logo

Jak nakrájet vlasy sami: vlastnosti procedury doma

Vytvoření a udržování krásného ženského účesu je zpravidla dílem profesionálního mistra. Mnoho dívek se neodváží zasahovat do tvaru a délky vlasů, důvěřuje tomu pouze kadeřníkovi.

Ale dlouhé kudrlinky musí být často zdobeny nejen pro krásu, ale především pro sílu a zdraví. Koneckonců, od sušení, teplotních změn a vlivů vnějších faktorů se začnou rozštěpovat a rozbít. Navíc pravidelné ořezávání špiček, alespoň jednou za dva měsíce, urychluje růst vlasů.

Chcete-li vlasy ozdobit doma, musíte pochopit, jak to udělat správně a jaké nástroje budete potřebovat. Navíc rada odborníků na péči o kadeře pomůže jim zdravé a sníží je co nejméně.

Poprvé se zdá, že nezávislý účes vypadá jako děsivý a komplikovaný postup, ale pokaždé, když se obrátí na pána, jen aby se ořízl, je to nepraktické. Proto budete moci rychle a snadno získat trochu cvičení - a aktualizovat vlasy doma.

Proces přípravy na ořezávání vlasů

Než začnete účes doma, musíte určit, jaký výsledek chcete získat a co potřebujete použít. Je důležité si uvědomit, že dlouhé stříhání vlasů není pro sebe příliš výhodné, i když máte velké zrcadlo a dobré nástroje. Kromě toho je obtížné vytvořit nějaký účes na hlavě. Maximální, co lze udělat dobře a krásně, je oříznutí špiček.

Chcete-li, aby účes byl správný a snadný, je třeba tyto nástroje připravit:

 • dva hřebeny - kartáč, používané neustále a hřebeny s hustými zuby;
 • ostré nůžky - nejlepší speciální kadeřnictví, ale vhodné a vhodné pro kancelářské potřeby;
 • několik klipů nebo vláken.

Nejlepší je ozdobit vlasy, stojící u velkého zrcadla s dobrým výhledem a jasným osvětlením. Použití malého zrcátka může vést ke skutečnosti, že špičky budou řezané nerovnoměrně, zejména pokud se nedají položit a budou muset držet v rukou. Za takových podmínek je pravděpodobné, že nezávislý účes nebude vyrovnaný a čistý.

Dalším trikem, který pomůže zjednodušit proces doma, je položení na kontrastní oblečení: pro ořezávání blond vlasů musíte nosit tmavé tričko nebo rolák a pro tmavé prameny - naopak, lehké. Takže bude lépe vidět nejen požadovanou délku, ale i strukturu špiček. Koneckonců, rozštěpené konce by měly být řezány nejméně o 5-8 mm vyšší, aby zůstaly jen zdravé vlasy.

Vlastnosti procesu ořezávání vlasů

Před úpravou vlasů je třeba vlasy dobře česat a zvlhčit. Hladká hrana špiček je vhodná pouze pro dívky s dlouhými a dokonale hladkými vlasy, což je poměrně vzácné. Proto místo nynějších tipů je můžete nakrájet v půlkruhu. Pro začátečníky to bude také obtížné, ale pokud to bude žádoucí, jakýkoli účes.

Postup pro ořezávání špiček zahrnuje několik kroků:

 1. Po umytí hlavy, musíte dát vlasům trochu času na sucho. Použití vysoušeče vlasů není žádoucí.
 2. Když jsou kadeře mírně vysušeny, musíte je rozdělit na několik velkých částí, obvykle tři: vlevo, vpravo a okcipitálně. Pro pohodlí je třeba nechat pouze jednu stranu pro sebe, z níž bude práce vykonána - ostatní dva by měly být odstraněny vlasy.
 3. Většina vlasů musí být také rozdělena na několik pramenů. Jeden z nich musí být vzat do ruky, opět dobře česán, vyrovnaný a v případě potřeby zvlhčen silnější.
 4. Stisknutím struny mezi indexem a prostředním prstem levé ruky je třeba pečlivě utažit, zarovnat a oříznout požadovanou délku. Začátečníci mohou pomocí pravítka určit, kolik vlasů bylo oříznuto. Ponechat na zbývajících pramenech stejnou délku. Časem se oči naučí to dělat automaticky.
 5. Namísto pravítka pro orientační bod můžete použít předchozí část. Když je řez, stačí přidat následující prvek a přemístit ho na již dokončenou délku.
 6. Podobně jsou zbývající prameny střídavě upnuty mezi prsty levé ruky a oříznuty na požadovanou délku.
 7. Na konci celého procesu by měly být vlasy dobře česané a vizuálně zkontrolovány, aby se zjistilo, zda jsou špičky přesně ořezány.

Dlouhé, kudrnaté a objemné kudrlinky jsou mnohem složitější než tenké a hladké. Nicméně touha dělat to sami doma a úsilí poskytne požadovaný výsledek. Hlavní věc - zjistit, jak ořezávat vlasy sám, a zkuste to.

Jak stříhat rany doma

Řezané třesy mají ještě častěji než jiné vlasy, zvláště pokud jejich délka dosáhne obočí a po chvíli začíná stoupat do očí.

Na jedné straně je snazší ozdobit tuto část účesu, protože je viditelná. Ale na druhou stranu, aby byl bang krásný, měl by být dokonale plochý. Proto je pro nováčky těžké se vypořádat s vlastním ořezáváním.

Princip rozkroku vlasů na čele je podobný jakémukoli jinému účesu: vlasy by měly být mokré a nůžky by měly být ostré a pohodlné. Všechny ostatní kadeře lepší odstranit ocas, aby nedošlo k rušení.

Je lepší začít oříznout délku třesku ze středu čela: vezměte malý pramen, vytáhněte jej dvěma prsty a odřízněte požadovanou délku. Poté, podél tohoto vlákna vlasů, ořízněte rostoucí v okolí, postupně odstranění všech zbytečných.

Po postupném ořezávání musí být třesk znovu očištěn a co nejvíce zarovnán, aby se ujistil, že jeho celá šířka je odstraněna stejně a má stejnou délku. V případě potřeby odstraňte drobné nedostatky.

Po dokončení oříznutí délky je třeba vyprat ranky s vysoušečem vlasů a kulatým hřebenem. A opět na suché vlasy zkontrolujte přesnost celého postupu. Oříznutí špiček vlasů sama o sobě není tak obtížné, jak se zdá, ale se zkušenostmi bude tento proces vždy lepší a lepší.

Doporučení pro profesionály v oblasti péče o vlasy

Udržování a udržování zdravých vlasů je důležitým úkolem každé dívky, která sní o krásných kadeřních. Silné vlasy se rozdělí méně a méně pravděpodobně vyžadují ořezávání jejich špiček. Proto, v péči o účes by měl sledovat jednoduché tipy pánů:

 1. Pokuste se co nejméně použít suché vysoušeč vlasů, omezit použití kadeřnictví, žehlení a natáčení. Jakýkoliv tepelný účinek nepříznivě ovlivňuje strukturu vlasů.
 2. Po šamponování netřívejte vlasy ručníkem, ale jen lehce namočte a absorbujte přebytečnou vlhkost. Můžete si ručník položit na hlavu a nechat ji ponořit do vody.
 3. Mokré vlasy po praní jsou nežádoucí pro hřeben, musíte je nechat uschnout. Kromě toho nemůžete jít do postele s mokrou hlavou.
 4. V péči o kadeře aplikujte nejen šampony, ale také balzámy, masky, sérum, vlasy vyživující a zvlhčující.

Správná péče a pravidelné postupy pro udržení zdravých vlasů pomohou udržet si sílu a zvýšit intervaly mezi výlety do kuchaře.

Ve skutečnosti není otázka, jak zdobit dlouhé vlasy doma, tak složité, jak se může zdát. Je důležité správně se připravit na tento postup a nepokoušet se o to, abyste přerušili přebytek. Pak výsledek uspokojí všechny dívky, i ty nejnáročnější ze sebe.

Jak krásně stříhat vlasy - krok za krokem pokyny s fotografií pro dlouhé, krátké, střední kudrlinky

Dobře upravené vlasy, složené do elegantního účesu - jedna z hlavních podmínek pro krásný vzhled žen v každém věku. Přímé nebo kudrnaté zámky by měly být vždy promyty a udržovány ve tvaru.

Doma se také můžete naučit, jak přinést plnou péči, krásně řezané vlasy - módní a neobvyklé. Ale než si nakrájíte své vlasy, měli byste si zakoupit potřebné nástroje a kosmetiku, seznámit se s doporučeními stylistů a kadeřníků.

Základní pravidla pro řezání domů

Chcete-li získat dobrý výsledek účesu, měli byste dodržovat následující doporučení od kadeřníků a stylistů:

 1. Vyberte si pohodlné místo: dobře osvětlené, s velkým zrcadlem, takže hodnocení pro účes je maximální.
 2. Zkontrolujte informace týkající se konkrétních srážek: čím více bude studováno, tím lepší výsledek bude.
 3. Připravte ostré, nejlépe profesionální, nůžky z oceli.
 4. Při výběru délky účesu nezapomeňte mít na paměti, že vlhké vlasy jsou vždy delší než suché vlasy.
 5. Není nutné okamžitě odříznout plánovanou délku, protože v případě chyby to nebude možné opravit. Doporučuje se, aby byly konce nakrájeny postupně.
 6. Kudrnaté neposlušné vlasy se nechávají suché, aby lépe viděly tvar účesu, a mokré.
 7. Tvar účesu pro kudrnaté vlasy by měl být proveden ve formě půlkruhu.

Organizace pracovišť

Příprava pracoviště:

 1. Ve vybraném místě by se měly nástroje rozbalit. Je nutné jasně znát umístění každého nástroje, aby se usnadnil účes a zkrátil dobu trvání tohoto procesu.
 2. Nůžky, hřeben a spony musí být umístěny pod ramenem.
 3. Zrcadlo musí být umístěno tak, aby poskytovalo dobrý přehled. Pokud je několik zrcadel, musíte je položit tak, aby viděli hlavu ze všech stran.
 4. Pro pohodlí je třeba před zrcadlem připravit židli, protože účes, zvláště poprvé, může trvat dlouho.
 5. Mezi prostředky k provádění srážek musí být nutně sprej, protože pokud začnete řezat již mokré vlasy, mohou se vyschnout a budete je muset znovu namočit pro účes.

Příprava nástrojů

Doma, před řezáním vlasů, je třeba připravit nástroje pro práci:

 • tenký plochý hřeben pro oddělení pramenů;
 • ostré nůžky. Nejvhodnější pro začátečníky budou nůžky s délkou čepele 6-10 cm (čím je kratší délka nožů, tím je jednodušší řezat);
 • řezací nůžky. Tento nástroj není povinný, ale s určitými dovednostmi použití je schopen maskovat nerovnoměrně oříznuté konce a učinit účes lehčí a objemnější;

Než budete vlasy stříhat doma, musíte připravit všechny nástroje.

 • zrcadla dobré kvality, které by neměly obraz narušovat, takže vidíte všechny nedostatky, které vyžadují úpravy. Ideální volbou by byla přítomnost zrcadla visícího na zeď (nebo toaletní stolek) a 1-2 malá zrcadla v okolí;
 • pro vlasy střední délky a délky pod rameny je nutné připravit klipsy nebo barretty, které pomohou oddělit prameny pro jednotný účes;
 • může být postřik nahrazen jiným zařízením s vodou, což pomůže mokré vlasy během procesu řezání;
 • Než začnete, nezapomeňte sterilizovat všechny nástroje.

  Jak ozdobit vlasy

  Doma, zpočátku se musíte rozhodnout o konceptu srážek (v důsledku toho by měly být vaše vlasy řezány): stačí trimovat špičky, ořezávat rány nebo odstranit délku vlasů.

  Než začnete, nezapomeňte sterilizovat všechny nástroje.

  Tipy

  Rozdělené konce vlasů by měly být řezány, aby se uzdravily vlasy. Je nezbytně nutné, aby byl jednou měsíčně podstoupen postup čištění v kabině nebo nezávisle doma.

  Udělejte si doma příležitost takto:

  1. Mokré vlasy (lehce vysušené ručníkem po umývání nebo navlhčené sprejovou lahví) by měly být pečlivě česány.
  2. Vyberte prameny z parietální části hlavy, přilepte zbývající vlasy vlasy nebo spony.
  3. Pomocí tenkého hřebenu vyberte 1 vybraný z nich a odstraňte zbytek kudrlin na obličeji.
  4. Vystřihněte trochu vyšší než rozdělené konce, držte pramen mezi indexem a středními prsty. Pokud jsou vlasy ořezány asi jednou za měsíc, stačí je vystřihnout o 1-2 cm.
  5. Pak byste se měli pohybovat po celé délce vlasů zprava doleva nebo naopak. Délka zbývajících pramenů se bude rovnat délce prvního řezu. Proto se ujistěte, že uchopíte některé z již upravených vlasů spolu s dalším dlouhým vláknem.

  Po dokončení účesu je třeba jej vysušit, podívat se na výsledek, a pokud jsou viditelné chyby, ořízněte už suché prameny.

  Bangs

  Pokud je tvar účesu v pořádku a potřebujete pouze odstranit délku třesku, měli byste:

  1. Pokud byly aplikovány dříve, vyperte všechny prostředky z vlasů.
  2. Nezapomeňte vlasy vyschnout. Pokud řežete vlhké vlasy, můžete přebytek odříznout, protože po vysušení se vlasy stále zvedají.
  3. Oddělte třesky, odstraňte zbývající vlasy gumičkou nebo svorkami (vlasy).
  4. Zkraťte délku náběhu, začínající pravou nebo levou stranou. Aby bylo možné splnit očekávání, je nutné oddělit řetězec pramenem a vystřihnout je a držet nůžky pod úhlem 45 stupňů.
  5. Pro kudrnaté vlasy při řezání bláta byste měli vždy nechat asi 2 cm navíc, který se pak zahustí na kadeře.

  Techniky řezání

  Doma, abyste pochopili, jak správně a krásně řezat vlasy, měli byste studovat hlavní metody (metody), které mají pánové při provádění účesů.

  Techniky jsou následující:

  1. Filirovka - je řídká srst. Proužky se dělají různými délkami použitím speciálních nůžek, zatímco vypadají mnohem objemnější.
  2. Stínování - provádění hladkého přechodu z dlouhých na krátké vlasy. Je povoleno provádět stroj i nůžky. Aplikuje se na krátké vlasy.
  3. Broušení - technika, při níž jsou linie vlasů jasnější a hladší, mají přísné hranice.
  4. Redukce "na ne" - technika blízká stínování, při níž jsou vlasy zkráceny od středu k chrámům.
  5. Střih "na prstech" - technika, při níž se vyčnívají jeden prvek a jsou prorazeny nad prsty. Nejjednodušší stříhací technika.
  6. Odstupňování - účes, ve kterém musí být vlasy řezány pod určitým úhlem. Možná existuje několik možností. Nejběžnější - "žebřík".
  7. Kouřový přechod - metoda založená na technice "stínování". Dělá se velmi pečlivě a vytváří hladkou linii od krku až po konce vlasů.
  8. "Plošina" je technika, ve které se na vlasové části v oblasti koruny vytváří určitá oblast, "štětec".
  9. Broušení - konečná fáze řezání, když se odříznou nechtěné chloupky.
  10. "Horký" účes - účes s horkými nástroji, který je účinný díky skutečnosti, že při působení vysoké teploty (80-150 stupňů) jsou konce vlasů utěsněny a silnější, dělící konce se zdají mnohem méně. Ale v této metodě existuje nevýhoda - postup řezání horkými nůžkami trvá velmi dlouho (trvání závisí na délce vlasů a je 1-4 hodiny).
  11. Přizpůsobený účes je jedním z původních účesů, extravagantních a neobvyklých, ve kterých je určitý vzorek nebo vzorec oholen na hlavě. Vzhledem k tomu, že vlasy rostou, je třeba tento vzorek aktualizovat.

  Jak snížit vlasy doma

  Jak nakrájet vlasy doma a zvolit si správnou metodu, závisí na požadovaném výsledku: ořízněte konce, vytvořte nový účes, ořezáváte třásně.

  Rozdělené konce vlasů by měly být řezány, aby se uzdravily vlasy.

  Po profesionálním střihu

  Pokud byl účes původně proveden profesionálem, pak je možné upravit tvar po obnovení vlasů nezávisle.

  Stačí, abyste dodrželi tyto pokyny:

  1. Vyčistěte předtím aplikované vlasy. Pokud jsou vlasy již čisté, měli byste je navlhčit sprejem.
  2. Pečlivě si česněte vlasy.
  3. Rozdělte všechny vlasy na 3 zóny: parietální, okcipitální a časové. Strihající vlasy by měly začít s vlasy na koruně, pak - u chrámů a dokončit okcipitální oblast.
  4. Z první zóny vyberte jeden pramen, přidržte mezi dvěma prsty a odřízněte požadovanou délku. Při ořezávání nezapomeňte táhnout pramen.
  5. Poté proveďte následující kroky. Je třeba si uvědomit, že počet prvních pramenů prvního pramene je nižší a dále je odříznut. Druhá možnost - při ořezání dalšího prvku musíte zachytit část předchozího a rovnat ji.
  6. K dokončenému obrazu byste měli používat nůžky pro ztenčení a upravovat je po celé délce.

  Pro tresky

  Bangy musí být řezány častěji než hlavní část vlasů.

  Pokud tedy chcete ušetřit čas a peníze, můžete je snadno vyměnit doma:

  1. Pryskyřice vypláchněte a trochu vysušte nebo vyčistěte nárazy stříkací pistolí.
  2. Z libovolného okraje tresek zvolte široký pramen (přibližně 3 cm). Zatáhněte za něj a předtím zajistěte prsty.
  3. Odřízněte přetvořené tipy.
  4. Vyberte další prvek. Vytáhněte ji spolu s částí, která již byla odříznuta, a dále ji ořízněte.
  5. Zpracujte všechny tresky.
  6. Na závěr byste měli vytvořit narovnávací prameny. Mějte však na paměti, že tato technika není vhodná pro všechny typy vlasů. Například se nedoporučuje používat pro tlusté přímé třesky.

  Cascade

  Tento účes je dlouhodobě relevantní, vhodný pro ženy s jakýmkoliv typem obličeje a vlasů a provádí se v kalibrační technice.

  Pokyn je následující:

  1. Opatrně stříhněte mokré vlasy.
  2. Rozdělte vlasy do zón, upevněte klipy.
  3. V parietální části hlavy vyberte jeden prvek, který se bude rovnat celkovému účesu. Tato část musí být vytažena přísně a odříznutá dodatečná délka.
  4. Proces vlasů na zádech. Prameny by měly být odděleny horizontálními oddíly. Je třeba poznamenat, že každá vrstva mezi děrováním by měla mít stejnou šířku (několik centimetrů). Při vytahování prvního (ovládacího) pásu je nutné požadovanou délku odříznout tak, aby horní část řezu byla kratší než spodní část. Potřebujete se pohybovat směrem dolů nahoru.
  5. Pak by se s parietálními a temporálními zónami mělo zacházet podobně s okcipitálním. Každá horní vrstva by měla být mírně kratší než spodní část.
   Na konci této techniky srážky, odborníci doporučují dělat ředění, což dává další množství vlasů.

  Pod náměstím

  Jak snadno a správně řezat vlasy pod náměstí doma, popisuje následující pokyny:

  1. Připravte 4 pryžové pásky.
  2. Čistý a vlhký hřeben vlasů, věnujte zvláštní pozornost koncem vlasů.
  3. Rozdělte vlasy (rovnou nebo boční). Chcete-li rozdělit rovnoměrně, použijte druhé zrcadlo nebo požádejte někoho o pomoc.
  4. Kravat 2 chvosty dolů. Pokud umístíte ocasy uprostřed, dostanete rovný strih, pokud je blíže k zadní části hlavy (za ušima) - přední konec je podlouhlý, pokud je blíže k obličeji - zadní část je delší. Pro delší verzi je třeba také lehce protáhnout přední prameny tak, aby se mohly ohýbat.
  5. Na jednom ocásku musíte podlepit druhou gumu pod první - na úrovni, která se bude rovnat délce účesu. Máte-li pochybnosti o zvolené délce, stojí za to vázání vlasů dole. Udělejte totéž na druhém ocase.
  6. Zkontrolujte symetrii chvostů a vázanou gumu.
  7. Odřízněte vlasy pod spodním pryžovým pásem. Pro pohodlí je třeba jednotlivé prýmky odříznout a ustoupit od gumy přibližně 1 cm.
  8. Poté je třeba oříznout nakrájené vlasy. Odstraňte žvýkačku.
  9. Pak byste měli vlasy oříznout. Je to mnohem pohodlnější, když začínáte od obličeje a pohybujete se směrem k occiputu. Vlasy musí být rozebrány do malých pramenů, popadat část pramenů, které již byly ořezány a vyrovnány.
  10. Chcete-li oříznout spodní nitě, musíte oddělit horní část vlasů a upevnit je pružným páskem nebo sponou (barretou).
  11. Opět pečlivě vyčistěte spodní část vlasů. Symetrii srážky můžete zkontrolovat připojením extrémně dolních bočních pramenů na korunu.
  12. Při pohybu od obličeje k zadní části je třeba oddělit vlasy na malé prameny a ozdobit.
  13. Rozpusťte fixní vlasy, hřeben a zkontrolujte kvalitu střihu. Je-li to nutné, odřízněte neobřízkové prameny.
  14. Vložte si vlasy do vlasů a znovu zkontrolujte výsledek.
  15. Chcete-li skrýt malé defekty ve srážce, měli byste použít nůžky na ztenčení. Rovněž efekt ředění lze dosáhnout pomocí obyčejných i nůžek. Musíte je téměř rovnoběžně s vlasy a dělat malé kusy po délce vlasů.

  Od bob

  Střih "Bob" jiným způsobem odborníci volají klasifikované auto. Provádí se v několika vrstvách. Tak se liší od klasického auta.

  Udělejte si vlasy "Bob" není těžké:

  1. Dobře umyté a vysušené vlasy by měly být rozděleny na dvě části rovnou částí od středu čela po krk.
  2. Zajistěte vlasové klipy (vlasy).
  3. Je nutné začít s účesem od nejnižšího pramene v zadní části hlavy a odříznout 1 cm od ní.
  4. Je třeba oříznout pramen pramenem, pohybující se nahoru a silným tažením pramenů. Křivky se dělí pouze vodorovně. Jejich šířka by měla být asi 1 cm. Tímto způsobem se provádí strihání pomocí techniky odstupňování.
  5. Po zpracování jedné strany hlavy stojí za to pokračovat. Pro vyrovnání obou stran.
  6. Dolní prameny ze spánků by měly být vyrovnány s nejnižšími prameny na zadní straně hlavy.

  Z ocasu

  Kaskádové vlasy doma mohou být řezány jako samostatný pramen a od obvyklého ocasu.

  Pokyn:

  1. Opatrně stříhněte mokré vlasy.
  2. Utáhněte horní část napnutého ocasu.
  3. Vlasy z ocasu se vyklenou dopředu na obličej a odříznou se na úrovni očí nebo dolů.
  4. Profil se speciálními nůžkami.

  Pokud je ocas vyroben ze strany, kaskáda bude asymetrická. A pokud nebudete stříhat nůžkami a krájet délku vlasů holicí strojkou, bude řez velkým objemem.

  Pokyny ostření ocasu, které se nacházejí za základnou hlavy:

  1. Vlhké vlasy rozdělené ve středu dělení pomocí hřebenu s jemnými zuby.
  2. Sbírat hladký a pevný ocas od dna vlasů co nejmenší na zadní straně hlavy přesně uprostřed.
  3. Použijte druhou gumu a získejte další ocas přes budoucí řadu odřezaných vlasů z vrcholu vlasů.
  4. Opatrně zatáhněte za ocas.
  5. Odřízněte vlasy pod druhou gumu. Řez na malé kousky.
  6. Odstraňte dásně a zkontrolujte rovinnost čáry. V případě potřeby znovu sestavte ocas a upravte vlasy.
  7. Na konci stříhání se doporučuje podání.

  Dalším způsobem je odstranit 4 ocasy, takže musíte připravit 4 pryžové pásky. Tato metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí zvýšit objem vlasů.

  Postupujte takto:

  1. Vlhké a česané vlasy rozdělené na rozdělení. Při výskytu nárazů musí být oddělena.
  2. Pak z vrcholu hlavy musíte udělat další 2 rozloučení dolů (v každém směru) k uchu.
  3. V důsledku toho se vlasy rozdělí na 4 části, které je třeba upevnit v těsných koncích. Každý ocas by měl být umístěn uprostřed jeho zóny.
  4. Každý ocas musí být česán a střídavě držen mezi prsty, aby se dosáhl požadované délky. V procesu krájení by měly být chvosty udržovány přísně kolmé k podlaze, poslat rovně nahoru.
  5. Po odstranění řezu gumy bude vícevrstvé a objemné.

  Hlava dolů

  Existuje další jednoduchý způsob, jak udělat svůj vlastní účes - obráceně.

  Kaskádové vlasy doma mohou být řezány jako samostatný pramen a od obvyklého ocasu.

  Je vhodná pro střední a větší délku a je prováděna následovně:

  1. Vlasy by měly být mokré. Držte hlavu co nejvíce.
  2. Pročhněte si vlasy.
  3. Začněte řezat prameny z obou stran a přesuňte se naopak. Po zpracování každého pramene je třeba držet hřeben přes něj, aby se zajistilo, že nejsou žádné nepravidelnosti.

  V důsledku toho byste měli dostat účes s minimálním promočním.

  Profesionální tipy

  Než začnete vytvářet střih doma, mistři svého řemesla doporučují seznámit se s některými tipy, které vám pomohou zjednodušit úkol.

  Konkrétně:

  1. Před nákupem nůžek byste je měli mít v ruce. Nůžky by měly být pohodlné v ruce a nechytit prsty.
  2. Pokud se provede samořezání poprvé, nepokoušejte se udělat krátkou délku. V případě selhání již nebude moţná situace opravit.
  3. Při ořezávání v salonu je nutné věnovat pozornost práci pána. Když samořezání by mělo použít jeho techniky.
  4. Měli byste mít na paměti, že tlusté, kudrnaté nebo tvrdé vlasy jsou mnohem obtížněji řezané sami, takže musíte před začátkem procesu řezání pečlivě přemýšlet. Pokud se rozhodnete řezat, pak když prameny vyschnou, musí být navlhčeny roztokem vody a kondicionéru.
  5. Pokud je účelem srážek odstranit slabé a rozštěpené konce, je třeba si uvědomit, že je třeba vyseknout vlasy nejméně o 5 mm nad poškozenou část.
  6. Pokud jste neměli zkušenosti s vlastním řezáním, měli byste použít dlouhý klip, který je speciálně určen k tomu, abyste vlasy ořízli. Umožňuje získat téměř ideální rovný řez.
  7. Pokud potřebujete jemnější střih vlasů, nůžky by měly být téměř paralelní s vlasy a ne kolmé. Tímto způsobem řezání budou konce více načechrané.
  8. Začněte praxi nezávislých účesů potřebujete jednoduché možnosti, pokud jsou vlasy stejné délky. Pro usnadnění je měřená délka měřena pravítkem. Zvládnutí komplexních účesů by mělo být v procesu získávání dovedností a získávání důvěry ve své schopnosti.
  9. Při první práci kadeřníka by se nemělo stříhat příliš tlustý pramen v době, protože řez bude nerovný.
  10. Získaný výsledek by měl být vždy zkontrolován po vysušení vlasů. Suché vlasy jsou povoleny přírodními prostředky nebo pomocí vysoušeče vlasů. Pokud se objeví závady, je třeba je pečlivě odstranit již na suché vlasy.

  Jednoduše si můžete udělat účes sám, anebo si vlasy natočit doma, pokud budete postupovat podle technologií a krok za krokem, jak zdobit účes, jak doporučují stylisté a kadeřníci.

  Hlavní věc - nemějte strach experimentovat, respektujte bezpečnost.

  Jak nakrájet konce vlasů:

  Jak snížit vlasy doma:

  Jak ozdobit vlasy doma

  Daria Evtyanova

  Šéfredaktor a zakladatel portálu o Bez Sugarcoatu, bývalý editor FAVOT, stylista, blogger.

  Obsah:

  Zbavte se znuděných dělených konců, zatraktivněte vlasy a můžete to udělat doma. K tomu nepotřebujete zvláštní dovednosti a superpohony, hlavním úkolem je dodržovat naše pokyny.

  Proč potřebuji ořezávat vlasy?

  • Pár dalších centimetrů vás ušetří od rozštěpených konců, které zkazí vzhled vašich vlasů a přidejte nedbalost.
  • Zkrácení vlasů zabrání dalšímu poškození a přerušení.
  • Pokud odstraníte délku, kořeny se zjednoduší, což znamená, že nové vlasy budou růst rychleji a zdravěji.
  • Suché a poškozené špičky mohou způsobit zamotání vlasů.

  Jak často mám stříhat vlasy?

  Frekvence řezání závisí na dvou faktorech: struktuře a délce vlasů. Pokud jsou vlasy tenké a křehké, rychle se rozlomí, pak je můžete řezat jednou za 2 - 3 měsíce, silné, můžete snížit méně.

  Krátké vlasy s grafickými okraji budou potřebovat pravidelný účes, téměř jednou měsíčně (průměrně jednou za 4-8 týdnů). Pokud rostete vlasy, pak jednou za 2 - 3 měsíce zkraťte rozdělené konce.

  Vlasy středně dlouhé a dlouhé mohou být ořezány o málo méně. K udržení délky a péče mohou být špičky odstraněny každé 2 až 4 měsíce, v závislosti na rychlosti růstu vlasů.

  Přímé ořezávání

  Přímé ořezávání zahrnuje rovnou vodorovnou čáru, když si smažte vlasy zpět. Tato volba je vhodná pro dívky s dlouhými a středně dlouhými vlasy. Tato metoda není vhodná pro ty, které mají kudrnaté, velmi tlusté nebo krátké vlasy.

  Výhody:

  • snadné provedení;
  • přestávka vlasů méně;
  • rovná, dobře upravená srst vypadá velmi esteticky.

  Nevýhody:

  • takový účes nemůže upravit tvar obličeje a hlavy;
  • méně možnosti ukládání.

  Ozdobné vlasy

  V klasické tvarované ozdobné linie vlasů tvoří ovál nebo úhel. Při přiblížení k obličeji se délka snižuje. Tato metoda je časově náročnější a prostě nebude vyhovovat všem.

  Výhody:

  • vypadá co nejpřirozeněji;
  • přidává objem na tenké vlasy.

  Nevýhody:

  • obličejové vlasy se více rozpadají;
  • nehodí dívky s tenkými a slabými vlasy;
  • trvá hodně času.

  Jak nakrájet konce vlasů doma?

  Příprava na účes

  Výběr nůžek

  V ideálním případě jsou pro úpravu vlasů potřebné pravidelné a dobře vyzdobené kadeřnické nůžky. V žádném případě nepoužívejte papír pro papír a jiné věci, bude těžké kopírovat tipy s nimi a riziko poškození vlasů je velmi vysoké.

  Pokud máte v plánu vytvořit nejpřirozenější a nejkrásnější hrany, nemůžete také dělat bez nůžky pro ztenčení. Dívky s velmi dlouhými vlasy, které se rozhodnou prostě zbavit se průřezu, si o tomto nástroji nemůžou přemýšlet, stačí to samotné nůžky.

  Zařízení na řezání vlasů

  Chcete-li trimovat tipy doma, budete potřebovat pravidelný hřeben, hřeben, zrcadlo, svorky, pryžové pásy a sprej, aby se vlasy vlhké (můžete jen nalít vodu do rozprašovací lahve).

  Tip: při stříhání nepoužívejte obyčejnou vodu, ale sprej s vitamíny a keratinem pro lepší péči o vlasy a výživu. Matrix Hydrasource je například vhodný pro suché špičky. Rovněž věnujte pozornost regenerační péči, jako je obnovení Keratindose Pro-Keratin Matrix. Stále existují spreje, které odstraňují statické, ošetřují a usnadňují účesy: například multifunkční lotion One United Elixir od společnosti Redken.

  Odřízli jsme dům: krok za krokem

  1. Umyjte si hlavu, naneste balzám a opláchněte.
  2. Pročtěte si vlasy ručníkem.
  3. Jemně česněte vlasy (můžete používat nesmazatelnou péči, což usnadňuje česání).
  4. Rozdělte vlasy na prameny, rozhodněte se o délce, kterou chcete řezat.
  5. Vezměte první prvek, protáhněte jej, připevněte mezi střední a ukazováčkem prstů, proveďte rovný řez.
  6. Přilepením zvolené délky zpracujte zbývající prameny. Suchá, navlhčená vodou po celé délce (po vyschnutí, zvednou a zkrátí).
  7. Chraňte vlasy a zjistěte, zda někde existují nějaké prameny jiné délky.

  Dokončovací účesy

  Na špičky aplikujte zpevňující ošetření, jako je Matrix Fiberstrong Intra-Cylane Biolage. Blow suché jako obvykle. Pokud ho vysušíte teplým vzduchem, kartáčováním nebo aplikací pomocí spotřebičů, ujistěte se, že používáte termální ochranu po celé délce vlasů. Například stříkací železa z Redkenu také nahradí péči, ale poskytne fixační styling.

  Také, po účesu je dobré použít masky na vlasy. Mohou být aplikovány pouze na spodní třetinu vlasů. Existují speciální masky pro utěsnění špiček: například Force Architecte z Kérastase.

  Doporučené finanční prostředky

  Nezmazatelný stříkací závoj Hydrasource

  Keratindose Pro-Keratin Renate Keratin Spray

  Lotion Spray Jeden spojený elixír

  Stříkat se železem

  Šampon Force Architecte

  Jak hladce řezat špičky velmi dlouhých vlasů sami?

  Chvost

  1. Kombinujte mokré vlasy.
  2. Část nebo tření vlasů zpět.
  3. Přiložte vlasy gumičkou nebo zajistěte svorkou.
  4. Na správné úrovni, ustupující 7-10 centimetrů, spojte další elastický pás.
  5. Pečte špičku opatrně.
  6. Rozpusťte vlasy, hřeben a usušte.

  Hlava dolů

  Provádí se na stejném principu jako řezání vlasů v ocasu, ale vlasy se šíří dopředu. Pro zajištění pramenů můžete použít klip nebo gumičku.

  • Mírně odtáhněte od špiček a kravat.
  • Odřízněte požadovanou délku.

  Jak řešit bang sám

  Co potřebujete vědět, pokud se rozhodnete udělat sami

  • Dlouhé rány, skloněné a roztrhané, aby se snížily, budou obtížnější. Pro roztrhané třesky bez ztenčení nůžky nemohou dělat.
  • Přímý přímý třesk snadnější.
  • U mokrých vlasů nechte délku větší, než se očekávalo. Po vysušení budou bangy kratší.
  • Odřízněte vlasy dlouhou délkou, abyste mohli opravit a napravit nesrovnalosti.
  • Použijte nejostřejší nůžky, rozřežte tresky v dobrém světle a viditelně ve velkém zrcadle.

  Jak řezat: pokyny krok za krokem

  1. Oddělené prameny, před vlhké vlasy.
  2. Zahněte hřebíky, zajistěte zbytek vlasů nebo použijte klipy.
  3. Proveďte kudrnu, zatáhněte ji pevně, přitiskněte ji prsty a odřízněte pod úhlem 45 stupňů.
  4. Pohybujte se podél vytvořené čáry a zpracovávejte zbývající prameny třesků.
  5. Hřeben a suchý.
  6. Na špičkách sušených bangů můžete projít další ztenčovací nůžky.

  Tajemství a životní hádky od kadeřníků

  Odborníci se shodují, že ořezávání špiček léčí vlasy. Vlasy však vyžadují zvláštní péči.

  Odborníci identifikují následující tajemství:

  • Použijte gama pro rozbité a oslabené kadeře, abyste zabránili průřezu. Je vhodná regenerační linka se šamponem a balzámem Force Architecte Resistance od Kérastase.
  • Zahrnujte speciální nástroj, který vám pomůže, například Extreme Antisnap z Redkenu, který pomůže vyhlazovat vlasové váhy a viditelné poškození, stejně jako vyživuje celou strukturu vlasů pomocí příznivých látek.
  • Snažte se používat méně kudrlin a žehliček, osušte vlasy studeným vzduchem.
  • Pokud jsou dělené vlasy celé délky, můžete je vystřihnout otočením jemných pramenů na svazky. Tato metoda má jednu nevýhodu: vlasy budou mít různé délky. Příležitostně a v malých množstvích je však možné odstranit dlouhé dělené konce.

  Jak řezat vlastní vlasy

  Potřebujete osvěžit svůj účes nebo odstranit délku? Samozřejmě, můžete se přihlásit do velmi drahého salonu nebo požádat kamaráda. Ale je tu další trik! Vědět, jak krásně řezat konce vlasů, už nebudete záviset na žádném.

  Co potřebujete pro stříhání vlasů?

  Chcete-li dosáhnout výsledku a udělat krásný řez, nezapomeňte si koupit takovou sadu nástrojů:

  • Hřeben s častými zaoblenými zuby;
  • Stříkat vodou;
  • Štětec;
  • Klipy, gumové pásky, kolíky;
  • Klasické nůžky pro rovný řez;
  • Ředící nůžky;
  • Zrcadlo.

  Je to důležité! Pro řezání nepoužívejte běžné domácí nůžky. Nezapomeňte je zakoupit ve speciálním skladu - profesionální nástroje mají velmi dobré ostření a nebudou skartovat prameny.

  Rychlé tipy - 7 nejjednodušších možností

  Chcete-li řezat konce sami, použijte kteroukoli z hlavních tříd popsaných níže.

  Metoda 1. Nízký ocas

  Snad nejjednodušší a cenově nejvýhodnější volba. Dokonce i začátečník "stylista" to zvládne.

  1. Všechno to zkombinujte.
  2. Přiložte nízký ocas. Pečlivě se ujistěte, že prameny nevyčnívají a nebyly bez kohoutek. Chvost by měla být naprosto hladká!
  3. Pro pohodlí navlhčete vlasy vodou z rozprašovací lahve.
  4. A nyní po celé délce musíte spojit gumu (tenká, vyrobená ze silikonu). Umístěte je ve stejné vzdálenosti od sebe (asi 2 cm). Ve spodní části nechte tolik, kolik chcete snížit.
  5. Okamžitě pod spodním pryžovým pásem udělejte krásný řez.
  6. Odložte veškerou gumu, rozpusťte vlasy a vyčistěte štětcem.

  Metoda 2. Vysoký ocas pro kaskádu

  Chcete-li se stát kaskádovitým účesem, musíte strávit jen pár minut! Ale výsledky nebudou horší než výsledky profesionálního kadeřníka.

  1. Část uprostřed.
  2. Dobře štětte.
  3. Připravte potřebné materiály.
  4. Přiložte napjatý ocas a položte ho téměř na čelo.
  5. Pro pohodlí můžete vlasy navlhčit vodou.
  6. Přetáhněte ho gumou na správnou úroveň.
  7. Pečte špičku opatrně.
  8. Rozpusťte vlasy - užívejte si výsledek!

  Metoda 3 - klasická

  Tato metoda vám nedovolí řezat sami sebe, ale pomůžete svým přátelům.

  1. Umyjte si vlasy šamponem.

  2. Odstraňte přebytečnou vlhkost ručníkem.

  3. Opatrně pokořte vlasy, aby byly dokonale hladké.

  4. S ostrým hrotem hřebenu oddělte část vlasů (1-2 cm) rostoucí v oblasti šíje. Neměla by být příliš široká - bude těžké jej oříznout. Zbytek vlasů se otočí do svazku a zajistí se svorkou, aby nedošlo k rušení.

  5. Opět háčkněte prameny s hřebenem s jemnými zuby.

  6. Změřte požadovanou délku. Ujistěte se, že se podíváte na to, jak osoba drží svou hlavu v době střihu. Je-li silně zvednuto nebo spuštěno, přesuňte řezací čáru v souladu s normální polohou hlavy. Nyní můžete snížit.

  7. Znovu přitiskněte pramínky a opět uvolněte volné vlasy. Objevil se první řádek, na němž sesadíte všechny následující vrstvy.

  8. Proveďte další horizontální dělení, oddělujte jinou malou část vlasů.

  9. Chraňte ho hřebenem.

  10. Směrem k prvnímu řádku tuto vrstvu ořízněte.

  11. Znovu nasaďte prameny a navlhčete je vodou, pokud jsou špičky suché. Klipy přilepení.

  12. Oddělte další vrstvu vlasů ze svazku a čistěte ho z horní části hlavy dolů.

  13. Ořízněte tuto vrstvu zarovnáním s ostatními vrstvami.

  14. Zbytek vlasu se hře na část.

  15. Odřízněte střední část a nastavte celkový řez.

  16. Odřízněte boční chloupky pod úhlem. Budou se lišit od hlavního řezu pouze o 1 cm.

  17. Znovu nasaďte prameny.

  18. Pokud jsou přebytečné chloupky, opatrně je upravte.

  Metoda 4 - Používání speciální úrovně

  S pomocí kadeřnické úrovně můžete okraje vlasů vyříznout za minutu. Je to snadné použití - uvidíte sami!

  1. Nasaďte prameny dobře a vyrovnejte je s plochým železem.

  2. Dělejte dělení do středu a rozdělte vlasy na dvě části.

  3. Shromážděte vlasy pod bradu a položte je na úroveň.

  4. Přetáhněte ji na délku, kterou chcete vystřihnout. Zkontrolujte, zda je lahvička uprostřed a ořízněte konce.

  Použití tohoto užitečného zařízení může být jiné.

  1. Přiložte vysoký ocas.
  2. Zastavte jeho úroveň u základny.
  3. Nakloňte hlavu dolů.
  4. Protahujte úroveň na požadovanou délku.
  5. Ořízněte špičky nůžkami.

  Tipy, které vám pomohou ořezávat tipy na vlasy (videa)

  Metoda 5 - Na různých stranách

  Chcete-li krásně oříznout prameny sami, berte na vědomí tuto velmi jednoduchou metodu.

  1. Hřebte vlasy, zvedněte je a otočte je v těsném postroji.

  2. Držte ji pevně nad hlavou a nůžkami zkraťte požadovanou délku.

  3. Uvolněte vlasy a pečlivě hřebněte.

  4. Znovu sestavte prameny, zvedněte horní část hlavy a zatočte do těsného lana a otočte jej opačným směrem.

  5. Odřízněte vlasy.

  Metoda 6: Střih dva nízké ocasy

  Nemáte-li ani čas, ani touhu rozmazlovat se s účesem po dlouhou dobu, můžete použít tuto jedinečnou možnost.

  1. Správně hřeben, dělat střední dělení.

  2. Přiložte poloviny na dva napnuté chvosty.

  3. Vytáhněte gumové pásky na požadovanou délku.

  5. Okraje okamžitě zašroubujte pod pryžové pásky. Manipulujte pramen z okrajů do středu. Nůžky drží 45 ° úhel - to dá plátek měkký přirozený vzhled.

  6. Odstraňte oba klouby a hřeben. Vlasy na zádech budou mít tvar V. Pokud potřebujete rovnoměrný řez, sbírejte prameny v ocasu a ořízněte konce.

  Metoda 6 - Head Down

  Nevíte, jak krásně vyříznout konce vlasů? Doufáme, že tato metoda bude užitečná pro každého z vás, protože může být použita na prameny libovolné délky.

  1. Umyjte vlasy a osušte je ručníkem. Vysoušeč vlasů nelze sušit - vlasy by měly být docela mokré.

  2. Rozložte ručník před sebe.

  3. Ohnout hlavu dolů a hřeben.

  4. Pohybujte zleva doprava, ořízněte vlasy. Nechyťte široké prameny - bude to velmi nepříjemné. Z času na čas pokořte vlasy hřebenem, abyste zajistili rovnoměrné řezání.

  5. Vzhledem k tomu, že vaše vlasy jsou mokré, odstraňte trochu méně, než bychom rádi. Když hlava vysuší, budou o něco kratší.

  6. Zvedněte hlavu a hřeben.

  Metoda 7 - Řez 6 špendlíků

  Tipy na vlasy doma je nepravděpodobné, že by mohly bez této zajímavé mistrovské třídy. Jistě, ještě vás nezastavily!

  1. Umyjte vlasy šamponem a odstraňte přebytečnou vlhkost.

  2. Udržujte hladinu hlavy, rozdělte vlasy na 6 sekcí - třesky, 2 horní (levé a pravé), 2 boční (levé a pravé) a okcipitální. Abyste se nezměnili, pečlivě se podívejte na fotku.

  3. Připojte každý úsek k těsnému ocasu.

  4. Ořízněte špičky ocasů na správnou úroveň. V závislosti na výsledku držte nůžky různými způsoby:

  • Rovný řez - vodorovně;
  • Měkký vícevrstvý řez - v úhlu 45 stupňů;
  • Roztrhaný řez je nejprve vodorovně a pak svisle a dělá jeden pohyb za každý pramen.

  5. Rozčistěte vlasy a hnětete dobře.

  6. Ořízněte zbloudilé vlasy.

  Další tipy

  Pravděpodobně víte, proč ořezáváte konce, protože na něm závisí celý vzhled vlasů. Nakonec vyjdeme k několika důležitým bodům:

  • Ořízněte prameny pouze na rostoucím měsíci - existuje speciální kalendář, ve kterém můžete najít příznivé dny;
  • Dlouhé vlasy by měly být řezány na 2 cm každé 3 měsíce. Ve zbývajícím období mohou být použity různé masky a výrobky na posilování vlasů;
  • Tento postup nezanedbávejte, pokud neustále zkrášlujete nebo děláte perm. Tyto vlasy jsou velmi náchylné k vnějším vlivům a vyžadují zvláštní péči;
  • Ořízněte špičky na průměrnou délku pramenů. To jim umožní udržet jejich tvar lépe;
  • Pro usnadnění procesu odstraňte tmavé vlasy na světlém pozadí a světlé vlasy na tmavém pozadí. Takže můžete vyhnout se nepřesnostem;
  • Nenoste nůžky v pravém úhlu na vlasy. Z toho budou ještě více rozděleni. Upřednostněte diagonální pozici - prodlužuje zdraví pramenů;
  • Pokud se špičky rozdělí o 2 centimetry nahoru, budete muset odstranit trochu víc - až 2,5 centimetrů. Takový nárůst poskytne vašim vlasům čistý, dobře upravený a elegantní vzhled. Pokud odstraníte striktně 2 cm, část se vrátí velmi rychle;
  • Existuje další účinný způsob, jak ukončit dělení. Rozdělte vlasy na tenké kudrlinky, otočte do svazku, natáhněte prsty dolů nahoru a odřízněte vyčnívající vlasy.

  Viz také: Jak rychle a krásně ořezávat špičky dlouhých vlasů (video)

  Stejné vlasy doma

  Jak důležité je, aby žena měla vlastní kadeřníka, která zná všechny její preference, je obeznámena se strukturou vlasů a bude schopna uspokojit všechny své rozmary. Ale někdy se stává, že potřebujete okamžitě a okamžitě ořezat vlasy!

  Co dělat, když absolutně nemáte možnost využít služby kadeřníka? Samozřejmě se můžete pokusit ořezat vlastní vlasy! Jak říkají, vlasy, díky bohu, ne zubům, se zvětšují.

  Proto se dnes na stránkách žen "Krásné a úspěšné" naučíme, jak si vlasy ozdobit doma. Snad jednou z možností, které jsme navrhli, se vám bude líbit a budete vždycky řezat doma.

  Co je potřeba?

  Pokud budete používat naše tipy, budete potřebovat:

  • Nůžky Samozřejmě, je lepší, když to bude nožnice pro účesy, a ne ty, které používáte v každodenním životě.
  • Silikonová guma, kterou rozdělíme ocasy do zón.
  • Kadeřník na vlasy, který můžete dobře hřeben a dát dohromady hladký ocas.
  • Myslíme si, že vlasy by měly být čisté, nemusíte si připomínat.

  Pokud máte husté vlasy, nedoporučujeme vám, abyste se doma vyřízli. Jednání s nimi není tak snadná, jak se může zdát.

  S kudrlinky může být také obtížné, pokud chcete ozdobit doma. Ale stále si můžete vyzkoušet níže popsané metody - vše by mělo fungovat.

  Takže pokračujeme k studiu nejjednodušších způsobů, jak ozdobit dlouhé vlasy doma.

  Metoda číslo 1 - jednoduchá a populární

  Aby byl žebřík ve formě kaskády - to znamená, že žebřík šel dolů z horní části hlavy po celé délce, potřebujete vědět, jak se vlasy ozdobit tím, že je shromažďujete v ocasu.

  1. Comb.
  2. Ohněte hlavu dopředu a sejměte ocas blízko čela.
  3. Držte špičku ocasu těsně (můžete jej sestavit elastickým páskem).
  4. Prořízněte po okraji.

  V důsledku toho byste měli mít žebřík ve formě kaskády. Budete moci zkrátit dlouhé vlasy doma tímto způsobem, pokud jste ochotni riskovat a nebojíte se zkazit váš účes.

  Metoda číslo 2 - start "nízká"

  Můžete také zkrátit dlouhé vlasy sami sebe následujícím způsobem.

  Stupeň 1.

  1. Vlasy musí být velmi dobře česané a shromažďovány v nízkém ocasu.
  2. Vezměte několik pásů ze silikonového kaučuku a spojte ocas na několika místech. To je nutné, aby bylo zajištěno, že se během provozu nezmění nic.
  3. Pod spodním gumovým pásem odřízněte špičku ocasu.
  4. Odstraňte žvýkačku. Všimnete si, že se oblouk ujistil.

  K tomu, aby okraj byl hladký, musíte pracovat dále.

  Stupeň 2.

  1. Rozpusťte vlasy.
  2. Udělejte Malvinku.
  3. Vezměte si vlasy doprava nebo doleva. Prokombinujte je, najděte nejkratší délku.
  4. Jemně nůžky odříznou vyčnívající konce a oříznou je na ovládacím pásu.
  5. Udělejte totéž s druhou stranou.
  6. Spusťte vlasy z korunky.
  7. Opět je rozdělíme na 2 části a uděláme totéž, což odpovídá krátkému pramenu.
  8. Udělejte totéž na druhé straně.
  9. Pokud jsou vaše vlasy silné, rozdělte je na několik pramenů. Takže budete jednodušší.

  Jak můžete vidět, není nic těžkého, jak je správné, když si doma snadno upravíte dlouhé vlasy. Můžete to zvládnout snadno. Zvláště tato metoda osloví ty, kteří chtějí odstranit délku větší než 2 cm.

  Malá rada od sympaty.net:

  Předtím, než upravíte kudrnaté prameny domů, zarovnejte je se železem - a proto vám bude s nimi jednodušší pracovat.

  Tímto způsobem můžete ukončit doma v podobě malého žebříku, který bude kratší u obličeje a déle.

  Metoda číslo 3 - dva ocasy

  Můžete zkrátit délku sama o sobě, přičemž jste získali vlasy ve dvou ocádách. Technika řezání, stejně jako v předchozí metodě, když řezeme délku, shromažďujeme všechny v jednom nízkém ocasu.

  1. Rozdělit to.
  2. Přiložte dvě nízké ocasy blíže k uším a okraji obličeje. Měli by být shromažďovány v těsném svazku.
  3. Každý konec ocasu pevně přilepte elastickým páskem nebo oddělíte ocasy do několika zón, ustupujícími z každého pružného pásu o 2-3 cm.
  4. Vezměte si nůžky do rukou, snažte se je umístit v úhlu 45 stupňů, odřízněte okraj přesně pod gumovým páskem na jednom ocase a poté na druhém.
  5. Comb.

  Získáte tak správnou délku doma bez velkých obtíží. Okraje budou ležet na zadní straně ve formě anglického písmene v.

  Metoda číslo 4 - dělejte bez ocasu

  Můžete také ořezat konce sami, ne sbírat je v ocase.

  1. Umyjte si vlasy a osušte je ručníkem.
  2. Dobře je skříkejte, hlavu skloněnou.
  3. Nůžky začínají zkracovat délku a udržují přímku.
  4. Vezměte malé prameny, jinak bude obtížné řezat.
  5. Nespěchejte, i když se vám zdá, že je to velmi snadné.

  Práce s mokrými vlasy je mnohem jednodušší než u suchých vlasů, ale nezapomeňte vzít v úvahu, že délka bude skákat, tak řez trochu méně, než jste zamýšleli. Pomocí této metody získáte na výjezdu ne plochou linii, ale obrácený oblouk. Vypadá krásně a harmonicky.

  Metoda č.5 - nejen že jsme délku rovnali, ale také jsme řezali řezané konce

  Pokud se sám rozhodnete nejen zkrátit délku, ale také odstranit rozdělené konce, zkuste použít následující metodu.

  1. Hřejte to dobře.
  2. Malou vlajku otočte střídavě.
  3. Ty chlupy, které budou vyňaty ze svazku, budou odříznuty nůžkami.

  Tímto způsobem můžete bez domova odříznout spousty rozdělovacích konců domů.

  Metoda číslo 6 - chyť se a bang!

  Už jste se naučili, jak si vlasy ořezávat, snadno odříznout řezané konce a teď se podělíme, jak správně řezat třesky.

  • Nejjednodušší je oddělit regrown fringe, shromáždit ji do flagelum a odříznout špičku.
  • Nesnažte se hodně škrábat najednou. Bangs "odskočit", když uvolníš vlajku, tak se nenechte unášet - trochu odřízněte. Tímto způsobem dostanete rány, jako by se profiloval na koncích. Ukazuje se to jednoduché a jednoduché.

  Nyní s vědomím některých tajemství, jak správně oříznout vlasy sami, bez pomoci získáte řadu bonusů:

  • Za prvé, nemusíte platit kadeřník pokaždé, když vám dává ne více než 5-10 minut, a v drahých salonech tato služba také stojí báječné peníze.
  • Za druhé, můžete tento postup udělat kdykoliv pro vás.
  • Za třetí, můžete si vybrat délku, kterou potřebujete. Koneckonců, stalo se vám, abyste přesvědčili holičku, aby délku kratší, ale odmítl odříznout takové krásné vlasy?

  To je zajímavé!

  Ve starověkém Rusku velmi pečlivě ošetřovala délka vlasů. Mnoho rituálů a zvyků je spojeno s nimi: účes se změnil, když se dívka dostala k problému, a pásky se různými způsoby propletly v drátkách.

  • Ale nejzajímavější je, že až do věku 12 let, nikdy nebyly ani špičky. Bylo věřeno, že tímto způsobem je odříznuta životní síla, kterou příroda přináší.
  • Ženy a dívky starší 16 let byly ořezány na délku nejvýše jednoho hřebu. Toto bylo provedeno pouze v úplňku, pouze proto, aby se urychlil růst vlasů.
  • Ženám nikdy nebylo dovoleno ořezávat pleteniny sami. Výjimkou byla tonsura jeptišky a pak jeden nebo dva prameny byly odříznuty. Nebo by žena mohla vyřezat kosu na památku mrtvého muže jako znamení velkého smutku.
  • Také žárlivý soupeř by mohl snížit vlasy ženy, ale ne samotnou ženu. Řezání vašeho prýmku znamenalo zvedání vaší životní energie.

  Dnes neexistuje žádná stopa těchto zvyků a přesvědčení. Sami jsme si vybrali délku a dokonce i naši vlastní životní sílu. No, zkuste se domorodci vyškrábat a zkušenosti mohou být sdíleny v komentářích. Myslíme, že uděláte všechno v pořádku.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy