logo

5 způsobů, jak řezat tresky doma

Pro dívky, které dlouhou dobu nosí bang a nepředstavují život bez ní, stálá údržba požadované délky se stává skutečným problémem. Chcete-li řezat třesky, musíte běžet do salonu každé dva týdny nebo požádat váš domov, aby ořízl okraje.

Stále se nerozhodlo o tom, jaké jsou tresky? Podívejte se, jak vybírat nárazy na tvar obličeje.

Jak ublížit doma?

Nejprve zjistěte, jaký druh tresek máte - rovný, šikmý, silný nebo roztrhaný. Chcete-li řezat své rany doma, postupujte podle těchto jednoduchých lekcí. U obrázků v angličtině byl uveden krátký překlad!

1 způsob, jak snížit nárazy. Ideální nárazy (pro pacienta)

Pokud máte husté třesy těsně pod obočí, oblouky nebo rovně, ořízněte je - postupujte podle jednoduchých kroků.

Krok 1. Oddělte třesk od zbytku vlasů (fixujte vlasy tak, aby nedocházelo k jejich zásahu).

Krok 2. Opatrně háčkněte a udeřte hroty se sušičem vlasů.

Krok 3. Oddělte horní vrstvu vlasů a připevněte je odděleně, pro dokonalý výsledek, bang je lepší dubové vrstvy.

Krok 4. Beris nůžek, drží rány na místě hřeben-hřeben úhledně odříznout přebytek následující tvar svých rány. Oříznout na ofinu a nezklamali - je lepší odříznout od málo, snažte se, aby to přehánět. Když je spodní vrstva připravena, odšroubujte horní a důkladně hřeben. Dále uvidíte spodní vrstvu pod vrcholem, takže jen zdobené vrchní vrstvu pode dnem, může být ponecháno na pár dlouhých pryadok přirozeným účinkem. Máte-li nůžky na vystřihování - může otfilirovat vrchní vrstvy, čímž ofina bude vypadat lépe!

2 způsob, jak snížit nárazy. Old scotch metoda

Pokud nemáte příliš tlusté třesky, zkuste použít škótku k přilnutí vlasů k čele a přesně se odřízněte

3 způsob, jak snížit nárazy. Roztrhané třesky.

Tímto způsobem můžete nejen snížit délku roztrhaných třesků, ale také obecně odříznout vlastní nárazy. Chcete-li to provést, oddělte část vlasů (nebo třesů), otočte vlajkou a odřízněte vlasy, které drží nůžky pod úhlem.

4 způsob, jak snížit nárazy. Japonské věci.

Není překvapením, že Japonci šli nejvzdálenějším a přišli s celou sadou zařízení, která řeže bouře. Sada obsahuje speciální rovnací a rovnací nůžky. Sadu můžete zakoupit na internetu.

5 způsob, jak řezat třesky. Nejjednodušší.

Oddělujte vlasy od třesků (sbírejte vlasy v ocasu). Dále, držení nůžek vodorovně zdobené rány přes oči, drží nůžky v úhlu - a pak zarovnejte okraje držení nůžky ve svislém směru mírně profilované, aby bylo dosaženo přirozeného výsledku.

Každá z popsaných metod vyžaduje určitou dovednost a dobrou nůžku! Pokud jste o sobě pochybovat, a nechtějí riskovat, nejprve se snaží snížit Bangs 1-2 mm (který nebyl příliš nápadný), pokud jste s výsledkem spokojeni - můžete bezpečně dub rány doma.

Jak si sami vyřezat vlastní bangy? K tomu budete potřebovat normální a kulatý kartáč na vlasy a profesionální kadeřnické nůžky (běžné nůžky dost ostré, bude dobře řezané údery nefungují a dokonce vydělat roztřepené konečky).

Trochu to, jak správně řezat samotný třesk (60 fotek), je snadné a jednoduché

Bangs - to je jedinečná část vlasů, protože tím, že vytvoříte, nebo naopak odstraníte, děláte další okraje a délku, můžete bez uznání změnit vzhled osoby. Některé dívky nechtějí jít do kadeřnictví, aby si ztratily jen tuto část vlasů. Podívejme se na to, jak řešit tresky na vlastní pěst a spokojit s výsledkem.

Chcete-li vytvořit krásné rany sami, potřebujete dobré nástroje a základní znalosti o technologii účesu.

Něco tresek

Odrůdy ostrohu hodně

Co jsou prostě žádné rány: dlouhé, krátké, dvouúrovňové, vzácné, silné atd. Co můžeme říct o jejich okrajích (to je čára, která určuje konečný tvar vlasů), neuvádějte všechny možnosti.

Okraj může být:

 • oválný;
 • reverzní ovál;
 • šikmý;
 • roztrhané;
 • přímá;
 • zuby;
 • Tvar L;
 • smíšené (roztržené), atd.

Tip! Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký účes chcete nosit, požádejte o radu zkušený stylista nebo kadeřník. Pouze odborník vám může doporučit nejlepší volbu, nejvhodnější tvar, šířku a tloušťku.

Všechny tresky lze rozdělit do 2 skupin:

 1. Účesy jsou důležitým doplňkem. Jsou vytvořeny s účesem a jsou jedním z nich. Chelochka, jako důležitý prvek vlasů, vzniká hned po skončení hlavního střihu.
 2. Reproduktory jako samostatný prvek vlasů. Tento třesk je cenný sám o sobě, jeho tvar a délka nezávisí na délce zbývajících vlasů. Hlavní hlava vlasů může být krátká nebo dlouhá, tlustá nebo řídká.

Vyberte šířku a tloušťku třtin

Šířka třesku se obvykle rovná šířce čela, to znamená, že je omezena levým a pravým výčnělkem. Podle pravidel hraničních bangů by neměly jít do chrámů, ale některé účesy naznačují velkou šířku.

Fotky s vlastním účesem

Tloušťka třesků závisí nejen na vaší touze, ale také na hustotě vlasů. Čím tlustší chcete, tím větší je oddělení od růstové linie objednávky.

A oddělit vlasy od budoucího třesku od ostatních pramenů mohou být tři různé oddíly:

Technologie účesy

Dívky obvykle odmítají jít do kadeřnictví, aby šetřily peníze, ale mohou ušetřit jen peníze, pokud se neustále střílí. Než začnete srážky, musíte si koupit dobré nástroje a to je spousta nákladů na materiál.

 • ostré nůžky (nejlépe profesionální);
 • hřeben s jemnými zuby;
 • speciální nůžky pro pilování (budou potřebné pouze v případě, že po řezání plánujete ztenčení pramenů);
 • svorky (průměrná cena je asi 15 rublů za 1 ve specializovaných prodejnách).

Než začnete vytvářet třesky jakéhokoli typu vlasů, je žádoucí umýt a uschnout. Samozřejmě, že je lepší nechat to udělat, pokud jsou vaše kudrlinky po praní špinavé. Ale také k řezání absolutně špinavé vlasy také nestojí za to. Aby se usnadnil nadcházející proces vytváření výstřelků, musí být vlas pečlivě česán.

Přímé tresky

Nebudete se zajímat, jak sami sousedit dítě, když se naučíte technologii svého stvoření.

Nevíte, jak řešit dlouhý třesk, abyste vypadali stylově a velkolepě? Nejlepší volbou je přímé zákroky, ale nezapomeňte, že to není vhodné pro všechny dívky. Než se rozhodnete proříznout prameny tímto způsobem, měli byste se ujistit, že tento prvek účesu vám vyhovuje.

Hladká a přímá lemování je ideální pro majitele podlouhlého a oválného tvaru. Krátké a středně přímé třesky se hodí pro dívky s dokonalým obočím a vysokými čely, ale dlouhé dokonale skryje čelo příliš nízké a zdůrazňuje správný tvar obličeje. Dozvíte se, jak řezat přímé třesy sami, pokud si přečtete tabulku níže.

Předtím, než zlikvidujete svůj vlastní třesk, ujistěte se, že vám vyhovuje

Jak řešit treskování doma?

Unavený z vlasů? Chcete změnit styl? Naučte se, jak řezat své vlastní rany, a neváhejte, abyste v nudném stylu vytvořili perfektní poznámku.

Který třesk je pro vás to pravé?

Při výběru bangů se nemůže spoléhat jen na módu nebo chuť. Hlavní věc - najít správnou formu. K tomu je třeba vzít v úvahu tvar obličeje a struktury vlasů:

 • Kulatá tvář - s třesky nebudete mít žádné problémy, protože téměř všechny tvary se vejdou kulatým obličejem. Ten krátký vám udělá kop, rány uprostřed čela vás udělají více ženský a šikmé bude vizuálně zúžovat obličej. Ano, a od dlouhých tlustých třesků by se neměli vzdát!
 • Oválná tvář - nemůže se pochlubit stejnou univerzálností jako předchozí verze. Obličej tohoto typu vyžaduje prodloužené rovné nebo tříděné třesy;
 • Čtvercový obličej - zastavení v lehké asymetrické podobě, opraví těžkou bradu;
 • Trojúhelníkový obličej - nejsilnější okraj až po obočí je ideální pro vás;
 • Úzká malá tvář s malými znaky - upřednostněte krátké rany s frézovanými nebo roztrženými hranami;
 • Široko nasazená tvář - vzácné tóny střední délky pomáhají zmírnit jeho rysy;
 • Kudrnaté vlasy - můžete trimovat rany, ale být připraveni na denní stylování pomocí žehlení a laku;
 • Tenké a řídké vlasy - vyberte možnost, která začíná v horní části hlavy a pokrývá linie obočí. Tento třesk bude stylový objemnější.

