logo

Ottelochny shampnu Estelle - paleta, instrukce

Estel odstín šampony jsou pohodlný a levný způsob, jak udržet chladný odstín blond vlasů, eliminovat zbytečné žluté a červené pigmenty.

Mezi produkty společnosti Estel existují dva šampony s fialovou barvou kompozice, zaměřené na jednu úlohu - neutralizaci žlutého pigmentu z dříve odbarvených vlasů.

První Estel vlasový šampon je vyráběn již několik let a je dobře známý blondům, to je Curex Color Intense, druhý produkt je Estel Prima a je nazýván Estel Prima Prima Blonde.

Dále se podrobněji zaměříme na složení, barvu a použití každého z těchto výrobků.

Estelle Color Intense Color Shampoo (intenzivní barva Curex)

Někdo zná tento lék i v jasně zelené lahvičce, dnes se změnila barva lahve a má tmavě modrou barvu, stejně jako celá řada výrobků Curex.

Tento detergent má dodatečný účinek na bělené vlasy - šetří je ze žlutého odstínu získaného po osvětlení, kromě šamponu je jako prostředek posilování vlasů díky přítomnosti provitaminu B5.

Složení šamponu Estel Color Intense:

Voda, laurethsulfát sodný, kokamid DEA, kokamidopropylbetain, decylglukosid, chlorid sodný, bessol, hydroxypropylhydrolyzovaný pšeničný protein, panthenol, hexyldekanol, hexadecyllaurát, ochucený cukr, ochucený alkohol, syntetický barvicí pigment Acid Violet 43, kyselina citronová, PEG-120 methylglukóza-trioleát, propylenglykol, methylchlorisothiazolinon.

Složení Estelově zbarveného šamponu je podobné složení nejběžnějšího šamponu. Hlavní složkou je laurethsulfát sodný - nikoliv nejtěžší sulfát, následovaný mírným čisticím prostředkem vyrobeným z kokosového kokosamidu DEA kokosového oleje. Pšeničný hydrolyzovaný protein, panthenol (provitamin B5) a hexydekanol jsou dobré výživné a hydratační složky.

Kyselina Violet 43, dočasný ve vodě rozpustný pigment, je zodpovědný za barvu detergentu. Jelikož je tento komponent téměř na konci seznamu složek, jeho množství v šamponu není velké, což znamená, že dává jen nepatrný efekt fialového tónování. Po několika aplikacích na vlasy zůstává světlý chladný odstín.

Tato kompozice může být nazvána docela měkkou pro vlasy, ale není vhodná k použití na velmi suché a poškozené vlasy. Doporučujeme ji používat na mastné nebo normální vlasy. Ale i na nich, při delším pravidelném používání, se může objevit suchost a tvrdost.

Šampon z odstínů Estel Prima Blod (Estel Prima Blonde)

Popis druhého produktu se v porovnání s prvním neprojevuje příliš, ale je také založen na neutralizaci teplých nežádoucích odstínů, které se nakonec nahromadí na bělených vlasech. Nový vzorec se nazývá NATURAL PARl, což znamená perlový odstín stříbrných vlasů. Jaký je rozdíl mezi těmito dvěma skladbami? Chcete-li odpovědět na tuto otázku, podíváme se na seznam složek a najdeme rozdíly.

Složení šamponu Estel Prima Blonde:

Voda, laureth sulfát sodný, disodná sůl kokosamfodiacetátu, PEG-7 glycerylglukan, distearát (a) laureth-4, polykvartér-7, chlorid sodný, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, PEG-120 methylglukóza trioleát, kokamidopropylpropylchytotelen, trioleát, kokamidopropylpropylketonový olej, acetoacetát; syntetický barevný pigment Acid Violet 43, parfémová přísada, linalool, limonen, hexyl zinnamol, kyselina citronová, PCA sodná, niacinamid, methylchlorisothiazolinon.

Namísto hydrolyzovaného pšeničného proteinu v novém šamponu je užší a účinnější vlasový protein - hydrolyzovaný keratin. Vidíme také přítomnost ricinového oleje a dalších aromatických přísad. Tónovací efekt dává stejnou složku Acid Violet 43, což znamená, že barva po použití druhého výrobku bude podobná jako první.

Použití šamponu Estelle Tint:

Oba produkty mají stejné pokyny a téměř stejnou konzistenci. Mají bohatý fialově modrý odstín, Prima Blond má příjemnější aromatickou přísadu a je tlustší než její konzistence. Pokud máte na výběr - koupit druhý produkt z řady Prima Blond, má mírně jemnější účinek na vlasy.

Foto - Estel Prima Blonde Tónovací šampon:

Foto - Estel Color Intense Tint Šampon:

Aplikujte kompozici na vlasy, je vhodnější chránit ruce rukavicemi. Mokré vlasy úplně vyhoďte rukama. Nalijte nějaký výrobek z dávkovače do dlaně a začněte jej rozdělovat na vlhké vlasy od kořenů až po konce. Pokud šampon nestačí, nalijte další malou dávku. Masírujte vlasy, ponechte výrobek po dobu 3 minut na barvení, pak opláchněte vodou a nezapomeňte použít balzám ze stejné řady nebo jiné barvivo pro barvené vlasy, abyste nezlikali tónovaný pigment.

Výsledky použití stínicího šamponu Estel:

Oba produkty dobře neutralizují teplý pigment na bělených vlasech a poskytují chladný mírně šedý odstín. Na rozdíl od jiných zbarvovacích šamponů nenechávejte na vlasy výraznou fialovou nebo růžovou barvu.

Foto - pomocí Estel Color Intense:

Fotografie - pomocí Estel Prima Blonde:

Při posuzování efektu po první aplikaci můžete v následující aplikaci mírně prodloužit dobu barvení, ale nezapomeňte, čím déle je na vlasu, tím je vaše vlasy suchá.

Stopy šamponu na pokožce lze snadno odmytit obyčejným mýdlem, nebudou tak snadné umýt ručník po vytlačení vlasů, proto použijte starý. A ještě lepší - začněte staré tričko pro push-up - bude pro vlasy méně traumatické.

Pigment se objeví jasněji po dvou nebo třech aplikacích šamponu a pak se rozbije s běžným pracím prostředkem, dokud se znovu neobjeví teplý odstín.

Estelle, Matrix, Tonic, L'Oreal, koncepční tamponové vlasové šampony. Paleta barev, fotografie před a po

Tónové vlasové šampony dokládají prostřednictvím fotografií dívky před a po skončení procedury, že jsou schopni bezpečně měnit odstín. Tyto šampony neovlivňují vlasové folikuly a neškodí jejich zdraví.

Výhody a nevýhody tónovaných šamponů

Ženy ocenily výhody tónovaných šamponů.

Díky recenzím a doporučením odborníků uvedli seznam výhod:

 • Kompozice neobsahuje amoniak, což znamená, že nezhoršují kvalitu vlasů;
 • Bezpečné i při pravidelném používání;
 • Povoleno k použití pro všechny typy vlasů;
 • Snadné použití;
 • Barvy šedé vlasy;
 • Má širokou škálu odstínů;
 • Některé šampony obsahují látky, které jsou užitečné pro vlasy, oleje a vitamíny.

