logo

Esvitsin pro vlasy: složení léku, princip účinku, indikace k použití

Při sledování krásy vlasů se mnoho žen a mužů řídí zásadou, že čím dražší, tím lépe. Toto tvrzení však není vždy pravdivé. Například Esvitsin pro vlasy je poměrně cenově dostupný nástroj, snadno se používá a obsahuje bohatou sadu minerálů nezbytných pro zdravé vlasy a normální činnost krevních cév, které je krmí.

Lék je lotion - tonik, který vyrábí tuzemská firma VioFarm v plastových lahvích o objemu čtvrtin. Esvitsin se liší od ostatních kosmetických přípravků pro léčbu alopecie a péče o vlasy. Podle odborníků člověk často trpí nedostatkem vitaminů, ale nedostatkem nezbytných minerálů. To platí zejména v offseason, kdy počet přírodních ovoce a zeleniny, které nebyly podrobeny tepelnému zpracování, prudce klesá ve stravě.

Podle informací poskytnutých výrobcem obsahuje složení společnosti Esvitsina:

 • chróm (ve formě soli chloru), minerál se podílí na metabolismu glukózy a podporuje její transport do tkáně, ovlivňuje také syntézu aminokyselin;
 • kobalt (ve formě chloridu) je sloučenina nezbytná pro to, aby buňky plně absorbovaly kyselinu askorbovou, která měla antioxidační účinek, ovlivňuje syntézu DNA a RNA, což je velmi důležité ve stádiu růstu nových vlasů z buněk v matrici vlasových folikulů;
 • mědi (také ve formě sloučeniny s chlórem), jako u kosmetologie, měď je nezbytná pro výrobu hlavního pigmentu pro barvení vlasů - melaninu, proto dostatečné množství zabraňuje předčasnému vzniku šedivých vlasů, navíc se tento prvek podílí na procesu tvorby krve, syntéze kolagenu a elastinu;
 • Mangan (součást Esvitsinu je ve formě chloridu), jeden z nejdůležitějších stopových prvků pro normální fungování všech tkání, ovlivňuje činnost endokrinního systému, podílí se na metabolismu lipidů a při vnějším působení mangan stimuluje krevní oběh a zlepšuje energetický metabolismus;
 • zinku (pro lepší absorpci je prezentován ve formě soli chloru) při ústní aplikaci zabraňuje problémům s reprodukčním systémem, ale jako součást léčiva Esvitsin pro vlasy kombinovaný s dalšími složkami má příznivý účinek na krevní oběh, zabraňuje aterosklerotickým změnám mikrovaskulatury podkožní tkáně pokožky hlavy, reguluje procesy dělení buněk ve vlasovém folikulu;
 • sodíku a draslíku (ve formě křemičitanových sloučenin), tyto látky poskytují aktivitu buněčných membrán, receptorů umístěných na jejich povrchu, udržují homeostázu extracelulárního prostoru;
 • Indium (ve formě kombinace s chlórem) je velmi vzácný minerál, vědci zjistili jeho hodnotu pro lidské tělo poměrně nedávno, stopový prvek má celkový tonizující a stimulující účinek na buňky, zajišťuje normální průběh metabolických procesů.

Koupit Esvitsin pro posilování vlasů v každé lékárně. A docela příjemné překvapení je cena finančních prostředků. Je to asi 150 rublů pro láhev o objemu 250 ml. Podle uznávaných trichologů slouží toto tonikum jako univerzální přípravek, který lze použít jak pro profylaktické, tak pro léčebné účely.

Při pravidelném používání v souladu s podrobnými doporučeními v anotaci má Esvitsin následující spektrum účinku:

 • zabraňuje vypadávání vlasů a pomáhá při léčbě plešatosti, zatímco může být kombinován s jinými léky;
 • díky účinnému stimulačnímu účinku vlasových folikulů na buňky se růst vlasů zrychluje, jejich vzhled se zlepšuje;
 • vlasové folikuly, kůže a krevní cévy v podkožní tkáni jsou nasyceny základními minerály;
 • chrání kadeře před tepelnými, chemickými účinky, přímým slunečním světlem, etiologickými faktory;
 • normalizuje mazové žlázy, zlepšuje stav vlasů, který je náchylný ke zvýšení obsahu tuku;
 • vyživuje suché, křehké, bez života;
 • zabraňuje lupům.

Získat drogu by mělo být pouze v lékárnách. Obsessive reklama na internetu, nabízí lepší kvality "export" možnosti Esvitsina - jen víc než podvod.

Další výhodou nástroje je možnost externího použití i požití. A jednoduše se nanáší na pokožku hlavy bez ředění, přidává se do "každodenních" šamponů a balzámů. Někteří lidé doporučují smíchat Esvitsin s stylovým sprejem, který chrání horký vzduch před vysoušečem vlasů, kleštěmi a "žehlení" pro curlingové prameny. Tato metoda aplikace je vhodná pro prevenci a celkové zlepšení vlasů, urychluje jejich růst.

Nicméně, s plešatostí, a ještě více s androgenetickou věkovou souvislostí, některé tření nebude postačovat. Trichologové doporučují, aby byl Esvitsin uvnitř jako komplexní minerální doplněk. Přispívá k nasycení těla všemi základními makro- a mikroelementy, slouží jako spolehlivé preventivní opatření proti avitaminóze a pomáhá vrátit vlasové folikuly do aktivní fáze růstu a zlepšené dělení buněk.

Esvitsin pro růst vlasů: způsoby použití, kontraindikace k použití

Nejjednodušší způsob, jak externí lék užívat v čisté formě. K tomu se roztok aplikuje na mírně navlhčené vlasy a rovnoměrně se rozšiřuje po pokožce hlavy a kadeře. Chcete-li zlepšit účinek, doporučujeme masírovat pomocí pravidelného česacího kartáče. V případě potřeby proveďte obvyklý styling.

Po aplikaci aplikace Esvitsin na růst vlasů nevyžaduje oplachování. Nedává kudrlinky mastné, neskladí je a dokonce usnadňuje modelování účesů.

Podle odborníků však jediné vnější použití drogy nestačí, zejména při plešatosti. Ke zpevnění vlasových kořenů musí být léčivo podáváno perorálně. Vzhledem k jedinečné minerální kompozici přípravku nejen pomůže vyrovnat se s alopécií, ale také zlepší metabolismus vody, soli, tuků, sacharidů a bílkovin, obnoví normální hormonální hladiny, zlepší mikrocirkulaci v cévách, aktivuje energetický metabolismus a zpomalí proces stárnutí.

Esvitsin ke stimulaci růstu vlasů by měl být vzat na lžíci před jídlem, pít hodně vody. Účinky drogy budou zcela odhaleny, pokud kombinujete její příjem s vyváženou stravou, zaměstnáním aktivních sportů. Kurz terapie je 2 měsíce.

Kromě toho, že stimuluje růst vlasů, Esvitsin také pomáhá vyrovnat se s křečovými žilkami, zvýšit krvácející dásně, vyléčit chronickou tonzilitidu. Jako součást komplexní terapie se doporučuje pacientům s vysokým krevním tlakem, patologií muskuloskeletálního systému a zvýšenou kyselostí trávicího traktu. Někdy se používá k léčbě závislosti na alkoholu a nikotinu.