Nástroje na řezání vlasů

Chcete-li řezat vaše bangs sami, budete potřebovat několik speciálních nástrojů:

 • Pravidelné nůžky - jejich kvalita ovlivňuje výsledek. Ideální je, aby nůžky byly profesionální. V extrémních případech se zbývajte nejostřejšími;
 • Ředící nůžky - nezbytné pro vytváření zajímavých efektů;
 • Hřeben s jemnými zuby nebo housenkou. Bude to v pořádku, pokud se vám podaří získat dvojitý hřeben. Na jedné straně jsou vzácné zuby, na druhé straně časté;
 • Kraby, svorky, žvýkačka - potřebné pro fixaci vlasů.

Jak řešit treskování doma, aby zůstala hladká?

 1. Samostatné budoucí tresky ze zbytku vlasů. Připojte ho krabím.
 2. Zbývající vlasy je žádoucí shromáždit v ocasu, aby nedošlo k rušení.
 3. Vezměte jednu ruku v ruce, přitiskněte ji mezi prsty a zatáhněte ji dolů.
 4. Délka klipu mírně pod čárou obočí. Držte nůžky pod úhlem 45⁰, jinak se čepele sundají z vlasů.
 5. Opakujte postup s ostatními prameny se zaměřením na délku řezu. Ujistěte se, že linie tresky je přísně horizontální.
 6. Pečlivě vyčistěte třechy s hřebenem.
 7. Odstraňte přerušení přidržením nůžek v úhlu 90 °.
 8. Stiskněte třes na čelo a zkontrolujte jeho rovnoměrnost.
 9. Vyhněte si vlasy pomocí kulatého kartáče.

Jak snadno a jednoduše řez bangy

Haircut bangs pod mocí nezávisle doma. Ale před výběrem možnosti se musíte seznámit s pravidly pro kombinaci tvaru řezu s oválnou tváří.

Bangy mohou obnovit vzhled, správné problémové oblasti a je přínosné zdůraznit přírodní krásy. Ale špatná forma bude mít opačný účinek - bude se zaměřovat na nedokonalé detaily. Kromě toho by měl řez harmonicky splynout s celkovým účesem, aby nebyl samostatný díl. Koncept rámování konců se shoduje s konceptem hrotu po celé délce.

Střih na vlasy doma

Mnoho žen ovládá komplexní techniky barvení a kosmetických procedur doma. S nápory, které se s nimi vyrovnávají, není obtížné. Ale stejně jako v každém obchodě existují nuance, protože se můžete vyhnout různým chybám a nenapravitelným chybám.

Nejdůležitějším momentem domácího účesu je určit tvar budoucího účesu. Pokud se poprvé provádí stříhání, je lepší konzultovat s velvyslancem. Pomůže zvolit řez, který se harmonicky sladí s obrazem. Při hledání sebe, je lepší se zastavit na šikmém řezu nebo roztrhané tipy. Ředené prameny budou vypadat jemněji, ale ne na tenké vlasy.

K hlavnímu nástroji existuje pouze jeden požadavek - ostrost plátna. Nudné nůžky dělají krásný účes je nemožné. Pokud nemáte profesionální nástroj, můžete použít papírnictví, délku obrazů, která není menší než 10 cm.

Před provedením účesu byste měli vlasy zvlhčovat, aby byl hladký. Je však nutné vzít v úvahu, že v suché formě bude délka skok o několik milimetrů. Zvláště pečlivě musíte ošetřovat kudrnaté zámky. Když jsou mokré, narovnávají se a vytvářejí klamný pohled na budoucí podobu. Při sušení kudrlinky bude volno, a nezanechává žádný předběžný dojem ani stopu. Výstupem je pravidelné zarovnání vlasů žehličkou před položením nebo poskytnutím odpovídající formy.

Oddělení pramenů dělením pomůže také vytvořit krásný tvar. Zbytek vlasů by měl být rozštěpený svorkami, aby se zabránilo rušení při stříhání. Filirační pomůcka vám pomůže a lehčí. Vykonává se pomocí speciálních nůžek nebo s běžnými špičkami, což však bude vyžadovat určité dovednosti.

Co je k tomu zapotřebí:

 • hřeben s jemnými zuby;
 • nůžky dvou typů (kadeřnictví a ředění);
 • speciální svorky;
 • zrcadlo;
 • sprej na vodu.

Jak vybrat délku a tloušťku třesků

Parametry tresek se určují na základě typu oválů na obličeji a zvláštností struktury vlasů. Tenké prameny by neměly být ředěny a prodlužovány. Samy mají jemné a hladké obrysy, takže je to docela možné udělat s filmováním světla, které poskytne potřebný objem.

Tlusté bangy se nehledají ve zkrácené verzi, nicméně stejně vlnité. Proto pro ně jsou vybrány ostré a šikmé úseky, asymetrie. Pro hladké vlasy je hladký řez podél linie obočí úžasný, otevírání nebo dosahování řas. Na tlustých pramenech můžete použít několik technik, mezi kterými je absolvování obzvláště populární. Vícevrstvá dokonale koriguje nedokonalé tvary obličeje, problémové oblasti a jednoduše dodává ženskost.

Čtvercový typ bočního obličeje je nezbytný, neboť šikmé nebo roztrhané útvary účinně změkčují široký tvar, přitahují pozornost k sobě, odstraňují přízvuk z tvrdých čar brady a lícních kostí. Také zvlněné zámky budou vypadat výhodně.

Zamaskovat nedostatky trojúhelníkové plochy pomůže tlusté rovné okraje. Skryje široké čelo. A šikmý tvar s prodlouženým koncem brady také odvádí od ostré brady.

Oválná tvář může experimentovat s různými řezy. Dokonalé linie jsou těžké kazit. Ale neměli byste přehánět s kreativitou, klasicismem a asymetrií bude vhodnější.

Kruhová plocha bude také vyhovovat různým formám, ale upřednostňuje se šikmý řez. Je vhodné uspořádat zkrácené tipy nebo se uklidnit.

Vedle volby řezné linie je nutné určit rozdělení. Může být vydán v několika možnostech:

 • ve formě trojúhelníku;
 • Konfigurace ve tvaru U;
 • s paralelním oddělením.

Pokud je typ vlasu tenký, neměli byste použít dělení ve tvaru U. Bude to trvat více z horní části vlasů, což sníží objem na koruně a boky.

Jak řezat

Přímé tresky

Přímé okraje vyžadují pečlivější přístup a pečlivé provádění. Bez řádného zvlhčování nebude rovnoměrný řez fungovat.

Návod:

 1. oddělit část požadovaného tvaru třeskem a zbývající prameny nakrájet společně se sponami nebo pryžovým páskem;
 2. vzít malý pramen ze strany pravého chrámu, protáhnout ho mezi prsty, odříznout délku mírně pod linií obočí (nůžky by měly být udržovány pod gradientem 45 stupňů);
 3. dělejte totéž s praporkem umístěným na levé straně chrámu;
 4. střídavě stříhat centrální prameny se zaměřením na vybranou délku;
 5. pokořte vlasy, případně zarovnejte řez;
 6. také střídavě s každým pramenem, aby se dosáhlo filirace špiček s použitím řezacích nůžek (jeden by neměl ustoupit o více než 2-3 cm od okraje);
 7. vysušte a zkontrolujte výsledný formulář.

Šikmé bangy

Šikmé okraje se provádějí jak na suchých, tak na mokrých pramenech. Na suchých vlasech je důležité uvést nejkratší a nejdelší úroveň.

Návod:

 1. oddělit přední kudrlinky s částí, zvoleným tvarem, odštípnout zbytek vlasů svorkami nebo elastickým páskem;
 2. navlhčete prameny vodou z rozprašovače;
 3. hřeben a načrtněte nejvyšší úroveň a nejdelší špičku;
 4. drží nůžky pod úhlem 45 stupňů, aby provedli šikmý řez, spojující značky dvou úrovní;
 5. procesní tipy s řezacími nůžkami;
 6. vysušte a zkontrolujte výsledný formulář.

Roztrhané třesky

Roztrhané okraje jsou jednoduché. Může to být i amatér. Typ účesu se podobá tenké čáře, ale s hlubšími řezy. Nepravidelný tvar je schopen skrýt všechny chyby, a proto je vhodný pro všechny typy osob.