Pokud mluvíme o nedostatcích kosmetiky, můžeme rozlišit několik. Za prvé, použití tónovaného šamponu vyžaduje dovednost, obzvláště při použití na blond vlasy. Při nesprávném použití se barva snižuje nerovnoměrně.

Druhou nevýhodou je nestabilita barev. Tón se udržuje až na 1-2 šampony, a proto je nutné časté mytí s použitím přípravku.

Jak používat a vyplachovat - pokyny

Šamponovací trubice má pokyny, které následují. To vám umožní získat krásné barvy a ne zkazit vlasy. Nemůžete barvit po permu, protože existuje riziko, že se dostanete zcela jiného tónu.

Před aplikací přípravku na hlavu je zapotřebí provést test alergie: na ulnární záhyby se nanese malé množství šamponu. Pokud po 15 minutách nedošlo k žádné reakci, nástroj může být bezpečně použit.

Všeobecné pokyny pro použití barvené šampony:

 1. Na ruce se nosí gumové rukavice, protože šampon je schopen skvrnit pokožku rukou;
 2. Vlasy mokré s tekoucí vodou a lehce skvrny s ručníkem;
 3. Stínicí činidlo se nalije do dlaně a jemně se nanáší masážními pohyby po celé délce vlasů, aby se vytvořila bohatá a načechraná pěna;
 4. Doba, po kterou zůstává agent na kadeře, závisí na požadovaném výsledku, ale nesmí přesáhnout 40 minut. Optimální čas je vždy vyznačen výrobcem na obalu;
 5. Pak jsou vlasy důkladně omyty maskou nebo balzám, aby je změkčily.

Stínování vlasového šamponu před použitím nutně vyžaduje studium instrukcí, které mohou zahrnovat fotografie před a po proceduře. Někteří výrobci doporučují používat výrobek na suché kadeře a toto by mělo být zváženo před použitím.

Jak vybrat správnou barvu

Výběr správného tonika vám umožní dosáhnout požadovaného efektu.

Barevný šampon je vybrán v závislosti na počáteční barvě vlasů.

Pro tmavé vlasy

Dívky s tmavými kudrlinami nemohou drasticky změnit vzhled. Šampon odstínu může poskytnout pouze světlý odstín a zářit na vlasy. Chcete-li vidět změny, je třeba udržovat nástroj na vlasu po maximální dobu.

Fotografie před a po skončení snímku vám umožňují vidět efekt použití tónovaného šamponu ke změně barvy vlasů na červené krásy, což jim dovoluje přemýšlet před experimentováním s odstíny. Jsou vhodné pro měděné a červenavé tóny.

Pro spravedlivé vlasy

Blonďaté dívky, které používají tonik, mohou udělat kudrlinky krásnější a efektivnější. Nejoblíbenější odstín je platina. Odstraňuje žloutnutí, vlasy jsou lesklé a hedvábné.

Dívky, které si bělí vlasy, se nedoporučují používat šampony.

Pokud je však žádoucí získávat jasnou barvu, je lepší vybrat si prostředky, které jsou vypláchnuty po prvních dvou šamponovacích procedurách.

Pro šedé vlasy

Majitelé šedých vlasů by si měli vybrat ty odstíny, které je mohou rovnoměrně zesílit.

Šedé vlasy po barvení získávají velmi jasnou barvu, takže použití šamponu s jednotným odstínem nefunguje.

V případě šedých vlasů se doporučuje zvolit typ toneru, který je vyroben speciálně pro šedé vlasy. Tento nástroj ovlivňuje vlasy zevnitř a umožňuje dosažení krásného odstínu.

Přehled nejlepších značek

Stínicí vlasové šampony, před a po představení fotografií výrobci, se liší nejen cenou, ale také kvalitou.

Před nákupem nástroje doporučujeme přečíst recenze a pokyny. To dá příležitost neškodit účes a dosáhnout požadované barvy.

"Joanna Multi Effect Color"

Stínování znamená "Joanna Multi Effect Color" vyrobené v Polsku. Používá se doma ke zvýšení odstínu přírodních nebo barevných vlasů.

Jedno sáček o hmotnosti 35 g stačí k jednomu použití na dlouhé kadeře nebo dva kratší. Nevýhodou balení je to, že po otevření je nepohodlné uložit.

Paleta barev:

 • Písek, perla a přírodní blond;
 • Červený malinový a červený rybíz;
 • Cherry červená;
 • Hluboké vínové;
 • Šťavnaté lilky;
 • Ořech;
 • Kaštan.

Stínicí vlasový šampon umožňuje po aplikaci fotografie před a po prohlédnutí změn, že kudrlinky jsou pružnější a lesklé. Po barvení není nutné čekat, že barva bude nasycena, barvicí vlastnosti jsou poměrně slabé.

"Parli Cosmetics"

Barevný odstín "Parli Cosmetics" je vhodný pro blondýnky. Umožňuje eliminovat žlutou barvu a dodává vlasům vzácný chladný odstín. Vyrobí se tonizační objem 500 ml, což znamená, že bude stačit pro velké množství aplikací. Za zmínku stojí nízká cena produktu - 205 rublů na láhev.

Šampon má tmavě fialový odstín, ale po umytí tuto barvu nezanechává na vlasu. Konzistence nástroje je tekutá, na kadeře vytváří svěží pěnu.

Výhody používání Parli Cosmetics:

 • Dává vlasům lesk a hedvábnost;
 • Usnadňuje česání;
 • Eliminuje žlutou barvu.

Chcete-li získat krásný stín, budete potřebovat 2-3 promývání s barevným šamponem. Nezasychává vlasy a je vhodný pro časté používání.

"Koncepce Blond Explosion: Anti-žlutý efekt" ("Koncept")

Žlutost na vlasy po barvení je problém pro většinu blond. Chcete-li se zbavit toho, odborníci doporučují používat "Concept Blond Explosion: anti-žlutý efekt", který je navržen speciálně pro blond vlasy.

K dispozici v 1 litru. Cena je poměrně nízká - 500 rublů na litr láhve. Tonická konzistence je dostatečně silná, barva je fialová. Vůně balzámu nezpůsobuje nepohodlí.

Použijte zbarvený šampon bezprostředně po umytí hlavy normálním šamponem. V tomto případě musí být balzám smíchán s klimatizací nebo maskou na vlasy v poměru 1: 1. Aplikujte po celé délce vlasů a po 2-3 minutách umyjte. Je důležité vydržet čas, protože pokud to přehnáte, vaše vlasy se stanou šeříky.

Ženy, které na vlasy používají "koncept blond výbuch: protižlutý efekt", mají kumulativní účinek. Pro zachování tónu nástroje se používá 1 krát týdně.

"Indola Colour Silver Shampoo"

Šampon odstínů, který dodává stříbřitý odstín. Výrobce slibuje blondům a majitelům šedých vlasů stříbrný odstín po použití výrobku.

