logo

Spirálovité kolečka: odrůdy a pravidla použití

K dnešnímu dni existuje mnoho způsobů, jak zvlnit vlasy v kudrlích. Kolečka jsou vyrobeny z různých materiálů. Spirála tvarovaná k zahnutí svislých kadeřů. Zpočátku byly vyrobeny z papíru a látky, poté použily dřevěný materiál, nyní existují elektrické možnosti. Zvažte, jak používat tuto metodu curlingu a jak si vybrat spirálu.

Vlastnosti výběru spirálových koleček

Používají se k vytvoření slavnostního účesu a každodenního používání. Pomocí spirál můžete vytvořit malé a velké kudrlinky.

Klasické špirálové kolečka jsou dřevěné tyče s vyřezávaným vzorem ve spirále. Chcete-li získat pramen z vlasů, musíte připevnit dřevěnou hůl na kořen tenkého pramene a navinout ji ve spirále. Tloušťka zvlnění závisí na velikosti spirály. Když chcete udělat nádherný účes, stojí za to, že si vezmete malé kadeřníky a pokud chcete, aby vaše vlasy vypadaly co nejpřirozeněji, měli byste si zvolit velké kadeřníky pro curling.

Při výběru zvažte:

 • V závislosti na délce vlasů stojí za výběr délky kadeřnice: čím delší jsou vlasy, tím větší je velikost cívky v centimetrech.
 • Pro jemné kadeře použijte spirály o délce 1-2 cm a pro velké - od 5 cm.
 • Počet koleček v sadě se může lišit.

Špirálové kolečka jsou měkké a tvrdé. Měkké jsou elastické pásky, zužující se na konci, s takovým hákem připojeným. Pevná forma z plastu, kovu a dřeva. Abychom mohli používat pevné spirály, potřebujeme čas a dovednosti.

Odrůdy a pravidla použití

Různé typy kadeřníků mají různé způsoby kroužení vlasů.

Háčkované kolečka

Tento typ se stal velmi oblíbeným, protože díky němu můžete zakončit elegantní, krásné kudrlinky. Jedná se o pogumovanou pásku, která je zkroucená ve spirále. Při použití jsou velmi jednoduché. Stačí, abyste si vlasy navlhčili pomocí nebo na ně naneste pěnu. Neměly by být příliš vlhké, ale suché záblesky by neměly být. Vezměte malý pramen vlasů a naviňte ho na spirále. Projděte háček uvnitř cívky, uchopte pramen a vytáhněte jej skrz šroubovice.

Funkce koleček s hákem spočívá v tom, že fixují kadeře bez klipů; nazývají se také pásky. Tento typ spirály je velmi měkký, můžete dokonce s nimi spát. Po provedení takových manipulací se všemi prameny můžete vlasy vyschnout sušičem vlasů nebo nechat vyschnout pro sebe. Vaše kudrlinky budou mít spirální vzhled.

Kouzelné kudrlinky

Tuto možnost lze použít i v noci, jsou velmi měkké a pohodlné. Tento typ mávání je neobvyklý, protože prameny by neměly být zkrouceny vertikálně, ale do malé role. Tento druh zobrazení vám umožní udělat kudrliny výraznější a ostřejší. Produkt můžete objednat v Číně, stačí si vybrat počet stužek. Jsou vhodné pro krátké vlasy.

Dřevěná spirála a plast

Používají se zpravidla pro chemické curlingy, ale také se často používají pro každodenní účes, ale bez pomoci nemohou být zkroušeny a spí s nimi je velmi nepříjemné. V lidech se nazývají cívky. Kudrlinky, které vyrábějí, jsou velmi malé a vydrží dlouhou dobu. Princip je stejný: přiložíte přídržku na kudrlinky, vezměte malý pramen a naviňte na spirálu. Jděte s výběrem bobberů se zodpovědností: strom by měl být dobře zpracován tak, aby se vlasy nedotýkaly a neměly by být zmatené. Tento druh mnohem znepokojivější předchozí, ale efektivnější.

Plastové kolečka jsou podobné dřevěným, ale mohou se lišit v fixacích a kvalitě. Jsou vybaveny malým háčkem a fixují zámek na kořeny, což vám umožňuje dobře napravit pramen.

Silné a slabé stránky

Pokud si vyberete, stojí za to, že vážíte všechny výhody a nevýhody. I když v této metodě curlingu existuje mnoho výhod, nejsou nevýhody vyloučeny.

Takže výhody:

 • vytvoření účesu v krátkém čase;
 • pohodlné použití;
 • pokládání trvá dlouho;
 • vlasy nepodléhají žádné škodlivé léčbě;
 • pro každodenní použití.

Nevýhody zahrnují:

 • nelze použít pro příliš dlouhé vlasy;
 • nebude možné zkroucit příliš tlustý pramen;
 • pokud jsou vlasy silné, pak bude jeden svazek spirál malý;
 • na zadní straně hlavy není možné bez pomoci.

Kromě toho by neměly být používány, pokud jsou vaše vlasy křehké, tenké, dělené a těžké. Aby váš účes byl bezvadný, stojí za to zvážit všechny faktory a tipy.

Než si zvolíte způsob kroucení, přečtěte si recenze produktu.

Po dlouhou dobu jsem použila vyhřívané vlasy a všechno se mi líbilo. U některých oslav představovaly spirální dárky, ale po dlouhou dobu se neodvážily zkontrolovat kvalitu a pohodlí. Když se rozhodlo, ukázalo se, že jsou velmi snadno použitelné. Používal jsem je s hákem a ukázalo se to ještě rychleji.

Jak vítat vlasy na pečení s hůlkou, stickies, papilotki, spirály

Existuje několik způsobů, jak zvlhčit vlasy. Pokud to uděláte s kuličkami, získáte krásné kudrlinky bez tepelného poškození. Chcete-li získat očekávaný výsledek, musíte to udělat správně.

Příprava vlasů pro styling

Použití koleček umožňuje vyřešit několik problémů: získat požadovaný tvar a zachránit strukturu vlasů před tepelným stresem. Chcete-li získat pružné kudrlinky s pomocí koleček, trvá méně času, než při použití curlingu.

V průběhu práce je třeba dodržovat několik pravidel:

 • vlasy musí být čisté;
 • musíte je navíjet na mokré vlasy;
 • každý pramen hřebenu a tvar;
 • předběžně ošetřete každý zvlnění pěnou nebo pěnou;

Upevnění postřikovacích sprejů předtím, než se zkroutí vlasy na vlasy, prodlužuje trvanlivost stylingu

 • navíjení pramenů na kolečcích musí být provedeno s námahou;
 • tenké vlasy je lepší vítat na prvky malého průměru;
 • pro těžké tlusté vlasy je lepší nepoužívat velké kolečka.
 • Před použitím prvků je lepší aplikovat stylingové produkty. Umožňují vám učinit vaše vlasy více poslušným a lesklým, aby vystihovali komplexní účes. Tohle je cesta ven, jestliže jsou posunuté v kořenech.