Návod:

 1. k oddělení třesku na požadovanou formu rozdělení, zbývající prameny se rozseknou se svorkami;
 2. navlhčete kudrlinky vodou z postřiku;
 3. zkroutí malých vlaječek z pramenů, rozřízněte je pod úhlem (měli byste se držet nižší úrovně délky, aby nedošlo k příliš krátkým třeskům);
 4. hřeben a podle potřeby upravte.

3 videa z mistrovské třídy o tom, jak kosit šikmé bangy doma a analyzovat chyby

Bangs vše jde, stačí vybrat správný typ. Populární a téměř nikdy nechodí z módních bangů - šikmých, různých délky a textury.

Vypadá skvěle as dlouhými a krátkými účesy vypadá harmonicky na světlech a tmavých vlasech.

Dokonce i na křupavých kudrnatých pramenech ji dobrý řezník vystřihne, aby nevystoupila v různých směrech, ale organicky vypadala jako část čistého účesu.

Ale já bych chtěl vědět, jak si sami natáčet šikmý třesk doma pomocí videa zdarma, je čas na to přijít.

Vyberte si svou volbu

Šikmé bangy jsou univerzální a jsou kombinovány s jakýmikoli účesy, jak elegantní klasické a tvořivé mládí s "roztrhanými" prameny a barvením v různých barvách a odstínech.

Je snadné ji přeměnit na jiné formy, změnit dělení nebo odstranit zbytek vlasové hmoty, zastrčené za ušima nebo háčky s krásnou srstí. Odstranění třesků je také snadné pomocí obruče, obvazu nebo šátku.

Chcete-li vybrat správnou volbu, nabízíme zvážit fotografii šikmých ran a rozsáhlý sortiment vám pomůže vybrat ten nejlepší pro vás.

Nyní podrobně diskutujte o tom, jak odstranit krásně narostlý třesk, v tomto článku vás čekají mnohé variace.

Pokud jste nenašli ten správný, je zde samostatný článek, který vám říká, jak správně nastavit dlouhý třesk, viz fotografie a pokyny k videu.

Jak připravit bang pro účes?

V salonu vlasy jsou navlhčeny účesem. Od vlhkosti se stanou pružnějšími a více se roztahují.

Pokud uděláte rány sami na mokré vlasy a dokonce i silně natáhnete prameny, bude výsledek o několik centimetrů kratší, než se očekávalo.

Je lepší provádět účes na suchých vlasech a umýt den předtím.

Čerstvé a velmi čisté vlasy se "rozpadají" a špatně fixují prsty, protože kvůli tomu budou rány vystupovat z křivky nebo nepravidelného tvaru, je snadné udělat chybu s délkou.

Je-li vlas stále velmi kluzký, stojí za to mírně pokropit postřikem pro fixaci nebo sprej na vlasy. Pásky budou trochu tvrdší a s nimi bude snazší pracovat.

Bangs dělají velmi ostré nůžky nebo holicí strojek. Doma, je lepší vybrat si nůžky, protože bude obtížné a nebezpečné se vypořádat s holicí strojkou samo o sobě, existuje riziko vážného zranění.

Důležité kroky k účesu

Různé možnosti šikmých bangů umožňují výběr pro každý typ vlasů a různé účesy.

Šikmé rány jsou:

Různé typy tresek jsou perfektně kombinovány a vytvářejí nové varianty, například "roztrhaný" třesk může být dlouhý i vícevrstvý.

Doma doma nezávisle prořízli dlouhý šikmý třesk v přímce nebo s roztrhaným okrajem. Komplikování reliéfu náběhu je snadné s dodatečným pilováním se speciálními nůžkami nebo kroucením pramenů.

Jak řešit šikmý třesk? Začněme tím, že definujeme jeho tvar.

Určete tvar

Určete, co chcete získat v důsledku účesu. Chcete-li to udělat, připravte hřeben s jemnými zuby a zrcadlem.

Mírně navlhčete ránu z postřikovače vodou nebo jej namočte a lehce jej usušte.

Nyní určete šířku nárazů a jejich tvar. Chcete-li to provést, použijte hřeben, abyste si uši ušili od ucha k uchu a sbírali ho za ocasem nebo jej hněteli zpět.

Také odstraňujeme boční zóny, které neplánujete vyříznout.

Tam je bang, nyní se snažíme najednou 3 možnosti bang:

 • Bangy ve tvaru U;
 • trojúhelníkový rozdělovač;
 • paralelně k čele.

Proč je to tak důležité, závisí to na zvolené možnosti, vaše tresky budou mít jiný tvar, takže experiment nejdříve.

Rozprava


Při výběru šikmých náběhů často trojúhelník odřízne vrchol na části DIRECT, ale tato možnost má jedno hlavní minus.

Sekvence šikmých účesů bangů od Artema Lyubimova:

 1. Vyberte oblast třesku, lehce ji navlhčete a usušte.

 • Zvedněte a lehce jej dáte, aby se vešla do obvyklého rozdělení.
 • Oddělit přijatou část přijatou čárou.
 • Na to, aby oddělil třesk, s vrcholem v obvyklém rozchodu.

  Tam, kde bude velká strana trojúhelníku, dochází k prodloužení.

 • Pečlivě oddělte třesky oddělenými částmi a upevněte boční prameny svorkami.
 • Oddělené náběhy se protáhnou v opačném směru od prodloužení a střihu, ujistěte se
  tak, že okraj po rozdělení s dělením činí pravý úhel 90 °.
 • Video od Artyoma Lyubimova o chybách při kosení šikmých třesků:

  Techniky střihu

  Existuje několik způsobů, jak tuto práci udělat doma:

   Zpoždění na opačné straně.

 • Otáčením pramenů.
 • Zkroutit tluky do postroje.
 • Plynulé kluzné nůžky.
 • V salonech majora platí různé techniky, ale doma provádí nejjednodušší a cenově dostupné možnosti.

  Střih na 6 kroků nezávisle se zpožděním na opačné straně


  Připravte se: hřeben, nůžky, vysoušeč vlasů, kulatý hřeben pro styling, zrcadlo, pouzdra.

  1. Navlhčete vlasy a hřeben.
  2. Rozdělte rozdělení na nejvyšší část obočí a rozdělte jej.
  3. Oddělejte požadovanou oblast třesku hřebenem.
  4. Vysuňte tresky s vysoušečem vlasů a velkým kulatým hřebenem pro styling.
  5. Pierce straně kudrlin, aby se nezasahovaly.
  6. Prořízněte nárazy na opačné straně nástavby.
  7. Držte prsty v místě požadovaného řezu, nakrájíte zbytečným koncem nožnicemi.
  8. Hřebte se třásněmi a položte podle svých přání.

  Video vám ukáže, jak nakrájet šikmý třesk v 6 krocích:

  Otočení pramenů


  Způsob otáčení pramenů usnadňuje řezání třesku, které se bude hodit zleva doprava, jinak to budete muset dělat levou rukou, což je pro praváka velmi obtížné.

  Připravte si: nůžky, gumu, hřeben a zrcadlo.

  1. Za tímto účelem je s pomocí tenkého "ocasu" hřebenu přidělen třesk, jeho hranice jsou jasně vymezené a vybraný pás je pečlivě česán. Hranice tresek jsou vybrány podle nejvyšších bodů obočí. Sledujte pečlivě v přímých směrech.
  2. Páska je upnutá prsty a otočena tak, jako by byla zkroucená do svazku. Současně bude strana, na které bude vytvořen šikmý řez, otevřena pro řezání na pravé straně.
  3. S ostrými nůžkami se pečlivě odřízne potřebná délka, třesk je opět česán a ořezán. Řezaná čára je v závislosti na požadavku na řezání vytažena v přímce nebo mírně zaoblená.
  4. Pokud potřebujete hladký okraj, pak je procedura ukončena, vlasy jsou připraveny na styling. Třpyty jsou několikrát pečlivě česány, některé vlasy jsou uvolněné.

  Video ukazuje, jak řezat šikmé rany doma otáčením pramenů:

  Filirovka

  Pro embosované třesky se provádějí pilování po etapách, oddělují se úzké prameny a ošetřují se okraje nožnicemi. To se provádí speciálním nástrojem nebo obyčejnými ostrými nůžkami, které je drží vertikálně a odřízne tenké prameny různých délek. Pro účesy pro mládež je okraj náběhu vytvořen s hlubokými asymetrickými řezy.

  Postroje

  Když si přitisknete vlasy do těsného opletí, budete schopni sami sebe krátce nebo středně dlouhou bang.

  Nůžky se lehce sklouzávají podél povrchu postroje z horní části dolů a dělají tak řez. Tato technika vyžaduje určité dovednosti a spolehlivost nástrojů.

  Slip

  Pro klouzání vlasů potřebujete stabilní ruku.

  Páska přidělená pro bang, hladce česaná a protažená mezi prsty a nůžky provádějí jemný posuvný pohyb zhora dolů. Ostré nůžky "oholejí" napěněné vlasy a vytvářejí krásnou přímočarou linii.

  Pokud se ruka třese, je snadné zkazit účes, ale v takovém případě se podání vrátí k záchraně.

  Proud široký


  Potřebujeme: obyčejné nůžky a ředící nůžky, elastický, hřeben a sprej.

  1. Oddělte vlasy od ucha k uchu. Připojte gumičku.
  2. Hydratační sprej a hřeben. My čistíme pro uši extra prameny.
  3. Rozdělíme všechny rány s částí do tenkých paralelních děr a začneme řešit požadovanou délku tím, že nasměrujeme pramen směrem k nám a držíme jej mezi prsty. Střiháme zuby umístěním nůžek do úhlu 90 ° na vlasy.
  4. Opakujte pokus o délku nejkratší části tresek, nechte jít a podíváte se na sebe do zrcadla, abyste získali hladkou sestupnou čáru.
  5. Ředění konců tresky s prořezávacími nůžkami.
  6. Snižujeme všechny nárazy na přední straně a překrýváme již oříznuté prameny.
  7. Největší část tresky brousíme nůžkami.
  8. Pokud chcete, aby obroučky obličeje byly zarámovány, nakrájejte prameny v časové oblasti z krátké strany.

  Video bude naučit, jak řešit tlusté šikmé rany doma:

  Vícevrstvé

  Vícevrstvé tresky se provádějí v několika etapách. Vlasy jsou rozděleny do vrstev horizontálně, vrchol je zpevněný.

  Nejdříve je oříznuta delší spodní vrstva, pak je bodnutá na stranu a vytvoří se kratší horní vrstva. To je docela obtížná práce, aniž by byla zkušenost s účesy, je lepší ji svěřit odborníkovi.

  Existují různé situace, kdy je třeba v několika dnech vyvíjet bang.

  Pojďme diskutovat o možnosti, když účes v salonu nebyl tak, jak jste chtěli, a teď potřebujete vědět, jak rychle rostou bangy, aby nedošlo k utrpení. Mnoho nápadů vám pomůže vypořádat se s touto situací a vymanit se z ní z vítěze.

  Zrychluje růst a zvětšuje objem a masku vlasů s medem a hořčicí, o čemž si je můžete přečíst s receptorem zde.

  Ideální pro urychlení růstu nástrah pro vlasové masky s vejci, zejména pro suché a křehké vlasy o nich na tomto odkazu http://ovolosah.com/maski-dlia-volos/s-yaycom.html

  Co může opravit?

  Správně zvolené šikmé rany mohou vizuálně korigovat obličejové rysy, skrývají zbytečně vysoké čelo, ošklivá linie vlasů, vrásky, záhyby a pigmentaci na čele, snižují tváře a upravují tvar obličeje.

  Tlusté a bujné bangy odvádějí pozornost od příliš dlouhého nosu a krátký záběr zachytí pohled na krásné oči a zdůrazňuje jasné linie obočí.

  Dlouhé šikmé rány spolu s jemně šikmými prameny snadno korigují pentagonální tvar obličeje s těžkými rohy dolní čelisti, čímž se oválněji měkčí a tváře obličeje plynou.

  Krásný a elegantní účes s třesky vypadá moderní a módní, vhodný pro ženy všech věkových kategorií a typů obličeje. Správně zvolená forma tresek opraví obličejové rysy, skryje vady a zdůrazňuje výhody, takže vzhled je čerstvý a mladý.

  Nyní víte, jak řezat šikmé rany z domu a můžete to udělat. Přejeme Vám hodně štěstí!

  Jak řešit bang sám doma

  Pokud chcete změnit vzhled - řez bang! Správně upravené módní náramky mění obraz co nejvíce. Simulovaná obličejová obruba může poskytnout zvláštní barvu, tajemství, lehkost, hravost nebo koketnost, klasický dotek nebo nádech tvořivosti. Pokud nechcete jít do kadeřníka, měli byste se naučit určitá pravidla, jak řešit vlastní tresky.

  Druhy ran

  Existuje mnoho možností, jak hladce řezat samotný třesk. Tato část účesu má různé vlastnosti a může být:

  • dlouho;
  • krátké;
  • vzácné;
  • tlustý;
  • roztrhané;
  • dvouúrovňová;
  • ohnutý;
  • ohnuto dovnitř;
  • hladké;
  • svěží.

  Konečná forma nárazů dává obrysovou čáru - lemování. Může se také lišit: šikmý, rovný, trojúhelníkový, oválný, vlnitý, stupňovitý, kudrnatý atd.

  Pravidla výběru

  Chcete-li vypadat módní a krásné, je důležité vybrat správnou verzi účesu. Je třeba vzít v úvahu typ vlasů, charakteristiky a tvar obličeje.

  1. S kulatým obličejem si můžete dovolit jakýkoli model, dokonce i dlouhý a tlustý třesk. Krátké vykreslení obličeje způsobí, že dívka bude více milá a mladá. Chcete-li vytvořit obrázek romantičtější a ženský, je lepší se zabývat variantou střední délky uprostřed čela. Vizuálně užší je tvář asymetrickým okrajem s šikmým okrajem.
  2. Ti, kteří mají čtvercový obličej, by měli změkčit úhly. Asymetrické modely vypadají originálně, efektivně a jasně. Vizuálně roztahují obličej a poskytují eleganci. Hlavní tabu jsou tlusté a těžké tresky.
  3. Majitelé oválné tváře nejsou příliš bohatá volba. Lepší a stylovější vyhlížející model. Zvláštní kouzlo přidá k obrazu roztrhaných, nerovných pramenů a dlouhé a hladké bangy činí její majitel půvabné a tajemné.
  4. Pro dívky s trojúhelníkovou tváří udělá dlouhé (až po obočí) bang. V tomto případě by prameny měly být poměrně silné. Pokud jsou obličejové prvky miniaturní, správnou volbou je zkrácená verze, těsně nad čelem, s profilovanými hroty.
  5. Ženy s vysokými lícními kosti a úzkou bradu mohou skrýt tento kontrast a zvolit správný účes. Nejlepší volbou by byl vzácný třesk s délkou mírně pod středem čela.
  6. Pokud jsou dívčí vlasy řídké, kudrnaté a tenké, můžete hluboké, od vrcholu bláta, který končí nad očima. Tento model dodá objem vlasů, pokud jej položíte kulatým štětcem a vysoušečem vlasů.

  Základní pravidla

  Řezané třesy by měly podléhat určitým pravidlům. Když je ignorujete, můžete nejen rozmazlovat vlasy, ale také zpochybnit vzhled těchto vad. Chcete-li získat dobrý výsledek, potřebujete:

  • Pokud poprvé vytvoříte rámování obličeje, je lepší upřednostnit rovnou nebo šikmou variantu;
  • Nůžky by měly být ostré a velké;
  • První věcí, kterou je třeba udělat, je oddělit okraje od ostatních pramenů;
  • Aby bylo husté vlasy lehké a vzdušné, provádějte ředění;
  • Vlasy by měly být mírně navlhčené. Pokud budete řezat bez vody, vaše vlasy budou nerovnoměrné, zvláště pokud jsou kudrnaté nebo zvlněné. Vlhké prameny se po sušení zkracují.

  Řezací technika a nástroje

  Ořízněte tresky poprvé, udělejte to trochu déle, než bylo plánováno. Pokud se účes nebude muset líbit, můžete vlasy odstranit ve vlasech.

  Tato technologie je docela jednoduchá srážka:

  • důkladně si vyčesat vlasy;
  • přitiskněte pramen mezi středními a indexovými prsty;
  • vytahujte ho směrem k nosu;
  • vypněte to.

  Pokud je vybrán zkrácený model, vlasy jsou odříznuty přes most nosu, dlouhá je o něco nižší.

  Přímý účes

  Při výběru rovného, ​​přímého třesku byste měli vědět, že bude muset být neustále aktualizován. Tento postup není obzvláště obtížný a může být proveden nezávisle.

  Pokyn:

  1. První věc, kterou musíte udělat, je postarat se o jasné světlo.
  2. Proveďte trojúhelníkové dělení, zajistěte zbývající prameny vlasy nebo speciální spony.
  3. Hřebejte třesky a dejte je do stejných 3 pramenů.
  4. Vezměte středový pramen a přitiskněte ho mezi prsty. Poté vytáhněte, zvedněte a vyjměte přebytek. K tomu, aby se třpytily dokonce vyrovnaly, by se nůžky měly držet šikmo pod úhlem 45 stupňů.
  5. Levý a pravý pramen jsou rovny na střed.
  6. Pravý pramen je rozdělen do dvou vrstev, dolní rovina je stejná ve středovém prameni, horní část je o něco delší.
  7. Stejný postup se opakuje pro levý pramen. Tak se ukáže, že se uvnitř objevují nárazy s hroty.

  Jak řešit šikmý třesk sami

  Předtím, než uděláte doma šikmý třesk, budete muset vedle ostrých pravidelných a ředěcích nůžek zakoupit upínací pravítko, které vám pomůže simulovat jakýkoli styl a uspořádat přesně prameny.

  S takovým zařízením není ani potřeba schéma, můžete nastavit tloušťku a nastavit požadovaný úhel sklonu.

  Pravítko lze snadno připevnit na vlasy jakékoliv tvrdosti. Na tom je úroveň, která pomáhá najít nejlepší úhel sklonu.

