logo

Jak řez bangy na boku bez pomoci stylistky?

Nejjednodušší způsob, jak diverzifikovat účes, je zvracet. A vědět, jak odříznout okraje na jedné straně, pomůže nejen dosáhnout požadovaného, ​​ale také zvnějšku vyniknout z hmoty s jeho originálností. Zvláště, protože většina účesů vypadá nedokončená bez tohoto prvku. Tento malý detail pomůže upravit vzhled jakékoli dívky a přizpůsobit tvar obličeje.

Bang na straně získává popularitu a je nejčastěji vybrána tvůrčími a originálními dívkami. Účesy s třesky jsou vhodné pro téměř všechny typy obličejů a mají úžasnou kombinaci se všemi účesy. Pokud se nudíte třeskem, můžete jej snadno vystřihnout nebo udělat rovně. Pokud se rozhodnete, že je šikmé, nezáleží na tom, jaké je délka vlasů. Dokonce i krátký účes s třeskem vypadá originálně a stylově.

Typy ran

Tam je velké množství účesů s bangy na stranu. Mohou být vybrány v podobě obličeje pro vizuální změnu. Například skloněná krátká fringe na straně, která vizuálně prodlužuje obličej, bude vyhovovat dívce s kulatým tvarem obličeje. A pro dívky s oválným tvarem se vejdou účesy s třeskama.

Existují následující typy nárazů:

 1. Šikmo krátký. Tento typ znamená čisté vlasy na jedné straně, které sotva pokrývají oko. Mnoho dívek miluje tento druh bangů, aby se kroutil, aby vytvořil romantický vzhled. Hlavní výhodou je, že vlasy mohou být snadno pěstovány. A také takový účes je vhodný pro dlouhé vlasy.
 2. Roztrhaný. Tento druh vhodnosti pro moderní roztrhané, objemné účesy, a bude vypadat dobře na dlouhé vlasy. Položte na stranu a opotřebovávejte boční dělení. Mnoho dívek doplňuje tento typ zvýraznění nebo zbarvení pro větší efekt. Vhodné pro dívky s kulatou a čtvercovou tváří. S okrouhlým obličejem to bude vizuálně prodlužovat a se čtvercem zmírní linie lícních kostí a brady.
 3. Dlouhé šikmé. Účesy s dlouhým třeskem vypadají jako převrácený pramen. Lze ji položit různými způsoby, např. Česanými na stranu nebo laickou vlnou. V podstatě vhodné pro dívky s oválným tvarem tváře v kombinaci s asymetrickým bobrem střihem. Můžete také trochu vyčesat a udělat trendový mohawk. Střihy s dlouhými třeskymi si vybírají dívky, které se nebojí pokusů a chtějí vypadat originálně.

Jak začít a jak udělat střih?

Předtím, než začnete sami vytvářet nový obrázek, musíte zvolit tvar, délku a tloušťku.

Například pro ty, kteří mají kulaté obličejové tvary, postupné účesy dobře fungují. Pokud oválný tvar a střední délky vlasů, pak krátký okraj na straně. Pro oválné nasazení a roztrhané nebo dlouhé účesy a pokud máte načechrané vlasy, je lepší roztrhnout. Stojí za zmínku, že krátké třesy zvýrazní obličej obličeje a dlouhé se rozšiřují o ovál.

Než začnete tvarovat vlasy, musíte vědět, že čisté a suché vlasy mohou být krásně a rovnoměrně řezány. Není žádoucí, aby to bylo provedeno na mokrých místech, protože během sušení se trochu zvedají a délka, kterou jste plánovali, vyjde.

Při tvarování vlasů je nutné dobře rozložit vlasy. Pierce ty, které nebudou použity, a hřeben na obličeji součástí části pro řezání. Po ořezání je třeba si vlasy umyt, vysušit a vyhodnotit výsledek. V případě nesrovnalostí je třeba je opravit.

Než začnete sami stříhat vlasy, musíte připravit naostřené nůžky a je vhodné, aby se profesionální. Stále potřebujete zrcadlo a hřeben (hřeben). Chcete-li účes, vezměte pramen vlasů a připevněte je nejdříve k jedné straně obličeje a pak k druhé. Takže se rozhodnete pro stranu, na níž budou řezány. Pak, podle oka, označte, kde bude jeho začátek a kde bude jeho konec. Samotný proces se nijak neliší od obvyklých účesů, jediný rozdíl v tloušťce a délce.

Při stříhání by se nůžky měly držet pod úhlem 45 ° s ostrým dílem dolů. A samotný účes je vyroben shora dolů po celé délce. Proces je hladký a malé části jsou ořezány. Neměli byste se pokoušet oříznout vše najednou, protože výsledek můžete jen zkazit. Pokud existují nůžky pro podání, pak je možné dokončit vlasy s nimi na konci.

Takže poté, co jste se rozhodli na délku, pokračujte v ořezávání vlasů shora dolů, začínáte obočí a děláte mimořádně plochou linii. Pak opakujte to na druhé straně. A pak s odstředěním nůžky, jděte přes vrchol (pokud chcete oděný účes).

Závěr na toto téma

Podle odborníků, účesy s ranami činí ženy mladší. Takže jsou doporučeny pro dívky a ženy všech věkových kategorií. Navíc možnost na stranu umožňuje upravit obrys obličeje, a tím vytvořit správnost a proporcionalitu. Dívky s třesky mají vždy výraznější tváře.

Chcete-li vytvořit nový obrázek, musíte zvolit vhodný druh náhod, což je vhodnější. V tomto úkolu vám mohou pomoci speciální počítačové aplikace, kde můžete nastavením různých účesů zjistit, co se stane s vaším obličejem. Kvalifikovaný mistr bude také moci pomoci při výběru, protože už má "chytřejší oko". Po určení typu se můžete obrátit na stejný kadeřník nebo si doma udeřit vlastními rukama.

Ve skutečnosti osobně stříhání okrajů na jedné straně není obtížné, pokud budete postupovat podle doporučení popsaných výše. Měli byste však vzít v úvahu skutečnost, že pro každou osobu je nutná zvláštní péče. Musí být neustále položena nebo vyrovnaná, aby vypadala krásně a čistě. Pokud chcete neustále nosit náramky, musíte je pravidelně upravovat. A pokud se nudí nebo se dostane do cesty příliš mnoho, může být odstraněna s barety zpět.

Lekce, jak správně řezat bangs na stranu a sklon přes lekce fotografií a videa

Vlasy jsou symbolem krásy. Co jim ženy nedělají, aby vypadaly úžasně. Barvení, curling, styling, tkaní - to jsou jen základy práce na účesu. Celý arzenál je mnohem bohatší. Dnes se budeme soustředit na to, jak sami řezané bangy vyřešit.

