logo

Estel balzám na stínování

Estelle ottenochny balzám je populární mezi ruskými ženami. Široký výběr barev, přijatelná cena, snadné použití - hlavní výhody tohoto rozpočtu. Recenze Estelových barevných balzámů jsou velmi nejednoznačná, někteří kupující jsou spokojeni s výsledkem, další část věří, že Estelle tonic se s touto úlohou nesedí, ale pouze zhoršuje barvu a kvalitu vlasů. Takže se pokusíme zjistit, jak dobře jsou Estelle odstíny.

Nejlepší tónové vlasové produkty

Stínicí produkty pro vlasy jsou univerzální řešení pro všechny případy. Blondes je potřebují k neutralizaci nežádoucího žlutého pigmentu, brunet a dívky s přirozenou barvou, které ocení odstín, který dodává vlasům zdravý lesk a světelný tón. To je důvod, proč každý seriózní výrobce profesionální vlasové kosmetiky vyvinul vlastní řadu barevných odstínů. FashionTime prozkoumala trh s kosmetickými výrobky a vybrala si nejlepší a osvědčené úspěchy, které dodávají svým vlasům luxusní odstíny.

Co to je?

Stínicí činidla (šampony, balzámy, masky) působí ve dvou směrech: čistí a pečují o vlasy a také obsahují tónovaný pigment, který může změnit barvu vlasů o 2-3 tóny. V závislosti na koncentraci, struktuře vlasů a souladu s pravidly použití přípravku se účinek tónování udržuje na vlasu po dobu až několika týdnů.

Stínicí prostředky lze aplikovat na přírodní a barvené vlasy.

Na rozdíl od běžného barviva, pigment odstín nepronikne do vlasů, ale pokrývá to tenkým filmem. Nabízíme, abychom se rozhodli pro bezpečný experiment a zvolili nejlepší odstín pro vlasy.

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli nimž jsou všechny problémy na etiketách označeny jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Nejhorší je však to, že tato špína vstoupí do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme, abyste nepoužívali prostředky, ve kterých jsou tyto látky umístěny. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Jak používat nástroje pro odstín

Saturace odstínu odstínu závisí na koncentraci. Neobsahují oxidační činidla a čpavek, takže by neměli být příliš náročné na tyto prostředky. Samozřejmě, pokud jste přirozená blondýnka a zvolíte odstín odstínu "Tmavý kaštan", můžete se blížit k požadovanému výsledku, ale ne naopak. Pro maximální efekt je ještě lepší použít odstín, který se blíží barvě vlasů.

Pečlivě si přečtěte návod k použití. Barevný šampon by měl být aplikován dvakrát. Poprvé, s důkladnými masážními pohyby, aplikujte zbarvený šampon, který jej třepe do vlasů, nikoliv do pokožky hlavy. Nechte pár minut a pak opláchněte. Opakujte postup znovu, tentokrát prodlužte dobu používání šamponu. Samozřejmě, vše závisí na vašich preferencích. Pokud rychle umyjete odstín šamponu, bude účinek minimální. Pokud to přehnáte, může to být neočekávané.

Tón znamená blondýnky

L'Oréal Professionnel Serie Expert stříbrný šampon

Šampon L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo je vhodný pro přirozené blondýnky, kteří chtějí dát vlasům lesk a světlý tón a dívky s barevnými vlasy. Tento šampon také dává šedivé vlasy světlý stín. Modré a fialové barevné pigmenty, které vytvářejí šampon Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze, zvyšují platinové odstíny na blond vlasy. Šampon obsahuje mikroproteiny ze semen Moringa oleifera, které jsou připisovány zázračném vlastnostem zlepšení struktury vlasů a jejich ochraně před vnějšími negativními účinky. Buďte opatrní, když používáte poprvé, je tónovaný šampon tohoto výrobce silný.

Stříbrný hedvábí

Šampon stříbrného hedvábného odstínu také dává vlasům stříbrný odstín. Obsahuje hedvábné bílkoviny, panthenol a alantoin, které zlepšují strukturu vlasů, dodávají jim při sušení vysoušeč vlasů lesk, vyživují, posilují a chrání. Stříbrný hedvábí je jedním z mála barevných šamponů, které obsahují výtažek z chrpy, zdroj cyanocentoretoreinu modrého pigmentu.

Další výrobce Sexy vlasy vyvinul řadu prostředků Simply Sexy, který je určen pro bělené, šedé nebo blond vlasy. Linie obsahuje přírodní složky: betain, extrakt guaru, kyselinu citronovou, přírodní barviva.

Stínicí prostředky pro brunety

Tamponové šampony poskytují lesk na tmavé vlasy a mění základní barvu na několik odstínů. Pokud chcete dát vlasům načervenalý nádech nebo načervenalý nádech, aplikujte na vlasy odstín a nechte je dlouho delší než obvykle.

Domácí výrobce Estel nabízí tónovací balzám Solo Ton, který obsahuje 18 odstínů. V paletě mnoha tónů pro brunety: skořice, brandy, kaštan, čokoláda, burgundy, pro milovníky Bordeaux - mahagon, červená třešeň, granátové jablko. Složení fondů zahrnuje extrakt z manga, který má zvlhčující, vyživující, regenerační a ochranný účinek.

V paletě L'Oréal Professionnel Gloss Color jsou nasycené tmavé (ostružinové, čokoládové), červené a béžové zlaté odstíny. Šampony odstínů poskytují vlasům lesk a zvýrazňují jejich přirozenou krásu.

Produkty na barvení vlasů

Několik užitečných tipů

Blondýnky mohou použít instantní kávu jako přírodní odstín. Po šamponování opláchněte vlasy roztokem 2-3 čajových lžiček kávy pro množství vody potřebné pro délku vlasů.

Chcete-li dát luxusní lesk, použijte hennu. V sovětských letech jsme věděli jen jeden odstín henny - ohnivě červenou. Nyní na prodej najdete bezbarvou, béžovou, lehkou blond, tmavou kaštan, granát, brandy, čokoládovou hennu. Ale nezapomeňte, že po použití henny nemůžete používat barviva na vlasy nebo šampony pro lehké stínování.

Když se poprvé setkáte s nářadím odstínů, pečlivě si přečtěte pokyny a snižte dobu použití šamponu. Podívejte se na reakci vašich vlasů, upravte dobu aplikace, abyste dosáhli požadované barvy.

Jsme si jisti, že produkty zbarvení se stanou vaší oblíbenou krásou. Vyzkoušejte nové značky, prozkoumejte řadu kosmetických značek, přidejte vlasy bohaté odstíny a buďte krásní!

Perfekce balzám na vlasy ESTEL

Většina spravedlivého sexu musí být v centru pozornosti. Jen žena je tak uspořádána. Nemůže nikoho odolat překvapení. Pokud nezměníte účes a styl oblečení, změňte barvu nejméně po rozpoznání a po chvíli vraťte vlasy do přirozeného stínu.

Ideálním řešením pro transformaci vzhledu mohou být Estelle odstínové balzámy, jejichž paleta obsahuje bohatou paletu jasných barev.