Jako součást šamponu se současně používají fialové a modré pigmenty, které vám umožňují zbavit se žloutnutí. Živiny nasycují vlasy esenciálními aminokyselinami a dávají jim zdravou záři.

Nástroj je k dispozici ve dvou formách: 300 ml a 1,5 litru. Láhev je pohodlná, má stylový a nezapomenutelný design. Průměrná cena za 300 ml je 360 ​​rublů.

Podle dívky je odstín "Indola" šampon snadno použitelný a hospodárný. Vlasy po aplikaci jsou velmi měkké a nejsou zmatené.

Pro tónování dost tři minuty. Po opláchnutí je nutné používat masky a vlasové balzámy.

Jedinou nevýhodou tonika "Indola Color Silver Shampoo" je, že odstín trvá až do prvního mytí hlavy.

K udržení stříbrné barvy budete často muset nástroj používat.

"L'oreal Professionel: Expert Silver" ("L'real")

Fotky před a po nanesení tónovaného šamponu ukazují, že pro blond vlasy je tento nástroj nepostradatelný.

Po aplikaci žloutnutí zmizí, kudrlinky se stanou poslušnějšími a lesklejšími.

Šampon nechte v 250 ml lahvičkách. Průměrné náklady na fondy - 850 rublů. Podle výrobce je vhodný pro šedé a bělené vlasy, stejně jako pro přírodní blond.

Konzistence šamponu je trochu tlustá, tmavá fialová. Na vlasu tvoří načechraná pěna, která je dobře opláchnutá vodou.

Nástroj používejte jako pravidelný šampon pro praní kadeř, ale drží se na hlavě nejméně 5 minut.

Po aplikaci se získá chladnější odstín. Aminokyseliny, které jsou součástí, vyživují vlasy a dodávají jim zdravý lesk.

"Irida-M Classic" ("Irida")

Tonizační produkty mají širokou paletu odstínů. Šampon Irida neobsahuje škodlivé složky, je snadno použitelný a je vhodný pro všechny typy vlasů.

Díky jemnému složení působí tónovací šampon na povrchu vlasů, aniž by zničil jeho strukturu. Plus "Irida-M Classic" se považuje za dobu uchování barvy až do 10 procedur mytí hlavy.

Při pravidelném používání nejméně jednou týdně dochází k kumulativnímu účinku a stín se dlouhou dobu uchovává na vlasu.

Nedoporučuje se používat tamponový šampon po trvalém či vyčištění. Je třeba udělat přestávku během 2 týdnů. To je nezbytné pro dosažení jednotného odstínu po celé délce vlasů.

Paleta obsahuje odstíny pro všechny typy vlasů:

 • Luxusní blondýna;
 • Zlatý;
 • Amber Collection;
 • Přírodní lesk;
 • Sbírka čokolády;
 • Působivé červené.

Každá dívka si bude moci zvolit optimální odstín. Tonika pomáhají změnit vzhled bez poškození vlasů.

Matrix Celkové výsledky Barva Obsessed So Silver

Fotografie před a po aplikaci šampónu "Matrix" pro vlasy říkají, že eliminuje žloutnutí, dodává lesku a jasu barvy. Výrobek můžete koupit v obchodě profesionální vlasové kosmetiky. Průměrná cena láhve je 600 rublů.

Po aplikaci zesvětluje žlutost vlasů. Doporučuje se, aby po výkresu byly po 3 až 10 minutách zachovány prostředky. Pokud to přehnáte, lehké prameny se mohou stát fialovou.

Konzistence výsledků "Matrix Total Results Color Obsessed So Silver" je podobná pravidelnému šamponu. Je tlustý, dobře se aplikuje na kadeře a pěny dobře. To dává vlasům lehký chladný odstín s perleťovým leskem.

Nevýhodou je, že vlasy vysuší. Po umytí barevným šamponem doporučuje výrobce použít hydratační masku.

"Lisap Milano"

Charakteristickým znakem tónování balzám je, že neobsahuje amoniak. Pigmenty obalují vlasy a dodávají jim bohatý odstín a zdravý lesk. Kompozice má také pečující složky, jako je jojobový olej, extrakt z broskvových semen a citrusové esenciální oleje.

Aplikace nástroje je poměrně jednoduchá:

 • Hlava je navlhčena vodou;
 • Aplikujte zbarvený šampón po celé délce vlasů a nechte až 20 minut;
 • Důkladně opláchněte vodou a vychutnejte si výsledek.

Balzámy "Lisap Milano" mají ve své paletě 10 barev, například:

 • Zlatá měď;
 • Červená měď;
 • Červený oheň;
 • Fialová červená;
 • Intenzivní kaštan;
 • Antracit šedý;
 • Černá;
 • Hnědý satén;
 • Lískový oříšek;
 • Stříbro.

Chcete-li získat požadovanou barvu, můžete kombinovat různé tonické tóny. Dívky říkají, že balzám voní dobře. Po použití si vlasy uchovávají bohatou barvu a svítí až 5 šamponovacích postupů.

"Konstantní potěšení"

Složení šamponu "Constant Delight" obsahuje dva typy pigmentů: stříbro a fialová. Díky tomu nástroj odstraní žlutost barvených a přirozených vlasů.

Po nanesení kudrlinky jsou lesklé, s jemným stříbrným odstínem. Starostlivé přísady, jmenovitě extrakt Camellia, je činí silnějšími a odolnějšími.

Nástroj používejte na čisté, vlhké hlavě. Naneste malé množství šamponu po celé délce a podržte po dobu nejméně 5 minut. Opláchněte je tekoucí vodou a kudrlinky běžným způsobem vysušte.

Výrobci uvádějí na obalu, že časté používání šampónu je povoleno. Výrobek je vhodný pro blondýnky. Díky složení ovocných kyselin se po nanesení šamponu vlasy nevysuší.

"Estel" ("Estel")

Široká paleta estelových vlasových šamponů umožňuje každé ženě vybrat si barvu, kterou má pro barvení. Složení výrobku nezhoršuje strukturu vlasů, zatímco kvalitativně mění odstín kadeří. Ultrafialové částice ve složení šamponu chrání vlasy v létě.

Náklady na šampon jsou nízké, průměrná cena za láhev je 100 rublů. To je cenově dostupné pro každou dívku, ale současně je výrobek vysoce kvalitní. Estel tonic má přirozené složení, které pozitivně ovlivňuje zdraví vlasů.

Doba uchování barvy závisí na frekvenci mytí hlavy a na kvalitě struktury vlasů. V průměru se jas stínu udržuje až na 6 pracích procedur. K udržení barvy šamponu se používá každé 2 týdny.

Nevýhodou produktu je, že změna barvy vlasů bude zanedbatelná a krátkodobá. Také dívky říkají, že dlouhé vlasy vyžadují velké množství šamponu.

Barevná paleta Estelle zahrnuje odstíny šedivých vlasů, blondýnky, brunet a krásy rudých vlasů. Při správném používání může dívka snadno změnit svůj obraz na krátkou dobu.

