logo

Světlejší vlasy po henně: funkce a možnosti

Henna je oblíbené přírodní barvivo extrahované z listů rostliny Lawsonia. Používá se nejen ke změně odstínu vlasů, ale i k léčebným účelům. Nástroj posiluje prameny, činí je poslušnějšími, eliminuje problémy s pokožkou hlavy. Barvení poskytuje různé varianty červené barvy. Basma se často dodatečně používá k vytvoření tmavší barvy kadeřnictví, oba výrobky neobsahují škodlivé chemikálie. Nicméně, pro zesvětlení vlasů, malované hennou, je docela obtížné.

Akční barvivo

Chcete-li pochopit, proč po použití henny existují potíže s rebarvením nebo změnou barvy, musíte pochopit mechanismus jejího dopadu. Barevné částice přírodního původu nepronikují do vnitřních vrstev vlasů jako chemické analogy. Na jedné straně je to dobré, protože prameny nejsou zničeny.

Barvicí pigment působí výhradně na horní kutikulární vrstvu, těsně přilne k vlasovým proteinům. Kvůli tomu dochází k problémům s odstraněním barvy a následným použitím chemických sloučenin.

Složitost zbarvení

Za žádných okolností by se neměl používat chemický zjasňovač k odstranění rostlinného pigmentu. Výsledkem je zcela neočekávaný výsledek. Například kudrlinky se mohou stát mrkev, oranžová, nebo zelená, pokud je basma používána s hennou.

Takže musíte být trpěliví a věnovat pozornost jiným způsobům eliminace barvy.

Jak se zbavit barvy?

Existuje několik způsobů, jak eliminovat červený nebo měděný odstín. Všimněte si, že žádný z nich neposkytuje okamžité výsledky. Existují dvě možnosti:

 • salon wash;
 • lidové metody.

Můžete také použít radikálnější metodu - prostě si nakrájejte vlasy, abyste odstranili otravné barvy. To je však vhodné pouze pro dívky, které jsou připraveny rozloučit se s dlouhým účesem.

Profesní pomoc

Kontaktujte salon po barvení henny - nejjistější cestou. Odborník posoudí stav vašich pramenů, prohlédne jejich strukturu a stupeň průniku barevných částic do kutikuly. Poté bude vybrána kompozice pro zeslabení. Jedná se o postup, který umožňuje odstranit pigmenty z kudrlin.

Podobné prostředky vylučují barvu díky kyselinám obsaženým v jejich struktuře. To umožňuje, aby se vlasy změnily barvy. Pro dosažení požadovaného výsledku může trvat několik procedur. Čím déle používáte hennu, tím silnější je, že "sedí" ve vláknech.

Henna vlasy osvětlení

Kromě obvyklé henny najdete v obchodech i bílou barvu. Ale nepoužívejte ji k bělení, v naději, že se zbaví červeného odstínu. Faktem je, že to není absolutně takový nástroj jako pravidelná, bezbarvá henna nebo basma.

Bílý výrobek obsahuje peroxid vodíku v přípravku - jde o chemické barvivo, ve kterém je přidáváno jen malé množství bezbarvé rostlinné barvy, nemá s léčebnými složkami nic společného.

Po zesvětlení vlasů s hennou se mohou vyskytnout problémy jako nadměrné sušení, křehkost, ztráta. Použití nástroje pro odstranění pigmentu získaného předběžným zbarvením s barevnou hennou dá úplně nepředvídatelné výsledky a poškozuje vlasy.

Lidové prostředky

Chcete-li barvit vlasy po henně v jiné barvě s chemickými sloučeninami, můžete použít tradiční metody mytí pigmentů. Dešifrování doma vám umožní postupně, ale bez větší škody na kadeře, odstranit nežádoucí barvu. Je nutné použít struktury nejméně 3-4 krát týdně.

Zvažte nejoblíbenější možnosti.

Složení oleje

Zahřejte ve vodní lázni na teplotu nejvýše 37 ° C 50 ml olivového oleje, přidejte 15 kapek citronu a 2 kapky skořicového éteru.

 • Rozložte složení po celé délce vlasů.
 • Horní kryt se sprchovým krytem nebo přilnavým filmem.
 • Vítáme ručník.
 • Mějte masku jednu až osm hodin.
 • Získáte výraznější výsledek, pokud ho necháte celou noc.

Pro zesvětlení tmavých vlasů, zbarvených hennou, se podaří dosáhnout asi 15 procedur, to vše závisí na intenzitě barvy. Kromě odstranění odstínu jste také opatřeni nádherným léčebným efektem. Oleje posílí prameny, učiní je poslušnějšími a měkčími.

Kefír a kvasnice

Ohříváme vysoký tukový kefír ve vodní lázni a naplňte je briketou "živých" kvasnic. Hmota by měla mít podobnou strukturu jako pasta. Čekáme 40 minut, dokud kompozice nekvasí. Rozkládáme je po celé délce pramenů, oteplujeme ručníkem, vydržíme asi dvě hodiny. Umyjte šamponem.

Tento recept je vhodný pro každodenní použití. Postupně budou mléčné kyseliny obsažené v kefíru nahrazovat rostlinný pigment. Také maska ​​vám umožní posilovat kořeny, urychlit růst vlasů a eliminovat lupy.

Acetátový odstraňovač

Obvyklý 9% ocot rozpusťte v teplé vodě. Pro 1 litr kapaliny užíváme 4 lžíce kyseliny. Provádíme si koupání ve velké pánvi, do ní do 10 minut vložíme hlavu vlasů. Děláme vše pečlivě, aby se kompozice nedostala do očí nebo do úst. Po ukončení procedury důkladně umyjte prameny teplou vodou a naneste ošetřující balzám nebo masku a nechte ji přirozeně vyschnout.

Nejde o nejvhodnější metodu domácího zbarvení, protože ocot silně osuší vlasy. Přesto poskytuje dobré výsledky při pravidelném používání. Nelze dělat víc než tři lázně týdně.

Umytí alkoholu olejem

Distribuujeme 70% alkoholu po celé délce vlasů, vydržíme to 5-7 minut. Poté, aniž bychom je umyli, zpracováváme prameny kokosového, mandlového nebo olivového oleje. Zavedli jsme sprchovou čepičku a ručník. Masku udržujeme půl hodiny, v tuto chvíli je možné ji zahřát s vysoušečem vlasů, aby se zlepšil účinek. Umyjte šamponem.

Alkohol je silný bělící prostředek, ale silně vysuší prameny, takže recept používá navíc oleje. Minimalizují negativní vliv alkoholu na kudrlinky, chrání je před vysycháním. Tento nástroj by však neměl být používán v případě poškození pokožky hlavy.

Smetana

Vyberte si tu nejčistší zakysanou smetanu, je žádoucí, aby byla domácí. Podáváme je kyselé, je nutné zvýšit koncentraci mléčných kyselin ve výrobku. Tlustě nanáší z kořene na špičku pramenů. Dali jsme na hlavu celofánový uzávěr nebo pytel, nad tím ho oteplili ručníkem. Vydržte 1,5-2 hodiny, omyjte šamponem.

Každou masku můžete vytvořit masku, dokud nezískáte požadovaný výsledek. Nemá negativní vliv na prameny, ale naopak je krmí užitečnými součástmi a obnoví.

Po bělení zjistíte, že vlasy jsou měkčí, hedvábné, poslušné a lesklé.

Alkalické mýdlo

Pravidelné prádlo můžete použít místo běžného šamponu, abyste odstranili nežádoucí hennu. Obsahuje spoustu alkálií, které odhalují kůžičkové váhy a odstraňují z nich zbarvené částice.

Předpokládejme, že takové praní přinese malým výhodám zámkům. Mohou se stát těžkými, suchými, nudnými a dokonce křehkými. Pravidelné navlhčení pramenů pomocí masky a balzámy pomůže zmírnit účinek alkalické látky, ujistěte se, že je používáte po každém mytí.

Vyplachování heřmánek

Naplňte čtyři lžíce sušených heřmánkových květin s jedním litrem vařící vody. Nechte vařit 20-30 minut. Opatrně filtrovejte kompozici pomocí gázy. Umyjte si vlasy pokaždé po umytí, není nutné je vypláchnout.

Léčivý heřmánek má mírný odlehčovací účinek. Může být použita v kombinaci s jinými komponenty k odstranění pigmentu, aby byl rychle dosažen požadovaný výsledek. Kondicionér je zcela neškodný, posiluje kudrlinky a pečlivě se o ně stará.

Kdy čekat na výsledek

Domácí léky jsou poměrně pomalé, protože jejich hlavním úkolem je zachovat zdraví vlasů při odstraňování barevného pigmentu. Chcete-li úplně zbavit heny, budete potřebovat asi jeden měsíc. Poté můžete jít do salonu pro re-barvení s trvalou nebo jemnou kompozici.

Domníváte se, že v každém případě musíte varovat pány, že jste před den předtím použili přirozené barvivo. Podle hodnocení, dokonce i bezbarvá henna může způsobit nepředvídatelné výsledky při opětovném změně barvy. Také rostlinné přípravky narušují účinek permových a dalších salonních postupů.

Na konci

Pokud se po barvení s hennou nelíbíte barvu vlasů, existuje mnoho metod pro odstranění pigmentu. Fotografie, které dívky dávají na internet, potvrzují, že za 3-4 týdny je odstín vyplaven, pokud je správně řešeno řešení tohoto problému.

Používejte co nejbezpečnější, aby vaše vlasy zdravé.

Světlejší vlasy po henně - jak jednat

Barevné vlasy jste obarvili hennou a teď nevíte, zda je možné po tomto postupu zesvětlit vlasy? Řekneme vám, jaké domácí recepty pomohou bezpečně zesvětlit vlasy po henné.

Henna barvení vlasů

Co je to henna? Jedná se o listy rostliny Lawsonia, rozemleté ​​na prášek. Prášek Lawson stále zůstává velmi oblíbeným barvivem v poptávce mezi milovníky přírodní kosmetiky. Jak pracuje?

Lawsonův prášek barví vlasy, akumuluje pigment v horních vrstvách vlasů. Henna pigmenty nemohou proniknout hluboko do vlasů, ale ještě je malovat po dlouhou dobu, aniž by byly zcela vymyty (jako chemické barviva). Měli byste vědět, že prášek z Lavsonia je stále přirozený nátěr, nemá tak silnou schopnost barvit hřívu, aby zcela změnil původní barvu.

Barvení s Lawsonia zbarvuje více než barvy. Vaše vlasy budou mít stín, ale výsledek závisí na počáteční bázi (barva před barvením). Výsledkem je, že barva může být oranžová s červeným odstínem, červenou barvou s červeným nádechem a hnědým, ale také s červeným odstínem, což naznačuje hlavní barvivo - lavsony. Paletu barev můžete měnit smícháním prášku přípravku Lawsonia s přísadami, ale výsledkem bude ještě červenkavý nebo načervenalý podtext.

Jaké jsou možnosti malování henny?

Jemné malování.

Tento postup obnoví strukturu vlasů. Efekt můžete vidět až při několika dnech, ale ultrafialový proces urychlí proces.

Zbarvení zázvoru s hennou.

V závislosti na požadovaném tónu a původním podkladu (pigment na vlasy) se mění doba expozice.

Barva černá s basma.

Pozor! Basma nemůže být použita samostatně kategoricky, dostanete se zeleně.

Chcete-li dosáhnout tmavšího nebo světlejšího odstínu, potřebujete různé poměry a dobu expozice.

Jak zesvětlit vlasy po henně

K objasnění vlasů po barvení, obzvláště dlouhé, se henna musí velmi zodpovědně přiblížit, dlouho se omyje. Nemůžete okamžitě zesvětlit vlasy barvami, dostanete mrkev, špinavé červené, rezavé odstíny po barvení pouze hennou a zelené, pokud byste byli malovaní basma. Tento výsledek je obtížně redukován a vaše hříva jako výsledek bude zkažena více než s obvyklým objasněním.

Jak zesvětlit vlasy po henně

Marně nemusíte paniku. Není velmi obtížné odbarvit prameny po henně, ale tento proces vyžaduje čas.

Čím dřív začnete omývat barvu, tím jednodušší je zbavit se červené hlavy. Pro odstranění barev se doporučují metody skládání. Olejové masky, různé koupele, odrůdy bylin, masky kefír - to vše s pravidelným používáním vám pomůže vyčistit nežádoucí zrzky.

Použití přírodních produktů, s největší pravděpodobností nebude zcela odstranit barvu, můžete zkusit kyselé výplachy. Nezaměňujte s barvami, to jsou různé věci, měli byste také chápat, že chemické látky působí agresivněji. O pravidelnosti se píše nejen takto. Důležité je, aby se to týkalo 3-4krát týdně, jeden postup vám dá malý výsledek. Pokud je vaším cílem vyjasnění, nebuďte líní.

Recepty pro objasnění

Olejová maska ​​pro osvětlení

Zahřejte 50 ml olivového oleje, přidejte 10-15 kapek citronového silice, můžete přidat 1-2 kapky škoricového oleje (už ne, může být příliš horké). Aplikujte na celý mohyla, zabalte fólii, udržujte hodinu, ale lépe celou noc. Průběh takových postupů může vyvolat barvu v 15 procedurách, možná méně, v závislosti na intenzitě stínu.

Kefírová maska ​​na zesvětlení

Vezměte tu nejtečtější kefír, který najdete v obchodě, promíchejte s balíčkem syrových kvasnic, je důležité dobře promíchat. Počkejte, až se kvasnice zvětší. Aplikujte směs (pasta by měla být konzistence) po celé délce pramenů po dobu 2 hodin. Tato maska ​​vyžaduje každodenní použití, dokud nebude dosaženo požadovaného výsledku. Můžete také číst o vyčištění vlasů kefír.

