logo

Estel balzám na stínování

Každá žena ze slušného sexu má tendenci vypadat stylově a atraktivně. Důležité v procesu vytváření krásného obrazu vlasů, protože záleží na jejich barvě, lesku a hladkosti, jak elegantní vzhled bude mít účes. Moderní tónový balzám Estel vám umožňuje měnit odstín vlasů bez poškození jejich struktury. Tento nástroj pečlivě pečuje o kadeře, plní je silou a krásou.

Zvláštní funkce

Estel tónové vlasy balzámy jsou velmi žádané mezi fair sex. Plně splňují mezinárodní standardy kvality a vyznačují se neporovnatelnou efektivitou, což potvrzují řada recenzí. Hlavní rysy těchto kosmetických přípravků jsou:

 • nepřítomnost amoniaku a peroxidu vodíku;
 • mírný vliv na strukturu;
 • rychlé proplachování;
 • snadné používání a rovnoměrné rozložení;
 • efekt úpravy;
 • příjemné vůně;
 • hluboká hydratace, výživa a ochrana struktury vlasů.

Díky svým UV filtrem je tonizační efekt dokonale chráněn i pod vlivem přímého slunečního záření, plnění vlasů jasnou barvou a zdravou záře. Nástroj jemně pečuje o kadeře, zabraňuje vzhledu suchosti, otupě a ztrátě. Složky jsou vybírány tak profesionálně, že při používání výrobku je výskyt alergie zcela vyloučen. Proto je použití tónovacího balzamu absolutně bezpečné s ohledem na barvy.

Schopnost rychle odmítnout vám umožní experimentovat s vzhledem bez poškození vlasů. V porovnání s barvou se po nanesení balzám stávají kudrlinky silnější, zdravější a krásnější, což vám umožňuje aktivně používat, aniž byste se obávali integrity struktury vlasů. Navíc, po barvení těmito výrobky, prameny nevyžadují další péči ve formě masky nebo jiných podobných postupů. Estel balzám pro stínování poskytuje kompletní a komplexní péči v jedné láhvi.

Dostupné náklady jsou také důležitým faktorem při nákupu tohoto léku, který je zpřístupňuje pro použití všem uživatelům.

Ve srovnání s barvivem, Estel tint balzám má některé rozdíly. Nedoporučuje se používat s cílem vyjasnění vlasů. Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že světlé prameny po barvení budou temné a temné budou získávat vhodný odstín. Tato vlastnost musí být vzata v úvahu při výběru podobného léčiva pro barvení vlasů.

Výrobce nabízí dvě řady těchto nástrojů, které lze použít doma - to je "Solo Ton" a "Love Nuance". První typ obsahuje ve svém složení UV filtr a mangový extrakt, díky kterému se vlasy dobře upravují a dobře hydratují. Jejich série se skládá z 18 různých odstínů. Druhý typ obsahuje bohatý komplex keratinů, takže dokonale vyhlazuje texturu a vytváří kudrlinky hedvábné. Paleta těchto balzámů obsahuje 17 nádherných odstínů, mezi nimiž existují možnosti speciálně navržené pro šedé vlasy.

Pro blondýnky

Blondýnky si dobře uvědomují problém vzhledu neprůhledného žlutého odstínu po barvení. Balzámové barvy Estel obsahují speciální pigmenty, které zabraňují vypadávání žlutých vlasů na kadeřích, což umožňuje, aby vždycky vypadal stylový a moderní. Taková pěkná funkce vám umožní zapomenout na ošklivý žlutý odstín a plně se těšit na úžasnou krásu a jas vybrané barvy.

Nejoblíbenější mezi nimi jsou takové odstíny jako Pearl, Beige, Sunny a Polar.

Pro tmavé vlasy

Po barvení tmavých vlasů se vždy doporučuje nanášet balzám Estel, který nejenže vyživuje strukturu vlasů, ale také co nejvíce nasytí barvu. Tento nástroj dělá vlasy měkké a lesklé, což příznivě ovlivňuje celou strukturu pramenů. Malované kudrlinky jsou spolehlivě chráněny před negativními faktory, stejně jako vždy vypadají stylově a atraktivně. Pravidelné používání nástroje umožňuje zachovat jas barvy, překvapující okolní nasycení.

Nejoblíbenější mezi nimi jsou takové odstíny jako Cognac, Chocolate, Ruby, Beaujolais a Mahogany.

Pro šedé

Značkový odbarvovací balzám značky Estel je vynikajícím nástrojem pro malování prvních šedých vlasů. Skládá se z velmi užitečných prvků, které zajišťují rovnoměrné rozložení barviva a jemnou péči o strukturu. Přítomnost komplexu keratinů v něm přispívá k regeneraci a obnově vlasů. Po prvním použití je struktura vlasů plně obnovena, pečlivě vymalována v požadovaném tónu, takže obraz je krásný a kompletní.

Mezi tyto produkty patří odstíny jako Champagne Splashes, Cote d'Azur a Vanilla Clouds.

Složení

Tento přípravek se vyznačuje přirozenou a neškodnou kompozicí. Profesionálně vybrané komponenty se dokonale sladí, obklopují vlasy opatrně a obnovují poškozené oblasti. Pro každý typ výrobku je vyvinut individuální vzorec, který zohledňuje určité vlastnosti a potřeby vlasů. Zahrnutá do keratinového komplexu dává pramenům úžasnou měkkost a elegantní lesk. Každá složka má na vlasy pozitivní účinek, takže je poslušná, zdravá a krásná.

Dystry přírodního původu rovnoměrně spadnou na povrch a snadno se vypláchnou až po 7 procedurách. Nejlépe pečlivě vybrané složení umožňuje použití tohoto balzámu jako v profesionálních obchodech a doma. Užitečné oleje a výtažky léčivých rostlin jemně odstraňují viditelné vady a naplňují kudrlinky se zdravým zářením.

Po barvení získává vlasy zcela nový vzhled, naplněný zdravým leskem, hedvábností, měkkostí a dává přednost česání. Navíc jsou vlasy výrazně silnější, nejsou stratifikovány a neztrácejí svou nedotčenou krásu.

Paleta barev

Výrobce nabízí zákazníkům několik druhů balzámu Estel odstínů, mezi nimiž si může vybrat ten nejvhodnější. Všechny jsou rozděleny do tří kategorií:

 • "Estel Solo Ton". Neobsahuje škodlivé součásti, díky nimž se jemně stará o strukturu vlasů a poskytuje jim odpovídající péči. Jeho účinek kondicionér dodává vlasům jemnost, pružnost a lesk, a mango extrakt proniká hluboko do textury nití, smáčedla je, krmení užitečné prvky a obnovení každý vlasů od kořínků k samotným tipů. Speciální UV filtry spolehlivě chrání kadeře před nepříznivými účinky slunečního světla. Konzistence výrobku je docela příjemná a snadno se rozděluje po celé délce, bez šíření a bez nepříjemných pocitů. Mezi nejčastější odstíny tohoto typu jsou Silver jasan, třešeň, perlové, zlatý ořech, béžová, vínové, koňak, Bordeaux červená a noc.
 • "Estel Love Nuance". Tato volba zahrnuje 20 elegantních odstínů, jejichž paleta je originální a je skutečným módním trendem. Tato řada je určena speciálně pro světlé a šedé vlasy. Proto, po jeho aplikaci, jsou kadeře velmi měkké, pružné, hladké a poslušné. Nástroj je charakterizován šetrným účinkem na strukturu vlasů, protože je obohacen o plnou péči. Mezi nimi jsou mezi nimi velmi oblíbené červené mědi, skořice, zralé třešeň, čokoláda, stříbro, Cote d'Azur a šampaňské.
 • "Estel Quality Color Care". Má silný, ale velmi příjemné textury fialová, a když se aplikuje na povrch vlasu jeho tónu bude mnohem temnější, ale tato funkce nemá vliv na konečný výsledek barvení. Snadno se aplikuje a rychle se vypláchne. Vlákna jsou plná zdravého záření, hladkost, kromě perfektně přizpůsobivé česání a stylingu. Tento unikátní nástroj vám umožňuje bez námahy vytvářet elegantní účesy doma. Nejoblíbenější jsou odstíny, jako černá káva, granátově červená, perleťová a plamenná.

Stojí za zmínku, že správně vybraný odstín balzámu bude hlavním faktorem při dosažení požadovaného výsledku. Styl nebo účes bude vždy vypadat stylově a co nejvíce atraktivní. Navíc jeho složení poskytne vlasům potřebnou péči a budou mít vždy dokonalý a zdravý vzhled.

Jak používat

Aby proces barvení přinesl pozitivní účinek a dobrý dojem, je nutné dodržovat základní pravidla pro aplikaci balzámu Estel. Na začátku stojí za to, abyste si vzali ochranné rukavice, klobouk a ručník, který bude připravovaný proces co nejlépe a pohodlněji. Poté můžete pokračovat v přímém postupu při malování vlasů:

 • Nalijte požadované množství prostředků do vhodné nádoby, zředěte vodou a mícháme až do homogenní hmotnosti. Správně určte poměr, který pomůže připojit k instrukci balzámu. Vše závisí na délce a tloušťce pramenů. Čím delší a objemnější jsou vlasy, tím více je třeba zbarvit balzám.
 • Opatrně distribuujte výslednou látku na povrchu předem promytých a mokrých vlasů masážními pohyby. Pro zjednodušení procesu zbarvení můžete použít speciální kartáč. Doporučuje se začít maľovat z okcipitální oblasti a pohybovat se po celé délce vlasů od kořene až po špičku.
 • Při nanášení výrobku je nutné kudrlinky držet pod plastovým uzávěrem po dobu 30 minut a poté důkladně opláchnout pod teplou tekoucí vodou. Pokud je potřeba vytvořit nasycenou barvu, doba expozice může být prodloužena o dalších 10 minut. Nejčastěji je to nutné při použití tmavých tónů.

Balzám na vlasy estel recenze

Doplňuje tónování balzámem Estel v recenzích. Estelle Tint Balsam "Love Nuance" - barevná paleta obsahuje 17 módních odstínů pro každou chuť, 3 z nich jsou vhodné pro tónování šedivých vlasů.

Barevný odstín vlasů Estelle

Každá dívka chce zápasit s módou a jen svou náladou, takže se musí uchýlit k různým trikům. A to se netýká pouze stylu oblečení, ale také barvy vlasů.

A profesionálové říkají: jakékoliv zabarvení ovlivňuje strukturu vlasů a mění barvu vlasů pro každé nové datum nebo událost nebude fungovat. Nicméně, toto je známá ženská pravda.

Ale dámy a pánové, každá žena může z ničeho udělat salát, skandál a klobouk!

