logo

Epilátor pro intimní oblasti

Vědci prokázali, že ženy sexy spodní prádlo mají pocit jistoty. Nechte se pokračovat v řetězci myšlenek a uvědomte si, že slušný sex s hladkým bikinistickým prostorem se cítí ještě svůdnější - to jim pomůže epilátor v intímních oblastech. Jaké jsou jeho rozdíly od klasické analogové, znáte právě teď.

Zvláštní funkce

Epilace není vždy příjemným a dokonce nepohodlným procesem, ale to je to, co umožňuje dosáhnout účesu hladké pokožky bez nadměrné vegetace. Depilace intimní oblasti (holení nebo pomocí krému na odstranění chloupků) odstraňuje vlasy po dobu několika dní a rychle rostou. Podstatou epilace je odstranění vlasových folikulů a narušení struktury folikulů, kvůli nimž chloupky po postupu postupují pomaleji. Dalším plusem je, že jsou mnohem tenčí.

Epilátor pro intimní oblast vám umožňuje zbavit se nežádoucí vegetace po dobu 2 až 4 týdnů (v závislosti na rychlosti přirozeného růstu vlasů a jejich struktuře). Má řadu funkcí. Stojí za to mluvit o výhodách vlasového odstranění vlasů pomocí speciálního stroje:

 1. Snadné použití. Je příjemnější provádět odstraňování chloupků sami, než důvěřovat tělu mistru (pokud není nejlepší kamarádka).
 2. Kvalitativní výsledek se udržuje po dobu 2 až 4 týdnů.
 3. Růst vlasů se zpomaluje, jejich kvalita se výrazně zhoršuje - u žen to je "po ruce".
 4. Umožňuje odstranit vlasy v intimní oblasti pomocí hluboké bikiny nebo klasické techniky. Podstatou první je naprostá hladkost, druhá je odstranění vlasů podél kalhot.
 5. Šetří peníze a čas - nemusíte navštěvovat drahý salon, stačí koupit auto a používat ho doma - po dobu několika let (a ještě více).

Hodnocení domácí epilátory pro oblast bikin. Výhody a nevýhody

Žena se vždy snaží o bezvadný vzhled. Oblast bikin není výjimkou. Je velmi obtížné dosáhnout perfektní bikini s konvenčním holícím strojkem. Nejlepším řešením by bylo použití epilátoru, který nejenže dá dobrý výsledek, ale také ho opraví po dlouhou dobu.

 • Rychlá navigace k článku:
 • Nejlepší epilátor pro oblast bikin
 • Princip činnosti epilátorů
 • Typy epilátorů bolesti
 • Jak si vybrat epilátor
 • Vlastnosti epilátoru intimní oblasti
 • Požadavky na epilátor bikinové zóny
 • Recenze

Který epilátor je vhodnější pro oblast bikin

Odstranění vlasů v oblasti bikin je poměrně nepříjemný proces. Technika se zlepšuje a existuje stále více metod, jak tento problém odstranit nejméně bolestivými pocity.

Bikini - jedno z nejjemnějších míst

Dívky si mohou zvolit nejvhodnější cestu pro sebe:

• použití holicího strojku, epilátoru;
• použití krémů a krémů;
• bioepilace;
• elektrolýza;
• fotoepilace;
• laserové epilace.

Je třeba z tohoto seznamu zvýraznit epilátor pro bikini zónu: hodnocení, které je lepší mezi ostatními, pomůže určit výběr nejvhodnějšího modelu. Před nákupem věnujte pozornost samozřejmě vzhledu, snadnosti použití, principu provozu, užitečných funkcí, způsobů provozu, přítomnosti rychlosti.

Je zapotřebí, aby epilátor měl zařízení, které snižují bolest (chladicí gel, proud studeného vzduchu, masážní trysky).

Kůže v intimní oblasti je citlivá a vyžaduje obezřetnou péči.

Chcete-li to provést, vyberte zařízení, které může pracovat ve vodě. Horká, vlhká pokožka oteplovaná v horké vodě je snadněji epilační. Takže nepříjemný postup bude méně bolestivý, rychlejší a účinnější.

Na základě recenzí epilátorů pro bikini zónu, uvažující o tom, který z nich je lepší, jsme dospěli k závěru, že jsou tři žádané výrobci: Brown, Roventa a Panasonic.

Nejlepší modely epilátorů Panasonic zahrnují odnímatelné hlavy, které vám umožní pečlivě zdobit oblast bikin. Povoleno používat ve vodě. K dispozici je spolehlivá baterie, velké množství pinzety, díky čemuž je postup odstranění chloupků okamžitý.

Model epilátoru Panasonic pro použití ve vodě

Prakticky všechny modely firmy Roventa jsou vybaveny trimerem a speciálně navrženou bikinistickou hlavicí. Samotná hlava zahrnuje masážní koule, které snižují bolest.

Brownovy modely mají alespoň tři tipy. Navíc model může být použit jak jako epilátor, tak jako holicí strojek, který vám umožní uklízet oblast bikin a zvednout zbývající nežádoucí vlasy.

Je-li rozhodnutí o nákupu epilátoru již provedeno, ale existují určité potíže při výběru správného, ​​vhodného výběru modelu, není třeba ho rozčílit, všichni naleznou užitečné informace, tipy a recenze na internetu.

Druhy epilátorů na principu účinku

Před použitím epilátoru v intimní zóně se doporučuje seznámit se s principem její činnosti a seznámit se s možnými typy epilátorů podle principu fungování.

Moderní epilátor pro oblast bikin (recenze, které je lepší u podobných zařízení jsou velmi užitečné) je unikátní přenosné zařízení.

Jeho hlavním účelem je vyčistit kůži od vlasů. Epilátor obsahuje otáčející se kotouče nebo desky (systém s více kleštěmi), které vytahují vlasy z kořene. Všechny modely se liší pouze počtem disků, desek (od 20 do 40 párů). Navíc rychlost zařízení a přepínání rychlostí (rychlost vytahování chloupků po určitou dobu) se liší.

Model hnědého epilátoru s masážní tryskou

Odstranění méně než 33 chlupů je součástí diskového epilátoru a 20 nebo 40 lamel. Zvažuje se, že disková zařízení jsou kvalitativnější, ale nejčastěji jsou lamelární. To je způsobeno skutečností, že dívky stále chtějí, aby se bolestivý proces uskutečnil co nejrychleji.

Diskové epilátory mají výhodu - nezpůsobují alergie ve formě podráždění pokožky.

Zajímavý fakt! Epilátory na trhu s domácími spotřebiči se objevily už před méně než 20 lety. Obdrželi je opatrně. První epilátor byl propuštěn společností Philips v roce 1988.

Bolestný postup odstranění chloupků z intimní zóny pomocí epilátoru není vše připraveno vydržet. Mnoho dívek se nelíbí o použití epilátoru v oblasti bikin. Nicméně, jaký způsob depilace je lepší, je na vás.

Typy epilátorů podle metody anestézie

Hlavním důvodem, proč dívky nejsou ve spěchu získat epilátor pro oblast bikin, je bolestivost postupu. Pokud není kůže příliš citlivá, je tato metoda odstraňování chloupků vhodná, ale pro osoby s velmi citlivou kůží v této oblasti je nejlepší najít nějakou alternativu k epilátoru.

Skutečnost, že reklama epilátorů pro intimní zónu slibuje hladkou a sametovou kůži po dobu až čtyř týdnů, je fascinující. Ale ti, kteří se stále rozhodli koupit epilátor, se musí seznámit s informacemi o rozdílu mezi těmito zařízeními podle typu anestezie.

Při anestezii se tedy bere v úvahu:

 • Stupeň vibrační masáže. Masíruje, uvolňuje a vyhlazuje pokožku intimní oblasti, což snižuje bolest. Stupeň vibrační masáže v hnědých epilátorech je zvláště vyvinut.
 • Stupeň chlazení. V epilátorech může být použita jako speciální heliové sáček, který je chlazený v chladničce v předvečer samotného postupu, stejně jako doma vyráběné ledové balení, studené ručníky.
 • Stupeň foukání. Epilátory vybavené speciální foukáním, mini-ventilátory, které slouží pro proud studeného vzduchu do požadované oblasti pokožky. Philips je známá tím, že má v epilátorech dobrý dojem. Tato volba je ideální pro citlivou a citlivou pokožku.
Výběr správného epilátoru vyžaduje vážný přístup.

Pro všechny epilátory s přítomností analgetického účinku se používají speciální značky (SE, E, SS).

Dále můžete vyzkoušet jiné metody úlevy od bolesti před použitím epilátoru v oblasti bikin (tablety, spreje, krémy).

Po vyzkoušení epilátoru v oblasti bikin (recenze, které lze lépe najít na specializovaných místech), můžete obratně diskutovat o kvalitě různých modelů a poradit je svým přátelům.