"Rokolor: zářící barvy"

Charakteristickým rysem šamponů "Rokolor" je jejich složení, které dodává vlasům lehkost, hedvábnost. V tomto případě nástroj dává kadeřům jasný odstín.

Tónové šampony "Rokolor" mají širokou paletu odstínů. Jako součást žádného čpavku a škodlivých látek, které ovlivňují strukturu vlasů. Barvicí pigmenty jemně obalují povrch vlasů.

Použití nástroje "Rokolor: Shining color" nevyžaduje použití masky a balzámů. Šampon neusuší vlasy, ale spíše je poslušnější a hladší.

Dívky, které používaly zafarbené produkty "Rokolor", berou na vědomí dostupnou cenu, snadné použití, získávají stabilní a světlý odstín. Při správném použití poskytuje produkt vlasům mírný laminovací účinek.

"Kapous Professional: barva života" ("Capus")

Stínování znamená "Capus" vyvinutý ve Španělsku. Jsou vhodné pro všechny typy vlasů, protože obsahují ovocné kyseliny. Tampónový šampon zvýrazní přirozený odstín a lehce jej změní.

Nástroj dává mírný účinek tónování, protože je primárně určen k čištění a hojení vlasů. Výrobce doporučuje použít balzám stejné barvy pro jasnější odstín.

Kapous Professional: Výrobky Life Color jsou považovány za měkké a vhodné pro suché vlasy. Po nanesení kudrlinky získáte zdravý lesk. Aplikujte přípravek jako běžný šampon, nejprve nanášejte po celé délce a po 5 minutách promyjte.

Paleta "Kapus" je poměrně široká, takže každá dívka si bude moci vybrat stín, který bude odpovídat barvě vlasů.

"Schwarzkopf Profesionální: Bonacure Color Save Silver" ("Schwarzkopf")

Šampon značky Schwarzkopf vyživuje vlasy díky bylinným přísadám. Použití finančních prostředků nepoškozuje kudrlinky, zatímco kvalitativně mění jejich odstín.

Hlavní výhody "Schwarzkopf Proffesional: Bonacure Color Save Silver":

 • Může být užíván během těhotenství a kojení;
 • Povoleno k použití jednou týdně;
 • Může být použit na všech odstínech vlasů.
 • Nesmíme zapomínat, že barvicí tonikum není tak odolný jako barva. Chcete-li udržovat odstín vlasů, musíte nástroj pravidelně používat.

Paleta odstínů umožňuje použít stínování na tmavé, světle, červené a čokoládové vlasy. Aplikace je poměrně jednoduchá, takže nevyžaduje speciální dovednosti od žen.

Užitečné tipy

Kadeřníci radí dívkám, aby jim nezpůsobily poškození vlasů, používají šampony místo barviva.

Užitečné tipy od odborníků pomohou zachovat zdraví kudrlin a získat vysoce kvalitní, trvanlivý odstín:

 • Musíte zvolit barvu moudře. Neměňte okamžitě tón vlasů drasticky. Chcete-li začít, stačí vybrat tonikum, který se liší o 1-2 tóny.
 • Nepřehánějte odstín vlasů. To způsobí, že kudrlinky vypadají jako sláma;
 • Doporučuje se umístit prostředky po celé délce, od vrcholu až po konečky vlasů;
 • Chcete-li, aby byla barva stabilnější, přidá se k vodě málo octu nebo citronové šťávy při opláchnutí;
 • Po barvení s barvivým šamponem je třeba použít vlasové masky a balzámy, aby se vlasy změkčily.

Na základě těchto jednoduchých tipů si dívky budou moci snadno změnit barvu vlasů pomocí šamponů a získat jasné fotky před a po skončení procedury.

Fotky před a po aplikaci šamponů na barvení vlasů

Tamponové šampony jsou jedinečný vývoj pro ženy, které nechtějí používat barvu a poškozují zdraví vlasů. Pomáhají změnit odstín kudrlinky na krátký

Videoklipy: šampony s barevnými vlasy. Co potřebujete vědět

Tampónové vlasové šampony. Co je to:

Špecialista vám povědí o šamponech na barvení vlasů. Video s fotografiemi před a po:

Estelle Tint Shampoo - tajemství bezvadných vlasů

Každá žena je od přírody nesmyslná, krásné dámy se neustále usilují o změnu svého obrazu, šatníku, účesu. Pokud se v prvních dvou případech objeví změny bezbolestně, pak experimenty s barvou pramenů mohou poškodit jejich zdraví. Časté zbarvení, zesvětlení a jiné procedury salonu mohou způsobit řadu nepříjemných následků: křehkost, rozštěpení, vypadávání vlasů. Bezpečným a stejně účinným způsobem, jak opravit obrázek, jsou tónované šampony. Jedna z nejlepších značek na domácím trhu je značka Estel.

Estelle tampónový šampon: vlastnosti

Ottel šampon Estelle paleta může přidat hravý lesk na kadeře a aktualizovat hlavní barvu. Pečlivě promyšlený vzorec se stará o všechny vlasy, dává jim požadovanou barvu, aniž by poškodil strukturu.

Výrobek pro péči o kadeře má ultrafialové částice, které chrání vlasy před ničivým působením slunce. Po nanesení šampon tvoří nejtenčí film na kadeřích, což jim dává požadovanou barvu.

Ottel šampon Estelle je rozpočtový produkt, jehož cena se pohybuje v rozmezí 100 rublů. Dostupná cenová kategorie umožňuje každé ženě pravidelně aktualizovat její účes bez výrazných finančních nákladů.

Přírodní složení nástroje umožňuje nejen experimentovat s barvou vlasů, ale také zlepšit prameny. Používání šamponu čistí prameny mastné sekrece, mrtvé částice a nečistoty. Vlasy jsou zdravé a lesklé.

Doba trvání účinku šamponu závisí na řadě faktorů. Především se týká frekvence mytí hlavy. Barevný pigment se po 6-8 postupech umyje. Výsledný odstín a čas, který je fixován na vlasy, je také ovlivněn originální barvou kadeří: přírodní nebo barevná.

Tip: Estelle's Tint Shampoo vám umožní "vyzkoušet" nový odstín bez dlouhodobého zbarvení. Pokud si nejste jisti, že vám vyhovuje nová paleta, doporučujeme ji použít. V případě neúspěšného výsledku se můžete po pár týdnech snadno rozloučit se špatným barevným rozsahem.

Estelle nemůže podstatně změnit barvu vlasů, ale s pomocí je možné zdůraznit její barvu, aby jí dala hloubku a zářivost. Výhodou šamponu je to, že vychází hladce, aniž by zanechala zjevnou hranici mezi regrown a barevnými kudrlinami.