Navzdory všem výhodám existuje jedna "léta v masti". Nástroj není registrován jako oficiální droga. A navzdory řadě ocenění se někteří obávají, že vezmou lék uvnitř. V tomto případě lze Esvitsin používat pouze externě a kapky Berech Plus, které se vyznačují i ​​bohatou minerální kompozicí, se mohou opít. Nicméně jejich cena je nepřiměřeně vyšší - asi 500 rublů na 100 ml.

Přípravek Esvitsin lze také přidat do všech zakoupených produktů péče o vlasy:

 • Šampon Rozměry jsou 3: 1 šampon a lotion, resp. Při této metodě užívání lze lék užívat denně několik měsíců. Nicméně po použití se nedoporučuje vysoušet vlasy vysoušečem vlasů nebo alespoň přepnout na studený vzduch.
 • Balzám Lotion se smíchá s balzámem ve stejném poměru (3: 1). V této formě je přípravek Esvitsin indikován pro zvýšení sekrece mazových žláz pokožky hlavy, lupů. Tento nástroj použijte následovně: omyjte vlasy šamponem a aplikujte balzám smíchaný s Esvitsinom, nechte jej 20-25 minut a opláchněte teplou tekoucí vodou.
 • Lotion - tonikum prakticky nemá žádné kontraindikace. Venku se nepoužívá pouze v případě alergické reakce na některou z jejích složek. Požití se nedoporučuje během období plodnosti a kojení, závažných patologických stavů ledvin a jater.

Pokud máte nějaké chronické onemocnění dříve, než systémové podávání přípravku Esvitsina byste měli poradit se svým lékařem.

Esvitsin pro vlasy: návody, recepty na přípravky na péči o vlasy s lotionem, výsledek aplikace

Pro běžné použití můžete také vyzkoušet samolepící masky. Jejich složení je poměrně jednoduché a přidání lotionu zvyšuje účinnost ostatních komponent a výrazně zlepšuje stav kadeří po první aplikaci.

Aplikujte přípravek Esvitsin na posilování pokynů pro vlasy, doporučuje se následující:

 • Smíchat v rovnoměrném poměru lopuch a ricinový olej, přidat lotion v poměru 8: 1 (jinými slovy, 1 čajová lžička Esvitsinu bude zapotřebí pro 8 čajových lžiček olejové směsi). Aplikujte rovnoměrně na vlasy po celé délce a pokožku hlavy, pokryjte přilnavým filmem, nasaďte jednorázovou čepičku a nechte hodinu. Umyjte teplou vodou a opláchněte vlasy šamponem.
 • Smíchejte lotion s jojobovým olejem v poměru 6: 1. Aplikujte také na vlasy a pokožku, nechte 60 minut. Důkladně opláchněte šamponem. Chcete-li zvýšit účinnost tohoto nástroje, můžete použít jakýkoli éterický olej (například citrus s tendencí k tuku).

Take Esvitsin pro výcvik vlasů dovoluje i uvnitř. V tomto případě působí lék na buněčné úrovni. Imunita je stimulována, všechny metabolické procesy jsou normalizovány. Minerální komplex je účinný při léčbě mnoha patologií, včetně chronických. Při vnější aplikaci se kudrlinky dostávají do zdravého lesku, jejich ztráta se zpomaluje, růst se zrychluje, ulehčuje stylování. Esvitsin také pomáhá vyrovnat se s lupinami, vyřešit problém zvýšených mastných vlasů.

Silný stimulátor pro růst vlasů: popis léku "Esvitsin", pokyny a pokyny pro jeho použití

Esvitsin se objevil na polici lékárny před několika desetiletími a okamžitě vyhrál zájem našich matek a babiček. Tato droga má široké spektrum účinku, není divu, že se používá i při řešení celulitidy.

Hlavním důvodem, proč získal takový úspěch, je jeho účinek, dosažený pomocí obnovy vlasů a aktivací jejich růstu.

Tento lék má vysokou kvalitu za své rozpočtové náklady, což je pro spotřebitele tak přitažlivé.

Esvitsin: kompozice lotion

Esvitsin má jedinečnou kompozici. Jaké jsou stopové prvky jako mangan, zinek, měď, chrom, křemík, indium a kobalt. To vše je nezbytné pro posílení vlasů a nehtů.

Je třeba poznamenat, že přípravek Esvitsin neobsahuje agresivní chemické látky a jiné nečistoty. Nástroj není hormonální, ekonomický z hlediska spotřeby a také má nízkou cenu, takže je k dispozici osobám, které patří do jakékoliv sociální kategorie.

Vedle výše uvedených mikroelementů obsahuje Esvitsin citrónové a mléčné kyseliny, síru, alkoholy, vitamíny vlasů. Nástroj lze použít jak uvnitř, tak i do šamponů a masky.

Navíc je přípravek Esvitsin indikován pro širokou škálu onemocnění, například anginy pectoris, parodontu a dokonce alkoholismus. Samozřejmě byste se neměli věnovat samoléčbě a pokud se rozhodnete použít k jakékoli nemoci, měli byste se nejdříve poradit se svým lékařem.

Co lze očekávat od použití?

Esvitsin stimuluje růst vlasů, na úkor aktivních složek je posiluje, což je lesklé a silné.

Lék je schopen během několika týdnů změnit vaše křehké a nudné vlasy na svěží vlasy.

Použití Esvitsinového lotionu však nezapomínejte na vitamíny pro vlasy a masáž hlavy, abyste dosáhli co nejrychlejšího a nejvýraznějšího účinku.

Lidé, kteří vyzkoušeli tento nástroj, si uvědomují, že jejich vlasy jsou méně zmatené a špičky se přestaly stříhat. Mnoho lidí navíc zaznamenává, že vlasy po použití přípravku Esvitsina zůstávají čisté.

Co bojuje a proč se ucházet?

Esvitsin našel větší využití v léčbě vypadávání vlasů. Pouze 7-10 komplexních zasedání užívání drog obnoví a posiluje vlasové folikuly. Složitá sekce předpokládá, že drogu nepoužijete pouze na pokožku hlavy, ale přidáte ji také do šamponů, masky a kondicionéry.

Problém plešatosti se Esvitsinem zachází o něco déle. Bude to trvat dlouho na léčbu ohniskové plešatosti, avšak s výše uvedeným integrovaným přístupem budete schopni dosáhnout pozitivního trendu léčby. K dosažení tohoto účinku bude lék muset trvat nejméně šest měsíců.

Při použití drogy budete také schopni sledovat, jak hladké a hedvábné se vaše vlasy stávají, stejně jako kolik se jejich růst zrychlil. "Esvitsin" stimuluje vlasové folikuly, což vede k aktivaci jejich růstu. Vlasy se stávají silnějšími a objemnějšími.

Také Esvitsin pomáhá dosáhnout eliminace seborrhy (lupů), zejména jeho mastné formy a dalších chorob pokožky hlavy.

Návod k použití: metody aplikace drogy

Pokyny obsažené v balení léku, bohužel, nemohou plně zobrazit všechny podrobnosti o jeho použití. Zvažte ty hlavní.

