logo

Jak odstranit podpaží vlasů epilátorem

Když si koupíte epilátor, mnoho dívek ji chce použít pro všechny části těla, ale po testování v akci, upřednostňuje omezit jeho použití pouze v oblastech s méně citlivou kůží. Oblast podpaží je velmi jemná a citlivá, takže agresivní účinek elektrického přístroje doma je zřejmě vzrušený. Navzdory tomu je epilace podpaží pomocí epilátoru zcela možná a může být naprosto bezpečná, pokud je provedena správně.

Charakteristiky postupu

Porovnáte-li všechny současné způsoby odstraňování vlasů z podpaží, můžete bezpečně říci, že depilace je nejbolestivější proces. Situaci zhoršuje skutečnost, že před nákupem epilátoru mnoho lidí odstranilo vlasy v podpaží pomocí holicího strojku, který se může brzy proměnit v denní proceduru. Žiletka řeže vlasy na základně kořene, což vede ke změně struktury vlasů - stávají se tmavšími, tvrdšími a silnějšími.

Je to těžké a husté vlasy vysvětluje ostrý bolest při použití epilátoru. Vytáhne je z kořene, což je mnohem jednodušší, pokud jsou tenké a pružné. Vykázaná trpělivost však bude odměněna, protože pokud zcela opustíte použití holicího strojku a použijete pouze epilátor, po chvíli se vlasy stanou tenšími a lehčími. To zjednoduší postup, protože úroveň nepohodlí bude snížena na minimum.

Výhody metody

Epilace podpaží epilátorem se zdá být děsivá jen na první pohled. Po několika použitích tohoto zařízení jsou mnohé dívky zvyklé trpět nepohodlí, protože místo této metody nabízí nepopiratelné výhody, které zahrnují:

 1. Účinnost. Přístroj je zakoupen jednou, a navíc není nutné neustále nakupovat náhradní díly, což není v případě jednorázových nebo opakovaně použitelných holicích strojků. S řádnou péčí a dodržováním pravidel fungování epilátoru může trvat mnoho let.
 2. Dlouho trvající výsledek. Po depilaci zůstává pokožka hladká po dobu dvou týdnů, což je považováno za dobrý indikátor pro domácí epilaci.
 3. Účinnost. Při stálém používání zařízení dochází ke změně struktury vlasů k lepšímu.

Nevýhody metody

Výhody použití epilátoru jsou vyváženy jeho nevýhodami, které je třeba vzít v úvahu před zakoupením přístroje. Nevýhody epilačního epilátoru zahrnují:

 1. Bolestivost Zařízení je vybaveno rychle otáčejícími se hlavami, které vytahují chloupky z kořene. Při prvním použití se bolest může zdát nesnesitelná, takže je nutné postup odložit.
 2. Pravděpodobnost růstu vlasů. Jako holicí strojek může epilátor zanechat nepříjemné následky, které se projevují v podobě zarostlých vlasů. Pokud neodstraníte vlasy nesprávně, může začít růst v opačném směru, v důsledku čehož na kůži vznikne pupen, který způsobuje zánět.
 3. Podráždění Kůže podpaží je velmi citlivá, takže agresivní expozice epilátoru pravděpodobně způsobí podráždění při prvních aplikacích.

Příprava procesu

Navzdory skutečnosti, že mnozí jsou zvyklí provádět odstraňování chloupků doma bez přípravy, je s použitím epilátoru lepší přistupovat k procesu vážně. Navíc přípravná fáze nezahrnuje přísná pravidla, stačí jen pár jednoduchých doporučení:

 1. V předvečer postupu je nutné provést lehký peeling na kůži podpaží pomocí křoviny bez hrubých abrazivních částic, pro tento účel je vhodný měkký kadeř. Tento proces odstraní horní částice horní vrstvy pokožky, což minimalizuje riziko zarostlých vlasů.
 2. Po dokončení čištění byste měli použít krém nebo pleťový krém s hydratačním účinkem, nejlépe s přírodními oleji. Tento přípravek změkčuje chloupky a zpevňuje je.
 3. Aby mohl postup postupovat správně a co nejúčinněji, musíte růst vlasů až do 4 - 5 mm. Pokud je jejich délka delší, stačí je oříznout vegetaci pomocí trimru nebo nůžek.
 4. Vlasy se mnohem snazší odstraňují z pálených pokožky, takže před nanesením epilátoru doporučujeme vařit nebo sprchovat. Pára změkne pokožku a rozšíří póry, což má za následek, že epilace podpaží bude vyžadovat menší úsilí. Po nanesení úpravy vody osušte pokožku, aby nedošlo ke zranění a zvětšení vlasů.

Jak působit během epilace

Ti, kteří poprvé použijí epilátor doma, mohou učinit chyby, které prodlužují postup a vedou ke komplikacím. Abyste tomu zabránili, musíte si pečlivě přečíst návod k použití, který musí výrobce dodat s přístrojem. Použití jakéhokoli modelu epilátoru je zpravidla stejné.

Za prvé, měli byste zvážit rys růstu vlasů v podpaží. Na rozdíl od jiných částí těla může růst vlasů v různých směrech, což komplikuje postup. Z tohoto důvodu mnoho profesionálů doporučuje, aby zařízení bylo kruhové nebo svislé.

Za druhé, nadměrná horlivost není vždy odměněna, pokud vyvíjíte příliš velký tlak na epilátor, nebudete se moci vyhnout zranění pokožky. Přístroj musí být nakloněn na povrch pokožky, aniž by byl příliš tvrdý. Vysoce kvalitní epilátor může snadno odstranit všechny vlasy as hladkými pohyby.

Za třetí, před zahájením postupu se seznámíte s schopnostmi zakoupeného zařízení, většina moderních modelů je zpravidla schopna pracovat s různými rychlostmi. U oblasti podpaží je doporučeno zvolit nejpomalejší rychlost, zejména během prvních procedur. Následně, pokud se vám zdá, že zařízení nefunguje příliš efektivně, můžete zkusit zvýšit rychlost.

Péče o pokožku po proceduře

Jakýkoli postup odstranění chloupků je pro pokožku stresující a epilace podpaží epilátorem není výjimkou. Po dokončení procesu se kůže může trochu zčervvatnout nebo bobtnat, nemusí se bát, protože za necelou hodinu se vedlejší účinky obvykle mizí. Také na kůži na místech, kde byly vlasy, mohou být nejprve malé červené tečky. To je také běžný výskyt, který říká pouze to, že postup byl proveden správně a vlasy byly odstraněny spolu s kořenem.

Neexistují žádná zvláštní pravidla pro péči o pleť po skončení epilace, ale stále existují doporučení zkušených kosmetologů. Po ukončení procesu je vhodné ošetřit pokožku antiseptikem bez alkoholu, například roztokem furasiliny nebo heřmánek nebo odvar z neplodu. Bylinková odvar umožní nejen dezinfekci pokožky, ale také bude mít uklidňující efekt, což bude mít pouze pozitivní účinek. Kromě antiseptiku doporučujeme použít hydratační přípravek k ochraně pokožky před nadměrnou suchostí. Konečným doporučením je přestat používat deodoranty a antiperspiranty po dobu nejméně 24 hodin, aby se pokožka mohla zotavit.

