logo

Epilátor pro intimní oblasti

Vědci prokázali, že ženy sexy spodní prádlo mají pocit jistoty. Nechte se pokračovat v řetězci myšlenek a uvědomte si, že slušný sex s hladkým bikinistickým prostorem se cítí ještě svůdnější - to jim pomůže epilátor v intímních oblastech. Jaké jsou jeho rozdíly od klasické analogové, znáte právě teď.

Zvláštní funkce

Epilace není vždy příjemným a dokonce nepohodlným procesem, ale to je to, co umožňuje dosáhnout účesu hladké pokožky bez nadměrné vegetace. Depilace intimní oblasti (holení nebo pomocí krému na odstranění chloupků) odstraňuje vlasy po dobu několika dní a rychle rostou. Podstatou epilace je odstranění vlasových folikulů a narušení struktury folikulů, kvůli nimž chloupky po postupu postupují pomaleji. Dalším plusem je, že jsou mnohem tenčí.

Epilátor pro intimní oblast vám umožňuje zbavit se nežádoucí vegetace po dobu 2 až 4 týdnů (v závislosti na rychlosti přirozeného růstu vlasů a jejich struktuře). Má řadu funkcí. Stojí za to mluvit o výhodách vlasového odstranění vlasů pomocí speciálního stroje:

 1. Snadné použití. Je příjemnější provádět odstraňování chloupků sami, než důvěřovat tělu mistru (pokud není nejlepší kamarádka).
 2. Kvalitativní výsledek se udržuje po dobu 2 až 4 týdnů.
 3. Růst vlasů se zpomaluje, jejich kvalita se výrazně zhoršuje - u žen to je "po ruce".
 4. Umožňuje odstranit vlasy v intimní oblasti pomocí hluboké bikiny nebo klasické techniky. Podstatou první je naprostá hladkost, druhá je odstranění vlasů podél kalhot.
 5. Šetří peníze a čas - nemusíte navštěvovat drahý salon, stačí koupit auto a používat ho doma - po dobu několika let (a ještě více).

Nyní několik slov o zařízení proti:

 1. Bolestný proces. Postup epilace (zejména intimní zóna) je dalším "potěšením", které musíte vydržet. Pokud nepotřebujete takové trápení, budete muset hledat způsoby, jak usnadnit proces - léky proti bolesti, gely, masti, chladicí trysku nebo tašky.
 2. Dává podráždění - nebo normální reakci kůže na odstranění chloupků pomocí žárovky. Dráždění se objevuje v 99% případů, prochází se samo o sobě nebo nutí ženu používat "těžké dělostřelectvo" - všechny stejné gely, masti a krémy s uklidňující kompozicí.
 3. Vzhled zarostlých vlasů. Bohužel, tento problém se může objevit z jakéhokoliv typu epilace - epilátoru, vosku nebo cukru. Zarůstání chloupků dojít v důsledku porušení struktuře vlasové cibulky, což vede k abnormálnímu růstu vlasů - je to jen začíná růst do kůže. Nejlepší způsob, jak se zbavit tohoto problému, je předcházet tomu a správně připravit pokožku na epilační proces, aby byla zajištěna kvalitní péče.

Odstranění epilace pomocí epilátoru vám umožňuje zjemnit intimní oblast a zachovat tento efekt po dobu čtyř týdnů.

Epilace vyžaduje přípravu a další péči o pokožku, aby byla zachována jeho krása a hladkost, aby byla procedura bezpečná a relativně příjemná. Tento postup péče o domácnost je neuvěřitelně populární u žen a mužů (navzdory jejich bolesti), kteří jsou zneklidněni svým vzhledem.

Pokud před několika lety byla intimní oblast ošetřena klasickým epilátorem, pak si pokročilí uživatelé vybírají speciální stroj s jemným nástavcem (obvykle je počet pinzet nebo disků v něm menší) a užší hlavou - pro vyřešení nejcitlivějších oblastí. To například, labia, interyagální zóna. Epilátor pro intimní oblast může být tryska pro klasický psací stroj nebo může být vyráběna samostatně, má tryskací stroj (pro řezání dlouhých chloupků) nebo bez něj.

Žena

Modely se v designu liší lakonickým designem a růžovými barvami. Téměř všechny známé modely a značky epilátorů jsou vytvořeny pro ženy - Braun, Philips, Rowenta a další.

Muž

Mužské vlasy jsou pevnější. Vyžadují speciální psací stroj. Mezi výrobci epilátorů pro muže stojí za zmínku německá značka Beurer. Silnější sex bude vyhovovat klasickým epilátorům s vyměnitelnou hlavou pro holení a řezání vlasů - například Satin Ice Total Care Hp 6433 / PB. Muži mohou bezpečně používat jakýkoliv "ženský" epilátor se speciální tryskou pro citlivé oblasti (podpaží a bikiny), systém chlazení vzduchu nebo vibrace. Doporučuje se zvolit modely značek s časovým testováním.

Jak to funguje?

Epilátor může být disk nebo pinzeta, podstata jeho práce se nemění: při působení elektřiny, disky nebo pinzety zachycují chloupky a odstraňují je spolu s vlasovým folikul. Pokud mluvíme o modelech disků, pak je třeba poznamenat, že disky se otevírají a stlačují, rotují a zachycují viditelnou část vlasů - od 0,5 mm a více. Princip pinzety je stejný - pinzeta se rozšiřuje a uzavírá.

Všechny moderní modely elektrických epilátorů mají dvě nebo tři otáčky. První možnost je vhodná pro práci s citlivými oblastmi těla nebo pro práci s velkým počtem vlasových folikulů, druhá a třetí (rychlá) - pro méně citlivé oblasti těla (nohy, ramena). Obvykle je zařízení napájeno ze sítě, na bateriích jsou mobilní modely. Existují také zařízení, která mohou pracovat tímto způsobem a to.

Epilátory pro suché epilace se používají pro suché oblasti těla. Moderní modely pro odstraňování chloupků ve vodě se používají ve sprše - tím se snižuje bolest.

Je možné oholit oblast bikiny s epilátorem?

Epilátor je vhodný pro odstraňování vlasů z jakékoliv části těla (s výjimkou obličeje), takže si můžete oholit oblast bikin - a dokonce je třeba. Pokud mluvíme o klasickém modelu se širokou hlavou, je ideální pro vyjímání nohou a ramen, protože okamžitě funguje s velkou plochou těla a účinně odstraňuje chloupky. U citlivých míst je nejvhodnější volbou úzká tryska. Umožní vám dostat se na těžko přístupná místa a vypracovat hluboké bikiny, podpaží.

Úzká hlava epilátoru je vhodná pro intimní oblasti a protože počet pinzet nebo disků v ní je menší, což znamená, že se bolest z procedury sníží. Účinnost odstranění chloupků se zároveň nezmenšuje - epilátor vyřeší citlivé oblasti těla menší velikosti a šířky, nedovolí vlasům proniknout a nenechá ženu, aby hledala optimální polohu, aby se dostala blíže k určité oblasti.

Epilátor pro intimní místa. Co si vybrat?

Zbavit se vegetace v oblasti bikin nebo ne, je záležitostí vkusu. Jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak si ženy odstranit vlasy, je považován za epilátor pro intimní místa. Je však nutné zvolit individuální verzi depilace s přihlédnutím k citlivosti pokožky, intenzitě růstu vlasů a možné frekvenci korekce dosaženého výsledku. 70% dívek pravidelně odstraňuje všechny vlasy v oblasti bikin, 10% dělá intimní účesy, zanechává legrační obličej nebo klasický "pruhovaný" a jen 20% žen preferuje přirozenost hladkosti. Gynekologové odrážejí většinu krásné poloviny lidstva: dnes je udržování dobře upravené pokožky v intímních místech považováno za proceduru každodenní hygieny, což je vynikající prevence onemocnění, jako je drozd a vaginitida.

