logo

Jak si nechat dlouhé vlasy na týden o 20 cm doma?

Chcete-li růst dlouhé krásné vlasy, musíte udělat nějaké úsilí. Sliby reklamy (20 cm týdně doma) nemají nic společného s realitou. Je samozřejmě možné, že deklarovaný výsledek není dosažitelný. Příroda může samozřejmě "pomáhat", ale ne v takové míře. Co dělat? Pokud je to možné, budete potřebovat trpělivost - vyloučení všech vnějších a vnitřních faktorů, které nepříznivě ovlivňují růst vlasů a komplexní cílenou péči o vlasy.

Co zabraňuje růstu vlasů?

Mnoho žen, aniž by to vědělo, brání růstu vlasů. Co nejrychleji získat dlouhé kadeře pomůže dodržování následujících pravidel:

 • V přítomnosti suchých dělících konců řezte nejméně jednou za šest měsíců a odstraňte další 10 cm. Od nich není žádná krása, ale tyto tupé bezvládné oblasti berou spoustu vitamínů, mikro- a makroelementů, které potřebují folikuly a zdravé oblasti.
 • Pokud je to možné, vzdávejte se stylingovým výrobkům, přístrojům pro styling, barvení, chemickým perm. Použijte vysoušeč vlasů doma, nezapomeňte na kadeře termální sprej, krém, balzám. Vysušte si vlasy přirozeně.
 • V každém ročním období noste na sezónu šátek pro ochranu kadeří před účinky větru, mrazu, jasného slunečního světla a dalších škodlivých faktorů.
 • Snažte se vést zdravý životní styl. Častěji jsou na čerstvém vzduchu, jíst správně, mít dostatek času na spánek, vyhnout se stresu, silným negativním emočním zážitkům.
 • Vynechat špatné návyky. Cigarety, alkohol, silná káva, energetické nápoje brání růstu vlasů.
 • Navštivte gynekologa-endokrinologa každoročně, abyste vyloučili metabolické patologie a hormonální nerovnováhu.

Jak urychlit proces?

Chcete-li rychle roste vlasy doma, musíte podniknout kroky. 20 cm týdně je nerealistické, ale určitá "zrychlení" může být dána.

 • Zahrňte ve stravě více potravin bohatých na vitamíny A, E, bílkoviny. Mnoho esenciálních aminokyselin se nachází v mase, rybách, mléčných výrobcích, mléčných výrobcích, žloutkách, pohanky. Čerstvá zelenina, bobule, ovoce, zelenina jsou vždy užitečné. Odmítněte škodlivé vysoce kalorické potraviny.
 • Napijte nejméně 2 litry čisté vody denně. Požadované 20 cm v podobě dlouhých vlasů se výrazně přiblíží. Kromě toho jsou užitečné listové zelené čaje, bylinné čaje, nápoje, berry ovocné nápoje, čerstvě vymačkané šťávy.
 • Vyberte si produkty pro péči o vlasy vhodné pro váš typ vlasů. Neomezujte se na šampon - najděte kondicionér, balzám, masku stejné série, abyste se zaměřili na růst složitých vlasů.
 • Nejméně několikrát týdně, a každý den lepší, nechte nějaký čas na masáž hlavy. Můžete použít vlastní prsty, speciální nářadí, jen si hýbat vlasy s dřevěným hřebenem s řídkými zuby.
 • Zahrajte si sport nebo alespoň na čerstvém vzduchu. Aktivní životní styl stimuluje metabolismus. Pomáhá růst dlouhých vlasů, zlepšuje zásobu folikulů kyslíkem, živinami.

Lidové prostředky pro růst vlasů

Tradiční medicína nabízí širokou škálu produktů, které vám umožní rychle růst vlasů doma. Jejich výhodou je absolutní přirozenost složek. Zpravidla se finanční prostředky vnímají do pokožky hlavy, aby se stimulovaly folikuly, a pak se nechali nějaký čas, čímž vzniklo působení skleníku pomocí plastového filmu, froté ručníku. Po vyčkávání asi půl hodiny promyjte směs pravidelným šamponem.

 • Směs lopuchu, oleje ze ricinového oleje, vaječný žloutek, suché práškové droždí.
 • Hořčičný prášek smíchaný s předehřátým tekutým medem v poměru 1: 2, přidejte 30 ml rafinovaného olivového oleje.
 • Několik lusků horké červené papriky nakrájíme na velké kusy, nalijeme sklenici brandy nebo vodky. Čistěte na tmavém chladném místě po dobu jednoho měsíce. Denně se protřepávejte. Kondenzaci před použitím.
 • Smíchejte žloutek s teplým medem, citronovou šťávou, rostlinným olejem. Všechny přísady jsou stejné. Nalijte práškovou kosmetickou hlínu (bílou, modrou). Dokončená masková konzistence připomíná hustou kyselou smetanu.
 • Ze šťávy střední cibule a poloviční citrón, vaječný žloutkový směs až do hladké, nalijte lžíci lopuchového oleje.

Procedury salonu

Postupy prováděné profesionálním kosmetologem mohou stimulovat rychlý růst vlasů. Nemají slibovat báječné výsledky, jako je 10-20 cm měsíčně, ale požadované dlouhé kadeře budou mnohem blíže. V domácnostech je takové jednání v zásadě nemožné. Vyžaduje určitou zkušenost, speciální vybavení, drogy.

 • Mezoterapie. V hlubokých vrstvách dermis se zavádí léčivý "koktejl", nasycovací dávka keratinu, aminokyseliny, vitamíny, které podávají folikuly, což jsou "stavební materiál" pro vlasy. Kompozice je vybrána pro každou ženu individuálně. Průměrná doba trvání kurzu je 8-10 procedur, ale možná budete potřebovat 15-20 zasedání.
 • Darsonvalization. Zvláštní zařízení vytváří slabý elektrický impuls působící na pokožku hlavy prostřednictvím trysky zvláštního tvaru. "Nežádoucí účinek" - neutralizace nadměrné aktivity mazových žláz.
 • Lékařské ampule v kombinaci s masáží. Speciální olej obohacený o vitaminy, další biologicky aktivní složky, se vtírá do pokožky. Často se skládá z hormonů. Kurz trvá nejméně měsíc, obvykle 2-3. Specifický nástroj určuje kosmetiku.
 • Laserový hřeben. Přístroj normalizuje krevní oběh, stimuluje folikuly a ohřívá je v kombinaci s vibracemi.
 • Profesní kosmetika. Šampony, balzámy, oleje, séra, nezmazatelné krémy, které urychlují růst vlasů, by měly doporučit odborníka. Věnujte pozornost štítku. Kompozice by neměla být SLS, parabeny, silikon. Přírodní výtažky léčivých bylin, esenciálních olejů, výtažků z kořenů rostlin jsou naopak vítány.
 • Vybudování pramenů. Takže dlouhé vlasy nevyrůstají ani rok ani měsíc, ale za den, bez problémů přidávají 10-20 cm. Nový účes vyžaduje pečlivou péči podle určitých pravidel.