Výhody estelových tonik

Před barvivy na vlasy mají tonika řadu výhod. Za prvé, jejich barvicí prvky nejsou schopny hluboce spadnout do struktury našich vlasů a nemají na nich ničivý účinek. Estelové tonikum jsou obzvláště výhodné ženami. Jejich výhodou je, že působí na naše vlasy velmi opatrně a poměrně snadno. Tento nástroj je vypláchnut po dobu 14 dnů, takže je vhodné často experimentovat s barvami, zejména proto, že Estel je známý svou pestrou paletou barev. Na rozdíl od chemického barviva, špičky vlasů po nanesení toniků se nestanou nudné nebo křehké, a také se nesmrtí. Po procesu tónování nepotřebuje speciální přípravky pro péči o barvené vlasy. A co je nejdůležitější, ve složení tonika z Estelu neexistuje amoniak, který nepříznivě ovlivňuje stav kudrlin. Pouze v silném tonicu je jeho zanedbatelné množství. Složení Estelové tonické společnosti stále zahrnuje speciální produkty péče. Tam jsou tonika, lehký i hluboký vliv. Lehké tonikum se jednoduše vypláchne po 14 dnech a má šetrný účinek na vlasy.

A hluboce tonizované tonikum, někdy nazývané i neamoniakální inkousty, se nezbaví až 60 dní.

Důkazem toho je četná pozitivní zpětná vazba uživatelů. Ženy poznamenávají, že po procesu barvení se prameny stávají lesklé a extrémně měkké. Tonika jsou velmi snadno použitelná. Pro dosažení požadovaného výsledku není kadeřník potřebný. Nástroj můžete zvednout, stejně jako provést postup barvení sami.

Estel Solo Ton Balsam Series

Řada trvalých toniků, které neobsahují amoniak a peroxid vodíku, série Solo Ton pro všechny typy vlasů - je 18-ti barevná paleta různých a módních odstínů. Tónovací činidlo dodává vlasům hloubku odstínu, což jim dodává šumivé hedvábí.

Měkkost a lesk vlasů jsou způsobeny nepřítomností agresivních složek v sérii Solo Ton, které klasifikují produkty TM Estel jako šetrné výrobky pro péči.

Jako součást produktové řady Solo Ton vstoupí do esenciálního oleje manga a dodává vlasům živý lesk. Přítomnost UV filtrů zabraňuje rychlému vyhoření barviva pod slunečním paprsky, což prodlužuje intenzitu a hloubku barvy po dobu, kterou udává výrobce.

Řešení stínování Solo Ton zvyšuje odstíny:

 • kaštan, s hlubokou hloubkou tónu;
 • měď, zlepšující růžové vlasy;
 • blond, odstranění nechtěné žlutosti, a také zdůrazňuje zvýraznění;
 • bruneta, odstranění nežádoucího červeného odstínu.

Při použití tonických balzámů musíte pečlivě přečíst pokyny pro použití prostředků.

Doporučení pro použití produktů z tónování

Aby nedošlo k podílům zklamání při použití tónovacích prostředků, měli byste dodržovat doporučení uvedená v pokynech od výrobce:

 1. Účinek balzámu je určen na určitou dobu, aby se zabránilo nadměrnému vysychání.
 2. Použití jasných odstínů na blond vlasy se nedoporučuje, což může vést k trvalému barvení s nežádoucími odstíny.
 3. Před aplikací na bělené vlasy se doporučuje zbarvení malého zvlnění, aby se zobrazil odstín.

"Pro blondýnky nebo dívky s bělenými vlasy bych doporučil nanášení tónového balzám na malý pramen ze zadní části hlavy. Pokud stín nevyhovuje, strap se snadno ztratí a většina vlasů bude zachráněna před nežádoucím odstínem, "vysvětluje Lyudmila, stylistka Salon Persony na Gun.

Jak je uvedeno v mnoha recenzích, tónování doma není obtížné. Aplikujte malý přípravek na zvlhčené vlasy, dodržujte dobu vyznačenou na obalu a opláchněte pod tekoucí vodou.

Výrobce doporučuje, aby po aplikaci všech kategorií zbarvovacích balzám používaly pečující látky, jako při běžném barvení, což dodá vlasům extra vlhkost.

Základní pravidla při tónování

Tónování, stejně jako zbarvení, musí dodržovat určitá pravidla:

 • blízké přizpůsobení odstínu produktu k dostupné barvě, ale ne lehčí než je;
 • doba, po kterou přípravek působí na vlasy, vypočtená od okamžiku úplného nanesení tónovacího činidla, by neměla být delší než půl hodiny;
 • před použitím by se barvivo mělo testovat na alergické kožní reakce;
 • odstín přidaný k vlasům by měl být také testován na nevzhledném pramenu;
 • vlasy, šedé, tónované pouze v případě, že procento šedých vlasů není větší než třetina celkového počtu;
 • při nanášení na nevyléčené vlasy, tónování činidla prohlubuje přirozený odstín;
 • použití stejného odstínu po dlouhou dobu poskytne hlubokou sytost barev.

Jak je uvedeno v mnoha recenzích, tónování produktů Estel, je to cenově nejúčinnější a nejúčinnější prostředek, který dodává vlasům všechny druhy odolných odstínů.

Estel Balsams má řadu výhod, které je odlišují od celé řady rozpočtových agentů:

 • nepřítomnost agresivních složek v složení peroxidu a amoniaku;
 • dodává tón a vlasy barvení vyráběné výhradně na horní vrstvě, které nepronikují do struktury vlasové šachty;
 • rovnoměrné a postupné oplachování produktu v průměru za týden s každodenním průběhem mytí hlavy.

Řada balzámů-toniků TM Estelle se týká produktů péče, které jsou rovnoměrně a snadno aplikovány na zvlhčené vlasy.

Je velmi důležité, aby mladá dívka konečně porazila předmět její vzdechy "úplně", vyzkoušet všechny metody, včetně různých odstínů ve vlasech, a to zejména proto, že paleta barev tohoto nástroje je velmi rozmanitá.

Uživatelé zpravidla berou na vědomí hlavní vlastnosti, které mají pokročilé balzámy Estelle odstínů na první desítku:

 • dostupnost ceny;
 • bohatý a pestrý rozsah barev, který vám umožní krátký čas změnit vzhled;
 • snadné používání, umožňující používání produktů doma;
 • bílé žluté a plné zbarvení šedých vlasů;
 • odolnost kompozice, rovnoměrné promytí;
 • neznečišťuje pokožku;
 • dostupnost a volný prodej v obchodě.

"Z mé vlastní praxe jsem byla přesvědčena, že jakýkoli barvicí prostředek má přímý vliv na vnitřní strukturu vlasů, dokud se nestane tváří v tvář působení toniků od Estel TM. Samozřejmě tvrzení, že jsou zcela neškodné, je směšné. Nicméně jen žena dokáže vytvořit skandál, salát a... klobouk z "nic". Proto jsou balzámy odstínu TM Estelle právě nejmenším zlem, které lze aplikovat na vlasy během období mladistvého nihilismu, "domnívá se lékařka nejvyšší kategorie, kandidátka lékařských věd, Larisa Aleksejevna Safonová, praktický tricholog Kliniky na Kutuzovských ulicích v Moskvě.

