logo

Afro-vlasy s dlouhými a krátkými vlasy. Kdo jsou krásné kudrlinky?

Obsah článku:

Afro stylové kudrlinky - stylové, módní a svěží

Kudrlinky jsou jednou z jasných dekorací ženy. Vizuálně korigují tvar obličeje a dávají obrazu romantismus. Africké kudrlinky - samostatný rozhovor. Budou dát svým majitelům špinavý, lehký vzhled a nenechá opačného pohlaví lhostejný. Malé kudrlinky dokonale zapadají do jakéhokoli letního vzhledu. Na jejich základě můžete následně udělat spoustu jasných a stylových účesů. Vlasy, kudrnaté, nebudou způsobovat velké potíže a potěší svou milenku a ostatní s dokonalým pohledem.

Chcete-li vytvořit takový načechraný účes, není nutné chodit k kadeřníkovi. Afro-tvaroh může být snadno a snadno vytvořen doma. V tomto případě pomáhá tenké papilotky, malé cívky, kadeřníky vlasů, bumerangy, curlingové železo nebo železo. S jejich pomocí můžete vytvořit nový snímek, aniž byste opustili váš domov a zároveň ušetřili rozpočet.

Kudrnaté vlasy - to je módní a stylové, ale nezapadá do každé dívky. AfroKudří dlouhé vlasy si mohou dovolit jen vysoké a štíhlé ženy módy. Samozřejmě je možné kousat vlasy podobně a na majitele malé postavy, ale v tomto případě by měly být maximálně až do ramen, protože delší kadeře bezohledně zkrátí siluetu.

Chubby dívky také lépe, aby se zabránilo kudrlinky v africkém stylu - tento účes vizuálně rozšiřuje a zvyšuje obličej. Pokud máte naopak tenký a dlouhý obličej, pak se malé kudrlinky, které se s ním ohraničují, stanou ideální volbou. Vzpomeňte si alespoň na Sarah Jessicu Parkerovou: její kudrnaté kadeře úspěšně maskují nedokonalosti tváře. Hvězdnými fanoušky takových kadeří jsou také Nastya Kamensky, Solanzh Knowles, Julia Robertsová a Shakira.

 • Přečtěte si více

Africké kudrlinky s copánky

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit afro-tvarohové vlasy, je splétat vlasy v malých copánkách po dobu několika hodin, pak jemně tkát a dát vlasům požadovaný tvar pomocí modelovacího gelu. Účes v afrostil připraven!

Můžete to ještě jednodušší - sbírat vlasy v těsném ocasu na vrcholu hlavy a rozdělit je na několik pramenů. Čím více z nich jsou, tím menší budou kudrliny. Pásky musí být zkrouceny do opletení a po třech hodinách je tkát, stříkat je lakem a užít si účesu! Tyto metody budou vyhovovat majitelům dlouhých a středních vlasů. Dívky s krátkými vlasy nemohou bez improvizovaných prostředků.

Afrokoudri s kuličkami

Bude trvat:

 • stylová pěna
 • malé kuličky
 • lak

Nepatrně umyjte a osušte vlasy. Použijte stylingovou pěnu.

Oddělte vlasový pramen a vraťte jej na kolečka. Kudrnaté vlasy na krátké hlavě vlasů budou mít jasnější a přirozenější tvar, pokud otočíte velmi tenké prameny.

Po 2-3 hodinách vyjměte kolečka. Během této doby jsou vlasy zcela suché a získají požadovaný tvar. Výsledné kadeře posypte lakem.

Afrokoudri pomocí žehlení doma

Bude trvat:

Umyjte si vlasy a osušte je vysoušečem vlasů. Sprchujte teplo na vlasy, abyste minimalizovali škodlivé účinky žehlení.

Oddělte malé vlákno vlasů. Čím tenčí bude, tím hravší a menší budou kudrliny.

Omotat prut kolem prstu a potom odstranit výsledný kroužek. Opatrně jej uchopte mezi varné desky z plochého železa. Držte po dobu sedmi až deseti sekund.

Vezměte výslednou obrubu za špičku a nafoukněte ji prsty. Vít celou tuhle hlavu. Následně mohou být kudrlinky fixovány lakem. Aby neležely na opačných stranách, musí být prameny co nejvíce navinuty.

 • Přečtěte si více

Afrokoudri se svorníky

Bude trvat:

Umyjte si vlasy a vysušte vlasy do vlhkého stavu.

Prohněte si vlasy, vezměte malý plát a otočte je na opasek osmi, tj. Střídavě ohněte kolem jednoho z jeho konců a pak druhého. Twist strand stejným způsobem, než skončí.

Připevněte vlasovou hlavu se zkroucenými vlasy na hlavu pomocí stealth. Pak udělejte totéž se zbytkem vlasů. Mějte na paměti, že vlasy během procesu vinutí by měly být mokré. Pokud jsou suché, posypeme vodou.

Po dvou hodinách odstraňte šrouby.

Kombinujte výsledné kadeře s masážním hřebenem - v Afrostyle je připraveno elegantní účes! Chcete dostat méně načechraných kudrlin, pak je nemusíte hřebenit, ale jen je narovnejte prsty. Fixujte kudrlinky lakem.

Zajímavé je také: kefír mono dieta.

Jak udělat krásné malé kudrlinky doma

Chcete-li získat úhledné a roztomilé malé kudrlinky, není nutné jít do drahých salonů, můžete udělat krásný účes tohoto typu doma s pomocí dostupných nástrojů. K tomu je několik způsobů, které lze střídat v závislosti na stavu vlasů a okolnostech.

Kudrlinky s elastickými kapsami a vlasy

Mokré vlasy by měly být shromažďovány v těsném ocasu na vrcholu hlavy s širokým elastickým pásem. Pak se ocas musí rozdělit a dělat mnoho pramenů, čím menší bude v nich vlasy, tím menší budou kudrlinky, a splétají je do copánků s tkacími stuhami do nich. Z pletenců potřebujete sbírat kukuřici, utěsněte ji stealth, nasaďte si klobouk a nechte ji celou noc. Ráno je třeba prošité a fixované lakem nebo pěnou, pro silnější fixaci a dlouhé uchování kudrlin můžete použít pěnu.

Po umytí mokrý by měl být mazán mazací hlavou s jakýmkoli zámkem. Poté jsou vlasy zkroucené pomocí velkého počtu vláken natočením cikcami. Mělo by se pamatovat na to, že čím tenčí jsou prameny, tím menším budou kočovníci. Poté budete muset nosit klobouk a jít do postele tiše, ráno jsou odnímány a získáte stylový účes ve formě malých a objemných kudrlin v africkém stylu. V případě potřeby můžete vytvořit mokrý efekt s pěnou.

Malé kudrlinky s curlingem a žehlení

Pomocí různých příloh můžete vytvořit velké, střední a velmi malé kudrlinky. Hlavní věc v této metodě je použití tepelné ochrany, protože červená horká hlína má velmi nepříznivý účinek na pokožku vlasové šachty. Na povrchu suchých vlasů by měl být náležitě aplikovat nápravu, ohřívat kadeřník na požadovanou teplotu a začít vytvářet malé kudrlinky ze zadní části hlavy, zbývající prameny by měly být odděleny pomocí klipu tak, aby nezasahovaly do kroucení. Zahřejte vlasy nejdéle než 10 vteřin a jemně je rozpusťte. Hotové kadeře je třeba stříkat lakem a nečesat.

Pomocí železa pro narovnávání pramenů můžete vytvořit nejen perfektně hladkou strukturu, ale i ohromující kudrlinky. Chcete-li dostat malé kadeře musíte použít tenké žehličky, proces vinutí se skládá z následujících kroků:

 • vlasy by měly být dobře česané a vysušeny úplně;
 • na jedné straně vytvořit tenký pramen;
 • umístěte žehličku na pramen, zatímco ustoupíte od kořenů 2-3 cm;
 • Pomalu držte přístroj po celé délce vlasů a otočte jej o 180 stupňů. Nemělo by být silně upnuto železo, úsilí by mělo být průměrné, jinak by zámek nebyl krásný;
 • stejný postup se provádí se zbytkem vlasů;
 • po tom by měly být kadeře trochu tenké s prsty. Pro tento účel byste neměli používat hřeben, zvláště se vzácnými zuby, protože v tomto případě se kudrlinky neukazují dobře;
 • Nakonec musí být vlasy nastříkány lakem.

Afrokoudri s copánky a kolečky

Jednou z nejjednodušších možností pro vytvoření zvlněného účesu doma je tkaní mnoha malých copánků. Musíte jít s nimi po dobu nejméně 3 hodin, a ještě lépe je udržet celou noc. Poté je postačující jemně je tkát a pomocí gelu nebo vosku poskytnout potřebný tvar vlasům. Tato metoda je vhodná pro dlouhé a střední vlasy.

Kuličky jsou ideální pro domácí použití, navíjejí je na vlasy, můžete bezpečně jít o své podnikání a v tomto okamžiku bude modelovat účes, můžete je také utahovat celou noc.

Aby se malé kadeře vyráběly, vyžadují se tenké kuličky s nejmenším průměrem. Při jejich navíjení je třeba začít na samých špičkách vlasů a snažit se držet se jednoho směru. Současně můžete experimentovat s délkou - pokud natáhnete kolečka až na kořeny, skončíte s hravými spirály po celou délku vlasů a v případě, že budete obalit až uprostřed hlavy nebo mírně vyšší, objeví se zajímavé a vzdušné kadeře. Střední délka vlasů je vhodná pro tento účes. Při použití tepelných válečků je doba opotřebení asi 20 minut, po jejímž odstranění se provádí nanášení lakem, pěnou nebo pěnou. Láskyplné kadeřnice se po celé noci natákají nebo se používají na mokré vlasy, které jsou vysušeny difuzorem a odstraněny po několika hodinách.

Při vytváření kudrlin doma byste se neměli snažit, aby byly příliš grafické, lehké kudrlinky vypadají přirozeněji a ekologičtěji. Pro fixaci je nutné zvolit laky se středním stupněm fixace, protože silná vrstva způsobí, že účes bude těžší a kudrlinky rychle ztratí svůj tvar.

Malé kudrlinky: způsoby, tajemství vytváření a ukládání účesů

Se všemi rozmanitými stylingovými účesy a účesy jsou možnosti a styly, které téměř nikdy nevystupují ze stylu. Tato volba je malé kudrlinky, které se nazývají také africké. Umožňují vám vytvořit různé krásné účesy, které dokážou zlepšit vizuální tvar obličeje, dát romantiku, hravost, mládí. Je velmi snadné pečovat o malé kudrlinky a kromě toho jsou pro muže velice atraktivní.

K čemu jsou vhodné?

Můžete si samozřejmě učinit tento styl v kabině, ale nepředstavuje žádné potíže pro domácí.

A existuje mnoho způsobů, v závislosti na struktuře a délce vlasů. Afrokoudri jsou obzvláště v poptávce v teplé sezóně, dělají obraz exotické, svěží a neposlušné.

Nejlepší ze všech těchto stylů je vhodný pro dívky s dlouhými a středními vlasy. Vytvoří dokonce z tenkých až příliš hustých pramenů velkolepou nádhernou hřívu, na závidění jakékoliv krásy. Na krátkých vlasech však často vypadá malá vlna velmi výhodná, stačí najít správnou "houževnatost" zvlnění.

A to je skvělý způsob pro dívky s kudrnatými a neurčitými přirozenými kudrlinami. Stačí stačit takovou sadu a opravit ji, a pak nemusíte mít žádné starosti s účesem po několik dní - kudrlinky budou udržovat dobře upravený a uklizený vzhled až do dalšího šamponu. Stačí experimentovat a zvolit si vlastní vhodný způsob, jak vytvořit malé kudrlinky, a pak můžete bez drahých výletů do salonu vytvořit dokonalý obraz.

Rada Takové kadeře nejsou vhodné pouze pro dívky, které jsou příliš baculaté s velkými rysy, vizuálně rozšiřují rozměry a vytvářejí "míč" obličeje.

Měli byste také vzít v úvahu vaši výšku - dlouhé vlasy s jemnými kudrlinky jsou vhodnější na vysoké štíhlé dívky. Pokud je růst krátký, je žádoucí délka vlasů k lopatkám, jinak by mohutná hlava vlasů mohla zničit miniaturní siluetu.

Krok za krokem

Malá "africká" vlna doma se děje různými způsoby. Záleží na struktuře a délce vlasů, stejně jako na očekávaném účinku. Můžete vytvářet kudrlinky s objemem kořenů a můžete je shromáždit na koruně v ocasu a navíjet ji a rozdělit na malé prameny. Takže pochopíme, jakým způsobem můžete dosáhnout malých kudrlin.

Bude trvat:

 • vlasová pěna;
 • lak různé fixace;
 • gel s účinkem vlhkých vlasů nebo vosku;
 • hřebenová masáž široká;
 • vzácný zubní hřeben;
 • hřebínka s tenkou rukojetí (pro oddělení vlasů na prameny);
 • svorky, rezinochki stealth.

Pro curling, v závislosti na zvolené metodě:

 • kolečko (kulatý malý průměr nebo speciální tryska pro malé kadeře);
 • roli folie pro pečení;
 • cívky s malým průměrem;
 • kus látky asi 40 * 40 cm.

Metoda číslo 1 - pomocí opletení

Jedná se o nejjednodušší perm s vynikajícím efektem.

 1. Čisté mokré vlasy rozdělené na jemné prameny.
 2. Propleteme spoustu těsných prstíků (můžete tkat tenké stuhy), upevněte je pomocí malých elastik.
 3. V případě potřeby posypeme malým lakem nebo jiným postřikem pro styling.
 4. Ponechte přes noc nebo několik hodin (nejméně tři).
 5. Po uplynutí doby pečlivě opláchněte pleteniny a snažte se nepoškrábat vlasy.
 6. Model malých kudrlin pomocí vosku nebo gelu.
 7. Stejný postup lze provést po sběru vlasů v těsném ocasu na koruně. Výsledkem je, že pouze samotné prameny budou objemné, ne od kořenů. Z výsledných pletenců můžete hodit hůlku a zajistit si vlasy neviditelnými vlasy, nechte ji až do rána. Můžete mít klobouk nahoře.

Metoda číslo 2 - použití kroucení

Nyní budeme uvažovat, jak se doma pomocí jemných curlingů vyrábět jemné kudrlinky. Získáte je, pokud použijete kadeřník nebo trysku o malém průměru (až 2,5 cm).

Rada Vyberte nástroj s titanem, turmalínem nebo keramickým povrchem s regulátorem teploty. Jsou to nejbezpečnější vlasy. Která křivka je lepší: s titanem, turmalínem nebo keramickým povrchem najdete na našich webových stránkách.