Další postupy

Aby mohly dlouhé vlasy rychle růst, mohou být prováděny samostatné procedury doma.

 • Masírovat pokožku hlavy. Pravidelnost je důležitá. Denní rozdělení nejméně 7-10 minut pro jednoduché česání vlasů.
 • Multivitamínové komplexy, doplňky stravy. Podívejte se na ty, kde převažují vitamíny A, E, skupina B. Růst vlasů stimuluje železo, zinek, draslík, hořčík.
 • Východní medicína. Populární technologie shia-tsu, založená na tlaku na aktivní energetické body, podle toho, kdo ji používá, dokáže vyřešit všechny problémy, včetně stimulace rychlého růstu vlasů. Podle recenzí může být měsíc přidáno 10-20 cm, ale zdá se to nepravděpodobné.

Jak růst vlasů za týden? Způsoby, které vám umožní přidat 20 cm doma nebo v kosmetickém salonu, a to i za měsíc, věda není známa. Co dělat? Chcete-li růst krásné kudrlinky požadované délky, mít trpělivost, řádně péče o vaše vlasy. To přispívá k tomu, že růst vlasů nastane rychle. Ale 20 cm - výsledek, který lze očekávat asi za rok, v měsících kudrlinky přidá asi 20 mm.

Jak rychle růst vlasy v týdnu o 20 centimetrů

Téměř každá dívka chce mít do pasu dlouhé vlasy, ale ne každý dokáže splnit své plány. Obvykle trvá obrovské množství času, snižuje úsilí a peníze. Někdy sny mohou prosazovat akce, které v nejlepším případě nepovedou k dobrému.

Například mnoho lidí hledá cesty na internetu, aby rychle rostly luxusní vlasy za pouhý týden až o 20 cm. Doma je nemožné získat takový výsledek a ze salonních procedur je to docela možné, ale dočasné. Jak a co dělat pro provedení požadované, podrobně popsané v tomto článku.

Profesionální způsoby

Kosmetické procedury, které provádí speciálně vyškolená osoba, stimulují růst vlasů, ale to není 20 cm týdně, ale mnohem déle. Doma jsou takové činnosti extrémně nežádoucí. Zde potřebujeme nějaké zkušenosti, profesionální nástroje a vybavení.

1. Mezoterapie. Lék obsahující vitaminy, aminokyseliny a keratin se injektuje do vrstev dermis. Tyto látky jsou individuálně vybrané další složky. Kurz trvá v průměru 10 procedur, hodně záleží na stavu a druhu vlasů.

2. Darsonvalization. Zvláštní zařízení vytváří slabý elektrický impuls působící na pokožku hlavy prostřednictvím trysky zvláštního tvaru. Jediná nežádoucí reakce může být nazývána zhoršením mazových žláz.

3. Lékařské ampule a masáž. Speciální olejová kapalina, vybavená biologicky aktivními látkami, lehce vtírá do pokožky. Délka trvání 1 kurz je 30 dní.

4. Laserový hřeben. Jedná se o elektrické zařízení, které během činnosti lehce vibruje, ohřívá folikuly a normalizuje krevní oběh.

5. Výrobky profesionální péče. Šampóny, kondicionéry, balzámy, masky, spreje, které pomáhají zlepšit růst vlasů, jmenují specialisty. Při nákupu byste měli štítek pečlivě prozkoumat. Kompozice by měla být esenciální oleje, výtažky, extrakty léčivých bylin. Výhodně je nepřítomnost parabenů, silikonu a SLS.

6. Růst. Pokud někdo opravdu nechce dlouho čekat nebo v blízké budoucnosti plánuje slavnostní událost, pak uměle přidáme centimetry 20.

Je to důležité! Prodlužování vlasů vyžaduje pečlivější péči, přísné dodržování všech doporučení kosmetičky.

Další možnosti

Existují však postupy, které lze provést doma.

1. Masírujte pokožku hlavy přidáním oleje. 2-3 krát týdně těsně před umytí hlavy lehkými pohyby, otřete vybraný olej (nejlépe pokud je to olej z avokáda nebo předem zahřátý lopuch). Poté, co nosíte klobouk a chodíte takhle půl hodiny. Opláchněte šamponem na mastné vlasy.

2. Použití doplňků stravy, multivitaminových komplexů. Vezměte ty, které obsahují vitamíny A, E, skupinu B, hořčík, draslík, železo a zinek.

3. Východní lékařství. Populární technika shia-tsu, v níž hlavní činností je tlak na aktivní energetické body, podle názoru uživatelů internetu ovlivňuje růst.


Co zabraňuje

Většina žen, které chtějí pěstovat dlouhou, luxusní hlavu vlasů a nevědí, zpomalí proces. Tyto drobné překážky jsou uvedeny níže:

• rozdělené konce - vypadají tlumené, bez života, odnesou mnoho živin a zkazí vzhled jako celek. Doporučuje se stříhat každé 3-6 měsíců, 3-5 cm;

• různá zařízení pro vytváření účesů - zařízení pro barvení, styling, perm, stylingové výrobky, vysoušeč vlasů. Je-li potřeba, je třeba před nanesením použít ochranný balzám, sprej nebo krém. Suché vlasy s výhodou přirozeným způsobem;

• Špatný životní styl - nezdravé jídlo, špatný spánek, nedostatek čerstvého vzduchu, častý stres výrazně ovlivňuje vlasy. Denní procházky, zelenina, minimálně 8 hodin spánku a pozitivní emoce téměř přivedou zpět k životu;

• špatné návyky - kouření, pití alkoholu, káva může zpomalit růst vlasů;

• Zhzhensky problémy - například hormonální nerovnováha. Je třeba navštívit gynekologa nejméně jednou ročně.
Jak urychlit růst sami

Abyste si lépe rostly vlasy, musíte postupovat podle jednoduchých pravidel. Samozřejmě, že 20 cm za týden doma je něco z oblasti fantazie, ale pokud používáte jednoduchá pravidla, můžete vyrůst 2-3 cm.

1. Jezte potraviny, které obsahují mnoho užitečných vitaminů. Patří sem maso, ryby, tvaroh, mléko, vejce, obiloviny, zelenina a ovoce.

2. Napijte 1,5-2 litrů čisté vody denně. Zahrnujte v denním menu přírodní džusy, ovocné nápoje, bylinné čaje a čaje.

3. Zkuste si vybrat výrobky pro péči o kosmetiku, které jsou vhodné pro typ vlasů. Se šamponem si vezměte balzám, kondicionér, masku, ochranný sprej stejné značky.

4. 2-3krát týdně masírovat pokožku hlavy s prsty nebo jen hřebenit dřevěný hřeben.