Kdo to jde

Mnoho účesů vypadá nedokončeno bez třesku. Různé styly se harmonicky dají dohromady jen s určitými formami, které se mezi sebou liší v délce, tloušťce, úhlu sklonu. Dívky, které rádi experimentují, se můžete pokusit vytvořit doma požadovanou volbu. Šťastní lidé, kteří již byli s stylistou a nechtějí upravovat délku třesků na měsíční bázi, ještě více stojí za to se naučit, jak to dělat přímo ve své koupelně.

Než vyzdvihnete nůžky, měli byste pochopit, co je pro vás krásné a co není přijatelné:

 1. Majitelé obdélníkové a oválné tváře si mohou zvolit absolutně libovolnou možnost, aniž by se obávali, že by poškodili svůj vlastní obraz (ztenčení, nerovné konce).
 2. Dívky s trojúhelníkovým obličejem budou mít šikmé bangy o maximální délce (od vlasce na čele přesně až po lícní kosti).
 3. U pravoúhlého obličeje je krátká verze ideální (délka krátké strany je o málo více než centimetr a délka obočí), multilayering je vítána.

Základní pravidla pro práci s treskami

Odhalíme důležité nuance při práci s vlasy na obličeji. Budete potřebovat řadu kadeřnických doplňků:

 • ostré nůžky s tenkou čepelí;
 • nůžky nebo holicí strojek;
 • jemný hřeben s častými zuby;
 • klipy a dásně.

Kromě přípravy všeho, co potřebujete, byste měli rozhodnout o požadovaném konečném výsledku, rozhodnete se, jaká bude linie vlasů, délka a tvar. Použijte jemně nůžky, aby nedošlo k poškrábání tváře. Pokud si nejste jisti, že se dostanete na požadovanou velikost, můžete ořezat suché vlasy (vlhký po usušení bude zkrácen).

Techniky pro řezání účesů

Za prvé, podívejme se, jak řezat šikmé nárazy:

 1. Umyjte si hlavu.
 2. Blow suché.
 3. Pomocí tenkého hřebene oddělte třesky od zbytku vlasů, odstraňte volné kadeře v ocasu.
 4. Označte budoucí řadu účesů správně pomocí tužky nebo hřebenu a vizuálně si je zapamatujte.
 5. Přitiskněte prameny mezi dvěma prsty a odřízněte přebytečnou délku přesně podél obrysu, který byl naplánován. Nůžky se musí pohybovat shora dolů, aby se dosáhlo zkosení. Můžete nechat dodatečnou dodávku asi pět milimetrů na odstranění nesrovnalostí.
 6. Nůžky se otáčejí v úhlu čtyřicet pět stupňů na kudrlinky, jemně se pohybující špičky. Směr pilových listů v pravém úhlu je plný skutečnosti, že v důsledku sklouznutí vlasů vzniká oblouk a přesně je nutné odstranit extra délku.
 7. Po odstranění nepotřebných pramenů pečlivě štepte šikmé bangy s častým hřebenem a zkontrolujte, zda nedošlo k nesrovnalostem. Ujistěte se, že s takovou délkou a úhlem jste krásní. Jinak opravte vytvořené dílo.

Chcete-li snímek přirozený, můžete vytvořit tenkou čáru nebo texturu. V prvním případě budete potřebovat speciální nůžky s řezáním na čepelí. Musí ovládat ve vzdálenosti nejvýše jednoho a půl centimetru od okraje.

Pokud nejsou žádné nůžky, vezměte žiletku. Rozdělte třesk do pěti částí. Každý kroucení do těsného svazku na okraji polotovaru přibližně centimetr léčit čepel ve správném směru (o úhlu 30 stupňů), a velmi opatrně, aby se odstranění nadbytečné chloupky. Odebrat pouze vrchní vrstvu postroje, ředění jej k okraji ve tvaru hřebíku nebo jehly.

Textury nebo roztrhané hrany lze dosáhnout vedením listu směrem k okrajům náběhu téměř svisle. Chcete-li to provést, vytáhněte třesk postupně přes vrchol hlavy, odstranění extra délky v malém úhlu v podobě vánočního stromu s krokem centimetru. Po dokončení účesu se projděte nůžkami.

Pokud je tato technologie srozumitelná, tak pojďme zjistit, jak řezat okraj na její straně.

Zde je několik možností. Nejjednodušší je to takto:

 1. Proveďte rovný řez o centimetr více než požadovaná délka, jako když se plete kudrnaté strany, prameny se zkrátí.
 2. Rozdělte tresku na dvě části, čímž provedete boční dělení.
 3. Pásy o šířce centimetrů od dělicího řezu v úhlu čtyřicet pět stupňů až po výšku od jednoho a půl do dvou centimetrů, takže bang vypadají krásně.

Tuto možnost můžete provést stejně jako na obrázcích. K tomu je třeba okamžitě oddělit nárazy s bočním dílem a každou polovinu oddělit.

Můžete si udělat velmi originální položení na jeho straně takto:

 1. Rozdělte přední část vlasů na tři zóny (průměr by měl být mírně větší).
 2. Centrální ozdoba, pohybující se nahoru, vytvářející boční úkos.
 3. Profil středu ve vzdálenosti asi dva centimetry od špiček.

Některá důležitá tajemství

Šikmé rány by měly být mleté, zvláště pokud máte vlasy silné struktury. Pouze tímto způsobem dosáhnete přirozeného obrazu.

Konečná kontrola vaší práce může být provedena po šamponování a stylingových kadeřích. Pak se objeví viditelné vady. Upravte je nožnicemi.

V žádném případě nerozřezávejte rovný náhubek s nápadem, aby byl šikmý, protože bude obtížné měnit přímé linie a pravděpodobně nebudete odhadovat délku.

Pro esy, kteří si poprvé neříznou vlasy, nabízíme trochu tajemství. Rozdělte třesk dvě části ve vodorovném směru. Horní délejte jeden až dva milimetry déle, aby vlasy krásně zkroucené pod dnem.

Jak řez bangy na boku

Máte-li nějakou otázku, jak řešit nárazy sám, pak jste se obrátili. Samozřejmě, pokud nemáte žádnou zkušenost, je lepší jít do salonu nebo jen opravit již existující bang, ale pokud to není možné, doporučujeme vám, abyste si zásobili ostré nůžky a hřeben s jemnými zuby.

Jednou z možností je, jak řezat nárazy na stranu:

- vyberte centrální část náběhu, jak je znázorněno na obrázku, aniž byste se dotýkali bočních pramenů;
- začněte stříhat vlasy od dolní části nahoru, pod úhlem, při vytváření asymetrického zkosení na boku;
- Nezapomeňte profil oříznutého pramene, odklánějící se 1-3 centimetry od okraje, jinak by nárazy vypadaly nerovnoměrně (to lze provést s nůžkami nebo holicí strojkou).

Pokud jste však neuspěli, chyťte jednu z vašich oblíbených fotografií s příkladem a spusťte se do salonu tak, aby si pán mohl zachránit váš třesk.

Experimentujte, vyberte, vytvořte módní účesy, buďte nejkrásnější!

Jak snížit nárazy na své straně (60 fotek) a získat profesionální výsledek?

Milovníci tvořivosti a jedinečných účesů - dívky nejsou plaché. Tato kombinace je často doprovázena zvědavostí a sebereflexií. "Oběť" testů se často stává zlomeninami.

Sebedůvěra vám přinese úspěch!

Důstojnost a nedostatky

Je obtížné přijít s konvenčním, neškodným a rychlým způsobem, jak změnit vzhled než vytvářet bangy. Od dalších alternativ pouze hry s barvami a skutečný účes. Ale daleko od všech dívčích souhlasí s tím, že jí zkazí vlasy nebo ztratí zcela vybraný elegantní účes.

Bangs jsou obyčejné a velmi populární v moderním světě. To je vysvětleno jednoduše: má obrovský počet výhod a absolutně nedostatečné nevýhody.

Bangs aktuální v jakékoli formě!

 • dělá vlasy více organické;
 • dává hlasitost hlavy;
 • umožňuje experimentovat s stylingem;
 • "Skrývá" věkové konfigurace a záněty na čele;
 • vizuálně skrývá chyby na obličeji;
 • umožňuje upravit obličej oválný
 • požaduje trvalý styling;
 • poměrně rychle roste - je třeba upravit;
 • pokud chcete kombinovat vrásčitý okraj s velkým množstvím vlasů, mohou se objevit obtíže;
 • se silnou mastnou pokožkou na čele může být příčinou akné

V zásadě! Chcete-li využít výhody dílu, měl by být jeho vzhled správně zvolen. Využijte služby stylisty nebo "přehrávání" zobrazení ve zvláštních počítačových programech.

Co je atraktivní volba na straně?

Na fotografii - verze roztrhaných třesků s krátkým účesem

Šikmý okraj rány dává exteriéru zvláštní kouzlo. Tento detail vypadá okamžitě originální a lakonické, aniž by přitahoval velkou pozornost na sebe, ale ekologicky doplňoval účes.

Mezi další výhody možnosti "bočně" patří:

 • univerzálnost;
 • malé požadavky na balení;
 • schopnost zvolit jako rovný řez na hrotu a mnohostranné ztenčení;
 • perfektní kombinace s kudrnami libovolné délky;
 • možnost pěstování bez ztráty integrity druhu.

Zajímáte-li se, jak řešit bang pro sebe na jedné straně, věnujte pozornost jeho variabilitě. Majitelé zdůrazňují následující formy:

"Šikmá geometrie" se vždy může stát autorskou vizí!

Například, úhlopříčně řezaný řez je luxusně smíchán s účesy:

Zvýraznění nebo zbarvení pomůže přidat účes ještě více vizuální.

Dlouhé šikmé rány jsou velmi pohodlné: můžete je vždy zašroubovat nebo odstranit za ucho. Mívá dobře s malými i dlouhými účesy.

Je lepší vybrat konečný výsledek, který není v procesu, ale předem.

Samotný kadeřník

Nezávislé zkušenosti se mohou stát náhlým výsledkem: jedním nepohodlným pohybem a váš obraz bude velmi nestandardní. Mysli na to: stojí za to riziko, když se náklady na takový účes od mistra pohybují v rozsahu 100-300 rublů? Pokud jste odhodláni aktualizovat vzhled bez pomoci ostatních, vyberte správnou sadu nástrojů a vezměte v úvahu všechny funkce.

Obecné tipy

Majitelé jsou seznámeni s milovníky vlastního účesu. Zvláště pro své kadeřníky identifikovaly několik zásad zásad:

 1. Pruhy vytvořené pro bangy, ujistěte se, že oddělíte od zbytku vlasů a zajistíte je pomocí klipů.
 2. Dívejte se blíže: musí být stabilní a opatrný. Asymetrie a přinejmenším určitá "nerovnost", kterou můžete dosáhnout již při pokládání.
 3. Kudrna by neměla být příliš mokrá! Aby bylo hladké, několikrát je posypeme postřikem.
 4. Buďte opatrní při určování délky budoucí části: je třeba ji upravit na suché prameny. Vlhký má funkci pro roztažení, a když sušil - výtah.
 5. Ředící nožky pomohou vytvořit hranu nerovnoměrně. Ale mohou být nahrazeny běžnými, jednoduše otočením jejich tváří ve vzpřímené poloze a pracující pouze s jejich špičkami.

To je výsledek - skutečná pýcha pro domácí kadeřník!

V zásadě! Nezapomeňte, že kadeřnické nůžky jsou ostrým a děsivým nástrojem. Buďte velmi opatrní při jeho používání.

Hravě se s tímto úkolem vyrovnejte, jak perfektně řezat okraje na jeho boku, pomůže vám správná sada nástrojů. Aby nedošlo k rozptýlení během procesu, připravte:

 • stříkat vodou;
 • hřebenový hřeben na úzkém držadle;
 • ostré nůžky;
 • řezací nůžky;
 • svorky.

Volitelným předmětem výše jsou pouze nůžky s ředěním - nemohou být obecně používány. Jsou potřebné zbývající nástroje.

Náhodně řezáme, ale vůbec ne!

Snažíme se zjistit, jak správně řezat bangs na své straně, dívky hledají osobní poradenství pro každý poddruh detailů. Ale je to bezcenné: variabilita je vytvořena na základě jediného základního modelu.

Layfkhak: namísto prstů použijte klip, který je uspořádán napříč!

2. Oddělte požadované množství kadeří pro budoucí tresky. Částečně čisté a hladké. Zajistěte zbytek vlasů vzadu.

3. U vybraných pramenů nastavte požadovaný úhel. Chcete-li tak učinit, zachyťte je trochu pod požadovanou délku dvěma prsty nepracující ruky. Navlhčete malé kudrlinky.

4. Ořízněte vyčnívající hroty. Upravte délku / rovnoměrnost a podle potřeby proveďte ztenčení.

Dokončení: Zpracování okrajů

Dokonce i zájem o to, jak řešit malý třesk na jedné straně, vždy začínáme se základní, lehce prodlouženou verzí a rovnoměrně je přivedeme na odpovídající délku. Další cm může být vždy odříznuto, ale náhodně nemůže být nalepen kus. Přesně podle navrhovaného schématu můžete vytvořit bez problémů unikátní bang, který bude zdůrazňovat vaši zvláštnost.

Závěr

Nezávislý účes v moderním světě, kdy je exteriér nejdůležitější, je odvážný čin.

Rozhodněte se, buďte opatrní a jistě sledujte rady odborníků. Video v tomto článku vám pomůže správně řezat bang.

Bang na straně: typy účesů a styling tajemství

Asymetricky řezání vlasů - trend, který už dávno unikl módě. Tyto účesy poskytují vzhled lehkosti a uvolnění. Podobný trend lze vysledovat ve vztahu k lidem. Dokonale rovný stylový styl je daleko od všech, ale dlouhý nebo krátký třesk na jeho straně vytváří odvážný a zároveň ženský vzhled. Změna třesků dramaticky transformuje obraz.

Odrůdy dlouhých a krátkých pahýlů na boku, jejich kombinace s různými účesy

Existuje mnoho možností pro šikmé rany, mezi nimiž si žena může vybrat ten nejlepší model. Hlavní jsou:

 • krátká (opouští obě obočí);
 • dlouhá (zavírá jedno obočí a v některých případech zapadá do oka);
 • tlustý
 • zředěný;
 • s roztrhanými konci (zapadají do umělecké poruchy, dávají dojem nedbalosti).

Výhody šikmých okrajů zahrnují:

 • univerzálnost (vhodná pro různé tváře, v kombinaci s řadou účesů);
 • charakteristiky obličeje měkkost, proporcionalita;
 • vytvoření ženského sofistikovaného obrazu;
 • jednoduchý styling, který lze snadno provádět i při převráceném vlasu.

Majitel velmi dlouhého obličeje je lepší opustit bouchony na straně, protože vizuálně ještě oval prodlužuje.

Břity na boku pomohou vizuálně skrýt obrovské oblouky obočí a nedokonalosti kůže na čele.

Šikmý bok rychle roste. Pokud tedy chcete změnit obrázek, je snadné jej přeměnit - řezat, vytvořit přímku nebo nechat délku, postupně vyrovnávat délku hlavní hmotnosti vlasů.

Nosí šikmo, odborníci doporučují ženám, které mají:

 • úzká (ale ne protáhlá) tvář;
 • kulatý nebo čtvercový typ obličeje.

Jednotlivé prameny mohou být zesvětleny nebo barveny v různých odstínech. Několik vrstev, krásně položených, se zkroucenými špičkami, vizuálně přidává objem.

Rozšířené šikmé třesky jsou položeny různými způsoby:

 • na jedné straně česané, zvýrazňující boční dělení;
 • vyčistit zpět;
 • položená vlna.

Při výběru optimálního modelu podlouhlého třesku nezapomeňte vzít v úvahu:

 • jeho tloušťka (nebo počet vrstev);
 • zpracování špiček (rovné, filety);
 • umístění

Kombinovat bangy na straně s různými účesy

Asymetrický třesk šikmo položený, lze snadno kombinovat s řadou účesů. Je ideální jak pro krátké, tak pro dlouhé vlasy.

Mladé dámy, které vítají krátké, odvážné a dospívající účesy jako bob nebo pixie, mohou na jedné straně vyhlazovat své třesy. Vypadá stylově a pevně, aniž by přidal další roky.

Dámy ve středním věku obvykle vybírají krátké účesy kvůli tomu, že pomáhá "odrazit" dvanáct let, návrat nadšení a mládí. Pro ně je vhodný zkrácený šikmý okraj.

Mezi majitelé středně dlouhých vlasů zůstávají dlouhé kadeře, žebřík nebo kaskáda populární. Takový účes nevyžaduje komplikovaný styling a vlasy s přetočenými vlasy vypadají stejně dobře jako po návštěvě kadeřníka. Pod tímto účesem se boční bang střední délky dokonale hodí. Konce jsou lehce zkroucené kolem masážního kartáčku. Účes je jednoduchý a velmi ženský. Profesionální stylisté doporučují ženám s ostrými rysy (těžké obočí, prominentní nos atd.).

Šikmé okraje v kombinaci se středně dlouhými vlasy snižují bradu!

Dlouhé, přímé z přírodních vlasů dokonale harmonizuje s prodlouženým tvarem oříznutých třesků. Chcete-li udržet romantický účes tak dlouho, jak je to možné, zajistěte ho pomocí silné fixace (sprej nebo lak). Většina vlasů může být ponechána rozpuštěná nebo shromážděna v složitém opletení nebo plete.

Bob s libovolnou délkou bude vypadat výhodně s křivým třeskem. Změnou stylu můžete vytvářet různé obrázky a každý den vypadat jinak. Je to vynikající volba pro ty, kteří mají rádi experimenty s vlastním vzhledem, stejně jako pro odpůrce nudy a monotónnosti.

Asymetrické čtyři a šikmé rány - dobrý způsob, jak maskovat chyby, které se objevují. Střih bude "přitahovat" pozornost ostatních k sobě, odvrací se od nedokonalého tvaru nosu nebo malých rtů. Účes se doporučuje pro:

 • velké čelo;
 • široké lícní kosti;
 • plné tváře.

Důležitými nuancemi při určování délky péče jsou:

 • hustý nebo příliš krátký krk může "kompenzovat" zkrácené prameny na obou stranách obličeje;
 • s tenkým nebo podlouhlým ("labuťovým") krkem, je nutné vytvořit další objem, dlouhé prameny po stranách se s tím vyrovnají.

Třpyty vypadají dobře na tlustých i tenkých vlasech, bez ohledu na jejich odstín. Úspěšně se vejde do jakéhokoli stylu, od sportu až po přísné podnikání.

Povinná fringe se dokonale spojuje s každodenními i slavnostními účesy:

 • složité svazky;
 • prýmky;
 • "Mušle";
 • velké kadeře atd.

Co dělat, když se dlouhé rány šikmo vrhnou? V tomto případě můžete přijít s mnoha účesy, ve kterých jsou přední prameny upevněny obručem nebo krásnými vlasy.

Funkce a styl stylování na straně

Nejjednodušší způsob, jak umístit šikmý třesk, je obvyklý hřeben vlevo nebo vpravo. Ne vždy však vypadá přirozeně. Chcete-li bouchat v harmonii s jejími vlasy, musíte to udělat:

 • vlasy se důkladně omyjí šamponem a balzámem (kondicionér);
 • vlhké prameny se suší sušičem vlasů, pohybující se ve směru růstu vlasů (od kořenů až po konce); tryska je udržována co nejdále od vlasů, aby se objem udržoval co nejdéle;
 • forma je vytvořena směrováním proudu horkého vzduchu do pramenů a fixace se nejlépe provádí pomocí funkce chlazení vzduchem;
 • vlasy, které jsou obtížně stylové, předem ošetřené voskem nebo pěnou; Kudrnaté prameny lze narovnat keramickým železem;
 • připevnění hotového třesku sprejem nebo sprejem na vlasy se během dne nedotýkají kartáčku na vlasy; nejlépe působí prsty, eliminuje škody.

Z nástrojů a příslušenství pro styling budou vyžadovat:

 • vysoušeč vlasů s tryskami;
 • modelovací a upevňovací prostředky;
 • pár kartáčů na vlasy (hřeben, kulatá masážní štětec);
 • kuželky - curlingové žehličky;
 • pro kudrnaté vlasy - železo;
 • pro přídavné upevnění - různé vlasy.

Co nakloněný okraj "nelíbí"? Při vytváření dokonalého stylingu je důležité mít na paměti několik jednoduchých pravidel:

 • hladké a vyrovnané basy vypadají mnohem výhodněji než vzduch, rozptýlené vlasy;
 • hroty třesků by měly být dobře upravené, ne vytrhané
 • účes by měl být praktický, a nezakrývat pohled nebo kazit oční make-up.

Vysoušeč vlasů, který se tradičně používá pro pokládku blátů na své straně, musí být správně zapojen:

 • udržujte ve vzdálenosti 45 cm od vlasů;
 • proud vzduchu by měl směřovat ke směru vlasů (od kořenů ke špičkám);
 • Pro vytvoření dalšího objemu jsou první sušené prameny v kořenech vysušeny a poté je modelován.

Na rány, položené s vlastními rukama vypadaly "živě" a organicky, odborníci doporučují, aby zneužívali lak, i když jsou vlasy neposlušné a lehké. Místo toho můžete vzít modelovací sprej, který zachová pružnost pramenů. Je neviditelná a také nehromadí vlasy a poskytuje jim přirozený vzhled. Vlasová pěna je užitečná, pokud potřebujete péči o dlouhotrvající formu ran (na párty atd.).

Pěna nebo gel, nanesené na mírně vlhké, ale přirozeně tvrdé vlasy, pomáhají dosáhnout požadované polohy pro prameny, současně je nezatíží a udržují objem.

Zajímavé techniky volumetrického stylingu

Následující jsou mnohem složitější možnosti bangy na straně. Vynaložené úsilí se však zcela vyplatí s velkolepým výsledkem, který mu vyhovuje.

 • "Rozkrojené" prameny. Bas je rozdělen na 6-10 vzácných pramenů, z nichž jedna je ošetřena malým množstvím stylingového gelu a druhá je nedotčená. Pak se každý z nich lehce zkroucil uvnitř (na obličej). Konečný tvar dává prsty, šlehání vlasů.
 • Pokládání s dělením. Je možné rozdělit tresky na dvě části, s výjimkou majitelů kulaté tváře. Suché čisté vlasy jsou rozděleny striktně na polovinu, "kreslení" jasné dělení s hřebenem. Poté pomocí kulatého kartáčového kartáče a vysoušeče vlasů otočte špičky směrem ven na obou stranách. Dokončený styling, při podepření hřebenu, je lehce stříkán lakem. Ukázalo se, že stylový styl odpovídá přísnému obchodnímu stylu.
 • Účes od módy. Modely, které se hrdě stomívají na dráhách, jsou často agresivní při položení jejich šikmé okraje do levé nebo pravé strany. K tomu jsou hroty narovnány železem, poté pevně upevněny pomocí modelovacích nástrojů (sprej, lak). U kořenů můžete mírně hřebetnout vlasy a dát jim objem.

Fotogalerie: možnosti stylingu pro dívky a chlapce

Běžné možnosti stylingu

Hlavní možnosti pro samo-stylové bouchony na boku zobrazené na fotografii vám umožní vypadat stylově a mimořádně a každodenně měnit váš obrázek.

 • Fotografie 1-2 - bang zvedl a fixoval s vlasy, opouštět čelo otevřené; to dělá obličej přátelský, umožňuje vám ukázat krásný make-up nebo dokonalost řady lícních kostí;
 • foto 3 - bang položil trochu šikmo, s nedbalým "překrytí";
 • foto 4 - prameny podkoloty na jedné straně, vytvářející nepatrnou asymetrii; Tento účes je praktický, pohodlný a současně vypadá lehce;
 • foto 5 - basy jsou narovnány, konce jsou zkroucené venku, tvoří krásný ohyb;
 • foto 6 - malý oplet tkaný z bangů, vypadá organicky, napodobuje obruč; konce jsou skryty v dlouhých pramenech;
 • foto 7 - bang narovnaný a zvednutý neviditelným;
 • fotka 8 - bang pevná s obručem;
 • foto 9 - z tresek je vyhozen čistý plátek;
 • foto 10 - vypadá to jako foto 6, ale šlehačka nezačíná od opačné strany, ale ze středu jsou konce skryty pod dlouhými vlasy;
 • foto 13 - bangy se shromáždily v těsné turniquet, pramínky nad jejich čelem tvoří lehké překrytí;
 • Foto č. 14 - tresky jsou rozděleny do několika pramenů, které jsou následně zvednuty a zkrouceny, upevňujícími vlasy, výsledkem je jednoduchý, ale vkusně upravený účes.

Jak nakrájet okraj na domácí straně?

Chcete-li vytvořit stylový obraz se šikmým třeskem, není nutné navštívit drahý salon. Střih lze úspěšně provést doma s minimem nástrojů, aniž byste měli zvláštní dovednosti. Pokyny krok za krokem jsou:

 1. Umyjte si vlasy jako obvykle (šampon, masku nebo kondicionér), důkladně osušte vysoušečem vlasů, vyrovnejte a lehce táhněte přední prameny.
 2. Jemně pokořte vlasy po celé hlavě.
 3. Přední zónu oddělte hřebenem, zbývající část zajistěte ve svazku s elastickým páskem nebo jej nasaďte klipsy tak, aby nedošlo k rušení.
 4. Přední prameny jsou řezány nožnicemi a vymezují maximální délku. Levé centimetry budou "v rezervě", protože je jednodušší oříznout déle než vytvořit krátké vlasy. Nůžky svařovací, jsou drženy ve svislé poloze (pod úhlem 10-15 ° k ose souřadnic Y).
 5. Pokud je to požadováno, konce mohou být obráběny s ředěním nůžkami.

Řezání mírně vlhkých vlasů nestojí za to, takový třesk nikdy nevyjde dokonale plochý. Sušení, pramínky se zvednou, takže odhadnout, že optimální délka téměř nikdy nefunguje.

Nejdřív byste neměli dělat hladký třesk a pak kousat okraje. Pokud se rozhodnete pro šikmou volbu - okamžitě učiníte tak, že načrtnete dříve potřebný úhel řezu prsty.

Video: jak řezat bangy na boku?

Jak zjistit "jejich" forma tresek

Abyste správně zjistili, jaký druh nárazů na straně bude nejvýhodnější, většina vlasů se shromažďuje v ocasu a pak pečlivě prohlédněte typ obličeje před zrcadlem.

Šikmé bangy určitě jdou obdélníkové, lichoběžníkové nebo kulaté. Pokud jde o další tři typy, stylisté dávají cenné doporučení:

 • Tvář čtvercového tvaru je velká a těžká. Třikrát řezaný, středně dlouhý třesk (ideálně do středu lícních kostí) přispěje k tomu, aby byl elegantnější a harmoničtější.
 • Ovál býval ideálním tvarem tváře. Ale někdy vypadá příliš dlouho a potřebuješ přijít s účesem, který mu může odvrátit pozornost. Nejlepší volbou by byl roztrhaný třesk, který musí být promočen.
 • Trojúhelník bude vyžadovat naprosto rovinný, šikmý třesk, aniž by byly filipované špičky. Mělo by jít nahoru a jít dolů na jedno obočí.

Šikmé rány - minimální úsilí o pokládku a maximální užitečný efekt. Je to nepostradatelné pro vytváření sofistikovaného, ​​atraktivního a vzrušujícího obrazu. Je-li to žádoucí, je snadné jej přeměnit na přímku nebo ji zcela vyjmout, čímž zůstane otevřené čelo. Pomocí jednoduchých technik můžete dosáhnout dokonalého ustavení pramenů doma.

Jak řez bangy na boku

Vytváření vlastního stylu začíná výletem do salónu krásy nebo dlouhými hodinami strávenými před zrcadlem při hledání vašeho obrazu. Často účes nebo bang se stává obětí takové kreativity a tvořivosti.

Vytvoření bangů je nejrychlejší způsob, jak změnit vzhled. Majitelé různých typů vlasů si mohou zvolit požadovaný tvar nebo délku pomocí služeb stylisty, počítačových programů nebo vlastní intuici.

Mnoho dívek je z mnoha důvodů přitahováno k bočním třeskům:

 • nevyžaduje komplikovaný denní styling;
 • není výrazný a dokonale doplňuje účes;
 • vhodné pro dívky s rovnými i kudrnatými vlasy;
 • v procesu růstu není příliš mnoho změn obrysů obrazu;
 • velmi často jsou nárazy schopny změnit chyby na obličeji a skrýt problémové oblasti.

Existuje několik možností, jak samostatně řezat okraje na své straně - můžete to zkrátit s kosou, roztrhané nebo dlouhé (jako by vyrostly).

Udělejte šikmý krátký třesk

Pod šikmými třeskymi mohou být skryté rovně oříznuté, jejichž okraj má nepatrný sklon. Pokud by takový třesk ležel na své straně, dalo by to dojem gradace. Krátké šikmé třesky jsou zpravidla pěkně položené na boku a sotva zavírají oči. Chcete-li dát obraz romantiky a tajemství, mohou být švihy zvlněné.

Roztrhané třesky

Tato možnost doplní všechny moderní kreativní účesy a objemné účesy, kde už jsou roztrhané prameny nebo kaskádové zarovnání. Navíc tento typ bang vyhovuje majitelům kulatého nebo čtvercového obličeje, protože to vizuálně prodlužuje. Tento obrázek je možné doplnit barvením nebo zvýrazněním a je nejlepší nosit v kombinaci se šikmým dělením.

Vytvoření prodloužených třesků na boku

Takové třesy padnou do středu lícních kostí nebo pod bradu, je to pohodlné v každodenním životě: může být snadno odstraněno za uchem nebo bodnuto. Vizuálně takový třesk připomíná převrácené prameny, podobá se majitelům oválného tvaru.

Každý ví, že doma experimenty se mohou stát neočekávaným výsledkem a stanou se velice příjemným překvapením. Jeden nepříjemný pohyb s nůžkami - a vidíte v zrcadle úplně jiný obrázek. Pokud se tedy rozhodnete udělat vše sami, nezapomeňte připravit a zohlednit všechny nuance.

Chcete-li, aby výsledek byl krásný a tento proces se vám líbí, musíte si zakoupit několik následujících nástrojů:

 • konvenční stříkání vody;
 • hřeben s tenkou rukojetí;
 • dobře ostrými nůžkami, nejlépe profesionálními;
 • řezací nůžky;
 • klipy a vlasy.

Odborníci také doporučují dodržovat následující pravidla:

 • Pruhy, které se stanou vaší budoucími třesky, by měly být odděleny od zbytku vlasů a vlasů pomocí speciálních klipsů, takže před zahájením řezání je třeba řádně a rovnoměrně rozložit vlasy;
 • Dělení by se mělo provádět pečlivě a zajistit, aby zůstala hladká a symetrická;
 • Vlasy by neměly být příliš vlhké, aby prameny byly mírně vlhké;
 • Nezapomínejte, že mokré vlasy mají tendenci prodlužovat, takže nechte délku asi 1 cm;
 • Chcete-li, aby hrany hříchů byly hravé a nerovnoměrné, používejte protahovací nůžky;
 • Je lepší začít řezání tresek ze základní verze, která bude o něco delší než váš tvůrčí nápad, takže vždy můžete situaci napravit a odstranit nedostatky;
 • Při stříhání nůžky by měly být udržovány v úhlu 45 stupňů a ujistěte se, že se ostrohají, řežete nárazy od shora dolů;
 • Všechny akce musí být prováděny hladce a postupně, aby nedošlo ke zničení požadovaného výsledku. Proto je všechno najednou špatné.

A teď se můžete bezpečně dostat do práce. Koneckonců, řezání nástrah sami nebude těžké, pokud uděláte všechno podle jasných pravidel!

Jak snížit nárazy na své straně (60 fotek) a získat profesionální výsledek?

Milovníci tvořivosti a originálních účesů - dívky nejsou v přírodě plaché. Tato kombinace je často doprovázena zvědavostí a zátěží nezávislé tvořivosti. "Oběť" experimentů se často stává nástrahami.

Sebedůvěra vede k úspěšnému výsledku!

Výhody a nevýhody nárazů

Je těžké přijít s jednodušším, bezpečnějším a rychlejším způsobem, jak změnit vzhled než vytvářet bang. Z dalších alternativ pouze hry s barvami a plné účesy. Ale ne všechny dívky souhlasí s tím, že budou poškozovat vlasy nebo ztratí dokonale vybraný stylový účes.

Bangs - detail běžný a velmi populární v moderním světě. Důvod je jednoduchý: má mnoho plusů a málo minusů.

Bangs relevantní jakýmkoli způsobem!

 • dělá vlasy více organické;
 • dává hlasitost hlavy;
 • umožňuje experimentovat s stylingem;
 • "Skrývá" změny spojené s věkem a zánět na čele;
 • vizuálně skrývá chyby na obličeji;
 • umožňuje upravit obličej oválný
 • vyžaduje pravidelný styling;
 • rychle roste - je zapotřebí opravit;
 • Chcete-li kombinovat převrácený okraj s velkým množstvím vlasů, mohou vzniknout potíže.
 • se silnou mastnou pokožkou na čele může způsobit akné

Je to důležité! Chcete-li využít výhody dílu, měl by být jeho vzhled správně zvolen. Využijte služby stylisty nebo hry s obrázky ve speciálních počítačových programech.

Co je atraktivní volba na straně?

Na fotografii - verze roztrhaných třesků s krátkým účesem

Šikmá hrana tónu způsobuje vzhled zvláštního kouzla. Tento detail vypadá jak originální, tak i stručný, aniž by přitahoval pozornost k sobě samému, ale organicky doplňoval účes.

Mezi další výhody možnosti "na jeho straně" patří:

 • univerzálnost;
 • minimální požadavky na pokládku;
 • schopnost zvolit plochý řez na diagonále a mnohostranné filirovaniya;
 • perfektní kombinace s kudrlinkami libovolné délky;
 • možnost pěstování bez ztráty integrity obrazu.

Zeptáte se, jak řezat vaše bangy na stranu, věnujte pozornost jeho variabilitě. Odborníci identifikují následující formy:

"Šikmá geometrie" se vždy může stát autorskou vizí!

Například úhlopříčně řezaný řez je elegantně kombinován s účesy:

Zvýraznění nebo zbarvení pomůže přidat účes ještě více vizuální.

Dlouhé šikmé třesky jsou velmi vhodné: vždy je můžete posunout nebo odstranit za uchem. To se hodí jak pro krátké, tak pro dlouhé účesy.

Je lepší vybrat konečný výsledek, který není v procesu, ale předem.

Jsem kadeřník

Nezávislé experimenty se mohou stát neočekávaným výsledkem: jedním nepříjemným pohybem a váš obraz bude velmi výjimečný. Zvažte: stojí za to riziko, když se cena takového účesu u pána pohybuje mezi 100-300 rublemi? Pokud jste odhodláni aktualizovat svůj vzhled sami, vyberte správnou sadu nástrojů a vezměte v úvahu všechny funkce.

Obecná doporučení

Profesionálové nejsou obeznámeni s milovníky dělat účesy s vlastními rukama. Zejména pro ně kadeřníci identifikovali několik důležitých pravidel:

 1. Pásky určené pro nárazy, nezapomeňte oddělit od zbytku vlasů a zajistěte je svorkami.
 2. Opatrně vytvořte daň: musí být rovnoměrné a čisté. Můžete vytvářet asymetrii a jakoukoliv "neslušnost" již při pokládání.
 3. Kudrna by neměla být příliš mokrá! Aby bylo dosaženo hladkosti, stačí několikrát stříkat postřikem.
 4. Buďte opatrní při určování délky budoucí části: musí být upraven na suché zámky. Vlhký má funkci pro roztažení, a když sušil - výtah.
 5. Ředící nožky pomohou vytvořit hranu nerovnoměrně. Ale mohou být nahrazeny obvyklými, stačí otočit obličej vzpřímeně a pracovat pouze s hroty.

Takový výsledek je skutečnou pýchou pro domácí kadeřník!

Je to důležité! Nezapomeňte, že kadeřnické nůžky jsou ostrým a nebezpečným nástrojem. Buďte velmi opatrní při jeho používání.

Hravě se vyrovnejte s úkolem, jak krásně řezat okraje na své straně, budete pomáhat správnými nástroji. Aby nedošlo k rozptýlení během procesu, připravte:

 • stříkat vodou;
 • hřebenový hřeben na tenké rukojeti;
 • ostré nůžky;
 • řezací nůžky;
 • svorky.

Volitelná položka z výše uvedeného je pouze zúžení nůžek - v žádném případě je nemůžete použít. Zbytek nástrojů je nutný.

Náhodně řezáme, ale vůbec ne!

Snažíme se zjistit, jak řezat bangy na straně, dívky hledají individuální doporučení pro každý poddruh detailů. Nicméně je zbytečné to udělat: variabilita se vytváří na základě jediného základního modelu.

Layfkhak: namísto prstů použijte klip, umístěte jej vodorovně!

2. Oddělte požadovaný počet kudrlin pro budoucí tresky. Dělejte dělení čistou a rovnou. Zajistěte zbytek vlasů zezadu.

3. U vybraných pramenů nastavte požadovaný úhel. Chcete-li to provést, zachyťte je těsně pod požadovanou délku dvěma prsty nepracující ruky. Trochu navlhčete kadeře.

4. Ořízněte vyčnívající hroty. Upravte délku / rovnoměrnost a podle potřeby proveďte ztenčení.

Finální dotyk: zpracování hran

Dokonce i zájem o výřez krátkého okraje na jedné straně vždy začínáme se základní, lehce prodlouženou verzí a postupně ji přivádíme k požadované délce. Vždy můžete odříznout další centimetry, ale bez toho, abyste nalepili kus, který je bezmyšlenkovitě zvednut. Opatrně na navrhovaném programu můžete snadno vytvořit jedinečný bang, který bude zdůrazňovat vaši individualitu.

Závěr

Nezávislý účes v moderním světě, kdy je vzhled mimořádně důležitý, je odvážný čin.

Rozhodněte se, buďte opatrní a postupujte podle doporučení odborníků. Video v tomto článku vám pomůže správně řezat nárazy.

Jak řez bangy na boku


Poměrně populární nástroj pro změnu obtěžujícího obrazu je třesk, není divu, že mnoho dívek se zajímá o otázku - jak řezat bangy na stranu?

Koneckonců, tento třesk umožňuje úspěšně zatajit některé z nedostatků a nejúčinněji zdůraznit zásluhy.


Pokud máte na sobě bangy, pravděpodobně jste narazili na skutečnost, že pár týdnů po účesu se zdá, že u kadeřnice už se silně rozrostla. Takže, abychom neuspěli k pánovi pokaždé, doporučujeme, abyste se naučili, jak sami řezat. Samozřejmě, že je lepší, když poprvé uděláte banda jako profesionál, pak bude mnohem snazší jej ozdobit doma. Ale co když se rozhodnete zkusit řez bang sám? No, v tomto případě je hlavní věcí věřit ve své schopnosti. Nakonec, jak říkají, ne bohové vypalují hrnce!

Tak, jak řez bangs na stranu?

Chcete-li samořezat takový třesk, potřebujete znát určitá pravidla a zohledňovat některé nuance.

Pokud jste nikdy předtím neudělali takový třesk, je lepší začít s konzultací s tvým stylistou nebo pomocí speciálních počítačových programů pro výběr účesů experimentujte s vaší fotografií. Takže můžete najít nejúspěšnější variantu a určit délku tresek.

Poté si musíte koupit profesionální nůžky a určitě si kupujete nůžky pro podání. "Zuby" na těchto nožnicích se dodávají v různých velikostech a jsou umístěny na různých vzdálenostech, aby se snížily více či méně špiček.

Odřízněte bruchy na boku pro čisté a suché vlasy. Jak víte, mokré vlasy se po vysychání srážejí, což může později vést ke zkrácení nárůstu. Nicméně, pokud jsou vaše vlasy příliš nezdvořilé nebo kudrnaté, mohou být ořezány pouze v mokrém stavu. Proto budou muset navlhčit. Chcete-li v tomto případě škrtnout, musíte si rezervovat.

Za prvé, samozřejmě, musíte se rozhodnout, na kterou stranu se vaše okraje budou podívat. Poté musíte načrtnout délku na začátku a na konci náběhu.

Zásada řezání náramků na jeho straně je stejná jako každá jiná. Rozdíl spočívá pouze v délce a jak ji položíte. Pokud chcete, aby byl tluk velmi tlustý, pak to nemusí být filleted. Při pokládání takového třesku je třeba lehce zvednout s kruhovým kartáčem. Je třeba roztáhnout štětcem od samých kořenů až po konce vlasů, zatímco krouživými pohyby vyrazíte na stranu.

Jak řešit nárazy na své straně doma?

Při stříhání šikmých třesků je třeba nůžky udržovat špičkou dolů a pod úhlem 45 stupňů. Střih se také vyrábí shora dolů, jemně se pohybuje po celé délce. Je třeba se pokusit ořezat malými pohyby (jako kdyby trýznali). Jen proto, aby vaše tresky byly krásné a hladké. Oříznuté šikmé rány najednou nebudou fungovat. Pokud je to žádoucí, a přítomnost nůžek pro ředění, nárazy na jeho straně může být trochu tenké. S takovým třeskem vypadá účes perfektně na jeho straně. Takové účesy váha, můžete snadno najít na našich webových stránkách.

 • Krok první: na suché vlasy, oddělíme vlasy od rány, zbytek se zvedáme.
 • Druhý krok: Určete délku třesku u obočí a začněte stříhat vlasy pod úhlem. Možná budete muset udělat další průchod s nůžkami, abyste získali přímku.
 • Krok třetí: Udělej to z druhého obočí to samé.
 • Krok čtyři: zužte nůžky a vertikálně jeďte několikrát přes konce.

Bouchání na boku dokonale napomáhá korigovat obrys obličeje. Poskytne to správnost a přiměřenost. Tento třesk bude výraznější v obličeji. Stylisté doporučují nošení takových ran nejen pro mladé dívky, ale i pro starší ženy. Podle jejich názoru takový třesk činí ženy mladší. Vskutku, okraj na straně vypadá velmi stylově a dokonce i trochu odvážný.

Takže pokračuj! A velice doufáme, že vám takový bang vyhovuje!

Jak můžeš řezat tresky?

Chystáte-li se provést samostatný účes, mnoho dívek hledá podrobné pokyny na internetu a tipy, jak řezat bouři. Tento přístup je opravdu dobrý, protože v globální síti můžete najít obrovské množství užitečných informací o tom, jak vybrat bang pro váš typ obličeje nebo vzhledu, jak ji řezat sami a tvarovat ho správným způsobem, jak jej rozložit, jaké nástroje a výrobky pro péči, které se mají používat.

Najdete zde velmi jasné a živé fotografie, podrobné videozáznamy s mistrovskými třídami od profesionálů - je mnohem snazší se naučit něco dělat, opakovat po těch, kteří již to vědí a provést kompetentně, ale pomalu as podrobnými poznámkami. Díky těmto videím a tipům se můžete dokonce naučit, jak řezat šikmé nárazy nebo dát jim složitý geometrický tvar.

Nový účes

Nejtěžší věcí je, abyste si sami vytvořili nový bang, a nikoliv jen aby odpovídal existujícímu nebo mu dal jinou formu. Při výběru instrukcí, fotografických schémat nebo videokonferencí o tom, jak řešit nárazy, je třeba mít na paměti, že různé typy nártu jsou řezány jinak, takže byste měli být vždy více pozorní vzhledem k výsledku, který tento návod nabízí.

Především je lepší dodržovat několik doporučení společných pro všechny typy srážek:

1. Můžete je hladce a krásně řezat pouze tehdy, když jsou vlasy suché - po vyschnutí se může po zvlhnutí mnohem kratší, než bychom si přáli. I když se tato kampaň liší od účesů v domácích salonech. Stručně řečeno, to, co bych chtěl získat, a možnost, v níž byl použit usměrňovač nebo železo.

2. Tloušťky musí být odděleny od celkové hmotnosti vlasů. Zóna takového výběru se navíc liší v závislosti na budoucí podobě účesu. Je to jedna věc, že ​​se samotný dům ořezá rovnou, rovnou, roztrhanou nebo v půlkruhu a zcela jiný - šikmý nebo geometricky nerovný. Mohou vám přesně říct, jak se zóny vyznačují, mohou poskytnout vizuální fotografie a videa, které vám mohou také říci, jak to udělat v praxi, doma, za vhodných podmínek a za nepřítomnosti kadeřnického nástroje. Zbývající vlasy se lépe připevní k ocasu nebo se zajistí bezpečně s vlasy.

3. Je to opravdu správné řezání třesků pouze tehdy, když měříte na prstem o delší délce, než bych chtěl získat - tato marnost zajišťuje, že během zarovnání výsledek nebude schopen okamžitě odříznout příliš mnoho. Na prstu, mimochodem, bude možné navigovat a zarovnat. Ačkoli se v ideálním případě přesně a správně ukáže, že udělá bang se speciálním nástrojem nebo alespoň hřeben s častými zuby.

4. Textilní náramky mohou být vyrobeny doma sami a bez pomoci speciálního nástroje - stačí otočit nůžky svisle a vyříznout konce vlasů na okrajích. Takže budou vypadat přirozeněji. Mimochodem, tímto způsobem můžete okraje vystřihnout nejen hladce, ale také roztrhat, šikmo. Chcete-li využít tuto techniku ​​přesněji a přesněji, můžete sledovat detailní video (v takovém případě může být výzva k vyzvánění, s výjimkou toho, jak správně držet nůžky, je velmi obtížné určit pohyby sami).

5. Povinné ověření, které lze, pokud je to požadováno, provést bezprostředně po dokončení srážek, ale po promytí a stylingu. Kvůli tomu, aby byly tahy krásné - na tom nezáleží, šikmé, roztrhané, v půlkruhu, nebo jen hladce řezané - je třeba pečlivě zkontrolovat ostříhání v okamžiku nesrovnalostí a vyrazit prameny. Pak mohou být ořezány, odstranit závady, které nebyly dříve viditelné.

6. Bezpečnost - všechny nůžky by měly být považovány za traumatické. Po sledování videa o tom, jak řezat bangy na boku a rozhodnout se pro sebe, že je to docela jednoduché a snadné pro dům sám dělat to samé za pár minut, mnoho dívek se stává příliš horlivě. Přinejmenším můžete dostat půlkruh škrábanců nebo řezů na obličej a ve skutečnosti se můžete dostat do očí. Neměli byste důvěřovat děceným účesům, a to i tehdy, když jste předtím úspěšně cvičili na pancích.

7. Neočekávejte předem dokonalý výsledek. Situace při pohledu na videa a fotky na internetu nejsou neobvyklé, dívka, vyzbrojená nožnicemi, plánuje získat poloviční účes a jako výsledek dostane docela šikmý třesk. Pokud se výsledek ukázal být hezké, i když ne tak, jak by to bylo žádoucí - dobře, stane se to. Pokud se vám to zdálo hrozné nebo neúspěšné - vždy můžete postoupit fotografii na internetu a požádat o radu, jak to opravit, nebo jít na velitele a svěřit opravu zkušenějším rukám.

Pro Více Informací O Suché Vlasy