  Pro upevnění kudrlin můžete použít:

  S nářadím se nástroje používají při ohřátí vlasů na horkých kadeřích - díky zahřátí výrobků se zahřívají i kadeřnice. Při použití nízkokvalitních chemikálií se struktura vlasů může zhoršit, což způsobuje křehkost a ztrátu.

  Navlhčení pramenů může být prováděno stříkací pistolí nebo po umytí je vyschnout přirozeným způsobem do mírně vlhkého stavu.

  V době konsolidace zvlnění je nutné zajistit těsné vinutí, protože to je jediný způsob, jak získat čistou zvlnění. Po odstranění výrobků je nutné jim dát rukama a lakem požadovaný tvar, směr a objem. Kombinace se nedoporučuje, bez ohledu na to, jaký typ koleček se používá, takže se prvky rychle rozpadnou.

  Jaké stylingové nástroje jsou potřebné pro pece?

  Použití pěny, pěny nebo vlasového spreje je individuální záležitostí. Ale díky těmto nástrojům si účes udržuje svůj vzhled déle a kudrlinky neztratí svůj tvar a objem. Zanedbání jejich použití může vést k nežádoucím výsledkům, když kudrlinky začnou vystupovat v různých směrech.

  Typ a množství stylingových výrobků závisí na účesu, délce vlasů, požadovaném efektu. Pro krátké vlasy vhodnější gel pro střední a dlouhé kadeře - pěna nebo pěna. Bude opravovat prameny, ale vzhled vlasů zůstane přirozeným.

  Jak používat bumerangy

  Jak vítat vlasy na kadeře pomocí souborů (jiný název pro bumerangy), najdete v pokynech pro produkt nebo z internetu. Jedná se o pěnové nebo gumové postroje s drátěnou základnou, která jim umožňuje dát jiný tvar, vytvářet široké a úzké kudrlinky a kudrlinky.

  Tento typ položky má několik výhod:

  • měkké;
  • zachovat jejich tvar dobře;
  • neklouzněte při upevňování;
  • nenechávejte záhyb;
  • univerzální;
  • vhodná fixace;
  • mají nízké náklady;
  • snadno odnímatelné.

  Vzhledem k měkkosti bumerangů můžete podvádět přes noc. Jsou univerzální, proto mohou být použity na vlasy libovolné délky. Každý pramen je připevněn bez upnutí: pramen se navíjí uprostřed souboru a pak se z obou stran ohýbá nahoru nebo dolů. To znamená, že na konečné kadeře není žádná stopa.

  Sada velkého množství prvků různých typů umožňuje vytvářet účesy s kudrlinky různých úrovní a velikostí.

  Zpočátku bude trvat dlouhou dobu, než se natáhnou všechny prameny na peří. Je třeba dostat ruku, i když je to relevantní pro všechny typy výrobků. Některé prvky se uvolňují, spadnou, špatně fixují pramen, používají se pouze na špičkách nebo se účinně vyrovnají s poloviční délkou celého pramene. Pomocí bumerangů můžete otočit pramen na libovolnou úroveň.

  Fixace a umístění vlasů může probíhat vodorovně a vertikálně, protože délka prvku je 20-25 cm. Průměr se pohybuje od 8 do 15 cm, díky kterému jsou získány kudrlinky nebo vlny.

  Doba expozice tohoto typu prvků pro dosažení výsledku by měla být delší než 3 hodiny. Je nepohodlné spát na gumových postrojích, proto pro noční použití je lepší vybrat pěnové prvky.

  Velkro natáčky

  Jedná se o prvky na plastovém nebo kovovém rámu, dobře se hodí k vlasům a neodlupují se. Jsou rozlišeny prvky malého, středního a velkého průměru. Sada je obvykle 6-8 kusů, takže pro tlusté vlasy dlouhé délky vyžaduje několik setů.

  Existuje několik výhod suchého zipu:

  • nejsou žádné fixery, vlasy se nerozlomí;
  • můžete vítat jen špičky;
  • vzhledem k mezerám v rámu dochází k rychlejšímu vysychání vlasů;
  • snadné přijet na silnici;
  • levné.

  V konstrukci jsou nevýhody: na velmi dlouhých vlasech jsou kolečka zamotaná, na krátkých, spadnou. Chcete-li vyřešit tento problém, můžete volitelně použít svorky. Velkokonek v noci se nepoužívá, protože se mohou uvolnit nebo se zlomit, stejně jako způsobit nepříjemné pocity během spánku.

  Doba expozice závisí na tom, které prameny jsou umístěny prvky. Expozice závisí na tom, jak dlouho trvá kadeře na sucho. Pokud jsou před procedurou lehce zvlhčené, je to 1-2 hodiny přirozenou metodou sušení. Můžete použít fén, pak se to stane ještě rychleji.

  Ohřátí vlasových válečků

  Tento typ kadeřníků se používá na suché vlasy. Příslušenství umožňují rychle kadeřavit kudrlinky bez použití nástrojů pro horké stylování. Kuličky se skládají z plastového rámu a vosku nebo parafínové tyče. Základna se rychle ohřeje a vnitřní materiál se dlouho ochladí, což umožňuje, aby produkt bezpečně plnil svou funkci.

  Je nutné umístit kolečko do vody při teplotě 60-70 ° C, aby nedošlo k přílišné horké teplotě, aby nedošlo k deformaci plastové části výrobku. Vyhřívané vlasy jsou ponořeny do horké vody, jádro je roztaveno. Kudrna je zkroucená, pevná, když se vosk ochlazuje, vydává na vlasy teplo. Pro zvlnění 15 až 30 minut stačí, dokud se produkt nezchladí.

  Odborníci tvrdí, že tento typ výrobku poškozuje vlasy a nedoporučuje se je používat více než 1 krát týdně. Ale pokud porovnáme kadeřník a tento typ výrobku, první poškodí strukturu zvlnění.

  Kolečka dávají dlouhodobý účinek ve srovnání s elektrickým zařízením.

  Posuňte

  Jak zvlhčit vlasy na tvaru spirály, snadno pochopitelné. Tyto prvky jsou plastové, dřevěné nebo kovové tyče, na jejichž tělese je umístěno označení kolem obvodu. Chcete-li fixovat pramen na koncích, každá kopie má tvrdé nebo měkké klipy.

  Typicky je průměr prvku malý, takže jsou získány tenké elastické kadeře. Délka holek je malá, takže pevné mohou být použity na prameny jakékoli délky, s výjimkou ultra krátkých účesů. Účinek ukládání takových prvků trvá déle než při použití jiných typů koleček.

