logo

Diskuse

Moderní rytmus života někdy tlačí dívky k neodůvodněným rizikům, jako je rychlé osvětlení hnědých, tmavě hnědých vlasů blond. Tyto experimenty bohužel často nekončí vůbec žádaným výsledkem, ale s výskytem barevných žlutých a červených poznámek. Co se pokouší bojovat proti nenávistným odstínům, jaké barvy odstraní žlutost z bělených vlasů, přečtěte si.

Jak začne žlutost

Žlutá není věta pro blondýnku, zvláště pokud jste milovník teplých, přirozených odstínů. Jasná hra vám poskytne prameny hravosti a zvláštního kouzla. Nicméně, co dělat pro přívržence chladného rozsahu, jaký druh barviva odstraňuje žloutnutí vlasů?

Za prvé, podívejme se na hlavní faktory, které vyvolaly vzhled žlutohnědého:

 • chyby v osvětlení - to je hlavní důvod, který způsobuje vzhled "hrdzavého" odstínu. Nesprávně zvolená barvicí technika, nedodržení postupu pro vyjasnění, zanedbání bělení a nedostatek zkušeností s barvením u kadeřníka zvyšují riziko žluté barvy na pramenech;
 • úspora barev - nízká kvalita a levné barvy mohou také ovlivnit výsledek objasnění. Mnoho dívek, zejména doma zbarvení, nekupují nejlepší možnosti z masového trhu nebo drahé falešné své profesionální linky;
 • spěch - musíte pochopit, že přechod od brunetky nebo hnědovlasé ženy do blond je složitý proces, který zahrnuje odstranění přirozeného pigmentu z vlasů a vyplnění výsledných dutin s vybraným barvivem. Čím kvalitativnější je odstranění přirozeného pigmentu, tím je dokonalejší tón a tím menší riziko vzniku "rzi";
 • nesprávné oplachování po barvení - existují případy, kdy se neopracovaná vodovodní voda s nečistotami soli a rzi z potrubí používá k opláchnutí kompozice barviva s prameny. Proto oplachovat bělené prameny potřebují minerální nebo filtrovanou vodu.

Tento seznam můžete pokračovat po dlouhou dobu. Prostředky s vypršaným datem, nedodržení specifikované doby působení barvicí struktury na hlavě vlasů (pokud je odmyt nebo předčasně přeexponováno) může vyvolat žlutý odstín.

Věnujte pozornost vlastnostem světlejších tmavých a barvených vlasů doma.

Je to důležité! Dokonce i zasažení přímých paprsků slunce při aplikaci barviva může vyvolat žlutý odstín.

Metody práce se žlutými odstíny v barvě

Teplo v barvě dává zlost, chci se jí zbavit co nejdříve. Moderní kosmetické společnosti se již o vás postaraly a vytvořily nástroje, které zvládnou nejtěžší případy. Ale buďte opatrní, každá z metod má své nevýhody, v závěrečném výběru zvážit složitost problému a stav vlasů po objasnění.

Existuje několik způsobů, jak odstranit žlutost z vlasů:

 • speciální "stříbrný" šampon - speciální složení výrobku okamžitě odstraní žloutnutí a při správném použití nezpůsobí významné poškození. Zpravidla se jedná o koncentrovaný přípravek z purpurové, perleťové nebo modré barvy. Nepřehánějte kompozici na kadeře tak, abyste je nezměnili na fialovou nebo šedou;
 • Tónované šampony, balzámy a pěny - další jemný způsob, jak odstranit žlutou vadu. Jejich účinek není tak silný jako u šamponů stříbra a může to trvat několikrát. Buďte opatrní, pokud barvíte vlasy tonikem, neměli byste se koupat v bazénu nebo spadnout pod dešť, jinak by se všechny barvy vymyly;
 • přírodní bělící masky - nejbezpečnější metoda k odstranění žluté barvy po vyčištění. Poprvé se zbavit ošklivého "tepla" nepracuje, bude to trvat 3-4 přístupy, ale kromě osvětlení bude maska ​​velmi užitečná ve věcech výživy a hydratace;
 • pravidelné oplachování - to je vhodná citronová voda, odvar z heřmánku a rebarbory, bylinné výtažky s účinkem bělení. Metoda je přirozená a užitečná, ale bělení bude trvat trochu;
 • tonika a "stříbrné" šampony jsou výbornou cestou ven, ale pomáhají to krátkodobě, zejména při každodenním mytí vlasů. Tyto výrobky se rychle odmyjí a vyžadují pravidelné používání. Domácí masky a máchání nejsou vhodné pro všechny a trvá déle, než čeká na požadovaný výsledek. Pak nejrychlejší způsob odstranění "žlutého" problému přichází k záchraně - to je opakované barvení.

Fotografie před a po

Výběr barvy

Při výběru barvy, která by měla po vyčištění vykreslit žlutou barvu, se nebude řídit složitými, ale užitečnými radami odborníků:

 • Poraďte se s profesionálem tak, aby vaše kudrlinky znovu nezakrývaly život bez života, pak budou muset být ořezány;
 • Rozhodněte se o způsobu malování žluté závady - může to být nový odstín, blízký přirozené barvě vlasů nebo jasné barvivo s účinkem neutralizace neobvyklé "teplo";
 • Upřednostněte odstíny popela, neutralizují teplé odstíny;
 • Nekupujte barvu na trhu a na místech, kde nelze zaručit kvalitu výrobku a dodržování všech pravidel pro skladování.
 • Mezi posledním barvením a vyčištěním by měly projít dva týdny, aby vlasy znovu získaly ztracenou sílu.

Autor jasně demonstruje výběr blesku a jeho použití proti žluté barvě.