Barevný odstín Estelle Solo Tone

Každá dívka se chce přizpůsobit módě. A to se týká nejen oblečení, ale také barvy vlasů. Časté barvení nepříznivě ovlivňuje zdraví vlasů, takže změna odstínu vlasů pro každé datum nebude fungovat. Pokud opravdu chcete, použijte Estelle tint balzám. S ním můžete změnit odstín vlasů a ne zkazit strukturu vlasů. V paletě Estelle Balms jsou odstíny pro světlé, tmavé a šedé vlasy.

Výhody Estelle Tint Balm:

 • Balzám neobsahuje peroxid vodíku a čpavek.
 • Balzám ovlivňuje pouze horní vrstvu vlasů.
 • Stín se promyje postupně po 7-9 červených odstávkách.
 • Snadno se aplikuje na vlasy.
 • Má kondicionační efekt, vlasy jsou živé, měkké a lesklé.
 • Extrakt manga, který je součástí balzámu, má zvlhčující, vyživující, regenerační a ochranný účinek.
 • Složení barviva zahrnuje UV filtr, který zabraňuje změnám barvy barvených vlasů pod vlivem slunečního záření.

Kosmetika Estel patří k nejoblíbenějším. Splňuje mezinárodní standardy kvality. Estelle ottenochny balm získal miliony pozitivních recenzí. Estelle Solo Ton Balzám na vlasy je vhodný pro použití v létě. Pečlivě se stará o vlasy, chrání je před sluncem.

Foto: vzhled balíčku.

Pravidla pro tónování vlasů

Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku, musíte znát některá pravidla:

 • Stín by měl být v blízkosti barvy vlasů, ale v žádném případě lehčí.
 • Doba expozice vlasů je 20-30 minut.
 • Před aplikací na test vlasů na alergie.
 • Balzámy mohou zbarvit šedé vlasy za předpokladu, že nepředstavují více než 30%.
 • Používáte-li dlouhý odstín, barva vlasů bude nasycená.
 • Aplikujte balzám pouze na vlasy, nikoliv na pokožku hlavy.
 • Nejlepší je použít balzám na mokré vlasy, přestože pokyny jsou doporučeny pro suché vlasy.
 • Nezapomeňte otestovat balzám na vlasech vlasů.
 • Opláchněte balzám z vlasů teplou vodou.
 • Nezapomeňte, že při nanášení balzám na nenasycené vlasy bude působit dojem, že vaše vlasy jsou zdravé.
 • Než si koupíte balzám, poraďte se s pánem, jaký stín bude vypadat dobře na vašich vlasech.

Paleta Estelle Solo Tonové

Balzámová paleta obsahuje 18 tónů:

 • 1,14 ashen;
 • 1.15 Stříbrný popel;
 • 1,16 Polar;
 • 1.25 Zlatá matice;
 • 1.26 Medový karamel;
 • 1,27 béžová;
 • 1,46 Pearlescent;
 • 1,47 Pearl;
 • 1,56 Červená měď;
 • 1.22 Skořice;
 • 1.23 Cognac;
 • 1,32 mahagon;
 • 1,34 Granátové jablko;
 • 1.42 Červená noc;
 • 1.43 Třešně;
 • 1,44 Burgundsko;
 • 1,51 Čokoláda;
 • 1,52 Kaštan.

Foto: Chcete-li zvýšit paletu, klikněte na fotografii.

Estelle Tint Balsam Recenze

Zpětná vazba Lydií:
Chci mluvit o balzamě Estel Solo Ton. Zbarvím blond vlasy v čokoládovém stínu. A právě nedávno se rozhodla vrátit přirozenou barvu vlasů. Za účelem vyrovnání regrown kořenů se zbytkem barvy, jsem použít balzám pro tónování. Hue si vybrala kaštan. Přikryl vlasy a trvá 20 minut. Barva nebyla špatná. Teď budou bojovat proti rostoucím kořenům tímto způsobem.

Vzpomeňte si na naději:
Nikdy jsem nezakryla vlasy. Moje přirozené vlasy jsou tmavě hnědé. Druhý den jsem opravdu chtěl změnit stín vlasů. Rozhodla jsem se vyzkoušet tón balzámu. Přiložila si vlasy, trvala 20 minut a umyla teplou vodou. Dlouho se omyje a pokud se dostane na kůži, nemůžete ji vůbec otřít. Barva je stejná po celé délce vlasů. Výsledek je spokojený, budu používat více.

Komentář Alice:
Chtěla jsem trochu změnit a rozhodla se mi barvit vlasy, ale moje přítelkyně mě od toho odrazila. Poslouchala jsem její radu a rozhodla se, že si vlasy nezkazí. Koupil jsem tón balzám Estel Solo Ton. Dává a udržuje na vlasy 20 minut. Obecně jsem udělal, jak je napsáno v pokynech. Odstín vzal 1,51 čokolády. Po barvení vlasů se začaly zmást, ale barva byla krásná. Obecně se mi to nelíbí. Hledám něco jiného.

Fotky před a po:

Fotografie před a po nanesení produktu, tón 1.27 Béžová.

Foto: před a po balzám, tón 1.25 Zlatý ořech.

Paleta barev zbarvuje Estelle "Solo Ton" a "Love Nuance"

Každá dívka chce zápasit s módou a jen svou náladou, takže se musí uchýlit k různým trikům. A to se netýká pouze stylu oblečení, ale také barvy vlasů.

A profesionálové říkají: jakékoliv zabarvení ovlivňuje strukturu vlasů a mění barvu vlasů pro každé nové datum nebo událost nebude fungovat. Nicméně, toto je známá ženská pravda.

Ale dámy a pánové, každá žena může z ničeho udělat salát, skandál a klobouk!

Jak se máš, když se chceš trochu změnit, jen trochu k osvěžení vlasů, přidání lesku do akce a překvapení všemi kolem? A po týdnu se jistě vrátíte ke svému obvyklému obrazu a nezkažte si vlasy.

Vaše rozhodnutí může být Estelle Tint Balm - jasná barevná paleta a jemná péče.

Výhody Estelle Hair Balm

 • Bez amoniaku, bez peroxidu;
 • Ovlivňuje pouze horní vrstvu vlasů;
 • Promyje se postupně, 7-9krát;
 • Snadné a rovnoměrné nanášení po šamponování;
 • Péče o vlasy.

Estel je jedním z nejoblíbenějších výrobků na trhu vlasové kosmetiky a splňuje mezinárodní standardy kvality. Zároveň Estelle Tint Balsam získala miliony pozitivních recenzí.

Doplňky tónování balzám Estel v recenzích:

 • Cenově dostupná cena;
 • Schopnost poskytnout lesku přirozené barvě vlasů doma;
 • Umožňuje vám rychle a včas měnit;
 • Blears yellow highlighting;
 • Vytváří vlasy "naživu";
 • Barvy šedé vlasy;
 • Tóny kořenů mezi kompozice odolnou vůči barvám;
 • Nezbarví pokožku hlavy;
 • Nemá štiplavý zápach;
 • Vytvoří vlasy lesklé a měkké;
 • Je vymýván rovnoměrně, aniž by došlo k obnovení kořenů;
 • Prodává se v každém obchodě.

Jaké jsou balzámy pro domácí použití

Výrobce Unicosmetics vyrábí dvě série pro domácí použití: Estelle "SOLO TON" a Estelle "LOVE NUANCE".

 1. První je vhodná pro léto nebo dovolenou, balzámy této řady obsahují UV filtr a extrakt z manga, který se stará o vlasy a neumožňuje jim vyschnout na slunci.
 2. "Love Nuance" je klasická série, která obsahuje keratinový komplex péče o vlasy.

Estelle Tint Balsam "Love Nuance" - barevná paleta obsahuje 17 módních odstínů pro každou chuť, 3 z nich jsou vhodné pro tónování šedivých vlasů.

Od tmy ke světlu

 1. Beaujolais;
 2. Zralá třešeň;
 3. Burgundsko;
 4. Mahagon;
 5. Koňak;
 6. Plameny;
 7. Ruby;
 8. Granátová jablka červená;
 9. Červená měď;
 10. Stříbro;
 11. Slunečno;
 12. Pearl;
 13. Polární;
 14. Béžová.

Pro šedé vlasy

 1. Šampaňské šplouchá;
 2. Cote d'Azur;
 3. Vanilkové mraky.

Série balzámů Estelle SOLO TON obsahuje 18 odstínů.

Od světla k tmavému

 1. Ashen;
 2. Ash gray;
 3. Pearl;
 4. Polární;
 5. Matka perly;
 6. Béžová;
 7. Zlatá matice;
 8. Medový karamel;
 9. Skořice;
 10. Koňak;
 11. Mahagon;
 12. Červená měď;
 13. Granátové jablko;
 14. Červená noc;
 15. Cherry;
 16. Burgundsko;
 17. Čokoláda;
 18. Kaštan.

Pravidla pro tónování vlasů

Chcete-li získat krásný odstín vlasů, nestačí vybrat barvu, která se vám líbí na obalu balzámu. V tónování vlasů mají vlastní pravidla.

Někteří pokušitelé mohou dát na odbarvené vlasy měděný stín a divit se, proč se hlava stala jasně červenou a ne vznešená měď, podobně jako na obrázku.

Abyste předešli takovým nedorozuměním s vámi, držte se tonování některých bodů:

 • Barevný odstín by měl být v blízkosti barvy vlasů, neměl by být lehčí než vaše vlasy;
 • Doba expozice je 20-30 minut a počítá se od poslední aplikace balzámu na vlasy;
 • Vždy testujte balzám na alergie, ačkoli to není agresivní lék - je to nicméně chemická sloučenina;
 • Testuje na jakýchkoli pramenech vlasů jakékoliv barvivo, včetně tónování balzámu;
 • Je lepší aplikovat na mokré vlasy, i když pokyny ukazují, že je to možné a suché;
 • Tónovací šedé vlasy jsou vhodné, pokud šedé vlasy nepřesahují 30%;
 • Vemte balzám do vlasů, nikoliv do pokožky hlavy;
 • Opláchněte teplou vodou;
 • Aplikuje-li se na nenasycené vlasy, vytvoří dojem přirozených zdravých vlasů;
 • Použijte jeden odstín balzám po dlouhou dobu, barva vlasů bude bohatá a krásná;
 • Poraďte se s majorem v salonu, jaký odstín balzámu dobře padnou na vlasy.

Vše, co je popsáno výše, se týká výhradně Estelových balzám ze série domácností.

K dispozici je také profesionální řada Estelle "CUREX COLOR INTENSE COLOR UPEN". Jedná se o zcela odlišné balzámy, které vám umožňují obnovit barvené vlasy a prodloužit jejich barvu.

Oni zůstávají na vlasy jen 3-8 minuty (a ne 20) a jsou vypláchnuty, používá se, aby nedošlo k jinému odstínu vlasů, ale pro vysoce kvalitní barvy po použití barvené barvy Estelle.

Estelle barevný vlasový balzám se používá k posílení:

 • Měděné odstíny;
 • Béžové odstíny;
 • Chladné odstíny blond;
 • Teplé odstíny blond;
 • Hnědé odstíny.

Stříbrný balzám OTIUM Pearl pro chladné odstíny blond -

 • Profesionální nástroj pro dávkování blond vlasů (barvený) v chladném odstínu perlete - odstraňuje žlutost.

Stříbrná barva CUREX COLOR INTENSE pro chladné odstíny blond -

 • Profesionální balzám s purpurovými pigmenty - odstraňuje žluť na blond vlasy.

Estelle tónování balzám vám umožní změnit bez poškození vlasů, zároveň to bude zdravé, lesklé, měkké, uklidňující.

Možná, po použití, nechcete barvit vlasy s trvalými složeními. Pokud nemáte lakované vlasy, odstín balsamu pomůže oživit přirozené barvy a učinit to hlubší (domácí série se zde hodí).

Estel je chladné odstíny balzámu jsou zvláště dobré pro špatné žluté zvýraznění.

Estel balzám na stínování

Každá žena ze slušného sexu má tendenci vypadat stylově a atraktivně. Důležité v procesu vytváření krásného obrazu vlasů, protože záleží na jejich barvě, lesku a hladkosti, jak elegantní vzhled bude mít účes. Moderní tónový balzám Estel vám umožňuje měnit odstín vlasů bez poškození jejich struktury. Tento nástroj pečlivě pečuje o kadeře, plní je silou a krásou.

Zvláštní funkce

Estel tónové vlasy balzámy jsou velmi žádané mezi fair sex. Plně splňují mezinárodní standardy kvality a vyznačují se neporovnatelnou efektivitou, což potvrzují řada recenzí. Hlavní rysy těchto kosmetických přípravků jsou:

 • nepřítomnost amoniaku a peroxidu vodíku;
 • mírný vliv na strukturu;
 • rychlé proplachování;
 • snadné používání a rovnoměrné rozložení;
 • efekt úpravy;
 • příjemné vůně;
 • hluboká hydratace, výživa a ochrana struktury vlasů.

Díky svým UV filtrem je tonizační efekt dokonale chráněn i pod vlivem přímého slunečního záření, plnění vlasů jasnou barvou a zdravou záře. Nástroj jemně pečuje o kadeře, zabraňuje vzhledu suchosti, otupě a ztrátě. Složky jsou vybírány tak profesionálně, že při používání výrobku je výskyt alergie zcela vyloučen. Proto je použití tónovacího balzamu absolutně bezpečné s ohledem na barvy.

Schopnost rychle odmítnout vám umožní experimentovat s vzhledem bez poškození vlasů. V porovnání s barvou se po nanesení balzám stávají kudrlinky silnější, zdravější a krásnější, což vám umožňuje aktivně používat, aniž byste se obávali integrity struktury vlasů. Navíc, po barvení těmito výrobky, prameny nevyžadují další péči ve formě masky nebo jiných podobných postupů. Estel balzám pro stínování poskytuje kompletní a komplexní péči v jedné láhvi.

Dostupné náklady jsou také důležitým faktorem při nákupu tohoto léku, který je zpřístupňuje pro použití všem uživatelům.

Ve srovnání s barvivem, Estel tint balzám má některé rozdíly. Nedoporučuje se používat s cílem vyjasnění vlasů. Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že světlé prameny po barvení budou temné a temné budou získávat vhodný odstín. Tato vlastnost musí být vzata v úvahu při výběru podobného léčiva pro barvení vlasů.