Kdy je lepší použít epilátor

Postup byl méně bolestivý a důsledky neporušovaly obvyklý způsob života, je lepší provést odstranění chloupků několik dní po ukončení menstruačního cyklu. Nejnepříznivějším časem pro ženu bude období samotného cyklu a několik dní před tím, než se začne, protože citlivost těla na bolest se zvyšuje. Navíc emocionální stav trpí, neboť nadměrné nepohodlí vedou ke zhoršení nálady, slzotvornosti a podráždění.

Také je třeba vzít v úvahu denní dobu epilace epilátoru je nejlepší večer. Za prvé, je dokázáno, že večer je lidské tělo snadnější vydržet bolest. Za druhé, po ukončení procedury budou pozorovány některé nežádoucí účinky a pokud provedete odstranění chloupků ve večerních hodinách, ráno nebudou vidět.

Užitečné tipy

V souhrnu lze identifikovat základní principy, které umožní přijmout přijatelný postup z děsivého procesu odstraňování chloupků epilátorem, který si můžete zvyknout s časem. Shrneme-li doporučení profesionálních kosmetologů a těch dívčích, kteří neustále odstraňují vegetaci doma, lze zdůraznit následující doporučení:

 1. Při výběru epilátoru je lepší věnovat pozornost těm modelům, které jsou vybaveny chladicí tryskou. Mírně zmrzne kůži, což vede k tomu, že bolest nebude tak akutní.
 2. Pokud se rozhodnete trvale přejít od holícího strojku k epilátoru, před provedením procedury doporučujeme alespoň jednou odstranit vlasy v podpaží z vosku nebo krku. To připraví pokožku na agresivní účinky a zvlhčuje a zjemňuje chloupky.
 3. Při použití epilátoru je nežádoucí provádět několikrát na stejném místě, může to způsobit zranění pokožky.
 4. Odstranění chloupků v podpaží bude také bolestivé, protože není vždy vhodné udělat to sami. Chcete-li snížit nepříjemné pocity, doporučujeme uvést kůži během používání zařízení volnou rukou. Chcete-li to provést, musíte buď vynaložit nějaký čas na flexibilitu, nebo požádat blízké, aby vám pomohl s tímto procesem.
 5. Pokud vedlejší účinky po epilaci nezmizí po několik dní, budete muset metodu přestat používat.
 6. Chcete-li zlepšit výsledek, po epilaci můžete použít speciální nástroj, který zpomaluje růst vlasů. Lze jej zakoupit v kosmetickém obchodě.
 7. Pokud máte nízkou prahovou hodnotu bolesti, ale přesto chcete používat epilátor, před použitím ji můžete ošetřit pokožkou podpaží pomocí léků proti bolesti.

Je epilátor vhodný pro podpaží?

Co prostě dnes nepoužíváte na poctivý sex, abyste odstranili nežádoucí vlasy: holicí, vosková, laserová a fotografická epilace. Holení nedává trvalý účinek, navíc se vlasy stávají tvrdšími a hrubšími; voskování je spíše bolestivý postup, který vyžaduje pravidelné návštěvy kosmetologa; Laserová a fotoepilace není levná. V tomto ohledu začaly mnohé dámy přemýšlet: je možné oholit podpaží epilátorem?

Obsah

Vlastnosti, výhody a nevýhody ↑

Moderní zařízení mohou určitě odpovědět - ano, můžete. Epilátor vám umožní odstranit vlasy žárovkou, což výrazně zpomaluje růst, nicméně se to stává docela bolestně. Je důležité si uvědomit, že není možné použít epilátor pro podpaží, pokud jsou na kůži zranění, odřeniny, škrábance a podráždění.

Odstranění epilátoru má své výhody:

 • Dlouhodobý výsledek. Axilární srst nebude růst po dobu nejméně dvou týdnů a pokaždé, když se toto období zvýší.
 • Postupem času se chloupky stanou měkčími a ohebnějšími a bolest prakticky nebude cítit.
 • Nízká cena. Musíte pouze utrácet peníze na samotný epilátor. Nemusíte tedy pravidelně měnit stroje nebo navštěvovat kosmetický salon.

Tyto metody však mají své nevýhody, a to:

 • Problém vzhledu zvětšených chloupků.
 • Během epilace je dostatečně silná bolest, zejména u lidí s nízkým prahem bolesti.
 • Možné podráždění pokožky a nepohodlí po ukončení procedury.

Přibližně k výběru domácího epilátoru stojí plná odpovědnost - samotný proces a výsledek bude na něm záviset. Trh nabízí širokou škálu modelů pro každý vkus, barvu a peněženku. Měli byste se soustředit na prah bolesti - dnes existují modely s chladícími přílohami, masážními a foukacími funkcemi, značkou - máte spoustu pochybností o známých značkách a samozřejmě i své finanční schopnosti.

Příprava na postup ↑

Aby epilační epilace byla co nejjednodušší a nejjednodušší, je nutné předem připravit postup. Konkrétně:

 • Délka chloupků potřebná k zachycení epilátoru je asi 5 milimetrů, proto je doporučeno holit je stroje několik dní před epilací a do určeného dne vyrostou na požadovanou délku. Příliš dlouhé vlasy naopak zabraňují procesu.
 • Některá zařízení mají "mokrou" funkci odstranění chloupků, zatímco ostatní ji nemají. V takovém případě musíte nejdříve osušit koupel nebo teplou sprchu, aby se pokožka řádně vyprázdnila. Póry se otevřou, vlasové folikuly oslabují. Kůži důkladně osušte ručníkem. Můžete použít kosmetiku, ale jen úplně vstřebat.
 • Před odstraňováním chloupků proveďte několik dnů čistění. Vhodné kávové křoviny, sůl nebo s přídavkem cukru. Odstraňuje odumřelé buňky pleti, a tak se zbaví vrozených chloupků a proces epilace bude snadný a výsledek bude trvat déle.
 • Nepoužívejte mastné oleje a krémy - vlasy budou méně pružné.
 • Nejlepší čas pro proceduru je večer. Vzhledem k tomu, že po epilaci je kůže po určitou dobu stále podrážděna, doporučuje se vyhnout použití deodorantů a antiperspirantů. Je lepší nosit prádlo z přírodních tkanin a jít do postele. A dopoledne podstupuje podráždění a nepohodlí a výsledek bude možné vyhodnotit.
 • Je důležité přizpůsobit se menstruačnímu cyklu. Je známo, že v tomto okamžiku klesá prah bolesti, kůže se stává citlivějším. Aby se zabránilo silné bolesti, bylo by moudřejší přesunout odstranění chloupků na další dny.
 • Pokud je provedení epilátoru opatřeno chladícími tryskami, je třeba je předem vyjmout, naplnit vodou a umístit do mrazničky. Během používání pomohou snížit citlivost kůže a bolest nebude tak nápadná.
 • Pokud je k dispozici chladicí rukavice, musí být předem naplněna vodou a zmražena. Pak se můžete připojit k podpaží.

