logo

Zlatá pravidla při použití vlasového tonika

Ve srovnání s běžnými barvivy na vlasy mají tonální balzám stejně účinný účinek, ale nemají trvanlivý výsledek. Pokud jste v procesu výběru dokonalého účesu nebo jen chcete dočasně změnit obrázek, vlasový tonik je přesně to, co potřebujete.

Vlasová tonika se příznivě srovnává s barvami v tom, že neobsahuje amoniak, ale naopak vyživuje vlasy s prospěšnými složkami.

Co je to tunika?

Na rozdíl od standardních barviv pro vlasy je tonikum hotový balzám, v závislosti na značce výrobku, který se používá ve zředěné nebo čisté formě (to je uvedeno v pokynech).

Jako součást toniků se běžně používají přirozená barviva, která poskytují kadeřům jasnou barvu, stejně jako mastné suspenze, které chrání prameny před vysycháním a posilují suché kadeře. Většina obvyklých barev má amoniak v jejich složení, proto po barvení vlasy voní nepríjemně a tonikum obsahuje aromatické přísady, které dodávají účesu jedinečnou vůni.

V závislosti na složení prostředků tónování pro barvení lze rozdělit do následujících typů:

 • jemná - takové léky zahrnují nestabilní tónované šampony a balzámy, které mají pouze 1-2 týdny;
 • snadné působení - efektivní barvení pramenů po dobu 2-4 týdnů;
 • hluboké působení - znamená barvení vlasů po dobu delší než jeden měsíc, takové barvicí směsi bez amoniaku jasné barvy mohou držet bez změny barvy až na 8 týdnů.

Plus tonik je, že ho můžete používat poměrně často. Pokud se po obvyklém barvení doporučuje čekat od 2 do 4 měsíců, pak je používání tonika přípustné každých 1,5-2 týdnů, v tomto případě nebude docházet k významnému poškození vlasů. Tak můžete každý měsíc vyzkoušet až dva nové odstíny, díky nimž si vyberete svůj vlastní jedinečný styl.

Při správném používání vlasů tonikum přináší úžasný výsledek - vlasy nejen získávají čerstvý odstín, ale také se stávají příjemnými na dotek

Vlastnosti toniků pro barvení

Použitím tonizovaných barevných vlasů můžete nejen změnit barvu účesu, ale také obnovit některé škody na kudrlinkách, stejně jako poskytnout pramenům efektivní a zdravý vzhled. Hlavní vlastnosti toniků:

 • rychlé zbarvení - změna barvy nastává 15-30 minut po aplikaci kompozice, intenzita tónu závisí na délce efektu směsi;
 • neškodnost - lehká struktura a krátkodobý výsledek způsobený jemným účinkem balzám na vlasy - maso nepronikuje hluboko do vlasů, takže produkt nemá nepříznivý vliv na strukturu pramenů;
 • zvýšený lesk - díky přítomnosti komplexů olejů a vitamínů ve složení zlepšuje pružnost vlasů a zvyšuje jejich přirozený lesk. To pomáhá obnovit hladkost vlasů a zjednodušuje stylové kadeře;
 • dodatečná vlhkost - nepřítomnost amoniaku zabraňuje sušení pramenů a oleje vyživují a obnovují normální vodní rovnováhu pokožky hlavy a vlasů;
 • schopnost rychle vypláchnout nátěr - v případě potřeby může být již krátkodobý účinek zbarvení vyprázdněn pomocí proplachování citronu nebo octa, stejně jako kefírová maska, která za 1,5-2 hodiny odstraní nežádoucí tón.

Zvýšil jsem se ruský pliv! Podle receptu vesnice! +60 cm po dobu 3 měsíců.

Tyto a další pozitivní vlastnosti zbarveného tonika jsou populární u klientů všech věkových kategorií, protože kromě snadného použití a nepopiratelné bezpečnosti jsou ve srovnání s konvenčními barvivy dostupné takové nástroje bez výjimky, protože mají nízké náklady.

To je docela jednoduché používat tonikum doma - kompozice je rovnoměrně aplikována na vlhké vlasy a stárnou po dobu 15-30 minut

Jak používat tonikum pro barvení?

Chcete-li barvit vlasy doma, nezpůsobí vám žádné zvláštní obtíže, měli byste důsledně dodržovat navrhované pokyny.

 • Nejprve připravte potřebné doplňky pro proceduru - budete potřebovat plastovou nádobu pro míchání balzámu, kartáč nebo houbičku na barvení, rukavice, plášť na ramena, šampon a ručník (nejlépe starý, protože bude mírně zbarvený).
 • Chcete-li chránit podlahu, je lepší zakrýt místo kolem starých novin, přestože tonikum neobsahuje příliš odolné součásti, může být hluboce zakořeněno v některých materiálech.
 • Tonic by měl být míchán s jednotnou konzistencí, nejlépe to dělat s rukavicemi, protože penetrace peněz na kůži je nežádoucí, protože může vést k suchu a podráždění.
 • Vlasy by měly být mírně zvlhčené obyčejnou vodou, není nutné ji před barvením omýt šamponem. Plátno pramínky, počínaje od kořenů a končící špičkami, malovat celou hlavu. Je výhodné manipulovat s první stranou za druhou.
 • Když je proces dokončen, měli byste si vlasy hřeben s hřebenem a trochu masírovat, roztřepte tonikum do pěny. Chcete-li fixovat kadeře na hlavu, můžete použít plastovou čepičku a můžete použít obvyklý baret. Udržujte nástroj 15-30 minut, v závislosti na složení léku (používejte tonální balzám striktně podle pokynů na obalu).
 • Po uplynutí stanovené doby si můžete vyčistit tonikum, nejdřív to neublíží používat jemný šampon, ale v malém množství, ale pro slabé balzámy slabé působení není potřeba, jen umyjte vlasy teplou vodou a vymažte ručníkem, po kterém můžete udělat styling.

Jak můžete vidět, používání vlasových toniků není vůbec obtížné, takže můžete změnit svůj obraz tak často, jak chcete. Abyste předešli problémům a neočekávaným následkům, nepoužívejte tónovací balzámy okamžitě po barvení vlasů běžnými přípravky nebo na příliš poškozených chlupách.

Jak používat vlasový tonik doma

Každá dívka může z času na čas změnit svůj obraz, ale vždy nechcete dělat drastické kroky. Vlasová tonika je ideální volbou, bez ohledu na to, zda chcete namalovat špičky nebo celou hromadu.

Škodlivé nebo ne

Tonic je doma v barvách na vlasy bez amoniaku, může mít různé barvy, rychle se vypláchne a téměř neškodně. Na rozdíl od konvenčního barviva na bázi amoniaku (Estel Essex, C: EHKO Energy Care) tonikum neprochází strukturou vlasů, kvůli nimž nepoškozuje jejich stav. Vytváří na svém povrchu film, který může mít různé odstíny (fialová, černá, mocha atd.). Paleta je velmi velká, což je pro milovníky živých obrazů mimořádně příjemné.

