logo

Jak obnovit vlasy po bělení

Obsah stránky:

Mnoho žen, jejichž příroda nemá jasné barvy vlasů, rozhodne se drastická opatření a stává se blonďáním bělení. Velmi často však po takových pokusech se vlasy stávají bez života, vypadají a vypadají jen ošklivě.

Zesvětlení nebo bělení vlasů je jedním z důvodů, proč se vlasy stávají bez života, křehké, ztrácejí přirozený lesk a přírodní krásu. Obnova je trvá hodně času. Co však nemůžete dělat kvůli kráse. Jak říkají, máte rádi jízdu, lásku a sáňkařskou jízdu!

Názor, že pánové dávají přednost pouze blondům, již několik desetiletí neumožňuje brunetům a hnědočerným ženám žít v klidu. Některé dívky se dokonce odváží bělit. Nicméně, po takových pokusech se vlasy velmi obtížně obnoví. Přečtěte si více: Jak se vypořádat s rozdělenými konci vlasů.

Jak obnovit vlasy po bělení

Nejprve musíte být trpěliví, protože proces obnovy vlasů po bělení bude trvat spoustu času a budete muset vynaložit velké úsilí k dosažení požadovaného výsledku. Doporučujeme vám, abyste začali návštěvou kadeřníka. Je třeba odstranit část vlasů, kterou nelze obnovit. Délka bude záviset na tom, jak špatně vypadl srst během bělidla.

Během šamponování používejte měkkou kosmetiku pro bělené vlasy. Můžete také použít šampon pro poškozené vlasy, ale musí být označen jako "zvlhčující". A redukční masky musí obsahovat ve svém složení rostlinné bílkoviny, kreatin, kyselinu glutamovou a aminokyseliny. Je nutné používat i další produkty péče o vlasy.

Dávejte pozor na nesmazatelné kondicionéry a vlasové balzámy. Intenzivněji obnovují vlasy (ve srovnání s omyvatelnou kosmetikou) a také je chrání ochranným filmem, chrání je před škodlivými účinky vnějšího prostředí. Měli byste na chvíli zapomenout na vysoušeč vlasů, kadeřník a kleště, stejně jako stylingové produkty (lak, pěna, pěna). Preferujte přirozené vysoušení vlasů. Nečistěte vlhké vlasy, jinak je riziko roztažení příliš velké a ještě více poškozuje chloupky. Získejte dřevěný masážní kartáč. V prvních měsících byste měli obzvláště pečovat o péči o bělené vlasy.

Ujistěte se, že vydělávejte masku 2-3 krát týdně. Mohou být zakoupeny v obchodě nebo si sami. Pokud však chcete zůstat blond a ukážete krásu vlasů, postupujte podle těchto pokynů:

 1. Nejprve navštivte kadeřník, abyste se zbavili toho, co nemůžete obnovit. Suché a nezabývající tipy nedávají vlasům dobře upravený vzhled, takže je lepší se je zbavit.
 2. Skladem s jemnými kosmetickými šampony, které jsou speciálně navrženy pro bělení vlasů. Můžete také vybrat řadu výrobků s označením "pro poškozené vlasy", pokud šampon a balzám hydratují suché prameny. Navíc při výběru masky na vlasy věnujte pozornost tomu, že obsahují rostlinné bílkoviny, keratiny a aminokyseliny, které pomáhají obnovit poškozené folikuly.
 3. Ujistěte se, že pravidelně používáte další produkty péče o vlasy. Mohou to být nezmazatelné kondicionéry, séra a oleje, které vytvářejí ochranný film na chloupcích a chrání před škodlivými účinky prostředí.
 4. Chcete-li urychlit proces obnovení hlavu vlasů po bělení, zapomenout na chvíli o vysoušeč vlasů, kulma, kulmy a dalších stylingových přípravků (lak, pěna, pěna). Pokuste se vlasy vyschnout přirozeným způsobem a používejte jemnou papilotku pro styling.
 5. V žádném případě nečistěte vlhké prameny, aby nedošlo k jejich většímu poškození. Pro česání používejte masážní kartáček z přírodních materiálů.
 6. Chcete-li obnovit vlasy, doporučuje se dvakrát nebo třikrát týdně vyrábět výživné masky, které lze zakoupit v obchodě nebo které se vyrábějí samostatně.

Co je bělení vlasů?

Bělení vlasů je postup pro zesvětlení vlasů pro 5-7 tónů. Bělení je považováno za nejsilnější stupeň osvětlení vlasů, při kterém je přirozený pigment zcela zničen. Bělení vlasů může být samostatný postup pro změnu barvy vlasů, stejně jako přípravu před barvením vlasů v požadovaném odstínu. Odbarvení se aplikuje na přírodní a barevné vlasy.

Vlasy po bělení

Bělicí kompozice narušuje strukturu vlasů a horní vrstvy, zvedá vlasové šupiny, aby pronikly hlouběji. Pak se přírodní pigment pod vlivem oxidační kompozice rozpouští a díky tomu se vlasy rozjasní. Čím méně přirozený pigment zůstává, tím jasnější jsou vlasy.

Vlasy po bělení jsou křehké a uvolněné, můžete také čelit takovým problémům:

 • suché a křehké vlasy;
 • porézní vlasy;
 • vypadávání vlasů;
 • nedostatek lesku.

Dokonce i když si bělíte vlasy i jednou, s těmito problémy se s největší pravděpodobností setkáte, protože zesvětlení poškozuje kůžičku a nelze ji opravit, vlasy se ztuhnou.

Šampony a balzámy pro bělené vlasy

Profesní péče o vlasy po bělení je nutností. Pro blond vlasy musíte vybrat speciální šampon a balzám. Šampon je nejlépe si vybrat hydratační krém, protože vaše vlasy musí být nyní aktivně hydratovány a vyživovány. Typicky tyto šampony obsahují přísady, které pomáhají zadržovat vlhkost. Je lepší zvolit světlo textury transparentní šampon, jak silné a není transparentní šampony obsahují více silikony a pomocné složky, které by vyplnily vlasy a nezatěžovat ho.

Balzám a maskám se také doporučuje vybrat pomocí poznámky "pro bělené vlasy" nebo "pro poškozené vlasy". Balzám je třeba používat po každém praní, je nutné vlasy vyhladit. Maska by měla být aplikována asi 1 krát týdně, což přispívá k hlubšímu zotavení.

Po bělení mohou vlasy získat nažloutlý odstín, takže jednou za měsíc můžete použít speciální tamponový šampon, který odstraní žlutost.

