logo

Jak vyrobit účes vodopádu?

Jeho jméno je nejkrásnější účes francouzského vodopádu kvůli obrovské podobnosti s tímto vodním prvkem. A opravdu luxusní kudrlinky, které spadají na ramena, velmi silně připomínají vodní proudy, které vystupují z horských vrcholků. Chcete se naučit, jak tuto lehkou mantinelovou sponku tkát? Postupujte podle našich tipů a vytvořte skutečné umělecké díla z vašich vlasů.

Francouzský vodopád - klasický způsob, jak tkát pleteniny

Tento účes dělá obraz hravý a romantický. Navíc se to dělá velmi jednoduše, jak vidíte pro sebe.

Krok 1. Chraňte vlasy na bočním díle tak, aby nedošlo k zamotání uzlů.

Krok 2. Oddělit malou část vlasů na velmi vzdáleném místě - to bude náš začátek.

Krok 3. Rozdělte jej na tři stejné prameny a tkněte třířádkový pigtail.

Krok 4. Spusťte druhou vazbu, uvolněte spodní nit. Namísto toho vyberte pramen stejného tloušťky volných vlasů, který dosud nebyl použit.

Krok 5. Pokračujeme v tkaní stejným způsobem: horní část tkaná do našeho vodopádu, dolní část je nahrazena volným pramenem.

Krok 6. Dostaneme se k opačnému uchu a upevníme pigtail s pružným pásem. Jako volbu můžete postupně snižovat končetiny - to vše závisí na vašich přáních.

Francouzský vodopád je připraven!

Volné vlasy mohou být ponechány rovně, ale účesový vodopád s kudrlinami vypadá neobvykle elegantní - skvělá volba pro svátky a oslavy. Vše, co potřebujete, je vařit vlasy železem, curlingem nebo kadeřníkem. Nečistěte hotové kadeře hřebenem, ale jemně je oddělte rukama.

Co je zajímavé, protože francouzský vodopád nemá nutně dlouhé vlasy. Průměrná délka je vhodná pro toto tkaní nikoli horší. Snažte se transformovat pomocí své tradiční náměstí nebo bob a uvidíte, jak se váš účes změní. A tak, aby se vodopád nerozpadal, naneste ho lakem.

Hairstyle vodopád s krok-za-krokem tkaní

Kudrlinky se splétaly do otevřeného opletení, z nichž některé volně spadly a ležely mezi prameny, připomínající proud vody. Jako účes je vodopád jednoduchý, ale vypadá krásně, vhodný pro všechny příležitosti - jak pro vyjížďky, tak pro svatbu. Může být snadno provedeno sami.

Pro které vlasy je vhodné

Hairstyle Francouzský vodopád je vhodný pro rovné i kudrnaté vlasy. Styl je určen pro účesy, jejichž délka je pod bradou, když mohou prameny splétat, a tak zůstávají volné špičky. Styl vypadá skvěle na dlouhých vlasech. Rámec na čele je ideální pro ženy, které rostou v zádech a chtějí odstranit prameny zepředu, takže se nedostanou do očí.

Pokládání vodopádu lze provést s jednou barvou a melirovannomu, s komplexní barvou. Směny barev vypadají originální, zajímavé, romantické, poskytují další objem a expresivitu.

Krok za krokem nácvik účesů vodopád

Existuje mnoho odrůd účesu vodopád. Chcete-li vytvořit klasickou verzi, musíte dodržovat následující schéma:

 1. Je dobré hýbat se, že tam nebyly žádné matné prameny, uzly. Chcete-li kudrlinky uklidnit, aplikujte stylový gel.
 2. Hřeben na boční straně.
 3. Oddělte pramen poblíž dělení na čele.
 4. Rozdělte balíček na tři stejné části a začněte tkát pigtail.
 5. Od druhého tkaní začněte vytvářet prameny: při vytváření krytu uvolněte spodní kadeř, aby se volně zavěsil, přičemž místo toho byla stejná tloušťka svazku volných vlasů, které se v práci nevyskytují.
 6. Pak tkát v podobném vzoru: horní nosník je tkaný do vodopádu, spodní je uvolněn a nahrazen volným.
 7. Po dosažení ušního laloku opačného ucha upevněte pramen s elastickým páskem, srst nebo kůží pod prameny. Pokud je to žádoucí, opletení nemůže vést k opačnému chrámu a nechat jít dolů a dělat jednostranný účes.

Můžete si ozdobit vlasy krásným lukem, květem, knoflíky s kamienkami, srstí. Chcete-li, aby to bylo jasné, můžete jej tkat do opletení:

 • páska;
 • kožená krajka;
 • Kontrastní páska.

S kudrnami

Hairstyle vodopád s kudrlinky se provádí v podobném vzoru. Po dokončení tkaní musí být volné prameny pod kosou zkroucené kroucením nebo přišroubovány na velké nebo malé kolečka, v závislosti na tom, které kadeře potřebujete. Nepleťte kudrlinky, ale pečlivě je rozdělte rukama, pak je opravte lakem tak, aby se nerozpadly.

Dvoulůžkový francouzský vodopád

Zajímavým účesem je dvojitý vodopád. Současně jsou pletené pletené, symetricky umístěné vzájemně vůči sobě: horní a spodní. Složitější volba:

 1. Z horní části levého chrámu oddělujte velký pramen (šířka stohů musí odpovídat velikosti chrámu).
 2. Hřebte se a začněte tkát tenký hustý pigtail, používajícím reverzní tkaní, když trámy nejsou na sobě navzájem, ale pod nimi.
 3. Šňůra je tkaná až do konce ušní drážky, po které je dočasně upevněna krokodýlem.
 4. Další práce začíná pravou stranou.
 5. Oddělte malý pramen z chrámu a začněte tkát podle způsobu klasického vodopádu.
 6. Zatáhněte doleva a vydejte krokodýl.
 7. Dalším krokem je spodní vazba na pravé straně.
 8. Vezměte pramen pod horní tkaní a začněte tkát spodní oplet, podobně jako horní.
 9. Když spodní vrstva dosáhne křižovatky horní a levé strany, tkaní se zastaví.
 10. Odstraňte krokodýly z levého a pravého pramene a začněte tkát jednoduchý oplet z třech vazeb.
 11. Upevněte oplet tenkým gumovým páskem.
 12. Vlasy, které zůstaly volné, vítaly kadeření.
 13. Fixační lak na vlasy.
 14. Křižovatka pletenin zdobí barrette nebo jasný květ.

Se zkroucením

Pro dlouhé rovné vlasy je vhodný vodopád s kroucením. Je vhodný pro začátečníky, není prováděn se třemi neustále se měnícími prameny, ale se dvěma, které se používají v celém tkaní. Schéma:

 1. Chcete-li oddělit široký pramen nad uchem, rozdělte ho na 2 části a projděte ho tak, aby horní část byla pod dnem.
 2. Vezměte nový paprsek shora a položte ho tak, aby byl nad dnem a pod horní částí.
 3. Pracovní prameny přecházejí (twist). Jako výsledek, třetí se bude zobrazovat jako v smyčce.
 4. Potom bude horní pracovní paprsek nižší a naopak.
 5. Potom protáhněte další prvek přes ně v podobném vzoru.
 6. Opakujte akci a pohybujte se dolů pod úhlem.
 7. Když do konce pracovních pramenů zůstanou 5-7 cm, je nutné zastavit navlékání strapců, tkát tenký oplet, uložit ho elastickým páskem a upevnit ho na zadní straně hlavy neviditelnými vlasy.

Účes vodopádu - tkaní, foto

Účes s krásným názvem vodopád skutečně vypadá jako vodní tok - v něm jsou vlasy tkané do tkaní, ve které část kudrlin volně padá jako vodní trysky. Tento styl vypadá velmi krásně, vhodný pro každou příležitost a současně se takový účes snadno zaplétí. V tomto článku se dozvíte o vlastnostech účesu vodopádu, jejích typech, způsobech tkaní a podrobné pokyny pro vytvoření krásného tkaní.

Jaké vlasy jsou vhodné pro účes vodopádu?

Chcete-li vytvořit krásně tekoucí kadeře, budete potřebovat délku vlasů od brady - v tomto případě mohou být prameny již splétány a uvolněné špičky zůstanou. To znamená, že vodopád je vhodný pro majitele dlouhého automobilu nebo fazolí, účesy pro prodloužené kaskády a samozřejmě i pro vlastníky kadeřníků stejné délky. Obzvláště krásný tento účes vypadá na dlouhé vlasy, což vám umožní prokázat krásu luxusní hlavy vlasů.

Důležitým bodem je, že účes vodopádu je ideální pro ty, kteří rostou a chtějí odstranit vlasy z čela. Tkaní v podobě okraje na čele skryjí převrácené prameny třesků a vlasy se do vašich očí nezapadnou.

