logo

Péče o prodloužení vlasů, správné mytí, hřeben, styl, barvu

Krásné, husté a dlouhé vlasy jsou nepochybně ornamentem a nádherným doplněním ženského obrazu. Z přírody se nemůže každá žena spravedlivého pohlaví chlubit takovým bohatstvím (které je ovlivněno mnoha faktory, včetně genetiky). V dnešní době k řešení problému krátké, tenké, bez objemu a tloušťky vlasů je poměrně jednoduché, vlasy mohou být uměle zvýšeny. Stav a vzhled rozšířených vlasů závisí na kvalitní a komplexní péči.

Než budete přímo mluvit o základních pravidlech péče o rozšíření vlasů, dovolte mi připomenout existující metody rozšíření. Nejpopulárnější jsou:

 • Při tomto postupu se používá anglická technologie rozšíření vlasů nebo "horké nahromadění" - adhezivní pistole, organická pryskyřice a kapsle velikosti zrna rýže. Životnost těchto vlasů je přísně individuální.
 • Italská prodlužovací technologie - keratinové kapsle a elektrické přístroje se používají v procesu. Životnost takových pramenů je 3-6 měsíců.
 • Španělská technologie nebo "studené nahromadění" - v tomto procesu se používá lepidlo, fixátor a velmi malé kapsle. Nosit takové prameny může být od 2 do 6 měsíců.
 • Prodloužení pásky - probíhá poměrně rychle (během jedné hodiny), zatímco vlasy jsou shromažďovány na speciální silikonové pásku a připevněny k vašim vlasům. Termín "ponožky" takových pramenů je pouze dva měsíce.
 • Stavění na kovových kroužcích je nejpřijatelnější metodou z hlediska nízké morbidity vlasů. Tyto vlasy můžete nosit déle než měsíc, ale můžete si je nechat bez pomoci odborníků.

Vlasy mohou být zvětšeny použitím umělých nebo přírodních pramenů, které jsou dražší.

Jak umýt rozšíření vlasů.
Mytí je nejdůležitějším a současně náročným úkolem v péči o prodlužovací vlasy, protože je třeba se pokusit vyhnout zamotání pramenů, což je docela problematické. Pokud však dodržujete některá pravidla, můžete dosáhnout požadovaného výsledku.

První mytí pramenů by mělo být provedeno dva dny po skončení procedury tak, aby úchytky nelehaly. Vlasy by měly být česané, aby se zabránilo zamotání. Tento proces by měl být prováděn také podle pravidel, které budou napsány níže.

Umyjte si vlasy "v umyvadle" nebo v koupelně, sklánějte se, teď je to nemožné, bude to vést k zamotání kudrlin. V tomto případě ideální sprcha.

Pro praní byste si měli vybrat speciální šampon a balzám s hydratačním účinkem. Mohou být zakoupeny v salonu (obvykle se zde představí celá řada přípravků pro péči o vlasy), kde se objevilo nahromadění nebo v běžném kosmetickém obchodě s označením "pH - neutrální". Žádná zvlhčující balzámy, gely a další prostředky pro další péči, které nejsou určeny pro takové vlasy, nemohou být použity, pokud samozřejmě nejsou produkty z řady, určené speciálně pro prodloužení vlasů. Mimochodem, konzistence těchto produktů by neměla být příliš hustá, jinak byste je měli ředit teplou vodou (malé množství).

Nemůžete použít šampon na suché vlasy, tím se zhorší vzhled prodloužení a začne se intenzivně česat.

Naneste šampon by měl být velmi pečlivě, pečlivě, bez použití rozmačknutí, tření, tření, atd. Musí se vymýtit téměř okamžitě. Dále byste měli použít balzám, který se rozšiřuje podél linie vlasů, s výjimkou oblastí, kde jsou upevněny vlasy a jemně opláchnuty. Opláchněte vlasy musí být čisté filtrované a nejdůležitější je teplá voda. Nepoužívejte ke spláchnutí vody octový nebo citrónový džus, kyselina kapilá poškodí.

Čistit čisté vlasy by měly být stejně pečlivé a pečlivé jako umytí. Žádné tření, zkroucení, "push-up", trhání, atd. Je nutné opatrně a jemně řídit ručník podél rovných pramenců od horní části dolů. Kvalitní froté ručník ideálně absorbuje vlhkost, aniž by poškodil zvýšené zámky.

Nemůžete dokonce vyčesat vaše vlhké vlasy, dokonce ani vaše a ještě více vlasů. Je důležité sušit prameny přirozeným způsobem, aniž byste se museli uchýlit k fénům a jiným tepelným zařízením. Teprve poté pokračujte v česání.

Při přítomnosti prodloužených pramenů není možné lehnout na pádu s mokrou hlavou, jinak ráno nebudete moci je skrýt bez poškození kapsle.

V noci, aby se zabránilo zamotání vlasů, doporučujeme nosit speciální pletivo nebo oplet do volného pásku.

Koupelna, sauna a solárium a další podobné prostory by měly být vyloučeny z vašeho života během období nošení vlasů, což zajistí jejich přitažlivost po celou dobu používání. Zákaz je způsoben tím, že vysoké teploty a chlórová voda poškozují upevnění kapslí. Pokud vás pokušení převzalo a stále jste se rozhodli pokračovat v "zakázaných" postupech, vždy používejte gumovou nebo plastovou čepičku pro ochranu pramenů (přinejmenším tak). Po vodních procedurách ve vaně nebo sauně nemůžete vlasy hřebetat, prodloužení se začnou vymanit ze spojovacích prostředků.

Po koupání v bazénu (otevřené jezírko) důkladně umyjte prameny teplou vodou pod šamponovou sprchou a nanášejte nezmazatelný ochranný balzám (pokud jsou rovné vlasy, pak pouze na koncích, pokud jsou zvlněné - 2/3 délky).

Štíhlé vlasy.
Proces vyšívání vlasů by měl být prováděn pomocí speciálních nástrojů. Hřeben by měl mít měkké, široké zuby bez kuliček na hrotech, mohou poškodit nebo zlomit klouby přírodních pramenů umělými kadeřemi. Ve specializovaných odděleních můžete koupit hřeben se vzácnými zuby, speciálně navrženými pro tento účel.

Je třeba pokládat pouze velmi suché vlasy. Kombinování by mělo začít s hroty, pro které se sbírají chlupy v ocase. Pak vytlačte vlasy pod hlavu a prohněte středem. Poslední etapa - česání kořenů, které je třeba udělat s velkou pečlivostí.

Nezapomeňte, že aktualizovaná hlava vlasů musí být česaná třikrát denně. Pokud máte rád bouffant vlasy a těsné účesy, budete muset zdržet se od nich, zatímco máte na sobě rozšířené vlasy.

Barvící příchytky.
Samozřejmě je možné zbarvit obnovený šok vlasů. Ale! Barva by neměla pronikat do místa uchycení umělých pramenů k přirozené. Je nemožné barvit vlasy doma, takže pokud si přejete, mistr (profesionál, který udělal rozšíření) by rád poskytl takovou službu. Nezapomeňte, že časté zbarvení způsobí, že prodloužené prameny budou ztuhlé a špinavé. Prostředky pro barvení je důležité zvolit bez amoniaku nebo s jeho minimálním obsahem v kompozici.

Hair styling.
Můžete si udělat styling zvýšenou kudrlinku, a zároveň se snažit neubírat připojovací oblasti pramenů. Stylové výrobky si můžete vybrat neutrálním pH. Doporučujeme konzultovat s tímto mistrem. Komplexní účesy stojí za to svěřit i pánovi.

Masky pro prodloužení vlasů.
Dodatečná péče o vlasy je nutná, ale pouze pro vlastní, proto by masky pro výživné vlasy měly být aplikovány výlučně na kořeny, aby se zabránilo upevnění bodů pramenů, aby organické kyseliny a další agresivní složky v maskách nekvalifikovaly kapsle, čímž se snížila jejich životnost. Navíc složení masky pro péči by nemělo zahrnovat tinktury na alkohol, hořčici, skořici a jiných kořeních, citrusů. Speciální masky pro prodlužování vlasů vám usnadní.

Během ponožek rozšířených pramenů je nutná oprava. To je způsobeno nárůstem vlastních vlasů. Proto se kapsle přesouvají do vlasových kořenů v souladu s jejich růstem. Pokud byly v průběhu prodloužení použity technologie kapslí, měla by se oprava provádět čtyři měsíce po skončení procedury a v případě páskových technologií, a to po dvou měsících.

Chcete-li dát svým vlasům trochu odpočinek každé tři měsíce, doporučujeme odstranit rozšíření. Postup je prováděn v salonu velitelem pomocí speciálního řešení.

Ne všechna rozšíření vlasů vyžadují pečlivou péči. Zde je třeba zvážit použitou technologii. Časově náročná péče je typická pro anglickou technologii budování (mytí výhradně rozvedeným šamponem, maskami a balzámy je zakázáno). Se španělskou technologií je třeba pouze pečovat o kapsle. Ale nejnáročnější italská stavební technologie.

V každém případě, před budováním a po ní, konzultujte s odborníkem podrobně o zvláštnostech péče o prameny.

Péče o prodloužení vlasů není snadná věc, ale výsledek překonává všechny odvážné očekávání!

13 principů péče o prodlužování vlasů

Prodloužení vlasů dovolí jen pár hodin k reinkarnaci z nezbedné dívky s řídkým, chlapčeným účesem do jemné dámy s tlustými, dlouhými kudrlinami. Pokud si také myslíte, že používáte tento postup, chcete radikálně změnit obrázek nebo kouzlo chlapů z vašeho prostředí, nebude vám bolet, abyste se dozvěděli o zásadách péče o vlasy po rozšířeních vlasů.

Jaké jsou typy rozšíření vlasů

Dnes existuje mnoho technologií pro rozšíření vlasů, ale všechny jsou rozděleny do dvou hlavních skupin: horké (kapsulární) a studené. Zahřátí zahrnuje použití keratinu nebo bílkovinných tobolek, které pod vlivem vysokých teplot pájou mezi sebou své vlastní a dárcovské kudrlinky, což zvyšuje délku a tloušťku vlasů. Podobný postup je typický pro rozšíření vlasů v Anglii, Itálii a Francii.

Studené nahromadění se provádí pomocí speciálního lepidla (španělská technologie), kovových kroužků nebo silikonových pásek. Tento postup zabraňuje škodlivým účinkům vysokých teplot na "přirozené" vlasy. Období nošení vázaných prstů je však pouze 1-2 měsíce, zatímco po horkém nárůstu mohou kudrlinky trvat až šest měsíců. Doba trvání tohoto období závisí nejen na profesionalitě velitele, ale také na kvalitě péče o rozšířené prameny po proceduře. Budeme o tom dále diskutovat.

Zásady péče o prodloužení vlasů

Jak umýt rozšíření vlasů

 1. První mytí vlasů by nemělo být provedeno dříve než 2 dny po skončení procedury, takže přílohy mají čas, aby se dobře ujistili a kudrlinky předčasně nezmizí.
 2. Je lepší umýt vlasy pod sprchou tak, aby byla hlava vzpřímená. Tím se zabrání nadměrnému spletenci pramenů.
 3. Šampóny by měly být vybrány s neutrálním pH (rovným 7) a zvlhčujícím účinkem, nejlépe z řady výrobků určených speciálně pro rozšíření. V žádném případě nemůže použít šampony pro suché vlasy, bude to vést ke zhoršení a rychlé česání rozšířených pramenů. Aplikujte šampon by měl být jemný pohyb masáže, bez intenzivního tření a tření.
 4. Balzám na vlasy se aplikuje po celé délce pramenů, s výjimkou oblastí upevnění. Měl by být omyt čistou, teplou vodou bez použití octu nebo kyseliny citronové, protože tyto látky mohou kapsule poškodit.
 5. Při stírání mokrých vlasů se vyhněte náhlým pohybům a jemně vysušte kudrlinky ručníkem směrem shora dolů.
 6. Je lepší vysychat vlasy přírodním způsobem, zvláště pokud jsou připevněny horkým nánosem. Doporučujeme také odmítnout plook, kleště a jiné elektrické přístroje pro pokládku.

Jak hřeben a styl rozšíření vlasů

 1. Pro česání zvýšených kudrlin byste měli koupit speciální kartáč s měkkými, vzácnými zuby, nutně bez kuliček na konci. Použitím obvyklého hřebene můžete poškodit klouby a v jednom okamžiku ztratíte většinu prodloužených pramenů.
 2. Nemůžete si vlasy pokořit, dokud nebude zcela suché (to platí i pro pravidelné vlasy). Mělo by začít s hroty, postupně se přemisťovat na kořeny. Vyhněte se ostrým, trhavým pohybům, kvůli kterým se mohou prodloužené prameny snadno vypouštět. Pro usnadnění ranního postupu česání mohou být vlasy pro nočník splétány ve volném pásku nebo položeny pod oka.
 3. Když nosíte narovnané prameny, je lepší se vzdát poškrábání, protože jejich roztřepení se neděje bez ztráty velkého množství vlasů.
 4. Při pokládání se snažte nepoškodit křižovatku prodloužení a své vlastní prameny. Pokud potřebujete použít další fixační prostředky (pěna, gel, lak), věnujte pozornost jejich neutrálnímu pH.

Další pravidla pro péči o prodlužování vlasů

 1. Zvýšené prameny je možné natřít, ale je nutné zabránit pronikání barvy do bodů upevnění vlasů a zvolit barvivo, které neobsahuje amoniak a jiné agresivní látky. Proto je lepší svěřit rozmazání prodloužení vlasů profesionálnímu majiteli.
 2. Při použití domácí masky na vlasy byste se měli také vyvarovat získávání směsí na upevňovacích místech, zejména pokud obsahují alkohol, koření, kyseliny, hořčice a citrusové plody.
 3. Po horkém nárůstu je třeba se vyhnout návštěvě saun, van a solárií, neboť pod vlivem vysokých teplot je možné kapsule poškodit.

Jak vidíme, péče o prodloužení vlasů není snadná věc. Ale jak říkají, krása vyžaduje oběť. A co by mohlo být krásnější než tlusté, dlouhé vlasy. Kvůli takové výzdobě můžete darovat výlety do sauny nebo vynechat pár minut na "správné" česání.

© Autor článku: Daria Mazko

Příslušná péče o vlasy

Ne každá žena se může pochlubit bohatou hlavou vlasů. Ale aby byla lesklá, zdravá, pútavá a působila chválu druhých, jakákoli ženská představitelka chce její vlasy. Bohužel to brání příliš mnoho negativních faktorů: špatná ekologie, špatná výživa, genetická predispozice, nedbalost v péči, nadměrné stylingové produkty. A zde přichází postup pro prodloužení vlasů, který se stal skutečnou kouzelnou hůlkou pro moderní módy.

Charakteristiky postupu

Podstatou rozšíření je zvýšení objemu nebo délky vlasů pomocí zvláštního postupu. Pruhy (přírodní nebo umělé) jsou připevněny ke svým vlastním kudrlinkám se speciální metodou.

Existuje více než tucet rozšíření technologií, ale mohou být rozděleny do dvou skupin: horké (kapsulární) a studené. V případě nahromadění za tepla se používá speciální pryskyřice, která se zahřeje na lepení a na ni se připojí prameny. Můžete použít lepicí pistoli (tzv. Anglická technologie) nebo bez speciálních nástrojů (italská metoda). Samostatnou metodou je metoda konstrukce pomocí ultrazvuku, když je lepidla roztavena s nízkou teplotou a s ultrazvukovým zařízením. Popularita páskové metody přichází k ničemu: když jsou prameny připevněny k hlavě lepicí páskou.

Uložené prameny vyžadují častou korekci. To je způsobeno tím, že jejich vlasy rostou a kapsle se postupně posunují. S páskovým rozšířením se provádí korekce každé 2 měsíce, s kapsulární - jednou za 4 měsíce.

Pokud nosíte umělé vlasy nepřetržitě, vaše vůle bude stále méně a horší. Takže položme si hlavu.

Existují 4 typy vlasů pro rozšíření:

 • První místo je slovanský typ. Kadeřníci po celém světě chválí jejich kvalitu, takže cena tohoto výrobku je velmi vysoká. Mezi pozitivními stranami lze poznamenat jejich měkkost, hedvábnost. Zřídka podléhají zpracování silikonu během výroby. Péče o ně je snadnější než pro všechny ostatní.
 • Jižní ruské vlasy jsou tvrdší, silnější. Je nezbytné, abyste si vybrali ty správné výrobky a vysušili je v přírodních podmínkách. Pokud jsou tyto požadavky splněny, stačí provést několik korekcí ročně.
 • Evropská srst průměrné kvality. Jejich vzhled přitahuje, ale ne dlouho - rychle ztrácí svůj atraktivní vzhled.
 • Asijský stojan na dně pořadí. Při jejich zpracování pokrývá příliš hustou vrstvu silikonu, která se nicméně okamžitě odmyje. Hlavním problémem těchto vlasů je častý výskyt rohoží a uzlů. Jsou zmateni vzhledem k tomu, že prameny jsou naplněny "zdvihem", tj. není dodržen směr "spodní" a "horní". Další nepříjemný okamžik: Asijské vlasy nelze barvit. Nakreslete je nerovnoměrně.

Dodržování řady pravidel pro péči pomůže udržet prodloužení vlasů lesklé a přitažlivé po celé období:

 • Před lůžkem je nejlepší, abyste si přitiskli vlasy nebo položili na hlavu speciální oko.
 • Návštěva parních místností, lázní, saun, stejně jako solária škodí vzhledu hlavy. Chlorovaná voda a párající páry poškozují kapsle. Pokud nemůžete odmítnout navštívit tato místa - zakryjte si vlasy pod ochrannou gumovou čepicí. Po návštěvě bazénu nebo při koupání v otevřeném jezírku umyjte hlavu teplou čistou vodou a na koncích nasypte nesmazatelný změkčující balzám.
 • Zapomeňte na vysoký bouffant a těsné ocasy, tvrdé vlasy.
 • Nepokládejte se sluncem v hlavě - přehřátí kapslí vede k jejich poškození.

Postup rozšíření má své omezení. Nemůže být provedena, pokud:

 • klient podstupuje chemoterapii;
 • užívá antibiotika, hormony;
 • trpí častými migrénami, porušením plavidel;
 • během exacerbace chronických onemocnění;
 • vlastní vlasy jsou špatně poškozené - snadno rozbité, přezrážené, vypadají ve velkém množství;
 • zvýšená citlivost pokožky hlavy;
 • kůže je poškozená, jsou zde dermatologické problémy;
 • mastné vlasy;
 • věk do 16 let;
 • těhotenství

Jak se umýt

Musíte často umyt vlasy, proto je třeba věnovat zvláštní pozornost tomuto:

 • První praní se provádí nejméně po dvou dnech od postupu, jinak by mohlo dojít k poškození nebo odletu nástavce. Před kadeřemi by měly být česané a neuzavřené uzly.
 • Nemůžete si umyt vlasy přes umyvadlo nebo se naklonit do lázně - to povede k zamotání pramenů. Použijte sprchu a držte hlavu rovnou tak, aby voda proudila dolů.
 • Doporučuje se zvolit speciální mycí a mycí prostředky. Stačí zakoupit šampon a balzám s neutrální úrovní pH, olej na ochranu špiček před vysycháním a masku na vyživování kořenů.
 • Šampon pro suché vlasy nestojí za nákup. Zhoršuje vzhled a vede ke zčesání zvýšených kudrlin.
 • Použijte šampon, abyste byli velmi opatrní. Snažte se dělat bez tření, otírání, ostrých pohybů. Nenechávejte kosmetiku na vlasu dlouhou dobu. Péče o balzám se aplikuje jemnými pohyby po celé délce vlasů (včetně ploch s uzávěry).
 • Buďte opatrní při opláchnutí.

Oblíbené značky péče: Keune Design, Constant Delight, Yves Rocher, Barex, Estel. Série Natura Siberica také obsahuje řadu šampónů bez alkoholu s vhodnou úrovní pH.

Vyberte masku na vlasy na bázi keratin - přípravek Estel Keratin nebo vlasová maska ​​Revitalize Cream-Mask. Osvědčené kompozice na bázi mléčných bílkovin (Protein lactea, Lactimilk, Kallos Cosmetics Hair Mask Milk Protein).

Antistatický olej nebo sprej se silikonem je nezbytný pro péči a zdravý vzhled vlasů.

Jak vysušit

Vysušte si vlasy tak pečlivě, jak se umývají. Nemůžete je zmáčknout, otočit, zabalit do ručníku, vytáhnout. Stačí ji několikrát přehodit přes ručník z horní části dolů. Ručník se hodí do měkkého, froté - dobře absorbuje vlhkost, nepoškozuje hladký povrch vlasů.

Fén lze použít, ale zřídka. Současně je zapnut jemný režim a na vlasy se aplikují kosmetické přípravky s tepelnou ochranou. Ředkané vlákna neobnovují přirozenou strukturu, na rozdíl od živých vlasů, proto jejich poškození vede k nutnosti znovu provést tento postup.

Nemůžete jít do postele s mokrou hlavou. Kudrlinky se tak zamotá přes noc, že ​​jejich česání bez poškození kapsle nebude fungovat.

