logo

Vlastnosti barvení vlasů s tonikem

Dívkám se nelíbí monotónnost. Mají tendenci měnit svůj obraz čas od času. Malování vlasů umožňuje radikální změnu obrazu nebo vytváření nových poznámek. Ale trvalé sloučeniny negativně ovlivňují kudrlinky. Bezpečnější alternativou je odstín. Netrvají dlouho na prameni, ale také nezničí vnitřní struktury. Zvažte, jak barvit vlasy tonikem a jaké produkty je nejlepší koupit.

Co je tonikum

Tonika pro barvení vlasů se zásadně liší od trvalých barev. Neobsahují amoniak, který zvedá kůžičkové váhy a zbavuje vlasů vlhkosti.

Pigment působí na povrch bez pronikání do vnitřních vrstev vlasů. To zajišťuje bezpečné změnu barvy kadeř.

Většina toniků obsahuje pečující látky, které vyrovnávají povrch pramenů, což jim dává pružnost a pružnost. UV filtry, které jsou jejich součástí, chrání před ultrafialovým zářením.

Odborníci doporučují výběr odstínů co nejblíže přirozené barvě. Koneckonců, může být změněno pouze o 1-3 tóny, ne více.

Odrůdy náčiní pro nátěry

Než budete barvit vlasy tonikem, musíte se rozhodnout, jaký výsledek chcete získat. Pokud jste nikdy neměli vlasy, je lepší se poradit s kadeřníkem.

Existují sloučeniny, které se mohou po první úpravě vody doslova vypláchnout. Nejčastěji se používají na bělených vlasech.

Můžete najít odolnější výrobky. Jejich odstín vás potěší několik týdnů.

Existují takové typy finančních prostředků:

 1. Tampónové šampony. Jedná se o nejzákladnější formulace, které provádějí dvě funkce najednou - čistí je z nečistot a dodávají novému odbarvování pramenům. Nejčastěji se používá po vyčištění k neutralizaci žluté (prostředky s fialovým nebo modrým pigmentem). Podržte první šamponování.
 2. Produkty středního rázu. Tato kategorie zahrnuje balzámy, které se vyznačují svým neškodným složením. Na rozdíl od šamponů obsahují účinnější přísady a vysokou koncentraci pigmentů. Navíc výrobci přidávají filtry s UV zářením, aby se zabránilo vyblednutí stínu na slunci.
 3. Tónovaná barva. Silné produkty s malým množstvím nízkých procent peroxidu vodíku. V nich však není amoniak, proto není kůra, která je zodpovědná za pružnost pramenů, zničena. Vzhledem k slabému oxidu nebude možné barvu drasticky měnit. Výsledek trvá 2-3 týdny.

Pros

Hlavní výhodou toniků je jejich bezpečnost. Dokonce i barviva, která dávají dlouhotrvající výsledek, nezkazují vlasy stejným způsobem jako stálé formulace.

Stínicí nástroje umožňují léčit vaše vlasy. Obsahují přírodní oleje, bílkoviny, rostlinné výtažky a další příznivé látky.

Výhody také zahrnují:

 • bohatá paleta odstínů, ve které jsou jak přírodní, tak jasné mimořádné tóny;
 • žádný účinek sušení pramenů - tonikum neodstraňuje vlhkost a nedělá vlasy křehkou;
 • není potřeba používat kosmetiku pro barvené vlasy po proceduře;
 • snadné domácí použití;
 • absence agresivních chemických složek.

Nevýhody

Negativní vlastnosti tohoto typu produktu jsou také zde. Hlavní nevýhoda toniků - nízká odolnost.

Recenze a fotky dívky, které se již pokusily o své skladby, potvrzují, že odstín zcela zmizí po 2-3 týdnech. V některých případech se barva neruší. K tomu dochází pouze v případě nedodržení bezpečnostních opatření.

Fondy mají jiné nevýhody:

 • Barvu můžete změnit pouze o 1-3 tóny. Výjimkou je rozjasnění jasných pramenů.
 • Neschopnost malovat přes šedé vlasy. Měly by být použity šetrné formulace, pokud množství bělicích pramenů nepřesahuje 30%.
 • Vlastnosti projevu tónů. Na kaštanu nebo černém kadeře bude výsledek téměř nepostřehnutelný. Ale blond nebo blond se mohou změnit.
 • Nesoulad s barevnou mřížkou. Někdy na pramenech se odstín neobjeví, jak tvrdí výrobce.

Jak barvit vlasy tonikum

Chcete-li obnovit stín vlasů pomocí jemných kompozic, není nutné jít do salonu. To lze provést bez problémů sami.

Před barvením vlasů s tonikem doma pečlivě přečtěte pokyny od výrobce. Zobrazuje všechny odstíny aplikace a přesný čas uchovávání prostředků, což závisí na požadovaném výsledku.

Postupujte takto:

 1. Umyjte si vlasy a osušte je ručníkem. Pramínky by měly být mokré, ale bez přebytečné vody. V opačném případě bude barvivo jednoduše vyčerpáno.
 2. Proces růstové řady vlasů s vazelínou nebo tukovým krémem, aby se později snadno odstranily zbytky z kůže.
 3. Dobře pokořte vlasy a rozdělte je na dvě části s horizontálním rozdělením od ucha k uchu. Začněte zpracovávat kudrlinky z okcipitální zóny, postupně se pohybující směrem k čele a chrámům.
 4. Barvení připravených vlasů s tonikem se provádí štětcem nebo houbičkou. Aplikuje se okamžitě na kořeny a až na polovinu délky. Poté hřebejte hlava vlasů s hřebenem s řídkými zuby, abyste rovnoměrně rozložili pigment na velmi špičky.
 5. Na samém konci musíte masírovat kořeny, jako při mytí hlavy. To umožní lepší absorpci barviva.
 6. Udržujte kompozici podle času uvedeného v pokynech. Opláchněte teplou vodou, dokud se nezjistí.

Upozornění a kontraindikace

Navzdory tomu, že tonika jsou bezpečné barviva, obsahují látky, které mohou způsobit alergie. Otestujte si zápěstí před použitím nového výrobku.

Aplikujte malé množství do malé plochy pokožky a sledujte její reakci. Pokud nejsou žádné negativní projevy, můžete pokračovat v barvení.

Druhým krokem je zkontrolovat, zda jste s odstínem spokojeni. Chcete-li to provést, aplikujte kompozici na pramen, který bude patrně nejmenší. Pokud vám barva vyhovuje, upravte celou hlavu vlasů.