Pokud jde o to, zda rovné nebo zkroucené vlasy tkát vodopád je věc chuti. Účes vypadá dobře na všechny vlasy, ale v kombinaci s rovnými prameny to bude více příležitostné volby, ale tkaní na kadeře je vhodné pro vytvoření slavnostní styling. Hairstyle vodopád je skvělý jako svatební nebo promoční účes.

Také tato možnost účes vypadá výhodně na vlasy melirovannyh a kudrlinky s komplexní barvou. Střídavá barva pramenů dodává účesu dodatečný objem a expresivitu.

Možnosti účesů

Existuje několik možností pro vytvoření tohoto krásného tkaní. Různé způsoby tkaní umožňují vytvořit účes symetrický nebo jednostranný, který zachycuje část vlasů nebo všechny kudrlinky. Existuje také mnoho možností pro účes vodopádu s trámy, prýmky a ocasy.

Klasický vodopád

Tato odchylka zahrnuje symetrické tkaní dvou opletek ze zadních chráničů, které jsou spojeny s barretou nebo elastickým pásem. Můžete také skrýt špičky prošitků pod prameny vlasů, čímž vytvoříte efekt jednoho rovnoměrného opletu.

Dvojitý vodopád

Vzhledem k tomu, že tkaní ve stylu vodopádu zahrnují volné prameny na jedné straně, mnoho z nich využívá tuto funkci k vytvoření dvojitého opletu: stačí opletovat zbývající prameny znovu do opletení. Navíc to může být jakékoliv tkaní: "spikelet", "tail fish" atd.

Jeden způsob

Asymetrická variace klasického "vodopádu", když je pletenina tkaná pouze na polovinu hlavy nebo těsně nad ušima. Volná špička pleteniny může být připevněna krásnou srstí nebo tkaná do složitějšího účesu.

Vodopád bez krytu

To je skvělá volba pro ty, kteří chtějí odstranit vlasy z čela. V tomto případě tkaní začíná od chrámů a nevede zpět, a tkne se v blízkosti vlasce, zvedá prameny ze strany obličeje a zanechává volné prameny.

Hairstyle vodopád s objemem opletení

Účes vodopádu v kombinaci s kapesníkem vypadá krásně. Navíc může být ponechán volný nebo uložen ve velkolepém svazku. Můžete vytvořit dva symetrické šňůry.

Vodopád na rovné vlasy

Tento účes na rovné vlasy umožní zvýraznit jejich strukturu a hedvábnost. V tomto případě je důležité, abyste si vlasy dobře česali a dodávali hladkost pomocí hydratačních sprejů nebo stylingových výrobků. Při tkaní je možné použít hřeben s řídkými zuby, aby bylo možné lépe oddělit pramen vlasů.

Vodopád na kadeře

Nejčastěji se vytváří vodopád na zkroucených vlasech. Tento účes vypadá velmi hezky a elegantně. Pokud jsou vlasy dlouhé, můžete ji po vytvoření účesu navičit a krátké vlasy mohou být zvlněné až do tvaru. Ujistěte se, že používáte fixační nástroje pro prodloužení zvlnění, takže účes bude trvat déle v původní podobě.

Pokyny krok za krokem tkát vodopád pleteniny

A pro přehlednost uvádíme několik příkladů podrobných pokynů pro vytvoření tohoto velkolepého účesu.

1. možnost:

 1. Rozdělte pramen vybraný pro tkaní "vodopádu" do chrámu na tři části.
 2. Začněte tkát obvyklý pletenek.
 3. Nechte pramen, který se ukázal být volný konec směrem dolů, aby nebyl pletený, ale vezměte pramen ze stejné tloušťky z volné hmoty vlasů a vtáhněte jej do účesu.

4-6. Opakujte kroky dalšího pramenu, kdykoliv opouštíte konec spodního pramenu a místo toho vybíráte pramen ze stejné tloušťky od zbytku vlasové hmoty.

Možnost 2:

 1. U chrámu oddělujte 3 identické prameny. Pro pohodlí jsou fotografie očíslovány 1,2,3.
 2. Strand 1 se přesune do středu švů.
 3. Posuňte špičku pramenu 1 dolů a ve středu posuňte pramen 3.
 4. Tip 3, abyste zvedli vršek a přesunuli se do středu pramenu 2.
 5. Spusťte špičku pramenu 2 dolů a uvolněte jej.
 6. Oddělte se od celkové hmotnosti vlasů na horní straně pramenu 4 a přesuňte jej uprostřed.
 7. Vložte špičku pramenu dolů 4
 8. Vlákno 4 v opletení.
 9. Opakujte předchozí kroky, zakaždým, když opouštíte špičku spodního pramene, a místo toho se poprvé chyťte nový pramen vlasů.

3. možnost

A tak tkát dvojitý účes vodopád:

Vodopád Kadeřnictví

Ještě krásnější tento styl bude vypadat s další výzdobou. Mohou to být stuhy a luky, barevné pryžové pásky a vlasy, čerstvé květiny a větvičky. Při tkaní pásky stuhou doporučujeme vzít světlou látku, která je kontrastní barvou k vlasům. Páska musí být přiložena na začátku a tkát tak, aby levý pramen s páskou začal ve směru od dolní části a pravý pramen je současně shora.

Tipy pro styl vlasů

 • Pokud jsou vlasy těžké, špinavé nebo přezrážené, pak byste měli určitě používat klimatizaci nebo balzám na vlasy. Také vhodné zvlhčující nezmazatelné spreje.
 • Pokud je účes naplánován na celý den, měli byste zvolit klasickou verzi a fixovat opletení na zadní stranu gumičkou - tím bude trvat déle.
 • Před tkaní vlasů je třeba pečlivě česat štětcem s přírodními štětinami.
 • Vlnité a tvrdé vlasy se nejlépe vyrovnají kořeny s voskem a malým množstvím vody.
 • Pokud jsou vlasy v kadeře zatlačeny, pak je možné posypat opletí lakem a lehce je hladit. Láhev laku by měla být umístěna ve vzdálenosti nejméně 15 cm od hlavy, aby nedošlo k účinkům lepení vlasů.

Video instrukce tkaní účes vodopád

Navzdory zjevné složitosti je účes vodopádu jednoduchý a nevyžaduje zvláštní dovednosti. Snažte se tkát tuto prýmku své přítelkyni a poté pokračujte k experimentům na vašich vlastních vlasech.

Jak vyrobit vlasy "Vodopád"?

Chcete-li vytvořit romantický obraz, účes Waterfall je ideální. A aby byla čistá, pečlivě si přečtěte pokyny krok za krokem.

Kdo je vhodný?

Haircut "Francouzský vodopád" je nejvhodnější pro majitele dlouhých vlasů, ale také na středních kadeřích, bude vypadat také harmonicky. Zvláště tuto možnost ocení milovníci tkaní, protože v tomto účesu je nejen dobře označen, ale také vypadá velmi zajímavě.

Je třeba poznamenat, že obraz může ztratit svou originalitu různými délkami vlasů, to znamená kaskádovými účesy. Krátké kudrlinky také vyčnívají a vystupují, což může výrazně zkazit vzhled.

V jakých případech můžete tyto vlasy udělat?

Pokud jste zvyklí chodit s vlasy volně, pak účes Waterfall pro vás může stát původní každodenní volbou. Je také vhodná pro práci, která nevyžaduje dodržování určitých omezení při výběru účesů (například volné kudrlinky jsou nepřijatelné pro kuchaře).

Ale hlavně romantický a ženský "Vodopád" je vhodný, samozřejmě, pro procházky s přáteli, seznamky a párty. Lze jej také kombinovat s některými večerními šaty vybranými pro zvláštní příležitosti.

Co je potřeba pro tkaní?

 • Hřeben a nejlépe s častými zuby, jakmile si dokáže perfektně pročesávat vlasy a tak si vlasy vyčistí.
 • Tenký elastický pás nebo vlásenka pro tkaní.
 • Chcete-li vytvořit světelné vlny, můžete použít kleště.
 • Příslušenství lze použít pro dekoraci.
 • Také užitečná trpělivost a obratnost vašich rukou.

Jak to udělat?

Vytvořte "Vodopád" dvěma hlavními způsoby.

První cesta

Takže, jak postupovat krok za krokem?

