logo

Řada ESTEL PRIMA BLOND (ESTEL PRIMA BLOND) pro příjemné vlasy

Estel odstín šampony jsou pohodlný a levný způsob, jak udržet chladný odstín blond vlasů, eliminovat zbytečné žluté a červené pigmenty.

Mezi produkty společnosti Estel existují dva šampony s fialovou barvou kompozice, zaměřené na jednu úlohu - neutralizaci žlutého pigmentu z dříve odbarvených vlasů.

První Estel vlasový šampon je vyráběn již několik let a je dobře známý blondům, to je Curex Color Intense, druhý produkt je Estel Prima a je nazýván Estel Prima Prima Blonde.

Dále se podrobněji zaměříme na složení, barvu a použití každého z těchto výrobků.

Estelle Color Intense Color Shampoo (intenzivní barva Curex)

Někdo zná tento lék i v jasně zelené lahvičce, dnes se změnila barva lahve a má tmavě modrou barvu, stejně jako celá řada výrobků Curex.

Tento detergent má dodatečný účinek na bělené vlasy - šetří je ze žlutého odstínu získaného po osvětlení, kromě šamponu je jako prostředek posilování vlasů díky přítomnosti provitaminu B5.

Složení šamponu Estel Color Intense:

Voda, laurethsulfát sodný, kokamid DEA, kokamidopropylbetain, decylglukosid, chlorid sodný, bessol, hydroxypropylhydrolyzovaný pšeničný protein, panthenol, hexyldekanol, hexadecyllaurát, ochucený cukr, ochucený alkohol, syntetický barvicí pigment Acid Violet 43, kyselina citronová, PEG-120 methylglukóza-trioleát, propylenglykol, methylchlorisothiazolinon.

Složení Estelově zbarveného šamponu je podobné složení nejběžnějšího šamponu. Hlavní složkou je laurethsulfát sodný - nikoliv nejtěžší sulfát, následovaný mírným čisticím prostředkem vyrobeným z kokosového kokosamidu DEA kokosového oleje. Pšeničný hydrolyzovaný protein, panthenol (provitamin B5) a hexydekanol jsou dobré výživné a hydratační složky.

Kyselina Violet 43, dočasný ve vodě rozpustný pigment, je zodpovědný za barvu detergentu. Jelikož je tento komponent téměř na konci seznamu složek, jeho množství v šamponu není velké, což znamená, že dává jen nepatrný efekt fialového tónování. Po několika aplikacích na vlasy zůstává světlý chladný odstín.

Tato kompozice může být nazvána docela měkkou pro vlasy, ale není vhodná k použití na velmi suché a poškozené vlasy. Doporučujeme ji používat na mastné nebo normální vlasy. Ale i na nich, při delším pravidelném používání, se může objevit suchost a tvrdost.

Šampon z odstínů Estel Prima Blod (Estel Prima Blonde)

Popis druhého produktu se v porovnání s prvním neprojevuje příliš, ale je také založen na neutralizaci teplých nežádoucích odstínů, které se nakonec nahromadí na bělených vlasech. Nový vzorec se nazývá NATURAL PARl, což znamená perlový odstín stříbrných vlasů. Jaký je rozdíl mezi těmito dvěma skladbami? Chcete-li odpovědět na tuto otázku, podíváme se na seznam složek a najdeme rozdíly.

Složení šamponu Estel Prima Blonde:

Voda, laureth sulfát sodný, disodná sůl kokosamfodiacetátu, PEG-7 glycerylglukan, distearát (a) laureth-4, polykvartér-7, chlorid sodný, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, PEG-120 methylglukóza trioleát, kokamidopropylpropylchytotelen, trioleát, kokamidopropylpropylketonový olej, acetoacetát; syntetický barevný pigment Acid Violet 43, parfémová přísada, linalool, limonen, hexyl zinnamol, kyselina citronová, PCA sodná, niacinamid, methylchlorisothiazolinon.

Namísto hydrolyzovaného pšeničného proteinu v novém šamponu je užší a účinnější vlasový protein - hydrolyzovaný keratin. Vidíme také přítomnost ricinového oleje a dalších aromatických přísad. Tónovací efekt dává stejnou složku Acid Violet 43, což znamená, že barva po použití druhého výrobku bude podobná jako první.

Použití šamponu Estelle Tint:

Oba produkty mají stejné pokyny a téměř stejnou konzistenci. Mají bohatý fialově modrý odstín, Prima Blond má příjemnější aromatickou přísadu a je tlustší než její konzistence. Pokud máte na výběr - koupit druhý produkt z řady Prima Blond, má mírně jemnější účinek na vlasy.

Foto - Estel Prima Blonde Tónovací šampon:

Foto - Estel Color Intense Tint Šampon:

Aplikujte kompozici na vlasy, je vhodnější chránit ruce rukavicemi. Mokré vlasy úplně vyhoďte rukama. Nalijte nějaký výrobek z dávkovače do dlaně a začněte jej rozdělovat na vlhké vlasy od kořenů až po konce. Pokud šampon nestačí, nalijte další malou dávku. Masírujte vlasy, ponechte výrobek po dobu 3 minut na barvení, pak opláchněte vodou a nezapomeňte použít balzám ze stejné řady nebo jiné barvivo pro barvené vlasy, abyste nezlikali tónovaný pigment.

Výsledky použití stínicího šamponu Estel:

Oba produkty dobře neutralizují teplý pigment na bělených vlasech a poskytují chladný mírně šedý odstín. Na rozdíl od jiných zbarvovacích šamponů nenechávejte na vlasy výraznou fialovou nebo růžovou barvu.

Foto - pomocí Estel Color Intense:

Fotografie - pomocí Estel Prima Blonde:

Při posuzování efektu po první aplikaci můžete v následující aplikaci mírně prodloužit dobu barvení, ale nezapomeňte, čím déle je na vlasu, tím je vaše vlasy suchá.

Stopy šamponu na pokožce lze snadno odmytit obyčejným mýdlem, nebudou tak snadné umýt ručník po vytlačení vlasů, proto použijte starý. A ještě lepší - začněte staré tričko pro push-up - bude pro vlasy méně traumatické.

Pigment se objeví jasněji po dvou nebo třech aplikacích šamponu a pak se rozbije s běžným pracím prostředkem, dokud se znovu neobjeví teplý odstín.

