logo

Jak udělat grécky účes s obvazem?

Řecký účes s obvazem, který si oblíbili hvězdy - Charlize Theronová, Christina Aguilera, Keira Knightley a Blair Waldorf, kteří s potěšením ukázali na červeném koberci. Proč jsme horší? Naučme se provést tento jednoduchý, ale velmi cool styl s vlastními rukama!

Kdo je účes?

Řecké ženy jsou přirozeně kudrnaté, takže tento účes vypadá perfektně na majitele kudrnatých pramenů. Ale v případě rovné vlasy nebudete obtížné dělat tento účes. Pokud jde o délku, také nezahrnuje zvláštní roli. Samozřejmě, že dívky se středními vlasy se s úkolem budou mnohem rychleji vyrovnávat, ale dlouhosrsté ženy budou muset pracovat déle, ale výsledek bude stejně dobrý pro ty i pro ostatní.

Nízká koncepce v řeckém stylu

Jedná se o jeden z nejjednodušších a nejčastějších účesů, které v létě lze vidět na každém třetím zástupci spravedlivého sexu. Provádí se pomocí čepů a elastického pásku. Kromě toho máte dvě možnosti.

Možnost 1 - obalování pramenů kolem žvýkačky

1. Nasaďte prameny štětcem a aplikujte na ně všechny stylingové přípravky (pěna, pěna, vosk). Doporučuje se, abyste v předvečer stylingu neumývali vlasy - čisté vlasy nebudou držet a účes se začne rozpadat.

2. Nyní položíme gumu.

3. Jak udělat grécky účes s obvazem? Pruhy v chrámech a v přední části kroucení do svazku, přeskočte pod gumičkou v zadní části hlavy. Konce vlasů vytahují a dolů.

4. Vybíráme dva identické prameny a stejným způsobem opatrně zabalíme naši hlavovou pásku. Nemohou se už otočit do svazku.

5. Zopakujte tuto akci se zbývajícími vlasy. Prostřednictvím žvýkačky musí být procházel každý pramen.

6. Vlasy, které spadají pod pružný pás, se otáčejí do lehkého opletení a obalují pružný pás, kolikrát to dovolí délka. Čím delší je kabeláž, tím delší bude paprsek.

8. Upevněte výsledek dvěma kolíky a fixujte vlasy lakem.

Také můžete sledovat možnost videa:

Možnost 2 - vkládání vlasů do kosti

 1. Broušení štětcem.
 2. Dali jsme na hlavě gumovou hlavu.
 3. Sbíráme všechny prameny v nízkém volném ocasu, ale nevážejte ho gumičkou, ale otočte ho do lehké turnajovky.
 4. Zvedněte postroj na dásně a položte ji do krásného svazku nebo válečku.
 5. Pro upevnění šroubů.

Tato instalace může být nazývána základna, neboť na její bázi můžete udělat mnoho dalších možností. Například, můžete přední prameny pouze zasunout do obruby a přitisknout zbytek vlasů do opletení nebo je nechat volný.

Slavnostní styling

Chcete vytvořit slavnostní účes řeckého stylu s obvazem? Není to otázka! S naší hlavní třídou se s tímto úkolem podaří vyřešit za méně než 15 minut.

Je řecký účes vhodný pro krátké vlasy?

Řecký účes s obvazem na krátké vlasy vypadá neméně stylově a je dokonce snazší provést než na dlouhých pramenech. K tomu je nutné, aby mokré vlasy byly namočené pěnou nebo pěnou a poté sušeny vysoušečem vlasů s difuzní tryskou. Nebojte se zkroucit prameny na kadeřnicích nebo curlingu. Dále proveďte instalaci a uveďte jako příklad hlavní třídu číslo 1. Samozřejmě, že v tomto případě nebudete mít dlouhý ocas volných vlasů. Jednoduše vytáhněte každý zámek pod rámeček a upevněte je kolíky.

Pokud jsou prameny tak krátké, že je nemůžete obalit s nimi, použijte je jako oddělovač mezi třtinami a velikostí vlasů, položených v náhodném pořadí.

Jakou obvaz si vybrat?

Obvaz je hlavním prvkem řeckého stylu, a proto musí být velmi pečlivě oslovena volba tohoto příslušenství.

 • Ujistěte se, že obvaz byl vaší velikostí - není uvolněný, ale není stlačen;
 • Tkanina obvazu by měla být přirozená - syntetická slipy na vlasy;
 • Šířka je dalším důležitým bodem. Dlouhé vlasy - široké příslušenství, krátké - úzké;
 • Nyní promluvme o barvě. Obvaz by měl být v souladu s rozsahem šatů, ale odlišuje se od barvy vlasů o 2 tóny. Pokud chcete, aby obruba byla nepostřehnutelná, zvedněte něco, co by odpovídalo. Nevíte, co zastavit? Ideální jsou pastelové odstíny, které napodobují zlato a stříbro.

V obchodě si můžete koupit obvaz, ale můžete to udělat sami.

Chcete-li to provést, budete potřebovat pravidelnou stuhu nebo pásek z bavlněné tkaniny (můžete stříhat staré tričko nebo jiné věci).

 1. Pomocí pásky změřte obvod hlavy.
 2. Měří kus pásku, jehož délka je dvakrát větší než obvod hlavy.
 3. Zapejte pásku v těsném postroji.
 4. Sklopte tento postroj na polovinu a uvolněte.
 5. Odvíjení obou částí pásky bude propleteno.
 6. Konce pásky jsou vázány do uzlů, takže svazek není zcela odvinutý.

Můžete také splétat pigtail tří nebo pěti kusů látky, šněrování nebo kůže - obecně zapínáme fantazii a vytváříme ji ve prospěch naší krásy.

Jen pár tipů od odborníků

Po vyzkoušení ruky několikrát se stanete opravdovým účesem v řeckém stylu. A tak, aby vám všechno po prvé fungovalo, zkontrolujte několik dalších tipů:

 • Pokud obvaz a snaží se dostat z hlavy, opravte jej neviditelné na obou stranách;
 • Pro účesy pro každodenní fit a skromné ​​doplňky, zatímco na dovolenou stojí za to postarat se o krásnou čelenku. Může být vyzdoben kameny, křišťály, broky nebo květy;
 • Při vytváření nízkého řeckého stylu mohou být některé prameny splétány do pigtails, což jim dává ještě větší šikovnost;
 • Řecký styl může být těsný a přísný, ale v ideálním případě by měl být uvolněn nějaké tenké kudrlinky. Tato možnost vypadá hravěji a přirozeněji;
 • Pokud používáte vlasy, pamatujte si na jeden důležitý bod - jednodušší obvaz, bohatší a jasnější vlásenka a naopak.