Zejména přísně, toto pravidlo by mělo odpovídat barevné blondýny. V některých případech je chemická reakce různých pigmentů zcela neočekávaná.

Nezapomeňte na následující opatření:

 1. Nepoužívejte tonikum po barvení přírodními přípravky. Henna a Basma "konfliktují" s umělými pigmenty. Proto může být výsledek zcela odlišný od toho, co jste očekávali. Abyste se nestali majiteli modrého, zeleného nebo oranžového vlasu, vyčkejte 2 měsíce, dokud není přirozené barvivo úplně vyprané.
 2. Po ukončení procedury se vyvarujte použití masky založené na přírodních olejích. Odstraňují barevné částice.
 3. Z domácích léků z fermentovaných mléčných výrobků je třeba také opustit. Kyseliny, které jsou součástí jejich složení, vylučují pigmenty.
 4. Po tónování je možné natáčet kudrlinky s trvalými kompozicemi. Ale pouze tehdy, když je barva zcela vyprázdněna.

Přehled finančních prostředků

Na regálech specializovaných prodejen najdete profesionální tonikum a odstín od masového trhu. Všechny jsou vhodné pro domácí použití.

Cena produktu se liší podle výrobce. Zvažte nejoblíbenější možnosti a jejich funkce.

"L'Oreal"

Známá značka nabízí jen tři série tonik. Jsou určeny pro práci s různými barvami základny.

Gloss Color je určen speciálně pro majitele tmavých vlasů. Ve své paletě jsou červené, zlaté a měděné tóny. Linie Stříbrná a Šedá jsou zastoupeny jasovými, fialovými a stříbrnými odstíny.

Výrobky obsahují nejen barevné pigmenty, ale také pečující látky. Po barvení vaše vlákno bude hladké, získáte lesk a hedvábnost.

Mezi nevýhody patří vysoké náklady na zboží. Láhev bude stát asi 1000 rublů. Tyto toniky je možné koupit pouze ve specializovaných prodejnách.

Schwarzkopf

Série Bonacure od firmy Schwarzkopf je jednou z mála, která je vhodná pro malování šedých vlasů. Samozřejmě, že stříbrné prameny nebudou mít barvu černé nebo kaštanové. Ale najít čistý popelový tón bez žloutnutí je docela možné.

Linka je oblíbená u blondýnek. Jeho prostředky neutralizují dobře červené a žluté pigmenty.

Výrobky jsou obohaceny příznivými složkami. Dávají vlákna dobře upravený vzhled, chrání je před vysycháním a negativní vliv vnějších faktorů.

Spotřebitelé říkají, že výsledek tónování netrvá dlouho. Musí být neustále udržován. Náklady na fondy se pohybují od 900 do 1200 rublů.

"Estelle"

Společnost nabízí produkty pro každý vkus. V kolekci najdete tónované šampony, balzámy a barvy.

Paleta je poměrně rozmanitá. Má přirozené odstíny i jasnější pro ty, kteří mají rád experimenty.

Použití nástrojů je velmi jednoduché. Mají hustou strukturu, zcela pokrývají vlasy a nerozšířují se.

Výsledkem vyblednutí bude potěšením asi dva týdny. Dívky si povšimnou, že někdy pigment vypadne nerovnoměrně a zanechává bodavou barvu. Tento problém se nejčastěji vyskytuje s nevhodnou péčí.

Cena láhve začíná od 170 rublů. Je považován za poměrně cenově dostupný.

"Matrix"

Profesionální značková kosmetika pro péči o vlasy nabízí šampon Celkové výsledky Péče o vlasy So stříbrným šamponem. Vypořádá se s neutralizací žloutnutí a měděných odstínů na jasné hlavě vlasů a také vám umožňuje zesvětlit šedé vlasy na požadovanou barvu.

Působí výhradně na povrchu pramenů. Nerozumí je zevnitř.

Kompozice je obohacena přírodními složkami, které poskytují pečovatelskou péči. Dokonce i tvrdé šedé vlasy se stanou pružnějšími a ohebnějšími, získávají zdravý lesk.

Pro láhev 400 ml bude muset zaplatit asi 1000-1400 rublů. Cena je samozřejmě vysoká. Ale docela vhodný pro profesionální produkt.

Zkuste to shrnout

Tonika jsou bezpečné a účinné prostředky ke změně odstínu pramenů bez většího poškození. Jsou prezentovány v široké paletě. Existují jak přírodní tóny, tak i nejvíce neobvyklé - od růžové až po modré.

Ceny jsou velmi odlišné. Můžete si zakoupit profesionální produkty nebo cenově dostupné protějšky z masového trhu. Vybírejte kvalitní kompozice a přeměňte s potěšením.

Barvení tmavého a lehkého vlasového tonika: vlastnosti a způsob aplikace

Změna barvy vlasů je nejčastějším způsobem, jak ovlivnit váš vzhled. Časté vyfarbování dokonce i nejbezpečnějšími barvami vede k oslabení a suchu pramenů. Tónovací barva na vlasy vám umožňuje změnit tmavý odstín červené barvy, ale nepoškozuje vlastní vlasy.

Tónování a barva: jaký je rozdíl?

Ve skutečnosti je to také barvivo, ale má významný rozdíl od barvy. Chcete-li pochopit rozdíl, musíte pochopit mechanismus barvení.

Jakákoli barva obsahuje 2 komponenty - odbarvovací prostředek a skutečný nátěr. Potřeba předbělených bělení vlasů vzniká díky struktuře vlasového hřídele:

 • jeho vnější vrstva, pokožka, je šupinovitě podobná buňka těsně spojená. Zabraňují ztrátě vlhkosti, chrání vlasy před mechanickým poškozením, ale jsou zcela průhledné. Dopad na změnu barev v kůži není;
 • střední vrstva - kůra, poskytuje pružnost a pevnost. Zde se nachází přírodní barvicí pigment a zde probíhá skutečné zabarvení: nahrazení přirozeného pigmentu umělým pigmentem;
 • vnitřní vrstva - medulla, zachovává vlhkost a určité množství živin.

Chcete-li změnit barvu, je nutné nahradit přirozený pigment umělým. Za tímto účelem se vlasy nejprve ošetří silným oxidačním činidlem - například včetně peroxidu vodíku. Tato látka částečně poškozuje kůžičku, proniká do kůry, dělá to drobnější. Kromě toho peroxid reaguje s přírodním pigmentem a neutralizuje ho. V důsledku toho ztrácí vlasy barvu.