Samotný postup ↑

Takže kůže je připravená a můžete pokračovat přímo k epilaci podpaží:

 • Pokud víte, že máte nízkou prahovou hodnotu bolesti - předem si dejte pozor, abyste si koupili speciální prostředky proti bolesti pro odstranění chloupků a předtím, než budete pokračovat, rozmačkejte podpaží.
 • Další věcí je vybrat vhodný přílohu pro tento typ srsti.
 • Vzhledem k tomu, že dochází k růstu podpaží ve všech směrech, je epilátor instalován svisle nebo pod úhlem 90 stupňů. Měla by se pohybovat nahoru a dolů, nebo pokud je epilátor vybaven plovoucí hlavou, - v kruhu.
 • Nedotýkejte se přístroje příliš tvrdě, je lepší držet jej lehce nakloněné.
 • Nedoporučuje se opakovaně držet přístroj na jednom místě - může to vést k podráždění a kožní vyrážky.
 • Je také nežádoucí tlačit na kůži samotnou, později může být plná zvětšených chloupků. Můžete trochu natáhnout kůži prsty - bude to jednodušší, aby epilátor chytl vlasy a bude méně bolesti.
 • Rychlost by měla zvolit minimum. Takže bolest klesne a nebude tam žádný záhyb vlasů.
 • Některá zařízení mají funkci masáže nebo studeného proudění vzduchu. Pokud je bolest příliš silná - použijte je, bude to trochu snížit.

Po odstranění všech vlasů musí být kůže dezinfikována. To lze provést běžným peroxidem vodíku nebo kompozicí heřmánku. Poté uklidněte pleťový krém. Není vhodné používat deodorant a antiperspirant několik dní, aby nedošlo k podráždění.

Pokud si stále vybíráte epilátor, abyste odstranili nežádoucí vlasy v podpažích, vyberte si zařízení, které vyhovuje vašim požadavkům, připravte si pokožku předem, dodržujte všechna nezbytná pravidla během postupu a výsledek překročí všechny očekávání a bolest bude minimalizována. A s každým dalším časem budou menší, protože kůže bude postupně zvyklá na takové účinky a účinek se zlepší.

Mohu si oholení podpaží epilátorem

Zakoupením epilátoru dívky hodlají jej použít pro všechny části těla. Ale pociťuje "kouzla" odstranění chloupků s tímto zařízením na nohou, ne každý se rozhodne použít pro podpaží. Tato zóna je nejcitlivější a vyžaduje pečlivé zacházení. Epilace v pažní kůži s epilátorem, zvláště poprvé, je velmi bolestivá. Existují však některé způsoby, jak snížit nepříjemné pocity. Jako obvykle začíná vše přípravou

 • 1. Výhody a nevýhody epilace epilace
 • 2 Příprava na epilaci v podpaží
 • 3 Kdy je nejlepší čas na odstranění chloupků?
 • 4 Obecná pravidla pro odstranění chloupků
 • 5 Během epilace
 • 6 Po epilaci
 • 7 Tipy

Výhody a nevýhody

Každá metoda má nevýhody. A epilátor není výjimkou.

 • bolesti;
 • pravděpodobnost růstu vlasů;
 • podráždění po depilaci.

Ale navzdory velmi bolestivým pocitům mnohé dívky nadále používají epilátor k odstranění vlasů a vyhodnocují výhody této metody.

 1. Nevyžaduje žádné další náklady. Jakmile jste zařízení zakoupili jednou, nebudete muset vynakládat peníze na příslušenství, doplňky a salon krásy.
 2. Účinnost. Kůže zůstává hladká po dlouhou dobu. Přístroj nepoužívejte příliš často.
 3. Postupem času postup zanedbává bolestivost a vlasy se ztenčí a méně.

Příprava na epilaci v podpaží

 1. Den předtím, než se provádí odstranění chloupků, musí provést čištění. Pro jemnou pokožku v podpaží není nutné odstraňovat hrubé částice. Čištění by mělo být měkké, bez zranění. V opačném případě bude následné odstranění chloupků ještě bolestnější. Perfektní pro obyčejný kosmetický obličej. Je třeba použít strukturu s masážními pohyby ve směru hodinových ručiček. Poté je opláchněte vodou a pokořte pokožku ručníkem.
 2. Hydratační. Po čištění je nutné pokožku zvlhčit smetanou na bázi přírodních olejů. Krém se aktivně začne absorbovat do otevřených pórů pokožky. Vlasové folikuly se postupně stávají měkčím a ohebnějším. Odstranění vlasů bude mnohem jednodušší.
 3. Požadovaná délka vlasů - 4-5 mm. Pokud se několik dní trochu oholení stroj podpaží, ale v době odstranění vypadávání vlasů se objeví "růst" vhodné délky.
 4. Před depilací musíte podstoupit sprchu a vyparovat kůži. Potom ji důkladně osušte. Epilace na vlhké pokožce může způsobit zvětšení vlasů a vážné zranění pokožky.

Kdy je nejlepší čas na odstranění chloupků?

Je známo, že v určité době menstruačního cyklu se zvyšuje citlivost na bolest. Kromě toho se zvyšuje podrážděnost, slzotavba, stresová odolnost. Některé dívky se zajímají, je možné ostříhat podpaží epilátorem během menstruace? Nedělejte to. Také se nedoporučuje provést postup po dobu 3-4 dnů před menstruací. Během tohoto období je tělo žen velmi zranitelné a citlivé. Je lepší počkat pár dní. Epilace v prvních dnech po menstruaci je mnohem snazší.

Epilace se nejlépe provádí večer po sprchování a před spaním. Kůže zůstane lehce zapálená. Proto byste ji neměli trápit vrstvami hrubých a syntetických tkanin. Oblečená v bavlněném oděvu jděte spát. Ráno se pokožka uklidní a můžete bezpečně jít ven.

Obecná pravidla pro odstranění chloupků

Existují obecná pravidla, jejichž realizace pomůže odstranit vypadávání vlasů a vyhnout se nepříjemným následkům.

 1. Kůže musí být nejdříve vyčištěna, odmaštěna, párována.
 2. Potřebujete ji vysušit.
 3. Délka vlasů 4-5 mm.
 4. Zařízení musí být v dobrém stavu.
 5. U diabetiků, hemofilie, křečových žil, musíte nejprve poradit se svým lékařem.
 6. Po depilaci byste neměli jít do bazénu a rybníků, vany a sauny, solária, opalování na první den.

Během epilace

Chcete-li, aby epilační procedura byla účinná a více či méně pohodlná, musíte vědět, jak holit podpaží pomocí epilátoru.