 1. Nejprve je třeba pečlivě česat vlasy.
 2. Dále, o chrámu, vyberte část kudrlin a rozdělit ji na tři stejné prameny.
 3. Začněte tkát nejobvyklejší oplet.
 4. Po jednom házení každého vlákna oddělte zvlnění v horní části hlavy (u koruny, tj. Nad kosou) a otočte jej do vazby a připojte ji k pramenu, který je umístěn nahoře. V důsledku toho bude tato kadeřna dolů. Vyhoďte ho a nejlépe jej vezměte na obličej nebo jej opravte tak, aby vás neobtěžoval. Bude to první "proud" vodopádu.
 5. Namísto uvolněného pramene zvedněte nový pramen zespodu (tj. Pod tkaninou) a pokračujte v tkaní opletení.
 6. Když přesunete horní část, připojte ji také ke zvlnění vybranému v horní části hlavy. A také ho uvolněte z opletení a odstraňte. Dále vyberte také nový prvek ve spodní části.
 7. Pokračujte v procesu tkaní, také výběrem kudrlin z horní části a uvolněním pramenů ve spodní části a následným zvednutím nových vlasů.
 8. Po dosažení druhé části hlavy fixujte účes nebo, pokud je to požadováno, pokračujte v tkaní až do konce a vázání ocasu gumovým pásem.

Druhá cesta

 1. Zvolte část vlasů nad jedním uchem, rozdělte jej na tři prameny a začněte tkát oplet.
 2. Každý prvek by měl být hoden jednou.
 3. Když potřebujete přesunout horní pás, vyberte vlnitou vazbu a držte ji nad tímto vláknem, ale nezakládejte ho do opletení, ale jednoduše jej uvolněte.
 4. Pokračujte v tkaní. Pokaždé, když potřebujete přesunout další horní část, vyberte kroutit v horní části hlavy a projděte jej přes opletení.
 5. Dotáhněte druhou část hlavy, upevněte špičku opletení barretou.

Možnosti

Nemůžete udělat obvyklý oplet, ale originálnější. Některé zajímavé myšlenky tkaní jsou uvedeny níže.

"Dvojitý vodopád"

 1. Opláchněte pleteninu první cestou. Současně však napněte každý prvek svorkou nebo pryžovým páskem na samém konci (ne uprostřed, jinak nebude možné odstranit elastické pásky). Konec opletení je také pevný.
 2. Dále začněte tkát ten stejný oplet, ale na druhou stranu, to je ten, na kterém je umístěn konec prvního. A musíte zahrnout ty prameny, které byly dříve uvolněny a opraveny.
 3. Z boku zajistěte šlehačkou.

"Vodopád" se stuhou

Účes "French Falls" bude vypadat ještě originálnější, pokud se provede stuhou.

Tvorba bude přesně to samé, ale musíte na sobě začlenit stuhu. Umístěte jej za opletení a připojte je k extrémním pramenům. Pak se každý konec bude nevyhnutelně prokázat, že bude propuštěn společně s další částí. Ale bude muset být vyzvednut spolu s novým zvlněním, vybraným níže. A konec může být spojen se stejnou páskou.

"Vodopád" diagonálně

Mělo by být provedeno stejným způsobem jako obvykle, ale zároveň začněte tkát co nejvíce a postupně ji vede diagonálně dolů. Tato volba vypadá velmi originálně, zejména na dlouhých vlasech.

Dva vodopády

Vlasy, je žádoucí rozdělit na dvě části. Okamžitě opravte tak, aby vás neobtěžovalo. Vyberte tři prameny na jedné straně a začněte tkát "Vodopád" a přivést ji k okraji části, tedy k rozdělení. Fixujte špičku. Také splétá oplet na druhé straně, spojuje ji s první a upevňuje ji uprostřed.

Doporučení

 1. Pokud se rozhodnete udělat smajlík pro sebe, ale nikdy jste to nikdy neudělali, neměli byste okamžitě začít vytvářet účes, možná nebudete moci dělat nic. Nejprve musíte pochopit význam tkaní, a pro to musíte vidět všechny své akce. Pozvěte na ni přítele nebo cvičit. Také se hodí paruka nebo panenka s dlouhými vlasy. Po zvládnutí základů se můžete pokusit udělat své vlasy.
 2. Pokud byste poprvé nemohl udělat nic, nebojte se. Buď trpěliví a trochu se cvičíš.
 3. Vlasy se mohou rozpadat, ale lze je vyhnout. Mírně navlhčete ruce nebo kadeře.
 4. Nepřehánějte je s příslušenstvím, neměli by být příliš, jinak tkaní samo o sobě zůstane bez povšimnutí. Nejlepší je zvolit si jeden krásný a jasný vlásenku a použít ho pro fixaci.
 5. Chcete-li dostat účes "Vodopád" s kudrlinky, jen zkroutí uvolněné prameny a jiné volné kudrlinky.

Vyberte si nejlepší možnost, cvičíte se sami a můžete si udělat punčoch!

Jak udělat účes vodopádu: krok za krokem pokyny

Krásné oblečení, velkolepý make-up - co ještě potřebujete pro dokonalý obraz? Správně, dobrý styl, který mimochodem může být ornamentem i pro nejobvyklejší luk. Vlasy, které jsou uvolněné nebo pletené do vlasů, různé chvosty, strapce - jaké možnosti stylisté a kadeřníci nenabízejí dívky? Vytvořte zajímavý a velkolepý styl, který přidá dívku z davu a přiláká každou pozornost ke kudrlinkám a můžete to udělat doma. Jak udělat účes vodopádu, tak módní v nové sezóně, zvažte níže.

Trochu vlasy

Pokládání vodopádu, přesněji řečeno, francouzského vodopádu, se objevilo před nějakou dobou a okamžitě získalo lásku dívky. Je elegantní, krásná a zároveň (což je velmi důležité!) Je jednoduché v provedení. Po několikanásobné výcviku na sebe nebo na přítele bude žena bez problémů schopna snadno vytvořit v budoucnu mistrovské dílo kadeřnictví.

Hairstyle vodopád je obraz jemný, ženský, romantický a sofistikovaný. Férový sex, kterému příroda udělala elegantní dlouhé kudrlinky, je prostě povinna zkusit alespoň jednou provést jeden. A když to jednou uděláte, nebude možné zastavit!

Styl může být proveden na dlouhých vlasech a může být stejně úspěšně proveden na středních vlasech. Ty dívky, jejichž kadeře jsou příliš krátké, bohužel nebudou moci stát šťastnými majiteli takového účesu.

Co je u původu

French Falls - účes, ideální pro večerní výjezd. Dokonalá kombinace s večerními a koktejlovými šaty, botami s vysokým podpatkem, elegantními spojkami. Ale odkud pochází toto zajímavé jméno? Existují dvě teorie.

První hypotéza uvádí, že jméno pochází z nádherně krásného vodopádu, který se nachází v malé severní části Iberského poloostrova, který patří Francii.

Druhá teorie je obyčejnější a v souladu s ní název pochází z stejnokrojného spleti, který tvoří základ účesu, a vlasy padnou s čistými vlnami, vizuálně připomíná právě takový jev přírody jako vodopád.

Několik slov před tkaní

Přípravná fáze je jednoduchá. Stačí, když poznáte pár jednoduchých bodů.

 • Vlasy by měly být čisté a dobře česané. To je důležité, protože dokonce i malý uzel v kadeře rozdrtí vaše úsilí a nutí vás začít znovu.
 • Naughty vlasy mohou být předem postříkány lehkým postřikem nebo aplikovány pěny.
 • Je lepší, pokud už máte techniku ​​tkaní obyčejného francouzského proužku, umožní vám to udělat ideální účes od prvního do druhého. Ale přesto to není nutné, protože v průběhu postupné fáze mistrovské třídy, která je uvedena níže, se můžete snadno naučit základy takového tkaní.

Vodopád účes: krok za krokem pokyny

Takže proces tkaní je:

 1. Vezměme si čelo vlasce, rozdělíme ji na tři stejné části. Umístěte pravou stranu uprostřed a pak doleva. Opakujte manipulaci dvakrát.
 2. První proud vodopádu děláme: nejprve umístíme horní část středu, pak spodní. Pramenec, který zůstává níže, je vyloučen z tkaní.
 3. Namísto uvolněného pramene zaujmeme nový z mas, který je pod sponou.
 4. Přidejte nový prvek do horní části opletení. V klasické verzi tkaní jde stejně jako rovnoběžně s podlahou, přes hlavu, ale je také možné odklonit pigtail směrem k úhlopříčce, aby se vytvořil cikcak.
 5. V návaznosti na tuto techniku ​​pokračujeme v další vazbě. Pruhy, které se již netýkají tkaní, je výhodnější odstranit dopředu, aby se nezasahovaly, a aby se z této hmoty náhodně nevazovaly kudrlinky.
 6. Propleteme oplet do konce, to znamená k opačnému uchu, který zajistí jeho konec neviditelným.

Účesy videoklipů na vodopádu, které lze vidět na níže uvedeném videu, je připraveno!

Nakonec pár slov

Chcete-li se kudrnat, padají, vypadají mnohem velkolepěji, mohou se na kadeře přišroubovat.

Spinové závěsy lze vytahovat jeden po druhém, aby vazba vypadala jako objem.

Lepší fixace laku na vlasy.

Hairstyle vodopád, foto který je uveden níže, je připraven!

Spectacular luk

Co lze kombinovat s krásným účesem? Především to může být:

 • krátké koktejlové šaty, například nesmrtelná klasika - trochu černá;
 • šaty na podlahu, monofonní, s třpytem;
 • stylové kombinézy s otevřenými rameny;
 • kalhoty v kombinaci s tričkem na tenkých řemínkách, v nových sezónních modelech sametu v kombinaci s krajkou jsou důležité;
 • vysoké boty, pokud mluvíme o chladném období;
 • boty nebo sandály s vysokými podpatky.

Francouzský vodopád - neobvyklý a zajímavý účes, který bude originálním doplněním obrazu. Stylista v kabině může snadno vytvořit takovou sadu, ale bude to stát spousta peněz, a každá dívka se může naučit tkát takový pletenek, pokud je to žádoucí.

Řekni přítelkyni

Podporujte projekt Womee, protože do něj vložili celou duši - sdílejte článek s přítelkyní kliknutím na jedno z tlačítek níže

lllokony

o kráse a zdraví vlasů

  Domů »Účesy» Střih Vodopád Jak se tkát Video

Hairstyle vodopád, jak vázat video

Jak udělat účes francouzský vodopád

Spodky v módě po dlouhou dobu, a postupně se jejich obvyklé typy postupně zkomplikují. Tkaní vám umožní vytvářet celé mistrovské díla vlasů. Mezi tyto mistrovské díla patří účes francouzských vodopádů. Získalo jméno kvůli tekoucím kudrlinkám, které se v opletené podobě podobají vodní kaskádě. Jedná se o metodu tkacího tkaní s mezerami, kterými prochází pramen různých délek a tloušťek. Navíc kaskáda může být buď jednorázová nebo sestává z několika úrovní.

Jak vázat účes vodopádu - krok za krokem pokyny

Kaskáda měla čistý vzhled a pletenina se snadno splékla, měli byste pečlivě česat vlasy. To bude vypadat skvěle na kudrnaté prameny. Proto pokud máte přírodní typ rovné vlasy, můžete předběhnout kudrlinky pomocí koleček, curlingu nebo speciální trysky pro vysoušeč vlasů. Kudrliny se nerozpadnou, jestliže na ně působí malé množství pěny nebo jiný fixační materiál. Aby nedošlo ke zkažení vlny, neměli byste se po termosetovém splétání pramenit prameny, jen je trochu oddělovat prsty.

Pro ty, kteří vědí, jak se splétat jiným typům copánků, nebude populární "francouzský vodopád" způsobovat potíže. Omotávka je tkaná podle principu tradičního "spikeletu". Rozdíl je v tom, že na jedné straně by měly být kadeře periodicky uvolňovány a nové by měly být nahrazeny. Pro kaskádu kaskády budete potřebovat:

 1. hřeben a hřeben;
 2. malá guma;
 3. krásná vlásenka.

Pokyny pro vytvoření účesu Francouzský vodopád:

 1. Pečlivě česněte vlasový hřeben s měkkými a s výhodou přírodními štětinami. Pokud máte kudrnaté nebo tvrdé vlasy, měly by být vyrovnány na kořeny, mírně navlhčené vodou nebo pomocí vosku. Potřebujeme přímočaré dělení, abychom zjednodušili tkaní. Vosk v malém množství musí být nejdříve aplikován na čisté ruce a rovnoměrně zakrýt vlasové kořeny.
 1. Oddělte zvlnění. Začínáme tkát z boku přibližně v oblasti bang, nezáleží na tom, zda je to vpravo nebo vlevo. Chcete-li to provést, musíte napínat tenký nebo tlustý pramen, v závislosti na tom, který braid chcete dostat. Zvolený pramen musí být rozdělen na tři stejné části. Pro pohodlí použijte hřeben. Bangy mohou být také tkané do opletení, nebo nechat to uvolněné a krásně položené, se zaměřením na celkový styl účesu francouzský vodopád.
 2. Z vybraných tří kudrlin se začne tkát obvyklý oplet. Alternativně protínáme pravý a levý pramen ze středu. Takže se pohybuje ve směru zadní části hlavy o pět nebo šest centimetrů. Voskujte pigtail pod konstantním sklonem, abyste získali správný polokruh. Musíte se zastavit u ucha - je to asi uprostřed šlehačky. Když držíme tři části v našich rukou, překrývajíme pravou kudrnu s prostředním a vzít nový prvek z vrcholu na třetí. Poté zakryjeme zvlnění volným pramenem a uvolníme pravou část vlasů dalšími krouceními dolů. Bude to první část kaskády.
 3. Pokračujeme v tkaní pleteniny:
 • protínají levý a středový pramen;
 • protínají pravou stranu s centrálním pramenem;
 • pusť pravého pramene;
 • přidat novou zvlnění z oblasti poblíž pravého pramene;
 • zopakujte všechny položky znovu.

Výše uvedená schéma se znovu opakuje, dokud se nedosáhne koncového bodu vývrtu - na špičce. V opačném případě můžete pokračovat v tkaní opačného ucha.

 1. Pak byste měli napínat pás s tenkým elastickým páskem. A pokud je to potřeba, opakujte tkaní na druhé straně. Spit ve formě kaskády trudges symetricky, pokrývající celý obvod hlavy. Abyste se dostali blíže k druhému plivku, je nutné odstranit gumu a připojit obě zámky. Upevněte je společně s gumovou páskou, kterou můžete ukrýt pod krásnou vlásenkou nebo pomocí knoflíků. Mírně rozprašujte francouzské vodopády s lakem střední fixace, aby se zajistil tvar, ale ne váhajte vlasy. Tryska by neměla "bít" na prameny, a tak udržujte lahev s lakem ve vzdálenosti 15 cm od hlavy.

Existuje několik možných způsobů, jak opravit kadeře:

 • vázací ocasy s pryžovým páskem;
 • opletily oba konce mezi sebe a upevnily je na špičce opletení páskou;
 • zajištění chvostů s hlavou.

Spit French Falls má následující výhody:

 1. snadná exekuce - k tomu, aby se taková kosa nepracovala ani pro dospívajícího;
 2. potřeba minimálního počtu pomůcek a dostatečné množství gumy;
 3. kaskáda má elegantní vzhled a v případě jejího výkonu s kudrnatými vlasy vytváří efekt krajky.

Další tipy pro vytvoření účesu Francouzský vodopád:

 • část s postranní částí, na které klesají vlasy;
 • to je těžší tkát s čistými vlasy, protože jsou příliš hladké a mají sklon k vyklouznutí - je lepší udělat francouzskou kaskádu druhý den po umývání;
 • Chcete-li vytvořit obchodní styl, musí být prameny nejdříve vytaženy pomocí žehlení.

Tato možnost tkaní opletení je univerzální a hodí se k absolutně jakémukoli obrazu a vedle - večerní šaty nebo džíny. Proto se nebojte, že váš účes bude neharmonicky vypadat obecným způsobem. V závislosti na příležitosti ozdobte prameny s doplňky, jako jsou stuhy, květiny nebo lesklé vlasy. Na následujícím obrázku je znázorněno, jak se má oplet. Pod každým číslem je zobrazeno postupné pořadí.

Schema tkaní

Video lekce o technice tkaní účesu Francouzský vodopád

Podrobná lekce videa vás naučí správnou implementaci účesu francouzského vodopádu. Tento materiál zobrazuje jednoduchou techniku ​​tkaní pletenin, takže si můžete jednoduše a rychle vyrobit krásné vlasy. Video tutoriál, který demonstruje proces vytváření francouzské kaskády, pomůže těm, kteří jsou jednodušší vnímat informace vizuálně.

Na střední srsti

Hairstyle Francouzský vodopád nevyžaduje přítomnost dlouhých vlasů. Ztělesnění tkaní na průměrné délce vypadá neméně krásně a působivě. Kaskádová šňůra může přeměnit běžné auto a každodenní účes přemění na slavnostní a elegantní obraz. Opakováním po mistře, můžete rychle zjistit, jak jednoduché a krásné provádět opletu na střední vlasy.

Na krátké vlasy

Hlavní metodou tkaní opletení Francouzský vodopád je určen pro dlouhé vlasy a účes střední délky. Nicméně, krátké vlasy také poskytují příležitost k vytvoření francouzské kaskády. Dokonce i nejpřísnější účes lze přeměnit na romantický obraz. Když jste viděli trénink na tkaní, pochopíte, jak dávat vlasům objem, i když je tenký nebo velmi krátký.

Fotografie účesy přední a zadní pohled

Weave a Haircut Vodopád Možnosti

Účes "vodopádu" dostal toto jméno kvůli neobvyklému vzhledu kudrlin, které krásně padnou na ramena, je to jejich tvůrčí lidé, kteří je porovnávají s životodárnými vodními proudy, které se táhnou po skalách.

A sotva někdo popírá skutečnost, že návrh účesu "francouzský vodopád" je důsledkem lidského pozorování tohoto přírodního jevu.

Představuje účes "Francouzský vodopád"

Věděli, jak vytvořit účes "vodopádu", můžete v krátké době vytvořit originální snímek v kombinaci s jemným make-upem a elegantními šaty.

Haircut "vodopád" se také nazývá francouzský oplet, který se mírně podobá obvyklému opletu.

Dnes klasické tkaní již není relevantní a nemůže dostatečně zdůraznit půvabné rysy vzhledu.

Ale praktičnost a pohodlí jejich nošení neumožnily zcela odhodit tyto prvky tkaní od návrhu moderních účesů.

Proto stylisté našli cestu ven z této situace a obrátili obvyklou opletení do otevřených prvků, aplikováním pramenů s různou tloušťkou a tvarem a experimentováním se směrem tkaní.

Jedním z takových experimentů je francouzský Spit.

Hovorí, že inspirace pro vytvoření účesů byla osobě představena vodopádem Gavarni, jehož vody padaly neklidně z výšky přes 400 metrů.

"Francouzský vodopád" je vhodný pro různé typy vlasů, ale vypadá nejlépe účes "vodopád" s kudrlinky (viz foto), a proto velmi často po tkaní, volné rovné vlasy a kadeře padnou na ramena.

Pro ty, kteří již mají zkušenosti s tkaní francouzského proužku, mohou být stále užitečné následující informace, protože položení "vodopádu" nemá jednu, nýbrž několik verzí.

Hlavní technika tkaní účesů "French Falls"

První fáze vytváření účesu "vodopádu" se skládá z přípravných akcí: vlasy jsou pečlivě česané, což vám umožňuje ušetřit prameny z matných vlasů a uzlů, zvlhčit vodou nebo ošetřit speciální antistatickou sprej.

Vlasy jsou rozděleny rovnoměrným dělením, přičemž oplet může být založen buď na pravé straně hlavy nebo na levé straně (viz video):

 • V časové zóně je oddělena široká řada vlasů, z ní je tkaný klasický oplet, který se v procesu dalšího tkaní přemění na francouzský prvek. Pokud je ve vlasech dlouhá okraje, je také tkaná do opletení;
 • Obvyklý pigtail by měl být tkaný do úrovně ucha, pak se jedná o následující schéma: horní část pramení do středu, dolní část pramene uprostřed, spodní část zůstane volná, a další prameny, které se jí podobají, budou jakousi "pramínkou" vodopádu. Chcete-li pokračovat v tkaní, namísto toho, aby se zbavilo pramenů, se vlasy stejné tloušťky převzaly z volných vlasů na dně, pak je třeba přidat trochu vlasů z horní části do horní části;
 • Dále se opakuje způsob tkaní, zatímco pigtail může být směrován nejen vodorovně, ale také může být zvážen sám, postupně klesat po diagonále;
 • Tkaní končí za uchem, kde je pigtail pevně neviditelný. Abyste získali efekt hlasitosti, můžete lehce roztahovat vazby z pigtailu.

Hairstyle "French Falls" s kadeřemi a paprskem

Kadeře na vlasy byly vždy v módě, ale dnes jsou více populární než kdy jindy.

Vzdušné kudrlinky mohou poskytnout obraz dívčí romantiky, zvláště pokud se na jejich základě provádí účes jako "vodopád".

Chcete-li úspěšně splétat oplet pro účes "vodopád", musíte postupovat podle pokynů krok za krokem:

 • Před tkaništěm je nutné zvlnit kudrlinky tak, aby celkový vzhled stylu získal jasnou texturu a slavnostní poznámky;
 • Perm se provádí pomocí žehlení nebo curlingu, jelikož tepelná expozice je škodlivá pro strukturu vlasů, doporučuje se použít speciální ochranné sérum, které zajistí ochranu pramenů proti vysokým teplotám;
 • Vlasy si budou udržovat svůj tvar pevně, pokud ve své bazální zóně provedete lehký bouffant;
 • Předtím, než si oplešíte pletenku, musíte oddělit část vlasů oddělením a hřeben na stranu. Rozloučení od ucha k uchu;
 • Volné spodní kadeře potřebují zachytit pryžový pás na boku zadní části hlavy a vytáhnout za sebou smyčku;
 • Pak nad smyčkou vytváříme svazky vlasů, takže konce jsou volné;
 • Hlavní prvek doplňuje instalaci - od odděleného širokého pramene je nutné spléknout "vodopád", výsledný opletek by měl být položen na předem vyrobený paprsek, výsledek fixován vlasy a lakem.

Účes "francouzský vodopád" s kudrlinky a housenkou je univerzální volbou, lze jej nosit jakýmkoliv oblečením, a to jak večerním šatům, tak v kombinaci se samostatnou kategorií sportovního oblečení.

Položení "francouzského vodopádu" s třeskem

Vlasový "vodopád" s náramky lze také připsat možnosti stylingu, vhodný pro jakékoli oblečení.

Možná, že pro některé bude tato technika popravy zřejmě obtížná, ale po několika testovacích okamžicích budou vaše prsty schopny pracovat s materiálem na profesionální úrovni.

Začínáme tkát z levého časového pásma na úroveň nad pravým uchem, krok za krokem vypadá takto:

 • Oddělíme tresky pomocí vlasů, tkvíme francouzskou stuhou s výběrem volných vlasů z malého pramene, takže pracujeme u ucha;
 • Pak se horní pás přelévá do středu, dolní pramen se dostane do středu za ním, pramene umístěné dole zůstane volné, to a další prameny podobné tomu bude jakousi "proudí" vodopádu;
 • Tkaní prýmku je dokončeno upevněním neviditelných, po kterém můžete pokračovat v zdobení stylu.

Prohlášení, že účes "vodopádu" je vhodný pouze pro dlouhé a silné kudrlinky, je nesprávný, tento účes vypadá velmi krásně na dívkách s krátkými a středními vlasy.

Jediná věc, která je zde zapotřebí, je připravit vlasy stylovou pěnou, která poskytne dodatečné fixaci účesu a zabrání tomu, aby prameny vypadaly z opletení před vytvořením opletení.

Účes pro střední vlasy s trojitou vazbou

Tento model účesu "vodopádu" vám umožní vyzvednout všechny kudrlinky ve stylu, aniž byste je museli opustit:

 • Pásky jsou pečlivě česány, na jedné straně hlavy jsou oddělené vlasy malé tloušťky pro následné tkaní pigtailu;
 • Vzor tkaní připomíná francouzskou stužku, avšak v tomto případě je nutné opustit spodní část a již ji nepoužívat v práci. Místo toho vezmou vlasy stejné tloušťky od volných pramenů, čímž se pohybují podél obvodu. První pigtail je fixován vlasy;
 • Když se vrátíme o pár centimetrů od prvního tkaní, začneme opékat druhý pigtail, při pohybu se vybíráme zámky z horní a spodní části volných vlasů. Špička pigtailu je pevně neviditelná;
 • Odchází pár centimetrů od druhého tkaní, je tkaný třetí pigtail "vodopádu" účes. V tomto případě se práce provádí s plným výběrem volných vlasů;
 • Chvosty, které zůstaly po tkaní tří drátků, se shromáždily do jediného ocasu a provedly jeho curling.

Jak zdobit vlasy "francouzský vodopád"?

Univerzálnost a různé variace účesu "vodopádu" ji oblíbily u starších dívek a dívek.

S tímto uspořádáním můžete navštívit kancelář nebo studovat, pro romantický den, navštívit slavnostní párty nebo denní událost pro jakoukoli jinou zvláštní příležitost.

V závislosti na případu, který vytváří "vodopád", vyberte příslušenství pro zdobení účesů.

Jako dekorace lze použít sponky nebo stuhy, dekorativní čepice s korálky a umělé květiny.

Pro větší originalitu lze několik stylových kadeří natírat pastelkami několika odstínů. Také dobrá dekorace bude sloužit jako lak s jiskry, které pokropí jednotlivé prameny.

