logo

Jak ulehčit vlasy s bílou hennou

Moderní kosmetický průmysl vyrábí spoustu nástrojů, které každému umožňují koupit blond vlasy. Takový krok umožňuje drasticky změnit obrázek nebo jen lehce obnovit vzhled. Bílá henna je jedním z populárních objasňovačů používaných v kadeřnictví.

Složení a vlastnosti

Bílá henna je barvivo používaná k zesvětlení vlasů o 5-6 tónů. Skládá se z následujících chemikálií:

 • peroxid vodíku;
 • persulfát amonný;
 • karboxylátovaná methylcelulóza;
 • oxid hořečnatý;
 • uhličitan hořečnatý;
 • voda;
 • kyselina citrónová.

Kromě toho kompozice obsahuje malé množství bezbarvé henny.

Hlavním rozdílem bílé henny od bezbarvé a mědi je jejich původ. Prvním nástrojem je syntetické barvivo a poslední dvě - přírodní přírodní.

Přírodní henna, získaná z rostliny Lawsonium, poskytuje příležitost hojit vlasy, nasytit je živinami a dát jim lesk a pružnost. Bílá henna nemá léčivé vlastnosti, ale jen pomáhá zesvětlit vlasy.

Moderní profesionální barvy a čisticí prostředky jsou charakterizovány relativní bezpečností a úsporným účinkem, který však není charakteristický pro bílou henu. Zničí přirozenou strukturu vlasů, ale přísné dodržování pokynů minimalizuje možné negativní účinky.

Účinnost použití

Henna je účinný prostředek k bělení vlasů. Tento nástroj se často používá pro zvýraznění jednotlivých pramenů.

Před výběrem nástroje by měly být zohledněny některé odstíny. Pokud byly kadeře namalovány v tmavé barvě poměrně nedávno (před 1,5 měsíci), výsledek může být nepředvídatelný:

 • žlutý nebo měděný odstín;
 • nerovnoměrné barvení;
 • žádný výsledek.

Pro zesvětlení tmavých vlasů postupujte opakovaně, abyste dosáhli požadované barvy. V tomto případě by interval mezi přístupy měl být alespoň 1 týden.

Výhody a nevýhody bílé henny

Má řadu výhod:

 • nízké náklady;
 • rovnoměrné zbarvení celé hlavy vlasů;
 • možnost použití výrobku doma v nepřítomnosti vlastního znečištění.

Nepopiratelnou výhodou je možnost samočinného ovlivnění účinků henny na vlasy. To vám umožní zesvětlit 1 až 6 tónů při zachování přirozené barvy a struktury.

Hlavní nevýhodou je přítomnost vysoké koncentrace peroxidu vodíku v bílé henně. Vzhledem k tomu, že je chemicky téměř totožné se složením běžných inkoustů, není vyloučena pravděpodobnost výsledného křehkého, bez života, slabých vlasů a vypadávání vlasů.

 • Aby se zabránilo alergické reakci na hennu před prvním použitím, doporučuje se provést test: několik kapek kompozice se aplikuje na ulnární záhyb. Pokud během 2 dnů chybí jakýkoli alergický projev (svědění, zarudnutí, vyrážka), může být prostředek použit.
 • Je nutné zdržet se barvení bílou hennou, pokud uplynulo méně než měsíc od předchozího stínování vlasů. Totéž platí pro vlasy, které byly chemicky zvlněné. Pokud nedodržíte tato pravidla, objasnění se může ukázat jako nerovnoměrné.
 • Přípravek Henna by neměly být používány v přítomnosti suchých, křehkých a nepoddajných vlasů, protože jejich osvětlení může výrazně zhoršit jejich stav a vzhled. V tomto případě vyžaduje předchozí ošetření a obnovení vlasů.
 • Používání nesprávně připravené bílé henny může způsobit popáleniny na hlavě a vypadávání vlasů.

Aplikace na vlasy

Univerzální pokyny pro barvení vlasů henny neexistují. Přípravek přípravku, doba vyčištění a možný výsledek se mohou značně lišit v závislosti na výrobci.

Příprava vlasů na proceduru

Zvláštní příprava vlasů pro osvětlení není nutná. Je důležité zvážit pouze vaši přirozenou barvu nebo dobu, která uplynula od posledního barvení. Navíc se nedoporučuje umývat vlasy po dobu 1 až 2 dnů před změnou barvy, aby se snížil negativní vliv komponentů na pokožku a vlasy.

Technika osvětlení vlasů bílá henna

V procesu zbarvení budete potřebovat:

 • rukavice;
 • kartáč na vlasy;
 • ručník;
 • krém;
 • nekovová nádoba pro zředění čističe.

K přípravě složení bílého henna prášek musí být smíchán s oxidačním činidlem.

Množství henny potřebné k bělení závisí na délce kadeří, hustotě vlasů, na původní barvě a na požadovaném výsledku. Například: průměrná délka vlasů bude vyžadovat 2 balení výrobku.

Pravidla pro aplikaci a barvení

 • Předtím může být kůže na krku a na čele rozmazána jakýmkoliv krémem, aby se zabránilo vzplanutí popálenin.
 • Bílá henna se aplikuje na celý povrch vlasů, pramenem pramenem štětcem. Zvláštní pozornost by měla být věnována kořenům.
 • Dále rozložte složení v tloušťce vlasů a masírujte vlasy v oblasti kořenů.

V případě zvýraznění jednotlivých pramenů se kompozice aplikuje po celé délce zvlnění z kořenů nebo se z nich odstupuje o 0,5 - 1 cm.

Doba barvení s bílou henou závisí na konkrétním výrobci a zpravidla činí 10 - 40 minut. Stav vlasů, jejich barva a očekávaný výsledek jsou také důležité. Majitelé tmavých vlasů, aby se dosáhlo požadovaného účinku, doporučuje udržet hennu na vlasu po maximální možný čas uvedený v pokynech. V případě potřeby lze barvení opakovat po 1 - 2 týdnech.

Po uplynutí nezbytného času na vyčištění barviva by měla být důkladně omyta dostatečným množstvím tekoucí vody. Je lepší nesmí používat šampony, je důležité konsolidovat výsledek zbarvení. Po úplném opláchnutí henny naneste balzám na vlasy. Tím zabráníte nadměrnému vysychání pokožky hlavy a lupů.

Fotografie před a po objasnění henny

Péče o vlasy

Použití bílé henny v povinném pořadí vyžaduje další péči o vlasy. Pro tyto účely jsou vhodné jako profesionální nástroje vyráběné v kosmetickém průmyslu a různé zvlhčující a výživné kompozice vytvořené v domácnosti.

Chcete-li odstranit barvu

V případě neúspěšného barvení vlasů odolnými barvivy se může bílá henna použít jako praní. Mělo by se však pamatovat na to, že tento prostředek je chemikálie spíše než přírodní zjasňovač a jeho použití přímo po barvení může výrazně zhoršit zdraví vlasů a způsobit jeho ztrátu. Kudrlinky, namalované v tmavé barvě, v jedné relaci budou světlejší pouze 2-3 tóny.

Návod k použití

Smíchejte 30 gramů bílé henny, 30 ml okysličovadla, 60 ml horké vody a 15 gramů šamponu. Promíchejte, dokud nejsou hladké a nepoužívejte po celou délku vlasů. Držte 20 minut, opláchněte šamponem a balzám.

Nákup a výběr finančních prostředků

Na světovém trhu existuje mnoho výrobců bílé henny. Produkty lze zakoupit jak ve specializovaných prodejnách, tak na internetových stránkách. Nejoblíbenější společnosti v současné době jsou:

 • Blonde Henna vyrábí nástroj ve třech verzích - "Super", "Bioprotection" a "Balayage" (pro zvýraznění pramenů). Cenový rozsah je od 260 do 280 rublů za balíček henny.
 • Fytochemie - cena výrobku je 60 - 85 rublů.
 • Stimulus-Color Cosmetic - cena se pohybuje od 28 do 50 rublů.
 • ARTColor - rozsah nákladů je 35 - 45 rublů.

Jak zesvětlit vlasy přírodními produkty? Zesvětlující metody Henna

Přírodní henna se používá pro barvení vlasů od nepaměti. Dokonce i naše matky a babičky úspěšně použily tento nástroj k udržení krásy svých vlasů a dnes mnoho dívek mu dává přednost.

To je způsobeno skutečností, že použití moderních kompozic barviv velmi často způsobuje kudrlinky a velmi negativně ovlivňuje jejich strukturu. Podobná situace je pozorována při bělení pramenů.

Ty dívky a ženy, které sny vysvětlují, že mají vlasy s jedním nebo několika tóny, jsou nuceny uchýlit se k použití barviv, které zahrnují obrovské množství agresivních chemikálií. Velmi často po takovém postupu vypadají kudrlinky nezvyklé, jsou neobvykle tenké a křehké a může být neuvěřitelně obtížné je obnovit.

Aby se jejich vlasy nevystavovaly extrémně nepříznivým účinkům bělících prostředků, mnoho dívek se zajímalo o to, zda je možné zesvětlit vlasy hennou a jak to udělat správně.

Pokusíme se pochopit tento problém.

Co henna může zesvětlit vlasy?

Přirozeně, běžná henna, na kterou jsme všichni zvyklí, nebude pro tento postup fungovat. Dokonce i když je používáte na tmavých vlasech, nemůžete dosáhnout žádného zřetelného výsledku. Naopak vaše černé nebo hnědé kudrlinky získávají ještě výraznější stín, odlévají tmavé kaštany.

Chcete-li rozjasnit prameny v kabině nebo doma, je nutné použít speciální bílou henu. Tento nástroj si můžete koupit pouze ve vzácných lékárnách a ve specializovaných holičstvích.

Ve skutečnosti bílá verze není jednou z odrůd známého přirozeného barviva a označuje vlasy zcela jinak. Toto chemické složení dostalo své jméno pouze díky skutečnosti, že se při jeho výrobě používá obvyklý prášek.

Vzhledem k tomu, že bílá henna v jejím složení není zcela přírodní nápravou, může vážně poškodit kudrlinky, zvláště když je neopatrně zachází. Často krásné dámy říkají, že po použití tohoto chemického složení se jejich vlasy staly neuvěřitelně slabými, bez života a křehkými po celé délce. Kromě toho, pokud používáte tento lék nesprávně, můžete čelit takovým komplikacím, jako je intenzivní ztráta vlasových folikulů a výskyt těžkých popálenin hlavy.

Navzdory všem výše uvedeným nevýhodám je tento nástroj oblíbený u dívek a žen, které sní o tom, že se stanou blonďatými. To je způsobeno skutečností, že v důsledku bělení s hennou se téměř vždy získává stejnoměrný světlý odstín, který není žlutý.

Navíc, se správným postupem, všechny oblasti účesu jsou namalovány přesně stejným způsobem, na rozdíl od moderních jemných metod objasnění.

Jak osvětlit vlasy bílou hennou?

Procedura pro osvětlení vlasů s bílou hennou se skládá z několika etap, a to:

 • Nejdříve musíte nalít požadované množství prášku teplou, ale ne horkou vodou a důkladně promíchat, dokud se nevytvoří homogenní kaše. Přesné poměry pro přípravu přípravku by měly být uvedeny na obalu zakoupeného výrobku;
 • pak by výsledná hmota měla být aplikována na vaše vlasy, barvit každý pramen a věnovat zvláštní pozornost kořenům vlasů;
 • po asi půl hodině musíte vlasy běžně omýt a pak okamžitě aplikovat hydratační balzám domácí nebo průmyslové výroby na kudrlinky. Pokud tak neučiníte, vaše pokožka bude přehnaná, což může způsobit lupy a nadměrnou křehkost pramenů.

Pokud byl postup původně veden dívkou s tmavou barvou vlasů, abyste dosáhli požadovaného odstínu, budete muset nejspíše jednou nebo několikrát zopakovat vysvětlení. Toto by mělo být provedeno nejdříve týden po předchozím zbarvení, aby se vaše vlasy neublížily.

Kdo by neměl používat bílou henu?

Ačkoli ve většině případů je spokojený sex spokojen s barvou, kterou získávají v důsledku osvětlení vlasů bílou hennou, v některých případech může tento nástroj dát zcela nepředvídatelný odstín. Nejčastěji se to stane, když se toto chemické složení aplikuje na dříve namalované vlasy a uplynulo méně než měsíc od posledního použití jiných barviv.

Za takových okolností může být barva, která je výsledkem použití bílé henny, čirá nebo žlutá až fialová nebo zelená. Navíc takový nástroj v žádném případě nelze aplikovat na dívky se suchými vlasy - bílá henna pouze zhorší situaci a udělají je neuvěřitelně křehké, nudné a neposlušné.

Konečně nezapomeňte, že bílá henna je směs chemikálií a přírodních složek, takže může vyvolat alergie. Aby se předešlo takové reakci, je nutné před použitím tohoto léku prověřit přecitlivělost kůže. Za tímto účelem se malé množství prášku zředěného vodou aplikuje na oblast za uchem nebo na kloub v lokti a reakce se monitoruje po celý den. Některé dívky dávají přednost tomuto barvivu všem ostatním, kteří jsou dnes prezentováni v sortimentu kosmetických přípravků, kvůli dostupnosti a vysoké účinnosti.

Nicméně je třeba vždy pamatovat na závažné nedostatky tohoto chemického složení a neuplatňovat je příliš často.

Pečlivě sledujte stav vlasů a v případě potřeby používejte jemné kosmetiky, které jsou poměrně drahé, ale neškodněte kudrlinkám.

Jak ulehčit vlasy s hennou: doporučení odborníků

Osvětlení vlasů je standardní postup, který používá tolik žen.

Snaží se najít atraktivní světlý odstín, ale zároveň se bojí čelit žlutosti a poškození kudrlin.

To je důvod, proč se otázky týkající se toho, jak zesvětlit kudrnaté vlasy s hennou a zda je to bezpečné, jsou pro ženy stále důležitější.

Jaká henna je vhodná pro proceduru?

Většina dívčí je známá pouze přírodní hennou, která pomáhá pečovat o kudrlinky, ale taková látka pro objasnění se nehodí. Vyžaduje použití speciální bílé henny, která se prodává v mnoha lékárnách a specializovaných prodejnách.

A přesto, bílá henna může viditelně poškodit vlasy, takže je křehčí, slabší a bez života.

Odborníci přímo říkají, že pokud je bílá henna varena nesprávně, můžete čelit mnoha následkům, včetně popálenin a ztráty kudrlin. To je důvod, proč by dívka měla takovou variantu objasnění, měla by být velmi opatrná.

Mimochodem, pokud je kompozice připravena správně a samotný recept je plně dodržen, dívka bude moci najít atraktivní světlý odstín bez žloutnutí. Další výhodou bílé henny, jako prostředku pro osvětlení - je rovnoměrné vyfarbení všech vlasových oblastí. V důsledku toho bude barva vypadat krásně a přirozeně.

Zjistěte, jak nyní barvit vlasy během laktace.

Rozjasňující recept

Určitě není možné popsat přesný recept na bělení s hennou, protože každý výrobce na obalu svého výrobku uvede množství prášku, které musí být použito k dosažení požadovaného účinku.

Jaké jsou tedy kroky v procesu barvení?

Míchání henny s vodou

První věcí je, že potřebné množství henny se mísí s teplou, ale ne horkou vodou.

Odborníci doporučují pro větší účinnost prostředky, pošlete ji do vodní lázně.

Při míchání kompozice ve vodní lázni by se dívka měla zastavit, jakmile se složky úplně promíchají, čímž vznikne jednotná konzistence.

Použití kudrlin

Nyní je nutné aplikovat bílou hennu po celé ploše vlasů a věnovat zvláštní pozornost kořenům. Je důležité zbarvení každého vlákna.

Všechny tyto údaje musí být uvedeny v návodu k nářadí a musí být dodrženy úplně, aby nedošlo k poškození kudrlin.

Henna začervenala

Obvykle trvá od dvaceti do třiceti minut, než získáte požadovaný odstín. Henna by se měla po uplynutí požadované doby promývat a poté aplikovat speciální hydratační balzámy. Pokud ignorujete aplikaci balzámů, pokožka hlavy bude příliš suchá, což způsobí křehké kadeře a lupy.

Na první pohled je objasnění henny elementární proces, ale je velmi důležité zachovat správnou konzistenci produktu. Odborníci také nedoporučují umýt vlasy šamponem den po použití henny, protože je nutné konsolidovat účinek barvení.

Jak je postup bělení vlasů s hennou, můžete se naučit z videa:

Zjistěte, co by mělo být mužské čelenky právě teď.

Jaký je výsledek použití očekávání?

Při plném dodržování receptu by dívka měla očekávat kvalitní vyjasnění.

Obvykle je barva přirozená, bez žloutnutí.

Kromě toho, pokud je henna správně promíchána v správném poměru, dívka nemá pocit svědění na kůži, stejně jako suchost a křehkost jejích kadeř.

Kudrlinky po bílé henně neztrácejí svůj lesk a zároveň si udržují svou přirozenou lásku.

Dámy s tmavými kudrlinami by měly okamžitě vzít v úvahu, že získání jasného stínu pro ně není snadný úkol. S největší pravděpodobností budete muset několikrát použít bílou hennu, abyste získali požadovanou barvu. V takovém případě by si dívky měly udělat přestávku, aby nedošlo k poškození zámků a re-barvení nejméně o týden později. Pokud dívka dokáže plně dodržovat recept, její vlasy získají požadovaný světlý odstín.

Kdo by neměl takové objasnění udělat?

Mnoho kadeřníků a stylistů je ostře v rozporu s bílou hennou, protože se tato kompozice prakticky neliší od běžných barev, ale sama se postaví jako nástroj založený na přírodních složkách.

Než začnete používat bílou henu, měli byste provést důkladný test na kůži. Pokud dívka dala malou částku na koleno a po dvou dnech nebyla žádná negativní reakce, pak můžete použít hennu.

Odborníci také neodpovídají provádění malby s běžnými barvami. Pokud předchozí henna neprošla alespoň měsíc, může bílá henna vytvářet nepředvídatelný odstín. Vlasy se mohou dostat nažloutlé a nepřirozeně lehké, takže byste neměli riskovat.

Nedoporučuje se vyfarbovat kadeře dívky, které trpí suchými vlasy. Takový nástroj může dále sušit kudrlinky, což je velmi křehké a nezbedné.

Samozřejmě, bílá henna není nejbezpečnější způsob bělení, ale jedna z nejvíce nákladných.

Po výběru takového nástroje pro její vlasy by dívka měla plně dodržovat recept uvedený na obalu.

Nyní můžete udělat zvláštní výsledky o přiměřenosti použití henny na bělení.

Pro bělení vlasů se používá tzv. Bílá henna, což je chemické složení s přídavkem přírodních složek.

Při přípravě bělícího roztoku musíte zcela dodržovat recepturu, jinak by kadeře byly velmi poškozeny. Bílá henna může způsobit alergie, proto je třeba provést kožní test před použitím. Nástroj se nedoporučuje používat, pokud je měsíc před barvením jiným složením.

Kyselina hyaluronová pro vlasy: poškození nebo prospěch? Zjistěte se o tom právě teď.

Světlejší vlasy po henně - jak jednat

Barevné vlasy jste obarvili hennou a teď nevíte, zda je možné po tomto postupu zesvětlit vlasy? Řekneme vám, jaké domácí recepty pomohou bezpečně zesvětlit vlasy po henné.

Henna barvení vlasů

Co je to henna? Jedná se o listy rostliny Lawsonia, rozemleté ​​na prášek. Prášek Lawson stále zůstává velmi oblíbeným barvivem v poptávce mezi milovníky přírodní kosmetiky. Jak pracuje?

Lawsonův prášek barví vlasy, akumuluje pigment v horních vrstvách vlasů. Henna pigmenty nemohou proniknout hluboko do vlasů, ale ještě je malovat po dlouhou dobu, aniž by byly zcela vymyty (jako chemické barviva). Měli byste vědět, že prášek z Lavsonia je stále přirozený nátěr, nemá tak silnou schopnost barvit hřívu, aby zcela změnil původní barvu.

Barvení s Lawsonia zbarvuje více než barvy. Vaše vlasy budou mít stín, ale výsledek závisí na počáteční bázi (barva před barvením). Výsledkem je, že barva může být oranžová s červeným odstínem, červenou barvou s červeným nádechem a hnědým, ale také s červeným odstínem, což naznačuje hlavní barvivo - lavsony. Paletu barev můžete měnit smícháním prášku přípravku Lawsonia s přísadami, ale výsledkem bude ještě červenkavý nebo načervenalý podtext.

Jaké jsou možnosti malování henny?

Jemné malování.

Tento postup obnoví strukturu vlasů. Efekt můžete vidět až při několika dnech, ale ultrafialový proces urychlí proces.

Zbarvení zázvoru s hennou.

V závislosti na požadovaném tónu a původním podkladu (pigment na vlasy) se mění doba expozice.

Barva černá s basma.

Pozor! Basma nemůže být použita samostatně kategoricky, dostanete se zeleně.

Chcete-li dosáhnout tmavšího nebo světlejšího odstínu, potřebujete různé poměry a dobu expozice.

Jak zesvětlit vlasy po henně

K objasnění vlasů po barvení, obzvláště dlouhé, se henna musí velmi zodpovědně přiblížit, dlouho se omyje. Nemůžete okamžitě zesvětlit vlasy barvami, dostanete mrkev, špinavé červené, rezavé odstíny po barvení pouze hennou a zelené, pokud byste byli malovaní basma. Tento výsledek je obtížně redukován a vaše hříva jako výsledek bude zkažena více než s obvyklým objasněním.

Jak zesvětlit vlasy po henně

Marně nemusíte paniku. Není velmi obtížné odbarvit prameny po henně, ale tento proces vyžaduje čas.

Čím dřív začnete omývat barvu, tím jednodušší je zbavit se červené hlavy. Pro odstranění barev se doporučují metody skládání. Olejové masky, různé koupele, odrůdy bylin, masky kefír - to vše s pravidelným používáním vám pomůže vyčistit nežádoucí zrzky.

Použití přírodních produktů, s největší pravděpodobností nebude zcela odstranit barvu, můžete zkusit kyselé výplachy. Nezaměňujte s barvami, to jsou různé věci, měli byste také chápat, že chemické látky působí agresivněji. O pravidelnosti se píše nejen takto. Důležité je, aby se to týkalo 3-4krát týdně, jeden postup vám dá malý výsledek. Pokud je vaším cílem vyjasnění, nebuďte líní.

Recepty pro objasnění

Olejová maska ​​pro osvětlení

Zahřejte 50 ml olivového oleje, přidejte 10-15 kapek citronového silice, můžete přidat 1-2 kapky škoricového oleje (už ne, může být příliš horké). Aplikujte na celý mohyla, zabalte fólii, udržujte hodinu, ale lépe celou noc. Průběh takových postupů může vyvolat barvu v 15 procedurách, možná méně, v závislosti na intenzitě stínu.

Kefírová maska ​​na zesvětlení

Vezměte tu nejtečtější kefír, který najdete v obchodě, promíchejte s balíčkem syrových kvasnic, je důležité dobře promíchat. Počkejte, až se kvasnice zvětší. Aplikujte směs (pasta by měla být konzistence) po celé délce pramenů po dobu 2 hodin. Tato maska ​​vyžaduje každodenní použití, dokud nebude dosaženo požadovaného výsledku. Můžete také číst o vyčištění vlasů kefír.

Video kefírová kvasnicová maska ​​pomáhá proti vypadávání vlasů a lupů:

Kyslíkový čisticí lázeň

Naplňte hlubokou umyvadlo roztokem octa (zředte 3-4 lžíce octa s 1 litrem teplé vody). Vložte hřívu do nádrže po dobu 10-15 minut. Ujistěte se, že se ocot nedostane do očí, úst, v případě kontaktu ihned opláchněte vodou. Po okysličovacím lázni je třeba prameny dobře opláchnout teplou vodou, je nutné používat výživnou péči - masku, balzám a nechte vlasy přirozeně suché. Měl by být aplikován třikrát týdně.

Odstraňovač alkoholu

Aplikujte 70% alkoholu a inkubujte po dobu 5-7 minut, aplikujte nadbytek alkoholu (neoplachujte) základním olejem - zeleninou, olivou, mandlem, kokosem a omotávejte hlavu přilnavým filmem. Namočte olej na půl hodiny, můžete směs ohřát s vysoušečem vlasů, opláchnout šamponem. Postup je opakován až do požadovaného účinku.

Pigmentová pigmentová zakysaná smetana

Nejjednodušší způsob, hustě nasypte tukovou kysanou smetanu po celé délce, zahřejte hlavu, držte 1-1,5 hodiny a poté si umyjte hlavu šamponem. Vhodný pro každodenní použití, je třeba opakovat až do požadovaného výsledku.

Vejce a brandy maska

Budete potřebovat 50 ml brandy a jednoho vejce. Porazte vejce, přidejte brandy a aplikujte na celé seno. Umyjte hodinu pomocí šamponu. Nepřehánějte masku, alkohol může poškodit vaše zámky, pokud zůstane na hlavě příliš dlouho.

Video o koňaku na vaření vlasové masky

Cibulová maska

Stlačte šťávu oloupaných žárovek a aplikujte po celé délce, můžete přidat citrónovou šťávu a vaječný žloutek. Zahřejte hlavu a držte asi hodinu. Umyjte si vlasy šamponem. Možná vůně cibule bude trvat až do dalšího praní.

Olej s mýdlem pro objasnění

Vlhké prameny, mýdlové mýdlo, počkejte asi deset minut a nalijte olej, namočte asi hodinu. Opláchněte šamponem. Poslechněte doporučení uživatelů, které oleje zaručují maximální účinnost vyjasnění.

Tinktura červeného pepře

Alkoholová tinktura může zanechat popáleniny, při aplikaci kompozice neklesá na kůži. Aplikujte pepřovou tinkturu, noste rukavice a nasaďte si klobouk. Neměli byste vlasy zahřát s něčím jiným, nedržte masku déle než dvacet minut.

Světlejší vlasy po henně: funkce a možnosti

Henna je oblíbené přírodní barvivo extrahované z listů rostliny Lawsonia. Používá se nejen ke změně odstínu vlasů, ale i k léčebným účelům. Nástroj posiluje prameny, činí je poslušnějšími, eliminuje problémy s pokožkou hlavy. Barvení poskytuje různé varianty červené barvy. Basma se často dodatečně používá k vytvoření tmavší barvy kadeřnictví, oba výrobky neobsahují škodlivé chemikálie. Nicméně, pro zesvětlení vlasů, malované hennou, je docela obtížné.

Akční barvivo

Chcete-li pochopit, proč po použití henny existují potíže s rebarvením nebo změnou barvy, musíte pochopit mechanismus jejího dopadu. Barevné částice přírodního původu nepronikují do vnitřních vrstev vlasů jako chemické analogy. Na jedné straně je to dobré, protože prameny nejsou zničeny.

Barvicí pigment působí výhradně na horní kutikulární vrstvu, těsně přilne k vlasovým proteinům. Kvůli tomu dochází k problémům s odstraněním barvy a následným použitím chemických sloučenin.

Složitost zbarvení

Za žádných okolností by se neměl používat chemický zjasňovač k odstranění rostlinného pigmentu. Výsledkem je zcela neočekávaný výsledek. Například kudrlinky se mohou stát mrkev, oranžová, nebo zelená, pokud je basma používána s hennou.

Takže musíte být trpěliví a věnovat pozornost jiným způsobům eliminace barvy.

Jak se zbavit barvy?

Existuje několik způsobů, jak eliminovat červený nebo měděný odstín. Všimněte si, že žádný z nich neposkytuje okamžité výsledky. Existují dvě možnosti:

 • salon wash;
 • lidové metody.

Můžete také použít radikálnější metodu - prostě si nakrájejte vlasy, abyste odstranili otravné barvy. To je však vhodné pouze pro dívky, které jsou připraveny rozloučit se s dlouhým účesem.

Profesní pomoc

Kontaktujte salon po barvení henny - nejjistější cestou. Odborník posoudí stav vašich pramenů, prohlédne jejich strukturu a stupeň průniku barevných částic do kutikuly. Poté bude vybrána kompozice pro zeslabení. Jedná se o postup, který umožňuje odstranit pigmenty z kudrlin.

Podobné prostředky vylučují barvu díky kyselinám obsaženým v jejich struktuře. To umožňuje, aby se vlasy změnily barvy. Pro dosažení požadovaného výsledku může trvat několik procedur. Čím déle používáte hennu, tím silnější je, že "sedí" ve vláknech.

Henna vlasy osvětlení

Kromě obvyklé henny najdete v obchodech i bílou barvu. Ale nepoužívejte ji k bělení, v naději, že se zbaví červeného odstínu. Faktem je, že to není absolutně takový nástroj jako pravidelná, bezbarvá henna nebo basma.

Bílý výrobek obsahuje peroxid vodíku v přípravku - jde o chemické barvivo, ve kterém je přidáváno jen malé množství bezbarvé rostlinné barvy, nemá s léčebnými složkami nic společného.

Po zesvětlení vlasů s hennou se mohou vyskytnout problémy jako nadměrné sušení, křehkost, ztráta. Použití nástroje pro odstranění pigmentu získaného předběžným zbarvením s barevnou hennou dá úplně nepředvídatelné výsledky a poškozuje vlasy.

Lidové prostředky

Chcete-li barvit vlasy po henně v jiné barvě s chemickými sloučeninami, můžete použít tradiční metody mytí pigmentů. Dešifrování doma vám umožní postupně, ale bez větší škody na kadeře, odstranit nežádoucí barvu. Je nutné použít struktury nejméně 3-4 krát týdně.

Zvažte nejoblíbenější možnosti.

Složení oleje

Zahřejte ve vodní lázni na teplotu nejvýše 37 ° C 50 ml olivového oleje, přidejte 15 kapek citronu a 2 kapky skořicového éteru.

 • Rozložte složení po celé délce vlasů.
 • Horní kryt se sprchovým krytem nebo přilnavým filmem.
 • Vítáme ručník.
 • Mějte masku jednu až osm hodin.
 • Získáte výraznější výsledek, pokud ho necháte celou noc.

Pro zesvětlení tmavých vlasů, zbarvených hennou, se podaří dosáhnout asi 15 procedur, to vše závisí na intenzitě barvy. Kromě odstranění odstínu jste také opatřeni nádherným léčebným efektem. Oleje posílí prameny, učiní je poslušnějšími a měkčími.

Kefír a kvasnice

Ohříváme vysoký tukový kefír ve vodní lázni a naplňte je briketou "živých" kvasnic. Hmota by měla mít podobnou strukturu jako pasta. Čekáme 40 minut, dokud kompozice nekvasí. Rozkládáme je po celé délce pramenů, oteplujeme ručníkem, vydržíme asi dvě hodiny. Umyjte šamponem.

Tento recept je vhodný pro každodenní použití. Postupně budou mléčné kyseliny obsažené v kefíru nahrazovat rostlinný pigment. Také maska ​​vám umožní posilovat kořeny, urychlit růst vlasů a eliminovat lupy.

Acetátový odstraňovač

Obvyklý 9% ocot rozpusťte v teplé vodě. Pro 1 litr kapaliny užíváme 4 lžíce kyseliny. Provádíme si koupání ve velké pánvi, do ní do 10 minut vložíme hlavu vlasů. Děláme vše pečlivě, aby se kompozice nedostala do očí nebo do úst. Po ukončení procedury důkladně umyjte prameny teplou vodou a naneste ošetřující balzám nebo masku a nechte ji přirozeně vyschnout.

Nejde o nejvhodnější metodu domácího zbarvení, protože ocot silně osuší vlasy. Přesto poskytuje dobré výsledky při pravidelném používání. Nelze dělat víc než tři lázně týdně.

Umytí alkoholu olejem

Distribuujeme 70% alkoholu po celé délce vlasů, vydržíme to 5-7 minut. Poté, aniž bychom je umyli, zpracováváme prameny kokosového, mandlového nebo olivového oleje. Zavedli jsme sprchovou čepičku a ručník. Masku udržujeme půl hodiny, v tuto chvíli je možné ji zahřát s vysoušečem vlasů, aby se zlepšil účinek. Umyjte šamponem.

Alkohol je silný bělící prostředek, ale silně vysuší prameny, takže recept používá navíc oleje. Minimalizují negativní vliv alkoholu na kudrlinky, chrání je před vysycháním. Tento nástroj by však neměl být používán v případě poškození pokožky hlavy.

Smetana

Vyberte si tu nejčistší zakysanou smetanu, je žádoucí, aby byla domácí. Podáváme je kyselé, je nutné zvýšit koncentraci mléčných kyselin ve výrobku. Tlustě nanáší z kořene na špičku pramenů. Dali jsme na hlavu celofánový uzávěr nebo pytel, nad tím ho oteplili ručníkem. Vydržte 1,5-2 hodiny, omyjte šamponem.

Každou masku můžete vytvořit masku, dokud nezískáte požadovaný výsledek. Nemá negativní vliv na prameny, ale naopak je krmí užitečnými součástmi a obnoví.

Po bělení zjistíte, že vlasy jsou měkčí, hedvábné, poslušné a lesklé.

Alkalické mýdlo

Pravidelné prádlo můžete použít místo běžného šamponu, abyste odstranili nežádoucí hennu. Obsahuje spoustu alkálií, které odhalují kůžičkové váhy a odstraňují z nich zbarvené částice.

Předpokládejme, že takové praní přinese malým výhodám zámkům. Mohou se stát těžkými, suchými, nudnými a dokonce křehkými. Pravidelné navlhčení pramenů pomocí masky a balzámy pomůže zmírnit účinek alkalické látky, ujistěte se, že je používáte po každém mytí.

Vyplachování heřmánek

Naplňte čtyři lžíce sušených heřmánkových květin s jedním litrem vařící vody. Nechte vařit 20-30 minut. Opatrně filtrovejte kompozici pomocí gázy. Umyjte si vlasy pokaždé po umytí, není nutné je vypláchnout.

Léčivý heřmánek má mírný odlehčovací účinek. Může být použita v kombinaci s jinými komponenty k odstranění pigmentu, aby byl rychle dosažen požadovaný výsledek. Kondicionér je zcela neškodný, posiluje kudrlinky a pečlivě se o ně stará.

Kdy čekat na výsledek

Domácí léky jsou poměrně pomalé, protože jejich hlavním úkolem je zachovat zdraví vlasů při odstraňování barevného pigmentu. Chcete-li úplně zbavit heny, budete potřebovat asi jeden měsíc. Poté můžete jít do salonu pro re-barvení s trvalou nebo jemnou kompozici.

Domníváte se, že v každém případě musíte varovat pány, že jste před den předtím použili přirozené barvivo. Podle hodnocení, dokonce i bezbarvá henna může způsobit nepředvídatelné výsledky při opětovném změně barvy. Také rostlinné přípravky narušují účinek permových a dalších salonních postupů.

Na konci

Pokud se po barvení s hennou nelíbíte barvu vlasů, existuje mnoho metod pro odstranění pigmentu. Fotografie, které dívky dávají na internet, potvrzují, že za 3-4 týdny je odstín vyplaven, pokud je správně řešeno řešení tohoto problému.

Používejte co nejbezpečnější, aby vaše vlasy zdravé.

Tip 1: Jak zesvětlit hennu

 • Ženská stránka o kráse a zdraví.
 • K tomu budete muset provést několik procedur. V nich můžete použít různé oleje (olivový nebo lopuch), stejně jako 70% alkoholu. Nezapomínejte na zásobování šamponem na leštění, jednorázovým uzávěrem a ručníkem.

Tip 3: Jak používat hennu

 • - ropový olej;
 • - ricinový olej.

Smetana může být použita pro všechny typy vlasů. Tak je fermentovaný mléčný výrobek bohatý na vitamín A, který se podílí na redoxní reakci kůže, aktivuje syntézu bílkovin (tvoří je srst) a činí buněčné membrány silné. To je důvod, proč smetannye masky - spása pro poškozené a intenzivně klesající vlasy. Tokoferol, který je přítomen ve složení tohoto fermentovaného mléčného výrobku, poskytne život zeslabeným a zeslábeným vlasům a zároveň zajišťuje hojivou vlhkost vlasům. Kromě toho je zakysaná smetana bohatá na vitamín C: tento prvek je zodpovědný za cirkulaci krve v pokožce hlavy a za regeneraci tkání, proto se doporučují masky založené na tomto fermentovaném mléčném výrobku pro křehké vlasy a rozštěpené konce. Ve skutečnosti zakysaná smetana nejen zesvětlí vlasy, ale také ji posiluje a vyživuje.

Dalším znakem smetanových masek je, že bělící směs může být použita jak na špinavé zámky, tak na nedávno omyté vlasy. Hlavní věc je, že prameny by měly být mírně zvlhčené: bude to rovnoměrně rozložit "barvu" po celé délce vlasů.

Zesvětlení mastných a normálních vlasů

Pro tento postup byste měli užívat fermentovaný mléčný výrobek, jehož obsah tuku nepřesahuje 15%. Receptura bělicí směsi je:
- 3 polévkové lžíce. zakysaná smetana;
- 1 lžička oleje z pšeničných klíčků;
- 1 lžička citronová šťáva.
Složky jsou smíchány a hodně na vlasy. Pro zvýšení aktivity komponentů je na hlavu položena gumová čepička a zabalena do ručníku. Rozjasnění směsi udržujte po dobu 17-20 minut, poté je opláchněte teplou vodou a šamponem. "Barva" připravená podle tohoto receptu (doporučuje se to jednou týdně) nejenže zesvětlí vlasy o 1-2 tóny, ale také je posílí a také zlepší vzhled vlasů a normalizuje práci mazových žláz.

Suché osvětlení

Při bělení suchých vlasů se používá zakysaná smetana, jejíž obsah tuku přesahuje 25%. Připravte "barvu" následujících komponent:
- 1 polévková lžička. zakysaná smetana;
- 1 polévková lžička. ricinový olej;
- 1 polévková lžička. olivový olej;
- kuřecí žloutek.
Bít do jemného pěnového žloutku smíchaného s oleji a zakysanou smetanou (kaše by měla být homogenní). Zesvětlete obalové vrstvy směsi a poté položte na hlavu plastový sáček a víčko. Udržujte masku nejdéle 30 minut a omyjte teplou vodou a šamponem.

Rozjasňující barvení vlasů bílá henna. Recenze

Dívky vždy chtějí vypadat perfektně. Používají různé kosmetické přípravky a produkty péče o pleť, aby byly ještě lepší.

Ve většině případů kosmetika pomáhá ženám udržet si krásu, ale někdy jsou chvíle, kdy kosmetika dělá více škody než dobré. Co je to bílá henna na vlasy? Skvělý způsob, jak získat požadovanou barvu nebo škůdce pro ně?

Jak bílá henna zesvětluje vlasy

Z názvu je zřejmé, že tento typ henny by měl zesvětlit vlasy nebo bělit je. Výrobci bílé henny slibují, že jejich barva pomůže dosáhnout dokonalé bílé barvy, o čemž mnoho dívky sní.

Výrobci bílé henny slibují, že jejich barva pomůže dosáhnout dokonalé bílé barvy, o čemž mnoho dívky sní.

Bílá barva může poskytnout bílou hennu na vlasy. Recenze dívek na internetu naznačují, že je to možné.

Nicméně, ne všechno je tak dobré, mnozí si stěžují, že po prvním barvení se jejich barva vlasů zesvětlí, ale ne úplně, je to načervenalé. To znamená, že pro získání požadované barvy budete muset několikrát natřít hennu.

Další recenze dívky o bílé henně na vlasy nejsou tak dobré, tvrdí, že akce henny nesplňuje stanovené požadavky. Vlasy po barvení se stávají žlutými nebo jedovatými červenými.

Další recenze dívky o bílé henně na vlasy nejsou tak dobré, tvrdí, že akce henny nesplňuje stanovené požadavky. Takové recenze jsou však časté.

Výhody a nevýhody bílé henny

Pozitivní vlastnosti bílé henny zahrnují:

 • efektivně zesvětluje vlasy;
 • z černé je velmi obtížné jít bílé a často dívky čekat na to, aby se jejich vlasy staly přirozenými a pak se začnou odlehčovat. V tomto případě není nutné čekat, pro několik postupů by měly vlasy blednout;
 • existují přírodní složky;
 • úplně barvit vlasy;
 • nízká cena

Nepředpokládejme, že bílá henna a bezbarvá - to samé. Bezbarvý posiluje vlasy a bílá je barvivo.

Nepředpokládejme, že bílá henna a bezbarvá - to samé. Bezbarvý posiluje vlasy a bílá je barvivo.

Navzdory pozitivním vlastnostem může být bílá henna pro vlasy škodlivá.

Hodnocení uživatelů, kteří vyzkoušeli tento nástroj, naznačují následující:

 • nemožnost předpovědět, zda barvení bude úspěšné a zda bude bílá, a ne červená;
 • nevhodné pro šedé vlasy nebo chemicky kroužené;
 • barva se rychle vyplaví, po dvou měsících bude nutné vlasy zbarvit znovu;
 • po barvení s hennou, běžné barvy nedržují velmi dobře, takže pokud barvení nefunguje, nemůžete se okamžitě vrátit k normální barvě;
 • Vzhledem k tomu, že bílá henna má chemické nečistoty, nedoporučuje se perederzhivat barvivo na vlasy, což může přispět k jejich ztrátě.

Podle názoru mnoha kadeřníků by se vlasy neměly před barvením zvláště připravovat. Chcete-li snížit účinek jeho složek na kůži, nedoporučuje se několik dní umýt vlasy.

Podle názoru mnoha kadeřníků by se vlasy neměly před barvením zvláště připravovat. Před nátěrem s bílou hennou, aby se snížil účinek jejích komponent na kůži, se nedoporučuje, aby si vlasy několik dní omývaly.

Požadované materiály a nástroje

Pokud se malování na vlasy provádí osobně, budete potřebovat určitou sadu nástrojů:

 • gumové rukavice, lze použít i polyethylen;
 • vodotěsné polyethylenové pláště tak, aby vaše šaty nebyly špinavé;
 • obyčejné porcelánové poháry, které budou nalévány horkou vodou pro ředění prášků;
 • plastová nebo skleněná tyč pro míchání henny;
 • vazelína nebo jiné tukové krémy;
 • bílý šampon pro hennu;
 • štětec, zubní kartáček pro nanášení laku na vlasy;
 • speciální oteplovací čepice na hlavě, pokud ne, můžete použít plastový sáček a obyčejný utěrka navinutá na celofánu.

Pokud se malování na vlasy provádí osobně, budete potřebovat určitou sadu nástrojů.

Technologie barvení vlasů bílé henny

Podle dívky je snadné barvit vlasy sami. K tomu je třeba zředit směs v souladu s pokyny.

Níže je krok-za-krokem pokyny pro barvení vlasů s bílou hennou:

 1. Nátěr by měl být aplikován na vlasové kořeny, poté rovnoměrně rozložen po celé délce. Proto jsou všechny vlasy barveny.
 2. Pro lepší účinek můžete jemně masírovat pokožku hlavy.
 3. Pokud již byla henna aplikována na všechny vlasy, které je třeba barvit, je nutné použít speciální oteplovací čepičku. Ale to nebude fungovat pro lidi s citlivou pokožkou a může se objevit nepříjemné podráždění.
 4. Uchovávejte barvivo na vlasu. Kompozice se uchovává na hlavě 10 až 30 minut, čas závisí na původní barvě vlasů. Kdyby byly vlasy světlé, čas by měl být menší, pokud je tmavý - více.
 5. Maximální hennu může být na vlasy ne více než půl hodiny. Pokud se jedná o první objasnění, skladba by neměla trvat déle než 20 minut. Dlouhotrvající přítomnost henny na vlasu nepříznivě ovlivňuje kudrlinky, až do jejich ztráty.
 6. Na konci procedury barvení musí být henna omyta hodně teplou vodou.
 7. Poté se na vlasy aplikuje výživný balzám a musí se držet po dobu 10-15 minut.
 8. Kudrlinky jsou znovu promyty hodně teplé vody a sušeny.

Podle dívky je snadné barvit vlasy sami. K tomu je nutné zředit směs podle pokynů.

Někdy se stává, že po prvním barvení vlasy není dosaženo požadované barvy, v tomto případě se doporučuje provést ještě jedno barvení, ale ne dříve než za týden.

Péče o vlasy po barvení bílé henny

Přirozeně, henna vysušuje vlasy a lidskou pokožku, takže je třeba po proceduře barvení neustále krmit speciálními maskami. Měly by být založeny na rostlinných olejích a žloutkách.

Po každém mytí vlasů se saturace barev mírně snižuje.

Chcete-li udržet hennu na vlasu déle, poprvé po barvení, je nutné vlasy umyt ve třech dnech, ne dříve.

Po každém mytí vlasů se saturace barev mírně snižuje.

Podle recenzí dívčích, kteří barvili vlasy s bílou hennou, je zřejmé, že pro zachování barvy je nutné používat drahé šampony a kondicionéry.

Pokud není naléhavá potřeba, je lepší nechat si vlasy zbarvit častěji než jednou za měsíc. V opačném případě jsou vlasy ztuhlé a nepříjemné.

Chcete-li zachovat barvu lépe, kudrlinky mohou být opláchnuty v citronové šťávě nebo ocot ředěný ve vodě. V lékárně si můžete koupit masky s vysokým obsahem bílkovin, nasytit vlasy všemi potřebnými živinami, zvlhčit a zpříjemnit je na dotyk.

Chcete-li zachovat barvu lépe, kudrlinky mohou být opláchnuty v citronové šťávě nebo ocot ředěný ve vodě.

Jaký je výsledek zbarvení?

Všichni lidé by měli pochopit, že není možné předvídat, jaký bude výsledek na 100%. Ačkoli bílá henna má přirozené komponenty pro vlasy, dívčí recenze jsou velmi negativní, protože je nemožné bělení vlasů úplně bez chemie.

Proto byste neměli očekávat, že kudrlinky budou zdravější a přirozenější. Ale aby se vlasy zbavily bílé barvy - je to jeden z nejlepších nástrojů.

Počet ošetření závisí na původní barvě vlasů. Někdy existují případy, kdy bílá henna není schopna vytvořit dokonale bílou barvu, vlasy budou mít načervenalý odstín. Záleží na individuálních vlastnostech vlasů.

Použití bílé henny pro posílení vlasů

Bílá henna je nejlepší použít malované blondýnky, s volnými kudrlinami. Bílá henna však neví, jak posílit vlasové kořeny, i když to je přesně to, co je napsáno na obalu s barvou, ale to není pravda.

Velmi často děvčata děsí bílou henu s bezbarvou. Bezbarvý neobsahuje chemikálie, slouží k posílení kořenů, ke zlepšení vlasů. Úkolem bílé henny je osvětlení vlasů.

Bílá henna je nejlepší použít malované blondýnky, s volnými kudrlinami. Ale někdy pomáhá brunetům.

Použijte bílou hennu k vypláchnutí jiné barvy.

Mnozí věří, že bílá henna je skvělý způsob, jak odstranit barvu. Ve skutečnosti je odstranění bílé barvy henny přísně zakázáno.

V tomto případě opět lidé často matou bílou hennu s bezbarvou nebo iránskou, která nepoškozuje vlasy, ale spíše je oživuje. Bílá henna také obsahuje velké množství peroxidu vodíku, nepřispívá k odstranění jiných nátěrů. Tento nástroj je vhodný pouze pro zesvětlení tmavých vlasů.

Pokud nebylo barvení vlasů minulé před více než dvěma týdny, nedoporučuje se používat bílou hennu.

Vlasy se po prvním zbarvení zcela nezotavily, pokud dáte dávku tohoto produktu shora, existuje vysoká pravděpodobnost ztráty vlasů.

Pouze zkušený holič může umýt barvivo z vlasů s bílou hennou, kdo ví, jak správně zředit směs a okamžitě ji neutralizovat. Doma se nedoporučuje.

Je důležité si pamatovat! Pouze zkušený kadeřník umýt barvivo z vlasů bílou hennou, která přesně ví, jak směs smíchat a okamžitě ji neutralizovat. Doma se to nedoporučuje.

Bílá henna je poměrně účinným prostředkem pro zesvětlení vlasů.

Hodnocení dívky, které zkoušely tuto směs, poznamenávají, že ve většině případů se dosáhne požadovaného výsledku, ale stav vlasů se může zhoršit, proto se po použití tohoto nástroje doporučuje použít zvlhčující masky a vlasové balzámy.

Z tohoto videa se dozvíte o bílé henně "Moran" a s její pomocí pomáháte s bleskem.

Toto video vám řekne, jak zesvětlit vlasy s hennou.

V tomto videu vám poskytli informace o neškodném barvive na vlasy.

Od brunetky po blondýnky: osvětlení tmavých vlasů lidovými a nákupními prostředky

Mnoho žen s přirozenou barvou tmavých vlasů sní o radikální změně jejich obrazu. Postup osvětlení je spojen s negativním dopadem na strukturu vlasů. Proto je nutné s velkou opatrností volit prostředky pro realizaci plánu.

Nejlepší je samozřejmě používat profesionální nástroje. Postup zesvětlování pomocí přirozených masek je tak jednoduchý a bezpečný, že můžete snadno strávit doma. Náš článek obsahuje několik způsobů, jak bezpečně rozjasnit dům.

Vlastnosti bělení přírodních a barvených černých kadeří

Proces odlehčení a bělení tmavých vlasů je složitý postup. Abyste dosáhli požadovaného výsledku, budete muset vyzkoušet tolik. Během bělení tmavé barvy stojí za to věnovat pozornost struktuře vlasů. Čím silnější jsou, tím menší je pravděpodobnost dosažení požadovaného účinku.

Výsledek získaný po počátečním bělení nebo zesvětlení dříve zabarvených černých vlasů není vždy potěšen. Tón je nejtmavší nebo může mít červený odstín. Ale dosáhnout požadované barvy světla je docela reálné.

Co potřebujete vědět před zahájením postupu?

Navzdory skutečnosti, že dnes je vždy možnost převléknout z bruneta do blondýnky, měli byste se rozhodnout, zda jsou vhodné nebo nepohodlné bílé vlasy. Právě tato skutečnost by měla být nejprve zvážena před zahájením postupu.

Proces objasnění pomocí agresivních chemikálií není tak bezpečný, jak se zdá nejprve nezkušeným ženám. Proto stojí za to připravit se na skutečnost, že proces bude probíhat v několika fázích. Časový interval mezi obdobími objasnění by měl být nejméně sedm dní.

Jak a co může vaše vlasy ulehčit doma bez poškození?

Lidové způsoby, jak zesvětlit kudrlinky, jsou vždy po ruce a mohou přinést požadovaný výsledek v libovolném vhodném čase. Ale stojí za to pamatovat, že tyto metody nejsou schopny z vás udělat platinovou blondýnu. Mohou vysvětlit vlasy maximálně ve dvou až třech odstínech. Konečný výsledek závisí na tom, jak často se opakoval proces barvení. Chcete-li transformaci vidět, měli byste udělat tři až pět procedur.

Lemon

Nejhmatatelnější výsledek může být dosaženo přípravou roztoku obsahujícího citrónovou šťávu a vodu v poměru 1: 3, odkapávání heřmánek a dvě lžičky rostlinného oleje. Tato maska ​​by měla být uchovávána po dobu dvou hodin. Nejen, že vlasy neublíží, ale také je osvětluje. Chcete-li obohatit barvu citrónovou šťávou, můžete osvětlit jednotlivé prameny.

Kefír

Ale citron může vysychat tenké vlasy nadměrně, takže je lepší je bělit s kefír. Chcete-li to provést, můžete použít následující recept:

 1. Vezměte dvě lžíce brandy a kefír, 1 žloutku, šťávu z jednoho citronu a poloviční lžíce šamponu.
 2. Zbavte všechny přísady a aplikujte výslednou hmotu na čisté, suché prameny, pokryjte si vlasy ručníkem na půl hodiny.

Kefír urychluje růst vlasů, zlepšuje jejich strukturu, přispívá k normalizaci obsahu tuku.

Med je dobrý přírodní zjasňující prostředek. Perfektně vyživuje vlasy a saturuje je pomocí užitečných prvků. Med obsahuje enzym, který produkuje malé množství peroxidu vodíku. Po dvou nebo třech postupech bude výsledek výraznější. Existuje velké množství receptů masky z medu. Jednoduše je můžete ředit vodou a aplikovat na vlasy. V tomto receptu:

 1. 4 díly medu a 1 díl vody.
 2. Pak musíte počkat 40 minut a masku umyt z vlasů.

Většina žen je obeznámená pouze s přírodní hennou, která má pečující účinek na kudrlinky. Tato látka však není absolutně vhodná k objasnění. Bude vyžadovat speciální bílou henu. Může být zakoupen v mnoha lékárnách.

Pokud je bílá henna připravena nesprávně, může tento nástroj způsobit výrazné poškození vlasů. Podle odborníků může nesprávné použití způsobit popáleniny a vypadávání vlasů.

Postup bělení henny zahrnuje následující kroky:

 1. Míchání henny s vodou v poměru uvedeném na obalu. Henna by se měla mísit s teplou vodou.
 2. Uvedení henny na vlasy. Připravená směs se aplikuje na celý povrch vlasů.
 3. Vyplachování henny. Od dosažení požadovaného výsledku bude trvat 20 až 30 minut. Po umytí je nutné na vlasy aplikovat balzám.

Při dodržování všech bezpečnostních opatření a dodržování formulace je možné získat výsledek ve formě odstínu bez žloutnutí. Další výhodou tohoto nástroje je jednotnost barvení vlasů. Tak se ukazuje krásná přírodní barva.

Toto video představuje několik maskovaných kefírů pro osvětlení.

Jak zabarvení kadeřnic s průmyslovými nástroji?

Nejlepší barvy: který z nich si vyberete?

 • Dye Wellaton Blondia od firmy Vella dokáže odlehčit prameny o čtyři až pět tónů. Lék obsahuje provitamin B5, který poskytuje další péči o kadeře a zabraňuje jejich křehkosti.
 • Použití barvy L'Oreal Excellence Creme zaručuje během péče o vlasy trojitou péči o vlasy. Prokeratin, kolagen a ceramidy mají příznivý účinek na vlasy, chrání je a obnovují je. Barva má trvalý účinek, přijatelné náklady, snadné použití a nepřítomnost nepříjemného zápachu.
 • Intenzivní odbarvovací barva Garnier Color Naturals superclond má výrazný výživný efekt. Obsahuje přírodní oleje z oliv, shea a avokáda. Barva je vhodná pro zesvětlení černého vlasu a je schopna osvětlení 6 tónů. Po barvení se zachová přirozený lesk, vlasy zůstávají poslušné a hedvábné.

Šampon

 • Tvorci lesklého šamponu L'oreal Professional Gloss Color zaručují dosažení rovnoměrného zbarvení vlasů. Vlastností produktu je bohatá paleta odstínů, vysoký obsah vitamínů.
 • Společnost Estelle známá mezi kadeřníky představuje řadu šamponů Estel Solo Ton. Je charakterizován přítomností 18 odstínů, snadnou aplikací. Výsledkem bude zákazník spokojen. Ale koupit tento výrobek není tak snadné.
 • IRIDA M classic od firmy Irida je šampon od výrobce, který byl testován časem. Posiluje vlasy a také má hojivý účinek.

Prášky

Powder Matrix Light má silný okamžitý efekt. Díky obsahu panthenolu poskytuje péči o vlasy při aplikaci. Je schopen vyblednout 8 odstínů a slibů zářit bez žloutnutí. Zředí se v poměru 1: 1. V tomto případě se vlasy zahřívají ručníkem. Směs by měla být uchovávána po dobu až padesáti minut.

Prášek pro dosažení efektivního vyčištění až 7 tónů bez žloutnutí a dalších nežádoucích odstínů Estel Princess Essex obsahuje speciální komponenty, které zabraňují ztrátě vlhkosti. Kompozice je snadno použitelná, nemá nepříjemný zápach a nedráždí pokožku hlavy. Prášek se smísí s oxidačním činidlem v poměru 1: 2.

Londa Blonding Powder je profesionální zjasňovací nástroj. Měl by být použit při míchání s oxidem v poměru 1: 2 nebo 1: 1,5. Nástroj odbarví vyčištění na 7 úrovní.

Vaše pozornost je pozvána na video, jak správně odlehčit tmavé vlasy

Fotografie před a po

Podívejte se na fotografii tmavých vlasů před a po procesu osvětlení.

Jak se postarat o vlasy po postupu?

Při péči o bělené černé vlasy budete potřebovat produkty, které neobsahují sírany. Měli byste si vybrat šampony, které přispívají k ochraně barev. Měli byste pravidelně používat masky na vlasy, sérum a krém proti rozštěpeným koncovkám.

Na základě výše uvedených skutečností můžeme usoudit, že bychom se neměli bát radikálních změn spojených se světlem vlasů. Koneckonců existuje mnoho jemných způsobů, jak dosáhnout výsledků. Ale před provedením postupu je konzultovat s odborníkem.

Pro Více Informací O Suché Vlasy