S účesem v řeckém stylu vás nezanecháte bez pozornosti mužů a vše podmanit svou vynikající chutí.

Řecký účes s obvazem pro dlouhé a krátké vlasy

Krásný a ženský Kuafyur pomáhá zdůraznit krásu a sofistikovanou chuť svého majitele. Ne vždy vytvořit šikovný styl trvá hodně času a úsilí a nejživějším příkladem je řecký účes s obvazem, je to velmi snadné udělat s pohledem na krok za krokem.

Výběr správného oblékání

Navzdory převládající stereotypům může být řecký účes proveden na jakýchkoli vlasy: krátký, dlouhý, střední. Hlavní věc - vybrat správné obvaz. Tradičně řecké ženy nepoužívaly model s gumičkou a vytvořily elegantní styl. Upřednostňovali tkaní hedvábných nebo bavlněných pásů na prameny. Ale pro takovou tvrdou práci vyžaduje zkušenost, zejména proto, že tato volba není vhodná pro silné a objemné vlasy.

Je mnohem jednodušší používat modely s pryžovými pásy. Jsou položeny na hlavu a slouží jako rám pro budoucí kvaše. Mohou být použity jak pro dlouhé kadeře, tak pro krátké. Základní tipy při výběru dressingu pro řecký účes:

 1. Tloušťka okraje závisí na výšce čela. Dívky se širokým obočím a se sníženými čelními laloky se nebudou hodit široké modely a postroje a majitelé vysokých čelo se o to nemohou starat;
 2. Nyní je velmi módní použít v účesu různé postroje a doplňky, které dodávají styl autentickosti. Někdy můžete vytvořit krásný obraz, stačí jen takovou dekoraci na kadeře;
 3. Ujistěte se, že dásně nepoškozuje hlavu, neměla by to být nepohodlí. Jinak po několika hodinách nošení účesů začnete migrénu kvůli nedostatku krve v mozku (tepny jsou ztuhlé).

Řecký účes s výkonovou technikou a krok za krokem

Každá žena se oprávněně považuje za bohyni, ale v rušném každodenním životě držitel krbu často nemá čas na komplexní make-up a dlouhodobý styling. Rychlá cesta ven nebyla dokonce nalezena moderními stylisty, ne, účes, který pomáhá okamžitě vytvořit nádherný a ženský obraz, byl populární ve starověkém světě.

A právě tehdy ženské bohyně používaly čelenky a speciální typ vlasového stylingu, který byl později nazýván účesem v řeckém stylu.

Co potřebujete pro řecký účes

Tento styl se zamiloval do žen přesně proto, že je poměrně všestranný, jednoduchý design a vhodný pro vlasy jakékoli struktury a délky. A s minimem příslušenství můžete vytvořit jedinečný obraz, dotýkat se a pokorit nebo dominovat a hrdý. Vysoce zdvižené vlasy dávají dívkám a ženám zvláštní milost.

Možná proto je to jeden z nejoblíbenějších a nejžádanějších účesů pro nevěsty a často viděný hvězdný styl na červeném koberci.

Řecké ženy byly vždy známé svým luxusním, tlustým a kudrnatým vlasem. Bez ohledu na rozmanitost řeckých účesů by měly být vlasy lesklé, bez dělicích konců nebo bez barvených kořenů. Kudrlinky - to je nezbytný základ pro vytvoření tohoto účesu, a pokud nejste s nimi obdařeni přírodou, určitě budete potřebovat:

 • vysoušeč vlasů s difuzorem, žehlení a curling pro vytvoření kudrlin, stejně jako kolečka všech průměrů a barev;
 • lehké vysoušeče vlasů s tepelnou ochranou a lak pro fixaci;
 • vlásenky, stealth a tenká silikonová guma;
 • čelenka nebo bandáž - hlavní a nepostradatelné příslušenství pro vytvoření elegantního a rozpoznatelného obrazu.

Obvaz musí být také pečlivě vybrán, založený nejen na slavnosti příležitosti, ale také podle typu obličeje a délky vlasů. Takže pro vysoký řecký účes se hodí čelenka s elastickým páskem. Eraser bezpečně skryté pod svazkem vlasů a poskytují silový styling. Ujistěte se však, že dásně pokrývají hlavu příliš těsně a nezasahují do krevního oběhu.

Dívky s vysokým a dokonale hladkým čelem si mohou vybrat co nejširší obvaz, ale majitelé nízké vlasové linie jsou nuceni zůstat na tenké a elegantní stuze. Pro řecký účes pro krátké vlasy je lepší vybrat obvaz ve formě tvrdého okraje s ornamenty.

Jak udělat krok za krokem řecký účes

Účes v řeckém stylu s obvazem na střední srsti (s fotografií)

Klasická verze tohoto stylingu - dlouhé kudrnaté kudrlinky, které se shromažďují v nízkém hrnci, oddělují se spadající prameny a krásná bandáž pro další fixaci vlasů. Ale s průměrnou délkou obzvlášť objemných kadeří, ale chci účes. A pak nás zbývá s jedním příslušenstvím - obrubou nebo obvazem. S pomocí variací obvazu můžete dosáhnout podobnosti s požadovaným stylem.

Bob s ramenními vlasy je nejen nejběžnější délkou, ale také nejvhodnější účes pro vytvoření takového účesu. A pokud přemýšlíte o tom, jak udělat gréckou účes s bandáží, pak je nejjednodušší začít s takovou délkou.

 • Curl nebo přirozené kudrlinky, vraťte se a položte obvaz. Neohýbejte na čelo dolů, jinak se bude plazit a zkazit nejen vzhled, ale také náladu. Můžete dodatečně zajistit stealth obvazu.
 • Získejte dočasné zámky na dásně a přesuňte se z chrámů na zadní stranu hlavy, zdvihněte každý pramen a rovnoměrně je položte obvazem. Každá sponka fixuje knoflíky a dodatečně posypeme lakem.

Kadeřník Řecký pletený bez obvazy

Krásné shromážděné účesy bez dalšího příslušenství jsou možné s délkou vlasů dostatečnou pro tkaní. Ačkoli někteří kvalifikovaní pracovníci dokáží propojit luxusní korunky na takové krátké účesy, že existují nějaké další čarodějnictví. No, co můžeš dělat, bohyně.

Řecký oplet je zvláštní typ tkaní, když samotné vlasy nahradí rámeček a oplet zdvihne prameny v blízkosti obličeje a kolem hlavy, což vytváří efekt hlavy královského fit. Ovíjka ve tvaru koruny vlasů je vyrobena na kudrnaté vlasy, ale kadeře by měly začít od poloviny délky vlasů.

Budou se nejen shromažďovat mnohem více, ale také získávají krásný lesk.

 • Proveďte kruhovou rozdělení na horní část dočasně zajištěných vlasů na horní části vlasce.
 • Pruhy v blízkosti tváře začínají tkát "spikelet" z pravého chrámu, přesunout se do levého chrámu, popadnout všechny nové prameny a tak přinést splétání na zátylku. Snažte se tkát co možná nejvyšší, aby šplouchání téměř uzavřelo dělení.
 • Opláchněte podobný oplet z pravého chrámu k zadní části hlavy a spojte všechny vlasy do čisté partie.
 • Pokud vaše vlasy nejsou příliš tlusté, vytahujte prameny opletení, abyste vytvořili iluzi objemu.
 • Můžete se natáhnout několik krátkých pramenů z obličeje nebo lehké kroužky kolem krku.

Můžete rozšiřovat účes s pomocí řeckého opletu, který lze splétat pouze před přední a na spánky. Zbytek vlasů, shromážděte ve velkém neopatrném svazku a zajistěte všechny knoflíky.

Popruhy - moderní a aktuální verze rychlého tkaní. Vlasy různých délky si zachovají tvar a objem dokonale a vypadají jemně a žensky. Řecký pletený pletenek je vhodný například pro účesy pro holky v mateřské škole v plesu. Účes se provádí na principu tkaní koruny, místo vlasového pramene několika vláken se vlasy otáčejí do pramenů a obtékají se po hlavě.

Hairstyle řecký ocas na jeho straně

Krásné, svěží vlasy jsou samozřejmě krásné, ale pamatujeme si, že v Řecku to vždy není jen horké, ale velmi horké. Možná to je důvod, proč se vlasy zvedly co nejvíce, a pokud se ocas ocitly, pak je položil na stranu. Pro tento účes budete potřebovat krásné pevné kudrlinky a originální doplňky.
Nejjednodušší možnost dokončení:

 • Oddělte pramen na korunu, podtrhněte ji hřebenem se vzácnými zuby a fixujte hromadu lakem;
 • hřebí se třesky a tvoří ze všech vlasů krásný ocas na boku.

Zde je další verze kombinující luxusní ocas v řeckém stylu a účes s koktejlem zdobený doplňky s květinovými motivy:

 • odložte všechny vlasy zpět a položte do nízkého ocasu lehký gumový pás;
 • začněte kroucení kudrlin na zadní straně hlavy tak, aby tvořily plášť pláště, umístěný diagonálně;
 • fixujte vlasy hřebenem, neodstraňujte konce vlasů, nechte ostatní obdivovat luxusní kudrlinky.

Můžete kombinovat řecký ocas s další tkaní:

 • Stříkat vlasy lakem na kořeny, aby bylo snazší vytvářet šle.
 • Položte si vlasy na levé rameno a začněte tkát pramínky z pravého chrámu, přes čelo a postupně si protáhněte vazbu na základnu budoucího ocasu.
 • Připojte opletení (končí za levým uchem) a prameny vlasů, které se nacházejí vpravo od krku a spojte je. Takovýto přídavný držák bezpečně upevní ocas na rameni.
 • Zakroucené kadeře na žehličce nebo navíjení.

Svatební účesy v řeckém stylu

Takový styling je nejoblíbenější a nejvíce požadovaný během svatebních obřadů a vynikající a romantickou možností pro ples. Vyberte si obvaz, který se bude překrývat s designem vašich šatů nebo příslušenství a zkuste zvládnout jednu z možností pro krásný styl s kadeřemi.

Bandáž:

 • nasaďte si obvaz a ujistěte se, že je správně a pohodlně umístěn na hlavě;
 • oddělte vlasy od krku a obalte obvaz, všechny přilepte vlasy;
 • otočte zámky vlasů z chrámů do světelných svazků, vteřte do svazku a lehce je položte;
 • vytáhnout několik malých zámků do chrámu a vytvořit lehké kudrlinky z nich.

Vysoké objemové účesy se často nazývají Heterian účes. Ačkoli název stylu nemusí být zcela vhodný pro nevěstu, ale volumetrický uzel vypadá neobvykle půvabný, přes jeho velikost.

Tento krásný styl kombinuje několik tkacích technik a možností účesu s bagelem a provádí se na poměrně dlouhých vlasech (až do středu zad a déle).

Vysoký účes:

 • oddělte pramen od rozkroku a přitiskněte trojzávitkovou opletení po celé délce a dočasně zajistěte oplet pružným páskem;
 • dělejte totéž na druhé straně rozdělení a vytáhněte prameny z opletení tak, aby vypadaly větší;
 • shromážděte vlasy v nízkém ocasu tenkým elastickým páskem, zvedněte ocas, pod ním položte bagel a vše zabaľte do velké kýty;
 • zajistěte design s kolíky a stealth;
 • od pramene nad ušima, přitiskněte malé svazky a přivede je k uzlu;
 • Vložte pletenku na uzel a zde můžete použít krásné a elegantní příslušenství pro montáž.

Video o řeckých stylů a doplňcích

Řecký oplet z volumetrických kadeří na zádech je jednou z variant neustále se měnícího účesu. Tento styl neustále zahrnuje všechny trendy svatebních účesů a zároveň zůstává elegantní a ženský.

Galerie krásných fotografií s stylovým řeckým stylem pro různé délky vlasů. Můžete si vybrat nejen možnost položení, ale také pečovat o krásné příslušenství.

Základní verze účesu v řeckém stylu s obvazem a zavedená pro její zámky. Pro tenké vlasy, varianta s postroje je perfektní, vlasy budou nejen držet lepší na pásku, ale také vypadají více objemné.

Jak udělat řecké vlasy + 17 fotografií + pokyny krok za krokem

Dnes vám řeknu, jak řešit řecko.
Pokud upřednostňujete krásu, eleganci a romantiku - řecký účes je pro vás ideální. Bude vhodné ve všech případech: svatba, prom, chodit do divadla nebo do kina, procházky s přáteli apod.
Jak se provádí řecký účes?

Je to docela jednoduché. Pokud získáte trochu trpělivosti, můžete to udělat doma.

Pokud máte dlouhé kudrnaté vlasy - máte štěstí, můžete se dostat do práce bez přílišné přípravy. Chcete-li, aby se vlasy na pravé přírodní vlasy, pak nejprve budete muset kroutit je s kuličkami nebo kleštěmi, ne hřeben. Jako příslušenství můžete použít cokoli. Mohou to být sponky na vlasy, vlasy, kraby, prsty, obruče, stuhy atd. Hlavní věc - nepřehánějte ji dekorací.
Existují různé možnosti pro vytvoření řeckého účesu. Zohledneme nejpopulárnější:

- Řecký uzel. Nejjednodušší a nejvíce elegantní volba. Potřebujeme knoflíky a stuhy. Rozdělte vlasy na rozdělovací čáru, položte kudrlinky a sbírejte je v těsné hřebíku v podobě lichoběžníku v zadní části hlavy. Tento účes můžete upevnit kolíky a úzké stuhy. Můžete si také udělat prakticky podobnou možnost, měla by se nacházet pouze spousta vlasů, téměř na úrovni krku. Tato volba je krásné jméno Korimbos.