Jak se máš, když se chceš trochu změnit, jen trochu k osvěžení vlasů, přidání lesku do akce a překvapení všemi kolem? A po týdnu se jistě vrátíte ke svému obvyklému obrazu a nezkažte si vlasy.

Vaše rozhodnutí může být Estelle Tint Balm - jasná barevná paleta a jemná péče.

 • Bez amoniaku, bez peroxidu;
 • Ovlivňuje pouze horní vrstvu vlasů;
 • Promyje se postupně, 7-9krát;
 • Snadné a rovnoměrné nanášení po šamponování;
 • Péče o vlasy.

Estel je jedním z nejoblíbenějších výrobků na trhu vlasové kosmetiky a splňuje mezinárodní standardy kvality. Zároveň Estelle Tint Balsam získala miliony pozitivních recenzí.

Doplňky tónování balzám Estel v recenzích:

 • Cenově dostupná cena;
 • Schopnost poskytnout lesku přirozené barvě vlasů doma;
 • Umožňuje vám rychle a včas měnit;
 • Blears yellow highlighting;
 • Vytváří vlasy "naživu";
 • Barvy šedé vlasy;
 • Tóny kořenů mezi kompozice odolnou vůči barvám;
 • Nezbarví pokožku hlavy;
 • Nemá štiplavý zápach;
 • Vytvoří vlasy lesklé a měkké;
 • Je vymýván rovnoměrně, aniž by došlo k obnovení kořenů;
 • Prodává se v každém obchodě.

Jaké jsou balzámy pro domácí použití

Výrobce Unicosmetics vyrábí dvě série pro domácí použití: Estelle "SOLO TON" a Estelle "LOVE NUANCE".

 1. První je vhodná pro léto nebo dovolenou, balzámy této řady obsahují UV filtr a extrakt z manga, který se stará o vlasy a neumožňuje jim vyschnout na slunci.
 2. "Love Nuance" je klasická série, která obsahuje keratinový komplex péče o vlasy.

Estelle Tint Balsam "Love Nuance" - barevná paleta obsahuje 17 módních odstínů pro každou chuť, 3 z nich jsou vhodné pro tónování šedivých vlasů.

Od tmy ke světlu

 1. Beaujolais;
 2. Zralá třešeň;
 3. Burgundsko;
 4. Mahagon;
 5. Koňak;
 6. Plameny;
 7. Ruby;
 8. Granátová jablka červená;
 9. Červená měď;
 10. Stříbro;
 11. Slunečno;
 12. Pearl;
 13. Polární;
 14. Béžová.

Pro šedé vlasy

 1. Šampaňské šplouchá;
 2. Cote d'Azur;
 3. Vanilkové mraky.

Série balzámů Estelle SOLO TON obsahuje 18 odstínů.

Od světla k tmavému

 1. Ashen;
 2. Ash gray;
 3. Pearl;
 4. Polární;
 5. Matka perly;
 6. Béžová;
 7. Zlatá matice;
 8. Medový karamel;
 9. Skořice;
 10. Koňak;
 11. Mahagon;
 12. Červená měď;
 13. Granátové jablko;
 14. Červená noc;
 15. Cherry;
 16. Burgundsko;
 17. Čokoláda;
 18. Kaštan.

Pravidla pro tónování vlasů

Chcete-li získat krásný odstín vlasů, nestačí vybrat barvu, která se vám líbí na obalu balzámu. V tónování vlasů mají vlastní pravidla.

Někteří pokušitelé mohou dát na odbarvené vlasy měděný stín a divit se, proč se hlava stala jasně červenou a ne vznešená měď, podobně jako na obrázku.

Abyste předešli takovým nedorozuměním s vámi, držte se tonování některých bodů:

 • Barevný odstín by měl být v blízkosti barvy vlasů, neměl by být lehčí než vaše vlasy;
 • Doba expozice je 20-30 minut a počítá se od poslední aplikace balzámu na vlasy;
 • Vždy testujte balzám na alergie, ačkoli to není agresivní lék - je to nicméně chemická sloučenina;
 • Testuje na jakýchkoli pramenech vlasů jakékoliv barvivo, včetně tónování balzámu;
 • Je lepší aplikovat na mokré vlasy, i když pokyny ukazují, že je to možné a suché;
 • Tónovací šedé vlasy jsou vhodné, pokud šedé vlasy nepřesahují 30%;
 • Vemte balzám do vlasů, nikoliv do pokožky hlavy;
 • Opláchněte teplou vodou;
 • Aplikuje-li se na nenasycené vlasy, vytvoří dojem přirozených zdravých vlasů;
 • Použijte jeden odstín balzám po dlouhou dobu, barva vlasů bude bohatá a krásná;
 • Poraďte se s majorem v salonu, jaký odstín balzámu dobře padnou na vlasy.

Vše, co je popsáno výše, se týká výhradně Estelových balzám ze série domácností.

K dispozici je také profesionální řada Estelle "CUREX COLOR INTENSE COLOR UPEN". Jedná se o zcela odlišné balzámy, které vám umožňují obnovit barvené vlasy a prodloužit jejich barvu.

Oni zůstávají na vlasy jen 3-8 minuty (a ne 20) a jsou vypláchnuty, používá se, aby nedošlo k jinému odstínu vlasů, ale pro vysoce kvalitní barvy po použití barvené barvy Estelle.

Estelle barevný vlasový balzám se používá k posílení:

 • Měděné odstíny;
 • Béžové odstíny;
 • Chladné odstíny blond;
 • Teplé odstíny blond;
 • Hnědé odstíny.

Stříbrný balzám OTIUM Pearl pro chladné odstíny blond -

 • Profesionální nástroj pro dávkování blond vlasů (barvený) v chladném odstínu perlete - odstraňuje žlutost.

Stříbrná barva CUREX COLOR INTENSE pro chladné odstíny blond -

 • Profesionální balzám s purpurovými pigmenty - odstraňuje žluť na blond vlasy.

Estelle tónování balzám vám umožní změnit bez poškození vlasů, zároveň to bude zdravé, lesklé, měkké, uklidňující.

Možná, po použití, nechcete barvit vlasy s trvalými složeními. Pokud nemáte lakované vlasy, odstín balsamu pomůže oživit přirozené barvy a učinit to hlubší (domácí série se zde hodí).

Estel je chladné odstíny balzámu jsou zvláště dobré pro špatné žluté zvýraznění.

P.S. Pokud je často a špatně experimentovat s barvou, vlasy se jen unavují - vaše kadeře také potřebují uvolnit! Hodně štěstí ve zdravých experimentech!

Estel stínicí balzám je cenově dostupný profesionální lék. Jak vybrat a použít tónování pro vlasy? Jak bohatá je barevná paleta kosmetických výrobků této značky? Jaké jsou recenze?

Estel balzám na stínování

Každá žena ze slušného sexu má tendenci vypadat stylově a atraktivně. Důležité v procesu vytváření krásného obrazu vlasů, protože záleží na jejich barvě, lesku a hladkosti, jak elegantní vzhled bude mít účes. Moderní tónový balzám Estel vám umožňuje měnit odstín vlasů bez poškození jejich struktury. Tento nástroj pečlivě pečuje o kadeře, plní je silou a krásou.

Zvláštní funkce

Estel tónové vlasy balzámy jsou velmi žádané mezi fair sex. Plně splňují mezinárodní standardy kvality a vyznačují se neporovnatelnou efektivitou, což potvrzují řada recenzí. Hlavní rysy těchto kosmetických přípravků jsou:

 • nepřítomnost amoniaku a peroxidu vodíku;
 • mírný vliv na strukturu;
 • rychlé proplachování;
 • snadné používání a rovnoměrné rozložení;
 • efekt úpravy;
 • příjemné vůně;
 • hluboká hydratace, výživa a ochrana struktury vlasů.

Díky svým UV filtrem je tonizační efekt dokonale chráněn i pod vlivem přímého slunečního záření, plnění vlasů jasnou barvou a zdravou záře. Nástroj jemně pečuje o kadeře, zabraňuje vzhledu suchosti, otupě a ztrátě. Složky jsou vybírány tak profesionálně, že při používání výrobku je výskyt alergie zcela vyloučen. Proto je použití tónovacího balzamu absolutně bezpečné s ohledem na barvy.

Schopnost rychle odmítnout vám umožní experimentovat s vzhledem bez poškození vlasů. V porovnání s barvou se po nanesení balzám stávají kudrlinky silnější, zdravější a krásnější, což vám umožňuje aktivně používat, aniž byste se obávali integrity struktury vlasů. Navíc, po barvení těmito výrobky, prameny nevyžadují další péči ve formě masky nebo jiných podobných postupů. Estel balzám pro stínování poskytuje kompletní a komplexní péči v jedné láhvi.

Dostupné náklady jsou také důležitým faktorem při nákupu tohoto léku, který je zpřístupňuje pro použití všem uživatelům.

Ve srovnání s barvivem, Estel tint balzám má některé rozdíly. Nedoporučuje se používat s cílem vyjasnění vlasů. Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že světlé prameny po barvení budou temné a temné budou získávat vhodný odstín. Tato vlastnost musí být vzata v úvahu při výběru podobného léčiva pro barvení vlasů.

Výrobce nabízí dvě linky těchto výrobků, které lze používat doma - "Solo Ton" a "Love Nuance". První typ obsahuje ve svém složení UV filtr a mangový extrakt, díky kterému se vlasy dobře upravují a dobře hydratují. Jejich série se skládá z 18 různých odstínů. Druhý typ obsahuje bohatý komplex keratinů, takže dokonale vyhlazuje texturu a vytváří kudrlinky hedvábné. Paleta těchto balzámů obsahuje 17 nádherných odstínů, mezi nimiž existují možnosti speciálně navržené pro šedé vlasy.

Pro blondýnky

Blondýnky si dobře uvědomují problém vzhledu neprůhledného žlutého odstínu po barvení. Balzámové barvy Estel obsahují speciální pigmenty, které zabraňují vypadávání žlutých vlasů na kadeřích, což umožňuje, aby vždycky vypadal stylový a moderní. Taková pěkná funkce vám umožní zapomenout na ošklivý žlutý odstín a plně se těšit na úžasnou krásu a jas vybrané barvy.

Nejoblíbenější mezi nimi jsou takové odstíny jako Pearl, Beige, Sunny a Polar.

Pro tmavé vlasy

Po barvení tmavých vlasů se vždy doporučuje nanášet balzám Estel, který nejenže vyživuje strukturu vlasů, ale také co nejvíce nasytí barvu. Tento nástroj dělá vlasy měkké a lesklé, což příznivě ovlivňuje celou strukturu pramenů. Malované kudrlinky jsou spolehlivě chráněny před negativními faktory, stejně jako vždy vypadají stylově a atraktivně. Pravidelné používání nástroje umožňuje zachovat jas barvy, překvapující okolní nasycení.