Anti-žlutá revize barvy

Na moderním trhu kosmetických přípravků v otázkách vysoce kvalitního a měkkého boje s žloutnutím na objasněných pramenech se osvědčily tyto profesionální nástroje:

 • Estel Professional Essex Anti-Žlutý efekt - krémová barva pro neutralizaci nechtěné barvy. Je snadno a rovnoměrně nanesen, neškodí kudrlinky (jemný 3% oxid), pečlivě pečuje o kudrlinky a dává jim perleťovou záře. Krémová barva se aplikuje na umyté a mírně navlhčené prameny. Toto by mělo být provedeno rychlým tempem, ne více než 10 minut. Pak držte kompozici dalších 15 minut na kadeřnictví a opláchněte šamponem pro barvené vlasy. Chcete-li výsledek opravit po dobu 2 minut, aplikujte Estel stabilizátor barvy balzámu;
 • Profesionální barva Igora Royal 0-11 (anti-yellow mikston) se používá jako přísada do barviva a zajišťuje odstranění žlutých a červených odstínů, zvyšuje trvanlivost a barevnou hloubku. Může být bezpečně aplikován na barvení šedých vlasů. Tento výrobek patří profesionálním barvám, takže může být obtížné koupit. Navíc, aby bylo možné určit správný poměr barevného složení, je lepší kontaktovat velitele;
 • Anti-žluté vlasy Firma Inimitable Blonde krémová barva je další možností pro profesionální odstranění defektů barvení. Produkt poskytuje pečlivé a vysoce kvalitní odlehčovací prameny o třech až čtyřech tónech, které zajišťují dokonalý odstín diamantu bez přetečení žluté nebo červené. V případě volného prodeje finančních prostředků se obraťte na barikáře.

Rada Pokud se vám nepodařilo získat žloutnou neutralizační látku, pokuste se vlasy zesvětlit nebo barvit běžnou anti-žlutou barvou a nakonec použít "stříbrný" balzám nebo šampon.

Několik cenných možností barviv z masového trhu:

 • Krémová lesklá krémová barva "Shining Blonds" z L'Oreal Paris - jemně a efektivně zesvětluje kudrlinky a extrakt z mateřské kaše a citronu pomáhá bojovat proti suchu a problematické "teplo" v barvě. Absence amoniaku v kompozici, příjemná vůně, hustá konzistence produktu a stabilní výsledek po dobu 6-7 týdnů doplní příjemné dojmy o produktu a barvení;
 • Estel S-OS barvivo speciální lesklé série - inovativní vzorec výrobku bude potěšit vaše vlasy a dá jim požadovaný odstín bez žloutnutí. Barva se nasytí a vlasy jsou hedvábné a měkké. Nástroj lze použít k malování přes šedou barvu;
 • Garnier pro blondýnky připravil krémovou barvu Garnier Nutrisse Creme. Nástroj má jedinečný vzorec, který zabraňuje nadměrnému vysychání vlasů. Po vyčištění jsou kudrlinky zdravé, měkké a poslušné. Garnier Nutrisse Creme je snadno a rovnoměrně rozložen po celé délce kadeřnictví díky krémové struktuře. Bohatá paleta (14 barev) usnadňuje výběr blond a dychtí se zbavit šedých vlasů.
 • Garnier Color Naturals "Platinum Blonde" poskytuje zesvětlení pramenů bez žloutnutí. Jedinou nevýhodou tohoto produktu je poměrně tekutá struktura a potíže při stlačení vývojáře. V opačném případě je zaručen vysoký výsledek.
 • L'Oreal nabízí ženám jedinečnou odolnou krémovou barvu Preference Platinum Superblond. Krémová barva je dodávána s balzámem a zaručuje jemné a vysoce kvalitní vysvětlení pro 6 tónů. Francouzští barevníci slibují vynikající výsledek i při domácím, neprofesionálním barvení.

Tajemství trvalé a nasycené barvy

Získání studené blondýny je poměrně problematický postup, ale s následujícími odbornými doporučeními to uděláte bez problémů. Některé jemnosti, které zlepšují efekt a zachovávají sílu kadeří:

 • Mezi barvením v každém případě léčí vaše kudrlinky s maskami, balzámy. Čím lepší je stav vlasů, tím hladší a dokonalejší je nová barva.
 • Přípravu barviva připravte bezprostředně před zahájením postupu.
 • Začněte natírat z kořenů, pak zbytek kudrlin, ale nedotýkejte se špiček, abyste je udrželi zdravý.
 • Provádí se emulgace, ulehčí extra lesk a snadné odstranění barvy z vlasů. Chcete-li to provést, aplikujte trochu teplé vody na kudrlinky a pěna agenta na nich.
 • Použijte speciální šampon, oplachujte balzám po proceduře barvení.
 • Opláchněte vlasy vodou nebo běžnou minerální vodou okyselenou citronovou šťávou.

Při výběru rebarvení k odstranění žluté vady byste si měli být vědomi toho, že nátěry mohou dokonce poškodit prameny a vést k nepříjemným zklamáním. Nedoporučuje se začít natírat sami, je lepší svěřit tento krok profesionálům. Zkušený pán určí rozsah problému a navrhne, jak odstranit žloutnutí z vlasů s minimálním poškozením a smutkem.

Je užitečné vědět o osvětlení vlasů a další péči:

Užitečné video

Mistr třídy od odborné firmy M-Cosmetics.

Technika tónování vlasů Estelle po vyčištění a volbě vhodné palety odstínů

Tonizované bělené vlasy pomáhají dělat pramenům zajímavou barvu, odstraňují žlutost, dělají je lesklé a poslušné.

S pomocí tónování se struktura vlasů vyrovnává, lépe odrážejí sluneční světlo, a proto vypadají lesklé.

Vylepšení vzhledu vlasů můžete zlepšit pomocí měkké polotuhlé barvy z profesionální palety Estelle.

K dispozici je mnoho zajímavých odstínů, které lze vzájemně smíchat.

Obsahuje tónované bělené vlasy

Postup osvětlení oslabuje vlasy, odhaluje keratinové váhy, zbavuje pramenů přírodního lesku.

Jemné tónování pomůže obnovit jejich dobře upravený vzhled. Tónování se liší od barvení, při tónování dochází k menšímu poškození vlasů.

S ním můžete:

 • obnovit strukturu vlasových šachet;
 • vyhlazení váhy, takže povrch je dokonale hladký;
 • chránit kudrliny před škodlivými účinky prostředí;
 • zbavit se žloutku, zlepšení vzhledu;
 • dát bělené vlasy krásný stín;
 • Dejte kudrlinky přírodní lesk.