 • Nejjednodušší způsob užívání drogy je externí.

Jednoduše ji aplikujte na vlasové kořeny a na vlasy po jejím umytí. Vyplachování léku není nutné. Absolutně neleží spolu a neváží vlasy.

 • Pro dosažení rychlejšího účinku se doporučuje používat drogu uvnitř současně s externím použitím.

Zvláště zvláštní, ale v pokynech složení drogy chybí, proto se každý neodvažuje vzít neznámé prostředky dovnitř.

 • Chcete-li zvýšit účinek, měli byste přidat Esvitsin na šampony, masky na vlasy a kondicionéry.
 • Pro prevenci můžete použít malé množství léku na hřeben a provádět masáž hlavy. Takové postupy obecně posilují vlasy.
 • Aby se zvýšil účinek při aplikaci produktu na vlasy, přidávají se k němu různé tinktury, například infuze horké pepře.

Každý, kdo zažil kouzelný účinek této drogy na sebe, už ji nemůže odmítnout, protože Esvitsin se vyrovná i úkolům, které jsou na první pohled nerozpoznatelné.

Masky na vlasy s Esvicinem

Nejúčinnější maskou s Esvicinem na vypadávání vlasů je maska ​​s jojobovým olejem.

Jojobový olej, na rozdíl od jiných způsobů ztráty vlasů, je nezvyšuje a nezanechává vůni.

Pro masku budete potřebovat:

 • 3 polévkové lžíce. lžíce jojobového oleje;
 • 1 lžička. Esvicin;
 • pár kapek nějakého esenciálního oleje.

Olej zahřejte a přidávejte ester a esvicin. Aplikujte směs na vlasové kořeny a nechte ji 1-1,5 hodiny, poté opláchněte šamponem. Mimochodem, pro zvýšení efektu můžete přidat Esvitsin do šamponu.

Abyste zvýšili růst vlasů, můžete vyzkoušet masku s Esvitsinem a olejem z rýh a rašeliny.

Pro přípravu této masky smíchejte všechny tři složky ve stejném poměru a aplikujte na vlasové kořeny po dobu 1 hodiny, poté opláchněte šamponem.

Kde mohu koupit a jak se vyhnout padělání?

Předtím mohl být přípravek Esvitsin zakoupen v jakékoli lékárně, avšak dnes se stal vzácným. Mnoho lékárníků si ani neuvědomuje, že lék je stále vyráběn, a ujišťuje vás, že již dlouho přestal.

Esvitsin byste měli hledat v rozpočtových společenských lékárnách, kadeřnických salonech a obchodech na péči o vlasy. Nezapomeňte na místo, kde jste je zakoupili, abyste ji už nemuseli hledat. Bude to hezké koupit několik lahví najednou. Cena produktu je nízká a dosahuje maximálně 90-100 p. za láhev.

Nezapomeňte na skutečnost, že lék má trvanlivost, takže když si koupíte několik lahví najednou, vyčistěte, aby se nezkazil.

Kontraindikace

Lék nemá prakticky žádné kontraindikace, včetně rakoviny. Nicméně by nemělo být aplikováno na těhotné ženy uvnitř, protože může způsobit zrychlený vývoj plodu.

Esvitsin se rovnęž obrátí jak na muže, tak i na ženy, rozdíl v provedeném efektu prakticky neexistuje. Výrobek uchovávejte na temném místě chráněném před dětmi.

Někdy se prodlužuje doba skladování v produktu, což však neovlivňuje jeho účinnost. Chcete-li obnovit jednotné složení léku, stojí za to, že ho před použitím vytrepete.

Samozřejmě, Esvitsin - zcela neškodný přípravek, nicméně nedoporučujeme jej používat bez konzultace s lékařem. Také přísně dodržujte pokyny na obalu a v žádném případě nepoužívejte lék vypršela.

Recenze

Asi před dvěma lety jsem narazil na moji oblíbenou práci a okamžitě jsem se rozloučil se svým manželem. Kvůli stresu začaly vlasy vylézt ve svazcích. Tricholožník mi dal strašnou diagnózu "alopécie" a předepsal spoustu drahých léků a fyzioterapie. Ani to nepomohlo, vlasy byly už napůl zřetelné, já jsem byl zoufalý. Při hledání zázraku jsem narazil na internet a našel jsem ho. Také jsem jej objednal na internetu, protože jsem nemohl najít Esvitsin v lékárnách.

Vzala ji dovnitř, protřela se na pokožku hlavy a přidala do šamponu. Po třech týdnech vlasy přestaly úplně vypadnout a po dalších pár týdnech se na místech vypadávání vlasů objevují nové krátké vlasy.

Moje nehty se zpevnily, moje chronická osteochondróza prošla a můj spánek se normalizoval. Nyní je tato droga vždy v mém arzenálu krásy a zdraví!

Ekaterina Andreeva, 27 let

Zažil jsem těžkou léčbu seborey a potřeboval jsem posílit efekt. Tehdy jsem kojila a hormonální léky mi nevyhovovaly. Lékárník doporučil podivnou lahvičku s obrazem dívky s účesem od 80. let. Nikdy bych si nemyslel, že bych rád tolik účinku tohoto léku! Nejen, že jsem netrpěl lupinami po dobu 3 let, proto jsem se několikrát zesílil na vlasy! Přidala jsem ji do šamponu a pila uvnitř. Efekt - dobře, jen pohádka.

Valentina Prokopchuk, 32 let

Zázrak pro vaše vlasy

Esvitsin má nepochybně mnoho výhod. Nízká cena a bohatá kompozice z něj činí nepostradatelný nástroj pro péči o vlasy.

Droga by měla být použita v komplexu: vezměte ji dovnitř, protřepte pokožku hlavy a přidejte šampony a vlasové masky. Pro maximální efekt byste měli také udělat masky s Esvitsinem a rostlinnými oleji, například jojobovým olejem nebo lopuchovým olejem.

Esvitsin pro růst vlasů: jak to funguje a zda existuje účinek z použití

Jakmile vlasy byly pro ženu nejen ozdobou, ale také znamením zdraví, plodnosti, síly. Čas se mění, ale krásná, silná hlava vlasů stále zůstává v poptávce. Spravedlivý sex se všemi silami se snaží zachránit ji pomocí různých nástrojů, přístrojů. Problémy s kudrlinami se však vyskytují poměrně často. Dnes mluvíme o léku nazývaném "Esvitsin" pro růst vlasů, který eliminuje řadu problémů. Recenze trichologové, uživatelé jsou nejednoznační. Pokusme se objasnit situaci.

Jak to funguje

Esvitsin - toto je speciálně navržený lék, jehož složení obsahuje různé užitečné složky: vitamíny, stopové prvky, enzymy. Výrobce slibuje, že se během týdne zbaví problémů s vlasy. Je možné aplikovat prostředky směrem ven, uvnitř.

Lék odstraňuje alopecii (focální nebo difúzní alopecii), zvyšuje počet chloupků, zvyšuje hustotu vlasů, pomáhá zapomínat na lupy, snižuje sekreci kožního mazu, pomáhá zlepšovat strukturu pramenů.