Jak udělat účes vodopádu

Svojí výmluvnou a originální název kvůli kadeřům, které spadají na ramena volných chic vln, vypadávání vlasů nevyžaduje zvláštní profesionalitu. Během několika minut můžete vytvořit skutečně jedinečný obraz, který zvýrazní zvláštní kouzlo exteriéru. Obyčejné copánky v naší době jsou příliš běžné, bezvýznamné, již nejsou relevantní. Ale jejich verze v otevřeném designu, s prodlouženými prameny různé tloušťky a tvaru - to je další věc.

To je věřil, že vytvoření tohoto úžasně krásného francouzského účesu byl inspirován skutečným vodopádem - zázrak přírody Gavarni, jehož trysky překonaly výšku více než 400 metrů. Výrazně pletené prameny vlasů, hladce padnoucí na ramena, jsou velmi podobné neklidným vodním tryskám, snadno překonávají bariéry a rozpadají s nimi zářící maso. Další verze názvu účesu byla také stanovena - francouzský oplet, jehož kudrlinky jsou velmi podobné tryskám vody.

Jak udělat účes vodopádu - krok za krokem pokyny s fotografiemi

Tento typ účesu je vhodný pro oba dívky s rovnými a přirozeně zvlněnými vlasy, což dělá veselý sex hravou bytost. Pro ty, kteří jsou již obeznámeni s technikou tkaní francouzského proužku, vypadávání vlasů nezpůsobí zbytečné otázky. Ale i když nemáte představu o nuancích takové kosy, nebude těžké se naučit jednoduché techniky.

Francouzský účes vodopádu

 • Přípravná fáze před hlavním procesem by měla důkladně česat masu vlasů, aby se zbavili uzlů. Pak i jejich rozdělení do středové části.
 • Je možné začít z libovolné strany - vlevo i vpravo. V druhém případě je třeba vzít tenký pramen a pak tkát obyčejný oplet na základě tří stuh. Za přítomnosti třesků je nutné vložit celkovou kompozici, v souladu s hlavním účesem.
 • Scythe potřeba tkát na úroveň ušního štítu. Poté musíte překročit pravý a střední pruh a jako třetí si vzít vrchní kudr, který bude zakrytý volným pramenem. Poté musí být pravá strana a další zvlnění uvolněny. Takže první část kaskády.
 • Tkaní pokračuje analogicky: pokud je pravá strana spodní, uvolní se a zanechávají dvě pracovní kudrlinky, které tvoří horizontální pás. Měla by se krásně položit na celou hlavu nebo do doku uprostřed hlavy.
 • Dokončení do opletení, je nutné nechat jeden kadeř volný. Chcete-li dosáhnout efekt krajky, musíte lehce uvolnit prameny mimo hlavní opletení. Chcete-li obraz nechat lehkou nedbalostí, nechte své vlasy volně ležet na ramenou a na zádech, a abychom dali v naší době obraz módního půvabu, stačí k tomu, aby se zvlněné vlny zvlňovaly, aby se vám dával vodopád objemu.

Lehká elegance s prvky hravosti, jednoduchou technikou tkaní - to jsou hlavní výhody elegantního účesu, který je snadný bez pomoci někoho, a to i tehdy, když zůstal sám. Jen pár cvičení, trochu dovednosti - a jedinečný obraz je připraveno ohromit a ohromit ostatní!

Možnosti tkaní s náramky a kudrlinami

Romantické, neopatrné, lehké, vzdušné kadeře jsou vždy v módě. V poslední době jsou však obzvláště oblíbeni u poctivého sexu. Není to překvapivé: účes se provádí rychle a vypadá to, že to právě vyšlo z rukou pána. Účes padá na základě kudrlin, vypadá prostě úžasný, takže se stala nenahraditelným atributem jakéhokoli obchodního nebo večerního večera, včetně takové oslavy jako svatby.

S kudrnami

Chcete-li zapadnout francouzský vodopád s kudrlinky, musíte dodržovat následující doporučení:

 • Twist vlasy, aby obraz některé slavnostní poznámky, a vlasy sám - zřetelné textury. To se provádí kroucením nebo curlingem vlasů, aniž byste zapomněli používat sérum pro tepelné ošetření, které ochrání kudrny před škodlivými účinky příliš vysokých teplot.
 • Hřebte prameny u kořenů tak, aby vlasy snadno držely tvar stylu. Oddělte pramen z obličeje na horizontální oddělení a hřeben na boku a uvolněte prameny na zadní straně hlavy a zvedněte je pomocí elastického pásku, částečně táhnutím ocasu v takzvané smyčce.
 • Pečlivě a jemně si obruste prsty volné kadeře a vytvořte nad výsledným smyčkovým svazkem a zajistěte je kolíky. Konce vlasů jsou mírně rozcuchané.
 • Proplete vodopád pletené z širokého předního pramene, přetáhněte jej přes svazek a připevněte k instalaci pomocí vláken. Posledním krokem bude léčba vlasového spreje pro praktičnost.

Výsledkem je univerzální a velmi elegantní účes, který vyhovuje každé životní situaci a bude jedinečným přírůstkem jak pro každodenní, tak i pro obchodní oděvy.

S třeskymi

Vodopád s nárazy - další skvělá verze obrazu, která odpovídá originálnímu vzhledu s téměř jakýmkoliv stylem oděvu. Technika účes vypadá těžké, ale jen pár cvičení zůstanou všechny potřebné praktické dovednosti. Při tkaní z obličeje na pravé ucho je třeba provést následující kroky:

 • začíná tkát od bang, rozdělí to na rozloučení a s malým pramenem tkát francouzskou stužku u ucha s jinými prameny;
 • položte levý pramec uprostřed, pak udělejte to samé s vrcholem, což vytváří zvláštní vodopádový efekt;
 • snižte pravý zvlněný tvar a poté se spustíte pramenem nad posledním spuštěným, spusťte jej uprostřed opletení a pokračujte v tkaní analogicky;
 • snižte konečný levý pramen a obtékajte středovou část pigtailu, jehož konec by měl být neviditelný.

Z nějakého důvodu je ve většině případů věrný sex přesvědčen, že francouzský vodopád je ideální pouze pro majitele dlouhých a bujných kadeř, ale takový názor je zásadně špatný. V současné době existuje mnoho způsobů, jak tkát francouzský oplet, včetně vodopádu na účesy jako bob nebo čtverec. Technika tkaní je přesně stejná jako u dlouhých vlasů.

Užitečná rada: Před vytvořením spletence na krátkých vlasech je nutné umístit pěnu na vlasy, která dodatečně fixuje vlasy a nedovolí, aby kadeře vypadly z pigtailu.

K dnešnímu dni existuje mnoho odrůd spitové kaskády, z nichž každá má své nepopiratelné výhody. Ale bez ohledu na účes by to mělo být vždy symetrické. Jen pár úderů - a sváteční nálada je připravená.

Chcete-li to udělat, nezapomeňte na následující tajemství:

 1. Ne příliš těsné prameny pomohou vytvořit jemný a sofistikovaný obraz a lehce zkroucené a těsně utažené bude vynikající volbou pro nádherné večerní šaty.
 2. Teplá období jsou nejlepší čas nosit účes. To jde dobře s sundress nebo dlouhé sukně, se stává tenký okraj jedinečný obraz moderní dívky.
 3. Obraz je velmi snadné diverzifikovat pomocí krásného luku nebo květiny pro vlasy, světlé stuhy nebo elegantní kožené šňůry.

Video tutorial: jak tkát vodopád

Ve skutečnosti je technologie tkaní účesu velmi jednoduchá. Každý, kdo má pletené i ten nejobvyklejší oplet, to může opakovat. Nicméně, jak říká lidová moudrost, je lepší vidět jednou než slyšet několikrát a v našem případě číst. V tomto video tutoriálu jsou jasně uvedeny všechny fáze vytváření vodopádu.

Hairstyle vodopád nebo francouzské splétání.

Nedávno se účesy, které používají neobvyklé tkaní, staly velmi oblíbenými. Standardní šňůry se prolínají na pozadí díky své jednoduchosti. Proto se v článku bude diskutovat o vodopádu se spleteným tkanivem. Tento účes pomůže vytvořit romantický obraz a zvýraznit přírodní krásy. Když se naučíte tkat vodopád, můžete vytvořit skutečné mistrovské díry svých vlasů.

Hairstyle francouzský vodopád

Účes vodopádu získal své jméno kvůli kudrlinkám, které, padáním na ramena, se velmi podobají tryskám vodopádu. Francouzský vodopád je klasifikován jako krajkový účes. To znamená, že má volné buňky. Základem účesu je jednoduchý francouzský zápražkový vodopád. Krajkový efekt je vytvořen podlouhlými prameny, které mohou být vrstvené nebo asymetrické, tenké nebo silné. Francouzský vodopád je ideální pro majitele rovných a dlouhých vlasů. A na srsti středně dlouhého účesu vodopád pomůže vytvořit další objem. Tkací návleky mohou být vyrobeny jednostranně, oboustranně nebo mohou pokrývat celou hlavu.

Hairstyle vodopád na střední vlasy

Hairstyle vodopád na střední vlasy

Hairstyle vodopád na střední vlasy

Hairstyle vodopád na střední vlasy

Hairstyle vodopád na střední vlasy

Hairstyle vodopád na střední vlasy

Hairstyle vodopád na střední vlasy

Hairstyle vodopád na střední vlasy

Hairstyle vodopád na střední vlasy

Hairstyle vodopád na střední vlasy

Technika tkaní účesů vodopád

Spit-vodopád je účes, který nevyžaduje velké úsilí a zároveň vypadá elegantně a elegantně. V letní sezóně chci vyzkoušet různé účesy. Poté, co jste se naučili tkát vodopád, získáte luxusní účes, díky němuž vaše kudrlinky budou vypadat úžasně. Hairstyle vodopád je ideální pro majitele rovných i vlnitých vlasů.

Pro napínání vodopádu nepotřebujete stylingové nástroje ani speciální zařízení. Můžeme zvládnout techniku ​​tkaní vodopádů v několika krocích.

Hairstyle vodopád s kudrlinky

Hairstyle vodopád s kudrlinky

Hairstyle vodopád s kudrlinky

Hairstyle vodopád s kudrlinky

Hairstyle vodopád s kudrlinky

Hairstyle vodopád s kudrlinky

Hairstyle vodopád s kudrlinky

Hairstyle vodopád s kudrlinky

Hairstyle vodopád s kudrlinky

Hairstyle vodopád s kudrlinky

Krok 1. Začneme, pokoľíme vlasy a rozdělíme je na střední část.

V této fázi je nutné pečlivě a pomalu odhalit všechny uzliny. Pak je možné vlasy snadno splétat.

Tkaní lze spustit vlevo a na pravé straně hlavy. Zde budeme hovořit o technice tkaní účesů vodopád na levé straně. Vezměte si pramen vlasů na stranu hlavy a začněte tkát obvyklý oplet.

Majitelé tresek ho mohou zahrnout do obecného souboru. Bangy mohou být propuštěny a pak krásně položeny v tónu vlasů vodopádu.

Krok 2. Pokračujeme v tkaní opletení, dokud nedosáhneme úroveň ucha. Máme tři směry. Překročíme střední a pravou čáru vlasů a namísto třetí se od ní odvíjíme tenký pramen. Nyní pokrýváme tento prvek s volným zvlněním. Poté je třeba uvolnit pravou stranu se zvlněním. Toto je první část kaskády. Máme dva prameny vlasů. Třetina musí být odebrána z větší části vlasů.

Krok 3. Propleťte vodítko na stejnou techniku. Když se nachází v dolní části, uvolníme pravý pramen vlasů. Proto máme v našich rukou vždy dvě hlavní linie, které tvoří horizontální část. Tento pramen vlasů lze splétat jak do středu, tak po celém obvodu hlavy.

Krok 4. V posledním kroku fixujeme konec opletení a necháme jeden zámek volný.

Hairstyle vodopád pro dlouhé vlasy

Hairstyle vodopád pro dlouhé vlasy

Hairstyle vodopád pro dlouhé vlasy

Hairstyle vodopád pro dlouhé vlasy

Hairstyle vodopád pro dlouhé vlasy

Hairstyle vodopád pro dlouhé vlasy

Hairstyle vodopád pro dlouhé vlasy

Hairstyle vodopád pro dlouhé vlasy

Hairstyle vodopád pro dlouhé vlasy

Můžete také vytvořit efekt krajky. Chcete-li to provést, lehce vytáhněte prameny vodorovného výplně ven.

Pokud chcete, aby váš účes vodopád vypadal nevšímavě, nechte své vlasy volné na ramenou a zpět. Chcete-li získat efekt kouzla, můžete kroutit napjaté vlny.

Hairstyle vodopád dává vzhled jakési hravosti a zároveň je elegantní. A přes naprosto jednoduchou techniku ​​tkaní, spoutaný vodopád vždy vypadá elegantně.

Jak tkát vodopád

Jak tkát vodopád

Jak tkát vodopád

Jak tkát vodopád

Jak tkát vodopád

Jak tkát vodopád

Jak tkát vodopád

Jak tkát vodopád

Jak tkát vodopád

Jak tkát vodopád

Hairstyle vodopád s kučery a paprsek

Hitem současné sezóny byl účes vodopádu s kudrlinky. Děláme styl s měkkými vlnami a kosým vodopádem.

Krok 1. Začneme tím, že vítáme vlasy, abychom jim dodali strukturu a vlasy slavného vzhledu.

Při použití kadeřnických žehliček nebo curlingových žehliček používejte speciální sérum pro tepelné zpracování. Chrání vaše vlasy před vysokými teplotami.

Krok 2. Když se kadeře ochladí, můžete začít hromadit na kořenech pramenů. Poté budou vlasy snadno udržovat svůj tvar.

Krok 3. Nyní musíte oddělit vlasový pramen z obličeje horizontálním dělením (od ucha k uchu) a vyčesat jej na stranu. Volné kadeře se shromažďují na boku zadní části hlavy a jsou svázány gumovým páskem, částečně se táhnou ocasem a tvoří smyčku.

Haircut "French Falls". Vodopád Twist účes

Krok 4. V tomto stádiu vytváření účesu by měl být vodopád s kudrlinami a trsy vyčesán volnými prsty a pak s pomocí vlasových vláken tvořit svazek nad smyčkou. Konce kudrlin ve stejném okamžiku zůstávají volné a mírně rozcuchané.

Krok 5. Nyní byste měli začít vytvářet hlavní prvek účesu. Začínáme tkat vodopád od široké šňůry vlasů v přední části. Poté začneme pleteninu přes svazek a připojíme jej ke stohu pomocí čepů. Závěrem můžete lehce ošetřit účes na vlasy.

Hairstyle vodopád s kudrlinky docela všestranný. Může být používán téměř ve všech případech života. Je ideální pro večerní šaty, oblek a dokonce i džíny.

Vzor tkaní účesy vodopád

Použitím našich schémat na fotografii a videu můžete sami udělat francouzský vlasový vodopád.

Schéma tkaní účesů vodopád pro husté vlasy

Stejně jako schéma tkaní vodopádu s podrobnějším grafickým znázorněním procesu.

Spit Falls - schéma tkaní

Vodopád Braid / Kosa Vodopád

Vodopád vlasů (36 fotek): metody tkaní a stylingu

Vlasy jsou dekorace ženy, která je prezentována přírodou. Dobře upravené zářící vlasy jsou atraktivní účes. A naše touha vypadat skvěle probuzená fikce, udělejte dovednost - a v jejích vlasech bude fantastický vodopád.

Jedná se o nejromantičtější ženský a známý účes.

Podle legendy byla tato myšlenka předložena francouzským stylistům vodopádem Gavarni v Pyrenejích, protože naše kudrlinky jsou jako plynulé šumivé proudy vody. K tomu, abychom položili tak prameny, to bude trvat asi 10 minut. Ve stejné době můžeme styling nabídnout a romantické nebo bezstarostné a hravé.

Vlastnosti účesu

Obvyklé plenky vypadají módní a velkolepé. Mistři již dlouho vyráběli originální francouzské pásy. Jejich schéma je mnoho známo.

Výhody položení francouzského vodopádu:

 • snadné tkaní: dokonce i školačky;
 • budeme pleteninu plést vlastními rukama bez pomoci;
 • z těchto prostředků je zapotřebí pouze žvýkačka;
 • účes je ženský a krásný;
 • Barevné přechody na melirových vlasech jsou zvláště zajímavé.

Techniky tkaní

Schéma znázorňující způsob, jak vytvořit takové vlasy.

Technika tkaní opletení Francouzský vodopád.

 • Chraňte vlasy a částečně je ořízněte.
 • Začněme tkaní vlevo. Pruhy v blízkosti tváře jsou rozděleny do 3 zámků, jako u obvyklých švů.
 • Dále se normálně splékáme, ale horní pás, položený na centrální, je propuštěn - to je proud.
 • Namísto toho vyzdvihneme novou vlnu na vrcholu.

Metody tkaní: nakloněné, rovné, dvojité.

Tip! Čím větší je jednotlivé vlákno, tím výraznější a větší je vodopád.

Další způsob, jak napojit francouzský vodopád.

 • vyčesávání zamotaných kadeří, oddělte malou část k zahájení procesu;
 • obvykle to rozdělujeme: na 3 vlákna;
 • po první vazbě uvolneme horní zvlnění;
 • namísto toho zvedněte spodní část a tkněte ji a znovu uvolněte horní část.

Na fotografii: tkaní se středním dílem - 2 prýmky.

Můžeme halo držet opletení kolem hlavy nebo jej postupně snižovat. Vše záleží na našem záměru. Zpevněte špičku jako obvykle pro slovanské prýmky a ukryjte ji.

Možnosti

Takové účesy pro dlouhé vypadávání vlasů mají mnoho možností.

Spit úspěšně přeměňuje vlasy a přidává do obrazu řadu poznámek.

Romantický styl

Nemůžeme spláchnout blázince: přes to budeme platit.

Majitelé tresek se mohou také těšit z tohoto romantického účesu.

Tkaní vlasů: vodopád s dlouhým třeskem bude proveden s úplnou nebo částečnou účastí v již popsaném způsobu. Z chrámu uvolňujeme kudrlinky podle výše uvedeného schématu. Nyní okraj vlasů zarámoval obličej.

Tip! Pigtail zajistěte na dně gumovým pásem. A můžete jej opravit pomocí vlásenky na úrovni uší a ne pokračovat až k okraji. Z tohoto účesu vypadá vodopád na středních vlasech nádhernější.

Na krátké vlasy

Spektakulární vodopád na klasickém náměstí.

Nesnášejte krásy s krátkými účesy. Masters vyvinuli techniky pro krátké vlasy. Krátké kudrlinky vyžadují trochu více stylingových fixačních nástrojů, pokud jsou vlasy měkké a tenké.

Zde je podrobný pokyn jednoduché techniky:

 • u chrámu si vezmeme pramen a rozdělíme ho do druhu;
 • nejprve obvyklé vazby;
 • když je horní lano na spodní straně, nechte se stát pramínkem - už se ho nedotýkejte;
 • nyní namiesto toho vzal nový příkaz zespodu a tak tkát.

Přilbujeme opletení na vhodném místě s hlavou. Jako originální varianta na druhé straně oplety druhý pigtail symetricky s prvním, a pak je sloučit do jednoho. Tento účesový vodopád pro krátké vlasy (při bobícím účesu) bude módní a potěší celý den.

Výzdoba výčepu

Pásy s pásky jsou velmi oblíbené.

Princip jejich tkaní je ještě jednodušší a fixace díky pásce je silnější.

Proto bude spleťový vodopád pro krátké vlasy trvat déle.

 • Zvedněte zvlnění poblíž dělení a rozdělte jej do tří.
 • Vázanou stužku přitahujeme ke střednímu proužku, zamaskovanému při prokládání.
 • Páska a vlasy položené pod dnem.
 • Zakryjte pásku se středním zakřivením.
 • Ponecháme okraj spodní části volnou a nahrazujeme ji novou.
 • Pohybujeme se tak na druhou stranu, napodobující vodopád z levých kadeřů.

Možnost: Tkaní dokončujeme obvyklým pigtailem a fixujeme okraj páskou.

Dávejte pozor! S různými barvami a strukturou se můžeme každý den podívat novým způsobem se stejným pigtem, ale s novou stuhou.

 • Elegantně vypadá stuha v barvě šatů, efektivně - na rozdíl od vlasů a jako drahocenná diadém - zlatá nebo stříbrná stuha. A když jsme je vybrali do vlasů, vytvoříme iluzi velkolepého opletí. Je zřejmé, že cena takových šperků je v každém případě minimální.
 • Zajímavý konec - shromažďovat konce kudrlinky v kukuřici, zdobené vlásenkou. Takové obchodní účes v kanceláři je připomínkou krásy a ženskosti a na společenské události je standardem elegance.

Při zdobení budeme věřit naší představivosti a chuti.

Večerní možnost

Večerní vzhled vyžaduje trochu komplikované tkaní.

Zvažte večerní účesy.

 • Atraktivní dvouřadý vodopád: na horní a dolní vrstvě.
 • Použijte pěnu na prameny a vytvořte měkké vlny s curlingem.
 • My jsme tkali oba prýmky na zadní straně hlavy a opravili je stealth.
 • Způsob, jak vyrobit nádherný účes: dáme bohatý objem, lehce od sebe oddělíme kudrlinky v opletení, takže se to stane otevřenou a jako by bylo vzdušné.
 • Krásná večerní volba s měkkými kadeřemi. Jen každý z nich zveril pinzety nebo kolečka. A pak jemně oddělte kudrlinky prsty.

Kudrlinky jsou shromažďovány v hrnci níže.

Závěr

Jak můžete vidět, schéma vodopádu vlasů je jednoduché. Ale účesy jsou krásné a rozmanité od toho, že je možné tkát oba v kruhu a diagonálně nebo spadnout. Můžeme paralelně vyrobit 2 pigtaily - zde je zcela nový obrázek (viz také článek "Lesklé vlasy je snadné!"). Jedinečnost účesu bude zajištěna několika nuancemi: luk, stuha s barevným potiskem, světlý proužek nebo květina budou zdobit účes pro každou konkrétní příležitost.

Proužek tak bude účinně vyhovovat jak pod džíny, tak pod létajícím hedvábným šatem. Video v tomto článku jasně uvádí způsob tkaní.

Jak tkát vodopád?

Odpovědi:

Leech Medical

Účesy, které nevyžadují úsilí, nikdy nevypadaly tak cool, sexy a elegantní. Kaskádová šňůra vypadá bezstarostně, ale zároveň elegantní a elegantní - navzdory spíše neopatrnému výkonu. Naučte se, jak se tento spleť-vodopád spleť v několika jednoduchých krocích a získáte úžasně krásné vlasy, jako pohádková princezna.

Jak se splét vodopád pásek? V tomto krásném účesu je něco zvláštního, což z něj dělá neobvyklé, jako by z tohoto světa nebylo - a to i přes zřejmou jednoduchost a bezstarostný, lehce nedbalý vzhled. Letní sezóna a dlouhé slunečné dny a jsou vyzváni, aby vyzkoušeli různé účesy. Připravte se na úžasný, luxusní účes, s kterým vaše dlouhé, stejně jako Rapunzel, kadeře budou vypadat úžasně. A kaskádové, částečně pletené francouzské prošívání je dokonalým řešením pro ženský, sexy vzhled. Vypadá koketně bezstarostná a zároveň elegantní a působí skvěle jak na rovných, tak na zvlněných vlasů.

Spit-vodopád je okouzlující detail, který dělá obyčejný vzhled hravý a zároveň elegantní, a to přes poměrně jednoduchý, i když elegantní vzhled. Tento účes je docela snadné dát, a to je děláno jen pár triků. Tento účes je ve skutečnosti variací na téma již slavného francouzského proužku, ale ve volnější a hrubě mluvící nedokonalé podobě. Nejzajímavější věc na tomto účesu je, že můžete vytvořit jiný model, počínaje kaskádovým opletením a nakonec splétá hustý, zdravý postranní oplet. Naučte se, jak se splét vodotěsnou stuhou a oblékat ji odvážně den a noc - vždy vypadá čerstvě.

• Nepotřebujete speciální zařízení a nástroje pro stylování těchto vlasů. Je důležité věnovat pozornost pouze jednomu tajemství, které zcela změní věci, pokud jde o vodopádu!

Jak se splét vodopád

• Začněte tím, že rozdělíte vlasy na střední část a zajistěte, aby byly všechny uzliny opatrně roztaženy, aby se vlasy snadno tkaly. Můžete začít tkát z libovolné strany, jak chcete. Začneme například napravo. Rozdělte vlasy na tři části. Začněte pletení vlasů jako obvykle, ale nezapomeňte na hlavní techniku ​​- uvolněte spodní část (to je tajemství!). Příliš těžké? Vůbec ne!

• Jakmile třikrát zkroutíš vlasy a máš spodní nit ve svých rukou, pusť to tak, aby visel po vlasech a vytvořil nádherný kaskádový efekt. Pak vzít další vlákno a pokračovat v procesu s novým vláknem. Nezapomeňte vždy uvolnit spodní část! Když úplně opletení vlasy, přilepte prýmku gumovou páskou nebo ji nevidíte.

• Nechte své vlasy uvolněné na ramenou, což vytváří zanedbatelný účinek, jako kdybyste se právě dostali z postele, nebo se naklonili těsné vlny, aby váš účes vypadal elegantně a okouzlující. Nebo pokud potřebujete super stylovou verzi tohoto účesu, pokračujte v oplékání zbývajících vlasů. Můžete splétat obvyklou opletení nebo zkomplikovat úlohu tím, že spletete ohromující sponku, aby se všichni po vás otočili. Noste tento účes kdykoliv, a to jak během dne, tak na večírcích.

Pro Více Informací O Suché Vlasy