logo

Výběr vlasů pro rozšíření: Slovanský, Jižní Rus, Evropský nebo Asijský

Existuje mnoho způsobů, jak rozšíření vlasů. Všichni mají klady i zápory. Je důležité zvolit technologii, která vám vyhovuje. Je však stejně důležité zvolit potřebný materiál pro postup, kde získáte vlasy pro prodloužení? Můžete použít přírodní nebo umělé kudrlinky, nejdříve se dává přednost. Zvažte hlavní typy přírodních rozšíření vlasů (slovanské, jihomoravské, evropské, asijské, slovanské), o charakteristikách využití každého typu, jejich hodnotě, výhodách, nevýhodách.

Slovanské vlasy

Nejkvalitnější produkt pro vytváření vlasů. Suroviny pro takové kudrlinky se shromažďují, skládají a zpracovávají ručně. Jsou pečlivě vyřezány, což eliminuje vstup slabých, krátkých, šedých chloupků.

Pramínky jsou umístěny přísně ve směru váhy, kudrlinky nejsou zmatené. Po sestavení jsou prameny dezinfikovány a poskytují požadovaný odstín. Na konci kudrlin jsou složeny, fixovány kroužky nebo pryžovými pásky.

Výhody slovanských pramenů jsou:

 • absolutní přirozenost, luxusní kvalita;
 • délka trvání ponožek, možnost opětovného použití na opravu;
 • vlasy vypadají co možná nejpřirozeněji;
 • obrovské množství odstínů;
 • Slovanské vlasy mohou být absolutně všechny odstíny;
 • Pásky jsou měkké, lesklé, zdravé.

Nevýhody zahrnují:

 • kudrlinky jsou poměrně drahé, asi 10 tisíc rublů pro vlákno střední délky;
 • tyto kudrlinky jsou často tenké.

Jižní ruské vlasy

Materiálem pro tento typ dárcovského pramene je materiál shromážděný v různých oblastech Ruské federace, včetně Sibiře. Suroviny porazily, přizpůsobily se umístění vah. Takže účes méně zmatený.

Poté jsou prameny ošetřeny dezinfekčními prostředky, které jsou natřeny šetrnou technologií.

Upozorňujeme, že jižní ruské vlasy zůstávají přirozené, není třeba je zakrývat ochrannými látkami.

Díky způsobu zpracování je kvalita konečného výrobku taková prameny velice žádoucí. Jsou velmi dobře hodící se ruské ženy.

Doplňky jiho ruských pramenů:

 • nejúspěšnější kombinace ceny a kvality materiálu;
 • vlákna jsou 100 procent přírodní, minimální obsah chemie;
 • mohou být dlouhou dobu opotřebovávány, znovu použity během opravné procedury.

Nevýhody:

 • takové prameny jsou obtížně barveny v jasných barvách, takže nejsou vhodné pro všechny slušné sexy;
 • prameny jsou docela těžké.

Evropské kudrlinky

Tento typ není tak pojmenován, protože paprsky jsou vyráběny v Evropě. Ve skutečnosti je to vedlejší výrobek, který zůstal během česání slovanských kadeří. Jsou-li takové pramínky ze zbývajících surovin, proč jsou dvakrát levnější než slovanské, protože je zapotřebí více materiálu?

Po vyčesávání slovanských vlasů zůstává 10-3 procent vyčesaných vlasů. Pak jsou pozůstatky shromažďovány, spojené ve svazcích pro stavbu. Samozřejmě, že vlasy nelze rovnoměrně skládat ve směru váhy, a proto se tyto prameny také zamotávají.

Budete mít tento účes třikrát méně než slovanský.

Po vytvoření trámů se kudrlinky zpracují silikonovou sloučeninou, která se postupně odmyje.

Mezi přednosti evropských dárců patří:

 • relativně nízké náklady. V průměru je pro jednu hlavu dostačující 100-120 pramenů. Taková řada evropských kadeří bude stát 3000-5000 rublů;
 • jsou měkké, poslušné, snadno se zabalí, péče;
 • Hodně pozitivních recenzí, které nám umožňují dospět k závěru, že evropské prvky dokonale odolávají poměru cena / kvalita.

Mezi nedostatky zaznamenáváme následující:

 • pramínky mohou být použity pouze jednou, jako při mytí kompozice pokrývající kadeře, postupně se vymyjí. Pro opravu už nebudou vyhovovat;
 • velvyslanci vymýtí ochrannou vrstvu, vlasy ztrácejí svůj prezentovatelný vzhled, ztrácejí se, bez života;
 • dlouhé nošení.

Rada Obecně jsou evropské kudrlinky populární. Pokud se rozhodnete stavět, je lepší začít s tímto typem pramenů.

Asijské vlasy

Tento typ kudrlin je nejvhodnější možností. Zpočátku mají takové vlasy tmavou barvu, mají plnou a tvrdou strukturu, takže je musíte nejdříve vyblednout pomocí poměrně toxických chemických sloučenin a potom znovu zbarvit. Po všech manipulacích mění křivka strukturu.

Takové prameny mohou být bezpečně podrobeny jakýmkoli metodám: barvení, chemické permutování, rovnání, jakýkoliv styling. Levné asijské kudrlinky se často používají v rozšiřovacích kurzech, dražší prameny se používají v salonech.

Jak to udělat

Takové kadeře jsou vyráběny v Číně, Vietnamu, Koreji a dalších asijských zemích. Jsou však nazývány asijskými nikoli země původu, ale vzhledem k jejich vzhledu, struktuře, struktuře a individuálním vlastnostem. Často se stává, že při výrobě vlasů jsou položeny náhodně, bez ohledu na umístění váhy. Kvůli tomu jsou asijské kudrlinky velice zmatené. Zodpovědnější výrobce samozřejmě pečlivě sleduje, aby se ujistil, že k tomu nedojde.

Dále postupujte podle postupu dezinfekce, zabarvení, barvení (v případě potřeby). Na konci výrobního procesu se na prameny aplikuje speciální ochranná silikonová sloučenina. Díky tomuto postupu vypadají donorové kadeře krásné, lesklé a tekoucí. Jsou uváděny na trh s keratinovou nebo pryskyřičnou kapslí vhodnou pro kapsulární prodlužovací techniky.

Výhody a nevýhody

Výhody tohoto typu vlasů nad hlavou trochu. Jsou levné a jsou vhodné pro kurzy budování kapacit. Průměrná sada takových pramenů stojí 1500 až 4500 rublů. Při tom všechny výhody končí.