Video kefírová kvasnicová maska ​​pomáhá proti vypadávání vlasů a lupů:

Kyslíkový čisticí lázeň

Naplňte hlubokou umyvadlo roztokem octa (zředte 3-4 lžíce octa s 1 litrem teplé vody). Vložte hřívu do nádrže po dobu 10-15 minut. Ujistěte se, že se ocot nedostane do očí, úst, v případě kontaktu ihned opláchněte vodou. Po okysličovacím lázni je třeba prameny dobře opláchnout teplou vodou, je nutné používat výživnou péči - masku, balzám a nechte vlasy přirozeně suché. Měl by být aplikován třikrát týdně.

Odstraňovač alkoholu

Aplikujte 70% alkoholu a inkubujte po dobu 5-7 minut, aplikujte nadbytek alkoholu (neoplachujte) základním olejem - zeleninou, olivou, mandlem, kokosem a omotávejte hlavu přilnavým filmem. Namočte olej na půl hodiny, můžete směs ohřát s vysoušečem vlasů, opláchnout šamponem. Postup je opakován až do požadovaného účinku.

Pigmentová pigmentová zakysaná smetana

Nejjednodušší způsob, hustě nasypte tukovou kysanou smetanu po celé délce, zahřejte hlavu, držte 1-1,5 hodiny a poté si umyjte hlavu šamponem. Vhodný pro každodenní použití, je třeba opakovat až do požadovaného výsledku.

Vejce a brandy maska

Budete potřebovat 50 ml brandy a jednoho vejce. Porazte vejce, přidejte brandy a aplikujte na celé seno. Umyjte hodinu pomocí šamponu. Nepřehánějte masku, alkohol může poškodit vaše zámky, pokud zůstane na hlavě příliš dlouho.

Video o koňaku na vaření vlasové masky

Cibulová maska

Stlačte šťávu oloupaných žárovek a aplikujte po celé délce, můžete přidat citrónovou šťávu a vaječný žloutek. Zahřejte hlavu a držte asi hodinu. Umyjte si vlasy šamponem. Možná vůně cibule bude trvat až do dalšího praní.

Olej s mýdlem pro objasnění

Vlhké prameny, mýdlové mýdlo, počkejte asi deset minut a nalijte olej, namočte asi hodinu. Opláchněte šamponem. Poslechněte doporučení uživatelů, které oleje zaručují maximální účinnost vyjasnění.

Tinktura červeného pepře

Alkoholová tinktura může zanechat popáleniny, při aplikaci kompozice neklesá na kůži. Aplikujte pepřovou tinkturu, noste rukavice a nasaďte si klobouk. Neměli byste vlasy zahřát s něčím jiným, nedržte masku déle než dvacet minut.

Jak zesvětlit vlasy zbarvené hennou a basma?

Henna a Basma jsou přírodní barviva. Barvení s těmito výrobky neovládá tak dobře, že ovlivňuje strukturu pokožky hlavy i vlasů.

V poslední době jsem měl problém, než odstranit tmavé barvivo z vlasů (chemické).

revidoval spoustu článků o tomto tématu. Zvláštní je, že bylo mnoho doporučení používat konvenční produkty k postupnému vymytí barviva.

Například maska ​​kefír, majonéza. Masku teplého olivového oleje hodinu před praním.

Pokud nejste příliš krátké termíny, můžete použít tyto tipy.

Pokud ji potřebujete dnes zesvětlit, pak byste radši měli jít do kadeřníka, protože doma si můžete dát hlavu v pořádku po dobu nejméně 48 hodin. Čištění pomocí výše uvedeného a 9% oxidačního činidla zajišťuje následné barvení pouze za den. V opačném případě může dojít k problémům s vlasy a skalpem.

Rozjasňující vlasy po basma

Recepty s hennou jsou vhodné k tomu, aby měly vlasy červené odstíny. Pokud chcete získat klidnější a přirozenější barvu, pak je henna lepší použít ve směsi s basy.

Chci s vámi projednat velmi důležité téma, podle mého názoru. Název tohoto tématu je "Počáteční konzultace klienta s velitelem." Počáteční konzultace je předběžná komunikace klienta s velitelem o této manipulaci s vlasy.

Chci s vámi projednat velmi důležité téma, podle mého názoru. Název tohoto tématu je "Počáteční konzultace klienta s velitelem.".

Chci s vámi projednat velmi důležité téma, podle mého názoru. Název tohoto tématu je "Počáteční konzultace klienta s velitelem.".

Chci s vámi projednat velmi důležité téma, podle mého názoru. Název tohoto tématu je "Počáteční konzultace klienta s velitelem.".

Chci s vámi projednat velmi důležité téma, podle mého názoru. Název tohoto tématu je "Počáteční konzultace klienta s velitelem.".

Kdo má tuto zkušenost?

Kosmetika a parfémy Pleťový krém z vrásek rok. Parfémová vrba rosh shavali. Kosmetické davines koupit online express expres dodání levné. Kosmetika Vivaton. Krém na obličej. Pánská toaletní voda s vůní citrusů. Mužská toaletní voda. Eau de toilet sólo lásky. Kosmetika pro čištění obličeje. Velkoobchodní kosmetika Novosibirsk. Super hydratační krém na obličej. Sali Hansen laky na nehty. Koupit malý velkoobchodní internetový obchod elitní parfém danielle steel. Nové parfémy a kosmetika koupit online levnější Vinnitsa. Bez alkoholu.

http://blondie.ru/node/351607 Každá žena sní o tom, že je krásná. Z tohoto důvodu se uchýlí nejen k vytváření obrazu s prostředky, s jakými příroda velkoryse obdarovala krásnou polovinu lidstva, ale také pomáhala dosáhnout moderních kosmetologií. To zahrnuje nejen kosmetiku, kterou vytváříme make-up, ale také ten, který radikálně mění obraz - barvivo na vlasy. Často se musíte zabývat skutečností, že barva nedává požadovaný výsledek. Je nemožné nepochybně mluvit o své špatné kvalitě nebo zavolat kosmetickému výrobku falešně. Situace je mnohem komplikovanější. Důvody pro to.

pokud v minulosti těhotenství vlasy rostly temně, to bylo hladké, lesklé a hedvábné a také silné. Nakreslil jsem je v posledním těhotenství s hennou a vyrazili krásnou červenou barvu.

Rozhodl jsem se namalovat tento pěkný proces, možná že někdo může pomoci nebo jen rozjasnit nudné hodiny osamělosti. Jakmile jsem měl luxusní barvu vlasů kaštanu, ale velké množství henny, Basma a různé odstínové balzámy rychle skryl. pak červená, modrá atd. Rozhodl jsem se, že je čas se snažit stát se brunetkou, koupil jsem si paletu číslo 1, byla to levná volba a ukázalo se, že to není nejlepší, páchne strašně a hoří, protože někdo to může spálit, ale toleroval jsem něco, co nemůžeš dělat. Nechal jsem se čekat, na místě jsem se zčernal. Z nějakého důvodu se vlasy tvrdohlavě nechtěly stát.

Jakýkoliv typ zbarvení nevyhnutelně vede k oslabení vlasů a jejich poškození, proto potřebují zvláštní péči a zvláštní péči. Když barvíte, věnujte pozornost některým bodům a přijměte některá opatření, protože pokud budete bezstarostně aplikovat vlasy, může to způsobit nenapravitelné škody a jejich obnovení bude trvat velmi dlouho. Při barvení vlasů i po proceduře se snažte dodržovat následující pravidla: neměňte barvu vlasů příliš často, ne více než 3krát za měsíc, jinak byste mohli narušit strukturu vlasů; při malování, zkuste použít přírodní barviva: henna, basma, cibulová kůra; Nezvětšujte se více.