  Pomocí tohoto jednoduchého zařízení můžete provádět takové operace se srstí, jako je: oříznutí třesku, krásné přechody špiček vlasů, zvuk na koruně apod.

  Jedna délka

  Tento model nemá čistý okraj a je nejvhodnější pro kudrnaté tenké vlasy.

  Haircut je rozdělen do následujících fází:

  • Vlhkost vlasů;
  • Rozdělení a odstranění zbývajících pramenů v ocasu;
  • Oddělte první zvlnění, přetáhněte ji na požadovanou délku. Toto zvlnění bude ovládáním a bude se muset zaměřit na to;
  • Oddělovat další zvlnění, které není větší než jeden centimetr;
  • Vezměte dva prameny, zvedněte je kolmo k hlavě a proveďte střih na ovládacím prvku;
  • Postupně pokračujte v oddělování kudrlin, stříhněte je a zaměřte se na délku předchozích. Můžete použít jednu ze dvou způsobů řezání - rovných nebo zubů.
  • Hřeben a nastavení obrysové čáry;
  • Pásky, pokud je to žádoucí, mohou být profilovány.

  Střih s ředěním

  Roztrhané hrany vypadají snadno, trochu neopatrné a vzdušné. Střih s ředěním metodou postroje se provádí tímto způsobem:

  • přidělit prameny, odstranit a zabezpečit zbytečně;
  • vlasy jsou rozděleny do tří částí a lehce hydratovány;
  • střední vlákno se odebírá prsty levé ruky a nadměrná délka se odřízne a odřízne;
  • zachyťte následující prameny vlasů s ořezaným a řezaným, vyrovnejte je;
  • stříhání vlasů je rozděleno na 6-9 dílů;
  • každý pramen je zkroucený vlajka a dělá roztrhaný řezy ztenčení nůžky blízko konce a uprostřed.

  Roztrhaný s okrajem

  Tento model je velmi populární a pro jeho provedení je třeba provést následující kroky:

  1. Dělejte dělení ve tvaru trojúhelníku nebo obdélníku. Zbytek vlasů se shromažďuje v ocase.
  2. Špičky nůžky se prohloubí do okraje, odříznou je velké a jemné zuby. Pro tlusté prameny potřebujete velké zuby, pro vzácné - malé. Je důležité pamatovat na délku a vzít v úvahu, že po vysušení pramenů bude trochu skákat.
  3. Obrys může být šikmý, rovný a zvlněný. Zuby jsou vyrobeny po celé šířce.
  4. Vlasové mlýny, hřeben, rovno a styl.

  Ripped účes bez okraje

  1. Vytvořte hlubokou část obdélníkového nebo trojúhelníkového tvaru, navlhčete vlasy. Odstraňte zbývající prameny.
  2. Chraňte vlákna pečlivě a hluboko v nárazech s špičkami nůžek řezte zuby na požadovanou délku. Řezání se provádí na různých úrovních.
  3. Zuby jsou šikmé po celé šířce.
  4. Bang jsou rozděleny na svislé kudrlinky.
  5. Oddělte svislý pramen, hřebte jej a zvedněte pod úhlem 90 stupňů. Stlačte její střední a indexované prsty. Ze špiček vlasů je vytvořen něco jako trojúhelník, který je odříznut.
  6. Postup se opakuje pro všechny prameny.
  7. Mleté a upravené.
  8. Sušené a položené.

  Brouky půlkruhu

  Při takovém účesu je nutné přísně dodržovat symetrii. Okraj by měl vypadat čistý půlkruh.

  1. Pomocí klipů oddělte potřebné prameny od ostatních vlasů.
  2. Navlhčete malý účes stříkáním.
  3. Zvolte ovládací prvek ve středu a stisknutím prstů jej odřízněte.
  4. Pohybující se postupně směrem ke stranám, prodlužte délku pramenů tak, aby se získal polokruh.
  5. Suché prameny a hřeben, kontrola hladkosti okraje.
  6. Je-li to nutné, opravte.

  Duplexní volba

  Zajímavý a originální obraz pomůže vytvořit tresku tvořenou dvěma úrovněmi. Vypadá to docela neobvyklé, horní vrstva je o něco delší než spodní. Chcete-li jej vytvořit, potřebujete:

  1. Vytvořte trojúhelníkové nebo obdélníkové oddělení a navlhčete prameny. Odstraňte zbývající vlasy, abyste nezasahovali.
  2. Bangy rozděleny do tří horizontálních úrovní.
  3. Začněte pracovat ze spodu.
  4. Vytáhněte tenkou vlnu a odřízněte ji v úrovni středu čela. Tento prvek bude ovládáním.
  5. Řezání řezu se zaměřením na ovládací prvek.
  6. Druhá vrstva vlasů česaná na obličeji, ořezaná na první.
  7. Třetí vrstva je uvolněna, česána a řezána na 1-5 cm pod předchozími dvěma.
  8. Mleté, sušené a položené.

  Užitečná doporučení

  Existuje několik doporučení, které byste měli vzít v úvahu při přemýšlení o tom,

  1. Je třeba si uvědomit, jaký je rozdíl mezi mokrými a suchými prameny. Mokré vlasy se zdají být delší, takže jsou ořezány o několik milimetrů níže. Pokud toto pravidlo nedodržuje, může být účinek mírně kratší.
  2. Aby nedošlo k porušení řezné čáry, nepřetěžujte příliš mnoho prutů.
  3. Aby nedošlo k zásahu do doplňků, musí být odstraněny. To je také vhodné, jelikož existuje riziko, že jste je náhodně odřízli.
  4. Nemusíte používat profesionální nůžky, můžete je nahradit běžnými, které budete používat pouze pro řezání.

  Pomocí výše uvedených postupů můžete dát třeskům libovolný tvar. Hlavním úkolem je zvolit si ten správný a krok za krokem postupovat podle doporučení.

  Jak řešit třesk

  Pro mnohé dívky spojené s jejich účesem, neustálé udržování optimální délky a vzhledu může být skutečným problémem. Časté návštěvy kadeřnice, alespoň jednou za dva týdny, trvají hodně času. Proto aktivně hledají způsoby, jak správně řezat okraje nebo položit je na bok bez pomoci odborníka. Ve skutečnosti není tento úkol obtížný - hlavním úkolem je vytvářet i hrany, aby nebyly překážkou přezkumu.

  18 různých způsobů, jak snížit vaše nárazy

  Jak řešit třesk

  Na začátku stojí za to rozhodnout, jaký typ účesu máte, ať už máte na sobě rovné, tlusté nebo kudrnaté vlasy. Poté postupujte podle těchto jednoduchých pokynů, jak řešit vlastní tresky doma.

  Postup začíná definicí oblasti tresek, pak je nutné mokré

  1. Je-li rovná, tlustá nebo s obloukem, pak jej chcete oříznout, oddělovat vybrané prameny a zbytečné vlasy zajistěte tak, aby nezasahovaly.
  2. Kombinujte vybranou oblast a vysušte její konce dovnitř.
  3. Chcete-li dosáhnout dokonalého výsledku, ořízněte prameny ve vrstvách a pečlivě je oddělte hřebenem podle daného tvaru.
  4. Snažte se, abyste tuto délku příliš neodstranili, orientujte se svou spodní hranou výřezu.
  5. Pro větší přirozenost můžete nechat několik pramenů neřezaných nebo použít speciální pilní nůžky.

  Po určení délky frézování konchki

  Jiné varianty tohoto ostříhání znamenají trochu jinou techniku, ale existuje mnoho tipů, které jsou univerzální ve všech případech:

  • Vlhké a mokré vlasy jsou vizuálně delší než suché, takže je ořízněte o centimetr nižší, aby vaše úsilí nevypadalo zraněné a po vysušení neskočte.
  • Když sekajete, přílišné tahy nadměrně nevytahujte, takže můžete posunout čáru řezu a nebude to rovnoměrné a čisté.
  • Než začnete - postarat se o přítomnost klipsů pro bodnutí přebytečných vlasů, aby se náhodou nedotkli nůžkami.
  • Při absenci profesionálních nástrojů použijte nové ostré příslušenství a ujistěte se, že nejsou hloupé a používejte je výhradně pro účely kadeřnictví.

  V důsledku toho můžete porovnat před a po

  Jak řezat roztrhaný okraj?

  Využijte tuto možnost nejlépe na suché vlasy. S jejich kudrnatou a hustou strukturou budete potřebovat denní styling, takže předtím, než začnete snižovat nejvíce roztrhané tresky, zvažte tento důležitý bod.

  1. Vyberte požadovanou oblast a odstraňte zbývající vlasy vlasovými vlasy.
  2. Značenou zónu vytáhněte za stranu, kde bude její minimální délka.
  3. Odstraňte špičky účesu, odstraňte z něj asi třetinu.
  4. Zaměřte se na šířku pravého a levého výčnělku čela a nezůstávejte za chrámy.

  Zde je několik tipů, jak řezat roztrhaný třesk:

  • Než začnete, oddělte vlasy od té části, která vám nejvíce vyhovuje - paralelně s růstovou linií, ve tvaru písmene U nebo trojúhelníkového tvaru.
  • Zvolte hustotu střihu v závislosti na typu obličeje a osobních preferencích. Nezapomeňte, že čím je tlustší, tím méně bude vlas v hlavní části vlasů.
  • Při procesu řezání je třeba začít s takovými parametry, jako je hustota, délka a strukturální vlastnosti vlasů.

  Možná vás zajímá: Jak používat vitamín E pro obličej

  Jak řešit dlouhý třesk?

  Jedná se o nejjednodušší a nejrychlejší variantu pro odříznutí roztomilého prasete. Nejsou žádné potíže a zvláštní tajemství, jak řešit dlouhý třesk sami.

  1. Vyberte požadovanou oblast a otočte ji do těsného svazku.
  2. Pomocí posuvných pohybů shora dolů upravte požadovanou délku.
  3. Míchejte první prvek a přetáhněte ho na správnou úroveň - bude to vaše kontrolní zóna.
  4. Při horizontálním dělení chyťte další vlákno odsazené o jeden centimetr a nakrájejte ho na úrovni kontrolního řezu.
  5. Tak se oholejte všechny vlasy, které byly shromážděny ve svazku.
  6. Vyřízněte zuby nebo přímku v závislosti na požadovaném výsledku.
  7. Když si nakrájíte vlasy, hřejete je a upravte. V případě potřeby postupujte podle údajů podání.
  8. Pokud jste předtím navlhčili hlavu, pak ji nejprve osušte kolem obličeje a pak po celé délce pomocí kruhového kartáče.

  Můžete aktualizovat svůj účes bez hotovostních nákladů.

  Jak řezat šikmé nárazy?

  Jednou z nejoblíbenějších otázek je, jak si sami zkrátit šikmý třesk. S ní se můžete snadno vyrovnat, pokud budete postupovat podle těchto pokynů:

  • Umyjte si vlasy a osušte je ručníkem.
  • Určete délku a směr. Nezapomeňte, že vlhké vlasy pod svou hmotností vypadají déle a těžší než suché. Nechte centimetr nebo jeden a půl na skladě.
  • Oddělte štětiny a upevněte zbytky vlasových svorek.
  • Odřízněte je v zamýšleném úhlu kosou. Udržujte špičky rovně dolů a nůžky se nakloní. Při roztrhaném efektu by mělo činit asi 45 stupňů - k tomu je nutné umístit nástroj svisle a dělat diagonální řezy, postupně postupovat hlouběji.
  • K dosažení objemu - vyfrézujte hotový řez. Vezměte kontrolní horní část malé tloušťky a udržujte ji v úrovni očí. S dvěma prsty držte špičku a odřízněte výsledný ocas. Udělej to se všemi prameny.
  • Pokud máte silné nebo silné vlasy, profilujte je. Pokud se zvlhnou, není to nutné, protože se budou ještě intenzivněji kroutit.

  Níže je schéma účesů, jak řezat okraj na straně.

  Skládá se z několika etap.

  1. Rozhodněte se o délce a straně, ve které budete položeni.
  2. Ořízněte své vlasy diagonálně pod úhlem 45 stupňů a pohybujte rovnoměrně podél linie jejich růstu. Seřízněte délku postupně.
  3. Začněte se stříhat od obočí, kde bude váš předsunutý a pak jdete na jeho druhou stranu.
  4. Na konci účesu účesu účesu.

  Samozřejmě, že po několika týdnech je oříznutí již dokončeného účesu mnohem jednodušší, než aby mu to nezávisle dalo jiný tvar. Ale to neznamená, že to nemůžete udělat doma. Sledujte výcvikové video a postupujte podle podrobných doporučení a pak nebudete potřebovat služby profesionálního mistra.

  A přesto - nebuďte chamtiví a nezapojujte se do sociálních sítí!
  To je nejlepší díky za nás...

  Jak oddělit rany od hlavních vlasů. Jak řešit třesk nebo kadeřník sám!

  Bangs - nejdůležitější část vlasů a obrazu jako celku. Změna nebo růst, můžete změnit vzhled osoby, která není uznána. Na rozdíl od celého účesu můžete sami odříznout okraje. Je důležité dodržovat některá pravidla. Pokud s nimi nedodržíte, můžete vážně poškrábat vlasy a zhoršit některé vzhledy.

  Jaké jsou tresky

  Existují dvě hlavní skupiny ran:

  Tloušťka a šířka

  Šířka třesků je vzdálenost mezi pravým a levým výčnělkem čela. Podle pravidel nemůže jít za chrámy, i když samozřejmě existují výjimky. Před řezáním výhonků oddělujeme vlasy trojúhelníkovými vlasovými vlasy ve tvaru písmene U nebo paralelními vlasy. Tloušťka nárazů je zcela závislá na vašich preferencích. Neměli bychom však zapomínat na to, že čím tlustší jsou třesky, tím méně vlasů zůstane v hlavní části účesu. Musíte začít s tím, jak silné jsou vaše vlasy.

  Technologie bouchání

  Nástroje potřebné k řezání tresky:

  1. Kadeřnické nůžky s rovnou čepelí;
  2. Ředící nůžky;
  3. Hřeben s jemnými zuby (hřebenatka);
  4. Svěrky.

  Chcete-li usnadnit další proces řezání třesků, pečlivě pokořte vlasy, přitiskněte je dvěma prsty, přetáhněte je na úroveň nosního můstku (nebo na úroveň nosu - záleží na budoucí délce) a odřízněte ho.

  Předtím, než řádně a krásně řežete rány, musíte zvolit tvar, délku a tloušťku budoucích nárazů.

  Pro vlastníky okrouhlého obličeje s měkkými vlastnostmi je vhodný odstupňovaný okraj. Když děláte, můžete řezat krátké rany, ale musíte mít na paměti, že může zdůraznit široké lícní kosti a vysoké čelo. Krásné oválné a pravidelné prvky zdobí klasickou verzi rovných třesků. A zakřivené, kudrnaté od přírody kudrlinky dobře doplňují rozcuchané a vzdušné.

  Nestříkejte příliš silné a symetrické třesky, protože To komplikuje jeho instalaci. Na tenké vlasy je žádoucí oddělit vlákno od korunky - to dá požadovaný objem účesu a účes by měl být co nejkratší a linie vlasů by měla být rovná.

  Tmavé a kudrnaté zámky dávají vzácnou bolest smyslnost. Nízké dívky by se měly vyhýbat příliš bujným, rozcuchaným třeskům a vysokým, naopak jsou kontraindikovány dokonce i příliš hladké.

  Asymetrické třesky, položené na boku, jsou vhodné pro ty, kteří mají čtvercový nebo kulatý obličej. Také nezapomeňte, že krátké třesky mají tendenci zdůrazňovat kulaté obličeje a jsou dlouhé - dlouhé a úzké.

  Nejvíce univerzální, vhodný pro téměř každý typ člověka, je považován za šikmé bangy, česané na stranu. Totéž platí pro přímé třesky, které dosahují úrovně obočí.

  Obecná pravidla pro řezání bobů

  • Krásné a přesně možné řezat pouze suché vlasy. Mokré, když jsou vysušené, mají tendenci kratší, než se očekávalo. Také zkraťte hotové nápěvy a můžete je použít pro řezání vysoušečů vlasů nebo pro vyrovnávání vlasů;
  • Při řezání musí být třesy odděleny od zbytku hmoty vlasů. V tomto případě oddělené zóny závisí na budoucí konfiguraci účesu;
  • Správné strihání vlasů, pokud je jejich délka měřena na prstu větší než požadovaný výsledek. Takové zásoby zajišťují, že v procesu krájení a vyrovnání se třásně nebudou příliš krátké;
  • Textura náramků může být dána otočením nůžky do svislé polohy a vyříznutím konců vlasů. Tato technika jim dá větší přirozenost. Chcete-li oříznout hrany tímto způsobem, můžete nejen rovné, ale i šikmé nebo roztrhané třesky;
  • Ujistěte se, že jste zkontrolovali výsledek vlastního řezání. A udělejte to nejlépe po šamponování. Musíte pečlivě prozkoumat nárazy, zbavit se všech nesrovnalostí a vyrazit prameny.

  Nezanedbávejte bezpečnost. Nůžky jsou traumatické - nezapomeňte na to.

  Snad každý účes může být proveden s třeskem. Vypadají krásně s oběma třesky a bez nich. Tento účes byl populární už mnoho let. Mnoho hollywoodských hereček vybírá kaskádovité účesy.

  S nástrahami můžete vytvořit obrovské množství účesů. Doporučujeme vám, abyste se dozvěděli o účesu ve večerních hodinách pro střední vlasy s třeskymi.

  Smooth bangs

  Jako nejvíce hladce řezané třesky:

  1. Zajistěte rovný přímý náraz velmi snadno. Chcete-li to udělat, budete potřebovat nůžky, lepší profesionální, hřeben a zrcadlo;
  2. Oddělte pramen vlasů, který je určen pro zákroky;
  3. Šířka třesku je omezena na šířku čela, aniž by šla za levé a pravé čelní výčnělky. Určete vlastní tloušťku, s ohledem na vlastní preference a tloušťku vlasů;
  4. Vezměte všechny ostatní vlasy zpět a vytáhněte je;
  5. Prořízněte praporek, který je určen pro zákroky, hřeben na obličej a rozdělte na 3 stejné části;
  6. Zasuňte jeden z nich mezi index a prostřední prst a vytáhněte jej dolů;
  7. Snažte se udržet nůžky v úhlu 45 stupňů a zkusit vlasy malými zuby. Nesnažte se držet nástroje v pravém úhlu, nože se budou klouzat podél chloupků a v důsledku toho se třásly nerovnosti;
  8. Opakujte postup se zbytky náběhu, odstraňte zbytečnou délku;
  9. Dobře pokořte obočí se vzácným hřebenem a opravte zbývající dlouhé prameny;
  10. Dále nůžky vezměte v pravém úhlu na vlasy a pomalu, zprava doleva, vymažte jemné zuby, výsledný účes;
  11. Mokrý třesk, pečlivě hřeben. Vytáhněte kudrlinky, zatlačte je na čelní část a pomocí malých řezů odstraňte všechny chyby;
  12. Vysušte třes, rozpusťte vlasy a vyhodnoťte výsledek. Podle potřeby upravte.

  A teď se podívejme na to, jak si sami zkrátit šikmý a roztrhaný třesk.

  Jak řezat šikmý třesk

  Chcete-li vytvořit šikmý třesk, použije se stejná metoda jako při vytváření rovného a rovného. Jediný rozdíl spočívá v tom, že extra délka není odstraněna rovnoběžně s podlahovou plochou, ale šikmou čárou.

  Úhel sklonu a orientace náběhu je libovolně zvolen. Nejdůležitější je začátek střihu, musíte oříznout prameny shora, postupně se snižovat, tj. by měl přesunout z kratší hrany na delší.

  Poměrně často se střídají šikmé bangy, když to udělají. Přesto se v takových případech obvykle obracejí na specialisty.

  Roztrhané třesky

  Základním principem ostříhání, tzv. Roztrhaných třesků, je řezání chloupků se zuby. Nůžky musí jít hluboko do okraje a zuby by měly být umístěny na různých úrovních. Jejich délka a hloubka jsou libovolné a závisí na vašem přání. Ale stojí za to mít na paměti, že velké zuby vypadají lépe na tlustých a hlubokých třesích.

  Video o tom, jak stříhat tresky doma

  Proces řezání třesků na sebe. Veškeré nuance účesu jsou podrobně popsány, stejně jako dojmy z účesu po chvíli.

  Jedna z možností broušení. Předtím, než vyříznete tvé rany, promyslete si pozorně!

  Jak řešit třesk, jeden z nejdůležitějších prvků vlasů, je to vaše rozhodnutí, ale nezapomeňte, že si musíte vybrat svůj tvar podle externích dat. Pokud uděláte správnou volbu, můžete obrysy obličeje přiblížit ideálu. Účesy s třesky mají jedinečné vlastnosti, mohou skrýt vrásky na čele, což z něj dělá nejdostupnější lék proti stárnutí.

  Při výběru dlouhých účesů s rameny, mistr diagnostikuje strukturu vlasů, zohledňuje typ vzhledu (léto, zima, jaro a podzim) a typ pleti, protože přítomnost přebytečného podkožního tuku na čele způsobí rychlý "stale" účes. Jak řešit třesk je záležitost individuální volby, ale současně se musíte zaměřit na tvar obličeje, hlavní kritérium při výběru účesu.

  Bangs: Výběr tváře

  Je známo, že ideální tvar obličeje je považován za ovál. Účesy jakéhokoli tvaru, hustoty a délky budou vyhovovat dívkám, které vlastní takový dar přírody.

  Ženské účesy s délkou obočí budou váš vzhled jemné a tajemné.

  Tím zvýrazníte krásu očí.

  Šikmé bangy s obloukem prokáží vaši skvělou chuť a pro dívky, jejichž výběr spadá do jasného vzdorného stylu, budou mít možnosti s nejkratšími a nejkrásněji "oškubanými" třeskymi.

  Jak si vybrat účes pro dívky s kulatou tváří? V tomto případě stojí za to vybrat dlouhý a šikmý třesk, který vizuálně rozšíří zaoblený tvar obličeje a zjemní jej. Rovněž jsou přípustné dělené prameny, kvůli účinkům roztrhaných špiček, usnadňují obraz a zjemňují hrubé rysy.

  Čtyři tváře děvčatům se doporučuje provádět asymetrické účesy, pomáhají vytvářet harmonické proporce a vizuálně zužují obličej. Bangs bude trumfem ve vašem stylu. Může být asymetrický a dlouhý pod bradou. To může být bodnut, hodil dopředu, nebo úplně splet do pigtails.

  Dívky s trojúhelníkovým obličejem by si měly zvolit kaskádovité účesy, aby s pomocí vlasů a různých druhů ran kolem ostré brady.

  Vypořádáme se

  Takže, jak hladce řez bangy? Straight bangs - nejoblíbenější a oblíbená forma mnoha dívek. Zdá se to nudné jen na první pohled. Typy se liší v závislosti na požadované délce. To může být na obočí, vytváří záhadný obraz a super-krátký, odvážný. Šířka je zvolena podle šířky čela.

  Můžete si ořezat třesy sami. Než začnete, je třeba připravit následující nástroje:

  • přímé nůžky;
  • Řezací nůžky:
  • peignoir nebo mys;
  • klipsy na vlasy;
  • bryzgalku s vodou;
  • hřebenatky.

  Od výběru nůžek závisí na tom, jak dobře bude účes. Nůžky, které nejsou určeny pro vlasy, jsou nejen nepohodlné k práci, ale téměř nemožné provádět rovnoměrný řez.

  Přesně řezání tresky doma je poměrně jednoduché, hlavní věcí je dodržovat doporučení:

  1. Je třeba vybrat si pokoj s dobrým osvětlením, před zrcadlem položit nástroje pro vaše pohodlí.
  2. Doporučuje se řezat pouze čisté vlasy.
  3. Nejprve je třeba oddělit velikost vlasů od těch, které budou oholeny. Vlasy jsou uchyceny svorkami tak, aby se náhodně neodřízl přebytečný pramen;
  4. Navlhčete vlasy vodou.
  5. Rozdělit na několik paralelních částí s horizontálním dělením.
  6. Opatrně hřeben hřeben se vzácnými zuby, aby se neztratili jediné vlasy.
  7. Vyberte malý pramen jedné vrstvy, upněte prsty mezi střední a indexovací prsty a přetáhněte je dopředu, odřízněte v požadované délce. Tento prvek bude ovládáním.
  8. Odřízněte zbytek vlasů a podržte nůžky pod úhlem 45 stupňů.
  9. Pak znovu prolistujte hřbet v různých směrech, abyste identifikovali volné chlupy a nakrájeli je.
  10. Chcete-li vidět případné nedostatky, mokré vlasy s lahví a hřeben hřeben s častými zuby dobře, stisknutím třesku na čelo. Takže je možné odstranit nesrovnalosti.
  11. Konečným krokem bude ztenčení již vysušených vlasů - budete muset trochu chodit po špičkách, čímž objem bude méně masivní.
  12. Sušička s vysoušečem vlasů a hřebenem.

  Střihání vlasů s třeskymi bude vždy v módě a můžete si udělat doma, což vám ušetří zbytečné peníze.

  Roztrhané třesky

  Obzvláště obtížná je otázka, jak řezat roztrhaný okraj. Ve skutečnosti je vše vcelku jednoduché: nejdříve můžete hladce vyříznout vlasy na požadované úrovni a pak opatrně zjemnit pár pramenů a provést hluboké ztenčení. Tak bude bang lépe položit, stane se poslušný ve vašich rukou. Účesy s třeskymi jsou vybírány především dívkami, které usilují o praktičnost, takový asymetrický tvar bude dokonale spojen s jejich požadavky.

  Třpyty pro dítě jsou obvykle ořezány poměrně krátké, pak dosahuje délky až k obočím. Neměli byste se vzdát delší doby: oční lékaři varují, že to může poškodit vizi dítěte. Klasická verze dětských bangů je považována za rovnou.

  Nejmódnější stříhání s třeskem v roce 2015 je nepochybně účesem na ramenou "kaskády" a bob-carta, strukturované nebo krátké délky.

  Můžete se rozhodnout, jak řezat třesky: hladké nebo šikmé. Každá dívka se alespoň jednou v životě rozhodla zdobit její tvář pomocí tohoto jednoduchého a elegantního prvku vlasů. Nezapomeňte: pokud se rozhodnete řezat sami sebe, postupujte podle obecných pravidel a zdokonalte své schopnosti k dokonalosti v průběhu času.