Tonika jsou dva typy:

 1. Pěna nebo šampon (Advancedline Advanced, Alerana, Paul Mitchell, Revlon Color Silk, Estel Solo ton). Během šamponování působí na kadeře. Princip použití je velmi podobný použití obvyklé dokončené masky;
 2. Speciální kompozice (Manic Panic, Wella, Nouvelle, Avon Advance Techniques, L'Oreal CASTING Creme Gloss). Jedná se o činidla s jasným tonizováním, které jsou ve formě a způsobu použití co nejblíže běžným barvám.

V závislosti na značce, tonikum udržuje vlasy od jednoho měsíce do tří, ale některé typy (Irida, Tonic, Cora, Londa - Londa, Palette, FLOID vlasové tonikum Antigiallo, Otome) mohou "vstoupit" po dlouhou dobu - téměř rok. Ve skutečnosti je to takový nesmazatelný balzám, který v některých barvách barví skvrny, ale nevyžaduje opravu, jako při malování. Časem se stín odfrče, zpočátku se stává trochu lehčí a slabší, a pak je skoro omýt (s výjimkou Loreal - Loreal a Zelená mama - Zelená matka - dávají kudrlinky šedivý odstín).

Výhody použití:

 1. Může být užíván během těhotenství a kojení. Vzhledem k nepřítomnosti amoniaku je zdravotní stav matky a dítěte naprosto bezpečný;
 2. Je to velmi snadné použití, navíc bude všem těšit všichni (růžová, modrá, žlutá, kaštanová, mléčná a mnoho dalších odstínů);
 3. Profesionální tonizační aktivátor vhodný pro zesvětlení tmavých kudrlin. Nejde pouze o barvicí látku, ale o bělící činidlo. Nepoškodí strukturu kudrlin a dává jim lesk, zatímco osvětlení v několika odstínech. Proto je vhodný pro blondýnky a brunety;
 4. Přiměřená cena. Ve srovnání s cenami barvy jsou tonika velmi levné a stačí na delší čas;
 5. Vhodné pro poškozené vlasy. Barva může být použita na melirovannyh, šedé, malované kudrlinky, stejně jako ty, které jsou vystaveny pravidelným tepelným účinkům. Některé značky (Belita Vitex kašmír, Oriflame, Rokolor, Phytonica, Hemany vlasové tonikum s arganovým olejem, Indola Hairgrowth) jsou látky, které jsou nezbytné pro zlepšení růstu pramenů a jejich posílení. To je důvod, proč některé dívky používají tonikum z pepřového extraktu nejenom k ​​barvení, ale také kvůli objemu, vypadávání a zlepšování lesku (Alpecin Medical Special, MATRIX Biolage hydratherapie, Hairvolume, Finish Hi-repair, Genive Hair Tonic, Sim Sensitive System 4 Therapeutic Climbazole Scalp Tonic, Shiseido Adenogen).
Foto - Loreal

Dokonce i po takovém záznamu je velmi obtížné s jistotou říci, zda je tonizující látka na vlasy škodlivá nebo ne. Přirozené barvivo samozřejmě nepoškodí, ale jakákoliv kosmetika zhoršuje stav obalu. Kudrlinky mohou být zejména křehké a suché díky přítomnosti filmu a zhoršení cirkulace kyslíku po barvení. Odborníci proto nedoporučují jeho používání delší než šest měsíců.

Kromě barevných kompozic jsou také běžně užívané léčivé přípravky. Používají se k léčbě lupů, ztráty, obnovení síly a lesku. Mezi ně patří Cutrin Lux, Méně je více, Pena Argan, denní denní péče 2, denní péče Mandom Lucido Plus, lak na vlasy Lac Sante, vlasy Livon a Balea.

Jak barvit vlasy tonikum

Jak jsme řekli, existují dva typy těchto barviv, jejich použití se liší podle typu. Zvažte obě možnosti. Jak aplikovat tonikum (Rowan Acme Color, Estel - Estel, Schwarzkopf Igor - Schwarzkopf Igora, Tiande, Crazy Color, Estel láska, Fiona Vintage):

 1. Chcete-li začít, připravte dostupné opravné prostředky. Budete potřebovat rukavice, starý ručník, zbytečné oblečení, vlasový hřeben, mastný krém. Uši a whisky ošetřujeme tukovým krémem (to je nutné, aby barva nepřecházela na kůži). Je lepší dát něco, co není škoda, protože se tonikum šíří a může poškodit dobré oblečení;
 2. Malování začíná od krku. Je nutné oddělit malý pás a zpracovat je barvou. Postupně uchopte stále rostoucí množství vlasů a pečlivě je nanášejte. Bude to jednodušší, pokud předem rozdělíte kadeře do dvou velkých pramenů;
 3. Po barvení musíte odstranit celou hromadu vlasů pod plastovým obalem a zakrýt ručníkem. Samozřejmě, mnoho dívek říká, že se jedná o pozůstatky minulosti, ale tento přístup je ideální pro stimulaci absorpce barvy;
 4. Prostředkem je dodržen čas uvedený v instrukci. Poté, co ji potřebujete vypláchnout, použijte šampon nebo jemné mýdlo;
 5. K upevnění účinků a zlepšení kvality vlasů po doporučeném použití mandlového nebo kokosového oleje.
Foto - Londa

Takové barvy mohou být použity pro zesvětlení, stínování nebo zvýraznění barvení. To je dobrý prostředek pro žloutnutí blond vlasů, navíc takový balzám trvá déle než pěna.

Ale světlejší tónovaný krém je bezpečnější (a také je rychlejší). Mnoho recenzí prohlašuje, že po takovém tonika vlasů se jejich vyčesávání zlepšilo a ztráta zvlákňování byla výrazně snížena. Pokyny pro použití tonické pěny (Concept, Karel Hadek, Framesi, profesionální energie Subrina, Kapous Life Color, Weleda):

 1. Aplikuje se na čisté kudrlinky, takže se nazývá "balzám". Můžete si vybrat jakýkoli odstín, ale měl by být tmavší než přirozený (světle hnědá, červená, zelená, čokoláda, divoká švestka). Proto tato možnost není vhodná pro brunety. Jedinou výjimkou je perlový popel, který je lehčí než přirozený blond, ale slouží k jeho zastínění;
 2. Pěna je do kudrlin a jemně rozmazaná po celé ploše hlavy;
 3. Je možné, že se nebudete pokrývat, ale pokud chcete získat jasné upozornění, doporučujeme, abyste se zabalili do filmu a ručníku;
 4. Opláchněte bez šamponu.
Foto - barevná optika

Účinky toniků trvají v průměru po dobu dvou týdnů, ale v závislosti na typu vlasů a péči mohou být zbarveny až měsíc.

Můžete si koupit tonik v každém obchodě, kde je oddělení krásy, cena za ně se liší od $ 2 do několika desítek. Náklady závisí na značce a vlastnostech vybraných prostředků. Velmi dobré recenze o značce By Fama Aroma Care Colour Bonacure vlasový aktivátor, Richenna, Activ F Dr. Hoting, Bergamot Hair Tonics redukuje, Yanagiya Fresh.
Video: jak používat Tonics

Jak se umýt

Ne méně aktuální otázka, jak umýt tonikum, protože to ne vždy vypadne z vlasů úplně. Můžete si vybrat speciální nástroj pro odstranění barvy stejné značky.