Epilátor

Miniaturní elektrické zařízení s disky nebo mikro pinzetou táhne vlasy spolu s žárovkami a točí se vysokou rychlostí. Toto zařízení pro odstranění chloupků je schopno vám poměrně dlouhou dobu zbavit přebytečných vlasů: začíná se znovu objevovat "konopí" přibližně pět až osm dní po ukončení procedury. Velký plus: není potřeba "růst" chloupků, jak to vyžadují shaking nebo voskování. Základní mínus: pro většinu dívek způsobuje pravidelné používání elektrického epilátoru vlasy růst do kůže. Musíte je uchytit pinzety, než je odstraníte, a to vyžaduje spoustu času.

První epilátory měly pouze jednu rychlost otáčení disku. Ale pokud používáte stejnou rychlost na intimních místech jako při odstraňování vlasů z nohou a podpaží, můžete prostě zbláznit bolesti. V současné době vyrábějí výrobci zařízení nejen s několika možnostmi pro zatížení intenzity, ale také speciálními verzemi epilátorů určených speciálně pro oblast bikin. Taková zařízení mají plovoucí hlavu, chladicí trysku pro anestezii, podsvícení a další dvojici disků pro současnou masáž pokožky. Existují dokonce i trimery pro odstranění chloupků - mohou odstranit chloupky na obtížně přístupných místech a napravit obnovený intímný účes.

Nicméně, bezbolestný postup pro elektrické odstranění chloupků nelze volat. Pro odstranění nepříjemných pocitů lze vhodně připravit na odstranění chloupků. Za prvé, vezměte horkou lázeň, aby se pokožka vyprázdnila a změkčovala chloupky. Ujistěte se, že používáte křoviny s velkými částicemi polymeru a ovocnými kyselinami - zabráníte tak dalšímu vzhledu zvětšených chloupků. Chcete-li otupit pokožku, aplikujte krém s lidokainem nebo proveďte několik lokálních injekcí novokainu. Počkejte 10-15 minut a směle pokračujte. Osušte oblast bikin s bavlněnou vložkou ponořenou v lékařském alkoholu nebo chlorhexidinu. Pokud řídíte epilátor přes kůži a držíte ji v pravém úhlu podél linie vlasů tam a zpět, neočekávejte hladkost hedvábí. Chcete-li se zbavit všech, dokonce i těch nejtenčích a nejkratších vlasů, epilujte oblast bikin kruhovým pohybem.

Břitva

Holicí je nejrychlejší a nejlevnější způsob depilace oblasti bikin. Chcete-li začít, koupit kvalitní stroj - levné jednorázové holicí strojky jsou příliš traumatické a nepohodlné k použití. Chcete-li dosáhnout maximální hladkosti a usnadnit plynulý skluz, použijte citlivou pěnu nebo gel na holení. Tento výrobek obsahuje protizánětlivé složky, které zabraňují svědění a podráždění. Přestože se některé holky rády holí s pravidelnými mýdlovými pěny, může se vám tato volba také líbit. "Suché" holení vám poskytne nepříjemné pocity, velké množství řezů a mikrotrauma.

Ve srovnání s voskováním, taháním a elektrolýzou má holení mnoho výhod. Za prvé, je to naprosto bezbolestný proces. Ano, chloupky rostou mnohem rychleji, ale úprava bikinistického prostoru holicí strojkou nevyžaduje mnoho času a žádnou přípravnou přípravu. Za druhé je to s holicí strojkou, že můžete vytvářet neobvyklé kresby v intímních místech, tj. udělat bikiny účesy. Stroj lze použít ve sprše a během holení se nejednáte o pohyby: můžete si vzít různé představy a tlačit kožní záhyby, aby se usnadnilo posunutí nožů.

Pokud nechcete čelit problému vrozených vlasů, nevyhazujte je "proti srsti". Ošetřete oblast bikin, pohybující se shora dolů podle směru růstu vlasů. Nechte toto oholení trvat déle než obvykle - ale vyloučíte riziko zvětšení a snížení deprese po depilaci. Po ošetření zbytečné vegetace aplikujte do pokožky silnou vrstvu výživného tělového krému. Po 10 minutách vymažte oblast bikiny papírovou ubrouskou, abyste odstranili přebytečný materiál.

Shugaring

"Sladká" metoda odstraňování přebytečných chloupků v bikinách byla známa ve dnech Kleopatry. To je dokonalý způsob epilace tzv. "Hlubokých" bikin. Méně bolestivé než elektrické odstranění chloupků a mnohem efektivnější - že máte vlasy v intímních místech, zapomenete alespoň 2-3 týdny. Dnes je cukrová epilace prováděna v každém kosmetickém salonu speciálně vyškolenými profesionálními mistry. V oblasti bikin budou nanášet napínavou kosmetickou pastu, rovnoměrně ji rozdělovat a pak s ostře posunutím ji vyjmou vlasy. Shaking méně často než voskování způsobuje svědění, vyrážky a pustuly, protože pasta používaná pro epilaci má vynikající zvlhčující a tonizační vlastnosti.

Ale při této kosmetické proceduře můžete ušetřit hodně - je snadné připravit směs pro trápení sebe, doma. Připravte lepší "jednorázové" části, které potřebujete přesně pro jednu aplikaci. Samozřejmě připravená kompozice "pro budoucnost" je dokonale uložena v chladničce. Nicméně, pokud jste noví, kteří se chovají, pravděpodobně nebudete schopni správně zahřát masáž studeného cukru nebo v případě potřeby ředit vodou, aniž byste poškodili konzistenci.

Pro cukrovou epilaci oblasti bikin, vezměte sklenici hnědého cukru, ½ šálku čerstvě vymačkané citronové šťávy a 3 polévkové lžíce. studenou vodou. Smíchejte přísady do smaltované hrnce a dejte je na nízké teplotě po dobu 10 minut. Promíchejte kompozici pravidelně intenzivně, aby nedošlo k žádné blotchy nebo malým hrudkám. Když cukr začne bublat, oheň měňte tak, aby se nehořel. Po 5 minutách vyjměte panvu, okamžitě přeneste hmotu do skleněné nebo PVC sklenice a nechte ji vychladnout. Po 2-2,5 hodinách můžete začít odstraňovat vlasy.

Udělejte sprchu - teplou vodu a gel změkčte vlasové folikuly a horní vrstvy pokožky. Odstraňte z vlašské směsi cukru ořech z ořechového ořechu. Hněte a přetáhněte je mezi prsty, dokud se nestane měkkým, ale těsným míčem. "Vyjměte" pásku na kůži a nechte 2-3 minuty. Prudce přitáhněte pás proti vlasové čáře. Opakujte postup dostatečně často. Po krknutí hydratujte pokožku krémem nebo krémem. Pokud stále nemůžete trhat kousky cukru z kůže, ulehčte to sami. Po nanesení lepivé směsi na oblast bikin, přiložte k němu kus bavlněné tkaniny, vhodnou velikost. Nyní je můžete použít jako voskové pásky prodávané v obchodech.

