logo

5 způsobů, jak řezat tresky doma

Pro dívky, které dlouhou dobu nosí bang a nepředstavují život bez ní, stálá údržba požadované délky se stává skutečným problémem. Chcete-li řezat třesky, musíte běžet do salonu každé dva týdny nebo požádat váš domov, aby ořízl okraje.

Stále se nerozhodlo o tom, jaké jsou tresky? Podívejte se, jak vybírat nárazy na tvar obličeje.

Jak ublížit doma?

Nejprve zjistěte, jaký druh tresek máte - rovný, šikmý, silný nebo roztrhaný. Chcete-li řezat své rany doma, postupujte podle těchto jednoduchých lekcí. U obrázků v angličtině byl uveden krátký překlad!

1 způsob, jak snížit nárazy. Ideální nárazy (pro pacienta)

Pokud máte husté třesy těsně pod obočí, oblouky nebo rovně, ořízněte je - postupujte podle jednoduchých kroků.

Krok 1. Oddělte třesk od zbytku vlasů (fixujte vlasy tak, aby nedocházelo k jejich zásahu).

Krok 2. Opatrně háčkněte a udeřte hroty se sušičem vlasů.

Krok 3. Oddělte horní vrstvu vlasů a připevněte je odděleně, pro dokonalý výsledek, bang je lepší dubové vrstvy.

Krok 4. Beris nůžek, drží rány na místě hřeben-hřeben úhledně odříznout přebytek následující tvar svých rány. Oříznout na ofinu a nezklamali - je lepší odříznout od málo, snažte se, aby to přehánět. Když je spodní vrstva připravena, odšroubujte horní a důkladně hřeben. Dále uvidíte spodní vrstvu pod vrcholem, takže jen zdobené vrchní vrstvu pode dnem, může být ponecháno na pár dlouhých pryadok přirozeným účinkem. Máte-li nůžky na vystřihování - může otfilirovat vrchní vrstvy, čímž ofina bude vypadat lépe!

2 způsob, jak snížit nárazy. Old scotch metoda

Pokud nemáte příliš tlusté třesky, zkuste použít škótku k přilnutí vlasů k čele a přesně se odřízněte

3 způsob, jak snížit nárazy. Roztrhané třesky.

Tímto způsobem můžete nejen snížit délku roztrhaných třesků, ale také obecně odříznout vlastní nárazy. Chcete-li to provést, oddělte část vlasů (nebo třesů), otočte vlajkou a odřízněte vlasy, které drží nůžky pod úhlem.

4 způsob, jak snížit nárazy. Japonské věci.

Není překvapením, že Japonci šli nejvzdálenějším a přišli s celou sadou zařízení, která řeže bouře. Sada obsahuje speciální rovnací a rovnací nůžky. Sadu můžete zakoupit na internetu.

5 způsob, jak řezat třesky. Nejjednodušší.

Oddělujte vlasy od třesků (sbírejte vlasy v ocasu). Dále, držení nůžek vodorovně zdobené rány přes oči, drží nůžky v úhlu - a pak zarovnejte okraje držení nůžky ve svislém směru mírně profilované, aby bylo dosaženo přirozeného výsledku.

Každá z popsaných metod vyžaduje určitou dovednost a dobrou nůžku! Pokud jste o sobě pochybovat, a nechtějí riskovat, nejprve se snaží snížit Bangs 1-2 mm (který nebyl příliš nápadný), pokud jste s výsledkem spokojeni - můžete bezpečně dub rány doma.

Jak si sami vyřezat vlastní bangy? K tomu budete potřebovat normální a kulatý kartáč na vlasy a profesionální kadeřnické nůžky (běžné nůžky dost ostré, bude dobře řezané údery nefungují a dokonce vydělat roztřepené konečky).

Jak snadno a jednoduše řez bangy

Haircut bangs pod mocí nezávisle doma. Ale před výběrem možnosti se musíte seznámit s pravidly pro kombinaci tvaru řezu s oválnou tváří.

Bangy mohou obnovit vzhled, správné problémové oblasti a je přínosné zdůraznit přírodní krásy. Ale špatná forma bude mít opačný účinek - bude se zaměřovat na nedokonalé detaily. Kromě toho by měl řez harmonicky splynout s celkovým účesem, aby nebyl samostatný díl. Koncept rámování konců se shoduje s konceptem hrotu po celé délce.

Střih na vlasy doma

Mnoho žen ovládá komplexní techniky barvení a kosmetických procedur doma. S nápory, které se s nimi vyrovnávají, není obtížné. Ale stejně jako v každém obchodě existují nuance, protože se můžete vyhnout různým chybám a nenapravitelným chybám.

Nejdůležitějším momentem domácího účesu je určit tvar budoucího účesu. Pokud se poprvé provádí stříhání, je lepší konzultovat s velvyslancem. Pomůže zvolit řez, který se harmonicky sladí s obrazem. Při hledání sebe, je lepší se zastavit na šikmém řezu nebo roztrhané tipy. Ředené prameny budou vypadat jemněji, ale ne na tenké vlasy.

K hlavnímu nástroji existuje pouze jeden požadavek - ostrost plátna. Nudné nůžky dělají krásný účes je nemožné. Pokud nemáte profesionální nástroj, můžete použít papírnictví, délku obrazů, která není menší než 10 cm.

Před provedením účesu byste měli vlasy zvlhčovat, aby byl hladký. Je však nutné vzít v úvahu, že v suché formě bude délka skok o několik milimetrů. Zvláště pečlivě musíte ošetřovat kudrnaté zámky. Když jsou mokré, narovnávají se a vytvářejí klamný pohled na budoucí podobu. Při sušení kudrlinky bude volno, a nezanechává žádný předběžný dojem ani stopu. Výstupem je pravidelné zarovnání vlasů žehličkou před položením nebo poskytnutím odpovídající formy.

Oddělení pramenů dělením pomůže také vytvořit krásný tvar. Zbytek vlasů by měl být rozštěpený svorkami, aby se zabránilo rušení při stříhání. Filirační pomůcka vám pomůže a lehčí. Vykonává se pomocí speciálních nůžek nebo s běžnými špičkami, což však bude vyžadovat určité dovednosti.

Co je k tomu zapotřebí:

 • hřeben s jemnými zuby;
 • nůžky dvou typů (kadeřnictví a ředění);
 • speciální svorky;
 • zrcadlo;
 • sprej na vodu.

Jak vybrat délku a tloušťku třesků

Parametry tresek se určují na základě typu oválů na obličeji a zvláštností struktury vlasů. Tenké prameny by neměly být ředěny a prodlužovány. Samy mají jemné a hladké obrysy, takže je to docela možné udělat s filmováním světla, které poskytne potřebný objem.