 1. Nejjednodušší možností je několikrát umýt vlasy speciálními šampony. Přestože můžete použít jakýkoli oblíbený nástroj (Shampoo Nivea, Garnier Fructis, Head Ramena, Syossův růstový faktor u mužů, Utena Atlas);
 2. Existuje také osvědčený způsob - vyrobit olejovou masku na bázi oliv a ricinového oleje. Tyto nástroje rychle pomohou odstranit pigment;
 3. Můžete také vytvořit světelnou masku na bázi medu nebo jílu (kaolin, Cambrian);
 4. Pokud to nefunguje, zkuste opláchnout kudrlinky roztokem octa a vody. Je nutné, aby jedna část octa odebrala tři vody a důkladně umýt zámky.
Foto - Tonic

Samozřejmě byste měli okamžitě koupit nejen tonikum, ale také speciální rozpouštědlo, abyste v případě selhání mohli rychle vrátit svou přirozenou barvu. To značně usnadní proces praní.

Tónovaný balzám nebo vlasový tonik - bohové pro fashionisty: jak si vybrat, aplikovat a opláchnout, abyste dosáhli co nejlepšího účinku

Kdysi v každém životě každá žena chtěla změnit barvu vlasů. Někdo to dělá drasticky, někdo jen mírně mění odstín vlákna nebo celou hlavu vlasů.

Odolné barviva pokořují vlasy, ale co když používáte tonikum? Podívejme se, jaký je tento nástroj, jak ho používat, zda existují kontraindikace a přezkoumávají nejoblíbenější společnosti.

Co je vlasový tonikum?

Toto barvivo na vlasy je připraveno k použití. Je zředěn balzámem nebo používán v čisté formě, vše závisí na výrobci produktu.

Pro výrobu toniků obvykle používejte přírodní barviva, která umožňuje bezpečně natírat kudrlinky.

Olejové složení přípravku chrání vlasy před vysycháním a chrání je při barvení. A obyčejné barvy obsahují čpavek, který zřejmě nezkazí vlasy a má velmi nepříjemný zápach. Trvá dlouhou dobu.

Existuje klasifikace toniků pro barvení:

 • Tampónový šampon nebo balzám - šetrná třída - účinek barvení trvá déle než 14 dní.
 • Tónovaný šampon nebo balm světelný efekt - světlé barvení - trvalý efekt až 4 týdny.
 • Zvláštní složení hlubokého nárazu - silný náraz - efekt barvení od 1 do 2 měsíců.

Výhody odstínu

Uživatelé tohoto nástroje zjistili řadu výhod, které poskytuje:

 • nepřítomnost agresivního zabarvení neškodí kudrlinkám;
 • dodatečná výživa a hydratace struktury vlasů, která zlepšuje jejich vzhled;
 • ženám v postavení;
 • použitelnost;
 • rozumnou cenu;
 • bohatou paletu.

Nevýhody a kontraindikace po objasnění

Nedostatek takových nástrojů je jeden - musí být neustále aktualizován, ale to platí pro všechny způsoby barvení. V důsledku častého používání nástroj rychle končí.

Ale tady si každý rozhoduje sám o sobě: buď trvalý účinek, ale poškozené vlasy, nebo časté aktualizace, ale bez poškození vlasů.

Tonic pro tmavé a světle hnědé vlasy s žlutou barvou

Pro pohodlí zákazníků rozdělili výrobci tonikum do 4 hlavních typů:

Každý typ výrobku je určen k revitalizaci jeho přirozených vlasů:

 • Blond vlasy mohou být snadno barveny, rozjasněny v teplém a slunném odstínu nebo je z nich odstraněna žlutá barva, což je pro některé blondíny hlavní problém. Ale musíte být opatrní, pokud to přehnáte, můžete získat nepříjemný popel zelený odstín.
 • Blonďaté zatemněné kudrlinky budou jiskřeny jasnými barvami v důsledku tmavé tonické palety.
 • Krásné měděné vlasy mohou snadno změnit svůj odstín v bohaté červené paletě.
 • Hnědovlasé ženy je mohou použít k tomu, aby přinesly jasný odstín na své tmavé vlasy, ohnivé nebo zlaté.
 • Čokoládové odstíny si vybírají hnědé vlasy a blond vlasy a přetvářejí vlasy do barvy sladkého pokušení.

Nyní v trendu je extrémní paleta tonik. Ona je nejčastěji používána skandální mládí. Někdo zbarví vlasy úplně v bohaté barvě jarní zeleně, zatímco jiné v lese v nočních barvách svítí růžovými nebo fialovými prameny.

Ale hlavní trend sezóny - barvení konců vlasů v nasycených extrémních barvách. Například, blondýnka s jasně červené nebo modré zvlněné končí.

Jak vyzvednout, aplikovat, umyt: správně používat!

Aby nedošlo ke zklamání v konečném výsledku, měl by být správně vybrán tonikum:

 • používat produkty s extrakty a výtažky užitečných a léčivých rostlin, jejich účinek pouze posílí vaše vlasy;
 • Líbilo se mi 2 odstíny a je těžké si vybrat - vezměte oba a vyzkoušejte je na malých zámcích, které se vám líbí více a udělají hlavní;
 • Chcete-li získat přirozené a lesklé vlasy, je lepší používat světlé tónované šampony se zlatým tónem.

Co je pro tento postup zapotřebí?

Pokud chcete barvit vlasy s tonikou doma a doma, pak připravte následující položky předem:

 • deska pro tonikum, pokud je nutné ředit podle pokynů;
 • kartáč na vlasy s řídkými zuby;
 • štětec pro použití;
 • šampon;
 • balzám;
 • nepotřebné tričko;
 • velký tmavý ručník, který nebude strašně špinavý;
 • rukavice;
 • tuková smetana;
 • tonikum sám.

Návod k použití

Pro úspěšné zbarvení kudrlin, dodržujte následující pokyny:

 • Umyjte si vlasy důkladně šamponem.
 • Mírně je osušte ručníkem.
 • Důkladně mastněte pokožku vlasů a uší mastnou smetanou.
 • Připravte směs podle pokynů dodaných s produktem.
 • Používejte rukavice.
 • Aplikujte tonikum na lehce mokré pramínky, začínající od kořenů a směrem dolů ke špičkám kudrlin. Je lepší je rozdělit na dvě stejné části a střídat je.
 • Po nanesení přípravku štětcem vlasy riedkym zubem rovnoměrně rozložte tonikum na kadeře.
 • Masíruje pohyb, bičuje vlasy, dokud se na ni nevytvoří světlá pěna.
 • Pro bohatý a jasně zbarvený tonik je třeba stát na hlavě nejméně 30 minut. Pokud je odstín plánován méně jasný - zkrátit dobu expozice.
 • Opláchněte bez použití šampónu! Jen čistou tekoucí vodu! Proveďte to dokud neteče čistá voda z kadeř. Sušení a styling se provádí tak, jak jste dělali, zde nejsou žádná omezení.

Co když barva skvrny není příjemná?

Chcete-li rychle odstranit barvu, použijte nástroje osvědčené v průběhu let:

 • V lopuli olej doplňte šťávu z poloviny citronu, dobře promíchejte a položte na vlasy. Zakryjte hlavu do plastového víčka a nahoře ho pokryjte ručníkem nebo teplým kloboukem. Doba expozice od 1 do 2 hodin. Umyjte teplou vodou a šamponem.
 • Namočte kudrlinky s tukovým tukem, který lze zakoupit v nejbližším obchodě. Doba expozice - 2 hodiny. Opláchněte teplou tekoucí vodou.
 • Použijte speciální řešení pro praní toniků - remuver, které pomáhají v této situaci.
 • Často si umyjte hlavu, pravidelnost postupu vám pomůže přenést vlasy do původní barvy.

V tomto videu dívka sama provedla pokus o zbarvení vlasů s tonikem v různých barvách a vypráví, co z ní vyšlo.

Tonic: přehled nejoblíbenějších značek

 • L'Oreal Professionnel.

Jedná se o nejoblíbenější tonikum, protože jejich použití poskytuje trvanlivé barvení a zároveň aktivně obnovuje kudrlinky.

Silné kudrlinky rostou rychleji a dělají majitele neuvěřitelně atraktivní.

 • "Bonacure Color Save Silver" od společnosti Schwarzkopf Professional.

Tónové pěny této série jsou ideální pro vlasy, které předtím prošly zvýrazněním. Dokonale odstraňuje žlutost a dává severní severní barvy blond. Expozice na vlasy trvá pouhých pět minut a trvalé syté barvy jsou poskytovány pro jemný odstín, čas trvá méně než minutu.

 • Tonic ROKOLOR.

Téměř všechny ženy módy začínají s ní s takovými prostředky znát. Tonika této společnosti jsou cenově dostupné, můžete je koupit v každém obchodě.

Ochranný šampon, který dává trvalé výsledky, který se vypláchne až po 12 šamponech. Vzhledem k tomu, že v něm chybí škodlivé látky, má na vlasu pozitivní infuzi, a nejen že ji barví.

Tampónové šampony této společnosti pomohou nejen zlepšit růst vašich vlasů, ale také jim poskytnout požadovanou barvu. Výsledek je docela trvanlivý. To je jeho nejčastěji používané blondes dát buď zlaté nebo studené tóny.

Paleta v 17 různých odstínech vyhovuje i těm nejnáročnějším zákazníkům. Po jejich použití má srst nejen krásný a zdravý vzhled, ale je také velmi příjemná na dotek. Barvení je poměrně odolné iv slunečných, horkých dnech.

 • Barva odstínů "Color Lux".

Tento nástroj nejenže dodá zámkům neuvěřitelně bohaté odstíny, ale také je poslušný, hedvábný a zdravý. Zvláště dobře odstraní žlutost s lehkými kadeřemi.

Recenze

Maluji kudrlinky Tonics z 9. ročníku. Stejně jako je to vždycky po ruce, je levná a není z toho žádná škoda.

Pro fotografování byl potřebný odvážný obraz. Mistr si vybral barvu duhy s tonikou. Výsledkem je super. Zasedání vyrazilo s třeskem a po umytí jsem se vrátila barva vlasů. Jsem potěšen.

Zkoušel jsem si na vlasy tonikum, ale nečetl jsem pokyny, které šedé prameny malovaly špatně. Musel jsem jít do salonu, takže jsem maloval nad mým patchwork barvením.

Irina Nikolaevna, 56 let.

Zkuste a experimentujte, kdo ví, možná je to tento nástroj, který vám dá výsledek, který jste si tak dlouho přál!

Tonic Shading Balm: kompozice, paleta, fotografie na vlasy. Pokyny, jak postupovat

Vzhledem k obrovskému výběru palety barev, dostupnosti a efektivnosti je balzámový tónový balzám velmi oblíbený u žen. Použití balzám vám umožní odvážně provádět experimenty s vaším vzhledem, úplně změnit barvu vlasů nebo aktualizovat obraz pomocí krásných a rozmanitých odstínů.

Tonizační balzám Tonica má mnoho odstínů a barev.

Tento kosmetický přípravek má významné výhody oproti barvivům na vlasy a barvivovým šamponům.

Na co se používají tóny barvy?

Abychom vytvořili nový obraz v moderní kosmetologii, použijeme mnoho různých prostředků. Barevný odstín je považován za nejbezpečnější barvivo na vlasy, protože neobsahuje amoniak. Barvicí pigment pokrývající povrch vlasů zabraňuje jejich poškození.

Toto jemné zabarvení pomáhá "uzavírat" vlasy před negativními účinky ultrafialového záření a zabraňuje vyblednutí barvy. Profesionálové doporučují použití balzámu, i když se vlasy staly bez života. Přírodní složky balzámu mají příznivý účinek na vlasy a přinášejí jim lesk a měkkost.

Výhody

Složení Tonic tonic balm Rocolor nevyvolává žádné obavy. Obvykle jsou všechny složky v něm rozděleny na přírodní, které mají pozitivní účinek na vlasy a chemické látky. Počet chemických komponent je minimalizován.

Z přirozeného chtějí zvýraznit:

 • Včelí vosk - určený k vytvoření neviditelného filmu na vlasy. Rozdělené hrany jsou zarovnány, vlasy jsou hladké. Díky tomu se barvivo stává rovnoměrnější.
 • Esenciální olej z lněného semínka - pomáhá při výživě a hydrataci, přispívá k vizuálnímu zvýšení objemu a vlasům je měkký.
 • Cetearický alkohol (ceteatylalkohol) je bylinná složka, která poskytuje jemnost a zvlhčuje vlasy.
 • Kyselina citronová - pomáhá dodat barvě jasu. Je zvláště důležité pro světlé barvy.
 • Vitamíny skupiny F - přispívají k udržení vlhkosti ve vlasech.

Počet chemikálií v kompozici je minimalizován. Pokud se podíváte na jednotlivé komponenty podrobně, můžete si vybrat některé.

Konkrétně:

 • Emulgátory - používané hlavně pro míchání všech složek balzámu.
 • Laurylsulfát sodný je syntetická chemická složka. Používá se téměř v každé kosmetologii. Sulfáty dokonale čistí, odstraňují nečistoty na vlasy a zabraňují vzniku tuku.
 • Propylenglykol - pomáhá dodat jemnost. Vlasy se stanou poslušnými a lepšími hřebeny.
 • Konzervační prostředky - zabraňují růstu škodlivých bakterií a zachovávají všechny užitečné vlastnosti jednotlivých složek.
 • Odorant - používá se pro příjemnou vůni.

Nepochybnými výhodami tonického balzámu Tonic od společnosti Rocolor jsou:

 • nízké náklady;
 • snadné použití; barva se snadno aplikuje;
 • rychle se umyje při neúspěšném zbarvení;
 • široká škála odstínů pro majitele jakéhokoliv typu a tónu vlasů;
 • amoniak chybí;
 • vlasy nevyžadují odbornou péči;
 • barevný pigment nemá negativní vliv na vlasy.

Takto nátěr pro Rocolor pomáhá nejen získávat nový obraz, ale také léčí vlasy.