Nevýhody podstatně více:

 • kvalita těchto pramenů je velmi nízká;
 • jsou pokryty technickým silikonem;
 • rychle jdi;
 • po vymytí silikonu rychle zbytečné;
 • takové kadeře jsou těžké v péči, ve stylingu kvůli jejich tuhosti.

Vezměte prosím na vědomí, že asijské proužky jsou dobré pro figuríny, ale je lepší pro něho, aby je nepoužíval, přinejmenším pro dlouhodobé nošení.

Shrnutí, můžeme říci, že každý typ pramenů má své výhody a právo na existenci. Asijské prameny jsou dobré pro budování; Evropská pro první budovu; Jižní ruské a slovanské jsou přirozenější, odolnější než jiné.

Vyberte si vlasy a nevíte, co dělat dál? Pomůžeme vám rozhodnout se o metodě prodlužování vlasů:

Prodlužovací nástroje

Nástroje pro prodlužování vlasů v salonu jsou používány pouze profesionály a nepoškozují strukturu vlasů. Koneckonců, je důležité, aby dívka vždy měla krásný účes, husté vlasy v jakémkoliv počasí a období.

Podívejme se blíže na každý z nástrojů, které profesionálové ve své práci používají k dosažení požadovaného účinku.

Kleště na odstranění chloupků

Štípačky jsou určeny pro rychlé a bezbolestné odstranění zvýšených vlasových zámků. Jsou ideální pro téměř všechny oblíbené metody, které se používají při stavbě. Díky praktickým pryžovým držadlům pomáhají průvodci odstranit prameny, které zákazníkovi nepřinášejí nepohodlí a původní vlasy zůstávají na svém místě a nevypadají.

Hlavní výhody v jejich účinnosti a snadnosti použití. Stačí stahovat je a vlasy rychle a snadno odstranit. Pro ty, kteří takový nástroj nikdy nepoužili, je to velmi jednoduché, technika odstranění chloupků je tato: kleště jsou stlačeny, kudrlinky jsou vytažené a jsou volně odstraněny z hlavy.

Štípačky nejsou těžké, ale spolehlivé a nerozbitné. Pokud budou používány správně, budou trvat dlouho.

Keratin

Keratin je protein, který je pro naše tělo přirozený. Vlasy jsou téměř 80% složené z keratinu. Nedávno se keratinové vlasové rovnání stalo populární. Přírodní keratin působí tak, že vlasy jsou tekoucí, zdravé a mají jasný lesk.

Keratin se používá k ošetřování vlasů a barevné kadeře si zachovávají stabilitu barev, křehké vlasy zmizí a žárovky se navíc doplňují. Proces česání vlasů je velmi usnadněn, prameny se stávají učenějšími.

Tipy pro aplikaci

Tekutý keratin se aplikuje na dlani a šíří se shora dolů vlasy. Vzhledem k tomu, že keratin je velmi tlustý, neměli byste jej okamžitě používat ve velkém množství. Okamžitě byste měli použít otevřenou ampulku, jinak by již nebyla vhodná.

Horké kleště

Horké kleště dvou barev, určené pro rozšíření horkých vlasů, které vyniká svou silou a jsou uznávány jako jedna z jemných metod. Každý kadeřník by měl zvládnout umění horké budovy, protože vlasy mají přirozenější vzhled.

Hlavním úkolem kleští při vytváření potřebného tvaru kapsle. Existuje několik typů nástrojů, ale nabízíme vám nejlepší možnost všech. Koneckonců závisí na zvoleném nástroji, že stav vlasů bude přímo záviset

Hlavní výhody:

 1. Ovládání teploty pro různé vlasy lze zvolit individuálně.
 2. Vhodná forma nožů, která umožňuje snadné fixování pramenů.
 3. Výrobní loof. Nejspolehlivější a nejkvalitnější kleště, které vydrží dlouhodobý provoz.

Kapsle

Speciální kleště pro vytváření kapslí pomáhají mistrů rychleji rozšiřovat vlasy. S jejich pomocí získává kapsle tvar a velikost kleští. Můžete je použít jako fixační prostředek, pak se kapsle tvoří ručně.

Výběr kleští závisí zcela na tom, jaké vlákno vlasů bude růst. Při standardních velikostech jsou vhodné kleště 4 mm nebo 6 mm. Nabízíme právě takovou možnost pro vás!

Štípačky jsou ideálním nástrojem pro stavbu v Itálii, ale při vytváření kapslí pouze vytvářejí ostré rohy, a proto byste se měli při stavbě brát v úvahu.

Díky schopnosti snadno vytvářet požadovanou velikost se proces upevnění kapslí rychle vyskytuje a vlasy se stávají krásnými a silnými.

Kachlová kamna

Kamna jsou určena k tavení keratinu. S jeho pomocí může každý mistr několikrát usnadnit proces kapsulace vlasů pro stavbu. Snadno roztaví množství granulí, které je potřeba.

Vlasové kapsle je proces přípravy na stavbu pomocí horké technologie. Při manuální úpravě vlasů bude keratin rovnoměrně rozložen v celé kapsli. Italština je považována za nejlepší keratin, je trochu těsná a má průhledný vzhled, ale kvalita rozšíření je několikrát větší než čínští protějšky.

Kachlové kamny určené pro nepřetržité a každodenní použití. Kvalita kamen splňuje požadavky profesionálních kadeřníků. Nevyhrozí ani po dvou letech nepřetržitého provozu.

Vlasová pryskyřice

Speciální pryskyřice je určena pro rozšíření vlasů podle anglické technologie. Najdete jej v různých velikostech a barvách. Výběr hnědé, žluté a černé pryskyřice.

Při výrobě pryskyřice je kapalina. Jeho teplota dosahuje ne více než 180 stupňů, což je menší než teplota kleští, takže vůbec nepoškozuje vlasy. Živice jsou přírodní produkt pro stavbu, takže je pro vlasy naprosto bezpečný. Prodává se v průměru 7 mm a délce 10 cm.

Výhody použití:

 1. Hřbetní prameny vypadají přirozeně.
 2. Vlasy neklesají a pevně se připevňují k původním pramenům.
 3. Bez strachu z použití masky na vlasy můžete kapsule ničit.

Živice jsou považovány za jeden z nejspolehlivějších a nejodolnějších materiálů, prameny, které pomáhají po dlouhou dobu držet a vypadat krásně.

Dávkovač pramenů

Řetězový dávkovač umožňuje rychlejší a efektivnější rozšíření vlasů. Bez ní prodloužení trvá déle a není možné jasně oddělit donorový prvek od hlavních vlasů.

