logo

Jak krásně řezat vlastní bangy

-Mnohé ženy chtějí vědět, jak řešit své třesky: koneckonců všichni nemají možnost jít do kadeřnictví. Pomocí nárazů můžete rychle změnit a obnovit tvář. Hlavním důvodem je vybrat vhodnou možnost pro účesy a dodržovat pravidla.

Výběr správné možnosti

Chcete-li radikálně změnit obrázek, měli byste vědět, jak samostatně řezat nárazy. Měl by být vybrán s přihlédnutím k tvaru tváře a typu vlasů:

 1. Pro okrouhlou plochu použijte jakýkoliv tvar. Krátká verze poskytne trochu nadšení. Břity uprostřed čela zdůrazňují ženskost. Šikmá možnost vizuálního zúžení obličeje. Bude to vypadat skvěle.
 2. Když oválný obličej by měl upřednostňovat přímý podlouhlý tvar. Také skvělá volba pro absolventy.
 3. Pro čtvercový obličej je lepší vybrat asymetrickou a lehkou formu, protože může opravit masivní bradu.
 4. Pro trojúhelníkový obličej je vhodná rovná a hustá verze s čárou k obočím.
 5. Pokud je obličej malý a úzký a jeho vlastnosti jsou malé, je nejvhodnější zkrácená verze s roztrhanými nebo frézovanými okraji.
 6. Pokud má člověk široké lícní kosti, bude změkčen vzácným třeskem střední délky.
 7. Pro tenké a řídké vlasy je ideální třesk, který začíná v horní části hlavy a pokrývá čáru obočí. Takže vlasy budou vizuálně vypadat objemně.

Populární typy člověka

Každý typ má svůj vlastní efekt a speciální techniku ​​řezání. Než začnete účes, je velmi důležité udělat správnou volbu. Koneckonců musíte zvolit vhodnou délku a tvar.

Bangy mohou být:

Základní formy:

 • rovný nebo rovný;
 • šikmé nebo postranní;
 • polokruh nebo oblouk;
 • roztrhané

Správná technika ostření

Po rozhodování o vhodné variantě byste měli koupit nástroje, na kterých bude záviset kvalita účesu. Mezi tyto nástroje patří:

 • Ostré nůžky: všechny vhodné, ale lepší profesionální.
 • Ředící nůžky: s nimi můžete vytvářet zajímavé efekty.
 • Hřeben nebo hřeben: Je důležité, aby měli jemné zuby.
 • Barrety pro upevnění.

Pokud nevíte, jak správně řezat treskování doma, měli byste se seznámit s technikou, s níž můžete dosáhnout požadovaného výsledku.

Hladký tvar

Přímá verze je klasika, která bude vždy v módě. Ale při výběru tohoto formuláře je třeba si uvědomit, že bude muset neustále zdobovat. Abyste získali rovnoměrný výsledek, musíte dodržovat důležité pravidla.

Nejprve musíte oddělit část vlasů od ostatních a bodnout je barretou. Všechny ostatní vlasy by měly být shromažďovány v ocasu, jinak by to zasáhlo. Potom musíte vzít jednu ruku v ruce a držet ji mezi prsty a pak ji vytáhnout dolů. Je nutné, aby délka byla zkrácena pod čáru obočí. V tomto případě je důležité udržovat nůžky v úhlu 45 stupňů.

Postup se musí opakovat se všemi prameny a kontrolovat je délkou řezu. Linka třesku by měla být vodorovná. Po vyříznutí všech pramenů je třeba pečlivě česat. Rovnost lze kontrolovat stisknutím pramenů na čelo. Všechny výkyvy mohou být odstraněny nožnicemi, které musí být uloženy v úhlu 90 stupňů. Je žádoucí sušit prameny vysoušečem vlasů a položit s kulatým kartáčem.

Šikmá volba

Díky křivým nebo bočním třeskům vzniká ženský vzhled. Je ideální pro všechny vlasy a účesy. Ořízněte to jednoduše. Než zkrátíte krátký prvek, musíte se rozhodnout, kterým směrem ho položíte. Nejprve musíte vybrat část a zbývající část vlasů se shromažďovat do ocasu. Pásky musí být pečlivě česány a ořezány podél šikmé linie. Současně je nutné stříhat ze zdola nahoru tak, aby nůžky byly v úhlu 45 stupňů. Poté mohou být vlasy vysušeny a vysušeny.

Řezání půlkruhu

Holení konkávního tvaru je snadné, ale musíte dodržet přesnou symetrii. Dokončená verze by měla vypadat jako čistý půlkruh. Nejprve je třeba oddělit prameny od zbytku vlasů a fixovat je, aby nedošlo k zachycení dalších pramenů. Měl by být ořezán prsty s prsty. Postupně se musíte pohybovat po stranách, přičemž zvětšíte délku o 1 mm. Výsledek by měl vypadat jako čistý oblouk. Pokud se třásl příliš silně, může být profilován.

Roztrhané prameny

Chcete-li roztrhané prameny, musíte je rozdělit na několik částí. Bang by měl být roven šířce čela. Nejprve je třeba hladce řezat a potom diagonálně stříhat vlasy. Bunky by měly být rozděleny na prameny: šířka každého - 1 cm. Páska musí být umístěna mezi dvěma prsty a zvednutá, odříznout všechny vyčnívající chloupky. V tomto případě musí být řez rovný. Posledním dotykem je ztenčení. Délka může být libovolná, v závislosti na vašich preferencích.

Důležité tipy stylisté

Pokud hledáte odpověď na otázku, jak správně řezat bang a nikdy předtím neříznout, nezapomeňte, že byste jej neměli zkrátit příliš krátce. Pro začátečníky je lepší vybrat podlouhlá verzi. Pokud se vám nelíbí výsledek, můžete jej vždycky krásně odstranit pomocí vláken nebo rámu.

Jak řešit treskování doma na suchých nebo mokrých vlasech, nikdo nemůže s jistotou říci, protože všechno je zcela individuální. Někteří lidé rádi dělají účesy na mokré vlasy, zatímco jiné, naopak, jsou mnohem jednodušší, když jsou vlasy suché. Chcete-li řezat mokré vlasy, nezapomeňte, že po vysušení bude délka kratší.

Chcete-li ředění, musíte si zakoupit speciální nůžky, jejichž čepele mají malé zuby. Díky takovým nůžkám nejsou vlasy zcela odříznuty. Pro podání je nutné odstranit přebytečné vlasy z obličeje a potom se prameny oddělí a zkroutí do lehkého opletení. Ze špiček ve vzdálenosti 2-3 cm je nutné ztenčit všechny požadované oblasti.

Pokud vaše rány rostou, je snadné ořezávat. K tomu je třeba opakovat řezací techniku ​​a zachovat její tvar. Je důležité neřezávat příliš krátce. Je mnohem těžší udělat si vlastní možnost, kterou jste původně naplánovali. Pokud však uděláte vše přesně tak, jak je popsáno v technice, můžete snadno a rychle bez problémů dosáhnout požadovaného výsledku.

5 způsobů, jak řezat tresky doma

Pro dívky, které dlouhou dobu nosí bang a nepředstavují život bez ní, stálá údržba požadované délky se stává skutečným problémem. Chcete-li řezat třesky, musíte běžet do salonu každé dva týdny nebo požádat váš domov, aby ořízl okraje.

Stále se nerozhodlo o tom, jaké jsou tresky? Podívejte se, jak vybírat nárazy na tvar obličeje.

Jak ublížit doma?

Nejprve zjistěte, jaký druh tresek máte - rovný, šikmý, silný nebo roztrhaný. Chcete-li řezat své rany doma, postupujte podle těchto jednoduchých lekcí. U obrázků v angličtině byl uveden krátký překlad!