Tampónový šampon pro blondýnky od žloutnutí

Londýn - velkolepý odstín vlasů, jehož majitel vždy obdivuje pohledy mužů. Ale nejen kardinální přechod z tmavého odstínu na světlý, ale i příležitostné tónování blond vlasů poškozuje jejich strukturu. Důsledkem toho je vzhled nežádoucího žlutého odstínu. Z tohoto článku se dozvídáme, jak odstranit žlutost vlasů a poskytnout přehled o nejúčinnějších prostředcích žloutnutí.

Proč se objeví žlutý odstín?

Existuje několik důvodů, proč se na vlasy objevuje žlutá barva, namalovaná světlem:

 • špatná kvalita barvy s vypršelo;
 • nedodržování barvicí technologie;
 • při praní používejte příliš teplou nebo studenou vodu;
 • špinavé vlasy, které se aplikují na zjasňující roztok;
 • žádné předběžné bělení není nutné.

Pokud se z nějakého z těchto důvodů objevil na vašich vlasech nepříjemný žlutý tón, může vyřešit problém další zbarvení, tónování vlasů nebo použití zbarveného šamponu.

Doplňuje šampony

Většina blond se rozhodne pro tento nástroj, protože je snadno použitelná doma. Má spoustu výhod:

 • příjemné vůně;
 • snadné použití;
 • rychlá akce - obvykle 10 minut stačí k dosažení efektu;
 • Často tyto šampony obsahují vitamínové a nutriční komplexy, které poskytují další péči;
 • relativně nízké náklady na finanční prostředky ve srovnání s rebarem.

Tónovaný šampon pomáhá neutralizovat žlutost a udržovat krásnou barvu vlasů

Jak si vybrat šampon žlutého šamponu?

Při nákupu šamponu věnujte pozornost následujícím položkám:

 • nepřítomnost amoniaku a oxidačních činidel v kompozici;
 • hodnocení a recenze zákazníků;
 • nápis "stříbrný šampon" od zahraničních výrobců a "Antiyellow" nebo "anti-žloutnutí" z ruských analogů na obalu;
 • Zkuste si vybrat šampon stejné barvy, jako je vaše základní péče;
 • Upřednostněte profesionální produkty péče o vlasy;
 • barevné prostředky (šedé nebo fialové).

Jak používat šampony?

Použijte výrobek podle pokynů na obalu. Obvykle obsahuje následující doporučení:

 • opláchněte čisté vlasy důkladně vodou;
 • aplikujte rovnoměrně po celé délce vlasů;
 • namočte kompozici několik minut (podívejte se na přesný čas na obalu);
 • Opláchněte důkladně teplou vodou.
 • naneste zvlhčující nesmazatelný prostředek.

Hodnocení tónovaných šamponů pro blondýnky

V této části článku považujeme nejoblíbenější šampony mezi zákazníky se žlutými vlasy.

Estel Professional Curex Color

Šampon Estelle je určen pro chladné odstíny blond. Vyrábí se pro použití v salonech, ale díky své dostupnosti se často používá doma. Šampon má tmavě fialový odstín, příjemnou nenápadnou vůni a konzistenci střední hustoty. Jako součást prostředků uvedených vitamín B5 posiluje vlasy a dává jim pružnost. Stejně jako všechny zbarvené šampony a balzámy, má značnou nevýhodu - zbarvuje vanu a ruce modrou, i když je snadno odmytá. Po nanesení šamponu je lepší použít masku nebo balzám, protože vlasy se zamotávají a vysuší. Nicméně, podle recenzí, tento šampon skutečně dokonale neutralizuje žlutý pigment.

MATRIX Celkové výsledky Barevné pozorování tak stříbrné

Tento šampon společnosti Matrix účinně eliminuje žlutý odstín vlasů. Dodává se v objemu 1 litr a 300 ml. Je třeba používat prostředky v rukavicích, aby se zabránilo zbarvení rukou a nehtů. Stejně jako všechny žluté šampony Matrix vysušuje vlasy, takže po nanesení je nutné aplikovat hydratační balzám nebo masku.

Londa Profesionální revitalizační šampon pro stříbro

Stínový šampon od firmy Londa je profesionální nástroj pro odstranění žlutého podtónového barvení vlasů. Tento purpurový šampon musí být udržován na čistých vlasech po dobu 3-5 minut a opláchnut teplou vodou. Výsledkem nebude příště dlouho - okamžitě si všimnete, jak se vaše prameny změnily od žluté až po popel. Zákazníci říkají, že efekt trvá až 2 týdny. Složení šamponu obsahuje levandulový extrakt, dává výrobku příjemnou vůni a péči o vlasy.

Koncepce Blond Explosion Color Shade Balzám

Stínicí prostředek proti zářivosti z konceptu je profesionální tónový balzám. To silně ovlivňuje barvené vlasy, v důsledku čehož zmizí žlutý pigment. K dispozici ve dvou podobách - "Pearl Blonde" pro "teplé" a "Arctic Blonde" pro "chladné" blondýnky. Po použití tohoto nástroje se vlasy stávají hladké a poslušné, nejsou zmatené a zbavují se nahromaděné statické elektřiny. Kompozice má přírodní složky, které se starají o vaše vlasy. Chcete-li dosáhnout intenzivnějšího odstínu, je lepší lépe udržet balzám po dobu 15 minut.

Schwarzkopf Bonacure Color Save Silver

Tento šampon Schwarzkopf dává vlasům stříbrný odstín. Konzistence média je tlustá, barva je tmavě modrá, ale během používání nepopsá povrch koupelny. Navzdory skutečnosti, že šampon neobsahuje žádné přírodní složky, vůně produktu je velmi příjemná a lehká. Výrobce slibuje, že nástroj nejen eliminuje žlutý odstín, ale také zvlhčí vlasy a normalizuje úroveň pH. Ale zákazníci si všimnou, že je lepší aplikovat masku nebo balzám po aplikaci šamponu.

Kapous Antiyellow Shampoo

Profesionální šamponová společnost Kapos vytvořená za účelem neutralizace žlutého pigmentu na bělených nebo šedých vlasech. Kompozice obsahuje panthenol a keratin, které mají příznivý účinek na strukturu vlasů. Po použití šamponu vypadají vlasy zářivě a dobře upravované, žlutý podtón zmizí. Tento tmavě fialový šampon se dobře pění a dobře voní.