Disky pro prameny mají speciální řez, se kterým jsou položeny na vlasy. Malý otvor je vytvořen uvnitř disku. Kořeny jsou chráněny z keratinu nebo pryskyřice. Zásobník na prameny má plastovou základnu a kulatý tvar - ohýbejte, jak se vám líbí, a umožní vám ji pevně přitisknout na kořeny vlasů.

Bez disků se proces vytváření prodlužuje a očekávaný efekt nemusí fungovat. Proto všichni majitelé salonů nutně používají dávkovací zařízení. Hlavní výhodou je zkrácení doby pro řízení a snížení manželství v práci.

Horké kleště

Skvělý nástroj pro rozšíření vlasů. Umožňuje vám rychle vytvořit potřebnou kapsli a pevně přitisknout prameny na vlasy. Kapsule jsou malé a nezpůsobují nepříjemné pocity.

Kleště jsou používány v rozšířeních s horkými vlasy a mají teplotu asi 180 stupňů. Ovinuté prameny s kleštěmi těsně připevněnými k přirozeným vlasům a nemusíte se obávat, že se kapsle časem zhroutí.

Štípače mají regulátor teploty a v případě potřeby můžete nastavit požadovanou hodnotu. Formy jsou obyčejné, bez dalších rukojetí. Hlavní výhodou je jednoduchost a snadnost použití. Nejsou těžké, takže při dlouhodobé práci se ruce neunaví z nich, ale prameny fixované s jejich pomocí zůstanou dlouho na vlasy.

Horké kleště

Moderní nástroj pro rozšíření horkých vlasů. Používají řemeslníci v salonech k rychlému upevnění keratinových kapslí na vlasy. Tvar kapslí se získává s ostrými rohy, ale s dalším zpracováním ručně se objevují zaoblené rohy.

Pásky s tímto nástrojem se snadno připevňují, dlouhou dobu drží a můžete si pravidelně umýt vlasy. Po ukončení procedury pomocí kleští můžete klidně spát a kapsle nebudou zasahovat do normálního spánku a vykopejte do pokožky hlavy.

Kadeřníci používají pro snazší použití horké kleště. Stačí je komprimovat a kapsle snadno převezme požadovanou formu. Tvar kleští ovlivňuje rychlost procesu prodloužení. Čím pohodlnější nástroj používá průvodce, tím rychleji a jednodušeji se celý postup stává.

Napalichnik

Spotřební materiál pro pána v procesu prodlužování vlasů. Vzhledem k tomu, že při vysokých teplotách musíte pracovat s keratinem a pryskyřicí, musí mít prsty mastera dodatečnou ochranu před teplým vystavením. Napalichnik chrání pokožku před možnými popáleninami, které se objevují při náhodných pádech pryskyřice.

Je třeba ji použít tak, aby proces rozšíření vlasů pro velitele byl bezpečný. Napalichnik je na prodej dva typy - bílý a oranžový odstín. Skládá se z husté gumy a má reliéfní formu, která vám umožňuje neklouznout na vlasy. Napalichnik je vhodný pro standardní formy prstů, snadno se nasazuje a odstraňuje.

Přepážky se také používají k tomu, aby nedošlo k poškození manikúry, která může během procesu vytváření trpět.

Malá pistole na vlasy

Malá pistole se používá pro rozšíření horkých vlasů podle anglické technologie. Je snadno použitelný doma i v kabině. Pryskyřice se vloží do pistole a zahřívá se pod vlivem teploty. Poté můžete začít proces budování pramenů.

Když vytáhnete spoušťovou část pryskyřice, vyjde z pistole a v tomto okamžiku je nutné přiložit prodloužení vlasů na donorový pramen.

Hlavní výhodou tohoto nástroje je schopnost rychle růst vlasů a pevně upevnit kapsle na hlavě. Stoupání "se nebojí" šamponů a balzámů na vlasy, takže prodloužené vlasy vydrží dlouhou dobu.

Velká zbraň na vlasy

Pohodlný nástroj pro prodloužení horkých vlasů. S pomocí pramenů bezpečně připevněných na přirozené vlasy a neměli byste se obávat, že se kapsle časem zhroutí a pramen vypadne.

Zbraň s velkým průměrem může do něj vložit pruty z pryskyřice a ohřát ho na požadovanou teplotu. Když stisknete spoušť, jde spousta pryskyřice, takže tento nástroj může být těžko nazýván ekonomickým. Používá se pro ty případy, kdy je třeba rychle vytvořit krásný účes, ale není moc času.

 1. Zbraň je snadno použitelná, odolná a určená pro každodenní použití.
 2. Neztrácí svou funkci z přehřátí a nevyhoří.
 3. Koktejl s pistolí vlasy vypadá přirozeně a krásně.

Podprsenky

Speciální sponky na vlasy na vlasy mají malý tvar, pomáhají bezproblémově připevnit prameny na vlasy a vytvářejí jedinečný a krásný účes.

Na rozdíl od horkých prodloužení mohou být vlasy snadno odstraněny z vlasů a poté je opět nasadit. Barretty se liší velikostí: pro zadní prameny se používají širší barretty a pro časné barretty malé barretty.

Vlasy vynikající kvality, dokonale přiléhající k vlasům a nemohou být vidět pod zbytky pramenů. Pomocí barretů můžete vytvořit nějaký účes, přirozené vlasy netrpí a nevypadá, protože barety neovlivňují kudrlinky.

Ultrazvuková holicí strojka

Speciální ultrazvuková holicí strojka pomáhá snižovat vlasy na požadovanou hlasitost. Jednoduché odstranění hustoty vlasů, odstraněné ze spodu, které vylévají malé vlasy.

Břitva má kompaktní velikost, je naprosto snadná manipulace a dosažení požadovaného výsledku. Je nemožné pokazit vlasy s pomocí, a to i při nešikovném použití. Má několik režimů vytápění: standardní režim a vibrační režim.

Po aplikaci se vlasy snadno vyrovnají a nezaměňují. Hustota vlasů okamžitě zmizí, vypadá přirozenější vzhled vlasů s prodloužením. Chcete-li dosáhnout maximálního účinku přirozeného vzhledu pramenů, je třeba je opatrně provést.

Střih s ultrazvukovou holicí strojkou pomáhá těm, kteří mají vlasy, které se silně rozdělují a špičky. Je také efektivní při stavbě, aby se odstranil extra objem, který výrazně vyniká a způsobuje, že vlasy jsou méně přirozené.

Speciální páska

Lepicí páska je určena pro všechny postupy se srstí. Pomáhá chránit pokožku krku a odděluje vlasy tak, aby byly zcela viditelné. Skotská páska je stále používána řemeslníky jako potřebný spotřební materiál.