Tlusté bangy se nehledají ve zkrácené verzi, nicméně stejně vlnité. Proto pro ně jsou vybrány ostré a šikmé úseky, asymetrie. Pro hladké vlasy je hladký řez podél linie obočí úžasný, otevírání nebo dosahování řas. Na tlustých pramenech můžete použít několik technik, mezi kterými je absolvování obzvláště populární. Vícevrstvá dokonale koriguje nedokonalé tvary obličeje, problémové oblasti a jednoduše dodává ženskost.

Čtvercový typ bočního obličeje je nezbytný, neboť šikmé nebo roztrhané útvary účinně změkčují široký tvar, přitahují pozornost k sobě, odstraňují přízvuk z tvrdých čar brady a lícních kostí. Také zvlněné zámky budou vypadat výhodně.

Zamaskovat nedostatky trojúhelníkové plochy pomůže tlusté rovné okraje. Skryje široké čelo. A šikmý tvar s prodlouženým koncem brady také odvádí od ostré brady.

Oválná tvář může experimentovat s různými řezy. Dokonalé linie jsou těžké kazit. Ale neměli byste přehánět s kreativitou, klasicismem a asymetrií bude vhodnější.

Kruhová plocha bude také vyhovovat různým formám, ale upřednostňuje se šikmý řez. Je vhodné uspořádat zkrácené tipy nebo se uklidnit.

Vedle volby řezné linie je nutné určit rozdělení. Může být vydán v několika možnostech:

 • ve formě trojúhelníku;
 • Konfigurace ve tvaru U;
 • s paralelním oddělením.

Pokud je typ vlasu tenký, neměli byste použít dělení ve tvaru U. Bude to trvat více z horní části vlasů, což sníží objem na koruně a boky.

Jak řezat

Přímé tresky

Přímé okraje vyžadují pečlivější přístup a pečlivé provádění. Bez řádného zvlhčování nebude rovnoměrný řez fungovat.

Návod:

 1. oddělit část požadovaného tvaru třeskem a zbývající prameny nakrájet společně se sponami nebo pryžovým páskem;
 2. vzít malý pramen ze strany pravého chrámu, protáhnout ho mezi prsty, odříznout délku mírně pod linií obočí (nůžky by měly být udržovány pod gradientem 45 stupňů);
 3. dělejte totéž s praporkem umístěným na levé straně chrámu;
 4. střídavě stříhat centrální prameny se zaměřením na vybranou délku;
 5. pokořte vlasy, případně zarovnejte řez;
 6. také střídavě s každým pramenem, aby se dosáhlo filirace špiček s použitím řezacích nůžek (jeden by neměl ustoupit o více než 2-3 cm od okraje);
 7. vysušte a zkontrolujte výsledný formulář.

Šikmé bangy

Šikmé okraje se provádějí jak na suchých, tak na mokrých pramenech. Na suchých vlasech je důležité uvést nejkratší a nejdelší úroveň.

Návod:

 1. oddělit přední kudrlinky s částí, zvoleným tvarem, odštípnout zbytek vlasů svorkami nebo elastickým páskem;
 2. navlhčete prameny vodou z rozprašovače;
 3. hřeben a načrtněte nejvyšší úroveň a nejdelší špičku;
 4. drží nůžky pod úhlem 45 stupňů, aby provedli šikmý řez, spojující značky dvou úrovní;
 5. procesní tipy s řezacími nůžkami;
 6. vysušte a zkontrolujte výsledný formulář.

Roztrhané třesky

Roztrhané okraje jsou jednoduché. Může to být i amatér. Typ účesu se podobá tenké čáře, ale s hlubšími řezy. Nepravidelný tvar je schopen skrýt všechny chyby, a proto je vhodný pro všechny typy osob.

Návod:

 1. k oddělení třesku na požadovanou formu rozdělení, zbývající prameny se rozseknou se svorkami;
 2. navlhčete kudrlinky vodou z postřiku;
 3. zkroutí malých vlaječek z pramenů, rozřízněte je pod úhlem (měli byste se držet nižší úrovně délky, aby nedošlo k příliš krátkým třeskům);
 4. hřeben a podle potřeby upravte.

Jak řešit třesk?

Správně položené a ořezané rány - důležitý prvek celkového obrazu dívky. Nad krásným stylingem nebo účesem, i ten nejzkušenější mistr často pracuje déle než hodinu a bude to hodně peněz. Jak řešit třesk, pokud není čas na salon, ale chci být oslňující? Zvažte nejlepší možnosti účesů doma.

Zvláštní funkce

Správně modelované tresky vždy vypadají krásně a atraktivně. V módních časopisech neustále blikajícími vzorový cholkami různé formy: s promoci a ztenčování, kulaté a rovné, ploché a otrhané. Dobře zvolené možnosti úžasně v kombinaci s oválným obličejem modelem, barvou srsti a obecným způsobem.

Tlustiny tresky

Výběr druhů závisí na velkém počtu faktorů.

Struktura vlasů

Například rozklad, který se provádí, aby vlasy měly větší objem, je sotva vhodné pro tenké a řídké vlasy. V tomto případě zkušení řemeslníci nabízejí snadné archivování, nejen zachovávají celkovou strukturu vlasů, ale nebudou je zbavovat jejich délky.

Pokud jsou vaše vlasy silné a silné, většina velmi krátkých ran nebude pro vás pracovat. Aby vypadaly takové vlasy dobře, je lepší vytvořit šikmé nebo roztrhané vlasy.

Je-li srst přirozeně hladká a neklouzá, hladký třesk podél linie obočí bude úspěšný, pokud budete chtít, můžete ji také snížit na řasy. Pro tlusté a vlnité stupně bude nejlepší volbou. Poskytuje vlasům dobře upravený a objemný vzhled, pomáhá zvýšit nebo snížit tvar obličeje a skrýt nežádoucí plochy na něm.

Tvar tváře

V závislosti na oválném tvaru obličeje můžete vyzvednout tento typ nárazu, který pomůže vizuálně napravit vynikající lícní kosti nebo těžkou bradu.

 • Oválné a kulaté tváře jsou univerzální volby, pro které jsou vhodné téměř všechny nárazy.

Dívky s takovým oválem mohou experimentovat s mnoha typy účesů, přičemž zůstávají neodolatelné.

 • V případě čtvercový tvar obličeje ofinou jen životně důležité, otrhaných, šikmé nebo nerovný druhy změkčit ovál, dát mu milost. Zvláště dobře v této situaci budou vypadat dlouhé, mírně kudrnaté vlasy. Tím se zvýší hladkost ostrých lícních kostí a brady.
 • Trojúhelníkový oválné plochy musí objemovou cholke, hladký skrytí velké čelo a šikmé plynule prodlužovat také bude zakrývat ostrý tvar brady.