Krémy, pleťové vody a depilační krémy

Depilační krémové bikiny "rozpouští" jádro srsti, takže se rozpadne a snadno se odstraní. Vlasové folikuly zůstávají zcela neporušené. Bohužel rostou poměrně nerovnoměrně a poměrně rychle - první "svazky" se objevují již druhý den po aplikaci produktu. Tato metoda je však považována za nejbezpečnější a hypoalergenní - samozřejmě za předpokladu, že přísně dodržujete přiložené pokyny. V opačném případě je riziko chemického popálení vysoká. Amoniak je součástí lotionů a krémů bez depilace, takže vlasy, pokud se pravidelně používají, zesvětlí a jsou tenké.

Výrobce obvykle vloží do obalu speciální špachtle. Po očištění pokožky ve sprše mýdlem nebo gelem naneste tenkou vrstvu smetany na oblast bikini s touto špachtlí. Počkejte 7-10 minut, pak jemně odstraňte krém se stejnou špachtlí, umyjte teplou vodou a mýdlem a pokožku pokožku ručníkem.

Laserové odstranění chloupků

Nechte dnes laserové přístroje pro odstranění chloupků prodávány zdarma v obchodech kosmetických přístrojů a na internetu, ale neměli byste si je objednat. Tento nejefektivnější způsob odstraňování chloupků pomocí kořene vyžaduje určité dovednosti od osoby, takže je lepší navštívit salon a důvěřovat odborníkovi než provést testy na vlastní kůži doma.

Během postupu se každý vlasový folikul "vyhoří" laserovým paprskem a je pro vás zcela bezbolestný. Budete cítit pouze teplo v ošetřované oblasti. Souhlasíte s majitelem o odstranění epilačního laseru v předstihu - několik dní před odstraněním epilačního laseru vám doporučí oholení vlasů. Do laserového paprsku mohou být vystaveny pouze vlasy o délce nejvýše 6-7 mm. Nebude trvat déle než hodinu, než dokončíte "čištění" intimních míst z nepotřebné vegetace a efekt bude trvat nejméně 40-50 dní. Máte-li tenké a blond vlasy, po několika relacích mohou zmizet navždy.

Nebojte se, že po návštěvě kosmetičky, kůry a zarudnutí v oblasti bikin. Chcete-li se zbavit těchto účinků odstranění chloupků, utřete kůži chlorhexidinem 3-4krát denně, dokud úplně nezmizí. Laserové odstranění chloupků je přísně kontraindikováno pro infekční kožní léze, rakovinu, křečové žíly a během těhotenství.

Při výběru ve prospěch určitého způsobu odstranění přebytečných vlasů v oblasti bikini se řídit vlastními pocity. Pokud jste během elektrického odstraňování chloupků nesnesitelně bolestiví, netrpte moukou - je mnohem jednodušší používat holicí strojky nebo speciální krém.

Epilátor pro intimní oblast: jak si vybrat nástroj mučení, ale věrný asistent

Jednou ze složek krásy ženského těla je hladká kůže. Zvláštní pozornost je věnována oblasti bikin. V současné době existuje mnoho způsobů, jak odstranit chloupky v této části těla. Doma se epilátory často používají.

Kritéria pro výběr epilátoru pro intimní oblast

Není žádným tajemstvím, že tahání vlasů v oblasti bikin je spojeno s velmi bolestivými pocity. Faktem je, že zde je stupeň citlivosti kůže příliš vysoký a vlasy, které na něm rostou, mají pevnou a tlustou strukturu.

Proto je při výběru epilátoru nutné zaměřit se na jeho vysokou účinnost a maximální schopnost utlumit bolest během postupu.

Při nákupu zařízení pro depilaci intimní oblasti je třeba zvážit některé body.

Typy zařízení

Výrobci nabízejí dva typy epilátorů: pinzety a kotouče. Epilátory mohou být disk nebo pinzeta.

Pinzety jsou opatřeny malými pinzety, které jsou rozloženy. Během postupu se vlasy zvednou pomocí pinzety a vytáhnou z kůže.

Pinzety mohou být od 20 do 50 kusů. Odborníci se domnívají, že optimální množství je 30-40 pinzet. Pokud je hodně pinzety, pak bude depilační proces velmi rychlý, ale velmi bolestivý. S malým počtem pinzet se stupeň bolesti sníží, ale proces odstranění vlasů bude také zpožděn.

U diskových epilátorů je 20-30 disků uspořádáno v jednom řádku. Během provozu zařízení se kotouče otáčejí a současně se navzájem stlačují, chytnou přebytečné vlasy a vytahují je z kůže.

Pinzety jsou považovány za efektivnější než diskové epilátory, protože pokožka je hladší v jediném průchodu. Nicméně, diskové zařízení výrazně prospěje v ceně.

Napájení

Zařízení mohou být napájena ze sítě nebo z baterie. Epilátor, který běží na elektrické síti, je nejčastěji používán doma. Výhodou takových modelů je, že se nebudou vypínat v nejnepříznivějším okamžiku. Navíc jsou tato zařízení mnohem levnější než dobíjecí.

Při cestování je však pohodlnější používat epilátory s bateriemi. Takové modely poskytují větší manévrovatelnost a bez vazby na umístění výstupu. Při výběru takových zařízení je třeba zvážit, jak se v návrhu používá velká baterie.

Dnes najdete kombinované modely, které mají dva režimy napájení: síť a baterie.

Režim rychlosti

Většina modelů epilátorů má dvě nebo tři rychlosti. Při nízké rychlosti zařízení (až 600 otáček za minutu) jsou odstraněny tenké a měkké vlasy. Druhá rychlost je obvykle 750 ot / min. Je určen k odstranění přísnějších vlasů.

Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku v oblasti bikin, je možné kombinovat různé rychlosti epilátoru.

Trysky

Při nákupu zařízení byste měli určitě věnovat pozornost tomu, co jsou zahrnuty. Nejdříve mluvíme o trysce pro depilaci citlivých oblastí. Vzhledem k tomu, že proces vytahování chloupků do jemné části těla je doprovázen "zvláštními" pocity, ošetřená oblast pokožky by měla mít menší plochu. Tryska pro oblast bikini pokrývá část kotoučů nebo pinzetu a tím snižuje nepohodlí.

U některých modelů se tryska utahující kůži používá ke snížení bolesti. Jeho použití v oblasti bikini však nemusí být velmi výhodné, ale toto zařízení bude potřebné při odstraňování chloupků na rukou a nohou.

Je známo, že po depilaci intimní oblasti se často objevují chloupky vlasů. Aby se zabránilo tomuto problému, odborníci doporučují odstranit mrtvé buňky horní vrstvy kůže různými způsoby. Tryska pro peeling vám umožní připravit pokožku před zasedáním a postarat se o to po proceduře.

Pokud jsou vlasy v bikinách delší, pak během postupu budou špatně zachyceny a jejich odstranění způsobí nadměrně bolestivé pocity. Proto je třeba před depilací vlasů zkrátit. V tomto případě pomůže tryskačka. Epilátor se stává mnohem univerzálnějším, pokud jsou s ním vloženy různé trysky.

Masážní předměty

Pro snížení bolestivých pocitů jsou v některých modelech poskytovány masážní komponenty, které během procedury uvolňují pokožku a usnadňují depilaci. Přítomnost masážních prvků v konstrukci epilátoru snižuje bolest

Možnost depilace ve sprše

Mnoho žen tvrdí, že odstranění chloupků při koupání nebo sprchování je mnohem bezbolestnější, protože pokožka je změkčená a póry se otevřou a to usnadňuje proces tahání vlasů spolu s kořeny. Pokud je kůže hypersenzitivní, toto kritérium hraje důležitou roli, a proto by měly být upřednostněny ty modely, které lze použít k mokré depilaci.

Kromě toho se některé epilátory používají v kombinaci se sprchovým gelem nebo holicí pěnou. Hermetické pouzdro pro epilátor vám umožňuje používat ho přímo ve sprše

Chladicí systém

Bolestné pocity nejsou tak ostré, pokud se ošetřená oblast pokožky ochladí (všichni si pamatují, jak v detském věku vrhli na ránu ošetřenou zelení).

Různí výrobci různými způsoby ztělesňují myšlenku ochlazení ošetřované oblasti pokožky. Někdy se s epilátorem dodává chladicí rukavice nebo gelová taška. Musí být nejdříve umístěny do chladničky a poté použity bezprostředně před zahájením postupu.

Některé modely mají vestavěný systém proudění vzduchu, který účinně ochlazuje pokožku oblasti bikin. Funkce ventilátoru v epilátoru činí tento postup méně bolestivým.

Typ hlavy

Epilátory mohou mít odnímatelné a neodstranitelné epilační hlavy. Je třeba poznamenat, že odnímatelné hlavy jsou mnohem jednodušší k čištění, a proto by měly být tyto modely upřednostňovány. Navíc odborníci doporučují volbu zařízení s plovoucí hlavou, protože bude opakovat všechny zatáčky těla v intimní oblasti, což dělá depilaci mnohem efektivnější.

Podsvícení

Oblast bikin je v průběhu procedury špatně viditelná, a proto může trpět kvalita depilace. Proto se dodatečné pokrytí, jak se říká, neublíží. Pokud model poskytuje podsvícení, může se dále hrát ve prospěch jejího výběru.

Video: vyberte epilátor

Chcete-li udělat správnou volbu při nákupu epilátoru, musíte vážit výhody a nevýhody a uzavřít, jaké "zvonky a píšťalky" budete potřebovat pro tento postup a které můžete udělat bez, protože každé nové zlepšení zvyšuje cenu zařízení.

Pravidla depilace

Vzhledem k tomu, že použití epilátoru je doprovázeno bolestivými vjemy (zejména v intimní zóně), je nutné dodržovat některá doporučení, která nejenže sníží bolest, ale také zefektivní postup.

Příprava pokožky

Odborníci doporučují 1-2 dny před postupem ošetření pokožky oblasti bikinisku měkkým křovím nebo speciální tryskou k odlupování. Tím se odstraní zkorodovaná vrstva, čímž se lehce prodlužuje a zvedne chloupky a epilátor bude spolehlivější, aby je zachytil.

Pokud se provádí suchá depilace, pak bezprostředně před zahájením léčby by měla být kůže pokryta v lázni. Horká voda otevírá póry a vlasy se vytáhnou mnohem jednodušeji.

Kozmetičtí lékaři se také doporučují, aby na suchou pokožku použili mastek nebo dětský prášek. Kvůli tomu dochází k zahuštění vlasů a jejich zachycení pomocí pinzety nebo disků je snadnější.

Optimální délka vlasů by měla být 1-2 mm. Kratší epilátor vlasů nemusí zachytit a dlouhé vlasy budou vytaženy zjevnou bolestí, takže před depilací můžete použít tryskací stroj na zmenšení délky.

Použití epilátoru

Po úplné přípravě pokožky intimní oblasti můžete pokračovat v depilaci.

Přístroj by měl být vybaven jemným nástavcem určeným k odstranění chloupků v citlivých oblastech. Bez ohledu na typ depilace (suché nebo mokré), během procesu by mělo být zařízení drženo v úhlu 90 ° vůči povrchu pokožky a posunuto proti růstu vlasů. Při dodržování těchto pravidel je zajištěna vysoká účinnost depilace.

Opakovaný postup by se měl provádět pouze za 2-4 týdny, v závislosti na fyziologických vlastnostech těla a intenzitě růstu vlasů.

Snížení bolesti

Chcete-li snížit míru bolesti, můžete použít léky proti bolesti, například krém Emla nebo jiné přípravky na bázi lidokainu. Přípravek Emla se aplikuje v husté vrstvě v oblasti bikini hodinu před zahájením postupu a na vrchol se aplikuje okluzní nálepka. Emla krém má anestetický účinek na pokožku.

Po uplynutí doby aplikace odstraňte nálepku, odstraňte zbytky krému suchou látkou a začněte depilaci.

Prostřednictvím použití léků proti bolesti lze pomocí epilátoru zpracovat i zónu hlubokých bikin. Pokud však máte po zákroku vážné důsledky v podobě podráždění a zánětu, pak musíte přemýšlet o jiných způsobech eliminace chloupků v této jemné části těla.

Po zpracování malé plochy kůže se může okamžitě ochladit pomocí speciálních rukavic nebo jen kostky ledu. Namísto vody můžete zmrazit infuze léčivých bylin (heřmánkový, měsíčníček, máta, šalvěj atd.).

Zpočátku je oblast bikin je lépe zpracována při nízkých rychlostech zařízení, pak proces nebude tak bolestivý. Postupně se kůže zvykne na proceduru a vlasové folikuly budou mnohem slabší. Pak se může zvýšit rychlost epilátoru.

Procházet populární modely

Na regálech obchodů nejčastěji najdete epilátory od výrobců Panasonic, Braun, Philips, Rowenta, Remington. Tyto společnosti nabízejí celou řadu zařízení, včetně pro depilaci intimní oblasti. Níže jsou modely, které mají nejvyšší hodnocení epilátorů v oblasti bikin.

Panasonic ES-ED90

Součástí tohoto zařízení je tryska pro odstraňování chloupků v jemné oblasti. Model může být použit při sprchování. Kromě toho může být na hlavě epilátoru aplikováno malé množství sprchového gelu, což způsobí mnohem příjemnější postup.

Zařízení pracuje na baterii, zatímco nepřetržitý pracovní čas je 30 minut a doba nabíjení je přibližně hodinu.

Model je vybaven plovoucí hlavou a podsvícení. Významnou výhodou epilátoru je jeho bezhlučnost. Panasonic ES-ED90 je dodáván s tryskami

Mezi nevýhody Panasonic ES-ED90 patří:

 • vysoká cena;
 • špatné zachycení jemných chloupků.

Braun 7281 Silk-epil Xpressive

Epilátor Braun 7175 Silk-epil 7 účinně odstraňuje i ty nejvíce neviditelné vlasy. Toto zařízení je vybaveno plovoucí hlavou, tryskou pro holení a masáží. Epilátor je schopen přesně identifikovat chloupky.

Depilaci lze provést v koupelně. Zařízení pracuje na napájení z baterie, doba provozu je 40 minut a doba nabíjení je 1 hodina.

Pro snížení bolesti obsahuje sada rukavici pro ochlazování pokožky.

Mezi nevýhody patří vysoké náklady na zařízení. Model Braun 7175 Silk-epil 7 může ukázat vlasy

Philips HP 6521

Tento model je také napájen baterií. Zařízení má dvě rychlosti. Epilátor je vybaven tryskou pro depilaci citlivých oblastí.

Přístroj lze použít ve sprše. Výrobce používá v zařízení zvláštní systém, který snižuje nepohodlí během procedury.

Epilátor Philips HP 6521 odkazuje na disk. Disky jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu se stříbrnými ionty.

Mezi nevýhody tohoto modelu patří vysoká hladina hluku a nedostatečné osvětlení. Epilátor Philips HP 6521 lze používat ve sprše

Rowenta ticho měkké ep5660

Funkcí zařízení je dvojité pouzdro, které umožňuje snížit hlučnost na minimum. Přístroj poskytuje pečlivou depilaci bez podráždění. Navíc model obsahuje masážní koule, které snižují bolest.

Mezi výhody, které byly zaznamenány při plovoucí hlavě. Sada obsahuje také trysku pro intimní oblast, pro peeling a trimování.

Přístroj je napájen ze sítě, což výrazně snižuje jeho náklady a váhu. Epilátor však může být použit pouze pro suchou depilaci. Rowenta Ticho měkké ep5660 je levnější než jiné analogy díky napájení ze sítě

Remington EP7020 hladký Silky

Pinzety z americké firmy mají plovoucí hlavu, trysku pro oblast bikin a masážní trysku. Přístroj zachytí i velmi krátké vlasy, proto může být intimní oblast efektivnější.

Přístroj je určen pouze pro suchou depilaci. Remington EP7020 hladký Silky má dvě rychlosti a podsvícení. Epilátor Remington EP7020 Smooth Silky je určen pouze pro suchou depilaci.

Chemické depilátory

Bez ohledu na triky, které mohou výrobci epilátorů použít, je proces odstraňování chloupků v oblasti bikin stále doprovázen bolestí, což je důvod, proč se některé ženy neodvažují používat zařízení k depilaci této části těla. Dávají přednost odstranění vlasů depilačními krémy.

Aktivní složky ve složení zničí vlasovou šachtu, zatímco kořen vlasů zůstává neporušený. Proto se vlasy na kůži objevují ve 2-3 dnech.

Při výběru depilačního krému je třeba věnovat pozornost tomu, jaké další složky jsou součástí jeho složení. Přední výrobci obohacují výrobek o látky, které výrazně snižují růst vlasů a zjemňují jejich strukturu. Proto se při pravidelném používání depilačních krémů vlasy zhoršují a ztrácejí.

Mezi nejoblíbenější prostředky depilátorů patří:

 • Veetový krém. Může být dokonce použita pro nadměrnou dráždivost pokožky. V radě Veet jsou nástroje, které lze použít přímo ve sprše. Kromě toho nabízí výrobce kompletní krém na péči o pleť po nanesení krému do depilačního krému; Krém Veet pro citlivou pleť může být použit pro depilaci intimní oblasti
 • Cliven dělá pokožku měkkou a sametovou. Obsahuje mandlový olej a glycerin. Krém nemá štiplavý zápach, než se mohou pochlubit jiné výrobky; Cliven krém jemně vyživuje pokožku mandlovým olejem a glycerinem
 • Velvet je považován za účinný nástroj za nízkou cenu. Spotřebitelé říkají, že krém téměř nezpůsobuje alergie, ale jeho nevýhodou je silná vůně; Velvet Cream obsahuje výtažky z mořských řas
 • Evelin má možná největší řadu depilačních krémů. Podle názoru spotřebitelů produkty Evelin účinně odstraňují nejen vlasy z povrchu těla, ale také změkčují a oživují pokožku, vyhlazují ji, zvlhčují a obnovují; Výrobek obsahuje bílkoviny z hedvábí a extrakt aloe vera
 • Okurekaná okurka výrazně zpomaluje růst vzdálených chlupů v důsledku obsahu extraktu listů papáje, chmele a šalvěje a extrakt z okurky a aloe vera hydratuje pokožku. Okurka s okurkou nejen odstraňuje chloupky, ale také jemně pečuje o pokožku intimní oblasti

Depilační krémy se nedoporučují pro odstranění chloupků v oblasti hlubokých bikin, protože aktivní chemické složky mohou poškodit sliznici a vést k výskytu závažného zánětu.

Recenze

Koupil jsem ten nejjednodušší Braun Silk Epil 1. Tento model mě přilákal z několika důvodů. Vážená firma. Žádné další miniaplikace, které vytvářejí iluzi snadného používání. Vestavěná baterka, schopnost používat ji pod vodou, samostatná baterie byla pro mě zbytečná. Byl jsem si dobře vědom toho, že poprvé by to ublížilo, i přes masážní válečky a chladicí podložky pokročilejších modelů. Ano, a 40 pinzet namísto 20 by sotva udělalo méně bolesti... A udržení výsledku bude mnohem jednodušší. Náklady na jednotku. V Eldoradu to stálo 1350 p. Pokud jste zmatení vyhledávání, můžete najít za nižší cenu. Nevidím potřebu další anestezie pro sebe, mohu trpět. Navíc nejbolestivější byl jen první postup. Dokonce jsem se klidně pohyboval. Za prvé, musíte růst vlasů o 0,3-0,5 cm. Pokud jsou vlasy delší, jemně je ozdobte nůžkami. Chcete-li udržet výsledek, procházím epilátor jednou týdně. A trvá to 10-15 minut. Spotřebitelská společnost Dideyda použila epilátor Braun Silk Epil 1 k ošetření intimní oblasti.

Dideyda

http://irecommend.ru/content/cherez-ternii-k-zvezdam-epilyatsiya-dlya-chainikov-ya-obuzdala-tebya-shaitan-mashina-moi-opy

Velký epilátor Panasonic ES-ED90! Používám i pro bikiny. Výhody: 48 pinzet, světel, mokré odstranění chloupků, 2 režimy, bikini hlava, odlupující se hlavu, plovoucí epilační hlava + sprchový gel jako dárek. Epilátor je napájen bateriemi. Plné nabití mi stačí k epilaci nohou, podpaží, bikin a peelingových nohou (já a můj manžel) a já mohu zůstat! Poplatky za hodinu. Během epilace někdy odráží část vlasů, proto po několika dnech opakuji postup, aby se odstranily zbytky. Nejprve, před epilací, byl na kůži podpaží a bikin postřikován trochu lidokainu. Teď už necítím žádnou bolest z epilace.

Anemone

http://irecommend.ru/content/otlichnyi-epilyator-ispolzuyu-dazhe-dlya-bikini

Zvykl jsem na epilátor (mám starou starou hnědou), jen jsem si odstranil chlupy na nohou a všechno ostatní byl horký vosk. A po zakoupení Braun Silk Epil Xpressive 7281 Epilátor jsem již nepotřeboval vosk. Nohy vůbec neublíží a oblast bikin a podpaží se cítí docela dost. Kolik času a peněz jsem strávil na odstraňování chloupků, ale teď je to snadné a rychlé. A vždy hladká kůže!

Marusya-II

http://irecommend.ru/content/super-puper-kozha

Epilátor Philips HP 6521/01. Vzal jsem si ji s kufříkem, který zahrnoval jak sebe, tak minipilátor pro intimní oblasti a podpaží (+ čisticí kartáček a nabíječka). Ale abych byl upřímný, po několika měsících přestala druhá pracovat a nebylo možné ho opravit, nerozuměl, a tak jsem ho vyhodil pryč! Za to jsem natočil hvězdu (vypadal jako trimmer, stejně dlouhý a tenký, ale neřezal ho, ale vytáhl ji). Mám rád samotný epilátor (používám ho nejen na nohou, ale i na jiných citlivých místech). Velkým plusem je to, že může být použit ve vodě, a to dokonale pomáhá odstranit zbytečné nepohodlí (zvláště pokud máte vysokou prahovou citlivost). To znamená, že můžete bezpečně ležet v horké lázni, parní kůže a proepiliruyutsya tam. Hlučí samozřejmě hlasitě, ale to není nic. Vytahuji jak na suchou kůži, tak na vlhkou (zde, protože je pro někoho vhodnější). Nevytahuje všechny chlupy, to znamená, že nebude vytahovat příliš krátce (1 mm), je nutné růst alespoň 2-3 mm.

Aquamarine96

http://irecommend.ru/content/komfortnoe-epilirovanie-bez-boli-vozmozhno

Nějak jsem si zvyklý na epilátory baterií. Žijí až do konce záruky a začnou se divit. Obecně jsem se opět stal psycho, když dobíjecí baterie, po 5 minutách práce, požádala o nabíjení, šel do obchodu. Koupil jsem tuto růžovou okouzlující bytost (epilátor Rowenta Silence soft ep5660), pracující ze sítě. Nevím ani proč, akce, extra body. Vyřešit svou práci. Cítí se nejméně bolestivé, i když je to naprosto upřímné, to je opravdu na prvním místě. Poměrně hlučné. Pro mě je jedna velmi významná, ale na jeho nohách tenké řídké blond vlasy. Pocity se rozpadly přesně na polovinu. Získává však pevnou plochu 5 pro podpaží a oblast bikin. Obecně doporučuji držitelům tvrdých silných vlasů s čistým svědomím. A vzít si model bez příloh, to, co je připojeno, je naprosto zbytečné, no, možná jen pro peeling, ale také nic zvláštního. Omezovače pouze zasahují.

Umora

http://irecommend.ru/content/khoroshii-epilyator-dlya-zhestkikh-volos

Depilace intimní oblasti s použitím epilátoru je doprovázena bolestivými pocity. Při nákupu zařízení proto musíte správně přistupovat k jeho výběru. Odborníci doporučují koupit modely, které jsou dodávány s příslušenstvím pro depilaci citlivých oblastí. Velkou výhodou je schopnost používat epilátor ve sprše, protože pod vodou není bolest tak špatná. Mnoho spotřebitelů se však domnívá, že všechna příslušenství nemusí vždy odůvodňovat vysokou cenu zařízení.

Jak používat epilátor pro bikini zónu doma

Oblast bikin je nejbolestivější částí těla pro jakoukoliv epilaci. Módní trendy nás přivádějí, abychom se zbavili vlasů i v intímních místech. Při sledování krásy jsou ženy připraveny zažít jakýkoli způsob odstranění nežádoucích vlasů, včetně použití epilátoru.

Mohu odstranit vlasy epilátorem v oblasti bikin?

Tenká a jemná kůže v jemné oblasti bikin reaguje velmi citlivě na odstranění vlasů z kořene, což dává ženám nepohodlí. Nicméně, přes různé typy odstranění chloupků, jeden z nejpopulárnějších metod, jak se zbavit nežádoucí vlasy je stále používá epilátor.

Tento přístroj je speciální elektrický přístroj s otočnou hlavou. Během práce vytáhne chloupky z kořene s ocelovou nebo keramickou pinzetou. Tato metoda odstraňování chloupků umožňuje rychlou úpravu pokožky měkkou a hladkou.

Použití epilátoru však má jednu hlavní nevýhodu - bolestivost postupu. A pokud mluvíme o odstraňování chloupků v oblasti bikin, pak je malý bzučací stroj vnímán jako skutečný "nástroj mučení". Ale je to opravdu strašidelné?

Ženská intimní zóna může být rozdělena do tří částí:

 • bikiniová linie je oblast pokožky, která se nepokrývá kalhotkami. Na tomto místě bude bolest minimální. Proto je možné epilovat tuto oblast během několika minut;
 • hluboké bikiny zahrnují odstranění vlasů v řadě nohaviček a ve veřejné části bez ovlivnění stydkých pysků. Tento postup trvá déle a může vyžadovat použití speciálních léků proti bolesti;
 • celková bikini - je úplné odstranění vlasů, včetně pysky a kůže mezi hýždími. Daleko od každého se rozhoduje o takovém postupu, preferuje méně bolestivé holení běžným strojem.

Z hlediska kosmetologie nezáleží na tom, jakým způsobem se nechtěné vlasy odstraní, a to i z hluboké bikinové zóny. To může být stejně drahé laserové odstranění chloupků a použití pinzety. Hlavní věc je, že zvolená metoda je pro tuto ženu plně vhodná a přispívá k dosažení požadovaného výsledku.

Výběr nejlepšího epilátoru pro oblast bikin

Při výběru zařízení pro odstranění chloupků by měla být odpuzována nejen z ceny a pověsti výrobce. Neexistují žádné specializované epilátory pro oblast bikin, ať už se jedná o některé zastoupení, může stejně dobře odstranit vlasy z jakékoliv části těla.

Dobrý epilátor by měl být pohodlný na to, abyste "leželi" v ruce, aby se během operace neklouzal. Chcete-li odstranit nežádoucí vlasy na intímném místě, musíte mít speciální trysku s menším počtem pinzet než standardní. Tím se nejenom sníží bolest, ale i obtížné oblasti. Navíc při výběru zařízení byste měli zjistit, zda funguje na bateriích, nebo se ujistěte, že je připojen k síti.

Tam jsou epilátory, které mohou být dokonce použity ve sprše. Tato volba pomůže snížit bolestivé pocity z procesu odstraňování chloupků.

Dnes je v elektronických obchodech k dispozici velmi široká škála epilátorů od renomovaných výrobců.

Panasonic ES-WD74

Podle recenzí je nejvhodnějším epilátorem pro intimní zónu panasonic ES-WD74. Toto zařízení je vybaveno speciální odnímatelnou hlavou, díky níž je pokožka hladká, a to i v nejnepříznivějších oblastech. Epilátor Panasonic je napájen bateriemi a má vodotěsné pouzdro, které jej umožňuje používat ve sprše. Díky 48 ocelovým pinzetám se rychle a efektivně odstraní i velmi krátké vlasy.

Epilátor Panasonic ES-WD74 vhodný pro bezbolestné odstranění chloupků v oblasti bikin

Braun 7181 Silk-epil

Braun 7181 Silk-epil je také velkým požadavkem. Výrobce se etabloval jako vůdce v oblasti péče o elektroniku pro každodenní použití. Součástí tohoto modelu je bikini a holicí hlavice. Pomocí epilátoru Braun můžete nejen odstranit vlasy, ale i vytvořit kreativní intimní účesy.

Moderní epilátor Braun 7181 Silk-epil je vhodný pro kompletní odstranění chloupků v oblasti bikin

Rowenta EP-8460

Charakteristickým rysem přístroje Rowenta EP-8460 je přítomnost masážních hlav na trysce pro ošetření intimních míst. To vám umožní snížit veškerou bolest na minimum. Bodové světlo vám pomůže odstranit i nejtenčí chloupky.

Epilátor Rowenta EP-8460 má masážní trysku a bodové světlo

Jak používat epilátor doma

Během odstraňování vlasů je důležité dodržovat postup a pokyny pro používání elektrického zařízení. Nejčastěji se vyskytují nepříjemné pocity pouze při prvním odstraňování vlasů. Následné postupy budou tolerantnější, protože vlasový folikul oslabí a bude s epilátorem rychlejší.

Chcete-li omezit bolest na minimum, nezapomeňte na následující pravidla:

 • u žen se kůže stává citlivější 3-4 dny před nástupem menstruace. Zatímco po "červených dnech" se bolest cítí mnohem méně;
 • Nezanedbatelné je také denní doba, kdy se provádí odstraňování chloupků. Takže nejbolestivější pocity mohou nastat při odstraňování vlasů ihned po probuzení. Ale nejlepší čas na ošetření pleti bude od 17 do 19 hodin;
 • pokud máte velmi citlivou pokožku a dokonce s obvyklými pinzety můžete paniku, můžete použít speciální léky proti bolesti. Například krém Emla, který má ve svém složení zmrazovací účinek díky lidokainu;
 • pro epilování oblasti bikin pomocí moderního přístroje stačí mít vlasy o délce 2-3 milimetry. Dlouhé vlasy se doporučují k předřezání nebo zpracování holicího strojku několik dní před úplným odstraněním z kořene. Bezprostředně před epilací se vyžaduje, aby se pokožka parovala horkou lázní;
 • je lepší začít odstraňovat nežádoucí vegetaci z linie bikin, postupně se přemísťovat k pubisům a pysky. V tomto případě by epilátor měl být udržován v pravém úhlu a přístroj by měl být chráněn proti růstu vlasů. A aby se minimalizovala bolest, můžete lehce utáhnout kůži a nastavit nejmenší rychlost otáčejících se hlavic pinzetou;
 • ihned po epilaci musí být kůže ošetřena antiseptikem. Může se jednat o roztok chlorhexidinu nebo o speciální léčebné gely, které mají schopnost zpomalit následný růst vlasů. A během prvních dvou dnů po proceduře se zdržte výletů na moře a opalování.

Emla krém lze použít při lokální anestezii během epilace oblasti bikin.

Možné důsledky použití epilátoru

Hladká a jemná kůže - to je to, co každá dívka od epilace očekává. Nepodařilo se však vždy zaznamenat požadovaný výsledek bezprostředně po skončení procedury. Často se v oblasti bikini objevují červené skvrny způsobené agresivním odstraněním vlasů pinzetou. Podráždění nemusí trvat několik hodin, někdy i několik dní. V tomto případě to vše závisí na individuálních vlastnostech a struktuře pokožky.

Pokud plánujete dovolenou nebo datum, je lepší provést epilaci 2-3 dny před očekávanou událostí.

Pravidelné používání epilátoru může způsobit tvorbu zarostlých vlasů. Tento nepříjemný důsledek je snadné odstranit, pokud poskytnete řádnou péči o jemnou pokožku oblasti bikin mezi léčbami. Chcete-li to provést, stačí použít křovinu na bázi mořské soli nebo mleté ​​kávy jednou za několik dní.

Recenze na odstranění chloupků doma

V síti najdete mnoho recenzí o použití epilátoru k odstranění nežádoucích vlasů v oblasti bikin. Názory dívky, které se radši zbavují nežádoucí vegetace samy o sobě, většinou pozitivní, navzdory výskytu bolestivých pocitů.

Teď používám pouze epilátor. Chloupky byly opravdu mnohem měkčí, tenčí, ztratily část pigmentu a přestaly být černouhelné, kořeny v polovině a tudíž méně bolesti, ale tento účinek se objeví teprve po 4. postupu, pokud používáte epilátor. Nečekejte na zázraky ihned!

Wilder Wein

https://irecommend.ru/content/regulyarno-delayu-epilyatorom-glubokoe-bikini-uzhe-5-yi-god-sovety-byvalogo-mazokhista-po-ne

Dívky, já nevolám někoho na tento typ odstranění chloupků! Je to trochu bolestivé a časově náročné. Jenom sdílet své zkušenosti. Šel jsem na to po dlouhou dobu! Moje matka to začala dělat před několika lety, ale stále jsem se nemohla rozhodnout o tomto úkonu inkvizice, ale přišel jsem k tomu. Teď stroj vůbec nepoužívám! Leží v nečinnosti. Neumím si představit, jak se mohu vrátit k holení. Ne v životě!

_printemps_

https://irecommend.ru/content/epilyator-dlya-samykh-smelykh-ili-kak-ya-prishla-k-epilyatsii-volos-tam-etim-sposobom-pri-pr

Odstranění epilátoru je jen jedním z mnoha způsobů, jak zjemnit pokožku. Přišel k němu pouze v případě oblasti bikin. Nejvýznamnějším momentem pro mě je, že pokožka zůstává měkká a vypadá esteticky příjemně dokonce i týden po skončení procedury. A to nejen mě miluje)

Dideyda

https://irecommend.ru/content/cherez-ternii-k-zvezdam-epilyatsiya-dlya-chainikov-ya-obuzdala-tebya-shaitan-mashina-moi-opy

Video: tajemství odstraňování epilace epilátorem v oblasti bikin

Použití epilátoru pro jemnou bikini zónu nebo ne je čistě individuální záležitost. Vše závisí na citlivosti pokožky a prahu bolesti. V každém případě je toto jednoduché elektrické zařízení schopno rychle provést intimní místo v pořádku bez přípravných akcí a velkých peněžních nákladů. Stačí, když jednou zakoupíte vysoce kvalitní epilátor, který bude pravidelně sloužit po několik let.

Výběr nejlepších ženských epilátorů pro intimní oblast

Moderní ženy věnují zvláštní pozornost péči o své tělo, jsou obzvlášť opatrní v oblasti bikin. Pro odstranění vlasů nebo účesy byly vytvořeny mnoho různých nástrojů a zařízení. Ale nejoblíbenější zařízení, které získalo obrovské množství pozitivních recenzí, je epilátor pro oblast bikin.

Modely pro intimní oblast

Výběr tohoto zařízení je však poměrně komplikovaný, protože v této oblasti jsou velmi citlivé oblasti, které vyžadují jemnou péči. Odstranění chloupků nevhodným zařízením může vést k mnoha negativním důsledkům:

 • tvorba vyrážky;
 • vzhled podráždění;
 • Mohou se objevit oblasti silného zarudnutí a dokonce i popáleniny.

Z tohoto důvodu mnoho výrobců začalo vyrábět mnoho modelů, které jsou speciálně navrženy pro odstranění chloupků v intímované oblasti. Ale i tato rozmanitost nepomáhá k volbě ve prospěch určitého modelu.

Řekněme vám, který epilátor by měl být upřednostňován, aby byl vhodný nejen pro intimní místa, ale také pro péči o nohy a podpaží.

Který epilátor způsobí, že je bezbolestný?

Hlavní vlastnosti, které by měly mít epilátor

Abychom si vybrali vysoce kvalitní a spolehlivé zařízení pro péči v oblasti bikin, musíme nejdříve pochopit, jaké funkce a vlastnosti by měly mít. To je jediný způsob, jak si koupit dobrý epilátor pro intimní zónu.

 1. Potřebujete zařízení, které může pracovat jak ze sítě, tak z baterií. Je lepší, pokud zařízení kombinuje tyto dvě možnosti. Pracovní offline zařízení jsou vhodná pro ty, kteří tuto proceduru dělají ve sprše. Pokud se proces uskuteční v místnosti, můžete si zakoupit model, který pracuje v síti.
 2. Zařízení by mělo být pohodlné, to znamená, že jeho hmotnost by měla být minimální.
 3. Postup způsobuje nepohodlí, proto by měl být co nejrychlejší, ale také co nejúčinněji. Dále by měl být výsledek manipulace zachován po dlouhou dobu, což znamená, že zařízení by mělo vytáhnout všechny vlasy žárovkami.
 4. Pro snížení bolesti během manipulace by zařízení mělo zahrnovat buď speciální funkce (masér, proudění vzduchu), nebo speciální chladicí rukavice.
 5. Zařízení pro odstranění chloupků může fungovat dvěma způsoby: táhněte vlasy kotoučem nebo pinzetou.
 6. Je také žádoucí, aby zařízení mělo několik provozních režimů. První je jemná, odstranění není tak intenzivní jako při druhé rychlosti.

Abyste minimalizovali riziko podráždění, musíte dezinfikovat povrch dezinfekčním přípravkem před zahájením léčby.

Typy epilátorů pro oblast bikin

Chcete-li pochopit, které epilátory jsou lepší, musíte se nejprve zabývat jejich typy. Na moderním trhu je mnoho modelů. Mohou být rozděleny do dvou typů:

 1. Disk - uvnitř je nainstalován mechanismus z disků, který během práce zachycuje chloupky, zvedne je a pak je vytáhne.
 2. Pinzeta - zařízení s pinzetou až do 48 kusů, v závislosti na modelu. Během práce zachycují jednotlivé vlasy a vytahují je. Některé modely, které mají dvě rychlosti, jsou některé z nich schopné zavřít, čímž je postup jemnější. Funkce - mechanismus je umístěn uvnitř konstrukce sítě, což blokuje možnost kontaktu s kůží a pinzety.

Rychlost odstranění chloupků, oba výrobky jsou stejné. Podle výzkumu a recenzí lze však konstatovat, že pinzety jsou nejjemnější. Jsou vhodné pro citlivou pokožku.

Aby se epilace uskutečnila rychle a efektivně, musíte sledovat délku chloupků. Nemělo by to být více než tři milimetry.

Pro zjednodušení výběru epilátoru jsme sestavili malé hodnocení nejlepších modelů. Je založen na četných recenzích.

Nejlepší epilátory pro intimní zónu

Pokud jste dříve nepoužívali epilátory, je lepší věnovat pozornost pinzetám. Jejich rozsah není příliš široký, jako diskové zařízení, navíc jsou náklady výrazně vyšší. Nicméně, oni dělají vynikající práci s jejich úkoly a nezpůsobují podráždění.

Přečtěte si o výhodách a nevýhodách epilátoru s elektrickými nitěmi zde.

Braun 7561 Silk-epil 7 - jeden z nejlepších modelů

Německá značka Braun je považována za nejlepší. Celá řada těchto zařízení má jedinečné funkce:

 • dokonale se vyrovná s malými vlasy;
 • působí efektivně, ale delikátně, aniž by způsobily zarudnutí;
 • využívají se nové technologie, které umožňují odstranit vlasy z choulostivých zón s vysokou kvalitou a prakticky bezbolestnými.
 • Je možné nastavit rychlost práce - dva režimy. První rychlost je ideální pro ty, kteří epilují oblast bikini poprvé. Během operace epilátor "Brown" (Braun) pro hluboké bikiny neposkytuje péči o všechny pinzety současně, jenom část z nich. Ale současně je kvalita epilace stejně vysoká;
 • odstranění chloupků provádí 40 pinzet, které se nacházejí za speciální sítí. Tato technika zabraňuje tomu, aby pinzeta chytla chloupky spolu s kůží, což má po manipulaci příznivý vliv na její stav;
 • Baterie je docela prostorná. Umožňuje epilaci po dobu 45 minut;
 • model je vybaven plovoucí hlavou - zlepšuje kvalitu manipulace, protože umožňuje odstranit i ty nevýznamné procesy;
 • epilátor je zcela vodotěsný, takže jej lze použít ve sprše;
 • tam je podsvícení;
 • další přídavná zařízení, jako zátka, masér, učiní epilaci v jemnější oblasti jemnější. Součástí je také holicí tryska a chladicí ubrousky.

Jediným nedostatkem tohoto zařízení je vysoká cena. V některých obchodech cena dosáhne 6000 rublů.

Nejlepší epilátor od firmy Braun

Rowenta EP 8460 - s funkcí foukání

V tomto modelu jsou ideálně kombinovány takové pojmy jako cena a kvalita. Rowenta EP 8460 - nejlepší epilátor pro oblast bikin. Navíc je ideální pro hluboké odstranění vlasů z intimní zóny.

Jak rozebrat epilátor Rovent - přečtěte si náš článek.

 • Dostupné náklady - 6 500 rublů. Tato cena je zcela opodstatněná. Model má poměrně velkou sadu trysek, je vysoce kvalitní a spolehlivý;
 • pro snížení bolestivého účinku má výrobek několik dalších trysek - masér, stejně jako systém proudění vzduchu;
 • plovoucí hlava zajišťuje vysoce kvalitní odstranění i těch nejmenších chloupků;
 • můžete nastavit omezení rychlosti;
 • tam je podsvícení a spousta trysek, které umožňují epilaci dobře.
 • epilátor pracuje v síti;
 • Nepoužívejte pod vodou.

Navzdory nedostatkům je epilátor nejlepší pro zpracování oblasti bikin. Je vybaven všemi potřebnými pro jemné a vysoce kvalitní odstranění chloupků.

Nejlepší epilátor s funkcí foukání

Philips HP 6455/00 - zabiják vlasů

Tento model byl speciálně vytvořen pro vytvoření účesů v oblasti bikin. Navzdory relativně nízkým nákladům společnosti Philips (Philips) má HP 6455/00 poměrně širokou škálu příloh, díky nimž je epilační proces lepší a méně bolestivý.

 • epilátor je schopen odstranit krátké vlasy až 0,5 milimetru;
 • přístroj má vodotěsné pouzdro;
 • funguje jak ze sítě, tak z baterií;
 • Sada obsahuje trysky: epilátor pro odstranění nežádoucí vegetace, mini-epilátor pro intimní oblasti, pinzeta pro tvorbu stylingu.

Samozřejmě, že toto zařízení neobsahuje chladicí trysku nebo dmychadlo, aby získalo první místo v žebříčku. Nicméně navzdory tomu model obdržel od uživatelů mnoho pozitivní zpětné vazby. Jeho cena se může lišit od 3 000 rublů a 4 000.

Rozpočtový model pro styling

Epilátor Braun Silk-épil 7 SE 7281 - nejlepší model

Nejlepší epilátor od tohoto výrobce. Plovoucí hlava zajišťuje optimální úhel záběru. Vlasy, jejichž délka nedosáhla ani 0,5 milimetru, zvedla 40 pinzet a vytáhla je.

Tento přístroj lze používat s pěnou, stejně jako s kohoutem a suchým způsobem péče. Současně zůstává kůže hladká a bez zarudnutí, bez ohledu na způsob odstranění. Pro zvýšení úrovně pohodlí je nutné použít speciální chladicí ubrousky, které jsou součástí sady. Kromě toho je k dispozici tryska s masážním systémem, který usnadňuje proces odstraňování.

Zařízení je vybaveno speciální holicí hlavou, která slouží k odstranění vlasů v oblasti bikin. Vestavěné světlo nevynechává jediný ani ten nejmenší.

Epilátor Braun Silk-épil 7 SE 7281

Hermetické pouzdro umožňuje použití epilátoru ve sprše, aby vypustil všechny jeho mechanismy bez strachu.

 • nejlepší epilátor pro suché a mokré kontrakce vlasů;
 • i ty nejmenší chloupky jsou odstraněny;
 • baterie, která zlepšuje proces;
 • existuje speciální systém, který pomáhá detekovat nejmenší chloupky;
 • rychlostní nastavení;
 • tři trysky včetně trimru.

Jedinou nevýhodou tohoto modelu jsou vysoké náklady. Můžete ho koupit nyní za 7000 rublů. Vzhledem k tomu, že všechny pozitivní vlastnosti zařízení, stejně jako snadné použití, účinek anestezie během manipulace, jsou náklady zcela opodstatněné.

Ihned po epilaci intimní oblasti by měla být kůže ošetřena peroxidem vodíku. Pak ráno z podráždění kvůli vytáhnutí vlasů nezůstane stopa.

To je lepší - epilátor nebo krk, přečtěte si zde.

Pro Více Informací O Suché Vlasy