Barvení je tím, že umělý pigment proniká do volné kůry a nahrazuje místo přirozeného. Tímto způsobem můžete změnit jakýkoli odstín: udělejte světlé tmavé vlasy a blond vlasy červené. Ve skutečnosti však nezáleží na barvě počátečního pigmentu s velkým počtem brunet, například brunetky například musí opakovat bělení, protože není tak snadné neutralizovat velké množství melaninu najednou.

Tonic je zcela jiný. Složení přírodního pigmentu není kompozicí ovlivněno, jeho úkol je jiný. Barviva tonika se nanáší a vstřebává do horní vrstvy vlasové šachty - kutikulární, to znamená, že maskuje přirozený odstín. Proto zvláštnosti prostředků: křehkost výsledku, protože pigment není v průměru, ale pouze ve vnější vrstvě a vysoká bezpečnost.

Silné a slabé stránky

Tento nástroj má menší potenciál než barvu. Protože pigment ve skutečnosti zůstává na povrchu vlasů, není možné mluvit o významné změně barvy. Přestože v této věci existují výjimky. Ale na druhé straně, každá žena může barvit hlavu s tonizujícími vlasy: s tmavými kudrnatými, světlými, suchými, po perimetru a tak dále.

Výhody tonika jsou poměrně početné:

 • tonikum nepronikuje do hloubky vlasů, respektive zachovává svou strukturu. Dokonce i kůžička je rozdělena do velmi malého rozsahu. A při suchých vlasech, kde jsou kůže a kůra již příliš volné, tonikum dokonce přispívá k určitému posílení pramenů;
 • kompozice neovlivňuje obsah vlhkosti ve vlasové šachtě a proto její použití nevede k suchu a křehkosti;
 • vlasy po barvení nepotřebuje žádnou zvláštní péči. Ovšem samozřejmě by bylo rozumné použít šampony pro hluboké čištění, neboť tonikum příliš "nedržuje" vlasy;
 • doma je stejně snadné malovat kudrlinky jako v salonech. Pro tento účel nejsou potřebné žádné zvláštní dovednosti nebo nástroje;
 • ve složení nástroje neexistují agresivní látky, jako jsou sloučeniny amoniaku nebo peroxid vodíku;
 • poměrně málo toniků obsahuje komplexy vitamínů a oleje pro péči;
 • Tónovací formulace nabízejí extrémně široký rozsah barev, zahrnující nejen přírodní tóny, ale i ty nejvíce exotické. Mimochodem, to je jasná neobvyklá barva - červená, modrá, fialová, snadno padá na blond a hnědé vlasy. Dokonce i brunetky mohou barvit prameny v červené barvě s tonikem.

Nevýhody nebo spíše nepříjemné vlastnosti nástroje zahrnují následující vlastnosti:

 • výsledek se udržuje na prameních maximálně 2 týdny. Na druhou stranu je snadné změnit obraz každé 2 týdny, protože odstín je vypláchnut pravidelným šamponem;
 • změnit barvu může být jen několik tónů. Jasné barvy jsou výjimkou. Červená a modrá budou taková na jakýchkoli kadeřích;
 • šedé vlasy, bohužel, není možné barvit tonikum;
 • by měla být považována za měnící se odstín vlasů určité barvy. Černo po odstínění tonikem může být získáno pouze na tmavých blond pramenech, zatímco blondýnka se stane v nejlepším případě asy blond. Růžová na velmi světlých kadeřích získává elektrický jas a na tmě vytváří jen lehký, téměř nepostřehnutelný odstín. Ale červené barvy - víno, vínové, mahagonové a nádherné blond, světlo a kaštanové prameny.

Odrůdy tonika

Prostředky jsou klasifikovány podle intenzity expozice. Faktem je, že tonikum je extrémně pohodlná barva, a to platí nejen pro případy, kdy žena vlasy vlasy, ale také pro profesionální postupy: zbarvení před uvedením, natáčení a tak dále.

Jsou zde 3 hlavní skladby.

 • Jemné nebo zbarvené šampony. Nástroj provádí 2 úkoly: čistí prameny před kontaminací a zajišťuje vytvoření barevného filmu na vlasu. Výrobek neobsahuje sloučeniny amoniaku ani peroxid, takže po kroutí můžete dokonce lakovat i kudrlinky. V důsledku toho se výsledek barvení udržuje nejvýše 1 týden nebo přesněji až do dalšího šamponu.

Způsob aplikace je následující: na předem navlhčené prameny se aplikuje šampon s odstínem odstínu a udržuje se 5 až 15 minut v závislosti na doporučení výrobce. Pak se prostředek odmyje teplou vodou. Chcete-li zvýšit intenzitu barvy, můžete postup opakovat. Před barvením je třeba nosit rukavice, protože kompozice dokonale skvrněje pokožku.

Tato metoda je ideální pro blondýnky, protože množství barevného pigmentu v blond vlasy je minimální. Velký plus pro šampon: pomáhá odstranit žlutost, která se často vyskytuje během normálního barvení.

 • Tonizující balzámy se připisují tonikum průměrného dopadu. Jeho složení je stejně bezpečné jako tónovaný šampon, avšak koncentrace barevného pigmentu je vyšší a látky jsou vybírány efektivnějšími. Balzám navíc vytváří film na vlasy, který chrání proti ultrafialovému záření.

Abyste správně barvili vlasy balzám, měli byste to udělat: nejprve si umyjte vlasy a poté aplikujte tonikum na čisté a mírně vlhké zámky. Nechte balzám potřeba alespoň 10-30 minut. Postup je zesílen s oteplením: na hlavě je umístěn polyethylenový uzávěr a pokryt froté ručníkem. Poté se tonikum odmyje tekoucí vodou, dokud se nestane průhledným.

Balzám je účinnější a lze je použít na tmavých kadeřích. V tomto případě se doporučuje, aby byl přípravek držen 10 minut déle. Nemůžete umyt tonikum šamponem, jinak bude výsledek mnohem slabší. Balzám můžete použít tak často, jak chcete.

 • Silné tonikum - tonizující barvu. Odchází od obvyklé nepřítomnosti sloučenin amoniaku, ale obsahuje malé množství oxidačního činidla. Barva tak ovlivňuje strukturu kůže a kůry a částečně nahrazuje přírodní pigment. Množství okysličovadla je však nízké, takže nelze dosáhnout radikální změny barvy.