Polotvrdé barvy umožňují tónování ihned po objasnění. Někteří barikanti doporučují, aby si odpočinuli několik dní, ale většina odborníků má opačný názor. Věří, že aplikace tonizujícího léčiva nejenže dává krásný odstín, ale také se stará o poškozené vlasy.

Čím dřív je aplikován na prameny s poloprůběžnou barvou s úsporným složením, méně bělicí vlasy budou trpět. Ideální pro bělené prameny - Estel Sense de Lux. Jedná se o polostabilní profesionální barvu, neobsahuje amoniak a nepronikuje hluboko do vlasů.

Přípravek pokrývá každé jádro nejtenčím barevným filmem, který dává kudrlinám živý lesk a zajímavý odstín.

Další výhodou kompozice obohacené barvou. Zahrnuje komplex:

 1. keratiny;
 2. olivový olej;
 3. panthenol;
 4. bambucké máslo

Droga rychle obnovuje vlákna poškozená bělení a umožňuje měnit barvu s frekvencí, kterou je potřeba.

Jak vybrat vhodnou paletu barev Estelle?

Stejně jako ostatní profesionální barviva je Estel Sense de Lux označena dvěma čísly. První označuje skupinu, druhá je zvláštní odstín.
Všechny barvy palety jsou rozděleny do 10 podskupin:

 • černá;
 • blond
 • světlá blond;
 • světle hnědá;
 • tmavě blondýna;
 • světle hnědá;
 • hnědovlasý
 • světlá blondýna

Na bělené vlasy často uvádějí nejjemnější odstíny.

Pro dívky s teplým typem barvy udělají barvy zlaté, karamelové a načervenalé gama. Ženy s chladivou růžovou, sněhově bílou nebo olivovou kůží budou mít rád barvy chladného směru, které mají fialové, modravé, stříbrné nebo popelavá modulace.

V samostatné skupině jsou intenzivní červeně červené odstíny, od světle hnědé mědi po tmavě hnědou červenofialovou. Na předbělených vlasy vypadají velmi působivě.

Všechny jsou dokonale kombinovány a jsou vhodné pro dívky, které dávají přednost světlým a ne banálním obrazům.

Pro bělené vlasy můžete použít korektory, které mohou vytvářet zajímavé poznámky ke směsi pro barvení. Bohatá gamma nabízí 7 možností:

Mohou být přidány k hlavní barvě nebo aplikovány samostatně, míchat s aktivátorem. Pro objasnění zvoleného tónu je vhodný neutrální korektor.

Co potřebujeme?

Pro domácí tónování potřebujete předem připravit vše, co potřebujete:

 1. kadeřnický suchý zip nebo ručník;
 2. skleněná nebo keramická nádoba pro míchání;
 3. plochý kartáč;
 4. hřeben s častými zuby.

Estel Sense de Lux barva je smíchána s aktivátorem nebo oxidanty.
Zvláštní emulze v lahvích naleznete v řadě značky.

Pro bělené vlasy je lepší použít nejlehčí aktivační prostředek (z 1,5%) nebo kyslík 3%.

Použití aktivnějších přísad změní barvu barvy, výsledek může být daleko od plánovaných.

Poměr barvy závisí na myšlence účesu. Obvykle se aktivátor používá ve stejném poměru s barvivem. Chcete-li pramenům dát nádherný světelný tón a odstranit žlutost, můžete použít studené gama korektory.

Směs 1 zkumavky neutrálního korektoru se stejným množstvím fialové a 2 zkumavek z oxigenátoru udělá. Toto množství stačí k obnovení tónu dlouhých nebo polodlhých vlasů.

Chcete-li zesvětlit celkovou barvu vlasů, můžete použít kyslík z 3%, přidáním stejných poměrů. Aktivátor můžete smíchat s vybranou barvou z podskupiny blond nebo blond blond, pro osvěžení byste měli přidat 0,5 tubus neutrálního korektoru.

Krok za krokem

Před zahájením postupu se prameny omyjí hlubokým čistícím šamponem. Měli by se dobře otřít ručníkem, ale ne vysušit. Kondicionér je nemožné používat, je po tónování vložen.

 1. Vlasy jsou rozděleny do několika částí a zajištěny kadeřními sponami.
 2. Zředěná barva se střídavě aplikuje na prameny a roztírá je plochým kartáčem ze syntetických vláken. Potřebujete pracovat rychle, barva se nanáší po celé délce bez důrazu na kořeny.
 3. Po nanesení barvy jsou vlasy česané plastovým hřebenem s častými zuby.
 4. K udržení složení na vlasu je třeba 10-20 minut. Čím silnější jsou vlasy, tím delší je doba expozice.
 5. Barva je omyta teplou vodou bez šamponu.
 6. Suché kadeře potřebují venku bez použití vysoušeče vlasů.

Pokud se vám nelíbí výsledek, můžete vymývat polostabilní nátěr bez poškození vlasů.

Jaký výsledek byste měli očekávat po postupu?

Tónované vlasy si uchovávají bohatou barvu po dobu 3-4 týdnů. Měkké barvivo se postupně odstraňuje, bez skvrn a kapek. Když se objeví rostoucí kořeny, můžete barvu osvěžit, postup je zcela neškodný.

Uložte vybranou barvu a použijte jemné šampony určené pro péči o barevné vlasy. Vhodné výrobky najdete v lince Estelle. Po umytí jsou vlasy ošetřeny hydratačním kondicionérem nebo balzámem.

Chcete-li zachovat barvu co nejdéle, musíte opustit domácí masky s rostlinnými oleji nebo kefír. Složení tónovacích činidel zahrnuje výživový komplex, který zcela pokrývá potřeby bělené vlasy, nepotřebuje další výživu.

Vyvarujte se chyb

Tónování domova vyžaduje určité dovednosti. Aby výsledek nezklamal, je lepší začít s mono-variantami, volit světlo, ale ne příliš kontrastní odstín vhodného měřítka. Nepoužívejte experiment s neobvyklými tóny.

Modré popínavé a platinové tóny nejsou vhodné pro teplé blondýnky nebo ženy s hnědými vlasy, jasná měděná stupnice je kontraindikována pro bělené světle hnědé vlasy.

Aby barva nebyla příliš tmavá, je nutné ji zředit neutrálním korektorem. To může zesvětlit barvu o 1 nebo 2 tóny, aby odstín přirozenější a jemnější.

Pokud se zdá, že barva vlasů je příliš světlá, musíte si vlasy dobře umýt šamponem. Poté bude barva bledá a vypadá přirozeněji. Pokud se vám stále nelíbí odstín, stojí za změnu tonování světlejší odstín stejného rozsahu.

K nápravě situace pomůže korektor tónování. Například fialová barva, která se smíchá s neutrálním přísadou a aktivátorem, poskytne krásnou levandule zářit, velmi oslovit dívky studeného typu.

Pro ty, kteří dávají přednost teplým barvám, bude vyhovovat žlutý nebo oranžový korektor, který dává veselou zlatou hru.

Tónování bělených vlasů je jednoduchý a velmi zajímavý postup. Umožňuje experimentovat s barvami, protože na blond vlasy vypadají všechny barvy čistší a jasnější. V paletě profesionální značky Estelle je spousta zajímavých odstínů, jak avantgardních, tak i přírodních.

Zkoušíte různé možnosti, můžete zvolit ten, který bude zdůrazňovat vlastnosti exteriéru s nejlepším okrajem.

Estelle nažloutlá barva

Nebo se přihlaste pomocí jedné ze služeb

 • Celá činnost
 • Domů
 • Odborné poradenství
 • Konzultace Kadeřnictví
 • Barvení vlasů
 • žloutnutí

Vydal lusia 11. dubna 2011

Chcete-li odeslat zprávy, vytvořte si účet nebo se přihlaste

Musíte být členem a zanechat komentář.

Vytvořte si účet

Zaregistrujte si nový účet v naší komunitě. Je to velmi snadné!

Beauty Studio Tatiana Elkina. Všechny výrobky jsou certifikovány! Věrnostní sleva! Karma pracuje pro mě! Veškeré tajemství stává yavnym.Ya vědět, že máte vybor.Spasibo, že mě vybrali.

Petrohrad

ESTEL DELUX barva 60 ml.

PAINT-OXIDES VLASOVÁNÍ pro vlasy, řasy, obočí.

ESTEL za nízké ceny - záruka kvality!

ONLINE STORE

Domů

Nové na webu

Místo na okamžik

Sociální sítě

Líbí se vám naše stránky?

ESTEL DELUX barva 60 ml.

AKCE. nákup z 10ks. Estel produkty, SLEVA 5% pro celou objednávku ESTEL *. (kromě zboží již se slevou)

Koupit barvu ESTEL DE LUXE. Velkoobchod a maloobchod. Hlavní paleta, korektory, barva bez amoniaku, kyslík. Estelle řady DE LUX. DE LUXE krémová barva Hlavní paleta - pro odolné barvení a tónování. Krémová barva ESTEL DE LUXE, bezbarvá čpavková barva. SENSE DE LUXE Extra červená semipermanentní krémová barviva Extra červené tóny poskytují vlasům bohatou intenzitu. Vysoká barva smetanové barvy umožňuje zesvětlit vlasy o 4 tóny se současnou nuancí. High Flash DE LUXE krémová barva (zvýraznění barev). DE LUXE SILVER je profesionální barvivo pro 70-100% šedých vlasů. Trvalé zbarvení a tónování. 100% šedé pokrytí vlasů. Velkoobchod a maloobchod. * Pro pravidelné zákaznické slevy. Směs s DE LUXE 3%, 6%, 9% 1: 1 kyslíkem as DE LUXE 1,5% 1: 2 aktivátorem.

Estel De Luxe 60 ml. Hlavní paleta. Péče o barvivo pro dlouhotrvající barvení a barvení vlasů, s avokádovým olejem, macadamovým olejem a panthenolem. Plná barva, kašmír měkkost a brilantní lesk vlasů! 113 základních odstínů - záměrný rozsah kreativity a vytváření luxusních obrázků. Vzhledem k obsahu přírodních olejů a panthenolu se barva rychle vstřebává do vlasů a má pečující účinek. Dává hlubokou, trvalou barvu, změkčuje strukturu vlasů a naplní ji elegantním leskem po celé délce.

 • Výsledek: Snadná aplikace díky pružné konzistenci. Ideální nátěr. Kombinuje hlubokou barvu a vysokou odolnost, jemný účinek na vlasy a pokožku hlavy, barvení šedých vlasů na 100%, pevnost vláken, příjemný lesk vlasů, 100% barev šedivých vlasů.

Aplikace: Smíchá se s kyslíky Estel De Luxe 3%, 6%, 9% 1: 1 as aktivátorem DE LUXE 1,5% 1: 2.

Estel DE LUXE HIGH BLOND 60 ml. Speciální zjasňující barvivo 12 odstínů - pro osvětlení vlasů s odstínem barev. Vytváření odstínů blond bez předchozího zbarvení přírodních vlasů. Rozšiřuje o 4 tóny v délce, o 5 tónů v kořenové zóně a současně dává požadovanou barevnou nuanci. Vyváženost látek a pigmentů pro barvení ve vzorcích je zárukou trvanlivosti a nasycení odstínu bez ztmavnutí, lesku a měkkosti vlasů. Výsledek: Snadná aplikace díky pružné konzistenci. Dokonalé pokrytí. Trvalý výsledek. 4 odlehčovací tóny bez zbarvení. Odfarbená barva. Pozorný účinek na vlasy a pokožku hlavy. Měkkost pramenů. Vynikající lesk vlasů.

Použití: Smíšené s kyslíkem Estel De Luxe 3%, 6%, 9%, 12% v poměru 1: 2.

DE LUXE EXTRA ČERVENÁ 60 ml. Barva vlasů 6 odstínů - pro intenzivní barvení v červených a měděných tónech. Barva je o 30% jasnější než při zbarvení odstínů hlavní palety. Speciální molekula Red5 díky malé molekulové hmotnosti proniká hluboko do kortikální vrstvy vlasů, zvyšuje trvanlivost a saturaci barev. Jasné, nasycené odstíny. Exkluzivní vzorec obsahující modifikované siloxany, pečující komponenty tvoří vlasy hedvábné a lesklé. Výsledek: Snadná aplikace díky pružné konzistenci. Dokonalé pokrytí. Trvalý výsledek. + 30% na jas tónu. Pozorný účinek na vlasy a pokožku hlavy. Měkkost pramenů. Vynikající lesk vlasů

Použití: Smícháno s deuxingovými přípravky LUXE 6%, 9% v poměru 1: 1. Doba expozice je 40 minut.

Estel DE LUXE PASTEL 60 ml. Péče o vlasy na vlasy 4 měkké jedinečné odstíny pastelových barev: tyrkysová, broskvová, růžová a levandule - pro jemnou pastelovou barvu, která může značně diverzifikovat vaše možnosti. Ideální pro tónování vlasů, vytváření neobvyklých pramenů a výrazných akcentů. Formula s pečujícími přísadami poskytuje mírný účinek na vlasy a pokožku hlavy.

 • Jednoduchá aplikace díky pružné konzistenci Ideální pokrytí Trvalý výsledek Malování šedých vlasů o 100% Pečlivý účinek na vlasy a pokožku hlavy Pastelová měkkost odstínů Síla pramenů Výtečný lesk vlasů.

Výsledek: Používá se na běleném podkladu. Měkké, pastelové barvy - broskvová, tyrkysová, růžová, levandule.
Použití: Profesionální barva Estel De Luxe Pastel se používá na změněných barvách. Směs 3% okysličovadla v poměru 1: 1 s aktivátorem 1,5% - 1: 2.

EstelDE LUXE HIGH FLASH 60 ml. - Barevná zvýraznění 6 jasných barev - pro zvýraznění barev. Vytvořte tučné jedinečné snímky BEZ předchozího vyjasnění. Práce na přírodním základu - od 3. úrovně hloubky tónu, na dříve namalované základně - od 4. úrovně. Intenzivní zářivé barvy a textura hedvábných vlasů - díky interakci složek vzorce.

 • Výsledek: Jednoduchá aplikace díky elastické konzistenci Ideální nátěr Trvalý výsledek Barvení bez předchozího osvětlení Pečlivý účinek na vlasy a vlasovou pokožku Jasné záblesky barev Síla pramenů Výtečný lesk vlasů.

Použití: Může být smíchán s DE LUXE 3%, 6%, 9% okysličujícími činidly a DE LUXE 1,5% aktivátorem v poměru 1: 1.

Estel De Luxe korektor korektorů 60 ml.
Neutrální korektor
Používá se k získání středních odstínů v oblasti barev. Při smíchání s korektory barev se používá pro pastelové tónování bělených nebo pruhovaných vlasů.
Korektor pro amoniak
Zesvětlovací schopnost krému závisí na vybraném kyslíku. Je to základ pro získání nových individuálních odstínů, pokud jsou smíchány s barevnými korektory v libovolném poměru. Používá se k objasnění.
Korektor barev
Přidá se barevný ekvalizér, který vylepšuje odstíny zespodu. Pro zvýšení jasu barvy se vypočítá množství okysličovadla pro množství korektoru.

Estel Cream-barva anti-žlutý efekt Anti-Žlutý efekt 60 ml

Efektivně neutralizuje žlutý odstín. E jemně pečuje o vlasy. + rukavice jako dárek!

Související produkty

Rukavice na barvení vlasů jednorázové 10 ml

Pryž-plastový materiál. Snadno se obléká.

Ollin Miska pro barvení 230ml 230 ml

Ollin Používá se k vytvoření barvicí směsi. Barva je černá.

OLLIN Štětec pro barvení černý úzký 30 ml

Používá se k aplikaci barvicí směsi na vlasy. Barva - černá

Sklo o průměru 20 ml

Používá se k přesnému dávkování barviva při barvení vlasů. Možná opakované použití.

Sibelská čepice modrá pro sprchu nebo chemii o objemu 10 ml

Hustý elastický pás, dobře protáhlý a hustě sousedící s povrchem hlavy.

Popis

Anti-Žlutý efekt smetanový nátěr snadno míchá, má měkkou, elastickou strukturu a příjemnou vůni, je ekonomicky efektivní.
Avokádový olej, panthenol a olivový extrakt poskytují hlubokou výživu a hydrataci, keratinový komplex obnovuje strukturu a přirozenou elasticitu vlasů.
Profesní kosmetika pro vlasy Estelle je určena pouze pro profesionální použití.

Anti-Žlutý efekt je aplikován na:
horké blond - bezprostředně po aplikaci bělícího prášku, na kořenech nebo po celé délce, s obarveným bělení
studené blond - na dříve bělených vlasech, na dříve bělených vlasech
Použití:
Anti-Žlutý efekt krémová barva (1 díl) + Oxidátor 3% (1 díl) / aktivátor 1,5% (2 díly)
Schéma kreslení:
Používejte ochranné rukavice.
Naneste na suché nebo šamponované a ručníky vysušené vlasy.
Proces nanášení směsi na vlasy by neměl přesáhnout 5-10 minut.
Doba expozice: 15 minut
Pozor!
Pokud jsou vlasy porézní, doba expozice je 5-10 minut (pod dohledem velitele).
Při procesu stárnutí se doporučuje zkontrolovat průběh procesu neutralizace nebo tónování.
Na konci expozičního času důkladně opláchněte krémovou barvu šamponem pro barvené vlasy, aplikujte balzámový stabilizátor po dobu 2-3 minut a opláchněte. Doporučujeme Estel lotion pro odstranění barvy z kůže a hydrataci a výživu Estel SunFlower Balsam s UV filtrem.

Diskuse

Neutralizace nažloutlé na proužkovaných nebo bělených vlasech, s použitím anti-žlutého efektu

10 příspěvků

Barva, anti žlutý efekt estel nebo jak se nazývá kadeřník proti žluté barvě. Je navržen tak, aby neutralizoval nežádoucí žlutý odstín vlasů, který odstraňuje žlutou barvu na perlový odstín.

Tato barva funguje pouze v hloubce 8-10. Neovlivňuje vlasy pod úrovní 7.

Pokud jste provedli zvýraznění a nechcete mít žlutý nádech, na odlehčené základně, pak tato barva je jen kouzelná hůlka. Vybledlé vlasy můžete protonovat nebo pevně barvit podle doporučení.

Příklad trvalého barvení:
Udělali jsme talíře, chceme pečlivě barvit bělené prameny. Předpokládejme, že základní barva přírodních vlasů je 4/0. Po osvětlení práškem máme základnu 8/3 a chceme získat perlou barvu na 8. úrovni hloubky tónu.

Řešení:
Vezmeme 3% De Luxe kyslík 60 gramů (a pouze to, že nedoporučuji používat jiné oxidy, protože barvivová směs byla vyvinutá speciálně pro tento kyslík), 60 gramů antižluté barvy se nanáší po celé délce až na 15 minut. Nejdříve odstraňujeme barvu vodou, poté šamponem s barevným stabilizátorem, aplikujeme balzámový stabilizátor a získáme perlový odstín bez náznaku žlutosti a bez dotyku s vašimi přirozenými vlasy.

Příklad tónování na porézních vlasech.
Přírodní základ 6/0 zesvětlený prášek na vlasy, k základně 10/03. Úloha neutralizovat nechtěné objasnění pozadí.

Řešení: Bereme anti-žlutý efekt barvy (30 g) + 1,5% de luxe aktivátor (60 g) po dobu až 10 minut a získáváme 100% neutralizace nežádoucího vyčištění pozadí.

Takže: Odolné barvení 1 díl barvy (60 g) + 1 díl 3% de luxe okysličovadla (60 g) do 15 minut.
Tonování 1 díl barvy (60 g) + 2 díly 1,5% aktivátoru (120 gramů) 5-10 minut

DŮLEŽITÉ.
Práce barvy by měla probíhat pod neustálou kontrolou pána, protože Můžete jít do zastínění. Krása může být vyprázdněna po 5 a 10 minutách, pokud získáte požadovaný výsledek.

Doporučuji také, abyste věnovali pozornost dříve, než si zbarvíte nebo barvíte vlasy balzámem, abyste vyrovnali strukturu vlasů DE LUXE Therapy. Zarovnává strukturu vlasů a zabraňuje selhání barvy v porézních oblastech vlasů.

Anti-žlutý efekt ESTEL - žlutý krém na zbarvení vlasů, 60 ml. (Č. ​​157034).

Krémová barva z žlutého vlasu ESTEL Anti-Yellow Effect. Efektivně neutralizuje žlutý odstín. Jemně pečuje o vlasy. Dává svítící perleťový lesk. Estel krémová barva se snadno mísí, má měkkou, elastickou strukturu a příjemnou vůni, je hospodárná. Avokádový olej, panthenol a olivový extrakt poskytují hlubokou výživu a hydrataci, keratinový komplex obnovuje strukturu a přirozenou elasticitu vlasů. Pouze pro profesionální použití.

Anti-žlutý efekt ESTEL - žlutý krém na zbarvení vlasů, 60 ml.

ESTEL - Anti-žluté efektové krémové barvivo, Anti-Yellow Effect, 60 ml.

Estel Professional Anti-Žlutá efekt krémová barva snadno míchá, má měkkou, elastickou konzistenci a příjemnou vůni, je ekonomicky použitelná.

Avokádový olej, panthenol a olivový extrakt poskytují hlubokou výživu a hydrataci, keratinový komplex obnovuje strukturu a přirozenou elasticitu vlasů.

Estel Professional Anti-Žlutý efekt je aplikován na:

1. horké blond - okamžitě po nanesení bělícího prášku na kořeny nebo po celé délce s paralelním bělení
2. studené blond - na dříve bělených vlasech, na dříve bělených vlasech

Použití:
Krém-Estel Anti-Žlutý účinek (1 díl) + Kyslík 3% (1 díl) / aktivátor 1,5% (2 díly)

Použití:
Používejte ochranné rukavice.
Naneste na suché nebo šamponované a ručníky vysušené vlasy. Proces nanášení směsi na vlasy by neměl přesáhnout 5-10 minut.

Doba expozice: 15 minut.
Pozor! Pokud jsou vlasy porézní, doba expozice je 5-10 minut (pod dohledem velitele).
Při procesu stárnutí se doporučuje zkontrolovat průběh procesu neutralizace nebo tónování. Na konci expozičního času důkladně opláchněte krémovou barvu šamponem pro barvené vlasy, aplikujte balzámový stabilizátor po dobu 2-3 minut a opláchněte.

Návod k použití: Anti-žlutý efekt ESTEL - krémová barviva žluté vlasy, 60 ml.

Anti-Žlutý efekt je aplikován na:

 • 1. Hot Blond - okamžitě po nanesení bělícího prášku na kořeny nebo po celé délce s paralelním bělení
 • 2. Studená blond - na dříve bělených vlasech, na dříve bělených vlasech

Použití:
Anti-Žlutý efekt krémová barva (1 díl) + kyslík 3% (1 díl) / aktivátor 1,5% (2 díly)

Schéma kreslení:
Používejte ochranné rukavice.
Naneste na suché nebo šamponované a ručníky vysušené vlasy. Proces nanášení směsi na vlasy by neměl přesáhnout 5-10 minut.

Doba expozice: 15 minut
Pozor! Pokud jsou vlasy porézní, doba expozice je 5-10 minut (pod dohledem velitele).
Při procesu stárnutí se doporučuje zkontrolovat průběh procesu neutralizace nebo tónování. Na konci expozičního času důkladně opláchněte krémovou barvu šamponem pro barvené vlasy, aplikujte balzámový stabilizátor po dobu 2-3 minut a opláchněte.

Vážení návštěvníci a kupci našeho obchodu! Před zakoupením produktu ESTEL Anti-Yellow Effect - Žlutý krém na zbarvení vlasů, 60 ml. z kategorie Profesionální barvivo na vlasy kontaktujte konzultanta nebo správce našeho obchodu způsobem, který vám vyhovuje.

Estelle revize barviva na vlasy a barevná paleta fotografií

V moderním světě kosmetiky navržené k transformaci obrazu každé ženy, která potřebuje změny a experimenty, existuje velký sortiment všech druhů výrobků. Z tohoto důvodu je změna v přirozeném stínu vlasů zcela známým fenoménem, ​​který ve většině situací nevykazuje žádné negativní aspekty. Je to proto, že barviva, která jsou dnes vyráběna, splňují všechny normy kvality a nejsou schopny poškodit vlasy. Jako jedna z referenčních společností na domácím kosmetickém trhu, který vyrábí profesionální barvy na bezpečném základě, můžeme zmínit barvy inkoustem Estelle.

Profesionální barvy Estal a palety fotografií jejich odstínů

Není žádným tajemstvím, že produkty profesionální řady Estelle jsou považovány za velmi úspěšné a velmi oblíbené. Toto tvrzení je vhodné z důvodu, že barvy popsané čáry jsou široce používány jak při domácím užití, tak při provádění barvení v salonech. Obrovská výhoda popsané kosmetiky spočívá v tom, že tyto barvy skutečně poskytují vysoce kvalitní výsledky, přičemž mají nejširší škálu odstínů všeho druhu. Níže je seznam nejoblíbenějších položek s podrobným popisem, který vám umožní správnou volbu při nákupu Estelových barev profesionálních sérií.

Amoniaková barva Estelle Sens Deluxe / Sence De Luxe

Jedná se o profesionální krémovou barvu, která neobsahuje amoniak a je určena pro jemné zbarvení pramenů. Nástroj obsahuje komplex komponentů vhodných pro kadeřnictví, mezi které patří esenciální oleje, rostlinné výtažky a tak dále. Produkt se prodává ve vhodné trubici o objemu 60 mililitrů, díky čemuž kompozice trvá několik zasedání zpracovatelských pramenů. Po postupu se vlasy stávají hladkými, elastickými, získávají bohatý, přirozený lesk, který je vlastně zdravými vlasy.

De Luxe Silver / Deluxe Stříbrné barvivo pro šedé vlasy

Popisovaný nástroj je určen speciálně pro barvení šedých vlasů, takže efekt použití krémové barvy nezanechává žádné otázky. Vzhledem k jedinečnému složení kompozice nikdo nikdy nerozumí, že barvené vlasy opravdu nemají přirozený tón. Zvláštností tohoto produktu je to, že je zcela neškodné. Barva bez amoniaku nepoškozuje vlasy, nemění jejich strukturu, nepřispívá ke ztrátě vlasů a stratifikaci špiček. Současně se kompozice snadno zředí, aplikuje a zaručuje ohromující účinek, a to jak v důsledku obarvení domu, tak v rámci procedur salonu.

Odolná barva Estel Professional ESSEX / Essex

Jedná se o jedinečný výrobek určený k ošetření vlasů, který vyžaduje barvení. Zvláštností tohoto barviva je, že vlasy dostanou 100% požadovaného tónu bez jakýchkoli rizik. Pomocí tohoto produktu si můžete být jisti, že efekt nezklame, protože barva smetany obsahuje pouze osvědčené přísady jakosti, mezi které patří velké množství živin a tonických látek. Díky olejům a extraktům obsaženým v přípravku ESSEX se na kudrlinkách vytváří ochranná fólie, kterou nelze pozorovat, ale zabraňuje poškození vlasů a chrání je před negativními vnějšími vlivy prostředí. Barva je během provozu velmi hospodárná, i přes to, že v trubici je přítomno 60 ml barviva. Také nezapomeňte na neuvěřitelně široký rozsah odstínů, které vám umožní získat požadovaný tón kudrlin.

Estelle Essex barevná paleta

Anti Žlutý efekt proti žloutnutí

Jedná se o skvělý výrobek určený k neutralizaci žloutnutí při barvení vlasů. Tato odolná barva dodá vašim vlasům příjemný odstín, stejně jako jasný přírodní lesk a hedvábnost. Výsledkem je hedvábný efekt, který jemně proudí přes ramena dolů. Barva má příjemnou vůni a lehkou strukturu, s níž je vhodné pracovat, včetně míchání a distribuce pramenů.

Látka je naprosto bezpečná a nenesá nic, co by mohlo poškodit vlasy. Je třeba poznamenat, že v tomto nátěru existuje velké množství přírodních složek, které přispívají nejen k referenčnímu tónování vlasů, ale také chrání kadeře před vysycháním, UV zářením apod.

Nespecializované barvy na vlasy Estelle a jejich tóny

Estelle barvy značky Unicosmetics jsou nezpochybnitelnými lídry na trhu kosmetiky pro vlasy. Důkazem toho je vysoká popularita výrobků na trhu. Níže je uveden seznam neprofesionálních sérií barviv na vlasy popsaných výrobcem.

Sólový kontrast pro zesvětlení nebo tónování vlasů

Tato řada barev, které mají zesvětlit nebo přeměnit původní stín vlasů na požadovanou barvu, jsou kvalitní produkty, které neobsahují amoniak a jiné škodlivé látky. Vlastností linky Solo Contrast je zcela nový a jedinečný vzorec "color plus", díky němuž produkt dodává až o 30 procent více sytosti barev, lesku a trvanlivost. Kompozice se používá pro všechny typy vlasů a má velmi širokou škálu odstínů, což vám umožňuje vybrat správný tón barvy. Kromě vysokého stupně kvality vzhledem k výsledku barvení by se mělo uvést snadné použití výrobku, protože má vynikající charakteristiku vlastností, které usnadňují mísení a aplikaci kompozice na prameny.

Estel Celebrity Spray barva / amoniak bez amoniaku

Estel je kosmetický produktový sortiment také Estel Celebrity, který je nemožné nechat ujít při zvažování krémových barviv od konkrétní společnosti. Zvláštností tohoto nádherného prostředku je to, že barvivo je zcela neškodné, takže se může volně užívat k barvení vlasů všech typů.

Složení kosmetického přípravku obsahuje velké množství pomocných látek, které mají za cíl obnovit poškozené kadeřnictví. Po barvení tak prameny získávají hlubokou barvu požadovaného tónu, hladké a rovnoměrně tónované kudrlinky s matným odstínem. Aktivní ochranný systém umožňuje popsaným prostředkům zpracovat dokonce poškozené, příliš vysušené vlasy, které potřebují intenzivní péči.

Estel S-OS / Blond vlasy SOS

Jedná se o zcela jedinečnou produktovou řadu Estelle neprofesionální barvy určené k osvětlení pramenů. Je třeba poznamenat, že je nemožné tón vlasů s jeho pomocí - to je speciální komplex, vyznačující se vysokou intenzitou, která umožňuje zesvětlit původní stín vlasů o 4 tóny.

Barva je založena na velkém počtu laboratorních testů, které daly život univerzálním kombinacím a vzorcům součástí obsažených ve struktuře oddělovacího čisticího prostředku. Na konci procedury ošetření kadeří se specifickým barvivem lze zaznamenat vysokou barevnou stabilitu, šetrnost k životnímu prostředí a bezpečnost vlasů, stejně jako obnovení poškozených chloupků. Účinek je dosažen díky složení speciálních složek, které představují účinné látky.

Haute Couture / Couture

Jedná se o nejnovější řadu barev, která má pro majitele barevných kadeřů zvláštní hodnotu. Jedinečnost produktu spočívá v tom, že to není jen vysoce kvalitní kosmetický přípravek, ale také účinný terapeutický komplex podobný účinkům hojivých a regeneračních činidel, jako jsou balzámy, sérum a masky.

Celé tajemství spočívá ve skutečnosti, že látky v kompozici jsou kationické, jinými slovy ovlivňují vlasy na molekulární úrovni. V tomto úžasném režimu barvy komponenty nejen dodávají vlasům potřebný odstín, ale také obnovují jejich strukturu, přispívají k obnově poškozených pramenů a chrání ošetřené. Obnovitelné barvivo pro vlastníky vadných, poškozených vlasů je nejvhodnější.

Paleta barvy Estelle Couture

Estel Kvalitní barevná gelová barva

Výrobek "kvalitní barva" je považován za velmi oblíbenou barvu od společnosti Estelle, která má několik výhod ve srovnání s analogy. Hlavní věc, která potřebuje pozornost, je kompozice komponent, která není typická pro produkty tohoto segmentu. Struktura barviva obsahuje vitamínové komplexy různých skupin, s nimiž můžete efektivně posilovat prameny a stimulovat jejich aktivní růst. Navíc barva s konzistencí helia přispívá k účinnému barvení, po kterém vlasy získávají požadovaný tón bez namáhání.

Pouze barva / Pouze barva

Tento produkt je systém součástí nezbytných pro vysoce kvalitní kadeřnictví. Zvláštností popsaného barviva je to, že molekuly barvy pronikají hluboko do vlasové šachty, což vytváří hlubokou, bohatou a trvalou barvu vlasů. Použitím této barvy získáte nejen kvalitní barvení za slibující cenu, ale také celou sadu dodatečných nástrojů obsažených v sadě, jejichž cílem je obnovení pramenů po barvení.

Estel barva barva vlasů míchání

Abyste získali požadovaný tón, měli byste se seznámit s paletou stolu dodanou výrobcem, která je při přípravě laku velmi potřebná. Mělo by být zřejmé, že požadovaný efekt lze dosáhnout, pouze pokud jsou dodrženy všechny pokyny a příručky, které se dodávají s každým nástrojem. V tomto případě bude tabulka pro míchání barvy velkým pomocníkem v rámci procedury vlasového stylingu.

Video návod k použití barvy DeLuxe

Materiálem nabídnutým pro prohlížení je video instrukce o zbarvení vlasů. V konkrétním videu se používá systém Estelle, který umožňuje dosáhnout požadovaného odstínu během barvení. Po přezkoumání videa můžete získat všechny potřebné informace týkající se správné úpravy barvy vlasů.

Hodnocení zákazníků barvy Estelle

Marina: Vždycky jsem maloval Estel, velmi se mi líbí jejich kosmetika, protože to dává dobrý výsledek a barva trvá dlouhou dobu.

Alice: Miluju, když je spousta věcí, takže jsem velmi rád rozbalil krabici s barvou Jen barva. Co tam nebylo a masky a balzámy - s kvalitou barvy na velmi vysoké úrovni, barva je nasycená a odolná.

Tanya: Nemám rád Estelleové barvy, existují lepší produkty zahraniční produkce.

Rita: Děkuji Solo Contrast za to, že jsem blondýnka s krásnou a hlubokou barvou vlasů.

Estelle nažloutlá barva

Estel De Luxe Anti-Žlutý efekt - Jelowness neutralizer

Anti-Žlutá efekt krémová barva účinně neutralizuje nežádoucí žlutý odstín, jemně pečuje o vlasy, dodává zářící perleťový lesk.
Smetanová barva se snadno mísí, má měkkou, elastickou strukturu a příjemnou vůni, hospodárnou k použití.

Avokádový olej, panthenol a olivový extrakt poskytují hlubokou výživu a hydrataci, keratinový komplex obnovuje strukturu a přirozenou elasticitu vlasů.

Platí pro:

 • Hot Blond - okamžitě po nanesení bělícího prášku na kořeny nebo po celé délce s paralelním bělení
 • Studená blond - na dříve bělených vlasech, na dříve odbarvených vlasech


Doporučený poměr:
Krémová barva Anti-žlutý efekt (1 díl) + kyslík 3% (1 díl) / aktivátor 1,5% (2 díly)
Maximální doba expozice 15 minut

Pro Více Informací O Suché Vlasy