Výrobce nabízí dvě řady těchto nástrojů, které lze použít doma - to je "Solo Ton" a "Love Nuance". První typ obsahuje ve svém složení UV filtr a mangový extrakt, díky kterému se vlasy dobře upravují a dobře hydratují. Jejich série se skládá z 18 různých odstínů. Druhý typ obsahuje bohatý komplex keratinů, takže dokonale vyhlazuje texturu a vytváří kudrlinky hedvábné. Paleta těchto balzámů obsahuje 17 nádherných odstínů, mezi nimiž existují možnosti speciálně navržené pro šedé vlasy.

Pro blondýnky

Blondýnky si dobře uvědomují problém vzhledu neprůhledného žlutého odstínu po barvení. Balzámové barvy Estel obsahují speciální pigmenty, které zabraňují vypadávání žlutých vlasů na kadeřích, což umožňuje, aby vždycky vypadal stylový a moderní. Taková pěkná funkce vám umožní zapomenout na ošklivý žlutý odstín a plně se těšit na úžasnou krásu a jas vybrané barvy.

Nejoblíbenější mezi nimi jsou takové odstíny jako Pearl, Beige, Sunny a Polar.

Pro tmavé vlasy

Po barvení tmavých vlasů se vždy doporučuje nanášet balzám Estel, který nejenže vyživuje strukturu vlasů, ale také co nejvíce nasytí barvu. Tento nástroj dělá vlasy měkké a lesklé, což příznivě ovlivňuje celou strukturu pramenů. Malované kudrlinky jsou spolehlivě chráněny před negativními faktory, stejně jako vždy vypadají stylově a atraktivně. Pravidelné používání nástroje umožňuje zachovat jas barvy, překvapující okolní nasycení.

Nejoblíbenější mezi nimi jsou takové odstíny jako Cognac, Chocolate, Ruby, Beaujolais a Mahogany.

Pro šedé

Značkový odbarvovací balzám značky Estel je vynikajícím nástrojem pro malování prvních šedých vlasů. Skládá se z velmi užitečných prvků, které zajišťují rovnoměrné rozložení barviva a jemnou péči o strukturu. Přítomnost komplexu keratinů v něm přispívá k regeneraci a obnově vlasů. Po prvním použití je struktura vlasů plně obnovena, pečlivě vymalována v požadovaném tónu, takže obraz je krásný a kompletní.

Mezi tyto produkty patří odstíny jako Champagne Splashes, Cote d'Azur a Vanilla Clouds.

Složení

Tento přípravek se vyznačuje přirozenou a neškodnou kompozicí. Profesionálně vybrané komponenty se dokonale sladí, obklopují vlasy opatrně a obnovují poškozené oblasti. Pro každý typ výrobku je vyvinut individuální vzorec, který zohledňuje určité vlastnosti a potřeby vlasů. Zahrnutá do keratinového komplexu dává pramenům úžasnou měkkost a elegantní lesk. Každá složka má na vlasy pozitivní účinek, takže je poslušná, zdravá a krásná.

Dystry přírodního původu rovnoměrně spadnou na povrch a snadno se vypláchnou až po 7 procedurách. Nejlépe pečlivě vybrané složení umožňuje použití tohoto balzámu jako v profesionálních obchodech a doma. Užitečné oleje a výtažky léčivých rostlin jemně odstraňují viditelné vady a naplňují kudrlinky se zdravým zářením.

Po barvení získává vlasy zcela nový vzhled, naplněný zdravým leskem, hedvábností, měkkostí a dává přednost česání. Navíc jsou vlasy výrazně silnější, nejsou stratifikovány a neztrácejí svou nedotčenou krásu.

Paleta barev

Výrobce nabízí zákazníkům několik druhů balzámu Estel odstínů, mezi nimiž si může vybrat ten nejvhodnější. Všechny jsou rozděleny do tří kategorií:

 • "Estel Solo Ton". Neobsahuje škodlivé součásti, díky nimž se jemně stará o strukturu vlasů a poskytuje jim odpovídající péči. Jeho účinek kondicionér dodává vlasům jemnost, pružnost a lesk, a mango extrakt proniká hluboko do textury nití, smáčedla je, krmení užitečné prvky a obnovení každý vlasů od kořínků k samotným tipů. Speciální UV filtry spolehlivě chrání kadeře před nepříznivými účinky slunečního světla. Konzistence výrobku je docela příjemná a snadno se rozděluje po celé délce, bez šíření a bez nepříjemných pocitů. Mezi nejčastější odstíny tohoto typu jsou Silver jasan, třešeň, perlové, zlatý ořech, béžová, vínové, koňak, Bordeaux červená a noc.
 • "Estel Love Nuance". Tato volba zahrnuje 20 elegantních odstínů, jejichž paleta je originální a je skutečným módním trendem. Tato řada je určena speciálně pro světlé a šedé vlasy. Proto, po jeho aplikaci, jsou kadeře velmi měkké, pružné, hladké a poslušné. Nástroj je charakterizován šetrným účinkem na strukturu vlasů, protože je obohacen o plnou péči. Mezi nimi jsou mezi nimi velmi oblíbené červené mědi, skořice, zralé třešeň, čokoláda, stříbro, Cote d'Azur a šampaňské.
 • "Estel Quality Color Care". Má silný, ale velmi příjemné textury fialová, a když se aplikuje na povrch vlasu jeho tónu bude mnohem temnější, ale tato funkce nemá vliv na konečný výsledek barvení. Snadno se aplikuje a rychle se vypláchne. Vlákna jsou plná zdravého záření, hladkost, kromě perfektně přizpůsobivé česání a stylingu. Tento unikátní nástroj vám umožňuje bez námahy vytvářet elegantní účesy doma. Nejoblíbenější jsou odstíny, jako černá káva, granátově červená, perleťová a plamenná.

Stojí za zmínku, že správně vybraný odstín balzámu bude hlavním faktorem při dosažení požadovaného výsledku. Styl nebo účes bude vždy vypadat stylově a co nejvíce atraktivní. Navíc jeho složení poskytne vlasům potřebnou péči a budou mít vždy dokonalý a zdravý vzhled.

Jak používat

Aby proces barvení přinesl pozitivní účinek a dobrý dojem, je nutné dodržovat základní pravidla pro aplikaci balzámu Estel. Na začátku stojí za to, abyste si vzali ochranné rukavice, klobouk a ručník, který bude připravovaný proces co nejlépe a pohodlněji. Poté můžete pokračovat v přímém postupu při malování vlasů:

 • Nalijte požadované množství prostředků do vhodné nádoby, zředěte vodou a mícháme až do homogenní hmotnosti. Správně určte poměr, který pomůže připojit k instrukci balzámu. Vše závisí na délce a tloušťce pramenů. Čím delší a objemnější jsou vlasy, tím více je třeba zbarvit balzám.
 • Opatrně distribuujte výslednou látku na povrchu předem promytých a mokrých vlasů masážními pohyby. Pro zjednodušení procesu zbarvení můžete použít speciální kartáč. Doporučuje se začít maľovat z okcipitální oblasti a pohybovat se po celé délce vlasů od kořene až po špičku.
 • Při nanášení výrobku je nutné kudrlinky držet pod plastovým uzávěrem po dobu 30 minut a poté důkladně opláchnout pod teplou tekoucí vodou. Pokud je potřeba vytvořit nasycenou barvu, doba expozice může být prodloužena o dalších 10 minut. Nejčastěji je to nutné při použití tmavých tónů.

Tint balzámy Estel, Belita, Colour lux, Tonic, Concept, L'Oreal, Capus. Nejlépe hodnocené

Často je snadné měnit barvu vlasů, aniž byste jim ublížili, je snadné, pokud použijete balzám. Obchody nabízejí široký výběr od profesionálních značek až po možnosti rozpočtu s různorodou paletou barev.

Co je tón balzám na vlasy

Tónovací balzámy na vlasy jsou nejoblíbenější mezi dalšími tónovacími prostředky. Obsahují pečující přísady a netěkavé barvy. Když je používáte, barevný pigment neprochází do struktury vlasů, ale pouze jej obklopuje. To vysvětluje nestabilitu tohoto barvení - to bude trvat několik týdnů, maximálně měsíc.

Barevný balzám pro vlasy (paleta umožňuje vybrat světlé, tmavé, neobvyklé barvy) může barvit vlasy ve dvou tónech. Majitelé tmavých vlasů, kteří radikálně změní barvu vlasů, nebudou úspěšní. Balzám však můžete skrýt šedé vlasy a dát vlasům vzácný stín.

Výhody a nevýhody

Každý kosmetický přípravek má výhody a nevýhody. V případě odstínového balzámu může být pro jednoho spotřebitele ctnost nevýhodou.

Rozsah barev

Prostředky pro jemné barvení mají bohatou paletu.

Někteří výrobci vyrábějí pouze klasické, známé všechny odstíny:

 • teplé blondýnky;
 • studené blondýnky;
 • odstíny světle hnědé, teplé i studené;
 • med, zlatý, jasně červený;
 • červené varianty;
 • tmavá švestka nebo modrá černá;
 • kaštan, tmavý kaštan;
 • černá.

Barevný balzám pro vlasy (paleta části výrobců obsahuje neobvyklé barvy), umožňuje vytvářet aktuální, trendové obrázky.

Mohou to být:

 • růžová;
 • broskev;
 • tyrkysová;
 • aqua barva;
 • fialová;
 • lila;
 • zelená.

Jak si vybrat balzám na vlasy

Při výběru balzámu barvy byste měli dodržovat následující pravidla:

 • Je třeba se soustředit na funkce péče, které balzám provádí - zbavit se křehkých vlasů, dělených konců, nadměrného obsahu tuku v hlavě, šedých vlasů.
 • Pokud byly vlasy barveny, pak můžete vyzvednout balzám, aby odpovídali barvě.
 • Důležitým pravidlem je, že za pomoci tónového balzám nebude možné vlasy zesvětlit. Brunetky a hnědovlasé ženy si mohou vybrat z nasycených a tmavších odstínů - lilku, švestku, kávu, mochu, čokoládu, různé druhy tmavého kaštanu a mědi, červené. Tyto barvy, v závislosti na originálu, budou buď jemným odstínem a leskem, nebo více syté barvy.
 • Při výběru tonizační barvy stojí za zmínku, že vlasy budou tmavší nebo jasnější než jen 2-3 tóny.
 • Blondýnky by si měly pamatovat, že jejich vlasové toniky vypadají jasněji. Není-li třeba drasticky měnit obraz, je třeba věnovat pozornost béžovým, medovým a karamelovým tónům. Někdy mohou zlaté odstíny na bělených vlasech jít do žloutnutí a popudit - překvapit zelený odstín. Proto by se barvené blondýny měli nejprve poradit s kadeřníkem před výběrem balzámu odstínů.
 • Dívky s blond vlasy si mohou vybrat mezi jasnými barvami, které vylepšují přirozené barvy nebo jim dodávají jemný odstín a lesk a od jasnějších odstínů.
 • Aby se odstín přesně přizpůsobil, je nutné najít pokyny výrobce na obalu tónování, na jaké typy vlasů je určen - šedá, světlá, tmavá, světlá.
 • Při nákupu odstínového balzámu ve specializovaných prodejnách byste měli požádat o katalogový stůl s rozdělením odstínů podle typu vlasů s přiloženými barevnými vlákny. Tím se zjednoduší proces výběru.

Jak používat tónování vlasů

Pravidla pro používání balzámu na odstín jsou jednoduchá:

 1. Před barvením byste měli vlasy umyt pouze šamponem. Kondicionéry a balzámy na ošetření, masky na vlasy se nemusí používat.
 2. Namočte vlasy ručníkem. Je důležité, aby zůstaly vlhké, ale voda z nich přestala proudit.
 3. Pomocí štětce na barvení vlasů naneste balzám na vlasy. Je lepší začít od špičky. Je důležité rovnoměrně rozložit složení vlasů od kořenů až po špičky.
 4. Dalším krokem je položit na hlavu speciální hlavu z polyethylenu pro barvení.
 5. Pokyny pro tónování balzám ukazují, kolik chcete udržet produkt na vlasy. Postup nebude trvat déle než 25-35 minut.
 6. Opláchněte balzám na nechtěné tekoucí tekoucí vodu. Je nepřijatelné používat šampony nebo odrůdy bylin.
 7. Je důležité úplně umýt pigment z vlasů, v opačném případě zbývající produkt bude půdní oděv nebo ložní prádlo. Čistá tekoucí voda je známkou toho, že tonikum je zcela vymyt.

Bez ohledu na to, jak jednoduché bylo použití tónování a v tomto procesu jsou tuky:

 • Takže abyste snížili jas výsledného odstínu, musíte si vlasy šampónem umyt.
 • Aby bylo možné nejprve zbarvit barvu trochu lehčí než je uvedeno na obalu, můžete do balzámu přidat trochu kondicionéru pro vlasy nebo balzám na péči.
 • Můžete také získat méně živé barvy tím, že snížíte dobu expozice barviva na vlasy o 10 minut.
 • A chcete-li získat barevnější nebo tmavší vlasy, které chcete barvit, můžete prodloužit dobu barvení o 15 minut.
 • Blond vlasy mohou být odstraněny z žloutnutí za použití popílku. Při mytí hlavy je třeba do péče přidat něco docela.

Mix balzám na tón vlasů spolu s nejvíce podobný popel z palety zbavit se žloutnutí

 • Stojí za to si uvědomit, že i když se vám líbí odstín získaný v důsledku jemného barvení, nemusíte spěchat, abyste barvili vlasy barvou. Je nutné, aby byl balzám úplně umyt vlasy, jinak nebude výsledek použití odolného prostředku nepředvídatelný.
 • V případě neúspěšného barvení je možné mytí toniků z vlasů pomocí vody a šamponu, některé značky také vyrábějí přípravky pro rekonstituci.
 • Odstíny balzám od známých značek

  Ve specializovaných prodejnách a běžných supermarketech najdete široký sortiment zbarvených balzámů. Oni se liší nejen v ceně, ale také v barvě odolnosti.

  Nejoblíbenější značky:

  Estel

  Balzámy odstínu "Estel" jsou k dispozici v několika řadách. Populární je "Solo Ton". Složení produktu je obohaceno o keratiny, UV filtry, oleje. Netvrdí vlasy, posiluje jejich strukturu.

  Paleta pro vyjasněné odstíny zahrnuje:

  • ashen;
  • popelové stříbro;
  • polární;
  • perla;
  • béžová.

  Pro tmavé vlasy jsou vhodné odstíny:

  Pro tmavé blond, zlatavě měděné vlasy můžete použít následující barvy:

  • Zlatá matice.
  • Karamel a med.
  • Skořice
  • Cognac.
  • Měděné červené.

  Pro malování šedých vlasů se hodí:

  Balzám lze použít k udržení jasu a sytosti barvených vlasů a pro tónování dříve nenosené.

  Stín bude zcela vymizet z vlasů po 6 promývání.

  Belita "barevný lux"

  Ottenochny balzám na vlasy (paleta Color lux - 24 barev) umožňuje běloruskou značku "Belita".

  Paletu lze rozdělit do 3 skupin:

  • pro nevyléčené vlasy;
  • pro šedé vlasy;
  • pro bělené vlasy.

  První obsahuje 18 odstínů:

  • Varianty hnědé - horké kaštany, kaštanu, hnědé ořechy, mléčné čokolády, hnědo - zlaté, tabáku, hnědé burgundy, tmavé čokolády.
  • Měď, hnědá měď - skořice, karamel, brandy, měď-ruština.
  • Jemné barvy - světle hnědá, písečná, meruňková.
  • Varianty červené - mahagon, zralé třešně, mahagon.

  Šedé vlasy mohou být zbarveny v následujících barvách:

  Pro bělení vlasů:

  Nástroj nejen tóny vlasů, ale i jejich péče, posiluje strukturu, poskytuje lesk. Ve své struktuře šetří barviva, oleje - olivy, výčitky. Na barvu vlasů přežije až 6 výplachů hlavy.

  Záleží na počátečním stavu vlasů. Na vyčištěných odstínech je třeba déle a na dříve namalovaných místech rychleji a zdůrazňovat přirozený odstín. Při pravidelném používání balzámu ve stejném odstínu bude výsledek vždy odolnější.

  Při barvení vlasů musíte přesně dodržet pokyny. Je důležité zajistit, aby kompozice neklesla na obličej nebo na krk, neboť je obtížné ji vypláchnout. Výrobce neaplikuje balzám rukavice a štětcem.

  Cena: 150 rublů.

  Tonic

  Další možností rozpočtu tint balsam - "Tonic". Rozsah barev má velké množství odstínů. Snadné nalezení a uklidnění klasické volby pro nenosené vlasy a světlé - pro šokující obraz. V řádku balzámu jsou nástroje, které pokrývají šedé vlasy a tónované bělené vlasy.

  Pro nenosené vlasy v klasické řadě naleznete následující odstíny:

  • Dark - grafitová černá, černá, hořká čokoláda.
  • Brown - čokoláda, mocha, espresso, cappuccino, zlato-kaštan, skořice.
  • Blondýnka - klasická blondýnka, tmavá ruština, světlá blondýnka.

  Paleta neobvyklých odstínů zahrnuje:

  • Stíny červené - bohaté třešně, mahagon, vínové, mahagonové, červené jantarové, kubánské rumba.
  • Červená - indická léto, zlatý ořech, červená.
  • Modrofialová - duhovka, divoká švestka a další.

  Šedé vlasy mohou barvit následující odstíny:

  • platina;
  • růžové a kouřové;
  • perleťově růžová;
  • perla matky.

  Pro bělené nebo melirovannyh vlasy se hodí následující barvy:

  • kouřový topaz;
  • ametyst;
  • studená vanilka;
  • ashen;
  • creme brulee;
  • popelová perla.

  "Tonic" nejen barví vlasy, ale také se o ně stará.

  Složení balzámu kromě barevných pigmentů zahrnuje:

  • Lněný olej. Zvlhčuje a vyživuje vlasy, čímž je silnější a lesklé.
  • Včelí vosk. Chrání pokožku hlavy, posiluje strukturu vlasů, utěsňuje váhy a vytváří vlasy hladší.

  Vlasy tónované "Tonika", zachovat stín na 4-5 promývání. Barva je rovnoměrně vymyta. Při častém používání balzámového odstínu trvá déle.

  Cena: 130 rub.

  Koncepce

  Koncepční barvy "Concept" jsou vhodné k udržení barvy již zabarvených vlasů, odstraňování zažloutlých nebo bělených vlasů, pro tónování šedých vlasů nebo přirozených vlasů. Každá linka má bohatou paletu odstínů.

  "Koncept" balzámy zabraňují rozbití vlasů a vyživují je.

  Péče o součásti:

  • Ricinový olej. Zvlhčují vlasy.
  • Včelí vosk. Posiluje vlasový hřídel, zabraňuje křehkosti a dělícím koncem.
  • Vitamíny. Posilujte vlasy.

  Chcete-li se zbavit žloutnutí a tónování bělených vlasů, bude vhodná linka "arktický blond". Měkká akce dává vlasům vzácný chladný odstín.

  Řádka "Fresh Up" je vhodná pro udržení barvy předem zbarvených vlasů nebo tónování přirozeného odstínu. V paletě mnoha barev od světla blond, blond až po tmavou čokoládu, černá. Prostředek "Fresh Up Brown" vhodný pro tmavé odstíny vlasů. Sublinka "Fresh Up for Fair Hair" bude zdůrazňovat krásu světle hnědé barvy.

  Teplé, červené odstíny podporují balzámy - "Concept Profy Touch". Zesílily a znovuzrozily kořeny, i když jsou tmavé.

  Balzám této značky mohou být 3 úrovně odporu:

  • 0 - rychle umyté. Po 2-3x šamponování hlavy.
  • 1 - vhodné pro zachování barvy. Více odolné barvení. Po umytí hlavy umyjte 4-6krát.
  • 2 - polostabilní tónovací látky, které mohou nahradit barvivo na vlasy. Oni budou držet na vlasy asi měsíc, pod podmínkou pravidelné aktualizace odstínu.
  • 3 - odolné výrobky, lze porovnat s barvivy na vlasy.

  Je to důležité! Chcete-li skrýt šedé vlasy, je třeba zvolit balzámy s vysokou odolností, ve stínu co nejblíže k přirozenému barvení vlasů. Pro bělené vlasy jsou vhodné produkty s úrovní odolnosti - 0,1, pro tmavé vlasy - 2.3.

  Cena: 350 rub.

  Loreal

  L'Oreal Paris vyrábí řadu produktů pro jemné barvení vlasů. Balzámy jsou vhodné pro udržení odstínu již zabarvených vlasů nebo tónování přirozené.

  Linka Chroma Care má pestrou paletu. V něm najdete přírodní barvy a světlé, neobvyklé. Tón "Iris" neutralizuje žluť po objasnění. Zlatý tón dodá světlu a blond vlasům zlatý lesk.

  Chcete-li odstín více saturovaný na tmavé vlasy pomůže odstíny "Teplý kaštan" nebo "Studený kaštan." Pro vlasy s červeným nebo měděným leskem se vyvinul odstín "mědi". Stíny "mahagon", "červené" vypadají dobře na tmavých vlasech, které jim dávají bohatou barvu.

  Balzámy z této řady obsahují olej z meruňkových jader, vyživují a zvlhčují vlasy, jsou schopni malovat přes šedé vlasy.

  Novinka značky L'Oreal - Colorista Washout tint balzám. Bude trvat asi dva týdny na vlasu a dá jim neobvyklé jasné barvy.