Tónování laku se aplikuje na předem promyté mírně vlhké prameny a udržuje se 15 až 30 minut. Prostředek vypláchněte teplou tekoucí vodou. Barva nastává velmi rychle, takže pokud je postup příliš pomalý, hrozí nebezpečí nerovnoměrného zabarvení.

Tónování trvá 2-3 týdny. Dye pomáhá zvyšovat hladkost vlasů, usnadňuje styling. Barvení tímto nástrojem je škodlivější než tónování šamponu, ale stále mnohem bezpečnější než běžné barvy.

Tipy, jak si vybrat levné vlasový toner:

Pravidla barvení

Při použití jakéhokoli typu toneru musíte nosit rukavice a pokrýt ramena ručníkem, abyste chránili pokožku a oděv. Ujistěte se, že potřebujete hřeben, abyste rovnoměrně aplikovali kompozici na prameny.

Postup je stejný.

 1. Linie vlasů na obličeji a krku je rozmazaná mastným krémem nebo vazelínou, aby se zabránilo barvení pokožky.
 2. Rozdělte prameny ve dvou, namalované ve směru od zadní části hlavy k čele. Tón se aplikuje na kořeny a potom se provléknou prameny tak, aby byly špičky také malované. Doporučuje se masírovat kudrlinky, dokud se nevytvoří druh pěny.
 3. Držte tonikum v závislosti na jeho typu a požadované intenzitě barev od 5 do 40 minut. Při použití balzámu a barvy budete muset nosit plastovou čepičku a zabalit hlavu ručníkem.
 4. Vypláchněte tonikum teplou vodou.

Kontraindikace

Navzdory bezpečnosti tohoto nástroje, pro úspěšné zbarvení musíte dodržovat některá doporučení.

 • Je přísně zakázáno používat tonikum po zbarvení henny. Kombinace henny a basma s umělým pigmentem povede k nepředvídatelným výsledkům, například k vzhledu modravých nebo nazelenalých pramenů.
 • Složky tónování mohou způsobit alergickou reakci s individuální citlivostí. Před použitím je nutné provést kožní test. Při nepřítomnosti začervnění během 1-8 hodin je možné provádět barvení.
 • Olejové masky by neměly být používány po barvení: olej dokonale rozpouští barvicí pigment, takže nic z tonika nezůstává.
 • Ze stejných důvodů je třeba se vyhnout maskám s fermentovanými mléčnými výrobky, jako je kefír, jogurt.
 • Je možné barvit vlasy po tónování? Samozřejmě můžete, ale až poté, co zmizí výsledek tónování. Je však nutné po několika týdnech natřít přírodní pigment, jako je henna nebo basma, aby bylo možné přesně odstranit interakci.

Viz také: Pěna na barvení vlasů je bezpečný a účinný prostředek.

Kontrola toniků

Podmíněně lze takové skladby rozdělit na profesionální a obyčejné. První se vyznačují nejen trvanlivostí barvení, ale také výraznou změnou barvy. Obvyklé je snadné umýt a méně ovlivnit strukturu vlasů.

L'Oreal Prosessionel

Řada stínovacích nástrojů obsahuje několik řádků: šedá, stříbrná a také lesklá barva. Ta je určena pro blond a tmavé kudrlinky, poskytující měděné, zlaté a červené odstíny. Stříbrná a modrá čára, jak název napovídá, zaručují jasné, stříbrné a fialové odstíny. Ty jsou extrémně odolné a jsou vhodné nejen pro světlo, ale i pro tmavé vlasy.

Šampony a balzámy řady patří do kategorie péče, takže kromě nového odstínu také krásy obdrží učenlivé měkké prameny. Nedostatek finančních prostředků - vysoké náklady a neschopnost koupit kompozici v každém obchodě. Mělo by být tonikum od 850 do 1075 p. v závislosti na typu.

Bonacure Color Save Silver Schwazkopf

Tato řada je výjimečná výjimka: tónované šampony jsou určeny pro blondýnské šedé vlasy. Samozřejmě je nemožné dát jim světle hnědou barvu, ale je docela možné dosáhnout zbarvení popela, což eliminuje žloutnutí. Spousta krásných žen používá nástroj, který eliminuje žluto-červené tóny, takže blond a tmavé kudrlinky vypadají krásně.

Náklady na tonikum závisí na typu a objemu, cena se pohybuje od 657 do 1300 p.

Tonic Rocolor

Na ruském trhu je považován za nejpopulárnější tónování. Patří k typu balzámů, takže poskytují trvalý a trvalý výsledek. Je velmi snadné je použít, můžete si koupit v každém obchodě, paleta barev je výjimečně velká.

Stojí za povšimnutí, že fialové a modré odstíny jsou velmi odolné, takže při barvení se doporučuje nepoužívat kompozici na prameny, ale pouze přidat do vody pro oplachování. Balzám různých barev se jednoduše aplikuje na kudrlinky. Náklady na produkt - od 88 p.

Estel

Společnost vyrábí toniky všeho druhu: šampony a balzamy a tónování inkoustů, takže výběr je obrovský. Výsledkem je zpravidla po dobu 2 týdnů, avšak barvy zaručují stabilní odstín až 60 dní. Kompozice obsahují zvlhčující přísady, zdravé oleje, vitamínové komplexy, takže jejich použití poskytuje nejen barvu, ale také měkkost, hladkost kadeří.

Výrobní náklady jsou poměrně cenově dostupné - od 168 stran.

Toniki Irida ze společnosti "Neva"

Hlavní výhodou tohoto nástroje je balení. Tonifikační kompozice je nabízena v 25 ml sáčcích. Je to velmi užitečné při cestování. Neva nabízí jak šampony, tak balzámy pro různé typy vlasů. Prostředky jsou vynakládány velmi ekonomicky. Cena - od 49 do 79 str.

Malování světlého a tmavého vlasového tonika je skvělou alternativou k standardnímu zbarvení. Tonika jsou bezpečnější a neroztrhnou strukturu vlasů. Mnoho takových výrobků se navíc stará o prameny, vrací jim lesk a měkkost.

Viz také: jak aplikovat odstínové balzámy (video)

Barvení vlasů s tonikem: specificita a kroky postupu

Všechny dívky se alespoň jednou rozhodly o barvení kudrlin, ale tento postup ne vždy odůvodňoval jejich skutečné očekávání. Abyste si nelitovali výsledek a nebyli nervózní, můžete se obrátit na odborníky za pomoc. Ale ne vždy je čas a energie. A v této situaci se musíte naučit, jak barvit vlasy tonikem, aby nedošlo k poškození vlasů látkami obsahujícími amoniak.