Nejoblíbenější mezi nimi jsou takové odstíny jako Cognac, Chocolate, Ruby, Beaujolais a Mahogany.

Pro šedé

Značkový odbarvovací balzám značky Estel je vynikajícím nástrojem pro malování prvních šedých vlasů. Skládá se z velmi užitečných prvků, které zajišťují rovnoměrné rozložení barviva a jemnou péči o strukturu. Přítomnost komplexu keratinů v něm přispívá k regeneraci a obnově vlasů. Po prvním použití je struktura vlasů plně obnovena, pečlivě vymalována v požadovaném tónu, takže obraz je krásný a kompletní.

Mezi tyto produkty patří odstíny jako Champagne Splashes, Cote d'Azur a Vanilla Clouds.

Složení

Tento přípravek se vyznačuje přirozenou a neškodnou kompozicí. Profesionálně vybrané komponenty se dokonale sladí, obklopují vlasy opatrně a obnovují poškozené oblasti. Pro každý typ výrobku je vyvinut individuální vzorec, který zohledňuje určité vlastnosti a potřeby vlasů. Zahrnutá do keratinového komplexu dává pramenům úžasnou měkkost a elegantní lesk. Každá složka má na vlasy pozitivní účinek, takže je poslušná, zdravá a krásná.

Dystry přírodního původu rovnoměrně spadnou na povrch a snadno se vypláchnou až po 7 procedurách. Nejlépe pečlivě vybrané složení umožňuje použití tohoto balzámu jako v profesionálních obchodech a doma. Užitečné oleje a výtažky léčivých rostlin jemně odstraňují viditelné vady a naplňují kudrlinky se zdravým zářením.

Po barvení získává vlasy zcela nový vzhled, naplněný zdravým leskem, hedvábností, měkkostí a dává přednost česání. Navíc jsou vlasy výrazně silnější, nejsou stratifikovány a neztrácejí svou nedotčenou krásu.

Paleta barev

Výrobce nabízí zákazníkům několik druhů balzámu Estel odstínů, mezi nimiž si může vybrat ten nejvhodnější. Všechny jsou rozděleny do tří kategorií:

 • "Estel Solo Ton". Neobsahuje škodlivé součásti, díky nimž se jemně stará o strukturu vlasů a poskytuje jim odpovídající péči. Jeho účinek kondicionér dodává vlasům jemnost, pružnost a lesk, a mango extrakt proniká hluboko do textury nití, smáčedla je, krmení užitečné prvky a obnovení každý vlasů od kořínků k samotným tipů. Speciální UV filtry spolehlivě chrání kadeře před nepříznivými účinky slunečního světla. Konzistence výrobku je docela příjemná a snadno se rozděluje po celé délce, bez šíření a bez nepříjemných pocitů. Mezi nejčastější odstíny tohoto typu jsou Silver jasan, třešeň, perlové, zlatý ořech, béžová, vínové, koňak, Bordeaux červená a noc.
 • "Estel Love Nuance". Tato volba zahrnuje 20 elegantních odstínů, jejichž paleta je originální a je skutečným módním trendem. Tato řada je určena speciálně pro světlé a šedé vlasy. Proto, po jeho aplikaci, jsou kadeře velmi měkké, pružné, hladké a poslušné. Nástroj je charakterizován šetrným účinkem na strukturu vlasů, protože je obohacen o plnou péči. Mezi nimi jsou mezi nimi velmi oblíbené červené mědi, skořice, zralé třešeň, čokoláda, stříbro, Cote d'Azur a šampaňské.
 • Estel Kvalita Péče o barvu. Má silný, ale velmi příjemné textury fialová, a když se aplikuje na povrch vlasu jeho tónu bude mnohem temnější, ale tato funkce nemá vliv na konečný výsledek barvení. Snadno se aplikuje a rychle se vypláchne. Vlákna jsou plná zdravého záření, hladkost, kromě perfektně přizpůsobivé česání a stylingu. Tento unikátní nástroj vám umožňuje bez námahy vytvářet elegantní účesy doma. Nejoblíbenější jsou odstíny, jako černá káva, granátově červená, perleťová a plamenná.

Stojí za zmínku, že správně vybraný odstín balzámu bude hlavním faktorem při dosažení požadovaného výsledku. Styl nebo účes bude vždy vypadat stylově a co nejvíce atraktivní. Navíc jeho složení poskytne vlasům potřebnou péči a budou mít vždy dokonalý a zdravý vzhled.

Jak používat

Aby proces barvení přinesl pozitivní účinek a dobrý dojem, je nutné dodržovat základní pravidla pro aplikaci balzámu Estel. Na začátku stojí za to, abyste si vzali ochranné rukavice, klobouk a ručník, který bude připravovaný proces co nejlépe a pohodlněji. Poté můžete pokračovat v přímém postupu při malování vlasů:

 • Nalijte požadované množství prostředků do vhodné nádoby, zředěte vodou a mícháme až do homogenní hmotnosti. Správně určte poměr, který pomůže připojit k instrukci balzámu. Vše závisí na délce a tloušťce pramenů. Čím delší a objemnější jsou vlasy, tím více je třeba zbarvit balzám.
 • Opatrně distribuujte výslednou látku na povrchu předem promytých a mokrých vlasů masážními pohyby. Pro zjednodušení procesu zbarvení můžete použít speciální kartáč. Doporučuje se začít maľovat z okcipitální oblasti a pohybovat se po celé délce vlasů od kořene až po špičku.
 • Při nanášení výrobku je nutné kudrlinky držet pod plastovým uzávěrem po dobu 30 minut a poté důkladně opláchnout pod teplou tekoucí vodou. Pokud je potřeba vytvořit nasycenou barvu, doba expozice může být prodloužena o dalších 10 minut. Nejčastěji je to nutné při použití tmavých tónů.

Odborníci pravidelně doporučují používat Estel tónový balzám v těchto případech, pokud chcete zachovat výslednou barvu co nejdéle. Pokud stín neodpovídá požadovanému výsledku, bude nutné odstranit nejméně 7 šamponovacích postupů. Po vyčištění nebo vyčištění by mělo trvat nejméně dva týdny a teprve potom může dojít k barvení, při kterém bude barvicí pigment rovnoměrně a krásně rozptýlen. Všechny tyto vlastnosti musí být vzaty v úvahu při zahájení procesu zbarvení, protože konečný výsledek přímo závisí na správně zvolené technologii.

Recenze

Množství recenzí zástupců krásného státu je hlavním důkazem toho, že Estel Tint Balsam má nejvyšší kvalitativní ukazatele, díky čemuž je široce požadována u žen, které se vždy snaží dosáhnout dokonalého vzhledu. Mnoho z nich tvrdí, že tento úžasný nástroj má úžasný efekt a je schopen plně obnovit poškozenou strukturu v mimořádně krátkém časovém období, plnit prameny zdravím a přírodními krásami. Objeví se úžasná měkkost, hedvábnost a příjemná vůně. Vlasy vypadají dobře upravené a vyzařují báječnou záři.

Na rozdíl od barvy, balzám na odstín dokonale zapadá na povrch vlasů, zatímco zcela opouští jejich stopy na pokožce hlavy, což je velkou výhodou. Cenově dostupný nástroj dává každému možnost, aby nezávisle vyhodnotil všechny jeho vlastnosti a plně si užíval neporovnatelného účinku. Tuto drogu si můžete koupit téměř ve všech kosmetických obchodech.

Uživatelé berou na vědomí následující výhody estelových odstínů balzámu:

 • dostupné náklady;
 • široká škála odstínů;
 • vynikající výkon;
 • snadné použití.

Ty ženy, které používaly tento nástroj pro malování šedých vlasů, jsou si jisti, že to je tento odstín balzámu, který ho natírá co nejtěsněji, plní obraz čerstvostí a novinkou. Navíc je ideální pro krásné dámy různých věkových kategorií. Tento úžasný nástroj dává vlasům vitalitu a energii, takže budou mít vždy zdravý a dobře upravený vzhled. Přítomnost mezinárodních certifikátů kvality naznačuje, že produkt plně vyhovuje všem normám a normám platným pro tyto produkty. Proto i doma mohou být poškozené prameny snadno obnoveny pomocí vysoce kvalitního balzámu od značky Estel.

Níže je videozáznam Estel Quality ColorCare tint balsam.

Podle mnoha zákaznických recenzí může použití produktů Love Nuance poskytnout jemnost, elastičnost vlasů a také zajistit nejjemnější česání. Ve videu o balzám na vlasy Estel.

Stínicí balzám na vlasy je solo tón, láska nuance, kvalitní péče o barvu,

Dívka, která chce změnit svou zbarvenou barvu vlasů, může mít konečný výsledek trochu nejisté. V takovém případě se na záchranu dostane nátěr balzámu.

Barvicí pigmenty přítomné ve složení výrobku tónují prameny bez pronikání hluboko do nich. Oni také mají tendenci rychle vyplachovat (po dvou týdnech nezůstávají stopy).

Během této doby se žena rozhodne, zda je pro ni vhodná nová barva nebo ne.
Většina kosmetických organizací vyrábí barviva, ale společnost Estel je obzvláště oblíbená u zákazníků.

Popis

Psychologové jsou pevně přesvědčeni, že pokud žena, která má poctivou sex, chtěla něco změnit v jejím životě, pak musíte začít s účesem.

Nový účes nebo aktualizovaná barva kudrlinky pomůže ženě odvézt veškeré osobní zážitky a zpříjemnit její život.

Pokud se vám velmi stará o stav vlasů, ale přesto nechcete experiment opustit - váš balzám na vlasy se stane vaším nejlepším asistentem.

Pokud mluvíme o nádechových nástrojích vydaných značkou Estelle, jejich hlavní výhodou je přítomnost široké palety barev. Kvůli tomu má každý zákazník skvělou příležitost realizovat v životě své nejodvážnější sny. Kromě toho má tónový balzám vedle své hlavní funkce také pečující a revitalizační vlastnosti.

V obalu zboží je použita trubka, jejíž objem je 150 mililitrů. Ujistěte se, že chráníte pokožku rukou před nanesením balzámu. K tomu použijte speciální ochranné rukavice.

Doporučuje se před použitím provést alergický test.

Složení

Estelle odstíny neobsahují amoniak a peroxid vodíku, což je extrémně škodlivé pro kudrlinky. V procesu tvorby této kosmetiky odborníci ji vylepšili speciálním keratinovým komplexem, který ošetřuje vlasy.

Po nanesení balzám na prameny se jeho účinné složky neprocházejí do struktury vlasů (jako u běžných barviv) a díky tomu je možné rychle vrátit svou přirozenou barvu.