 1. Hlavním rysem odstraňování chlupů v podpaží je to, že chloupky v této oblasti chaoticky rostou. Je nutné provést kruhové pohyby se zařízením nebo směrem nahoru.
 2. Nevystavujte přístroj příliš velký tlak. Držte jej nakloněný.
 3. Zvolte pomalou rychlost, zvláště poprvé. Je to méně bolestivé.
 4. Pokuste se opakovaně držet epilátor na jednom místě, abyste zabránili dalšímu podráždění.
 5. V průběhu procedury lehce natažte pokožku. To sníží bolest.
 6. Použijte trysky. Výrazně zmírňují bolesti. Později se na to zvyknete, můžete to udělat bez nich.
 7. Existují speciální léky proti bolesti a krémy pro odstranění chloupků. Mohou tento proces výrazně usnadnit. Používejte je opatrně, protože mohou způsobit alergie a nežádoucí účinky.

Po epilaci

Po dokončení postupu aplikujte olej na kůži nebo zvlhčující prostředky. To změkčuje pokožku, zabraňuje jejímu vysychání a snižuje zánět. Doporučuje se ošetřit pokožku antiseptikem (furasilin, Miramistin). Heřmánková nebo neplodná tinktury mají podobný účinek. Nepoužívejte kosmetiku na bázi alkoholu. Den po odstranění chloupků není vhodné používat antiperspiranty. Po dokončení procedury se kosmetikům doporučuje, aby ošetřovaly pokožku přípravky proti tvorbě vlasů.

Tipy

 1. Při plánování použití epilátoru k odstranění srsti v oblasti podpaží je třeba upřednostnit modely se speciálními přílohami a existují dvě rychlosti.
 2. Příliš dlouhé vlasy způsobí, že proces bude obtížný a bolestivý.
 3. Pravidelné používání křoviny zabrání problémům s narůstajícími vlasy a usnadní depilaci.
 4. Pokud se pokusíte několikrát provést epilaci, opustíte proceduru a znovu ji zopakujete, bude opět bolestivé. Pouze při pravidelném opakování se nepohodlí postupně snižuje a chloupky se stanou tenčí a méně často.
 5. Pokud podráždění v několika dnech nezmizí, pak vám tato metoda epilování podpaží nevyhovuje.
 6. Pro pozitivní postoj zapněte oblíbenou hudbu, film nebo program. To pomůže odvrátit od nepříjemného postupu.

Odstranění epilátoru epiloterem je postup pro statečné. Po vyzkoušení a vyhodnocení výsledku se budete moci sám rozhodnout, zda stojí za to překonat nebo ne.

Techniky odstranění chlupů v podpaží

Epilace v podpaží je příležitost se zbavit nežádoucí vegetace v tak citlivé oblasti těla. Existuje mnoho možností pro tento postup, takže každá žena si může zvolit typ depilace, který jí nejvíce vyhovuje. Pod odkazem najdete nástroje pro odstranění chloupků doma.

Provedení postupu

Epilace špiček v domácnosti se nejčastěji provádí se speciálními zařízeními - epilátorem. Pokud uděláte vše správně, můžete se zbavit vegetace v této oblasti bez nepříjemných pocitů a škodlivých následků. Takové zařízení vytáhne pouze tenké vlasy s kořenem, takže před zahájením procedury byste měli přestat holit po dobu 5-10 dnů. Během času bude možné epilátor zcela přejít na odstranění vegetace Tím se sníží úroveň nepohodlí na minimum.

Tato metoda má několik významných výhod, díky kterým je oblíbená u mnoha žen. Tato metoda je považována za nejekonomičtější, protože zařízení musí být zakoupeno pouze 1krát a můžete je používat neustále. Nepotřebuje trvalé získávání náhradních dílů. Pokud pracujete správně a pečujete o epilátor, zařízení může trvat mnoho let. Takové zařízení má také dlouhý výsledek.

Po odstranění chloupků touto metodou pokožka zůstává hladká po dobu 12-14 dní a to je dobrý ukazatel pro domácí epilaci. Další významnou výhodou použití epilátoru je zlepšení struktury vlasů.

Nevýhodou tohoto postupu je přítomnost menších bolestivých pocitů. Tento fenomén však trvá po 2-3 prvních zasedáních. Také poté, co toto odstranění vlasů může růst do vlasů, takže je třeba pečlivě provádět takové odstranění vegetace.

Provedení procedury je velmi jednoduché. Nejprve je třeba provést olupování ošetřených oblastí kůže. K tomu je lepší použít křoviny bez hrubých prvků. Díky němu můžete odstranit nadržené částice horní vrstvy pokožky, což snižuje tvorbu zarostlých vlasů. Po tomto postupu musíte aplikovat krém nebo krém, který poskytuje zvlhčující účinek. K dosažení pozitivního výsledku odstranění chloupků by měla být délka chloupků 4-5 mm. Jsou-li o něco déle, doporučují se nůžky nebo trimři.

Je mnohem jednodušší odstranit vegetaci z dobře opékané pokožky, proto je třeba před exponováním epilátoru užít teplou sprchu nebo lázeň. Aby nedošlo k poškození pokožky, musíte pečlivě prostudovat návod k použití, který se prodává se zařízením. Je lepší provést vertikální nebo kruhové pohyby zařízení. Doporučuje se, aby byl epilátor udržován s mírným sklonem, což zabrání zranění pokožky během procedury. Také si přečtěte, jak zmírnit deprese.

Po odstranění chloupků podpaží touto metodou se může objevit lehké zarudnutí. Chcete-li odstranit podráždění, je možné ošetřit kůži antiseptiky, které neobsahují alkohol. Často se k tomuto účelu používá roztok furakilinu, neplodu nebo heřmánek. Takové prostředky umožní dezinfekci epidermis a uklidňující účinek. Během dne se nedoporučuje používat antiperspiranty a deodoranty, aby se pokožka mohla zotavit. Možná budete užitečné informace o tom, jak provádět odstranění chloupků v epilátoru oblasti bikin.

Odstranění srsti a vosku z vlasů

Odstranění chloupků v podpaží lze také provést pomocí horkého vosku. Před voskem horkých podpaží je třeba také provést čištění a pak ho zahřát a aplikovat na oblast kůže s kosmetickou stěrkou. Vosk by měl být rozmístěn v tenké vrstvě, pak počkejte 2-3 minuty a odstraňte hmotu pomocí speciálních proužků. Předpoklad - to udělat pro růst vlasů. Pro odstranění zbytků se doporučuje používat ubrousky nebo rostlinný olej.

Tato metoda se považuje za méně bolestivou a účinnější než epilátor, protože vlasy po této epilaci po 14-16 dnech nevyrůstají.

Zde - více o voskování podpaží voskování doma. Také si přečtěte, zda voskování může být provedeno během těhotenství.

Chcete-li se zbavit nežádoucí vegetace, můžete použít jinou metodu, jako je podvázání podpaží. Chcete-li, aby se krýt podpaží doma, musíte nejprve připravit speciální pastu, pro kterou je třeba vzít 10 polévkových lžiček. cukr, 2 lžičky vody a ½ citronové šťávy. Všechny složky by měly být smíchány a vařené na jednotnou konzistenci. Poté musíte počkat, až se hmota ztuhne, a poté je třeba vzít malou kouli získaného karamelu, převrátit ji shora dolů na místě odstraňování chloupků a potom ji roztrhnout.

Na videu - jak se provádí voskování podpaží:

Chcete-li snížit bolesti, musíte držet pokožku rukama. Tento postup trvá 20-30 minut. Hmotnost na těle by měla být 25 sekund, tentokrát bude stačit, aby se pasta dobře spojila s vlasy. Po dokončení postupu by měly být zbytky karamelové hmoty omyty teplou vodou.

Saloonové metody

Nejoblíbenější depilací, která se používá k odstranění vlasů pod paží, je laser. Tento postup se provádí pomocí speciálního přístroje. Před manipulací je třeba se poradit s kosmetikou a pokud neexistují žádné kontraindikace účinků laserových paprsků, můžete použít tuto metodu odstranění chloupků. Před zahájením procedury byste měli používat speciální brýle, po které bude odborník schopen začít pracovat se zařízením.

Tato metoda je zcela bezbolestná, ale nebude okamžitě viditelná, protože vlasy mohou vypadat 1 týden po expozici laserem.

Po několika setkáních můžete zcela odstranit nežádoucí vegetaci v ošetřované oblasti po dobu 2-3 let.

Ve videu - jak laserové odstranění chloupků:

Axiální místo se někdy zbaví přebytečných vlasů s fotoepilací. Dává vegetaci i nejsvětlejší barvu. Pro léčbu takové zóny to bude trvat asi 10-12 minut, tato metoda je zcela bezbolestná a dokonce vám umožní překonat pocení podpaží. Zde si můžete přečíst více o zóně laserového odstranění chloupků podpaží.

Jaká metoda odstraňování chloupků závisí pouze na osobních preferencích ženy, protože jsou považována za zcela účinnou a neškodnou. Také si přečtěte, jaké jsou botox injekce do podpaží.

Co je to epilátor a jak ho používat?

Mezi domácími metodami odstraňování nežádoucích vlasů zaujímá epilátor vedoucí pozici. Elektrolýza je vhodná pro jakoukoli část těla, včetně nohou a oblasti bikin, a není to těžké. Odstranění vegetace je rychlé, zařízení je snadné a bezpečné a cena zařízení je dostupná všem.

Epilátor chrání hladkou pokožku

Jak funguje zařízení

Začátečníci často neví, co je epilátor a jak je správně používat. Epilátor je zařízení, které odstraňuje vlasy z kořene pomocí několika tuctu malých pinzet. Když je zařízení zapnuto, pinzety se začnou pohybovat danou rychlostí, zachycují a vytahují vlasy v epilaci.

Elektrolýza umožňuje zbavit se nechtěných vlasů dlouhou dobu až čtyř týdnů. Přesný výsledek bude záviset na charakteristikách růstu vlasů na těle ženy.

Výhody zařízení:

 • snadné použití;
 • univerzálnost (vhodná pro nohy, používané v oblasti bikin a podpaží);
 • dlouhodobý výsledek;
 • kompaktnost;
 • dostupné náklady.

Můžete si vybrat epilátor pro každou chuť a peněženku. Existují jednoduché modelky s nízkým koncem s mírným svazkem, stejně jako multifunkční zařízení vybavená řadou příslušenství, které odstraňují vypadávání vlasů téměř bezbolestně.

Jak je léčba zóně podpaží

V epilátoru jsou dvě chyby. Za prvé, metoda je bolestivá a za druhé, existuje riziko vzrůstu vlasů kvůli jejich odstranění. Pokud se naučíte, jak postupovat správně, je možné se vyhnout vlasům, které se v nich zvětšují, ale bolest bude muset vydržet.

Bolest se zpravidla vyskytuje pouze v prvních dvou nebo třech postupech a pak se kůže zvykne. Zvláštní nepohodlí dochází při přepínání z běžného holicího nebo depilačního krému k použití elektrolýzy.

Jak používat epilátor

Správné používání epilátoru je snadné, stačí se přizpůsobit tomuto procesu. Tato metoda je vhodná pro všechny oblasti, včetně oblasti bikin, nohou a podpaží.

Mnozí se ztratí, nevědí, zda si můžete oholet podpaží epilátorem. Neexistují žádné kontraindikace pro toto. Jediné námitky - oholení podpaží nepříjemně. Výrobci se však snaží tuto situaci napravit, takže se na trhu mohou setkat modely se speciálními tryskami, které zjednodušují odstraňování vlasů v oblasti podpaží.

Epilace nohou - není tak příjemná, jako výsledek jejího

V základní konfiguraci má epilátor širokou hlavu určenou pro zpracování nohou. Po zvyklosti je možné epilaci ostatních částí těla běžnou hlavou například odstranit chloupky v oblasti bikin a podpaží. Modely jsou dražší vybaveny speciálními tryskami - pro odstranění chloupků v intimní oblasti, v podpaží a anténách.

Následující tipy vám pomohou zjistit, jak používat epilátor:

 1. Aby byl tento postup bezbolestný, musíte nejdříve zapékat kůži a získat masáž.
 2. Pak je nutné epilovanou oblast ošetřit antiseptikem. Doporučuje se také otřít přístrojovou hlavu.
 3. Pro odstranění chloupků budou potřebovat obě ruce. Jednou rukou držte přiložené zařízení k vlasové lince. Současně by měla být druhá ruka utažená kůže.
 4. Po této proceduře musíte znovu ošetřit pokožku antiseptickým roztokem nebo krémem proti zvětšení vlasů. Opláchněte a vyčistěte přístroj.

V případě otázek a potíží se náš článek o anestezii epilace dostane na záchranu.

Elektrolýza se provádí pouze na převrácené vlasy, nejméně 4 mm dlouhé. Pinzety krátkého chloupku zařízení nebudou moci epilovat.

Tipy pro začátečníky

Pro ty, kteří právě začínají používat epilátor, přijdou některé jednoduché tipy k záchraně toho, co dělat, aby bylo dosaženo maximálních výsledků a minimalizace bolesti.

Po zakoupení nového epilátoru byste měli nejprve provést odstranění chloupků nohou. Nohy jsou méně citlivé, což vám umožní rychle zvyknout na bolest.

Nejvíce bolestivé, podle žen, je oblast bikin. V této oblasti jsou srst tlusté a tvrdé, takže odstraňování chloupků a vytahování je velmi bolestivé.

Zařízení je velmi snadné.

Holičství podpaží s epilátorem bolí pouze po prvním, po několika procedurách, které se používají kůže. Důvodem je malá plocha léčené oblasti.

Nejlepší je provádět odstranění chloupků v poslední den menstruace nebo několik dní po ní. Během této doby je kůže méně náchylná k bolesti, takže elektrolýza je téměř bezbolestná.

Ženy si uvědomují, že bolest je tlumená v intervalu 18 a 20 hodin večer, takže tentokrát je nejvhodnější pro odstranění nechtěných vlasů.

Je třeba si uvědomit, že epilátor odstraňuje vlasy striktně proti lince jejich růstu.

Postup při úlevě od bolesti

Chcete-li zmírnit bolesti během postupu, můžete použít speciální spreje s anestetickým účinkem. Obvykle se jedná o spreje a pleťové vody s lidokainem.

Je lepší zvolit si sprej - je vhodné ho aplikovat na rozdíl od lotionu. Můžete také použít ampulku léku. Chcete-li anestetizovat jednu zónu, musíte udělat roztok z poloviny ampule, zředěné stejným množstvím čisté vody. Aby se zabránilo bolesti v průběhu léčby, lidokain je nejvhodnější. Kůže se stane znecitlivěním a bolest během odstraňování chloupků se sníží na polovinu.

Horká lázeň pomůže snížit bolest

Při odstraňování vegetace v bikinistickém pásmu by měl lidokain dávat pozor, abyste se náhodou nedostali na sliznici.

Můžete také vzít pilulku jakéhokoli nesteroidního protizánětlivého léčiva před zahájením léčby. To výrazně zmaří bolesti a vydržuje postup.

Drahé modely epilátorů jsou vybaveny speciálními chladícími a masážními tryskami. To vám umožní odstranit nepříjemnou bolest. Elektrolýza pod vodou je považována za nejnebezpečnější, nicméně pouze bezdrátové zařízení s vodotěsným krytem, ​​jehož cena je "kousnutí", je pro to vhodné.

V kosmetických obchodech často najdete různé krémy a pleťové vody s chladícím účinkem. Doporučuje se, aby se používaly při odstraňování vlasů z nohou, paží nebo podpaží tak, aby neublížily, nicméně se nedoporučuje používat chladicí krémy v intímních oblastech.

Kontraindikace a bezpečnostní opatření

Depilátor by těhotné ženy neměly používat. Bolest, kterou má matka během postupu, může u dětí způsobit řadu neurologických onemocnění.

Přístroj by měl být zlikvidován v posledních stadiích křečových žil, protože to může negativně ovlivnit další vývoj onemocnění.

Elektrolýza je zakázána za přítomnosti podráždění pokožky, ran nebo hnisavého zánětu. V opačném případě můžete infekci náhodně infikovat a zhoršit ji.

Nedoporučuje se holí příliš krátké nebo příliš dlouhé vlasy. V prvním případě postup nebude mít žádný účinek, zatímco v druhém případě budou chloupky zmateny kolem pinzety a bolest se výrazně zvýší.

Video: Nevýhody a výhody epilátoru

Je velmi snadné používat epilátor, jen zkuste. Pocení bolesti bude časově matoucí, ale zcela nezmizí. Nicméně, toto je nejlepší způsob, jak se zbavit nechtěných vlasů doma.

Epilace v podpaží: jemnost procedury

Krásná a hladká kůže v podpaží - indikátor péče a čistoty. Dává svým majitelům pocit svěžesti a důvěry. To je důvod, proč se většina žen snaží každým možným způsobem odstranit vlasy v podpaží. Z mnoha způsobů, které se soudí podle recenzí, nejvíce preferované jsou ty, které vám umožní zbavit se vlasů po dlouhou dobu, nejlépe navždy, a nejčastěji používané jsou cenově dostupné, rychlé a bezbolestné. Vyberte si verzi odstranění chloupků a správně se připravte na tento postup pomůže náš článek.

Epilace v podpaží - princip činnosti

Existují dva hlavní způsoby, jak zbavit kůži přebytečných vlasů:

 1. Depilace - odstranění viditelné části vlasů z povrchu pokožky bez ovlivnění vlasových folikulů.
 2. Epilace je odstranění vlasového hřídele s kořenem, při němž je i jeho folikul zničen. Vše závisí na typu postupu.

Obě možnosti mají své výhody a nevýhody. Depilaci podpaží lze provést pomocí holicího strojku a depilačního krému stejně snadno jak v salonu, tak doma. Jedná se o nejrychlejší a nejjednodušší metodu, jejíž mínus je křehkost výsledku. Je mnohem efektivnější použít voskování nebo krvavou depilaci, po níž vlasy roste, ale velmi pomalu.

Epilace je komplikovanější procedura, která se provádí pomocí elektrického epilátoru, laserového paprsku nebo vysoce impulzního světla. Několik návštěv fotografií a laserového odstraňování chloupků od odborníků vám umožní zapomenout na extra vlasy v podpaží po dlouhou dobu nebo dokonce navždy. Postup je mnohem dražší, někdy doprovázený nepříjemnými pocity.

Mějte na paměti, že vysoce kvalitní a bezpečné odstranění chloupků pomocí hardwarové techniky je možné pouze v salonu, který má lékařskou licenci!

Moderní metody odstraňování chloupků v axilární zóně

Zvažte společné možnosti pro epilaci v podpaží. Odstraňování nežádoucí vegetace pomocí elektrického epilátoru není příjemný postup a někdy vyžaduje úlevu od bolesti. Princip fungování této metody je podobný depilaci vosku - vlasy jsou vytáhnuty, ale za pomoci speciálního zařízení. Výsledkem je, že ošetřené oblasti jsou hladké a hedvábné po dobu 2 týdnů, jako u dítěte. Při pravidelném užívání má mnoho účinek zpomalení růstu vlasů a kůže v podpaží je méně citlivá. Depilace s elektrickým epilátorem vyžaduje dovednosti a určité dovednosti. Moderní elektroepilátor vám umožňuje odstranit vlasy s maximálním komfortem, a to i v těch nejcitlivějších oblastech

U některých žen se však tento postup zbavit vlasů může zdát příliš nepříjemný nebo neúčinný. V takovém případě pomůže situace napravit elektrolýzu hardwarové procedury. Tato možnost je založena na působení elektřiny a ničí vlasový folikul. Jehla, která je také vodičem proudu, je vkládána do pórů kůže na každé vlasy. Po elektrickém zásahu je tyč téměř okamžitě odstraněna a nedotčena pinzety. Obvykle vlasy již neroste, nebo se stávají velmi slabými. Na rozdíl od ostatních hardwarových metod odstraňování chloupků, které budou popsány níže, vám tato metoda umožňuje okamžitě zbavit nadbytečných vlasů, to znamená, že nemusíte čekat několik dní, dokud nezmizí.

Přečtěte si více v článku - Elektroepilaci zóny podpaží: vše o postupu. Elektrolýza - tvrdá práce, protože každý pás je zpracován

Fotografické a laserové odstranění chloupků může být přičítáno nejmodernějším a nejúčinnějším způsobům, jak se zbavit vlasů, protože jejich paprsky nejen dokážou zničit všechny vlasy kořeny, ale také mají destruktivní účinek na vlasy. Po prvním postupu se vlasy stávají slabšími a lehčími a po 4-5 sezeních se úplně zastaví. Trvání laserového odstranění vlasů - od několika minut do půl hodiny

Novější a pokročilejší metodou je odstraňování chloupků Elos, což znamená jedinečnou kombinaci obou technologií a je považováno za jedno z nejúčinnějších, bezpečnějších a bezbolestných. Je dobře tolerován jakýmkoliv typem pokožky a rovnoměrně ničí lehké tenké a tmavé tvrdé vlasy. Navíc zlepšuje strukturu pokožky - viditelně ji utáhne a vyhladí. Epilační technologie ELOS kombinuje elektrickou a optickou energii

Epilace pomocí světelných paprsků ovlivňuje pouze ty vlasové folikuly, které jsou v aktivní fázi, a proto vyžaduje opakované zasedání. Obvykle se jedná o 4-5 procedur s intervalem 3 týdny.

Jak často můžete epilaci pokožky v podpaží

Vzhledem k tomu, že kůže v podpaží je velmi citlivá, vyžaduje jemnou manipulaci. Obvykle se jedná o jednu sérii odstraňování vlasů v této oblasti trvající 2-3 týdny. Jak si zvyknete a snižte podráždění, může být axilární odstraňování chloupků prováděno častěji, jakmile vlasy rostou na požadovanou délku.

V případě elektrolýzy hardwaru se vlasy odstraňují v několika zasedáních. Efekt po plném kurzu může trvat mnoho let nebo celý život, vše závisí na individuálních charakteristikách každé osoby. Odborníci však každých šest měsíců doporučují, aby se uskutečnilo druhé zasedání na prevenci.

Výhody a nevýhody epilace v podpaží

Výhody depilace podpaží elektrickým elektrolyzérem:

 • postup nevyžaduje velké finanční náklady;
 • pokožka zůstává hladká od 2 týdnů do 1 měsíce;
 • s pravidelným používáním, vlasy rostou pomalu;
 • bezpečné a přístupné pro domácí použití.

Nevýhody:

 • bolest v procesu;
 • vysoká pravděpodobnost podráždění a vrozené vlasy.

Výhody elektrolýzy hardwaru:

 • účinná pro osoby s jakýmkoli typem kůže a vlasů;
 • postihuje každé vlasy odděleně;
 • má nejdelší účinek;
 • výsledek je okamžitě viditelný.

Nevýhody:

 • bolest během postupu;
 • trvá hodně času;
 • kontakt a invazivnost metody;
 • vysoké riziko infekce a tvorba mikrokapslí.
Takto vypadají podpaží po elektrolýze - vlasy byly odstraněny a polovina z nich nebude růst v příštích několika letech

Navzdory skutečnosti, že epilace pomocí laserového záření a epilace pomocí vysoko impulzního světla jsou různé kosmetické postupy, princip práce pro obě techniky je téměř stejný. A protože mají společnou sadu výhod a nevýhod.

Výhody foto a laserového odstraňování chloupků:

 • neinvazivita - tj. žádný přímý kontakt s kůží a riziko infekce;
 • bezbolestnost obou procedur;
 • rychlé zotavení, protože riziko fyzického poškození je minimalizováno;
 • světelné paprsky mohou léčit obrovský povrch kůže;
 • trvanlivost získaného účinku.

Nevýhody:

 • vysoké náklady obou postupů;
 • každá jednotka ovlivňuje pouze určité typy vlasů a pokožky;
 • Účinek hladké pokožky je pozorován až po několika dnech.

Na rozdíl od fotografické a laserové epilační techniky ELOS, která kombinuje oba typy energie, může odstranit všechny typy vlasů jakéhokoli typu pokožky, ale také stojí mnohem víc.

Video

Kontraindikace a možné následky

Omezení postupu epilace podpaží může být dočasná, jako je například těhotenství, laktace, kritické dny, užívání léků zvyšujících citlivost na světlo. A konstantní, jako v případě diabetu. Je také zakázáno epilaci pokožky v případě zduření lymfatických uzlin, mastopatie, problémy s srážením krve. Nemůžete se uchýlit k odstranění chloupků, pokud existují nějaké krtky, bradavice a jiné nádory, stejně jako jakékoli poškození a zánětlivé procesy. Některé typy alergií, astma, problémy se srdcem a cévami, nervové poruchy, tuberkulóza, hepatitida a onkologie jsou také závažnými kontraindikacemi tohoto postupu.

Laser, Elos a fotopilatace jsou kontraindikovány u lidí s příliš tmavou kůží a ti, kteří méně než 2 týdny před operací se opalovali.

Pokud jsou manipulace prováděny zkušenými specialisty, je riziko popálení, jizev a dalších znaků na pokožce minimální. V ostatních případech jsou možné následující negativní důsledky:

 • malé červené skvrny, které po několika dnech nejčastěji zmizí samy o sobě;
 • jizva, když se lékař najednou udělal chybu, vybral nesprávný proud;
 • závažné svědění, které může způsobit malé jizvy;
 • infekce.

Příprava na proceduru depilace podpaží

Vhodná délka tyče pro úspěšnou epilaci je 4 až 5 mm. To znamená, že příprava by měla začít několik dní před událostí. Co může být provedeno den před epilátorem?

 1. Je třeba vyčistit kůži jemným odlupujícím křemíkem a pak zvlhčit krémem na bázi olejů rostlinného původu. To způsobí, že vlasové folikuly budou mnohem tvárnější, po kterém bude proces vytahování vlasů mnohem jednodušší.
 2. Bezprostředně před depilací je nutné parní pokožku, teplou sprchu a důkladně osušit a odmastit ošetřené plochy.

Příprava na odstraňování vlasů je trochu odlišná.

 1. Měsíc před zasedáním může být podpaží pouze oholeno, v žádném případě bez epilování.
 2. Vyhněte se vystavení ultrafialovému světlu po dobu 14 dnů.
 3. Měli byste také odmítnout užívat antibiotika tetracyklin.
 4. Před ošetřením pomocí laseru mohou být vlasy odstraněny holicí strojkou 4-6 hodin před zasedáním, ale před Elosem, fotografickým a elektrickým odstraňováním vlasů - za několik dní, aby mohli růst na 2-3 mm.
 5. Ve všech případech by měla být kosmetika vyloučena bezprostředně před událostí a za 3 dny se nesnaží pokrýt kůži.

Všechny ostatní body by měly být podrobně objasněny během vyšetření odborníkem nebo dermatologem.

Uchovávání epilace je v první polovině měsíčního cyklu, takže proces obnovy byl úspěšný a rychlý a samotný postup byl méně bolestivý. V ideálním případě je to 14 dní po nástupu menstruace.

Péče o pokožku po odstranění chloupků

Po odstranění chloupků je kůže v podpaží zranitelná a potřebuje zvláštní ochranu. Aby se zabránilo možným negativním účinkům - podráždění nebo výskyt zánětlivých procesů - doporučuje se zdržet 2-3 dny používání deodorantů a antiperspirantů a dalších kosmetických prostředků obsahujících alkohol, které se omezují na antiseptické a protizánětlivé léky. Můžete například otřít pokožku roztokem mirominy nebo furasiliny a léčit zanícená místa chlorhexidinem a činidly obsahujícími panthenol. Všechny tyto léky nahradí pleťové vody z čerstvé šťávy z aloe, heřmánku odvaru nebo celandinu.