Jeho aplikace je jednoduchá - stačí roztrhnout požadovanou velikost pásky a připevnit kolem krku. Lepicí páska se skládá z příjemného materiálu na dotyk, neškodného a ne příliš hustého. Po upevnění na krk nedochází k žádnému nepříjemnému pocitu - má schopnost dlouhou délku.

Používají ho řemeslníci, a to jak v salonu, tak doma. Díky němu jsou všechny vlasy na zadní straně hlavy přístupné pánovi a pokožka zůstává v dobrém stavu.

Odstranění vlasů

Speciální kapalina pro odstranění rozšíření vlasů, které byly fixovány keratinovými kapslemi. Tekutina působí na keratin, roztaví jej a umožňuje odstranění prodloužení z vlasů dárce bez poškození.

Kapalina má šetrnou kompozici, nezpůsobuje podráždění pokožky hlavy a alergie. Používá se v malých množstvích, aby postupně odstraňoval všechny prameny z hlavy.

Jak používat kapalinu:

 1. Aplikujte ho na prameny a nechte 15 minut.
 2. Poté naneste masku a inkubujte po dobu 20 minut. Pomůže obnovit vlasy.
 3. S pomocí dřevěného hřebene jsou všechny nepotřebné prameny pečlivě odstraněny.

Otázky týkající se výběru nástrojů pro rozšíření vlasů

Nástroje pro prodlužování vlasů - speciální nástroje, které pomáhají bezpečně upevnit dárkové prameny na hlavách dívky, které sní o dlouhých a silných kadeřích.

Jak je známo, existují dvě hlavní technologie donoru zakřivení, které se liší v přítomnosti nebo nepřítomnosti tepelných účinků na vlasy.

Vytápění za tepla se nedá realizovat bez použití různých tepelných přístrojů, které umožňují zajistit donorové prameny na vlasy klientů pomocí bodového tepelného efektu.

Studené nahromadění se provádí několika technikami, z nichž nejčastěji se jedná o lepení nebo šití vlasů dárce.

Holičská kancelář, která svým zákazníkům nabízí službu budování kudrlin v horkých nebo chladných zařízeních, by měla být vybavena speciálními zařízeními, která by doprovázely různé fáze procesu.

Kromě toho by měl být v kanceláři velitele dostačující množství spotřebního materiálu, jako jsou dárkové vlákna kudrlin, uzávěry apod.

Zařízení

Curlingové kleště jsou z několika typů, z nichž každá se používá pro určité typy procedur.

Ultrazvukové přístroje mohou buď fixovat nebo zničit keratinové kapsle pomocí směrové ultrazvukové vlny.

Jedná se o nejmodernější zařízení používané při připojování nových pramenů. Má nejméně traumatický vliv na strukturu zámků klienta.

Vyhřívací kleště ovlivňují keratin, pryskyřice nebo silikonové kapsle obvyklým způsobem akupresury. Taková zařízení jsou klasická hot build.

Vzhledem k tomu, že vlasy zahřívají, jeho struktura je zničena a po několika procedurách přirozené prameny klientů silně vyschnou a potřebují zvýšenou vlhkost.

Vytváření kudrlin s expozicí teplem je kontraindikováno u dívek s tenkými a křehkými vlasy.

Mechanické kleště jsou určeny pro výrobu kudrlin. S pomocí nich majitelé spolehlivě upevňují upevnění nových pramenů, které vypadají jako kroužky nebo korálky z plastu nebo kovu.

S tímto zařízením můžete nejen připevnit, ale také odstraňovat prameny při opravě vlasů.

Kromě kleští pro fixaci vlasů dárce existují speciální zařízení, jejichž působení je zaměřeno na pečlivé odstranění použitých pramenů, které se provádějí tak, aby upravovaly vzhled účesu.

Pásky, které jsou připevněny na kadeře s lepícími pásky, jsou odstraněny poté, co byly pásky ošetřeny speciálním rozpouštědlem. Tento nástroj by měl být také v arzenálu kadeřníka.

K zahřívání keratinu nebo silikonu potřebujete malý kamen, který je vybaven zásobníky.

Spotřební materiál je umístěn v této nádobě, kamna jsou zapnuta, roztaví součásti a udržuje provozní teplotu keratinu nebo silikonu po celou dobu trvání postupu.

Pro rozšíření horkých vlasů bylo použito jiného zařízení, které je nezbytné pro práci s pryskyřicí.

Vyrábí se ve formě speciální pistole, roztaví pryskyřici a podává ji z tenké hubičky.

Francouzská technologická technologie, která se týká nahromadění za studena, je nemyslitelná bez kovového háčku, který pomáhá připevňovat nové chlupy vlasů.

Takové háčky se dodávají v několika velikostech.

Materiály

Hlavní spotřební materiál, bez kterého není možné provést postup, jsou vlasy dárce.

Jsou rozděleny do několika skupin, jsou přirozené a umělé, asijské, evropské a africké, zvlněné a rovné, světlé a tmavé atd.

Nejoblíbenější vlasy dárce, které se používají při kosmetických rozšířeních, jsou přírodními prameny evropských žen.

Takové kadeře jsou měkké a mají bohaté množství odstínů.

Pro připojení donorových pramenů na hlavu vlasů klientů se používají různé typy spotřebního materiálu.

Patří sem:

Keratin, pryskyřice a silikon vám umožňují přiložit svazky vlasů dárců na kliky klienta pomocí horkých metod prodlužování.

Na keratinu a dalších materiálech, které provádějí funkci upevňovacích pramenů, byste neměli šetřit.

Koneckonců záleží na jejich trvanlivosti, jak dlouho budou vlasy drženy na hlavě.

Moderní materiály tohoto spektra jsou vyrobeny z průhledné základny, která se přizpůsobuje barvě vlasů.

Kostky a svazky připevněné na kadeře s průhledným keratinem, pryskyřicí nebo silikonem lze pozorovat pouze při pečlivém vyšetření.

Keratin pro prodloužení je dodáván do salonů ve formě malých obdélníkových nebo oválných kapslí, které je třeba roztavit ve speciálním sporáku.

Pryskyřice se odlévá jako tyčinky různých průměrů vyrobené z přírodních surovin.

Tuto pryskyřici lze ohřát pomocí horké pistole, která byla zmíněna dříve. Úzká špička přístroje vám umožňuje použít roztavený pryskyřičný bod na správná místa.

Připojení donorových pramenů k pryskyřici je bezpečnější postup, než budování keratinu.

Japonská nebo jihokorejská odrůda se týká techniky nahromadění za studena.

Zahrnuje použití speciálních držáků, které bezpečně fixují dárcovské prameny na vlasy klientů.

Jako takové úchytky působí malé kroužky o průměru dva nebo tři milimetry. Mezi mistry takových prstenů se říká "microring".

Pro zajištění takových kroužků vyžadují speciální mechanické kleště.

Upínací mechanismus, se kterým jsou vybaveny, pevně upevní mikrovlny s donorovými vlákny, které jsou do nich zavěšeny na hlavě dívek, kteří chtějí rychle najít dlouhé kadeře.

Samolepící nálepky pomáhají vytvářet prameny pomocí jednoduchého lepení kadeřů dárce na přírodní vlasy klientů.

Z tohoto článku jste se dozvěděli, jaké nástroje a materiály pro rozšíření vlasů jsou nezbytné pro postup.

Kleště, lepicí pistole a spotřební materiál musí být vysoce kvalitní a profesionální.

Chcete-li dostat dlouhé a krásné kudrliny v krátké době, měli byste kontaktovat pouze osvědčené kadeřníky.

Co potřebujete pro rozšíření vlasů různými způsoby

V současné době je postup prodlužování vlasů poměrně populární mezi poctivými sexy. Existuje mnoho různých technologií a technik. Všechny obsahují použití různých materiálů, zařízení a nástrojů. Podrobně pochopíme, co je třeba pro rozšíření vlasů pro každou metodu zvlášť.

Krása krásy stále častěji zdobí hlavy módních návrhářů.

Hot způsoby výstavby

Existují dva typy procedur pro transformaci účesů hot method: angličtina a italština. Používají lepidlo pro prodlužování vlasů ve formě vyhřívané pryskyřice obsahující keratin.

Nejobvyklejším způsobem s tímto typem rozšíření je mikrokapsle. Při této metodě kapsle vůbec nejsou viditelné a vlasy se nezkazí.

Foto: rozšíření vlasů děláte sami sebe horké.

Na místě připojení vláken k vlasům je vytvořena malá, sotva viditelná kapsle, průhledná struktura, ale spolehlivě drží "nové" prameny. Důležitou výhodou horké metody je pevná fixace pramenů.

Anglickou cestou

Italská cesta

To vypadá jako rozšiřující sada vlasů.

Potřebné materiály a nástroje pro rozšíření horkých vlasů:

 • Tongs. Mastery-kadeřníci, kteří používají italskou technologii, obvykle používají k vytvoření požadovaného tvaru kapslí za tepla.
  Nejčastěji používají kleště s termostatem (až 200 stupňů) s plochou pracovní plochou. Nejméně v poptávkových modelech se zaoblenými konci a funkcí udržování konstantní teploty.
 • Keratin je speciálně vyvinutý polymer používaný v technologii upevňování donorových pramenů horkou metodou. To je pro vlasy neškodné a zjednodušuje postup. Kapsle různých velikostí a tvarů jsou vyrobeny z ní.
 • Zlepšené složení keratinu - prodlužuje dobu trvání ponožek do tří měsíců.
 • Živice - používané anglickou technologií, přírodním materiálem šetrným k životnímu prostředí.
 • Capsule Forceps je speciálně navržené zařízení, které umožňuje snadné hnětení kapsle bez traumatického nárazu na prameny.

Crimper s regulací teploty.

 • Laserové přístroje pro prodloužení vlasů. Výrazně zkracuje dobu provádění procedury, má jemnější účinek na prameny a klouby jsou téměř neviditelné. Jedinou nevýhodou tohoto zařízení je poměrně vysoká cena, ne každý velitel je připraven k nákupu.
 • Lepicí pistole - používá se pro anglickou technologii. Toto zařízení pro prodlužování vlasů ohřívá pryskyřici na požadovanou teplotu, pomocí níž jsou prameny připevněny.
 • Ultrazvukové zařízení. Postup je zrychlen a je mnohem pohodlnější, pokud je prováděn s takovým zařízením. Využívá pohodlnou a jemnou kadeřovou technologii, ve které se kapsle zahřívají ultrazvukem, nikoliv vysokou teplotou.

Každý majster, vycházející z jeho zkušeností nebo osobních preferencí, si vybírá vhodné vybavení pro rozšíření vlasů.

Studená výstavba

Zahrnuje různé technologie upevnění "nových" pramenů: japonštiny, španělštiny, pásky, což eliminuje vliv teploty na vlasy. Materiály pro prodlužování vlasů, s nimiž se postup provádí, nejsou vystaveny procesu ohřevu.

Absence teplotních efektů činí studenou metodu prakticky neškodnou pro vlasy. Navíc jeho použití umožňuje opalovat se na slunci, navštívit vanu, položit kudrlinky pomocí kleští, protože tobolka je odolná vůči vysokým teplotám.

Studená cesta je pro vlasy považována za nejjemnější.

Typy rozšíření vlasů. Který z nich je lepší a jak správně provádět tento postup

Ženy mají rádi změnu a co experimentovat, pokud ne s vlasy? Curl, narovnání, barvení, kosení - to vše je snadné a jednoduché. Ale rychle rostou vlasy, během několika hodin, dříve to nebylo možné.

Naštěstí nedávno došlo k rozšíření vlasů, což vám umožní rychle a bezbolestně změnit vzhled. Každá žena si může zvolit vhodnou metodu pro rozšíření vlasů v závislosti na charakteristikách vlasů.

Kdo doporučuje růst vlasů

Umělé vlasy pomáhají prodloužit délku a tloušťku vlasů.

Budování se doporučuje, pokud máte:

 • Řízené a tenké vlasy z přírody. Postup bude obsahovat chybějící objem;
 • Změňte obrázek. Pokud jste vždycky snili o dlouhých vlasech, ale nemohli byste je růst, rozšíření vám pomůže přidat délku na požadovanou úroveň;
 • Zvýšené vlákna mohou být barveny tak, aby nepoškozovaly vaše vlasy;
 • Můžete zvýšit vlasy, abyste vytvořili neobvyklý účes pro každou speciální událost.

Kontraindikace

Samozřejmě, že ne všechno je tak růžové a rozšíření vlasů mají své nevýhody. Postup má několik omezení, při nichž je nežádoucí nebo zakázáno:

 • Nemoci pokožky hlavy, psoriázy nebo seborrhy.
 • Alergická reakce na jakýkoliv materiál použitý během sestavení.
 • Nedoporučuje se zvyšovat vlasy po hormonálním selhání, těhotných a kojících žen. V takovém případě může zatížení slabých křehkých vlasů vést ke zvýšené ztrátě.
 • Příliš krátké vlasy. Je-li délka vlastních pramenů menší než 5 cm, pak může být nárůst nekvalitní a krátkodobý.
 • Velmi poškozené nebo křehké vlasy.
 • Alopecie nebo alopecie.
 • Infekční, houbové choroby.
 • Pokud je pokožka hlavy poškozená, pak musíte počkat na její hojení a teprve potom pokračovat v sestavení.

Doporučujeme číst: Prostředky pro laminování vlasů doma: složení drogy, koupit

Typy vlasů používané při stavbě

Jedním z nejdůležitějších momentů v postupu je otázka - a z jakého materiálu je rozšíření, odkud pocházejí vlasy pro všechny manipulace?

Odpověď je jednoduchá: vlasy jsou zakoupeny od dívčích, kteří se rozhodnou zbavit se vlasů. Nejčastěji obyvatelé východní Evropy, Asie a Indie žijící v chudých rodinách dávají vlasy. Musí pečlivě pečovat o vlasy a pak je předávat za vyšší cenu.

Rozhodně řekněte, jaký typ vlasu je nejlepší, obtížný. Každý typ pramenů má svou vlastní tloušťku, barvu a strukturu, takže je nutné je vybrat individuálně, v závislosti na vlastnostech vlastních vlasů.

V naší zemi nejčastěji zvolí slovanský typ srsti. Aby byla zajištěna kvalita použitého materiálu, musíte si vlasy umýt - vysoce kvalitní suroviny si zachová původní originální vzhled.

Slovanské vlasy. Nejpopulárnější a nejdražší, mají hladkou a hladkou kůžičku, takže prameny vypadají elegantně i bez léčby. Mohou být rovné, kudrnaté nebo kudrnaté, dokonale snášet styl s fénem nebo styler.

Slovanské vlasy jsou poslušné, mohou udělat originální účes. Nejvhodnější pro majitele slovanského vzhledu.

Evropské vlasy. Ve skutečnosti jsou přinášeny nejen z evropských zemí, ale také z Indie a Latinské Ameriky. Jejich kvalita a cena nejsou tak vysoké jako u Slovanů.

Pásy jsou povinně ošetřeny kyselinou, pak jsou natřeny a naplněny silikonem. V tomto případě jsou váhy na vlasy zcela nebo částečně odstraněny. Evropský typ je vhodný pro dívky s tlustými, porézními, tuhými a objemnými vlasy.

Jižní ruské prameny. Mají optimální poměr cena / kvalita. Jak naznačuje název, vlasy se shromažďují na jihu Ruska a na Sibiři. Takové prameny jsou nenáročné a poslušné, s náležitou péčí, kterou slouží po dlouhou dobu. Měkké a pružné, ale ne příliš husté prameny nebudou vyhovovat děvčatům s tlustými hustými vlasy.

Asijské Jsou dodávány z Koreje a Číny. Vlasy mohou vypadat luxusní, ale ve skutečnosti obvykle jejich kvalita chce opustit to nejlepší. To jsou nejlevnější prameny.

Kudrlinky jsou ošetřeny speciální látkou, která pomáhá zbavit se vlasových vloček, pak jsou leštěné, obarvené a potažené silikonem. K zachování krásy takových vlasů je třeba pečlivěji o ně pečovat.

Doporučujeme číst: Kyselina nikotinová pro růst vlasů: fotografie před a po, aplikace, cena

Příprava na rozšíření vlasů

Chcete-li vybrat typ vlasů, jejich barvu a délku, technologie rozšíření se musí konzultovat s profesionálem.

Dávejte pozor! Před zahájením postupu je žádoucí navlhčit prameny, aby se zkontrolovala jejich kvalita.

Pro přípravu vlasů na prodloužení je nutné je důkladně umýt a vysušit. Je zakázáno používat masky, kondicionéry a balzámy.

Postup sám trvá 2 - 4 hodiny, takže buďte připraveni na to, že budete muset strávit půl dne na kadeřnickém křesle.

Typy rozšíření vlasů

Prodloužení vlasů je nesmírně důležité, protože během několika hodin může žena zcela změnit vzhled a užívat si dlouhé vlasy. Můžete si udělat různé účesy, zvlněné kudrlinky, opletky.

Oprava je obvykle vyžadována po 2-6 měsících od postupu, aby byly nahrazeny některé prameny. Prodlužování vlasů je vhodné pro všechny ženy o délce 5-10 cm, v závislosti na typu zvoleného postupu.

Kapsulární rozšíření vlasů

Druhé jméno tohoto rozšíření je italské. V poslední době se stává stále oblíbenější kvůli jeho estetickým vlastnostem - kapsle jsou na vlasy téměř neznatelné.

Kumulované prameny jsou připevněny k přirozenému vlasu s roztavenou keratinovou kapslí. Tato látka je součástí struktury vlasů, takže jeho použití nezpůsobuje žádnou škodu. Násobení se objevuje v tenkých pramenech, které jsou stěží znatelné, i když se podíváte pozorně. Je zapotřebí celkem 100 až 125 řetězců.

Výhody rozšíření kapsulárních vlasů:

 • Kapsule jsou téměř neviditelné, mají přirozený vzhled, takže s nimi můžete udělat nějaký účes: narovnat, kroutit, barvit a zbarvit prameny, zkrotit se na kadeřníky a vytvořit perimetr.
 • Můžete přidávat prameny na tresky, rozdělení a whisky, vypadají přirozeně a nevyhýbají se.
 • Kapsule se nemění v závislosti na teplotní expozici, při návštěvě sauny a solária nejsou žádná omezení.
 • Snadná péče o vlasy - takové vlasy mohou být často omyty, vysušeny.
 • Kapacita kapslí poskytuje nejen délku, ale i chybějící tloušťku. Kapsule jsou připevněny po celé hlavě, zatímco vypadají jako jejich vlastní.

Prodloužení kapslí není vhodné pro majitele tenkých, oslabených vlasů, náchylných ke ztrátě. Postup rozšíření může zhoršit problém.

Nevýhody kapsulární kapacity:

 • Keratinové kapsle mohou sklouznout z původního místa.
 • Zvláštní péče o vlasy, která spadá na kapsle, je může zničit.
 • Majitelé mastné vlasové pokožky pod vlivem kožního mazu způsobují zničení keratinových destiček, čímž se snižuje doba nosu zvlnění dárce.
 • Ihned po prodloužení může být nepříjemné lehnout, kapsle budou cítit na vlasy a přinášejí nepříjemné pocity.

Anglická stavební technika

Totéž platí pro teplo stavební techniky, ale zde se používá speciální pistole k ohřevu keratinu na optimální teplotu. V tomto případě je postup považován za benigní a neškodný.

Minimální délka potřebná pro rozšíření vlasů v angličtině by měla být větší než 6 cm, jinak by byly dárkové prameny patrné. Po skončení procedury se budete muset rozloučit s termálními ošetřeními vlasů a těla, žehličky, horké kolečka a kolečka mohou tavit kapsle, stejně jako sauny a koupele.

Keratinové kapsle ztrácejí svou sílu pod vlivem masky a balzámů. Anglické sestavení trvá nejdéle 3 měsíce.

Doporučujeme číst: Zbarvení blond vlasů: fotografie

Německá rozšíření technologie (Bellargo)

Bellargo je typ rozšíření horkých vlasů. Pásky jsou upevněny pomocí speciálního zařízení se dvěma tepelnými svorkami na malých rukávech. V tomto případě nejsou vlasy poškozeny, protože se nezahřívají. Pro prodloužení je zapotřebí celkem 25-100 řetězců.

Nevýhodou této metody rozšíření je potřeba zvláštní péče: některé druhy kosmetiky způsobují ztrátu donorových pramenů. Ne všichni styling je vhodný, protože rukávy mohou být viditelné na vysoké účesy.

Není možné odstranit nahromaděné kudrlinky sami - máte šanci poškodit vlastní vlasy.

Prodlužování vlasových vlasů

Vztahuje se k chladným způsobům budování, které eliminují tepelné účinky. Postup při použití speciálního lepidla, které je vhodné i pro tenké, oslabené vlasy.

Tato metoda je jednou z nejrychlejších - za pouhých 1-2 hodin bude profesionál schopen provádět vysoce kvalitní rozšíření vlasů. Účinek tohoto postupu může trvat až jeden rok, pokud se vlasy řádně starají.

Zároveň neexistují žádná omezení v činnostech prováděných s vlasy: můžete jít do solária, bazénu, sauny. Studené nahromadění má méně negativního vlivu na vlasy než na horké.

Nevýhody rozšíření pásky:

 • Při vytváření vysokých a složitých účesů mohou být viditelné vlasové pásy.
 • Pokud má mistr dostatek zkušeností, mohou nesprávně přilepené dárcovské prameny vypadnout, někdy provokovat ztrátu vlastních kadeří.
 • Špatně provedený postup může způsobit vznik smyček.
 • Složení lepidla může nepříznivě ovlivnit vlasy a pokožku hlavy.

Všechny nevýhody prodlužování vlasových vlasů souvisejí s porušením procedurální techniky, při její správné realizaci by takové problémy neměly být. Celkem se používá asi 80 pásek vlasů dárce.

Existují pouze dva typy rozšíření vlasových vlasů: španělština a japonština. Obě patří do studené stavby.

Španělská technika zahrnuje použití adhezivního prostředku, který obsahuje bílé nebo černé barvivo, které jsou vybrány podle barvy vlasů. Taková rozšíření jsou často používána dívkami s blond vlasy, protože místo rozšíření bude sotva patrné, zatímco můžete zachovat obvyklou péči o vlasy, navštívit lázně a sauny bez strachu, že jste bez srsti a samozřejmě můžete barvit a odlehčit vlasy tímto typem rozšíření.

Španělská technika rozšíření umožňuje nosit prameny po dobu až 4 měsíců, po které budete možná muset korzet opravit nebo odstranit.

V japonských rozšířeních vlasů se používají speciální kovové korálky, klipsy a klipsy. Je to díky nim, že donorové kudrlinky jsou připojeny ke kořenům vlasů. Malé prameny jsou zašroubovány speciálním hákem přes svorky, které jsou upnuty kleštěmi. Lepidlo se nepoužívá, svorky se vybírají v závislosti na odstínu vlasů.

Korekce se provádí za 2-3 měsíce, protože se vlasy znovu rozvíjejí. Tento typ rozšíření je vhodný pro ženy s tmavými, tvrdými vlasy. Kadeřník by měl být přesvědčen o kvalitě postupu dva týdny po jeho provedení.

Doporučujeme číst: Tepelná ochrana vlasů: recenze, cena

Bundling s opletení

Tato prodlužovací technika je ideální pro dívky, které se obávají, že si nebudou zkazit vlasy. Na rozdíl od předchozích technologií nepoužívá žádné chemikálie a teploty, které by mohly poškodit vlasy.

Sbírání na pigtails je téměř nepostřehnutelné, ale současně jsou vlasy dárce udržovány pevně. Technologie spočívá v opletování velmi tenkého pigtace přes zadní stranu hlavy, po níž jsou k němu připevněny kostičky. Tress je tenký, zpracovaný pramen, který se podobá úzkému proužku. Jeden pramen se drží na jednom pigtailu.

Oprava se provádí jako obnovení vlasů: pigtail se propletne tak, aby byl co nejblíže k pokožce hlavy a kousky jsou znovu ušité, mohou být použity mnohokrát.

Vytváření s opletením lze provádět i na tenkých vlasech. Postup je neškodný, pigtail nevzniká žádné nepříjemnosti, kromě toho, že jeho realizace nevyžaduje dlouhou dobu. Celkově můžete potřebovat až 200 křivek.

Mezi hlavní nevýhody patří:

 • Kvůli kůži je nutné omezit vysoký styling, účesy s rozkrojením, takže kůra a vlasy nejsou viditelné.
 • Častá korekce. Musí to být prováděno každé 2-3 měsíce, když vlasy rostou.

Brazilské budování

Zahrnuje splétání dárce a vlasů. Jedná se o nejmodernější a jemnější způsob budování. Během postupu se keratin a lepidlo na vlasy nepoužívají, tepelné účinky na jejich strukturu se nevykonávají a chemické přípravky se nepoužívají.

Pro tento postup jsou všechny vlasy rozděleny na 4 přibližně stejné čtverečky. Kudrlinky se začínají stavět z dolní části hlavy. Šířka pramene by neměla přesáhnout 5 milimetrů, pro oddělení děr je lepší použít tenký hřeben.

Dárcovské prameny mohou být umělé nebo přirozené, jejich šířka by měla odpovídat jejich vlastním. Braid tenký obyčejný opletek, který je upevněn smyčkou ze syntetických nití. Postup je prováděn po celé hlavě, zatímco tkaní se děje od zdola nahoru.

Oprava se provádí každé 3 měsíce. Nevýhodou této metody rozšíření je pouze doba trvání postupu.

Rozšíření ultrazvukem

Tato technologie byla vynalezena v Hollywoodu. Doporučuje se použít pro ty, jejichž vlasy byly poškozeny mnoha styling, barvení, mají suché a rozdělené konce. Keratinová kapsle je utěsněna ultrazvukem, přidává objem a dává účesu dobře upravený a atraktivní vzhled.

Celkově se aplikuje asi 120 pramenů, které se s patřičnou péčí mohou nosit asi šest měsíců.

Vlasy na vlasy

Pokud nemáte příležitost růst vlasy nebo se bojíte komplexní péče, pak vlasy na vlasy jsou skvělou alternativou. S jejich pomocí můžete změnit svůj obraz bez uznání.

Vlasy na vlasy se nebojí kosmetiky, mohou být barvené, zvlněné, vysušené. Ve srovnání s rozšířeními vlasů je tato metoda cenově dostupná.

Nad hlavou jsou fixovány sponky a spony, takže si můžete udělat každý účes doma sami. A samozřejmě hlavní výhodou je absolutní neškodnost. Takže se nemusíte ptát, jestli to poškodí prodloužení vlasů.

Nevýhody vlasů na vlasy:

 • Není vhodný pro krátké vlasy.
 • Množství pinů přináší pocit tíže a způsobuje bolesti hlavy, takže je nejlepší nosit je denně, ale používat je pouze pro důležité události.
 • Křehkost, mohou přijít v nejnepříznivějším okamžiku uvolněná, je lepší je opustit během výletů do posilovny, bazénu nebo na pláž.

Prodloužení vlasů je postup, který vám umožní změnit obraz bez uznání během několika hodin. Zruční řemeslníci budou moci nejen správně vybudovat vlasy, ale také dát doporučení pro jejich péči, kterou je třeba dodržovat, aby se prodloužil účinek postupu a aby nepoškodila své kadeře.

Co je rozšíření vlasů a co majitel musí znát s klientem

Mistr rozšíření vlasů, technolog, barevník.

Někdy se můžete zeptat - proč tak drahá a výnosná procedura salonu, jako je rozšíření vlasů, není k dispozici všude v každém salonu nebo kosmetickém studiu? Samozřejmě, budou vždy existovat pokusy, ale ne každý to dokáže a důvodem je neznalost této oblasti zevnitř. Znalost základů zachrání nováčiků od nákupu silikonu pod rouškou slovanského, stejně jako z mnoha dalších poruch na cestě pána. Podívejme se, jaký je hlavní materiál mistra - vlasy pro rozšíření vlasů.

Základní pojmy a pojmy

Prodlužování vlasů je postup přidávání dodatečných donorových pramenů, obvykle déle, do přirozených vlasů. To vám umožní radikálně změnit styl vlasů. Doba, po kterou se vypočítává nárůst, je jeden až tři měsíce, po kterém je nutná korekce. To je způsobeno tím, že přírodní vlasy se na určitou dobu zvětšují a nástavec, který udržuje nahromaděné prameny, se stává znatelným, a to také díky přirozenému vypadávání vlasů (až 100 za den) - vlasy, které vypadly ven, zůstávají v fixačním činidle, což způsobuje zmatek. Vlasy používané k prodloužení mohou být již s aplikovanou polymerní látkou pro fixaci, nebo jen pro řez, který vyžaduje další zdokonalení. Kapsule s prameny plně připravené pro postup prodloužení, nazvané "Pre-Bond" (zapouzdřené), jiné - řezané vlasy. Metody rozšíření se mohou lišit (horké nebo studené). Pojďme se nejprve zabývat profesionálními podmínkami.

 • Strand - v rámci rozšíření pramenu se nazývá svazek vlasů o hmotnosti přibližně 0,8-1 gramu.
 • Keratin (v granulích) je organické keratinové pojivo pro vytváření kapslí na prameni.
 • Kapsule - keratinová kapsle tvořená kleštěmi na pramen vlasů o velikosti 0,6 - 1 cm.
 • Oprava - postup 3 v jednom (odstranění, odříznutí starých kapslí a vytvoření nové, nové sestavy).
 • Zapouzdření - výběr pramenů z plátku a vytvoření keratinové kapsle pomocí kleští.

Typy vlasů

 • Přírodní vlasy jsou materiál pro výrobu prádelních výrobků a hlavního pracovního materiálu stavitele. Sbírají je sběratelé (sběratelé surovin) a odřezávají od živých za poplatek.
 • Sekce vlasů - část vlasů přírodních dárců bez kapslí. Standardní rozšíření obvykle potřebujete

100 gramů střihu vlasů. Řezy jsou označeny panenkou - to znamená, že jsou vlasy odstraněny z jedné hlavy. Takové řezy jsou dobrou surovinou pro malování. neobsahují nečistoty cizích vlasů s jiným pigmentem. Kapsule na vlasy - vlasy připravené k výrobě, rozděleny na prameny

1 gram je již vytvořená keratinová kapsle. Pro standardní rozšíření potřebujete 100-120 pramenů v kapslích. Cena v obchodech pro takové vlasy je vyšší než u sekcí, takže mnoho mistrů kupuje vlasy v řezu a samostatně ji zapouzdřuje kartou.

 • Remy vlasy - typ vlasů se správnou polohou konců podél linie růstu. Tento typ srsti a potřebujeme italské rozšíření. Při objednávání v internetových obchodech a od jakýchkoliv prodejců - nezapomeňte zkontrolovat a hledat informace o typu prodávaných vlasů, musí být REMY-HAIR.
 • Non-remy vlasy - typ vlasů s nesprávným umístěním konců linie růstu. Jinými slovy, část vlasů se právě otáčela opačným směrem, protože vlasy byly shromažďovány od podlahy kadeřnice (například). Takové vlasy se nemohou nosit na hlavě - budou močit, zmátat a nemohou být česané.
 • Jednoduché vlasy - jednou provlékané vlasy. Jinými slovy, v tomto ocase je spousta krátkých chlupů a zadní konec nebude těsný. Pro italské rozšíření se toto považuje za standard, ale jiní dodavatelé mají odlišné pojmy jediného, ​​proto někteří prodejci mají jediné vlasy, jako ostatní mají dvojité.

  Dvojité kreslené vlasy - dvakrát provlékané vlasy. Téměř všechny krátké vlasy byly vyčištěny z ocasu a 80-90% vlasů odpovídá uvedené délce. Cena takových vlasů je vyšší. Tito majitelé vlasů se prodávají jako luxusní. Zákazníci vždy preferují pevné tipy. Někteří pánové pracují pouze na takových srstech.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy