciální design navíc umožňuje samostatné vytvoření jednoduchého designu oblasti bikin. Například břitva holicí strojka Kai má nejen speciální tvar a gelový proužek obsahující antibakteriální přísady, ale také mřížku na okraji čepele, která lehce zvedá dlouhé vlasy, což zajišťuje hladké oholení a dlouhotrvající účinek depilace.

Jednorázové stroje

Aby bylo možné odstranit přebytečné vlasy z oblasti bikin, je možné použít jednorázový stroj. Je však důležité pamatovat na jednoduchá doporučení:

 • Používejte k depilaci nového stroje. Pokud jste již použili holicí strojek k odstranění vlasů z nohou, nehoďte si oblast bikin. Bikini holicí strojek rychle ztrácí svou ostrost, takže můžete zranit pokožku;
 • Nekupujte příliš levné stroje: mají špatnou kvalitu a nejenom špatně odstraňují vlasy, ale mohou také způsobit škrábance a oděry.

Vysoce kvalitní jednorázové stroje vyrábějí firmy Gillette a BIC. Zejména oblíbené výrobky Gillette pro ženy, vyráběné pod značkou Venus. Speciálně navržené pro odstraňování vlasů z jemné kůže, jednorázové stroje vám umožňují bezpečně a rychle dosáhnout jemné a hladké pokožky v intimní oblasti. Majitelé citlivých kůží fit břitva Wit pro intimní depilaci, který má tři čepelky a gelové polštář ke změknutí chloupků.

Mohu použít samčí stroje?

Pánská holicí strojka je docela vhodná pro zpracování oblasti bikin. Musíte si vybrat vysoce kvalitní stroje, které mají plovoucí hlavu a gelovou podložku pro změkčení pokožky.

Samozřejmě, že chcete olizovat intimní oblast, musíte mít samostatný holící strojek a ne si ji půjčit od svého manžela.

Trimry

Ženy s citlivou kůží by měly přestat holí v intimní oblasti a věnovat pozornost strojům. Trimmer je zařízení, které jemně řeže vlasy, aniž by zranělo pokožku. Trimmer zvládne nejen bikini zónu, ale také je používá pro obočí. Samozřejmě by měly být použity samostatné postupy pro oba postupy.

Nejoblíbenější modely trimiterů pro ženy vyrábí Phillips, Veet a Panasonic. Doporučujeme upřednostňovat výrobky osvědčených značek, pokud hledáte zařízení pro zpracování oblasti bikin. Špatné trimery nejenže špatně odstraňují vlasy, ale také mohou "chytit" kůži, což je extrémně bolestivé a traumatické.

Mimochodem, pomocí trimru můžete nejen odstranit vlasy, ale i vyříznout na požadovanou délku. Z tohoto důvodu vám zařízení umožní vytvořit úhledný intimní "účes".

Jak udělat holí co nejpohodlněji?

Bez ohledu na způsob odstranění chloupků, který chcete zvolit, abyste se oholili v intimní zóně přinesenou alespoň nepohodlí, měli byste dodržovat následující tipy:

 • pro bikinistickou zónu je důležité vybrat samostatný stroj, který je třeba vyměnit okamžitě po tom, co čepele začnou ztrácet svou ostrost;
 • Před holením byste měli osprchovat vlasy nebo sprchovat. Je žádoucí lehce ošetřit kůži křovím;
 • není možné v žádném případě oholit oblast bikin na suchou pokožku - vždy vede k silnému podráždění a výskytu pustul;
 • čepel by se měl pohybovat ve směru růstu vlasů;
 • holicí vlasy denně nestojí za to. Kůže by měla odpočívat a zotavit se;
 • pokud se na kůži objevují červené tečky, měli byste je namazat krémem s vyrážkou dětské pleny.

Břitva pro oblast bikin by měla být vysoce kvalitní, dokonale ostrá a vybavena gelovým proužkem k ochraně a změkčení pokožky. Pouze v tomto případě bude holení bezpečné, hladké a pohodlné.

Nejlepší elektrický holicí strojek pro ženy v intimní zóně

Elektrické holicí strojek pro ženy na principu působení více jako nůžky než holicí strojek. Klasické čepelky prostě odříznou folikuly a elektrické zařízení nemá přímý účinek na pokožku. Kontakt s pokožkou je vyloučen z důvodu přítomnosti oka nebo speciální struktury hlav.

 • 1. Co je třeba vzít v úvahu při výběru
 • 1.1. Typ čepele, tloušťka vlasu
 • 1.2. Počet trysek
 • 1.3. Pracovní rychlost
 • 1.4. Způsob použití
 • 1.5. Typ napájení
 • 1.6. Další funkce
 • 2. Jak používat holicí strojek
 • 3. Typy elektrických holicí strojky pro ženy: recenze nejlepších modelů.
 • 3.1. Philips BRL 140
 • 3.2. Panasonic ES2216PC
 • 3.3. Braun LS 5160 a 5560
 • 3.4. RemingtonCordlessLadyShaverWDF
 • 3.5. Remington WDF4840 a WDF5030
 • 4. Údržba holicího strojku
 • 5. Silné a slabé stránky
 • 6. Nejčastější dotazy

Existují dva hlavní typy zařízení:

 1. Rotary (čepel se pohybuje v kruhu kolem středové osy a folikuly jsou odstraněny a dostávají se do šikmých drážkování).
 2. Oka (mají zaoblený tvar čepele, které snižují nežádoucí vegetaci, uvíznou v kovové síti).