Možné nevýhody použití balzámu odstínů

Přestože balík Tonik má mnoho výhod, je stále nemožné ignorovat nevýhody, které mohou ovlivnit výběr tohoto nástroje pro barvení.

Konkrétně:

 • s velmi častým užíváním balzám, vlasy se vysuší;
 • nezbarví přes šedé vlasy;
 • barva je špatně umyta oblečením a nábytkem;
 • pro nejlepší efekt, musíte neustále tónovat vlasy;
 • v případě tónování vlasů, které dříve "posunuly" chemické permutované nebo byly zabarveny, výsledek nemusí odpovídat očekáváním;
 • možných alergických reakcí. Proto je doporučeno před použitím použít malé množství balzám na paží a držet několik minut. Pokud se vyvine kožní vyrážka, nepoužívejte balzám.

Abyste získali dobrý výsledek, je důležité zvolit správný tón a množství balzám pro aplikaci. Podrobný popis akcí spojených s nástrojem.

Paleta Tonic od Rocoloru

Paleta Tonic tints balzam je velmi různorodá v odstínech, takže každá žena bude moci vybrat požadovaný tón a aktualizovat obraz. Můžete použít nejen plné zbarvení, ale také barvení nebo ombr.

Tonic Colour Balm: paleta barev.

Barevné odstíny jsou rozděleny do skupin. Každá skupina má číslo a používá se pro konkrétní barvu typu srsti. Skupiny začínají číslem 9 a končí číslem 4.

 • Platina Blonde - 9,1;
 • Smoky Topaz - 9,10;
 • Matka Pearl - 9,02;
 • Amethyst - 9,01;
 • Pink Pearl - 9,05;
 • Bledě žlutá - 9,03;
 • Ash blond - 9.21;
 • Studená vanilka - 9.12;
 • Creme brulee - 9,23;
 • Smoky Pink - 8,53;
 • Pearl Ash - 8,10;
 • Grafit - 7.1;
 • Mléčná čokoláda - 7,3;
 • Zlatá matice - 7,35;
 • Světlá blond - 6,0;
 • Skořice - 6,5;
 • Redwood - 6,54;
 • Indické léto - 6,65;
 • Cappuccino - 6,03;
 • Horká čokoláda - 3,01;
 • Express 1.03
 • Blonde - 5.0;

· Červený jantar - 5,35;

· Kubánská rumba - 5,4;

 • Čokoláda - 4,0;
 • Iris - 4,25;
 • Bordeaux - 4.6

Tónovací balzámový balzám, jehož paleta nyní obsahuje barevnou stupnici s biolaminací.

Odstíny s biolaminací jsou různé, berou se v úvahu názory obou dívek, které milují přirozené barvy, a ty, které mají rádi experimenty. U druhého z nich byl na paletu přidán nový odstín - "Červená barva" - 6,45. V tabulce jsou biolaminační odstíny označeny tučně.

Balzám s účinkem biolaminace podporuje tvorbu ochranného filmu. Pokrývá vlasy a vyrovnává všechny váhy. Vlasy jsou lesklé a hladké. Venku se zdá, že jsou mnohem objemnější a snadněji se hřebeny. Díky ochrannému filmu se barva nepožívá delší dobu.

Správná volba stínu

Výrobci balicího oleje z navrhované palety doporučují volbu odstínu, který bude nejblíže "nativní" barvě. Při použití barvy by se barva měla lišit o více než 3 tóny. Brown-vlasy žádoucí používat přirozené tóny. Dávají kudrlinky krásný a dobře upravený vzhled.

Ve výběru barvy se jedná o čísla:

U tmavovlasých čokoládových a kávových odstínů budou důležité černé a fialové barvy. Budou přidávat krásný lesk na vlasy a barva bude zvýrazňovat příznivě. Pro svůdné světlo vhodné barvy. V paletě barev se jedná např. O perleť.

Blondýnky jsou lépe využívat studené tóny, například:

Díky těmto barvám je snadné se zbavit nepříjemné zářivosti a přirozené vlasy. Při použití balzám na šedé vlasy je možné dosáhnout krásného a bohatého tónu.

Je-li obtížné rozhodnout o výběru odstínu, můžete se zaměřit na barevné schéma balení balzámu. Je jiná. A to není jen nehoda, barva obalu ukazuje, jaký druh vlasů bude vyhovovat tomuto nebo tomu stínu.

Konkrétně:

 • Modré barvy balení - odstíny jsou aplikovány na absolutně šedé vlasy nebo pro účely likvidace žluté barvy.
 • Zelená barva - odstíny jsou určeny pro brunety, hnědé vlasy a hnědé vlasy.
 • Stříbrné - chladné odstíny. Vhodné pouze pro blondýny.

Pro krásný odstín je také důležité zastavit hennu za několik měsíců před použitím balzám. Po chemickém nebo objasnění by měla trvat nejméně 2 týdny. Dodržování těchto pravidel je nezbytné pro jednotné zabarvení a odstranění neočekávaných výsledků.

Pokud existují pochybnosti o tom, jak získat správný účinek z použití balzámu, můžete se pokusit provést neúplné zbarvení. To je namalovat prameny, které jsou nejméně patrné. Pokud se vám líbí výsledek, pokračujte v aplikaci.

Pravidla barvení

Pro rovnoměrné a krásné barvení byste měli pamatovat na následující doporučení pro použití balzámu Tonic tint.

Pravidla při uplatňování:

 1. Před aplikací barviva je nutné umýt vlasy a osušit je ručníkem, aby vaše vlasy zůstaly vlhké.
 2. Aby nedošlo k znečištění tekutými barvami, měly by být otevřené části obličeje a krku rozmazané hustou smetanou a ramena by měla být pokryta zvláštním "pláštěm", doma to může být zbytečné oblečení. Je lepší nosit jednorázové rukavice. Koupelna musí být také chráněna. Za tímto účelem naplňte dno vodou a nalijte 25 ml bělicího prostředku. Pokud se barva dostala na koupelnu nebo na dlažbu, musíte ji umyt čističem toalet a vanou obsahujícím chlór.
 3. Nátěr se nanáší z opěry na chrámy, pak se přední část hlavy a okraje natíží. Pro barvení musíte použít buď hřeben, který má časté zuby, nebo speciální kartáč. Tím se rovnoměrně rozdělí barvivo a nedovolí tekutině uniknout na obličej. Výsledek barvení bude záviset na správném použití tonizačního balzámu. Důležité je také zvolit správné množství barviva. Před použitím balzám je nutné přečíst si pokyny;
 4. Doba, která musí být udržována pro barvení, závisí na barevné saturaci na konci. Pokud chcete dosáhnout mírného účinku tonizace, stačí 5 minut. Tmavovlasé dívky nebo získat bohatou barvu po dobu 10-15 minut;
 5. Abyste získali závěrečný odstín světlejší než ten, který je uveden na obalu, před zahájením barvení musí být zředěn vodou nebo kondicionérem. Tato rada je vhodná pouze pro re-barvení stejným balzámem. V opačném případě hrozí riziko nesprávné barvy.
 6. Je třeba omýt barvu bez šamponu, dokud voda úplně nezbarví. Poté můžete aplikovat kondicionér nebo opláchnout vlasy vodou s použitím heřmánkového čaje nebo citronové šťávy. Takové oplachování pomůže vyřešit výsledek a přispěje k okamžitému projevu odstínu.

