logo

Top 20 elektrické holicí strojek

V posledních letech se volba opravdu dobrého holicího strojku stává velkou výzvou. Každý rok se na trh objevuje stále více nových modelů. Je důležité se naučit rozlišovat vážné inovace od čistě marketingových. Naše recenze se pokusí pomoci s výběrem. Hodnocení zahrnuje jak holicí strojky s nízkými náklady, tak prémiové elektrické holicí strojky. K dispozici jsou břitvy pro zkušené muže s tuhými štětinami, stejně jako modely, které mohou být představovány teenagerovi jako první břitva.

Hlavní kritéria pro výběr dobrého elektrického holicího stroje

 • oholení
 • podráždění pokožky
 • spolehlivost
 • cena
 • baterie nebo baterie
 • ergonomie
 • další funkce

Typy pánských elektrických holicích strojků

Rotary

Jejich holicí systém je tvořen dvěma nebo třemi hlavami, skládající se z vnějších disků s řezy a nožemi, které se otáčejí pod nimi. Výhodou rotačních modelů je čistší a hladší oholení dokonce i nerovnoměrně rozrůstajících se štětin, díky vlasovému řezu co nejblíže k pokožce. Mezi rotačními holicí strojek je více modelů vhodných pro tuhé štětiny. Nevýhodou je, pokud je kůže citlivá, mohou břitvy způsobit podráždění (i když existují modely, které lze snadno připsat výjimkám). Jedna z nejlepších společností vyrábějících rotační holicí strojky je Philips.

Oka

Princip činnosti je podobný, ale v tomto případě se nože neotáčí, ale vibrují ze strany na stranu. Ze shora jsou pokryty tenkou kovovou sítí s různými otvory, kterými jsou vlasy přiváděny k nožům. Takové holicí strojky dobře fungují i ​​při třídenních štětinách a dokonce i systémy mřížky jsou lépe vnímány citlivou kůží. Mimochodem, první břitva pro teenagera by měla být také vybrána z dobrých síťových modelů. Typické nedostatky - hlasitá práce a problémové holení v krku. Dobré elektrické holicí stroje vyráběné společnostmi Braun a Panasonic.

Nejlépe populární modely mřížkových a rotačních holicích strojů z roku 2018 jsou uvedeny v našem hodnocení, které je sestaveno z recenzí zákazníků a odborníků.

Kontaktujte nás

Elektrické holicí strojek: spolehlivé a bezpečné vybavení

Elektrické holicí strojky - vybavení, které lze nalézt v arzenálu mnoha moderních mužů. Přechod na používání takových technologií je správným rozhodnutím, avšak při výběru požadovaného modelu je třeba přistupovat se zvláštní pozorností.

Hodně závisí na systému, na kterém je založeno holicí zařízení. Může být čistá, rotační. Jedná se o zásadně odlišné druhy holení, jejichž výběr je určen typem kůže obličeje, jejími rysy a problémy. Modely, které fungují na mřížkovém systému, jsou optimální pro denní holení mužů, kteří často dostávají podráždění kůže. Při návrhu takového holicího strojku byla uzavřena speciální mřížka. Proto nedochází k styku mezi ostrými lopatkami a citlivou pokožkou.

Pokud jde o rotorový systém, vlasy z obličeje jsou odříznuty malými lopatkami kompaktního typu. Takové nože jsou umístěny ve speciálních prvcích konstrukce zařízení. Rotační holící strojky - nejlepší volba pro často holení mužů s normální kůží. Takové vybavení je často doplněno různými holicími tryskami, obráběcími stroji.

Hodně závisí na typu holení - může být mokrý, suchý. Muži, kteří cestují často, mohou doporučit suché modely holení - pěna, voda, v tomto případě se nevyžaduje. Pro každodenní péči je nejběžnějším mechanizmem holicího mechanismu.

Mnoho značek domácích spotřebičů má vybavení se zabudovanými trimery, které je vhodné použít pro účesy, péči o bradavky, knír, štětiny. Taková zařízení pomalu odstraňují přebytečné vlasy bezbolestně.

Online obchod Wildberries nabízí nákup vysoce kvalitní, moderní, spolehlivé a pohodlné holicí zařízení. Sortiment modelů je různý: zařízení pro suché, mokré holení, rotační, oka, další možnosti. Značkové elektrické holicí strojek od předních výrobců domácích spotřebičů lze zakoupit levně.

Který elektrický holicí strojek je lepší pro muže: naše hodnocení nejlepších modelů TOP-7


Pro drtivou většinu mužů je holení povinným procesem, ale nepříjemným a rutinním, protože holení je nezbytné, pokud ne každý den, pak každý druhý den jistý. Co může tento proces optimalizovat a usnadnit? Jen dobrý břitva, a to není nezbytně bezpečný stroj ve tvaru T.

Elektrické holicí strojek byly a zůstávají oblíbeny u mužů a při vývoji a zdokonalování konstrukcí (rotační nebo oka, s jedním nebo více noži, s plovoucími nebo pevnými hlavami, s trimerem, životností baterie apod.) Se jejich potřeby zvyšují pouze.

Jedna otázka zůstává otevřená: která břitva je pro vás správná - koneckonců, každý člověk má svůj vlastní typ pleti, vlastní vlastnosti růstu vlasů a jeho estetické preference. Už jsme řekli, jak vybrat ten správný elektrický holicí strojek. Ale zdálo se nám to trochu a rozhodli jsme se vytvořit seznam nejlepších modelů zvlášť. To jsme udělali...

Naše hodnocení nejlepších 7 nejlepších pánských elektrických holicích strojků pro rok 2019

Nabízíme přehled dnešních populárních elektrických holicích strojů různých typů a různých funkcí. Obecný seznam pokrývá a řeší všechny problémy, jimž muži při holení čelí, takže je to vaše volba. Aktuální hodnocení nejlepších pánských elektrických holičů je pro vás:

Remington Wettech AQ7 - spolehlivá a osvědčená

První a hlavní výhodou tohoto modelu je vestavěná lithium-iontová baterie, která zařízení umožňuje pracovat offline po dobu 60 minut. Baterie je nabíjena po dobu 90 minut, ale je zde i režim rychlého nabíjení pro jednu holicí relaci - pouhých 5 minut. Cestování na služební cestě nebo dokonce zpoždění na událost je nenahraditelnou funkcí, zejména proto, že v případě mimořádné situace nemusíte pokožku zvlhčit - přístroj čistí štětiny dobře jak ve vlhkém, tak suchém stavu - bez gelu nebo krému oholit

Remington Wettech AQ7 je čisticí stroj vyrobený v Číně, to znamená, že se holicí stroj provádí s kulatými ostrými noži ve formě ozubených kol (v našem modelu tři). Holicí hlavy jsou plovoucího typu, samotná holicí jednotka SPR-AQ je pohyblivá a s velkou přesností sleduje obrysy obličeje.

Plastové pouzdro neumožňuje průchod vody, proto může být blok hlavy po holení jednoduše opláchnut pod tekoucí vodou pomocí kartáče obsaženého v sadě přístrojů. Pro bezpečné držení přístroje v ruce je tělo holicího strojku pogumováno.

 • Vodotěsné pouzdro odolné proti nárazu;
 • Provozní napětí se automaticky přepíná (110-220 voltů);
 • Po odpojení od baterie se můžete oholit ze zásuvky a indikátor nabíjení vás upozorní, když je baterie nízká.
 • Žádný trimmer;
 • Někdy selže indikátor nabíjení.

Bez omezení, vhodné pro všechny typy pleti, pro různé tloušťky vlasů a tuhost štětin. Při přepravě holicího strojku do pouzdra je k dispozici další příslušenství pro snadné použití: holicí stojan s nabíječkou uvnitř a nožový kartáč. Tyto výhody zařízení - pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na cestách, nebo se často stávají v pracovním cestování.

Elektrický holicí strojek Braun 310s WetDry je vynikající holicí strojek pro suché a mokré holení.

Elektrický holicí strojek Braun (v Německu nebo v Číně pod licencí) je napájen baterií nikl-metalhydrid, která vám umožní používat nabíječku až měsíc - baterie se perfektně nabíjí.

Typ břitvy, což znamená téměř dokonalé oholení, zejména v nosu a uších. Zatahovací dvojitá síťka s velmi malými buňkami umožňuje dokonale sledovat obrysy obličeje a to je důležité pro muže s hustou vegetací.

Přístroj umožňuje oholení suché pokožky nebo zvlhčení pomocí gelů - výběr závisí na citlivosti pokožky a není omezen možností zařízení.

Předpokládá se, že rotační holicí stroječky se oholejí mnohem čistěji, avšak nikoliv v případě Braun 310s WetDry - tři zatahovací hlavy (řezací jednotka č. 21B) s dvojitým okem to dělají čistě a pečlivě. Malá oblast sítě vám umožňuje snadno se dostat na místa, která jsou obtížně přístupná, a oholejte je stejně čistou jako tváře a lícní kosti.

Utěsněné a nárazuvzdorné pouzdro umožňuje oholit ve sprše bez obav z poškození sebe nebo zařízení. Na konci procesu prostě propláchněte síť pod tekoucí vodou. Chcete-li to provést, je dodávána se speciálním vhodným kartáčem.

 • Dvě vysoce kapacitní baterie;
 • Pogumovaný plastový nárazuvzdorný a hermetický pouzdro;
 • Střední trimmer pro holení dlouhých chloupků;
 • Mřížka se snadno pokrčí a poté bude muset být změněna;
 • Malá oblast roštu vede k tomu, že děláte více pohybů - můžete po dlouhou dobu zachytit jeden nebo dva oddělené vlasy s otvory sítě.
 • Kvůli malé tloušťce sítě existuje možnost odškrabávat kůži, takže svorka by neměla být příliš silná;
 • Větší šum v porovnání s rotorovými mechanismy.

Funkčnost holicího strojku je zaměřena na kupujícího, který rád cestuje, nebo musí cestovat po celé zemi na služebních cestách: zařízení můžete dát do pohodlného pouzdra a samotné holicí strojky váží pouhých 331 gramů a nezabere mnoho místa. Nepozorují se žádné nežádoucí účinky na žádný typ pokožky.

Minimální úroveň podráždění je charakteristickým znakem všech holicích holicích strojů. Doporučujeme vám přečíst si náš článek o nejlepších holicí strojky pro citlivou pleť.

Remington XR1410 (sada Flex360 Groom) - ergonomický tvar, pohodlné holení

Břitva vyrobená v ČLR (Čína), ale to naprosto neovlivní kvalitu přístroje a jeho práci, jak si mnozí lidé mysleli. Záruční doba je 24 měsíců, zatímco zařízení má mnoho dalších, dobře implementovaných funkcí, jejichž hlavním cílem je ostré oholení a možnost nepřetržitého provozu z lithiové baterie až 45 minut.

Automatická volba napětí znamená, že zařízení může být připojeno k jakékoli elektrické síti (například při cestě do zahraničí, kde není síť vždy dodávána 220 V, stejně jako v Rusku - častěji je to 110 V).

Blok rotorových nožů (tři kusy) lze snadno demontovat a vyčistit speciální sadou v sadě. Nože jsou vyrobeny s dvojitou řadou holicích nožů, což zvyšuje oblast holení a zlepšuje kvalitu holicího stroje.

Holicí hlavy SPR-XR - typ válcování, sleduje obrysy obličeje.

Pro přepravu se břitva vejde do pouzdra, její hmotnost je 400 gramů, před instalací je žiletka snadno demontovatelná pro kompaktní instalaci.

 • Extra hobliny;
 • Kartáčová tryska pro čištění pokožky obličeje a nanášení gelu (krému) před holením. Možná suché holení - podle vašeho vkusu;
 • Pogumovaná masážní tryska pro přípravu pokožky pro holení;
 • Trimmer má nastavení délky srážek (od 1 do 6 mm) a bude užitečné pro péči o kotníčky, vousy a knír a také pro okraje vlasů na krku;
 • Vestavěný trimr pro ozdobu krátkého strniště;
 • Pogumované pouzdro na bocích pro pohodlné a bezpečné uchování holicího strojku v ruce;
 • Indikace nabití baterie a potřebu nabíjení.
 • Baterie se nabíjí po dobu 4 hodin;
 • Vysoce čisté oholení může způsobit podráždění zvláště citlivé pokožky - to je nevýhoda na pokraji faulu, hraničící s výhodou, pokud používáte krémy správně.

Pokud chcete pohodlně cestovat - toto holicí strojky je pro vás! Žádné podráždění po holení - se smetanou nebo na suché kůži na obličeji, zbývající strniště, dokonce ani při nedbalém nebo naléhavém holení, snadné použití a přepravě, perfektní práci za jakýchkoliv podmínek!

Elektrický holicí strojek Philips S5530 / 06 - ideální pro tuhé štětiny

Philips (Holland) je dlouho známá ochranná známka, tato značka je oprávněná při výrobě elektrických holicích strojků. Model Philips S5530 / 06 s otočnou řezací hlavou MultiPrecision as třemi noži (otvory o různých délkách a průměru) poskytuje dokonalé oholení jak pro suchou pokožku, tak pro zvlhčování pomocí gelů nebo krémů.

Na druhé straně je hladké oholení zajištěno skutečností, že nože zvedají štětiny na úkor různých otvorů v oku a čepele se pevně připevňují k pokožce.

Lithium-iontová baterie umožňuje holicí strojku pracovat až 50 minut bez přerušení, a to i při připojení Turbo (Turbo +), které zvyšuje výkon o 20% a digitální displej. Baterie se nabíjí asi hodinu, po jejímž je lze oholit 15-17krát bez nabíjení. Nabíjecí napětí (110-220 V) se automaticky přepíná.

Blok plovoucí se může pohybovat v pěti směrech, což znamená, že můžete hladce oholit všechny křivky a těžko dostupné oblasti na tváři (pod nosem, u uší, v záhybech krku).

Pro důkladnější čištění lze přístroj SH50 odpojit a vyčistit štětcem. S hmotností 295 gramů se holicí strojka pohodlně vkládá do kufříku, je vhodné jej vložit do kufru nebo kufru při cestování.

 • Odnímatelný trimmer pro ořezávání boků, knírek nebo vousů s nastavitelnou hloubkou holení;
 • Digitální displej zobrazuje dobu nabíjení a vybíjení akumulátoru, je zde ikona pro vyčištění hlavice a ikonu pro provozní režim;
 • Uzavřená zámek příležitostného zařazení.
 • Na plastovém pouzdru nejsou žádné pogumované vložky, takže holicí strojka se může sklouznout do ruky;
 • Při použití trimru pro oholení vlasů na 3 a 5 mm zůstávají téměř nepostřehnutelné štětiny, jejichž odstranění může dráždit citlivou pokožku;
 • Může se nechat neviditelné pro oko, ale štětina měla pocit na dotek.

Tuto holicí strojku preferují muži s hustými a tvrdými vlasy na obličeji.

Elektrický holicí strojek GA.MA GSH895 - kvalitní elektrický holicí strojek pro dokonalé oholení

Italský přenosný elektrický holicí strojek GA.MA vyrobený modelem GSH895 je vybaven třemi otočnými noži vyrobenými podle technologie DOUBLE TRACK (dvojité řezací nože - kroužky) a je určen pro suché a mokré holení.

Těsnost těla je příležitostí k holení ve sprše nebo v lázni a rovněž k vypláchnutí nožů pod kohoutem nebo k opláchnutí nádoby vodou.

Tři plovoucí hlavy přesně sledují obrysy obličeje a krku, takže tradiční grimasy před zrcadlem nebudou potřebné - břitva odstraňuje štětiny i v obtížně přístupných oblastech.

Lithium-iontová baterie je třeba nabíjet po dobu 60 minut, zatímco nepřetržitý provoz přístroje činí 45 minut. Výkon baterie je řízen diodami LED.

Břitva může pracovat jak ze sítě, tak v autonomním režimu, přepnutí síťového napětí je automatické. S hmotností 154 gramů má holicí strojček příslušné rozměry - snadno se hodí i do peněženky pro muže.

 • Vodotěsné pouzdro z vysoce pevného plastu;
 • Vestavěný trimr;
 • Žádná funkce rychlého nabíjení baterie;
 • Není možné shromažďovat vyholené štětiny ve zvláštním oddělení;
 • Žádný indikátor stavu nabití baterie;
 • Rukojeť holicího strojku nemá pogumované vložky, které vás při holení ve vaně nebo ve vaně nutí být opatrnější, aby nedošlo k pádu zařízení do vody.

I když utěsněná skříň a odolný plast neopouštějí zařízení.

Uspořádání nožů na plovoucích hlavách se zakulacenými konci nedráždí ani citlivou pokožku, kterou muži velmi oceňují, a to zejména při služebních cestách nebo cestách, protože není vždy možné holit v pohodlných podmínkách. Kvalita holení s hydratačními látkami a bez nich se nijak neodlišuje vizuálně nebo hmatově, takže samořezná holicí strojka je ideální pro všechny typy pleti a pro všechny typy vlasů. Líbí se vám cestování světlo? Pak je to břitva pro tebe!

Elektrický holicí strojek Philips S1100 / 04 - jednoduchý, levný, ale spolehlivý

Model rotoru Philips S1100 / 04 (Nizozemsko) je především čisté a nedráždivé oholení, a teprve potom - pohodlí dalších funkcí.

Tři plovoucí rotační hlavy se samostřímajícími nožky modelu CloseCut neškrábejí pokožku, čistě a přesně odstraňují všechny štětiny a opakují všechny ohyby tváře a krku.

Hlavní rozdíl od předchozích modelů, který nás přinutil umístit holicí strojku téměř na konci hodnocení, je nedostatek baterie. To znamená, že se můžete oholit pouze zásuvkou, která není vždy vhodná, zejména na dovolené nebo na služební cestě.

Záruka 24 měsíců je dostačující pro nepřetržitý provoz holicího strojku - nože zůstávají během této doby ostré, prostě není třeba je měnit.

Plovoucí jednotka SH30 má čtyři směry pohybu, což je také důležité pro čisté oholení jakékoliv štětiny. Blok hlavy není odstraněn, ale otevírá se. Vzhledem k tomu, že jej nelze vypláchnout pod tekoucí vodou, je to dobré řešení. Na druhou stranu taková možnost připoutání může být přičítána nevýhodám, neboť blok nelze zcela měnit - nože můžete změnit pouze odděleně.

Pro suché čištění nožů v sadě je štětcem, nože jsou během skladování uzavřeny speciálním víkem. Hmotnost holícího strojku je pouze 270 gramů a je velkým pohodlím pro nošení holicího strojku při cestování. Kromě toho se během holení ruka neudělá z tvrdosti přístroje. Napájecí zdroj má funkci automatického určování napětí v síti 100-240 V v rozsahu 50-60 Hz.

Hlavním rysem tohoto břitvy je jeho nízká cena. Pokud je tento parametr pro vás obzvlášť důležitý, přečtěte si náš článek, kde jsme shromáždili nejlepší modely rozpočtu a porovnali jejich charakteristiky.

Jaký mužský elektrický holicí strojek je lepší koupit: přehled různých typů spotřebičů

Proces holení u mužů obvykle trvá dlouhou dobu, takže někteří silnější sex preferují nosit lehké štětiny nebo pěstovat vousy. Někdy však určitý životní styl nebo postavení obsahuje speciální oblečený kód, který obsahuje oholenou osobu. Pro usnadnění každodenního postupu pomůže mužské holicí strojek. Vyberte jej v závislosti na technických specifikacích.

Historická data

Automatické zařízení bylo zkoušeno několikrát vynalezeno, ale výsledkem byly neúspěšné návrhy. Zařízení, které připomíná moderní holící strojek, bylo nejprve vytvořeno inženýrem společnosti Philips, Alexander Horovits. Ve třicátých letech 20. století se na trhu objevila první elektrická jednotka - rotační zařízení této společnosti.

O dvacet let později nabízí široký výběr zařízení s odnímatelnými bateriemi. Byli žádaní, i když jejich hodnota byla vysoká. Pak přišli univerzální přístroje, které by mohly být nabíjeny ze sítě nebo z baterie. Během připojení k elektrické energii se baterie začala nabíjet.

V šedesátých letech začalo období první výroby plastů, které hrály roli při vývoji nových modelů pánských elektrických holicích strojků. Více praktických, stylových a kompaktních zařízení se objevilo na trhu. Návrháři byli schopni vytvořit nové modely, jejichž příklad je vyroben a moderní jednotky. Muži si mohou vybrat vhodné zařízení podle svých vlastností, vzhledu a struktury.

Kritéria výběru

První volba elektrického holicího strojku pro muže se ukáže být obtížnější, než si člověk dokáže představit. Zařízení má některé konstrukční prvky:

 • pracovní mechanismus může být rotační nebo vibrační a řezné prvky - oka nebo kotouč;
 • absence nebo přítomnost trimera;
 • typ napájení - baterie, síť nebo univerzální;
 • Design - tvar, barva, materiál těla.