Elektrický holicí strojek je univerzální přístroj, který se dokáže zbavit srsti na všech částech těla, a to iv intimní oblasti, která je známá svou citlivostí.

Co je třeba vzít v úvahu při výběru

Zařízení můžete hodnotit podle několika kritérií. Pokud je vaše cílová depilace v oblasti bikin, podpaží, nohou, je lepší koupit model s plovoucí hlavou. Pro milovníky cestování udělá bezdrátový elektrický holicí strojek.

Typ čepele, tloušťka vlasu

Výrobci břitových destiček vyvinuli zařízení, která pracují s různými délkami, tloušťkami a tuhostí. Zkuste si vybrat univerzální model, který je vybaven dalšími tryskami s kleštěmi, které pracují v několika režimech.

Počet trysek

Zařízení s maximálním počtem hlav jsou výhodnější, ale takové modely nejsou levné. Proto bude mít dobrý výsledek elektrický holicí strojek se dvěma hlavami z hlediska ceny a kvality.

Pracovní rychlost

Různé typy vlasů jsou odstraněny jejich provozním režimem. Například tenké chloupky je lepší vyčistit při vysokých otáčkách a tlusté vlasy jsou při středních otáčkách dobře odříznuty. Proto musí mít zařízení nejméně dvě rychlosti.

Způsob použití

Značnou výhodou zařízení je možnost suchého a mokrého holení. Citlivé oblasti by měly být oholené vlhkým použitím gelu nebo pěny. Suché holení vhodné pro nohy.

Typ napájení

Rozpočtová zařízení obvykle pracují v síti, takže je používejte při koupání nebo sprchování. Pokud existuje finanční příležitost, věnujte pozornost žiletkám na bateriích nebo dobíjecích bateriích. Čím delší je autonomní pracovní doba, tím lepší a výkonnější zařízení.

Další funkce

Chcete-li vyniknout mezi konkurenty, stejně jako přilákat zákazníky, výrobci doplňují holicí strojky s různými tryskami. Může to být tryska s funkcí chlazení, masér, pulzace nebo jiné přísady, které mohou snížit nepohodlí. Výhody těchto možností však budou patrné pouze v případě, že je k dispozici základní pinzeta. Bez své přítomnosti nestojí za zaplacení za naprosto zbytečné věci.

Jak používat holicí strojek

Aby nedošlo k nepohodlí při odstraňování přebytečné vegetace a aby bylo dosaženo výsledku estetických výsledků, je nutné dodržovat jednoduchá pravidla.

 1. Razívejte pokožku ve sprše nebo v koupelně.
 2. Pro suché holení můžete jednoduše umýt oblast, která má být ošetřena, pod tekoucí teplou vodou, poté ji otřete měkkou utěrkou.
 3. Před mokrým holením naneste na tělo pěnu nebo gel.
 4. Přemístěte přístroj hladce a pečlivě přes vlasovou čáru. Nedělejte žádné náhlé pohyby nebo trhání.
 5. Doporučuje se lehké utažení pokožky, aby se snížily možné nepříjemné pocity.
 6. Po dokončení odstraňování chloupků ošetřete pokožku lotionem, který ho uklidní a zabraňuje podráždění.
 7. Vyčistěte přístroj, který je součástí sady, kartáčkem. Poškozené chloupky mohou negativně ovlivnit kvalitu holení. Pokud je elektrický holicí strojek vhodný k odstranění vlhkého vlasu, lze ho očistit pod proudem teplé vody.
 8. Navzdory vysoké bezpečnosti přístroje nemusíte během epilace tlačit holicí strojek do kůže. Takové manipulace mohou způsobit zranění.

Typy elektrických holicí strojky pro ženy: recenze nejlepších modelů

Není snadné zvolit ten nejlepší holicí elektrický holicí strojek, mnoho modelů má podobné vlastnosti a funkčnost. Proto se řídit podle vašich preferencí. Níže jsou nejvýše 7 elektrické holicí strojek.

Philips BRL 140

Plovácí hlava tohoto zařízení opakuje všechny zatáčky těla. Na obou stranách ostřikovače je vyřezávač se zaoblenými špičkami, které zajišťují hladký posuv a také ochranu před zraněním. V balení jsou dodatečné trysky s taškou pro skladování. Zařízení má také indikátor nabíjení a může pracovat nepřetržitě asi hodinu. Navíc můžete vidět malou recenzi videa Philips BRL 140.