Curlingové žehličky nebo elektro-kleště jsou různé. Například, "mrkev" nebo kónické curlingové žehličky umožňuje vytvářet kudrlinky bez stékání vlasů ze spodku pramenu.

Jedná se o nejvhodnější zařízení pro začátečníky, zvlnění je snadno uvolněno, nicméně pro krátké vlasy, není to velmi praktické použití, praxe je potřeba. Průměr pro získání malých kudrlin je 1,3-2 cm.

Pokud je kolečko s tryskami, mezi něž by měly být vybrány soupravy, u kterých je pro těsné kadeře dýza malého průměru. Průměr kleští nebo příloh může být:

 • 18-20 mm (výsledkem bude retro kudrnaté vlasy);
 • 13-15 mm - malé kudrlinky připomínající přirozené kudrlinky;
 • 10 mm - tzv. Mávání "malého ďábla", tato instalace je vhodná i pro velmi krátké prameny.

Pracovní příkaz:

 1. Suché čisté vlasy navlhčete prostředkem tepelné ochrany.
 2. Rozdělte vlasy na úseky, upevněte spony tak, aby nedošlo k narušení tvorby kadeř.
 3. Zatlačte prameny jeden po druhém ze zadní části hlavy.
 4. Je nutné vydržet jednu desku v desce po dobu delší než 10 sekund, poté opatrně uvolnit upínací prvek, aby se nástroj vytáhl ven.
 5. Hotové kudrlinky ošetřují lak, česání není nutné.

Metoda číslo 3 - používání žehlení

Jak udělat malé kudrlinky doma žehlení vlasové rovnačky:

 1. Vyčistěte omyté vlasy a hnětete s hnědým hřebenem a masírovým kartáčem.
 2. Oddělte vlasy a upevněte spony.
 3. Vyberte tenký pramen. Odtáhněte od kořenů pár centimetrů a položte železo na prameny.
 4. Otáčejte zařízení tak, aby drželo celý konec. Příliš těžké stlačování nástroje nemůže, jinak by nemusel fungovat stejnoměrný zvlnění.
 5. Dále je takto zpracována celá hlava vlasů.
 6. Připravené kadeřnice mohou být mírně rozděleny prsty, hřeben by neměl být používán, protože kudrlinky mohou kvést a malá vlna nebude fungovat.
 7. Můžete použít vlnitou trysku, která má nejvíce konvexní úlevu, výsledkem bude malá vlna. Každý pramen je stlačen fragmenty pro stejný časový interval po celé délce.
 8. Hotové kudrlinky posypané lakem.

Metoda číslo 4 - použití fólie

Jak vítat jemné prameny pomocí fólie:

 1. Připravte fólii (řezané na pásy o šířce 2,5-3 cm, délce na vlasy)
 2. Rozdělte vlhké vlasy na úzké prameny a obalte je v pásu fólie.
 3. Nyní každý pruh harmonika, dělat zatáčky tak často, jak je to možné.
 4. Dokončené akordeony jsou upevněny sponami, stealth nebo jinými vhodnými vlasy.
 5. Ponechte jej asi 3 hodiny, v každém případě musíte počkat, dokud nejsou prameny suché.
 6. Fólie je pečlivě odstraněna a účes je tvořen ručně bez použití hřebene.
 7. Fixační lak.

Metoda číslo 5 - pomocí utěrek

Takzvaná metoda "babičky" je dnes v poptávce díky své dostupnosti, jednoduchosti a dobrému účinku.

 1. Tkaniny na vaření (řezáme kus látky do úzkých pásů o délce nejméně 6 cm).
 2. Na obrobku otáčíme mokrými tenkými prameny, stejně jako pomocí koleček, od konců až po kořeny. Pokud je to potřeba, můžete předem zpracovat styling agent.
 3. Nakonec položíme hadry na uzly tak, aby kudrlinky nekvetou.
 4. Sušíme přirozenou cestou nebo vysoušečem vlasů.
 5. Opatrně odtrhněte hadry nebo je narežte, odklopte hotové kadeře.
 6. Vytvoříme účes a v případě potřeby fixujeme kudrlinky s lakem.

Metoda číslo 6 - pomocí koleček

Jedná se o jednu z nejjednodušších a ne časově náročných možností.

 1. Nejmenší kolečka na kolečkách nebo na cívce se přebalují.
 2. Vlasy jsou rozděleny do sektorů a bodnuty svorkami.
 3. Dále mokré vlasy vítr obvyklým způsobem, snaží se odolat jednomu směru.
 4. Pokud budete potřebovat hromadné kořeny a kucheryashki po celé délce, pak musíte podvádět kořeny. Není-li hlasitost v kořenech potřeba, pak můžete vytvořit zábal, který odkládá požadovanou vzdálenost od pokožky hlavy. Druhá možnost je možná pro dlouhé a střední vlasy.
 5. Ponechte obal přes noc nebo suchý s vysoušečem vlasů s difuzorem a inkubujte 2-3 hodiny.
 6. Při použití tepelných válečků je doba expozice přibližně půl hodiny nebo dokud nejsou úplně ochlazeny a suché.
 7. Následuje styling pomocí jakéhokoli vhodného prostředku (pěna, sprej, lak, pěna).

Metoda číslo 7 - pomocí čepů

Malé kudrliny v Afrostyle mohou být vytvořeny pomocí běžných čepů:

 1. Vlhké vlasy navlhčete vhodným fixačním prostředkem.
 2. Rozdělte vlasy na jemné prameny.
 3. Každé vlákno je "navlečeno" na čep v cikcakém módě. (Čím menší je kadeř, tím tenčí jsou prameny.)
 4. Nahoře je lepší nosit klobouk a nechat obal přes noc.
 5. V dopoledních hodinách jsou vlasy vytahovány a získávají se volumetrické malé kudrlinky v afrostyle.

Rada Pokud budete chtít, účinek mokrých vlasů může být vytvořen pomocí gelu nebo pěny.

Existuje mnoho metod pro vytváření malých kudrlin, můžete si vybrat to nejlepší pro sebe jen experimentováním a dodržováním jednoduchých pravidel:

 • krása kadeřiny je velmi závislá na stejné tloušťce zkroucených pramenů;
 • je nutné natáčet kudrlinky pevně tak, aby v hotové podobě nezůstaly nešikovné;
 • embosované kudrlinky se nekompletují, jinak se dostanete nádherné vlny.

Závěrem zůstává pouze poradit, abyste nezapomněli na zdraví vašich vlasů a nepoužívali příliš často metody horkých stylingů (curlingové žehličky, žehličky, vysoušeče vlasů, difuzory), aby bylo nutné zajistit tepelnou ochranu. Můžete střídat způsoby, jak podvádět nebo prostě diverzifikovat vlasy a stylování střídající se romantické kadeře a rovné vlasy.

Jak rychle udělat kudrlinky - 11 nejlepších způsobů s fotografiemi a videem

Kudrnaté na vrcholu módy za všech okolností: okouzlující hollywoodské vlny, koketní Barbie kudrlinky nebo stylový nepořádek, jako je Shakira nebo Julia Robertsová.

Existuje mnoho způsobů, jak udělat kudrliny doma bez služeb profesionálních stylistů a kadeřníků. Teď se na ně podíváme blíže.