- plátky melounu. Také docela jednoduchý účes s stuhami. Počkejte od čela a položte si vlasy na vertikální "plátky" na zadní stranu hlavy. Za těmi vlasy, které sbírají dvě stuhy, není příliš těsné.


- Apollo luk. Zámky po stranách po obou stranách mírně klesají na čelo čela a jsou upevněny za zadní částí hlavy spolu se všemi vlasy. Zde vložte krásnou sponku na vlasy nebo gumičku s květinou. Tato volba je vhodná například pro večerní šaty.


- lampadion. Komplikovaný účes, ale pokud se snažíte pochopit, můžete to udělat sami. Začněte rozdělit vlasy na rovnou část. Udělejte pramen na zadní stranu hlavy a fixujte ji páskou na kořeny vlasů. Poté začněte otáčet pramen do elegantních kadeřů s podlouhlým tvarem. Konce zbytku vlasů se krouží stejným způsobem, pak se rozdělí na samostatné prameny a fixují se. Připojte je k zadní části hlavy k hlavnímu zvlnění pomocí čepů. Špičky všech vlasů ve svazku a připevněte například tenkou barretou. V tomto provedení můžete jako dekoraci použít diadém.


- účesy. Jednoduchý, ale originální. Sbalte si vlasy v housce pod hlavou a vložte je do síťoviny. V tomto případě vlasy na chrámech mohou spadnout romantické kadeře.

- Řecký ocas. Shromážděte zkroucené vlasy na vrchní část hlavy a poté je položte na zadní stranu dlouhým ocasem. Vezměte dlouhé korálky, stuhu nebo krajku a přetáhněte vlasy po celé délce. Máte klasickou verzi řeckého účesu.

Prezentované ukázky stylingu jsou vhodné především pro dlouhé kadeřavé vlasy. Nebuďte však rozrušeni těmi, kteří mají střední délku. Můžete experimentovat i vy.

Jak udělat řecký účes na krátké vlasy?

Například, tato možnost: kadeře vlasy příliš mnoho, vzít prameny a složit je zpět, připevněte na zadní straně hlavy pomocí vlasů nebo neviditelné vlasy. Chcete-li udržet kadeře z pádu a účes je zachován, použijte dvojitý nebo trojitý obruč nebo stuhu.


Moderní stylisté vytvářejí sofistikovanější a sofistikovanější možnosti založené na postrojích, kadeřích, falešných ocáskách, bouffantu s kamenem, řetězech, živých květinách. Jsou však velmi odlišné od tradičních řeckých účesů a jsou možná nezávislým druhem.
Ujistili jste se, že jsou k dispozici nádherné účesy, které nosí starodávné bohyně. A proto není nutné se uchýlit k službám stylisty.

A teď několik vizuálních pokynů, jak dělat řecké vlasy, které jsem našel na internetu. Různé verze řeckého účesu (nebo účesy, které jsou podobné jejímu vzhledu), které lze provést doma.

Jak si vyrobit řecký účes - krok za krokem instrukce s fotografiemi a videem

Řecký účes je skvělá volba pro účesy žen v různých situacích. Vypadá velmi elegantně a moderně, ale zároveň je snadné a v pohodě. Ujistěte se, že se s tímto uměním snadno vyrovnáte a že nebudete potřebovat kadeřnické služby. Účes se dělá zcela jednoduše a výsledek je prostě nádherný!

Grécky stylový účes je vhodný pro ženy s různými typy tváří a různými barvami vlasů. Je důležité vybrat si ten správný pro svůj věk. Mladé dívky si mohou dovolit různé neformální a vzdušné účesy, ale pro dospělé ženy je lepší zůstat na ušlechtilějších možnostech.

Jak udělat řecký účes

S bandáží

V moderních obchodech s dámskými doplňky se prodává obrovské množství krásných obvazů, které vytvářejí různé účesy, hlavně je jasně pochopit, jaký obraz chcete.

Čelenky mohou být ozdobeny umělými květy, stuhami, rhinestones a další neobvyklé detaily.

Můžete si vybrat obvaz pro každou příležitost, například jít na párty s přáteli, narozeniny nebo jen pro každodenní použití. Můžete snadno a nezávisle vytvořit účes v řeckém stylu s obvazem.

Pokyny pro tvorbu

 1. Nejprve vytáhněte žvýkačku na hlavu;
 2. Vezměte postranní prameny vlasů, otočte je po sobě do svazků a otočte je kolem obvazy;
 3. Opakujte kroky pro zbytek pramenů.

Video workshop

Dlouhé vlasy

Pokud jste majitelem luxusního dlouhého vlasu, můžete si snadno vyrobit tento originální účes. Po vyzvednutí krásné bandáže vhodné pro váš obraz se změníte na skutečnou řeckou bohyni.

Účes je vhodnější pro dospělé dívky a ženy kvůli jeho vznešenému a slavnostnímu vzhledu.

V této podobě můžete jít na slavnostní událost nebo na oficiální ceremoniál.

Pokyn

 1. Předtím, než si uděláte vlasy, trochu si trochu upravte vlasy, aby vypadaly lépe.
 2. Vytáhněte obvaz nad hlavu.
 3. Oddělte boční prameny a otočte je kolem obvazu.
 4. Opravte zbývající prameny a nechte je uvolnit.

Video

S třeskymi

Bangs vždy vypadají velmi roztomilé a svěží, a proto dovolí jejich majitelům vypadat mladší. Účesy s třesky jsou vhodné pro mladé dívky a dívky. Vypadají velmi romanticky a v pohodě. Takže můžete jít na letní procházku v parku nebo na rande. Řecký účes s třesky je docela snadný a vypadá skvěle! Existují dva typy:

 • Můžete udělat vlasy čisté a hladké: tato volba je více v souladu s slavnostní události;
 • Můžete jemně vytáhnout a protáhnout některé prameny, takže účes bude vypadat neopatrně a snadněji. Tato metoda je vhodná pro snadnou večerní procházku nebo pro pěší túru ve přátelské party.

Pokyny pro fotografování krok za krokem

Proces vytváření řeckého účesu s třeskymi je téměř stejný jako předchozí. Stačí jen obléknout obvaz nebo umístit trouby o něco níže. Můžete je umístit pod bang nebo nad ním, v závislosti na tom, jak to bude vypadat výhodnější.