Panasonic ES2216PC

Tichý model pracující z akumulátorů. Může být použit ve vodě nebo na suché pokožce. Má čtyři plovoucí hlavy, které snadno sledují obrysy těla. Tenká ochranná síť zabraňuje náhodným zraněním a zároveň zajišťuje dostatečnou blízkost a pohodlí. Vysoce kvalitní hypoalergenní čepele jsou instalovány na holicí strojku, která dokáže odstranit chloupky bez podráždění i v citlivých oblastech.

Braun LS 5160 a 5560

Na holicí strojky jsou nainstalovány plovoucí hlavy a velké baterie. Součástí holicího strojku je velké množství příloh, včetně peelingu pokožky. Vhodné pro všechny druhy holení. Vodotěsné pouzdro umožňuje oholení ve sprše a umytí částí pod tekoucí vodou bez strachu. Rozdíl mezi zařízeními v energii baterie a ceně.

RemingtonCordlessLadyShaverWDF

Elektrické holicí strojky, vybavené bateriemi. Má schopnost rychlého nabití. Zahrnuté: dvě trysky, trimmer pro bikini design. Navrženo pro mokré a suché holení. Životnost baterie bohužel trvá pouze půl hodiny. Kromě uchyceného vaku pro uložení a štětce na čištění.

Remington WDF4840 a WDF5030

Oba holicí strojek získaly od zákazníků řadu dobrých recenzí z důvodu jejich funkčnosti a kvality materiálů. Dvě holicí hlavy z speciální oceli jsou pokryty síťovinou, takže se nemusíte bát řezů. Baterie nabízejí možnost oholení jak na suché pokožce, tak i vlasy ve vodě. Model 5030 je vybaven proužkem mandlového oleje, který hydratuje pokožku během procedury.

Elektrické holicí strojek

Důležitým krokem při dokončení holicího procesu je čištění a péče o zařízení.

 1. Odstraňte všechny zbývající vlasy kartáčem nebo pod tekoucí vodou. To je jediný způsob, jak zajistit vysokou kvalitu holení a zvýšit životnost.
 2. Zařízení pro mokré holení se jednoduše opláchnou pod tekoucí vodou a důkladně se vysuší.
 3. Nebojte se demontovat holicí strojku, protože hlavní znečištění zůstává jen uvnitř holicí části.
 4. Drahé modely jsou často vybaveny samočistícím systémem nebo je na nich instalován senzor, který indikuje potřebu vyčistit součásti.
 5. Součásti pracovních nožů musí být mazány každých šest měsíců a podle potřeby je vyměňovat.

Silné a slabé stránky

Pokud existuje mnoho způsobů, jak odstranit vlasy, elektrický holicí strojek pro ženy neztrácí svou popularitu kvůli svým výhodám:

 • rychlost, jednoduchost a pohodlí postupu;
 • vhodné pro všechny zóny;
 • zařízení je zakoupeno jednou a po dlouhou dobu a při použití konvenčního stroje je nutné často měnit lopatky;
 • vhodné pro použití při cestování a doma;
 • vyloučila možnost řezů (při správném provozu);
 • tento postup nezpůsobuje bolest, protože folikuly se neroztrhují jako Vasque nebo se krkají, ale jsou pečlivě odříznuty nad povrchem kůže;
 • několik plovoucích hlav umožňuje hladké oholení, které nelze zaručit běžným strojem;
 • nejsou žádné alergické reakce;
 • Razidla jsou často vybavena bateriemi nebo bateriemi, které neomezují umístění depilace na přítomnost zásuvky.
 • krátkodobé uchování výsledku ve srovnání s třením nebo voskem;
 • náklady na zařízení, ačkoli musíte platit pouze jednou;
 • možné komplikace při čištění přilepených vlasů, kožních částic a tuku;
 • Pokud opakovaně řídíte holicí strojek na jednom místě, může dojít k podráždění.

Nejčastější dotazy

Epilátor nebo elektrický holicí strojek: co je lepší?

Epilátor poskytuje delší efekt "hladké nohy". A další chloupky rostou tenčí, řídké, ale pocity při epilaci nejsou nejpříjemnější. Chcete-li tento postup pohodlně, zvolte elektrický holicí strojek.

Co si vybrat elektrický holicí strojek nebo běžný stroj?

Konvenční strojní a elektrický holicí strojek jsou na principu činnosti podobné. Ale při výběru mezi elektrickým zařízením a klasickým strojem je lepší koupit první. Je mnohem bezpečnější díky nedostatku přímého kontaktu s pokožkou a trvá déle.

Doba lesku: zvolte ženský trimmer pro oblast bikin

Léto, slunce, moře, pláž... Chci se cítit jako Aphrodite, vycházející z pěny a ne plachý se změní v pareo. Coco Chanel řekl: "Luxusní je, když je špatná strana tak krásná jako tvář." A nechte Madame mluvit o oblečení, krása pokožky hraje v této věci důležitou roli. Nerovnoměrnost je také součástí tohoto stylu, dokonce i na takových ojedinělých místech, která nikdo nevidí. Naplňuje vnitřní sílu, důvěru v neodolatelnou. Nic, co mistr salonu není k dispozici každému z nás. Abyste se ujistili, můžete to udělat bez zrcadla, mýdla a vody. Pro oblast bikin je potřeba použít samici.