Wella Professional Barevný doplněk Cool Blonde

Žlutý stínicí šampon Vella je na trhu dobře zaveden. Nejen, že účinně bojuje se žlutým pigmentem vlasů, nechává na nich krásný stříbrný stín, ale také se o ně stará. Tento nátěr je dokonale omyván, takže je odstín rovnoměrný. Stejně jako všechny výrobky z Vella, tento šampon má velmi atraktivní vůni.

Vyberte správný prostředek pro potírání žlutých vlasů podle doporučení tohoto článku.

Glitter šampon pro světlé odstíny blond Estel Otium Prima Blonde Shampoo

Glitter šampon pro světlé odstíny blond Estel Otium Prima Blonde je považován za skvělý způsob péče o barvené vlasy nebo přírodní vlasy všech typů různých délek.

Má prostředky inovativního systému Golden Pearl, keratinu a panthenolu, které společně dokáží jemně očistit, obnovit a zvlhčit vlasy, zdůraznit veškerou nádheru teplých odstínů na barvených a přirozených vlasech. Aminokyseliny, minerály a rostlinné složky mají velký účinek na strukturu vlasů a pokožky hlavy.

Po pravidelném používání získávají vlasy fantastickou elasticitu, lesk a kouzelné slunce. Kombinace s Glitter - balzám Otium Prima Blonde pro světlé odstíny vám umožní dosáhnout maximálního účinku. Vlasy fantasticky svítí a svítí, stávají se zdravými a silnými. Kromě toho získává příjemnou vůni.

Použití: Během aplikace je třeba používat rukavice. Aplikujte na mokré vlasy, masírujte po celé délce, nechte 5-7 minut na hlubší účinek, poté důkladně opláchněte. Používá se při péči o domácnost i salon.

Produkce: Rusko.

Značka: Estel Professional Oficiální stránky

Šampony pro blondýny od 400 do 1500 rub. Oli volba

Když jsem začal psát tento příspěvek, myslel jsem si - no, to hračka nyní vyjmenovat veškeré zázemí, které zabíjejí žluté barvivo, a musí být hodná holka. Ale stalo se to vykopnout trochu hlouběji - a začalo: proč je považováno za suché šampony purpurové? Mohu je používat každý den? Jak fungují? Obecně platí, že z tohoto počtu otázek mé barevné vlasy přirozeně stály na konci.

Ale díky těmto problémům jsem se ještě naučil něco důležitého a já se hned snažil podělit se o ně. Tady mi pomohla také Svetlana Yastremskaya, trenér značky Authentica (značka Kevin Murphy)

Jak fialové šampony mají žlutou barvu?

Nejlepší kosmetika 2018 na vás čeká

Přihlaste se k produktu Beauty Insider - a vyhrajte sadu produktů 40+, o kterých si myslíme, že jsou nejlepší!

Neroznačují to, ale maskují. "Fialové" šampony obsahují přímo působící pigmenty, které neutralizují žlutý odstín na povrchu. A ne na dlouho: většina z nich se umyje při prvním mytí, zbytky - po 1-2násobku.

Slyšela jsem, že purpurové šampony vysychají vlasy. Je to tak?

Ne Pigmenty nevysušují vlasy. Jen jeden nástroj nemůže vyřešit všechny problémy najednou - to je těžké, pokud jde o vytváření chemický vzorec „pro všechny“, a navíc nevhodné v komerčním letadlem. Šampon, který neutralizuje žloutnutí, nejprve neutralizuje žloutnutí. Výživný šampon - vyživuje. Ale tady je užitečné přečíst seznam ingrediencí - některé značky jsou přidány do fialové šamponu oleje běží a nádhernou barvu a lesk.

Jak často by měl šampon "pro blondýnky"?

Závisí na značce. Výrobci obvykle uvádějí na obalu, jak často používají své výrobky. Někteří to doporučují dělat 1-2 krát týdně, jiní - alespoň každý den. Proč je důležité dodržovat pokyny? Vzhledem k tomu, v případě, že fialový pigment na povrchu vlasů vytváří příliš mnoho, stane se to béžové nebo perlu a je šedavý odstín.

Musím úplně koupit celou "fialovou linku", nebo stačí mít jen jeden šampon nebo kondicionér?

Shampoo otevírá váhy vlasy, aby ji vyčistit od nečistot a klimatizace (nebo balzám kondicionér), které hustá a hladká. V jaké fázi neutralizujete žlutost - vaši volbu. Můžete použít fialový šampon s normálním kondicionérem, můžete udělat opak. Ačkoliv obecně značka nabízí řadu nejen z komerčních důvodů: šampon a kondicionér ze stejné série obvykle doplňují navzájem akci a lépe spolupracovat.

PURPLE SHAMPOOS: FEEDBACK

Stříbrný šampon pro chladné odstíny blond Prima Blonde, Estel

 • Aktivní složky: panthenol a keratin.
 • Sliby: obnovit strukturu vlasů, aby byly měkké a lesklé.

Když jsem je poprvé koupil, každý den jsem si umyl hlavu, abych zabila nesnášenou žlutost. Na konci, zabil jsem ji - ale s vlasy: mají do suché a lámavé, že konce musí být zkrácen, a kořeny - intenzivněji vyživují olej / balzám / masky. Ale z touhy zůstat blondýnkou mě to nezhojilo: přinesl jsem to, co zůstalo na hlavě, a pokračoval. Je pravda, že tentokrát jsem byl chytřejší a používám šampon podle pokynů: 1-2 krát týdně. Takže mějte na paměti: keratin a panthenol ve složení tohoto nástroje není tak hodně, že je vhodný pro každodenní praní. A mám na to důkaz.

Studený blondýnkový šampon Celkové výsledky Brass Off, Matrix

 • Aktivní složky: fortifikovaný olej.
 • Sliby: změkčení a lesk

Jakmile jsem slíbil, že když udělám hitparádu prostředků, které blondýnka potřebuje, bude to šampon jistě tam. Olej v kompozici výrazně změkčuje vlasy a dodává jim lesk, ale stále je potřeba nástroj používat ne více než 1-2 krát týdně, je kontrolován. Také jsem si všiml, že umývá dobře zbytky jasně růžového zbarvení, které jsem si v loňském létě s radostí užíval. Unavený z kreativních pramenů? Tento šampon, který vám pomůže.