Jaký postup se má při výběru epilátoru řídit

Výběr správného epilátoru pro bikini zónu je obtížné, dokonce i uživatelské recenze, které z nich je lepší, někdy s tímto úkolem nemůže pomoci. Abyste nějak pochopili mnoho modelů epilátorů, stojí za to vyzdvihnout si hlavní aspekty volby.

Nejprve věnujte pozornost:

 1. Počet rychlostí.
 2. Hlavní trysky.
 3. Počet pinzet nebo desek.
 4. Dieta
 5. Další trysky.

Epilátor režimu rychlosti. Hraje důležitou roli při odstraňování chloupků. Při chybném režimu rychlosti se vlasy nevytahují, ale jen se zlomí. Následkem tohoto postupu nebude trvat déle než týden.

Existují tři rychlosti - rychlé, pomalé a normální.

Čím nižší je rychlost epilátoru, tím důkladněji bude kůže očistěna.

Pomalý režim se používá pro silné a tvrdé chloupky. Normální režim je vhodný pro dlouhé vlasy, zachytí je a snadno se táhne. Rychlý režim zvyšuje bolestivost postupu, ale zkracuje jeho trvání.

Základní tipy pro epilátor mohou být nejčastější nebo usnadňují proces odstraňování chloupků. K dispozici jsou vodní trysky (před použitím, umístěte do mrazničky), studený vzduch s chladným vzduchem, masážní trysky, trysky pokrývající část pinzety.

Počet pinzet umožňuje zpomalit nebo urychlit proces depilace. Toto číslo se pohybuje od 17 do 40 kusů. Technika se zlepšuje, takže některé společnosti již začínají vyrábět 48-pincerní epilátory.

Epilátory, které fungují nejen ze sítě, ale také pomocí baterie nebo baterií, jsou považovány za praktické. Kvůli tomu je možné na dlouhou cestu nebo na místa, kde není možné použít zásuvku. Epilátor pro bikini zónu, který trvá 15 minut, bude mít negativní zpětnou vazbu (která z nich bude lepší) a ten, který trvá hodinu nebo více, se samozřejmě stane nejoblíbenějším.

Další multifunkční trysky - velká výhoda oproti jiným modelům epilátorů pro intimní oblast, na které vývojáři tvrdě pracují.

Existují další trysky:

 • podsvícení;
 • sada trysek pro bikiny nebo podpaží;
 • masážní, chladicí nebo héliové trysky;
 • trysky pro peeling;
 • trimmer (umožňuje provést intimní účesy, upravit délku chloupků, kreslit čáry).

Všechny tyto trysky omezují bolest na minimum. Je pravda, že epilátor s takovými přílohami nelze nazvat rozpočet. Sada trysek obsažená v tomto zařízení bude záviset na tom, kolik uživatel očekává.

Jaké vlastnosti má epilátor pro intimní oblast

Není pochyb o tom, že epilátor pro oblast bikin má určité vlastnosti. Na rozdíl od použití jiných prostředků pro odstraňování vlasů z intimní zóny (pleťové vody, krémy, holicí strojky atd.) Vyžaduje použití epilátoru přípravu pokožky před operací a následnou péčí po ní.

Používáte-li nejjednodušší epilátor, pak před zahájením postupu je nutné důkladně parní kůži, aplikovat křovinu, anestetikum a peeling. Epilace se provádí v kruhových masážních pohybech. Délka vlasů by měla být asi 3 mm. Po tomto postupu se na vyčištěnou oblast pokožky aplikuje chladicí bandáž.

Díky správně zvolenému epilátoru bude proces jednoduchý a bezbolestný.

Kožní náplasti jsou také mazány výživným hydratačním krémem. Následující den po zákroku můžete použít krém proti zvětšení chloupků do kůže. Nezapomeňte několikrát týdně oloupat.

Zjistíte-li technické vlastnosti epilátoru pro intimní péči, můžete si snadno zvolit vhodnou volbu. Hlavními rysy epilátorů jsou uchování požadovaného výsledku po dlouhou dobu, přítomnost dalších přídavných zařízení pro usnadnění postupu, řízení rychlosti a možnost použití na libovolném místě.

Dávejte pozor! Epilátor pro oblast bikin je stále elektrickým zařízením, ne všechny modely jsou navrženy tak, aby fungovaly ve vodě, a proto, aby se předešlo nebezpečným situacím, doporučujeme přečíst si pokyny pro použití této nádherné techniky.

Požadavky na epilátor pro oblast bikin

Obvykle se při nákupu epilátoru pro intimní oblast není možné plně konzultovat s prodávajícím. Koneckonců, může chválit a radit ne nejvíce praktický model, ale ten, který je dražší, neúčinný, nebo který potřebuje rychle prodávat.

Model epilátoru Rowenta s tryskami pro práci s oblastí bikin

Po podrobném přezkoumání recenzí spotřebitelů, informací o různých modelech, rady přátel, můžeme zvýraznit hlavní kritéria výběru.

 • Zaprvé, cena epilátoru musí být odůvodněná a v souladu s kvalitou. Bylo by lepší si koupit epilátor známého a osvědčeného výrobku (Roventa, Brown, Philips), který má nutně záruční list s adresami dílny a servisních středisek.
 • Za druhé by měla existovat alespoň malá funkce anestetického účinku (pytle s vodou, masážní trysky).
 • Za třetí, epilátor by neměl být příliš těžký, vhodný ve velikosti a tvaru a všechna tlačítka by měla být snadno přístupná, zatímco zařízení pracuje.

Navíc atraktivní vzhled přitahuje pozornost dívek. Každý epilátor v sadě musí být vybaven ochranným krytem nebo vakem pro snadné přemístění nebo ukládání doma.

Při dodržování všech těchto poměrně jednoduchých pravidel při výběru epilátoru pro bikini zónu může každá dívka koupit vysoce kvalitní, spolehlivý a pohodlný model, který bude trvat déle než jeden rok.

Odstranění vlasů v intimní zóně je poněkud bolestivé a nepříjemné. Odstranění vlasů v oblasti bikin je však nezbytné nejen pro estetický vzhled, ale i pro udržení hygieny. Navzdory různým způsobům řešení tohoto problému epilátor stále neztrácí svou popularitu a praktičnost.

Jak si vybrat vhodný epilátor? Video odborné poradenství:

Tajemství epilátoru odstranění chloupků. Chcete vědět? Podívejte se na video:

15 nejlepších epilátorů pro ženy

Výběr epilátoru je vážná záležitost. Nejsou levné, takže nemáte právo dělat chyby. S pomocí našeho hodnocení si vyberete model výjimečné kvality. Seznamte se s nejlepšími epilátory v roce 2017 - počátkem roku 2018.

Kritéria výběru

Napájení
Baterie i epilátor s napájecím zdrojem jsou vhodné pro domácí použití. Na cestě je lepší vzít první. Vezměte však na vědomí, že stále musíte účtovat poplatky, obvykle pochází ze sítě, takže neexistují žádné zvláštní potřeby pro autonomně fungující modely.

Trysky
Čím více tipů má epilátor, tím lépe. Pokud máte citlivou pokožku, nemůžete to udělat bez masáže a speciální čepice. Tryska, trimmer a holicí strojek vám pomohou provést všechny druhy intimních účesů a tryska pro bodové odstranění vlasů je ideální pro odstranění vlasů v oblasti bikin, podpaží nebo obličeje.

Další funkce
Epilace plovoucí hlava je nezbytným prvkem pro čisté odstranění chloupků. Neměli byste vzít modely bez osvětlení - je to velmi nepohodlné. Ochlazovací rukavice je povinná pro ty, kteří mají citlivou pokožku. Nedoporučuje se užívat model, který nelze používat ve sprše: suché odstranění vlasů je mnohem bolestivější, ale odstranění vlasů pěnou vám umožní rozdělit se na nechtěnou vegetaci.

Který výrobce je lepší?

Neexistuje tolik výrobců epilátorů a kupující si raději zvolí osvědčené firmy, spíše než s neznámými značkami. Tři "velryby" ve výrobě epilátorů - Braun, Philips a Panasonic - kupující nejčastěji vybírají modely těchto firem. Rowenta je dalším uchazečem o titul úspěšné epilátorové značky.

Nejlepší 5 nejlepších epilátorů pro bikiny a nohy: upozornění a recenze zákazníků

Dobrý den, děvče! Kdo nemá sen o hladké kůži na nohou bez podráždění a sucha? To je touha každé ženy. A v dnešním článku budeme hovořit o tom, jak jej realizovat. A pomůžete s tímto jednoduchým zařízením pro odstranění chloupků. Dále jsme podrobně diskutovali o vysoce kvalitních laserových epilátorech a jejich výhodách.

A dnes se dozvíte všechno o nejlepší epilátori pro bikiny a nohy. Jak zvolit kvalitní zařízení a nebudete po prvním použití zklamáni? Přehled nejlepších modelů vám pomůže navigovat v tak širokém rozsahu. A v tomto článku jsme hovořili podrobně o tom, jak si vybrat depilační krém.