Specifičnost bikiniho trimru

Pokud chcete koupit zastřihovač pro intimní zónu, měli byste pochopit: toto není holicí strojek, nikoli obráběcí stroj nebo epilátor. Jedná se o další nástroj pro odstranění chloupků. Břitva a stroj budou řezat chloupky na okraji pokožky, epilátor jednoduše vytáhne kořen. Zdá se, co jiného chcete? Je dosažena ideální hladkost, výsledek na správném místě, jak se říká, je zřejmý. Všechno by bylo skvělé, ale pro kůži je to skutečný šok. Vzpomínáte si na reklamu "Jsem to já, váš žaludek a já jsem naštvaný"? I ona je podrážděná a vysílá signál ve formě bolesti, svědění a škaredých červených teček. Kromě toho se můžete oříznout otevřením brány pro infekci.

S trimerem se to nestane. Lopatky tohoto malého střihu se nedotýkají kůže, takže vlasy stříhaly malým zbytkem 0,2-0,8 mm. Ano, bezchybná hladkost v tomto případě nefunguje. Bolest, podráždění a zvětšení chloupků jsou zcela vyloučeny, což je skutečný dárek pro citlivou jemnou zónu. Postup je snadný a příjemný. Žehlička na bikiny je navržena tak, aby byla osobní péče v těžko dostupných místech bezpečná a pohodlná. Šířka řezné části je tedy pouze 20-35 mm a rukojeť je ohnutá v malém úhlu pro maximální přesnost pohybu. A věřte mi, že pokožka s pozůstatky vlasů 0,2-0,5 mm vypadá esteticky příjemná.

Bikini - trimmer nezpůsobuje podráždění kůže

Snadné použití a rychlé výsledky - slogan jakéhokoli trimru. S ním utrácet:

Princip fungování je jednoduchý. Na základní holicí hlavici noste trysku - trimru pro linii bikin. Ořezává vlasy na stanovenou minimální délku. Pokud souprava obsahuje vyměnitelné trysky - hřebeny, nanášejí se nad tryskací tryskou a získávají další délky, například 3 mm a 5 mm. "Třešničkou na dortu" se stává poslední fáze, kdy jsou trysky odstraněny a hlavička holicího strojku "pod nulou" prochází podél obrysů.

Hřeben - trychtýřový hřebík nepoškrábe pokožku

Přístroje se vyznačují typem péče:

 • suché. Nesmí se používat na mokré pokožce;
 • mokrý, když lze provádět postup na mokré pokožce.

Často se vyrábějí ženské trimery s baterií. Jsou zahrnuty do sítě po dobu 12-16 hodin, podrobnější informace jsou uvedeny v pokynech. Nabíjení trvá v průměru 30 minut, to stačí na jeden účes. Některé modely fungují bez dobíjení po dobu 45-60 minut. Podle recenzí se s častým používáním zastřihovač vyřeší za 10-15 minut. Zvláště pokud je určen k mokrému holení, když probíhá procedura ve sprše. Opojené a ohebné vlasy se mnohem snazší odstranit.

Trimmer s baterií pracuje bez dobíjení po dobu nejméně 30 minut

Před prvním použitím je zastřihovač nabíjen 24 hodin. Při následných nabíjeních dodržujte čas nastavený výrobcem.

Další možností je zařízení s napájením z baterie, častěji AA (R06, které se nazývá prstový typ). Rozměry řezné mřížky zpravidla nepřesahují 20 mm, díky čemuž se oholí déle. To nemá vliv na kvalitu, není podráždění. Tyto modely snadno zapadají do kosmetické tašky a ve správnou dobu jsou vždy po ruce. Příkladem je řezačka Veet Sensitive Precision pro použití na suchou pokožku. Nebo řada modelů Philips BikiniGenie, které se liší pouze v celé sadě. Na rozdíl od přípravku Veet udržují suché a mokré oholení.

Třídičky s bateriemi se snadno zapadají do peněženky

Bateriové trimmery jsou vhodné pro milovníky cestování. Do zásuvky není žádný nástavec, takže je snadné se o sebe postarat kdekoli. Tyto trimry jsou vybaveny oboustrannou tryskou pro odstranění bodových vlasů. V oblasti bikin je dobré použít na záhyby pokožky.

Žádná tryskácí tryska nepoškodí pokožku. Přístroj se proto používá bez dalších krémů, gelů nebo lotionů.

Výběr modelu pro modelování intimní oblasti

Než si koupíte trimmer, určte, jaké úkoly má vyřešit. Ačkoli někdo zvolí psací stroj, protože se jim líbilo pole nebo vzhled zařízení. Vždycky vypadá velmi krásně, jako žena. Ale je lepší se přiblížit jako člověk: podrobně zvážit druh potravin a vybavení.

Při nákupu věnujte pozornost tomu, zda má trimmer indikátor nabití baterie. Zobrazí se, kdy je zařízení připraveno k použití.

Typy trimrů

Podle recenzí většina z nás vybírá akumulátorové trimmery pro oblast bikin. Nejdříve díky holicí části 25 až 35 mm široké. Bikini plocha je velká. Střihač je již poměrně časově náročný a s úzkou čepeľou až 20 mm je postup ještě delší. Modely baterie se také používají k odstranění vlasů a podpaží nohou. Navíc existuje výrazný rozdíl v nákladech. Zpočátku je takový trimmer samozřejmě dražší. Ale koneckonců, bude možné jej zapnout každé 2-3 dny. Náklady na bateriové zařízení se nemění a zařízení s baterií vyžaduje neustálou investicí. Jedna věc je zapnout po dobu 5 minut, aby se okraje nebo oholení knírek. Dále je to zpracování intimní zóny, která bude trvat asi 30 minut. Vzhledem k tomu, že potřebujeme nákladné alkalické baterie, bude nejpravděpodobněji zastřihovač nabývat místo trimera. A pak - ahoj, červené skvrny!

Akumulátorový trimmer se sadou trysek, které zvládnou jakékoliv úkoly v oblasti bikin

Například vynikající recenze obdržel model Remington WPG 4035 Ultimate. Tento luxusní nástroj s pogumovanou rukojetí se používá ve sprše, je povolen i pěnou. Různé trysky, které zvládnou jakýkoli úkol v jemné oblasti. Holicí strojka je zvláště zajímavá - má velmi ostré čepele s antibakteriálním povrchem nanosilveru. Zařízení o hmotnosti 120 gramů je připraveno pracovat po dobu 30 minut bez zastavení, aby výsledek uspokojilo. A to vše bez bolesti, jemně as absolutním komfortem.

Je žádoucí, aby hygienický trimmer měl antibakteriální povlak nožů.

Pokud stále zůstáváte na kompaktní verzi baterie, stojí za to zvážit návrhy seriózních značek. Ve svých modelech je ostrost čepelí součástí reputace společnosti, takže proces řezání je rychlejší. Například Braun vytvořil elegantní a atraktivní bikinistickou zónu uvolněnou stylu Silk-epil FG 1100 o velikosti kuličkového pera. Nepřetržitý provoz ze standardní baterie AAA (R03, nazývaný také malý Mizinchikov) je 120 minut. Speciální upevnění ve tvaru T pomůže vytvořit jasné obrysy v oblasti bikin. K dispozici je také speciální ultra přesná hlava pro odstraňování bodů a 2 hřebeny pro délky vlasů 5 a 8 mm. Je navržena tak, aby odstranila vlasy na suché pokožce, nezpůsobuje podráždění a následné zvětšení vlasů. A ano, navíc existuje 10 samolepek, které vytvářejí pikantní vzor.

Při výběru modelu je lepší důvěřovat osvědčené značce.

Levné přístroje z baterií ve většině případů, koupit pro odstranění obličeje. Recenze jsou nadšená, protože můžete udělat krásné obočí s několika pohyby. Postup v oblasti bikin je častěji kritizován. Je třeba poznamenat, že účes je dlouhý a špatně kvalitní. Je pravda, že mnozí očekávají efekt zastřihování, stejně jako po epilátoru, ale za mnohem nižší cenu. Nebudou přecházet na taková zařízení z jiných způsobů depilace, ale připouštějí, že existuje možnost win-win pro dovolenou. Ve stejnou dobu a její manžel může potěšit, ořezávání vlasy linie na krku a chrámy.

Trysky různé potřeby

Svaz ovlivňuje cenu, a proto byste mu měl věnovat náležitou pozornost.

  Například, pokud pouze tryska má zájem o trimr, není zapotřebí platit za model s pokročilými funkcemi. Nicméně, ne všechny ženy (tajně, i muži) milují zcela hladkou oblast bikin. Pak zvolte možnost s výměnnými tryskami - hřebeny. Jsou snadno spojitelné a nejdůležitější je změna délky účesu, například 2-4 mm nebo 3-5 mm. Pohodlná, pokud je tato tryska jedna, ale s nastavením. V takovém případě se délka během procedury mění, a to prostě odhalit požadovanou úroveň.

Trim trim určuje, které úkoly péče mohou být vyřešeny

Se speciálními vzory je snadné provést intimní účes sami.

S tenkou vertikální tryskou je vhodné vymezit přesné obrysy při vytváření intímního účesu

Kupující poukazují na to, že je velmi žádoucí mít v obalu kufřík. Okamžitě to nedává důležitost. Pak se ukázalo, že je jednodušší skládat trimmer s tryskami do krásného pytle a viset přes smyčku na háku, než se zápasit s tím, kam to všechno položit. Kromě toho, v případě, že je vhodné nosit s sebou trimmer bez ohledu na to, kam jdete.

Je vhodné skladovat trimru s vyměnitelnými tryskami ve speciálním krytu

Existují modely s osvětlením pracovního prostoru, ale to je více vzrušující s cílem odstranění chloupků na obličeji. U bikinové zóny není funkce duležitá.