Necháme ze soumraku: jak se zbavit černých vlasů po mnoha letech basma? Můj příběh o změně barev ve fázích.

Dobrý den, dámy!

Po velmi dlouhou dobu jsem tentokrát shromáždil své myšlenky, abych nakonec uspořádal celou svou zkušenost do jednoho velkého článku. Nechtěla jsem na nic zapomenout a postupně si všimla všech svých kroků v procesu změny barvy vlasů, protože je to dlouhé a časově náročné.
Vystupování z černé je vždy obtížné, obzvláště z vytrvalých a získané ne s něčím, ale s bylinnými barvivy. Jsou slavní svými vytrvalostmi a rozvahou!

Dneska půjdeme společně od barmské brunety k dívce s měděně hnědými vlasy. Co je zvláště pěkné - neztratil jsem ani centimetr vlasů, i když jsem se bál zůstat s krátkým účesem.
Takže

Pokud už nejste trýzniví otázkami "Jak dosáhnout černé s Basma?", "Jak hromadit pigment a stát se jasnou brunetkou?". A začal jste se stále více zajímat: "Je možné vypláchnout basma a stát se lehčí? Vyrůstají přirozené vlasy nebo umýt? Jak se dostat z černé s přírodními barvivy? ", Pak je řešení!

Pro lepší pochopení situace (jak byly vlasy, kolikrát byly a kolikrát byly barvily, jejich stav před změnou barevných kardinálů), udělám trochu odbočku do historie mých experimentů.

Kdybych ve věku 15-17 let jsem snil o blond dlouhých kudrlích a dosáhl je vytrvalostí, pak jsem nikdy nepomyslel na černé barvy vlasů.
Nesnažil jsem se na sobě a byl úplně spokojen s červenými, hnědými a červenými vlasy. Měl jsem rád oheň. V kurzu byla henna, obvyklé odstíny "Mango", "Paprika", "Red Volcano".

Nepamatuji si důvod, proč jít do klanu brunet. Pokud nic nezaměním, po bolavém krku by vypadala dobrá část vlasů. Dělal jsem pro mě "bob" účes, který byl spíše krátký a rozhodl jsem se "dát vizuální hustotu" vlasům velmi netriviálním způsobem - změnit jasně červenou barvu vlasů na tmavší barvu, která podle obecně přijímaného názoru může přidat objem k tenkým a tenkým vlasům.
Mimochodem, tato recepce skutečně funguje! Jsem neustále zeptal, jak dosáhnout tloušťky a lesk vlasů? Jak je učinit silnými a elegantními na špičkách? Dívky, mám docela běžné evropské vlasy. Pravděpodobně jsou to triky černé barvy a specularity henny a basmy. Zdá se vám, že mám kosu s pěstí! Omlouvám se, ale není to tak!))

To bylo to, co jsem byl, když jsem začal aktivně používat basma.

Celkem jsem byla bruneta na přírodních barvách po dobu 4 let. Vlasy potěšily: jasné, měkké, elastické, velmi lesklé, s dobrým růstem a bez průřezu. Samotná barva však nezpůsobila emoce.
Nikdy jsem nechtěla být brunetka, ačkoli obraz smrtelné krásy je velkolepý a jasný. Na rozdíl od obecně přijatých "džentlmenů dávají přednost blondům!" Pozornost z mužské strany výrazně vzrostla.
A pořád mě navštívili pochybnosti. Myšlenky na změnu odstínu vlasů pravidelně navštěvované. Ale jejich kvalita mi zcela vyhovovala a neustále mě zabraňovala experimentovat. Byla to škoda. Vlasy zdravé, krásné, náhle neodvolatelně zničené?

Opakovaně jsem se snažil splet Basma, zkrátka zkráceně. Poslední pokus byl v loňském létě. Skoro jsem se rozhodl pro krátké auto. A už se nedotkla basma, používala jen hennu.

Když jsem se konečně vyčerpal otázkou: "dostat se z černé, nebo přesto zůstat v této barvě?", Šedivé vlasy začaly otravovat.
Její počet se zvětšil. A malovat šedé vlasy s přirozenými barvivy, a dokonce i v jednotné tmavé barvě - úkol je velmi časově náročný! Dlouhá, tvrdá a marka. Čas pro sebe s malými dětmi je vždy malý.
V naději, že henna bude časem překrývat basmu a vyrovnávat hranice barev, začala jsem ji používat sama a záměrně po dobu 9 měsíců (celé gestační období) natřená celou délkou jasně červenými odrůdami. Ale nebylo to tam!
Horní část měla červeně oranžovou barvu. A délka, jak byla černá a zůstala, získala pouze fialově růžový odstín. Krásné, ale ne rovnoměrně.

Vlasy jsou však škoda. Jsou živé a měkké. Nechtěla jsem to znovu odříznout. A po porodu jsem na jaře bezpečně spadl a dvakrát jsem je maloval čistým Basma. Ukázalo se to samozřejmě velkolepě. Ale po týdnu (ha-ha!) Jsem chtěl umyt vše!))

Další vývoj mě zabraňoval proniknout do fatálních experimentů na vlasy. Jazyk se neříká slovy: "Díky Bohu!" Protože příští dva jarní měsíce jsme byli s celou rodinou velmi nemocní as nejmladší dcerou jsme šli do nemocnice. Ale pro vlasy to bylo všechno spasení. Jsem si jist, že kdybych se pak rozhodl rychle zbavit nepříjemného černého, ​​teď bych seděl se stejným zatraceným "Bobem".

V tu chvíli jsem neměla čas na vlasy. Zapomněl jsem na balzám. Ano, a použití šamponu není zvláště poskytováno. V nemocničním prostředí s nemocným, rozmarným dvouměsíčním dítětem v náručí nemáte co dělat starosti. Podařilo se mi spěchat. Můj obvyklý účes byl úhledný francouzský proužek. Jak včas! Možnost tkaní pletenců se ukázala jako velmi užitečná.
Jen jsem si umyl hlavu šamponem. Barva je dobře vybledlá. Ovlivněna téměř rok na čistou henu. Už jsem nebyla černá, ale špinavě hnědá. Všechna jarní basma z kořenů je dobře umyta a zůstává pouze na hlavní délce vlasů.

Po příjezdu domů jsem začal odstraňovat pigment maskovými oleji. Zředěný alkohol byl aplikován na délku a potom teplý (dobře dobře vyhřívaný, ale teplotně tolerantní) olej. Měl jsem avokádo, mango a kokos. Můžete použít libovolné. Později jsem použil olivový olej. Měl jsem tlustší v naději, že důkladně omyje temnotu. Ačkoli se všechny, samozřejmě, nezmyjí. Ani se na to neopírejte, pokud je natřeno roky! Pigment je již spojen s keratinem. Ale barva se ztrácí špatně. Tak jsem udělal masky 6 nebo 7. Ne spěchám. Jeho kořeny jsou již pár centimetrů otterova a všechno vypadalo prostě "nádherné".