  Je nepohodlné otáčet prameny na dřevěných nebo plastových prvcích, protože jsou malé, ale je nutné, aby se obruba nacházela přísně v drážce. Zachycení velkého zvlnění nebude fungovat z důvodu malé velikosti prvku. Proto kladení tímto způsobem trvá hodně času.

  Existují měkké spirálové vzory. Jsou vyrobeny ze silikonového nebo elastického textilního materiálu s tenkým drátem drátu kolem okrajů. Chcete-li zkroutí zvlnění, jsou vlasy rozděleny na prameny, zpracované pomocí stylingu.

  Pomocí háku ze soupravy se kudrlinky natáhnou uvnitř, pak se prvek uvolní a pás se zahne podél svislé osy. Pruhy takto zkroucené mají přirozenější vzhled. Kadeřnice tohoto typu mohou být umístěny ze samotného kořene, nikoliv ze středu vlasů.

  Sada měkkých spirál obsahuje prvky různých délek, jsou určeny pro dlouhé a střední vlasy. Použití háku umožňuje rychle se vyrovnat i s dlouhými vlasy, pouze prameny je lepší dělat malé. Velkým plusem je, že zvlnění je tvořeno samo o sobě, díky zkroucení materiálu.

  Chcete-li dosáhnout nejlepšího výsledku, musíte prvky udržet po dobu nejméně 2-3 hodin. Je třeba dostat ruku k jejich použití, pak výsledek splní očekávání.

  Kohout

  Použití těchto produktů vyžaduje dovednosti. Tyto kolečka se používají pro chemické nebo jednoduché curlingové vlasy. V obchodě najdete produkty, které přispívají k rychlému kroucení vlasů. Prvky jsou vyrobeny z plastu, ve středu výrobku má menší průměr, větší na okrajích.

  Zámek na hůl je připevněn několika způsoby:

  • s použitím pryskyřice;
  • bracket;
  • klip;
  • konstruktivní.

  Mezi konce cívky může být gumička, která drží vlasy na ní. Konzola je klip, který je umístěn na vrcholu zvlnění a umožňuje jej opravit. Takže můžete zajistit velké zvlnění. Svěrka, - ploché vlasy, připevňující vlasy k boku. Konstruktivní metoda znamená, že sousední prvky se navzájem vzájemně blokují bez použití dalších prvků.

  Takže můžete vítnout špičku vlasů, nebo po celé délce. Výhodou je jednoduchost konstrukce, dlouhotrvající účinek a nízká cena. Nevýhody této metody spočívají v tom, že to vyžaduje spoustu času, použití na noci způsobuje nepohodlí, kudrlinky jsou suché po dlouhou dobu.

  Koklushki, zejména při používání chemikálií, nejsou chaotické. Jedná se o několik řad hole, rozdělí se na hlavu. Existuje několik schémat pro umístění koleček: zdivo, obdélník, podlouhlý tvar. V tomto pořadí pracují profesionální stylisté.

  Pěnové válečky

  Měkký typ prvků umožňuje rychlé zkroucení pramenů libovolným způsobem. Pěnové válečky mohou mít uvnitř drátěnou tyč. Při odstraňování prvků jsou kudrlinky orientovány v různých směrech, a to jak ve vodorovném, tak ve svislém směru.

  Je vhodnější používat výrobky na středně dlouhé vlasy, protože obraz bude lehce příležitostný, ale zbytečně. Jejich použití vytvoří další objem. Mohou být srovnávány s papillokami, protože jsou také uvedeny v pěnovém materiálu.

  Nevýhody tohoto typu produktu jsou:

  • materiál absorbuje vágní, prodlužuje dobu sušení vlasů;
  • pokud se v noci vlníte kudrlinky, pak je pěna zploštělá a kudrliny nebudou rovnoměrně kulaté, ale deformované;
  • po vysušení se na pramenech mohou objevit vrásky.

  Používáte-li pěnové válce pravidelně, rychle ztrácí svůj tvar, takže je třeba je měnit častěji než jiné typy. Ale kvůli nízkým nákladům na náhradu nedopadá na peněženku.

  Elektrofiltry

  Tyto prvky vypadají jako termočlánky. Jsou umístěny v krabici na kovových kolících. K nim je dodáván elektrický proud, který přenáší teplo na každý výrobek. V sadě zpravidla obsahuje 20 kadeřníků. Když jsou chladicí kolečka umístěna na místě a mohou být opět použity.

  Položky jsou vyrobeny z různých materiálů. Kovové patří k nebezpečným výrobkům - vlasy se nadměrně osuší. Keramické základny nevyzařují toxické látky, jsou bezpečné a trvanlivé, ale jsou dražší než jiné typy. Vysoce kvalitní plast splňuje všechny požadavky a má výhodnější cenu.

  Trvá 1-2 minuty, než se vytvoří zvlnění spolu s ohříváním přístroje.

  Výhody nástroje jsou následující:

  • bezpečnost přístroje;
  • rychlé vytápění;
  • velký seznam velikostí kuliček;
  • pohodlná přeprava;
  • lze aplikovat na všechny typy vlasů;
  • Výrobky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu.

  Krabička s kolečky je vhodná pro použití na silnici, efekt závisí na průměru výrobků. Při aplikaci této metody perm je nutné pečlivě sledovat vlasy. Kosmetický průmysl nabízí širokou škálu výrobků používaných při tepelném ošetření vlasů, aby je chránil před negativními účinky. Druhým bodem je vysoká cena, která je odůvodněna dlouhou životností.

  Curling krátké vlasy s kadeřníkem

  Pokud potřebujete udělat kadeře krátkých vlasů, použití koleček o malém průměru vám umožní vytvořit efekt chemických perm. Pokud vezmete výrobky s velkým průměrem, pak jsou umístěny v kořenech, co nejvíce se točí. To zaokrouhluje konce a vytvoří objem v dolní části.

  V závislosti na požadovaném efektu můžete vítat krátké vlasy s různými typy koleček:

  • pěnový typ;
  • cívky;
  • lepící páska;
  • spirály;
  • elektrické válečky.

  Umístění prvků se může objevit ve vodorovném nebo svislém směru. Pro krátké vlasy je horizontální fixace vhodnější. Pro malé kudrlinky se používají pěnové prvky malého průměru. Jsou svázány nebo upevněny drátem na obou stranách zvlnění.

  Pevné cívky umožňují získat malé elastické kudrlinky. Můžete vyzkoušet měkké prvky, ale musíte vybrat modely s délkou pásu až 15 cm.

  Kolečka na suchý zip vám umožňují vytvářet spodní objem, zejména při použití stylingových nástrojů.