Před nákupem je třeba držet zařízení v ruce. Měl by dát příjemný pocit, protože musíte pravidelně užívat. Modely pro mokré holení jsou často dostupné se silikonovými vložkami na rukojeti. Takové podložky jsou příjemné na dotyk a zabraňují tomu, aby se zařízení v průběhu procedury sklouzlo.

Pokud jde o výběr společnosti - výrobce, známé obchodní značky jsou stále považovány za spolehlivé. Pokračují ve zlepšování svých výrobků a vytváření nových modelů. Například společnost Remington představila model WPG4020C poháněný baterií prstů a může být vyčištěn pod vodou. Panasonic uvolnil trimmer ES246AC v roce 2017, jehož baterie je nabíjena po dobu 45 minut. Zatímco si můžete koupit nové položky pouze od zahraničních prodejců. Kvalitní výrobky spadají pod značku Veet. Bohužel má spoustu falešných podvodů. Proto jsou recenze buď velmi dobré (o originálních modelech), nebo velmi špatné. Kupující poznamenává, že nákup nových reklam je lepší v prvních měsících prodeje, nejlépe v certifikovaných střediscích. Kvalita a bezpečnost v intimním obchodě jsou důležité, je lepší použít originální výrobky osvědčených značek. Takové nákupy navíc podléhají oficiální záruce výrobce s možností kontaktovat servisní středisko.

Recenze populárních modelů

Remington WPG 4035 Ultimate... Velkým plusem je to, že toto zařízení lze použít ve sprše, neboť se voda nebojí... Stříhací stroj je velmi kompaktní a lehký. Pohodlně v ruce při použití. Celý postup trvá doslova 10-15 minut, protože se přístroj vyrovná s úkolem. Mohu říci, že tento trimmer je mnohem lepší než běžný brit. Nevyvolává podráždění, ve formě červených teček se počet zvětšených chloupků výrazně snížil. Tento spotřebič se bude v mé koupelně pyšnit.

Amyr04ka

http://irecommend.ru/content/teper-mozhno-ne-boyatsya-otkrovennykh-kupalnikov-trimmer-vernet-vam-uverennost-s-svoem-prevo

Braun Silk-epil FG 1100... Nejprve jsem si myslel, že je to zbytečná věc. Používala jsem holicí strojku s gelovými podložkami a všechno mi vyhovovalo. Rozhodla jsem se zkusit ořezávačku, nakonec jsem se jí líbil. Obecně chci říci, že používání trimmerů je mnohem hospodárnější než nákup kazet na strojích a kvalita holicího stroje Braun není daleko za sebou. Nepoužívám to každý den, ale vždycky ho užívám na výletech. Mohou vždy odstranit náhle vypadané vlasy, upravovat tvar obočí malou tryskou. Mimochodem, ona také odstraní chlupy na obličeji, úplně bezbolestná... Vzala s sebou trimmer k moři, cestoval do příbuzných, do nemocnice, do země, do vlaku. Vždy mě zachránil... Souprava má také tašku pro ukládání zařízení, je velmi kompaktní a vše se tam hodí, takže téměř vždy mám v kapse tašku...

hrjunasja

http://irecommend.ru/content/druzhba-dlinnoyu-v-2-godaČím je lepší - trimmer nebo epilátor

Veet Sensitive Precision. Osobně se mi hodně líbila - a to i přesto, že mám velmi citlivou pleť (přiznám se, že jsem se o ni staral, když jsem ji poprvé použil), neexistují žádné podráždění, zčervenání. Skvělá věc!

Tatyana

http://www.ozon.ru/context/client_opinion/ClientGuid/a6c838f6-72be-4120-aa3c-885536483fab/

Philips BRT 381/15... Nejdřív jsem nerozuměl, proč jsem potřeboval tuto techniku ​​zázraku, ale když jsem ho poznal lépe, ocenil jsem ho... Vlasy jsou úplně odstraněny bezbolestně, trimmer nemůže být řezán, takže je ideální pro hluboké odstranění chloupků. Dalším plusem této metody je to, že vám nepřináší absolutně žádnou bolest...

Malya_91

http://irecommend.ru/content/epilyatsiya-bez-boli-i-porezov

Bez ohledu na kvalitu mají žací lišty společnou nevýhodu, bohužel nevyhnutelné - s časem, kdy se čepele stávají tupými a síťka se vyčerpává a rozbíjí. Signálem jejich nahrazení je podráždění pokožky nebo tahání vlasů. Výrobci v pokynech doporučují pravidelně měnit síť a nože, ale ve skutečnosti je téměř nemožné je koupit. Spotřebitelé říkají, že v takových případech se zařízení jednoduše změní na nový.