Balzám je také obohacen o speciální keratinový komplex, který dodá vašim vlasům zrcadlový lesk a překvapivou jemnost. A přítomnost jiných přírodních složek učiní vlasy více poslušnějšími a výrazně usnadňují proces česání kudrlin.

Barevné komponenty tohoto výrobku jsou rovnoměrně rozmístěny a odmyty od kadeří. I bez profesionálních dovedností můžete snadno použít Estelleův barevný balzám.

Přečtěte si v našem článku, co dělat, když vypadnou vlasy u mužů.

Způsoby využití olivového oleje k opalování na slunci a soláriích jsou zde.

Video o mytí s černými barvivy http://ilcosmetic.ru/volosy/maski/smyvka-v-domashnih-usloviyah.html

Jak používat

Chcete-li dosáhnout nejpozitívnějšího efektu, aby se barva ukázala přesně tak, jak jste chtěli, a nástroj byl dlouho držen na vlasy, měli byste přísně dodržovat všechna pravidla pokynů pro použití:

 1. Za prvé bude nutné nalít balzám v správném množství do speciální nádoby, zředit vodou a dobře promíchat, dokud se nedosáhne homogenní konzistence. Zjistěte, kolik kapaliny potřebujete k použití pokynů připojených k obalu zboží. Výpočet tohoto indikátoru závisí na délce a tloušťce kudrlin.
 2. Aplikujte výrobek na čisté a vlhké vlasy. Pro usnadnění postupu barvení doporučujeme používat speciální kartáč. Postup začíná krkem a postupně se přemisťuje na konce vlasů. Pak se barvicí kompozice rovnoměrně aplikuje na celou délku pramene.
 3. Doba uchování tónového balzám je 30 minut. Pro ty, kteří chtějí dosáhnout ještě více nasyceného tónu, můžete tuto dobu zvýšit o 10 minut (můžete ji také snížit, pokud chcete naopak dostat tak jasnou barvu).

Tento balzám je lepší odstranit v teplé vodě, můžete také použít po obvyklém kondicionéru. Účinek zůstane na kadeře asi dva týdny.

Vezměte si pokyny pro použití šamponu Tonic.

Paleta barev

Estelle nabízí svým zákazníkům několik možností pro odstín. Doporučujeme, abyste se seznámili s vlastnostmi každého z nich, abyste našli jeden, který je ideální pro vaše potřeby.

Estel solo ton

Estel Solo Ton balzám neobsahuje amoniakové kadeře a peroxid vodíku, který škodí struktuře.

Jemně barvy kudrlin a poskytuje jim potřebnou péči.

Nástroj má také kondicionační efekt, vlasy jsou měkké, lesklé a elastické.

Přítomnost balkonu z mangového extraktu poskytuje hluboké zvlhčující vlákna, výživu a efektivní obnovu vlasového pásu. A ultrafialové filtry ochrání vaše vlasy před nepříznivými účinky slunce (zvláště tento problém se stává relevantní v létě).

Balzám Estel Solo Ton má velmi příjemnou strukturu, díky níž je snadno a rovnoměrně rozložena po celé délce vlasů.

Současně výrobek není nakloněn a je ideální pro použití v domácnosti.

V této sérii je 12 odstínů. Přečtěte si recenze na tónovaný šampon Rocolor s účinkem laminace.

Estel sólo paleta.

Estel miluje nuance

Další možností pro jemné barvení vlasů, které představuje dvacet odstínů.

Dvanáct z nich je původní paleta, která je plně v souladu se současnými módními trendy.

Estel láska nuance nabízí odstíny navržené speciálně pro potřeby bělené i šedé vlasy.

Podle mnoha zákaznických recenzí může použití produktů Love Nuance poskytnout jemnost, elastičnost vlasů a také zajistit nejjemnější česání.

Dívky s potěšením berou na vědomí, že tento balzám nemá negativní vliv na kudrlinky a má velmi jemný účinek. Udělali jsme pro vás přehled o basových tónech tónů Belita Color Lux, přečtěte si.

Estel láska palety nuance

Estel kvalitní péči o barvu

Paleta Estel kvalitní péče o barvu

Nástroj má poměrně silnou strukturu, která vypadá spíš jako maska ​​než balzám.

Balzám fialový. V procesu aplikace na kudrlinky začíná být tmavější.

Pokyny však naznačují, že tento jev nemůže žádným způsobem ovlivnit konečný odstín vlasů.

Po vyprání produktu z vlasů nebude fialová.

Balzám, stejně jako jejich předchozí protějšky, má velmi lehkou a příjemnou aplikaci. Rychle se spojuje s vlasy.

Produkt má také úžasný kondicionační efekt.

Po jejím použití se kudrlinky dostávají záviděníhodné hladkosti, stejně jako potěšení z bohatého zrcadlového lesku.

Neexistuje žádné nepříjemné zamotání vlasů, proces žehlení a stylování je velmi snadný. Také je nástroj velmi snadno odstranitelný z kudrlin bez vlivu vážení.

Rozhodnete-li se používat tento nástroj, riskujete, že vypadáte, jako byste právě vyšli z kosmetického salonu, kde profesionálové vykoupili vaše vlasy.

Tato série je představena v deseti barevných variantách.

Na videu o vlasovém balzámu Estelle

Hodnotitelé hodnocení vlasů, které se dozvíte z tohoto článku.

Výhody a nevýhody

Každý nástroj má své nevýhody a plusy.

Z hlavních výhod estelleového odstínového balzámu lze říci:

 • poměrně demokratických nákladů;
 • schopnost nezávisle revitalizovat přirozené barvy vlasů;
 • pomocí nástroje můžete změnit velmi rychle, ale ne dlouho;
 • úspěšně zvládne žluté zvýraznění;
 • zlepšuje celkový stav kudrlin;
 • zvládne šedé vlasy;
 • poskytuje tónování kořenů v intervalech mezi barvením;
 • nezůstane na pokožce hlavy;
 • má příjemnou vůni;
 • je rovnoměrně rozdělena a odstraněna z vlasů;
 • Tento výrobek můžete zakoupit v každém obchodě s kosmetikou.

Z negativních momentů zaznamenáváme následující:

 • nástroj není příliš ekonomický;
 • nijak nerozlišuje vytrvalost;
 • s častým používáním může způsobit spád;
 • má nepohodlnou lahvičku.

Náklady na balzám na vlasy Estel jsou v rozmezí od 120 do 200 rublů na balení.

Objem produktu je 150 mililitrů.

Ale jak obnovit vlasy po mytí zde.

Seznam kapalin pro odstranění rozšíření vlasů kapsulární a páskové metody zde.

Recenze

Recenze 1. Svetlana.

Pozoruhodný nástroj. Koupil jsem tón 1,26 (med karamel), barva je velmi měkká, béžová. Po použití je kudrlinky měkké, hedvábné, po dlouhou dobu zachovávají příjemnou vůni. Nerozjímávejte produkt, nanášejte ho v čisté podobě na vlasy a nechte ji 15-20 minut. Během této doby mají moje přirozeně světlé kadeře čas dokonale přeměnit. Mohu bezpečně doporučit tento balzám pro každého.

Recenze 2. Xenia.

Moje přirozená barva vlasů je světle blond, ale nedávno jsem chtěla dosáhnout čokoládového odstínu. Jelikož mám spravedlivou pleť, riskoval jsem, že čelím nežádoucímu výsledku. Abych zjistil, zda je tento odstín vhodný pro mě, rozhodl jsem se použít Estelův balzám. Dejte je na mokré kudrlinky, uchovávejte asi půl hodiny a pak si prohlédněte získaný účinek. Navzdory všem mým obavám se výsledná barva dokonale přizpůsobuje vzhledu a tento nástroj doslova vrací kudrlinek do života, plní je bohatým leskem a dělá je měkké a dobře upravené. Od té doby aktivně používám tento výrobek mezi hlavními skvrnami vlasů.

Recenze 3. Zarina.

Nikdy nepoužívala k barvení vlasů. Ale když se začaly objevovat šedé prameny, musel jsem se na tuto záležitost zamyslet a já jsem se rozhodl použít balzám z Estelle. Stal se mým skutečným spasitelem v této obtížné záležitosti: pozoruhodně maloval přes šedé vlasy, vrátil kudrlinky nádherné lesku, naplnil je energickou energií a zářivostí. Ale sotva je můžu pravidelně používat, protože výrobce zaručuje, že šedé vlasy budou namalovány pouze v těch případech, pokud to není příliš mnoho. V budoucnu se musíte uchýlit k možnosti odolnější barvy.

Estelleův tónovaný balzám je kosmetický výrobek, jehož použití je vhodné pro dívky a ženy všech věkových skupin.
Tento nástroj vám umožní nejen změnit zbarvený odstín vlasů, ale také jej výrazně vylepšit.
Aktivní pigmenty výrobku neprocházejí hluboko do struktury vlasů, ale vyznačují se pouze povrchními účinky.
Kvůli tomu nedochází k poškození pramenů během procesu barvení a po dvou týdnech se barva vypláchne.

Balzámový odstín Estel Love Ton - recenze

Negativní recenze

Vyzkoušený balzám Estel Tmavý kaštan, mírně spokojený. Za prvé, zanechal neuvěřitelné množství, strávil polovinu láhve. Za druhé, žádný tmavý kaštan se neobjevil, vlasy se zčervenaly, no, staly se trochu temnějšími. A dávkovač je nepohodlný, s velmi úzkým otvorem, nástroj je sotva vytlačen.

Jak má být, před aplikací se trochu rozjasnila blond vlasy a pak se vydala s tímto balzámem. Co to namalovalo, že hudba poslouchala. Výsledkem je 0. Nikomu nepomínám.

Bohužel výsledek není splněn. Přesněji, neexistoval žádný výsledek. Zde není vyhlížející balzám. Je to škoda! Toto je moje první zklamání pro všechny služby v tomto obchodě.

Byla barvená blondýnka, chtěla jsem za týden nebo dva, aby se stala tmavovlasá, ale tmavá barva pak zmizela bez problémů. Vybrala jsem pro tento účel tón balzám Estel stín Cinnamon. Obrázek na láhvi jasně ukazuje bohatou, tmavou barvu.

Myslel jsem si, že si snadno vzal moje barvené vlasy, to tam nebylo!

Dal jsem balzám na mokré vlasy, držel jsem je 40 minut a vymyt. celý stín je pryč! Zůstane pouze slabé, růžové světlo!

to se stalo!

Byla jsem rozrušená, protože chtěl velmi odlišný výsledek. Ačkoli výsledný tón je také docela dobrý, ale slíbil úplně jiný!

Takže nečekejte, že získáte přesně stejnou barvu jako na fotografii na láhvi! Kdyby se tak slabě dostal na bělené vlasy, pak co zůstane po "praní" na tmavých vlasech? Myslím, že výsledek bude obecně neviditelný.