Složení

Složení této drogy vynalezl ruský vědec Stanislav Tsivinský. Úplný seznam složek není znám, jelikož jde o tajné informace, které jsou chráněny podmínkami patentu.

Je to důležité! Vývojáři tvrdí, že všechny složky obsažené v léčivech jsou bezpečné, užitečné pro zlepšení lidského zdraví, splňují ruské normy kvality.

Na trhu se tento nástroj objevil v devadesátých letech, ale dodnes neztrácel jeho význam. Přísady aktivují ochrannou funkci těla. Lék obsahuje křemík, zinek, měď, mangan, indium, kobalt, chróm.

Nástroj má příznivý účinek nejen na kadeře. Je schopen léčit popáleniny, nemoci horních cest dýchacích, vysoký krevní tlak, křečové žíly, nemoci pohybového aparátu.

Indikace pro použití

Seznam indikací je poměrně rozsáhlý. Nástroj má příznivý účinek na téměř celé lidské tělo.

Droga může být použita:

 • posílit vlasové folikuly, růst vlasů;
 • léčba lupů;
 • dělá slabé kudrlinky silnější;
 • pomáhá v boji proti plešatosti;
 • jako komplexní doplněk ke zlepšení celkového zdraví, omlazení těla;
 • pomáhá zbavit se akné v dospívání;
 • užitečné pro zdraví mužů;
 • mohou být použity k prevenci orálních onemocnění;
 • má analgetický účinek v případě křečových onemocnění;
 • má regenerační vlastnost;
 • bojuje proti hypertenzi;
 • odstraňuje problémy gastrointestinálního traktu.

Pozor! Spektrum léku je poměrně široké, před použitím je nutné si přečíst pokyny.

Náklady na

Tento nástroj má demokratickou cenu, ekonomické využití a dostupnost. Esvitsin je ve formě kapaliny pro orální podání, balzám, tonikum, šampon.

Všechny produkty řady mohou být zakoupeny v lékárnách, v internetových obchodech nebo na oficiálních stránkách výrobce. Jejich cena nepřesahuje 200 rublů. Pozornost by měla být věnována vzhledu balení, protože existují případy padělání.

Kontraindikace

Tento léčivý přípravek obsahuje řadu kontraindikací pro použití:

 1. Složení, kvantitativní poměr složek jsou pečlivě vybrány, takže jsou obvykle dobře snášeny, nezpůsobují alergie. Existuje však takový faktor, jako je individuální nesnášenlivost komponent, u nichž nebude možné použití.
 2. Neexistují spolehlivé informace týkající se bezpečnosti používání během těhotenství a laktace, takže výrobce uvádí tyto faktory do seznamu kontraindikací. V tomto případě budou skvělou alternativou k nápravě přírodní oleje a lidové prostředky.

Fotografie před a po

Návod k použití

Esvitsin lotion se aplikuje externě k odstranění abnormalit pokožky hlavy, nelze ji užívat ústně. Chcete-li zlepšit vzhled účesu, urychlit růst kudrlin, je nutné aplikovat činidlo na kořeny každý druhý den. Není třeba umýt vlasy, dávejte nástroj úplně za sucha.

Balzám Esvitsin se používá v komplexní léčbě zvnějšku, uvnitř. Chcete-li dosáhnout nejlepšího účinku, odborníci doporučují konzumovat 1 čajovou lžičku 2x týdně ráno před jídlem.

Připravili jsme pro vás výběr účinné lékárny, která stimuluje růst vlasů. Můžete se s ním seznámit na našich webových stránkách.

Rada Esvitsin může být přidáván do šamponu při mytí hlavy v poměru 1: 4. Šampon může být používán nepřetržitě pro léčbu, prevenci onemocnění spojených s vlasy.

Výhody a nevýhody

Zjevné výhody používání přípravku Esvitsin zahrnují následující:

 • široké spektrum aplikací pro celé tělo;
 • demokratická cena;
 • snadné použití;
 • ne návyková, můžete požádat o dlouhou dobu;
 • zlepšuje strukturu pokožky hlavy;
 • nepřítomnost nepříjemného zápachu, lék vůbec vůbec necítí;
 • eliminuje obsah tuku v kudrlích;
 • léčí lupy.

Esvitsina má stále chyby (z hodnocení zákazníků):

 • nepohodlné balení bez dávkovače nebo spreje;
 • vlasy se mohou vyschnout;
 • úplný seznam složek není znám. To zaměňuje odborníky na vlasy a spotřebitele.

Esvitsin skutečně má pozitivní vliv na růst vlasů, pomáhá vypořádat se s mnoha problémy. Trichologové nazývají tento lék radikálním prostředkem pro potírání problémů s vlasy.

Růst vlasů pomůže růstovým aktivátorům:

"Použití Esvitsina na vlasy - kouzelná hůlka na vypadávání vlasů?"

4 připomínky

Doplňky kůže - vlasy a nehty - to je jako lakmusový test, který odráží stav lidského zdraví. Při patologických procesech v lidském těle a přítomnosti různých nepříznivých faktorů (stres, ekologie, špatná výživa, fyzická nečinnost) dochází k vnějším změnám, které se projevují ztrátou vlasů, zvýšenou křehkostí nehtů, celkovým projevem problémů s kůží.

Krása vlasů závisí na zdravotním stavu a správné péči o vlasy. Nejširší sortiment výrobků určených ke zlepšení stavu kudrlin je neobvyklým domácím lékem, jehož účinnost a jedinečnost potvrzují řada recenzí tricholů - Esvitsina.

Výsledky vnitřního a vnějšího použití přípravku jsou natolik působivé, že je třeba se lépe seznámit s vlastnostmi a způsoby užívání přípravku patřícího současně do skupiny kosmetických prostředků a potravinových přídatných látek.

Esvitsin je nejnovější certifikovaný kosmetický přípravek vyvinutý slavným ruským vědcem Tsivinskem S.V., který je určen ke stimulaci růstu vlasů na hlavě, k léčbě všech druhů alopecie a také ke komplexnímu zotavení lidského těla. Esvitsinová vlasová voda je vyráběna pouze výzkumným a výrobním podnikem Atlas-1, zatímco patentované složení je tajemstvím výrobce.

Ze složek deklarovaných vědci Esvicin obsahuje:

 • mikro a makronutrienty;
 • biostimulanty - enzymy ve stejné koncentraci jako v těle zdravé osoby;
 • organické kyseliny;
 • nízkomolekulární alkoholy.

Hormony, dokonce i v minimální koncentraci, nejsou přítomny ve složení léku. Terapeutická, bez vůně tekutina je téměř bez zápachu a má kyselou chuť kvůli přítomnosti kyseliny citronové a mléčné.

Výhody Esvetsin pro vlasy

Aplikace pro růst vlasů a pro léčbu plešatosti

Užitečné vlastnosti Esvetsin:

 1. Aktivuje růstové procesy a působí přímo na vlasové folikuly a kůži;
 2. Zastaví a zabraňuje vypadávání vlasů;
 3. Zlepšuje produkci chlupatých žárovek životaschopných prutů, což vám umožní zvýšit vlasy na zemi s alopecií;
 4. Posiluje pruty;
 5. Eliminuje špatně a špičky;
 6. Eliminuje lupy;
 7. Obnovuje strukturu kudrlin;
 8. Snižuje rychlost salinizace vlasů;
 9. Podporuje obnovu přirozené barvy na šedé vlasy.