Estelle - Na rozdíl od běžné barvy:

 1. jemnější a jemnější účinek na prameny, žádné poškození zdraví vlasů, protože neobsahuje vodík. Od použití Estelle se prameny nestaly tenčí ani nevysuší;
 2. dopad na vnější vrstvu vlasů bez proniknutí do struktury - vytváření barevného filmu, který se po čase promyje;
 3. snadné odstranění - pokud se vám nelíbí vybraný odstín, pak se několik šamponovacích postupů zbaví nežádoucí palety;
 4. dodatečné podávání a nasycení pramenů;
 5. původní barva pramenů se zcela nezmění;
 6. eliminuje problém žlutosti po objasnění;
 7. dělá kadeře měkčí a poslušnější, zlepšuje vzhled.

Chápeme kompozici

Šampon Estelle ottenochny vyrábí společnost Yunikosmetik, která se nachází v Petrohradě. Výrobky určené pro časté používání, které vedou k bezpečnému složení šamponu. Hlavní složkou barvení je laureth sulfát sodný. Pečlivý vliv prostředků na vlasy je způsoben přítomností měkkých povrchově aktivních látek, které se často používají k výrobě výrobků pro děti a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Diethanolamid působí jako zahušťovadlo, má mírný účinek. Z tohoto důvodu nemá použití přípravku pro vlasy negativní důsledky. Výrobky společnosti jsou zvláště vhodné pro mastnou pokožku hlavy, poškozené a rozštěpené konce.

Složení nástroje zahrnovalo další komponenty:

 • pšeničný protein - pomáhá posilovat prameny, obnovuje strukturu, reguluje aminokyselinovou rovnováhu, posiluje kudrlinky, zvyšuje jejich hustotu;
 • Hexyldekanol je změkčovací prvek, díky němuž prameny získají měkkou strukturu, snadno se hřebou a rychle se skládají;
 • methylisothiazolinon je konzervační látka s výrazným antibakteriálním účinkem;
 • kyselinová barviva - poskytují dočasnou změnu v paletě kadeří, mají malou koncentraci v šamponu, takže jeho použití nepoškozuje zdraví vlasů;
 • Vitamín B5 - dělá prameny elastické a silné, zabraňuje vypadávání vlasů.

Závěry: Šampon Estelle Tint má příjemné složení založené na nejnovějších chemických složkách a přírodních složkách. Díky jemnému působení na kudrlinky není barevný efekt příliš výrazný. Produkt je vhodný pro menší úpravy barev bez kategorických změn barev.

Zjevné výhody "bezpečné barvení":
 1. neškodné složky šamponu;
 2. povolené použití i pro poškozené a prolévané vlasy;
 3. rychlý návrat k původní barvě, který otevírá spoustu příležitostí pro experimentování;
 4. další součásti výrobku na přírodní bázi vytvářejí kadeře pružné a pružné;
 5. pomocí palety šampónů Estelle odstín, barva, která se blíží odstínu barvy, můžete výrazně snížit četnost škodlivého postupu;
 6. terapeutický účinek šamponu - odlupovací váhy, regenerace poškozených oblastí, zesílení vlasů;
 7. ochrana před sluncem;
 8. dostupná cenová politika;
 9. schopnost rychle měnit tón pramenů;
 10. výrobek barví pouze vlasy, aniž by to mělo vliv na pokožku hlavy;
 11. zbarvení nevyžaduje dodatečnou péči o kadeře;
 12. Proces aktualizace barvy je extrémně jednoduchý a vhodný pro samo-barvení.

Produkt samozřejmě není bez vad. Hlavní nevýhodou je nepatrná změna barvy, jak ukázala fotografie Estelle Tinted Shampoo. Akce výrobku lze nazvat krátkodobým. Nezapočítává se na odolnost nové barvy. Ale toto je vrchol šamponu. Koneckonců, když žena potřebuje dlouhodobé barvení, přemění se na barvivo na vlasy.

Ottel šampon Estelle se také zmínil o neekonomickém šamponu. To platí zejména pro dlouhé vlasy. Někteří uživatelé zaznamenávají nepříjemnou vůni nápravy. Nicméně četné výhody převažují nad drobnými nedostatky, takže Estelle má takovou popularitu. Pokud se pokoušíte změnit obraz bez poškození zdraví pramenů, pak je tónovaný šampon ideální pro vás.

Výběr palety Estelle - jak neztratit peníze s barvou:

 • šedé kudrlinky - paleta barev bude mírně jasnější než je uvedeno na obalu, zejména tmavé odstíny. Doporučuje se proto zvolit barvu šamponu na základě toho;
 • Blond - každý šampon ze série pro blond vlasy se potýká s problémem žlutosti. Estelle nabízí řadu možností, od platiny po perleťový lesk. Nicméně, nedržte pigment příliš dlouho, jinak vymýcení žlutého odstínu, dostanete šedou záři. Bílé barvy jsou také skvělé pro zvýraznění;
 • brunetky - tmavé odstíny jsou doporučeny pro použití pouze přirozené hnědovlasé ženy, které s pomocí šamponu budou moci barvu hlubší a více kontrastní. Blond ženy a blond takové palety jsou kontraindikovány. Nejen že nedostanete požadovanou barvu, ale můžete trvale měnit přirozený odstín;
 • červená - k dispozici je obrovský výběr odstínů, z nichž každá dá hedvábnost a lesk. Zajímavostí je, že majitelé jakékoliv barvy vlasů mohou používat červené šamponové řady. Výsledkem je zajímavý medový tón.

Tón barvení pigmentu můžete změnit po 6-8 šamponování. Nemějte strach o regrown kořenech. Barva šamponu vypadá hladce a rovnoměrně, takže rozdíl bude zcela neviditelný. Šampon Estelle ottenochny doporučujeme použít paletu v přestávkách mezi obvyklým zbarvením. Tak můžete kvalitativně aktualizovat barvu pramenů, aniž byste poškodili jejich zdraví.

Estel Professional hlavní linie

Estelle se stala velkou kosmetickou výrobou, která vyrábí několik řádek zbarvených šamponů najednou. První řádek se nazývá "Sólový tón". To představuje 18 odstínů, které výhodně aktualizují barvu kudrlin, chrání je před tepelnými účinky a poskytují spolehlivou a vysoce kvalitní péči.

Když použijete tento řádek, účes má dobře upravený a čistý vzhled, barva vypadá postupně, bez zjevného rozdílu a kontrastu. Produkt můžete používat pravidelně. To nezpůsobí suchost nebo zhoršení jejich zdraví.

Další řádek je "Rybářská nuance" - produkt dává pramenům hlubší a vzácnější odstín bez dramatické změny celkové barvy. Zvláštností linky je její keratin, díky níž kudrlinky dostávají další výživu a hydrataci.

Barva na pramenech zůstává o málo méně a je umyta na 6. umývání hlavy. Love Nuance má také zajímavé barevné kompozice, mezi něž patří nejen přírodní barvy, ale také odvážnější a kreativnější palety.

Estel od šamponových recenzí je tak pozitivní a díky speciální šňůře na šedivé vlasy. Je zastoupena několika odstíny:

 • Intenzivní barva - je také vhodná pro odstranění žluté barvy;
 • Oium Pearl - dává pramenům tajemnou perleťovou záři, kterou blondýnky mohou použít k dosažení chladného tónu vlasů;
 • šampaňské stříká - teplý odstín, blíží se přirozeně světle hnědé barvě;
 • Cote d'Azur - dává hedvábný odraz šedým vlasům;
 • vanilkové mraky - mění šedé prameny na hravé světle hnědé kadeře.

Estelle Od palety šamponů je poměrně bohatá a různorodá, což každému ženu umožňuje snadno najít vhodnou sérii. Základem linky jsou medové, karamelové, zlaté a čokoládové odstíny. Na vrcholu popularity jsou přirozené barvy, ale společnost nabízí několik zajímavých barevných kombinací pro ty, kteří rádi experimentují.

Můžete získat nový zajímavý odstín, pokud kombinujete různé šampony různých barev. Například velmi dobrým tandemem je čokoláda a skořice. Stínování se rychle vstřebává do kadeřnic, což vám umožní poprvé dosáhnout požadovaného efektu.

Doporučení pro "nováčky":
 1. Odstín není barva, takže při každém mytí hlavy bude barva. Intenzita ztráty barvy závisí na použití šamponů a balzámů. Doporučuje se zvolit linky bez síranů;
 2. Před barvením vlasů šamponem byste měli několik týdnů pozastavit, pokud jste nedávno používali dlouhodobé vyrovnání vlasů nebo perm. Jinak místo rafinovaného odstínu můžete získat světlý fialový květ;
 3. Před použitím výrobku doporučujeme provést test na jednom vláknu. Proto si vybíráte nejen optimální paletu, ale také se ujistěte, že máte alergické reakce;
 4. Estelle tónování šampon umožňuje trvale uložit vybranou barvu, pokud používáte stejný odstín pravidelně. Barvicí pigment má tendenci se hromadit, takže se omývá mnohem déle.

Tip: Všimněte si, že průměrná cena 150 ml šamponu je v rozmezí 100-120 rublů. Výrobce nabízí větší objem produktu v 250 ml, ale jeho cena bude již 280-350 rublů. Doporučuje se zvolit menší nástroj, protože jeho nákup je výhodnější.

Tajemství správné aplikace:

 • Chraňte tělo a oblasti oblečení, které mohou získat barevný pigment. K tomu použijte ručník, který pokrývá ramena, položte zástěru, rukavice na ruce. Bezpečnostní opatření závisejí na délce pramenů;
 • Před aplikací nátěru je nutné vlasy pravidelně umýt pravidelným šamponem. Kadeřnictví musí být dobře vysušené ručníkem do stavu lehké vlhkosti;
 • aby se zabránilo zbarvení pokožky hlavy, doporučuje se mazání růstové linie kudrlin s olejem. Výrobce tvrdí, že výrobek nezanechává známky ani při styku s pokožkou, ale odborníci doporučují, aby byly bezpečné;
 • vytlačte šampon Estelle na talíř, začněte rovnoměrně distribuovat obsah, použijte třecí pohyby od kořene k špičce;
 • použijte hřeben se zuby malé nebo střední délky. Krájení vlasů šamponem. To pomůže poměrně oddělit zbývající pigment;
 • Produkt je určen k zakrytí kudrlin pomocí ochranného, ​​barevného filmu, který zachovává čas požadovaný instrukcemi. Čím déle budete čekat, tím intenzivnější bude konečný výsledek. Blondýny by však měly být opatrní. Pokud překonáte šampon, barva může být příliš světlá, s šedým odstínem;
 • omyjte barvicí produkt vodou. Zkontrolujte výsledek. Pokud podle vašeho názoru výsledek není nasycen tak, jak jste očekávali, postup může být opakován. Doba uchovávání Estel však musí být několikrát zkrácena.
Další efekt

Po opláchnutí šamponu doporučujeme použít další přípravky na péči, které změkčují kudrlinky a přivádějí jejich strukturu. Nejlepší možností je klimatizace od firmy Estelle, která nejen pozitivně ovlivňuje prameny, ale také přispívá k fixaci barev.

V tomto případě má balzám také barvivový pigment a palety produktů nejsou v počtu palet šamponů horší. Měli byste zvolit stejné produkty odstínu. Složení klimatizačního zařízení je také založeno na přírodních složkách bez použití vodíku. Současně se klimatizační jednotka liší ještě demokratičtějšími náklady - asi 70 rublů. Tento tandem poskytuje pečlivou ochranu a hloubku barev.

Estelle Tint šampon Recenze

Alexandra, 24 let:

mé vlasy jsou velmi vybledlé na slunci. Téměř všechna tři měsíce strávená na moři, a to se cítilo. Zpočátku se mi tento stín dokonce líbil, ale pak se kudrlinky vybledly jako sláma. Rozhodla jsem se, že se situace nezhorší barvou a zvolím jemný šampon. Výsledek mě zapůsobil. Široká paleta poskytuje prostor pro experimenty. Pokud si vlasy 2-3 krát týdně umyjete, barva bude po dlouhou dobu držet. Nebylo nalezeno žádné nevýhody.

v mém krátkém životě procházely mé vlasy desítkami barevných změn a řady salonních procedur. Samozřejmě, že prameny se ztenčily, začaly padat. Příležitosti k pokusům už nebyly, ale touha zůstala. Přešla jsem na jemnější kosmetiku. Opravdu jsem Estelle ráda. Bohatá paleta, jsou také "šedé" odstíny a jasné, jak se mi líbí. Současně šampon také poskytuje péči. Kudrlinky se staly živějším, zrychleným růstem.

Catherine, 32 let:

Nikdy jsem nezakryla vlasy, protože jsou vzácné a křehké. Změnil jsem svůj obraz pomocí nových účesů, ale nedávno jsem se rozhodl udělat něco s barvou. Slyšel jsem o barevných šamponech, že jsou neškodné, četli recenze, byli přesvědčeni o účinnosti, koupili. Používám stín koňaku několik měsíců. Moc se mi velmi líbí, jak barva, tak účinek na prameny. Mimochodem, všiml jsem si, že čím déle je šampon používán, tím méně barvy se vyplaví.

Maluji vlasy pro maskování šedých vlasů. Nedávno téměř přešel na Estelle. Je dobře podporována hlavní barvou, dobře se vyrovnává se šedými kořeny. Zkoušel jsem několik odstínů, dokonce i těch červených, které jsem vzal. Výsledek je velmi zajímavý. U kořene se barva nezmění, ale prameny ztmavnou několik tónů a objeví se medový lesk. Podle mých doporučení a dcera začala používat. Odnímá blondýnky odstíny, rozjasní se.

používala mnoho značek tónovaných šamponů, ale Estelle, jako pro mě, je nejlepší. Nestřílí se nad hlavou, má silnou strukturu. Ve srovnání s analogy má téměř žádný zápach. A efekt je nejdelší. Dobré barvy, kořeny i vlasy. Příjemně překvapená cenou a efektivitou.

před několika měsíci vybledly prameny a vyzdvihovaly. Opravdu se mi to líbilo, ale časem se objevila žlutost. Pro boj s ní jsem koupil Estelle tónovaný šampon. Vzala perleťové a pěnivé odstíny. Perly se okamžitě dobraly, ale popel se musel aplikovat dvakrát. Barva je pevně stanovena dostatečně dlouhá a rovnoměrně vypadá.