Video manuál

Na krátké vlasy

Často jsou děvčata s malými délkami vlasů rozrušená, protože se nemohou snažit vytvořit nový, módní a krásný účes. Řecký účes s obvazem je tak všestranný, že se dá udělat i na krátké vlasy.

Dívky s krátkými účesy mohou také vypadat romanticky a žensky, což udělá řecký účes, který nebude vypadat na jejich vlasy horší než na dlouhých vlasech. S tímto účesem můžete jít kamkoliv: na slavnostní událost, na procházku a na studium.

Pokyny pro fotografování krok za krokem

Podrobná lekce videa

Bez bandáže

Elegantní a stylový řecký účes může být proveden bez nutnosti dokonce speciální oblékání. Ale takový účes může být vytvořen pouze na dlouhých vlasech. Ona také vypadá velmi krásně a romanticky. Řecký účes bez obvazu je vhodný pro různá přátelská procházka i pro publikaci.

Fotografická instrukce

 1. Oddělte boční prameny a otočte je do dvou pramenů.
 2. Na sobě překryjte prameny a zajistěte je vlasovou nebo barretovou

Namísto pletenin můžete použít opletky. Můžete si nechat vlasy rovně, ale pokud chcete vytvořit romantistický a jemnější vzhled, můžete lehce zvlnit vlasy.

Video tutoriály

Video představuje stručnější a oficiální verzi. Je vhodná pro slavnostní událost a pro práci nebo studium.

Následující video popisuje jinou verzi řeckého účesu bez obvazy. Je vyroben pomocí opletení a vypadá spíše slavnostně a originálně než předchozí. Tento účes je ideální pro nevěstu nebo hrdinu této příležitosti.

Užitečné tipy pro kombinaci řeckých účesů s oblečením a doplňky

 1. Klasický přísný řecký účes dokonale s šatami v řeckém stylu. Jsou zdobené závěsy, často z lehkých pastelových barevných tkanin. Blondýnky budou vyhovovat růžové a modré a dívky s tmavými vlasy žluté nebo červené. Zelené a fialové jsou perfektně kombinovány s červenými vlasy.
 2. Pokud jde o šperky, velmi velké náušnice jsou velmi vhodné. Jejich tíha bude zdůrazňovat lehkost a eleganci svého řeckého účesu, stejně jako prodlužovat krk. Nejlepší je vybrat si příslušenství podle svého řeckého oblékání. Je-li zdobena kamenem, pak dáváte přednost šumivým a brilantním šperkům. A pokud je obvaz zdoben umělými květy, pak by měly být další dekorace stručnější.
 3. Lehký a jemný make-up bude perfektní pro dívku s řeckým účesem. Opět bude zdůrazňovat vaši krásu a eleganci.

Účes v řeckém stylu je opravdu módní a praktická volba pro každou moderní dívku. Po provedení takové kadeřnické práce budete vypadat dobře na každé akci a v jakékoli situaci. Bude zdůrazňovat vaši ženskost a dá vám podíl na kouzlu. Použijte minimální úsilí a získejte tak nádherný účes!

Pokračování tématu vlasů a vlasů krásy:

Řecký účes pro střední vlasy. Jak udělat krok s fotografií

Obyvatelé starověké Hellas se již dlouho vyznačují svou milostí, přirozeností, plynulými oblečeními.

Styling jejich vlasy "v řečtině" je ztělesnění ženskosti, měkké linie, přirozená nedbalost, úžasná milost.

Představuje řecký styl vlasů

Styl těchto účesů, který se odráží v mýtech o bohynech Artemis, Athena a Artemis, je dnes velmi přitažlivý pro módní trendy a dynamický životní styl. Atraktivita řeckého stylu spočívá v jejich vlastnostech vizuálně korigovat některé rysy exteriéru.

Řecký styl vylepšuje obraz, zdůrazňuje oči a rty, zdůrazňuje elegantní linie krku a je vhodný pro různé typy tváří

Tyto charakteristické rysy jsou charakteristické pro řecký styl účesů:

 • volně tekoucí, zvlněná z pramenů vlasů, zkroucení různých pletenců, trámů, válečků
 • objem vlasů na zádech
 • otevřené chrámy a čelo
 • rovné vlasy
 • elegantní šlehaný oplet
 • dostupnost příslušenství.

Klasický řecký účes se provádí nejčastěji na dlouhých vlasech, ale můžete to udělat s vlastními rukama a na středně dlouhých vlasech.

Vytvoříme nezbytný základ pro řecký účes

Je důležité si pamatovat! Pro některé z možností délky musíte připravit vlasy, vytvořit jejich hlasitost, vybrat příslušenství.

Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku správného vytvoření řeckého účesu na středních vlasech, proveďte několik jednoduchých kroků:

 1. Hair styling. Základ vlasových účesů - kudrnaté nebo kudrnaté vlasy, s přirozeným vzhledem, s jemně tekoucími vlnami. Získané svitky ve formě špirál se dosahují pomocí kleští, kadeří, kadeřníků vlasů, vysoušečů vlasů s difuzorem
 2. Vytvoření požadované hlasitosti na koruně hlavy s fleecem u otevřených chráničů a čelem
 3. Použití stylového doplňku - základního prvku řeckého účesu. Mohou to být obruče, korálky, dekorativní obvazy / ráfky / pryžové pásky, umělé květiny, paštiky, rhinestones.

Buďte pozorní! Při výběru šperků by mělo znát opatření, zabránit nadměrnému přehazování vlasů nebo nadměrnému pata.

Zde je několik příkladů, jak udělat grécky účes pro střední vlasy doma bez návštěvy elitních kosmetických salonů.

Klasický účes pod bandáží, čelenka

Zajímavý fakt! Bandáže na čele pomohly řeckým ženám dodržovat kánony krásy ve vztahu k nízkému čelu. Podle nich mezi vlasy a obočí by neměly být umístěny více než 2 prsty.

Jedná se o jednu z cenově nejvýhodnějších příležitostí dozvědět se, jak vyrobit řecký účes pro střední vlasy pro každodenní život. Tato možnost je charakterizována jednoduchostí a jednoduchostí provedení, nedostatkem důvtipného tkaní, náročností. Chcete-li vytvořit, zkroucené prameny vlasů musí být zkroucené šňůrkou se zbylými kudrlinami nakloněnými dozadu nebo tkát malý oplet středně dlouhých vlasů.

Účes je nutně doplněn obvazem z textilní pásky, dekorativními elastickými pásy, prameny korálků a okrajem. Oděvní doplňky se oblékají na lehce česané vlasy v čele, krku nebo o něco výše. Rámeček se používá také pro balení kadeř.

Řecký účes s okrajem

Dávejte pozor! Kadeřníkům se doporučuje, aby tento účes neudělali na čerstvě umyté vlasy, aby nedošlo k proklouznutí obvazy.