  Paleta je rozdělena do 3 skupin. První dvě jsou vhodné pro světlé nebo bělené vlasy, třetí - pro tmavé vlasy, jako pro bělené vlasy může poskytnout velmi bohatou a jasnou barvu, která bude trvat déle než dva týdny deklarované výrobcem.

  Pastelové odstíny pro blond vlasy:

  Jasné odstíny pro příjemné vlasy:

  Jasné odstíny pro tmavé vlasy.

  Chcete-li používat světlé barvy "Barvy" na tmavých vlasech, potřebujete jejich předběžné objasnění. Intenzita výsledku bude záviset na době expozice - za 15 minut balzám poskytne vlasům klidný odstín a 30 minut expozice - jasnější a nasycené. Čím méně času byl přípravek aplikován na vlasy, tím rychleji se umyje.

  Cena "Colorista Washout" - 450 rublů, "Chroma Care" - 870 rublů.

  Capus

  Tónovací balzámy "Life Color" značky "Kapous" jsou vhodné pro udržení barvy barvených vlasů, zbavování se žloutnutí vyčištěných. Nenasycené starší vlasy díky němu získá hlubší odstín.

  Balzám obsahuje UV filtry, součástky, které zabraňují vzhledu statické elektřiny na vlasu, vyživují je a posilují.

  V paletě "Životní barva" 6 odstínů:

  • Sandy. Vhodné pro světlé nebo bělené vlasy.
  • Brown. Barevnější odstín poskytne barvené vlasy. Vhodný pro tónování tmavých blond a kaštanových vlasů.
  • Měď. Prodloužení životnosti červených odstínů. Neupravené blond vlasy budou mít jasně červenou barvu, tmavě měděno-zlaté odstíny.
  • Lilek. Vhodné pro tmavé odstíny vlasů nebo barvené v černé nebo fialové barvě.
  • Granátové jablko. Na nelakované hnědé vlasy bude vypadat výhodně, dá se bohatý tmavě červený třpyt - obarvený černým a tmavým kaštanem.
  • Fialová. Vhodné pro tmavé a blond vlasy. Ten bude mít jasnější a nasycený tón.

  Tónovací balzámy "Kapous" drží vlasy až 7krát šamponování.

  Cena: 450 rub.

  Kontraindikace k použití toniků

  Tónovací balzámy, navzdory jemnému složení, mají řadu kontraindikací. Především je to kvůli počátečnímu stavu vlasů.

  Neměli byste používat tonikum, pokud:

  • Více než 50% vlasů je šedá. Kompozice nebude moci zcela skrýt šedé vlasy.
  • Vlasy jsou zbarveny hennou nebo basma. Balzám nebudou "brát", nebo barvení bude nerovnoměrné.
  • Permed perm. Výsledek zbarvení může být nepředvídatelný a výsledná barva se bude výrazně lišit od barvy, kterou udává výrobce.
  • Vlasy jsou natřeny barvivem obsahujícím čpavek. Stejně jako v případě perm je výsledek pravděpodobně neúspěšný.

  Poslední položka se nevztahuje na balzám od profesionálních značek, což prodlužuje trvalé barvení.

  Kde koupit tón balzám

  Stínicí balzám (jejichž paleta umožňuje experimentovat) lze zakoupit v obchodech s profesionálními vlasovými kosmetiky ("Concept", "Kapous"). V takovém případě můžete vidět tabulkový adresář, který usnadní výběr.

  Na regálech mnoha supermarketů v oddělení péče o vlasy najdete oblíbené značky tónovacích balzámů (Tonic, L'Oréal, Color lux), některé mohou mít katalogy připojené.

  V obchodních řetězcích, které prodávají kosmetiku a příbuzné výrobky, můžete najít také balzámy odstínu. V tomto případě mohou prodejní asistenti pomoci s výběrem.

  Na oficiálních webových stránkách výrobců nebo internetových obchodů je také prezentována široká škála produktů pro nestabilní barvení. Na stránkách můžete často najít neobvyklé odstíny, které nejsou vždy k dispozici v obchodech offline.

  Při výběru tónovacích prostředků je důležité pečlivě zkontrolovat doporučení výrobců uvedených na obalu. Tím se vyvarujete neúspěšného zbarvení a pomůžete si zvolit balzám pro váš typ vlasů.

  Barviva rostlinného původu

  Barvu vlasů můžete změnit pomocí zeleninových barviv. Nejoblíbenějšími jsou henna a basma. Navíc s pomocí těchto přirozených barev můžete vlasy posílit a zvýšit jejich růst.

  Henna je vhodná v případě, kdy potřebujete odstín od mědi až po med červené. Basma barvené vlasy v černé, tmavé barvě kaštanu. Mícháním těchto barviv v různých poměrech získáte odstíny zlaté-kaštanové.

  Je důležité si uvědomit, že henna a basma dávají perzistentní barvení a barvení vlasů nebo toniků je možné použít až po úplném vymytí vlasů.

  • Dejte zlatý odstín světla a blond vlasů, můžete použít odvar z cibule slupky. Půl litru vody bude vyžadovat 200 g plevy. Směs by měla být vařena a potom vařena dalších 40 minut. Po ochlazení a filtrování ve tvaru plátna se žvýkačka aplikuje na vlasy po dobu 30 až 45 minut, poté se opláchne vodou.
  • Je možné přidat světlosti a lesk na blond vlasy nebo je osvětlit 2-3 tóny pomocí heřmánku odvaru. Potřebujete 50 g vysušeného heřmánku nalijte 0,5 litru vroucí vody, nechte 45 minut. Proces vlasů s ochuceným vývarem, zabalit hlavu s ručníkem po dobu 40-50 minut, pak se omýt.
  • Můžete si osvětlit vlasy medem a citronem. Je nutné v šťávě, vymačkané z poloviny citronu, přidat lžíci medu, vše je důkladně promícháno. Směs se aplikuje na vlasy po dobu 2-3 hodin. Zvláštní klobouk pro barvení by měl být položen na hlavu a zabalen ručníkem. Po uplynutí této doby se složení z vlasů umyje. Abyste získali zřetelné výsledky, musíte provést několik podobných postupů.
  • Dejte blond vlasům ostrá stín, aby pomohli odvzdušnění žárlivosti. V pánvi dejte libru žárlivosti, nalijte litr studené vody, přivedete k varu a vařte, abyste snížili množství kapaliny. V pánvi by měla zůstat ¼ počátečního objemu.

  Je důležité si uvědomit, že přírodní barviva jsou vhodné pro vlasy, které nebyly předtím zbarveny chemickými sloučeninami, s výjimkou henny a basmy.

  Recenze

  Recenze tónových balzám profesionálních značek jsou pozitivní. Mnoho dívek je používá k udržení barvy barvených vlasů nebo k odstranění žluté bělosti.

  Nízká nákladová tonika jsou oblíbená díky bohaté paletě. Ale někdy mohou barvit vlasy nerovnoměrně. O balzám "Colorista Washout" hodně pozitivní zpětné vazby, ale jsou také negativní.

  Nástroj může být vyprázdněn, změněn původní odstín nebo špatně "vzat" na vlasy. Hlavní výhodou všech drobných drobných dárků není poškození vlasů.

  Návrh článku: Mila Fridan

  Video o tónových balzámách na vlasy

  Jak barvit vlasy balzámem Tonic tint:

  Pro Více Informací O Suché Vlasy