1 způsob, jak snížit nárazy. Ideální nárazy (pro pacienta)

Pokud máte husté třesy těsně pod obočí, oblouky nebo rovně, ořízněte je - postupujte podle jednoduchých kroků.

Krok 1. Oddělte třesk od zbytku vlasů (fixujte vlasy tak, aby nedocházelo k jejich zásahu).

Krok 2. Opatrně háčkněte a udeřte hroty se sušičem vlasů.

Krok 3. Oddělte horní vrstvu vlasů a připevněte je odděleně, pro dokonalý výsledek, bang je lepší dubové vrstvy.

Krok 4. Beris nůžek, drží rány na místě hřeben-hřeben úhledně odříznout přebytek následující tvar svých rány. Oříznout na ofinu a nezklamali - je lepší odříznout od málo, snažte se, aby to přehánět. Když je spodní vrstva připravena, odšroubujte horní a důkladně hřeben. Dále uvidíte spodní vrstvu pod vrcholem, takže jen zdobené vrchní vrstvu pode dnem, může být ponecháno na pár dlouhých pryadok přirozeným účinkem. Máte-li nůžky na vystřihování - může otfilirovat vrchní vrstvy, čímž ofina bude vypadat lépe!

2 způsob, jak snížit nárazy. Old scotch metoda

Pokud nemáte příliš tlusté třesky, zkuste použít škótku k přilnutí vlasů k čele a přesně se odřízněte

3 způsob, jak snížit nárazy. Roztrhané třesky.

Tímto způsobem můžete nejen snížit délku roztrhaných třesků, ale také obecně odříznout vlastní nárazy. Chcete-li to provést, oddělte část vlasů (nebo třesů), otočte vlajkou a odřízněte vlasy, které drží nůžky pod úhlem.

4 způsob, jak snížit nárazy. Japonské věci.

Není překvapením, že Japonci šli nejvzdálenějším a přišli s celou sadou zařízení, která řeže bouře. Sada obsahuje speciální rovnací a rovnací nůžky. Sadu můžete zakoupit na internetu.

5 způsob, jak řezat třesky. Nejjednodušší.

Oddělujte vlasy od třesků (sbírejte vlasy v ocasu). Dále, držení nůžek vodorovně zdobené rány přes oči, drží nůžky v úhlu - a pak zarovnejte okraje držení nůžky ve svislém směru mírně profilované, aby bylo dosaženo přirozeného výsledku.

Každá z popsaných metod vyžaduje určitou dovednost a dobrou nůžku! Pokud jste o sobě pochybovat, a nechtějí riskovat, nejprve se snaží snížit Bangs 1-2 mm (který nebyl příliš nápadný), pokud jste s výsledkem spokojeni - můžete bezpečně dub rány doma.

Jak si sami vyřezat vlastní bangy? K tomu budete potřebovat normální a kulatý kartáč na vlasy a profesionální kadeřnické nůžky (běžné nůžky dost ostré, bude dobře řezané údery nefungují a dokonce vydělat roztřepené konečky).

Jak řešit třesk?

Správně položené a ořezané rány - důležitý prvek celkového obrazu dívky. Nad krásným stylingem nebo účesem, i ten nejzkušenější mistr často pracuje déle než hodinu a bude to hodně peněz. Jak řešit třesk, pokud není čas na salon, ale chci být oslňující? Zvažte nejlepší možnosti účesů doma.

Zvláštní funkce

Správně modelované tresky vždy vypadají krásně a atraktivně. V módních časopisech neustále blikajícími vzorový cholkami různé formy: s promoci a ztenčování, kulaté a rovné, ploché a otrhané. Dobře zvolené možnosti úžasně v kombinaci s oválným obličejem modelem, barvou srsti a obecným způsobem.

Tlustiny tresky

Výběr druhů závisí na velkém počtu faktorů.

Struktura vlasů

Například rozklad, který se provádí, aby vlasy měly větší objem, je sotva vhodné pro tenké a řídké vlasy. V tomto případě zkušení řemeslníci nabízejí snadné archivování, nejen zachovávají celkovou strukturu vlasů, ale nebudou je zbavovat jejich délky.

Pokud jsou vaše vlasy silné a silné, většina velmi krátkých ran nebude pro vás pracovat. Aby vypadaly takové vlasy dobře, je lepší vytvořit šikmé nebo roztrhané vlasy.

Je-li srst přirozeně hladká a neklouzá, hladký třesk podél linie obočí bude úspěšný, pokud budete chtít, můžete ji také snížit na řasy. Pro tlusté a vlnité stupně bude nejlepší volbou. Poskytuje vlasům dobře upravený a objemný vzhled, pomáhá zvýšit nebo snížit tvar obličeje a skrýt nežádoucí plochy na něm.

Tvar tváře

V závislosti na oválném tvaru obličeje můžete vyzvednout tento typ nárazu, který pomůže vizuálně napravit vynikající lícní kosti nebo těžkou bradu.

 • Oválné a kulaté tváře jsou univerzální volby, pro které jsou vhodné téměř všechny nárazy.

Dívky s takovým oválem mohou experimentovat s mnoha typy účesů, přičemž zůstávají neodolatelné.

 • V případě čtvercový tvar obličeje ofinou jen životně důležité, otrhaných, šikmé nebo nerovný druhy změkčit ovál, dát mu milost. Zvláště dobře v této situaci budou vypadat dlouhé, mírně kudrnaté vlasy. Tím se zvýší hladkost ostrých lícních kostí a brady.
 • Trojúhelníkový oválné plochy musí objemovou cholke, hladký skrytí velké čelo a šikmé plynule prodlužovat také bude zakrývat ostrý tvar brady.

Pro správný výběr věcí pro konkrétní účes doporučujeme navštívit profesionálního stylistu. V každém případě by styl měl odpovídat stylu.

Neméně důležitým bodem při tvorbě třesků je volba rozdělení. Existuje několik typů, hlavní jsou považovány za trojúhelníkové a tvaru U. Výběr mezi dělení závisí na délce a druhu požadovaných nárazů. Pro účesy a zákroky typu karetu se často používá trojúhelníková volba.

Co je potřeba?

V závislosti na typu stylingu a účesu se vyžadují různé nástroje, které však může najít nějaký fashionista ve svém bytě.

 • Nůžky Nejdůležitější věc na tomto seznamu. Pro rychlý a jednoduchý účes můžete použít běžnou kuchyňskou nůžku, ale ujistěte se, že jsou ostré a pohodlné. Pro profesionální a složitější účesy byste měli dostat kadeřnictví a ředění.
 • Zrcadlo. Kterákoli volba bude tady, dokonce i malé kosmetické zrcadlo může být dost v dovedných rukou, aby se krásný třesk.
 • Vysoušeč vlasů Vhodný pro "mokré" stylingové rázy (s použitím laků, vosků, pěny) nebo pro zvýšení objemu.
 • Kadeřník na vlasy Volba tohoto nástroje závisí zcela na typu vlasů a na požadovaných trestech. Univerzální možností by bylo použití dvou hřebenů najednou - s velkými a malými zuby. První možnost zarovná vaše vlasy, druhá - pomůže s úpravou hlasitosti a délky třesků.
 • Vodní sprej je velmi užitečný pro nepoddajné vlasy, ale hodně se zapojit do zvlhčování pramenů nestojí za to. Pokud dojde k výpadu a bez toho, aby to bylo krátké, pak po vysušení vlasů, zvláště světlo, může být ještě kratší.
 • Svorky nebo obyčejné čepy. Pomůže při upevňování vlasů v požadované poloze a další styling.
 • Stroj na účes. Stejný nepostradatelný nástroj pro část módy, jako jsou nůžky. Ale bez zkušeností a potřebných příloh nepoužívejte stroj.

Jedná se o celý seznam nástrojů, které mohou být potřebné, přestože zde můžete přidat některé z vlastních možností, pokud chcete jít výjimečně na výběr tresek a stylů.