Na začátku léta jsem opravdu chtěla změnit barvu vlasů, chtěla jsem koupit obyčejnou barvu, když jsem narazila na takové balzamové látky, všechno je napsáno na internetu, že se po 6-10 krát vyplácí. "výsledek.

Nejdřív jsem koupil tinged balm "červená měď" (8/54). Měl jsem docela dobře, já jsem usušil hlavu i na vás! Všimněte si, že jsem udržoval balzám po dobu 15 minut !, To je minimální (a předtím jsem se nikdy nenamaloval). Jsem úplně černá O tom, jak jsem proklel to všechno Já prostě nevypadám, že je to moje kůže je světlá Skrátka jsem vypadala jako albino s černými vlasy Několikrát se hlava omyla, barva se změnila na hnědou A pak na červenou. rusovláska se mi od té doby neplní.

Zhut.A už prošel hodně nestačí 6 měsíců, a on se ještě nezmyje.Snažil jsem se všechno, co jsem mohl (s výjimkou mytí, to velmi kazí vlasy) a oleje (vyrobené olejové masky, 2-3 krát týdně), kefír Maska (kefír je velmi suchý!), Ale já nechci zkazit vlasy s barvami.To je tichá hrůza.Tato karotka barvy.V důsledku toho, kořeny průmyslu, barva vůbec nezmyla a koupil jsem tón balzám stejné společnosti, tlačit barvu "vanilkové mraky" (9 / 7) Tato barva je podobná mé přirozenosti, jen z obchodu jsem z nějakého důvodu nečetl, že to bylo pro SEDY VLASY a koupil. Zdá se, že to trochu ztmavne zhas.No bude stále probyvat

Koupil jsem to, protože jsem se po přečtení recenze a chtěl jasnost, ale já jsem s ním dvakrát natřila, poprvé jsem ji držela půl hodiny (na středně blond vlasy - barvená barvou), sotva jsem získala barvu na slunci byl jen načervenalý nádech, ale on si nezničil vlasy a lehce se vymyl, neměl skvrny na sanitárních zařízeních, umyje mnohem jednodušší ve srovnání s "tonikem" (ale tonikum má lepší výsledek). Nejsme tak levné (máme všechno nátěr je dražší, barvy jsou ještě levnější k jídlu.) Stín vymyl po dvou promíchání mé hlavy. možná jsem neudržel tak, že tam byl takový sotva patrný stín.To bylo podruhé, co jsem maloval a držel po dobu 1 hodiny (i když to bylo napsáno na sklenici, že bylo nutné udržet méně) a nifiga měl stejný výsledek a dokonce i všechno (1,5 cm) oni byli malovaní (a oni jsou blond), a to bylo také umyté pro dva šampony, a celé vlasy se staly drsné a konce oceli se začaly rozštěpovat. a odmyje se od pokožky hlavy. Takže nedoporučuji.

Ano, a zapomněl jsem napsat ten odstín, který jsem vzal - červenou měď

Už osm let jsem umírá blondýna, mé přirozené jsou tmavé blondýny. Rozhodl jsem se, že se mi podaří zesvětlit kořeny, ale naposledy jsem to udělal, vzpomínám - to způsobilo žlutou barvu. Obvykle si jen koupím perlou a malovat kořeny. Tentokrát jsem si ujasnil a rozhodl se koupit tón balzámu. Estel prostě narazil, obzvláště jelikož recenze o tom jsou docela dobré. Obecně je překreslena. Poté vložte tento balzám, umyjte se za půl hodiny a vejce - žádné změny. Jako by vůbec nebylo použito. Jediný je, že prostě změkl vlasy a za cenu je přijatelná. Ale v tomto mém obvyklém balzam mi pomůže. Takže holky, to nemá smysl. Ačkoli někdo jako. Nikdy ji nekupujte.

Píšu si dopis od budoucnosti od sebe od minulosti. Vím, drahoušku, že když stojíte před oknem s tonizujícím nesmyslem, určitě si zapamatujete, že jste měli jednu. Zde si prostě zapomenete vzpomenout, že je jedním z těch bývalých, který je lepší než nic, než dobrý nebo špatný. Jen projděte. A pokračovat ve stojanu na výložníku a zavolá svým modrým s panvami oblečení. Kdokoliv jiný. A lepší, - nikdo vůbec.

Estel Love Ton, odstín 9/1, stříbro

Nebudu trápit nikoho s dlouhými preludy, říkám hned a v podstatě to, co pro něj tvrdí.

Je nepříjemný při aplikaci, rozčiluje pokožku hlavy, na rozdíl od levného Belita

Nepríjemný zápach (ale není to kritické)

Silně vyschne vlasy a zkazí jejich vzhled, zvláště pokud jsou používány podle pokynů.

Hue se stává podivným. Vzhledem k tomu, že mé vlasy jsou zbarveny s intenzitou osvětlení pramenů, viděl jsem téměř celé spektrum. Světlé prameny se změní na deshmanskuyu šedou slámu, teplejší tón tmavší se téměř nijak nepřekrývají, jen podivný podtext. Kořen s přírodním pigmentem je nulová reakce. Plus chlupaté po celé délce.


Na výše uvedené fotografii můžete vidět, jak vypadají vlasy po aplikaci a jsou ještě mokré.

Azhzhzhazhno zdůrazňuje přechod na tón! Pokud dříve byly hladké a nepostřehnutelné, okamžitě po aplikaci to vypadalo hrozně. Tvrdé, ne jako sklon, květy.


Bez použití dalších. péče nestačí, jinak budeš slama. Úloha, kterou chci vidět od tónování, totiž plnění vlasů pigmentem, tento nástroj sotva funguje. Nebo opravdu špatně. Již po aplikaci nejrůznějších zbytků začaly vypadat vlasy bolestí méně a přesto

V životě vypadá barva takhle - bez stříbra:

Ale protože od bělených vlasů (dokonce i od jednotlivých pramenů) chcete, nechcete to, ale pigment je stále vymyt, stále budu hledat tónování. S největší pravděpodobností - něco nového. Nebo zpět do starého osvědčeného Belitu

Barevné luxusní Pink Pearl.

KRÁTKÝ POPIS

Objem: 150 ml

Hue: 9/1 stříbrný

Cena je ekvivalentní 2-2,5 dolaru

Balení: pohodlí 4 z 5, obecně - některé

Obsah: má purpurový odstín, nepríjemný zápach a trochu pečuje, když se aplikuje.

SHRNUTÍ

Obecně platí, že můj verdikt je následující: nástroj kazí vlasy, dává nerovnoměrný tón, někde se vůbec nevztahuje, ale někde je levnější šedavě špinavá barva. Po aplikaci je nutné vyčistit vlasy a vrátit vše tak, jak to bylo. Zvyšte používání olejů. Obecně, já osobně nepotřebuji takové hemoroidy s pochybným účinkem. Solo tento balzám vypadá hrozně!

BAREVNÁ TONINGOVÁ

RUSSIAN! Německá profesionální barva BERRYWELL, směs 7,8, 7,1, 7,0

OSVĚTLENÍ V SALONU! ✦

LAMINACE GELATIN. RECEPT

PS: Mám mnoho různých hodnocení, včetně, v sekci

Krása a zdraví, budu rád vidět

AliEXPRESS

11.11 SALE

LAMODA

SOUFEEL

Asos

6 let HAYREK

: BONUSY 100 p__✄

Děkuji vám, že jste přečetli recenzi, doufám, že to bylo užitečné.

JENNIS.

Ahoj všichni, králíci!

S dnešním recenzím bych vám rád vyprávěl smutný příběh o tom, jak někdy může spontánní nákup, bez prvního čtení recenzí zboží, se proměnit v velký vlas. A také s dalšími ne velmi příjemnými důsledky.

zesvětlování vlasů v salonu, začal jsem věnovat více pozornosti vlasům a když se tonizovala zcela "ne", objevil se na vlasu nažloutlý odstín. Samozřejmě, že mě neuspokojila a znovu jsem procházel obchody s kosmetikou, pomyslela jsem si, co jsem s tím udělala? Ano, aby se vlasy po tom, co se nestaly houbou, přežily. A tak jsem to viděl na police.

Estel "Love ton" tónový balzám na vlasy

Objem:

Země výroby: Rusko

Cena: 100 rublů

Kde koupit? Vlasová kosmetika

No, samozřejmě, okamžitě jsem chytil 2, za takovou a takovou cenu! Jakmile teď lituji, že jsem si přečetl recenzi na balzám, než jsem si byl rád, kdybych stála na pokladně a spěchal domů, abych zkusil tento hrozný nástroj. Nejprve vám povím o svých vlastnostech a pak vám to ukážeme výsledek.

Je příjemné držet tubu s výrobkem v ruce, design velmi připomíná všem známým

Tonic, pouze dávkovač je jiný. Nikdy jsem neviděl takové dávkovače ve výrobcích na vlasy dříve.

Nástroj je dobře vytlačený z trubice, balzám sám není příliš likvidní v konzistenci, ale dokonce i díky jeho vzhledu je jasné, že existuje jen malá naděje na chladný výsledek, v něm je malý pigment.

Opravdu se mi líbila vůně balzámu, zůstává na vlasy dlouho po "malování", neboť to je velký plus. A teď vám řeknu, jak barvit vlasy a co z nich přišlo.

Samozřejmě, že jsem chtěl okamžitě vyzkoušet produkt na mých vlasech, doufal jsem, že přinese alespoň nějaký výsledek, ačkoli, abych byl upřímný, nečekal jsem, že by mi vlasy opravdu zesílily,

osvětlení vlasů v salonu. Chtěla jsem dostat šedivý zápach vlasů, protože jsem už začal žloutnout.

Jak jsem použil tento nástroj?

 • Poprvé jsem nalil téměř celou tubu balzámu na hlavu, držel jsem ji asi hodinu a omyl ji. Poprvé byl balzám dokonale umyt, aniž by to způsobilo problémy. Samozřejmě jsem čekal na nějaký výsledek alespoň některéale nic moc se nezměnilo! Níže je fotka.
 • Podruhé jsem použil téměř celou tubu balzámu (jiného odstínu) a já jsem byl úplně zklamán. Zdá se, že jsem se neprovokovala dobře, nebo jsem příliš mnoho. Balzám máchání měl asi 10 minut. Poté, usušení hlavy, jsem si všiml, že kořeny nejsou suché a lepkavé. Balzám zůstal na kořenech. 3krát promyjte balzám! A jen naposledy se tento zázrak víceméně projevil, že se z vlasů vymylo..