Interní příjem Esvetsin pomáhá nejen při léčbě problémů s vlasy, ale má také následující pozitivní účinky na tělo:

 • posiluje imunitu;
 • léčí akné, akné a akné;
 • regeneruje pokožku v místech popálení;
 • normalizuje krevní tlak u hypertenzních onemocnění;
 • zlepšuje stav žil s dilatací křečových žil;
 • přispívá k rychlému zotavení rinitidy, nachlazení, tonzilitidy, akutních respiračních infekcí, SARS včetně chřipky;
 • obnoví strukturu nehtové desky;
 • zlepšuje stav kůže;
 • posiluje dásně a zastavuje jejich krvácení;
 • normalizuje procesy trávení, zlepšuje stav pacientů s onemocněním gastrointestinálního traktu (vřed, gastritida s vysokou kyselostí);
 • podporuje lepší vstřebávání vápníku a zabraňuje osteoporóze;
 • užitečné při osteochondróze a jiných patologických stavech kloubů;
 • omlazuje tělo na buněčné úrovni;
 • snižuje touhu po alkoholu.

Kontraindikace Esvetsin

V případě akutních a chronických onemocnění může být přípravek Esvitsin kontraindikován - měli byste se poradit s odborníkem, který vás pozoruje předtím, než ho vezmete uvnitř.

Za přítomnosti alopecie je žádoucí vyšetřit zkušený tricholog. Pacienti, kteří jsou náchylní k jakémukoli druhu alergie (drogy, jídla atd.), Je droga nežádoucí.

Jak používat lotion?

Pokyny pro použití Esvitsin pro vlasy říkají, že největší účinnost při obnově vlasů může být dosaženo současným užíváním léku ústy a místními pravidelnými postupy. Doporučuje se získat radu od zkušeného trichológa, který ukáže stupeň vývoje onemocnění a doporučuje individuální dávku přípravku Esvitsin.

Externí aplikace léku:

 1. Lotion pokrýval pokožku denně každý den nebo každý druhý den. Frekvence aplikace závisí na stavu vlasů a stupni alopecie. Postupy jsou pohodlnější při spánku, ale na tom nezáleží.
 2. Dále se kořenová zóna lehce masíruje prsty. Samomasáž poskytuje maximální průnik biologicky aktivních složek do folikulů.
 3. Prostředky se neumývají.
 4. Šamponování během léčby se provádí 1-2 krát týdně, v závislosti na typu vlasů (mastné kudrlinky jsou častěji omyté, suché, resp. Méně často).
 5. Doporučuje se používat organické šampony bez agresivních čisticích prostředků nebo domácích kompozic, např. Šampon pro vajíčka (do pěny dojdou 2 kuřecí vejce, zředí je teplou vařenou vodou a umyjí si vlasy).
 6. Pro zvýšení účinnosti terapie se během pravidelného šamponu přidává přípravek Esvitsin do jedné dávky šamponu v poměru 4: 1 nebo 2: 1.

Doporučení pro perorální podání

Léčivá tekutina konzumovaná každé ráno na prázdném žaludku před snídaní v lžíci. Tato část je přibližně jeden středně dlouhý sip. Případně se lék vypláchne pitnou vodou. Recepce není kratší než 3 měsíce.

Díky aktivování obrany těla se obnoví regenerační procesy a všechny druhy metabolismu, stejně jako saturace tkání vitamíny, minerály a dalšími bioaktivními živinami, vlasy, nehty a kůže.

Praktické zkušenosti trichlů a kadeřníků

Jak ukazuje praxe, používání přípravku Esvitsina pro vlasy je vhodné již dlouhou dobu, ačkoli první výsledky se stanou znatelnými po měsíci.

Minimální průběh léčby plešatostí je 12-16 týdnů. Se značným rozsahem alopécie se produkt nanáší do pokožky hlavy a požívá až 2 roky.

Při zvýšených mastných vlasech však pacienti pozorují výsledek za týden. V této situaci odborníci doporučují tření jedinečného lotionu ráno a večer po dobu 25-28 dnů.

Recenze z fotografie před a po aplikaci Esvitsina na vlasy neúprosně svědčí o jeho účinnosti. Hlavní věcí v terapii je, aby si pamatoval, že je nutné postup provádět pravidelně. Jen trpělivost a vytrvalost pomůže obnovit zdraví vlasů, sílu, lesk a hedvábnost, a když plešatost obnoví vlasy v plném rozsahu.

Esvitsin. Pokyny pro použití na vlasy. Recenze trichologové kde koupit, cena

Esvitsin je terapeutické a profylaktické činidlo pro vlasy s mnohostranným účinkem. Pomocí pokynů k použití můžete aktivovat důležité biochemické procesy, obnovit hustotu vlasů, lesk a hedvábnost, stejně jako zabránit plešatosti.

Nástroj má stimulační účinek, je patentován, je k dispozici v různých formách, používá se podle jednotlivých indikací a kontraindikací.

Složení a formulář pro uvolnění

Esvitsin pro vlasy (návod k použití je jednoduchý) je vyráběn ve formě bezbarvého roztoku na bázi vody nejvyššího stupně čištění. Vzhledem k tomu, že nástroj je patentován, není přesný vzorec výroby ani podrobné složení léčiva předmětem zveřejnění.

V podrobné studii farmakologického vývoje můžete zhruba zjistit, že složení je založeno na minerálních látkách:

 • chlorid měďnatý CuCl2;
 • chlorid zinečnatý ZnCl2;
 • indium chlorid InCl3;
 • křemičitan draselný K2Si03;
 • křemičitan sodný NaSi03;
 • chlorid kobaltnatý CoCl2;
 • mangan;
 • chlorid chrómu.

Kromě aktivních chemických sloučenin zahrnují kyseliny (mléčné, jantarové a citronové), nízkomolekulární alkoholy, síru, glycerin a biostimulanty. Esvitsin neobsahuje hormony. Všechny složky jsou účastníky nejdůležitějších procesů, které stimulují metabolismus a syntézu bílkovin. Tento efekt řešení má příznivý účinek na stav vlasů a těla jako celku.

Indikace pro použití

Svědka uvedená výrobcem je rozsáhlá, lék může být použit k léčbě problémů s vlasy, stejně jako k léčbě různých onemocnění.

Hlavní indikace jsou:

 • genetická sklon k plešatosti;
 • příznaky symptomatické alopecie;
 • alopecie a seboroické dermatitidy;
 • brzy šedivé vlasy;
 • zhoršená rovnováha tuku v pokožce hlavy, zvýšený obsah tuku;
 • pomalý růst vlasů, "spící" folikuly;
 • příznaky zhoršení struktury vlasové šachty, ztenčení, křehkost.

Kromě problémů s vlasy se roztok používá k léčbě:

 • onemocnění ústní dutiny - stomatitida, tvorba zubního kamene, kazu, gingivitida a periodontální onemocnění;
 • rýma, chronické bolest v krku, akutní tonzilitida;
 • léčba osteoporózy, artritidy a artrózy;
 • kašel na pozadí chronické akutní bronchitidy;
 • žaludeční vřed, chronická gastritida.

Biologicky aktivní, vyvážené složení prostředků Esvitsin podporuje celkové zdraví, zlepšuje stav vlasů a tělo jako celek. Pomáhá zlepšovat tón a imunitu, má omlazující vlastnost. Je také známo, že činidlo se používá při léčbě závislosti na alkoholu.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Esvitsin pro vlasy (návod k použití obsahuje řadu upozornění) má tonický účinek, ale s přísným dodržováním pravidel užívání a dávkování roztoku.

Při jeho určování v konkrétním případě je třeba vzít v úvahu kontraindikace:

 • těhotenství;
 • potravinové nebo lékové alergie;
 • kojení;
 • nesnášenlivosti nebo přecitlivělosti na jednotlivé složky kompozice.

Negativní nežádoucí účinky při použití roztoku mohou být svědění, pálení, zarudnutí kůže, alergie. Pacienti se sníženou imunitou by měli nástroj používat s opatrností a sledovat reakci těla.

U všech nežádoucích nežádoucích účinků se doporučuje zastavit nebo poradit s lékařem.

Účinek na tělo a vlasy

Roztok Esvitsinu má silný terapeutický účinek. Při správně zvoleném způsobu léčby a dávkování léku má posilující účinek na srst a tělo.

Příznivý výsledek je:

 • zpomalení procesu stárnutí;
 • zpevnění kostek, kostní tkáň;
 • zlepšení srsti a pokožky;
 • posílení imunity a stimulace metabolických procesů;
 • posilování vlasových kořenů, stimulace krevního oběhu a aktivace folikulů;
 • obnovení a zrychlení růstu vlasů v libovolném stupni plešatosti;
 • elasticita, hedvábnost, hustota kudrlin;
 • normalizace sekrece semen;
 • řešení problému lupů způsobené normalizací hydrobalance kůže;
 • Zabraňte delaminaci špiček.

Pozitivní výsledek byl zaznamenán i při dědičné alopecii. Pokud aktivně užíváte lék, procházíte celým kursem a profylaktickým sedáním, pak i při nadměrné ztrátě vlasů až do 30 let se pravděpodobnost léčení plešatosti mnohdy zvyšuje.

Způsoby použití a dávkování

Esvitsin je univerzální lék, ale pro efektivní léčbu nebo řešení estetického problému je nutné zvolit správný způsob aplikace a přísně dodržovat dávkování. Existuje několik způsobů, jak drogu užívat, v závislosti na problému vyřešeném.

Pro léčbu plešatosti, dědičné alopecie, obnovení hustoty vlasů:

 • aplikujte složení externě na vlasy, aktivně masírujte a třepte roztok do kořenů, neumyjte ho;
 • vezměte roztok uvnitř, abyste zvýšili účinek 1 polévkové lžíce. l 2-3 krát týdně.

Chcete-li obnovit rovnováhu vody a lipidů, snížit aktivitu mazových žláz a snížit obsah tuku:

 • Osvěžte vlasovou pokožku bavlněným tampónem namočeným v roztoku Esvitsinu;
 • při mytí vlasů přidáme činidlo do šamponu v poměru 4: 1 (4 díly šamponu pro 1 díl Esvitsinu).

Chcete-li se zbavit lupů, proveďte balicí postupy s oteplovacím účinkem:

 • aplikujte roztok na pokožku hlavy bez rozmazávání vlasů;
 • zabalte hlavu kloboukem a ručníkem na účinek lázně.

Aby se folikuly "probudily", lék může být podán orálně. Dávkování dospělých ke zvýšení účinnosti růstu vlasů - 1 polévková lžička. l 1 den za den. Tento způsob příjmu zabraňuje vypadávání šedivých vlasů, stejně jako ztmavnutí šedých vlasů. Podobná dávka a pořadí příjmu přípravku Esvitsin se používá s cílem obecného posilování těla, zlepšení tónu a imunity.

Chcete-li zlepšit celkový stav vlasů, můžete na masážní štětce aplikovat několik kapek Esvitsinu a každodenně masírovat hlavu, ošetřovat kořeny a následně provlékat po celé délce. Po takových jednoduchých postupech se vlasy stávají silnějšími a obnoví se zdraví a přirozený lesk.

Doba trvání léčby je od 6 do 12 měsíců. Po dokončení úplného kurzu je nutné pro preventivní účely postupovat s menší pravidelností.

Předávkování

Esvitsin pro vlasy je bezpečný lék s přírodním složením, neobsahuje hormony a syntetické látky nebezpečné pro zdraví. Pokud dodržujete pokyny pro použití, není možné předávkování nebo závažné nežádoucí účinky.

Mělo by se mít na paměti, že lék pomáhá bojovat proti nadměrné tvorbě tuku, takže roztok by měl být aplikován na příliš suché vlasy v poměru k šampónu nebo balzámu.

Použití Esvitsinu v různých formách

Jak používat lotion na vlasy

Zjevným výhodám používání přípravku Esvitsin v podobě lotionu je široká oblast a různé způsoby použití, snadné použití a také demokratické náklady na drogu.

Nástroj není návykový, bez zápachu, nemusí se po aplikaci nanášet.

Indikace pro použití vlasového lotionu jsou:

 • lupy;
 • prameny s vysokým obsahem tuku;
 • rozbitá tyčová struktura;
 • příliš tenké a řídké vlasy;
 • sklon k sezónnímu spadu;
 • tendence k odlupování špiček;
 • pomalý růst vlasů.

Stejně jako všechny ostatní léky je přípravek Esvitsin aplikován po konzultaci s lékařem. Když tricholog určí rozsah problému, vypočítá dobu trvání postupů, předepíše způsob podání a dávku přípravku.

Pokud se vyskytne problém plešatosti nebo nadměrné ztráty vlasů, aplikujte lotion tak, že:

 1. Pomocí štětce, bavlněného tamponu nebo jen rukou se pleťové mléko aplikuje na vlasové kořeny.
 2. Při aplikaci je nutné provádět masáž hlavy, pečlivě třepat přípravek.
 3. Pro lepší efekt můžete pokrýt vrchní část vlasů kloboukem a ručníkem. Termální procedura pomůže "probuzení" folikulů.
 4. Pro léčbu alopecie spolu s externím užíváním lotionu trichologové doporučují užívat přípravek Esvitsin perorálně, dvakrát týdně a 1 polévkovou lžíci. l na prázdný žaludek
 5. Minimální léčba plešatosti a obnovení zdravých vlasů s lotionem je 3-4 měsíce. Doba trvání léčby se liší podle jednotlivých charakteristik a hloubky problému.

Šampon

Jako takový není k dispozici samostatný produkt ve formě šamponu v původní sérii. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak používat přípravek Esvitsina, je smíchání roztoku se šamponem. Pro lepší výsledky je doporučeno přidat roztok do léčivých šamponů.

Doporučuje se vybrat výrobky z profesionální lékařské série na bázi extraktu z přírodních cibulí, kořene lopuchu, kořene kopytníků a kalamusů s přídavkem rašeliny nebo lněného oleje, pyrithionu zinku, bílkovin pšenice a dalších regenerujících, posilujících a vyživujících prvků.