Porovnejte: trimátor nebo epilátor

Pokud je navržen ventilátor epilátoru, který ho nahradí trimerem, pravděpodobně odmítne. A vést hlavní argumenty:

 • Střihač není holý. Epilátor táhne vlasy z kořene a zanechává zcela hladkou pokožku. Drobné pozůstatky chloupků o délce 0,5 mm se proto vyděsují a s číslem 0,8 mm vykresluje mozok obrázek zarostlého pole s hustým ostnatým strništěm;
 • trimmer je třeba neustále oholet. S epilátorem můžete zapomenout na postup po dobu 2-4 týdnů, po opakovaném použití vlasy roste menší. S trimerem to nefunguje, musíte mít tvar každé dva dny.

Samozřejmě je to pravda. Pokud se však zeptáte lékaře, co je lepší, rozhodně bude výběr pro trimmer. Účinky epilátoru jsou podráždění, vrozené chloupky a pekelná bolest během postupu. S trimerem je vše měkké, příjemné a absolutně bezbolestné. Navíc nám příroda vědomě obdařila vegetaci na takovém místě - je to štít proti infekcím ve svatých svatých. Vrozené chlupy se změní na pupeny a hrozí, že způsobí potíže. Minimální pokrytí vlasů po zastřihovači vám ponechá pokožku klidnou, zdravou a chráněnou. Pokud jde o délku - Remington BKT4000, například, opustí pouze 0,2 mm, které jsou téměř nepostřehnutelné.

Někdo si vybírá kompromisní možnosti: epilátor s holicí přílohou - trimerem. Nicméně, udělat si intimní účes bude obtížné. Rozměry epilátoru neumožňují manévrování s klenotní přesností. A s trimerem je to snadné.

Přední výrobci vědí, že tyto dvě zařízení se dokonale doplňují. Například Braun, k vodotěsnému epilátoru Silk-épil 7 7-561 se všemi druhy trysek, přidal styler pro oblast bikiny. Majitelé epilátoru mohou udělat totéž - doplnit svůj arzenál o krásu malým mobilním nástrojem.

Epilátor a trimmer pro oblast bikiny se dokonale doplňují

Používáme a pečujeme

Při použití trimru nejsou žádné potíže. Například u modelů Veet na baterii:

 1. Otočte dolní část proti směru hodinových ručiček a kryt odstraňte.
 2. Vložte baterii a zavřete víčko ve směru hodinových ručiček, dokud nezaklapne.
 3. Pokud je souprava dodávána s několika tryskami, použijte nejširší oblast bikin. Nahoře ji položte na hubici - hřeben, abyste vlasy upravili na požadovanou délku.
 4. Otočení těla zahrnuje trimr. Existují i ​​další možnosti pro zařazení do společnosti Philips. Pak jednoduše položte tlačítko na pouzdro do polohy "Zapnuto". Stejně jako všechna zařízení s bateriemi budou hlučné.
 5. Aplikujte nástavec na kůži a posuňte trimr proti směru vlasů, mírně vytáhněte kůži. Poté, pro lepší výsledky, jsou předávány v různých směrech, protože chloupky rostou různými způsoby.
 6. Poté odstraňte hřeben, abyste konečně odstranili zbývající vlasy tryskou - trimerem.

Trimmer pohyby zpočátku zaměřené proti růstu vlasů

V modelu baterie postupujte stejně, prostě nevkládejte baterii do pouzdra. Pokud je při sběrači připevněna holicí přípravek, je opatrně procházen pokožkou po použití trimru pro maximální hladkost.

Pokud oblast bikin vyžaduje dlouhodobou korekci, nejprve se doporučuje použít trysku s nejdelší délkou vlasu.

Video: jak používat zařízení

Pravidla čištění jsou jednoduchá a musí být uvedena v návodu k obsluze. Vše závisí na tom, jak je věrný přístroj k vodě. Obvykle existují tři typy:

 • pro chemické čištění. Můžete olovit pouze suchou pokožku. Dodává se s malým štětcem, které odstraňuje chloupky z čepelí. Má tvrdé štětiny, aby to bylo rychlé a snadné;
 • pro mokré čištění. Může být použita na zvlhčené pokožce. Po čištění vyjměte řeznou hlavu štětcem a opláchněte ji teplou vodou. Po vysušení se na lopatky přidá kapka mazacího oleje. V tomto případě není možné tělo snížit do vody;
 • voděodolný. Můžete použít ve sprše s použitím pěny, a pak dost propláchnout pod tekoucí vodou a dobře vyschnout. Ideální, ale za cenu těch nejdražších.

Plastové trysky - hřebeny se omyjí teplou vodou a suší. Pro hygienu ošetřenou antiseptikem. Po každém použití zařízení je nutné provést čištění.

Plastové trysky - hřebeny dobře umyté teplou vodou

Bezpečnostní opatření pro modely s bateriemi

Při použití bezdrátových trimrů existuje řada malých bezpečnostních požadavků:

 • při zapínání sítě k nabíjení musí být ruce, trimmer a napájecí adaptér suché;
 • připojení je povoleno k síti s napětím 220-240 V, není-li v návodu specifikováno jinak;
 • nenaklánějte trimr v těsné blízkosti vody;
 • vypněte zařízení před připojením síťového adaptéru;
 • Použijte trimmer pouze tehdy, když je odpojen napájecí kabel. Během nabíjení baterie neprovádějte tyto kroky.
 • neotáčejte, neohýbejte kabel, neotáčejte ho kolem přístroje;
 • Nezakrývejte trimmer zapojený bez dozoru.