Ceny: šampon - 569 rublů. pro 300 ml na místě matrix.ru

Šampon pro blondýnky Color Therapy Cool Blond Shampoo, Biosilk

 • Aktivní složky: Rooibos, extrakt z bambusu a bílkoviny z hedvábí
 • Sliby: chránit a vyživovat.

Obecně se mi líbí řada barevných terapií, Biosilk a díky tomuto fialovému šamponu. Je to tlusté, nasycené a chladné pěny. Na celé hlavě je opravdu dost kapiček a vlasy po této kapce jsou opravdu jako hedvábí. Můžete jej používat alespoň každý den. Jedinou škoda je, že láhev po celou svou účinnost ještě není věčná.

Šampon pro chladné odstíny světla a šedivých vlasů Cool Blonde Shampoo Morphosis, Framesi

 • Aktivní složky: pivovarské kvasnice, omega-6 mastné kyseliny.
 • Sliby: obnovit strukturu vlasů, hydratovat, zabránit dehydrataci. Pěkný bonus je pyramida chuti, jako skutečný parfém.

Olya: Nástroj je tenčí než všichni ostatní a dokonce se zdá být tmavší. Díky tomu můžete měnit odstín: pokud držíte šampon po dobu jedné minuty - získáte retušování světla, pět - již aktivní bílé třpytky. V každém případě, vlasy po použití - měkké a lesklé, a u kořenů - bez žloutnutí. Ale nevšimla jsem si zaslíbeného krásného aroma - šampon, myslím, že obvykle voní. Ještě těžké říci - co přesně. Pro mě, tak jen šampon :)

Skladby:

Šampon nalezených Brass Off, Matrix: Aqua / voda / eau, laureth sulfát, Coco-betain, distearát, chlorid sodný, kokosylamidu MIPA, laurylsulfát sodný, parfémovaná / vůně, Amodimethicone, benzoát sodný, hexylenglykol, Polyquaternium-7, Polyquaternium-10, Peg-40 hydrogenovaný ricinový olej, Ci 60730 / Ext. Violet 2, alicyklické zbytky kyselina, karbomer, BHT Trideceth-6, limonen, Hexyl Cinnamal, Linalool, benzylsalicylát, benzylalkohol, Cetrimonium chlorid, Ethylhexyl-methoxycinnamát, Glycine Soja oleje / sojový olej, tokoferol, acetát sodný, isopropylalkohol, hydroxid sodný Kyselina citronová.

Šampon pro blondýnky Barevná terapie pohodě Blond šampon Biosilk: Aqua / Voda / Eau, sodík C14-16 olefinsulfonáty, kokamidopropylbetain, akrylátové kopolymery kokamidopropylhydroxysultain, Fragrance (Parfum), Aspalathus Linearis výtažek z listů, maltodextrin Phyllostachis bambusoides oddenek (Bamboo) Extract, Ribes Grossularia ovoce (angrešt) extrakt, hydrolyzované hedvábí, panthenol, Quaternium-96, Rapeseedamidopropyl ethyldimoniumethosulfát ethosulfát, dipropylenglykol propandiol, dinatrium-EDTA, Polyquaternium-10, distearát, Steareth-4, Disodium Laureth-sulfosukcinát, fenoxyethanol Methylisothiazolinone, Bis-Diisopropanolamino -PG-propyl dimethikon / Bis-isobutyl-PEG-14 Kopolymer Polysorbát 20 Butyloctanol, kyselina glykolová, Hexyl Cinnamal, butylfenyl Methylpropional, benzylbenzoát, limonen, Linalool, PEG-150 pentaerythrityl tetrastearát, PEG-6 kaprylové / kaprinové glyceridy, Ext. Violet 2 (CI 60730).

Stříbrný šampon studené odstíny blond Estel Prima světlovlasý: voda, laurethsulfát sodný, dvojsodná kokosylamfodiacetát, PEG-7, glycerylkokoát, distearát (a) laureth-4, Polyquaternium-7, chlorid sodný, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, PEG-120 methyl glukózy trioleát, kokamidopropylbetain, panthenol, hydrolyzovaný keratin, syntetické barvicí pigment, kyselina fialová 43, parfém přísada, linalool, limonen, hexyl tsinnamal, kyselina citrónová, PCA sodný, niacinamid, methylchloroisothiazolinone.

Používáte fialové šampony? Co se vám líbí?

Tampónový šampon stříbřitý pro studené odstíny blond / Prima Blonde 250 ml

Značka: ESTEL PROFESSIONAL (Rusko)

Řada: PRIMA BLONDE - kolekce pro ty, kteří preferují odstíny blond
Položka Popis:

Šampon stříbrný byl speciálně navržen tak, aby jemně vyčistil vlasy, což mu dalo ušlechtilý stříbrný odstín. Žlutá nuance - zapomenutá, barva zůstává chladná, jasná a podmanivá! Aktivní přísady: Systém Natur Paral ve složení přípravku obsahuje panthenol a keratin, které přispívají k obnově struktury vlasů a poskytují jim jemnost a lesk. Purpurové pigmenty -.

Šampon stříbrný byl speciálně navržen tak, aby jemně vyčistil vlasy, což mu dalo ušlechtilý stříbrný odstín. Žlutá nuance - zapomenutá, barva zůstává chladná, jasná a podmanivá!

Aktivní přísady: Systém Natur Paral ve složení přípravku obsahuje panthenol a keratin, které přispívají k obnově struktury vlasů a poskytují jim jemnost a lesk. Fialové pigmenty - neutralizují žlutou nuanci Keratin - dává vlasům zdravý a dobře upravený vzhled, nasycené Panthenol s třpytem - obnovuje a hydratuje vlasy.

Jak používat: Aplikujte na mokré vlasy, masírujte, nechte 1-3 minuty na intenzivní expozici, opláchněte. Doporučuje se používat rukavice.

Pro blondýnky je nejlepším přítelem Estel šampon / stříbro.

S tímto šamponem se můj známý stalo po stejném balzámu.

Řeknu jednu věc, už dlouho jsem se neodvážil koupit - konzistence mě vyděsila, nebo spíše její tmavě modrá barva. Bál jsem se, že po použití šamponu budou mít vlasy modrý nádech, který jsem nechtěl.

Po prvním použití Estelle Silvery, šamponu odstínu, mé vlasy se nezměnily, ale získaly stín, který jsem chtěl. Staly se skoro popelem.

Dokonce i šampon mě líbí víc než ten samý balzám.

Na rozdíl od balzám, šampon se vyrovnává s žloutnutím lépe a rychleji.

Zanedlouho nebudu, je to mínus, pokud použijete změkčující balzám po šamponu, pak budou vlasy těžké.

Bottom line: Doporučuji blondýnám, kteří se usilují o barevné vlasy.

Moje péče o melirovanny vlasy

Dobrý den!

Myslel jsem na tento příspěvek již dávno - před několika měsíci, když jsem začal sbírat malou kolekci výrobků pro péči o vlasy. Skutečnost, že je zde potřeba zvláštní péče, jsem si uvědomila doslova hned po barvení, neboť mé obvyklé, měkké a nepromokavé vlasy se v doslovném slova smyslu změnily na slamě. Samozřejmě, jsem panikou a začal hledat nástroje, které by mohly vrátit mé vlasy zpět k životu. Bylo to 10 štěstí, které jste viděli na titulní fotografii.

1. Šampon pro chladné odstíny Estel Prima Blonde.

Používám ho jedním nebo dvěma šampony. Dobře umyl vlasy. Nepoužívám žádné stylové výrobky, nevyrábím olejové masky na vlasy - neusiluje se o pravidelné vlasy. Jeho konzistence je současně vodnatá a pěna není silná.

Vůně: celá série Prima Blond voní stejně příjemně - lehká kosmetická vůně, která na vlasy opravdu nezůstává.

Složení pro zájemce:

Já osobně nezasychám vlasy, nicméně nikdy ji nepoužívám sólo - nezapomeňte masku / balzám ze stejné série + později dvoufázové nezmazatelné. Po takovém "dělostřelectvu" nevidím žádnou suchost. Výsledek mi vyhovuje víc než. Vlasy jsou čisté, krásné a nejdůležitější - žlutý odstín chybí jako takový. Vždy se snažím udržet všechny výrobky této série na hlavě déle, abych dosáhl podobného efektu jako Granny Hair. Chci říci, že tento šampon (+ extra, péče ze stejné série) zcela neutralizuje žlutost c-highlightů z jakýchkoliv podmínek.

Termín užívání: od dubna 2016.

Cena: 450 rublů na 250 ml.

2. Stříbrný balzám pro chladné odstíny blond Estel Prima Blonde.

Balzám vypadá podobně jako stříbřitá maska, o níž budu psát pod - jasně fialová, hustá, voní jako sladké jablečné bonbóny.

Složení pro zájemce:

Používám ji ve dvojici se šamponem ze stejné linie, abych zvýšil efekt. Aplikuji malé množství balzámu (po celé délce) k čištění vlhkých vlasů. Silikony se okamžitě ucítí. Doporučená doba expozice na vlasy - 3-5 minut. Někdy jsem si déle udržela. Nepoužívám rukavice, ale to se odráží na nehty - balzám lehce odstíny (na krátkou dobu). Odvláknuje se z vlasů bez problémů, s lehkou pokožkou. Okamžitě se cítila, jak se balzám vyhladí a zvlhčí. Po tom, obvykle si mám vlasy s ručníkem a sbírat jejich ocas. Vysoušeč vlasů používám extrémně zřídka. Když vlas trochu vykousá v chvostu, rozpustí se, dal ji půl hodiny - trochu suchý a pokračuju k česání.

Ihned řeknu, že moje melirovanné vlasy nejsou porézní, ale hned po melirováni byly velmi suché, křehké, zvláště na špičkách. Samotný balzám neodstraní tuto suchost a nemůžu si vlasy skrýt bez použití klimatizace. Nedává mi dostatečnou vlhkost, změkčuje a vyhlazuje. Pro mě je dobrý pouze při odstraňování nežádoucího žloutnutí v krátkém čase (samozřejmě spárovaný s fialovým šamponem). Vypořádá se s tímto úkolem po dobu 5 až 5 minut v doporučených 3-5 minutách.

Termín užívání: od dubna 2016.

Cena: 450 rublů na 200 ml.

3. Stříbrná maska ​​pro chladné odstíny Estel Prima Blonde.

Vůně je podobná ostatním produktům této řady - candy-apple, sladké (v šamponu je výraznější). Na vlasy se nezdržuje, protože není samo o sobě perzistentní.

Konzistence je poměrně hustá - pokud otočíte nádobu, maska ​​nevyteče z ní, ale zůstane na místě.

Silikony jsou velmi citlivé, dokonce i v tom okamžiku, kdy si jen vezmete malé množství masky do rukou. A silnější - když ji začnete rozšiřovat přes vlasy. Krásně je klouže a okamžitě je změkne.

Používám hrdinku odpovědi 1 krát za 10 dní a pak se kamarádka z kadeřnictví zeptá, abych se k ní uchýlil ještě méně často, abych neztratil to nejlepší. Koneckonců, pokud je příliš usilovná k jejímu použití, z vlasů blond se může stát jen pěkně vlasy (i když s krásným stříbrným leskem).

Dávám to na celou délku vlasů (a někdy i na kořeny), nechte 10-15 minut. Vymyje se s malou námahou - vlasy sklouzávají mezi prsty a zdá se, že maska ​​není úplně umyta. Výsledek mi vyhovuje úplně.

1. V první řadě okamžitě odstraní nežádoucí žloutnutí.

2. Za druhé, suché vlasy změní na měkkou.

4. Pokryje všechny vlasy tenkým filmem, což je jakousi vyrovnáváním plynulosti.

5. Obnovuje vlasy "zabil" zvýrazněním.

Neřekl bych, že maska ​​vyživuje vlasy, ale obecně vylučuje "slaměk" na hlavě. Ano, určitě využiji dvoufázový nessyvashka po jeho použití, protože (nessyvashka) usnadňuje česání vlasů. Ona také přidává lesk na vlasy.

Spotřeba: Já osobně nemám moc, protože maska ​​je snadno distribuována do vlasů; Nepotřebuje hodně.

Složení pro zájemce:

Termín užívání: od dubna 2016.

Cena: 610 rublů na 300 ml.

4. Komfortní maska ​​pro blond vlasy Estel Prima Blonde.

Výrobek má sněhově bílou barvu s konzistencí zakysané smetany 15-20% a standardní chutnou vůní celé série Prima Blonde - jablečné pastilky.