Přidání roztoku esvitinu do léčivých šamponů zvyšuje jejich účinnost.

Pro výrobu hojivého šamponu stačí zředit obvyklé prostředky Esvicinu v poměru 1: 4. Jedná se o nejjemnější poměr, který bude vyhovovat všem typům vlasů. Aby se zabránilo vylučování sekrece semen a snížení obsahu tuku, může být poměr 1: 2 - dvě části roztoku Esvitsinu přidejte do dvou částí šamponu.

Balzám

Aby byl Esvitsin hojivý regenerační balzám, lze jej přidat k běžnému pečovatelskému agentovi. Čím vyšší je obsah roztoku Esvitsinu v balzámě, tím aktivnější jsou látky, které ovlivňují vlasy.

Je třeba mít na paměti, že pro suché vlasy typ by měl snížit kapacitu Esvitsina v balzámu. Dalším způsobem, jak aplikovat roztok jako profylaktický balzám, je sprejování výrobku sprejovou lahví.

Jak aplikovat na vlasy: pokyny

Esvitsin pro vlasy (návod k použití připojený k roztoku) proti vypadávání vlasů a léčbě alopecie se aplikuje následovně:

 1. Kompozice se aplikuje na pokožku hlavy bavlněným tamponem.
 2. Masírujte ho po celém povrchu a otřete roztok do kořenů.
 3. Vypláchnutí není nutné. Ponechte až do úplného vysušení a hřebete štětcem.

Doporučená četnost postupu - nejméně 3krát týdně po dobu 6-12 měsíců.

Pro vlasy uvnitř: instrukce

Esvitsin - univerzální droga, může být použit jak externě, tak ústně.

Použití řešení uvnitř vám umožňuje vyřešit různé problémy, ale je nutné, abyste prostředky důsledně přijali podle schématu:

 1. Pro posílení vlasů, léčba plešatosti a seborrhey Esvitsin ústně užívaná na 1 polévkovou lžíci. l 1 den za den.
 2. Pro větší účinnost je léčba prováděna v komplexu: externí užívání musí být kombinováno s perorálním podáním léku.
 3. Pro profylaktické účely je roztok odebrán v 1 polévce. l Jednou denně 2-3x týdně.

Recepty na masku na vlasy s Esvicinem

Chcete-li obnovit hustotu vlasů, sílu, zdraví a lesku, doporučujeme pravidelně připravovat výživné a hojivé masky.

Některé jednoduché a účinné recepty:

 • Chcete-li aktivně ovlivnit vlasové folikuly, míchat 1 polévkovou lžíci. l Esvitsina a 1 polévková lžíce. l tinktura horké pepře. Aplikujte směs na kořeny, zakryjte je kloboukem. Po 20-30 minutách masírujte kořeny kartáčem a pak omyjte kompozici. Tato maska ​​zlepšuje krevní oběh a vyživuje vlasové folikuly.
 • Esvicin zpevňující maska V misce míchat 1 polévkovou lžíci. kolečka a lopuchového oleje, přidejte 1 lžičku. roztoku Esvitsinu. Aplikujte na kořeny po dobu 1 hodiny. Pak opláchněte teplou vodou a medikovaným šamponem.
 • Maska proti ztrátě. Zahřejte 3 lžíce. jojobový olej, přidejte k přípravku 3 kapky esenciálního oleje a 1 polévkovou lžičku. Esvitsina. Aplikujte masku na bazální část po dobu 1 hodiny. Umyjte šamponem.
 • Obnova masky. Smíchejte 1 polévkovou lžíci. Esvitsina, rozpuštěný v lžíci vody 1 tablet mumie. Přidejte ke směsi pastu Sulsen (3 cm od zkumavky) a obsah oleje 2 kapsle vitamínů Aevit. Aplikujte směs živin na kořenovou část, rozetřete po celé délce, nechte 60 minut a poté opláchněte.

Kurz masky s Esvicinem - 15-20 zasedání 2-3 krát týdně. Po intenzivním průběhu se masky aplikují jednou za 2 týdny pro profylaktické účely.

Doba použití přípravku pro posílení a růst vlasů

Esvitsin pro vlasy (výše popsané pokyny pro použití) lze použít jak pro aktivní léčbu, tak pro prevenci problémů s vlasy.

Trvání užívání roztoku ve formě lotion, šamponu, balzámu nebo masky závisí na hloubce problému:

 • Při léčbě alopécie je doba trvání kurzu nejméně 6-12 měsíců.
 • Pro obnovení zdraví a hustoty vlasů - 3-4 měsíce.
 • Při užívání drogy uvnitř intenzivního kurzu není delší než 3 měsíce.
 • Pro profylaktické účely a předcházení infuzi je lék používán pravidelně, ale ne více než 2-3krát týdně.
 • Chcete-li dosáhnout viditelných výsledků, jmenovitě ukončení aktivní ztráty vlasů, seborrhea a urychlení růstu vlasů, oživení vlasů bez života a snížení sekrece kožního mazu, musí být Esvitsin aktivně užíván alespoň 2-3 měsíce.

Vliv drogy - recenze lékařů trichologů

Trichologové odhadují lék Esvitsin pozitivně, je účinný, má přirozené složení, pacienti nemají žádné nežádoucí vedlejší účinky. Vzhledem k tomu, že přípravek Esvitsin obsahuje mnoho užitečných složek, jejichž nedostatek v lidském těle způsobuje plešatost, má jeho použití příznivý vliv na celkový stav vlasů.

Na základě recenzí trichologů je použití řešení účinné pouze v komplexu a s pravidelným dlouhodobým užíváním.

Podle odborníků je nutné kombinovat vnitřní a vnější použití, pak za 2-3 měsíce se zlepší stav pokožky hlavy a vlasových folikulů, ztráta se sníží, seborrhea zmizí.

Léčivo je také účinné při léčbě těžkých forem alopecie. K dosažení viditelných rychlých výsledků doporučují lékaři předběžnou analýzu vlasů, aby zjistily nedostatek živin a stopových prvků.

Kde koupit a náklady

Esvitsin je domácí výrobek, všechny složky kompozice jsou levné, ale účinné. Náklady na drogu jsou poměrně demokratické, pohybují se od 150 do 350 rublů. Dříve bylo možné produkt koupit v každé lékárně, dnes však není snadné najít původní Esvitsin.

Původní výrobek lze rozlišovat od falešného zboží takto: oficiálním výrobcem je společnost Atlas-1, bílé plastové bublinky o objemu 250 ml. Také je třeba zkontrolovat označení pro přítomnost zlatých stuh, v jejich padělky, zpravidla ne. Produkt je možné zakoupit v internetových obchodech, které prodávají přírodní kosmetiku.

Esvitsin znamená vlasy, které se osvědčily jako účinné pro domácí použití, ale pouze v případě, že jsou k použití. Cena drogy je cenově dostupná, každý si ji může dovolit, ale při koupi si dejte pozor na falešné věci.