Ve skutečnosti jsou hlavními výhodami trimiterů nad jinými způsoby depilace absence podráždění a pohyblivosti. Je důležité a příjemné, aby si žena uvědomila, že je dobře ošetřena na všech místech. Vždycky. A pokud vznikne nouzová situace, bylo pro ni vytvořeno zařízení, které umožní během několika minut přinést ideální stav. Pravá dáma to vždycky dává do kabelky - jen pro případ.

Charakteristika a modely pánských elektrických holicích strojů pro intimní oblasti

Časy se hodně změnily a zástupci silné poloviny lidstva stále více chtějí zbavit nadměrné vegetace. Dobrým pomocníkem pro mužskou depilaci je elektrický holicí strojek pro intimní oblasti.

Charakteristika a modely pánských elektrických holicích strojů pro intimní oblasti

Každý rok se zvyšuje počet mužů, kteří kupují elektrické holicí strojek pro depilaci. Tam jsou statistiky zón, které jsou často depilated na mužském těle.

 • První místo je obsazeno tělem. Tento typ depilace nejprve začal uplatňovat muže, kteří se přičítali modelům, umělcům nebo sportovcům.
 • Druhé místo je obsazeno axilární zónou. Skutečný postup se stává zejména v létě. Axiální zóna je čistá a není vůně potu.
 • Třetí místo patří do intimní zóny. Muži usilují o nové, neprobádané pocity, chtějí překvapit a potěšit své blízké s intimní zónou. Sexologové tvrdí, že zbavování se vlasů v takových místech přispívá k rozmanitosti sexuálního života.
 • Čtvrté místo zaujímá zóna tváře. To se nevztahuje na denní holení, ale vztahuje se na obočí, vlasy nosu a uši, které poškozují obraz člověka.

Nejznámější a nejjednodušší způsob, jak odstranit nechtěné vlasy, je oholení pomocí elektrického holicího strojku, který má téměř každý člověk. Po odstranění chloupků z intimní zóny lze pozorovat podráždění kůže nejen u žen, ale i u mužů. Proto je nutné, aby depilace byla co nejvíce zodpovědná a najít perfektní holicí nástroj.

Vlastnosti elektrického holicího strojku pro intimní oblasti

Stroje pro mužskou intimní zónu jsou důležitým atributem pro ženy jako kosmetická taška. Dříve výrobci uvolnili holicí zařízení pouze pro holení na strništi na obličeji nebo pro hlavu jednoduchý účes. Dnešní moderní technologie prošla dlouhou cestou, elektrická holicí strojka získala multifunkční postavení.

Je to bezpečné ve srovnání s holicí strojkou, protože ostré lopatky jsou skryty kovovou síťkou, která brání poškození holení. Pro konstrukci elektrických holicích strojů se odborníci zabývali anatomickými rysy mužů.

Hlavní typy elektrických holicí strojky:

 • plovoucí hlava;
 • pevná hlava.

Díky plovoucí hlavě není ani jeden centimetr zóny zanechán bez pozornosti. Délka ergonomické rukojeti je malá (u dámských elektrických holicích strojků je mnohem déle), ale pohodlné, takže bez použití velkého úsilí jsou odstraněny všechny vlasy. Břitvy lze rozdělit na dva druhy holení - mokré a suché. Obzvláště oblíbené jsou elektrické holicí strojky s mokrým oholením. Vzhledem k tomu, že ostří nedráždí intimní oblast a jemně kloužou po kůži, nevyvolávají nepohodlí. Nebojí se vlhkosti, nevyžaduje zvláštní péči.

Přítomnost zastřihovače v některých holicí strojek, jako je Philips, usnadňuje péči o intimní oblast. Kromě hladce oholeného prostoru můžete získat důvěrný účes. Můžete také zvolit zastřihovač pro intimní oblasti.

Dobrý elektrický holicí strojek s plovoucím trimerem je považován za dobrý. Vypadá to jako další čepel v síťové břitové destičce, která se nachází mezi dvěma sítí a nože jsou na žádost majitele.

Varianty modelů: srovnání cen a vlastností

Dnes jsou nejoblíbenějšími výrobci holicích konstrukcí Braun, Panasonic, Philips. Značky si váží své pověsti, takže jejich výrobky jsou velmi žádané. Při výběru modelu je třeba pečlivě přečíst pokyny.

Můžete přeplatit 1-2 tisíc rublů za zbytečnou funkci nebo kompletní sadu, která bude v provozu nadbytečná. Náklady na známé výrobky značky jsou mnohem vyšší než méně známé značky.

Zvažte některé možnosti pro modely holí holí pro intimní oblasti, které mají demokratické ceny.

Pro Více Informací O Suché Vlasy