5. Udělat sport. Přinejmenším začněte běžet na čerstvém vzduchu kdykoliv během dne. Pak jsou folikuly dodávány s živinami, kyslíkem a vlasy začínají růst rychleji.

Tajemství řádné péče

Chcete-li růst vlasů rychleji a zůstat zdravý, potřebujete:

• používat hřeben z přírodních materiálů;
• snažte se nečistět vlhké prameny;
• umyjte si vlasy, když se znečišťují;
• vyschnout pouze po nanesení ochranného prostředku;
• opotřebovávejte pokrývku hlavy v extrémních teplotách;
• při koupání sbírejte kudrlinky ve vysokém účesu (mořská voda je velmi vysuší);
• vždy uvolňujte konce, nedotýkejte se příliš;
• vyhnout se stresu ve všech směrech.

Samozřejmě, výše uvedené tajemství nepomůže růst vlasů o 20 cm za pouhý týden doma, tento proces bude trvat déle než rok. Samozřejmě ne rychle, ale budou vypadat zdravěji, atraktivněji, jako v reklamě, získávají přirozený lesk a sílu.

Značkové prostředky

Výrobci péče o vlasy nabízejí podporu růstu žen. Používáte-li je, pak budou vypadat vlasy na 1 cm týdně. Ale maximum, které vlasy dokáže, je 1-2 cm za měsíc a ani ten nejdražší produkt ho nebude oklamat. Skutečně efektivní produkty lze koupit pouze v salonech.

Je to důležité! Je velmi žádoucí, aby veškerá profesionální péče byla stejná značka. Může obsahovat: šampon, oleje, pleťové vody a kondicionér, kondicionér atd.

Masky pro růst vlasů

Chcete-li koupit znamená, musíte přidat přírodní masky vyrobené z nejjednodušších produktů doma.

• hořčičný prášek - 40 g;
• kuřecí žloutek - 1 ks;
• vroucí voda - 40 ml;
• cukr - 40 g;
• lopuchový olej - 1,5 lžíce. l

Prášek nalijte vroucí vodu. Olej postupně zahřejte ve vodní lázni a přidávejte k hořčičné směsi. Smrtíme kuřecí žloutek s cukrem a vše promícháme. Naneste na suché vlasy.

Při první aplikaci je lepší udržovat 10-15 minut, abyste zkontrolovali, jak bude kůže reagovat. Umyjte šamponem. Provádět 2 krát týdně.

• šťáva z aloe - 40 ml;
• med - 20 g;
• kuřecí žloutek - 1 ks.

Džus se skládá z medu a žloutkové nádrže. Promíchejte, dokud je hladký. Aplikujte na kořeny vlasů, dodržujte přesně 1 hodinu. Postupujte nejméně dvakrát týdně.

S česnekem

V této masce, hlavní a jedinou složkou je česnek (5-6 zubů). Rozemlejte ho na hustou konzistenci. Aplikujte na kořeny, přidržte 30 minut. Po důkladném umytí vlasů. Podobný postup lze provést mnohem méně často - stačí 2-3krát za měsíc. Výsledek se objeví někde po 2 měsících léčby. Jediná negativní - trvalá nepříjemná vůně.

Stejnou masku lze připravit nahrazením cibule 1 česneku.

Olejová směs

Možnost 1:

• lopuchový olej - 20 ml;
• ricinový olej - 20 ml;
• koňak - 20 ml;
• žloutek - 1 ks.

Ropa se dobře zahřívá ve vodní lázni. Kombinujte s korytem a kuřecím žlutem, důkladně promíchejte. Držte vlasy po dobu 40 minut. Opakujte postup jednou týdně.
Možnost 2

• olivový olej - 2 polévkové lžíce. l;
• citronová šťáva - 1 lžička.

Složky kombinují a dobře promíchají. Tato směs je lepší držet vlasy nejméně 2 hodiny.

Kvasinková maska

• pivní kvasnice - 10 g;
• voda (teplá) - 2 lžíce. l;
• šťáva jedné cibule - 1 polévková lžíce. l;
• ricinový olej - 1 polévková lžička;
• lopuchový olej - 1 lžička.

Kvasinky nalijte určené množství vody a nechte stát přesně 1 hodinu. Pak přidejte předehřáté olejové kapaliny a cibulovou šťávu. Masáž hotové směsi s masážními pohyby po dobu asi 5 minut, a rozložit zbytek po celé délce. Držte 40 minut.

Tinktury

Aktivujte tinkturu růstu vlasů z červeného pepře a neplodu. Tyto dva produkty účinně urychlují krevní oběh, díky nimž se živiny dostávají rychleji do folikulů. Produkt se zředí vodou v poměru 1:10 a do jednoho dne se vtírá do pokožky.

Fakt! V obchodech lze prodávat lopuchový olej s takovými přísadami. Ale jejich účinnost je velkou pochybností.
Bylinné odvarky

Takže po nanesení masky, chemického šamponu, tvrdé vody, vlasy zůstávají čisté a měkké po dlouhou dobu, měli byste je opláchnout pomocí bylinného odvaru. Navíc mohou vlasy "tlačit" na další růst.

K dispozici jsou 3 užitečné a zároveň jednoduché možnosti vaření.

1. Kuželky chmele, neplodné květy a kořene lopuchu spojte ve stejném poměru, nalijte 1 litr vroucí vody.

2. 1 polévková lžíce. l nakrájený kořen lopuchu nalijte 1 polévkovou lžíci. vroucí vodou a vařte na nízké teplotě po dobu 7-10 minut.

3. 1 polévková lžíce. l nakrájené listy břečťanu nalijeme 0, 5 litrů vroucí vody a vaříme na nízké teplotě asi 10 minut.

Abyste se stali majiteli husté hlavy, musíte mít trpělivost a systematicky se o ni postarat. A výsledek bude působivý.

Samozřejmě, že rychle rostou vlasy na některých maskách, vařené doma, za pouhý týden 10-20 cm nebude fungovat, bez ohledu na to, jak moc to chcete.

Jak růst vlasů za týden

Mnoho dívek bylo přesvědčeno, že pokud chcete rychle vyrůst vlasy v jednom týdnu, je to možné. Chcete-li to udělat, musíte použít vysoce kvalitní kosmetiku pro péči, přírodní oleje, sledovat zdraví. Nedostatek vitaminů a chorob nepříznivě ovlivňuje stav vlasů.

V průměru je růst vlasů jen asi 1,5 cm za měsíc. Proto, získat luxusní šněrování bude muset čekat asi rok. Pokud chcete prodloužit délku rychleji, pomůže vám samo-vyrobené nástroje, procedury u trichlóga.

Metody pozitivního účinku na růst vlasů

Pokud potřebujete růst kadeře hlavy na týden nebo měsíc o 5, 10 centimetrů, abyste získali dlouhou hlavu vlasů až k prstům, použijte soubor metod. Dobře fungující domácí maska ​​s přírodními oleji, masáž hlavy, kosmetické manipulace. Kombinace několika postupů podporuje rychlý růst vlasů, a to i po dobu jednoho měsíce.