Tonic - cenově dostupný a účinný balzám na tónování, paletu barev a konečný výsledek zbarvení jistě osloví milovníky experimentů. Nejdůležitější je vybrat si odstín a postupujte podle pokynů pro aplikaci.

Doporučení pro blond vlasy

Abyste nezískali účinek nepříjemné žlutosti při barvení nebo se ho zbavíte, musíte použít Tonic balzám s chladnými odstíny.

Konkrétně:

Ametyst se používá hlavně k malování nad šedou barvou, ale může také odstranit zrzka, která nenávidí blondýnky. Zpočátku se hlava musí umýt a použít masku na vlasy. Další - opláchněte balzámem.

Abyste to udělali, musíte je ředit vodou v poměru 1 kapka balzámu k malé pánvi s vodou a opláchnout hlavou tímto roztokem. Po opláchnutí můžete použít kondicionér na vlasy.

Princip aplikace Tonic 8.10 a 9.10 je stejný. Nejdůležitější věcí není přidat do mycího prostředku (šampon) kosmetické barvivo a nechat jej bez omývání po dobu delší než 7 minut, jinak se kudrlinky stávají fialovou.

Jak se má balzám umyt, když se nepodařilo zbarvení

Pokud by nebylo možné dosáhnout požadovaného výsledku z barvení a výsledná barva je kategoricky nepřátelská, můžete se obrátit na speciální nástroj Rocolor - Retonika. Jedinou věcí je vrátit vlasy na svůj původní vzhled jen okamžitě po obdržení nežádoucí barvy.

Pokud uplyne několik dní od použití balzámu, Retonika se s úkolem nebude vyrovnávat.

Doma se můžete vrátit k barvě vlasů několika způsoby:

 1. Umyjte si vlasy šamponem, je lepší použít šampon pro mastné vlasy nebo šampon proti lupům. Po - je nutné dát masku na vlasy.
 2. Použijte masku kefír nebo jogurtu. Pro tento kefír, alespoň 3,5% tuku, musíte si dát vlasy, pokrýt hlavu celofánem a nahoře - ručníkem. Po 1,5-2 hodinách opláchněte šamponem.
 3. Můžete použít zeleninu, lopuch, lněný olej. Musí se aplikovat na vlasy, pak také uzavřít celofán a ručník. Oplachujte šamponem pro mastné vlasy po 1-2 hodinách.
 4. Vytvořte masku s citrónem medu. Potřeba míchat 2 polévkové lžíce. l medem s citrónovou šťávou, polovina bude dost, a dát do vodní lázně. Jakmile se med stává tekutým, rozšiřte vlasy, držte 10 minut a omyjte šamponem;
 5. Maska z bezbarvé henny vám pomůže. Pro jeho přípravu je nutné míchat hennu, kefír s vysokým podílem tuku a 2 žloutky. Vytvořte masku a počkejte 1 hodinu. Pak opláchněte šamponem.

Tonic - univerzální odstín nádechu, jehož paleta barev je velmi různorodá, lze nahradit jiným odstínem s neúspěšným zabarvením. Tato možnost je optimální pro odvážné experimentátory.

Jak dlouho drží barvu

V průměru se barva odbarvovací tonizující balzám udržuje na vlasu 1-2 měsíce. Intenzita a doba trvání barvy závisí převážně na mytí hlavy. Čím častěji žena umyje hlavu, tím rychleji ztrácí barvu. Při každodenním šamponování bude doba uchování barvy 1-2 týdny.

Intenzita a intenzita barvy budou z velké části určeny podle toho, jak bude péče o vlasy pokračovat.

Frekvence použití

Časté používání Tonic balzám nepoškozuje vlasy, což je jejich hlavní a hlavní výhodou. Použití konvenčního barviva na vlasy naznačuje, že opakovaná aplikace barvicího prostředku může být za několik měsíců. V případě balzámu - 2-4 týdny.

Vzhledem k tomu, že směs neobsahuje NH3 (amoniak), Tonic přispívá ke vzniku zdravé záře kudrlin.

Správná péče o barvené vlasy

Doporučení pro péči o prameny po barvení s odstínem balzámu jsou málo, protože samotná kosmetika vyživuje vlasy a neruší jejich strukturu. Správná péče je potřebná pro delší uchování barvy.

Proto, bezprostředně po barvení, aby výsledek opravil, doporučujeme aplikovat balzámový oplach. Při mytí vlasů je lepší nechat běžný šampon s vysokým obsahem alkálií nebo pro mastné vlasy. Přispívají k rychlému mytí barvy.

Doporučujeme nepoužívat masky obsahující oleje. Rovněž korodují barevný pigment.

Profesionálové v oblasti barvení doporučují aplikaci tónované kosmetiky pro změnu obrazu. Používání balzámu příznivě ovlivňuje strukturu vlasů a účinek jeho správného použití je ekvivalentní procedurám salonu. Speciální masky jsou také užitečné.

Abyste získali krásné vlasy po tonikovém tonizujícím balzám, je důležité nejen rozhodnout se o barvě a aplikovat lék správně, ale také zajistit správnou péči, protože při neustálém zbarvení barvy z palety dokonce neškodného balzámu tónových vlasů mohou být tyto péče stále oslabeny.

Video o tom, jak správně používat balzám Tonic tint

Malování tónovým odstínem balzámu:

Odstraníme žluté vlasy s Toniki:

Jak používat vlasy tonikum

Můžete získat zajímavý a originální obraz s pomocí správné barvení vlasů. Pro tyto účely mohou dívky používat perzistentní barviva s amoniakem nebo bez něj. Současně mohou drasticky změnit barvu vlasů a dosáhnout dlouhodobého výsledku. Pokud potřebujete lehce aktualizovat odstín svých vlasů nebo zvýšit efekt obrazu, musíte použít vlasový tonik.

Popis prostředků

Tonic je tónovaný šampon, který dokáže lehce obnovit svůj vlastní odstín vlasů. Jeho účinné složky nepronikují hluboko do vlasů, což způsobuje minimální poškození jejich struktury. Proces lakování je prováděn pouze venku, takže po 5-8 vyplachování barevných listů. Tonic neobsahuje amoniak a další speciální složky, které velmi poškozují vlasy.

Ale tonikum se liší od barvy v jiném. Díky tónovanému šampónu je třeba být připraven na skutečnost, že výsledný efekt netrvá dlouho. Můžete je umýt i běžným šamponem bez použití speciálních prostředků. Existuje několik typů toniků. Dnes v regálech obchodů najdete výrobky, které vyhovují brunetům, blondům a hnědočerným ženám.

Kromě toho, že tonikum barví vlasy v nezbytném odstínu, vyživuje je také pomocí užitečných vitaminů a prvků. Tento efekt je dosažen díky tomu, že výrobci používají obohacené výrobky pro výrobu výrobku. Při aplikaci tonikátu obdržíte zároveň krásné barvy, brilantní a zdravé vlasy. Kromě toho je s pomocí tónování skutečně možné zastavit proces pádu a odstranit dělené konce, které mají výživný a zvlhčující účinek.