Provedení slavného "řeckého uzlu"

Tato nejslavnější "řecká žena" je prototypem starobylého druhu spleti a byla přítomna ve všech účesech dcer Evy starodávné Hellas.

To se liší v souboru jednoduchých a komplikovaných variací, ale vždy tento uzel je jakousi svazkem se splétáním, prameny a prameny vlasů, které dávají svobodu fantazii. Úroveň paprsku je libovolně zvolena.

Algoritmus jeho vytvoření je následující:

 • aby tvořily svazky dvou polovin vlasů rozdělených do rovného dělení, aby vytvořily svazky každého, které přivádějí kvazky takovým způsobem, že druhá část vlasů bude rámovat první. Volné konce vlasů nemohou být skryty, protože v řeckých účesů je dovoleno určitý druh nedbalosti paprsku, což zvyšuje jeho objem.
 • natočené a oddělené pomocí vlasů, které se oddělují, aby se shromáždily v jediném svazku a vložily do obrovského uzlu vlasy, stealth, spreje - svorky
 • Ozdobte uzel obručem, sítí a čelem s tenkými stužkami.

Znalost toho, jak udělat řecký účes na středních vlasech ve formě uzlu, znamená také určitou zkušenost s kudrnatými vlasy.

Důležité vědět! Tento typ nabídky, ženský "řecký" se také nazývá "Korimbos". Tento druh účesu se však liší technikou provedení a umístěním uzlu na samotné základně krku. Jedná se o jednu z nejdůležitějších možností pro obzvláště důležité setkání, svatby s příslušným designovým příslušenstvím.

Offset účes

Účes může být proveden ve formě bočního posunu opletení, copánků, přesliček. Vytvoření takového vícerozměrného stylu bude vyžadovat minimální čas a úsilí.

Pro povinnou výzdobu se používají stuhy, květiny, kamínky, korálky, stuhy a další doplňky.

Offset účes

Pozor Výběr příslušenství by měl být v souladu s barvami make-upu, šatníku, rysy vzhledu "ve světle" a (den / večer, práce / slavnostní událost atd.).

Spit v řečtině

Jedná se o optimální techniku ​​pro ty, kteří se chtějí naučit, jak udělat šlehačku z řeckého účesu na středních vlasech pro denní pocit své ženskosti. Zde jsou různé možnosti, omezené pouze fantazií. Jedním z nejjednodušších je imitace obruče pleteného opletu položeného kolem čela.

Můžete tkát pleteninu a mírně nafouknout, tahat vlasy po stranách. Tkaní by mělo být světlo a dáválo objem. Prámiky jsou dobře tkané v několika řadách, spojují je zezadu nebo tkané do pramenů stuh / pleteniny různých barev, vlaječky rozptýlené malými květy, neviditelné s ozdobami.

Vlasy "Vlny Afrodity"

Vzhledem k jednoduchosti a dokonalosti techniky účesu lze použít různé varianty účesu.

Základní akce vytváření "vlny Afrodity" jsou:

 • tkát pás z pásky nebo spíše hrubého lana
 • dobře česané vlasy rozdělené na rozdělení
 • na čelo, aby se připevnil oplet pásku / překrytí lana
 • zkroutí vlasy na kousky v malých kusech v ne příliš těsných svazcích
 • zabalte popruhy kolem opletení, které bylo předtím tkáno a zajištěno na čelo (začínající od strany většího množství vlasů)
 • Získané na úrovni krku zezadu, obklopte fixační postroj s oblíbeným stylem.

Vlasy "Hellas"

To je jeden z typů "Afroditových vln", ale zde místo pásma pro neviditelný okraj je použit kovový oblouk.

Zde je podrobný návod k jeho implementaci:

 • vlasy rozděleny do kosy, ale do rozluky
 • upevnit na hlavu pryžový pás, kterým protahuje prameny vlasů ze dvou okrajů s jedním otočením do středu
 • tkát zbytek vlasů v 1 postroji (můžete to udělat bezstarostně)
 • otočte "hlemýžď" z postroje a pak jej připevněte k zadní části hlavy.

Účes "Krásný Amazon"

Tento starožitný styl je jednou z verzí řeckých drátků. Výrazná nuance - vytváří efekt neopatrnosti, volné spit s pěnou, pěny, styling.

Běží "Krásný Amazon" takto:

 • rozdělit česané vlasy na 4 části, kde je tlustší
 • vytvořte 4 ocasy s neviditelným typem pryžových pásů, opletení 4 pletence a trochu "vytáhněte" je rukama
 • rolovat každý pigtail, upevnit je bez sebemenších mezer s ozdobnými kolíky na samotné základně vlasů.

Vlasy "plátky meloun"

To na rozdíl od jiných starožitných účesů se provádí rychle a poměrně snadno. Ona byla představena k módě Aspasia, manželka Pericles.

Pro jeho zavedení je třeba kudrnat velké kadeře, svisle podél linie vlasů, položit je z čela s širokými "plátky" na zadní stranu hlavy, kde se shromažďují a pak fixovat páskou.

To vše vytváří vzhled originálních plátků melounu. Můžete si ozdobit vlasy obručem nebo stuhou.

Večerní grécky účes

Výběr jakéhokoli typu účesu pro slavnostní intimní večer vám umožní cítit se jako bohyně. Koneckonců, dokonce i během zábavy trochu rozcuchané vlasy dá jen kouzlo...

Rozhodující pro vytvoření večerního řeckého stylingu jsou jejich dekorace, které mohou přeměnit nejjednodušší variantu.

Stojí za to používat dražší doplňky s drahokamy, perlami, luxusními korálky atd. Pro zvláštní příležitosti - diadémy, květiny. Je důležité pamatovat i na nepoškozený stav umývaných vlasů.

Dokonce i tento malý seznam starých modelů Hellas vám umožní osobně vytvořit jedinečný obraz, který je vhodný v různých situacích. V každé z možností si každá dáma může při vytváření nové verze zvolit něco vlastní nebo ukázat svou kreativitu. Koneckonců, i ta stejná možnost může být odlišná v závislosti na struktuře vlasů a jak chcete "ležet kudrlinky.

Užitečná videa o tom, jak vyrobit řecké vlasy

Užitečné video o tom, jak udělat řeckou účes rychle:

Další zajímavé video na téma:

Zajímavý videoklip Jak si vyrobit účes v řeckém stylu s obvazem:

Jak udělat účes v řeckém stylu?

Vždycky se žena snaží vypadat atraktivně. Oblečení sedící na postavě, šperky a také vlasy jí pomáhají v tomto. Krásně vyčistěné vlasy v bizarní podobě přitahují obdivující pohledy kolemjdoucích a způsobují touhu obdivovat ženskou krásu.

Správně vybraný účes pomůže vytvořit obraz koquette, obchodní dáma nebo dokonce ženská zkaďovatelka. Šlechtický styl dává účes v řeckém stylu. Tento model zdůrazňuje záhyby krku, spojující zároveň závaţnost a extravaganci, lehkost a ženskost.

Jaké aktivity jsou vhodné pro řecký účes?

Pokud jde o důležitou oslavu, dívka často hádá o tom, jaký styl si může vybrat. Koneckonců, chcete udělat správnou volbu, která bude odpovídat typu události, vejde se do šatů a zvýrazní se výhody ženské přírody. To vše lze dosáhnout, pokud se podíváte na tuto možnost.

Neobvyklý styl v řeckém stylu je užitečný pro následující typy událostí:

 • Svatba - hlavní událost v životě každé dívky může přinést ještě větší radost, pokud uděláte řecký účes. V kombinaci s svatebními šaty bude vypadat originální na hlavě nevěsty. Použití otevřených stuh nebo koketně ozdobných květin elegantně doplní svatební obrázek;
 • Křest je událost, která vyžaduje důkladný přístup a vhodnou výbavu. Tento typ stylu doplní obraz bohyně a ještě více se dotkne;
 • Narozeniny - slavnostní oslavy jednoduše vyžadují zvláštní pohled. Dokončení obrázku pomůže správně vybranému účesu. Kromě toho je vhodné ho používat nejen na vlastní svátek, ale také na oslavu narozenin přátel;
 • Promoční párty - nezapomenutelnou událost pro mladou dívku doprovází elegantní vzhled. Pro tuto událost můžete doplnit snímek pomocí okraje nebo diadém;
 • Slavnostní míč - každá významná událost s tancem vyžaduje pečlivé stylování kudrlin ve velkolepém, vzdušném provedení. Řecký styl se perfektně hodí do vašeho obrazu a lehká nedbalost mu dává vznešenost a milost.
 • Kancelář? Proč ne! Trochu praxe, můžete udělat tuto možnost účesy velmi rychle, zatímco to bude dokonale v kombinaci s obchodní šaty nebo košili. Jediná věc je, že není nutné dělat grécky účes pro kancelář příliš nedbalou, spíše naopak, existují jasnější hranice, méně volných pramenů.

Zároveň by tento typ stylu byl vhodný pro prohlídku procházky v parku, na romantické datum nebo debutový výkon na jevišti. Vše závisí na představivosti v procesu implementace a na vhodném použití různých doplňků.

Vytvoření každodenního stylu je také silou každého, kdo se rozhodne vzít tento účes jako základ. Přitažlivá vzdušná atmosféra vám poskytne světelnost a udělá to tajemné. Řecký účes je dobrý, protože vám umožňuje experimentovat a zvolit typ stylu pro konkrétní událost.

Jaká je délka vlasů pro řecký účes?

Dělení - důležitý nuance při vytváření vlasů. Jeho přítomnost umožňuje přesné rozložení kudrlin v závěrečné fázi. Kudrnaté zámky zapadají a volně teče z chrámů. Klíče jsou kruté zámky.

Pro provedení účesu v řeckém stylu bude vyhovovat libovolné délce vlasů, ale nejčastěji se provádí na středně dlouhých, mírně kudrnatých vlasech. Specifičnost spočívá v tom, že vyžaduje dodatečnou hromadu, aby získala větší objem zvlněných vlasů, takže vypadá nejlépe na kadeře těsně pod rameny.

Pokud jsou kudrlinky přirozeně kudrnaté, bude to další výhoda. Při neexistenci takové struktury je však nutné uměle vytvořit efekt použitím velkých kuliček, curlingu nebo žehlení.

Krátká délka vlasů učiní obraz romantickou a nedbalou. Při položení na střední kudrlinky přidejte skromnou nevinnost. A položení na dlouhé kadeře pomůže vytvořit skutečně sofistikovaný obraz, který může ohromit představivost.

Dívka s třesky může také vytvořit jedinečný obraz, pokud používá cenné tipy. Různé varianty umožňují vybrat vhodnou možnost pro konkrétní strukturu vlasů a zvýraznit výhody.

Základní nástroje pro vytváření účesů v řeckém stylu

Při vytváření stylingu hraje roli každý detail, který je přímo zapojen do procesu. Standardní sada obsahuje základní kadeřnické potřeby. Chcete-li dosáhnout ještě větší krásy, můžete použít příslušenství. Například použití diadém, otevřeného rámečku nebo neviditelného bytí.

Toto příslušenství nejen doplní romantický obraz, ale také přispěje k dlouhodobému uchování vlasů v původní podobě. Pomocí tenkého stealth se už nemusíte starat o větrné počasí, protože v tomto případě budou vlasy dlouho po dlouhou dobu luxusní.

Existuje několik důležitých nástrojů, pomocí kterých můžete udělat vlasy v řeckém stylu:

 • Comb - se používá během počátečního vlasového stylingu pro normalizaci jejich struktury a hřebenu;
 • Gum ráfek - vyhlazuje kudrnaté vlasy v různých směrech a pomáhá vytvářet jediný základ pro začátek ztvárnění obrazu;
 • Hairpins a Invisibles - používají se na hlavním stupni při připojení kudrlin a curlingových vlasů, aby poskytly určitý tvar;
 • Diadem - doplňuje vytvořený obraz, zdůrazňující tenký tábor a ženskou siluetu.

Věnujte pozornost barvě, velikosti, designu všech detailů, výběru perfektní kombinace. Pečlivým výběrem dílů se zlepší vzhled, čímž se zvýší nezapomenutelnost. Pokládka s okrajem bude vypadat nejlépe, pokud vyzdvihnete obvaz několika tónů tmavších než kadeř. Navíc zvážit šířku ráfku, na základě očekávaného obrázku - čím širší je ráfek, tím větší důraz bude kladen na váš účes. Je-li obruba úzká, účes se stane přírůstkem celého obrazu.

Pro řecký účes existují zvláštní nuance. Nejsou to jen kudrlinky zvrásněné z chrámů, zkroucení postrojů, trsy a válečky. Nedostatečné chrastění pletenců, otevřené chrámy, vytvoření objemu na zadní straně hlavy je vítáno.

Podrobné pokyny pro vytvoření účesu v řeckém stylu

Kadeřnictví často vyžaduje kreativitu a volnou představivost. Takto je proces tvorby často doprovázen různými experimenty s barvou detailů, typem instalace, přidáním příslušného příslušenství k obrazu. Typ stylingu je vhodný pro ženu s jakoukoliv barvou vlasů. Délka kudrlin v tomto případě je také téměř irelevantní.

Děláme řecký účes krok za krokem:

 • 1 krok. Sbírejte horní část vlasů zezadu a fixujte je vlasovými vlasy. Tresky mohou zůstat nezmontované. Dolní část kudrlin je upevněna gumovým pásem.
 • 2 kroky. Pro fixaci horní části vlasů použijte řetězec nebo dlouhý obvaz. Na konci řetězce procházíme neviditelností a zpevníme výslednou strukturu na zadní stranu hlavy. Řetěz je omotán kolem hlavy a pevně ho fixuje. Pak se provede druhý, přesně stejný obrat.
 • 3 kroky. Spodní část vlasu je rozdělena na dvě rovná prameny. Z výsledných řádků tkát dvě provazce, které jsou zabaleny kolem hlavy. Získaný výsledek je neviditelný.
 • 4 kroky. Zbývající volná část vlasů z 1. kroku je zkroucená kroucením nebo válečkem.
 • 5 kroků. Každý jednotlivý prvek je navinut na prstu a upevněn stealth. Takže se postupně hodí všechny kudrlinky na hlavu. Dokud se úplně nezvratíme.

Jedná se o klasickou verzi. V závěrečné fázi můžete opravit lak na ukládání. Výsledný styl má přirozenou a jednoduchou nedbalost. Mírně volné prameny doplní váš již přitažlivý obraz.

Je možné vyrobit pro dívky řecký účes?

Tento typ instalace je vhodný pro různé věkové kategorie. Mladé nymfy a nymfy se mohou pochlubit krásným účesem. To je možné udělat na kadeřkách různých délek, vše, co musíte udělat, je předem otočit zámky, pokud se z přírody nekrouží v dívce.

Při vytváření budete potřebovat standardní sadu nástrojů, jako u dospělé ženy. Užitečný hřeben, stealth, dekorativní čepice, diadém v případě potřeby. Využijte všechno, aniž byste opustili domov, abyste si vytvořili krásný účes pro dovolenou nebo přidali odrůdu oblečení.

Pokyny pro vytváření účesů pro dívky:

 • 1 krok. Chraňte vlasy a oddělte pramen kolem čela střední šířky. Oddělte jiný pramen do chrámu a spojte je dohromady ve formě lana.
 • 2 kroky. Přidáme pramen zespodu do výsledné flagely a otočíme je dovnitř. Výsledkem je zvlněný váleček vlasů.
 • 3 kroky. Přidejte do existujícího flagella jiný pramen ze spodku. Znovu otočte válečkem. Opravujeme šrouby postrojů.
 • 4 kroky. Vezměte konec kabelového svazku a přidejte k němu pramen vlasů ze dna. Doplňujeme všechny prameny uvnitř, fixujeme čepy.
 • 5 kroků. Protínáme přesně stejný postroj na druhé straně a postupně opakujeme kroky 1-4.
 • 6 kroků. Vlasy se shromažďují v koši. Volné vlasové zámky jsou fixovány stealth, ale trochu neopatrnost udělá účes pohodlný.

Výsledek potěší svou rychlostí a jednoduchostí při provádění. Výsledný účes může být zdoben korálky, diadém, stuhami krajky nebo ráfkem. Všechny tyto prvky přidávají do obrazu nehybnost a lehkost.

Účes v řeckém stylu může být vhodný pro absolventskou večírek a pro matinee, dětský večer, rodinné oslavy nebo narozeniny.

Odrůdy řeckých účesů

Existuje několik typů podobných účesů. Každý z těchto druhů je atraktivní svým vlastním způsobem. Je lepší vybrat typ stylu podle svých vlastních preferencí, typu vlasů a jejich struktury. Je snadné provádět účes s důrazem na bok, s pletené opletky, s okrajem. Zvažte všechny tyto typy.

Princip vytváření účesu s obvazem:

 • 1 krok. Rozdělujeme vlasy na rovnou rozkrojení, každý kus oddělíme odděleně.
 • 2 kroky. Na hlavu jsme položili obvaz, aby byl spodní než před ním.
 • 3 kroky. Oddělujeme jednotlivé prameny vlasů a posíláme je pod obvaz, aby obvaz zmizel pod kudrlinky.
 • 4 kroky. Doplňte vlákna libovolně, abyste získali přirozený vzhled.

Výsledný účes přinese šarm obrazu a nevyžaduje mnoho úsilí. Vytvoření tohoto typu vlasů trvá asi 10 minut. K dokončení výsledku budete potřebovat dovednostní a pomocné nástroje. Chcete-li udržet kadeře déle, můžete použít lak.

Vlasy s důrazem na položení na stranu:

 • 1 krok. Pročtěte všechny prameny, s výjimkou ran.
 • 2 kroky. Sbírejte česané prameny v ocasu na pravé straně.
 • 3 kroky. Vlasy v zadním větru na kadeře nebo použití curling. Potom vysušte a proveďte jakýkoli styl.
 • 4 kroky. Vytvořte stylové bouchony ve formě vlnění rolování ve vhodném směru.
 • 5 kroků. Na samém konci ocasu fixovat květinu nebo jiné dekorace.

Tento účes je užitečný pro slavnostní událost, a také se musí líbit na svatební oslavy. Výhodou je, že může snadno skrýt chyby na obličeji. Například tenká obličej už nevypadá podlouhlý a krk bude tenký a půvabný. Mírně zvýrazněný špičkový styl zdůrazňuje milost ženy.

Řecký účes s kroucenou opletení:

 • 1 krok. Vlasy jsou česané, na hlavě je umístěn rám, takže se nachází spodní část hlavy.
 • 2 kroky. Vlasy jsou rozděleny do dvou částí.
 • 3 kroky. Splétá obyčejný třtinový pramínky.
 • 4 kroky. Když tkát, zvyšujeme šlehání přidáním nových kudrlin.

Chcete-li provádět vlasy s kosou, nedoporučuje se příliš zvlnit kadeře. Prameny by měly být mírně zvlněné, zůstanou téměř rovné, protože pak bude tkaní opletení rovnoměrné a oddělené prameny nebudou vyčnívat z celkové struktury.

Klasické provedení řeckého účesu vám poskytne pocit vzdušnosti kudrnatým, takže obraz bude nezapomenutelný. Další variace přinášejí kouzlo a extravagance. Možnost přidávat různé doplňky zanechává místo fantazie.

Tento účes je vhodný pro svátky, významné události, speciální události. Žena s takovým účesem bude vystupovat z davu, díky nedbalým vyřazeným pramenům a tenké mlýně.

Dokončete obrázek krásnými šaty a jemným make-upem, lehce znatelným a elegantním doplňkem a budete se cítit jako Aphrodite, který obdivují všichni!

Pro Více Informací O Suché Vlasy