Návrh článku: Svetlana Ovsyaniková

Video na téma: Esvitsin - znamená číslo 1 pro vypadávání vlasů

Esvitsin a další tonikum pro pokožku hlavy:

Esvitsin jako nouzová pomoc při ztrátě vlasů:

Esvitsin pro vlasy - návod k použití. Prostředky na vlasy Esvitsin - fotografie před a po, recenze trilógů

Kosmetika pro léčbu a prevenci přípravku Esvitsin má různorodý účinek na biochemické procesy, které se vyskytují v lidském těle. Biostimulanty, které jsou součástí léčivého komplexu přípravku, jsou účinné při alopecii (plešatost), která zabraňuje procesu stárnutí.

Co je Esvitsin

Oblíbený přípravek na vlasy Esvitsin je cenově dostupný, zvládne svou hlavní funkci - posiluje kořeny a strukturu vlasů. Díky němu zlepšuje krevní oběh, výživu pokožky hlavy. Takový účinek zabraňuje vypadávání vlasů. přispívá k jeho růstu a oživení. Jako součást užitečných látek Esvitsinu pro vlasy neobsahuje hormony. Nepopiratelné výhody nástroje:

 • rozumnou cenu;
 • ziskovost;
 • výkonnost;
 • užitečné složení;

Esvitsin - výrobce

Akademik Stanislav Tsivinský vytvořil unikátní drogu, která se objevila na trhu v 90. letech. Výrobce Esvitsina nezveřejňuje úplné složení prostředků, jelikož tyto údaje jsou duševním vlastnictvím vynálezce. Komponenty, které balzámu poskytují široký rozsah účinků na lidské tělo, jsou plně v souladu s GOST Ruské federace a patent zaručuje vysokou kvalitu.

Esvitsin - složení

Práva duševního vlastnictví a patenty chrání složení společnosti Esvitsin před zveřejněním. Při dodržování obchodního tajemství má výrobce právo tak učinit. Na trhu s kosmetickými výrobky se tento nástroj nachází již dávno, během kterého získala popularitu a získala pozitivní hodnocení zákazníků. Balzám má vodní bázi, neobsahuje hormony. Přesně je známo, že kompozice obsahuje enzymy, které aktivují imunitní systém a makro- a mikroelementy nezbytné pro tělo;

Jak se Esvitsin pro vlasy

Balzám slouží k vyřešení problému vypadávání vlasů. V boji proti plešatosti jsou komponenty, které tvoří, schopné zesilovat žárovky za sedm dní. Chcete-li to provést, použijte ji třikrát denně, rozmazávejte kořeny. Chcete-li získat hmatatelný výsledek, doporučte interní užívání drogy - dostatek jedné lžíce na prázdný žaludek ráno. Pomáhá Esvitsinovi zbavit se lupů, snižuje mastné vlasy, zlepšuje strukturu, což je zvláště důležité pro dívky. Pro zvýšení účinku se lék aplikuje při lehkých masážních pohybech.

Esvitsin - lék na plešatost

Esvitsin je velmi účinný v plešatosti: použití uvnitř a ven zrychluje proces obnovy vlasů. Pro efektivitu je doporučeno ho smíchat se šamponem 3: 1, aplikovat na pokožku hlavy, držet 15 minut, lehká masáž. Podle recenzí vlasy přestanou vypadávat, stávají se hedvábnými, vypadají lépe ve fotografiích a v životě a žárovky jsou posíleny. Pokud je základem problému dědičná fakta, budete muset k životnímu prostředí používat kosmetický přípravek.

Lupa esvicin

Vědci prokázali přítomnost houby na pokožce hlavy, která má název "furfur" (Malassezia furfur). Je vinen z lupin, v tukovém prostředí se zvýšeným vylučováním kožního mazu se okamžitě rozmnoží. Tento jev urychluje odlupování horní vrstvy pokožky. Esvitsin se seborrheou houbového typu poskytuje rychlý výsledek: obnovuje lokální imunitu, vyživuje vlasové kůžičky a léčí pokožku. Nicméně je lepší kontaktovat trichlóga s problémem, který vám poradí, jak správně kombinovat léčbu a urychlit oživení.

Esvitsin pro růst vlasů

Vlastnosti balzámu jsou zaměřeny nejen na boj s plešatostí. Prostředky pro růst vlasů Esvitsin zlepšuje vzhled vlasů. Na základě recenzí je možné urychlit růst vlasů v krátkém čase. K získání výsledku se kořeny ošetřují jednou týdně. Mytí hlavy v takových případech není nutné, je třeba dát nástroj, který právě usuší a hřeben dobře vlasy. Chcete-li zvýšit účinnost lékařů, trichologové doporučují pití prázdného žaludku s lžičkou dvakrát týdně.

Esvitsin pro vlasy - návod k použití

Návod k použití obsahuje doporučení, ve kterých případech a jak aplikovat přípravek Esvitsin na vlasy. Se schopností obnovit metabolické procesy je schopen poskytnout včasnou pomoc. Univerzální balzám se vezme dovnitř a ven za účelem:

 1. zlepšit pohodu a omlazení těla;
 2. odstranění dospívajících akné;
 3. zvýšení síly;
 4. prevence kazu a parodontu;
 5. odstranit zuby;
 6. úleva od bolesti křečových žil;
 7. hojení ran;
 8. posílení vlasů, urychlení růstu;
 9. zbavit se lupů;
 10. hojivé oslabené vlasy;
 11. léčení alopecie;
 12. normalizace krevního tlaku;
 13. léčba gastritidy a žaludečních vředů;
 14. snížit touhu po alkoholických nápojích.

Esvitsin - jak aplikovat na vlasy

Návod k použití vám říká, jak aplikaci Esvitsinu aplikovat na vlasy. V případě plešatosti se balzám každý den aplikuje na vlasové folikuly bez vyprání. Doporučuje se umýt vlasy šamponem, zředit terapeutickým činidlem o 50%. Pro orální podání je třeba zvolit ranní hodiny, denně užívat jednu čajovou lžičku. Komplexní dopad přispěje k vymizení problému. Pro urychlení růstu vlasů a pletené cop různé hustoty a tloušťky, léčivo se aplikuje na délce vlasů, nechá se uschnout.

Esvitsin pro vlasy uvnitř

Esvitsin je užíván nejen pro léčbu základního onemocnění - plešatost, zhoršení vlasů, ale také pro bolestivé stavy těla. Aby se předešlo možným problémům, odborníci doporučují přidávat perorální balzám v požadované výši. Je nutné ho používat pouze po obdržení přesných lékařských doporučení, například:

 1. Pro zubní onemocnění - 1 polévková lžička. l třikrát týdně.
 2. Angina - 1 polévková lžička. l jednou denně až do zotavení.
 3. Křečové žíly - 2 polévkové lžíce. l denně po dobu 3 měsíců.
 4. Nemoci kosterního systému - 1 polévková lžička. l dvakrát denně po dobu 2 měsíců.
 5. Ulcer, gastritida - 1 polévková lžíce. l kurz 3 měsíce.
 6. Hypertenze - 2 polévkové lžíce. l třikrát denně po dobu 2 měsíců.
 7. Závislost na alkoholu - 2 polévkové lžíce. l dvakrát denně, kurz 2 měsíce.
 8. Omlazení těla - 1 polévková lžíce. jednou za den trvat měsíc.

Pro Více Informací O Suché Vlasy