Celkově je hrdinka odvolání v mnoha ohledech podobná fialové masce, ale existují určité rozdíly. Řeknu o nich.

Když aplikujete masky Comfort, stejně jako v případě fialové, silikony jsou okamžitě pociťovány, které suché barvené vlasy potřebují tolik. To může být bezpečně aplikováno na celou délku vlasů, dokonce i v blízkosti kořenů - nebude je pěnit. Líbí se mi skutečnost, že doba trvání masky Comfort není delší - 5-10 minut. Během této doby se plně podařilo zvlhčit vlasy, eliminovat suchost, vyhlazovat je, oživit a usnadnit následné česání.

Kumulativní účinek použití speciálních nástrojů je přítomen. Rozuměl jsem tomu, jak často potřebuji dvoufázový sprej po umytí hlavy. Pokud jsem zpočátku, když jsem poprvé začal používat masku Comfort, stále jsem se uchýlila k postřiku, ale teď, o dva měsíce později, mohu bez vlasů snadno vyčesávat vlasy. To znamená, že hrdinka odvolání dostatečně poskytuje snadné česání.

Složení pro zájemce:

Termín užívání: od dubna 2016.

Cena: 610 rublů na 300 ml.

5. Estel Prima Blonde bifázický lehký sprej na vlasy.

Vůně má nejjemnější, lehčí, ne sladkou, ale kosmetickou. Na vlasy nezůstane dlouho.

Dispenser nástroj dává nejmenší kapky, téměř mrak, nicméně, pevně stlačený.

Složení pro zájemce:

Aplikuji tento sprej různými způsoby - na mokré čisté vlasy a na suchu. Spíš jako suchý, protože zde je výsledek výraznější. Stříkání, ustupující od kořenů o 10 cm věnuji zvláštní pozornost špičkám. Výsledek je patrný ihned po vysušení spreje (po 3-5 minutách) -

 • případně suchá, je okamžitě vyloučena;
 • vlasy se stávají živými, velmi hladkými, výrazně pružnými, tekoucími;
 • sprej vyhlazuje vlasy, odstraňuje nadměrné plynatost;
 • netvoří těžší a špinavější vlasy;
 • může být používáno několikrát denně + další den, pokud se vlasy neznečistí;
 • Neřeknu, že dává vlasům nějaký druh lesku, ale svítí - ano;
 • působí jako tepelná ochrana - samozřejmě není plnohodnotná, ale je možné zcela vyschnout vlasy s vysoušečem vlasů v průměru (i když nyní preferuji pouze přirozené sušení)
 • dělá snadné česání - ano, ano a opět ano! Pokud jsou na špičkách vlasů navázány uzly (to se mi stane), pak se samozřejmě nerozkládají, ale obecně slouží jako spolehlivá asistentka Tangle Teaser.

Tady vypadají vlasy před a po použití spreje:

Termín užívání: od dubna 2016.

Cena: 450 rublů na 200 ml.

6. Hydratační sérum Kapous Dual Renascence 2 fáze.

Vůně syrovátky má velmi příjemnou a zároveň nepřetržitou vůni; na vlasech trvá několik hodin, což mě osobně dělá šťastným.

Konzistence spreje je zakalená modrá kapalina.

Na vinnou révu chybí lepkavost. Silikony jsou lehce pociťované (ale daleko od toho, co je v sérech / tekutinách pro špičky vlasů). Samo o sobě je sérum velmi lehké, což vám umožní opakovat se během dne. Je velmi užitečné - dávkovač je měkký, sprejuje produkt mrakem, v malých kapkách.

Je možné dát, ne silně ustupovat od kořenů - výrobek nebude zazhirnit je proto proto, že těžší vlasy jeden gram.

Obvykle se uchýluji k Capuse - jak po každém šamponování, tak mezi nimi. Důkladně pokropte suché nebo mokré vlasy, věnujte zvláštní pozornost špičkám a začněte česat. Samozřejmě, že jí zčervenání výrazně ulehčuje - její vlasy jsou méně zmatené, velmi hladké a lehce "kluzké". Okamžitě je zvlhčí po celé délce (ale přesto je stále žádoucí podávat špičky speciální látkou), odstraňuje plynatost. Výsledkem je vždy radost - měkké, živé, zdravé, tekoucí vlasy. Pokud srovnáváte fázi Dual Renascence 2 s podobným Estel non-praní (o kterém jsem řekl výše), pak vůdce pro mě je stále Kapous - dává mi více vlhkosti, měkčí, má hladší dávkovač, příjemnou vůni. Estel je dobrý, Kapous je nejlepší!

Abych byl upřímný, můj příjem není malý, protože jsem s tímto sérem důkladně "navlhčil" vlasy - asi 1 až 12 lisů na dávkovač při 1 použití.

Termín užívání: květen 2016.

Cena: 512 rublů na 500 ml, 429 rublů na 200 ml.

7. Stříkat balzám s hedvábnými bílkovinami a lněným semenem Barex Silk a lněným instantním kondicionérem.

Docela levný italský bifázický nesmazatelný bez krabice. Zásobník je opatřen ochranným víčkem; znamená stříkání pravidelně, velmi malé kapičky.

Instant Conditioner má nádhernou vůni květinového parfému - lehký, jemný a čistý zápach. Nepřetržitá, ale dlouhou dobu trvá na vlasu.

Konzistence postřiku je podobná všem podobným nepratelným látkám - bílé, zakalené kapalině (po smíchání fází). Pokud se na kůži potřísní, silikony se cíti a okamžitě se odpaří. Ani lepivost ani obsah tuku.

V akci mi rozprašovač dal od a do. Je těžké, abych po mytí pokládal vlasy - mokré i suché. Masky a balzámy zachraňují situaci, ale daleko od 100%.

Stříkám balzám po celé délce vlasů (po dobře protřepané láhvi) ve vzdálenosti 15-20 cm. Okamžitě zvlhčuje a při česání - a vyhladí vlasy, samozřejmě usnadňuje hřeben. Eliminuje "modřiny" a suché vlasy. Dává jim zdravý, zářící vzhled. Výrobek deklaroval přítomnost UV filtrů v kompozici, což je určitý plus v létě. Brzy budu mít jiný postup zvýraznění a kyselé Ph prostředky budou velmi užitečné pro zachování barvy pramenů.

Spotřeba: nejsem malý; Nemám politování na balzám a po dobu 1 až 10-ti dáním, bohatě zvlhčující vlasy. S takovým nákladem bude láhev stačit po dobu 2-2,5 měsíců pravidelného používání.

Složení pro zájemce:

Termín užívání: od června 2016

Cena: 1270 rublů na 200 ml.

8. Stříkací lesk pro spravedlivé vlasy Barex Permesse.

Mám to v loňském roce, abych se staral o vlasy, které ještě nebyly v létě barveny (obsahuje UV filtry). Není pronikán. Tento rok se začalo líbit víc.

Konkrétní takový sprej s aktivní složkou - katasranový abrazinový olej. Vůně - amatér. V prvních vteřinách vydává silně alkohol, o něco později - jakýsi hrubý, dokonce mužský vůně. Odolné na vlasy.

Konzistence spreje je bezbarvá voda, v níž se otírá ruka, v níž budete cítit silikony (a kde jsme bez nich?). Nelepivá a zdánlivě nemazaná, ale je stále snadné ji přehánět.

Ten rok jasně vykrmoval moje vlasy; V tomto - melirovannye ho rád radovat. Dobře zvlhčuje a vyhlazuje plynatost, dává velmi krásný lesk. Vlasy s ním neprůstávají, ale stanou se poslušnými a živými. Kombinování nezjednodušuje, protože bylo vytvořeno pro "konečnou mrtvici" - krásu blond vlasů. S tímto úspěšně zvládne. Líbí se mi to, i když ji často nepoužívám.

Náklady jsou malé - na koncích a polovině délky vlasů tvoří 2-3 vtípky a třepím je na vlasy.

Složení pro zájemce:

Termín užívání: od srpna 2015.

Cena: 1200-1300 rublů na 150 ml.

9. Ollin Omega-3 olej Omega-3.

Jeho jednoduchost mi připomínala trochu série kosmetiky pro malé princezny. Zásobník má ochranný kryt, jaký by měl být s těmito prostředky. Mimochodem, samotný výdejní automat se mi nezdá být vhodný - vydává příliš velké kapky peněz a neexistuje žádný způsob, jak to ovlivnit.

Konzistence se ukázala být přesně stejná jako u všech takových produktů - čistý olej velkoryse ochucený silikony. Zdálo se mi však, že hrubá síla s olejovou složkou je tlustá.

Prostředky mají velmi příjemnou a jemnou vůni parfumerie. Na vlasy však nezůstává dlouho.

V práci: Přitahuji k ropě, pokud jde o konečný dotek při kladení. Aplikuji ji v poslední fázi, kdy jsou vlasy již vysušené a česané. Třásím kapkou peněz do dlaní a vyhlazím si vlasy od středu jejich délky až po konce. V žádném případě se blížit k kořenům - tak olej snadno změní čisté vlasy na stojící. Hroty vlasů se zdají žít, začínají svítit, stávat se měkkými, pružnými a poslušnými; stejně jako vylévání vlasů.

Složení pro zájemce:

Termín užívání: od června 2016

10. Maska obnovující omyvatelný Indola Okouzlující olej.

Ona, stejně jako Kapus nebyla nesmazatelná, mi poradila moje přítelkyně, kadeřnice. Říkala, že dokonale obnovuje mrtvé vlasy. Věřím mému slovu pro svého přítele, proto jsem ho koupil. Prodává se ve dvou objemech - 750 ml (jako moje) a 200 ml (v nádobě).

První věc, která zasáhne místo, je vůně. Šikovně silná chuť. kávové sušenky, nějaký lahodný dezert a něco kosmetického. Aroma - WOW!

Konzistence masky je silná, hustá; zlatá barva s vysokým obsahem mikroskopického zlatého chiméru.

Je to velmi vhodné, protože to vůbec neteče. Okamžitě váží vlasy, zvlhčuje a vyhlazuje, což se projevuje již v okamžiku aplikace. Doba expozice závisí na požadovaném výsledku - pro hydrataci / výživu je možné ji použít jako expresní masku, která trvá jen minutu; pro zotavení - nechte 10 minut.

"Enchanting Radiance" byla vytvořena speciálně pro velmi suché a poškozené vlasy; normální, bude určitě tučný. Aplikuji ho pečlivě a vždycky se z kořenů vzdal o 5-7 cm - tj. pouze délka a tipy. Výsledek:

 • dokonale vyhladí vlasy
 • dává jim příjemnou těžkost a měkkost
 • dělá je odolné, naživu,
 • hydratuje a vyživuje,
 • obnovuje vlasy
 • dává krásný lesk
 • usnadňuje česání.

Pokyny říkají - "používejte 1krát týdně." V zásadě souhlasím s výrobcem - to stačí na obnovu vlasů. Častěji to není opravdu nutné, protože maska ​​skrývá objem vlasů. Tedy zde máte na výběr - buď poslušný, měkký a hladký; nebo - objemný, načechraný, tekoucí. Díky "okouzlujícímu záři" opravdu obnovíte poškozené suché vlasy, a nejenom změkčovat.

Složení pro zájemce:

Termín užívání: od dubna 2016.

Cena: 1100 rublů na 750 ml.

No, to byla moje malá kolekce péče o vlasy. Některé fondy se staly nepostradatelnou nutností, některé nebyly tak úspěšné; ale jsou všechny relevantní při péči o světlé a bělené vlasy.

Estelle šampon pro blondýnky

Šampon stříbrný byl speciálně navržen tak, aby jemně vyčistil vlasy, což mu dalo ušlechtilý stříbrný odstín.

Žlutá nuance - zapomenutá, barva zůstává chladná, jasná a podmanivá!
Systém Natur Parl ve složení přípravku obsahuje panthenol a keratin, které přispívají k obnově struktury vlasů a poskytují jim jemnost a lesk.

Fialové pigmenty - neutralizují žlutý odstín.
Keratin - dává vlasům zdravý a dobře upravený vzhled, nasycený lesk.
Panthenol - obnovuje a hydratuje vlasy.

Použití:
Aplikujte na mokré vlasy, masírujte, nechte 1-3 minuty na intenzivní expozici, opláchněte.
Doporučuje se používat rukavice.

Objem: 250/1000 ml
Výrobce: Rusko, Estel Professional

Recenze (3)

1 příspěvek

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

Top 5 žlutých vlasových šampónů

Charakteristika v žebříčku

Často se v důsledku barvení v bílém vlasu stává žlutá. Důvodem může být nedostatek odbornosti holičství, nesprávný tón nebo špatná kvalita barvy. K nápravě situace můžete použít speciální šampon pro blondýnky proti žluté.

V srdci odstínu jsou nachové a stříbrné pigmenty. Získání vlasů ovlivňují jejich strukturu. V důsledku této reakce zmizí žlutost a prameny získávají studený odstín. Chcete-li dosáhnout požadovaného účinku, šampon by měl být co nejaktivnější a současně bezpečný. Pro běžného kupce je obtížné zvolit si kvalitní produkt, proto doporučujeme věnovat pozornost některým doporučením:

 1. Obsah peroxidu vodíku a amoniaku není základem pro neutralizaci žlutého odstínu. Jedná se o škodlivé chemické prvky, které nepříznivě ovlivňují strukturu vlasů.
 2. Složení šamponu by mělo obsahovat stříbrné a fialové pigmenty. První může být rozpoznán nápisem na lahvičce: šedý šampon, stříbro. Je to nejbezpečnější a nejjemnější součást. S druhým musí být věnována pozornost. Pokud to přeháníte na vlasy, prameny se změní na fialovou.
 3. Nakreslete snímek na tónovém stole, který zobrazuje původní odstín a konečný výsledek po obarvení.
 4. Před nákupem spotřebitelských studií. Získejte pouze renomované značky.

V níže uvedeném hodnocení jsme zobrazili nejlepší anti-žluté šampony. Produkty byly vybrány na základě hodnocení uživatelů, počtu dotazů ve vyhledávači a uvedených doporučení.

TOP - 5 nejlepších nažloutlých šamponů

5 MATRIX CELKOVÉ VÝSLEDKY BARVA POUŽITÁ SO STŘÍBRNOU

Vysoce kvalitní nátěr proti žluté barvě. Vhodné i pro vyčištěné a melirovannyh, přírodní a šedé prameny. Účinně neutralizuje barvu slámy, což vlasům dodává chladnou záře. Výsledky lze pozorovat i po první aplikaci. Kromě opravy tónu má další péči.

Kupující ochotně doporučuje šampon blondům, jako jeden z nejlepších odstínů. Vlasy vypadají dobře upravené, nejsou zmatené, nestanou se suché, hřebeny dobře. Mnozí používají Matrix po dlouhou dobu a již se jim podařilo dosáhnout udržitelného výsledku. Samostatně si chci vzít na vědomí náklady. Za takovou kvalitní cenu je levné. Pozitivní zpětná vazba to potvrzuje. Nepochybně šampón OBSESSED SO SILVER má něco potěšit majitelům blond vlasů.

4 Koncepce Blond Anti-yellow

Nejoblíbenějším produktem značky Concept je šampon Anti-yellow tint. Má aktivní účinek na barevné prameny, čímž eliminuje žloutnutí. Neobsahuje amoniak a peroxid vodíku, což znamená, že je bezpečné pro zdraví. Obsahuje dva silné pigmenty: stříbrnou a fialově modrou. Jemně postihuje vlasy bez poškození struktury. Vytvoří ochrannou fólii, která posiluje kořeny a zesiluje prameny.

Spotřebitelé ocení šampon pro vynikající výsledky, pečující vlastnosti, ekonomickou spotřebu a rozumnou cenu. V recenzích píšou, že Concept účinně neutralizuje žlutou barvu bez poškození kudrlin, vyživuje a zabraňuje vzniku elektrolýzy. Po umytí se vlasy stávají měkkými a lesklými a stávají se přirozeně studeným odstínem.

3 Estel Prima Blonde

Značka Estel vyrábí vysoce kvalitní žloutný šampon, který nejen eliminuje odstín slámy, ale má také další pečující vlastnosti. Hluboce čistí vlasy, vyživuje pokožku hlavy minerály a vitamíny. V takové složité akci je hlavní výhodou drogy. Prima Blonde jsou klasifikovány jako profesionální nástroje. Perfektně sladí tón a chrání prameny před slunečním zářením.

Přehled šamponů pozitivní. Kupující zaznamenávají vysokou účinnost. Po první aplikaci je sotva patrné, ale pravidelné používání poskytuje stabilní výsledek. Spotřebitelé si všimli další výhody - obsahu složení balzámu a přírodních ingrediencí, které zajišťují snadné česání. Po mytí nevyžaduje žádnou dodatečnou péči ve formě masky nebo kondicionéru.

2 Londa Revive Blonde Stříbro

Šampon odstínů od společnosti Londa je díky své jedinečné kompozici rozšířen. Jako aktivní barvicí látka je přírodní extrakt z levandule. Účinně neutralizuje zlatý odstín bělených vlasů. Rychle působí a výsledek zůstává po dlouhou dobu. Doporučuje se pro použití jako prostředek primární péče.

Kupující přidělí drogu nejvyšší známky. Nenarazí kůži, dává kudrlinám přirozený stín, dobře se vstřebává a vydrží dlouhou dobu. V porovnání s podobnými prostředky existuje příjemná vůně. Po použití jsou vlasy měkké a šumivé, barva je jasná, nasycená. Londa - jeden z nejlepších šamponů pro blondýnky proti žluté.

1 Schwarzkopf Colour Freeze Bonacure stříbrný šampon

Není to poprvé, co německý výrobce prokazuje vysokou kvalitu a péči o zákazníka. Tentokrát byla naše pozornost oceněna šamponem Bonacure Silver Anti-Yellowing. Jeho výhody nejsou omezeny na neutralizaci nepříjemného odstínu bělených vlasů. Nástroj dokonale čistí a posiluje vlasy a aktivní vitaminový komplex jim dodává vitalitu. PH 4.5 pomáhá udržovat optimální rovnováhu vody a soli.

Opravdu vynikající kvalita a vysoký výsledek dokazují řadu pozitivních recenzí spotřebitelů. Schwarzkopf se stará o poškozené prameny, poskytuje jim chladný odstín, neobsahuje agresivní součásti. Díky speciální technologii je schopna obnovit vlasy na úrovni buněk, vracející svou přirozenou elasticitu, pružnost a pevnost. Možná je to nejsložitější šampon pro blondýnky.

Pro Více Informací O Suché Vlasy