Příprava na účes

Existují minimální doporučení.

 • S mírným zvlhčovací spreje i těch nepoddajné vlasy narovnané, opticky zvětšují, jsou jednodušší tvarovat a řezat. Ale jak jsme již doporučil účes nanejvýš doporučuje alespoň částečně vyschnout prameny, aby nedocházelo k nežádoucím výsledkům.
 • Je to docela těžké pracovat i se zvlhčenými vlasy - nůžky se mohou sklouznout, jednotlivé prameny se mohou držet dohromady. Pak je přípustná fixace světla, obvykle se provádí sprej na vlasy.
 • Pokuste se používat pouze profesionální nástroje. Dobře ostré nože nebo zuby na psacím stroji značně zjednodušují řezání jakýchkoli vlasů.

Ale nezapomeňte dodržovat bezpečnostní pravidla.

Jak řezat?

Každý stylový účes, ať už jde jen o třesk nebo o změnu v celém obrazu, začíná hodnocením vlasů a tvarem hlavy. Tento okamžik je velmi důležitý, protože ne každý se bude hodit roztrhaným nebo kulatým třeskům. A ne všechny vlasy budou vypadat harmonicky s jedním nebo jiným stylingem. Tam je poměrně velký počet typů účesu bangs, zvážit některé z nejpopulárnějších.

Roztrhaný

Jedna z nejčastějších a kontroverzních možností. Zubaté rány haircut na úspěch může přijít kdykoliv oválného obličeje, díky uvolněné a nepravidelnou strukturou, to může skrýt některé nedostatky do čela pupínků, vrásky, zarudnutí. Pokyny krok za krokem pro řezání třásného typu jsou následující.

 • Především je nutné oddělit třesk od ostatních kudrlin pomocí klips nebo vláken.
 • Pak jsou vlasy mírně zvlhčené a zkroucené do husté vlajky. Poté je v požadovaném úhlu (45-60 stupňů) odříznut flagellum, místo pro řezání je předem označeno oko. Dávejte pozor na konečnou délku. To je tato vzdálenost, která nastaví délku celého třesku.
 • Pak jsou vlasy česané, tvarované do požadovaného účesu a fixovány pěnou, voskem nebo sprejem na vlasy.

Výhoda takových nárůstů je samozřejmostí - díky nestandardní struktuře lze ji často nezávisle upravovat a vybírat způsob úpravy vlasů.

Tato volba vyžaduje velitele péče a velkou trpělivost. Hlavní obtíž je, že hroty vlasů musí být rovné a symetrické. Následkem takového třesku bude jasná půlkruhová čára bez zbytečných ohybů. Délka se volí nezávisle podle poměrů obličeje, nejčastěji podél linie obočí. Zvažte hlavní etapy.

 • S pomocí potřebného oddělení vytvoříte potřebný třesk pro sebe, zajistěte zbytek vlasů.
 • Jednotlivě vymezíme jeden centrální pramen vlasů, kterým se budeme orientovat při odříznutí dalších kudrlin.
 • Stejně jako v předem nastavené délce se rovná.
 • Pak jsme následovat v jakýchkoliv vhodných rány od centra, se postupně zvyšuje bit (kolo) nebo snížení (v podobě oblouku) z řezaných vláken. Doporučuje se, aby se tak trochu vlasy pokaždé, takže přechody jsou plynulé a dostanete šanci napravit něco, pokud v určitém okamžiku jít o délce špatného.

Trochu to, jak správně řezat samotný třesk (60 fotek), je snadné a jednoduché

Bangs - to je jedinečná část vlasů, protože tím, že vytvoříte, nebo naopak odstraníte, děláte další okraje a délku, můžete bez uznání změnit vzhled osoby. Některé dívky nechtějí jít do kadeřnictví, aby si ztratily jen tuto část vlasů. Podívejme se na to, jak řešit tresky na vlastní pěst a spokojit s výsledkem.

Chcete-li vytvořit krásné rany sami, potřebujete dobré nástroje a základní znalosti o technologii účesu.

Něco tresek

Odrůdy ostrohu hodně

Co jsou prostě žádné rány: dlouhé, krátké, dvouúrovňové, vzácné, silné atd. Co můžeme říct o jejich okrajích (to je čára, která určuje konečný tvar vlasů), neuvádějte všechny možnosti.

Okraj může být:

 • oválný;
 • reverzní ovál;
 • šikmý;
 • roztrhané;
 • přímá;
 • zuby;
 • Tvar L;
 • smíšené (roztržené), atd.

Tip! Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký účes chcete nosit, požádejte o radu zkušený stylista nebo kadeřník. Pouze odborník vám může doporučit nejlepší volbu, nejvhodnější tvar, šířku a tloušťku.

Všechny tresky lze rozdělit do 2 skupin:

 1. Účesy jsou důležitým doplňkem. Jsou vytvořeny s účesem a jsou jedním z nich. Chelochka, jako důležitý prvek vlasů, vzniká hned po skončení hlavního střihu.
 2. Reproduktory jako samostatný prvek vlasů. Tento třesk je cenný sám o sobě, jeho tvar a délka nezávisí na délce zbývajících vlasů. Hlavní hlava vlasů může být krátká nebo dlouhá, tlustá nebo řídká.

Vyberte šířku a tloušťku třtin

Šířka třesku se obvykle rovná šířce čela, to znamená, že je omezena levým a pravým výčnělkem. Podle pravidel hraničních bangů by neměly jít do chrámů, ale některé účesy naznačují velkou šířku.

Fotky s vlastním účesem

Tloušťka třesků závisí nejen na vaší touze, ale také na hustotě vlasů. Čím tlustší chcete, tím větší je oddělení od růstové linie objednávky.

A oddělit vlasy od budoucího třesku od ostatních pramenů mohou být tři různé oddíly:

Technologie účesy

Dívky obvykle odmítají jít do kadeřnictví, aby šetřily peníze, ale mohou ušetřit jen peníze, pokud se neustále střílí. Než začnete srážky, musíte si koupit dobré nástroje a to je spousta nákladů na materiál.

 • ostré nůžky (nejlépe profesionální);
 • hřeben s jemnými zuby;
 • speciální nůžky pro pilování (budou potřebné pouze v případě, že po řezání plánujete ztenčení pramenů);
 • svorky (průměrná cena je asi 15 rublů za 1 ve specializovaných prodejnách).

Než začnete vytvářet třesky jakéhokoli typu vlasů, je žádoucí umýt a uschnout. Samozřejmě, že je lepší nechat to udělat, pokud jsou vaše kudrlinky po praní špinavé. Ale také k řezání absolutně špinavé vlasy také nestojí za to. Aby se usnadnil nadcházející proces vytváření výstřelků, musí být vlas pečlivě česán.

Přímé tresky

Nebudete se zajímat, jak sami sousedit dítě, když se naučíte technologii svého stvoření.

Nevíte, jak řešit dlouhý třesk, abyste vypadali stylově a velkolepě? Nejlepší volbou je přímé zákroky, ale nezapomeňte, že to není vhodné pro všechny dívky. Než se rozhodnete proříznout prameny tímto způsobem, měli byste se ujistit, že tento prvek účesu vám vyhovuje.

Hladká a přímá lemování je ideální pro majitele podlouhlého a oválného tvaru. Krátké a středně přímé třesky se hodí pro dívky s dokonalým obočím a vysokými čely, ale dlouhé dokonale skryje čelo příliš nízké a zdůrazňuje správný tvar obličeje. Dozvíte se, jak řezat přímé třesy sami, pokud si přečtete tabulku níže.

Předtím, než zlikvidujete svůj vlastní třesk, ujistěte se, že vám vyhovuje

Jak snadno a jednoduše řez bangy

Haircut bangs pod mocí nezávisle doma. Ale před výběrem možnosti se musíte seznámit s pravidly pro kombinaci tvaru řezu s oválnou tváří.

Bangy mohou obnovit vzhled, správné problémové oblasti a je přínosné zdůraznit přírodní krásy. Ale špatná forma bude mít opačný účinek - bude se zaměřovat na nedokonalé detaily. Kromě toho by měl řez harmonicky splynout s celkovým účesem, aby nebyl samostatný díl. Koncept rámování konců se shoduje s konceptem hrotu po celé délce.

Střih na vlasy doma

Mnoho žen ovládá komplexní techniky barvení a kosmetických procedur doma. S nápory, které se s nimi vyrovnávají, není obtížné. Ale stejně jako v každém obchodě existují nuance, protože se můžete vyhnout různým chybám a nenapravitelným chybám.

Nejdůležitějším momentem domácího účesu je určit tvar budoucího účesu. Pokud se poprvé provádí stříhání, je lepší konzultovat s velvyslancem. Pomůže zvolit řez, který se harmonicky sladí s obrazem. Při hledání sebe, je lepší se zastavit na šikmém řezu nebo roztrhané tipy. Ředené prameny budou vypadat jemněji, ale ne na tenké vlasy.

K hlavnímu nástroji existuje pouze jeden požadavek - ostrost plátna. Nudné nůžky dělají krásný účes je nemožné. Pokud nemáte profesionální nástroj, můžete použít papírnictví, délku obrazů, která není menší než 10 cm.

Před provedením účesu byste měli vlasy zvlhčovat, aby byl hladký. Je však nutné vzít v úvahu, že v suché formě bude délka skok o několik milimetrů. Zvláště pečlivě musíte ošetřovat kudrnaté zámky. Když jsou mokré, narovnávají se a vytvářejí klamný pohled na budoucí podobu. Při sušení kudrlinky bude volno, a nezanechává žádný předběžný dojem ani stopu. Výstupem je pravidelné zarovnání vlasů žehličkou před položením nebo poskytnutím odpovídající formy.

Oddělení pramenů dělením pomůže také vytvořit krásný tvar. Zbytek vlasů by měl být rozštěpený svorkami, aby se zabránilo rušení při stříhání. Filirační pomůcka vám pomůže a lehčí. Vykonává se pomocí speciálních nůžek nebo s běžnými špičkami, což však bude vyžadovat určité dovednosti.

Co je k tomu zapotřebí:

 • hřeben s jemnými zuby;
 • nůžky dvou typů (kadeřnictví a ředění);
 • speciální svorky;
 • zrcadlo;
 • sprej na vodu.

Jak vybrat délku a tloušťku třesků

Parametry tresek se určují na základě typu oválů na obličeji a zvláštností struktury vlasů. Tenké prameny by neměly být ředěny a prodlužovány. Samy mají jemné a hladké obrysy, takže je to docela možné udělat s filmováním světla, které poskytne potřebný objem.

Tlusté bangy se nehledají ve zkrácené verzi, nicméně stejně vlnité. Proto pro ně jsou vybrány ostré a šikmé úseky, asymetrie. Pro hladké vlasy je hladký řez podél linie obočí úžasný, otevírání nebo dosahování řas. Na tlustých pramenech můžete použít několik technik, mezi kterými je absolvování obzvláště populární. Vícevrstvá dokonale koriguje nedokonalé tvary obličeje, problémové oblasti a jednoduše dodává ženskost.

Čtvercový typ bočního obličeje je nezbytný, neboť šikmé nebo roztrhané útvary účinně změkčují široký tvar, přitahují pozornost k sobě, odstraňují přízvuk z tvrdých čar brady a lícních kostí. Také zvlněné zámky budou vypadat výhodně.

Zamaskovat nedostatky trojúhelníkové plochy pomůže tlusté rovné okraje. Skryje široké čelo. A šikmý tvar s prodlouženým koncem brady také odvádí od ostré brady.

Oválná tvář může experimentovat s různými řezy. Dokonalé linie jsou těžké kazit. Ale neměli byste přehánět s kreativitou, klasicismem a asymetrií bude vhodnější.

Kruhová plocha bude také vyhovovat různým formám, ale upřednostňuje se šikmý řez. Je vhodné uspořádat zkrácené tipy nebo se uklidnit.

Vedle volby řezné linie je nutné určit rozdělení. Může být vydán v několika možnostech:

 • ve formě trojúhelníku;
 • Konfigurace ve tvaru U;
 • s paralelním oddělením.

Pokud je typ vlasu tenký, neměli byste použít dělení ve tvaru U. Bude to trvat více z horní části vlasů, což sníží objem na koruně a boky.

Jak řezat

Přímé tresky

Přímé okraje vyžadují pečlivější přístup a pečlivé provádění. Bez řádného zvlhčování nebude rovnoměrný řez fungovat.

Návod:

 1. oddělit část požadovaného tvaru třeskem a zbývající prameny nakrájet společně se sponami nebo pryžovým páskem;
 2. vzít malý pramen ze strany pravého chrámu, protáhnout ho mezi prsty, odříznout délku mírně pod linií obočí (nůžky by měly být udržovány pod gradientem 45 stupňů);
 3. dělejte totéž s praporkem umístěným na levé straně chrámu;
 4. střídavě stříhat centrální prameny se zaměřením na vybranou délku;
 5. pokořte vlasy, případně zarovnejte řez;
 6. také střídavě s každým pramenem, aby se dosáhlo filirace špiček s použitím řezacích nůžek (jeden by neměl ustoupit o více než 2-3 cm od okraje);
 7. vysušte a zkontrolujte výsledný formulář.

Šikmé bangy

Šikmé okraje se provádějí jak na suchých, tak na mokrých pramenech. Na suchých vlasech je důležité uvést nejkratší a nejdelší úroveň.

Návod:

 1. oddělit přední kudrlinky s částí, zvoleným tvarem, odštípnout zbytek vlasů svorkami nebo elastickým páskem;
 2. navlhčete prameny vodou z rozprašovače;
 3. hřeben a načrtněte nejvyšší úroveň a nejdelší špičku;
 4. drží nůžky pod úhlem 45 stupňů, aby provedli šikmý řez, spojující značky dvou úrovní;
 5. procesní tipy s řezacími nůžkami;
 6. vysušte a zkontrolujte výsledný formulář.

Roztrhané třesky

Roztrhané okraje jsou jednoduché. Může to být i amatér. Typ účesu se podobá tenké čáře, ale s hlubšími řezy. Nepravidelný tvar je schopen skrýt všechny chyby, a proto je vhodný pro všechny typy osob.

Návod:

 1. k oddělení třesku na požadovanou formu rozdělení, zbývající prameny se rozseknou se svorkami;
 2. navlhčete kudrlinky vodou z postřiku;
 3. zkroutí malých vlaječek z pramenů, rozřízněte je pod úhlem (měli byste se držet nižší úrovně délky, aby nedošlo k příliš krátkým třeskům);
 4. hřeben a podle potřeby upravte.

3 videa z mistrovské třídy o tom, jak kosit šikmé bangy doma a analyzovat chyby

Bangs vše jde, stačí vybrat správný typ. Populární a téměř nikdy nechodí z módních bangů - šikmých, různých délky a textury.

Vypadá skvěle as dlouhými a krátkými účesy vypadá harmonicky na světlech a tmavých vlasech.

Dokonce i na křupavých kudrnatých pramenech ji dobrý řezník vystřihne, aby nevystoupila v různých směrech, ale organicky vypadala jako část čistého účesu.

Ale já bych chtěl vědět, jak si sami natáčet šikmý třesk doma pomocí videa zdarma, je čas na to přijít.

Vyberte si svou volbu

Šikmé bangy jsou univerzální a jsou kombinovány s jakýmikoli účesy, jak elegantní klasické a tvořivé mládí s "roztrhanými" prameny a barvením v různých barvách a odstínech.