Na video, jak používat vlasy tonikum:

Pokyn

Tonic je dvou typů: tonická barva a tonická pěna. Nejprve je třeba zvážit, jak používat tonikovou barvu.

Aplikuje se podle následujícího plánu činnosti:

 1. Nejprve je třeba pořádat přípravné akce. Nejprve je třeba zásobit pomocnými nástroji a materiály. Potřebujete rukavice, ručník, hřeben a mastnou smetanu. Nejprve ošetřete pokožku krémem, aby barva nemohla nasáknout pokožku. Naložte zbytečné oblečení, protože tonikum je tekuté a může to všechno kolem.
 2. Je třeba začít natírat zezadu hlavy. Chcete-li to provést, oddělte pramen a vložte její složení. Provádějte zbytek vlasů stejným způsobem. Pro zjednodušení procesu natírání je nutné předem oddělit vlasy na prameny a zajistit je svorkami.
 3. Po natírání zahřejte vlasy polyethylenem a ručníkem. Díky tepelnému účinku je možné stimulovat vstřebávání barvy.
 4. Zvýrazněte tonikum na vlasy po určitou dobu a poté je odstraňte šamponem nebo jemným mýdlem.
 5. Pro konsolidaci výsledku a zlepšení kvality vlasů je nezbytné zpracovat prameny kokosovým nebo mandlovým olejem.

Na videu, vlasový tonik, návod k použití doma:

Aplikujte tonikovou barvu, kterou lze použít k osvětlení, odtržení nebo zvýraznění vlasů. Pomocí tohoto produktu se můžete zbavit žluté vlasy na blond vlasy. Tónové barvivo navíc udržuje vlasy déle než tonická pěna. Tento druhý výrobek se však považuje za bezpečnější. Po této aplikaci je proces žehlení vlasů usnadněn a jejich ztráta je snížena.

Ale proces malování tonické pěny má také své vlastní vlastnosti:

 1. Použijte jej k čištění pramenů, takže tonická pěna se také nazývá balzám. Můžete si vybrat absolutně jakýkoli odstín, ale neměl by být tmavší než přirozený. Takže, brunetky, nezapadá. Jedinou výjimkou je perlový popel, který je lehčí než přirozený blond, ale slouží k jeho stínění.
 2. Bojte pěnou ve vlasech a jemně ji rozdělte po celé délce.
 3. Ze shora, nemůžete izolovat prameny polyethylenem, pak můžete získat jasné zvýraznění. Opláchněte bez šamponu.

Pro ty, kteří chtějí pochopit, jak stylovat vlasy po rovnání keratin, postupujte podle odkazu a přečtěte si článek.

Jaký je prostředek pro tepelnou ochranu vlasů při stylovém žehlení? podrobně popsané v článku.

Pro ty, kteří chtějí pochopit, jak správně stylovat své dlouhé vlasy, měli byste sledovat odkaz a sledovat video: https://opricheske.com/uxod/ukladka/kak-ulozhit-dlinnye-volosy.html

Jak vypadá styling na srsti a pomocí dalších prostředků, podrobně popsaných v tomto článku.

Zpracování tipů

Pokud se rozhodnete barvit pouze špičky vlasů tonikem, pak nejprve musíte udělat malý test. Zbarvíme malý pramen zevnitř a vyhodnotíme výsledek. Pokud vám to vyhovuje, můžete pokračovat v postupu pro zbývající prameny.

Na video, jak malovat tipy vlasové tonikum:

Postup je následující:

 1. Důkladně umyjte vlasy a trochu je usušte, aby byly mírně vlhké.
 2. Dejte rukavice na ruce, položte ručník na ramena a ošetřete pokožku mastným krémem.
 3. Mix balzám s tonikem, dodržujte pokyny. Vyberte řádek, ke kterému bude docházet k ošetření vlasového tonika. Malovat tipy pomocí růženec, a pak s hřebenem projít vlasy, aby složení rovnoměrně barvit je.
 4. Chcete-li namalovat prameny v několika tónech, pak po lakování aplikujte další vrstvu tonika, která pomalu klesá na samé konce. Po každé aplikaci si vlasy hřebete hřebenem.
 5. Počkejte na zadaný čas. Pokud potřebujete získat jemný a měkký odstín, měli byste počkat 10-15 minut. Pokud dojde poprvé k obarvení a chcete získat jasný odstín, pak stojí za to stát půlhodinu.
 6. Omyjte tonikum vodou a šamponem.

Jaký efekt lze dosáhnout

Pokud máte tmavé vlasy a chcete získat lehký odstín, použijte pro tento tonikum nedoporučujeme. V opačném případě prostě nemůžete vidět žádný efekt. Jak již bylo uvedeno výše, používání toniků, které drasticky změní barvu vlasů, nebude fungovat.

Pro ty, kteří se chtějí naučit, jak stylovat krátké vlasy doma a pomocí jakých prostředků, je podrobně popsán v tomto článku.

Můžete také zajímat, jak nejlépe stylovat vlasy střední délky a jakým způsobem.

Jak se provádí kadeřnictví pro krátké vlasy a jak efektivně vypadá tento vzhled, je podrobně popsáno v tomto článku.

Můžete také zajímat, jak správně stylovat vlasy štětcem na vlasy.

Bude také zajímavé dozvědět se, jak správně používat Taft gel pro styling vlasů. Chcete-li to provést, postupujte podle odkazu a podívejte se na obsah článku.

Frekvence použití

Tonic může být použito tak často, jak chcete, samozřejmě v rozumu. Pokud namalujete odolnou barvu, může být následný postup proveden až po uplynutí 1,5 měsíce. Opakované použití tonika je však možné po 10 dnech. Tonic je vhodný nástroj pro dívky, které dosud nerozhodly, jakou barvu chtějí vidět vlasy. Měsíc můžete vyzkoušet 2-3 barvy pro určení finále.

Na videu, jak často můžete použít tonikum na vlasy:

Tonic je barevný výrobek, pomocí něhož si můžete barvit vlasy a ne zranit. Samozřejmě nebudete úspěšní v radikální změně barvy, ale můžete stále osvěžit své vlastní a mírně změnit její odstín. Postupujte podle výše uvedených pravidel a získáte neuvěřitelně krásnou barvu vlasů a samotné prameny budou moci zlepšit své zdraví, protože budou nasyceny užitečnými vitamíny a mikroelementy.