Péče o vlasy po bělení

 1. Doporučuje se, abyste si vlasy praskly více než dvakrát týdně, což pomůže vyhnout se nadměrnému vysychání vlasů.
 2. Pravidelně si česněte vlasy s hřebenem z přírodních štětin, zvláště před praním. Díky vyčesávání je kožní mastnota rovnoměrně rozptýlena a uzavírá váhy, což zabraňuje zamotání vlasů během mytí.
 3. Odmítněte používat vysoušeč vlasů, žehlení, curling a jiné tepelné prostředky. Nyní je toto všechno pro vaše vlasy kontraindikováno, jinak mohou být vaše vlasy zcela ztraceny. Dokonce i zdravé vlasy pod vlivem vysokých teplot zhoršovat, stávají suché a lámavé, odbarvené vlasy a tak slabý a křehký, a použití těchto zařízení povede k lámání vlasů. Pokud se stále nemůžete vzdát sušičky, vlasy by měly být vysušeny chladným vzduchem.
 4. Po šamponování vždy používejte balzám nebo kondicionér a nejméně jednou týdně obnovte masku.
 5. Také po promytí můžete použít speciální nezmazatelné kondicionéry, usnadňují česání a ochranu vlasů před pronikáním nečistot a prachu.
 6. Poskytujte výživu vlasů, protože vám pomůže domácí masky.

Recepty masky pro obnovu vlasů

 • Chlébová maska

Vezměte lžičku sušené kopřivy, plantejniny a heřmánku. Zachycení trávy nalijte sklenici vroucí vody a nechte ji vařit pár minut. Pak přidejte do vývaru kousek černého chleba a nechte 2 hodiny vylupovat a potom dobře přetáhněte. Drobky by měly být rozemleté, aby se získala homogenní kaše. Výsledná maska ​​na chléb může být jednoduše natažena do vlasových kořenů a může být také rozložena po celé délce vlasů.

 • Glycerinová maska

Směs 1 žloutku, 2 polévkové lžíce octa, půl šálku ricinového oleje a pár polévkových lžic glycerinu. Zahřejte výslednou masku ve vodní lázni a nasypte ji po celé délce vlasů. Zahřejte hlavu ručníkem. O hodinu později umyjte masku a důkladně umyjte vlasy šamponem.

 • Výživná maska

Do lžíce olivového oleje přidejte 1 vejce a lžíci medu. Směs mírně zahřejte ve vodní lázni. Jedna polovina masky získala v pokožce hlavy a druhá rovnoměrně rozložená na mokré vlasy. Zahřejte hlavu ručníkem. Po 30-40 minutách důkladně opláchněte vlasy teplou vodou pomocí šamponu.

 • Hydratační a vyživující maska

Smíchejte med, aloe a ricinový olej v poměru 1: 1. Jedna část výsledné směsi rub do pokožky hlavy, a druhá - rovnoměrně po celé délce zvlnění. Zahřejte hlavu ručníkem a nechte masku 30 minut. Pak opláchněte vlasy dobře pod tekoucí vodou bez šamponu. Výsledek můžete vyřešit opláchnutím vlasů odvařením kopřivy (dívky s modrou srstí) nebo chmele (tmavovlasé).

Několik tipů, jak obnovit vlasy po bělení

Tepelné balení oleje může po bělení rychle obnovit poškozené vlasy. Na vodní lázni zahřejte požadované množství lopuchu, broskví, mandlí, meruňky nebo oleje z hroznových semen. Rozetřete olej po celé délce kudrlin, položte na čepici. Po 2 hodinách důkladně opláchněte vlasy.

Pokud vaše vlasy utrpěly příliš mnoho v procesu bělení a nemůžete obnovit vlasy sami, pak můžete požádat o pomoc v kadeřnictví. Vynikající volbou by byl lesk vlasů nebo kauterizace. Význam tohoto postupu je velmi jednoduchý: živiny a stopové prvky, olej v procesu zvláštního tepelného zpracování je mnohem efektivnější, proniknout do jádra poškozené vlasy a léčit zevnitř. Mějte však na paměti, že v průběhu kauterizace byste neměli v žádném případě barvit vlasy.

Bude také dobré pít kurs multivitaminu. A nezapomeňte na správnou vyváženou výživu. Snažte se vypít méně kávy a kouře, protože nikotin a kofein zničí vitamín B, což je zvláště důležité pro zdravé vlasy. A nezapomeňte, že výsledek na prvním místě nebude záviset na množství vlasových výrobků, které používáte, ale na systematickém přístupu. Nesnažte se vše zkusit najednou. Vyberte si metodu péče, kterou dáváte přednost, ale použijte ji při každém šamponování.

Nejlepší ingredience pro bělené vlasy jsou:

 • kefír;
 • rostlinné oleje a éterické oleje (s rostlinnými oleji, je třeba být opatrní, protože oleje vedou k vyluhování barvy a poskytují žlutý odstín, takže masky nejsou víc než jednou týdně); -
 • med;
 • kuřecí vejce;
 • majonéza;
 • citron;
 • banán a avokádo;
 • cibule;
 • trávy

Ošetření vlasů po bělení, bělení nebo zvýraznění podle populárních receptů

Jak obnovit bělené vlasy? Levnější možností je použít recepty babičky k obnově kudrlin. Je důležité aplikovat masky dvakrát nebo třikrát týdně před praním. Vzhledem k tomu, že bělené kadeře na kořenech se rychle stávají tuky, použití pravidelného šamponu není příliš účinné.

Masky

Pro účinný domácí šampon potřebujete poloviční lžíci rostlinného oleje, žloutku, špetku suché hořčice a lžičky zelené hlíny. Všechny složky jsou důležité, aby se míchaly dokud byly hladké. Pokud je hustota příliš vysoká, můžete přidat pár lžiček vařené vody. Nástroj je ideální pro každodenní použití jako domácí šampon.

Vlasy po osvětlení ztrácejí přirozený lesk. Chcete-li jej obnovit, mohou blondy vypláchnout kudrnatá po umytí vody okyselené citrónovou šťávou. U brunet bude nejlepším lékem odvar ořechových skořápek, červené vlasy učiní cibulí odlupující odšťavňovač a čajové listy se po vyčištění vrátí do světlehnědých vlasů.

Pokud po zvýraznění vlasů vypadne, potřebujete masku s brandy a medem. Pro to musíte mixovat lžíci brandy s medem a šlehačkou. Masku aplikujte plátěným ručníkem. Nechte půl hodiny a opláchněte bez mýdla. Efektivní a ropový olej.

Pro efektivní masku se ke třem velkým lžícím přidá pár žloutek a lžička kakaového prášku. Povolené byliny a med jako doplněk k masce. Aplikujte ho po délce vlasů, ustupující pár centimetrů od kořenů. Nechte půl hodiny a promyjte okyselenou vodou. Ropový olej může být použit pro pokládku a zpracování řezných konců.