Jaké jsou výhody používání vlasového toneru?

 1. Nízká cena. Na rozdíl od čpavek na amoniak je tónovaná emulze mnohem levnější za cenu, protože jedna láhev výrobku bude stačit pro použití 4-5 krát.
 2. Absence škodlivých složek. Na rozdíl od jiných barev, tonikum neobsahuje agresivní chemické sloučeniny, které zničí melanin uvnitř vlasů.
 3. Poskytování výživy vlasům. V tonici jsou přírodní složky, které mohou přispívat k výživě pramenů. Kvůli tomu budou kudrlinky brilantnější, měkčí a poslušnější.
 4. Krátkodobý výsledek. Tento nástroj je určen k krátkodobému zbarvení vlasů, protože je omýt z kadeřů mnohem rychleji než barva, což vám umožní experimentovat s odstínem.
 5. Snadné použití. Aplikujte tuto směs na hlavu velmi snadno, jako obvykle mytí hlavy.

Technologie postupu tónování vlasů

 • Profesionální tónování. Výhodou této barvicí techniky je, že bude možné získat nejkvalitnější výsledek. Při zohlednění struktury, stupně poškození a původního tónu vlasů si majitel zvolí nátěr. Služby profesionálního pána je důležité aplikovat na ženy, které chtějí malovat přes šedé vlasy, protože to nebude snadné dělat sami pomocí toniků.
 • Tónování končí. Tato technika je nejoblíbenější. Díky ní můžete vytvořit "ombre" a "balayazh", což vám umožní vytvořit neuvěřitelné přechody a kombinace odstínů na hlavě.
 • Tónování přírodních vlasů. Pokud chcete drasticky změnit odstín vašeho přirozeného vlasového tonika, pomáhá jen přidat saturaci a zářit na zámky.
 • Tónování jednotlivých pryadoků. Chceme-li obnovit svůj obrázek, můžete tonizovat pouze jednotlivé vrstvy.

Pokyny, jak barvit vlasy doma

Před barvením vlasů s tonizujícími vlasy je nesmírně důležité chránit oblečení před vniknutím barviv. Rovněž na plátno je žádoucí pokrýt povrch, kde jsou nástroje používány. To je způsobeno tím, že se tonikum velmi špatně umyje.

Dále musíte mírně namočit hlavu postřikovačem. Úplné mytí vlasů není nutné. Poté jsou vlasy rozděleny na 2 části, děleny s hřebenem a pečlivě česány.

Do kontejneru se nalije malé množství toniků a pomocí štětce se jemně aplikuje na kořen hlavy. Je důležité rozdělit kudrlinky na malé zámky.

Po úplném rozvoji kořenové zóny stojí za to chodit štětcem po celé délce vlasů a rovnoměrně rozdělovat tonikum.

Dále by měly být vlasy opět česané, a poté pomocí masážních pohybů je upevněte pomocí spon. Tón na vlasy zůstává po dobu určenou v návodu, po které je odmyta z hlavy až do vzhledu čisté vody.

Doporučení, která je důležitá následovat po barvení kudrlinky

Navzdory skutečnosti, že tonikum má jemnější účinek na kadeře, přesto tento nástroj v malých koncentracích obsahuje chemikálie. V tomto ohledu je při procesu barvení vlasů s tonikem doma, je důležité umýt hlavu se šamponem, a pak také léčit s balzám pro barevné vlasy. Současně stojí za to použít šampon a balzám stejné kosmetické řady jako tonikum.

Tónovací šampony mohou být použity jak pro světlé, tak pro tmavé vlasy. Současně jednou týdně budete muset připravit výživné masky, které pomohou obnovit krásu na slabé zámky.

Po barvení tonikem se nedoporučuje umyt vlasy horkou vodou. Ideální volbou je použít pro tuto teplou vařenou vodu. Když mluvíme o blondýnách, pak je pro ně skvělé, že používají heřmánkový odvar v procesu mytí hlav.

Poté, co jste doma museli barvit vlasy tonikem, měli byste se vyvarovat častého používání vysoušeče vlasů. Horký vzduch dokáže vyschnout již slabé prameny. Důležité je také minimalizovat použití pěn, pěn a upevňovacích laků. Tento makeup může změnit odstín tónovaných vlasů.

Rovněž je důležité chránit barvy z barevného tonika před přímým slunečním světlem. To platí zejména pro tmavé tónované kadeře. Barva může rychle vymizet na slunci a pak se vlasy stane bez života a nudné.

Jak barvit vlasy tonikum doma?

Rychle a bez poškození barvy vlasů můžete použít tonikum na bázi přírodních složek.

Barvení vlasů s tonikem má řadu výhod a téměř žádné chyby. Jednou z hlavních výhod - schopnost změnit stín doma.

Tonic má několik významných vlastností, které ji odlišují od obvyklého (chemického) barviva na vlasy:

 1. Na rozdíl od profesionálních barviv, které pronikají hluboko do každého vlasu pro maximální stálost barev, tonika pokrývají pouze povrch. Nemají tak negativní dopad na strukturu.
 2. Po nanesení toniků není potřeba používat speciální nástroje k restaurování, stejně jako péče o barvené vlasy.
 3. Tonic nedává tak dlouhý výsledek - během několika týdnů bude odstín co nejblíže přirozené barvě.
 4. Tonizující balzám nebo šampon je dostatečně snadné na omývání, na rozdíl od barev, které vyžadují speciální prostředky, jak se zbavit získané barvy.

Křehkost výsledku je hlavní nevýhodou tohoto způsobu barvení. Také vlasy, barevný tonik, špinavé oblečení a ložní prádlo.

Existují dva druhy toniků: lehké a hluboké účinky.

Oni se liší v trvanlivosti výsledku a stupni poškození vlasů.

Tonicí hlubokého efektu se podobá nátěru, avšak neobsahuje (zpravidla) amoniak, proto se považuje za výhodnější variantu.

Bezpečnostní opatření a kontraindikace

Protože tonikum není chemický nástroj, může ho používat téměř každý, včetně těhotných žen. Je však lepší upřednostnit ty firmy, které je vyrábějí bez amoniaku (například Estel).

Nepoužívejte tonikum ke změně barvy vlasů, které nedávno prošly permem.

Podmínky používání tonikum:

 1. Tonic může způsobit, že vlasy budou světlejší nebo tmavší. Proto je nutné ho používat pouze pro barvení vlasů blond. V brunetách bude výsledek zbarvení méně nápadný.
 2. Pokud jsou vlasy zbarveny, výsledkem tónování bude odolnější.
 3. Před procesem barvení je nutné vytvořit samostatný testovací prvek, protože v závislosti na struktuře vlasů a jejich stavu mohou být důsledky odlišné (v některých případech je možné získat zelenčí odstín).
 4. Získáte více syté barvy s dlouhou expozicí tonikum.
 5. Nedoporučuje se používat barvivo na vlasy obarvené bylinnými léky - hennou nebo basma. Je třeba vydržet nejméně dva měsíce od posledního barvení, aby se získal krásný odstín.
 6. Tonic není vhodný pro lakování šedých vlasů - barví méně než 30% šedých vlasů.

Jak barvit vlasy tonikum?

V závislosti na výrobci najdete kromě barviva v obalu balzám (nebo masku), rukavice, návody.

Vytvoření dokonalého tvaru pomocí laminace obočí. Více v našem článku.

Jak zlepšit stav očních víček mandlovým olejem na kůži kolem očí, učit se z našeho materiálu.

Ujistěte se, že jste si přečetli návod k použití, neboť doba zbytku barviva může být u různých značek toniků odlišná. Takže:

 1. Rukavice by se měly nosit před aplikací tónování, aby nedošlo k náhodnému znečištění rukou.
 2. Je vhodnější aplikovat barvivo než z trubice, ale z nádoby (nekovové).
 3. Pro barvení kartáčem a hřebenem s řídkými zuby. Barvivo by mělo být aplikováno na vlhké, čisté vlasy, které směřují od kořenů k špičkám.
 4. Po ukončení všech vlasů s barvivem musíte udělat krátkou masáž s hřebenem nebo prsty, aby se vytvořila malá pěna z tonika.
 5. Doba expozice barviva doporučená výrobcem je uvedena na obalu (zpravidla nejvýše 30 minut). Doba trvání však v každém případě závisí na původní barvě a stavu vlasů: čím tmavší je přirozená barva, tím delší by měla být udržována tonická.
 6. V závěrečné fázi je nutné důkladně omyjte tonikum teplou vodou a balzám.

Jak snadné je natírat špičky vlasů doma s tonizujícím pohledem na video:

Tipy profesionálové, jak barvit tónové tonikum balzámů vlasů, viz video níže:

Můžete barvit vlasy tonikem tak často, jak je potřeba. Vzhledem k tomu, že jeho složení neobsahuje chemikálie, nemá negativní vliv na vlasy. Pokud tedy výsledek není požadovaný, můžete znovu znovu použít tonikum.

Jak rychle umyt tonikum s neúspěšným výsledkem?

Chcete-li rychle odstranit výslednou nežádoucí barvu, můžete se obrátit na osvědčené lidové prostředky.

Například maska ​​lopursového oleje (nebo ricinového oleje) a citronové šťávy pomohou rychleji vypláchnout tonikovou masku. Aplikuje se pod teplou utěrkou po dobu jedné hodiny, poté se omyje šamponem.

Maska musí být provedena alespoň třikrát, aby se dosáhlo dobrého výsledku.

Kefír také pomáhá odstranit barvivo: mastný mléčný výrobek se aplikuje na vlasy po dobu 1-2 hodin, poté se vypláchne.

Nejjednodušší a zároveň účinnou cestou je časté mytí vlasů pomocí šamponu. Nejméně 4 procedury by měly být prováděny denně, střídající se s mytím terapeutickými maskami (protože šampon usyje vlasy).

Chcete-li opravit výsledky tonizačního barvení, pomůže vám speciální odstraňovač - profesionální kosmetika. Ve většině případů je však mytí pro vlasy škodlivé, a proto by mělo být řešeno na posledním místě.

Po použití nátěrových přípravků se nedoporučuje používat běžný odolný nátěr po dobu jednoho měsíce (přibližně 10 pracích prací). Výsledkem takových experimentů může být neočekávaný výsledek ve formě vlasů jasné barvy (zelené, růžové nebo jejich odstíny).

Tipy odborníci, jak barvit tonikum vlasů doma

Posted by: admin v péči o vlasy 03/27/2018 0 449 zhlédnutí

Jak barvit vlasy tonikum doma?

Rychle a bez poškození barvy vlasů můžete použít tonikum na bázi přírodních složek.

Barvení vlasů s tonikem má řadu výhod a téměř žádné chyby. Jednou z hlavních výhod - schopnost změnit stín doma.

Tonic má několik významných vlastností, které ji odlišují od obvyklého (chemického) barviva na vlasy:

 1. Na rozdíl od profesionálních barviv, které pronikají hluboko do každého vlasu pro maximální stálost barev, tonika pokrývají pouze povrch. Nemají tak negativní dopad na strukturu.
 2. Po nanesení toniků není potřeba používat speciální nástroje k restaurování, stejně jako péče o barvené vlasy.
 3. Tonic nedává tak dlouhý výsledek - během několika týdnů bude odstín co nejblíže přirozené barvě.
 4. Tonizující balzám nebo šampon je dostatečně snadné na omývání, na rozdíl od barev, které vyžadují speciální prostředky, jak se zbavit získané barvy.

Křehkost výsledku je hlavní nevýhodou tohoto způsobu barvení. Také vlasy, barevný tonik, špinavé oblečení a ložní prádlo.

Existují dva druhy toniků: lehké a hluboké účinky.

Oni se liší v trvanlivosti výsledku a stupni poškození vlasů.

Tonicí hlubokého efektu se podobá nátěru, avšak neobsahuje (zpravidla) amoniak, proto se považuje za výhodnější variantu.

Protože tonikum není chemický nástroj, může ho používat téměř každý, včetně těhotných žen. Je však lepší upřednostnit ty firmy, které je vyrábějí bez amoniaku (například Estel).

Alena Zernovitská, známá bloggerka, sdílela receptu autora mladé masky na obličej, který byl používán už více než 5 let!

Nepoužívejte tonikum ke změně barvy vlasů, které nedávno prošly permem.

Podmínky používání tonikum:

 1. Tonic může způsobit, že vlasy budou světlejší nebo tmavší. Proto je nutné ho používat pouze pro barvení vlasů blond. V brunetách bude výsledek zbarvení méně nápadný.
 2. Pokud jsou vlasy zbarveny, výsledkem tónování bude odolnější.
 3. Před procesem barvení je nutné vytvořit samostatný testovací prvek, protože v závislosti na struktuře vlasů a jejich stavu mohou být důsledky odlišné (v některých případech je možné získat zelenčí odstín).
 4. Získáte více syté barvy s dlouhou expozicí tonikum.
 5. Nedoporučuje se používat barvivo na vlasy obarvené bylinnými léky - hennou nebo basma. Je třeba vydržet nejméně dva měsíce od posledního barvení, aby se získal krásný odstín.
 6. Tonic není vhodný pro lakování šedých vlasů - barví méně než 30% šedých vlasů.

V závislosti na výrobci najdete kromě barviva v obalu balzám (nebo masku), rukavice, návody.

Vytvoření dokonalého tvaru pomocí laminace obočí. Více v našem článku.

Jak zlepšit stav očních víček mandlovým olejem na kůži kolem očí, učit se z našeho materiálu.

Ujistěte se, že jste si přečetli návod k použití, neboť doba zbytku barviva může být u různých značek toniků odlišná. Takže:

 1. Rukavice by se měly nosit před aplikací tónování, aby nedošlo k náhodnému znečištění rukou.
 2. Je vhodnější aplikovat barvivo než z trubice, ale z nádoby (nekovové).
 3. Pro barvení kartáčem a hřebenem s řídkými zuby. Barvivo by mělo být aplikováno na vlhké, čisté vlasy, které směřují od kořenů k špičkám.
 4. Po ukončení všech vlasů s barvivem musíte udělat krátkou masáž s hřebenem nebo prsty, aby se vytvořila malá pěna z tonika.
 5. Doba expozice barviva doporučená výrobcem je uvedena na obalu (zpravidla nejvýše 30 minut). Doba trvání však v každém případě závisí na původní barvě a stavu vlasů: čím tmavší je přirozená barva, tím delší by měla být udržována tonická.
 6. V závěrečné fázi je nutné důkladně omyjte tonikum teplou vodou a balzám.

Jak snadné je natírat špičky vlasů doma s tonizujícím pohledem na video:

Tipy profesionálové, jak barvit tónové tonikum balzámů vlasů, viz video níže:

Můžete barvit vlasy tonikem tak často, jak je potřeba. Vzhledem k tomu, že jeho složení neobsahuje chemikálie, nemá negativní vliv na vlasy. Pokud tedy výsledek není požadovaný, můžete znovu znovu použít tonikum.

Chcete-li rychle odstranit výslednou nežádoucí barvu, můžete se obrátit na osvědčené lidové prostředky.

Například maska ​​lopursového oleje (nebo ricinového oleje) a citronové šťávy pomohou rychleji vypláchnout tonikovou masku. Aplikuje se pod teplou utěrkou po dobu jedné hodiny, poté se omyje šamponem.

Maska musí být provedena alespoň třikrát, aby se dosáhlo dobrého výsledku.

Kefír také pomáhá odstranit barvivo: mastný mléčný výrobek se aplikuje na vlasy po dobu 1-2 hodin, poté se vypláchne.

Nejjednodušší a zároveň účinnou cestou je časté mytí vlasů pomocí šamponu. Nejméně 4 procedury by měly být prováděny denně, střídající se s mytím terapeutickými maskami (protože šampon usyje vlasy).

Chcete-li opravit výsledky tonizačního barvení, pomůže vám speciální odstraňovač - profesionální kosmetika. Ve většině případů je však mytí pro vlasy škodlivé, a proto by mělo být řešeno na posledním místě.

Po použití nátěrových přípravků se nedoporučuje používat běžný odolný nátěr po dobu jednoho měsíce (přibližně 10 pracích prací). Výsledkem takových experimentů může být neočekávaný výsledek ve formě vlasů jasné barvy (zelené, růžové nebo jejich odstíny).

Tónovací prostředek na barvení vlasů: jak barvit vlasy tonikou sami

Tonic je vynikajícím nástrojem pro změnu barvy vlasů na krátkou dobu. Když chcete změnit svůj vzhled, vypadat jasněji, ale v práci nebo ve škole přísný oblečovací kód, je to tonik, který může zachránit situaci. Pro dovolenou nebo dovolenou bude mít čas, aby se uklidnil a nechal jen příjemné a živé vzpomínky. Nebo si nejste jisti, jestli vám vyhovuje barva, nebo ne, tonik je opět dobrý způsob, jak to zjistit. Další výhodou toniků je jejich složení, které je mnohem méně škodlivé než vysoce kvalitní barvy. Budu se podělit o zajímavý článek o tom, jak barvit vlasy tonikem doma, samotný výsledek, fotografie před a po.

Jak barvit vlasy tonikum

Abyste měli správný efekt malování, měli byste zjistit, jaká barva je vhodná pro stávající vlasy. Koneckonců, tonik je schopen malovat pouze tón tmavší. Původní barva může záviset na pigmentu vlasů, jsou již natřena nebo ne. Bez ohledu na to, jak to tam bylo, musíte nejprve vymalovat jen jeden prvek, abyste se ujistili, že se vše děje podle očekávání.

Pečlivě si přečtěte pokyny

Před lakováním byste si měli pečlivě přečíst tonikum (pokyny, složení a způsob jeho použití). Obvykle maska, šampon, který by měl být použit po tonikovi a rukavicích, se prodává s tonikem. Musí se nosit tak, aby jejich ruce nebyly natřeny. Budete také potřebovat hřeben s řídkými zuby, velkými sponkami na vlasy a ručníkem, abyste nezakrývali oblečení.

Přímo tonizující barvu vlasů

Bezprostředně před lakováním se tonikum ředí v kovové misce vodou, dokud není homogenní. Vlasy by měly být mírně vlhké a důkladně česané. Naneste tonikum shora dolů speciální štětkou. Vlasy barvené vlasy lze oddělit od nenatřených až do. Takže to bude mnohem pohodlnější. Poté, co je tonikum rovnoměrně rozloženo po celé hlavě, vlasy by měly být česané a šlehány tonikou na hlavě, aby se pěstovala.

Čekání

Teď zůstává počkat. V závislosti na požadovaném výsledku se doba čekání může lišit. Záleží také na srsti. Světlé a šedé vlasy vnímají barvivo rychleji a mohou být barveny než tmavé.

Umyjte a osušte barvené vlasy

Po uplynutí určité doby potřebujete tonikum vypláchnout vlasy v tekoucí vodě. Pokud je špatné umýt tonikum z vlasů, pak může zanechat skvrny na lůžku, oblečení a tak dále. Poté se doporučuje, aby vlasy nevysušily přirozeným způsobem, ale sušily je vysoušečem vlasů.