  Curling dlouhé vlasy

  Vytvoření zvlnění s kolečkem poskytuje větší prostor pro představivost. Pro tuto kategorii pramenů se hodí téměř všechny typy prvků. Dlouhé vlasy jsou často navinuty do středu zvlnění a následně k vlasové kůži přiléhají vlasy. Ukazuje se hlasitost v kořenové zóně a měkké kadeře na špičkách.

  Chcete-li vytvořit pramen po celé délce, můžete použít měkký typ spirály. Existují možnosti až do 75 cm, vlasy se samy krouží, výsledek se blíží ideálu: dostanete dokonce stejné kudrlinky-šroubovice. Pokud podobným způsobem použijete pryžový nebo pěnový soubor, kudrlinky budou mít různé tvary, vystupují v různých směrech. Obraz ženy bude mnohem nedbalý.

  Elektrické děla a termoelementy jsou vhodné pro použití, pokud je paprsek upevněn svorkou.

  Je nepohodlné používat suchý zip na dlouhé vlasy, protože kontaktní část výrobků nestačí, takže kadeřnice není pevná, a to ani v případě, že budete mít tenkou nit. Pro dlouhé vlasy je lepší použít jiný typ nebo dodatečnou fixaci. Není žádoucí používat tuhou spirálu, protože se nehýbe po celé délce pramene. Obvyklé plastové prvky také vyžadují svorku.

  Typ kadeřníků závisí nejen na délce, ale také na typu vlasů. U tenkých vrstev se nepoužívají elektrické a termovary, protože je poškozují. Tlusté, hrubé vlasy vyžadují silnější fixaci. Proto je pro ně lepší použít kolečka s topením, cívkami, spirály. Stabilnější výsledek, jakou chce žena, by měly být použity menší prameny.

  Jak můžete vítat vlasy na kadeře závisí na typu prvků. Existuje několik způsobů, jak položit prameny: vodorovná, vertikální orientace, vlnová délka, šachovnice, uspořádání rybinovité kosti, radiální uspořádání.

  První metoda vám umožní zvednout vlasové kořeny, druhá - poskytnout tekoucí kudrlinky. Jiné jsou vhodnější pro obalení vlasů kolem obličeje nebo při vytváření složitého večerního účesu s kudrlinami.

  Curling tipy

  Chcete-li vytvořit kudrlinky, nemusí se vlasy po celé délce zvlnit. Kolečka můžete použít pouze na špičkách. Metoda je však vhodná pouze pro střední a dlouhé kadeře. Druh výrobků závisí na výsledku, který má být dosaženo. U tipů je vhodnější zvolit kulaté kolečka s horizontální orientací.

  Toto navíjení s:

  • vyhřívané vlasové válce;
  • elektrické válečky;
  • suché zuby;
  • klasické plastové modely.

  Dolní část s křivkou

  Jak zvlhčovat vlasy na kořeny - snadný úkol. Je to jednodušší, pokud je délka vlasu krátká nebo střední. Pak můžete současně zvlnit i vlasy po celé délce a vytvořit kořeny. Chcete-li to udělat, žena se kudrna, otočí kolem obvodu curlers a posiluje pokožku hlavy. Pro větší objem se používají prvky s velkým průměrem.

  Asymetrie je v módě, takže na krátké vlasy s částí na jedné straně můžete přiložit kolečka tam, kde jsou vlasy více. Druhá část je poněkud opravena pomocí obalových materiálů a nedotýká se.

  Jak rychle kudrnat vlasy s kadeřníkem

  Jak vítat vlasy na kadeře, pokud je krátký čas - je důležité si vybrat správný typ výrobku. Rychlé pokládání zajišťuje použití tepelných, elektrických koleček, protože jsou založeny na vytápěném materiálu, který vydává teplo. Výrobek se nanáší na suché vlasy, takže se rychle vznáší vzhled zvlnění.

  Tenké prameny vysuší rychleji, mohou být zkroucené na měkké spirále nebo na suchý zip. Pomoc při rychlejším vysychání vlasů může používat sušič vlasů nebo fixační prvky na vysušených vlasech.

  Jak trvale fixovat vlasy

  Aby se účes udržel po dlouhou dobu, při stylizování je třeba brát v úvahu některá pravidla:

  • abyste natočili vlasy na kadeřnicích, pomohli jste dosáhnout krásných hladkých kudrlin bez vyčnívajících rohů, musíte to udělat správně. Páska musí být navinutá tak, aby nevyčnívala za výrobek. Tloušťka zvlněného kroužku by měla odpovídat tloušťce koleček. Prvním úkolem je správný výběr typu prvků odpovídající délce, hustotě, tloušťce;
  • k zajištění stabilního výsledku je nutné počkat, až budou vlasy zcela suché, nezanedbávejte prostředky pro styling a fixaci kadeř. Chcete-li najít správné možnosti, musí každý vyzkoušet různé způsoby kladení pod typ kudrlin.

  Účes s kudrlinky je vždy relevantní. Chcete-li jej vytvořit, není nutné jít do kosmetického salonu nebo poškodit vlasy kadeřavými vlasy. Stačí natáčet vlasy s kuličkami. Pokud víte, jak správně zvolit prvky, výsledek překročí všechny očekávání.

  Video o tom, jak zkroucit pečivo na vlasy

  Jak zvlhčit vlasy pomocí samolepky na suchý zip:

  Rychlý styl s použitím koleček:

  Vlastnosti curlingových vlasů na spirálovitém kadeře

  Spiral Curlers - novinka v oblasti péče o vlasy. Spektrální svislé kudrlinky vyrobené pomocí takových zařízení budou skvělým přírůstkem slavnostního obrazu. Takže dnes vám řekneme všechno o spirálových souborech: typy, výhody, jak si vybrat a jak používat.

  NAVIGACE FAST ČLÁNEK

  Spirálové kolečka jsou vyrobeny z měkkých a tvrdých materiálů. Každý model má své výhody a nevýhody. Kromě toho se metoda kroužení na měkkých papilotkách může výrazně lišit od kroucení na pevných výrobcích. Pojďme se bavit o vlastnostech každého typu podrobněji.

  Měkké spirálovité kolečka se nazývají Magic Leverag. Výrobci tvrdí, že s jejich pomocí můžete vytvářet velkolepé vertikální kudrliny s malým úsilím.

  Magic Leverag jsou spirálové pásky vyrobené z odolných polymerních vláken (měkké, ale odolné vůči mechanickému rázu, materiálu). Zvláštní řezy se provádějí ve stuze, kde je umístěn pramen. Okraje produktu jsou vyrobeny ze silikonu, který umožňuje bezpečně zamknout zvlnění a nepoškodit ho. Na fotografii níže vidíte, jak vypadá původní Magic Leverag.

  Koupit měkké spirálovité kolečka může být v jakémkoli specializovaném butiku nebo online obchodě. Magic Leverag obsahuje kadeřníky (jejich počet je pro každou sadu odlišný) a 2 speciální plastové háčky. Pomocí těchto háčků se vlasy navíjí do pásky.

  Recenze vlastníků těchto produktů naznačují, že s jejich pomocí můžete nezávisle vytvořit nádherné hollywoodské kudrlinky. Ve videu níže můžete vidět technologii vytváření stylového stylování pomocí měkkých spirálových koleček.

  Moderní výrobci vyrábějí spirálové pilníky nejen z polymerových vláken, ale také z pevných materiálů (dřevo, kov, plast). Takové modely nejsou příliš populární, protože vytváření módních účesů s jejich pomocí trvá hodně času a vyžaduje značné úsilí. Nicméně, mávání vlasů na dřevěné, kovové nebo plastové papilotky vám umožní vytvořit originální jedinečný obraz.

  Takové výrobky jsou malé trubky se spirálovými frézami. Kromě toho jsou vybaveny speciální zámkem pro prameny - kovovou nebo gumovou baretkou. Na fotografii níže vidíte, jak vypadají dřevěné spirálové kolečka.

  Významnou nevýhodou spirálovitého papilotoku ze dřeva, plastu a kovu je, že s jeho pomocí je velmi obtížné vítat prameny na zadní straně hlavy. Dřevěné spirálové kolečka s pravidelným používáním mohou vážně poškodit vlasy (recenze dívčích to potvrzují).

  Můžete zjistit, jak používat ve spirále soubory ve videu.

  Výhody

  • Měkké výrobky Magic Liebness nepoškozují strukturu vlasů, na rozdíl od teploměrů. Recenze dívky ukazují, že kudrlinky se nestaly křehké a nebudou se rozštěpovat ani při pravidelném používání těchto výrobků.
  • Moderní výrobci nabízejí široký výběr spirálních papilotok různých velikostí. To umožňuje každé dívce najít dokonalý model pro délku vlasů. Recenze majitelů Magic Lurace potvrzují, že mohou být použity k vytvoření velkolepého stylu pro krátké i dlouhé vlasy. Chcete-li se naučit otočit dlouhé prameny na spirálových kolečkách, přečtěte si níže uvedené video.
  • Spirálové kolečka vyrobené z vysoce kvalitních polymerních vláken nezanechávají na kadeře vrásky ani záhyby.
  • Takové výrobky jsou naprosto bezpečné. Mohou být použity k vytvoření účesů pro děti.
  • Odolný pevný materiál, odolný proti mechanickému poškození, umožňuje dlouhou dobu používat tyto výrobky.
  • Magic Lupy zaberou velmi málo místa.

  Nevýhody

  • Při nákupu spirálových souborů je třeba věnovat zvláštní pozornost materiálu, z něhož je háček vyroben. Velmi často jsou tato zařízení vyrobena z nekvalitního plastu, takže se mohou zlomit v nejnepříznivějším okamžiku.
  • Výrobci tvrdí, že trvá víc než 20 minut, aby se vaše vlasy natočily těmito kuličkami. Vlastně to není. Recenze dívky potvrzují, že minimální doba trvání - 1 hodina. V tomto případě by měly vlasy před stylováním vyschnout přirozeně.

  Jak si vybrat špirálové kolečka?

  Set Magic Leverag nejčastěji obsahuje 18 produktů. Existují však soubory, které obsahují 6 až 48 koleček.

  • Malé soupravy nejčastěji nakupují dívky s kaskádovitým nebo asymetrickým účesem. Takže z několika sad můžete vytvořit dokonalou sadu pro prameny různých délek.
  • Pro majitele dlouhých silných vlasů se doporučují velké sady (30 a více kusů).

  Při nákupu spirálních souborů je třeba věnovat zvláštní pozornost jejich velikosti. Je důležité si uvědomit, že průměr kolečka závisí na tom, jaký účes získáte jako výsledek. Tak jak si vybrat velikost kuliček?

  • Pro vytvoření malých elastických kadeří se hodí vhodné výrobky o průměru 2 cm.
  • Při výběru papilotky o průměru 2 až 4 cm získáte nádherné vlny.
  • Chcete-li vytvořit velké hollywoodské kadeře, použijte výrobky o průměru 5 cm.

  Technika curlingových vlasů na špirálovém kadeře

  Curling na špirálových kolečkách je velmi odlišný od práce s jinými typy složek. Kadeřníci nazývají tento styl "vertikální". Výsledky horizontálního a vertikálního kroužení, které můžete vidět na níže uvedené fotografii, se mezi sebou značně liší. Pomocí špirálových zařízení můžete dosáhnout efektu pružných "hollywoodských kadeří".

  Takže, jak používat takové produkty (techniku ​​mávání je uvedena ve videu níže), budeme to popsat níže.

  1. Umyjte a hřebejte vlasy.
  2. Ošetřete si vlasy speciální gelovou nebo stylovou pěnou.
  3. Rozdělte vlasy na několik částí.
  4. Z okcipitální oblasti vyberte jeden pramen, který není větší než 1 cm.
  5. Zašroubujte speciální háček páskou (jak je znázorněno na obrázku).
  6. Zavěste pramen na základnu a zajistěte ji přes stuhu (viz video na technikách háčkování a pásky).
  7. Upevněte špičku zvlnění klipem.
  8. Opakujte proces se zbývajícími prameny. Nezapomeňte, že po okcipitální zóně by se měly zvlnit boční kadeře a potom vlasy na koruně.
  9. Vyfoukněte vlasy.
  10. Chcete-li vyjmout kolečka, jemně je opatrně vytáhněte.
  11. Fixujte vlasy lakem.

  Spirálové kolečka - jak si vybrat a zkroutí kudrlinky?

  Dnešní řada kuliček jednoduše překvapí, jsou vyrobena z různých materiálů a vytvářejí jednodušší a pohodlnější úpravy. Všechno to začalo prostými kusy papíru a papíru, pak se objevily dřevěné tyčinky se spirálovitým vzorem, pěnovými válci a elektrickými variantami. Každá z těchto metod má své výhody a umožňuje vám vytvořit speciální typ zvlnění. Spirálové kolečka jsou určeny pro tzv. Vertikální kudrlinky a umožňují vám vytvářet čisté a grafické kadeře. Zjistěte, jak si vybrat a používat takové kolečka.

  Jak si vybrat spirálovitý kolečko

  Spirálové kolečka v klasické podobě jsou dřevěné tyče s vyřezávaným spirálovým vzorem. Tato hůl se aplikuje na vlasové kořeny a začne vítat tenkou kudrní podél vytvořené šroubovice a nakonec ji upevní pružným pásem. Výsledkem je trvanlivý a nadýchaný účes. Musíte si zvolit takové kadeřníky v závislosti na tom, jaký účes chcete nakonec získat. Takže, abyste vytvořili velkolepou ozdobu, můžete si vzít spirálu o malém průměru a jedné velikosti a za účelem dosažení přirozeného účesu byste měli mít zařízení různých průměrů.

  Při výběru kuliček je důležité zvážit následující pravidla:

  1. délka vlasu Tento faktor je nesmírně důležitý při výběru zařízení pro podvádění. Takže 15-20 cm cívky stačí na ramena, ale dlouhé vlasy kolem pasu vyžadují spirály o rozměrech 50 až 60 cm;
  2. pro malé kudrlinky by byl vhodný průměr 1-2 centimetrů a pro vytvoření velkých kadeří budete potřebovat 5 cm kolečka;
  3. Při nákupu může být výběr mezi nákupem malého setu (to je až 18 kusů) a velkého (až 48 kadeřníků).

  Tato metoda podvádění má významné výhody. Takže metoda je vhodná pro prameny naprosto libovolné délky, samotný proces nevyžaduje zvláštní dovednosti a výsledek je vždy vynikající.

  Typy spirálových koleček a jejich použití

  K dnešnímu dni nejsou špirálové kolečka omezeny na dřevěné cívky, vytvářejí různé měkké a tvrdé možnosti. Každá z nich má některé způsoby použití.

  Magic Leverage Miracle Hair Curler

  Tyto kouzelné vlasy se stávají velmi oblíbenými - vytvářejí čisté a krásné kudrlinky, zatímco proces podvádění je co nejjednodušší a po získání určité zkušenosti je také rychlý. Toto zařízení vypadá jako spirála zkroucená z plochého pásu mřížky s pogumovanými hroty. Kuličky jsou měkké a pokud je to nutné, lze je snadno rozvinout, ale stojí za to nechat jít, když se okamžitě vrátí do své původní spirální polohy. K dispozici v sadách 18 kusů se speciálním plastovým hákem. Analogový zboží - vlasy Wavz vlasy natáčky.

  Chcete-li vytvořit kudrlinky, je nutné, aby vlhkost vlasů byla asi 60% - neměla by kapat vody a neměla by být částečně suchá. Před použitím vlasových kadeřníků doporučujeme aplikovat stylingový prostředek, například pěnu, rovnoměrně rozdělovat hřeben.

  Nyní musíte oddělit malý pramen - plochý, ale ne příliš široký - a pečlivě jej hřebněte. Háček je zasunutý uvnitř cívky, jsou uchyceny v prameni u samotné základny a protaženy cívkou. Když hák jde, kolečko převezme svou originální spirálovou pozici a pevně se upevní bez svorek. Když se manipulace provádí se všemi vlasy, můžete je vyschnout pomocí vysoušeče vlasů nebo počkat na přirozené vysychání. Magic Leverage je velmi měkký, takže pokud chcete, můžete s nimi dokonce spát.

  Magic Roller Kouzelný kuličkový kolečko

  Tato volba platí také pro měkké kolečka. Postup umístění na srsti je podobný postupu popsanému výše, tyto křivky se liší metodou zkroucení - nejsou vertikálně spirálovité, ale jsou zkroucené do role.

  Součástí dodávky je také speciální sběrný hák. Díky vlastnostem přístroje Magic Roller můžete vytvářet silnější a ostřejší kadeře. Tyto kolečka jsou velmi vhodné pro použití, navíc, pokud je to žádoucí, mohou být navinuty přes noc.

  Dřevěné spirálové natáčky pro curling vlasů

  Dřevěné spirály - představitelé pevných vlasů. Jedná se o klasickou verzi spirálovitého tvaru, vypadají jako tenké válce, z nichž hlavní část tvoří spirálové řezání.

  Je nepravděpodobné, že s nimi budete moci spát, takže když je používáte, nemůžete to udělat bez vysoušeče vlasů nebo určitého časového období pro přirozené vysychání vlasů.

  Účes je vytvořen následovně:

  1. vlhké vlasy jsou pečlivě česány, aplikuje se stylingový prostředek;
  2. kolečka jsou přiváděna k základně pramene, rovnoběžně s ní a vlasy jsou úhledně položeny ve spirálních štěrbinách;
  3. pro upevnění je obvykle nabízen pryžový pás, který se vertikálně roztahuje po celé délce koleček;
  4. pak se vlasy suší pohodlným způsobem a kolečka se odstraňují po jednom.

  Chcete-li vytvořit účes, bude zapotřebí spousta dřevěných cívek a kudrliny budou malé a ostré, takže je lepší nechat je hřebenit. V průběhu kroucení vlasů se mohou vyskytnout jisté potíže - pokud provedete proces sami, pak budete muset pracovat s vlasy rostoucími na zadní straně hlavy. Je velmi důležité, aby se pramen spadl do drážky, jinak bude kresba rozmazaná a ošklivá. Při nákupu věnujte pozornost tomu, že byl strom dobře zpracován. V opačném případě se mohou vlasy přitisknout a zamotat, což způsobuje určité nepohodlí při odstraňování vlasů. Nezáleží na tom, že tato metoda stojí za pozornost - i když je proces komplikovanější a problematický, ale výsledek je velkolepý.

  Plastové

  Plastové špirálové kolečka jsou v podstatě stejné jako dřevěné, ale jsou vyrobeny z jiného materiálu. Mechanismus kroucení vlasů se nijak neliší. Jediná věc, kterou byste měli věnovat pozornost při nákupu, je způsob fixace vlasů.

  Plastové spirály mohou být na konci opatřeny malým hákem - umožňuje vám fixovat kolečka na horní straně pramenu, na kořenech, což velmi usnadňuje další proces kroucení.

  Video: jak zvlnit špirálové kolečka na dlouhých vlasech

  Máte dlouhé vlasy a jsou k dispozici pouze krátké spirály? Existuje cesta - video demonstruje nejen způsob, jak zabalit vlasy na měkkých spirálových peřích, ale také možnost umístit je na dlouhé prameny. Konečný výsledek je prostě vynikající a po videu nebudou mít žádné otázky o metodice.

  Video: jak se točit krátkými vlasy

  Špirála jsou dobrá, protože mohou být použity pro krátké vlasy, stačí vybrat požadovanou délku zařízení. Autor videa krok za krokem demonstruje proces podvádění, odhalování jemností a nuancí procesu. Výsledkem jsou krásné a důležité rychlé kudrlinky, které lze použít jako základ pro další styling vlasů.