Pro správný výběr věcí pro konkrétní účes doporučujeme navštívit profesionálního stylistu. V každém případě by styl měl odpovídat stylu.

Neméně důležitým bodem při tvorbě třesků je volba rozdělení. Existuje několik typů, hlavní jsou považovány za trojúhelníkové a tvaru U. Výběr mezi dělení závisí na délce a druhu požadovaných nárazů. Pro účesy a zákroky typu karetu se často používá trojúhelníková volba.

Co je potřeba?

V závislosti na typu stylingu a účesu se vyžadují různé nástroje, které však může najít nějaký fashionista ve svém bytě.

 • Nůžky Nejdůležitější věc na tomto seznamu. Pro rychlý a jednoduchý účes můžete použít běžnou kuchyňskou nůžku, ale ujistěte se, že jsou ostré a pohodlné. Pro profesionální a složitější účesy byste měli dostat kadeřnictví a ředění.
 • Zrcadlo. Kterákoli volba bude tady, dokonce i malé kosmetické zrcadlo může být dost v dovedných rukou, aby se krásný třesk.
 • Vysoušeč vlasů Vhodný pro "mokré" stylingové rázy (s použitím laků, vosků, pěny) nebo pro zvýšení objemu.
 • Kadeřník na vlasy Volba tohoto nástroje závisí zcela na typu vlasů a na požadovaných trestech. Univerzální možností by bylo použití dvou hřebenů najednou - s velkými a malými zuby. První možnost zarovná vaše vlasy, druhá - pomůže s úpravou hlasitosti a délky třesků.
 • Vodní sprej je velmi užitečný pro nepoddajné vlasy, ale hodně se zapojit do zvlhčování pramenů nestojí za to. Pokud dojde k výpadu a bez toho, aby to bylo krátké, pak po vysušení vlasů, zvláště světlo, může být ještě kratší.
 • Svorky nebo obyčejné čepy. Pomůže při upevňování vlasů v požadované poloze a další styling.
 • Stroj na účes. Stejný nepostradatelný nástroj pro část módy, jako jsou nůžky. Ale bez zkušeností a potřebných příloh nepoužívejte stroj.

Jedná se o celý seznam nástrojů, které mohou být potřebné, přestože zde můžete přidat některé z vlastních možností, pokud chcete jít výjimečně na výběr tresek a stylů.

Příprava na účes

Existují minimální doporučení.

 • S mírným zvlhčovací spreje i těch nepoddajné vlasy narovnané, opticky zvětšují, jsou jednodušší tvarovat a řezat. Ale jak jsme již doporučil účes nanejvýš doporučuje alespoň částečně vyschnout prameny, aby nedocházelo k nežádoucím výsledkům.
 • Je to docela těžké pracovat i se zvlhčenými vlasy - nůžky se mohou sklouznout, jednotlivé prameny se mohou držet dohromady. Pak je přípustná fixace světla, obvykle se provádí sprej na vlasy.
 • Pokuste se používat pouze profesionální nástroje. Dobře ostré nože nebo zuby na psacím stroji značně zjednodušují řezání jakýchkoli vlasů.

Ale nezapomeňte dodržovat bezpečnostní pravidla.

Jak řezat?

Každý stylový účes, ať už jde jen o třesk nebo o změnu v celém obrazu, začíná hodnocením vlasů a tvarem hlavy. Tento okamžik je velmi důležitý, protože ne každý se bude hodit roztrhaným nebo kulatým třeskům. A ne všechny vlasy budou vypadat harmonicky s jedním nebo jiným stylingem. Tam je poměrně velký počet typů účesu bangs, zvážit některé z nejpopulárnějších.

Roztrhaný

Jedna z nejčastějších a kontroverzních možností. Zubaté rány haircut na úspěch může přijít kdykoliv oválného obličeje, díky uvolněné a nepravidelnou strukturou, to může skrýt některé nedostatky do čela pupínků, vrásky, zarudnutí. Pokyny krok za krokem pro řezání třásného typu jsou následující.

 • Především je nutné oddělit třesk od ostatních kudrlin pomocí klips nebo vláken.
 • Pak jsou vlasy mírně zvlhčené a zkroucené do husté vlajky. Poté je v požadovaném úhlu (45-60 stupňů) odříznut flagellum, místo pro řezání je předem označeno oko. Dávejte pozor na konečnou délku. To je tato vzdálenost, která nastaví délku celého třesku.
 • Pak jsou vlasy česané, tvarované do požadovaného účesu a fixovány pěnou, voskem nebo sprejem na vlasy.

Výhoda takových nárůstů je samozřejmostí - díky nestandardní struktuře lze ji často nezávisle upravovat a vybírat způsob úpravy vlasů.

Tato volba vyžaduje velitele péče a velkou trpělivost. Hlavní obtíž je, že hroty vlasů musí být rovné a symetrické. Následkem takového třesku bude jasná půlkruhová čára bez zbytečných ohybů. Délka se volí nezávisle podle poměrů obličeje, nejčastěji podél linie obočí. Zvažte hlavní etapy.

 • S pomocí potřebného oddělení vytvoříte potřebný třesk pro sebe, zajistěte zbytek vlasů.
 • Jednotlivě vymezíme jeden centrální pramen vlasů, kterým se budeme orientovat při odříznutí dalších kudrlin.
 • Stejně jako v předem nastavené délce se rovná.
 • Pak jsme následovat v jakýchkoliv vhodných rány od centra, se postupně zvyšuje bit (kolo) nebo snížení (v podobě oblouku) z řezaných vláken. Doporučuje se, aby se tak trochu vlasy pokaždé, takže přechody jsou plynulé a dostanete šanci napravit něco, pokud v určitém okamžiku jít o délce špatného.

Jak krásné a hladce řezané třesy sami

Kvízy většinou určují vzhled dívky. Nejlépe se podívá na dívky s tlustými rovnémi vlasy. Někdo se v jednom okamžiku rozhodne, že se zřítí, zbaví se určité části vlasů, někoho dlouhého a bolestivě roste a pak si najednou uvědomí, že to bylo předtím lepší. Každopádně každá dívka nosila vlasy s třeskama. Je to velmi pohodlné a mnozí z poctivých sexu si myslí, že vlasy zvednuté v koblihu nebo konopí vypadají mnohem lépe s třeskymi.

Základní pravidla pro vlastní účesy

Než začnete s procesem řezání, měli byste se seznámit s některými pravidly a nuancemi.

 • Abyste získali kvalitní účes, nemůžete to udělat bez profesionálních nůžek. Budete také potřebovat klipy pro vlasy, pravidelný hřeben a hřebenový hřeben.
 • Musíte si vlasy krátit sami jen v dobrém světle, je skvělé, pokud je to světlo denní světlo. V opačném případě, přijít na světlo, uvidíte, kolik omylů bylo vyrobeno a kolik pramenů chybí.
 • Při přípravě na účes položte malý kontejner s vodou vedle něj, který bude třeba navlhčit vlasy. Ještě lepší je použít speciální postřikovač pro tento účel, na který stačí stisknout tlačítko, aby se vlhkost pramenu. Díky tomuto účesu bude hladký.
 • Vzhledem k tomu, že si vlasy v procesu řezání navlhčíte, budou o něco delší než obvykle, ale to je jen na chvíli. Takže řez, například, plochý třesk s rezervou 1 cm, takže když bouchne vyschne, nenechte se překvapit, jak krátké to dopadlo.

Tato pravidla jsou jednoduchá, udržují je jednoduchá, ale přínosem bude moře. V důsledku toho můžete získat účes, který není horší než v profesionálním salonu.

Jak řešit bang sám

Začněte oddělovat vlasy od přední strany. Chcete-li oddělit vlasy od samotné korunky nebo blíže k čele - rozhodnete se, že by se mělo řídit hustotou vlasů. Pokud máte příliš málo vlasů, vydejte co nejvíce vlasů, abyste vytvořili objem. Pokud jde o šířku oblasti vybraných vlasů, měla by být šířka čela. Nyní odstraníme všechny ostatní vlasy a zajistíme jim klipy. Začněme!

Zavěste si vlasy, které se brzy stanou třeskem, na obličeji a jemně je navlhčete vodou. Musíte řezat podél pramenů - rozdělit tyto vlasy na několik částí. Vezměte jednu z nich a natáhněte tak, že délka zbývajícího pramene je těsně pod obočí. Zároveň je třeba udržet nůžky v úhlu 45 stupňů, takže bude pro vás stejně vhodné.

Nyní pracujte na následujících pramenech stejným způsobem. Výsledkem by měla být rovná čára, ale od počátku může být tato čára mírně zakřivená. Je to docela možné jej odstranit překonáním přebytku, pak by měly být nůžky drženy v pravém úhlu. Když uvidíte, že nárazy jsou zcela ploché, osušte je a profilujte podle potřeby - nasměrujte nůžky rovnoběžně s čelem, odřízněte nežádoucí vlasy.

Neděle je nejnepříznivějším dnem pro stříhání vlasů. Proč číst tady

Budoucí matky, které nechtějí poškodit své dítě, často věří v lidové legendy. Jaké jsou pověry týkající se srážek během těhotenství, zjistěte prosím na adrese: http://weylin.ru/strizhki/vyyasnyaem-mozhno-li-strichsya-vo-vremya-beremennosti.html

Šikmé bangy - to je prostě

Přečtěte si, jak řešit šikmý třesk sami? Mělo by se provádět na stejném principu jako přímý. Nejprve připravte vlasy na účes, to znamená, že oddělíme prameny od rány, odstraňte další vlasy a rozstřílejte budoucími třesy vodou. Nyní pokračujte ve chvílích řezání. Je nutné řezat šikmé náběhy ze zdola nahoru, nůžky je třeba držet pod úhlem 45 stupňů. Nejprve udělejte šikmý třesk s velkým okrajem. Poté proveďte tzv. Mokré ztenčení. Rozdělíte třesky o 10 větvích a řežete každý jiný úhel. Tak to bude vypadat lépe a velkolepější. Na skladě je třeba nechat asi 5 mm. Teď vysušíme třesk a obdivujeme výsledek práce.

Jak krásné řezat roztrhaný třesk

Roztrhané třesy je třeba řezat s určitou agresivitou a nedbalostí. Proces vytváření takového třesku kombinuje přímý řez s ředěním šikmých třesků, což rozlišuje odtrhnutý typ od zbytku. Dítě s takovými třeskymi zpravidla mají vlnité vlasy nebo jsou prostě velmi zlobivé a bujné, jen proto, že se roztrhané třesy dokonale hodí.

Způsob vytváření polokruhových ranků doma

Půlkruhové třesky nejtvrdší řez, ale můžete s tím vypořádat. Za prvé, uděláme standardní postup - oddělíme hlavní šok vlasů, trochu namočíme vlasy před sebou. Teď začneme řezat: vzít ze strany bradavky a ořezat vlasy, takže o délku o 5 mm nižší, než potřebujete. Stejný postup se provádí s pramenem z opačné strany. Pak pomalu přesuňte do středu a rovnoměrně zkraťte prameny. Tento účes by se měl provádět před zrcadlem v silném světle, protože budou viditelné jakékoliv bloopery a zakřivení. Když je tloušťka připravená, znovu zkontrolujte, zda je rovnoměrně řežete, pokud je to požadováno, vysušte ji a profil.

Když budete mít účes, tak se nebojte. Vlasy nejsou zuby, bude růst. Nechte ho trochu utrpět, jestliže se vaše účes nezdaří, ale zkuste to. Jeden typ bangů po nějaké době, můžete snadno obrátit na další, chcete v budoucnu růst blázince - žádný problém. Experimentujte, podívejte se na vlasy, vytvořte si svůj vlastní obraz a nikdy se nelitujte o změnách!

Jak řešit treskování doma?

Unavený z vlasů? Chcete změnit styl? Naučte se, jak řezat své vlastní rany, a neváhejte, abyste v nudném stylu vytvořili perfektní poznámku.

Který třesk je pro vás to pravé?

Při výběru bangů se nemůže spoléhat jen na módu nebo chuť. Hlavní věc - najít správnou formu. K tomu je třeba vzít v úvahu tvar obličeje a struktury vlasů:

 • Kulatá tvář - s třesky nebudete mít žádné problémy, protože téměř všechny tvary se vejdou kulatým obličejem. Ten krátký vám udělá kop, rány uprostřed čela vás udělají více ženský a šikmé bude vizuálně zúžovat obličej. Ano, a od dlouhých tlustých třesků by se neměli vzdát!
 • Oválná tvář - nemůže se pochlubit stejnou univerzálností jako předchozí verze. Obličej tohoto typu vyžaduje prodloužené rovné nebo tříděné třesy;
 • Čtvercový obličej - zastavení v lehké asymetrické podobě, opraví těžkou bradu;
 • Trojúhelníkový obličej - nejsilnější okraj až po obočí je ideální pro vás;
 • Úzká malá tvář s malými znaky - upřednostněte krátké rany s frézovanými nebo roztrženými hranami;
 • Široko nasazená tvář - vzácné tóny střední délky pomáhají zmírnit jeho rysy;
 • Kudrnaté vlasy - můžete trimovat rany, ale být připraveni na denní stylování pomocí žehlení a laku;
 • Tenké a řídké vlasy - vyberte možnost, která začíná v horní části hlavy a pokrývá linie obočí. Tento třesk bude stylový objemnější.

Nástroje na řezání vlasů

Chcete-li řezat vaše bangs sami, budete potřebovat několik speciálních nástrojů:

 • Pravidelné nůžky - jejich kvalita ovlivňuje výsledek. Ideální je, aby nůžky byly profesionální. V extrémních případech se zbývajte nejostřejšími;
 • Ředící nůžky - nezbytné pro vytváření zajímavých efektů;
 • Hřeben s jemnými zuby nebo housenkou. Bude to v pořádku, pokud se vám podaří získat dvojitý hřeben. Na jedné straně jsou vzácné zuby, na druhé straně časté;
 • Kraby, svorky, žvýkačka - potřebné pro fixaci vlasů.

Jak řešit treskování doma, aby zůstala hladká?

 1. Samostatné budoucí tresky ze zbytku vlasů. Připojte ho krabím.
 2. Zbývající vlasy je žádoucí shromáždit v ocasu, aby nedošlo k rušení.
 3. Vezměte jednu ruku v ruce, přitiskněte ji mezi prsty a zatáhněte ji dolů.
 4. Délka klipu mírně pod čárou obočí. Držte nůžky pod úhlem 45⁰, jinak se čepele sundají z vlasů.
 5. Opakujte postup s ostatními prameny se zaměřením na délku řezu. Ujistěte se, že linie tresky je přísně horizontální.
 6. Pečlivě vyčistěte třechy s hřebenem.
 7. Odstraňte přerušení přidržením nůžek v úhlu 90 °.
 8. Stiskněte třes na čelo a zkontrolujte jeho rovnoměrnost.
 9. Vyhněte si vlasy pomocí kulatého kartáče.

Jak řešit třesk

Chcete se změnit? Odřízněte tresky. Chcete vypadat mladší? Odřízněte tresky. Desítky dalších "chtějí"? Odpověď je jeden - smykové bangy. Pomůže vám to vzbudit zjevení, lehkost a přitažlivost. A řekneme vám, jak řezat tresky doma.

Výběr ranků pro jakoukoli tvář

Říká se to? Vyrobeno A teď se na podlaze nacházejí další vlasy a výsledek v zrcadle je děsivý. Můžete se dlouho zeptat, proč se to stalo - odpověď je zřejmá: tluk musí být vybrán podle tvaru obličeje. Zvažte současné formy:

Oválný

Tvar obličeje, který nepřináší problémy svým majitelům ani v účesu, ani v make-upu. Pomocí tohoto formuláře si můžete dovolit jakýkoliv zásah. Zvláštní kouzlo přidá přímou prodlouženou verzi týkající se špiček řas. Bude zajímavé podívat se na rány, vyrobené ve tvaru oblouku.

Srdce ve tvaru

Zde můžete také uvažovat o všech možnostech, ale přímé husté rany, milované většinou žen, se stanou nejhorším nepřítelem. Na přední části bude vypadat masivní a zvýrazní ostré brady, které díky špatnému výběru vlasů budou vypadat ještě ostřeji.

Náměstí

Zlikvidujte tlusté přímé třesky ve směru vysoce profilovaného. V ideálním případě bude špička vlasů mít rozervaný vzhled. Asymetrické třesy vizuálně roztáhnou obličej a změkčí rohy.

Obdélníkový

Podívejte se na klenuté třesky. Kromě toho bude zkosený tvar dobrou volbou. Úhel úkosu zde není důležitý a může být zvolen v závislosti na individuálních předpisech.

Kolo

Rozšiřte tvář s asymetrickými a šikmými možnostmi. Ujistěte se, že je mlčíte.

Jedná se o základní pokyny potřebné k tomu, aby věděli, jak řešit bang doma. Nezapomeňte vzít v úvahu stav vlasů: jejich hustota, zdravotní stav může výrazně ovlivnit výběr prvku vlasů. V našem virtuálním salonu můžete provést předběžný výběr tresek: nahrát fotky online a vychutnat si příjemnou volbu doma.

Jak udělat doma rovný třesk

Nejjednodušší typ tresek, který vás bude vyžadovat minimální koncentraci. Všechny manipulace s účesem se musí provádět na suché vlasy. Nepřehýbejte se vlasům.

Uvažujme krok za krokem, jak řešit přímé tresky doma:

 1. Před zahájením základního postupu připravte nástroj. Kadeřníkům doporučujeme používat ocelové nůžky s krátkými a tenkými čepelemi. Najděte nejsvětlejší pokoj v domě a udělejte si účes před velkým zrcadlem. Nic by nemělo zablokovat pohled.
 2. Zjistěte tloušťku a šířku nárazů a zašroubujte vybranou hmotnost vlasů zpět. Šířka zpravidla nepřesahuje šířku čela. Modely se širšími třesky, které přesahují hranice, se doporučují u kadeřníka.
 3. Začněte snižovat kaskády vlasů ve 2-3 krocích, v závislosti na tloušťce vlasů. Oddělte první část - mezi ním a zbývajícími vlasy by mělo být horizontální dělení. Nakrájejte vlasy na požadovanou délku. Opakujte postup, dokud nedojde k vyčerpání vlasů.
 4. Kombinujte výsledný výsledek. Vyhněte celkové složení obruby vlasů. V případě potřeby a technická možnost podání.

Tento postup změní vzhled dokončeného. Nezapomeňte, že jakýkoli účes se provádí nakloněnou polohou nůžek.

Úhel řezu sami

Z technického hlediska je provedení takových předních pramenů vlasů odlišné od přímé volby. Jediným nuánem bude změna ve tvaru řezu: výběr strany a úhlu řezu spadne na ramena.

Možnost řezání - polokruh

Tento prvek vlasů se doporučuje provádět u kadeřníka. Nicméně, pokud chcete ušetřit peníze nebo čas, můžete sami vyřídit. Je lepší, když máte zároveň teoretickou představu o krájení vlasů: tato možnost znamená přesné dodržování symetrie a tvaru. Zvažte technologii:

 1. Stříkat vlasy na přední straně hlavy vodou s rozprašovačem. Oddělte potřebnou hmotnost vlasů a vytvořte oddělovací část ve tvaru písmene P.
 2. Začněte účes ze středu čela. Odřízněte pramen vybrané délky a střídavě se přesuňte na boky: pro každou odříznutou drážku zvětšete délku tloušťky o 1 mm. Mělo by to být hladký a symetrický půlkruh.
 3. Profil - odstraní nadbytečnou hustotu. Suchý a ležel. Můžete použít žehličku.

Roztrhané prameny

Tato možnost může být perfektní, i když držíte nůžky ve vašich rukou poprvé v životě. Při hledání dokonalosti zvažte: výběr roztrhaných třesků je možný pouze u určitého typu srážek. Tato kaskáda, bob, čtverec. Čím více nerovnoměrných linií v ostříhání, tím lépe se dostane spolu s roztrhaným prvkem vlasů.

Zvažte krok za krokem pokyny doma:

 1. První kroky jsou standardní a nevyžadují objasnění. Nesrovnalost spočívá v tom, že nemáte bodnutí vybrané hmotnosti vlasů, ale rozdělíte je na malé prameny a sklápíte je do svazku.
 2. Odřízněte je pravidelným ostřím s rozdílem 1-2 mm od sebe navzájem, střídajícím se délku.
 3. Zkontrolujte výsledek: všechny nedostatky lze snadno opravit ostřím.

Roztrhaná forma je nejlépe položit na stranu - a tak bude vypadat zajímavější, což zvýší objem vlasů.

Jak můžete vidět, samořezné záře je snadné. Poprvé, co budete muset věnovat trochu víc času, budete postupně věnovat 10-15 minut tomuto postupu. Pamatujte, že všechny manipulace s řezacími vlasy by se měly provádět na suché a čisté hlavě. Jinak může být nepříjemné překvapení. Nyní se jedna hádanka stala méně: víte, jak řešit treskování doma a dělat to bezchybné.

Jak řešit bang sám doma

Pokud chcete změnit vzhled - řez bang! Správně upravené módní náramky mění obraz co nejvíce. Simulovaná obličejová obruba může poskytnout zvláštní barvu, tajemství, lehkost, hravost nebo koketnost, klasický dotek nebo nádech tvořivosti. Pokud nechcete jít do kadeřníka, měli byste se naučit určitá pravidla, jak řešit vlastní tresky.

Druhy ran

Existuje mnoho možností, jak hladce řezat samotný třesk. Tato část účesu má různé vlastnosti a může být:

 • dlouho;
 • krátké;
 • vzácné;
 • tlustý;
 • roztrhané;
 • dvouúrovňová;
 • ohnutý;
 • ohnuto dovnitř;
 • hladké;
 • svěží.

Konečná forma nárazů dává obrysovou čáru - lemování. Může se také lišit: šikmý, rovný, trojúhelníkový, oválný, vlnitý, stupňovitý, kudrnatý atd.

Pravidla výběru

Chcete-li vypadat módní a krásné, je důležité vybrat správnou verzi účesu. Je třeba vzít v úvahu typ vlasů, charakteristiky a tvar obličeje.

 1. S kulatým obličejem si můžete dovolit jakýkoli model, dokonce i dlouhý a tlustý třesk. Krátké vykreslení obličeje způsobí, že dívka bude více milá a mladá. Chcete-li vytvořit obrázek romantičtější a ženský, je lepší se zabývat variantou střední délky uprostřed čela. Vizuálně užší je tvář asymetrickým okrajem s šikmým okrajem.
 2. Ti, kteří mají čtvercový obličej, by měli změkčit úhly. Asymetrické modely vypadají originálně, efektivně a jasně. Vizuálně roztahují obličej a poskytují eleganci. Hlavní tabu jsou tlusté a těžké tresky.
 3. Majitelé oválné tváře nejsou příliš bohatá volba. Lepší a stylovější vyhlížející model. Zvláštní kouzlo přidá k obrazu roztrhaných, nerovných pramenů a dlouhé a hladké bangy činí její majitel půvabné a tajemné.
 4. Pro dívky s trojúhelníkovou tváří udělá dlouhé (až po obočí) bang. V tomto případě by prameny měly být poměrně silné. Pokud jsou obličejové prvky miniaturní, správnou volbou je zkrácená verze, těsně nad čelem, s profilovanými hroty.
 5. Ženy s vysokými lícními kosti a úzkou bradu mohou skrýt tento kontrast a zvolit správný účes. Nejlepší volbou by byl vzácný třesk s délkou mírně pod středem čela.
 6. Pokud jsou dívčí vlasy řídké, kudrnaté a tenké, můžete hluboké, od vrcholu bláta, který končí nad očima. Tento model dodá objem vlasů, pokud jej položíte kulatým štětcem a vysoušečem vlasů.

Základní pravidla

Řezané třesy by měly podléhat určitým pravidlům. Když je ignorujete, můžete nejen rozmazlovat vlasy, ale také zpochybnit vzhled těchto vad. Chcete-li získat dobrý výsledek, potřebujete:

 • Pokud poprvé vytvoříte rámování obličeje, je lepší upřednostnit rovnou nebo šikmou variantu;
 • Nůžky by měly být ostré a velké;
 • První věcí, kterou je třeba udělat, je oddělit okraje od ostatních pramenů;
 • Aby bylo husté vlasy lehké a vzdušné, provádějte ředění;
 • Vlasy by měly být mírně navlhčené. Pokud budete řezat bez vody, vaše vlasy budou nerovnoměrné, zvláště pokud jsou kudrnaté nebo zvlněné. Vlhké prameny se po sušení zkracují.

Řezací technika a nástroje

Ořízněte tresky poprvé, udělejte to trochu déle, než bylo plánováno. Pokud se účes nebude muset líbit, můžete vlasy odstranit ve vlasech.

Tato technologie je docela jednoduchá srážka:

 • důkladně si vyčesat vlasy;
 • přitiskněte pramen mezi středními a indexovými prsty;
 • vytahujte ho směrem k nosu;
 • vypněte to.

Pokud je vybrán zkrácený model, vlasy jsou odříznuty přes most nosu, dlouhá je o něco nižší.

Přímý účes

Při výběru rovného, ​​přímého třesku byste měli vědět, že bude muset být neustále aktualizován. Tento postup není obzvláště obtížný a může být proveden nezávisle.

Pokyn:

 1. První věc, kterou musíte udělat, je postarat se o jasné světlo.
 2. Proveďte trojúhelníkové dělení, zajistěte zbývající prameny vlasy nebo speciální spony.
 3. Hřebejte třesky a dejte je do stejných 3 pramenů.
 4. Vezměte středový pramen a přitiskněte ho mezi prsty. Poté vytáhněte, zvedněte a vyjměte přebytek. K tomu, aby se třpytily dokonce vyrovnaly, by se nůžky měly držet šikmo pod úhlem 45 stupňů.
 5. Levý a pravý pramen jsou rovny na střed.
 6. Pravý pramen je rozdělen do dvou vrstev, dolní rovina je stejná ve středovém prameni, horní část je o něco delší.
 7. Stejný postup se opakuje pro levý pramen. Tak se ukáže, že se uvnitř objevují nárazy s hroty.

Jak řešit šikmý třesk sami

Předtím, než uděláte doma šikmý třesk, budete muset vedle ostrých pravidelných a ředěcích nůžek zakoupit upínací pravítko, které vám pomůže simulovat jakýkoli styl a uspořádat přesně prameny.

S takovým zařízením není ani potřeba schéma, můžete nastavit tloušťku a nastavit požadovaný úhel sklonu.

Pravítko lze snadno připevnit na vlasy jakékoliv tvrdosti. Na tom je úroveň, která pomáhá najít nejlepší úhel sklonu.

Pomocí tohoto jednoduchého zařízení můžete provádět takové operace se srstí, jako je: oříznutí třesku, krásné přechody špiček vlasů, zvuk na koruně apod.

Jedna délka

Tento model nemá čistý okraj a je nejvhodnější pro kudrnaté tenké vlasy.

Haircut je rozdělen do následujících fází:

 • Vlhkost vlasů;
 • Rozdělení a odstranění zbývajících pramenů v ocasu;
 • Oddělte první zvlnění, přetáhněte ji na požadovanou délku. Toto zvlnění bude ovládáním a bude se muset zaměřit na to;
 • Oddělovat další zvlnění, které není větší než jeden centimetr;
 • Vezměte dva prameny, zvedněte je kolmo k hlavě a proveďte střih na ovládacím prvku;
 • Postupně pokračujte v oddělování kudrlin, stříhněte je a zaměřte se na délku předchozích. Můžete použít jednu ze dvou způsobů řezání - rovných nebo zubů.
 • Hřeben a nastavení obrysové čáry;
 • Pásky, pokud je to žádoucí, mohou být profilovány.

Střih s ředěním

Roztrhané hrany vypadají snadno, trochu neopatrné a vzdušné. Střih s ředěním metodou postroje se provádí tímto způsobem:

 • přidělit prameny, odstranit a zabezpečit zbytečně;
 • vlasy jsou rozděleny do tří částí a lehce hydratovány;
 • střední vlákno se odebírá prsty levé ruky a nadměrná délka se odřízne a odřízne;
 • zachyťte následující prameny vlasů s ořezaným a řezaným, vyrovnejte je;
 • stříhání vlasů je rozděleno na 6-9 dílů;
 • každý pramen je zkroucený vlajka a dělá roztrhaný řezy ztenčení nůžky blízko konce a uprostřed.

Roztrhaný s okrajem

Tento model je velmi populární a pro jeho provedení je třeba provést následující kroky:

 1. Dělejte dělení ve tvaru trojúhelníku nebo obdélníku. Zbytek vlasů se shromažďuje v ocase.
 2. Špičky nůžky se prohloubí do okraje, odříznou je velké a jemné zuby. Pro tlusté prameny potřebujete velké zuby, pro vzácné - malé. Je důležité pamatovat na délku a vzít v úvahu, že po vysušení pramenů bude trochu skákat.
 3. Obrys může být šikmý, rovný a zvlněný. Zuby jsou vyrobeny po celé šířce.
 4. Vlasové mlýny, hřeben, rovno a styl.

Ripped účes bez okraje

 1. Vytvořte hlubokou část obdélníkového nebo trojúhelníkového tvaru, navlhčete vlasy. Odstraňte zbývající prameny.
 2. Chraňte vlákna pečlivě a hluboko v nárazech s špičkami nůžek řezte zuby na požadovanou délku. Řezání se provádí na různých úrovních.
 3. Zuby jsou šikmé po celé šířce.
 4. Bang jsou rozděleny na svislé kudrlinky.
 5. Oddělte svislý pramen, hřebte jej a zvedněte pod úhlem 90 stupňů. Stlačte její střední a indexované prsty. Ze špiček vlasů je vytvořen něco jako trojúhelník, který je odříznut.
 6. Postup se opakuje pro všechny prameny.
 7. Mleté a upravené.
 8. Sušené a položené.

Brouky půlkruhu

Při takovém účesu je nutné přísně dodržovat symetrii. Okraj by měl vypadat čistý půlkruh.

 1. Pomocí klipů oddělte potřebné prameny od ostatních vlasů.
 2. Navlhčete malý účes stříkáním.
 3. Zvolte ovládací prvek ve středu a stisknutím prstů jej odřízněte.
 4. Pohybující se postupně směrem ke stranám, prodlužte délku pramenů tak, aby se získal polokruh.
 5. Suché prameny a hřeben, kontrola hladkosti okraje.
 6. Je-li to nutné, opravte.

Duplexní volba

Zajímavý a originální obraz pomůže vytvořit tresku tvořenou dvěma úrovněmi. Vypadá to docela neobvyklé, horní vrstva je o něco delší než spodní. Chcete-li jej vytvořit, potřebujete:

 1. Vytvořte trojúhelníkové nebo obdélníkové oddělení a navlhčete prameny. Odstraňte zbývající vlasy, abyste nezasahovali.
 2. Bangy rozděleny do tří horizontálních úrovní.
 3. Začněte pracovat ze spodu.
 4. Vytáhněte tenkou vlnu a odřízněte ji v úrovni středu čela. Tento prvek bude ovládáním.
 5. Řezání řezu se zaměřením na ovládací prvek.
 6. Druhá vrstva vlasů česaná na obličeji, ořezaná na první.
 7. Třetí vrstva je uvolněna, česána a řezána na 1-5 cm pod předchozími dvěma.
 8. Mleté, sušené a položené.

Užitečná doporučení

Existuje několik doporučení, které byste měli vzít v úvahu při přemýšlení o tom,

 1. Je třeba si uvědomit, jaký je rozdíl mezi mokrými a suchými prameny. Mokré vlasy se zdají být delší, takže jsou ořezány o několik milimetrů níže. Pokud toto pravidlo nedodržuje, může být účinek mírně kratší.
 2. Aby nedošlo k porušení řezné čáry, nepřetěžujte příliš mnoho prutů.
 3. Aby nedošlo k zásahu do doplňků, musí být odstraněny. To je také vhodné, jelikož existuje riziko, že jste je náhodně odřízli.
 4. Nemusíte používat profesionální nůžky, můžete je nahradit běžnými, které budete používat pouze pro řezání.

Pomocí výše uvedených postupů můžete dát třeskům libovolný tvar. Hlavním úkolem je zvolit si ten správný a krok za krokem postupovat podle doporučení.

Několik jednoduchých tipů, jak správně řezat třesky (60 fotek) doma

Bangs - docela populární součást moderních účesů. Někdo ji používá k odstranění nerovnováhy tváře nebo drobných nedostatků pokožky, zatímco jiní ji používají k tomu, aby získali zvláštní důraz na jejich obraz. V každém případě vyžaduje neustálou péči a udržení optimální délky.

Často ženy, které nemají příležitost navštívit mistry, jsou zmatené, jak řešit tresky doma

Pravidelné návštěvy kosmetického salonu za tímto účelem nejsou vhodné pro všechny, někteří raději řeší problém vlastním rukama. Tento článek tedy věnujeme podrobnému studiu otázky, jak správně řešit treskování doma.

Než začnete samořezávat, musíte se postarat o přípravu všech potřebných doplňků.

Domácí přípravu na vlasy

Často se děvčata ptají, jak správně řezat rány, ignorovat důležité body před řezáním, které je třeba vzít v úvahu. Jmenovitě - příprava potřebného příslušenství pro řezání náramků vlastními rukama.

Patří sem:

 • ostré ostré nůžky (rovná a / nebo ztenčující);
 • zuby s jedním zubem s jemnými zuby pro oddělení pramenů;
 • příslušenství pro upevnění pramenů: svorky, neviditelné, sponky atd.;
 • hřebenový kartáč na stylové kudrlinky;
 • teploměry pro styling vlasů: vysoušeč vlasů, žehlička.

Nejlepší čisté vlasy mokré vlhké vlasy. Pokud je hlava špinavá, můžete umyt pouze samotný třesk nebo prameny, ze kterých bude vytvořena. A tak, že při sušení kudrlin neleží nerovnoměrně, a tím zasahuje do střihového procesu, můžete připravit sprej s vodou a pravidelně je stříkat.

Přítomnost řídících nástrojů způsobí, že kudrlinky budou elegantnější a elegantnější

Ale někteří dávají přednost tomu, aby se suché kadeře přizpůsobily nůžkami, protože nemají schopnost protáhnout nebo změnit tvar po vyschnutí a konečný výsledek je okamžitě viditelný. Nejlepší by bylo použití obou možností, konečné seřízení s rukama na suché vlasy, pokud je to nutné, vyrovnané železo.

Dávejte pozor! Nejkvalitnější a rovný strih vlasů bude poskytovat pouze profesionální nůžky. V opačném případě při použití běžných papírnických nebo kuchyňských nástrojů nebude prameny odříznuty, ale odříznuty, čímž by se vyvolala část kudrlin.

Před zahájením účesů je nutné určit tvar a délku kadeřnic v obličeji.

Určete šířku a tvar vlasů na obličeji

Odpověď na otázku, jak správně řezat tresku doma nezbytně zahrnuje určení jeho optimální šířky, délky a tvaru. Šířka vlasů od obličeje by neměla být větší než čelo a přesahovat časové dutiny. Mohou být rozděleny do tvaru U nebo trojúhelníkové oddělení, stejně jako paralelní s řadou růstu vlasů.

Délka tresek v tomto případě bude záviset pouze na individuálních preferencích, a pokud je to těžké určit, pak je lepší nechat co nejvíce. To poskytne více příležitostí pro další experimenty.

Můžete se okamžitě rozhodnout o tloušťce chloupků: čím dál více jsou odříznuty od první řady čele, tím silnější a silnější bude třes.

Dávejte pozor! Příliš husté vlasy těžké okraje se nevejdou, protože Bude to vypadat velmi těžké, takže obličejové rysy budou vizuálně hrubší.

Fotografie procesu samočinných pramenů v obličeji

Proces vlastních účesů v obličeji

Teď pokračujme k popisu procesu, jak správně řezat vaše rany. Pokyny pro vytvoření přímého řezu budou vypadat takto:

 1. Je třeba oddělit prameny horizontálním dělením od celkové délky vlasů pomocí klipů a rozdělit je do několika řad různých úrovní.
 2. Nižší úroveň bude považována za řídící vlákno, které musí být vytaženo prsty o 90 stupňů a oříznuto nůžkami. Můžete začít od středu, držet ji se středními a indexovými prsty a potom zplošťovat každou stranu. Je nutné držet přístroj v úhlu 45 stupňů, protože nikdy se neřízne v přímce a existuje riziko, že se dostane obloukový řez.
 3. Při převzetí řídícího prvku by měly být další prameny vyříznuty na stejné úrovni nebo o něco nižší o 1-5 mm od předchozího, což umožní, aby nákruhy získaly přesnější tvar.
 4. Po provedených manipulacích může být výsledek korigován na suché vlasy (pokud byl předtím vlhký) nebo narovnán žehličkou a řez na dokonale rovné čáry.

Šikmá řezná čára se provádí stejným způsobem, avšak s předem stanoveným úhlem sklonu, kde nejkratší vlákno může dosáhnout horní čáry obočí a spodní - úroveň středu nosu nebo jeho špičky.

Použitím jednoduchých technik popsaných v článku nebude nezávislý účes těžký

Jak řešit trestem doma pomocí metody ředění:

 1. Stejně jako v předchozí verzi je třeba rozdělit vlasy na prameny a každou z nich zkroutí do svazku.
 2. Poté budete muset použít speciální ředící nůžky, které mají časté zuby, díky nimž je dosaženo tak jemného účesu. Tento nástroj musí udělat několik řezů ve středu pramenů, stejně jako pár centimetrů ke špičkám.

Rodiče malých dětí, kteří se bojí chodit na mistra, jsou obzvláště často vystaveni problému srážek. Proto je otázka, jak správně řezat třesky dívky nebo chlapce, velmi důležitá.

Samotný proces se nijak neliší od dříve popsaného algoritmu akcí pro krájení vlasů na sebe. Ze středu spodního řádu se vzal pramen a protáhl se dvěma prsty a pak provedl řez.

Zbývající prameny na stranách a nahoře jsou odříznuty a zaměřují se na ovládání. Tím, že omezujete extrémní kudrlinky na můstek nosu, můžete zkontrolovat, jak je výsledek hladký a v případě potřeby je opravit.

Správně zvolený tvar a délka nárazů poskytnou obrazu zvláštní kouzlo

Závěr

Takže postup pro sebevytváření elegantního rámce obličeje se skládá z jednoduchých technik a pravidel, které jsou snadno použitelné.

Postupně si naplní svou ruku, bude-li to možné, budou všichni ostatní členové rodiny schopni udržet stav srážek. Cena za služby salónních mistrů je někdy poměrně vysoká, takže tato dovednost je velmi užitečná.

Video v tomto článku vám poskytne příležitost seznámit se s dalšími vizuálními informacemi.

Pro Více Informací O Suché Vlasy