Po všech tanech s tamburinou jsem se poradil s mistrem přítele. Znám mé vlasy velmi dobře. Oni odmítli umyt před rokem, v době stříhání. Argument: Bylinné pigmenty nebudou brát, a vlasy pokazí duha duhy. Reshin se rozjasnil.
Je lepší provést postup na malém množství oxidu. Ale my jsme se báli, že moje dlouhodobá temnota, zvláště z rostlinných barviv, prášku jen 3%, se nezjistí.
Estelle použila prášek a 2krát ji rozjasnila s přestávkou několik dní při 6%.

Vlasy se přirozeně stávají těžkými a matnými. Na koncích rovně křikla. U kořenů se zesvětlil výrazně silněji, i když nejprve jsem použil prášek do tmavších oblastí a teprve později na kořenovou oblast. To je proto, že je čerstvý keratin, méně černá a henna. Po odstínění jsem použil šampón a balzám s nízkým pH Kapous.
Po několika dnech jsem si zbarvila vlasy s barvivem Indola 8,44x. Jak můžete vidět, bylo to velmi jasné, i když ne rovnoměrné.

Můj barva rychle zmizela. A zbarvené skvrny. Jak jsem byl naštvaný! ((
Naprosto jsem zapomněl, že umělý vlasový pigment (a ještě více červený) je okamžitě vymyt z bělených vlasů! A ona nebyla připravena k ošuchnutí jen po 2-3 výplachů.

A tady jsem udělal chybu!

Dříve jsem úspěšně kombinoval obvyklé barvy a hennu, aby udržoval jasný odstín. Barva byla omývána z bělených vlasů mnohem rychleji. Henna však byla pečlivě fixována, i když ne tak účinně jako na přirozených vlasech. Vypadaly méně lesklé, nudné, ale udržovaly stíny poměrně snesitelné. Přemýšlel jsem o tom, že nemám co ztratit, a v každém případě bych musel po všem šikaně krmit vlasy, rozhodl jsem se, že všechno s hennou a basma drahé iránské odrůdy pro mehendi bude barvit. Henna je velmi jemná, když se rozptýlí, jako zakoupená maska ​​na pasty. Neměla sušit a zamotala si vlasy. Basma byla marocká s přesně stejným jemným broušením na prach.

Nechtěla jsem vůbec být oranžová. Jen měděný gaštan nebo čokoláda mi zcela vyhovovaly. Zkušenosti, henna, spolu s Basma, vždycky mi dělala zrzka v různých variacích. Potřebovala jsem i měkčí hnědou barvu. Po zvolení optimálního zabarvení bylinkami jsem zahájil proces. Ale nezohlednil pozadí objasnění! Po henně jsem se zjevil žlutavě oranžově. Okamžitě, bez ztráty času, vložte Basma. A skoro jsem říkal, abych pochopil svou vlastní hloupost! (((Modrá až žlutá mi dává zelenou!) S hrůzou si uvědomila, jakou chybu jsem udělala, rychle jsem začala rozvolávat turban na hlavu a umyt si make-up z vlasů Představte si, jak jsem se bála podívat do zrcadla! )) A byly jasně zelené, žábrové kořeny a délka červené kaštany!) Omlouvám se za nepodložené, protože nemám fotografii této krásy. Pak jsem se jen rozbušil. Nejstarší dcera mě ujišťovala: "Mami, neplač! Máte ty nejkrásnější, i se zelenými vlasy! No, jsou samozřejmě malá žába. "Všechno, záclona!)))

Samozřejmě jsem se neodvážil hrát více amatérských aktivit a zavolal kamarádovi žádost o opravu toho, co jsem udělal.
Zkusil jsem docela přijatelný výsledek! To byl výsledek. To, co jsem dosáhl světlem a tónováním Indola 8,44x světlemodré extra měď po letech basma, bylo v zásadě celkem úspěšné. Ale teď jsem se musel zbavit zeleně.

Je potřeba tmavší tón a červený korektor, jinak se při mytí neustále objeví zelená. Vzali další odstín indoly Profession PCC 5.66X světle hnědé extra červené o 3%.

Vlasy se stávají výrazně suchější a tvrdší. První týden jsem byl velmi rozrušený. Při umývání se zasekly dohromady v neporušitelném tuhém rameni. Kdybych je dřív mohl umýt jen šamponem a balzám se ne vždy aplikoval, pak po všech těchto manipulacích jsem začal potřebovat masky, silné balzámy na bílkoviny a nezapomínejte, že se střídají na česání. Samozřejmě, nikde bez nesmazatelné péče! Nikde bez krému, tekutiny! Z minulé elasticity nezůstává žádná stopa.

Teď se po nějaké době znovu vrátila do henny. Není univerzálně prodáván íránský. Vyschne vlasy v křehké tupé koště. Mám mnoho odrůdových částí pro malování.

Henna je měkká, jemná a velmi pohodlná. Vlasy po středně tvrdém. Ovlivňuje použití výživné kosmetiky, masky s oleji, ochranné neprůhledné látky. Ale vlasy udržují barvu, objemné, elastické a lesklé. Vlasy bez zelených. Samozřejmě, že není jednotná v barvě. Ale to je, řekněme, ta nejlepší věc, která by se mohla po Basma ubírat, když jsem vzala v úvahu můj nezávislý povyk (protože jsem neudělal fotografii všech balíků barev a prášků, nebojí se bavit a zůstat bez vlasů).

Basma už nepoužívám. Možná teď. Příliš jasné plátno. Příliš mnoho úsilí se dostat z černé. Ale 5 balení s Aroma zónou je pečlivě uchováno u mě)))

Abych shrnul, chtěl bych opět poradit a opatrně:

1) pokud máte změnu povahy a netolerujete monotónnost ve svém vzhledu, nedívejte se na přirozená barviva!
Vlasy s nimi, s řádným používáním a kvalitou samotných bylin, jsou velmi elegantní, měkké a zdravé, ale změna barev po nich je úplná nepředvídatelnost, riziko, většinou neodůvodněné, založené pouze na silné touze změnit. Krájení vlasů a kořist! Skutečnost, že jsem nezůstala s krátkým účesem, je spíše výjimkou než pravidlem. A to až do tohoto bodu, prakticky všech čtyři roky jsem udělal jen to, že jsem se snažil dostat pryč od černých. Řekl jsem si vlasy, splétal jsem je, ale znovu jsem se vrátil k Basma, protože je neuvěřitelně odolný!

2) Změna barvy mě zasáhla na peněženku. Důvodem je zhoršení kvality vlasů. Mé masky v péči byly opět těžké masky, balzámy, kondicionéry, krémy, tekutiny. Minulý rok jsem to všechno zanedbala, aniž bych ztratila vlasy na vzhledu.

3) Vlasy ztratily významnou část pigmentu. Stal se lehký, tenký, porézní. Jejich struktura byla poškozena.
Byla zde tuhost, křehkost, zvýšené střílení. Spolu s barvou ztratila měkkost a pružnost. Vlasy musí být nasycené, aby se nezlomily a vypadaly slušně. Je možné, že nastavím délku. Chci uniformní odolný odstín. Po henně a basma to nemusí sen.

Přesto jsem spokojen s výsledky a nepovažuji je za smrtelné pro mé vlasy. Z nálady se můžete dostat pryč. Nechte v řadách blondýnek. Ale dostaneš čokoládu. gaštan a dokonce i jasně červená je docela možná! Hlavní věc je realisticky zhodnotit stav vlastních vlasů, všechna možná rizika a jednat jasně, s vědomím toho, co děláte, co a jak.

Opravdu doufám, že informace, které mi poskytnete, jsou pro vás značným přínosem. To není návod k akci, ale pouze moje zkušenost, která je popsána jako krok za krokem. Vezměte prosím na vědomí, že všichni máme různé vlasy a starší barevné experimenty nejsou stejné. Bohužel vám nemohu zaručit 100% úspěšný výsledek. Pokud však máte nějaké dotazy, rád jim odpovíme!

Pěkný den a nádherné vlasy!

Basma se rozjasní hennou

Dobrý den! Měl jsem neštěstí. To bylo namalováno na začátku roku s Basma a henna (3: 1) hnědé, a nyní se rozhodla, že se rozjasní a stane se blonďatým, naivně věřícím, že veškerá Basma byla vyplavena z vlasů. Zjistil. Základna před osvětlením byla světle hnědá s popelkou. V důsledku toho se polovina vlasů stala čistou blondou a druhá polovina vlasů se stala modrozelená.
Udělala jsem různé masky (oleje, majonézu, kefír), umyl jsem hlavu sodou, vlasy se nakonec rozjasnily a změnily se. Kdo to čelil, když se po Basma osvětloval? Pomozte, pokud znáte odpověď. Jak se s tím vyrovnat? Díky předem.

 • odpovězte na tuto otázku)

Populární otázky!

 • Dnes
 • Včera
 • 7 dní
 • 30 dní
 • Nyní čtěte!

  © KidStaff - snadno nakupovat, pohodlně prodávat!

  Poradit, sdílet, říkat

  Použití těchto webových stránek představuje souhlas s jejich Podmínkami použití.

  Kosmetické orientální krásy - Basma

  Přes rozmanitost barviv na vlasy zůstávají produkty přírodního tónování stále oblíbené. Jedním z nich je Basma. Použitím tohoto prášku můžete nejenom zvlnit požadovanou barvu, ale také je zlepšit. Abyste však získali pozitivní výsledek při malování s basma, je důležité vzít v úvahu mnoho nuancí.

  Chutné vlastnosti

  Basma je šedozelený prášek, získaný mletím sušených listů tropické rostliny Indigofera. Již od dob staré Číny byl tento pigment použit pro barvení látek, vytváření inkoustu a léků. A pro orientální krásy byla Basma nenahraditelnou kosmetikou: s pomocí jí zbarvily a zpevňovaly vlasy a také vytvářely make-up.

  Zelený prášek a dnes je široce používán k zámkům různých odstínů: od tmavě hnědé až modro-černé. Barvení vlasů s basma dává velmi stabilní účinek - až několik měsíců s postupným osvětlením.

  Tanniny, minerály, vitamíny, organické gumy a vosky, které tvoří lístky Indigofery, mají příznivý vliv na stav vlasů:

  • dezinfikuje pokožku hlavy;
  • podporovat hojení mikrotrhlin;
  • odstranění lupů;
  • posilují vlasové tyče;
  • krmné folikuly;
  • urychlit růst a snížit ztráty pramene;
  • dát kudrlinám lesk;
  • zvýšit objem vlasů vytvořením ochranné vrstvy kolem každého vlasu.

  Bezpečnostní pravidla

  Se všemi pozitivními vlastnostmi pastí z Basma může vést k nejvíce neočekávaným důsledkům. Při použití této metody tónování je důležité zvážit následující nuance:

  1. Aplikace přírodního pigmentu v jeho čisté podobě na kudrlinky jim dodává namodralý nebo nazelenalý odstín, takže se Basma používá pouze v kombinaci s hennou.
  2. Barvení je lepší nevyrábět po nedávném zbarvení, zvýraznění nebo stálosti. Navíc před zahájením procedury by měly být vlasy důkladně očistěny od zbytků všech kosmetických prostředků.
  3. Je téměř nemožné odstranit basma z kudrlin, proto je nutné ji aplikovat inteligentně. Nejvíce ze všeho zbarvuje přirozené blond nebo bělené vlasy. Černé prameny se téměř nedoporučují tónovat - získávají jen lehký měděný nebo červenavý odstín.
  4. Při častém používání prášek Indigofera vysouší prameny, což je ztuhlý a zlobivý.
  5. Po barvení s basma na vlasy není nutné používat syntetické tónovací přípravky po dobu nejméně 1,5-2 měsíců, protože konečný odstín bude nerovnoměrný.

  Dnes v regálech obchodů najdete barevné basma. Tento lék nelze považovat za přirozený a užitečný, protože přidává chemická barviva.

  Bifázické barvení

  Barvení vlasů s hennou a basma může být provedeno dvěma způsoby: první zahrnuje alternativní použití dvou barviv, druhé je jejich míchání. V každém případě se doporučuje určitý čas před barvením k provedení testu alergie.

  V dvoufázovém barvení se henna aplikuje nejprve na kadeře a pak na Basma. Před zahájením procedury musí být hlava opláchnuta a zabalena ručníkem. Oblasti obličeje v blízkosti vlasů by měly být přednostně mazány vazelínou, aby se zabránilo kontaktu pigmentu s pokožkou.

  Pro tónování potřebujete:

  • prášková henna a basma - každá 25-100 g, množství je dáno délkou vlasů, ale je lepší si vzít peníze s marží, protože je musíte aplikovat s velkým množstvím;
  • dvě keramické misky a střapce;
  • rukavice, ochranné fólie pro ramena.
  1. Nalijte prášek do misky, zakryjte vodou ohřátou na 80-90 ° C a důkladně promíchejte. Měli byste získat homogenní pastu, podobnou texturu a hustou kyselou smetanu. Je lepší umístit nádrž v parní lázni tak, aby barva nevychladla.
  2. Aplikujte barvu na kořenovou část, rozdělujte vlasy na prameny a pohybujte se od zadní části hlavy k chrámům. Rozložte po celé délce pomocí hřebene. Obroušené oblasti opět zesílily.
  3. Položte plastovou fólii a froté ručník na hlavu. Doba expozice závisí na požadované barvě vlasů. V průměru to je 40-60 minut.
  4. Umyjte si hlavu bez mýdla a šamponu. Lehce jej osušte ručníkem.

  Procedura basma:

  1. Prášek naplňte horkou vodou, promíchejte, omyjte a vařte. Konzumní vůně by měla připomínat tekutou kyselou smetanu. Během používání se rychle zpevní, takže pokud je to nutné, můžete do něj přidat horkou vodu.
  2. Aplikujte kompozici na vlasy stejně jako hennu. Nechte barvu po dobu 30 minut (pro získání světle hnědého odstínu), 1,5 (kaštan) nebo 3 hodiny (černý).
  3. Opláchněte čistou tekoucí vodou.

  Výsledná barva je viditelná až po 2-3 dnech, kdy jsou pigmenty zcela oxidovány. Během tohoto období je lepší nechat si vlasy umyt šamponem nebo mýdlem.

  Intenzitu tónu můžete snížit okamžitě po barvení opláchnutím vlasů vodou, ve které se rozpustí citronová šťáva nebo ocot (1 polévková lžíce na 1 litr). Chcete-li neutralizovat nazelenalý reflux, doporučujeme znovu použít hennu pastu po dobu 15-20 minut. Pokud se barva dostane na kůži, můžete ji odstranit otíráním skvrny kousky citronu.

  Smíšené barvení

  Smíšené barvení zahrnuje současné použití henny a basma. Postup je podobný dvoufázovému malování, pouze barvivo je odlišné. K jeho přípravě se prášky skládají, naplní se horkou vodou (80-90 ° C) a míchají se do stavu zakysané smetany. Budoucí barva vlasů závisí na podílech přírodních pigmentů a dalších látek. Zde jsou některé recepty:

  • světle hnědý odstín - basma a henna ve stejných částech, doba trvání - 30 minut;
  • gaštan - poměr prášků je stejný, čas - 1 hodina;
  • čokoláda - basma a henna v poměru 3: 1, čas - 1,5 hodiny;
  • bronz - henna a basma v poměru 1: 2, čas - 1 hodina;
  • černá - basma a henna 2: 1, čas - 3 hodiny.

  V pastě můžete přidat komponenty, jako je například řepný džus, káva, čaj, Cahors. Dávají kadeřím odpovídající barvu. A olivový nebo lněný olej sníží účinek sušení basma.

  Nenápadnost zbarvení s basma a hennou lze nalézt sledováním videa:

  Přesně předvídat barvu vlasů, která se objeví v důsledku barvení s basma, je nemožné. Závisí to na mnoha faktorech - struktuře kudrlin, jejich přirozené barvě, přítomnosti chemických barviv, době expozice pigmentů, kvalitě prášku a tak dále. Před zahájením procedury je tedy žádoucí provést zkušební - jednu barvu a vyhodnotit odstín.

  Basma - přírodní tmavé barvivo, což je vynikající alternativa k syntetickým prostředkům. Použijete-li to, musíte přísně dodržovat pravidla. V opačném případě se vlas může stát nepřirozený odstín a velmi suchý.

  Jak změnit barvu

  Hodně štěstí! Všechno by se mělo ukázat dobře, zejména proto, že ropné masky se dělají dlouho.
  Řekněte mi, jistě, co se stalo.

  Takže možná se podívejme na situaci?
  Jemná technika je samozřejmě dobrá - ale nestačí namočit si ubrouskem. Obvykle je prstem odstraněn z vlasů, pevně přitisknutý a tak se stáhnul tak, aby na vlasu nezbylo nic. To je dost traumatická a plus je to další 5-7 minut, pokud je po celé hlavě.
  Dostáváme: 15 minut na vlasy, pak když natáčíte další 5 minut a pak prozatím aplikujte a držte nastavený čas asi hodinu s blonddoranem.
  A s vaší hennou a basma, může celé spektrum z červené a červené až žluté být na vašich vlasech, jak mohou potom blondýři po takovém postupu podruhé? Budou už vážně poškozeny.

  Myslím, že zde potřebujete dívky, které rozumějí, objasnit následující body:
  - Nejprve aplikujte blonddoran na kořeny nebo na konce (a obecně, jak dlouho je máte?) Protože na koncích vlasů může být jiná barva, vždycky jsou mnohem horší. Tam jsou vlasy již ucpané hennou a basma opakovaně, plus styling.
  - je možné aplikovat blondoran na konce podruhé, pokud nejsou užívány a co dělat v tomto případě.

  Právě prohlížíte toto fórum: nikdo není registrovaný uživatel a host: 2

  Jak vypít henu z vlasů a zesvětlit?

  Natížím hennu asi 6 měsíců, 5 let předtím, než jsem byl malován malbou. Naposledy to bylo před měsícem a půl namalováno hennou. Teď chci "rozsvítit". Nyní je barva stejná, jen mírně jasnější:

  Odešlena na internetu o takových způsobech, jak umýt hennu, slibují, že pokud se provádí pravidelně, nejlépe denně, henna se umyje rychleji:

  1. Olejové masky. Nejdříve navlhčete vlasy 70% octem, abyste otevřeli váhu, a nahoře nasypte olej na "vytahování" henny. (Obávám se, že mé vlasy jsou tenké, obávám se, že ji vyschnu alkoholem).

  2. Vany s octem. Přidejte do misky 3 lžíce octa a držte hlavu 10-15 minut. Dívky píší, že voda bude skvrnit od vlasů. (Je také strašidelné, aby to zkusilo).

  3. Heřmánek. Opláchněte. (Ale opravdu pomůže proti tomu, aby se henna přilepila do vlasů? I když to nebude škodlivé).

  4. Zlato. Nechte vlasy přes noc. (Obávám se, že si polštář zkazím a nikdy na to nezapadnu na vlasy, nemůžu spát s ručníkem).

  5. Citronový esenciální olej. (Zesvětluje se pouze na slunci? Nebo obecně?)

  Která z těchto metod je lepší? Můžete mi říct něco jiného?

  Také bych chtěl osvětlit. Myslela jsem si, možná, abych se maloval v světlé blondě, v stopách. Měsíc je ještě trochu lehčí, a tak postupně, postupně :)

  Nebo je pro mě lepší, abych namařil teď, ale použít tónovaný balzámový šampon? Takže to pod ním a hennu umýt? Buď dokud nepostačuje pár měsíců, nijak nijak nijak nezbarví, takže hena rychle zmizela?

  Mám 15 let vlastní barvy vlasů, ale můj přirozený se nezměnil, to je jisté, vidím z kořenů. Omlouvám se za druhý špatný obrázek s tváří jako palačinka :):

  Dívky, poraďte se, jak se vrátit k této barvě :) Doufám, že jsem vás nenudil :)

  Budu rád, jakoukoli radu!

  Oh, myslím, že henna je nezničitelná lidová léčiva. Ačkoli citron, ocot, vodka nebo kyselý kefír (estesna ve směsích) lze provést s praní, ale to bude muset být provedeno více než jednou. A riziko odčerpání konců vlasů, pokud se to děje denně, je. Můj názor je pro mistra nutný. To je děvče a velmi nepředvídatelné.

  Já se jen bojím, že mistr dostane na mě jasnou barvu, ale prostě nemůžu, po dvou týdnech se moje matka oženila :) Takže musíte vypadat skvěle. A pak najednou barva nad hennou dá zelenou, například :)

  Dobře pak odložte experimenty až do události nebo odstín v červeno-hnědých tónech. protože radikálně, a dokonce i v blond nebo blond je stále na kapitána na doporučení.

  Podle mých zkušeností jsem udělal takovou masku: 200 gramů kyselého kefíru (vzal jsem si agaru), 1 vejce,
  šťáva z 1 malého citronu, 1 polévková lžička. lžíce brandy. umístěte celou délku, pod víčkem a opotřebujte co nejdéle. Táhl jsem s takovým řešením na hlavu tři hodiny. Pro 4 procedury byla barva rozmazaná, ale jen mírně ((((dobře, můžeme tónovat.) Když si umyjete masku, můžete jasně vidět, že voda je namalována, ale já jsem vypláchala obvyklou barvu, hennu, myslím, že se příliš nezbaví.

  V každém případě vám hodně štěstí!))))

  Také si myslím, že hena není zabita. Jedenkrát to bylo natřeno s hennou po mnoho let, a když jsem si uvědomil, že je čas přejít na barvu, musel jsem si pěstovat vlasy. Ale bylo to už dávno, možná teď jsou některé způsoby, o kterých nevíme. Jděte k profesionálním konzultantům)))

  henna není zabit! ale vy můžete opravit hanbu tonus tonus, prostě není světlo)

  Můžete to! Všechno je možné! Můžete přinést hennu!

  Jistě ne mastné masky, a ne ocet, a ne jiné populární metody.

  I já jsem byl namaľován někde za půl roku, a pak jsem se rozhodl, že se lehčí. Samozřejmě, že vás nebude mít žádný kadeřník. Celá ta věc se tak děje sama. Zde je to, co jsem udělal:

  Vycházel jsem téměř z černé. Třikrát jsem použil Estelovou barvu na mytí, hned říkám, že to jen trochu rozjasní, ale i výsledek byl od ní. Ale určitě nestačilo a já jsem začal otrávit vlasy Blondoranu. 3-4 krát, s 12% oxidačním činidlem. Nakonec jsem se stala lehkou kaštanově červenou barvou. Ještě jednou a bylo by možné chodit na blondýnu, ale nepotřebovala jsem ji. Ano, mé vlasy po tom všem přežily, ale to bylo moje, co přežilo, ne to, že samozřejmě ten druhý se nestane vázankou. A samozřejmě, mezi přestávkami každého postupu, jsem udělal mastné masky. Nezahydala jsem si vlasy, kteří slyšeli, co jsem s nimi udělal, bylo velice překvapené, že ještě od mne nezmizeli a neměli "živý lesk".

  zbožňuji)))), jen jste mučili své vlasy) jsou neuvěřitelně houževnatí)))

  Znám reverzní příklad - obvyklé barvení tmavých vlasů na blondýnku 5krát s 9% oxidačním činidlem + umyjte 12% po dobu 4 měsíců, výsledek: vlasy jsou bezbarvá žlutá sláma, ani jedno barvivo je nese

  Ano, také jsem na začátku neměla barvu, ale po měsíci obnovy vlasů s mastnými maskami byla barva odnesena od mně!

  Příběh je jistě působivý), ale henna má s tím něco společného?

  chemické barvy a henna věci jsou různé.

  Jak a?! Byla jsem krásná henna. Pak se vymyla, pak udeřila do Blondorana, a pak si natřela celou věc, protože s tou barvou bylo nemožné chodit.

  Ahh..))) Omlouvám se, nevšimla jsem si hennu. Právě jsem viděl "vyšlo z téměř černé barvy..." a myslím, kde je henna?))

  No, na začátku jsem maloval hennu, pak hennu + basma a měl jsem téměř černou barvu

  Vidím. )), musíte si pečlivě přečíst)

  Nedoporučuji vám, abyste si po henně vlasy zlehčili, myslím, že ji trochu umyjete, pěstujte a odřízněte, ale určitě to nezjistíte!

  Měl jsem před 100 lety tak smutnou zkušenost. Historie je přesně stejná jako ta Dauria, nejdřív to jen stínovala vlasy, pak začala barvit, později se rozhodla posílit s hennou, po 3-4 měsících se rozhodla, že se rozjasní. Nevěřila jsem své matce, která nemohla fungovat.

  Výsledkem byla ala heroina Lilu z filmu Luke Bessona "Pátý prvek". Omlouváme se, že fotografie zůstala.

  Ano, ano, stejně jako v Mille, na samém kořeni je bílý a pak oranžový.

  Po dvou dnech musela jsem namalovat všechno temně kaštanové, které leželo na bělených vlasech s krkavým křídlem, obecně jsem se stala hořící brunetkou a chtěla jsem se rozjasnit.

  Měl jsem podobný účes poté, co jsem slavil konec zasedání :) Dívky se náhle rozhodly, že mě osvobodí z téměř černé. Chtěl jsem jít sám do salonu, ale v té chvíli mě odradili. Najdou někoho v hostelu energické vysvětlení pro 6 tónů, Supra, a záležitost šla. A mé vlasy byly až k lopatkám. A dívky, jako vždy, začaly od kořenů. Myslím, že to, co vyšlo, je pochopitelné :) Žluté kořeny, jako tady, jsou tmavší s červenou a na dně byly místa, někde se objevila načervenalá barva, nosila jsem to po dobu 2 let :) Omlouvám se, fotografie nepřežila. A zpívám na stezce. den večer. A vykonávejte klasiku s takovou hanbou na hlavě. Stručně řečeno, dívky běžely do obchodu, koupily tmavou barvu a ten večer jsem se vrátil do původní barvy. Vlasy se zbarvily do barvy, dokonce se mi to líbilo. Stalo se to přesně. Takový je příběh. Teď se jenom rozjasní v kabině :)

  Henna je nezničitelná, samostavená. Nyní zbytky henny na vlasy uslyšely během 3 let. Pouze nůžky ušetří případ nebo překreslí vrchol tmavší obyčejnou barvou. Henna mizí a vyhoří, ale nezmizí navždy. Ale vlasy posilují skvěle.

  Budu dokonce říkat víc, načervenalý pigment dokonce znamená, že zabijeme - po nádechu jsem byl také jako Lila))

  Moje odpověď je ne. Po dlouhou dobu jsem maloval s hennou a pak jsem se rozřezal pod chlapce, protože barvy, s nimiž jsem se pokoušel rozbít, tmavé odstíny vlasy vůbec nevzaly, na světle je něco divokého, to vše vrazí do pasti. Jedná se o ocot citron kefír-kyselina. Velmi riskujte vlasy a pokožku.
  Moje barva je středně blondová a pro mě není henna!

  Někdo z kadeřníků mi už dávno řekl, že princip henna zbarvení se liší od běžné barvy. běžné barvivo pronikne do vlasových vah a nahradí nebo vyhoří (zesvětlí) pigment. a henna je uložena v měřítku, aniž by pronikla do pigmentu, a říká se, že kvůli tomu je obtížné se malovat. Kromě toho, po henna a perm, ne kůry, protože henna v měřítku zabraňuje tvorbě pružné a pravidelné zvlnění. Nepředstíním pravdu v této věci, ale tato teorie zní velmi logicky.

  Mám stejný problém, chci se vrátit z červené hlavy do blondýnky, ale nemám heňu, ale obyčejnou barvu, pomalu ji vyplácím, ale s hennou, věci jsou očividně komplikovanější: ((((

Pro Více Informací O Suché Vlasy