Po přečtení těchto informací určitě provedete tento nákup, protože budete znát všechny vybrané jemnosti.

Výhody zařízení

Jaké jsou hlavní výhody epilátoru? Jednoduše pomáhá dívkám zbavit se nechtěných vlasů a vytáhne je z folikulárního vaku. V tomto ohledu pokožka zůstává hladká po delší dobu (až čtyři týdny), na rozdíl od holení. A chloupky, které rostou, budou mnohem tenčí a slabší. Procedura je ideální pro všechny oblasti těla a dokonce i pro nejjemnější oblast bikin.

Ale stejně jako všechno má toto zařízení určité nevýhody:

Abyste se vypořádali s depilací bez strachu a trvale ji odoláte, musíte si na to zvyknout. Po pěti ošetřeních bude citlivost mnohem menší. Kromě toho existuje mnoho způsobů, jak anestezii. Pomáhá hodně.

Možné nepříjemné důsledky zastiňují výhody tohoto produktu. Abyste se jim vyhnuli, stojí za to se naučit, jak správně používat. Ale nejprve je třeba ušetřit peníze na kvalitní položku s několika přílohami. Výhodou je také schopnost zpracovávat kůži ve vodě.

Poměrně nepříjemný okamžik, který může čelit každé dívce. Riziko vzniku takového problému se zvyšuje po aplikaci epilátoru. Pokud je péče o pleť špatná, chloupky rostou špatným směrem. Ohýbají se a rostou do kůže. Co způsobuje zánět. Více o trápených vlasech si můžete přečíst zde.

Jaké jsou parametry pro výběr epilátoru?

Rozmanitost

Pro nejcitlivější zónu a nohy není žádný speciální model. Adaptace jsou pouze dva typy.

Disky vykonávají hlavní funkci v tomto zařízení. Mohou být vyrobeny nejen z kovu, ale také z keramiky. Otočí, přistupují, čímž se chytí a vytahují z kořene. Čím více disků, tím pečlivěji a rychleji postup projde.

To, že pinzeta v tomto zařízení uvolňuje dívku od nechtěných vlasů. Jsou rozloženy a jejich počet se pohybuje od 20 do 48 kusů. Čím více je, tím rychleji je proces epilace, ale mnohem bolestivější. Navíc zařízení s velkým počtem pinzet bude dražší.

Takže, který epilátor je lepší pro oblast bikin, zvláště hluboké? Ideální poslední upínací přípravek (kleště), na rozdíl od předchozího je méně bolestivý. V jemné oblasti jsou nejlépe podávány pomalu.

Analgetický účinek

Mnoho dívek se bojí koupit tento produkt kvůli strachu z bolesti. Domnívají se, že ne každý může vydržet takový postup. Samozřejmě, každý má úplně jiný prah bolesti a citlivost. Pokud je kůže příliš jemná, můžete vyloučit možnost epilace.

Existuje však velké pokušení nakupovat zboží, když reklama slibuje plynulost až na čtyři týdny. Pokud se o tom rozhodnete, věnujte pozornost možnosti úlevy od bolesti u různých modelů.

Díky této funkci je pokožka hladká a uvolněná. A toto zmenšuje "ostrý" pocit. Brahl se může pochlubit vysokou kvalitou této funkce. Mají nejrozvinutější stupeň vibrační masáže.

 • Možnost použití ve vodě.

Voda dokonale zklidňuje pokožku. Kromě toho použití holicí pěny nebo gelu ještě více změkne a zlepší klouzání. Mnoho moderních zařízení má tuto výhodu. Jsou chráněny před vniknutím vody dovnitř.

V některých provedeních zařízení se používá speciální gelový vak. Před depilací by měla být chlazena v chladničce. Pokud ve vybraném modelu není takové pohodlí, pak přijde na záchranu obvyklý ledový balíček.

Abyste se vyrovnali a získali dokonalý výsledek, místo nepříjemných důsledků s citlivou pokožkou není tak snadné. To je skvělá pomoc při foukání. Průtok studeného vzduchu je směrován na ošetřenou oblast těla a bolest klesá. Společnost Philips nabízí vynikající modely s péčí o jemnou pokožku.

Přemýšlel, který epilátor s anestetickým účinkem je lepší pro oblast bikin? Věnujte pozornost štítku. Přístroje s anestetickým účinkem jsou označeny značkami (SE, S, SS).

Režim rychlosti

Zařízení mají zpravidla dvě rychlosti. Ve více moderních a vylepšených modelech jsou tři z nich.

Rychlost umožňuje řídit proces sami a učinit to pohodlně, s přihlédnutím k individuálním charakteristikám a ošetřeným oblastem.

Například začátečníci by měli začít s nejpomalejšími. Pomáhá zvyknout si na proces a vyhnout se bolestí. Kromě toho pro ty, kteří tento přístroj poprvé používají, je lepší použít funkci omezovače. Díky němu nebudou do práce zahrnuty všechny pinzety nebo disky. Čas pro odstranění chloupků bude trvat déle, ale bude zpočátku jednodušší. Pomalé zpracování je také vhodné pro tvrdé a silné chloupky v jemné oblasti.

Druhá rychlost je ideální pro zkušené uživatele, kteří šetří čas. Je třeba poznamenat, že bolest epilace se zvyšuje.

Druh jídla a další funkce

Při výběru zařízení pro depilaci je třeba vzít v úvahu způsob nabíjení. Existují dvě možnosti:

Nejvhodnější možnost pro ty, kteří jsou často na silnici. Je však třeba poznamenat, že provozní doba takového modelu je omezená. Je to potřeba splnit.

Výrobci se starají o pohodlí svých zákazníků. Tam jsou také vylepšené epilátory, které kombinují oba typy nabíjení. Nicméně jejich cenová kategorie je poněkud vyšší.

Navíc dostupnost dalších funkcí, které zjednodušují proces, je pro mnohé důležitá. Podsvícení je velkou výhodou. Umožňuje vám vidět všechny chloupky a nechybí ani jeden. Některé dívky však považují tento okamžik za nevýznamné a tvrdí, že podsvícení pouze brání. Navíc zvyšuje cenu zařízení.

Pracovní hlavu a péče o ni

Velmi důležitý prvek zařízení, který je třeba věnovat pozornost. Depilace je úzce spjata s tvorbou podráždění a zánětu. Aby se zabránilo nepříjemným následkům, je nutné minimalizovat riziko infekce. Je lepší vybrat epilátor s odnímatelnou hlavou. Po depilaci se snadno odstraní. A umýt to není těžké. Integrovaná pracovní hlava je o něco těžší udržovat. V přístroji musí být víčko a kartáč opatrný. Pro takový epilátor je třeba pečlivě sledovat. Včasný nečistý epilátor je hnízdiště škodlivých bakterií.

Nejlepší modely

Epilátor kvalitativně a trvale odstraňuje nežádoucí vlasy, dokonce i na nejjemnějších místech. Vaše pokožka bude dokonale hladká a sametová po dobu až čtyř týdnů. Zařízení má dvě rychlosti a dvě trysky pro různé aplikace. Napájení ze sítě. 20 pinzet je instalováno v pracovní hlavě. Ženský design osloví každou dívku.

Skvělá volba pro jemnou a citlivou pleť. Plovoucí hlava s masážním účinkem uklidňuje pokožku a ulehčuje bolestivé pocity během procedury. A 24 vestavěných pinzet zajišťuje dokonalou hladkost. Dvě trysky a štětec pro čištění po depilaci vstupují do sady. Přístroj je napájen ze sítě. Vyměnitelná hlava vám umožňuje usnadnit proces péče o něho. Zvýraznění oblastí, které mají být ošetřeny, bude přínosem, abyste nenechali ujít jediný tenký vlas.

Výrobce se staral o pohodlí a krásu uživatelů. Tento model je ideální pro práci s krátkými chlupy od 0,5 mm. 40 pinzeta zachycuje nežádoucí vlasy v kořene. Plovoucí hlava dělá proces příjemnější, opakuje všechny křivky těla a poskytuje slušný výsledek. Masážní systém v tomto okamžiku se postará o pohodlí pokožky a uklidňuje ji. Velkou výhodou je možnost pracovat v teplé vodě. Tím bude tento proces méně bolestivý a pohodlnější. Speciální systém "Softlift Fingers" zvedá nezdvořilé chloupky a pošle je přímo k pinzetům pro lepší výsledky.

Kompaktní a praktická možnost pro dívky, které jsou častými cestami. Stylový design přitahuje pozornost. A dvě úrovně rychlosti a 24 pinzety poskytují jemnou epilaci na různých částech těla. Masážní koule na pracovní hlavě odstraní "vzrušení" při práci. Zařízení pracuje v síti.

Epilátor dva v jednom - velmi ziskové řešení. Bude se nejen zbavit přebytečných vlasů, ale také pomůže v boji proti hrubé kůži na nohou. Pro větší pohodlí jsou vytvořeny 2 režimy rychlosti a práce na baterii. Pokud chcete cestovat a sledovat svou krásu při cestování, tento model je ideální pro vás.

Kde koupit?

Již jste zjistili, který epilátor si vyberete pro oblast bikin a nohou. Ale vzniká nová otázka: "Kde je výhodné koupit?". Odpověď je docela jednoduchá. Přejděte do prodejen domácích spotřebičů a elektroniky nebo do domácích chemikálií. V těchto prodejnách najdete produkt, který vás zajímá. Měli byste však navštívit několik míst, kde si koupíte zařízení, které vám vyhovuje za výhodnější cenu.

Pokud však v tuto chvíli zařízení nepotřebujete, bude to více kompetentní objednat v online obchodě. Budete mít spoustu času, abyste si vybrali epilátor vysoce kvalitní a pohodlný pro vás v uvolněné atmosféře. Všechno je tam jednoduché. Přečtěte si několik recenzí o produktu, porovnejte je s vašimi potřebami a objednávkou. A brzy bude přístroj doručen kurýrem nebo poštou.

Zde je seznam osvědčených obchodů, ve kterých jsou k dispozici epilátory:

Všechny výše uvedené obchody se již dávno staly a jsou velmi žádané. Proto pokud jste až do tohoto okamžiku dodržovali tradiční výlety za zboží, doporučuji změnit své návyky a podívat se na tyto stránky. Na nich najdete širokou škálu epilátorů a najděte pro vás ten správný. Kromě toho vám ušetří čas a peníze.

Při nákupu byste měli věnovat pozornost hodnocení a zpětné vazbě týkající se prodejce a produktu.

Recenze

Recenze reálných uživatelů vám umožní pochopit, který epilátor je lepší pro oblast bikin. A jak používat zařízení, přečtěte si v tomto článku.

Elizaveta, 27 let

Minulý rok jsem obdržela od svého manžela hnědý epilátor jako dárek. Drahé potěšení, které samo o sobě určitě nemám. Bylo velice zvědavé vidět tento efekt, protože výrobce slíbil důkladné odstranění vlasů bez bolesti. Poprvé jsem musel trpět a časem jsem na to zvykl. Nerozumím tomu, jak jsem se s ním vypořádal! Můj nejlepší dárek!

Dlouho jsem se podíval ve směru speciálních zařízení pro odstranění chloupků, abych nahradil tradiční holící strojek, s nímž se tolik obtíží. Nemohl jsem však rozhodnout o nákupu. Studoval jsem vlastnosti a výhody každého modelu. Pak jednoho dne, když jsem se podíval do mého obchodu, jsem si všiml propagace na zařízení Philips. Jen jsem ji chtěl, protože moje kůže je velmi citlivá. A tento výrobce se zaměřuje na jemnou práci každého epilátoru. Samozřejmě, že jsem to koupil. A byl jsem velmi potěšen! Nyní můj kůň není hladký několik dní, ale až tři týdny.

Skvělé moderní zařízení. Nejlepší způsob, jak se zbavit vlasů, namísto otravného holicího strojku. Koupil jsem si a nelitoval! Používám ji k zpracování všech zón: podpaží, nohy a hluboké bikiny. Neublíží to, musíš si na to zvyknout. Ale výsledek nelze porovnávat s ničím.

Závěr

Krásné dámy, osobní péče je pro každého z nás důležitá. Co nás vede k větší jistotě? Krásné a zdravé vlasy, dobře upravené nohy a samozřejmě hladké nohy.

Abyste se zbavili nechtěných vlasů pečlivě a pomůže vám epilátor dlouho. Je však nutné pečlivě přistupovat k jeho výběru, aby se depilační procedura nestala moukou. A hlavní věc je, že po něm nebudou mít žádné nepříjemné důsledky ve formě zánětu, suchosti a silného podráždění.

Věnujte pozornost různorodosti zboží. Pro citlivou zónu budou perfektní pinzety, které zvýší péči o přebytečné vlasy. Zároveň stojí za úvahy o anestezii. Kromě toho jsou důležité typy rychlosti, typ výkonu a schopnost čištění pracovní hlavy. Musíte pečlivě pečovat o svého asistenta.

Epilátor pomůže udržet pokožku hladkou a sametovou až na čtyři týdny. Hlavní věcí je vybrat vhodný produkt a naučit se ho používat.

Vážení čtenáři, můj článek je u konce. Nezapomeňte říct "děkuji" kliknutím na tlačítka pro sociální sítě v dolní části stránky. Budu velmi potěšen. Máte-li jakékoli dotazy, můžete je nechat v komentáři. Tam určitě dostanete podrobnou odpověď.

Výběr nejlepších ženských epilátorů pro intimní oblast

Moderní ženy věnují zvláštní pozornost péči o své tělo, jsou obzvlášť opatrní v oblasti bikin. Pro odstranění vlasů nebo účesy byly vytvořeny mnoho různých nástrojů a zařízení. Ale nejoblíbenější zařízení, které získalo obrovské množství pozitivních recenzí, je epilátor pro oblast bikin.

Modely pro intimní oblast

Výběr tohoto zařízení je však poměrně komplikovaný, protože v této oblasti jsou velmi citlivé oblasti, které vyžadují jemnou péči. Odstranění chloupků nevhodným zařízením může vést k mnoha negativním důsledkům:

 • tvorba vyrážky;
 • vzhled podráždění;
 • Mohou se objevit oblasti silného zarudnutí a dokonce i popáleniny.

Z tohoto důvodu mnoho výrobců začalo vyrábět mnoho modelů, které jsou speciálně navrženy pro odstranění chloupků v intímované oblasti. Ale i tato rozmanitost nepomáhá k volbě ve prospěch určitého modelu.

Řekněme vám, který epilátor by měl být upřednostňován, aby byl vhodný nejen pro intimní místa, ale také pro péči o nohy a podpaží.

Který epilátor způsobí, že je bezbolestný?

Hlavní vlastnosti, které by měly mít epilátor

Abychom si vybrali vysoce kvalitní a spolehlivé zařízení pro péči v oblasti bikin, musíme nejdříve pochopit, jaké funkce a vlastnosti by měly mít. To je jediný způsob, jak si koupit dobrý epilátor pro intimní zónu.

 1. Potřebujete zařízení, které může pracovat jak ze sítě, tak z baterií. Je lepší, pokud zařízení kombinuje tyto dvě možnosti. Pracovní offline zařízení jsou vhodná pro ty, kteří tuto proceduru dělají ve sprše. Pokud se proces uskuteční v místnosti, můžete si zakoupit model, který pracuje v síti.
 2. Zařízení by mělo být pohodlné, to znamená, že jeho hmotnost by měla být minimální.
 3. Postup způsobuje nepohodlí, proto by měl být co nejrychlejší, ale také co nejúčinněji. Dále by měl být výsledek manipulace zachován po dlouhou dobu, což znamená, že zařízení by mělo vytáhnout všechny vlasy žárovkami.
 4. Pro snížení bolesti během manipulace by zařízení mělo zahrnovat buď speciální funkce (masér, proudění vzduchu), nebo speciální chladicí rukavice.
 5. Zařízení pro odstranění chloupků může fungovat dvěma způsoby: táhněte vlasy kotoučem nebo pinzetou.
 6. Je také žádoucí, aby zařízení mělo několik provozních režimů. První je jemná, odstranění není tak intenzivní jako při druhé rychlosti.

Abyste minimalizovali riziko podráždění, musíte dezinfikovat povrch dezinfekčním přípravkem před zahájením léčby.

Typy epilátorů pro oblast bikin

Chcete-li pochopit, které epilátory jsou lepší, musíte se nejprve zabývat jejich typy. Na moderním trhu je mnoho modelů. Mohou být rozděleny do dvou typů:

 1. Disk - uvnitř je nainstalován mechanismus z disků, který během práce zachycuje chloupky, zvedne je a pak je vytáhne.
 2. Pinzeta - zařízení s pinzetou až do 48 kusů, v závislosti na modelu. Během práce zachycují jednotlivé vlasy a vytahují je. Některé modely, které mají dvě rychlosti, jsou některé z nich schopné zavřít, čímž je postup jemnější. Funkce - mechanismus je umístěn uvnitř konstrukce sítě, což blokuje možnost kontaktu s kůží a pinzety.

Rychlost odstranění chloupků, oba výrobky jsou stejné. Podle výzkumu a recenzí lze však konstatovat, že pinzety jsou nejjemnější. Jsou vhodné pro citlivou pokožku.

Aby se epilace uskutečnila rychle a efektivně, musíte sledovat délku chloupků. Nemělo by to být více než tři milimetry.

Pro zjednodušení výběru epilátoru jsme sestavili malé hodnocení nejlepších modelů. Je založen na četných recenzích.

Nejlepší epilátory pro intimní zónu

Pokud jste dříve nepoužívali epilátory, je lepší věnovat pozornost pinzetám. Jejich rozsah není příliš široký, jako diskové zařízení, navíc jsou náklady výrazně vyšší. Nicméně, oni dělají vynikající práci s jejich úkoly a nezpůsobují podráždění.

Přečtěte si o výhodách a nevýhodách epilátoru s elektrickými nitěmi zde.

Braun 7561 Silk-epil 7 - jeden z nejlepších modelů

Německá značka Braun je považována za nejlepší. Celá řada těchto zařízení má jedinečné funkce:

 • dokonale se vyrovná s malými vlasy;
 • působí efektivně, ale delikátně, aniž by způsobily zarudnutí;
 • využívají se nové technologie, které umožňují odstranit vlasy z choulostivých zón s vysokou kvalitou a prakticky bezbolestnými.
 • Je možné nastavit rychlost práce - dva režimy. První rychlost je ideální pro ty, kteří epilují oblast bikini poprvé. Během operace epilátor "Brown" (Braun) pro hluboké bikiny neposkytuje péči o všechny pinzety současně, jenom část z nich. Ale současně je kvalita epilace stejně vysoká;
 • odstranění chloupků provádí 40 pinzet, které se nacházejí za speciální sítí. Tato technika zabraňuje tomu, aby pinzeta chytla chloupky spolu s kůží, což má po manipulaci příznivý vliv na její stav;
 • Baterie je docela prostorná. Umožňuje epilaci po dobu 45 minut;
 • model je vybaven plovoucí hlavou - zlepšuje kvalitu manipulace, protože umožňuje odstranit i ty nevýznamné procesy;
 • epilátor je zcela vodotěsný, takže jej lze použít ve sprše;
 • tam je podsvícení;
 • další přídavná zařízení, jako zátka, masér, učiní epilaci v jemnější oblasti jemnější. Součástí je také holicí tryska a chladicí ubrousky.

Jediným nedostatkem tohoto zařízení je vysoká cena. V některých obchodech cena dosáhne 6000 rublů.

Nejlepší epilátor od firmy Braun

Rowenta EP 8460 - s funkcí foukání

V tomto modelu jsou ideálně kombinovány takové pojmy jako cena a kvalita. Rowenta EP 8460 - nejlepší epilátor pro oblast bikin. Navíc je ideální pro hluboké odstranění vlasů z intimní zóny.

Jak rozebrat epilátor Rovent - přečtěte si náš článek.

 • Dostupné náklady - 6 500 rublů. Tato cena je zcela opodstatněná. Model má poměrně velkou sadu trysek, je vysoce kvalitní a spolehlivý;
 • pro snížení bolestivého účinku má výrobek několik dalších trysek - masér, stejně jako systém proudění vzduchu;
 • plovoucí hlava zajišťuje vysoce kvalitní odstranění i těch nejmenších chloupků;
 • můžete nastavit omezení rychlosti;
 • tam je podsvícení a spousta trysek, které umožňují epilaci dobře.
 • epilátor pracuje v síti;
 • Nepoužívejte pod vodou.

Navzdory nedostatkům je epilátor nejlepší pro zpracování oblasti bikin. Je vybaven všemi potřebnými pro jemné a vysoce kvalitní odstranění chloupků.

Nejlepší epilátor s funkcí foukání

Philips HP 6455/00 - zabiják vlasů

Tento model byl speciálně vytvořen pro vytvoření účesů v oblasti bikin. Navzdory relativně nízkým nákladům společnosti Philips (Philips) má HP 6455/00 poměrně širokou škálu příloh, díky nimž je epilační proces lepší a méně bolestivý.

 • epilátor je schopen odstranit krátké vlasy až 0,5 milimetru;
 • přístroj má vodotěsné pouzdro;
 • funguje jak ze sítě, tak z baterií;
 • Sada obsahuje trysky: epilátor pro odstranění nežádoucí vegetace, mini-epilátor pro intimní oblasti, pinzeta pro tvorbu stylingu.

Samozřejmě, že toto zařízení neobsahuje chladicí trysku nebo dmychadlo, aby získalo první místo v žebříčku. Nicméně navzdory tomu model obdržel od uživatelů mnoho pozitivní zpětné vazby. Jeho cena se může lišit od 3 000 rublů a 4 000.

Rozpočtový model pro styling

Epilátor Braun Silk-épil 7 SE 7281 - nejlepší model

Nejlepší epilátor od tohoto výrobce. Plovoucí hlava zajišťuje optimální úhel záběru. Vlasy, jejichž délka nedosáhla ani 0,5 milimetru, zvedla 40 pinzet a vytáhla je.

Tento přístroj lze používat s pěnou, stejně jako s kohoutem a suchým způsobem péče. Současně zůstává kůže hladká a bez zarudnutí, bez ohledu na způsob odstranění. Pro zvýšení úrovně pohodlí je nutné použít speciální chladicí ubrousky, které jsou součástí sady. Kromě toho je k dispozici tryska s masážním systémem, který usnadňuje proces odstraňování.

Zařízení je vybaveno speciální holicí hlavou, která slouží k odstranění vlasů v oblasti bikin. Vestavěné světlo nevynechává jediný ani ten nejmenší.

Epilátor Braun Silk-épil 7 SE 7281

Hermetické pouzdro umožňuje použití epilátoru ve sprše, aby vypustil všechny jeho mechanismy bez strachu.

 • nejlepší epilátor pro suché a mokré kontrakce vlasů;
 • i ty nejmenší chloupky jsou odstraněny;
 • baterie, která zlepšuje proces;
 • existuje speciální systém, který pomáhá detekovat nejmenší chloupky;
 • rychlostní nastavení;
 • tři trysky včetně trimru.

Jedinou nevýhodou tohoto modelu jsou vysoké náklady. Můžete ho koupit nyní za 7000 rublů. Vzhledem k tomu, že všechny pozitivní vlastnosti zařízení, stejně jako snadné použití, účinek anestezie během manipulace, jsou náklady zcela opodstatněné.

Ihned po epilaci intimní oblasti by měla být kůže ošetřena peroxidem vodíku. Pak ráno z podráždění kvůli vytáhnutí vlasů nezůstane stopa.

To je lepší - epilátor nebo krk, přečtěte si zde.

Epilátor pro oblast bikin: jak si vybrat a používat

Epilátor má své výhody při odstraňování chloupků. Aby bylo toto zařízení praktické, protože je snadné, pohodlné a neupravené. Žádný spotřební materiál - jakmile si koupíte, a pak pouze dobíjete baterii nebo vyměníte baterie. Můžete odstraňovat vlasy epilátorem na kterékoli části těla, dokonce i na jemné oblasti bikin.

Epilátor nebo depilátor - jak to má pravdu?

Zařízení, které všichni známe jako epilátor, by bylo lepší ji nazývat jiným způsobem - depilátor. Koneckonců odstraňuje pouze samotné vlasy a vytahuje je z kořene. A postup epilace také zahrnuje zničení folikulu. Předtím se do toho zapojili pouze lékaři v kosmetických salonech, nyní se dá všechno dělat doma, protože se objevily přístroje jako fotografické a laserové epilátory. Jsou uspořádány jako generátory světelné energie, které jsou v správné koncentraci přiváděny do vlasů a ničí je na zem.

Obecně platí, že pokud budete dodržovat přesné znění, pak se epilátory nazývají zařízení s přesně tímto principem zařízení. Ale stalo se tak, že výrobci, aniž by komplikovali a aniž by se dostali do detailů, uvolnili všechna zařízení určená k odstranění epilace s označením epilátoru. Včetně těch, které jsou určeny k holení a trýpání vlasů.

Výhody a nevýhody epilátoru epilátorů

Epilátor zcela odstraní vlasy odstraněním z folikulárního vaku. Můžete jej použít k depilaci jakékoli části těla a bikiny není výjimkou. Vlasy se odstraňují po dlouhou dobu (ve srovnání s holením) - od 2 do 4 týdnů, a pak se nové vlasy stávají tenčími a slabšími. To je, když mluvíme o výhodách. Existují také nevýhody:

 • Bolest Anestezii se to nedaří, ale ne vždy to pomáhá - nepohodlí se stává méně jen zvykem. Musíme vydržet 3-5 postupů, pak se s touto záležitostí brát sebejistě a bez strachu.
 • Svědění, suchost, únava na kůži, červené skvrny, malé pupínky, obecně všechny známky podráždění. Abyste tomu zabránili, nemusíte ušetřit žádné peníze na epilátoru - vyberte si ten, který má speciální trysku pro jemnou zónu a režim pracující na mokré pokožce.
 • Vrozené vlasy Pokud se kůži řádně nezajímá (parní lázně, peeling, hydrataci, výživa), pak některé vlasy nemohou potom růst zpět, ohýbat a začít růst dolů. To je jak nepříjemné, tak bolestivé a neestetické - kůže v místech zvětšení se zvětšuje, mohou se vytvářet vředy. Potřebují se otevřít, odstranit všechny zvětrané vlasy jeden po druhém, počkat, dokud se pokožka nezahojí, a teprve potom provést novou depilaci.

Typy epilátorů

Neexistuje žádný samostatný model pro odstraňování chloupků v oblasti bikin, stačí si vybrat vhodnou přílohu. Epilátory pro tělo jsou dvou typů:

  Pinzety. Skládaný povrch - pinzeta, rozložená. Jejich počet se může lišit od 20 do 48. Čím více pinzet, tím rychlejší a bezbolestnější depilace a dražší zařízení. Chcete-li odstranit vlasy takovým epilátorem, budete muset růst v oblasti bikin až do 5 mm.

Pro depilaci bikinové zóny je lepší užít pinzetový epilátor: postup bude méně bolestivý. Pokud se jedná o zařízení pro 32 nebo 40 kleští, pak je to také důkladná depilace - nebudete muset zpracovávat stejné místo dvakrát.

Depilační oblast bikin

Úspěšná depilace začíná správnou přípravou.

Příprava na postup

Nejprve je třeba připravit pokožku v problematické oblasti: zaparkujte ji, osušte horkou lázeň a peeling. Nejlepší je použít křoviny s přírodním složením - cukr nebo káva. Po horké lázni nebo sprchě se otevřou póry a vlasy budou snadněji odstraněny. Peeling je zapotřebí, aby se zbavili horní horní vrstvy pokožky a zabránilo se vzniku zvětšených vlasů.

Pokud je kůže v oblasti bikini citlivá, aplikujte 10-15 minut před depilací na celý problémový prostor (kromě sliznice) Lidocaine Spray nebo Menovazine. Když máte pocit, že anestetika začala působit, naneste na kůži mastek. Absorbuje nadměrnou vlhkost - to je důležité, protože depilace na suchou kůži bude mnohem rychlejší.

Jak odstranit vlasy pomocí epilátoru

Klasické bikiny lze zpracovat standardním špičkou epilátoru. Pro depilaci hlubokých bikin vhodnějšího úzkého aplikátoru.

Odstraňte vlasy v oblasti bikini s epilátorem následujícím způsobem:

 1. Pokud je požadovaná tryska pevná, vyjměte epilátor a přilepte jej k pracovní ploše k pokožce. Rukojeť bude kolmá na tělo.
 2. V oblasti bikin je kůže obzvláště tenká a citlivá. Aby nedošlo k jejímu poškození, nainstalujte nejnižší epilátor.
 3. Řídit zařízení proti růstu vlasů a volnou rukou vytahovat pokožku směrem k jejímu růstu. Všechno to nebylo tak bolestné.
 4. Po odstranění všech vlasů ošetřete kůži antiseptikem. Kdokoli z domácích lékařů, například chlorhexidin, bude pracovat.
 5. Poté zvlhčte pokožku mlékem nebo tělovým krémem a po 20-30 minutách, kdy je látka absorbována, je to způsob, jak zpomalit růst vlasů.

Abyste zabránili růstu vlasů, je vhodné pravidelně ošetřovat pokožku kyselinou salicylovou.

Který epilátor je lepší vybrat pro oblast bikin

Co mám hledat při výběru zařízení:

 • Před nákupem epilátoru je důležité pochopit stav pokožky. Na základě toho musíte zvolit zařízení pro odstranění suchých chloupků (mohou pracovat bez krémů a gelů) nebo pro mokré vlasy, které jsou vhodné pro pokožku, která je náchylná k podráždění. Tam jsou také epilátory smíšeného typu, kde je možné přepnout z jednoho režimu do druhého. Pro bikiny je lepší vzít epilátor, který může pracovat ve sprše.
 • Počet rychlostí. Maximální počet z nich může být tři, ale častěji existují modely se dvěma režimy. Čím více, tím lépe, protože přepínání režimů, budete cítit, jakou rychlostí odstranit vlasy méně bolestivé.
 • Dokončení. Sada kartáčů pro čištění zařízení od chloupků vstupuje do standardní sady. K dispozici je rozšířený balíček, který zahrnuje: holicí hlavu, peelingovou trysku, jemné zóny, masáž, čištění obličeje atd. Tryska restriktoru umožňuje pracovat jen s částí pinzety nebo disků - nejdříve je mnohem snazší postup přenést, pokud nejsou vlasy vytaženy ze všech 40 pinzet současně, ale pouze jedna pětina z nich. Počet trysek ovlivňuje náklady na epilátor.
 • Druh potraviny. Epilátor může pracovat ze sítě nebo baterie. Zařízení s akumulátorem je pohodlnější, protože bude možné ho vzít na silnici a použít v různých situacích. Bez nabíjení může epilátor pracovat asi 30-40 minut.
 • Podsvícení. Ve většině modelů je to nyní. Absence není kritická, ale odstranění chloupků bude méně pohodlné.

Epilátor pro intimní oblast: jak si vybrat nástroj mučení, ale věrný asistent

Jednou ze složek krásy ženského těla je hladká kůže. Zvláštní pozornost je věnována oblasti bikin. V současné době existuje mnoho způsobů, jak odstranit chloupky v této části těla. Doma se epilátory často používají.

Kritéria pro výběr epilátoru pro intimní oblast

Není žádným tajemstvím, že tahání vlasů v oblasti bikin je spojeno s velmi bolestivými pocity. Faktem je, že zde je stupeň citlivosti kůže příliš vysoký a vlasy, které na něm rostou, mají pevnou a tlustou strukturu.

Proto je při výběru epilátoru nutné zaměřit se na jeho vysokou účinnost a maximální schopnost utlumit bolest během postupu.

Při nákupu zařízení pro depilaci intimní oblasti je třeba zvážit některé body.

Typy zařízení

Výrobci nabízejí dva typy epilátorů: pinzety a kotouče. Epilátory mohou být disk nebo pinzeta.

Pinzety jsou opatřeny malými pinzety, které jsou rozloženy. Během postupu se vlasy zvednou pomocí pinzety a vytáhnou z kůže.

Pinzety mohou být od 20 do 50 kusů. Odborníci se domnívají, že optimální množství je 30-40 pinzet. Pokud je hodně pinzety, pak bude depilační proces velmi rychlý, ale velmi bolestivý. S malým počtem pinzet se stupeň bolesti sníží, ale proces odstranění vlasů bude také zpožděn.

U diskových epilátorů je 20-30 disků uspořádáno v jednom řádku. Během provozu zařízení se kotouče otáčejí a současně se navzájem stlačují, chytnou přebytečné vlasy a vytahují je z kůže.

Pinzety jsou považovány za efektivnější než diskové epilátory, protože pokožka je hladší v jediném průchodu. Nicméně, diskové zařízení výrazně prospěje v ceně.

Napájení

Zařízení mohou být napájena ze sítě nebo z baterie. Epilátor, který běží na elektrické síti, je nejčastěji používán doma. Výhodou takových modelů je, že se nebudou vypínat v nejnepříznivějším okamžiku. Navíc jsou tato zařízení mnohem levnější než dobíjecí.

Při cestování je však pohodlnější používat epilátory s bateriemi. Takové modely poskytují větší manévrovatelnost a bez vazby na umístění výstupu. Při výběru takových zařízení je třeba zvážit, jak se v návrhu používá velká baterie.

Dnes najdete kombinované modely, které mají dva režimy napájení: síť a baterie.

Režim rychlosti

Většina modelů epilátorů má dvě nebo tři rychlosti. Při nízké rychlosti zařízení (až 600 otáček za minutu) jsou odstraněny tenké a měkké vlasy. Druhá rychlost je obvykle 750 ot / min. Je určen k odstranění přísnějších vlasů.

Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku v oblasti bikin, je možné kombinovat různé rychlosti epilátoru.

Trysky

Při nákupu zařízení byste měli určitě věnovat pozornost tomu, co jsou zahrnuty. Nejdříve mluvíme o trysce pro depilaci citlivých oblastí. Vzhledem k tomu, že proces vytahování chloupků do jemné části těla je doprovázen "zvláštními" pocity, ošetřená oblast pokožky by měla mít menší plochu. Tryska pro oblast bikini pokrývá část kotoučů nebo pinzetu a tím snižuje nepohodlí.

U některých modelů se tryska utahující kůži používá ke snížení bolesti. Jeho použití v oblasti bikini však nemusí být velmi výhodné, ale toto zařízení bude potřebné při odstraňování chloupků na rukou a nohou.

Je známo, že po depilaci intimní oblasti se často objevují chloupky vlasů. Aby se zabránilo tomuto problému, odborníci doporučují odstranit mrtvé buňky horní vrstvy kůže různými způsoby. Tryska pro peeling vám umožní připravit pokožku před zasedáním a postarat se o to po proceduře.

Pokud jsou vlasy v bikinách delší, pak během postupu budou špatně zachyceny a jejich odstranění způsobí nadměrně bolestivé pocity. Proto je třeba před depilací vlasů zkrátit. V tomto případě pomůže tryskačka. Epilátor se stává mnohem univerzálnějším, pokud jsou s ním vloženy různé trysky.

Masážní předměty

Pro snížení bolestivých pocitů jsou v některých modelech poskytovány masážní komponenty, které během procedury uvolňují pokožku a usnadňují depilaci. Přítomnost masážních prvků v konstrukci epilátoru snižuje bolest

Možnost depilace ve sprše

Mnoho žen tvrdí, že odstranění chloupků při koupání nebo sprchování je mnohem bezbolestnější, protože pokožka je změkčená a póry se otevřou a to usnadňuje proces tahání vlasů spolu s kořeny. Pokud je kůže hypersenzitivní, toto kritérium hraje důležitou roli, a proto by měly být upřednostněny ty modely, které lze použít k mokré depilaci.

Kromě toho se některé epilátory používají v kombinaci se sprchovým gelem nebo holicí pěnou. Hermetické pouzdro pro epilátor vám umožňuje používat ho přímo ve sprše

Chladicí systém

Bolestné pocity nejsou tak ostré, pokud se ošetřená oblast pokožky ochladí (všichni si pamatují, jak v detském věku vrhli na ránu ošetřenou zelení).

Různí výrobci různými způsoby ztělesňují myšlenku ochlazení ošetřované oblasti pokožky. Někdy se s epilátorem dodává chladicí rukavice nebo gelová taška. Musí být nejdříve umístěny do chladničky a poté použity bezprostředně před zahájením postupu.

Některé modely mají vestavěný systém proudění vzduchu, který účinně ochlazuje pokožku oblasti bikin. Funkce ventilátoru v epilátoru činí tento postup méně bolestivým.

Typ hlavy

Epilátory mohou mít odnímatelné a neodstranitelné epilační hlavy. Je třeba poznamenat, že odnímatelné hlavy jsou mnohem jednodušší k čištění, a proto by měly být tyto modely upřednostňovány. Navíc odborníci doporučují volbu zařízení s plovoucí hlavou, protože bude opakovat všechny zatáčky těla v intimní oblasti, což dělá depilaci mnohem efektivnější.

Podsvícení

Oblast bikin je v průběhu procedury špatně viditelná, a proto může trpět kvalita depilace. Proto se dodatečné pokrytí, jak se říká, neublíží. Pokud model poskytuje podsvícení, může se dále hrát ve prospěch jejího výběru.

Video: vyberte epilátor

Chcete-li udělat správnou volbu při nákupu epilátoru, musíte vážit výhody a nevýhody a uzavřít, jaké "zvonky a píšťalky" budete potřebovat pro tento postup a které můžete udělat bez, protože každé nové zlepšení zvyšuje cenu zařízení.

Pravidla depilace

Vzhledem k tomu, že použití epilátoru je doprovázeno bolestivými vjemy (zejména v intimní zóně), je nutné dodržovat některá doporučení, která nejenže sníží bolest, ale také zefektivní postup.

Příprava pokožky

Odborníci doporučují 1-2 dny před postupem ošetření pokožky oblasti bikinisku měkkým křovím nebo speciální tryskou k odlupování. Tím se odstraní zkorodovaná vrstva, čímž se lehce prodlužuje a zvedne chloupky a epilátor bude spolehlivější, aby je zachytil.

Pokud se provádí suchá depilace, pak bezprostředně před zahájením léčby by měla být kůže pokryta v lázni. Horká voda otevírá póry a vlasy se vytáhnou mnohem jednodušeji.

Kozmetičtí lékaři se také doporučují, aby na suchou pokožku použili mastek nebo dětský prášek. Kvůli tomu dochází k zahuštění vlasů a jejich zachycení pomocí pinzety nebo disků je snadnější.

Optimální délka vlasů by měla být 1-2 mm. Kratší epilátor vlasů nemusí zachytit a dlouhé vlasy budou vytaženy zjevnou bolestí, takže před depilací můžete použít tryskací stroj na zmenšení délky.

Použití epilátoru

Po úplné přípravě pokožky intimní oblasti můžete pokračovat v depilaci.

Přístroj by měl být vybaven jemným nástavcem určeným k odstranění chloupků v citlivých oblastech. Bez ohledu na typ depilace (suché nebo mokré), během procesu by mělo být zařízení drženo v úhlu 90 ° vůči povrchu pokožky a posunuto proti růstu vlasů. Při dodržování těchto pravidel je zajištěna vysoká účinnost depilace.

Opakovaný postup by se měl provádět pouze za 2-4 týdny, v závislosti na fyziologických vlastnostech těla a intenzitě růstu vlasů.

Snížení bolesti

Chcete-li snížit míru bolesti, můžete použít léky proti bolesti, například krém Emla nebo jiné přípravky na bázi lidokainu. Přípravek Emla se aplikuje v husté vrstvě v oblasti bikini hodinu před zahájením postupu a na vrchol se aplikuje okluzní nálepka. Emla krém má anestetický účinek na pokožku.

Po uplynutí doby aplikace odstraňte nálepku, odstraňte zbytky krému suchou látkou a začněte depilaci.

Prostřednictvím použití léků proti bolesti lze pomocí epilátoru zpracovat i zónu hlubokých bikin. Pokud však máte po zákroku vážné důsledky v podobě podráždění a zánětu, pak musíte přemýšlet o jiných způsobech eliminace chloupků v této jemné části těla.

Po zpracování malé plochy kůže se může okamžitě ochladit pomocí speciálních rukavic nebo jen kostky ledu. Namísto vody můžete zmrazit infuze léčivých bylin (heřmánkový, měsíčníček, máta, šalvěj atd.).

Zpočátku je oblast bikin je lépe zpracována při nízkých rychlostech zařízení, pak proces nebude tak bolestivý. Postupně se kůže zvykne na proceduru a vlasové folikuly budou mnohem slabší. Pak se může zvýšit rychlost epilátoru.

Procházet populární modely

Na regálech obchodů nejčastěji najdete epilátory od výrobců Panasonic, Braun, Philips, Rowenta, Remington. Tyto společnosti nabízejí celou řadu zařízení, včetně pro depilaci intimní oblasti. Níže jsou modely, které mají nejvyšší hodnocení epilátorů v oblasti bikin.

Panasonic ES-ED90

Součástí tohoto zařízení je tryska pro odstraňování chloupků v jemné oblasti. Model může být použit při sprchování. Kromě toho může být na hlavě epilátoru aplikováno malé množství sprchového gelu, což způsobí mnohem příjemnější postup.

Zařízení pracuje na baterii, zatímco nepřetržitý pracovní čas je 30 minut a doba nabíjení je přibližně hodinu.

Model je vybaven plovoucí hlavou a podsvícení. Významnou výhodou epilátoru je jeho bezhlučnost. Panasonic ES-ED90 je dodáván s tryskami

Mezi nevýhody Panasonic ES-ED90 patří:

 • vysoká cena;
 • špatné zachycení jemných chloupků.

Braun 7281 Silk-epil Xpressive

Epilátor Braun 7175 Silk-epil 7 účinně odstraňuje i ty nejvíce neviditelné vlasy. Toto zařízení je vybaveno plovoucí hlavou, tryskou pro holení a masáží. Epilátor je schopen přesně identifikovat chloupky.

Depilaci lze provést v koupelně. Zařízení pracuje na napájení z baterie, doba provozu je 40 minut a doba nabíjení je 1 hodina.

Pro snížení bolesti obsahuje sada rukavici pro ochlazování pokožky.

Mezi nevýhody patří vysoké náklady na zařízení. Model Braun 7175 Silk-epil 7 může ukázat vlasy

Philips HP 6521

Tento model je také napájen baterií. Zařízení má dvě rychlosti. Epilátor je vybaven tryskou pro depilaci citlivých oblastí.

Přístroj lze použít ve sprše. Výrobce používá v zařízení zvláštní systém, který snižuje nepohodlí během procedury.

Epilátor Philips HP 6521 odkazuje na disk. Disky jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu se stříbrnými ionty.

Mezi nevýhody tohoto modelu patří vysoká hladina hluku a nedostatečné osvětlení. Epilátor Philips HP 6521 lze používat ve sprše

Rowenta ticho měkké ep5660

Funkcí zařízení je dvojité pouzdro, které umožňuje snížit hlučnost na minimum. Přístroj poskytuje pečlivou depilaci bez podráždění. Navíc model obsahuje masážní koule, které snižují bolest.

Mezi výhody, které byly zaznamenány při plovoucí hlavě. Sada obsahuje také trysku pro intimní oblast, pro peeling a trimování.

Přístroj je napájen ze sítě, což výrazně snižuje jeho náklady a váhu. Epilátor však může být použit pouze pro suchou depilaci. Rowenta Ticho měkké ep5660 je levnější než jiné analogy díky napájení ze sítě

Remington EP7020 hladký Silky

Pinzety z americké firmy mají plovoucí hlavu, trysku pro oblast bikin a masážní trysku. Přístroj zachytí i velmi krátké vlasy, proto může být intimní oblast efektivnější.

Přístroj je určen pouze pro suchou depilaci. Remington EP7020 hladký Silky má dvě rychlosti a podsvícení. Epilátor Remington EP7020 Smooth Silky je určen pouze pro suchou depilaci.

Chemické depilátory

Bez ohledu na triky, které mohou výrobci epilátorů použít, je proces odstraňování chloupků v oblasti bikin stále doprovázen bolestí, což je důvod, proč se některé ženy neodvažují používat zařízení k depilaci této části těla. Dávají přednost odstranění vlasů depilačními krémy.

Aktivní složky ve složení zničí vlasovou šachtu, zatímco kořen vlasů zůstává neporušený. Proto se vlasy na kůži objevují ve 2-3 dnech.

Při výběru depilačního krému je třeba věnovat pozornost tomu, jaké další složky jsou součástí jeho složení. Přední výrobci obohacují výrobek o látky, které výrazně snižují růst vlasů a zjemňují jejich strukturu. Proto se při pravidelném používání depilačních krémů vlasy zhoršují a ztrácejí.

Mezi nejoblíbenější prostředky depilátorů patří:

 • Veetový krém. Může být dokonce použita pro nadměrnou dráždivost pokožky. V radě Veet jsou nástroje, které lze použít přímo ve sprše. Kromě toho nabízí výrobce kompletní krém na péči o pleť po nanesení krému do depilačního krému; Krém Veet pro citlivou pleť může být použit pro depilaci intimní oblasti
 • Cliven dělá pokožku měkkou a sametovou. Obsahuje mandlový olej a glycerin. Krém nemá štiplavý zápach, než se mohou pochlubit jiné výrobky; Cliven krém jemně vyživuje pokožku mandlovým olejem a glycerinem
 • Velvet je považován za účinný nástroj za nízkou cenu. Spotřebitelé říkají, že krém téměř nezpůsobuje alergie, ale jeho nevýhodou je silná vůně; Velvet Cream obsahuje výtažky z mořských řas
 • Evelin má možná největší řadu depilačních krémů. Podle názoru spotřebitelů produkty Evelin účinně odstraňují nejen vlasy z povrchu těla, ale také změkčují a oživují pokožku, vyhlazují ji, zvlhčují a obnovují; Výrobek obsahuje bílkoviny z hedvábí a extrakt aloe vera
 • Okurekaná okurka výrazně zpomaluje růst vzdálených chlupů v důsledku obsahu extraktu listů papáje, chmele a šalvěje a extrakt z okurky a aloe vera hydratuje pokožku. Okurka s okurkou nejen odstraňuje chloupky, ale také jemně pečuje o pokožku intimní oblasti

Depilační krémy se nedoporučují pro odstranění chloupků v oblasti hlubokých bikin, protože aktivní chemické složky mohou poškodit sliznici a vést k výskytu závažného zánětu.

Recenze

Koupil jsem ten nejjednodušší Braun Silk Epil 1. Tento model mě přilákal z několika důvodů. Vážená firma. Žádné další miniaplikace, které vytvářejí iluzi snadného používání. Vestavěná baterka, schopnost používat ji pod vodou, samostatná baterie byla pro mě zbytečná. Byl jsem si dobře vědom toho, že poprvé by to ublížilo, i přes masážní válečky a chladicí podložky pokročilejších modelů. Ano, a 40 pinzet namísto 20 by sotva udělalo méně bolesti... A udržení výsledku bude mnohem jednodušší. Náklady na jednotku. V Eldoradu to stálo 1350 p. Pokud jste zmatení vyhledávání, můžete najít za nižší cenu. Nevidím potřebu další anestezie pro sebe, mohu trpět. Navíc nejbolestivější byl jen první postup. Dokonce jsem se klidně pohyboval. Za prvé, musíte růst vlasů o 0,3-0,5 cm. Pokud jsou vlasy delší, jemně je ozdobte nůžkami. Chcete-li udržet výsledek, procházím epilátor jednou týdně. A trvá to 10-15 minut. Spotřebitelská společnost Dideyda použila epilátor Braun Silk Epil 1 k ošetření intimní oblasti.

Dideyda

http://irecommend.ru/content/cherez-ternii-k-zvezdam-epilyatsiya-dlya-chainikov-ya-obuzdala-tebya-shaitan-mashina-moi-opy

Velký epilátor Panasonic ES-ED90! Používám i pro bikiny. Výhody: 48 pinzet, světel, mokré odstranění chloupků, 2 režimy, bikini hlava, odlupující se hlavu, plovoucí epilační hlava + sprchový gel jako dárek. Epilátor je napájen bateriemi. Plné nabití mi stačí k epilaci nohou, podpaží, bikin a peelingových nohou (já a můj manžel) a já mohu zůstat! Poplatky za hodinu. Během epilace někdy odráží část vlasů, proto po několika dnech opakuji postup, aby se odstranily zbytky. Nejprve, před epilací, byl na kůži podpaží a bikin postřikován trochu lidokainu. Teď už necítím žádnou bolest z epilace.

Anemone

http://irecommend.ru/content/otlichnyi-epilyator-ispolzuyu-dazhe-dlya-bikini

Zvykl jsem na epilátor (mám starou starou hnědou), jen jsem si odstranil chlupy na nohou a všechno ostatní byl horký vosk. A po zakoupení Braun Silk Epil Xpressive 7281 Epilátor jsem již nepotřeboval vosk. Nohy vůbec neublíží a oblast bikin a podpaží se cítí docela dost. Kolik času a peněz jsem strávil na odstraňování chloupků, ale teď je to snadné a rychlé. A vždy hladká kůže!

Marusya-II

http://irecommend.ru/content/super-puper-kozha

Epilátor Philips HP 6521/01. Vzal jsem si ji s kufříkem, který zahrnoval jak sebe, tak minipilátor pro intimní oblasti a podpaží (+ čisticí kartáček a nabíječka). Ale abych byl upřímný, po několika měsících přestala druhá pracovat a nebylo možné ho opravit, nerozuměl, a tak jsem ho vyhodil pryč! Za to jsem natočil hvězdu (vypadal jako trimmer, stejně dlouhý a tenký, ale neřezal ho, ale vytáhl ji). Mám rád samotný epilátor (používám ho nejen na nohou, ale i na jiných citlivých místech). Velkým plusem je to, že může být použit ve vodě, a to dokonale pomáhá odstranit zbytečné nepohodlí (zvláště pokud máte vysokou prahovou citlivost). To znamená, že můžete bezpečně ležet v horké lázni, parní kůže a proepiliruyutsya tam. Hlučí samozřejmě hlasitě, ale to není nic. Vytahuji jak na suchou kůži, tak na vlhkou (zde, protože je pro někoho vhodnější). Nevytahuje všechny chlupy, to znamená, že nebude vytahovat příliš krátce (1 mm), je nutné růst alespoň 2-3 mm.

Aquamarine96

http://irecommend.ru/content/komfortnoe-epilirovanie-bez-boli-vozmozhno

Nějak jsem si zvyklý na epilátory baterií. Žijí až do konce záruky a začnou se divit. Obecně jsem se opět stal psycho, když dobíjecí baterie, po 5 minutách práce, požádala o nabíjení, šel do obchodu. Koupil jsem tuto růžovou okouzlující bytost (epilátor Rowenta Silence soft ep5660), pracující ze sítě. Nevím ani proč, akce, extra body. Vyřešit svou práci. Cítí se nejméně bolestivé, i když je to naprosto upřímné, to je opravdu na prvním místě. Poměrně hlučné. Pro mě je jedna velmi významná, ale na jeho nohách tenké řídké blond vlasy. Pocity se rozpadly přesně na polovinu. Získává však pevnou plochu 5 pro podpaží a oblast bikin. Obecně doporučuji držitelům tvrdých silných vlasů s čistým svědomím. A vzít si model bez příloh, to, co je připojeno, je naprosto zbytečné, no, možná jen pro peeling, ale také nic zvláštního. Omezovače pouze zasahují.

Umora

http://irecommend.ru/content/khoroshii-epilyator-dlya-zhestkikh-volos

Depilace intimní oblasti s použitím epilátoru je doprovázena bolestivými pocity. Při nákupu zařízení proto musíte správně přistupovat k jeho výběru. Odborníci doporučují koupit modely, které jsou dodávány s příslušenstvím pro depilaci citlivých oblastí. Velkou výhodou je schopnost používat epilátor ve sprše, protože pod vodou není bolest tak špatná. Mnoho spotřebitelů se však domnívá, že všechna příslušenství nemusí vždy odůvodňovat vysokou cenu zařízení.

Pro Více Informací O Suché Vlasy