Jak vyrobit vlny na dlouhých a středních vlasech

Africké kadeře

Hair style v latinskoamerickém popu diva vypadá dobře na dlouhých a středních vlasech. To je jeden ze způsobů, jak dát svým vlasům vizuální objem a bude vhodné podívat se na procházku v parku a v době publikace.

Budeme potřebovat:

 • Vlhké vlasy;
 • Dobrý široký elastický pás;
 • Několik tenkých stužek na vlasy;
 • Sprchový kryt.

Pokyny krok za krokem (snadný způsob):

 1. Umyjte si hlavu před spaním - je to nutné pro curling.
 2. Sbírejte kudrlinky v těsném copu na koruně a rozdělte je do několika částí. Menší prameny - menší kudrlinky vystupují.
 3. Poté, co uděláte na své hlavě špičku pigtailů, do ní přitisknete stužky.
 4. Zajistěte stealth dobře a vložte uzávěr.
 5. V dopoledních hodinách si odpočiňte, sprejový lak nebo pěnu. Vychutnejte si efekt!

Tento účes může být také komplikován pomocí c pěny. Mimochodem, díky jejímu účesu trvá mnohem déle.

Pokyny krok za krokem (složitějším způsobem):

 1. Umyjte vlasy a vlhké vlasy nějakým fixačním prostředkem.
 2. Vezmete mnoho, mnoho vlasů a začněte s nimi navíjet vlasy cikcaky. Celé tajemství spočívá v tom, že musíte mít co nejméně pramenů, pak se dostanete do afrického stylu.
 3. Po dokončení této akce si položte klobouk a jděte do postele.
 4. V dopoledních hodinách odvíjejte kudrlinky. Máme stylový účes s malými objemnými kudrlinky.
 5. Vytvořte efekt mokré pěny. Můžete dobít srdce!

Co by se mělo stát na konci, viz níže na fotografii.

Nabízíme vám také galerii se 5 video tutoriály o tom, jak větrně zvlnit africké kadeře různými způsoby.

Hollywoodské kudrlinky

Hollywoodské kudrlinky - to je další verze zvlněných kudrlin pro střední a dlouhé vlasy. Takový Kuafyur je tvořen velkými kuličkami o průměru nejméně čtyři centimetry. Můžete použít láskyplné nebo tepelné natáčky. Při použití druhých je velké kadeře mnohem rychlejší a delší.

Pokyny krok za krokem:

 1. Na vlasy, od špiček, na větrné válečky. Snažíme se držet v jednom směru. Můžete experimentovat s délkou zábalu - ne nutně navinutými kudrlinky na kořeny, vzduchové kadeře vypadají ještě zajímavější než vlasy podobné spirále po celé délce.
 2. Pokud používáte vyhřívané vlasy, počkejte 20 minut, odstraňte, nanášejte lak, pěnu nebo pěnu;
 3. Pokud jsme použili jemné, pak jdeme spát a děláme to samé ráno, jako po termálních, nebo je usušíme difuzorem a po několika hodinách ho odstraníme.

Ale jaká krása by měla být nakonec - na fotografii níže.

Jak vytvořit spirálovité kadeře rovnání (železo) a curling iron

Dalším běžným stylem vytváření večerního účesu pro dlouhé nebo střední kudrlinky je vlna vývrtku, pojmenovaná podle tvaru spirálových kadeří. Existuje několik způsobů, jak tuto krásu udělat sami: můžete použít žehličku na vlasy, můžete se uchýlit ke speciálním spirálovým peřím nebo zkusit ji navíjet na kadeře.

S plochým žehlikem (jinak, rovnačka), můžete nejen vyrovnat vlasy, ale také přidat objem z kořenů nebo vytvořit kudrnaté cuties. Je velmi výhodné, že tato metoda funguje i po vyrovnání keratinu a velmi strukturálně neškodí strukturu pomocí speciálních prostředků.

Instrukce (a používání žehlení):

 • Vezměte jeden prvek střední tloušťky a začněte jej zpracovávat železem.
 • Hlavní věcí je změna směru pohybu, dva centimetry doprava, dva vlevo, tak dostanete šikovnou "vývrtku-spirála".
 • Nebo si vezmeme vlákno a vítáme to velmi dobře na žehličce, zatímco během akce musíme vynaložit určité úsilí, aby kudrlinky nemohly spadnout jen z železa. Opatrně natáhněte celý prvek, čímž jej vyjmete ze zařízení.

Tak krásné přírodní kudrlinky na koncích vlasů vypadají jako na fotografii níže.

Pigtaily a kudrnaté kadeře

Vlhké vlasy jen splétají do opletení. Po těchto manipulacích nechte kudrlinky, dokud nevysuší. To je dobrý účes pro každý den doma. Pokud uděláte spoustu malých copánků, získáte velké množství malých hromů a dvě velké prošitky se stanou vynikajícím základem pro tvorbu těžkých kadeř.

Před použitím tepelných metod curlingu je třeba zpevnit vlasy, protože vysoká teplota pracovního povrchu zařízení poškozuje strukturu vlasů a dehydratuje.

Kadeří na nezbedných vlasech

Dívky s kudrnatými vlasy po celou dobu vyžadovaly styling, splétaly je, nebo účes nedbalé a rozcuchané. K vyřešení tohoto problému existuje několik způsobů:

 1. Dlouhé vlasy jsou mnohem jednodušší a více variant účesů. Je nutné urychlit růst vlasů, pak se nepravidelné malé vlny přeměňují na stylový účes.
 2. Střihujte správně, nesnažte se úplně zarovnat nebo zvlnit kudrlinky, ale zdůrazněte přirozenou opovržlivost účesu. V noci stačí dát kapku pěny na mokré vlasy a jít do postele, nemusíte jej hrát ráno, ale fixovat vlasy rukama, můžete ji přidat s vlasy nebo obruč. Jsou získány dobré chaotické kudrlinky, známé jako "kudrlinky z postele".

Jak vyrobit kadeře pro krátké vlasy

Malé kudrlinky na cívkách

Dokonce i naše matky kudrnaté vlasy před datem. Pravděpodobně - to je nejlevnější metoda pro dívky s krátkými a středními kudrlinami, protože dlouhé vlasy se jednoduše nemohou zkrousit pod svou vlastní váhu.

Pokyny krok za krokem:

 1. Vyčistěte vlhký vlasový hřeb nebo ruce v závislosti na požadovaném výsledku.
 2. Použijte některé stylingové produkty (pěna, gel, sprej).
 3. Začínáme se točit ze zadní části hlavy do kudrlin, krásně rozložených po celé délce.
 4. Vlasy lze vysušit vysoušečem vlasů nebo přirozeným způsobem. Hotovo!

A tady je konečný výsledek:

Zmáčkneme kudrlinky

Jedná se o vynikající univerzální účes pro dívky s krátkým, středně dlouhým a dlouhým vlasem, kteří nejsou zvyklí strávit mnoho hodin denně na rovnání vlasů, stylingu nebo opletu.

Budeme potřebovat:

 • potravinářská fólie;
 • železo;
 • hřeben;
 • uzamykací prostředky;
 • vlasy

Zrcadlovými kudrlinami se střídáme podle pokynů:

 1. Určete požadovanou velikost spirál.
 2. Pásky požadované tloušťky jsou zabaleny do fólie.
 3. Teď usměrňujeme usměrňovač a úhledně rozdělujeme kudrlinky na desku ve tvaru cikcaku.
 4. Stiskneme horní část a chvíli počkáme, v některých případech - dvěma.
 5. Odstraňte fólii, narovnejte vlasy a výsledné perfektní cikcaky.

Nabízíme krok za krokem pokyny pro fotografování navíjení cikcaků s fólií a usměrňovačem:

Další možnosti výsledků:

Prostředky k vytvoření kudrlin

Curlingová žehlička

Druhá známá cesta ke zvlnění kudrlin je pomocí curlingu. Díky tomu můžete rychle vytvořit kudrnaté vlasy různých tvarů. Za tímto účelem:

 1. Zahřejte kadeřník
 2. Snažíme se, aby přítlačky příliš těžké, jsme se naklonit.
 3. Držte se od 30 sekund do minuty, v závislosti na tloušťce pramenů a stavu vlasů.
 4. Je velmi výhodné, že v případě nevhodného mávání můžete vlasy vyrovnat rovnačkou a napravit vše, aniž byste museli věnovat mnoho času a úsilí.

Další informace o tom, jak to udělat ve videu níže.

Usměrňovač (železo)

Nejpopulárnější a nejmodernější způsob, jak udělat kudrlinky, je použít rovnání. Podrobnější informace naleznete v následujícím videu:

Běžná žvýkačka

Trendem této sezóny je neformální účes. K dosažení tohoto efektu je velmi snadné používání pravidelného pryžového pásku. Zvlhčujte vlasy a otočte je do svazku, fixujte ho elastickým páskem a počkejte na jeho vyschnutí. Tímto způsobem se vytvářejí ideální nedbalé vlny na vlasy, fixují se lakem.

Spirálové kolečka

Nedávno na regálech mnoha obchodů se objevily soubory koleček neobvyklého tvaru spirály. Sada obsahuje speciální hák, který vybírá jednotlivé pásky. Vlhký vlas hřeben a rozložit na kadeře požadované tloušťky, je lepší, aby nebyly příliš silné. S hákem zvedneme prameny a navíjíme kuličky na spirále, necháme ji uschnout. Výsledkem je velmi úhledná a krásná spirálovitá cívka.

Foto - Kudrlinky se spirálovými kolečky

Užitečné tipy

V tom není nic těžkého, stačí se řídit našimi radami a doporučeními:

 1. Pokud účes vyžaduje spánek s mokrou hlavou - musíte nosit plavecký kryt, jinak by mohly být poškozeny tenké vlasy;
 2. Nejlépe použijte pěnu na vlhké vlasy před kroucením. Můžete také rozstřikovat malé množství laku před použitím kroucení nebo žehlení.
 3. Při vytváření stylových vertikálních kadeřů s kolečky se pokuste zakončit točivost, co nejblíže kořenu; Kadeřavé vlasy s curlingem
 4. Na vlasy poškozené, nadzvednuté, kadeře vypadají ladně a náhodně, kudrlinky je třeba navlhčit maskami, zvláště při použití chemických (biowave) nebo fyzikálních (horké curling) metod.
 5. Po dlouhou dobu se kudrlinky mohou vyrábět pouze za pomoci speciálního mávání v salonu, ale výrazně kazí vlasy.
 6. Pokud plánujete chemický nebo biologický zákrok, předtím, než uděláte kadeře, musíte začít používat vitamíny pro vlasy, protože po těchto postupech vlasy výrazně mění svou strukturu, oslabuje a může dokonce začít vypadávat. Připravte své tělo na stres. Ještě více na zdravých, trvanlivých a energizovaných zámcích, kudrliny vydrží mnohem déle.

Naučte se vytvářet kudrlinky

Legrační malé kudrlinky vypadají skvěle na prameny jakékoliv délky. Dívka s krátkým účesem se přemění na zlodějského teenagera a husté kudrlinky pod rameny se rozpadnou v luxusních kaskádách. Věda o permu není tak složitá, jak se to může zdát na první pohled, a každá žena může samostatně udělat obrovský účes, pokud poslouchá několik tipů.

Jak udělat krásné kudrnaté vlasy: obecná doporučení

Curlové kadeře by měly začínat od špiček s jakoukoliv metodou kroužení. Pásky mají stejnou tloušťku, jinak by účes byl nedbalý. Curl se kývají s největší možnou hustotou.

Pokud dokončená permina vypadá špatně kvůli špatně zkrouceným špičkám, můžete tuto vadu napravit tak, že na ni použijete nějaký fixační vosk a pomocí malého prstu zkroutí vlasy.

Také stojí za to zvážit, že hotový perm nemůže být česán, bude to rušit účes. V současné době existuje mnoho způsobů, jak vytvořit malé kudrlinky.

V domácnosti to bude vyžadovat určitý soubor nástrojů a kosmetiky:

 • kulatý tenký kadeřník s požadovanou tryskou;
 • hřeben se vzácnými dlouhými zuby;
 • masážní štětec;
 • tenké cívky;
 • svorky, stealth, knoflíky, pryžové pásky;
 • kulinářská fólie;
 • tkanina 30x30 cm;
 • vlasová pěna;
 • lak střední fixace.

Než začnete curling, musíte si umýt vlasy. Balzám se nanese na vlhké prameny od středu délky až po špičky. Poté je třeba kudrlinky pokrýt ručníkem a zpracovat pěnou a pečlivě ji rozložit po celé délce pomocí hřebene se vzácnými zuby. Teprve pak můžete začít proces, jak vytvořit kudrlinky.

5 způsobů, jak vytvořit malé kudrlinky

Samozřejmě se můžete uchýlit k nejjednodušší cestě - rozdělit celou hromadu na tenké prameny a přitisknout si mokré vlasy na noc v pečlivých pigtailech. Hlavním úkolem je provést postup včas, aby během spánku mohly prameny úplně vyschnout.

Tato metoda však vždy neposkytuje dobrý výsledek. Žena, která spí neklidně, jistě roztrhne pigtaily a její účes bude vypadat nepřesně. Navíc je problematické splétání pigmentů, pokud jsou kadeře zkráceny.

Dokonce i když to dívka dokáže, namísto špinavých kudrlin na hlavě na hlavě se může vytvořit míč ve stylu Angela Davisové. Proto je způsob, jak si v noci vytvářet kudrlinky, lepší je nechat babičky a pokusit se zvládnout základy kadeřnictví.

Způsob, jak vytvářet kudrliny pomocí curlingu:

 • Začněte kadeřník by měl být ze zadní části hlavy, takže musíte použít dvě zrcadla, z nichž jedna je nastavena před vámi a druhá za sebou;
 • Při oddělování pramenu je jeho hrot upnut na deskách a je navíjen na kořeny po celé délce topného tělesa;
 • Pokud chcete získat spirálovité kudrlinky, je kolečko směrováno kolmo, dolů za rukojetí. Pokud potřebujete běžné kudrlinky, je třeba, aby kadeřované prameny držely vodorovně kroucení;
 • Nedoporučuje se vlasy zahřívat déle než 10 sekund, aby nedošlo k jejich nadměrnému osušení. Dokončené zakřivení musí zůstat samo o sobě, dokud zvlnění nebude ochlazovat a upevněno;
 • Stejně tak zkroutí celou masu vlasů. Dokončené kudrlinky stříkají lak a potřásají hlavami. Hřebenové kudrlinky nestojí za to.

Často nemůžete používat curlingové žehličky, protože teplo ničí keratinovou vrstvu, což způsobuje roztržení vlasů a stárnutí.

Způsob, jak udělat kudrlinky se železem:

 • Chcete-li vytvořit kudrlinky, použijte speciální konvexní trysku "zvlnění", abyste získali imitaci vlny a hladkou úpravu pro malé vlny;
 • Pramínky jsou pečlivě česány s masážním kartáčem a začínají se stylovat od oblasti na zádech;
 • Tenké kudrlinky jsou střídavě odděleny od hromady vlasů a jejich hroty jsou upnuty žehlícími deskami. Po započítání až 3 je nástroj posunut vyšší, snaží se neprojít;
 • Nakrájejte kadeře do železa. Po čekání na ochlazování pramenů postříkají vlasy lakem, aniž by si je vyřezali.

Stejně jako u curlingového železa se často nedoporučuje používat žehličku. Výjimkou jsou modely s keramickým, ionokeramickým nebo turmalínovým lakem.

Jak vytvořit kudrlinky s fólií:

 • Potravinovou fólii je třeba rozřezat na pásy o šířce nepřesahující 3 cm a délce rovnající se délce kadeří;
 • Rozdělte vlasy na menší prameny, každá z nich zabalená do fólie, získáte originální kovové "dredy";
 • Každá vlákna zabalená ve fólii musí být složena ve formě harmoniky s malými schody a zajištěna neviditelnou nebo sponou;
 • Sušené prameny jsou z fólie zbaveny, ručně a sprejovým lakem.

Výsledkem by měly být krásné kudrlinky.

Způsob provádění kudrlin na krátké vlasy

 • Curling na krátké vlasy pomocí tenkých kadeřníků je obtížné, ale možné. Celý objem vlasů je rozdělen na tenké prameny;
 • Pásky jsou zkroucené na kolečkách, které jsou vybaveny upevňovacími prvky s háčky a smyčkami nebo cívky;
 • Twisted vlhké vlasy jsou vysušeny s vysoušečem vlasů a pečlivě odstraněny vlasy natáčky, snaží se neochvějovat prameny;
 • Gel je aplikován na kudrlinky s hroty prstů, navíc dává směr a tvar zámkům.

Kudrlinky mohou být vyrobeny rychle, namísto kroucení a cívek pomocí pěnové pryže nebo silikonového analogu, přičemž zvláštní pozornost je věnována špičkám pramenů.

Jeden ze starých způsobů, jak vyrobit kudrnaté vlasy je nahradit moderní nástroje a vlasy pečicí s obyčejnou látkou:

 • Tkanina je řezaná pruhem o délce asi 5 cm. Doporučuje se používat látku, která se nerozpadne, jinak bude účes "ozdoben" řezanými nitěmi, což z něj nebude přitažlivá;
 • Pruhy tkaniny se používají místo kadeřníků, zkroucují tenké prameny od špiček ke kořenům a pevně vázou hadry na luk;
 • Sušené vlasy bez improvizovaných cívek. Kudrlinky jsou získány, téměř nerozlišitelné od přírodních.

Takový okraj zůstává dobře bez dodatečné fixace. Při mokrém nebo větrném počasí je však lepší posypat vlasy lakem.

Když víte, jak se kudrlinky rychle vyrábějí, můžete ve všední dny vypadat skvěle. Je zřejmé, že žena, spokojená s vlastním vzhledem, vyzařuje moře pozitivní. Proto stojí za to věnovat nějaký čas svému účesu, zdůrazňujícím dokonalost.

Jak udělat malé kudrlinky?

Kudrnaté vlasy jsou vždy krásné! Není náhodou, že kudrlinky se staly synonymem luxusu a přitažlivosti. Různé možné tvary a velikosti kadeří vám umožní ukázat fantazii a zdůraznit individualitu každého účesu. Ale pokud chcete opravdu vystupovat na pozadí kudrnatých krás - uděláte malé kudrlinky. Takové špinavé kadeře dodávají vlasům extra objem a celý obraz - neuvěřitelná přitažlivost a svěžest.

Za příkladem nebudete muset jít daleko: pamatujte si alespoň ohromující Julii Robertsovou nebo sladkou hrdinku dotyčného filmu Curly Sue. Oni dělali Cutie není jen dekorace, ale také závisti mnoha dívek po celém světě. Navrhujeme, abyste neměli závidění, ale naučíte se, jak sami dělat malé kudrlinky.

Co a jak vítat malé kudrlinky
Profesionální kadeřníci tvoří jemné kudrlinky s několika různými technologiemi. K tomu mají k dispozici speciální nástroje a přípravky, které vám umožňují vytvořit krátkodobý efekt i dlouhou vlnu. Pro dlouhodobý efekt, který nevyžaduje denní aktualizace, je lepší kontaktovat salon krásy. Ale za jeden den můžete doma udělat malé kudrlinky. K tomu budete potřebovat trpělivost, přesnost a sadu stylingových nástrojů:

 • vlasová pěna;
 • gel, který umožňuje dosáhnout účinků "vlhkých vlasů";
 • lak středně elastická fixace;
 • kulaté kolečko malého průměru nebo vhodná tryska pro curling;
 • tenké cívky;
 • roli vařicí fólie;
 • klapka tkaniny asi 30 x 30 cm;
 • hřeben s dlouhými řídkými zuby;
 • masážní široký kartáč na vlasy;
 • neviditelné, spony, malé vlasy.
Malé kadeře mají významnou výhodu oproti jiným kadeřím: mohou být vyrobeny na vlasy téměř jakékoliv délky, s výjimkou velmi krátkých "chlapeckých" účesů. Zvyšují množství vlasů a zkracují prameny díky množství a tvaru. Proto je optimální čas pro takový styling - horké léto, kdy prameny na vlasech nebudou rozdrtit čepice a nespadnou na ramena a zpět. Můžete však začít trénovat kdykoliv během roku, protože takové kudrlinky neztrácejí svou relevanci a vypadají lépe, tím více zkušeností máte při vytváření.

Způsoby vytváření malých kudrlin
Malé vlasy navíjení doma umožňuje několik různých možností. Konečná volba závisí na délce vlasů, dostupnosti nástrojů, kosmetice a jen vaší touze. Ale v každém případě bude třeba vlasy připravovat na perm a styling. Ve většině případů je prostě důkladně umyjte a balzám od středně dlouhé až po špičky. Pak mokré vlasy s ručníkem a naneste na vlhké prameny malé množství pěny a rovnoměrně je rozšiřte o vzácný hřeben. Bezprostředně poté, dokud nejsou vlasy zcela suché, začněte vytvářet kudrlinky pomocí jedné z těchto metod:

 1. Nejjednodušší je udělat malé kudrlinky na dlouhých vlasech a s náležitou péčí z vaší strany, nikdo z vás kolem vás by dokonce nechtěl hádat, že jste použili tuto jednoduchou metodu. Rozdělte vlasy na tenké prameny - čím více budou, tím lepší výsledek bude. Opláchněte každý prvek do těsného pigtailu. To lze provést večer před spaním nebo ráno v den volna - hlavní věcí je, že je dostatek času a vlasy jsou zcela suché. Poté je třeba pečlivě odlepit suché opletky a pokusit se nepletnout prameny. Použijte ruce, abyste získali požadovanou pozici a opravte je lakem.
 2. Malé kadeře na krátké vlasy jsou nejtěžší. Důkladně rozdělujte vlasy na tenké prameny. Potom obalte každý pramen na minimálním průměru koleček. Upevnění krátkých vlasů na kolečkách není snadné, zkuste tedy získat cívku a suchý zip. Jejich design vám umožní udržet i na velmi krátkých vlasech - pokud je jejich délka dostačující k tomu, aby obal kolem obruby zabalil. Po stočení všech pramenů by mokré vlasy měly být zcela vysušeny vysoušečem vlasů nebo počkat, dokud se nezasychají. Pečlivě vyjměte kolečka, ani nejsou nafouknuty kordy ve tvaru suchého zipu. Aplikujte stylingový gel s končeky prstů a rozdělte je mezi vlasy a současně jim dáte správný směr a tvar.
 3. Malé kudrlinky, používající curling, byly jednoduché a poměrně rychle. Ale tuto metodu nezneužívejte, stejně jako použití jakéhokoli jiného horkého zařízení pro pokládku. Spusťte zvlnění ze zadní části hlavy, se zády k zrcadlu a umístěte druhé zrcadlo naproti tomu, abyste viděli své působení v odrazu. Oddělte jednotlivé prameny a přitiskněte konce vlasů deskami kroucení. Šroubujte celou délku pramene na kořeny na topném tělese. Můžete vytvořit běžné kudrlinky nebo spirály. V prvním případě držte curling železa vodorovně, ve druhém - přímý kolmo s rukojetí dolů. Držte vlasy na kadeře po dobu delší než 10 sekund, pak ji protáhněte a uvolněte zvlnění. Snažte se nedotýkat jen zkroucené vlasy, dokud se ochladí a kudrlinky nebudou zamknout. Stejným způsobem zakřivte všechny vlasy. Poté naneste lak a protřepejte hlavu tak, aby se kudrnaté nitky přirozeně nacházely na hlavě, ale nehroužte si vlasy.
 4. Malé kudrlinky s kuličkami malého průměru budou vyžadovat více času, ale méně poškození vlasů. Podle vašeho výběru existují spirálovité a obyčejné cívky, které tvoří kudrlinky jedné či druhé formy. Kromě toho velmi pohodlná volba - měkké tenké vlasové kadeřníky vyrobené z pěnové pryže nebo silikonu, které nebudou zasahovat do vás ve snu, pokud je opravíte v noci. Ať už si vyberete jakýkoliv typ kolečka, bude jejich použití téměř stejné: větrné jednotlivé tenké prameny od špiček ke kořenům. Přesuňte se od horní části hlavy k chrámům a snažte se co nejvíce natáhnout pramen na kadeřnicích, aby se pohodlně zasunuly do hlavy. Zvláštní pozornost věnujte koncem vlasů, takže po uvolnění kadeřníků vytvářejí čisté kadeře. Když se všechny vlasy nacházejí na kolečkách, osušte je vysoušečem vlasů, počkejte na samouzání nebo jděte do postele. Následujícího rána pečlivě vyjměte cívky a bez prstů vlasů jim dáte požadovaný tvar a objem. Fixujte lak.
 5. Malé kadeře s žehlení jsou vyrobeny se speciální tryskou zvanou "flétna". Použijte nejvíce konvexní modifikaci, abyste vytvořili imitující zvlnění vlasů nebo jemnější verzi, aby vlasy měly jemnou vlnitost. V každém případě začněte zpracovávat vlasy z krku. Nejprve si vlasy štětte kartáčem a pak oddělíte od celkové hmotnosti jedním plochým pramenem a vytlačte jeho konce mezi desky pomocí žehlicí trysky. Počkejte na tři a přemístěte žehličku na plochu stejného pramene o krok výš. V tomto případě bude šířka topných těles považována za krok - to znamená, že mezi zvlněnými úseky by neměly být žádné mezery. Takto tvoří reliéf po celé délce každého pramene, až po kořeny. Počkejte, až se vlas zcela ochladí a rozstříkejte je lakem. Když je lak suchý, protřepte hlavu, aby vaše vlasy přirozenou pozici.
 6. Malé kudrlinky s fólií jsou cikcak a nevyžadují mnohem větší úsilí, než curling na kolečkách. Okamžitě připravte nářadí: řezte fólii na pásy o šířce asi 3 cm a délce, která se shoduje s délkou vlasů. Rozdělte vlasy na úzké prameny a obalte je fólií. Měli byste dostat nějaký kovový "dreadlocks". Nyní sklopte každý prvek v harmonikové fólii a snažte se učinit kroky co nejmenší. Zabezpečené stealth nebo jiné ploché klipy. Počkejte 2-3 hodiny, než se vlasy vyschnou pod fólií a opatrně odstraňte fólii. Rozložte výsledné kudrlinky rukama a opravte je lakem.
 7. Malé kudrlinky s látkami byly vyrobeny našimi babičkami, ale tato metoda neztratila význam kvůli její účinnosti a dostupnosti. Budete potřebovat spoustu tenkých kusů, ne méně než 5 cm. Na nich, jako na kolečkách, vítr tenké prameny od špiček až po kořeny vlasů. Přiložte hadry do uzlů, aby se vlasy neposunuly. Vysušte zkroucené prameny pomocí vysoušeče vlasů nebo přirozenou cestou a poté roztáhněte nebo pečlivě odřízněte látku. Vlasy spadnou na ramena s velmi přirozenými kudrlinami. Nemusíte je opravovat lakem, ale můžete to udělat, pokud je vlhké počasí mimo okno nebo pokud chcete prodloužit účinek curlingu déle.
Tajemství pokládky malých kudrlin
Malé kudrlinky jsou také dobré, protože jsou vhodné nejen ve večerním obrazu s elegantními šaty, ale také v každodenních situacích. Například v neděli můžete udělat takové permutek, chodit s ním po celý den a v pondělí ráno shromažďovat vlasy v copu na koruně a jít do práce. Jemně zraněné volné konce nebudou vypadat vzdorně. Ale aby vaše kadeře "žila" až do pondělí nebo alespoň do večera volna, nezapomeňte dodržovat tato pravidla pro manipulaci s kudrlinami:
 1. Vždy se začněte otáčet pramenem od konců, pohybující se až ke kořenům. To platí pro všechny způsoby curlingu: curling, curlers a jakýkoli jiný odpad, jako jsou hadry.
 2. Oddělte vlasy na prameny přísně stejného tloušťky, takže dokončená zvlnění nevypadá špatně.
 3. Twist pramínky co nejvíce, jinak dokončené kudrlinky budou držet v různých směrech.
 4. Pokud jsou konce vlasů nepatrně zkroucené, aplikujte na ně malé množství fixačního vosku a otočte na malý prst, abyste získali zaoblený tvar.
 5. Nikdy nekombinujte zkroucené vlasy, pokud chcete zachovat úlevu kudrlin. Pokud si přejete, můžete udělat opačnou situaci: házet vlasy po curlingu, abyste získali jednotný objem po celé délce nebo od středu po konce. Tento druh stylingu a la "po trvalém mávání" byl populární v osmdesátých letech a stále je vidět na čele módní návrháře Sony Rykielové.
Jak můžete vidět, existuje mnoho způsobů, jak udělat malé kudrlinky doma: curlingové žehličky, kadeřníky, žehličky a dokonce i metody babičky. Jako alternativní způsob curlingu můžete dokonce použít vysoušeč vlasů s tryskou difuzoru. Ale fascinované transformací jejich vlastního vzhledu, nezapomeňte na zdraví vlasů. Nepoužívejte horké stylingové zařízení více než jednou za týden a vždy používejte pěnu nebo sprej předem k ochraně vlasů před přehřátím. V extrémních případech střídat výše popsané metody curlingu tak, aby vlasy měly čas na odpočinek od monotónního nárazu. A pamatujte si, že krása je v přirozenosti a rozmanitosti. Vytvořte malé kudrlinky v náladě nebo při vhodné příležitosti, aby zůstaly ozdobou, a nestaly se tak rutinou.

4 způsoby, jak si udělat doma kudrnaté vlasy - podívejte se na své vlastní!

Silné vlnité vlasy obdivují nejen opačný sex. Mnozí z nás jsou připraveni dát dobře, ne-li všem, pak hodně najít takové pěkné, čisté a atraktivní kudrlinky. Ale vlasy často "neposlouchají" a položí se s tak obtížemi, jen se po několika hodinách vyrovnají. Nemyslete si však, že se můžete vyrovnat s úkolem, jak udělat krásné kudrlinky pouze v salonu. Existuje několik způsobů, jak vytvořit perfektní účes doma. A to vám pomůže znát prostředky.

Prostředky k vytvoření atraktivních kadeř

Chcete-li pochopit, jak udělat kudrnaté vlasy doma, budete pravděpodobně muset vyzkoušet několik nástrojů a vybrat ty správné. Mohou se střídat, určují nejlepší možnost pro konkrétní "životní podmínky" a závisí na stavu vlasů.

Curlingová žehlička

Expresní způsob, jak vytvořit požadovaný obrázek. Ohřívá vlasy a zvlhčuje je. Může být tlustší nebo tenčí, což se odráží ve velikosti kudrlin. Nemůžete často používat curlingové žehličky, protože oslabuje strukturu vlasů. Nemůžeš ji použít a dámy s křehkými, nezdravými vlasy.

 1. Pro suché vlasy aplikujte sprej na teplo a stylový gel nebo pěnu.
 2. Vezměte pramen, vložte jeho špičku do svorky a naviňte ji na spodní část curlingové žehličky. Čím tenčí je ten pramen, tím výraznější jsou kudrlinky. Začněte s hřbetem hlavy.
 3. Ohřívejte pramen na dobu nejvýše 10 sekund, poté jemně rozpusťte.
 4. Dokončete kadeře posypte sprejem na vlasy, nekompletujte.

Železo

Je to rovnátka, doporučená pro použití pro dívky s kadeřní pod rameny. Žehlení vlasů se podobá práci s curlingem, ale s tím rozdílem, že tento pomáhá vytvářet ostrý malý kadeř a tento nástroj vám "dá" volumetrické, krásné kudrlinky. Než začnete vítat vlasy na žehličce, musí být ošetřeny sprejem nebo lakem na ochranu proti tepelnému záření. Na otázku, jaká je vlasová rovnačka lepší z hlediska vytváření kudrlin, odborníci navrhují úzký, zaoblený tvar.

 1. Ošetřte suché vlasy termosprayem, naneste na ně pěnu nebo gel a okamžitě začněte styling.
 2. Oddělte pramen požadované tloušťky, pevně ji utáhněte na kořen, obklopte žehličku.
 3. Začněte jej jemně vytáhnout. Udělejte to pomalu a bez náhlych pohybů, abyste se vyhnuli ztuhnutí. Budete rychle chápat, jak se kudrnaté vlasy žehnou a budou moci provádět styl bez pomoci.

Kuličky

Jednoduchý a osvědčený nástroj pro navíjení s jemným účinkem. Nemá žádné kontraindikace, kromě těch, které musíte dlouho nosit. Doporučuje se, abyste si vlasy vnořili v noci, aby se do rána dostaly luxusní kudrlinky. Příslušenství různé tloušťky jsou v prodeji. Tenké pomáhá vytvářet malé kudrlinky, tlusté objemné kudrlinky, cívky budou potěšit zvlněné spirály. Pro pohodlný noční spánek je lepší vybrat kolečka z pěnové gumy nebo měkkého polyuretanu.

 1. Umyjte si vlasy a nechte je vyschnout přirozeně.
 2. Když jsou vlasy mírně zašpiněné, začněte otáčet prameny: postupně se od sebe oddělujte, zakryjte závěs na vlasy od špičky ke kořenům a zajistěte ji pružným páskem (nebo jiným fixačním prostředkem).
 3. Čím déle budete nosit kolečka, tím delší bude váš kudrnatý účinek.

4 způsoby, jak vytvořit stylové kudrlinky

Chcete-li vytvořit kadeře různé intenzity, použijte tyto metody, jak udělat kudrliny doma.

Přírodní "vlny"

 1. Na mokré vlasy aplikujte pěnu, lehce si zapamatujte ruce.
 2. Opravte výsledné vlny a osušte vlasy vysoušečem vlasů s difuzorem trysek.

Vertikální kadeře střední intenzity

 1. Vlhké vlasy rozdělené na prameny.
 2. Twist každý pramen do flagelum, zapínání, suchý s fénem.
 3. Chcete-li fixaci, vezměte kadeřnici a projděte ji podél vlajky od shora dolů.

Elastické hollywoodské kadeře

 1. Rozdělte suché vlasy na malé prameny, ošetřete pěnou nebo gelem.
 2. Navlékněte prameny na kuželovou kuličku (bez upnutí) od tlusté strany směrem ke konci.
 3. Ohřívejte pramen na 5-7 sekund a jemně narovnejte.
 4. Vytvořte dodatečnou hlasitost v kořenech, mírně je česněte.

Velké vlny

 1. Umyjte si vlasy a vysušte vlasy.
 2. Válečky s tepelným vlasem o průměru 4 cm, rozdělíme vlasy na prameny a větrujeme na vlasy.
 3. Rozstřikovací lak nebo sprej, držte 10 minut.
 4. Odstraňte vlasy a tvarujte vlasy rukama.

Jak dlouho máte vlasy?

Chcete-li si vybrat, jak vytvořit kudrlinky, musí být založeno na stavu a délce vlasů.

Krátké vlasy kudrlinky

Můžete použít curlingové žehličky a kadeřníky na vlasy (středně velké suché kolečka jsou velmi pohodlné). Také se hodí:

 • Kartáčování (kulatý hřeben) a vysoušeč vlasů. Navlhčete vlasy, aplikujte stylingový výrobek. Oddělí se na prameny a střídavě se omotá na hřeben a vysuší;
 • DIY styling. Použijte pěnu na vlasy a lehce si je pamatujte rukama.

Kudrnaté střední vlasy

Kromě kadeřnic a kadeřníků můžete použít metodu "paprsku":

 1. navlhčit čisté vlasy, hřeben, rozdělit na 5-7 pramenů;
 2. otočte každý prvek do vlajky a přitiskněte ho na hlemýžďovitou hlavu, upevněte jej kolíkem;
 3. posypeme lakem, necháme přes noc;
 4. ráno si odpočiňte a lehce štětte vlasy řídkými zuby.

Dlouhé kudrnaté vlasy

Majitelé dlouhých vlasů, můžete použít metodu "tkát pletení." Je velmi pohodlné a absolutně bezpečné pro vlasy:

 1. rozdělit mokré čisté vlasy na 4-5 kusů a pletené pásy;
 2. nechte je přes noc;
 3. roztáhnou se ráno a dostanou se po celé délce stejnoměrně těžké kudrlinky.

Pro mírný vlnový efekt přitiskněte jeden oplet.

Jak můžete vidět, existuje mnoho způsobů, jak vytvořit doma kudrlinky. Vyberte si z nich nejpohodlnější a každý den se můžete těšit na nádherné kudrlinky!

Pro Více Informací O Suché Vlasy