Je snadné ji přeměnit na jiné formy, změnit dělení nebo odstranit zbytek vlasové hmoty, zastrčené za ušima nebo háčky s krásnou srstí. Odstranění třesků je také snadné pomocí obruče, obvazu nebo šátku.

Chcete-li vybrat správnou volbu, nabízíme zvážit fotografii šikmých ran a rozsáhlý sortiment vám pomůže vybrat ten nejlepší pro vás.

Nyní podrobně diskutujte o tom, jak odstranit krásně narostlý třesk, v tomto článku vás čekají mnohé variace.

Pokud jste nenašli ten správný, je zde samostatný článek, který vám říká, jak správně nastavit dlouhý třesk, viz fotografie a pokyny k videu.

Jak připravit bang pro účes?

V salonu vlasy jsou navlhčeny účesem. Od vlhkosti se stanou pružnějšími a více se roztahují.

Pokud uděláte rány sami na mokré vlasy a dokonce i silně natáhnete prameny, bude výsledek o několik centimetrů kratší, než se očekávalo.

Je lepší provádět účes na suchých vlasech a umýt den předtím.

Čerstvé a velmi čisté vlasy se "rozpadají" a špatně fixují prsty, protože kvůli tomu budou rány vystupovat z křivky nebo nepravidelného tvaru, je snadné udělat chybu s délkou.

Je-li vlas stále velmi kluzký, stojí za to mírně pokropit postřikem pro fixaci nebo sprej na vlasy. Pásky budou trochu tvrdší a s nimi bude snazší pracovat.

Bangs dělají velmi ostré nůžky nebo holicí strojek. Doma, je lepší vybrat si nůžky, protože bude obtížné a nebezpečné se vypořádat s holicí strojkou samo o sobě, existuje riziko vážného zranění.

Důležité kroky k účesu

Různé možnosti šikmých bangů umožňují výběr pro každý typ vlasů a různé účesy.

Šikmé rány jsou:

Různé typy tresek jsou perfektně kombinovány a vytvářejí nové varianty, například "roztrhaný" třesk může být dlouhý i vícevrstvý.

Doma doma nezávisle prořízli dlouhý šikmý třesk v přímce nebo s roztrhaným okrajem. Komplikování reliéfu náběhu je snadné s dodatečným pilováním se speciálními nůžkami nebo kroucením pramenů.

Jak řešit šikmý třesk? Začněme tím, že definujeme jeho tvar.

Určete tvar

Určete, co chcete získat v důsledku účesu. Chcete-li to udělat, připravte hřeben s jemnými zuby a zrcadlem.

Mírně navlhčete ránu z postřikovače vodou nebo jej namočte a lehce jej usušte.

Nyní určete šířku nárazů a jejich tvar. Chcete-li to provést, použijte hřeben, abyste si uši ušili od ucha k uchu a sbírali ho za ocasem nebo jej hněteli zpět.

Také odstraňujeme boční zóny, které neplánujete vyříznout.

Tam je bang, nyní se snažíme najednou 3 možnosti bang:

 • Bangy ve tvaru U;
 • trojúhelníkový rozdělovač;
 • paralelně k čele.

Proč je to tak důležité, závisí to na zvolené možnosti, vaše tresky budou mít jiný tvar, takže experiment nejdříve.

Rozprava


Při výběru šikmých náběhů často trojúhelník odřízne vrchol na části DIRECT, ale tato možnost má jedno hlavní minus.

Sekvence šikmých účesů bangů od Artema Lyubimova:

 1. Vyberte oblast třesku, lehce ji navlhčete a usušte.

 • Zvedněte a lehce jej dáte, aby se vešla do obvyklého rozdělení.
 • Oddělit přijatou část přijatou čárou.
 • Na to, aby oddělil třesk, s vrcholem v obvyklém rozchodu.

  Tam, kde bude velká strana trojúhelníku, dochází k prodloužení.

 • Pečlivě oddělte třesky oddělenými částmi a upevněte boční prameny svorkami.
 • Oddělené náběhy se protáhnou v opačném směru od prodloužení a střihu, ujistěte se
  tak, že okraj po rozdělení s dělením činí pravý úhel 90 °.
 • Video od Artyoma Lyubimova o chybách při kosení šikmých třesků:

  Techniky střihu

  Existuje několik způsobů, jak tuto práci udělat doma:

   Zpoždění na opačné straně.

 • Otáčením pramenů.
 • Zkroutit tluky do postroje.
 • Plynulé kluzné nůžky.
 • V salonech majora platí různé techniky, ale doma provádí nejjednodušší a cenově dostupné možnosti.

  Střih na 6 kroků nezávisle se zpožděním na opačné straně


  Připravte se: hřeben, nůžky, vysoušeč vlasů, kulatý hřeben pro styling, zrcadlo, pouzdra.

  1. Navlhčete vlasy a hřeben.
  2. Rozdělte rozdělení na nejvyšší část obočí a rozdělte jej.
  3. Oddělejte požadovanou oblast třesku hřebenem.
  4. Vysuňte tresky s vysoušečem vlasů a velkým kulatým hřebenem pro styling.
  5. Pierce straně kudrlin, aby se nezasahovaly.
  6. Prořízněte nárazy na opačné straně nástavby.
  7. Držte prsty v místě požadovaného řezu, nakrájíte zbytečným koncem nožnicemi.
  8. Hřebte se třásněmi a položte podle svých přání.

  Video vám ukáže, jak nakrájet šikmý třesk v 6 krocích:

  Otočení pramenů


  Způsob otáčení pramenů usnadňuje řezání třesku, které se bude hodit zleva doprava, jinak to budete muset dělat levou rukou, což je pro praváka velmi obtížné.

  Připravte si: nůžky, gumu, hřeben a zrcadlo.

  1. Za tímto účelem je s pomocí tenkého "ocasu" hřebenu přidělen třesk, jeho hranice jsou jasně vymezené a vybraný pás je pečlivě česán. Hranice tresek jsou vybrány podle nejvyšších bodů obočí. Sledujte pečlivě v přímých směrech.
  2. Páska je upnutá prsty a otočena tak, jako by byla zkroucená do svazku. Současně bude strana, na které bude vytvořen šikmý řez, otevřena pro řezání na pravé straně.
  3. S ostrými nůžkami se pečlivě odřízne potřebná délka, třesk je opět česán a ořezán. Řezaná čára je v závislosti na požadavku na řezání vytažena v přímce nebo mírně zaoblená.
  4. Pokud potřebujete hladký okraj, pak je procedura ukončena, vlasy jsou připraveny na styling. Třpyty jsou několikrát pečlivě česány, některé vlasy jsou uvolněné.

  Video ukazuje, jak řezat šikmé rany doma otáčením pramenů:

  Filirovka

  Pro embosované třesky se provádějí pilování po etapách, oddělují se úzké prameny a ošetřují se okraje nožnicemi. To se provádí speciálním nástrojem nebo obyčejnými ostrými nůžkami, které je drží vertikálně a odřízne tenké prameny různých délek. Pro účesy pro mládež je okraj náběhu vytvořen s hlubokými asymetrickými řezy.

  Postroje

  Když si přitisknete vlasy do těsného opletí, budete schopni sami sebe krátce nebo středně dlouhou bang.

  Nůžky se lehce sklouzávají podél povrchu postroje z horní části dolů a dělají tak řez. Tato technika vyžaduje určité dovednosti a spolehlivost nástrojů.

  Slip

  Pro klouzání vlasů potřebujete stabilní ruku.

  Páska přidělená pro bang, hladce česaná a protažená mezi prsty a nůžky provádějí jemný posuvný pohyb zhora dolů. Ostré nůžky "oholejí" napěněné vlasy a vytvářejí krásnou přímočarou linii.

  Pokud se ruka třese, je snadné zkazit účes, ale v takovém případě se podání vrátí k záchraně.

  Proud široký


  Potřebujeme: obyčejné nůžky a ředící nůžky, elastický, hřeben a sprej.

  1. Oddělte vlasy od ucha k uchu. Připojte gumičku.
  2. Hydratační sprej a hřeben. My čistíme pro uši extra prameny.
  3. Rozdělíme všechny rány s částí do tenkých paralelních děr a začneme řešit požadovanou délku tím, že nasměrujeme pramen směrem k nám a držíme jej mezi prsty. Střiháme zuby umístěním nůžek do úhlu 90 ° na vlasy.
  4. Opakujte pokus o délku nejkratší části tresek, nechte jít a podíváte se na sebe do zrcadla, abyste získali hladkou sestupnou čáru.
  5. Ředění konců tresky s prořezávacími nůžkami.
  6. Snižujeme všechny nárazy na přední straně a překrýváme již oříznuté prameny.
  7. Největší část tresky brousíme nůžkami.
  8. Pokud chcete, aby obroučky obličeje byly zarámovány, nakrájejte prameny v časové oblasti z krátké strany.

  Video bude naučit, jak řešit tlusté šikmé rany doma:

  Vícevrstvé

  Vícevrstvé tresky se provádějí v několika etapách. Vlasy jsou rozděleny do vrstev horizontálně, vrchol je zpevněný.

  Nejdříve je oříznuta delší spodní vrstva, pak je bodnutá na stranu a vytvoří se kratší horní vrstva. To je docela obtížná práce, aniž by byla zkušenost s účesy, je lepší ji svěřit odborníkovi.

  Existují různé situace, kdy je třeba v několika dnech vyvíjet bang.

  Pojďme diskutovat o možnosti, když účes v salonu nebyl tak, jak jste chtěli, a teď potřebujete vědět, jak rychle rostou bangy, aby nedošlo k utrpení. Mnoho nápadů vám pomůže vypořádat se s touto situací a vymanit se z ní z vítěze.

  Zrychluje růst a zvětšuje objem a masku vlasů s medem a hořčicí, o čemž si je můžete přečíst s receptorem zde.

  Ideální pro urychlení růstu nástrah pro vlasové masky s vejci, zejména pro suché a křehké vlasy o nich na tomto odkazu http://ovolosah.com/maski-dlia-volos/s-yaycom.html

  Co může opravit?

  Správně zvolené šikmé rany mohou vizuálně korigovat obličejové rysy, skrývají zbytečně vysoké čelo, ošklivá linie vlasů, vrásky, záhyby a pigmentaci na čele, snižují tváře a upravují tvar obličeje.

  Tlusté a bujné bangy odvádějí pozornost od příliš dlouhého nosu a krátký záběr zachytí pohled na krásné oči a zdůrazňuje jasné linie obočí.

  Dlouhé šikmé rány spolu s jemně šikmými prameny snadno korigují pentagonální tvar obličeje s těžkými rohy dolní čelisti, čímž se oválněji měkčí a tváře obličeje plynou.

  Krásný a elegantní účes s třesky vypadá moderní a módní, vhodný pro ženy všech věkových kategorií a typů obličeje. Správně zvolená forma tresek opraví obličejové rysy, skryje vady a zdůrazňuje výhody, takže vzhled je čerstvý a mladý.

  Nyní víte, jak řezat šikmé rany z domu a můžete to udělat. Přejeme Vám hodně štěstí!

  Jak krásné řezání tresek

  Jak řešit treskování doma?

  Unavený z vlasů? Chcete změnit styl? Naučte se, jak řezat své vlastní rany, a neváhejte, abyste v nudném stylu vytvořili perfektní poznámku.

  Který třesk je pro vás to pravé?

  Při výběru bangů se nemůže spoléhat jen na módu nebo chuť. Hlavní věc - najít správnou formu. K tomu je třeba vzít v úvahu tvar obličeje a struktury vlasů:

  • Kulatá tvář - s třesky nebudete mít žádné problémy, protože téměř všechny tvary se vejdou kulatým obličejem. Ten krátký vám udělá kop, rány uprostřed čela vás udělají více ženský a šikmé bude vizuálně zúžovat obličej. Ano, a od dlouhých tlustých třesků by se neměli vzdát!
  • Oválná tvář - nemůže se pochlubit stejnou univerzálností jako předchozí verze. Obličej tohoto typu vyžaduje prodloužené rovné nebo tříděné třesy;
  • Čtvercový obličej - zastavení v lehké asymetrické podobě, opraví těžkou bradu;
  • Trojúhelníkový obličej - nejsilnější okraj až po obočí je ideální pro vás;
  • Úzká malá tvář s malými znaky - upřednostněte krátké rany s frézovanými nebo roztrženými hranami;
  • Široko nasazená tvář - vzácné tóny střední délky pomáhají zmírnit jeho rysy;
  • Kudrnaté vlasy - můžete trimovat rany, ale být připraveni na denní stylování pomocí žehlení a laku;
  • Tenké a řídké vlasy - vyberte možnost, která začíná v horní části hlavy a pokrývá linie obočí. Tento třesk bude stylový objemnější.

  Nástroje na řezání vlasů

  Chcete-li řezat vaše bangs sami, budete potřebovat několik speciálních nástrojů:

  • Pravidelné nůžky - jejich kvalita ovlivňuje výsledek. Ideální je, aby nůžky byly profesionální. V extrémních případech se zbývajte nejostřejšími;
  • Ředící nůžky - nezbytné pro vytváření zajímavých efektů;
  • Hřeben s jemnými zuby nebo housenkou. Bude to v pořádku, pokud se vám podaří získat dvojitý hřeben. Na jedné straně jsou vzácné zuby, na druhé straně časté;
  • Kraby, svorky, žvýkačka - potřebné pro fixaci vlasů.

  Technika účesy rovný třesk

  Jak řešit treskování doma, aby zůstala hladká?

  1. Samostatné budoucí tresky ze zbytku vlasů. Připojte ho krabím.
  2. Zbývající vlasy je žádoucí shromáždit v ocasu, aby nedošlo k rušení.
  3. Vezměte jednu ruku v ruce, přitiskněte ji mezi prsty a zatáhněte ji dolů.
  4. Délka klipu mírně pod čárou obočí. Držte nůžky pod úhlem 45⁰, jinak se čepele sundají z vlasů.
  5. Opakujte postup s ostatními prameny se zaměřením na délku řezu. Ujistěte se, že linie tresky je přísně horizontální.
  6. Pečlivě vyčistěte třechy s hřebenem.
  7. Odstraňte přerušení přidržením nůžek v úhlu 90 °.
  8. Stiskněte třes na čelo a zkontrolujte jeho rovnoměrnost.
  9. Vyhněte si vlasy pomocí kulatého kartáče.

  Důležité momenty se na video dívají:

  Technika stříhání šikmých třesků

  Jak řešit šikmý třesk? S naším náznakem je velmi snadné!

  Krok 1. Samostatné budoucí rany z hlavního těla vlasů. Připojte ho krabím.

  Krok 2. Zbývající vlasy shromážděte do ocasu.

  Krok 3. Důkladně pokořte vlasy a odřízněte kosou. Nůžky zdola nahoru, drží nůžky pod úhlem 45 °.

  Krok 4. Vysuňte tresky s vysoušečem vlasů.

  Znáte nejdůležitější chybu při řezání? Podívejte se na video:

  Jak provést ztenčení?

  S pomocí podání můžete dosáhnout zajímavých efektů, větších větrů a usnadnit jejich instalaci. Budete potřebovat speciální nůžky pro podání. Jejich čepel se skládá z malých zubů, díky nimž ne všechny vlasy, ale jen malá část je odříznuta.

  1. Odstraňte přebytečné vlasy z obličeje.
  2. Bangs rozděleny do samostatných pramenů.
  3. Twist lanem do světle postroje.
  4. Použijte řezací nůžky, abyste vytvořili střih přibližně ve středu pramene a ve vzdálenosti 2-3 cm od špiček.
  5. Zpracujte zbývající prameny stejným způsobem.

  Takto mistři doporučují provést podání:

  Existuje několik dalších způsobů podání. Můžete se projít po špičkách vlasů, držet nůžky vodorovně, nebo je můžete otočit svisle a dělat několik řez diagonálně. V druhém případě budou rány roztrhané.

  Je důležité si pamatovat!

  Když jste se rozhodli řešit krásný třesk, poslechněte si naše užitečné tipy:

  • Když poprvé uděláte účes, nezkracujte příliš. Je lepší upřednostňovat prodloužené možnosti - pokud se vám nelíbí rány, může to být bodnuto a rychleji rostoucí;
  • Šířka budoucích třesků se rovná velikosti čela a je omezena na časové dutiny - nesmí jít nad nimi;
  • Mám zvlhčit vlasy před řezáním? Neexistuje žádná definitivní odpověď. Při řezání okraje "na suchém", nebude to fungovat dokonale rovnoměrně, zejména na kudrnaté nebo zvlněné vlasy. Pokud bude mokrý třesk, konečná délka bude skok asi o 1 cm.

  Nebojte se stylových změn, snažte se být odlišní a s tím vám pomohou rány!

  Viz též:

  • Haircut bob-Caret s prodloužením
  • 15 jednoduchých účesů s kudrlinky
  • Jak vítr vlasy na papilotki (kolečka bumerangy)?
  • 15 kroků účesy s vlastními rukama

  Kdo říkal, že nemůžete bez námahy zhubnout?

  Chcete v létě přijít o další kg? Pokud ano, pak víte, co je to:

  • smutně se považuje za zrcadlo;
  • rostoucí nejistota a krása;
  • Konstantní experimenty s různou stravou a soulad.

  A teď odpovězte na otázku: to vám vyhovuje? Může nadváha tolerovat? Naštěstí existuje jeden časově testovaný nástroj, který pomohl tisíckám dívek na celém světě spálit tuky bez jakékoli námahy!

  Přečtěte si další informace o tom, jak ji aplikovat.

  Jak řešit bangy krásného tvaru sám

  Tvar budoucích tresek

  Předtím, než řádně a krásně řežete rány, musíte zvolit tvar, délku a tloušťku budoucích nárazů.

  Pro vlastníky okrouhlého obličeje s měkkými vlastnostmi je vhodný odstupňovaný okraj. Vytváření účesů na středních vlasech za kulatou tvář. Můžete zkrátit krátké rany, ale musíte mít na paměti, že může zdůraznit široké lícní kosti a vysoké čelo. Krásné oválné a pravidelné prvky zdobí klasickou verzi rovných třesků. A zakřivené, kudrnaté od přírody kudrlinky dobře doplňují rozcuchané a vzdušné.

  Nestříkejte příliš silné a symetrické třesky, protože To komplikuje jeho instalaci. Na tenké vlasy je žádoucí oddělit vlákno od korunky - to dá požadovaný objem účesu a účes by měl být co nejkratší a linie vlasů by měla být rovná.

  Tmavé a kudrnaté zámky dávají vzácnou bolest smyslnost. Nízké dívky by se měly vyhýbat příliš bujným, rozcuchaným třeskům a vysokým, naopak jsou kontraindikovány dokonce i příliš hladké.

  Asymetrické třesky, položené na boku, jsou vhodné pro ty, kteří mají čtvercový nebo kulatý obličej. Také nezapomeňte, že krátké třesky mají tendenci zdůrazňovat kulaté obličeje a jsou dlouhé - dlouhé a úzké.

  Nejvíce univerzální, vhodný pro téměř každý typ člověka, je považován za šikmé bangy, česané na stranu. Totéž platí pro přímé třesky, které dosahují úrovně obočí.

  Obecná pravidla pro řezání bobů

  • Krásné a přesně možné řezat pouze suché vlasy. Mokré, když jsou vysušené, mají tendenci kratší, než se očekávalo. Také zkraťte hotové nápěvy a můžete je použít pro řezání vysoušečů vlasů nebo pro vyrovnávání vlasů;
  • Při řezání musí být třesy odděleny od zbytku hmoty vlasů. V tomto případě oddělené zóny závisí na budoucí konfiguraci účesu;
  • Správné strihání vlasů, pokud je jejich délka měřena na prstu větší než požadovaný výsledek. Takové zásoby zajišťují, že v procesu krájení a vyrovnání se třásně nebudou příliš krátké;
  • Textura náramků může být dána otočením nůžky do svislé polohy a vyříznutím konců vlasů. Tato technika jim dá větší přirozenost. Chcete-li oříznout hrany tímto způsobem, můžete nejen rovné, ale i šikmé nebo roztrhané třesky;
  • Ujistěte se, že jste zkontrolovali výsledek vlastního řezání. A udělejte to nejlépe po šamponování. Musíte pečlivě prozkoumat nárazy, zbavit se všech nesrovnalostí a vyrazit prameny.

  Nezanedbávejte bezpečnost. Nůžky jsou traumatické - nezapomeňte na to.

  Snad každý účes může být proveden s třeskem. Kaskádovité účesy pro střední vlasy vypadají krásně s treskami nebo bez nich. Tento účes byl populární už mnoho let. Mnoho hollywoodských hereček vybírá kaskádovité účesy.

  S nástrahami můžete vytvořit obrovské množství účesů. Doporučujeme vám, abyste se v tomto článku dozvěděli o účesu ve večerních hodinách pro střední vlasy s třeskymi.

  Smooth bangs

  Jako nejvíce hladce řezané třesky:

  1. Zajistěte rovný přímý náraz velmi snadno. Chcete-li to udělat, budete potřebovat nůžky, lepší profesionální, hřeben a zrcadlo;
  2. Oddělte pramen vlasů, který je určen pro zákroky;
  3. Šířka třesku je omezena na šířku čela, aniž by šla za levé a pravé čelní výčnělky. Určete vlastní tloušťku, s ohledem na vlastní preference a tloušťku vlasů;
  4. Vezměte všechny ostatní vlasy zpět a vytáhněte je;
  5. Prořízněte praporek, který je určen pro zákroky, hřeben na obličej a rozdělte na 3 stejné části;
  6. Zasuňte jeden z nich mezi index a prostřední prst a vytáhněte jej dolů;
  7. Snažte se udržet nůžky v úhlu 45 stupňů a zkusit vlasy malými zuby. Nesnažte se držet nástroje v pravém úhlu, nože se budou klouzat podél chloupků a v důsledku toho se třásly nerovnosti;
  8. Opakujte postup se zbytky náběhu, odstraňte zbytečnou délku;
  9. Dobře pokořte obočí se vzácným hřebenem a opravte zbývající dlouhé prameny;
  10. Dále nůžky vezměte v pravém úhlu na vlasy a pomalu, zprava doleva, vymažte jemné zuby, výsledný účes;
  11. Mokrý třesk, pečlivě hřeben. Vytáhněte kudrlinky, zatlačte je na čelní část a pomocí malých řezů odstraňte všechny chyby;
  12. Vysušte třes, rozpusťte vlasy a vyhodnoťte výsledek. Podle potřeby upravte.

  A teď se podívejme na to, jak si sami zkrátit šikmý a roztrhaný třesk.

  Jak řezat šikmý třesk

  Chcete-li vytvořit šikmý třesk, použije se stejná metoda jako při vytváření rovného a rovného. Jediný rozdíl spočívá v tom, že extra délka není odstraněna rovnoběžně s podlahovou plochou, ale šikmou čárou.

  Úhel sklonu a orientace náběhu je libovolně zvolen. Nejdůležitější je začátek střihu, musíte oříznout prameny shora, postupně se snižovat, tj. by měl přesunout z kratší hrany na delší.

  Poměrně často se šikmé šikmé bangy, když se kreativní účesy pro krátké vlasy. Přesto se v takových případech obvykle obracejí na specialisty.

  Roztrhané třesky

  Základním principem ostříhání, tzv. Roztrhaných třesků, je řezání chloupků se zuby. Nůžky musí jít hluboko do okraje a zuby by měly být umístěny na různých úrovních. Jejich délka a hloubka jsou libovolné a závisí na vašem přání. Ale stojí za to mít na paměti, že velké zuby vypadají lépe na tlustých a hlubokých třesích.

  Video o tom, jak stříhat tresky doma

  Proces řezání třesků na sebe. Veškeré nuance účesu jsou podrobně popsány, stejně jako dojmy z účesu po chvíli.

  Jedna z možností broušení. Předtím, než vyříznete tvé rany, promyslete si pozorně!

  • Péče o vlasy doma: recepty nejlepších lékařských masky
  • Brown-haired - jaká je barva vlasů a jaké odstíny jsou tam?
  • Jak zabránit vypadávání vlasů doma: odborná rada
  • Pyridoxin pro vlasy v ampulích a jejich použití
  • Co mohou účesy dělat: rychlé a půvabné možnosti
  • Jak udělat krásné vlasy pro každou délku vlasů rychle a snadno?
  • Účesy pro oválnou tvář, účesy pro různé délky vlasů
  • Módní účesy žen s třeskymi

  Líbí se vám tento článek? Hodnotit a jako:

  Líbí se vám koťata? A milujeme husky a hvězdy.

  Pokaždé, když jeden z našich čtenářů zapomene položit 5 hvězdiček nebo jako článek, je kotě vyhozen na ulici. Je smutné a rozbíjí naše srdce. Dejte 5 hvězdiček a rád si uložte kotě.

  Líbí se vám tento článek? Dejte 5 hvězdiček!

  Neustále jsem stříhala samy sebe, předtím, samozřejmě, a "šlachy" byly získány. Zvykl jsem si ho namočit a zkrátit ho. Museli jsme trochu víc vykrajovat a vyříznout déle, abychom pokryli tento "měsíc po tyfu". Děkujeme za užitečné tipy.

  Před několika lety jsem měl rány, ale kolikrát jsem se nesnažil oříznout sám sebe, nebylo to moc dobré. I když se mi zdálo, že jsem udělal všechno v pravidlech... A když začínám snižovat, v důsledku toho se třásly na prostřední čelo. Nedávno jsem četl, že tam jsou speciální zařízení pro řezání bobů doma - něco jako pravítko, to fixuje vlasy a navíc můžete změnit tvar, například rovný, šikmý, půlkruh. Teď už zase myslím, že si to mohu koupit a znovu roztáhnout. Myslím, že s pravítkem nebude samořezávání způsobovat problémy.

  Nedávno jsem začal stříhat mé bangs sám. Z nějakého důvodu mnozí majitelé zanedbávají skutečnost, že tluk musí být řezán na suché vlasy, jinak při sušení existuje riziko, že se dostane velmi krátký a krátký třesk. Nyní se holím méně často - jen když potřebuji společný účes. A když rostou rány, jen jsem si nůžky vzal a trochu ji vykoupil, abych absolvoval verzi. Ukazuje se to lépe než v kabině!

  Přidat komentář Zrušit odpověď

  Jak řešit třesk

  Bangs - nejdůležitější část vlasů a obrazu jako celku. Změna nebo růst, můžete změnit vzhled osoby, která není uznána. Na rozdíl od celého účesu můžete sami odříznout okraje. Je důležité dodržovat některá pravidla. Pokud s nimi nedodržíte, můžete vážně poškrábat vlasy a zhoršit některé vzhledy.

  Jaké jsou tresky

  Existují dvě hlavní skupiny ran:

  1. Bang jako konstruktivní prvek. Takové třesy se vyrábějí v procesu krájení celé hmotnosti vlasů. Na konci procesu se třáslí vyčesávají správným směrem a vytvoří se řezná čára (lemování). Když střih roste, nebude těžké jej zkrátit zvlášť. Hřejeme třeskem ve směru, ve kterém byl původně vyříznut, a provedeme okraje požadovaného tvaru.

  Bang jako samostatný prvek vlasů. Nezáleží na zbytku hmoty vlasů, která může mít naprostou délku. Jak učinit bang tohoto typu, podrobněji popíšeme níže.

  Tloušťka a šířka

  Šířka třesků je vzdálenost mezi pravým a levým výčnělkem čela. Podle pravidel nemůže jít za chrámy, i když samozřejmě existují výjimky. Před řezáním výhonků oddělujeme vlasy trojúhelníkovými vlasovými vlasy ve tvaru písmene U nebo paralelními vlasy. Tloušťka nárazů je zcela závislá na vašich preferencích. Neměli bychom však zapomínat na to, že čím tlustší jsou třesky, tím méně vlasů zůstane v hlavní části účesu. Musíte začít s tím, jak silné jsou vaše vlasy.

  Technologie bouchání

  Nástroje potřebné k řezání tresky:

  1. Kadeřnické nůžky s rovnou čepelí;
  2. Ředící nůžky;
  3. Hřeben s jemnými zuby (hřebenatka);
  4. Svěrky.

  Chcete-li usnadnit další proces řezání třesků, pečlivě pokořte vlasy, přitiskněte je dvěma prsty, přetáhněte je na úroveň nosního můstku (nebo na úroveň nosu - záleží na budoucí délce) a odřízněte ho.

  Nyní se obracíme na podrobnější doporučení.

  Bang s vlasy stejné délky

  Tento třesk neznamená jasný obrys. Je vhodná pro kudrnaté a tenké vlasy.

  • Mokré vlasy
  • Oddělte oblast třesků oddělením a zbytkem vlasů zajistěte klipsy
  • Vymažeme první vlákno a nakrájíme ho na správnou úroveň (toto vlákno bude řídící)
  • Horizontální dělení odděluje další vlákno ve vzdálenosti asi 1 cm
  • Pochopením řídícího pásu jsme řezali jak na úrovni prvního řezu, kolmo k hlavě
  • Pokračujeme v pokoření a řezání dalších vláken se zaměřením na délku kontroly
  • Řez se provádí zuby nebo přímým řezem dle vašeho uvážení.
  • Na konci stříhání vlasů, pokořte vlasy a proveďte lemování
  • V případě potřeby frézujeme v požadované hloubce.

  Vydejte se zde nový účes.

  Zde je několik jednoduchých, ale velmi důležitých tipů pro řezání bobů doma:

  1. Uvědomte si, že vlhké nebo mokré vlasy jsou mnohem déle než suché vlasy. Takže se nenechte překvapit, když se zdá, že když se vysychání skočí a stane se "sestřeleno", vypadá to, že je dobře oříznutý třesk. Buď řezte mokré vlasy mírně nižší než je určeno, nebo nakrájené vlasy na suché vlasy.

  Upřednostněte účesy při řezání suchých vlasů

 • Nebuďte příliš horliví při odstraňování vlasů během účesů. To může posunout řeznou linku.
 • Před začátkem účesu opatrně a jemně stahujte přebytečné vlasy pomocí spon. V opačném případě můžete náhodou popadnout kus pramenů hlavních vlasů, než kazit účes.

  Je velmi důležité oddělit nárazy od hlavního těla vlasů. V tomto případě vám pomohou vlasové klipy.

  Pokud nemáte profesionální nůžky, nakupujte přinejmenším jen nové ostré nůžky a tak, aby se nehýbaly, nerozřezávají je jen s vlasy.

  Chcete-li řezat třesk, musíte mít jeden řádek hřeben. Profesionální nůžky pomohou dosáhnout rovnoměrného řezu.

 • Pro Více Informací O Suché Vlasy