Aktivace průtoku krve v krku a hlavě

Špatné zásobení krví zpomaluje proces obnovy vlasů. Situace je korigována tělesnou výchovou, manuální terapií. Pokud tento problém nevyřešíte, můžete začít s velkými problémy s růstem vlasů až po plešatost hlavy.

Gymnastika a cvičení

Aby bylo možné prodloužit délku pramenů v krátkém čase, aniž by je zvýšilo, je nutné zlepšit krevní oběh prostřednictvím sportovních aktivit. Vylučují problém, léčí tělo. Existuje několik cvičení, které se dělají jednou nebo dvakrát denně po dobu 5 minut.

 1. Ohnout hlavu dopředu k bradě, naklonit zpět.
 2. Otočte krk doprava / doleva, dokud se nezastaví.
 3. Otočte hlavu nejprve ve směru hodinových ručiček, potom proti.

Vlasy by měly vyschnout samy o sobě

Použití vysoušeče vlasů může vážně poškodit prameny. Osušte je ručníkem a nechte vyschnout přirozeně. Nemůžete hřebenit mokré vlasy a třepat, jinak se začnou rozštěpovat, budou křehké, růst bude pomalý.

Kosmetické procedury

Nejlepší způsob, jak v krátkém čase, například v týdnu nebo měsíci, o tom, že si na hlavu o 10 cm zvýšíte, je kontakt s tricholožkou. Pokud potřebujete prodloužit délku vlasů bez jakýchkoli prostředků, olejů, masky, projděte proceduru Darsonval. Provádí se speciální zařízení, které zajišťuje proudění živin do žárovek a aktivuje je.

Léčba ozonem se používá, pokud je nutné růst vlasů hlavy 3 cm za týden. Postup stimuluje kůži a eliminuje toxické látky. Ozón má pozitivní vliv na celé tělo.

Růst vlasů o třech cm měsíčně se provádí s mezoterapií. Jedná se o injekce do pokožky hlavy, které vyživují žárovky. Systematické postupy zvýší růst vlasů o několik centimetrů, odstraní plešatiny.

Správné česání

Vlasy nemohou růst o 3-4 cm za měsíc, pokud je denně poškozujete kartáčem. Tipy se začnou rozštěpovat a rozbít. Zvýšení délky proto nebude fungovat, i když používáte vysoce kvalitní kosmetiku.

Je žádoucí mít dva typy štětců: z přírodních štětin a dřevěného hřebene. Kovové nebo plastové nástroje nestojí za nákup. Elektrizují vlasy, provokují průřez.

Kudrnaté hřebeny hřebeny od špiček ke kořenům, aby jim neublížily. Pokud jsou vlasy velmi dlouhé, musíte naklonit hlavu dolů, shromáždit ji uprostřed a zahájit proceduru. Kombinování se provádí, dokud se nástroj tiše neskloní na hlavu vlasů.

Uzlíky se rozpadají s hřebenem s širokými zuby. Není možné použít kartáč, protože může roztrhat prameny. Doporučuje se použít speciální hřeben, který usnadňuje česání.

Napájení

Pokud vlasy roste pouze 1 cm měsíčně, musíte změnit dietu. K účasti se stalo luxusní, tělo musí dostat dostatečné množství vitaminu A, E, B, D, železa, hořčíku, lecitinu, omega-3. Tato nabídka by měla být různá.

Tvrdé diety nepříznivě ovlivňují stav vlasů. Užitečná strava červených jater, masa, mořských plodů, rybího tuku, olivového oleje. Je třeba použít květák, ořechy, zeleninu, mléko, tvaroh.

Odvykání alkoholu

Skalpové vlasy nebudou rychle růst, jestliže pravidelně pijete velké množství alkoholu. To je ředění vlasů, dělat je křehké, zbavit lesku. Nejsou poškozeny pouze špičky, ale také kořeny, takže začne postupná plešatost.

Stejné negativní reakce se objevují u srsti, protože při konstantní dodávce alkoholu do krve nemá tělo úplně zbavit se rozkladných produktů. Mnoho toxinů se hromadí. To může vést k zablokování kapilár, které zajišťují výživu žárovek.

Přírodní domácí masky na vlasy

Nestačí sledovat zdraví, pokud chcete rychle dostat braid na kolena. Doporučujeme používat olejové masky nejméně jednou týdně. Domácí kompozice podle populárních receptů urychlují růst vlasových pokožky v délce domu za pouhé 2 měsíce. Jsou naprosto přirozené a nezbytné ingredience jsou vždy tam.

Maska s medem a lopuchovým olejem

Použití produktů z chladničky je velmi účinný způsob, jak co nejrychleji rozvíjet dlouhé vlasy. Vezměte:

 • 3 polévkové lžíce. l ropový olej;
 • 2 žloutky;
 • 1 polévková lžička. l med;
 • půl citronu.

Tato kompozice s lopuchovým olejem přispívá k růstu dlouhých vlasů na hlavě. Nástroj se aplikuje dvakrát týdně.

 1. Spojte tekutý med s máslem, zahřejte s mikrovlnnou troubou.
 2. Přidejte žloutek, citrónovou šťávu, promíchejte.
 3. Smíchejte směs oleje ve vlasech kořenů, které se rozprostírají po délce.
 4. Po 30 minutách opláchněte vodou.

Maska s hořčicí a olivovým olejem

Péče by měla zahrnovat zesilovače krevního oběhu. Užitečný olivový olej. Vezměte:

 • 2 polévkové lžíce. l suchá hořčice, cukr, olivový olej, teplá voda;
 • žloutek.

Kompozice spaluje pokožku hlavy velmi silně kvůli kombinaci hořčice a oleje, proto stimuluje spoušť krve. Takže bude možné zvýšit růst vlasů nejméně o 2 cm za měsíc.

 1. Přidejte vodu a olej do hořčice.
 2. Vložte cukr, žloutek, promíchejte, dokud nebude hladký.
 3. Aplikujte hmotnost s olejem pouze na vlasové kořeny, po 20 minutách opláchněte studenou vodou.

Kvasinková maska

Pravidelným používáním tohoto nástroje je také možné rychlý růst vlasů při domácím prostředí o 20 cm po dobu šesti měsíců. Nevyžaduje se žádný olej.

 • 1 lžička. suché droždí;
 • 1 polévková lžička. l kefír, med, mléko.

Produkt obsahuje velké množství vitamínů a minerálů. Proto se doporučuje zahrnout do pravidelné péče o vlasy na hlavě.

 1. Přidejte kvasnice na mléko, nechte ho nabobtnat po dobu jedné hodiny.
 2. Zadejte zbývající přísady, promícháme.
 3. Aplikujte na vlasové kořeny, teplé ručníkem.
 4. Po 45 minutách opláchněte.

Denní masáž hlavy

Tento postup se provádí, když není možné zvýšit vlasy v salonu, ale chci zvýšit jejich délku o 5 cm nebo více jednoduchým způsobem. Masáž zlepšuje průtok krve, vlasové folikuly dostávají více výživy. Postup můžete provést doma.

Několikrát pokrývá oblast od čela až po zadní stranu hlavy, korunu na ušní a zadní straně. Je třeba masírovat celou dlaň, ale netlačte a neotřete pleť. Postup uvolňuje svaly.

Potom proveďte kruhový pohyb po celé hlavě. Palce slouží jako podpěra a zbytek masíruje pokožku ve směru hodinových ručiček. Každá sekce je zpracována po dobu 5 - 10 sekund, pak se musíte plynule přesunout na jinou. V masážních vibračních pohybech zahrnujte krátké pohyby od vrcholu hlavy až po zadní stranu hlavy. A na konci proveďte světlo poklepání na celý povrch hlavy. Je důležité vyhnout se nepříjemným pocitům.

Bylinné vývary

Trvalo méně než 1 rok, aby se za pomoci léčivých rostlin zvýšil růst srážení o 12 cm. Je snadné připravit produkt podle oblíbených receptů. Je třeba vařit 5 polévkových lžiček. l byliny ve vroucí vodě, pak trvá 20 minut.

Oplachování vlasů lze provádět každý den po umytí. Hlavní věcí je najít vhodný odvar z šálu. Výsledkem bude vypadávání vlasů, jak je to v videu tlusté a dlouhé.

Chcete-li zvýšit účes 3 cm za měsíc, můžete použít kořist, rašeliniště, lopuch, břečťan, nealkohol, heřmánek, sušené chmelové kužely. Pokud jsou vlasy relativně zdravé, pak je efekt již viditelný i po prvním dni. Proto je tento postup podmíněn rychlým růstem doma po dobu jednoho týdne o 20 cm.

Vitamíny a stopové prvky

Aby dospělá žena nebo dívka mohla doma růst vlasy na 30 cm, doporučuje se užívat speciální komplexy. Děti starší 13 let musí nejprve položit otázku lékaři. Předepíše vhodný nástroj.

Vitamíny zlepšují krevní oběh a kompenzují nedostatek stopových prvků. Drogy potřebují vypít kurz, ne za pár dní nebo dva týdny. Růst vlasů o 4 cm je možný při užívání těchto vitaminů:

Plán a trpělivost

Milovníci krásných kudrlin se vždy zajímali, jak dlouho bude trvat velké vlasy. Zvýšení délky 10 cm na noc nebude fungovat. Budeme muset být trpěliví, udělat masky pro růst vlasů a sledovat zdraví.

Snažte se pravidelně sledovat videa s doporučeními odborníků, abyste se seznámili s novými kosmetickými přípravky a vlastními prostředky s oleji a jinými prostředky. Jen denní a systematické péče vám umožní získat luxusní vlasy.

O všem trochu

Mar 8 2016

Jak pěstovat vlasy po dobu šesti měsíců o 18-20 cm? Moje zkušenosti a rady

Všimla jsem si, že většina tipů na rostoucí vlasy umístěné na různých místech, vypráví buď o účincích na výše uvedené vlasové kořeny (olej, sérum), nebo o tom, jak udržet vlasy již pěstované. Problém však spočívá v tom, že vnější prostředky neposkytují materiál pro konstrukci samotných vlasů. Proto je stimulace vlasových folikulů bez jejich podávání zevnitř příliš neúčinná, vlasy budou buď růst pomaleji, než by se mohly nebo stane tenčí. S tímto vedením jsem se při pokusu o růst kosy do pasu soustředil na doplňky stravy a každodenní stravu.

Na fotografii můžete vidět výsledek užívání léků po dobu šesti měsíců. V tuto chvíli jsem ozdobila vlasy jen jednou, o 1-2 cm. Vlasy rostly asi o 18-20 cm, můj přirozený růst je asi 2 cm za měsíc av zimě je menší.
Na fotografii "Na" vlasy těsně pod lopatkami, na fotografii "Po" pod pasem. Mějte na paměti, že na druhé fotografii nejsou vlasy narovnány až na konec, takže na kadeře se stalo několik cm. Nepracuje to vždy s kudrnatými vlasy.

Kolagen byl základ a byl hlavní hnací silou mého programu. Žádné jiné doplňky mi nedávají stejný účinek jako při užívání kolagenu. Podrobně jsem o tom napsal.
Kurz trval nepřetržitě 6 měsíců.

Biotin je druhou nejsilnější a nejúčinnější složkou. Je to ten, který je součástí všech multivitamínových komplexů pro kůži, vlasy, nehty a určuje jejich účinnost. Biotin patří k vitamínům B a stejně jako všichni její členové mají sklon k akumulaci v játrech, což může vést k předávkování a nepříjemným následkům.
Oficiálně je denní příjem biotinu 50 mikrogramů (1000 mikrogramů = 1 miligram, mg), horní hranice nebyla stanovena. Neformálně reaguje každý organismus jinak. Stejně jako v případě kolagenu je důležité, aby se to nepřehnulo. Začněte dávkami od 1 mg (miligramy) postupně zvyšujte přidáním 1 mg týdně. Nedoporučuji užívat více než 5 mg denně.
Je velmi snadné zjistit, jestli jste jeli příliš daleko. Jakmile je dávka biotinu pro vaše tělo příliš vysoká, na obličeji a na zádech se objeví vyrážky a akné. Dlouhodobý příjem ve velkých množstvích může také způsobit suchou pokožku. V takovém případě přestat užívat biotin na několik dní a aplikovat akné s pastou zinku (stojí 50 ruble v lékárně). Snižte dávkování na přijatelné a pokračujte v průběhu.
Zjistil jsem tedy, že pro mě je přijatelná část biotinu až 2 mg denně. Kurz, který jsem udělal po dobu 2-3 měsíců, mezi nimi přestávku 1 měsíc. Vím, že někteří klidně pijí denně 5 mg a nemají žádné problémy.

Něco o biotinu, které jsem si vzal.

Napájení

Nepoužívejte dietní doplňky, které žijí naše vlasy samy. Potřebujete revidovat dietu. Silné nehty, krásná kůže a zdravé, lesklé vlasy jsou bez proteinu nemožné. Potřebné množství bílkovinných potravin (maso, ryby, drůbež, vejce, tvaroh) je nesmírně důležité. Pokud budete jíst pouze makarony a buchty, pak je pravděpodobné, že dokonce i při velmi vysokých dávkách kolagenu a biotinu dosáhnete působivých výsledků.
Všiml jsem si, že požadované množství bílkovin ve vaší stravě by mělo být přítomno každý den, a to nejen během kurzu. Koneckonců, vlasy a nehty rostou nepřetržitě a vždy potřebují stavební materiál.

O správnosti recenzí na produkty růstu vlasů


Ve skutečnosti je špatné psát, kolik centimetrů průmyslu jsou vlasy z různých druhů manipulace s nimi. Pokaždé, když vidíte zprávy v duchu, že "jsem vyrostla vlasy o 10 cm za měsíc," zeptejte se autora, jaká je její rychlost růstu. Koneckonců, geneticky určená rychlost růstu je pro každého odlišná, proto bude účinek léků / postupů pro stimulaci odlišný. Vlasy, které roste o 0,5 cm za měsíc, pravděpodobně nebudou růst 6 cm za 4 týdny. To je důvod, proč v recenzích je správnější neuvádět ne cm, ale několikrát, například, vlasy začínají růst 2-3x rychleji než kolagen. V takovém případě můžete objektivně určit, kolik cm bude růst.

Mohou všichni vyrůst plenky do pasu?

Ne, ne všechny. Faktem je, že všichni lidé mají odlišnou pracovní kapacitu a sílu vlasových folikulů. Někdo jako například Asiaté mají silné a odolné žárovky, snadno drží těžké, husté, dlouhé vlasy. A Slované mají slabší žárovky, vlasy jsou tenčí a méně tlusté, délka kněží to zhoršuje, což může vést ke ztrátě.
Mimochodem, někdy nárůst množství vypadlých vlasů je jen iluze vloupání do koule, dlouhé vlasy a priori vytvářejí větší svazek.

Na neustálé stimulaci žárovky vlasů

Při hledání dlouhých vlasů mnoho lidí, včetně sebe sama najednou, zapomíná, že neustálé stimulace vlasových folikulů může vést k jejich vyčerpání. To lze vyjádřit následujícím způsobem:

 • Ředící vlasy. Při dostatečném dávkování kolagenu biotinové chlupy nejen rostou rychleji, ale také silnější, což dává většímu množství vlasů. Při nadměrném dávkování nebo pokud je kurz příliš dlouhý bez přerušení, kvalita přechází do množství, tj. vlasy rostou ještě rychleji, ale tenčí.
 • Zvýšená pigmentace. Pokud po dlouhou dobu silně stimulujete žárovku, postupně vlasy nebudou mít dostatek barvivového pigmentu a bude růst světlejší a ne na pár tónů! Když jsem užíval stravovací doplňky příliš dlouho a ve velkém množství, v určitém okamžiku jsem si všiml, že některé z kaštanových chloupků se změnily v blond. Ne, vlasy nebudou růst šedé kvůli nedostatku pigmentu, ale výrazně se rozjasní.
 • Zpomaluje růst vlasů. Pokud provádíte léky a postupy zaměřené na urychlení růstu vlasů příliš dlouho (pro mě to je více než šest měsíců a rok) a intenzivní, pak to může vést k vyčerpání vlasových folikulů, což zase sníží jejich výkonnost.
 • Vůle Cibuli vyčerpanou agresivní stimulací může tělo vnímat jako vyčerpaný, již není potřebné a proto odmítnuto.
Trochu to vysvětlím. Když jsem hovořil o nadměrné a dlouhé stimulaci růstu vlasů, myslel jsem, že se jedná o způsob užívání kolagenu v dávce 4-6 gramů + biotinu, 2,5-5 mg + mcm (síru) v den + pepřové masky na pokožce hlavy a další procedury po dobu šesti měsíců až roku bez přerušení, v závislosti na typu vlasů. Pokud máte zpočátku tenké, špatně rostoucí vlasy (méně než 1 cm za měsíc), postupujte pečlivě po dobu 3-4 měsíců s přestávkou po dobu 1-2 měsíců, vezměte doplňky stravy, ne celý dav na nejvyšší dávku, ale poloviny porcí.
Je třeba vždy pamatovat, že nejlepší je nepřítel dobrého.

Pokud nemůžete z jakéhokoli důvodu, nebo nechcete užívat dietní doplňky, ale vyrůstají vaše přání jíst vlasy, pak přijdete na pomoc s vnějšími prostředky, například olejem, odvarováním bylin, syrovátky apod. Budou se diskutovat v mém dalším příspěvku.

Péče o vlasy doma (masky, peelingy atd.) - recenze

JAK FAST GROWE HAIR? moje zkušenost je jeden a půl roku růstu na 20 cm! LOTS PHOTO

Pravděpodobně i vy vycítíte, že máte dlouhé zdravé vlasy.

Jak to všechno začalo:

V září 2012 jsem se vrátil z jihu a rozhodl jsem se ořezat 5 cm suchých řezů, ale kadeřník se rozhodl přesvědčit mě, abych odřízl všech 20 cm a tvrdil, že jsou suché a bez života a s největší pravděpodobností pomalu rostou a zmatené. Souhlasil jsem. Odřízla ho. A to se stalo.

Zpočátku to bylo frustrace, pak radost, pak frustrace znovu, protože jsem vždycky šel s dlouhými vlasy a byly tak krátké jen v první třídě. Ale bylo hezké se dotýkat těchto živých hrubých špiček a pak jsem se rozhodla, že to pěstuju.

Co jsem právě nečetl na internetu a všemožných knih, kolik recenzí jsem četl na tomto úžasném místě, jako je "jak urychlit růst vlasů?", "Jak rychle vyrostou dlouhé vlasy?", "Masky pro růst vlasů" atd.

A když jsem na začátku přečetl vše, co jsem mohl, na začátku jsem se zastavil u masky s hořčicí a pepřovou vodkou. Už v dubnu 2013.

WEEK dělá toto:

denní pepřovou vodku, den znovu, další hořčici a opět pepřovou vodku.

Jednoduše jsem nespaloval vodku z pepře, ačkoli jsem přidal trochu vody, a proto se zdálo, že to není žádný výsledek.

Začalo to dělat s MUSTARD.

Dělám to: Naliji 2 polévkové lžíce vody a zahřívám 20 vteřin v mikrovlnné troubě, přidejte 1 lžičku cukru, 2 lžíce hořčičného prášku a 2 málo másla (nejprve jsem použil rajčata Evalar, pak ricinový prášek, nyní lopuch znovu).

Dali jsme to všechno na rozkrojení, namazali konce olejem, položili na tašku nebo sprchovou čepičku a ručník nahoře, aby bylo teplo! Minuty přes 3 Už nevím, kam jít, protože hoří velmi tvrdě. ale strávil jsem prvních 15 minut. pak začal ukládat méně hořčice.

A byl jsem šokován, jak rychle začali růst.

Zde je fotka

pak nebyl čas, zasedání a všechno. a přinejmenším nějaká délka se již objevila a to není zvláště napjaté.

Rozhodla jsem se čekat a vyrůst více na konce a délku.

koupil masku a ampulky dikson. přečtěte zde. Stále používám masku 1-2 krát týdně, strávil jsem jen rok půl roku. Jsem velmi ekonomický.

Také jsem četl o olejích a koupil je v internetovém obchodě Spivak.

použil jen jednu plnou plechovku kokosového oleje.

Zde je fotografie s olejem na vlasy a po něm.

Dne 1. srpna 2013 jsem se dostal do kyseliny nikotinové. Nebudu vše přepracovat, protože napsal hodně. o tom si můžete přečíst

Zveřejním pouze fotky od 1. srpna 2013 do současnosti.

Kromě toho jsem byl zodpovědný za česání, sušení a narovnání vlasů. Koupil dobrou tepelnou ochranu, suchá půda není tak často.

Tady jsou moje hřebeny. S nimi jsem dokonce močil.

Stejně jako moje oblíbené šampony a balzámy z NS, později napíšu samostatnou recenzi. konce jsou suché a prasknou po celé délce a kořeny nejsou tučné.

plus další šampony a masky

a celý můj arzenál péče.

No, kontrolní fotografie za rok a půl rostoucí a péče! Střih pouze 4 krát.

Život je v detailech

Tipy a pokyny k webu

 • Otevřete nabídku blogu
 • Domů
 • Všechny články z webu
 • Hledali autory

Jak rychle roste vlasy doma

Ne všechny kadeřnice jsou stejně užitečné a někdy po návštěvě salonu nemusí účes vypadat vůbec, jako bychom rádi. Proto se snažte jít do stejného salonu, konkrétnímu pánovi. Ale nemůžete změnit to, co jste udělali, musíte se vypořádat s důsledky. Naučte se, jak rychle roste dlouhé vlasy po neúspěšných účesích doma - 20 cm za týden!

Jak rychle růst vlasy
po neúspěšném krátkém účesu

Pokud jsou vlasy dostatečně dlouhé, můžete je znovu vyříznout a zvolit kratší účes. Ale současně jděte na jiného mistra, který se bude přesně řídit a bude dělat všechno v pořádku.

Je to úplně jiná věc, pokud by nový účes byl velmi krátký a vypadá ošklivě. V takovém případě je nutné rychle rozvíjet vlasy. Ve standardních situacích může proces trvat týdny nebo dokonce měsíce - vlasy roste v průměru o 5-12 mm za měsíc. Ale existují způsoby, jak tento proces urychlit dvakrát nebo třikrát.

Jak růst vlasy po krátkém účesu:

 • Umyjte si vlasy šamponem méně často - denní mytí zbavuje vlasy tukové vrstvy, což chrání před škodlivými účinky prostředí. Takže se rozbíhají více, rostou pomaleji a vypadají nudně. 2-3 krát týdně stačí.
 • Pít více vody, aby se v těle udržovala normální vodní bilance.
 • Jezte zdravé potraviny bohaté na živiny, aby vlasy dostaly všechny potřebné látky.
 • Zahrňte do stravy další potraviny s vysokým obsahem bílkovin: ryby, maso, ořechy, luštěniny, celozrnné.
 • Napijte multivitamíny a vitamíny pro těhotné ženy - obsahují všechny živiny a dokonale urychlují růst vlasů!
 • Pravidelně ořízněte vlasy. Zní to divně, ale ve skutečnosti po něm roste rychleji a vypadá zdravěji. Kromě toho se zbavíte rozštěpených konců. Stačí odříznout pouze 1 cm každé 2-3 měsíce.

Jak můžete vidět, tyto tipy jsou snadno sledovat a zároveň ztrácet váhu bez stravy. Takové vitamíny však lze užívat pouze po konzultaci s lékařem a pokud nejsou žádné zdravotní problémy. A je třeba je vybrat na základě vašich individuálních vlastností.

Je zřejmé, že mnoho dívek si poradí s lékařem, takže v tomto případě je další tip. Nesnažte se ušetřit na vitamínech tím, že si koupíte levné fake. Vyberte si známé a časově testované značky. Například Centrum nebo Complivit.

Kromě toho se musíte postarat o vlasy a nezatížit je dodatečným stresem. Jen v klidné atmosféře rychle rostou. Chcete-li to udělat, nepoužívejte v blízké budoucnosti, vysoušeč vlasů, žehličky a další topná zařízení. V zimě udržujte vaši hlavu v teple, nejezděte bez klobouku, abyste nezmrazili vlasy.

Zatím, vlasy ještě nejsou v průmyslu, použijte dostupné nástroje, které maskují neúspěšný krátký účes: pokryte si hlavu kloboukem nebo šálkem a přitiskněte je na vlasy. Zkuste experimentovat s účesem - změňte rozdělení, oplet malý pigtail, možná přidáte barvy. Najednou se budete transformovat a účes bude hrát s novými barvami.

Jak rychle roste dlouhé vlasy doma

Je zřejmé, že výše uvedené metody zlepší stav vlasů a umožní jim růst rychleji. Ale někdy to nestačí a chci zvýšit rychlost dvakrát nebo třikrát. Není pochyb o tom, že hlavním úkolem je udržet měřítko a uklidnit - od nervozity vlasy roste pomaleji.

K rychlému růstu kudrlin, stojí za to postarat se o jejich jídlo je také venku. Je třeba používat výživné masky, balzámy, krémy a další kosmetiku pro péči o vlasy a obnovu vlasů. Kromě masky pro uložení jsou k dispozici recepty na lidové prostředky, které lze provést samostatně. Přírodní masky jsou užitečné, protože znáte jejich složení a v nich nejsou vůbec žádné chemické nečistoty.

Masky pro růst vlasů doma:

 • Koupit extrakt z kopřivy, vařit ve vodě, postupujte podle instrukcí z balení a opláchněte vlasy v tomto vývaru po dobu dvou týdnů. Nettle nejen urychluje růst vlasů, ale má také pozitivní vliv na pokožku hlavy.
 • Vezměte 2 šálky teplé vody, přidejte 2 lžíce. cukru a stejného množství kvasnic. Nechte půl hodiny, dokud se tinktář nezačne kvasit. A pak aplikujte masku na vlasy, zakryjte čepičkou a omotte ručník nahoře. Nechte ho asi 15 minut. Masku opláchněte tekoucí vodou a pak si vlasy běžně umyjte. Frekvence této masky je 1krát za 2 týdny.
 • Castor nebo lopuchový olej urychluje dokonale růst vlasů. Stačí natře olej do masážních pohybů do pokožky hlavy půl hodiny před vypraním. Periodicita - 2-3 týdně, trvání jednoho kurzu měsíčně. Výsledky vás potěší - tento měsíc budou vlasy růst 2-3 cm.
 • Ohřejte ricinový olej ve vodní lázni, přidejte lžíci medu a trochu kefíru. Vezměte zubní kartáček a protřepte vlasy. Omotávejte hlavu na ručník po dobu půl hodiny a poté ji umyjte šamponem.
 • Ropový olej se mísí s hořčicí a cukrem, zředí se vodou. Proveďte masku této směsi jednou týdně po dobu 3 měsíců. Vlasy rostou o 7 cm.