LiveInternetLiveInternet

-Nadpisy

 • chrápání léčby laser recenze (0)
 • chrápání léčby laser recenze (0)
 • chrápání léčby doma (0)
 • chrápání léčby laser recenze (0)
 • chrápání léčby laser recenze (0)
 • chrápání léčby laser recenze (0)
 • laserové ošetření pro chrápání cena (0)
 • laserové ošetření pro chrápání cena (0)
 • laserové ošetření pro chrápání cena (0)
 • chrápání léčby v Moskvě (0)
 • léčit chrápání lidových léků (0)
 • chrápání (0)
 • chrápání u ženských příčin a léčby (0)
 • lidská léčba chrápání (0)
 • cena chrápání léčby (0)
 • recenze chrápání léčby (0)
 • laserové ošetření chrápání (0)
 • chrápání u ženských příčin a léčby (0)
 • chrápání při mužských příčinách a léčbě (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • léčba chrápání u žen (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • způsobit chrápání a léčbu (0)
 • způsobit chrápání a léčbu (0)
 • způsobit chrápání a léčbu (0)
 • léčba chrápání (0)
 • instantní chrápání lékařství (0)
 • léčba chrápání (0)
 • instantní chrápání lékařství (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • instantní chrápání lékařství (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • snorex chrápání nápravy recenze (0)
 • snorex chrápání nápravy recenze (0)
 • snorex chrápání nápravy recenze (0)
 • snorex pomoc chrápání (0)
 • chrápání lékařství koupit (0)
 • snorex pomoc chrápání (0)
 • lidské léky na chrápání (0)
 • chrápání lékařství recenze (0)
 • lék na chrápání v lékárnách (0)
 • lék na chrápání v lékárnách (0)
 • lék na chrápání v lékárnách (0)
 • lék na chrápání v lékárnách (0)
 • chrápání lékařství (0)

-Vyhledávání podle deníku

-Přihlaste se e-mailem

-Statistiky

Tonik balm - návod k použití

Tonika Balsam

Mnoho žen by chtělo experimentovat častěji s barvou svých vlasů, ale nemohou si to dovolit kvůli škodlivým barvám, které ničí strukturu vlasů. Nemnoho lidí ví, že jako alternativu, můžete použít Tonic balzám, který nejenže nezhoršuje stav vlasů, ale je hladší a lesklý.

Budeme o této kosmetice hovořit podrobněji.

Co je Tonic?

Hair Tonic Balm je kosmetické barvivo, které obohacuje kudrlinky o mikroelementy, aminokyseliny a vitamíny. Nezahrnuje oxidanty a amoniak, který může proniknout hluboko do vlasů a zničit přirozený pigment. Namísto toho nástřik nástroj obsahuje barvy přírodního původu, které se usazují pouze na povrchu kadeří, díky čemuž dochází k barvení.

Zvláštnost tónového balzámu lze považovat za poměrně krátkou dobu "akce".

Vzhledem k tomu, že nepronikne hluboko do struktury, pigment se při styku s vodou rychle vymyje. Výhodou je, nebo nevýhodou je již soudit vás. Někteří lidé se pokusí najít slušnou alternativu k čpavkovým barvám, aby byli schopni pravidelně měnit odstín svých pramenů. A v tomto kontextu má Tonic prakticky žádnou roli.

Výhody produktu

Vzhledem k neškodnému složení moderního odstínového balzámu Tonic je nástroj již mezi ženami velkým požadavkem.

Avšak výhody barvící emulze mohou být také přičítány:


 • Nízká cena. Na rozdíl od nátěru amoniaku je tónovací emulze mnohem levnější, protože jedna láhev výrobku může být použita nejméně 4-5 krát;
 • Nedostatek škodlivých složek. Na rozdíl od jiných zbarvovacích prostředků, Tonic neobsahuje agresivní chemické sloučeniny, které zničí melanin uvnitř chloupků;
 • Křivky síly. Emulze obsahuje přírodní složky, které přispívají k výživě pramenů, což je měkčí, lesklé a poddajné;
 • Dočasný výsledek. Krátkodobý nástroj pro barvení vlasů je prostě dokonalý, protože po vymytí barvy můžete experimenty pokračovat v barvě vlasů;
 • Snadné použití. Ve skutečnosti, dát směs na hlavu není o nic těžší než běžný výrobek péče o kadeř.

Nenápadnost při výběru balzámu odstínů

Nejprve musíte zvolit správný nástroj pro barvení pramenů.

Podmínky podmíněného odstínu jsou rozděleny do dvou typů:


 • Krátké působení, které se po 3-4 krát promyjí hlavou;
 • Dlouhodobé účinky, které jsou schopny udržet na kadeřích nejméně měsíc po zbarvení.

Oba varianty jsou považovány za neškodné, ale v emulzích dlouhodobých účinků je koncentrace barviva poněkud vyšší, proto barva trvá déle. Měli byste také chápat, že pomocí nátělového nástroje dramaticky změní barva pramenů nebude úspěšná.

To platí zejména pro majitele tmavých kudrlin. Jak již bylo uvedeno, v procesu barvení vlasové tonikum neprostupuje hluboko do vlasů. Jeho pigmentové komponenty obalují pouze kudrlinky.

Jak používat Tonic Balm

Aby bylo dosaženo vysoce kvalitního barvení vlasů, měli byste se seznámit s technologií použití výrobku:


 • Než barvíte prameny, vložte si rukavice a oblečte je ručníkem nebo polyethylenem, neboť směs je obtížně umýt;
 • Často během malby se směs dostane na kůži obličeje a krku, a proto je vhodné ošetřit je tukovým krémem, pak pigmentující látky nebudou proniknout do kůže;
 • Použijte výrobek pouze čistý a sotva mokrý;
 • Stříkat prameny stejným způsobem jako u běžných laků: rovnoměrně rozdělte směs štětcem;
 • Udržujte směs na hlavě nejdéle 35-40 minut. Ale v případě použití tonicu pro tmavé prameny můžete do hlavního času přidat dalších 15 minut;
 • Poté se hlava umyje teplou vodou, dokud není voda zcela průhledná.

Vlastnosti použití Toniki pro blond vlasy

Jak mám použít balzám Tonic tint, pokud jsou kudrlinky světlé? Blondýnky a ženy se často stěžují na nažloutlá patina, která vzniká po obarvení. Abyste tomu zabránili, do směsi požadované barvy by mělo být přidáno malé množství balzámu.

Pro konsolidaci výsledku je žádoucí provádět barvení jednou týdně po dobu jednoho měsíce. Odborníci také nedoporučují promývat balzám s pramenem šamponu. Vzhledem k tomu, že složení přípravku Tonics obsahuje přírodní pigmenty, při styku se syntetickými látkami šamponu se na vlasy může objevit lehce nažloutlý potah.

Některé důležitější nuance

Aby se zabránilo nepředvídatelným účinkům barvení, je žádoucí zvážit několik jednoduchých, ale velmi důležitých nuancí:


 • Před aplikací emulze na prameny byste měli umýt hlavu šamponem, abyste se zbavili přírodního tuku;
 • Doporučuje se, aby před natíráním nepoužívaly kondicionéry;
 • Balzám se vypláchne pouze teplou vodou bez šamponů, odvarů, výplachů a dalších přísad;
 • Abyste získali bohatý a krásný odstín, směs neředte vodou;
 • Než použijete stínicí emulzi, ujistěte se, že jste si přečetli pokyny, které mohou znamenat důležité nuance při použití konkrétního výrobku.

Barevný odstín je neškodný a snadno použitelný přípravek, který umožňuje obnovení barvy v požadované barvě bez poškození jeho pramenů.

Neobsahuje škodlivé konzervační látky, oxidanty, amoniak a další syntetické přísady, které mohou zničit strukturu vlasů.

Pokud chcete experimentovat často s barvou vlasů, tento nástroj vám s tím pomůže.

Pro Více Informací O Suché Vlasy