Při výběru nezapomeňte věnovat pozornost těmto vlastnostem, jinak si můžete zakoupit zařízení nízké kvality, které netrvá ani dva měsíce. Modely vibrací a rotorů vykazují dobrý výsledek a prakticky se neliší ve výkonnosti.

Kvalita holícího strojku nezávisí na druhu mechanismu, ale je ovlivněna typem řezacích nožů. Diskové i síťové prvky mohou být mobilní a stacionární. Ve svých odrůdách a rozdílech je třeba je porozumět před nákupem zařízení.

Funkční vlastnosti nožů

Každé zařízení používá dva nože. První je pevná, druhá se pohybuje, zatímco je v provozu. Nůž, pevně uchycený, zachycuje srst pokožky a pohyblivý nůž jej odřízne. Na tomto principu fungují všechny typy zařízení, ale stále existují rozdíly. Řezné prvky pracují odlišně v rotačním a síťovacím holicího stroje.

Diskové nože jsou vyrobeny z kovu a mají tvar ploché desky. Pevná část na povrchu má několik malých otvorů. Druhá část obsahuje řezné kotouče, které se během provozu samy zaostří. Razítka s kotoučovými noži jsou vybírána častěji, protože s ním jsou dva nebo tři náhradní díly. Některé modely jsou vybaveny plovoucími pevnými částmi, které jsou upevněny pružinami. Díky tomuto uspořádání prvků je zajištěn užší kontakt nožů s povrchem kůže.

Části ok jsou také vyrobeny z kovu ve formě desek. Jeden nebo více nožů se pohybuje kolem stacionárního prvku, čímž dochází k pohybům vratného pohybu. Rozsáhlé mechanismy s jedním ostřím. Existuje však mnoho modelů se dvěma a třemi noži na trhu. Síťové prvky pracují na principu magnetického pole, což způsobuje, že pohyblivé desky vibrují. Taková zařízení se proto nazývají vibrace.

Výhody a nevýhody

Žádný výrobce nebude kritizovat své výrobky. Firmy, které vyrábějí elektronický holicí stroj pro muže, upozorňují na několik výhod těchto modelů:

 • vysoce kvalitní holení zajišťovalo malou tloušťku mřížky;
 • vhodné pro citlivou pokožku;
 • komponenty jsou méně zraněné.

Značnou konkurencí je disková zařízení. Jejich výrobci agresivně nabízejí kupujícím nákup těchto konkrétních zařízení. Silné stránky těchto modelů:

 • spolehlivé holení dlouhých a tuhých štětin;
 • diskové nože jsou silnější než mechanismus oka;
 • zajišťuje čistotu pokožky.

Ale vzory oka mají více negativní zpětné vazby. Nože takových systémů netrvají dlouho, protože oka rychle vyběhnou. Musíte pravidelně nakupovat nové položky a nahrazovat poškozené. Náhradní díly jsou levná, ale holicí strojky budou trvat mnohem déle, aniž by zasahovaly do jejich designu.

Výživa a účinnost

Jak nakupovat elektrický holicí strojek závisí na budoucím místě provozu. Některé modely mají takovou výhodu jako univerzální typ napájení. Tím se vyřeší problém s nabíjením zařízení. Ale obvykle na trhu jsou modely s následujícími zdroji energie:

 • AC elektrická síť s napětím od 110 do 220 W;
 • 12voltový zapalovač cigaret;
 • malé baterie Ni-Cd, Ni-MH, Li-ion;
 • galvanické články (alkalické a kyselé baterie).

Většina moderních zařízení má mnoho různých funkcí. V takovém případě je volba závislá na uživateli: někteří potřebují světelný indikátor a jiní potřebují zobrazení s obrazem úrovně nabití. Pokud věnujete pozornost délce práce, je lepší zvolit model pro lithium-iontové baterie. Nabíjejí se delší dobu, slouží dlouhou dobu a jsou vysoce účinné.

Stejně jako muži holicí strojky se samočisticí funkcí. Takový systém nejen odstraňuje strniště a prach z povrchu nožů, ale také automaticky dobíjí zařízení. K provozu této stanice však musíte navíc získat speciální kapalinu.

Mnoho zařízení umožňuje použití techniky mokrého holení. Muž může použít pěnu nebo gel na kůži, mýdlový roztok nebo jen mokrý obličej. Břitvy, které tuto funkci podporují, se používají v koupelně nebo ve sprše. Ale pro takový účel jsou vhodné pouze takové modely, které běží na bateriích, a nikoli z elektrické sítě.

Oblíbení výrobci

Je obtížné vybrat vhodný model mezi mnoha zařízeními na trhu, ale stále existují někteří výrobci, kteří jsou zákazníkům oblíbenější. Mezi těmito společnostmi jsou tři vůdci:

Braun vyrábí řadu suchých a mokrých holicích jednotek. Téměř všechny modely jsou vybaveny síťovacím mechanismem. Většina holičů je vhodná pro muže s citlivou kůží. Zvláštností tohoto výrobce je přítomnost aktivního chladicího systému, který zajišťuje komfort a bezpečnost postupu.

Společnost Philips má velký výběr produktů. Téměř všechna zařízení jsou vybavena kruhovými noži a jsou vhodná pro muže s různými typy pleti. Razítko lze použít pro dva druhy holení - suché a mokré. Sada obsahuje multifunkční trim. Pouzdro všech modelů je vyrobeno z odolného nepromokavého materiálu. Má indikátor úrovně nabití baterie.

Pro suché holení se nejčastěji nakupují výrobky společnosti Vitek. Mnoho modelů je vybaveno třemi pracovními hlavami, zabudovaným trimerem a displejem pro nastavení stavu. Přístroj je schopen podporovat univerzální napájení a baterie běží po dobu nejméně 45 minut.

Pravidla holení

Chcete-li získat očekávaný výsledek, musíte dodržovat základní pravidla holení. Před suchou procedurou nezakrývejte pokožku. Nejprve je třeba se oholit a teprve poté si koupat nebo sprchovat. Stěny po vodě se stávají měkkými, takže hlavy zařízení neochotně klouže po tvářích. Kůže před holením musí být dezinfikována. To lze provést kolonií nebo speciálními prostředky. Nepoužívejte však alkoholu obsahující tekutiny pro muže se suchou pokožkou. Před mokrým oholením se na tváře nanáší gel, který nepenuje.

Ujistěte se, že zvolíte správný úhel: držte holicí strojček kolmo na štětiny. Svou volnou rukou trochu vytáhněte kůži, abyste zvedli vlasy. Síťové zařízení provádí pohyb shora dolů a rotor se otáčí v kruhu. Břitva není stlačena na obličej, jedno místo není dlouhé. Způsobuje zarudnutí a podráždění.

Břitva musí být čas od času vyčištěna a mazána. Po každém použití se vlasy odstraní z holicí hlavy speciální štětkou. Pokud lze zařízení umýt, stačí nahradit předmět pod proudem tekoucí vody. Používejte také dokovací stanici, pokud je součástí dodávky. Nejenže vyčistí holicí strojek, ale prodlouží i její životnost.

Balíček musí obsahovat malou láhev oleje pro zařízení. Aplikujte na mřížku několik kapiček kapaliny, rozetřete je po celém povrchu prstem. Pak přiložte holicí strojku, aby olej dopadal na řezací jednotku.

Holicí hlavice v síťovacím zařízení se každoročně a půl vyměňuje v rotační hlavě - jednou za 24 měsíců.

Pokud se člověk celý svůj život oholil strojem, pak po prvním použití holicího strojku se na kůži objeví podráždění a červené skvrny. Oni jsou považováni za normální reakci na kůži a nakonec projde sama. Po ukončení procedury můžete použít prostředek k ochlazení obličeje.

Jak vybrat elektrický holicí strojek pro muže

V tomto článku se dozvíte:

Elektrický holicí strojek je jedním z nejžádanějších přístrojů pro muže. To je způsobeno jeho funkčností a použitelností.

Holení pro muže je neustálý proces a nezjistilo se v jeden den. V dávných dobách lidé používali kámen, který by se zbavit vlasů, v 19. století tam byly nože dobře, teď, že by se zbavit ochlupení za použití holicího strojku nebo elektrického holicího strojku, než v případě, že druhá možnost je výhodnější.

Víte co: První elektrický holicí strojek byl patentován v roce 1923 Jacobem Schickem. Před jejím zjevením byly muži pro holení nebezpečné. Křemík a nůž pomohly zbavit vousy.

V současné době existuje velký výběr elektrických holicích strojů na trhu. To způsobuje obtížnější nákup. Chcete-li zvolit dobrý elektrický holicí strojek, který by vyhovoval vám nebo vašemu muži, potřebujete znát vlastnosti a funkce holicího strojku.

Typy elektrických holicí strojky

Při rozhodování o výběru elektrických holicí strojky je nejprve nutné rozdělit všechna zařízení tohoto typu na dvě velké skupiny:

Elektrické holicí strojek

Jsou vhodné pro citlivou pokožku, díky přítomnosti vibračních nožů chráněných speciální sítí s malými otvory. Dokonce i se silným tlakem na kůži bude síť zabraňovat řezům.

Ovšem kvůli ochraně není vždy možné dosáhnout dobrého jednotného výsledku řezání vlasů. Síť brání tomu, aby ostré prvky dosáhly kůže, což zanechává minimální štětiny 1-2 mm. Především se jedná o nejlevnější modely.

Rotační holicí strojky

Takové zařízení se liší od typu mříže za přítomnosti rotujících nožů. Rotační holicí strojek můžete ohotit maximální počet chloupků v určité oblasti těla. Tento holicí strojček je ideální pro osoby s normálním typem kůže.

Jak se holicí strojček holí v kruzích, nemůžete dokonale ozdobit knír nebo vousy.

U mužů s citlivou kůží taková zařízení nebudou fungovat, protože mohou do jisté míry způsobit nepříjemné a dokonce bolestivé pocity. To se týká jak drahých, tak poměrně levných modelů.

Výhody a nevýhody

Rozmanitá holicí strojky jsou momentálně úžasné. Pokud si s jejich výběrem není žádná obtíž, pak s výběrem elektrických holicí strojky, situace je jiná. To je důvod, proč odborníci doporučují věnovat pozornost výhodám a nevýhodám některých typů zařízení.

Pozitivní vlastnosti elektrických holicích strojů jsou následující:

 • vysoká bezpečnost používání, kterou poskytuje síť;
 • malá celková velikost;
 • relativně nízká hmotnost;
 • Schopnost aplikovat na citlivou pokožku.

Pochopení všech výhod elektrických holicích strojků, stojí za to pochopení pozitivních vlastností rotačních zařízení. Jsou to následující:

 • opakování tvaru obličeje;
 • důkladnější a jednotnější řezání vlasů;
 • možnost dobrého oholení na těžko přístupných místech.

Abychom pochopili, který holicí strojek si vyberete, stojí také za zvážení nedostatků těchto zařízení. Umožňují nejlepší způsob, jak uskutečnit nákup.

Tyčové holicí strojek nejsou velmi dobré a jednotné řezací chlupy a rotační - špatná bezpečnost. První typ zařízení proto není vhodný pro muže, kteří chtějí úplně zbavit nejmenších štětin a druhý - pro ty, kteří mají problémy s kůží.

Co hledat při výběru

Pokud se rozhodnete koupit pánskou elektrickou žiletku, měli byste vědět, co hledat při nákupu.

Mezi hlavní faktory, odborníci poukazují na následující:

Přítomnost ochrany. Je to nutné zejména v případech, kdy je člověk příliš problematickou kůží. V tomto případě si koupit zařízení bez tohoto prvku nestojí za to.

Analyzujte, zda během holicího procesu nedošlo k žádným škodám. Čím častěji to bylo, tím spolehlivěji stojí model.

Suché nebo mokré oholení. Existují dva druhy holení - suché a mokré. Suché - nejznámější břitvy se chlubí. Ale ne všechny holicí strojky se mohou vyrovnat s mokrým oholením (když se na obličej aplikuje gel nebo pěna). Pokud máte citlivou pokožku, je vhodné zvážit možnost mokrého holení.

Čisticí funkce Většina holičů je opatřena kartáčem, který použijete k čištění holícího strojku. Břitvy navržené pro suché i mokré holení se mohou pochlubit tím, že je lze umýt pod kohoutem. Některá zařízení jsou vybavena samočisticí funkcí - na holicí hlavy se aplikuje pěna, poté se aktivuje režim turbo, po dokončení se holicí strojček opláchne vodou.

Materiál čepele. Pro citlivou pleť zvolte elektrický holicí strojek vyrobený z titanu. Železo se v tomto případě nehodí tak dobře.

Funkce trimování. Tento prvek je vhodný pro ty, kteří potřebují ořezávat bradu, knírek nebo chrámy. Informujte v takovém případě prodejní asistenta elektrického holicího strojku.

Přítomnost břitvy, opakující se vzhled obličeje. Ne všechny tyto funkce nástroje jsou zásadní. To také stojí za zvážení. V současnosti většina výrobků pochází z plovoucích hlav nebo pohyblivé holicí jednotky.

Přítomnost baterie. Je to především v těch případech, kdy se zařízení bude používat nejen doma. Stojí za to přemýšlet, kde přesně bude břitva použita. Při neustálém cestování je nejlepší utrácet na bateriovém zařízení více peněz.

Elektrické holicí strojky mají na internetu pozitivní hodnocení uživatelů. Měli by také věnovat pozornost. Ne vždy v prodejně může prodejní poradce objektivně zhodnotit vlastnosti používání zařízení, protože se zaměřuje především pouze na objektivní údaje poskytnuté výrobcem. Kromě toho má tento specialista zájem o prodej zařízení.

Pochopením všech funkcí tohoto přístroje můžete vyzvednout skutečně spolehlivý, funkční a vysoce kvalitní dárek pro sebe nebo muže, který bude dlouhodobě používán bez problémů.

Který elektrický holicí strojek si vybrat

Pokud se rozhodnete koupit elektrický holicí stroj na Aliexpress, nezapomeňte, že holicí strojky z Číny se vyznačují nízkou cenou a nízkou kvalitou. Pravda ze všech možností, které nabízí portál, najdete, co bude na úrovni kvality a ceny. Chcete-li to provést, pečlivě si přečtěte recenze. V jiných obchodech lze podobné zařízení zakoupit za vyšší cenu. To je důvod, proč nákup zařízení na tomto portálu nedávno získal značnou popularitu.

Nejlepší elektrické holicí strojky pro muže zahrnují mnoho různých modelů, kvůli různým účelům.

Taková zařízení, která jsou považována za populární:

Série Braun - 9 9240s

Technologie Syncro Sonic, která rozlišuje zařízení, kontroluje tloušťku štětin a obrysy obličeje. To se naopak odráží v poměrně důkladném fungování zařízení. Razidla jsou vyrobena z titanu a také mají speciální ochranu. Mnoho odborníků dává přednost modelu Braun.

Model Braun Series - 9 9240s

Panasonic ES-RT - 37

Tato holicí strojka se vyznačuje přítomností plovoucí hlavy, relativně nízkou cenou, možností mokré úpravy pleti, přítomnosti baterie a spolehlivého sestavení. Mnozí odborníci poznamenávají, že Panasonic ES-RT-37 je z hlediska nákladů a kvality velmi optimální zařízení.

Model Panasonic ES-RT-37

Panasonic ES-LV9N-S820

Tento model je vhodný pro suché a mokré oholení. Má 5 hlav, které vám umožňují okamžitě obsadit velkou plochu pokožky. Navíc má zařízení výkonnou baterii. Stojí za to věnovat pozornost, jak dlouho to může trvat bez dobíjení. Tento parametr dosáhne 60 minut.

Model Panasonic ES-LV9N-S820

Philips S9521 / 31

Tento model je vhodný pro různé druhy holení. Má rotorový systém se třemi hlavami. Navíc je přístroj vybaven baterií navrženou pro 45 minut práce. Holicí strojek má praktickou dotykovou obrazovku, která vám umožní sledovat proces. Pokud mužské vousy roste v různých směrech, měli byste preferovat tento konkrétní model Philips. To je způsobeno tím, že se lopatky zařízení pohybují v 8 různých směrech.

Model Philips S9521 / 31

Vitek Vt-1377

Tento model je především levný. Zároveň má velmi dobré technické vlastnosti. Tři plovoucí hlavy zajišťují dobré řezání vlasů. Baterie přístroje je určena pouze 30 minut. V takovém případě je dobití 2 hodiny.

Model Vitek Vt-1377

Mřížka, rotační holicí strojky lze zakoupit pro různé množství prostředků. Před výběrem zařízení, které chcete koupit, byste měli zhodnotit, jaké funkce budete muset zaplatit. Ne všechny vlastnosti zařízení mohou být užitečné pro určitého muže - musíte to nejdříve znát.

Jak vybrat elektrický holicí strojek pro muže s citlivou pokožkou nebo tvrdými štětinami?

Dobrý den

Dnes budeme hovořit o tom, jak si vybrat muže pro holicí strojek. Rozdílem naší modernosti je rychlá změna technologie nejen v průmyslu, ale i v domácí sféře. S takovou rychlostí technického pokroku je pro obyčejnou osobu poměrně obtížné pochopit rozmanitost zboží nabízeného průmyslem.

Jak vybrat dobrý elektrický holicí strojek a nepochybně koupit nejvhodnější moderní možnost? Pokusme se pochopit hlavní kritéria pro výběr elektrického holícího strojku a jeho prioritní výhody oproti starým holicím strojkům.

Hlavní výhody elektrických holicí strojky

Hlavní výhody, které odlišují elektrický holící strojek od tradičního holicího strojku, jsou:

 • izolace hlav;
  Během holení se lopatky ani nedotýkají lidské pokožky. To zaručuje nejen úplnou bezpečnost při řezání, ale také nepřítomnost dráždivého účinku po postupu.
 • vodotěsnost;
  Tato funkce moderních holicího zařízení umožňuje vyrábět suché i mokré holení, stejně jako použití holicího strojku ve sprše bez obav z elektrického výboje.
 • automatické čištění;
  Čistící systém moderních holicího zařízení je plně automatizovaný. Často auto-čištění se nachází ve stojanech pro zařízení, což je také velmi výhodné.
 • nabíjení baterií;
  Použití nabíječek je velmi výhodné na silnici nebo pěší turistiku. Muž může mít vždy čistý vzhled.
 • rotační a síťové možnosti.
  Výhody určitých možností by měly být zvažovány v přímém vztahu s typem citlivosti pokožky člověka.

Zvláštnosti mužského vnímání holicího procesu

Kritéria pro výběr nástroje pro holení do značné míry závisí na postoji muže k tomuto jednoduchému hygienickému postupu.
Je dobře známo, že muži různého věku a typů temperamentů vnímá holicí proces různými způsoby.

Nudný proces

Pro některé je denní holení dráždivé a chtějí tento nepříjemný postup rychle dokončit. V takovém případě je vhodné koupit holicí strojek s rotorovým systémem, který pracuje poměrně rychle a efektivně.

Hygienický postup

Někdy pro muže, tento denní "rituál" je prostě nezbytným hygienickým postupem, stejně jako vyčištění zubů. U takových lidí je důležitá kvalita holení. Pro ně by byla přijatelnou volbou drahé vysoce kvalitní modely rotačního typu.

Nový obrázek

Tam jsou muži, kteří se snaží změnit svůj vzhled s neobvyklým tvarem vousů nebo knírek, dává jí nové akcenty. Pro ně je zapotřebí zvolit modely s přítomností různých trysek a trimmerů, což umožňuje vytvářet exkluzivní možnosti.

Nepopsatelný odpočinek

A existuje taková kategorie mužské poloviny obyvatel, která doslova miluje proces holení a od ní získává nepopsatelné potěšení. Pro tyto muže je nejlepší koupit vodotěsné síťové možnosti s možností mokrého holení nebo přidání sloučenin hélia.

Vyvstává otázka: "Jak vybrat ten správný elektrický holicí stroj pro muže, vzhledem k jeho chuti a preferencím?"

Pokyny pro výběr elektrického holicího strojku

Abyste si vybrali a koupili kvalitní holicí strojek, musíte nejdříve provést několik kroků:

 • Přečtěte si uživatelská hodnocení o zařízeních vydávaných v letech 2016-2017;
 • věnujte pozornost vzhledu zařízení;
 • porovnat ceny za tento druh výrobku v různých obchodech;
 • zobrazení dalších funkcí holicího stroje;
 • dozvíte se více o různých funkcích zařízení;
 • analyzovat technické vlastnosti zařízení;
 • rozhodněte se o typu elektrického holicí strojek: nabíjení nebo
  pouze přes proud.

Poté, co jste provedli veškeré potřebné kroky k získání nejrůznějších informací o holicích zařízeních, je třeba vzít v úvahu při nákupu některých dalších nuancí osobní výběr elektrického holicího strojku pro každou jednotlivou osobu.

Výběr holicího strojku podle typu pokožky

Moderní modely holicího zařízení jsou určeny pro suché i mokré holení. Jsou kompletně utěsněny, nenechávejte vlhkost a nedotýkejte se proudem. Přístroj by měl být vybrán podle citlivosti kůže a tuhosti štětin.

Pro muže s citlivou kůží

Pro lidi s citlivými typy pleti bude mít právo koupit modely s mřížkovým systémem a zasunovatelným trimerem, protože trimmer může rovnoměrně a jednoduše odstranit dlouhé štětiny a nezávisle nastavit požadovaný sklon lopatek.

Také citlivá kůže může být podrážděna zahříváním hlavy přístroje. Proto je pro tento typ pleti dobrou volbou elektrická holicí strojka s chladicím zařízením, které může zabránit povrchovému ohřevu.

Deska

Muži s tuhými štětinami

Tento typ lidí je nejlepší zvolit rotační typy elektrických holicí strojky.
Tradiční rotační verze dnes prošly výraznými změnami ve směru zlepšování funkčnosti a přizpůsobení se zatáčení těla. Otočné rotační hlavy se oholejí téměř dokonale. Existují možnosti a dodávka heliového zvlhčovače, díky němuž je proces holení pro muže co nejpříjemnější a nejpříjemnější. Také nezapomeňte, že gel na holení zabraňuje procesu podráždění pokožky a změkčení pokožky.

Tak tedy

Volba typu elektrického holicího strojku pro tuhé štětiny je nejlepší
koupit moderní model rotačního typu s přítomností různých funkcí.

Top 3 oblíbené elektrické holicí strojek

Přehled nejoblíbenějších firem, které představují pánské holicí příslušenství na trhu, odráží naše následující hodnocení.

Společnost Philips

Elektrické holicí strojky tohoto výrobce mají vysoké hodnocení u spotřebitelů. Odlišuje se ve vysokých technických charakteristikách a evropské úrovni kvality.

Technické parametry modelů této společnosti:

 • samočinný systém ostří;
 • pohyb holicí plochy ve 4 směrech;
 • baterie s vysokým výkonem, provozní doba do 30 minut po nabití;
 • existují modely s pevným síťovým připojením;
 • nízké náklady;
 • vysoce kvalitní sklovinu.

Společnost Panasonic

Vyrábí poměrně levné holicí příslušenství. Nejvíce praktický model této společnosti pro mokré holení, protože mají vodotěsné pouzdro.
Zařízení mají dobrou kvalitu, ale mají jen malou funkčnost a silnou vibraci.

 • vytvářet vysoce kvalitní práci;
 • dobře vyzvednout těžko přístupná místa;
 • tam je trimmer;
 • možnost dlouhé práce po nabití;
 • charakterizované nízkými náklady.

Společnost Braun

Produkuje levná a kompaktní holicí zařízení.

Hlavní charakteristiky jsou:

 • vysoce kvalitní denní holení;
 • vodotěsnost;
 • funkce chlazení;
 • automatické přizpůsobení hustotě štětin;
 • kompaktnost zařízení;
 • dostupnost.

Mezi nedostatky lze považovat silný účinek na pokožku, což může způsobit podráždění a nepohodlí. Proto při používání zařízení této společnosti byste měli po holení aplikovat krém nebo pleťový krém na změkčení pokožky.

Charakteristickým znakem moderního muže je dobře upravený a uklizený vzhled. I když styl oblečení znamená nějakou nedbalost, vždy obsahuje promyšlenou a důkladnou péči o váš vzhled.

Díky vysoce kvalitnímu a dobrému elektrickému holicímu stroji může člověk samostatně dát svůj vzhled: modelovat jeho vous, ozdobit mu knírek a dát jeho obočí perfektní tvar. Dnes je modelové holení hlavy velmi relevantní, což se také provádí pomocí moderního elektrického holicího stroje, který má širokou funkčnost a zaručuje elegantní vzhled.

Závěry

Po důkladné analýze, co je nejlepší elektrický holicí strojek, je možné učinit závěr nejen širokou škálu možností pro moderní konstrukční řešení, ale také nutnost individuálního výběru doplňků pro každého konkrétního zákazníka.

Který elektrický holicí strojek je vhodnější pro citlivou pleť

Mužská kůže se výrazně liší od ženy s hustší strukturou a lepší odolností proti účinkům agresivních faktorů. Takový postup, jako je holení, je pro ni stresující. Dermatologové tvrdí, že její pravidelná manipulace snižuje bariérovou funkci pokožky, což je příčinou vysoké citlivosti. Navíc některé produkty, které jsou navrženy pro usnadnění holení, jsou gely, pěny, lotiony, které mají negativní vliv na hladinu pH, což vede k silným zánětlivým procesům, vzniku zčervenání a suchu.

Citlivá kůže: jak usnadnit holení?

Základním kamenem ranní hygieny mužů je holení. Na jedné straně je tento postup nezbytný a na druhé straně přináší mnoho nepříjemných okamžiků, zejména pro osoby s citlivou kůží. Co dělat: vydržet neustálé podráždění nebo odmítnout oholení? Existuje cesta díky moderním výrobcům - elektrický holicí strojek, který je speciálně navržen pro citlivou pleť!

Na moderním trhu existuje řada modelů holičů, ale ne všechny jsou vhodné pro citlivou pleť. Obvykle mohou být všechna tato zařízení rozdělena do dvou typů:

 1. Rotary - se objevil už dávno. Odstranění vlasů se provádí otočnými hlavami, ve kterých jsou umístěny vibrační nože. Takové modely jsou vhodné pro mírně dlouhé štětiny. Ovšem způsobují podráždění, protože působí velmi agresivně: mohou se přitisknout k vlasům, vytáhnout je ven. Při odstraňování štětin musí také vynaložit určité úsilí.
 2. Oka - odstraňte ostří štětin, které jsou pod speciálním oky. Aplikujete takovou holicí strojku na obličej, vlasy pronikají do oka, které se pak odříznou. Zvláštností elektrického holicího strojku je, že během holení není přímý kontakt mezi pokožkou a lopatkami.

Nyní si můžete koupit elektrický holicí strojek pro suché i mokré holení. První je rychlý způsob odstranění strniště. Druhý - umožňuje používat během holení pomocné prostředky. Je třeba poznamenat, že někteří výrobci dokonce za tento okamžik poskytli a své modely vybavili speciálními dávkovačem. Jsou snadno udržovatelné, můžete použít dva režimy ovládání. Také při výběru věnovat pozornost pohyblivosti a počtu lopatek. Čistá zařízení mohou mít 1 až 3 hlavy. Kvalita a bezpečnost holení se dosahuje díky "plavání" holicí hlavy. Takové modely mohou navíc obsahovat několik dalších přídavných zařízení nebo zasouvací trimru. Je ideální pro ty, kteří dávají přednost péči o knírek nebo vousy.

Elektrické holicí strojek jsou zařízení, ve kterých jsou ostré nože umístěny pod speciální kovovou mřížkou s otvory různých průměrů. Během holení nedochází k přímému kontaktu nožů s kůží, díky čemuž je dosaženo jemnosti odstranění štětin. Taková zařízení jsou nejvhodnější pro citlivou pokožku.

Nejlepší modely elektrických holicí strojky pro citlivou pleť

Vytvořili jsme malý rating nejlepších modelů pro citlivou pleť. A začneme to nejdražším modelem.

Panasonic ES-LT8N pro citlivou pokožku

Prémiový model od jedné z nejznámějších značek. Princip práce - mřížkový systém holení. Žiletka opakuje všechny obrysy obličeje více než kdy jindy díky vícenásobné pohyblivé hlavě. Nová konstrukce zavěšovacího mechanismu zajišťuje pohyb hlavy v třech prostorových rozměrech. Díky tomuto designu se sníží zatížení pokožky, ale také zajišťuje hladké a vysoce kvalitní odstranění všech chloupků.

Hlavní rysy modelu:

 • vestavěný snímač kontroluje a nezávisle určuje tloušťku chloupků a tloušťky a poté optimalizuje rychlost řezných prvků;
 • 3D hlava dokonale opakuje všechny obrysy obličeje;
 • funkce čištění pomáhá udržovat řezné prvky dlouho ostré;
 • výkonný motor zajišťuje vysokou rychlost;
 • V sadě je vyjímač.

Tento model možná nemá žádné vady: stylové kovové pouzdro, jedinečný a moderní design. To je jen cena tohoto modelu dosahuje 15 000 rublů.

Philips S7720 - vysoká cena a kvalita

Tento model funguje na principu rotačního holicího systému. Někteří se mohou divit, proč tento model dostal do tohoto hodnocení, protože rotační princip práce není vhodný pro citlivou pleť? Je to dost jednoduché! Výrobce speciálně vytvořil tento model pro pohodlné a bezpečné odstranění štětin. Přes "plovoucí" hlavy se holení provádí velmi jemně a po této proceduře zůstane i nejcitlivější kůže bez zčervenalosti a podráždění.

Jaká je jeho funkce:

 • holicí strojek určený pro suché a mokré holení;
 • na okrajích hlav jsou kroužky se speciální vrstvou. Díky speciálnímu materiálu kroužků poskytuje dobrou klouzavost na kůži, bez ohledu na množství štětin. Tento inovativní design zaručuje holení bez podráždění;
 • nainstaloval nejnovější systém řezání. Čepele mají speciální tvar, který zabraňuje zachycení pokožky;
 • hlavy se pohybují v pěti směrech, není třeba vynaložit žádné úsilí na odstranění štětin;
 • Aquatec umožňuje zvolit způsob holení: odstranění suchých štětin nebo mokré použití gelů nebo pěn;
 • současný systém ochrany před vlhkostí. To vám dává příležitost používat elektrický holicí strojek ve sprše a umýt nože bez strachu;
 • existuje odnímatelný trimr pro ořezávání chráničů a úpravu knírek;
 • Systém SmartClean poskytuje rychlé a vysoce kvalitní čištění lopatek a síťování.

Nevýhody této břitvy pro citlivou pokožku jsou několik - to jsou vysoké náklady modelu, což je 19 000 rublů. Kromě toho je potřeba pravidelné výměny kazet, jejichž náklady jsou také vysoké.

Braun 720s-7 - oblíbený model v poptávce

Univerzální holicí strojek, který v práci v mokrém a suchém stavu provádí vynikající práci. To se hodí dobře v ruce, velmi pohodlné a kompaktní. Prostorná baterie rychle nabíjí a běží autonomně. Značka mluví o kvalitě, protože, jak je dobře známo, je Braun jednou z předních evropských firem.

Hlavní výhody modelu:

 • Je třeba poznamenat stylový design: tradičně černý s ocelovým a modrým akcenty;
 • inovativní technologie Sonic poskytuje rychlé a vysoce kvalitní holení bez dráždění kůže na obličeji;
 • další rychlosti umožňují nastavit intenzitu lopatek;
 • trimmer jemně zvedá a odřezává chloupky a zajišťuje tak hladké oholení;
 • Inovativní síto Active lift s otvory různých velikostí činí pokožku dokonale hladkou bez podráždění;
 • hlava "pluje" ve čtyřech rovinách;
 • 3 holicí prvky poskytují vysoce kvalitní odstranění štětin;
 • Razítko lze umýt pod tekoucí vodou.

Mezi nevýhody patří poměrně vysoké náklady na 17 000 rublů a vysoké ceny spotřebního materiálu. Jinak tento elektrický holicí strojek pro citlivou pleť je velmi dobrý.

Byl to přehled nejinovativnějších modelů elektrických holicích strojů pro citlivou pleť a který z nich je lepší vybrat pouze od vás. To lze provést analýzou všech vlastností modelů.

Bohužel, všichni lidé nemají možnost koupit drahý elektrický holicí stroj, jehož cena přesáhne 10 000 rublů. Níže je tedy přehled produktů, které pracují na principu systému holicího systému.

Rozpočtové modely

Náš seznam otevírá německou značku Braun se svým modelem 3020s. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších a relativně nenákladných modelů. Elektrický holicí strojek se snadno vyrovná s dokonce třídenními štětinami. K dosažení takových výsledků systém dovoluje:

 1. Technologie MicroComb je nezávislý řezací systém se speciálně navrženou síťovinou, která je nyní vybavena mikroorbiskem. Během holení mikrokrekt směruje vlasy různých délek přesně na řezné prvky. Z tohoto důvodu je nutné vyvinout menší úsilí pro dobré oholení.
 2. Během holení se aktivuje najednou několik systémů, které vzájemně spolupracují - dvojitá síťka SensoFoil a pohyblivý nezávislý trimmer.
 3. K dispozici je nezávislý trimmer.
 4. Vodotěsné pouzdro umožňuje použití holicího strojku ve sprše.
 5. Prostorná baterie poskytuje dlouhou životnost baterie.
 6. Můžete použít obvyklé pěny nebo holicí gely.

Tento model je k dispozici pouze pro 5 000 rublů. Ale není to bez vad - při práci se vytváří poměrně silný šum.

Panasonic ES-6003 - nejoblíbenější volba

Tento model se liší nejen nízkou cenou, ale vynikající kvalitou. Tento kompaktní elektrický holicí strojek je díky vlhkost odolnému tělu možné použít k mokrému holení. Přes nepřítomnost "plovoucího" prvku dokonale ohoří štětiny na těžko dostupných místech.

 • nízké náklady - 2500 rublů;
 • nejlepší kombinace takové věci jako cena a kvalita;
 • tam je trimmer, ale to není univerzální, takže k tomu, aby správně s ním pracovat, musíte trénovat;
 • i přes svůj rozpočet je kvalita vynikající;
 • oholí vlasy i kolem krku bez velké námahy.

Nevýhody zahrnují poměrně silné vibrace během provozu. Také ji nelze použít ze sítě, zámek je aktivován.

Pro Více Informací O Suché Vlasy