Obecně můžete najít mnoho dalších užitečných receptů, ale často jsou založeny na ricinovém oleji - je to jen kouzelný nástroj pro růst vlasů. Ale je třeba je používat s opatrností, protože ne každý je vhodný. Doporučuje se konzultovat s trichologem (doktor po vlasu), který může okamžitě navrhnout bezpečné masky. Koneckonců, někdy tradiční medicína může vést k dalším problémům - vypadávání vlasů nebo lupy.

Správná péče o vlasy

Při opuštění hlavní věc je neškodit. V praxi existuje mnoho příkladů, kdy ženy mučily své "vlasy" dříve, než byla hodina jejich ztráty blízká. Je to jako cibule, jen jste ji zasadil a každý den je jeho peří vytažené v různých směrech, je nepravděpodobné, že vám dá to pravé ovoce. Proto, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku, je nutné pravidelně sledovat kudrlinky, ale bez překročení.

 • Pravidelná masáž vlasů hlavy - jednou za tři dny.
 • Masky a balzamy pro stimulaci růstu vlasů - jednou za tři dny.
 • Koupel s kontrastní vodou pro posílení vlasových folikulů a podporu jejich růstu - jednou za tři dny.

Podívejme se blíže na koupel s kontrastní vodou. Tento postup je nejlepším stimulátorem růstu vlasů. Taková lázeň udržuje vaše vlasy zdravou po dlouhou dobu. Jak to udělat?

Napište v bazénu teplou vodu, jak se vám líbí, ponořte si vlasy tam a udělejte malou masáž pokožky hlavy. Pak rychle zapněte studenou vodu, přidejte ji do umyvadla a ochlaďte vodu. Ponořte tam hlavu a opakujte kroky. To vše by mělo být provedeno dvakrát nebo třikrát v jednom postupu. Pak usušte vlasy a nechte je uschnout.

Masírovat pokožku hlavy.

Existuje mnoho škol, které vytvářejí speciální masáže pro hlavu, přemýšlejí o každém pohybu, jak masírovat vlasové kořeny, aby vlasy rostly rychleji, byly zdravé, silné a silné. Chcete-li lépe porozumět metodice, sledujte video, protože slovy je těžké vysvětlit:

Existuje další masáž, která byla vynalezena v procesu péče o vlasy jedné dívky. Účinnost tohoto postupu je vidět ihned po druhém postupu. Tuto masáž je třeba udělat několik hodin před umytí hlavy. Masáž probíhá 15-20 minut. Ruce by měly být rozmazané olivovým olejem. Tato masáž využívá tři pohyby:

 1. První pohyb zahrnuje takové akce: chyťte vlasy v kořenech v ruce a lehce je popřete. Jemně vytáhněte, ale neotřižte. Potřebujete trochu "potřást" kořeny. Postupně přesuňte celou svou hlavu, dokud nebudou všechny vlasy rozmíchány.
 2. Druhý pohyb: musíte předstírat, že si umyjete vlasy, ale bez vody - tato metoda se nazývá "suché umývání". Účelem těchto akcí je pocit tepla v rukou a v oblasti hlavy. Postupujte opatrně, aniž byste poškozovali vlasy.
 3. Třetí krok: začněte hladit vlasy, začínáte od vrcholu hlavy a pohybujete se dolů. Žehlení stojí pouze vlasy na hlavě, které visí na žehlení není nutné. Můžete tlačit na hlavu trochu tvrdší, ale to neublíží.

Metoda inverze - musíte mít takovou pozici, že se hlava nachází pod srdcem. V takovém případě krev proudí do kořenů vlasů a aktivně stimuluje jejich růst. Hodnocení tohoto způsobu je poměrně pozitivní - výsledkem je přes týden týden +1 cm, ale neexistují žádné oficiální důkazy.

V každém případě si můžete vyzkoušet tuto metodu, najednou se to ukáže. Stačí ležet na posteli se zády, krkem na okraji a spouštět hlavu dolů. Lehněte 4 minuty. Předtím masírujte pokožku hlavy kokosovým olejem. Poses může být jakýkoli - stát na můstku, "svíčka" nebo provádět představuje z jógy k další praxi.

Vycházejte z této polohy jemně - nepřipravený člověk může mít závratě a slabost.

Masáž, masky a správná péče výrazně urychlí růst vlasů. Při této rychlosti vlasy mohou růst o 7-10 cm za měsíc, což je považováno za vynikající výsledek! Koneckonců, obvyklé rychlosti asi 1 cm za měsíc.

Jak růst vlasů za týden o 20 cm
doma

Některé dívky nestačí 10 cm za měsíc a chtějí získat výsledek "20 cm za týden". Ve skutečnosti je taková míra růstu vlasů nemožná, protože příroda stanovila určité normy. Ačkoli je z této situace stále cesta.

 1. Falešné vlasy na kolíčcích - mohou být použity i doma, stačí prostudovat instrukce, sledovat pár videí s příklady a procvičovat si vlasy. V tomto případě je velmi důležité zvolit vhodnou barvu, aby vypadala přirozeně.
 2. Paruka - možná je čas experimentovat s vaším obrazem? Zatímco se vlasy zvětšují, můžete navštívit blonďatou, brunetku, hnědovlasou, rusovlasou, kudrnatou nebo rovné vlasy. Zkuste různé délky a generály najít požadovaný obrázek. Kvalitní paruky jsou poměrně drahé, takže si mnozí nemohou dovolit takový luxus. Ale jako poslední možnost - proč ne?
 3. Růst vlasů - pro vlasy je mnohem více škodlivý, takže je lepší použít první možnost. Nemůžete to dělat doma, a proto kontaktujte specialisty. Postup trvá 4-5 hodin. V tomto případě jsou umělé prameny přirozeně připevněny pomocí speciálního materiálu. Poté musíte vždy dodržovat základní pravidla péče o vlasy, jinak ztratí vzhled!

Pouze pomocí takových metod je možné růst vlasů na týden o 20 cm, protože to nebude možné s přirozeným způsobem.

A nevěřte tomu, že reklama pochybných prostředků - je to jen způsob, jak oklamat a vynaložit peníze na vaše hledání dlouhých vlasů. Je lepší přejít k cíli pomalu, než zaplatit spoustu peněz za pochybné prostředky. Některé ženy po těchto "kouzelných maskách a krémách" dostaly další problémy: vyrážky, svědivé akné na pokožce hlavy, vypadávání vlasů, lupy a další nepříjemné následky. Prodávejte léky pouze v osvědčených lékárnách!

Nespěchejte, jak rychle vyrostou dlouhé vlasy po neúspěšném krátkém účesu doma, je docela reálné. Jen nepřekračujte očekávání - 5-10 cm za měsíc je dobrý výsledek. Nevyžádejte od svého těla nemožné.

Pro Více Informací O Suché Vlasy