Kombinace

Získejte speciální hřeben nebo kostní hřeben se širokými zuby. Na špičkách zubů na masážním hřebeni by neměly být plastové kuličky. Roztáhnou upevňovací body prodloužení s přírodními.

Vlasy by měly být suché. Shromažďujte je do ocasu a hladce je odstraňte z kořenů na špičky. V den - ne více než 3 česání.

Barvení

Neexistuje žádný zákaz barvení, ale existuje několik funkcí. Bude obtížné provést takový postup na vlastní pěst, takže neberte rizika, ale kontaktujte svého kadeřníka. Vzhledem k tomu, že barvící kompozice by neměla spadat do kloubů pramenů, jsou ošetřovány postupně: nejprve vlastní vlasy klienta a poté - prodloužení. Ten bude absorbovat barvu mnohem rychleji, takže roztok by měl být zředěn v různých poměrech a slabší, než je uvedeno v pokynech. Vyberte výrobek bez amoniaku (nebo s minimálním množstvím).

Při častém zbarvení se zvětšené kadeře rychle začínají lišit od příbuzných. Stávají se těžkými, ztrácejí lesk, špatný hřeben.

Pilírování

Stylové výrobky (laky, gely, pěny) jsou vybrány podle stejného principu jako výrobky pro péči: s neutrálním pH. Je lepší svěřit složité účesy pánovi. Je povoleno používat kadeřník a žehličku, ale teplota topení by neměla překročit 200 stupňů a vyhřívaný povrch zařízení by neměl být aplikován na upevňovací body umělých pramenů.

Masky

Je lepší odmítnout směsi obsahující kyselinu, hořčici, citrusy, koření a alkohol. V extrémních případech je aplikujte pouze na kořeny, vyhýbá se místům s vazebnými prameny. Takže organické kyseliny a jiné agresivní složky nemají ničivý dopad na kapsle.

Následující masky pro péči jsou nejúčinnější a nejjednodušší:

 1. Smíchejte jeden čerstvý žloutek s lžičkou lněného oleje a pol sklenicí skutečného jogurtu. Brunetky mohou přidávat pár lžiček kakaa, které dodávají lesku. Směs zahřejte a aplikujte na vlasy po celé délce a zároveň se vyvarujte kořenů. Omotávejte hlavu ručníkem a počkejte 30-40 minut. Po umytí masky teplou vodou a šamponem.
 2. Smíchejte dvě lžíce olivového nebo kokosového oleje se směšovačem, přidejte žloutek, teplo. Naneste na hlavu, zabalte plast, ručník a nechte půl hodiny. Umyjte infuzi z kopřivy nebo dubové kůry.
 3. Sklenice kefír, zahřátá ve vodní lázni, se aplikuje na vlasy a vřele zabalí. Umyjte si vlasy obvyklým způsobem za půl hodiny.

Péče o vlasy po stavbě je nepříjemná. Tyto vlasy se snadno poškozují, ale není možné je obnovit sama. Ale nenechte se zastrašit a předem neodmítněte krásu, buďte opatrní a pozorní.

Péče o vlasy

Krásné a dobře upravené vlasy jsou vizitkou každé moderní dívky, která chce vždy být v její nejlepší podobě. Přirozená příroda není vždy příznivá pro naše vlasy, vyblednou, vypadnou, rozdělí se. Šikmé vlasy umožňují dětem atraktivitu a přitažlivost i v případě, že se jejich prameny nechávají dolů.

Budování je zvýšení objemu vlastních vlasů kvůli připojení k nim v oblasti kořenů donorových pramenů. Pruhy pro prodloužení jsou vybírány podle přirozených vlasů klienta v konstrukci a barvě. Umožňuje dlouhé a objemné vlasy za několik hodin.

Rozdíl mezi umělými vlasy a přírodními

Při výběru vlasů existuje riziko zakoupení falešného zboží. Jak rozlišovat přirozené vlasy od umělých? K tomu je třeba provést experiment. Na rozdíl od peněz voní vlasy. Malý kousek vlasů (můžete 2-3 vlasy) zapálit. Pokud po spálení to voní jako spálená vlna a popel se dobře rozetře pod prsty, pak se jedná o přírodní vlasy. Umělé vlasy voní jako spálený plast a popel není zbitý.

Typy budov

Velitel zvolí způsob výstavby podle hustoty nativních pramenů.

Hot metoda

Kapsulární (italská) prodloužení se provádí, když je přirozená srst silná a hustá. Technologie této prodloužení spočívá v tom, že kapsle je nejdříve vyhřívána, pak je připojena speciálním pinzetou nebo zkroucená prsty. Nejnovější vývoj umožňuje dosáhnout nejlepšího bodu tání. Po provedení procedury se provede určitý účes, který vám umožní skrýt body připevnění. Nevýhodou tohoto typu rozšíření je nepohodlí během spánku (umělé prameny trochu pichají a zasahují do spánku). Navíc použití klimatizace se nedoporučuje pro rozšíření kapslí. Zmírňuje kapsule a vypadává vlasy.

Angličtina stavět. Postup se provádí pomocí pistole, lepidla a pryskyřice. Dárcovské prameny jsou pevně uchyceny a opotřebované po dlouhou dobu. Nevýhodou této metody je negativní účinek lepidla na vlasy.

Rozšíření ultrazvukového hardwaru. Tato metoda umožňuje rychlé prodloužení metodou horké.

Studená metoda

Tape building. Hustota vlastních pramenů odpovídá hustotě umělých. Na obou stranách lepicí pásky (pásky) uzavřený nativní pramen vlasů dárců vlasů. Tento typ budovy je považován za nejbezpečnější, protože vlasy nepodléhají tepelnému působení. Nevýhodou je, že je obtížné vybrat účes.

Klipová budova se provádí pomocí kovových svorek. Ale zákazníci cítí cizí tělo ve vlasech.

Afro-tkaní. Tento typ je vhodný pro všechny typy vlasů. Je to hlavní spása pro ty, kteří mají tenké nebo kapalné vlasy. Tato technologie začíná tkaním tenkého afrického mikrokosmu a vlasy jsou k němu určitým způsobem připevněny.

Nejlepší součástí je, že klient může splétat vysoký ocas a nikdo nebude hádat o rozšíření vlasů. Tento typ rozšíření je nejvíce neškodný a šetrný k životnímu prostředí, vhodný pro opakované použití. Výhodou je také absence zákazu používání produktů péče, barvení, styling. Nevýhodou je omezení návštěv lázní, saun, bazénů, moře a volba účesů je omezená.

Zlepšení lepidla (italská metoda). To je nejobtížnější provedení. Provádí se pomocí mikrokapslí, které jsou fixovány lepidlem a fixátorem. Lepidlo je přizpůsobeno barvě vlasů. Život vlasů dárce je poměrně dlouhý.

Jihokorejská kapacita. Tato metoda zahrnuje použití hliníkových nebo silikonových kroužků, kleští a háků.

Prodloužení tressami na vlasy. Tato metoda pomůže okamžitě prodloužit vlasy tím, že přiloží kostice na vlasy. Více informací o studené metodě rozšíření vlasů naleznete zde.

Jak péče o vlasy dárce

Jak umýt rozšíření vlasů

 • Při prvním opláchnutí hlavy se provádí 3-4 dny po ukončení procedury.
 • Vlasy by měly být promyty ve směru růstu pod sprchou, tj. stojící Při mytí nehazujte hlavu zpět a sklopte ji pod kohout. Je nutné pochopit plný význam tohoto pravidla a v žádném případě je nezanedbávat. Hlava může být otočena pouze v případě, že se prodlužovací vlasy shromažďují v dolním konce a vrchní část hlavy se umyje pod kohoutem. To vám umožní rychle a bezpečně obnovit hlavu a dát elegantní vzhled. Navíc praní ve sprše zabraňuje zamotání pramenů.
 • Umyjte teplou vodou.
 • Když navštívíte bazén, vanu, saunu, musíte nosit speciální ochrannou čepičku.
 • Některé metody budování (italské, africké) vody jsou kontraindikovány.

Sušení

 • Sušení vlasů se provádí velmi rychle se sušičkou studeného vzduchu.
 • Při nepřítomnosti vysoušeče vlasů se vlasy suší ve vzduchu a sbírají je ve volném ocasu.

Kombinace

 • Je třeba hřebenit pouze měkký hřeben z přirozené hromady. Nedoporučuje se používat plastové nebo dřevěné hřebeny jako vyčnívající zuby mohou zranit místo připojení kapslí.
 • Pro narovnání vlasů můžete použít žehličku, ale horká plošina by se neměla dotýkat kapslí.
 • Nejméně dvakrát denně se doporučuje pečlivě česat vlasy.

Pilírování

Je třeba pečlivě stylovat vlasy, aniž byste se dotýkali kořenů, pomocí měkkého hřebene a fénem se studeným vzduchem. Pokládka by neměla být těsná.

Barvení

Nepokoušejte se doma barvit. Vlasy mohou být barveny pouze v salonech. Ale barvu nelze vložit do kapslí.

Výrobky péče o vlasy

Je třeba si uvědomit, že přípravky na péči by se nikdy neměly třepat do vlasových kořenů.

Šamponové balzámy, kondicionéry

 1. Vyvinula speciální šampony používané při péči o uměle dlouhé prameny.
  Doporučuje se používat pouze látky s neutrální pH. Šampony Estel, Concept, Keune a Natura Siberica jsou speciálně upraveny pro tyto vlasy.
 2. Používání balzámů a balzámových šamponů by mělo být vyloučeno, protože zničí tobolky.
 3. Koncentrované šampony musí být zředěny.

Masky

 1. Po umytí je nutné použít masky. Je třeba aplikovat na všechny roztažitelné vlasy, s výjimkou oblasti, kde se připojíte k sobě. U kořenů mastných olejů se nepoužívají balzámy ani masky.
 2. Dávejte pozor, abyste použili vlastní masky. Zde jsou některé recepty na domácí masky.

Recept 1: Proveďte vajíčko, přidejte jogurt (5 lžící) a lněný olej, míchat a aplikujte na vlasy po dobu půl hodiny. Umyjte šamponem.

Recept 2: Smíchejte žloutek, ricinový olej nebo lopuchový olej a trochu zahřátý med. Aplikujte masku na 40 minut a důkladně opláchněte.

Recept 3: Směs řešetláku a rostlinného oleje se zahřívá ve vodní lázni a pak se hodí na vlasy.

Péče o vlasy během spánku

 • V noci se doporučuje, aby se vlasy opletly v těsném ocasu nebo opletku.
 • Před spaním musí být vlhké vlasy vysušeny.

Při dodržování těchto jednoduchých pravidel budete na dlouhou dobu a s potěšením nosit vlasy. Nechte své vlasy vždy ohromující!

Diskuse

Malé triky, které se starají o rozšíření vlasů.

220 příspěvků

Pojem péče o vlasy zahrnuje: správné česání, správné mytí, správnou výživu vlasů. Dokonce i vysoce kvalitní vlasy mohou být znehodnoceny nesprávnou péčí. Na rozdíl od jejich vlasů, které se živí z cibulí (mazové žlázy), jsou zvětšené z této možnosti zbaveny, a proto vyžadují zvláštní péči - po každém praní je nutná výživná maska ​​(musí být uchovávána nejméně 15 minut), obnovující strukturu vlasů hydratačním sprejem a silikonovým olejem, dává vlasům hedvábný lesk.

Vlasy na hlavě jsou před prodloužením zakázány ošetřovat výživnými přípravky pro péči o vlasy (maska, balzám, leštidlo, kondicionér apod.). V den prodloužení se nedoporučuje tahat a hřeben prodlužovat.
Také pravidla:
1. Prodloužení vlasů:
Nedoporučuje se, aby se vlasy ihned po ukončení postupu prodloužily po dobu alespoň 2 dnů. Nepoužívejte šampony na suché vlasy, obsahují součásti, které mohou zkazit vzhled vašich prodloužených vlasů, používejte pro mastnou pleť. Dokonce i když jsou vaše přirozené vlasy suchého typu, měly by být šampony pro suché vlasy vyloučeny z používání během období nošení vlasů.
Před mytím vlasů pečlivě hřebněte. Naneste šampon na dlani a troubu trochu vody. Poté nasajte pokožku pokožky hlavy, vlasy se během vyplachování umyjí šamponem a pěnou. U domova se doporučuje vlasy šamponem promývat metodou protahování a posuvu po celé délce vlasů. Během mytí vlasy silně neohýbejte a netřte, aby nedošlo k poškození vlasového hřídele a kutikuly - to může vést k zamotání. Umyjte si hlavu pouze ve vzpřímené poloze ve směru růstu vlasů - při mytí je zakázáno házet hlavou zpět, jinak je možné zamotání. Je kontraindikováno tření balzámů, vlasových masek apod. Do kapslí a vlasových kořenů. - všechny prostředky na bázi tuku. Masky se aplikují na celou délku vlasů, vyhýbá se kapslům! Pokud se na kapsli dostane balzám, maska ​​nebo něco tučného, ​​bude vypadat z vlasů!
Uchovávejte masku nebo balzám 15-20 minut. Utírej si vlasy suchým ručníkem, v žádném případě se nehromadíš hlavu, nezakroučíš je v ručníku, promakivaymi pohyby.
2. Každou noc musíte spát s vlasy fixovanými v kapslích. Může to být ocas, pigtail nebo kukuřice. Jedna noc s volnými vlasy vede ke vzniku zmatek v kapslích a zvyšuje se každý den.
Nečistěte vlhké vlasy.
Během dne by se rozšířené vlasy měly česat nejméně třikrát, pomocí speciálního hřebenu od konců, zvedat a držet ho u kořenů. Upozornění: Vyhněte se česání, jejichž zuby mají kuličky na špičkách.

3. Barvení:
Rozšířené vlasy mohou být barveny, ale je třeba dbát na výběr barviva na vlasy. Doporučuje se používat samolepky nebo tónování. Po zbarvení vlasů opláchněte vlasy velmi opatrně kořeny.

4. Sušení a styling:
Je zakázáno jít do postele s mokrou hlavou. Používáte-li rovnací zařízení na vlasy a elektrické kleště, s roztažnými vlasy pomocí "horké" technologie, mělo by to být provedeno opatrně, aniž byste se dotkli kapslí, jinak by se mohly jednoduše roztavit. Kudrlinky mohou být navíjeny na kolečkách, vysušeny a stylizovány, kroutit difuzorem nebo žehlit železem - žádné omezení na péči. Můžete chodit do sauny, vany, bazén, sportovní hry.

5. Každý den pečlivě oddělte tobolky od sebe a nedovolte jim, aby se navzájem splétaly.

Typy prodloužení vlasů - výhody a nevýhody, důsledky, správná péče a kosmetika

Podle recenzí má rozšíření vlasů výhody a nevýhody, různé důsledky. Dívky a ženy se uchýlí k budování, když jejich vlasy nejsou pohodlné s délkou, objemem nebo kvalitou. Postup vyžaduje pečlivé provedení, kvalifikaci velitele a nemůže být prováděn samostatně. Seznamte se s rozšířeními vlasů.

Co je rozšíření vlasů

Pod rozšíření se odkazuje na kosmetický postup, který pomáhá zvýšit objem nebo délku vlasů. Skládá se z upevnění pramenů (umělých nebo přirozených) na vlastní pěst. Délka rozšíření vlasů závisí pouze na přání zákazníka. Účel procedury se nazývá estetické úvahy. Má nevýhody, výhody, důsledky a rysy chování.

Typy rozšíření vlasů

V kosmetologii existují pouze tři typy rozšíření. Mezi ně patří rozdělení metod budování:

 1. Chladné nahromadění - fixační prameny s lepidlem nebo perličkami, bez tepelné expozice. Je rozdělen na stuhu (pásek je nalepen na kořeny), španělské rozšíření (svítidlo pro upevnění), s použitím kovových korálků (upevněte jejich prameny s prodlouženími), brazilské (obaly s pigtails).
 2. Hot stavba - prameny jsou připevněny pomocí speciální pryskyřice, vyhřívané pro lepivost. Je rozdělen na italskou technologii budování (upevnění na vyhřívaném hřišti), anglickou technologii (použití lepidla).
 3. Ultrazvuk - lepidlo není ohříváno vysokou teplotou, ale pomocí ultrazvuku se jedná o hardwarové postupy.

Výhody a nevýhody

Postup by měl brát v úvahu výhody a nevýhody rozšíření vlasů, které je doprovázejí:

 1. Výhody: dávat velkolepý objem, délku až 70 cm, rychlý, levný způsob, možnost zásadní změny vlasů.
 2. Nevýhody: jsou viditelné rozšířené plochy, je vyžadována zvláštní opatrná péče a pravidelná korekce, prameny se zamotávají, jejich prameny zažívají další zátěž, vypadnou.

Důsledky

Důsledky prodlužování vlasů závisí na profesionalitě velitele a použitých materiálech. Jejich negativní stránka spočívá v následujících faktorech:

 • popáleniny, podráždění pokožky hlavy;
 • pocit těžkosti, bolesti hlavy;
 • ztráta rozšířených pramenů s jejich vlastními;
 • poškození foliků;
 • vlasy se stávají řídké, slabé, křehké, tenké, oddělené.

Cena prodloužení vlasů

Zvýšení počtu pramenů je možné pouze u mistrů, kteří potvrdili svou kvalifikaci. V kosmetických salonech v Moskvě a Petrohradě jsou přibližné ceny:

Horní kapsulární rozšíření

200 pramenů o rozměrech 40 cm

Oprava zvýšených kadeř

80 pásky 40 cm

Oprava při růstu

Péče o vlasy

U dívčích, kteří podstoupili postup prodloužení, je užitečné vědět, jak pečovat o rozšíření vlasů:

 • stříkat vlasy třikrát denně;
 • nákup výrobků pro profesionální péči;
 • umyjte si hlavu ve sprše, jemně vysušte, přirozeně, ale ne s horkou sušičkou;
 • nosit klobouk při koupání v bazénu;
 • nenavštěvujte solárium, vany, sauny;
 • je možné použít žehličky a curling pro pokládku rozšířených pramenů, ale v bezpečné vzdálenosti od kapslí;
 • chemické vlnění je zakázáno;
 • Nepouštějte na přímém slunečním světle bez klobouku.

Jak se umýt

Pro každodenní mytí rozšíření vyberte speciální šampon s neutrální úrovní kyselosti (pH). Naneste šampon, ředte dávku tak, aby byl mydlen vodou, aby byl výrobek lepší a rovnoměrně rozložen. Během mytí neotřete, neodstraňujte prameny, neprovádějte náhlé pohyby rukama. Nemůžete si umyt vlasy, vrátit je dolů, pod kohoutkem nebo do umyvadla. Voda by měla proudit shora dolů, proto používejte pouze sprchu.

Při aplikaci balzám ovlivňujte pouze střední část a špičky, ale ne kořeny. Vyhněte se postřikům a klimatizaci na upevňovacích bodech. Nepoužívejte koupel s volnými dlouhými vlasy, je lepší splétat je v opletení. Nezakládejte hlavu do ručníku bezprostředně po umytí - dbát a nechte přirozeně vyschnout. Nechoďte do postele s mokrými tekoucími prameny.

Jak hřeben

Před praním se musí připravit prodloužení. Pročtěte je masážním hřebenem vyrobeným z přírodních materiálů se vzácnými zuby. To pomůže vyhnout se statické elektřině a zapletení. Po omytí lehce usušte délku a hřeben, držte je u kořenů, aby se zabránilo vysokému tlaku v místech upevnění pásky nebo kapslí. Je povoleno lehce vyschnout délku teplým vzduchem ze sušičky na vlasy a jemně provést. Kombinace vlhkých vlasů je nežádoucí, dokonce i se zvláštním hřebenem.

Jak vysušit

Pokud si v noci umyjete vlasy, pak se v žádném případě nepohybujte do postele s mokrými nebo vlhkými zámky. Oni jsou zmateni, tvořit rohože, které nemohou být česané. Po umytí jemně vyhlaďte narovnané prameny suchým utěrkou, aniž by jste ji obalili kolem hlavy. Pokud je to možné, vysušte vlasy přirozeně, bez vysoušeče vlasů. V praxi to je zřídka dosaženo, takže můžete použít vysoušeč vlasů v režimu studeného vzduchu. Nesměřujte tok kapslí, začněte vysypat od špiček a postupně se pohybujte nahoru. Po vyschnutí zkontrolujte ruce, pokud nezbyly žádné uzliny.

Prodlužování vlasů

Doporučujeme přemýšlet o zbarvení prodloužených pramenů před tím, než začnete budovat, a tím i méně potíží. V tomto případě mistr zvlhčuje vlasy klienta zvlášť v požadovaném odstínu a samostatně nad hlavou. Pokud dívka chtěla změnit barvu po proceduře, kontaktujte odborníka. Vlastní barvení může dát nepředvídatelné výsledky. Okrajové prameny jsou namalovány rychleji než přirozené kudrlinky, používá se pro ně slabé řešení a barva se na kapsle nepoužívá.

Prodlužování vlasů

Po rozšíření budou dívky muset změnit kosmetiku a najít způsob, jak pečovat o vlasy. Budete potřebovat speciální neutrální šampon, vyhlazující a výživný balzám, nezmazatelný sprej na délku (pomáhá vyhnout se zapletení), olej na špičky a masky pro posílení a vyživování kořenů (neumožňují vypadnutí vlasů).

Šampon

Chcete-li vlasy dobře umýt, budete potřebovat koupit jemný šampon pro prodloužení vlasů. Mělo by být neutrální, má jemné, pěnivé základy ve svém složení, bez agresivních složek a silikonů. Oblíbené značky:

 • Keune Design - vhodný pro barevné prameny, odstraňuje kontaminaci, nasycuje s vitamíny a minerály, chrání proti tepelným účinkům, dodává silikonitu, pružnost;
 • Konstantní potěšení - dodává lesk a pružnost, jemně čistí díky přírodnímu složení;
 • Barex - speciální šampon pro výrobu pásek, odstraňuje zamotání, dává přirozený lesk, eliminuje nadměrný obsah tuku;
 • Yves Rosher - detergent posiluje kořeny, zabraňuje tvorbě dělených konců, nedokáže poškodit kapsle;
 • Estel - jemně čistí pokožku, obsahuje přírodní bílkoviny, extrakt z čínské kamélie a ovocné kyseliny, chrání před slunečním zářením.

Masky pro rozšíření vlasů doma

Při péči o vlasy je dobré používat doma lidové masky:

 1. Smíchejte pět polévkových lžic přírodního jogurtu, vejce, lžičku lněného oleje a pár polévkových lžic kakaového prášku (není nutné, pokud jste blond). Aplikujte masku na délku suchých vlasů, vyvarujte se kořenů, nechte půl hodiny a opláchněte šamponem.
 2. Do vaječného žloutku přidejte pár lžíce medu, olivového oleje a šlehání. Rozložte délku, ponechte na půl hodiny.
 3. Zahřejte sklenici kefíru ve vodní lázni na pohodlnou teplotu, navlhčete prameny a po půlhodině ji umyjte.

Video

Recenze

Ten rok jsem dostal špatné prodloužení vlasů. Mistr mylně vypočítal zátěž na mých tenkých pramenech a namísto 50 pásů mi připadal 80. Po týdnu jsem začal trpět ponožkami z bolesti hlavy, moje hlava byla svědění. Pásky musely být odstraněny, když vlasy začaly vypadávat z jakéhokoli doteku. Zatím jsem ošetřoval spad.

Vždycky jsem měl krátké vlasy, ale chtěl jsem experimentovat. Bylo to dlouhé období, kdy je pěstovali, a tak jsem se uchýlil k eskalaci. Měl jsem rád efekt - to vypadalo přirozené, kapsle byly malé a nevypadaly na kořeny. Trhl jsem prameny po dobu tří měsíců, pak jsem je odstranil. Možná v příštím roce experiment opakuji.

Na pět let jsem měl na sobě náplast s přestávkou na pár měsíců. Jsem spokojen s mým pánem, dělá mi studenou stavbu, která vypadá přirozeně. Vystavuju vlasy a perím se speciálními kleštěmi a barvením - nedělají nic. Fallout si také nevšiml, myslím, že to je zásluha kadeřníka a její kvalifikace.

Jak se starat o rozšíření vlasů? Správné mytí, česání a další péče

Na dlouhé vlasy luxusním snem mnoha, ale moderní životní podmínky (znečištění ovzduší, špatná výživa, neustálém stresu, pokušení všeho druhu kadeřnických postupů a tak dále.) Se staly překážkou ke svému cíli. Ještě dnes na ulici, můžete se setkat dívky s kaskádou tlustých, někdy i velmi dlouhé kadeře. Jak to dělají? Zde vyvolalo zdlouhavý, denně, plně péči o ně, nebo je důsledkem prodlužování vlasů, které dnes zpracovává velké množství lidí, kteří jsou ochotni pěstovat copánky.

Postup je jednoduchý, ale po něm se začíná bavit. Bude vyžadována pečlivá a kompetentní péče o prodloužené vlasy, pokud nebude následovat, budou nové prameny brzy rozděleny, protože prostě zmizí. Proto je třeba je dlouhodobě zachovat, musíme dodržovat řadu pravidel.

Jak vypít vlasy?

Možná nejobtížnější věc v péči o prodlužovací vlasy je jejich mytí. Cíl, který by měl být sledován po celou dobu života (přibližně od 2 do 6 měsíců), je zabránit zamotání pramenů. A je to s mytím hlavy, že je to velmi těžké dosáhnout, ale stále je to možné. Aby nedošlo k poškození nových kadeří, doporučujeme je umýt následovně.

 1. Po rozšíření bude možné vlasy umyt ne dříve než za několik dní, takže spony nespadnou.
 2. Před vstupem do lázně je třeba pečlivě zkombinovat prameny (mimochodem, toto by mělo být provedeno pouze v souladu s určitými pravidly, které budou uvedeny níže). Tím se zabrání tomu, aby se při mytí zamotávaly.
 3. Koupel a umyvadlo pro tento postup budou nyní muset být opuštěny. Koneckonců, klesání hlavy a její naklápění je zaručeno, že způsobí zamotání pramenů. Proto je nejoptimálnější možností sprcha, při níž proud vody nedosáhne kudrlinky, ale bude prostě proudit dolů a tažením nečistot.
 4. Bez správného šamponu není plná péče o prodloužení vlasů realizovatelná. Hlavním ukazatelem při výběru této kosmetiky je v tomto případě hodnota pH, která je obvykle uvedena na obalu. Musí to být neutrální. Všechny ostatní šampony jsou kontraindikovány pro praní prodloužených pramenů. Zvlhčovače pro péči o suché kadeře jsou rovněž přísně zakázány. Abyste se nemýlili s volbou, najděte výrobce (lépe známý), který vyrábí celou řadu výrobků pro péči o vlasy.
 5. Nepoužívejte husté výrobky, ať už je to balzám, šampon nebo kondicionér. Proto při výběru a nákupu věnujte pozornost tomuto ukazateli. Pokud se tak stane, že jste získali něco tlustého, je lepší jej před použitím ředit teplou vodou.
 6. Velmi důležitý moment v procesu mytí vlasových prodloužení - použití pracího prostředku. Koneckonců, jak jsme zvyklí na mytí našich přírodních, přírodních kudrlin? Porazte šampon na hlavě a otočte ho do hnízda. No, i když šampon s vyhlazovacími vlastnostmi, a pokud ne? Proto je s rozšířenými prameny vyloučeno. Všechny prostředky jsou aplikovány pečlivě a úhledně po celé délce kadeřních kroků s rozmačknutými pohyby, aniž by došlo k jejich tření, bičování, otření atd.
 7. Nenechávejte šampon na aktualizovaných vlasech, dokonce ani pár minut: dát - a okamžitě vyprat. Při opláchnutí použijte měkkou, filtrovanou vodu, s výjimkou roztoku citronu a octa. Bylinné odvary také musí být opatrní, protože organické kyseliny ve svém složení mohou poškodit kapsle.
 8. Dalším nepříjemným a rozhodujícím momentem v tomto postupu je, jak otírat rozšíření. Odpověď je jedna - velmi pečlivě. Nemůžete je otírat a omotat ručník. Jen opatrně držte prameny od horní části dolů, ne tahání, ani stlačení. Froté ručník sám absorbuje vlhkost, takže kapsle jsou bezpečné a zdravé.
 9. Nikdy nekombinujte mokré, mokré prodloužení. Vaše přírodní vlasy jsou tak těžké nosit takový balast na sebe, a tady se stává ještě těžší kvůli vodě. Začnete hřebenit, aniž byste čekali na sušení - poškodit nejen umělé, ale i kudrnaté. Počkejte, dokud nejsou úplně suché, a potom pokračujte v procesu česání.
 10. Je lepší sušit je přirozeně, aniž byste se museli uchýlit k fénům.
 11. Nemůžete jít do postele s mokrou hlavou: ráno nebudete moci vyčesávat vlasy aniž byste poškodili kapsli. Doporučuje se používat speciální síť, která jim během spánku nedovoluje zmást. V noci je povoleno spléknout volné volné šněrování.
 12. Koupelna a sauna - nejvhodnější místa k návštěvě, pokud chcete prodloužit životnost aktualizovaných pramenů. Kapsule, stejně jako jiné metody fixace vlasových prodloužení, jsou zničeny vysokými teplotami. Bazén je také zařazen do seznamu zakázaných míst, protože chlorovaná voda poškozuje fixační kapsle. Pokud ano, nemohl si pomoci, ale přesto šel do úpravy vody, nezapomeňte nosit umělé hmoty nebo gumy zvláštní klobouk, který trochu akce zmírní par a odbarvit vlasy. V souladu s tím, zohlednit tuto skutečnost při šamponování ve sprše: Voda by měl být teplý, ale ne horké.

Existuje spousta pravidel, všichni vyžadují zodpovědnost a trpělivost, což není zdaleka dost pro každého. Někdo se nemůže vzdát svého oblíbeného vysoušeče vlasů, protože prostě není čas na suché vlasy přirozeně. Někdo i nadále chodí do sauny. Stává se také, že zvyk dívky sklopí hlavu do lázně a začnou ji běžně vypláchat. Samozřejmě, po jediné takové chyby, prodloužené prameny nebudou spadnout najednou. Každé takové nedodržování doporučení odborníků zkrátí jejich životy. Ale praní není jediným předmětem péče o prodlužovací vlasy. Kombinace je stejně důležitý a poměrně komplikovaný postup.

Jak se starat o mastné vlasy, jaké nástroje používejte.

Dozvíte se o tomto oleji z mandlového vlasového oleje >>

Jak hoblit rozšíření?

Účelem této fáze, stejně jako předchozí, je vyhnout se zamotání pramenů. K tomu, aby to vaše vlasy, musíte koupit speciální nástroje pro to. Zejména - hřeben, bez kterého bude obtížné dosáhnout krásu a trvání účinků rozšíření vlasů.

 1. Vyberte hřeben s měkkými, širokými zuby bez kuliček - tipy, které mohou rozbít kapsle, místa kloubů umělých pramenů s přírodními. V některých specializovaných prodejnách a požádejte prodejní asistentky - hřeben pro prodloužení vlasů.
 2. Zákaz vyčesávání vlhkých a dokonce vlhkých kadeří zůstává v platnosti po předchozí etapě: musíte počkat na jejich úplné, přirozené sušení.
 3. Nejprve je třeba svá volná ruka opatrně a opatrně sbírat prameny v ocase, ale velmi pečlivě, bez tahání, hřeben skrz špičky.
 4. Potom můžete zachytit vlasy již výše pod záminkou. Stlačte je na tomto místě svou volnou rukou, pročtěte středem.
 5. Posledním, ale nejdůležitějším momentem tohoto postupu je pečlivé a pečlivé česání kořenů.
 6. Zlaté pravidlo - vyčesávání aktualizovaných vlasů se doporučuje třikrát denně a ne méně.
 7. Exkluzivní a husté, úzké účesy jsou vyloučeny.

Jakékoli vlasy (ač přirozené, i když přinejmenším rozšířené) jsou nejtenčí ústavou, která je velmi snadná k roztrhání a poškození, ale je mnohem obtížnější obnovit. Chcete-li aktualizované prameny co nejdéle potěšit, trpěte a poskytněte jim náležitou péči. Kromě praní a česání může být pro ně řada otázek, takže je třeba vzít v úvahu několik důležitých bodů v této věci.

Další jemnosti vlasové péče

Otázky se začínají objevovat, když chcete, stejně jako s přirozeným vlasem, vyrobit svou oblíbenou masku na vlasy, dát si kudrlinky v krásném účesu před jakoukoliv dovolenou nebo barvením. A zde začínáme překonávat pochybnosti: je to všechno možné? Zabraňuje narušení rovnoběžných pramenů? Docela rozumné otázky.

Zbarvení rozšířených pramenů

Žádný odborník nemůže zakazovat lakování po takovém postupu. Všichni však udělají malou rezervaci, která zavede každého do stuporí: je třeba natřít tak, aby se barvicí materiál nedostal do upevňovacích bodů. Můžete tak obratně natřít barvu na prameny, abyste se nedotkli kapslí? Pokud ano, můžete svými kudrlinky volně dodat různé odstíny. Mějte na paměti následující body:

 1. Zvolte barvivo, ve kterém je minimální množství čpavku.
 2. Časté zbarvení způsobí, že prodloužené prameny budou ztuhlé a špinavé.
 3. Barevnost v takové důležité věci je lepší být svěřena odborníkovi - pánovi, který udělal stavbu a zná všechny vlastnosti této techniky.

Vkládání kudrlin

Tento postup není zakázán. Samozřejmě je třeba, abyste si vlasy upravili v různých účesů, takže nevypadají jako hnízdo na hlavě. Ale opět, rezervy: musíte hřeben podle všech pravidel a používání horních zařízení a nástrojů (vysoušeč vlasů a kleště) pro styling by mělo být minimalizováno. Nezapomeňte, že vysoké teploty zničí upevňovací kapsle.

Masky pro prodloužení vlasů

Účelem všech masky na vlasy je vyživovat prameny, díky nimž jejich vzhled závisí. Jídlo pochází z kořenů. Proto nepotřebuje rozšíření vlasů a obvyklé masky nebudou schopny zlepšit svůj stav. Navíc některé agresivní, velmi účinné látky ve svém složení (organické kyseliny) mohou zničit upevňovací body a zkrátit životnost prodloužených pramenů. Vlastní vlasy však musí být krmeny něčím, takže vůbec neztrácejí pod váhou umělých vlasů. To je to, co profesionálové poradují:

 1. Použijte masky výhradně na kořenech vlasů a snažte se nedotýkat se místa uchycení.
 2. Vyloučte agresivní součásti z masky: citrusové výrobky, alkoholické tinktury, koření (hořčice nebo skořice).
 3. Nejlepší je zakoupit speciální masky v obchodě.

Pokud prodlužování vlasů netrvalo dlouho na hlavě, nedávejte mu to za to. V současné době jsou odborníci již v této věci plní ruky, metody, které používají, prošli zkouškou času a laboratorním výzkumem. Jediná věc, která může prodloužit životnost umělých pramenů, je vysoce kvalitní a komplexní péče o ně. Aby nebylo možné hledat informace o tomto tématu v pochybných zdrojích, je třeba se poradit s mistrem, který provedl výstavbu. Musí mu oznámit, jakou metodou používá a jaké funkce, které budete muset vzít v úvahu, když ušetříte elegantní vlasy před předčasnými ztrátami.

Pro Více Informací O Suché Vlasy