  Recenze

  Marina: Byl jsem zvyklý používat termo-curlers, že bylo obtížné přejít na něco jiného. Ale oni mi dali zázračný kadeř s hákem a já jsem se rozhodl experimentovat. Byl jsem velmi spokojen s výsledkem - kudrlinky jsou hladké, krásné, hladké a vlasy nejsou škodlivé!

  Evgenia: Má máma měla dřevěné spirály, často jsem si s dětmi hrála v dětství! Ale je to pro mě ještě nepohodlné - proces je příliš dlouhý a ani nemusíte ležet, zatímco vy čekáte na vyschnutí vlasů. Ale s měkkými natáčky jsem to všechno dostal dohromady, abych tak řekl - rychle jsem spiráloval vlasy a za půl hodiny jsem získal vynikající krásné kudrlinky.

  Lisa: Koupil jsem Magic Roller neplánovaný a teď se nemusím bát o můj účes vůbec! Omyla si hlavu, před pár minutami se rozsypala a šla do postele a ráno se jí perfektně kudrala na hlavě! Super!

  Spirálové kolečka

  Špirální krásné kudrlinky mohou každému dívce dát romantický a tajemný vzhled. Bohužel, mnozí jednoduše nevědí, jak si vyrobit takové kudrlinky na vlastní pěst. Nicméně na začátku stačí jen koupit špirálový kolečko.

  Vlastnosti a výhody

  Spirálové kolečka se výrazně liší od klasických papillotoků, ale to neznamená, že jsou horší. Naopak, je třeba upřednostňovat "spirálu". Nicméně mají řadu vlastností a nejsou vhodné pro každého:

  • Za prvé, je třeba poznamenat, že spirálové soubory pocházejí ze dvou odrůd. Pevně ​​se hodí všem, zatímco jemné - pouze určité typy vlasů.

  Když mluvíme o vlastnostech spirálového kolečka, stojí za zmínku obecné rysy tvrdých a měkkých modelů. Tyto rysy se na takových peřích a odlišné od tradičních metod curlingu:

  • Curling na špirálových peřích se provádí jinou metodou. Pokud obyčejné papilotky vyžadují, aby byl pramen navinut horizontálně, pak spirálové prameny - svisle.
  • V případě použití "špirály" jsou výsledkem elastické kudrlinky. Při stylování pomocí tradičních modelů získáte účes s jemnými romantickými kudrlinami nebo vlnami.
  • Jak všichni ví, kolečko na klasických kolečkách trvá dlouhou dobu. Spirální papilotky jsou schopné soutěžit se svými "sestrami" v této věci. Dívky píší, že efekt používání "spirál" trvá mnohem déle.
  • Z názvu je zřejmé, že spirálové kolečka se používají k získání kudrlin, pramenů. Kudrlinky jsou menší a vyrovnané, pokud porovnáte výsledek po použití konvenčních a spirálních modelů.
  • Důležitým rozdílem je také velikost. Pokud mluvíme o tuhých spirálových souborech, jsou většinou vyrobeny docela tenké, zatímco měkké kuličky otevírají plnou svobodu výběru ohledně průměru budoucího zvlnění. Konvenční tradiční kolečka jsou vyrobeny z různých tloušťek, ale zřídka, když se délka těchto gizmos liší. S "spirála" tohoto problému nevznikne.

  Jak je vidět, zvlnění spirálových souborů má několik výhod a zvlnění na "měkkých" cípech je výhodnější. Navíc k uvedeným charakteristikám lze připsat také následující výhody:

  • Bezpečnost pro zdraví vlasů. Vzhledem k tomu, že vlasy nejsou vystaveny dodatečnému tepelnému ošetření, použití těchto koleček je v současné době nejvíce benigní formou curlingu. Jemný vliv na tvar zvlnění umožňuje vlasům poskytnout potřebné ohyby současně bez ovlivnění jejich struktury. S "spirály" můžete dokonce spát, zatímco nebudou zasahovat.
  • Pro krátké i dlouhé vlasy lze volit pružiny (modely jsou k dispozici až do délky 75 cm).
  • Díky jednotnému působení na kadeře se točí bez záhybů.
  • Použití vysoce technických polymerních vláken při výrobě takových koleček umožňuje jejich dlouhé používání.

  Materiály

  Jak bylo uvedeno výše, špirálové kolečka jsou rozdělena na tvrdé a měkké. Pevné kadeře vypadají jako tenké trubky se středovou špičkou. Jsou doplněny speciální gumovou nebo železnou sponou na vlasy. Použitím pevné kolečky můžete získat pružnou pružinu, všechny kudrliny v tomto případě budou zcela totožné. Strom však často není dostatečně zpracován, což vede k obtížím při odstraňování souborů. Poškozené a zlomené vlasy je velmi obtížné obnovit později. Pevné papilotky jsou dřevěné, kovové a plastové:

  • Dřevěné natáčky jsou častější a jsou často dědictvím našich matek a babiček. Spirálové soubory se používají poměrně zřídka. Jejich plastový protějšek je méně věrohodný na straně spravedlivého pohlaví, neboť v zásadě nejsou kvalitní plastové kolečka v žádném případě zaručeny.
  • Plastové kolečka jsou méně traumatické, ale pokud nejsou dostatečně kvalitní, je v zásadě nemožné provádět s nimi alespoň nějaký druh curlingu.
  • Měkké natáčky jsou vyrobeny z tkaninového materiálu, který je zkroucený do spirálovitého tvaru. Při nákupu takové soupravy je přidán další plastový hák, který je sestaven ze dvou nebo tří částí v závislosti na délce "spirály". Navzdory tomu, že měkké natáčky jsou obvykle vyrobeny z vysoce kvalitního polymeru, nelze o háku říci. Dívky říkají, že se v první řadě rozpadají, takže při nákupu věnujte pozornost jeho kvalitě.

  Díky speciálním vlastnostem materiálu, z něhož jsou měkké papilotky vyrobeny, mohou být pevně uchyceny na vlasy bez použití speciálních svorek nebo kolíků. Současně je jejich odstranění poměrně jednoduché, stačí zatáhnout na konec šroubovice. Polymer je pro vlasy naprosto neškodný. Je to měkké plátno, díky němuž se taková papilotka nedostane do vlasů, nezlomí je a vlasy nebudou schopny zachytit nesrovnalosti a podstoupit traumatický účinek.

  Odrůdy

  Pevné, jako měkké kolečka, se vyznačují dvěma kritérii: délkou a velikostí. Dlouhé natáčky jsou určeny pro dlouhé vlasy. Kratší modely pro krátké modely.

