logo

Hodnocení elektrických holicích strojů pro muže: top 10 nejlepších modelů

Svět je již dlouho rozdělen na muže, kteří při holení používají ruční tkalcovský stav, stejně jako ti, kteří používají holicí strojek. Toto zařízení opravdu pomáhá dělat proces obličeje příjemný, rychlý a pohodlný. Správné používání přístroje vám umožní během několika minut oholení malého strniště nebo měsíčního vousu.

Moderní trh elektrických holicích strojů nabízí široký sortiment výrobků pro každou vkus a rozpočet. Aby uživatel mohl v obchodě udělat správnou volbu, Ten-Best.ru vám sestavil hodnocení elektrických holicích strojků pro muže - přispěje k kompetentnímu výběru vybavení pro péči o obličej.

Který elektrický holicí strojek si vybrat

Než si vyberete zařízení pro holení, doporučuje se zvážit několik základních parametrů produktu. Například dobrý elektrický holicí strojek má různé způsoby ovládání, což člověku umožňuje odstranit nepohodlí a podráždění pokožky.

Hlavní kritéria pro výběr nejlepších holicích strojů:

 1. Typ Všechny moderní modely jsou rozděleny na rotor a mřížku. První konstrukce obsahuje rotační čepel. Čisté břitvy pracují vibracemi lopatek. Jaký druh holicího strojku si člověk sám rozhodne, protože model rotoru je vhodnější pro lidi s normální kůží a pro mříže s citlivou kůží.
 2. Přítomnost ochrany. Takový prvek chrání před poraněním a zabraňuje tomu, aby přístroj dráždil pokožku.
 3. Typ holení. Tento parametr určuje, zda může holicí strojek ovládat suché a mokré holení. Většina moderních modelů je určena pro suché holení, ale jednotky jsou navrženy pro práci s gelem nebo pěnou.
 4. Čisticí funkce Pánské holicí strojky jsou vybaveny samočisticí funkcí, ale některé jsou opatřeny štětcem, což znamená mechanické čištění nožů. Některé moderní modely lze umýt pod vodou.
 5. Trimmer. Přítomnost dalších příloh pomůže vyříznout vousy nebo knír.
 6. Materiál čepele. Holicí nože jsou vyrobeny ze železa nebo titanu.
 7. Baterie Pokud je zařízení zakoupeno pro cestování, je lepší předem zajistit baterii.

Uvedené parametry vám pomohou nezaměnit mezi širokou škálou modelů a vybrat správnou volbu, která uspokojí všechny potřeby.

Který elektrický holicí strojek je lepší koupit muže

Když je jednotka zakoupena pro dárek muži, je důležité vzít v úvahu všechny vlastnosti a přání, které jsou pro něj nezbytné. Například model rotačního holicího strojku nebude vhodný pro muže s citlivými typy pleti - bude to dráždit epidermis, v důsledku toho muž přestane používat dar.

Některé body, které je třeba věnovat při výběru daru:

 • místo na holení: doma nebo na cestách;
 • typ pleti;
 • typ holení, který člověk používá;
 • přítomnost knírek a vousů;
 • baterie.

Vzhledem k uvedeným podrobnostem můžete snadno zvolit přesně ten model, který plně vyhovuje muži. Například, pokud má kluk knír, pak musíte hledat model s funkcí trimování a pokud má člověk citlivý typ kůže, měli byste zvolit model s funkcí chlazení.

Nejlepší elektrické holicí strojky pro muže s číslem 2018-2019

10. Wahl 3615-0471

Na posledním řádku našeho hodnocení je model společnosti Wahl. Jedná se o levné zařízení typu net-type. Tato možnost je nejvhodnější pro uživatele, kteří jsou zvyklí dříve používat taková zařízení. Elektrický holicí strojek pracuje pouze při suchém holení, má jednu čepelí.

Baterie je zabudována do systému, může pracovat autonomně po dobu 45 minut. Neexistují další přídavné prvky, funkce chlazení a další ozdobné předměty. Tento holicí stroj je vhodný pro nenáročné muže s normálním povrchem pleti na obličeji. Sada obsahuje kufřík, kartáč a ochranný kryt.

Top 15 nejlepších elektrických holicích strojů pro muže

Nedávno se volba kvalitního elektrického holicího stroje stala skutečným problémem. Každý měsíc se na trhu objevují nové a nové modely. Proto je velmi důležité se naučit rozlišovat skutečné přínosy z marketingových triků podnikatelů. Jak zjistit, co je dobré a co není? Který model je lepší koupit? Abychom našim čtenářům ulehčili život, jsme pro vás sestavili hodnocení nejlepších elektrických holicích strojků pro muže v letech 2017-2018. Po pečlivém zkoumání našich doporučení budete schopni pochopit, jaké nejlepší roubíky nebo rotační holicí strojky se vám opravdu líbí.

Kritéria pro výběr

Chcete-li vybrat nejlepší zařízení pro holení, musíte pochopit, co stojí za to věnovat pozornost v obchodě. Existuje několik kritérií výběru:

 • snadné použití;
 • ergonomie;
 • kvalita holení;
 • spolehlivost zařízení;
 • přítomnost podráždění po použití;
 • možnost a druhy čisticích nožů;
 • druh potraviny;
 • nabíjecí rychlost (u bateriových zařízení);
 • dostupnost dalších funkcí;
 • náklady

Kromě toho věnujte pozornost počtu nožů a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Nejlepší je upřednostnit keramiku. Tím se minimalizuje pravděpodobná podráždění. Takové modely mohou být použity pro citlivou pokožku, holicí strojek nebude mít žádné nepohodlí.

Typ holení

Prostřednictvím provozu lze celou řadu elektrických holicích strojů rozdělit do dvou velkých kategorií:

 • pouze pro normální suché holení;
 • Aplikace "mokrého" s možností nanášení pěny nebo gelu.

Zajímavý fakt. V roce 2018 výrobce robotů, vysavače, skupina Okami, okamžitě spustil 3 úspěšné modely, z nichž jeden dokončil celkové hodnocení robotů a vysavačů. Nejlepší volba v segmentu na 500 USD (30 000 rublů).

Druhá možnost má jak své výhody, tak i nevýhody. Na jedné straně použití různých prostředků pomáhá zmírňovat štětiny, zlepšuje klouzání a proces je mnohem snazší. Na druhou stranu existují další předpoklady pro reprodukci obrovského počtu bakterií na čepelích zařízení. Po nějaké době se "vlhká" holicí strojka stává jen horkou zátokou bakterií. Jedinou cestou je dezinfekce přístroje po každém použití.

Typy zařízení

Všechny elektrické holicí strojek pro muže jsou rozděleny do dvou velkých skupin: rotační a síťovina. Každá z nich má jak výhody, tak nevýhody. Který je lepší použít pro dosažení nejlepšího výsledku? Rozhodnete se.

Mřížka

Holicí systém se skládá z několika nožů, které vibrují ze strany na stranu. Na vrcholu přístroje je pokrytá tenká kovová síť, která má mnoho otvorů. Prostřednictvím nich se vlasy štětin pohybují k čepelím. Takový systém se dobře vyrovná i se štětinami tří dnů starý. Zpětná vazba uživatelů nám říká, že tyto modely jsou ideální pro muže s citlivou kůží. Prakticky nezpůsobují podráždění. Pokud tedy hledáte první holicí stroj pro dospívajícího, je "síť" nejlepší volbou.

Rotary

Pohyblivý systém těchto modelů se skládá z několika hlav, které jsou externě podobné diskům se štěrbinami. Výtah jsou nože rotující v určitém směru. Takové modely mají jednu výraznou výhodu - velmi hladké oholení. Toho je dosaženo maximálním nasazením a úzkým řezáním nejkratších chloupků. Mezi těmito typy zařízení je mnoho modelů pro tvrdé vlasy.

Rotorové holicí strojky mají samozřejmě negativní body. Nejsou vždy vhodné pro jemnou a citlivou pleť (existují však výjimky). Faktem je, že některé přístroje, které nejsou příliš kvalitní, mohou při nesprávném použití vytahovat chloupky, což způsobí spíše nepříjemné pocity.

TOP 3 elektrické holicí strojek na mokru

A nakonec se zaměříme na specifika. Pro milovníky "mokrého" holení - tři holicí strojek. Hodnocení nejlepších modelů nám pomohlo sestavit recenze odborníků a spotřebitelů.

Braun 9240s řady 9

Jedna ze super břitových nástrojů. Uživatelé ji nazývají nejvyspělejším holičkem na poličkách. Hlavním rozdílem je speciální technologie "Syncro Sonic", která umožňuje skenovat obrysy obličeje a tloušťku stávajících štětin. Nastavení výkonu motoru se provádí automaticky v závislosti na získaných datech.

 • Trimmer má titanový povlak, který zabraňuje časné koroze;
 • Používá se systém DirectCut, který umožňuje odříznutí plodů rostoucích různými směry;
 • nejlepší ochranná technologie pro změkčení pokožky;
 • speciální provedení trimru vám umožňuje řezat vlasy přilehlé k pokožce;
 • Pro hladké oholení jsou 2 mřížky.

Model má zcela vodotěsné pouzdro, takže může být použito jak pro suchý tak i "mokrý" proces, stejně jako pro čištění obyčejnou vodou.

Jediná nevýhoda modelu Braun Series - 9 9240s může být považována za ne příliš atraktivní cenu od 350 dolarů.

Panasonic ES-RT37

Tento model, naopak, má velmi pěknou cenu, asi 70 dolarů. Ale super technologie zde jsou používány mnohem méně. Je to však velmi kvalitní model od renomovaného výrobce. K těmto výhodám patří:

 • přítomnost plovoucí hlavy, poskytující nejvhodnější uložení;
 • možnost ošetření mokré pokožky;
 • provoz baterie, jedna nádrž je dostatečná pro 8-10 procesů;
 • spolehlivé sestavení.

Muži poznamenávají, že používání tohoto zařízení je téměř srovnatelné s použitím běžných holicích strojků s velkým počtem lopatek. Jedinou nevýhodou lze považovat za nevhodný mechanismus pro zapnutí zařízení a skutečnost, že někteří muži měli při kontaktu s tenkou kůží krku mírné podráždění. Ale to, jak se říká, je záležitostí zvyku.

Panasonic ES-LV9N

Tento model má až 5 holicí hlavy a poskytuje tak suché, tak i mokré holení. ES-LV9N-S820 jistě ocení fanoušci různých nejnovějších gadgetů. Ale pro ty, kteří nemají rádi přeplatky za různé "čipy", se takové zařízení nemusí líbit. Navíc náklady na to zbyly hodně, od 370 dolarů. Jaké jsou výhody tohoto modelu?

 • pět hlav zajišťuje nejvyšší kvalitu;
 • výkonný lithium-iontový akumulátor zajišťuje nepřetržitý provoz po dobu 45 minut;
 • doba nabíjení - 45 minut;
 • model vybavený posuvnou částí s trimerem pro holení;
 • kompletní se zařízením je speciální dokovací stanice, ve které probíhá ultrazvukové čištění zařízení;
 • Přístroj je vybaven displejem, který odráží všechny informace o procesu.

Mezi nedostatky, kromě nákladů, lze poznamenat, že po nějaké době budete muset zakoupit speciální kapalinu pro čistící systém.

TOP 3 elektrické rotační břity pro mokré holení

Pokud se jedná o rotační elektrický holicí strojek s mokrým oholením, pečlivě si přečtěte tuto část. Tři docela zajímavé modely z let 2017-2018 jsou shromažďovány zde, ale můžete přidat ještě pár dalších.

Philips S9151

Není divu, že model této společnosti otevírá naše hodnocení. Koneckonců, Philips a Brown jsou uznávanými světovými lídry ve výrobě takových zařízení.

Model S9521 / 31 má také některé zajímavé rysy:

 • řeší jak suché, tak mokré holení;
 • vybavený systémem rotorů tří hlav;
 • napájeno bateriemi: 45-50 minut a 60 pro dobíjení;
 • tam je stanice pro dobíjení a čištění systému;
 • Systém patentovaných nožů se dokonale vyrovnává s vlasy téměř jakékoliv délky;
 • holicí strojek je vybaven dotykovou obrazovkou, kde je k dispozici celý proces;
 • je dodáván s vousy styler;
 • Holicí hlavy se otáčejí v 8 směrech, což nezanechává žádnou šanci ani pro ty nejnebezpečnější chloupky.

Samozřejmě, že tohle velkolepost nemůže být levná. Náklady v oblasti 400 USD proto mohou být považovány za nevýhodné.

Philips S7720 Holicí strojky 7000

Předpokládá se, že pro ošetření citlivé pokožky je nejlepší upřednostnit elektrickou holicí strojku s tryskou ve formě mřížky. Tento model zcela zničí tento stereotyp. Philips S7720 je nejlepším mužským modelem pro ty, kteří se obtížně oholí.

 • optimální klouzání poskytované značkovými kroužky;
 • holicí hlavy se otáčejí v 5 různých směrech;
 • systém čepelí dokáže rozpoznat typ chloupků, zdvihnout je a řezat v blízkosti kůže;
 • vodotěsné pouzdro;
 • existuje systém SmartClean, který poskytuje vysoce kvalitní systém mazání a čištění;
 • ergonomický a stylový design.

Mezi nedostatky lze uvést náklady (asi 265 USD), stejně jako potřeba nákupu náhradních kazet.

Philips S7370

Tento model je jedním z nejmodernějších dodnes. Díky těsnosti pouzdra a přítomnosti systému mokrého holení Philips S7370 / 12 jej můžete používat přímo ve sprše. Speciální mikrogranule, které vytvářejí kroužky, pomáhají minimalizovat vzhled podráždění. Přístroj pracuje pouze z baterie, která je schopna poskytnout ostré oholení po dobu 50 minut. Nabíjení počkejte příliš dlouho, pouze 1 hodinu.

Model má speciální obrazovku. Zobrazuje informace o stavu nabíjení akumulátoru a potřebě měnit lopatky. Sada obsahuje tryskou pro trimování vousů nebo kotlety a pohodlné pouzdro na přenášení. Cena zařízení je přibližně 190 USD.

TOP 3 rotační holicí strojky

Pokud dáváte přednost oholení "suché" a nechcete utrácet další peníze na pěny a gely, následující modely jsou pro vás. Vybírali jsme nejlepší rotační holicí strojky s většinou recenzí od zákazníků.

Philips RQ1175

Průměrná cena tohoto modelu je asi 145-150 amerických dolarů. Přístroj je vybaven pohyblivou holicí jednotkou, která má velmi příznivý vliv na kvalitu procesu. Nanášení porcelánového ostří minimalizuje možnost alergických vyrážek. Zahrnuje špičky pro frézování vousů. Mezi pozitivní momenty uživatelé vydávají výkonnou baterii, která může dlouhodobě udržovat nepřetržitý provoz zařízení. Rovněž potěší přítomnost dodatečných příloh, stylový design. Při diskusích o nedostatcích upozorňuje mnoho mužů, že proces holení je příliš dlouhý a že kvalita materiálů použitých při výrobě zařízení není příliš vysoká.

Philips S5110

Další zajímavý model od populárního výrobce. Jednou z jeho prvních výhod je více či méně přijatelná cena, asi 90 dolarů. Mimo jiné můžete tyto volat:

Systém MultiPrecision umožňuje zvedat chloupky různých délek a zajišťuje nejlepší přizpůsobení;

 • holicí hlavy (3 ks) mají až pět nezávislých směrů pohybu, které zajišťují téměř dokonalé oholení;
 • souprava obsahuje odnímatelný trimr pro simulaci účesů vousů a knírek;
 • moderní indikační systém informuje uživatele o stupni znečištění holicích hlav, stejně jako o úrovni baterie;
 • Jedna hodina nabíjení baterie poskytuje až 40 minut nepřerušeného provozu a pro jednorázové použití stačí připojení k síti pouze po dobu 5-10 minut;
 • hlavy holicího stroje je možné umýt vodou.

Mezi nevýhody tohoto modelu patří neschopnost provést "mokré" oholení, pokud je to žádoucí, stejně jako absence nabíjecího doku v sadě.

Vitek Vt-1377

Tento model je ještě více spokojen s cenou. Cena tohoto zařízení pro holení je pouze asi 20 konvenčních jednotek. To však příliš neovlivňuje jeho výkonnost.

Existují tři "plovoucí" holicí hlavy, které téměř dokonale sledují obrys obličeje. Kromě toho obsahuje sada trimru, takže přinášení vousů v pořádku také nevyvolává problémy.

Trochu čerpali vlastnosti nabíjení. Celý proces trvá asi 2 hodiny a autonomní provoz zařízení trvá 30-40 minut. Přesto je funkce rychlého nabíjení. Zařízení lze čistit pod tekoucí vodou. To je jeden z populárních low-cost modelů v roce 2018.

TOP 3 holicí strojky pro suché holení

Pokud hledáte svůj první holicí strojek nebo jste majitelem citlivé pokožky, věnujte pozornost nejlepším holícím strojům, které jsme pro vás vybrali.

Braun 760cc-4 Series 7

Zajímavé a docela funkční zařízení pro milovníky vibračních holicích strojků. Tam je "plovoucí" hlava, schopná docela čistě holí i ty nejnepřístupnější místa.

 • může pracovat jak z baterie, tak ze sítě;
 • nezpůsobuje podráždění;
 • náhradní díly (spotřební materiál) jsou vždy dostupné na trhu.
 • poměrně vysoká cena od 265 USD.

Panasonic ES-LT8N

Zajímavý a poměrně technologicky vyspělý model japonského výrobce. Cena této jednotky je asi 230 dolarů, což je obecně hodně.

 • Supermobilní 3D systém tří obloukových čepelí dokonale "cítí" všechny nepravidelnosti obličeje;
 • senzor holicí hlavy analyzuje kvalitu a tuhost štětin a automaticky nastavuje výkon a rychlost procesu;
 • tam je čistící stanice, která vám umožní zachovat kvalitu lopatek;
 • elegantní, elegantní;
 • Má robustní kovové tělo a velmi ostré lopatky.

Mezi nevýhody lze poznamenat pouze to, že trimr zařízení má velmi ostré nože a vyžaduje velmi pečlivé ošetření.

Řada Braun 5030s 5

Cena tohoto holicího zařízení je mnohem příjemnější - asi 160 dolarů. Zde jsou 3 nezávislé hlavy, které zajišťují dokonalou hladkost procesu. Informační displej vás upozorní na nutnost nabití nebo čištění holicího strojku.

Pouze 60 minut nabíjení stačí až na 45 minut nepřetržité práce. A pokud není čas nabíjet, můžete zařízení jednoduše zapnout a pokračovat v práci.

Model je vybaven zasouvatelným trimerem pro péči o boky nebo vousy. Mezi negativními aspekty lze poznamenat pouze mírně hlučné ovládání zařízení, ale vůbec neinterferuje.

TOP 3 rozpočtové elektrické holicí strojek

Prakticky všechny modely, které uvažujeme, jsou poměrně vysoké. A co ti, kteří nemají dostatečné finanční prostředky na nákup drahých holicích strojků? Doporučujeme věnovat pozornost dostupnějším modelům uvedeným níže.

Panasonic Es-6003

I přes nízké náklady (až do výše 50 USD) má tento model všechny potřebné funkce. Razor lze použít jak pro suché tak i "mokré" holení, je vodotěsné pouzdro. Tři holicí hlavy s nožemi z nerezové oceli umožňují velmi kvalitní holení. Zařízení je schopno udržovat nabíjení po delší dobu, ale také se nabité docela hodně, až 8 hodin. Zahrnuté jsou příslušenství pro čištění přístroje a také kufřík.

Mezi nedostatky lze zaznamenat poměrně hmatatelnou vibraci, která může zpočátku vytvořit malé nepříjemnosti. Záporným bodem je také to, že zařízení není možné používat ze sítě, když je zástrčka připojena k zásuvce, je jednoduše zablokována.

Philips Hq 6927

Jiný rozpočtový model poměrně dobré kvality, za poměrně rozumné peníze, od 45 dolarů. Zařízení je poměrně kompaktní, lze jej použít pouze jako suché holení. Baterie je schopna udržovat nepřetržitý provoz po dobu 30 minut, po níž může být holicí strojek připojen k síti a pokračovat v procesu. Philips Hq 6927 má pohyblivou hlavu, která zajišťuje maximální přizpůsobení rotorových kroužků.

Mezi nedostatky lze poukázat na nedostatek indikátoru nabíjení, který však nezasahuje do přítomnosti zásuvky v přístupové zóně. Zahrnutá je čisticí kartáček a ochranný kryt, díky nízké hmotnosti je velmi užitečné vzít si s sebou zařízení na výlet.

Remington tf70

Dobře a doplňuje náš seznam jednoho z nejlevnějších modelů čínského výrobce. Cena asi 15-20 dolarů je pro většinu mužů finančně dostupná. Žiletka Remington Tf70 má pouze 2 hlavy a je určena pouze pro suché holení. Baterie je napájena bateriemi, takže si ji můžete vzít i na kempování.

Existují samozřejmě dost nedostatků. Například holicí strojek nelze umýt vodou a model nemá automatický čištění. Ale ona se oholí, překvapivě, perfektně, aby mohly vydržet malé negativní momenty.

Na tomto místě skončilo naše hodnocení nejlepších elektrických holicích strojků pro muže v letech 2017-2018. Ale můžete je snadno pokračovat sami, přidávat další modely k porovnání.

Nejlepší elektrické holicí strojky pro muže - hodnocení TOP-10

Když je trh s holicí strojky plný, výběr jednoho modelu je obtížný úkol. To je důvod, proč jsme seřadili mezi deset nejlepších elektrických holicích strojů v roce 2017. Nyní si můžete vybrat z nejlepších a vybrat si model výhradně pro svůj typ pokožky a vlasů.

Některé z nabízených možností jsou dobré pro hladké holení, další možnosti jsou vhodnější pro citlivou pleť. Které břitvy je lepší vybrat? Zjistíme to brzy!

2017 Nejlepší holicí strojek

Výběr holicího strojku je pro každou osobu individuální. Nemohu vám doporučit žádný model, který by byl stejně vhodný pro všechny.

To, co vyhovuje jedné osobě, může ublížit jinému.

Než si kupujete takové důležité zařízení pro muže, je třeba vzít v úvahu určité faktory. Zde jsou jen některé z nich: systém a způsob holení, designové prvky a komfort. Rozhodnutí pro nás proto nebude snadné. Před nákupem doporučujeme seznámit se s příručkou kupujícího.

Níže je tabulka deseti nejlepších modelů elektrických holicích strojů pro muže pro rok 2017. Každá z možností byla vybrána na základě různých kritérií a zpětná vazba zákazníků ovlivnila naše hodnocení.

Nyní, bez ztráty času, pojďme rychle k mini-recenze každého modelu.

Nejlepší mužské rotační holicí strojky

Vzhledem k tomu, že kotouč přiléhá ke kůži, rotační modely oholí mnohem čistší síť. Současně však existuje možnost, jak se snížit, a pokud máte citlivou pokožku, může dojít k podráždění.

1. Philips PT 727 - ten nejlepší rotační holicí strojek pro muže

Pokud upřednostňujete rotační holicí strojek a rozpočet je omezen, doporučujeme věnovat pozornost modelu Philips PT 727.

PT 727 se objevil v našem hodnocení nejlepších elektrických holicích strojů ne náhodou. Jedná se o model se třemi plovoucími hlavami, díky nimž se dosáhne dokonalého oholení. Díky systému Flex Float, holicí stroj opakuje každý obrys obličeje, díky tomu jsou všechny vlasy odstraněny bez výjimky (to je zvláště důležité pro holení v krku).

Pro stříhání knírek, vousů a kotlíků je speciální trimr. Je umístěn na zadním panelu a v případě potřeby se sklopí zpět.

Rotační holicí stroj Philips PT 727 může pracovat až 45 minut bez dobíjení. Pokud je přístroj stále vybitý, budete jej muset dobít 8 hodin. Nicméně, jak tvrdí výrobce, stačí 3 minuty na plné oholení v dopoledních nebo večerních hodinách.

 • Levná volba
 • Nabíjení trvá až 2 týdny bez dobíjení
 • Pracuje tiše
 • Vhodné pro citlivou pokožku
 • Plné nabití 8 hodin
 • Bez krytu

2. Berdsk 3364 - rozpočtový model

Nechcete strávit spoustu peněz na špičkových modelech? Pak byste měli věnovat pozornost Berdsk 3364.

Na tomto zařízení není nic zvláštního. Tři holicí hlavy dokonale ohořují chloupky, a to i na těžko přístupných místech. Plávající hlavy sledují obrysy obličeje, takže řezání chloupků na krku není obtížné.

Berdsk 3364 je určen pouze pro suché holení, ale není to zvláštní vzhledem k nízkým nákladům na zařízení. Přístroj je napájen ze sítě, vestavěná baterie chybí. K dispozici je trimmer pro ořezávání knírek, boků a vousů.

Obecně platí, že toto je velmi dobré zařízení, které vám bude sloužit po dlouhou dobu. Kupující zaznamenávají dobrou kvalitu holení a snadné použití.

 • Čisté a jemné oholení
 • Docela mírná cena
 • Pracuje tiše
 • Baterii nenabíjejte
 • Nezjištěno

3. Philips S9151

Unavená špatně kvalitními rotačními holicí strojky, která nevyhazují všechny chloupky pod sítí? Pak byste měli mít zájem o model Philips S9151.

Díky technologii Super LiftCut Action nože odstraňují chloupky jakékoliv délky a těsné k pokožce. To může výrazně zlepšit kvalitu holení.

V závislosti na preferencích můžete zvolit: suché nebo mokré oholení. Díky ochrannému uzávěru AquaTec se zařízení nebálo vody a pěny. Nyní můžete ozdobit vousy, a to i ve sprše.

Samočistící systém SmartClean PLUS udržuje stroj vždy čistý. Stiskněte pouze jedno tlačítko a systém se bude nabít, vyčistit a umýt břitvy.

 • Dobré zpracování
 • Žádné podráždění
 • Automatické nabíjení a čištění
 • Mokré a suché holení
 • Nezjištěno

4. Remington R95 - nejlehčí a nejkompaktnější.

Remington R95 je určen speciálně pro cestující nebo zaměstnané osoby. Je lehký, kompaktní a pohodlný, takže si můžete vzít s sebou kdekoli.

Navzdory svým kompaktním rozměrům zajistí R95 nejpohodlnější oholení díky dvěma samostatně plovoucím hlavám. Dvojitá řada nožů na každé hlavě značně zvyšuje účinnost řezání vlasů.

Baterie trvá 30 minut práce. Baterie je nabíjena téměř 8 hodin, což je poměrně dlouhá doba. Ale existuje přepínač napětí 100-240 V. Obecně je to skvělá volba pro rychlé oholení, ale některé moderní funkce Remington R95 se nemohou pochlubit.

 • Tichý chod
 • Čisté oholení
 • Vhodné pro cestování
 • Přepínač automatického napětí
 • Nabíjí 8 hodin
 • Bez zastřihovače

5. Philips AT 890

Uzavírá hodnocení nejlepších rotačních holicích produktů od společnosti Philips. Tento model je určen pro mokré a suché holení.

Moderní těsnění Aquatec neumožňuje vniknutí vody do zařízení, díky čemuž můžete používat přístroj Philips AT 890 s pěnou nebo sprchou. Nepopírej se nic.

DualPrecision hlavy poskytují nejpohodlnější oholení díky dobře promyšlené konstrukci. V jednom běhu se současně smažou jak dlouhé, tak dlouhé vlasy.

Systém rychlého nabíjení vás nikdy neopustí neprosklené. Při jedné relaci holení stačí pouze 3 minuty nabíjení. Uživatelé obecně mluví pozitivně o tomto modelu.

 • Rychlé nabíjení
 • Nejpohodlnější oholení
 • Pracuje tiše
 • Pracuje dobře v obtížných místech.
 • Těžko se čistí
 • Slabý trimmer

Nejlepší pánské elektrické holicí strojek

Na rozdíl od rotačních přístrojů jsou lopatky v břitové desce oddělené od kůže tenkou sítí s malými otvory. Díky tomu je šance snížit výrazně snížit a podráždění prakticky chybí. Navzdory zjevným výhodám modelů sítě existují znatelné nevýhody. Vzhledem k konstrukci nemusí být čistota holení perfektní.

1. Braun 790CC Series 7 - podmanil si trh od roku 2010

První místo, které jsme dali na holičku populární německé značky Braun. Série 7 je jedním z nejpopulárnějších modelů a model 790cc je nejprodávanějším modelem v cenovém segmentu. Ale v našem seznamu získala 1. místo ne kvůli své popularitě, ale kvůli nepřekonatelným technickým vlastnostem.

Razor zajišťuje nejhladší oholení, což bylo dosaženo vyříznutím chloupků co nejblíže k pokožce. Zvláštností Braun Series 7 790CC je přítomnost 3 holicí hlavy. Dvě z nich se nazývají holicí sítě OptiFoil a mezi nimi je tažný stroj ActiveLift.

Přístroj OptiFoil je navržen tak, aby zachytil velké množství chloupků a zároveň je stříhal co nejblíže k pokožce, zatímco ActiveLift zvedne a odřízne nepodložené chloupky na problémových oblastech. Nemělo by se zapomínat, že Sonic technologie přenáší 10 000 vibrací za minutu, což vám umožní zachytit maximální počet chloupků.

Plovoucí hlava je velmi flexibilní a rychle se přizpůsobuje obrysům vašeho obličeje. Holicí stroj je dodáván s čisticím a nabíjecím doku. Renew ™, který dokáže zabít až 99% bakterií jediným tlačítkem. Navíc tato jednotka má 3 různé režimy holení: základní, jemné a intenzivní. Můžete si vybrat režim podle typu vlasů a kůže. K dispozici je také speciální trimmer pro modelování vousů, knírek a kotlíků.

Jedinou nevýhodou tohoto elektrického holicího stroje je nedostatek mokré holicí funkce. Tato funkce je k dispozici v jiné verzi Braun Series 7, známý jako Braun 799cc, ale tento model je mnohem dražší.

Celkově je Braun Series 7 790CC nejlepší elektrický holicí strojek v roce 2017. Vynikající kvalita sestavy, tři holicí hlavy, tři režimy holení, dokovací stanice - to vše dostanete za poměrně skromnou cenu ve srovnání s jinými možnostmi.

Top 12 nejoblíbenějších a nejspolehlivějších holicích strojků - 2019 hodnocení

Mnoho mužů se již dlouho rozhodlo ve prospěch elektrických holicích strojků - nevyžadují vodu a arzenál plechovek pěny, gelů a krémů, jsou mobilní a je vhodné je jezdit na výlety. Holení se stalo bezpečné, možnost snížených řezů je snížena na minimum a kůže je méně podrážděná.

Ale problém výběru kvalitního zařízení je nyní velmi relevantní. Trh je doslova zaplaven řadou modelů plných technologických inovací. Rozlišovat marketingové triky od skutečně užitečných funkcí by nebylo zbytečné zkoumat hodnocení holičů, porozumět výhodám a nevýhodám, přečíst si recenze skutečných uživatelů.

Typy elektrických holicí strojky

Všechna zařízení pro holení jsou rozdělena do dvou skupin.

 1. Rotary. Vybavena plovoucími hlavami, které vypadají jako kulaté disky se štěrbinami. Pod nimi jsou ostré čepele, které jsou co nejblíže k pokožce a holení i nejtvrdší strniště pod kořenem, zachycující mrtvé částice kůže. Bohužel nejsou vždy vhodné pro citlivou pokožku a mohou způsobit silné podráždění. Pokud máte nerovnoměrný růst vlasů na obličeji, je silný a vyžaduje denní holení, pak je vaší volbou rotační elektrická holicí strojka.
 2. Mřížka. Jsou také nazývány vibracemi. Konstrukce se skládá z nožů vibrujících nahoru a dolů, chráněných tenkou kovovou sítí. Prostřednictvím otvorů v oku se chloupky přivádějí k nožům a oholí, nikoliv však pod "nulou", jako u modelů rotorů. Díky tomu není pokožka poškozena a prakticky nedochází k podráždění. Tento elektrický holicí strojek je ideální pro mladé lidi, kteří se právě začínají oholet, stejně jako pro ty, kteří mají citlivou pleť.

Nejoblíbenější značky

Odborníci doporučují nákup elektrických holicích strojů od renomovaných výrobců. Výrobky z Německa, Nizozemska a Japonska jsou velmi oblíbené.

Vedoucí z práva mohou být nazývány následujícími společnostmi.

 1. Braun. Hoblovky této značky mají vždy dostupnou cenu a vysokou kvalitu. Modely sítě jsou považovány za nejlepší nejen v naší zemi, ale i na evropském trhu.
 2. Panasonic. Nabízí nejširší škálu rotačních a čistých holicích strojků. Jsou vybaveny trimery, samočistícími funkcemi, plovoucími hlavami a dalšími atributy pro pohodlné a vysoce kvalitní oholení.
 3. Philips. Se specializuje pouze na výrobu rotačních modelů. Razidla pracují tiše a naprosto bezpečně, bez škrábanců a podráždění. Ale musíte platit za dobrou kvalitu.

Hodnocení elektrických holicích strojů pro muže - přehled nejlepších zařízení

Které holicí strojky je lepší? Tuto otázku často kladou ženy, kteří si vybírají dárek pro své muže, a mnoho zástupců silnějších sexu by rád vybral. Nabízíme vám TOP-12 nejoblíbenější elektrické holicí strojky.

1. místo. Braun 9240s řady 9

 • Rychlé nabíjení - pět minut;
 • vodotěsné pouzdro;
 • trimmer;
 • podsvícený displej;
 • indikátor nabíjení;
 • automatické přepínání 100-240 V

Co slibuje výrobce?

Razor prémie, nejvíce "pokročilé" mezi analogy. Jedinečná technologie snímá povrch obličeje a určuje délku a tloušťku štětin. V závislosti na výsledcích se automaticky nastaví výkon motoru. Systém "DirectCut" účinně odřízne chloupky, které rostou v různých úhlech.

Vestavěný trimmer je vhodný pro péči o knírek a vous, jeho čepel má titanový povlak, který chrání proti korozi. Konstrukce umožňuje řezat vlasy v blízkosti kůže.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • ohořuje těžko přístupná místa;
 • nezávislá regulace výkonu a rychlosti;
 • rychlé nabití;
 • budovat kvalitu;
 • design;
 • titanové čepele.

Nevýhody:

 • vlasy vylévají z holicí jednotky. Musíte se oholit přes umyvadlo nebo něco rozšířit;
 • šumí a vibruje;
 • o několik měsíců později baterie kapela, zaplavená deska, nelze obnovit;
 • bez ochranného krytu;
 • vysoké náklady;
 • nelze baterii oholit a nabíjet současně;
 • otisky prstů zůstávají na lesklém povrchu skříně, vypadá to špinavě.

2. místo. Philips SW7700 Star Wars řady 7000

 • Rychlé nabíjení pět minut;
 • odnímatelný trimr;
 • ochranný kryt proti vlhkosti;
 • indikátor nabíjení;
 • automatické přepínání 100 - 240 V

Co slibuje výrobce?

Bezpečnostní holicí strojek se systémem "AquaTec" pro smíšené holení umožňuje bez problémů vyrovnat i s dlouhými třídenními štětinami.

Samoostřící nože zachycují a stříhávají vlasy, bez ohledu na směr růstu. Disky "SkinGlide" mají mikrogranulovaný povlak a redukují tření nožů na pokožku a chrání je před podrážděním.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • výrobce - Nizozemsko, vysoce kvalitní;
 • tichý provoz;
 • ohole se pohodlně bez trhnutí;
 • hlavy se pohybují v pěti různých směrech.

Nevýhody:

 • žádné štětiny pro odstraňování štětin;
 • žádný mazací olej;
 • vyměnitelné nože stojí polovinu ceny holicího strojku.

3. místo. Panasonic ES-LT8N

 • 3D hlava;
 • pohyblivý blok
 • Rychlost motoru je 13 000 ot / min;
 • rychlé nabití za pět minut;
 • podsvícený displej;
 • trimmer;
 • indikátor nabíjení;
 • základna pro samočistění a nabíjení;
 • automatické přepínání 100 - 240 V;
 • blokátor;
 • skener, který určuje kvalitu štětin;
 • indikátor pětiúrovňové diody

Co slibuje výrobce?

Japonský high-tech model. Hlava je vybavena snímačem, který snímá délku a tuhost štětin a nezávisle nastavuje výkon motoru. 3D systém tří velmi ostré obloukové čepele je charakterizován vysokou pohyblivostí, v ideálním případě opakováním obrysů obličeje a pečlivě ostříhá vlasy i na nejnepřístupnějších místech.

Zařízení je zevně stylové a elegantní a má robustní kovové pouzdro.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • čisté holení krku bez podráždění;
 • vysoce kvalitní holení;
 • stylový a originální design;
 • držel poplatek po dlouhou dobu;
 • nedotýká se krtků.

Nevýhody:

 • ostrý trimr poškozuje pokožku při holení v podpaží;
 • měkké cestovní pouzdro;
 • nevyhovující zobrazení úrovně nabití na indikátoru;
 • musíte ho chytit. Chcete-li holý oholení, musíte potáhnout kůži.

4. místo. Braun 7899cc řady 7

 • Hermetické bydlení;
 • trimmer;
 • obrazovka;
 • indikátor nabíjení;
 • základna pro automatické čištění a nabíjení;
 • spínání 100 - 240 V

Co slibuje výrobce?

Ergonomické pohodlné pouzdro se v ruce nedotýká díky gumovému skluzu na zadní stěně. Na přední straně jsou ovládací tlačítka a žebrovaná deska, pod kterou je zabudovaný zastřihovač zastíněn. Na boční straně holicí hlavy je zámek, který vám umožní uzamknout ji v požadované poloze pro lepší holení obtížně dostupných míst.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • vhodný pro služební cesty, dostatečný po dobu 2 týdnů;
 • kvalita holení;
 • schopnost rychlého holení s dobrým výsledkem;
 • přizpůsobuje se hustotě štětin;
 • pohodlné držení;
 • technologické dokonalosti.

Nevýhody:

 • plávající hlavy nejsou potřebné, no, to může být zablokováno;
 • v koupelně pach alkoholu ze splachovací tekutiny;
 • drahý čistící prostředek, dost měsíc;
 • nedostatečně silný zastřihovač, nevybírá dlouhé štětiny;
 • vysoká cena.

5. místo. Braun 5190cc řady 5

 • Hermetické bydlení;
 • trimmer;
 • indikátor nabíjení;
 • automatické přepínání, 100 - 240 V.
 • samočistící a nabíjecí základna

Co slibuje výrobce?

Přísný vzhled, tělo je vyrobeno z lesklého plastu, hliníku a vyztužených neklouzavých vláken. Odolnost proti vodě umožňuje používat holicí strojky ve sprše, stejně jako holení pěnou nebo gelem.

Hlava FlexMotionTec je vybavena pohyblivými řeznými prvky, které lze v požadované poloze uzamknout pro vysoce kvalitní holení v obtížných místech.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • vlastní hlava;
 • dobrá ergonomie;
 • oholí husté štětiny od prvního;
 • nezpůsobuje podráždění;
 • dostupnost dokovací stanice.

Nevýhody:

 • hluk a vibrace;
 • bez krytu;
 • cena

6. místo. Série Philips S5330 5000

 • Rychlé dobíjení;
 • vodotěsné pouzdro;
 • indikátory nabíjení, výměna nožů, čištění;
 • zámek;
 • tryska pro účes;
 • vousový styler s pěti úrovněmi délky;
 • automatické přepínání 100 - 240 V

Co slibuje výrobce?

Holicí kotouče jsou zaoblené, neumožňují poškození pokožky. Plovoucí hlavy se pohybují nezávisle na sobě v různých směrech a poskytují čisté a hladké oholení. Odnímatelný zastřihovač umožňuje péči o vaše knírek a vousy.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • bezpečné, bezbolestné holení;
 • snadno se čistí a rychle se nabíjí;
 • bezhlučnost;
 • hladce, rychle se holí.

Nevýhody:

 • táhne vlasy, nepohodlně;
 • pohyblivá jednotka je nepohodlná;
 • žádný případ a hlavy jsou velmi křehké;
 • chybí strniště na krku.

7. místo. Braun 9290cc řady 9

 • Rychlé nabíjení pět minut;
 • uzavřený kryt;
 • trimmer;
 • podsvícený displej;
 • indikátor nabíjení;
 • automatické spínání 100 - 240 V;
 • dokovací základna pro nabíjení a samočistění

Co slibuje výrobce?

Vysoce kvalitní břitva pro směsné holení je vybavena čtyřmi plovoucími holicími prvky. Vibrace čepelí díky technologii SyncroSonic dosahují 40 000 pohybů za minutu.

Hlava je chráněna oky, které zajišťují vysoce kvalitní holení. Čepele trimru jsou potaženy titanovým povlakem, což prodlužuje životnost a chrání proti korozi.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • pohodlné oholení;
 • kůže se výrazně méně podráždí;
 • pohodlné držení;
 • mobilitu, můžete se oholit iv dopravní zácpě.

Nevýhody:

 • krk musí být několikkrát oholen;
 • při použití gelu a vody se oholení lépe než suché;
 • drahé vyměnitelné příslušenství.

8. místo. Přenosná elektrická holicí strojka Xiaomi Mijia

 • Konektor USB pro nabíjení z notebooku;
 • hmotnost 100 g;
 • otáčky motoru 7 800 ot./min

Co slibuje výrobce?

Černé hliníkové tělo vypadá stylově a draho. Zařízení je vhodné držet v ruce, je lehké a kompaktní. Holicí část je pokryta lesklým krytem.

Nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitní japonské oceli, která nemá nižší sílu než samurajské meče. Úhel sklonu je 27 stupňů, pomáhá efektivněji se zbavit štětin.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • příjemné v ruce;
 • stylový, kompaktní;
 • ideální pro cestování;
 • nízký šum.

Nevýhody:

 • ohole se špatně, dochází k podráždění;
 • žádné další mříže;
 • výuka v čínštině;
 • opouští obtížně čisté oblasti, zejména kolem krku.

9. místo. Doffler FS-2580

 • Rychlé dobíjení;
 • uzavřený kryt;
 • trimmer;
 • podsvícený displej;
 • indikátor nabíjení;
 • napětí 220 - 240 V

Co slibuje výrobce?

Má atraktivní moderní design v černé a modré barvě. Vložka se skládá z pohodlné rukojeti a pohyblivého bloku s plovoucími hlavami, což dělá proces holení měkký, ale důkladný.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • vysoce kvalitní oholení;
 • pohodlné cestování;
 • jasný a stylový pouzdro.

Nevýhody:

 • Je obtížné oholit krk, ale pokud do síťoviny přidáte čisticí prostředek "parfém-toaletní voda", problém se vyřeší. Na suchém nebo s vodou ostříhá, nezáleží na tom;
 • za dva měsíce mřížka selhala;
 • tlačítko zastřihovače je nepohodlně umístěno, je možné jej zahrnout do nevhodného okamžiku.

10. místo. SUPRA RS-214

 • Hermetické bydlení;
 • trimmer;
 • indikátor nabíjení;
 • napětí 220 - 240 V

Co slibuje výrobce?

Rozlišuje stylový vzhled. Pouzdro je zcela chráněno před vlhkostí, pryžové vložky zabraňují uklouznutí a uklouznutí.

Tři plovoucí hlavy jsou umístěny na pohyblivém bloku holicího strojku, což umožňuje dokonale sledovat kontury obličeje a pečlivě a jemně oholet.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • vysoce kvalitní a levný model;
 • dobře se ohoří;
 • ne méně než Panasonic;
 • zvládá třídenní strniště.

Nevýhody:

 • hlučný trimmer a jeho nepohodlné umístění;
 • čepele pod sítí někdy táhnou vlasy;
 • Trochu příliš velká velikost.

11. místo. Moser 3615-0050

Co slibuje výrobce?

Žiletka je vyrobena v Číně, ale majitel značky, německá společnost, pečlivě sleduje kvalitu.

Tělo je vyrobeno z odolného plastu s gumovými protiskluzovými vložkami. Model je miniaturní, vhodný pro cestování, jeho hmotnost je pouze 110 gramů. Holicí hlavice je chráněna uzávěrem před nečistotami a poškozením.

Holicí strojček jemně a jemně oholený, nedráždí pokožku a netvoří vlasy.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • kompaktní a pohodlné;
 • souprava náhradních nožů;
 • ideální pro holení po normálním stroji.

Nevýhody:

 • snadno ztratí, příliš malý;
 • holí dlouhé štětiny;
 • zachycení malých oblastí;
 • dlouhé holení.

12. místo. Berdsk 3114

 • Indikátor výměny nože;
 • samoostření

Co slibuje výrobce?

Jeden z nejlepších rozpočtových modelů vyráběných v závodě Berd Electromechanical Plant (Rusko). Patří do série "Classic" a dlouho získala popularitu mezi Rusy.

Má prakticky tichý výkonný motor. Pohyblivá holicí jednotka se skládá ze tří plovoucích hlav, které sledují obrysy obličeje a usnadňují oholení štětin v obtížně přístupných místech.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • jednoduchý a kompaktní model;
 • nízký hluk při práci;
 • oholení velmi čisté;
 • nízké náklady;
 • vysoká spolehlivost a trvanlivost;
 • mohou být používány již léta (již 6 let), aniž by se nic změnilo.

Nevýhody:

 • ohřívá se během dlouhé práce;
 • boční trimmer nezakrývá whisky;
 • nondescript design;
 • Je těžké vyjmout holicí jednotku k čištění.

Jaké charakteristiky by měly věnovat pozornost

Takže potřebujete nejlepší elektrický holicí strojek. Jaká kritéria a parametry by měly být při výběru zdůrazněny?

 1. Zobrazit Vše závisí na stavu pokožky a na kvalitě štětin. Pro každodenní oholení tvrdého nerovnoměrně stoupajícího strniště je vhodná pouze rotační holicí strojka. Pro jemnou a citlivou pleť - síťovinu.
 2. Baterie Lepší než vestavěná baterie ještě nepřinesla nic. Poplatek za trvalý provoz trvá 20-50 minut. To znamená, že holicí strojka bude trvat přibližně tři týdny bez dobíjení.
 3. Trimmer. Užitečné zařízení pro péči o vous, knírek a kotlety. V případě potřeby můžete dokonce oříznout chrámy.

Vše není zlato, které se třpytí

Které funkce byste neměli přeplatku platit? Konec konců, mnoho výrobců v boji za kupující vybaví své výrobky mnoha "zvonky a píšťalky". Některé z nich jsou skutečně užitečné, ale část z nich není nic jiného než marketingový balíček, což výrazně zvyšuje náklady.

 1. Samočisticí funkce. To je také nazýváno dokovací stanicí. Je to "pračka" pro holicí strojek. V tom je třeba přidat prací prostředek a čepelky se umyjí. Praxe však ukazuje, že kvalitní břitva může být vyčištěna pouze ručně. Samočistící se nedokáže vyrovnat s obtížně přístupnými místy, zůstávají kusy kůže a štětin. Proto vyčistěte holicí strojek pomocí speciálních kartáčů a dezinfekčních prostředků.
 2. Automatické navlhčení. V těle holicího strojku je umístěn malý zásobník s dávkovačem, ve kterém je gel nalit. Přímo během holení je distribuován přes kůži. Tato inovace je pro uživatele peněženky velkou záležitostí a dokonce i gel vyžaduje speciální.
 3. Chladicí systém Výrobci slibují, že tato funkce pomáhá omezit podráždění způsobené "zmrazením" receptorů bolesti. Pokud je to pravda, historie je tichá. Koneckonců, můžete vždy říci, že uživatel je tak citlivý skin, že systém nemůže zvládnout.
 4. Konektory USB. Jak se muži dříve holí bez nich? Jsou určeny k nabíjení holicího stroje z notebooku. Zjistěte, zda potřebujete tuto inovaci.
 5. Existence LCD displejů, krytů, trysek pro tělo a další příslušenství. To vše podstatně zvyšuje náklady na holící strojek, ale nepřináší praktické využití.

Závěr

Který model zvolíte závisí pouze na vašich preferencích. Hlavní věc je, že nákup nebyl spontánní, ale smysluplný. Porovnejte alespoň několik modelů, přečtěte si recenze uživatelů, zhodnoťte užitečnost a funkčnost nabízené výrobcem a pečlivě si prohlédněte hodnocení našeho holícího strojku.

Poradit! Má smysl dát 23. února elektrický holící strojek?

Bylo by také zajímavé, aby ženy slyšely názor, zda jsou muži obklopeni holicí strojkou!

Muži, milí, opravdu potřebují vaši radu.

S blížícím se 23. únorem a chtěl bych slyšet váš kompetentní názor na téma holičů.

Má smysl to vzít?
Ohodí se kvalitativně?

Bylo by také zajímavé, aby ženy slyšely názor, zda jsou muži obklopeni holicí strojkou!

Díky předem za odpověď!

Související záznamy

 • Úředníci a poslanci Berdsku cvalují v budenki na sportovním festivalu na počest 23. února (13)
 • Šťastná dovolená, obránci vlasti! (9)
 • Šťastní skuteční muži! (34)
 • Šťastný ochránce vlasti, drahí muži! (7)
 • Šťastný ochránce Den otců! (5)

Zvolte pravopisnou chybu myší a stiskněte klávesy Ctrl + Enter.

 • Poradit kurzy kadeřníků! 19.20.2018
 • 23.04. ul.Lunnaya, 2a: s takovým šumem, není to jako usínat, zprávy nelze slyšet! 18. 6. 2018
 • Má odpověď kapitoly na silnici v Razdolnoy oficiální status? 03/01/2018

Samozřejmě, že ano. Například bych rád obdržel dobrou a drahou elektrickou holicí strojku jako dárek.

čistě osobní názor, z provozních zkušeností.
Měla by být samočinně poháněna, s možností "mokrého" holení a s výhodou (i když ne nutně) s nastavitelnou výškou čepele.
Autonomie, abyste mohli s sebou vzít.
"Mokré" holení, protože rozdíl mezi "suchým" významným. Při suchu už je večer už štětcem. S pěnou se holí jako stroj po dobu asi jednoho dne na jeden a půl je dost.
přizpůsobení výšky, takže můžete ostřikovat několik dní.

Zjistěte, jestli člověk vůbec používá elektrický holicí strojek...

Například používal jsem celý stroj po celý život a nemám tušení, co dělat s holicí strojkou. Pokud mi to někdo dává, pak bude přesně ve skladu zbytečných věcí, na lodžii))

Omlouváme se, ale otázka a průzkum prostě hloupý!
To je čistě individuální: někdo dává přednost elektrickým holičům a někdo preferuje čepele.
Nic nemůžete rozhodnout hlasováním...
Autor nevědí svého muže, který dává takový dar?
Pokud ano, udělejte lepší certifikát - zvolí si, co chce

Taky vím
Obvykle se rozhodujeme o dárcích přímo.
Ale jak se nedávno objevila konverzace, kvalita strojů se zhoršovala.
Říkám: - Může koupit elektrický holící strojek? Řekl: "Mimochodem

a otázka už nebyla vznesena, ale tady je svátek přicházející, vzpomněl jsem si, takže si teď myslím, že to bude potřebovat nebo ne, nebo spíše potřebuje 100%, hlavním důvodem je odhadnout, že kvalita je dobrá a že je žádoucí, aby byla rovná bez mínusů

Dokonce i elektrické holicí strojek jsou individuální.
Pokud neexistují žádné zkušenosti, pak jim to určitě udělejte. Hádej, že to bude skvělé.
Ne - nenechte se odradit

Měl jsem Panasonic s čepelemi, které se pohybují vlevo a vpravo. Zakosyachil se propadl a síť se ohýbala. Nedokázala se naprosto vyrovnat a nakonec se při holení příliš nestála. Nová hlava na něm nemohla najít. No, sama holicí strojka je velmi hlasitá.
Poté, co vzala Phillips s kulatými hlavami. Docela levné a jednoduché. Neudělal nic, neměnil nic. Tichý. Pracoval 8 nebo 10 let bez stížností.

"Xiaomi" něco ne příliš recenzí

Neřekl jsem nic o xiaomi.

Nahoře máte komentář s odkazem

aa... to máš Toto je komentář Patriot.
Jenom vidím větev příspěvků trochu jinak.

Je lepší darovat z pole hobby vašeho muže po konzultaci se svým přítelem nebo se svým tchánem. A to často není drahá věc.

A pak bude dar v Joy, a ne ze série: "No, znovu"!

Ps: A nedáváte výrobky osobní hygieny (holicí strojky, pěna, obráběcí stroje, adekolon atd.).

bláznivé tipy.
a nifiga není mužský vzhled!
Takhle myslí ženy a jak si myslí lidé.

Gospidyayaya... Kluci jsou věčné děti. Od každého daru přijde štěňátka potěšení.
A dokonce i vaše ponožky, ačkoli můžete dát trochu hedvábí. Hlavní věc je s láskou..

Dobře
Ponožky vedou v antirating.

Pokud se rozhodnete vzít elektrický holicí strojek, doporučuji Panasonic. Je pravda, že špičková holicí strojka, například Panasonic ES-RF31, stojí asi 5 tr. Ale pro začátečníky můžete mít levnější. Všechny holicí strojky Panasonic pro suché a mokré holení, dobíjecí. První finanční rozpočet použil už více než 10 let. Jakmile změníte mřížku a jednou baterii. Až dosud to funguje, prostě jsem chtěl více náhle. Drahé holicí strojky mají větší počet holicí hlavy, indikaci digitálního nabití a více vysokorychlostních elektromotorů. Princip holení je pro všechny stejný. Z nedostatků, docela hlučné.

Děkuji moc, budu studovat

Musíte určit, zda váš muž vůbec použije holicí strojek. Elektrický holicí strojek je vhodnější pro osoby s tuhými štětinami. Měkká bude mnohem jednodušší holicí strojek.
Rozhodněte se o typu holícího strojku. Jsou rotační - to je, když holicí plocha ve formě kuliček. Taková holicí strojka usnadňuje oholení všech ploch kromě takových. kde bude spočívat na něčem. Například, oblast pod nosem je obtížnější proniknout, vyžaduje pomoc stroje blade k dosažení ideálního stavu. Existují břity nebo vibrace. Pohybují nože v důsledku změn v magnetickém poli, spíše než přímým působením pohonu motoru. Je dobré dělat jen obtížné místa, ale delší oholení obecného povrchu obličeje.
Dobrý holicí stroj vám bude stát méně než 5 tisíc rublů, ale tím, že budete vědět, jak nakupovat v aliexpressu, můžete ušetřit hodně na náhradních nožích a hlavách. Rozdíl bude asi 4-7 krát. A když se rozhodnete pro všechno, pak začne určit značku výrobce. Mám extrémně tuhé štětiny. Snažil jsem se použít různé holicí strojky. A obecně jste popisovali výsledek z nich. Věnujte pozornost hluku břitvy. Nutně možnost holení s pěnou, ale zdá se mi, že už nejsou ti, kteří neví jak. Vestavěná lithiová baterie.

Pro Více Informací O Suché Vlasy