Výsledek

 • Z jedné aplikace se vlasy nezměnily do houby, pro kterou už díky. Ale po druhé aplikaci (po 2 týdnech bez zneužití) vlasy vypadaly velmi suché a chtěla jsem udělat nějakou výživnou masku.
 • Balzámové barvicí vlastnosti jsou nulové. Dokonce i náznak nějakého stínu na svých bělených a blonďavých vlasech se nezjavil. Podívejte se sami.
 • Příjemný zápach, který zůstává na vlasu, přestože nemá vliv na "barvení"
 • Balzám vyschne vlasy.
 • Po použití balzámu na kořeny (v naději, že by je maloval), vypadalo slušné množství vlasů. Nejsem připraven na takové oběti.

Závěry:

Produkt je prostě k ničemu. I pro jejich 100 rublů. Pokud se rozhodnete použít jako balzám na vlasy po každém šamponování, z dlouhodobého hlediska riskujete, že zůstanou suchými vlasy. Chcete-li pomocí tohoto nástroje "aktualizovat barvu", nebudete mít žádný výsledek. Oba trubky se zbytky finančních prostředků se dostaly do odpadu. No, alespoň ne omlouvám.

Výhody:

bez amoniaku a peroxidu

Nevýhody:

neberou spálené vlasy

Dobrý den, drahí čtenáři, můj přehled tónování balzám z "Esnel" lásky špičatý blond 10/16.
Tento tonik byl mi doporučen mým kadeřníkem, dokonce jsem si ho sám koupil.
Mám vlasy vlastní barvy (světle hnědé) a hladce vybledlé spálené konce v barvě slámy (vypadá to jako shatush).
Rozhodla jsem se, že je změkne v šedivém odstínu, pro změnu (protože je škoda hořet malbou) a nebylo to tam.
Zachoval jsem tento tonikus po dobu 40 minut, umyl jsem a jako by se nic nestalo, ani náznak šedé a dokonce trochu, skoro jsem tónoval své konce.
Jaká jsem byla barva tohoto a zůstala, ačkoli více než polovina láhve nalil.
Celkově mi nevzal vlasy, ale normálně blondýnku vzal (vezme si blondýnky).
Pro ty, kteří chtějí soutěžit s vypálenou žlutou, nedoporučuji, ale můžete si vzít blondýny!
Děkuji vám za pozornost a za pobyt se mnou! Pěkné nakupování!

Výhody:

Neexistují žádné výhody, pouze cena není vysoká

Nevýhody:

Házené peníze, žádný deklarovaný odstín

Dobrý den! Chci se podělit o svou pravdu o ESTEL Love ton ton balsams 150 ml. Před nějakou dobou jsem zbarvila bílou barvu a znovu jsem si všiml, že Estelle maluje, balzámy se používají v kadeřnickém salónu a všechny pomůcky této společnosti jsou také, pokud by to byly samozřejmě prostředky, a ne jen sklenice s touto značkou. Tam se také aktivně nabízely k nákupu balzámů Estelle odstínů, které zlepšují barvu apod. Po návštěvě salonu byla barva vlasů jasná, nasycená a zmizela po prvním mytí vlasů, takže balzám na tón skutečně existuje v přírodě a skutečně dává barvu. O měsíc později jsem se rozhodl vyzkoušet Estelleovy výrobky, koupil jsem ty balzámy v internetovém obchodě Ozon, cena je rozumná 99,50 rublů, koupil jsem několik odstínů 10-76 Pearl blond, 10-31 Karamel blond, 10-65 Pearl blond, 10-16 Asy blond. Nyní se nezapočítám jen na balzám na popel 10-16, o něco později se odhlásím a zajímám o něj. Přísně dodržujte pokyny na obalu, naneste balzám, opatrně je omyjte, baaa a výsledek PERLAMOUR BLOND 10-76 z nějakého důvodu dal hladký světle hnědý odstín jak na světle hnědé vlasy, tak na mellirovaných bílých kadeřích. Otázka je takhle, jo, začneme odkázat na různé typy vlasů a špatně kvalitní zboží, které by se zbavily, ale stojí za to? Ani jsem o tom nezamyslela ani hodinu a pečlivě jsem si ji umyla, usušila jsem vlasy, ujistila jsem se, že barva vlasů byla obnovena. Ve stejný den byla maminka vymalována jiným balzámem, její vlasy byly velmi světlé blond a šedé, používala balzám CARAMEL BLOND 10-31 a přemýšlela, zda výsledek je stejný, vlasy byly rovnoměrně zbarveny v lehkém blond odstínu. Dobře, vzal jsem třetí balzám ze čtyř PEARL BLOND 10-65 a namaloval přísně blonďavou vlnu a bílou barvu, přirozeně stejnou světle hnědou. Všude krém stejné hnědé barvy. Jak je to možné, takový podvod? Výsledkem je, že tyto balzámy jsou upřímné nevyžádané, dokonce by se na ně nemělo hromadit 99 rublů, ale pokud nebudete moci vydržet světle hnědý odstín, pak ano. Stále jsem použil další balzám po tomto Estelle PRINA BLONDE pro světlé vlasy 200 ml. Je to fialová barva a podobná ve všech barvách, výsledkem je šampon Avon Oslňující blond. Byl to poslední balzám Prima Blond, který dal vlasy do pořádku a zdůraznil styl. Jedná se o koláče.
Buďte opatrní, přečtěte si recenze a netrávíte ani rubl na zboží nízké kvality.

Výhody:

Měkké vlasy po aplikaci

Nevýhody:

Žádný efekt, Vlasy neztmavují.

Dobrý den, drahí čtenáři mé recenze. Neustále experimentuji s mými vlasy, pak je ořezávám, pak je maluji a tak dále. Prostě jsem viděl, že Estel v obchodě tónuje balzám na vlasy jen za 73 rublů a rozhodl se zkusit. Prodejce v obchodě dostal dobrý, řekl, že je nutné držet tento balzám na vlasy po dobu alespoň půl hodiny, aby se účinek vůbec ukázal. No, ok, pomyslel jsem si, půl hodiny trochu a cena je směšná. Obecně jsem strávil 40 minut s tímto strašně vonícím balzámem na hlavě, šel jsem si ji vypláchnout, jedním z nich je, že vlasy se změní ze suchých na hladké a všechno, není tam žádný účinek. Barva, která byla stejná a zůstala, si užívala popela. A další minus - po tomto balzám barva ŽÁDNÉ vlasy nezakarví, xs proč, ale nemohla jsem se sama barvit po použití tohoto odstínového balzámu

Výhody:

Nevýhody:

Vyschne, nepřijímá lesk, poškozuje strukturu vlasů

Ahoj všichni! Chci sdílet špatné zkušenosti a varovat před zbytečnými nákupy. V loňském roce jsem ho obarvila v ombre a abych si zachoval krásný vzhled vlasů - koupím masky, spreje a různé druhy prostředků, které se o ně starají. Oni samozřejmě nemají dostatek jídla, protože se divoce rozdělí, často musí odříznout špičky. Před týdnem jsem byl jen na účes, přinesl si vlasy do pořádku a rozhodl se koupit tón balzám. Četl jsem pozitivní recenze o Estel Love tón, našel ten správný odstín - karamel blond a koupil ji.
Očekával jsem, že barvení bez čpavku by pomohlo obnovit barvu, zaplnit prázdné prostory porézní struktury vlasů a učinit, aby svítily. To je to, co výrobci slibují, a to podle nápisů na obalu.
Balení je pohodlné, balzám je vytlačen dobře, není příliš kapalný, vůně je příjemná a není ostrá. Při aplikaci na vlasy je lepší použít rukavice, které nejsou nalepeny balzámem, je třeba je zakoupit samostatně.
Udělal jsem vše podle pokynů, nanesl produkt na mokré vlasy a držel jsem ho 10 minut. Suší přirozeně. Výsledek: tvrdé, nepoddajné vlasy, ostré vánoční stromeček ve všech směrech, absolutně bez lesku. Tento balzám mi zbarvil světlejší tón a úplně mi vlasy vysušil v jedné aplikaci, jako kdybych je každý den několik měsíců trýzel kadeřníkem. Curling a žehlení nepoužívají vůbec.
Když jsem se pokoušela situaci napravit, vyprala jsem je obvyklým balzámem na vlasy s barvou Siberica, zdálo se, že jsem se změkčila a lesk se objevil, ale ten druhý den jsem zjistil, že se každý vlas začal rozštěpovat! Jako by před týdnem neměla účes. Jen trochu hrůzy. Teď už musíte jít do salonu, přivést vlasy do normálního stavu. A balzám v koši!

Neutrální recenze

Estel láska ton odstín balzám, oranžová barva koupila náhodou. Používám jen tonikum na podporu červených vlasů, ale nikoho jsem nenašel! Obecně platí, že pokud jde o barvení, je to pět! Dávám a držím pět minut - barva je ohnivě červená! Velmi roztomilý! Nepoužívám to pokaždé, ale po jednom mytí hlavy. Udržuje to dobře! Je snadné umýt ruce a pokožku hlavy. Vůně připomínala ocet, ale nebylo to nepříjemné. Ale konec minus je - balzám se strašně strávil. Hmota prostě nepenuje, používá se k použití balzám značky "Tonnik", takže je ještě jedna věc! Jedna kapka perfektně umocní hlavu!

Pozitivní recenze

Mám ráda Estelle víc než Tonic. Stín červené je nesrovnatelný. Glitter je, ale Tonic není tak lesklý. To není pěna, ano. Ale trochu jsem je rozložil se šamponem nebo balzámem (který mi přichází do hlavy) a pak rovnoměrně padá jako barva. Používám ho po každém mytí skoro proto, že je rychle vymyt.

Nemám žádné stížnosti na kvalitu tohoto balzámu. Použil jsem barvu kávy - balzám krásně barvil vlasy, dobře se umyl, nenalézal ručníky, ložní prádlo, jak jsem často udělal s tónovanými tonikami. Dostatek intenzity barev po dobu dvou týdnů. Vlasy jsou jemné, hedvábné. Kompozice je zcela neškodná. Náklady jsou přijatelné. Jediná chyba ve víku špatně kvalitní výdejní poklice, která při odtlaku vyletěla.

Balzám je vynikající, na bělené čisté polosuché vlasy po dobu 1 hodiny. Žlutost není, jasný stín je. Měsíc zůstal přesně, to znamená, že se nikdy neodplazil, po 10-12 umýt vlasy mírně oslabené. Bude to více.

Držte 50 minut na bělených vlasech dobrého stínu.

Dobrý den!

Léto se blíží, a to znamená, že začnu vyhazovat všechny třepačky z regálů obchodů. Dnes budu mluvit o Estelově odstínovém balzámu.

Zpočátku jsem šel do obchodu pro odstín balzámu od Iridy, ale pak jsem se rozhodl experimentovat a vzít Estelle.