Tonic je také často používán k odstranění nepříjemného žlutého odstínu po neúspěšném malování blond.

Buďte krásní a zdraví!

Jak barvit vlasy tonikem

Změna barvy kudrlin - nejlepší způsob, jak přinést nové světlé barvy v životě ženy. Je ale správné obětovat zdraví vlasů příliš často pomocí barev s amoniakem? Možná je lepší vyzkoušet méně odolnou, ale bezpečnější směs? Můžete snadno změnit svůj obrázek a jak často chcete, pokud víte, jak barvit vlasy tonikem.

Jak se tonikum liší od barvy?

Tonic je kosmetický přípravek určený ke změně původní barvy vlasů na jeden nebo více odstínů. Na rozdíl od barvy, tonikum není schopen rozjasnit tmavé prameny. Ale současně nezničí strukturu vlasů, nedělá je křehkou a tenkou. Tonic pokrývá pouze vlasy tenkou vrstvou barviv.

Po zbarvení tonikem vlasy nepotřebují zvláštní péči zvláštními prostředky.

Základní pravidla pro přizpůsobení barev

Tonic je považován za zcela bezpečný. Nicméně, před barvením vlasů, abyste dosáhli hmatatelného efektu, měli byste zvážit několik nuancí:

 • Pokud hodláte provést zbarvení pramenů po objasnění nebo zvýraznění, pokuste se nejprve položit tonikum na samostatný prvek a zjistěte, zda jste s tímto výsledkem spokojeni.
 • Pokud chcete pouze obnovit nebo rozjasnit svou přirozenou barvu vlasů, správné rozhodnutí by bylo zvolit jeden nebo dva tony tmavší než vaše kadeře.
 • Na tmavé vlasy nepoužívejte světlé odstíny toniků. V tomto případě riskujete, že prostě nevidíte žádný vliv.
 • Opatrně si přečtěte tabulku vzorků s původními barvami na vlasy a získáte je po zbarvení (obvykle jej umístí na obal) před zakoupením výrobku.
 • Chcete-li vytvořit módní efekt vypálených tipů, vyberte několik odstínů v tónu.
 • Pro odvážnější zbarvení můžete vybrat tu nejodvážnější kombinaci jasných barev.

Proces barvení

Pokud se rozhodnete barvit vlasy doma, pak potřebujete vědět, jak správně používat vlasy.

Chcete-li začít, zkontrolujte obsah baleného vlasového toneru. Zpravidla, výrobci, kromě barvení kompozice, dokončit svůj výrobek se všemi nezbytnými: jednorázové rukavice, produkt péče po barvení, podrobné pokyny.

Pečlivě si přečtěte pokyny výrobce a podrobně popisuje, jak správně barvit vlasy tonikem doma.

Smíchejte ingredience barvicího prostředku v nekovové nádobě, dokud nejsou hladké, a testujte možné alergické reakce.

Aplikujte na tonické prameny pomocí štětce nebo houbičky, od kořene až po špičku. Po zpracování všech kudrlin je hřeben s hřebenem se vzácnými zuby pro lepší rozložení kompozice po celé délce vlasů, včetně špiček.

Doporučená doba expozice, kterou výrobce obvykle uvádí v pokynech. V průměru je to 30 minut.

Oplachové tonikum by mělo být také správné, s velkým množstvím vody, aby bylo dosaženo jeho úplné průhlednosti. V opačném případě riskujete, že se na vývěsce nebo oblečení objeví nátěry.

Naneste tonikum na prameny, které se čistí šamponem. Nepotřebujete vlasy vysychat, jen je trochu utěrkajte ručníkem. Vlhkost na kadeře je ponechána, aby bylo zajištěno, že barvení probíhá rovnoměrně. V opačném případě tonikum velmi rychle zbarví vlasy a v důsledku toho můžete získat tmavší odstín na těch místech, kde bude kompozice použita dříve. Například vlasové kořeny budou tmavší než špičky.

Majitelé porézních bělených pramenů vám mohou před použitím toniků poradit s maskou nebo balzám na vlasy. To chrání vlasový hřídel před hlubokým pronikáním pigmentu dovnitř.

Ombre efekt

Tonic je vynikajícím nástrojem pro vyzkoušení módní barvení vlasů s přechodem z jedné barvy vlasů na kořeny, na druhou na špičkách. Můžete to udělat sami doma, pomocí malých triků.

Před aplikací barvicí kompozice můžete vlasy rozdělit na malé prameny a vázat je v požadované výšce pomocí tenkých elastických pásů. Poté naneste tonik pouze na část zvlnění, která je pod dásněmi, tedy na špičkách. V tomto případě můžete vytvořit poměrně hladkou barvu přechodu.

Nezapomeňte, že tonikum se snadno a rychle vypláchne, takže si můžete dovolit experimentovat s ním.

Například se neobtěžujte vytvářet hladkou přechodovou čáru, ale úmyslně barvit špičky vlasů na různé výšky, čímž získáte "odřené" barvení.

Co dělat, pokud výsledek nesplnil očekávání

Hlavní výhodou toniků je, že i když se rozhodnete experimentovat s barvami, ale v důsledku toho se ukázalo, že odstín, který jste si vybrali, nevyhovuje vám vůbec, nezoufejte! Vše lze rychle zpevnit pomocí speciálních nástrojů, které pomáhají vymýtit pigment nebo masky z jednoduchých dostupných ingrediencí.

Pravidelné kefír z vaší chladničky, aplikovaný na tonizované barvy po dobu 1,5-2 hodin, dokáže zcela eliminovat účinky experimentu.

Kromě kefíru snadno uloží masku lopuchového oleje a citronové šťávy. Musí být odebírány ve stejných poměrech a aplikovány na tonizované barvy po dobu 1 hodiny. Po umytí vlasů teplou vodou a pravidelným šamponem.

Ale i když neuděláte nic, tonik se během několika týdnů promyje pravidelným šamponem.

Navzdory skutečnosti, že tonikum je považován za bezpečný způsob, jak barvit vlasy, nedopusťte ho zneužívat. Jeho složení, i když ve velmi malých množstvích, zahrnuje látky, které s častým používáním škodí pramenům. Proto pečlivě zvolte barvu, důsledně dodržujte pokyny a nebudete muset používat tonikum častěji 1 krát za 2 týdny.

Podívejte se na video, jak dívky experimentují s barvou vlasů a jaký ohromující účinek může tonik vytvořit.

Pro Více Informací O Suché Vlasy