  Délka měkkých koleček se pohybuje od 15 do 75 cm, což vám umožní vyzvednout je na jakoukoli délku vlasů. Abyste mohli kupujícímu rozhodnout o volbě požadované délky souboru, můžete vytvořit seznam následujících doporučení:

  • Pro délky vlasů až po bradu se přiblíží kadeřnice z 15 cm.
  • Pokud je délka vlasů až na ramena, měli byste se zaměřit na modely 15-25 cm.
  • S délkou mírně pod úrovní ramen, vlasové kadeře se hodí 25-35 cm.
  • Pokud vlas dosáhne lopatky, zvolte papilotky 35-45 cm dlouhé.
  • Pro vlasy pod lopatkami se zaměřte na délku kolečka 45-55 cm.
  • Pokud délka vlasů dosáhne pasu, pak se hodí pro volbu 55-65 centimetrů.
  • Nakonec, pokud jsou vaše vlasy pod úrovní pasu, zvolte papilotky maximální délky 75 cm.

  Délka pevných koleček je také odlišná, ale v případě, že to bude mít vliv pouze na to, jak bude "pružné" zakřivení na konci.

  Průměr kuliček přímo ovlivňuje konečný výsledek, jelikož záleží na tom, jak se nakonec nakloní. Spirální papilotky umožňují vytvářet jak malé nezbedné kadeře, tak okouzlující velké kudrlinky.

  Spirály o průměru 1-3 cm jsou ideální pro pokládku malých kudrlin. Budou vypadat, jako byste udělali perm. Při výběru "spirály" tohoto průměru buďte opatrní: malé "prameny" nejsou pro každého. Kromě toho by perm v tomto případě měla začít od samých kořenů, takže pro tento styling je lepší vybrat pevné kolečka.

  Efekt přírodních kudrlin může být dosažen při použití spirálovitého papilotoku o průměru 2,5 až 4 cm. Měkké kuličky budou mít nakonec přirozenější efekt, zatímco ty pevné vytvoří podobu stylu bábiky.

  Užitečná rada: při použití měkkých kuliček položte vlasy v různých směrech v náhodném pořadí - na obličej a mimo tvář. Takže dosáhnete většího účinku bezstarostnosti a přirozenosti.

  "Spirály" s největším průměrem - 5 cm - budou sloužit jako vynikající alternativa k curlingu a žehlení při vytváření hollywoodských kadeří. Pevné kolečka o takovém průměru nejsou povoleny, ale měkké jsou bez obtíží. Před použitím měkkých spirál je nutné aplikovat hladicí prostředek na vlasy tak, aby výsledné vlny vypadaly více bohémově.

  Vezměte prosím na vědomí, že pevné papilotky vhodné pro styling jakéhokoli typu vlasů a měkké - pouze pro vlnité a kudrnaté.

  Jak používat?

  Chcete-li vytvořit krásný styl, musíte být schopni aplikovat špirálové kolečka správně. Také vás ochrání před nepříjemnými důsledky, například z toho, že kadeře budou začínat v různých výškách.

  Nejprve se rozhodněte, jaký účes chcete nakonec získat. Ať už to budou malé kudrlinky, přírodní vlny nebo hollywoodské kudrlinky, záleží jen na vás. Z jakého výsledku chcete vidět závisí na přípravě vlasů pro následný styling.

  Vytváření malých kudrlin

  Chcete-li vytvořit tento účes, je lepší vybrat pevné spirálovité kolečka malého průměru. Nebudete moci dělat tento účes sami, a proto vám doporučujeme, abyste se vyzbrojili s pomocí přítele pacienta:

  • Nejprve si umyjte vlasy a vlasy osušte ručníkem. Nejlepší je nechat to po dobu 10-20 minut, aby se voda důkladně absorbovala. Dále ošetřete vlasy tepelnou ochranou a stylovými prostředky silné fixace. Kadeřníkům se doporučuje, aby si vybrali prostředky s vyhlazovacím efektem, aby vytvářely malé kudrlinky, neboť nakonec zajistí lepší vzhled vašich kadeř.
  • Chraňte vlasy důkladně. Štětec s měkkou špičkou je ideální pro česání vlhkých vlasů. Předtím, než je otočíte, rozdělíte celou hlavu na zóny (zóny temporální, parietální, okcipitální a bang).
  • Nejlepší je spustit perm ze zadní části hlavy. Oddělte pramen vlasů o šířce asi 2 cm a otočte do lehkého pletence, aby vlasy nevypadaly. Přiveďte spirálový kolečko na základnu a začněte natáčet pramen na papillu tak, aby se zvlnění přesně nacházelo v drážkách spirálového řezu. Zabezpečte speciální zámek.
  • Proveďte totéž se zbytkem vlasové hmoty. Vezměte prosím na vědomí, že vinutí by nemělo být příliš těsné, jinak by vaše vlasy nevysušily a nebudete dosahovat požadovaného efektu.
  • Vysušte si hlavu důkladně sušičem vlasů nebo přirozeným způsobem, pokud to čas dovolí. Vezměte prosím na vědomí, že je lepší nechat noční spirálovité kuličky, protože v nich není možné spát.
  • Opatrně uvolněte vlasy z papillotoku. Vlasy by neměly být česané, je lepší třást několik kapek vlasového texturizačního prostředku do vašich rukou a "chodit" trochu podél jednotlivých nití. Takový styling vás potěší až do dalšího šamponu.

  Střední a hollywoodské kudrlinky

  Pokud zvolíte měkké soubory pro styling, opakujte kroky 1 a 2 z předchozího odstavce a proveďte následující kroky:

  • Můžete spustit zvlnění z libovolné zóny, ale nejlépe je nejprve natáhnout zadní část hlavy. Oddělte malý pramen a otočte do lehkého opletu, aby bylo pohodlnější projít skrz kolečko. Nyní vytvořte malou smyčku na základně a zkroutí kroužku.
  • Vložte háček do kuliček, zajistěte smyčku na základně a vytáhněte ji otvorem. "Cívka" se bude otáčet, jakmile vytáhnete hák a bezpečně zajistíte zámek.
  • Chcete-li vytvořit efekt přirozenosti, doporučujeme kombinovat kolečka různých velikostí.
  • Chcete-li vyrobit hollywoodské kudrlinky, je třeba, abyste chytil pramen ne ze základny, ale mírně nižší, přibližně na úrovni očí. Je také nutné umístit kolečka a otočit je jedním směrem.
  • Nechte kolečka úplně vyschnout. Pokud budete chtít, můžete spát v nich nebo je uschnout pomocí vysoušeče vlasů. Vezměte prosím na vědomí, že rychlé provedení stylingu nebude fungovat, protože by měly být vlasy zcela suché.
  • Odstraňte kolečko vytáhnutím spodního hrotu. Stříkané vlasy rozstříkejte lakem a rukama promíchejte kudrlinky. Nemůžete si hřebenovat vlasy.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy