logo

Hair spray Estel CUREX Versus Winter - recenze

Jsou vaše vlasy opět elektrizující? Nechoďte z domu ani v zimě! Zvláště často dochází ke statickému proudu vlasů v chladné sezóně: ​​pod čepicí, od dotyku syntetických materiálů, z nedostatku vitaminů v těle... Pokud je takový problém, musíte na tom pracovat. Přečtěte si pozorně, jak se zbavit elektrizovaných vlasů a učinit je poslušnými v ledové zimní sezóně a po celý rok.

Nejprve pochopíme, proč se vaše vlasy zvedají do nebeských výšin? Možná, že problém bude v této počáteční fázi vyloučen sám.

Příčiny statického proudu na vlasu

 • Časté používání vysoušečů vlasů a žehliček bez ionizačního efektu.
 • Pokud je venku zima a klobouk na hlavě, pak je to pravděpodobně hlavní příčinou elektrifikace. Snažte se vybrat si čelenku jiného typu nebo najít alternativu (šály, šály, kapuce).
 • Hřebeny vyrobené z umělých umělých materiálů prostě nemají rád vlasy a mohou způsobit, že budou chtít "odletět".
 • Syntetika je v oblečení nežádoucí. Noste halenky vyrobené z přírodních tkanin: vlasy nebudou jiskřit a obraz bude harmoničtější.
 • Příliš suchý vzduch je také škodlivý pro vlasy. Pít více vody, zvlhčit strukturu vlasů zevnitř!
 • Nedostatečná síla. Snad vaše vlasy nemají dostatek mikroživin. Často čelí dlouhosrstým děvčatům.

No, pokud dáváte přednost integrovanému přístupu k péči o vlasy - pokračujte v antistatickém přípravku! Na regálech obchodů najdete zcela odlišné verze antistatických vlasů pro libovolnou délku, strukturu a pro každou peněženku. Cena antistatických přípravků závisí na dostupnosti vysoce kvalitních silikonů. Zvažte nejoblíbenější značku výrobků s antistatickým účinkem.

Výrobky na vlasy s antistatickým účinkem

Dinosauři síťového marketingu v novém vývoji neustále stojí. Jejich řada produktů péče o vlasy Advance Techniques má antistatický sprej s efektem Winter Restore. Tento nástroj provádí základní funkce antistatiky.

 • Příjemná vůně.
 • Vychází dobře z hlavní funkce: rychle se zbavit vlasů "přirozeného magnetismu".
 • Mnoho cenných minerálů a živin rostlinného původu.
 • Demokratická cena (do 300 let.)

Estel Professional

Ve své řadě Estel také uvolnil statické protišokové přípravky Curex versus Winter spray. Má své vlastní charakteristiky:

 • Nástroj neváží vlasy, nevytváří špinavý efekt.
 • Dost na půl dne. Hodiny 5-6 - limit antistatického účinku Estelle.
 • Splňte své poslání 100%! Vlasy poslušné a na konci se nestaly.
 • Antistatický obsahuje proteiny, které posilují vlasovou šachtu.
 • Panthenol je jednou ze složek, která podporuje hojení ran a poškrábání, vyživuje pokožku hlavy.
 • Prostředek Curex Versus Winter dodává vlasům atraktivní objem, dodává vlasům hladkost a lesk.
 • Poskytuje pečlivou ochranu vlasů v chladné sezóně, a to i při absenci klobouku.
 • Mělo by to být v rozsahu 300 rublů.

Moroccanoil

Frizz Control od marockého výrobce má vyšší cenu: 200 ml prostředků stojí více než 2000 p. Hodnocení tohoto nástroje na internetu je většinou pozitivní. Dívky milují Moroccanoil za:

 • Výtažky marockého oleje v kompozici. Podporujte obnovu poškozených vlasů a vlhkosti.
 • V zimě a v létě - jeden lék. Relevantní a účinné v různých povětrnostních podmínkách.
 • Antistatický sprej od marockého výrobce je vhodný pro svou všestrannost: vhodné vlasy s jakýmikoli vlastnostmi a strukturou.
 • Účinnost. Pro úplné ovládání statiky budou vaše vlasy potřebovat jen pár kapek produktu. Vlastně za takovou cenu.
 • Nemávejte mastné vlasy. Účes vypadá svěží, prameny jsou měkké a poslušné.

Antistatická srst

Toni a Guy

Od možností rozpočtu až po drahé zahraniční výrobce. Slavná britská značka péče o vlasy Toni a Guy ignorovala milovníky poslušných vlasů. Tento produkt si můžete koupit v obchodě se specializací v Eldoradu nebo si ho objednat online za cenu o něco vyšší než 1000 r na 150 ml.

 • Zabraňuje elektrifikaci vlasů a neumožňuje rozdělení konců.
 • Chrání nejen před chladem. Takové tepelné účinky jako suchý vzduch, slunce a vítr se nebojí vašich vlasů a pokožky hlavy.
 • Jeden takový nástroj je vhodný pro všechny typy vlasů.
 • Vhodná láhev s malým sprejem pro kompetentní dávku antistatického přípravku.

Tigi Spoil Me Defrizzer

Tento nástroj s antistatickým účinkem patří mezi profesionály. Zpětná vazba zákazníků o něm je nejednoznačná, proto vám doporučujeme, abyste se řídili osvědčenými zdroji. Můžete si je koupit na internetu, cena je kolem 1500 r. Zde jsou charakteristické rysy antistatického Tigi Spoil Me Defrizzer.

 • Restyling funkce Pokud jste zvyklíte na mytí vlasů méně než jednou denně - tento nástroj vám slíbí, že vám pomůže snadnou instalaci i následující den po mytí.
 • Silný zápach. Citrusové poznámky v příchuti jsou příliš výrazné, aby vyhovovaly všem.
 • Cool balíček! Konstrukce lahve je navržena jako rukáv jasné kyselé barvy - nástroj se v ženské kabelce neztratí.
 • Lehká textury - nástroj nepřenáší vlasy, prameny jsou poslušné a měkké.
 • Tepelná ochranná funkce je velkým plusem pro antistatické. Vaše hříva je spolehlivě chráněna před jakýmikoli povětrnostními podmínkami.

A přesto, bez důvodu, vlasy nebudou elektrifikovány. Možná byste měli zkontrolovat jejich péči. Vyzkoušejte něco nového, nezastavujte experimentování (v rozumu) a určitě najdete svůj recept na perfektní účes.

© Autor článku: Lyudmila Alexandrova

Přehled oblíbených antistatických sprejů pro vlasy

Příčiny elektrifikace

Chcete-li pochopit, proč se kudrlinky nalije a proč potřebujete sprej z elektrizujících vlasů, musíte se obrátit na lekce školní fyziky. Pamatujete na elektrony? Jsou to části atomů, které působí jako dopravník elektrické energie. Když něco ztrácí elektrony, stává se pozitivně nabité a po přijetí se náboj změní na negativní.

Navíc následující faktory vedou k elektrifikaci kadeří:

 1. Použijte masáže nebo plastový hřeben. Je lepší upřednostňovat hřeben z dřeva - tento materiál má antistatický efekt.
 2. Špatné zdravotní problémy. Když se špičky rozštěpí, jejich váhy se navzájem volně sousedí, což vede k nahromadění elektrické energie.
 3. Syntetické oděvy a klobouky. Když umělé materiály přicházejí do styku se srstí, dochází k tření, což zvyšuje počet kladně nabitých atomů.

Poškozené a suché vlasy se s elektřinou příliš dobře nedaří. Když zimu přichází s chladným vzduchem, větrem a nízkou vlhkostí, kudrlinky ztrácejí elektrony a jsou pozitivně nabité.

Vzhledem k tomu, že prostředí neobsahuje dostatek vlhkosti, dochází k akumulaci náboje "+" namísto rozptylu. Tím se vlasy navzájem vzdorují, jako kdybyste se pokoušeli spojit obě strany magnetů.

Princip antistatiky

Každý antistatický sprej pro suché vlasy obsahuje silikon, glycerin a vitamíny. Tyto látky jsou velmi užitečné pro kadeře, protože při postřiku vytvářejí tenkou vrstvu, která má ochrannou funkci. Zabraňuje ztrátě vlhkosti a podporuje vlhkost.

Výsledkem je normalizace struktury vlasů. Stávají se poslušnějšími a přestanou elektrifikovat.

Jak si vybrat spray

Při výběru spreje je třeba nejprve věnovat pozornost složení. Kromě výše uvedeného glycerinu, silikonu a vitamínů má antistatický aerosol obsahovat následující živiny:

 • minerální látky, které zvyšují odolnost vůči vnějším faktorům;
 • oleje, které obnovují a posilují folikuly;
 • rostlinné výtažky.

Je lepší dávat přednost hypoalergenním prostředkům, jejichž použití bude eliminovat podráždění pokožky hlavy. Na těchto produktech bude odpovídající značka.

Hodnocení nejlepších značek

Dnes je trh s kosmetikou pro péči o vlasy přetížen nabídkami. Na jedné straně to umožňuje zvolit pouze efektivní řešení, na druhé straně - podstatně komplikuje proces nákupu.

Pro usnadnění úkolu jsme analyzovali produkty známých značek a řadíme mezi nejlepší nástroje. Všichni dělají skvělou práci se statickou elektřinou.

"Estelle"

Tato značka vyrábí celou řadu aerosolových kosmetických přípravků s antistatickým účinkem na kadeře. Obsahuje velké množství proteinových derivátů, posiluje vlasové kořeny a zvlhčující vlákna.

Složení přípravku Curex Versus Winter zahrnuje sprej, který podporuje rychlé hojení lézí na pokožce, což je zjevná výhoda. Nepochybnou výhodou tohoto produktu je rozumná cena.

Avon

Antistatická sprej "Zimní ochrana" od slavné značky kosmetiky značky Avon neobsahuje silikony, takže to nezpůsobí, že kudrlinky jsou těžší, čímž jsou vzdušné. Dokonale se vyrovná statické elektřině.

Aerosol má příjemný zápach, který zůstává na vlasu několik hodin. Má jen pozitivní hodnocení a je charakterizován jako jeden z nejkvalitnějších a nejlevnějších nástrojů.

"Maroko"

Vlasový sprej s regeneračním a antistatickým účinkem Fizz Control na bázi marockého oleje plní svou funkci 100%. Tento sprej poskytuje vynikající hydratační suché kadeře.

Značka je velmi citlivá na kvalitu svých výrobků. A to plně vysvětluje jeho poměrně vysoké náklady.

Další výhodou nástroje je schopnost ho používat nejen jako antistatický prostředek. Pomáhá také při řešení mnoha problémů s vlasy, včetně křehkosti a ztrát.

"L'Oreal"

Antistatický sprej "Double Elixir" z řady "Elsev" je navržen tak, aby eliminoval statickou elektřinu a rychle obnovil vlasy. Je vyrobena na bázi silikonu, který obaluje každý vlas, vytváří silný ochranný film.

Díky svým aktivním složkám (vitamínům a minerálním látkám) aerosol pomáhá posilovat a zvlhčovat prameny. Kromě toho normalizuje rovnováhu vody a lipidů a obnovuje poškozenou strukturu kadeř.

"Čistá čára"

Tato značka představuje trh s kosmetickou kosmetikou. Pozornost si zaslouží aerosol "Fito Care Utility". Název tohoto výrobku mluví sám o sobě - ​​nejenže eliminuje statickou elektřinu, ale také vyživuje vlasy užitečnými látkami.

Tento nástroj je vyroben na základě rostlinných výtažků, které obsahují důležité prvky pro zdraví kadeřnictví. Po použití jsou prameny perfektně stylovány, ne elektrifikují a jsou snadno hřebeny.

"Capus"

Aerosol Professional Styling Multi Spray 18 v 1 je všestranný výrobek. Je určen k pokládání, odstranění nahromaděné statické elektřiny, ochrany před vnějšími vlivy, vlhkosti a výkonu.

Rozstřikování nejen obaluje vlasy, ale vyplňuje poškozené oblasti, čímž obnovuje strukturu tyče. Má funkci tepelné ochrany a zabraňuje suchým kudrlinám. Doporučuje se používat na mokré pramínky.

Toni a Guy

Spray Anti-Static Control Mist Anti-Static Control slavné britské značky Toni a Guy účinně chrání vlasy před působením tepla. Kromě toho je živí mikroživinami a vitamíny, podporuje podmínky a usnadňuje styling.

Tento nástroj se stará o statickou elektřinu a je vhodný pro péči o dlouhé kudrlinky, které jsou náchylné k suchu. Příjemný bonus - zabraňuje průřezu špiček.

Láhev je vybavena pohodlným malým sprejem. Tak může být aerosol správně dávkován.

Domácí spreje

Kromě průmyslové kosmetiky existují také domácí spreje, které odstraňují statickou elektřinu ve vlasech. Jejich příprava netrvá dlouho. Současně nejsou efektivní ve srovnání s drahými značkovými výrobky.

Pro přípravu aerosolu s esenciálními oleji budete potřebovat:

 • 200 mililitrů vody;
 • 5-6 kapek ylang-ylang, levandule a růžových olejů.

Musíte všechny ingredience smíchat ve spreji. Splash podle potřeby. Skladujte při pokojové teplotě.

Chcete-li připravit citronový sprej, zvažte:

 • 100 mililitrů vody;
 • 2-3 lžíce citrusové šťávy.

Složky jsou smíchány v plechovce. Stříkat ze vzdálenosti 20 centimetrů.

Tento nástroj se doporučuje majitelům mastných vlasů. Vzhledem k tomu, že citron má sušicí účinek, aerosol se vyrovná s regulací rovnováhy vody a lipidů.

Zkuste to shrnout

Pokud máte problémy s úpravou vlasů kvůli statické elektřině, věnujte pozornost péči o ně. Jedním z důvodů tohoto chování kudrlin - nadměrná suchost a podvýživa. V tomto případě je potřeba použít speciální pěnové, vyživující a zvlhčující prostředky - masky, šampony a balzámy.

Problém se vyskytuje pravidelně? Pak antistatické spreje pomohou k jeho řešení. Můžete si je koupit v obchodě nebo si udělat doma.

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Dvě fázové spreje. Má antistatický efekt. Chrání vlasy před stresem při poklesu teploty. Obnovuje hladkost a hedvábnost vlasů, usnadňuje česání. Aplikace: silně protřepte. Stříkat na čisté, suché nebo mokré vlasy. Neplachujte.

Účel kosmetiky:

Hmotnost výrobku s obalem (g):

vlasový výrobek

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Sprejová péče Estel Curex Versus Winter Ochrana a výživa 200 ml. Estelle

Sprejová péče Estel Curex Versus Winter Ochrana a výživa 200 ml.

Sprej - Estelle Kureks Versus zimní péče - Ochrana a výživa vlasů s antistatickým účinkem.

Stříkací péče intenzivně zvlhčuje vlasy, obnovuje přírodní vodní rovnováhu, usnadňuje česání.

Kationické deriváty bílkovin posilují strukturu vlasů.

Modifikované siloxany pokrývají kutikulu, čímž jsou vlasy hladké a hedvábné.

Obsahuje panthenol, který vyživuje vlasy a pokožku hlavy.

Chrání vlasy před stresem při poklesu teploty.

Má antistatický efekt.

 • Popis
 • Charakteristiky
 • Recenze
 • Zeptejte se
 • Volitelné
 • Sprejová péče Estel Curex Versus Winter Ochrana a výživa 200 ml.

  Sprej - Estelle Kureks Versus zimní péče - Ochrana a výživa vlasů s antistatickým účinkem.

  Stříkací péče intenzivně zvlhčuje vlasy, obnovuje přírodní vodní rovnováhu, usnadňuje česání.

  Kationické deriváty bílkovin posilují strukturu vlasů.

  Modifikované siloxany pokrývají kutikulu, čímž jsou vlasy hladké a hedvábné.

  Obsahuje panthenol, který vyživuje vlasy a pokožku hlavy.

  Chrání vlasy před stresem při poklesu teploty.

  Má antistatický efekt.

  Můžete se zeptat na jakoukoli otázku, kterou vás zajímá produkt nebo práce obchodu.

  Naši kvalifikovaní specialisté vám pomohou.

  Další karta pro zveřejnění informací o obchodu, dodávce nebo jakýkoli jiný důležitý obsah. Pomůže vám odpovědět na otázky kupujícího a rozptýlit jeho pochybnosti o nákupu. Použijte to samo.

  Můžete jej odstranit nebo vrátit změnou jednoho klepnutí v nastavení součásti. Velmi pohodlné.

  Antistatika pro vlasy: zachráněné účesy!

  Klobouky, kapuce, šály a oděvy se nosí nad vrcholkem a mění hlavu na elektrifikovanou pampelišku? Nikdy znovu: koupit anti-statické vlasy a zapomenout na problém!

  Nejlepší antistatické vlasy

  1. Hydratační šampon Frizz-Ease, John Frieda

  Jediný šampon s antistatickým účinkem: bez vážení vlasů, aniž by je zbavil objemu, obaluje vlasy s bezvadným závojem, čímž zabraňuje nadměrnému tření a v důsledku toho výskytu statické elektřiny.

  2. Spray Anti-Static Spray Finishing, Alterna

  Suchý sprej okamžitě odstraňuje statické náboje z vlasů, i když jste v místnosti s nadměrně vysušeným vzduchem. Pozor: není rozumné používat sprej předem pouze v případě, že jsou vlasy již elektrifikovány.

  3. Spray Control Frizz Control, Moroccanoil

  Skvělá volba pro suché, nesourodé vlasy: kromě odstraňování statické elektřiny, sprej se stará o vlasy, vyhladí povrch a navrací zdravý lesk.

  4. Olej All-Soft Argan 6, Redken

  Aplikujte ji 2 hodiny před umytí hlavy jako masky, po umytí vlhkých vlasů - jako balzám nebo těsně před stylováním - jako tepelná ochrana. Ve všech případech vypadají vlasy luxusní a přestanou elektrifikovat, protože obsahují omega-6, arganový olej a keratin. Dobrý produkt na vlasy tak, aby neelektrizovali!

  5. Anti-statický sprej na úpravu vlasů Oribe Cote d'Azur


  Haze vlasů, která zabraňuje nadměrnému vysychání, absorbuje a neutralizuje všechny pachy, dává vlasům jemnou květinovou vůni, chrání vlasy před poškozením a negativním vlivem prostředí a odstraňuje statickou elektřinu.

  6. Sprej Italy Protect-ION, GA. MA

  Tepelný sprej obsahuje 14 přírodních ingrediencí, které chrání, vyživují a vyhlazují vlasy a zabraňují nahromadění elektrického náboje. Aplikujte bezprostředně před pokládkou!

  7. POHYBLIVÁ HLAVA Spoil Me Defrizzer, TIGI

  Lehce vonící sprej dělá vlasy zvládnutelnější, ideální pro styling, zlepšuje pružnost vlasů a má výrazný antistatický efekt.

  8. Sprej pro zimní péči o vlasy, Estel Professional

  Tento sprej je ideální pro mrazivé období: zvlhčuje vlasy, usnadňuje česání,
  posiluje strukturu vlasů díky bílkovinám, které obsahují, obsahuje panthenol, který vyživuje vlasy a pokožku hlavy a pomáhá rychle odstranit statickou elektřinu. Přijďte s vámi!

  9. Sprejový hydratační antistatický sprej, Avon

  Hydratační sprej na vlasy s antistatickým účinkem "Zimní ochrana" pro všechny typy vlasů řady Advance Techniques se dokáže vyrovnat se suchými vlasy, statickou elektřinou a výživou vlasů po celé délce. Použijte ji před odchodem z domu, její účinek bude trvat celý den!

  10. Spray Static Control, T-Lab

  Antistatické a stylové v jedné láhvi: sprej neváží vlasy a dává jim lesk. Kvůli panthenolu a rostlinným výtažkům tvořícím produkt, pečuje o vlasy, usnadňuje styling a zabraňuje elektrifikaci.

  Estel, nechte sněhový antistatický sprej, 100 ml

  O produktu

  2-fázový sprej. Má antistatický efekt. Chrání vlasy před stresem při poklesu teploty. Přírodní extrakt z rajčete a slunečnicový olej obnovuje hladké a hedvábné vlasy.

  Sbírka ESTEL LET IT SNOW je naplnění snu o vysoké kvalitě a okouzlující estetice vlasů v zimě. To je nádherný důvod, proč přinášet radost milovanému.

  Způsob použití:

  O značce

  Již za první desetiletí domácí značka Estel, oblíbená značka kadeřníků a jejich klientů, dává zdraví a přitažlivosti vlasům. Sortiment společnosti se skládá z mnoha sbírek různých produktů pro péči o vlasy, včetně více než 180 odstínů barviv na vlasy, kosmetiky pro zlepšení zdraví, stylingových výrobků a mnoho dalšího. Značka Estel vyhrál nejen ruský trh, výrobky této značky se úspěšně prodávají ve více než 150 zemích po celém světě.

  Sprejová péče pro vlasy s antistatikou Estel Curex Versus Winter

  Popis

  Modifikované siloxany jako součást Curex Versus Winter ošetřují pokožku hladkým a hedvábným vlasem. Obsahuje panthenol, který vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Chrání vlasy před stresem při poklesu teploty. Má antistatický efekt.

  Výsledek: Péče o vlasy intenzivně zvlhčuje vlasy, obnovuje přirozenou vodní rovnováhu, usnadňuje česání.

  Použití: Stříkat na čisté, suché nebo mokré vlasy. Neplachujte.

Pro Více Informací O Suché Vlasy