Není možné zabránit celkovému a místnímu přehřátí po dobu 2 týdnů, je zakázáno opalovat se, navštěvovat saunu a dokonce i fyzická námaha by měla být minimalizována. To vše zvyšuje pocení a proto způsobuje růst patogenní flóry.

Stanovisko lékařů k epilaci podpaží

Někdy je možné slyšet od lékařů, že elektrolýza je v tak citlivé oblasti nežádoucí a dokonce nebezpečná kvůli hromadění lymfatických uzlin a možným komplikacím. Ale neexistuje oficiální potvrzení. Mnoho lidí se domnívá, že všechno závisí na dovednosti odborníka, a proto doporučují, abyste si při výběru kliniky obzvlášť pečlivě věnovali pozornost. Většina recenzí žen, které se pokusily o veškeré lahůdky tohoto postupu, je však většinou pozitivní.

Recenze

Jak jsem šťastná, že prošla touto bolestí a teď můj KŮŽÍ je jako BABY. Pluses: Trvalé odstranění vlasů, efektivně! Nevýhody: bolestivé, dlouhá doba. Ahoj všichni! Moje historie řešení nežádoucích vlasů elektrolýzou začala před 2,5 lety. Nyní téměř dokončila práci na oblasti bikin a podpaží. Podprsenky jsem začal zpracovávat asi před rokem. Okamžitě se bez injekcí aplikovaly ani lokální anestetika. Ano, to bolí, nepříjemné, ale snesitelné. Podpaží vlasů jde mnohem rychleji než v jiných oblastech. Měl jsem velkou štěstí s mistrem - nikdy neměl žádné popáleniny, skvrny, záněty. Všechno je děláno pečlivě. Takže hlavním radě a hlavním problémem je najít kompetentního mistra. Jsem velmi spokojen s výsledkem. Jsem rád, že jsem prošel pekelnými kruhy a teď jsem osvobozen od velkých potíží - žádné zarostlé vlasy, podráždění z holení, svědění při růstu, komplexy. Pouze sebevědomí. Pokud máte pochybnosti, rozhodně doporučuji tento postup, a tím je život mnohem jednodušší. Samozřejmě, pokud váš prah bolesti není tak nízký, že ztrácíte bolest. Doporučuji.

Marasja

http://irecommend.ru/content/kak-zhe-ya-schastliva-chto-proshla-cherez-etu-bol-i-teper-moya-kozha-kak-u-mladentsa-rasskaz

Elektrolýza s dobrým mistrem pracuje na 100%. Plusy: trvale odstraněné vlasy, efektivně. Nevýhody: to bolí, to trvá dlouho, potřebujete několik zasedání, nejprve to bolí, ale pak si na to zvyknete. S jistotou mohu říci, že elektrolýza funguje na 100%. Procedura elektrolýzy probíhala na přání přítele. Zdá se mi, že se jedná o nejpravděpodobnější rozhodnutí, abyste věděli, na kterého velitele se chystáte, důvěřujete mu předem. Stejně jako většina žen, nebyla mi oddána extra vlasy na těle, zejména v bikinách a podpaží. Začal jsem s nimi. Poprvé trvalo asi 40-45 minut na jednu podpaží. Čas strávený je ovšem individuální a závisí na mnoha faktorech: množství vlasů, ať již dříve byly provedeny jiné typy epilace (vosk, krk, břitva). Pokud ano, vlasy se zhoršují. Před elektrolýzou jsem použila depilační krémy a oholela si vlasy. Tak jsem přišel do zdravotního střediska, šel do kanceláře, mistr pracuje v bílém plášti, v jednorázových lékařských rukavicích, masce. Zvláštní pozornost je věnována tomu, že jehla byla jednorázová. Můj pán pracuje se zlacenými jehlami, jsou lepší pro kůži. Dívky, které mají obzvláště citlivou pokožku a jsou náchylné k všemožným podrážděním, poznamenat, že zlacená jehla je lepší než ocelová jehla. Před zahájením léčby jsem podstoupila ultrazentální anestezii (lépe než lidokain). Po 5 minutách kůže "zmrzne". V prvních postupech jsem žádal o anestezii, ale pak, když se vlasy staly mnohem menšími - neudělal jsem anestezii, jen jsem to vydržel. V některých bodech byla obzvláště citlivá, ale může být tolerována. Musíme však vzít v úvahu okolnosti: například, pokud je měsíční období krátké, pak je vše více hmatatelné. Nebo si pamatuji, když spěchala a byla pozdě, první minuty postupu, až se uklidnila, byla také citlivější než obvykle. Ve středu, kam jdu, náklady na proceduru závisí na počtu minut, na displeji jsou zobrazeny minuty, vše je jasné. Pokaždé, když byly náklady na službu stále méně a méně, vlasy se stávaly méně a méně. Postup je poměrně monotónní, lžete a mistr zvládá každé vlasy zvlášť. Ale v určitém okamžiku zapomenete, zvláště pokud hraje dobrá relaxační hudba. Na konci tohoto postupu se mistr léčí antibiotiky, chlorhexidinem nebo panthenolem. To se děje tak, že se mikroby nedostanou do mikrodonků a kůže se léčí rychleji. Mimochodem, děvčata, mohu vás ujistit, že značka zařízení, země výrobce vůbec nezáleží na tom. Hlavní profesionalita, zkušenosti a dovednosti velitele. Po třech až čtyřech dnech se rány začnou uzdravovat, křupavá forma shora. Nepotřebují se odtrhnout, za týden a půl zmizí. Ředitel řekl, že předtím, než se objeví krusty, je potřeba potřísnit kůži chlorhexidinem, takže jsem to udělal. Dokonce i po elektrolýze není možné vejít do bazénu po dobu čtyř dnů, aby se nic nedostalo do rány. Odešla druhá asi měsíc po prvním postupu, kdy se spící chlupy probudily a rostly asi na 5 mm. A pak postupně začal chodit jednou za 2-3 měsíce. Celkově se asi rok a půl nebo dva odebraly všechny přebytečné vlasy. Výsledek je určitě spokojen. Proces elektrolýzy je dlouhý, ale stojí za to!

juliiv

http://irecommend.ru/content/elektroepilyatsiya-s-khoroshim-masterom-rabotaet-na-100

Navzdory skutečnosti, že v oblasti kosmetologie bylo dosaženo významného pokroku, stále neexistuje ideální způsob, jak se zbavit nežádoucí vegetace. Není možné dosáhnout požadovaného efektu v jedné relaci a z tohoto důvodu je nutné opakovat všechny postupy. Než si vyberete některou z těchto možností, posuďte všechna rizika, poraďte se s lékařem a teprve poté proveďte plán.

Pro Více Informací O Suché Vlasy