Tamponové vlasové šampony - jejich vlastnosti a rozdíly Estel Company

Chcete-li získat krásnou barvu vlasů, není nutné natírat odolnou barvou. Obnovit barvu pomůže barvení šamponů od výrobce profesionální kosmetiky Estelle. Díky bohaté paletě a pozitivním recenzím se na tomto nástroji zastaví mnoho lidí.

Barvení vlasů zůstává jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak si ženy mohou změnit svůj styl nebo obnovit svůj vzhled. Kromě nátěrových hmot můžete použít také barvené šampony, například od Estel.

Jaký je rozdíl?

Mnoho lidí ví, že barvení je škodlivé pro vlasy: při aplikaci působí na horní šupiny a způsobuje jejich vzestup, po kterém barvicí pigmenty pronikají do vlasů. To vám umožní získat trvalý výsledek, který nebude vypouštěn po několik týdnů. Takovýto účinek však velmi poškozuje chloupky: rychle ztrácejí vlhkost, stávají se tenkými a křehkými. Čím častěji žena používá barvu, tím silnější jsou váhy a čím hlouběji vstupují účinné látky.

Experimentujte s barvou

Šampon pro stínování pracuje jinak: pokrývá všechny vlasy barevným filmem, aniž by pronikl dovnitř. Výhody tohoto barvení zahrnují:

 • Bezpečnost pro prameny: protože škodlivé látky nepronikují dovnitř a nepoškozují chloupky;
 • Schopnost oživit barvu bez závažného zásahu: je to jak plus, tak i mínus. Na jedné straně se neúspěšný experiment rychle umyje, aniž by došlo k poškození vlasů, na druhé straně může být změněno pouze 2-3 tóny;

Pozor! Není možné se stát blonďatou se šamponem.

 • Není nutné odstínit kořeny, i když jsou to větve: protože barva se změní jen o několik odstínů, rozdíl nebude viditelný;
 • Schopnost odstranit žlutost z bělených vlasů a zpevnit ho;
 • Schopnost vyzkoušet odstín před aplikací odolné barvy: například, aby byla barva tmavší nebo načervenalá;
 • Šampony jsou velmi snadno použitelné, jsou snadno použitelné doma;
 • Nízká cena: šampony jsou mnohem levnější než barvy;
 • Některé z drahých možností obsahují bylinné přísady, ale většinou nemají vliv na zdraví vlasů;
 • Pomocí nástroje můžete zvýraznit světlo: pro to budete muset zastínit některé prameny v tmavším nebo lehčím tónu.

Nevýhody souvisejí přímo se zásluhami:

 • Neschopnost drasticky změnit barvu: zbarvený šampon může pouze opravit původní barvu, poskytnout ti stín, ale ne úplně změnit;
 • Nízká pevnost ve srovnání s barvami: 5 až 7 krát vyplachujete hlavu, zjistíte, že barva zmizela;
 • Nemají barvu nad šedými vlasy: stojí za použití tónovaného šamponu, pouze pokud množství šedých vlasů nepřesahuje 30%;
 • Žádný výsledek na tmavých vlasech: změna barvy nebude viditelná;
 • Poprvé k barvení vlasů může být obtížné.

Šampon Estelle Tint Shampoo

Společnost je výrobcem profesionálních produktů pro barvení vlasů: jeho výrobky se používají v mnoha salonech a kadeřnických salonech. Maloobchodní zákazníci však nezůstali stranou: nalézt barvu nebo šampon Estel je snadné a v obchodech.

Vlastnosti fondů zahrnují všechny výše uvedené, stejně jako:

 • Schopnost získat další výživu v důsledku přítomnosti živin a složek v kompozici;
 • Dobrá trvanlivost: v průměru je barva vyprázdněna po 8 aplikacích, což je o něco větší než u běžných;
 • Velké množství odstínů: "Estel" nabízí 17 barevných možností. Ashy odstíny překrývající se žlutost jsou obzvláště populární;
 • Po nanesení kudrlinky se stávají poslušnějšími a měkčími, snadněji se hřebeny.

Estel šampon zajišťuje výživu a péči o vlasy.

Pozor! V mínusech zůstávají výše uvedené vlastnosti: rychlejší vyplachování a nemožnost zásadní změny.

Neméně důležité je složení šamponu. Obsahuje:

 • Kyselinová barviva: jsou dodávány v malých množstvích, a proto nepoškozují vlasy;
 • Methylisothiazolin: konzervační látka s antibakteriálním účinkem;
 • Hexyldecanol: změkčuje vlákna, dělá je poslušný;
 • Pšeničný protein: posiluje vlasy, zpevňuje a leskne;
 • Vitamín B5: posiluje kořeny, zabraňuje ztrátě.

Odstíny estelle

Společnost nabízí asi 20 barevných možností. Téměř každý z nich je zastoupen v těchto značkách:

 • "Solo Ton": nabízí 18 odstínů, které jsou vhodné k tomu, aby vypadaly nový vzhled. Tam jsou jak přírodní barvy ("Golden ořech", kaštan) a jasné varianty ("Bordeaux", "Cherry");
 • "Láska nuance": to jsou keratinové šampony, reprezentované jasnějšími a sytějšími barvami;
 • "Curex Color Intence": určen pro blondýnky, kteří chtějí získat stříbrný tón. Způsob aplikace je velmi jednoduchý: aplikujte produkt na vlasy, pěnu a opláchněte. Další výsledky můžete vyčkat 3 minuty;
 • "Otium Prima Blonde": další řádek výhradně pro běžné vlasy. Dává krásnou zářivost perleti.

Estel Love Nuance barevná šamponová paleta

Možnosti barev lze rozdělit jinak:

 • Pro blondýnky je volba velmi široká: mohou používat "Ashen", "Polar", "Vanilla Clouds", "Champagne Splashes" a mnoho dalších možností;
 • Brunetky lépe věnujte pozornost odstínům "Čokoláda", "Skořice", "Kaštan". Jasnější červené odstíny jsou "Ruby, Bordeaux, Burgundy";
 • Ginger vyhovuje jak červeným barvám, tak odstínům "červené mědi" a "plamene".

Šampon Estelle Solo Ton Tint

Pozor! Pro barvení šedých vlasů se odkazuje na světelné odstíny uvedené v prvním odstavci.

Recenze

Výrobky společnosti Estel mají zaslouženou lásku ke spotřebitelům, zejména k blondům: nástroj dokonale odstraňuje nepříjemnou žlutost a dává šlehačům šlechetný tón. Pozitivní zpětná vazba také nechat ženu, který se rozhodl pro návrat do přirozené barvě nebo chcete chloupky odpočinku: neustále aktualizuje stín, můžete snadno udržovat vybranou barvu, pokud to není příliš neliší od „přirozených“ kořeny. Pásky se zároveň stávají poslušnými, lesklými a zdravými.

Mnoho žen, které používají přirozené odstíny, upozorňuje, že barva se stává brilantnějším a barva sama vypadá přirozeně a téměř nepostřehnutelná. Na tmavých vlasech s červenými vlasy se barva koňaku osvědčila, což odstraňuje nežádoucí barvu. Současně mnoho žen mělo kumulativní účinek: pravidelně používali stejný odstín, všimli si, že barva začala vymývat déle než původně.

Pozor! Umělé odstíny ("granátové jablko", "mahagon" atd.) Mohou být naopak velmi jasné, pokud byly aplikovány na bělené vlasy.

Kromě toho zaznamenávají také korelaci mezi cenou a kvalitou a dostupností: je možné zakoupit produkty společnosti Estel v kadeřnických salónech, které spolupracují s firmou nebo v obchodech s profesionální kosmetikou.

Někteří spotřebitelé říkají, že šampon vysušuje pokožku hlavy a vlasů, to znamená, že ženy s suchými vlasy by měly být pečlivě používány. Nejlepší ze všech prostředků se projevila na mastných vlasech.

Estelle ottenochny vlasový šampon je "mladá", ale slibná možnost zbarvení. Jeho hlavním rysem je nedostatek penetrace hluboko do vlasů: šampon vytváří barevný film, který mění původní tón.

Estelle Tint vlasový šampon: recenze videa

Materiály převzaté ze zdroje: viborprost.ru

Gde-mogu Adsense: Blok №4 / desktop / Celý / Netboard / №15

Zachování barvy bez poškození vlasů - Estelle Tint Shampoo

Spravedlivý sex je spíše nestabilní ve svém vzhledu, mění styl nebo jen dělá nějaké malé změny, je zárukou skvělé nálady a první věc, kterou dívka spěje, aby se přeměnila, je její vlasy. Časté zbarvení však může poškodit jejich strukturu. Vynikajícím řešením tohoto problému je zbarvený šampon. Jedním z nejúčinnějších a nejoblíbenějších v této oblasti je Estelle Tinted Shampoo, který se často používá i v kosmetických salonech. Zvažte jeho charakteristiky podrobněji.

NAVIGACE FAST ČLÁNEK

Výhody produktu

 • Pozorný účinek na vlasy, aniž by došlo k poškození jejich struktury.
 • Neobsahuje amoniak.
 • To ovlivňuje prameny pouze zvenčí a obklopuje je barvou.
 • Díky tenké fólii, která zůstává na vlasu po použití, chrání před vnějšími vlivy.
 • Má kumulativní účinek: s častým používáním je barva bohatší a trvá řádově déle.
 • Je vhodný pro všechny typy: brunetky a červené oči mohou přidat do vlasů jas nebo hrát s tóny vlasů a pro blondýnky je k dispozici výrazná změna vzhledu.
 • Obsahuje vitamíny, bílkoviny a bylinné extrakty, vlasy jsou měkké a zdravé.

Line šampony Estelle SOLO Ton

Důležitým faktorem při výběru odstínu je paleta barev. V slušných značkách je různorodá a každý může najít něco pro svůj typ vlasů. Estelle SOLO Ton paleta obsahuje 17 odstínů, které mohou být skvělou pomocí při vytváření velkolepého a jedinečného obrazu.

Ačkoli dívky s jakoukoliv barvou vlasů mohou používat šampony, jsou tónované šampony oblíbené zejména u "chladných" blondýn, protože pouze tónování může bezpečně a účinně odstranit žlutost z pramenů. K těmto účelům se nejlépe hodí odstíny jako: jasan, polar a stříbro.

Tmavé dívky, které dávají přednost udržování saturace barvy nebo dodávají další tón na kudrlinky, rozlišují následující odstíny: mahagon, skořice, třešeň, kaštan, vínová barva.

"Teplé" blondýnky a blondy si vyberou: medové karamelové, béžové, perleťové a perleťové barvy. Dámy s červeným mopem se používají k přidání jasu na granát a červenou měď a pro klidnější tón používají zlatou matici.

Často ženy, které mají dostatečné zkušenosti s použitím barvicích prostředků, mohou kombinovat dvě, nebo dokonce tři a čtyři barvy. Takový experiment by měl být rozhodnut pouze tehdy, pokud jste 100% jistý úspěchu, jinak byste mohl zkazit tón.

S obzvláště pečlivým zaměřením odstínů byste měli přistupovat k blondům. Pokud jste obeznámeni s produkty odstínů, doporučujeme zakoupit jeden tón tmavší nebo lehčí než barva vlasů.

Jak vybrat požadovanou barvu?

Nikdy byste neměli volit barvu na oko nebo na radu přítelkyň. Při výběru barevného produktu doporučujeme:

 • spoléhat se na radu odborníka na vlasy;
 • Předběžná kontrola barevného grafu.

Každý produkt společnosti Estel je dodáván se stůlem, na kterém se můžete seznámit s budoucím výsledkem na základě barvy, ve které jsou vaše vlasy malované.

Nedoporučuje se používat šampony, aniž byste předtím studovali získané odstíny.

Estelle a Gray

Řada Solo Ton shromáždila velké množství pozitivních recenzí na šedivění, ale dlaň k vyřešení tohoto problému patří do série Estelle Professional, která obsahuje 12 odstínů.

Hlavní výhodou této série je, že profesionální nástroje pronikají do struktury vlasů a na povrch neleží film. Komplex vitaminů a keratinu, při současném účinném vyživování a zdravém záření vlasů. Přesto je třeba si uvědomit, že maximální účinek přípravku na barvení bude pouze tehdy, když je malá část hlavy postižena šedými vlasy. Pokud je procento šedých vlasů větší než 30, pak by měla být opatření odlišná a v tomto případě je vhodné použít plný nátěr obsahující amoniak.

Doporučení pro použití tónovaných šamponů

Postup při použití barvicích šamponů, samozřejmě, není tak obtížný a časově náročný jako úplné barvení vlasů, ale přesto existuje řada doporučení, díky nimž bude ještě pohodlnější a příjemnější:

 1. Příprava utěrek na suché vlasy, což není škoda špinavé, protože na něm zůstane malé množství produktu.
 2. Rukavice pro čisté ruce.
 3. Za prvé, od znečištění, hlava je omyta běžným šamponem a vlhkost odstranit ručníkem.
 4. Na mírně vysušené vlasy se nanáší tónovaný nástroj po celé délce kudrlin. Nestříkejte do pokožky!
 5. Chcete-li udržet šampon na vlasu od 20 do 30 minut, u brunet může být prodloužena doba.
 6. Důkladně opláchněte a usušte hlavu.

Výsledek se provádí na vlasy po dobu asi 2-3 týdnů, to znamená, že se umyje až po 6-7 šamponovacích procedurách. Při umytí postupu můžete opakovat neomezený počet opakování.

Estel Od stínování výrobků jsou hit a jsou vhodné pro absolutně každého, pozitivní zpětné vazby a vděční zákazníci jsou důkazem toho.

Pro Více Informací O Suché Vlasy