Malá láhev modré, která vypadala jako Tonica, mi upoutala pozornost. Právě v obchodě jsem začal číst recenze, ale nenalezl jsem ani jeden odstín čajů 6/65. Recenze nebyly nejvíce chvályhodné, ale žijeme jen jednou))

Když jsem otevřela víčko, okamžitě jsem si uvědomil, že skrze něj je málo, které by mohlo být vytlačeno z tak těsné nádoby, a tak jsem jednoduše sebral uzávěr a vytáhl to z téhle desky.

Neměl jsem rád konzistenci, připomíná hustou rajčatovou pastu (také v barvě). Použití celé věci na vlasy je nepochopitelné.

Vůně připomíná sovětskou rtěnku babičky. Někdo zažije nostalgii, ale cítil jsem se špatně.

Aplikoval balzám strašně. Nejprve jsem zředil Estelle s dalším balzámem, pak přidal vodu a pak obvyklý balzám, se kterým jsem udělal

želatinová maska. Nakonec nějak položil celou věc na hlavu, zatřásl balíček a. Začal jsem křupat koupelnou, protože to vypadalo jako místo nějakého krvavého zločinu.

Byl jsem jako řezník.

Válka z balzámu nebyla třešňová, ale oranžová. Podařilo se mi pokání za koupi tohoto balzámu, ale po tom, co byla moje hlava suchá, se můj názor dramaticky změnil!

Někdo nebude mít rád můj boršč vlasů, ale přesně to jsem chtěl.

Základna nebyla příliš hladká

, tak barva klesla různými způsoby, ale stále je to světlo na mé hlavě)

Možná kvůli přidání balzámy se moje vlasy nezměnily ve žínku, normálně česané, bez incidentu.

Pro stálost barvy ještě neřeknu nic, protože špička je čerstvá. Po přidání)

Dobrý den všem!

Věnovala jsem pozornost Estel Love Ton ottenochny balzám na vlasy nuceně: nebyla žádná tonika barvy jsem potřeboval. Výsledkem je, že poté, co studoval láhve Estelle, která stála poblíž, dospěla k závěru, že se můžete pokusit, protože je nepravděpodobné, že jsou velmi odlišné.

Takže, Estel Love Ton tón 5/56 Burgundsko.

Objem: 150 ml.

Datum vypršení platnosti: 24 měsíců.

Výhody:

 • Vůně. Ve srovnání s Tonicou je zde aroma mnohem příjemnější, bez výrazné chemické vůně. Voní jako nějaký nesmyvashka nebo něco takového. Udržuje vlasy po dlouhou dobu, a to i po umytí vlasů šamponem, nanesením balzámu a nesmazatelným olejem. Dávejte pozor na vůni, netrápí mě, takže její přítomnost na vlasu nezpůsobuje nepříjemnosti.
 • Snadné použití. Tonic neteče, nekvapká. Konzistence je o něco tlustší než Tonika.
 • To je mnohem jednodušší, aby se Tonics umyl rukama a povrchy.
 • Nezasychává vlasy.
 • Cena je dokonce nižší než cena Tonice.

Podle trvanlivosti stínu na vlasu bych řekl, že Tonic trvá déle. Estel Love Ton se po prvním umytí hlavy zbláznil. Ne zcela umyté, ale jasně se rozjasnila i na mých nenatřených blond vlasů. Vzhledem k tomu, že původní barva je poměrně jasná. Za to snížil skóre.

Po barvení špiček jsem se stále rozhodl pro plné zbarvení vlasů - samozřejmě balzám. Burgundsko nebylo pro tento účel vhodné, takže jsem si vybral stín 6/74 tmavého kaštanu. Na paletě vypadal ne příliš tmavý, ale ne příliš jasný, takže přitáhl pozornost.

Dovolte mi, abych vám připomněla, vypadá takto přirozená barva vlasů:

To je to, co jsem dostal při barvení s tmavým kaštanem:

Používají se fotografické filtry, ale je s nimi ten odstín vypadá stejně jako ve skutečnosti. Jak vidíte, dává trochu zrzka. Samozřejmě, že jsem chtěl více hnědé barvy, ale protože to bylo v podstatě moje první barvení, byla jsem potěšena. Po 2-3 šamponech byla hlavní barva vyplavena a pak se vlasy postupně odlehčily na karamel.

Příště jsem si koupil tmavší odstín - 5/7 čokolády. Tmavší než ona byla jen černá káva. Na mé vlasy se čokoláda ukázala jako nějaká čokoláda. Ne, pod určitým osvětlením to vypadalo hnědé, ale přidalo trochu více světla - a objevilo se zarudnutí. Rozhodněte se - oba fotky byly pořízeny ve stejný den.

Po 2 šamponech se z nějakého důvodu stín dostal do burgundově fialové.

Po pár dalších, koruna hlavy zůstala bledě růžová a tento odstín z koruny zmizel asi měsíc. V důsledku toho jsem nečekal, až bude úplně vyprázdněn a znovu namalován v tmavém kaštanu. Držel si vlasy o málo méně než obvykle (40 minut), barva vyšla červeněji.

Také jsem umyl rychleji, z čehož jsem dospěl k závěru, že méně než 1 hodina nestojí za to.

Příště jsem chtěl nový odstín, ale nebyla tam žádná zvláštní volba, jen černá káva byla tmavější, neměla jsem zájem o absolutně lehké, takže jsem si vybrala Cinnamon na 7/76.

Ze všech 4 odstínů, které jsem zkoušel, je to nejjasnější.

Vymyt se rychleji než ostatní. Bezprostředně po malování se vzdáleně podobal Temnému kaštanu, ale pak začal velmi rychle blednout na karamel.

Závěr:

Od ledna do května jsem se dokázal čtyřikrát úplně barvit vlasy balzám, pokud ne více. To nemělo žádný vliv na stav vlasů - nestaly se suché, ani se neobjevily lupínky, vypadaly jako obvykle.

Ihned po natírání jsou vlasy na dotek mnohem hladší, dokonce i kluzké, což znamená, že slíbený kondicionační efekt funguje.

Počáteční odstín vlasů je vypláchnut po 2-3 šamponech, zbytky barvy jsou zachovány stejné. Balzám se ne vždy rovnoměrně vylučuje (a to je hlavní tvrzení), špička a třesy si zachovají barvu mnohem delší než délka a tipy. Pravděpodobně je to kvůli tomu, že na kořeny nepoužívám masky a balzámy, protože bez ohledu na to, do jaké části vlasu začínám, délka stále rychle ztmavne.

Děkujeme vám za pozornost!

Budu sdílet své dojmy z lásky ton tónovací balzám na vlasy od Estelle. Po nedávném

bělení jsem potřeboval dokonce i barvu vlasů, protože kořeny samotné byly dobře vyjasněny a trochu dále od kořenů byly nepříjemně žluté - výsledek

špatný čistič. Nechtěla jsem navíc barvit vlasy, takže jsem hledala nějaké tónování bez oxidačního činidla a čpavku. Udělal Polar:

To, co se mi líbilo, je vůně. Je mnohem příjemnější než vůně Toniki z Rocoloru. Balzám není tak koncentrovaný, takže je nemusíte ředit (proto skončí rychleji než Tonic).

Naneste ho na suché čisté vlasy. Podle instrukcí potřebujete 20-30 minut, čekal jsem 40 minut. Myslím, že i hodinu je možné udržet, neočekávaná barva bude fungovat.

Takové sliby na krabici:

Nepoužil jsem rukavice, neměl jsem malovaný balzám na ruce. Po 40 minutách, umyté teplou vodou, se stalo:

Barva více či méně vyrovnaná, obecně začala vypadat slušleji. Neexistuje žádný kondicionační efekt, ale nezhoršilo se to.

Ujistěte se, že získáte stín, který je tmavší než váš, jinak se tónování nebude provádět a nebude mít žádný výsledek. Pokud máte špatně zesvětlené, tmavě žluté vlasy, pak nejsou tónované. Lepší změna čisticího prostředku.

Nevýhoda tohoto balzámu jsem neměla ani dvakrát (vlasy jsou o něco kratší než ramena). Trvá to hodně, protože to nemusí být zředěno. Je vypláchnut asi za měsíc. Ale celkově jsem se mu líbil.

Přihlášeno na webu, abyste o tom zanechali zpětnou vazbu, zřejmě nový produkt. Našel jsem o něm jen jednu recenzi, možná jsem se díval špatně a je to velmi odlišné od mých zkušeností.

Koupil jsem tento tonik, protože jsem nikdy neviděl alternativu k Tonike v cenové kategorii rozpočtu, navíc jsem měl dlouhé barvy vlasů Estelovým profesionálním barvivem, chtěl jsem vyzkoušet to, co vynalezli v této oblasti.

Výhody:

1) Vůně. Na rozdíl od předchozího přehledu, ve kterém bylo řečeno, že vůně je kyselá a květnatá, myslím, že vůně je velmi slušná, sladká, možná docela syntetická, ale to ji nezkazí. Také bylo řečeno, že na vlasy nezanechává vůni, ale ne, vůně je velmi vytrvalá. Mnohem lepší než dobře známé Toniky.

2) Hodí se dobře na vlasy. Neaplikuje se při aplikaci (poměrně silná), dobře aplikovaná. Pro lehký odstín je 25 minut dostatečné, pro intenzivní, musíte mít více než 30 (na rozdíl od 20-30 minut na balení).

3) Nepodléhá sanita a jiné povrchy.

Nevýhody:

1) Promývání. Balíček říká, že je třeba opláchnout bez šamponu, ale voda teče poměrně dlouho, je obtížné umyt, otřít hlavu papírovými utěrky, aby nedošlo ke zkažení bavlny, ačkoli to bylo napsáno v připomenutí, že ručník nezkazí, není.

2) Špatný efekt úpravy. O tomto efektu je napsáno na obalu, ale to není pracovní téma, vlasy sotva česané. Předchozí hodnocení tohoto efektu je dobře napsáno.

3) Láhev. Velmi zvláštní systém ve tvaru hrdla přímo na otvíracím víčku. Tvrdý plast je velmi obtížné vytlačit výrobek.

4) Není ekonomické. Na rozdíl od známých tonik, z nichž jedna bublina může být použita 5krát na srsti střední hustoty na ramenou, zde najednou 3/4 láhve zmizí kvůli viskózní konzistenci.

5) Bodů. Je velmi špatně vyčištěné, i když v odvolání bylo napsáno, že bylo snadno vyprané z kůže. Zanechává silné skvrny, které jsem si musel dlouhý čas otírat alkoholovými ubrousky a parfémy (s jejich pomocí lépe odchází).

6) Odstín. Když jsem si vzpomněla, četla jsem, že tonikum není zčervenal, nemá žlutou barvu, ačkoli tam byl trochu jiný tón, ale také od tmavě hnědé. Na mých vlasech mám jasný červený nádech, doufám, že se nezmění na žlutou barvu.