K posílení kudrlinky pomůže rukavicová maska. Pro ni připraví infuzi sto mililitrů vody a barvy suchého heřmánku. Kolekce je vhozena do vroucí vody a vařena na čtvrt hodiny. Poté se vývar ochladí a zředí se lžící květinového medu. Dále rozdělte vlasy, nahoře - klobouk a ručník. Nechte hodinu a umyjte se.

Součástí mnoha úspěšných produktů je rašelinový olej a olivový olej, stejně jako šťáva z aloe. Pro regenerační masky smíchejte stejně ricinový olej, med a šťávu z aloe. Směs se masíruje do kůže, zbytky jsou rozloženy na vlasy a ponechány po dobu půl hodiny. Masu opláchněte studenou vodou. Blond dívky pro oplachování vhodného žihlavého bujónu, tmavé vlasy je lepší vnímat vývar chmele.

Pokud vlasy potřebují rychlou pomoc, potřebují bezbarvou henu. Je rozpuštěn v dvojici sklenic naplněných vařenou vodou ze dvou polévkových lžic heřmánek. Směs se nanáší na hlavu pokryté ručníkem a ponechá se půl hodiny nebo čtyřicet minut, poté se promyje teplou vodou.

Oleje

Nejlepší pomocníci při regeneraci vlasů jsou přírodní oleje. Peach, jojoba, olej z hroznových semen vyživuje a vrací se do lesku. Před každým praním se oleje vtírají do pokožky, pokryjí filmem nahoře a nechávají se půl hodiny. Dále umyjte.

Efektivní a olejové zábaly. Vybarvené a barvené vlasy aplikují meruňku, mandle a lopuch. Před nanesením oleje se ohřeje. Rozložte si vlasy, omotávejte ručník nahoře a nechte na pár hodin. Pak si umyjte vlasy šamponem.

Často po zesvětlení se pokožka stává suchá. K odstranění tohoto příznaku se ricinový olej zředí stejným množstvím česnekové šťávy, cibulovou šťávou a citrónovou šťávou. Maska držte čtvrt hodiny a umyjte se. Aroma česneku a citronu zcela neutralizuje.

Pro oplachování bělených vlasů pomocí odvarů Hypericum nebo přesličky. Dobré výplachy s mlékem nebo pivem. S jejich pomocí budou vlasy silnější a obnoví se. Je velmi užitečné užívat vitamíny A, B a E. Jsou nezbytné pro léčbu vypadávání vlasů po zesvětlení.

Rychlé zotavení zdraví není možné. Musíte být trpěliví. Barvení a navíc osvětlení pro kadeře daru neprojde, i když někdy jsou následky okamžitě neviditelné. Nicméně profesionální výrobky, kosmetické procedury a masky pomohou vrátit starý vzhled a zdraví vlasů. Rychlost výsledku je určena stupněm poškození. Nicméně kudrlinky budou lepší a méně zlomené a rozčesané. Nejdůležitější je zapamatovat si, že je efektivnější používat společné salonové techniky a lidové recepty. V takovém případě bude výsledek obnovení vlasů po odlehčení nebo bělení příjemný, i když ne po jednom měsíci.

Nejjednodušší metody obnovy vlasů

 • Musíte se podívat na kadeřnický salon, abyste se zbavili té části vlasů, která již není předmětem zotavení. Ty budou převážně spálené konce, které musí být odříznuty.
 • Pokud jste stále používali obvyklý šampon, měli byste naléhavě koupit alespoň jeden z následujících šamponů: šampon pro bělené vlasy, šampon pro bělené nebo barvené vlasy, šampon pro křehké a poškozené vlasy nebo pro vlasy po perimetru.
 • Nezapomeňte zakoupit balzámy a masky pro péči o poškozené vlasy. Obnova vlasů po zesvětlení vyžaduje zvláštní péči. Bude lepší, když vyzdvihnete takové masky, které po tření nebudou muset být vyprané, jejich účinek bude mnohem silnější. Přečtěte si více: Jak si vybrat barvivo na vlasy.
 • Osušení vlasů s vysoušečem vlasů bude na nějakou dobu zapomínat, že proces obnovy proběhl rychleji.
 • Plastové hřebeny jsou nejlépe nahrazeny dřevem a neustále masírujte hlavu masážním kartáčem. Hřebenové kadeře potřebují až po úplném vyschnutí, samozřejmě v přírodních podmínkách.

Jak obnovit vlasy po malování: nejlepší tipy

Dívky často experimentují s jejich vzhledem a hlavně s vlasy. Chcete-li mít účes, rozšíření vlasů, barevné tipy, změnit barvu, dát tvar... A když učiníte tyto změny doma, někdy můžete poškodit vaše vlasy: přeexponovat barvu, vybrat špatnou barvu, vysušit špičky. Jak obnovit vlasy po malování? Chápeme dále.

Pokud jste nezvysílali vlasy, ale jen jste je obarvili, můžete to stále opravit. Stačí si vzít trubku deaktivátoru barvy. Není to mnohem dražší než vysoce kvalitní barva, ale určitě vám pomůže vrátit starou barvu.

Nepokoušejte se namalovat neúspěšnou barvu s jinou - to může jen zhoršit situaci.

2. Příliš žlutá nebo příliš šedá.

Tento problém po zbarvení se stará nejen o blondýnky, ale také o majitele tmavé barvy. Chtěli chladný stín, ale ukázali se jasně? Použijte purpurový šampon pro odstranění žluté švestky. Naopak, nedostatek jasu? Pokuste se situaci napravit hennou.

3. Vytvořte vlasové masky

Obchod nebo doma - na tom nezáleží. Hlavní věc je založená na výživných olejích. To výrazně zlepší stav vlasů.

Používejte oleje nebo jiné prostředky pro tepelnou ochranu vlasů. To je nutné, pokud sušíte vlasy vysoušečem vlasů nebo je stylujete železem.

5. Vyberte novou péči

Pokud jste barvili, pak potřebujete balzám a šampon, který se hodí do nové barvy vlasů.

6. Vyberte správný hřeben

Aby nedošlo k zlomení vlasů, nepoužívejte hřeben s železnými zuby. Vyberte dřevěné, široké a měkké kartáče.

7. Vyhledejte vysoušeč vlasů

Přinejmenším v těch dnech, kdy nepotřebujete spěchat, aby vyběhli na ulici a v teplé sezóně. Dokonce i částečné odmítnutí vysušit vysušení pomůže zachovat si vlasy.

8. Vytvořte laminování

Pro tuto službu můžete kontaktovat salon nebo sami s pomocí želatiny. Laminování vám poskytne elegantní vzhled a zlepší situaci s hroty po osvětlení.

9. Pokud se barva ukázala být úplně špatná a vy nevíte, jak vše opravit - neriskujte, že budete jednat náhodně

Lepší kontakt s kosmetickým salonem. Tráví čas jednou, ale problém bude vyřešen a situaci nebudete zhoršovat.

Nezapomeňte, že barvená péče o vlasy je potřebná někdy více než přirozená. Pouze tímto způsobem mohou zůstat naživu a zdraví.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte s přáteli na Facebooku:

Jak obnovit vlasy po zesvětlení nebo barvení

Nyní mnoho dívek zesvětluje vlasy blonďáním nebo použitím blondoranu. Tato metoda však často vede ke ztrátě vlasů a sušení. Proto je často problém obnovovat vlasy po zesvětlení. Pokud čas nevytváří kudrlinky, pak mohou jen vypadnout. Nejčastěji léčba může zachránit délku vlasů.

Správná péče a obnovení vlasů

Chcete-li kudrnat zdravím lesku, potřebují správnou péči. Po objasnění je tento úkol první. Podle trichologů by léčba měla být pravidelná a konstantní, a co je nejdůležitější - komplexní. Podle odborníků je nejúčinnější způsob léčby srsti následující:

 1. Nejméně jednou za měsíc je třeba řezat rozdělené konce pro zlepšení celé hmotnosti pramenů.
 2. Pro revitalizaci folikulů je nutná pravidelná masáž hlavy.
 3. Při obnově pramenů pomůže masky a máchání.
 4. Pro suché, zředěné vlasy se doporučují speciální kosmetické přípravky, jako jsou balzámy, šampony, sérum a kondicionéry.

Pokud provádíte pravidelné úpravy vlasů doma, můžete je obnovit v krátké době.

Domácí masky

Pokud byla bělící procedura prováděna, potřebujete vědět, jak obnovit poškozené vlasy. Příroda poskytuje mnoho léků, které obsahují estery, minerály a vitamíny. Tyto nezbytné látky pomáhají obnovit oslabené kudrlinky.

Pokud jsou prameny barveny po vyfarbení, jednotlivé vlasy vylévají, pak se použije bezbarvá henna. Mnoho ji nevnímá v kosmetických obchodech. Při barvení blond se jednotlivé vločky odlupují, takže se konce vyříznou. A celková délka vlasů vypadá bez života. Použití bílé henny zlepšuje stav vlasů, pomáhá rychle vyléčit a obnovit. Jak se maska ​​aplikuje:

 1. Nejprve se prášek rozpustí ve vodě do stavu suspenze.
 2. Aplikuje se po celé délce vlasů, ponechává se půl hodiny.
 3. Stačí stačit 4 zasedání, abyste zachránili kudrlinky a přivedli je do správného stavu.

Na konci tohoto postupu se doporučuje vypláchnout z odvalenců kopřivy, heřmánku a přesličky. Poté se vlasy stanou hedvábnými, pružnými a silnými.

Masky s medem, žloutek a kefír

Velmi užitečný nástroj z brandy a medu. Poskytuje potřebnou péči nejen pro celou sérii vlasů, ale i pro špičky, které se po blondování nebo zvýraznění často rozpadají. Terapeutická kompozice se připraví následujícím způsobem:

 1. Připravené žloutenky 2 vejce, 2 lžičky. med, 3 lžičky. koňak.
 2. Za prvé, med a brandy jsou smíchány dohromady, pak jsou žloutky vjížděly dovnitř.
 3. Výsledná směs se aplikuje na vlasové kořeny a pak se rozdělí po celé délce.
 4. Maska trvá 60 minut, doporučuje se zahřát hlavu plastovým vakem.
 5. Kompozice se promyje studenou vodou bez šamponu.

Všichni dobře znáte příznivé vlastnosti kefír nejen pro vlasy, ale i pro tvář a tělo. Tento produkt je dobrý pro zdraví. Může být také použita pro kosmetické účely, například k tomu, aby kudrlinky byly krásné a oživily je. Jedná se o ideální nástroj, který má příznivý vliv na strukturu kudrlin, vyživuje kořeny a dává pramenům krásný a zdravý vzhled. Způsob přípravy léčivé masky:

 1. Kefír se mírně zahřeje ve vodní lázni, pak se krouživými pohyby do vlasových kořenů.
 2. Hlava je pokrytá plastovým pytlem a horní část je ohřátá ručníkem.
 3. Kompozice se tak udržuje na hlavě po dobu 60 minut, poté se vlasy důkladně omyjí teplou vodou a šamponem.
 4. Na konci procedury se aplikuje výživný balzám.

Mléčný výrobek obsahuje obrovské množství aminokyselin a bílkovin. Pomáhají silně poškozené vlasy. Také kudrlinky jsou hydratované, zdravé a měkké.

Kompozice pro udržení světlého odstínu

Majonéza rozjasní vlasy. Chcete-li odlehčit kudrlinky, které byly namalovány v nežádoucí tmavé barvě, pak během měsíce jsou masky vyrobené z majonézy. To pomáhá vypláchnout barvu. S touto metodou nejsou vlasy poškozeny, ale naopak jsou silné, dobře upravené, hladké a zdravé. Majonéza maska ​​pomáhá po neúspěšném objasnění kudrlin. Léčuje a obnovuje poškozenou kůžičku. Majonéza se doporučuje jako ošetření vlasů po bělení a barvení. Jeho složení je:

 1. 0,5 lžíce. citron.
 2. Hořčičný olej - 2 lžičky.
 3. Olivový olej - 2 lžičky.
 4. Majonéza - 2 polévkové lžíce. l

K přípravě se složky nejdříve důkladně promíchají a poté se zahřívají ve vodní lázni. Výsledná kompozice je umístěna na kořenech a potom je pomocí dřevěného hřebenu rozložena po celé délce vlasů. Hlava je izolována, kompozice je uchovávána po dobu 1 hodiny a poté je promyta šamponem. Na konci procedury se doporučuje použití nutričního balzámu. Tato maska ​​zachovává barvu kudrlin, pomáhá zbavit se žloutnutí.

V lidové medicíně je aloe známá pro své výživné a léčivé vlastnosti. Šťáva rostliny se používá v kosmetologii a při léčbě různých onemocnění. Jeho složení je bohaté na užitečné stopové prvky. Aloe má léčivé vlastnosti. Rostlina se úspěšně používá pro poškozené a suché kadeře. Složení:

 1. Ricinový olej - ½ lžičky.
 2. Med - 2 lžičky.
 3. Aloe šťávy - 2 polévkové lžíce. l

Použití: olej je ohříván, přidává se do něj aloe šťávy a tekutý med. Všechny složky jsou důkladně promíchány. Výsledná směs je rozdělena na dvě části, z nichž jedna je umístěna na kořenech a druhá je rozložena po celé délce vlasů. Maska stárne po dobu půl hodiny, po které se odmyje teplou vodou bez použití šamponu.

Používání olejů pro blondýnky

Pokud se dívka rozhodla oživit kudrlinky, pak by předtím měla zjistit, co dělat, když blondýnka selže. Blonovité zbarvení je velmi komplikovaný a velkolepý postup. Pokud je držen doma, prameny mohou být spáleny. Problém se můžete vypořádat v krátké době, pokud zajistíte správnou péči o vlasy.

Chcete-li obnovit spálené vlasy po zesvětlení, je nutné aplikovat medikované oleje. Používají se samostatně nebo v kombinaci s jinými užitečnými složkami. Chcete-li zvolit správný olej, musíte zvážit typ pramenů, úroveň poškození a ztenčení kadeří. Nejúčinnější složení, které pomůže obnovit vlasy: je třeba mezi sebou smíchat olivový, ricinový, lopuchový, jojobový, broskvový, avokádový a mandlový olej. Každá náprava se užívá ve 2 polévce, ricinový olej - 3 lžičky. Všechny prvky se smíchají, směs se zahřívá ve vodní lázni, zatímco užitečný olej nelze vařit: měl by být mírně teplý.

Poté se kompozice aplikuje na kořeny a pak se rozdělí po celé délce dřevěného hřebene. Trichologové doporučují používat nástroj ne více než jednou za 14 dní. Výživná maska ​​vyživuje folikuly, aktivuje růst nových vlasů a také obnovuje poškozené a rozštěpené konce. Pokud se terapeutická kompozice používá často, vede to k vyšší produkci kožního mazu.

Mnoho lidí zná dobré vlastnosti ropového oleje. Skládá se z vitamínu C a dehtu, stejně jako užitečných prvků. Kompozice má dobrý účinek na stav kudrlin a folikulů. Ropový olej posiluje vlasové folikuly. Zvlášť se doporučuje pro světelné prameny, které po aplikaci jsou načechrané a elastické. Pro dosažení většího účinku se lopuchový olej mísí s mandlí a olivami ve stejném poměru. Směs se aplikuje na kořeny, stárne 60 minut, poté se opláchne teplou vodou a šamponem.

Pokud je rozhodnuto, že vlasy se zesvětlí, doporučuje se po použití ricinového oleje. Látka se před použitím zahřeje a pak se nanáší na suché vlasy po celé délce. Pro snadnější použití kompozice je olej smíchán s jedním žloutek a 2 polévkami. zlato

Byliny jsou často používány k péči o vyrovnané prameny. Protézy a odvar jsou připraveny z nich. Za účelem obnovení vlasů po zvýraznění se používá složení bylin: kořen lopuchu, šalvěj, dubová kůra, tymián. Každá bylinka je o 3 polévkové lžíce. l Poté je směs rozdrcena, nalije se 2 litry vroucí vody, naplní se 30 minut. Toto řešení je užitečné pro oplachování poškozených kadeřů po zvýraznění.

Doporučení pro zotavení

Velmi často se kadeře po barvení blond stávají křehkými, pórovitými a rozbitými. Léčivé masky a odrůdy bylin, stejně jako použití olejů, pomáhají udržet je v dobrém stavu. Péče o kadeře je poměrně jednoduchá, může se to udělat doma. Pokud budete postupovat podle jednoduchých pravidel, mohou být v krátké době obnoveny špatně poškozené prameny:

 1. Po zesvětlení vlasů se doporučuje trimovat špičky jednou za měsíc. Takto živiny produkované skalpem nebudou vynakládány na nehybné konce.
 2. Po osvětlení je nežádoucí používat vysoušeč vlasů, protože horký vzduch má negativní vliv na zdraví vlasů.
 3. Pokud se oslepnutí uskutečnilo v zimě, je třeba nosit teplou kšiltu.
 4. Maska pro bělené vlasy doma by se měla čas od času měnit. Kompozice se zpravidla mění po 30 dnech použití. To pomůže vyhnout se zvyknutí si na určitou masku. Pokud se kompozice mění častěji, nebude to mít prospěch vlasům.
 5. Blondes používají citronovou šťávu smíchanou s vodou při opláchnutí kudrnat po umytí. To dává vlákna jemnost a sílu.
 6. Výživné masky se aplikují dvakrát týdně po dobu 3 měsíců.

Obvykle výživová formulace trvají od 40 minut do hodiny a půl. Za účelem lepšího proniknutí do vlasové kůžičky a pokožky hlavy se po nanesení kompozice nanese polyethylenová čepička.

Poškozené vlasy se živí vitaminem nejen zvenčí, ale i vnitřně. Pokud užíváte komplex vitamínů, obnovení vlasů bude mnohem rychlejší. Je nutný komplex obsahující složky skupiny B, zinek, biotin a vápník.

Vitamínová kompozice je zakoupena v lékárně. Můžete také koupit vitamínový roztok, který se vtírá do pokožky hlavy nebo přidá do šamponu. Tato metoda eliminuje lupy, zabraňuje vypadávání vlasů a posiluje vlasovou kutikulku.

Profesní péče

Nyní můžete v každém salonu krásy koupit profesionální péči o blond a bělené vlasy. Profesionální šampony, balzámy a masky obsahují speciální látky, které vyživují a zvlhčují pokožku pramenů. Obvykle mají tyto nástroje tlustou strukturu, jsou průhledné barvy, neobsahují hmotnostní prvky a neobsahují silikon a umělé barvy.

Trichologové doporučují každý den používat profesionální nástroje. Zahrnují přírodní výtažky, bílkoviny, keratin. Tyto živiny léčí folikuly a vlasové folikuly. Také normalizace tukových žláz. Chcete-li se zbavit žloutnutí po barvení blond, použije se speciální šampon. Má šeřík.

Pokud je nemožné doma vrátit kadeře, požádejte o pomoc tricholožka. U silně poškozených pramenů se provádí stínění, SPA terapie. Pro rychlé obnovení vlasů je třeba změnit dietu: potraviny by měly být lehké, nemastné, uzené a rychlé občerstvení by mělo být vyloučeno.

Jak obnovit vlasy po osvětlení - vyřešíme problém efektivně

Touha stát blondýnkou je typická pro mnoho žen. Nalezení dlouho očekávaného světla, není vždy možné obdivovat aktualizaci. Často kudrliny ztrácejí svou bývalou krásu, přeměňují se na bezvládnou kouli. Jak obnovit vlasy po osvětlení? Existují účinné léčebné postupy pro volné prameny? Stojí za to vědět, že včas pomáhá vlasům.

Účinky objasnění

Jakékoli vyjasnění kudrlin je způsobeno ztrátou přirozeného melaninového pigmentu obsaženého v nich. Čím větší množství je zničeno, tím méně intenzivně se vlasy zbarví. Změny ovlivňují nejen pigmentaci, ale i jiné důležité vlastnosti. Další informace o tom, jak osvětlení ovlivňuje strukturu vlasů, si přečtěte náš předchozí článek.

V důsledku osvětlení se výrazně mění struktura vlasů: dutiny, pórovitost, deformace. Proto, po bělení, vlasy jsou suché, křehké, stávají se neposlušnými, ztrácejí lesk.

Je velmi důležité vědět, jak obnovit vlasy po zesvětlení, aby bylo možné jim pomoci včas. Vlákna spálená oxidačním zařízením potřebují intenzivní zvlhčení, jídlo, šetrné odchody. Uvolněné kudrliny jako houba pohlcují vše na nich. Proto je lepší "chutnat" je s užitečnými látkami, spíše než stylingovými výrobky a jinými negativními účinky.

Poškození vlasů po barvení může mít různou závažnost. Závisí na počátečním stavu kudrlin, koncentraci a době expozice kompozice.

Vezměte prosím na vědomí, že k obnovení vlasů po zesvětlení je třeba přijmout celou řadu opatření, která zajistí řádnou péči. Tak bude možné dosáhnout očekávaného výsledku v co nejkratším čase.

Pokyny pro obecnou péči

Aby se obnovení vlasů po odlehčení snadno uskutečnilo a nevyvolalo nepříjemnost, musíte dodržovat následující doporučení:

 1. Navíc traumatické odkapané kadeře nemohou. Poškozené prameny mají tendenci být zmatené, takže je musíte velmi opatrně vyřezávat. Rituál začíná nejproblematičtějšími oblastmi - tipy, pak pečlivě provádět pohyby od kořenů po celé délce. U vlhkých pramenů se tento účinek nevykonává. Kudrlinky předem sušené a pak hřebeny. Nástroje používané z přírodních materiálů. Neměly by tahat, trhat, elektrifikovat.
 2. Chcete-li obnovit spálené vlasy rychleji po bělení, je nutné je chránit před jakoukoli teplotní expozicí. Sušení vlasů, žehlení, jakékoliv atmosférické projevy, jako je slunce, chlad, srážky a vítr, mají extrémně destruktivní účinek na prameny. Je lepší chránit vlasy před podobnými vlivy.
 3. Poškozené kadeře, zejména s velkým počtem dutin, je třeba pravidelně čistit. Zároveň by prací prostředky neměly nadměrně otevírat prameny. Šampony by měly zvolit měkký, bez síranu. A z množství stylingových výrobků, silně kontaminujících vlasů, je lepší se vzdát. Věnujte pozornost šampónu s účinkem laminace.
 4. Ujistěte se, že jste se dozvěděli, jak obnovit vlasy po bělení. Komplexní péče může zahrnovat profesionální kosmetiku, lidové prostředky, terapeutická opatření, speciální procedury. Zvolte si z mnoha možností, které jsou nejvhodnější a pravidelně je provádějte.
 5. Dobrá výživa, zdravý spánek a pohoda jsou nejlepší spojenci v boji o obnovení vlasů po zesvětlení a dalších chemických účincích.
 6. Nebojte se účesů. Opuštění pár centimetrů vypálených kadeří není tak strašidelné. To platí zejména pro rozdělené konce. Neměli byste dělat účesy, které vyžadují složitý styling, vytvářet účesy, tahání vlasů. To jen zhorší problém a obnovení vlasů se stává obtížnější.

Při dodržování těchto doporučení přestane rušit otázka, jak obnovit vlasy po osvětlení.

Fotografie před a po

Domácí zotavení

Abyste nezpůsobili ještě větší poškození vlasů, potřebujete vědět, jak obnovit vlasy po zesvětlení. Existuje mnoho možností. Nezávisle provádět léčbu léky z lékárny, osobně připravované masky, stejně jako péči s pomocí kosmetiky v prodejnách.

Léčba léků z lékárny

Můžete se pokusit vypořádat se s tímto problémem zevnitř - vytvořit zdravý životní styl, přijmout multivitamínové komplexy. To je jistě nezbytné, ale bude trvat dlouho, než se výsledky objeví. Proto je nutné zjistit, jak vyléčit vlasy po bělení pomocí přídavné místní aplikace některých léků.

Specializované ampulové komplexy (Structur fort, Dikson Polipant Complex, Timulactine 21, CH5 plus) mohou pomoci vypořádat se s problémy ztráty, zlomení v co nejkratším čase. Vysoká cena těchto výrobků často způsobuje, že si zvolí cenově dostupné léky. Odborníci doporučují ampule pro vlasy Tahe Magic Efecto Botox.

Proto obnovujeme vlasy pomocí běžných vitaminů, glycerinu a panthenolu. Používají se jako samostatné prostředky nebo ve směsích s jinými prospěšnými látkami.

Panthenol a vitamín A k obnově

Studená voda je pokryta 1 lžičkou želatiny, trvá 15 minut. Kombinujte výslednou hmotnost s 2 lžícemi. lžíce panthenolu v tekuté formě, 2 kapsle vitaminu A, 2 lžičky šamponu. Směs může být doplněna dimexidem (stojí za to seznámit se s kontraindikacemi). Výsledná hmota je pokryta kudrlinami, zahřátá. Po 30 minutách vypláchněte obvyklým způsobem.

Vitamíny A, E, PP pro lepší růst

Základem masky bude lněný olej. K tomu můžete přidat 1 čajovou lžičku tinktury Eleutherococcus na alkohol. Dále na 1 ampuli vitamínů A, E, PP. Výsledná směs se důkladně promíchá, rozdělí se na prameny a zahřeje se. Po 1 hodině umyjte kudrlinky obvyklým způsobem.

Lidové receptury pro obnovu

Kombinovaná terapie zahrnuje lék na léčení od lékárny, který se střídá se samostatně připravenými výživovými formulacemi.

Léčivá maska ​​s bezbarvou hennou

Smíchejte 1 lžičku bezbarvé heny, surového žloutku, 1 polévkovou lžíci. lžíce jakéhokoli základního oleje (pro suché vlasy je perfektní lněné semínko, oliva, lopuch). Hmota je důkladně promíchána, nanesena na prameny a ohřívána. Po 40 minutách, vypláchněte obvyklým způsobem, použijte balzám.

Výživná maska ​​s avokádem

K nakrájené avokádové buničině přidejte 2 polévkové lžíce. lžíce citronové šťávy a základního oleje. Hmota je dobře promíchaná, rozložená v prameni, ohřátá. Po 40-60 minutách umyjte šamponem a opláchněte extraktem z heřmánku.

Kosmetika pro bělené vlasy

Zvláštní pozornost by měla být věnována volbě pravidelných kosmetických přípravků. Přípravky pro barvené, poškozené vlasy by měly být základem péče. Chcete-li obnovit vlasy, musíte vyzvednout celou řadu: šampon, balzám, masku, sprej, tepelnou ochranu.

Upozorňujeme, že kompozice musí obsahovat bílkoviny, keratin, komplex přírodních složek. Prostředky jsou vybírány výživné, zvlhčující, ale ne vážící.

Podle názoru mnoha žen je třeba zdůraznit produkty péče o těžce poškozené kadeřnictví Estel, L'Oreal, Alerana, Utena. Pomáhají vyživovat, zvlhčovat oslabené kadeře, chrání před škodlivými účinky, zvyšují růst a zotavení.

Profesionální péče o poškozené kadeře

Zvláštní pozornost by měla být věnována procedurám nabízeným v kosmetických salonech. Vědí, jak obnovit spálené vlasy co nejúčinněji a nejrychleji. Jedná se o profesionální postupy, které přispívají k intenzivnímu nasycení vlasů užitečnými látkami, nejrychlejší obnovou struktury a spolehlivou ochranou před vnějšími vlivy. Pro poškozené odlehčovací vlasy:

 1. Akční masky. Progresivní složení přispívá k dobrému pronikání, intenzivní výživě. Postup je vícestupňový, proto poskytuje silný restorativní účinek.
 2. Hot wrapping. Pod vlivem teploty a zvláštního složení získávají velmi suché, poškozené, bezvládné prameny zdravý vzhled, jsou nasyceny živinami.
 3. Biolaminace. Kadeřnice pokryté speciální základnou, která chrání proti různým škodám. Nástroj dokonale obepíná prameny a zároveň zajišťuje plynulé pronikání vlhkosti, vzduchu.
 4. Zasklení. V průběhu procedury jsou všechny vlasy potaženy směsí obsahujícími ceramidy. Vlasy mají zdravý vzhled, stávající odstín je nasycený, je objem, lesk. Kadeřnice se stávají přirozenějšími, poslušnějšími.
 5. Screening. Vlasy jsou pokryty speciálním nástrojem, který podporuje intenzivní péči. Zvýšený účinek vlhkosti, výživy je zajištěn. Výsledkem jsou zdravé, hladké, lesklé prameny.
 6. Botox. Vlasy jsou ošetřeny keratiny. Díky nim jsou plné mikrotrhlinky. Kadeřnice jsou měkké, elastické. Ochranný povlak trvá asi 3 měsíce.

Přečtěte si také o maskách na vlasy po osvětlení. V tomto článku je tato otázka podrobněji popsána.

Rada Vzhledem k zázračnému složení prostředků a odbornosti odborníků zajišťují profesionální postupy řádnou péči o dlouhé vlasy, které dlouhou dobu mění vzhled.

Po osvětlení je možné vlasy obnovit, ale to se nestane rychle. Nejlepší radou v tomto případě není přinést vlasy do takového stavu. Pokud k tomu dojde, měli byste se vyzbrojit účinnými recepty krásy a buďte trpěliví.

Následující produkty poskytují vybledlé vlasy větší sílu, krásu a zdraví:

 • Agi Max Botox Capilar Radiance Plus - inovace v rychlé obnově vlasů
 • Nexxt Botex Energy obnovuje dokonce i neživé vlasy za 3 minuty
 • Fiberceutic Intra-Cylane od L'Oreal - síla a zdraví vašich vlasů
 • Odstranění vlasů Odborníci doporučují Felps xbtx
 • Řada Lebel Luquias - profesionální zdokonalování vlasů s účinkem tónování

Jak obnovit vlasy po osvětlení

Cesta k blondům je špinavá a nebezpečná. Mnoho dívek, které našli dlouho očekávaný tón, ztmaví zklamání: stín je to, ale kvalita vlasů je docela chabá. Vše není ztraceno: pokud již není možné obnovit vlasy do původního stavu, můžete jim dát vitalitu, lesk a poslušnost.

Co je obnovení vlasů po zesvětlení

Vyčíslovací postup používá peroxid vodíku různých koncentrací - od 3 do 12% v kombinaci s jinými chemikáliemi. Uvolňují povrchovou vrstvu vlasů a zvyšují váhu. Peroxid proniká a reaguje s přírodními pigmenty, oxiduje a zničí je. Takovýto dopad je agresivní: čím je koncentrace peroxidu vyšší a tím častěji, čím déle trvá barvení ve světlých barvách, tím více je struktura vlasů narušena. Pokud vám chybí procento okysličovadla, pak mohou být vlasy spáleny od prvního zbarvení.

To se nejlépe neodráží v vzhledu - prameny jsou matné, suché, křehké, připomínající slámu. Předpokládá se, že zesvětlení pomocí barvení jednotlivých pramenů není schopno poškodit vlasy, jako by to zcela vybledlo. To je částečně pravdivé, ale po zvýraznění potřebují stejnou péči, protože potřebují být zcela změkčeny. Jak obnovit vlasy po osvětlení? Stejně jako předtím nebudou a úloha obnovy bude omezena na udržování svého druhu v stavu blízkém přírodnímu.

K tomu slouží kosmetika a salonní procedury, které "slepují" vlasové šupiny, které jsou v rozporu (šampony, balzámy, oplachování nebo vyrovnávání keratinu, laminace, tónování). S nedostatkem času nebo z jiných důvodů, kromě návštěvy kosmetického salonu, se můžete pokoušet vyléčit a obnovit vlasy po osvětlení doma.

Výživa s produkty obsahujícími organické rostlinné oleje chrání pramen vlasů před nepříznivými vnějšími vlivy - změnou barvy, žloutnutí, hypotermie nebo vyhoření. Formované po poškozujícím efektu osvětlení jsou prázdné části vlasů naplněny výživnými částicemi, které pozitivně ovlivňují vzhled.

Není nutné zneužívat výživné masky oleji v plné délce - způsobí, že vlasy jsou těžké a poškozené elastické vlákna vnitřní vrstvy budou vytaženy a následně roztrhány. Zvláštní pozornost by měla být věnována péči o těžce zraněné špičky: pravidelné rozdělení na smykové, suché - vyživující a zvlhčující. Masky pro obnovu vlasů po osvětlení vám s tím pomohou.

Rekonstrukce vlasů po osvětlení doma

Myslíte si, jak rychle obnovit vlasy po osvětlení, obejdete salon krásy? Všechny nástroje použité pro obnovu jsou k dispozici - stačí se podívat do chladničky. Jejich hlavní výhodou je přirozenost a neškodnost přísad, která umožňuje vyřešit jeden problém bez vytváření dalších. Milovníci něčeho neobvyklého se mohou podívat do lékárny, například pro glycerin nebo vitamín B5.

Jak obnovit spálené vlasy po osvětlení

Situaci u spálených vlasů je snazší zabránit, než situaci napravit. Nejefektivnějším nástrojem jsou nůžky, ale pokud je vám líto rozdělit se s výzdobou vašeho obrazu, můžete řezat pouze tipy. Aby vaše vlasy přirozeně a živě vypadaly, musíte se o ně starat, zabránit zranění, dalšímu vysychání a křehkost. Toto opatření je dočasné, jelikož budou spálené prameny v budoucnu ještě muset být zkráceny. Jak oživit vlasy po zesvětlení maskami:

 • Želatinový sáček (1 čajová lžička) nalijte malé množství vody po dobu 10-15 minut. Pak se míchá, rozpustí se ve vodní lázni. Zadejte žloutek surových kuřecích vajec, 1 polévková lžíce. l balzám Aplikujte, předem navlhčené vlasy, zabalte plast. Ohřívejte hlavu a zabalte do ručníku. Nechte 1 hodinu, poté důkladně opláchněte vodou bez šamponu.
 • 1 lžička. henna bezbarvý, surový žloutek, 1 polévková lžíce. l směs rostlinného oleje, rozdělit vlasy. Zakryjte, ohřejte hlavu. Doba expozice je 30-40 minut. Opláchněte šamponem a opláchněte balzámem.

Jak obnovit bělené vlasy přírodními produkty

Vlasy po vyčištění jsou velmi suché. Získáte zvlhčující účinek od prvního použití masky od jedlých komponent. Zde jsou některé recepty:

 • ½ litru třídenního kefír nebo jogurtu mírně teple. Rozložte hmotu po celé délce, včetně kořenů. Na hlavu noste celofánní uzávěr, zabalte ručníkem. Držte masku po dobu 40 minut, poté opláchněte hlavu dostatečným množstvím teplé vody. Vlhké vlasy s ručníkem, přirozeně suché.
 • Pomocí mixéru nakrájejte mango nebo avokádo. Vylijte limetkovou šťávu a olivový olej. Na vlasy napusťte půl hodiny, umyjte vlasy šamponem, opláchněte vodou a citronovou šťávou.
 • Smíchejte 1 žloutku, sýrový banán a jogurt z tuku. Přidejte 1 lžičku. medu a rostlinného oleje. Rozložte na neprázdené prameny a podržte po dobu 30-40 minut. Šampon umyjte vlasy, opláchněte balzámem.

Jak obnovit bělené vlasy s bylinkami

Pokud bylo vyčištění provedeno bez barvení, ale pouze s použitím oxidačního činidla, vznikly v místě rozpuštěných vlastních pigmentů prázdné prostory. Při léčbě léčivých bylin mohou být naplněny rostlinnými barvivy, které často poskytují nečekaný odstín. Pro bělené vlasy vhodný heřmánek, přidání zlatého odstínu, nebo bezbarvá henna. Jak obnovit vlasy po osvětlení bylinami:

 • Vypláchněte vlasy oddělením heřmánku po umytí, můžete neutralizovat negativní účinky tvrdé vody z vodovodu, osvětlení a přidávat lesk na prameny. Pro přípravu 2 polévkové lžíce. l květiny nalít sklenici vody. Přineste roztok k varu, trvejte na hodinu. Po opláchnutí nevypláchněte.
 • Pomocí masky bezbarvé henny můžete dosáhnout léčebného účinku - obsahuje látky, které zvlhčují vlasy, podporují růst a poskytují lesk. Před použitím vyzkoušejte výrobek na malém prameni - je možné získat nežádoucí zelený nebo žlutý odstín. Příprava takové masky: 100 g henny se zředí 300 g horké vody. Pak se na kořeny a vlasy aplikuje teplá kaše, hlava se zahřeje. Je nutné, aby maska ​​vydržela 15-20 minut, opláchněte prameny teplou vodou. Někdy se henna hněte na kefír, heřmánek.

Jak obnovit poškozené vlasy pomocí lékárenských nástrojů

Lékárny nabízejí hotové léky na regeneraci - rašelinový olej, ricinový olej, esenciální oleje, bylinné extrakty, dokonale zvlhčující glycerin, vitamin B5, který je nezbytný pro obnovu - D-panthenol. Používejte je samostatně nebo jako součást masky. Ve své čisté formě není žádoucí používat rostlinný olej častěji každé dva týdny. Esenciální oleje se přidávají do produktů péče o několik kapek.

Jak obnovit poškozené vlasy pomocí lékáren:

 • Smíchejte vaječný žloutek, 2 polévkové lžíce. l Ricinový olej, poté nalijte do roztoku na 1 lžičku. citrónovou šťávou a glycerinem zředěným ve 2 polévkách. l vody. Aplikujte směs po celé délce, včetně kořenů, po 30 minutách si umyjte vlasy šamponem.
 • K 2 Art. l kapalný panthenol přidat trochu zředěné želatiny, zvýšit účinek - 1 polévková lžíce. l Dimexidum (existují kontraindikace!), 2 kapsle vitaminu A a 2 lžičky. šampon. Zakryjte hlavu, držte masku 30 minut, opláchněte.

Video: jak obnovit vlasy po osvětlení

Recenze

Kristina, 19 let

Chtěla jsem se rychle stát jasnou blondýnou. Dosáhla toho, co chtěla, a pak "kousla lakte." Její vlasy byly děsivé, obzvlášť mokré. Strávil jste ji rukama a tam zůstává celý skarta, a tak je to pramenem. Glycerin masky a oplachování s heřmánek pomohly hodně, ale polovina délky ještě musel být odříznut!

Victoria, 25 let

Uvědomil jsem si, že musíte moudře zbarvit - 3-6% peroxidu. Ačkoli čas vyčerpá víc, nezpálíte nic jistého. Byl jsem v zimě upřesněn, seděl jsem na mateřské dovolené, takže se zbavit rusovláska nebyl ve spěchu. Výsledkem jsou měkké blond vlasy, ale přítomnost tupé. Zachránil se oplachováním, kefírovou maskou.

Moje rodná barva je světle blonďatá, takže pravděpodobně mě vynechal problém spálených vlasů. Jedinou šancí jsou rozdělené konce. Pro mě byl nález výživnou maskou (jen na špičky) na žloutku, medu a ricinovém oleji. Dělám to před každým mytím, poté opláchněte citronovou vodou.

Pro Více Informací O Suché Vlasy