A teď je to nejvíce otravné, že tonikum byl namočený přes vinylové rukavice a maloval dlaně v ošklivé žluté barvě, která dlouho nebyla vymyta, ale je to pravděpodobně můj omyl.

Obecně platí, že pokud přijmete bezpečnostní opatření a uděláte vše úhledně, produkt je plně v souladu s uvedenými vlastnostmi a plní svou funkci kromě malých věcí. Níže jsou také fotografie barvy vlasů před a po (po dobu 25-30 minut na bělených vlasech, dokonce i s barvou regrown kořenů).

Ahoj všichni! Nedávno jsem měla lásku k lehkým barvám z měděných vlasů a začal jsem barvit vlasy do této barvy. Bohužel, barvivo na vlasy se rychle vymyje a barva se ztrácí. Po druhém opětovném barvení vlasů, při malování kořenů a při udržování barvy vlasů jsem nedostal barvu vlasů, kterou jsem měl po prvním barvení stejné barvy. Bez rozmýšlení dvakrát jsem se rozhodl hledat pomoc od tónového balzám, aby barva vlasů byla živější a měděnější. Moje volba spadla na Estel Love Ton 8/4 odstínový balzám. Tato barva se umístí jako oranžová. On mě dokonale hodil, protože jsem chtěl tuto barvu, takže jsem se rozhodl ji koupit.

Objem: 150 ml.

Struktura balzámu je velmi tlustá, barva balzámu je podobná barvě na obalu.

Balení: modrá se třpytem. Označuje odstín balzámu a jeho název. Obal se otevírá na víku - dávkovač je vyčerpaný, skrz který bude balzám proudit. Pro mě je to nepohodlné, protože balzám má silnou krémovou strukturu a je obtížné jej odstranit takovým úzkým dávkovačem. Naštěstí můžete odstranit uzávěr a odstranit balzám z hrdla balení.

Zde jsou některé sliby od výrobce:

 • Pečlivé zbarvení
 • Ochrana hlavy a vlasů
 • Klimační efekt

Aplikace: Někteří si stěžují, že balzám vlasy vyschnou, přestože balzám neobsahuje peroxid vodíku a čpavek. Abych byl upřímný, zřejmě jsem si to nevšimla, zčásti s největší pravděpodobností, protože jsem smíchal balzám na tón s běžným balzámem 1: 1 (někdy 2: 1), až do konce - 30 minut.

Tak vypadal jako moje vlasy před použitím balzámu:

Po první aplikaci mi vlasy získaly jen nepatrný odstín, s vlasy mi nedošlo ke kardinálním změnám. Takhle se starali o první použití barveného balzámu:

A bubnování, tak se moje vlasy změnily po druhém použití tónového balzámu:

Souhlasíte, rozdíl se projevuje.

Ale ve skutečnosti fotografie pro srovnání: vlasy před použitím odstínového balzámu / vlasů po prvním použití / vlasu po druhém použití

Děkuji všem za zastavení. Bye bye

Doplnění: Abyste udrželi barvu vlasů, musíte pravidelně používat balzám. Od Neudělám to, pak je moje barva vlasů zpátky. Mám v úmyslu použít balzám po 1-2 promývání vlasů, abych znovu získal vlasy z mědi.

Výhody:

Konzistence, tok, cena, snadnost použití.

Nevýhody:

Velmi lehký odstín

Dobrý den všichni. Rozhodla jsem se dát vlasům trochu stínu. V tomto nástroji jsem si vybral balzám na vlasy "Ash Blonde", číslo 10/16.
Pečlivě barví vlasy, dodává lesk a ochranu, má sběrný efekt. Vhodné pro bělené vlasy. Takže výrobce nám slibuje, co vlastně máme.
150 ml lahvička. Ne moc, ale v zásadě ekonomické náklady.
Milovala texturu. Myslel jsem, že se to bude šířit a špinavě se špinit. Ne Tlustý, snadno se aplikuje a stejně snadno se aplikuje na vlasy. A prakticky se nečistí. Žádné stopy. Ale rukavice jsou stále lepší nosit. Uchovávejte tonikum po dobu 20-30 minut. Choval jsem 40 minut.
Příjemné, ne ostré pachy. Rychle se vypláchne. Opět se nic špinavé, voda je jasná. Pak jsem si umyla vlasy běžným šamponem a vlasovým balzámem.
Neříkat, že tonikum zrazil nějaký lesk, ochranu vlasů. Ano, opravdu nepředstírám.
Tam byl světlý stín, no, něco jako na obalu. Jen lehčí a ne tak nápadné. Příště budu trvat déle. Chtěl bych, aby výsledek byl jasnější a znatelnější.
Cena je asi 100 rublů.
Děkuji všem za vaši pozornost a dobré nakupování.

Výhody:

Cena, snadné použití doma.

Nevýhody:

Problémy s krytem.

Mám vlasy v barvách vlasů, blíž k tmavovlasé barvě, ale někdy chci být brunetka, abych nebyla navždy a že vlasy nejsou silné. Prostřednictvím pokusů a omylů testovala čtyři značky cenově výhodných balzámů na sebe. Nejvíce se líbilo "Tonic" od Rocolor a běloruské Belita-Vitex "Color Lux". Více "Irida" a "Estelle". Dnes budu sdílet poslední experiment s balzámem Estel Love Ton. Plastová láhev. Navíc v kartonové krabici není zabaleno. Rukavice v sadě nejsou k dispozici, přesně jako samostatná instrukce. Na láhev jsou použity všechny potřebné informace. Mimochodem, nevypadá mi to příliš esteticky, myslím, že je to jasně viditelné na fotografii. Měl jsem s ní strašný incident. Ale o všechno v pořádku. Balm, pokud ne nejvíce blahodárné, ale zcela neškodné. Neobsahuje amoniak a peroxid vodíku. Pro mě jsem si vybral barvu černé kávy, je to nejtmavší odstín, který výrobce nabízí, ale zároveň není černý. Navíc není v tomto odstínu červený nebo načervenalý pigment, například v čokoládových tónech.
Aplikujte balzám na suché nebo mírně vlhké vlasy. Oblékla jsem se. Ve skutečnosti vznikl problém v době aplikace balzámu. Láhev je vybavena dávkovačem, který je podle dnešního zaměření určen k usnadnění aplikace balzám na vlasy. Otevřu, otočím a tisknu. Něco se pokazilo. Celé víčko odletělo, balzám odmítl po úplném úplném dokončení dávkovačem. Všechny ruce v balzámu, dřezu, černém inkoustu, pár bodů na lázni. Když jsem pohltil zbytky sebeovládání, připojil jsem kryt zpět, myslel jsem, že je špatně opraven. Opakuji postup. Výsledkem je totéž, kryt úplně letí směrem k boku, celá koupelna je v balzámu. Musel jsem být malován tak, jak je, vymazat balzám z špinavé láhve, víčka a rukou. Bez ohledu na to, jak jsem se snažil upravit kryt, je všechno marné. Ve skutečnosti tedy nyní vypadá láhev tak nereprezentovatelná a to i přesto, že v ní zůstává více než polovina obsahu. Měli byste však vzít hold balzám, aplikuje se docela lehce na vlhké vlasy. Na suché, aby se aplikoval, stále bych radu, pokud jste šťastný majitel krátké účes. Jeho vůně je docela příjemná, nenápadná. Neexistují žádné útržky. Při styku s pokožkou na obličeji a krku je bez problémů otřete běžnou vlhkou utěrkou. Vlasy udržovaly balzám po dobu asi 20 minut, i když je to přehnané, pak se zřejmě nic nestane, ledaže je stín intenzivnější.
Je velmi dobře vymyt vlasy, je lepší počkat, dokud nebude voda zcela transparentní. Mírně malovaná koupel v lilach. Problém se rychle vyřešil

s pomocí Adrilanu. Ručník není obarvený, jako u některých dalších jedovatých balzám typu Tonic. Polštáře a oblečení nebyly následně namalovány. Ano, mimochodem, na pokožce není ani barva kávy.
Po použití vlasů, kromě získání požadované barvy, byly také neuvěřitelně měkké a příjemné na dotek. Na fotografii je barva po jediném mytí hlavy se šamponem dva dny po barvení. Ačkoli, pokud nestanete pod lampou, vypadá barva mnohem tmavší.
Z nepříjemných okamžiků jsem si všiml, že se začali rychleji špinit, pokud jde o to, co rychle začalo ztratit objem. A samozřejmě, že to není barva, barva je zcela vymyta po 6-7 krát mytí hlavy, pro mě to je za pár týdnů. Pro některé je to dokonce plus, dnes jste bruneta, zítra je ohnivá červená, zítra je zrzka. A i když nejste hrozí, že zůstanete plešatý), byla jsem dvojnásobná štěstí, když jsem koupila balzám v obchodě "Rainbow Smile", dostala jsem obličejový tonik. Obecně platí, že dobrý nádech balzám, pokud to nebyl problém s lahví, pak by mu dali slušný rating. Budu doporučovat koupit, protože možná budete mít větší štěstí s obalem. Buďte krásní.
P.S. Nezapomeňte si koupit rukavice, protože nejsou zahrnuty.

Výhody:

udává odstín, který je uveden na obalu, cenu

Nevýhody:

Všechno to začalo tím, že jsem byl neúspěšně malován. A ukázalo se, že vlasy se staly délkou jasnovité barvy a blíž k kořenům (5 centimetrů) - načervenalé. Předtím byla moje barva perfektně blonďatá. A vůbec jsem neměl rád zatemnění. A bylo také trochu příjemné chodit šedo-červené.
Rozhodla jsem se, jako vždy, o tom, že si vezmu šanci a koupím tón balzám.
Zde je fotka před použitím balzámu
ale po
Na první pohled není žádný rozdíl, ale červený stín se proplétal vlasy. Na jedné straně už nejsem šedá, ale na druhé straně mají kořeny ještě více žlučí.
Teď si budu myslet: co s kořenovou zónou dělat.
Ukázalo se, že polovina problému byla vyřešena pomocí tohoto balzámu, a tak mu dám čtyři.
Obecně by možná tato barva měla vyjít
Řekněme, že barva se po celé délce zahřívá. A v zásadě podobný tomu, který je uveden na obalu.
Trvalo mi asi půl lahve, aby se změnila.
Láhev je pohodlná, dobře v ruce. Tekutina z nějakého důvodu byla tmavá.
Kvůli akci jsem si ji vzal za 82 rubles v duhovém úsměvu.
O vytrvalosti teď nic neřekne. Budu nadále sledovat činnost tohoto zázraku)
Nevím: poradit nebo ne. Pro zesvětlení pevných vlasů pravděpodobně bude. A nepodařilo se mi opravit škrábnutí.

Pro Více Informací O Suché Vlasy