  Jak řezat šikmé nárazy? Tato otázka se týká mnoha dívek. Dobře upravené vlasy jsou jednou z hlavních složek atraktivního a harmonického obrazu. Různé účesy, účesy a styling mohou určit společenské postavení a dokonce někdy i profesní zařazení ženy, takže vlasy mohou být nazývány vizitkou v ženské komunitě. Mimochodem, někdy ženský status ve společnosti byl určován délkou vlasů.

  Stylové oblečení se nedá dělat bez správné řezání tkaniny, jinak se šaty budou posadit špičatě a nešikovně. Je to stejné s účesy - jak udělat dobrý účes a styl, pokud jsou vlasy špatně řezány. Mnoho účesů naznačuje přítomnost tresek - přímo šikmých nebo frézovaných. Ale často se stává, že není možnost navštívit dobrý kadeřník a právě teď chcete změnit obrázek. Není to děsivé, pak trochu víc o tom, jak správně řezat šikmý třesk doma.

  Ale aby bylo možné řešit třesk, je třeba nejdříve určit jeho tvar. Je nutné, aby kadeřnice šla a byla ornamentem.

  Jak vybrat tvar nárazů

  Nejjednodušší a nejpravděpodobnější způsob je zvolit tvar srážek podle tvaru obličeje.
  Osoba, která se táhne svisle, to znamená oválné nebo obdélníkové tvar, vám umožní vyzvednout téměř všechny účesy. Dívky s takovým tvarem obličeje jsou v nejvýhodnější poloze, jsou vhodné a rovnoměrné, a pomleté ​​třesky, bude to vypadat dobře měkký přechod z velké části vlasů a ostře načrtnutý okraj, roztrhané prameny a ořezané vzory podél okraje.
  Pro vlastníky trojúhelníkové tváře se volba mírně zužuje. Pro ně jsou vhodnější klasické šikmé třesky, které sestupují z hlavy koruny s hladkým oválem a na jedné lícní kosti lehce vyhlazují proporce obličeje.
  U kruhové nebo čtvercové plochy je dobrá volba krátký šikmý třesk. Začíná to pár centimetrů od vlasové čáry, ale může skončit jinak, buď na úrovni obočí, nebo hladce do lícních kostí. Doporučuje se nechat brousit, je lepší, aby její okraj byl čistý a hladký.

  Správně určit typ šikmé nárazy pomůže nejen tvar obličeje, ale také typ vlasů, životní styl, obecně řada faktorů.

  Romantické přírody, které si nedokážou představit svůj život bez všech druhů šupin, klobouků a halen, pro milovníky létajících šatů a ženského stylu, budou vyhovovat hladkým šikmým třeskům, které padnou na tvář v rovnoměrném půlkruhu a končí velkými hladkými a lesklými kudrlinami. Taková pohádková princezna.
  Pokud jsou vlasy přirozeně zvlněné, mohou účes jen vyhrát, nemusíte trávit čas každé ráno stylingem a curlingem. Ale v takovém případě je třeba stále vytahovat třesky se železem, aby se nehoupala spolu s celým účesem.

  Pro aktivní obchodní ženy nebo pro dívky, které nemají čas na dlouhý styling, se snadno ošetří krátké mleté ​​šikmé rány. Nevyžaduje speciální nástroje a metody, které jsou jen natolik, že je mohou hřebet a lehce se vysychat vysoušečem vlasů nebo plochým železem - a účes vypadá úžasně.
  Jasný a kreativní člověk bude vyhovovat krátké účes s dlouhými třesky. Nemusí to mít nutně jasný a hladký obrys, nebude to složité řezat takový šikmý třesk sami. Ragged nerovný okraj, volné prameny vytvoří nějaký tvůrčí chaos ve vlasech.
  Bob-čtverec s hladkým šikmým třeskem, který se táhne přímo do délky, je oblíbeným po mnoho ročních období. Tento účes vypadá dobře a přiměřeně na každou akci. Ale kaskádovité účesy jsou dobré pro každodenní nošení, s nimi můžete přijít s krásným stylem.

  Jak řezat šikmé rány

  Pravidla pro správné řezání šikmého třesku doma, které byste měli dodržovat bez pomoci stylistky a získat nový stylový vzhled:

  1. Ve vašem arzenálu musíte mít ostré kadeřnické nůžky. Je lepší strávit čas na nich, protože obyčejné papírnické zboží může zkazit výsledek, aby žádný majitel nemohl později uložit.
  2. Zřetelně řezáme, s jasným pochopením tvaru a linie ostříhání. A aby to vidělo lépe, měly by být vlasy mírně navlhčené a česané.
  3. Vlhké vlasy jsou zrádné, musíte nechat trochu delší vlasy, protože po vysušení se zkrátí.
  4. Střiháme pouze poté, co je v hlavě jasně definován tvar budoucího třesku. A je lepší mít fotku nebo kresbu.
  5. K okraji bylo hladké, vlasy česané hřebenem a upnuté mezi středem a ukazováčkem, takže rozhodně nebudou jíst při střihu.
  6. Pokud chcete hladký okraj, pak je vše v podstatě dokončeno se srážením.
  7. Pro ukládání jsou vlasy také upnuty mezi prsty a lehce stříženy nůžkami po délce vlasů.
  8. Jsou-li řezací nůžky, je úloha jednodušší.
  9. Nyní můžete vlasy vysušit a konečný vzhled opravit. Šikmé bangy připraveny.

  Závěr

  Nové znalosti o tom, jak řezat samotné okraje, mohou být v praxi konsolidovány a novým způsobem zpříjemněte sebe a ostatní kolem sebe. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, můžete vytvořit krásný styl. A proto je lepší mít kůže, laky nebo pěny, dokud se vlasy zvyknou na novou formu.

  Kvízy většinou určují vzhled dívky. Nejlépe se podívá na dívky s tlustými rovnémi vlasy. Někdo se v jednom okamžiku rozhodne, že se zřítí, zbaví se určité části vlasů, někoho dlouhého a bolestivě roste a pak si najednou uvědomí, že to bylo předtím lepší. Každopádně každá dívka nosila vlasy s třeskama. Je to velmi pohodlné a mnozí z poctivých sexu si myslí, že vlasy zvednuté v koblihu nebo konopí vypadají mnohem lépe s třeskymi.


  Chcete-li podniknout takovýto podnik - k tomu, aby se udělaly bangy - je lepší kontaktovat salon krásy, kde se profesionální kadeřníci postarají o vaše vlasy. Ale mnoho žen se rozhodne, že se s tímto úkolem podaří sami a statečně si vezmou nůžky. Tato volba je mnohem levnější a pokud to uděláte správně, bude to super. Řekneme vám o tom, jak řešit vlastní nárazy, abyste skončili s krásným účesem a ne na cardiogramu na čele.

  Základní pravidla pro vlastní účesy

  Než začnete s procesem řezání, měli byste se seznámit s některými pravidly a nuancemi.

  • Abyste získali kvalitní účes, nemůžete to udělat bez profesionálních nůžek. Budete také potřebovat klipy pro vlasy, pravidelný hřeben a hřebenový hřeben.
  • Musíte si vlasy krátit sami jen v dobrém světle, je skvělé, pokud je to světlo denní světlo. V opačném případě, přijít na světlo, uvidíte, kolik omylů bylo vyrobeno a kolik pramenů chybí.
  • Při přípravě na účes položte malý kontejner s vodou vedle něj, který bude třeba navlhčit vlasy. Ještě lepší je použít speciální postřikovač pro tento účel, na který stačí stisknout tlačítko, aby se vlhkost pramenu. Díky tomuto účesu bude hladký.
  • Vzhledem k tomu, že si vlasy v procesu řezání navlhčíte, budou o něco delší než obvykle, ale to je jen na chvíli. Takže řez, například, plochý třesk s rezervou 1 cm, takže když bouchne vyschne, nenechte se překvapit, jak krátké to dopadlo.

  Tato pravidla jsou jednoduchá, udržují je jednoduchá, ale přínosem bude moře. V důsledku toho můžete získat účes, který není horší než v profesionálním salonu.

  Jak řešit bang sám

  Začněte oddělovat vlasy od přední strany. Chcete-li oddělit vlasy od samotné korunky nebo blíže k čele - rozhodnete se, že by se mělo řídit hustotou vlasů. Pokud máte příliš málo vlasů, vydejte co nejvíce vlasů, abyste vytvořili objem. Pokud jde o šířku oblasti vybraných vlasů, měla by být šířka čela. Nyní odstraníme všechny ostatní vlasy a zajistíme jim klipy. Začněme!

  Zavěste si vlasy, které se brzy stanou třeskem, na obličeji a jemně je navlhčete vodou. Musíte řezat podél pramenů - rozdělit tyto vlasy na několik částí. Vezměte jednu z nich a natáhněte tak, že délka zbývajícího pramene je těsně pod obočí. Zároveň je třeba udržet nůžky v úhlu 45 stupňů, takže bude pro vás stejně vhodné.

  Nyní pracujte na následujících pramenech stejným způsobem. Výsledkem by měla být rovná čára, ale od počátku může být tato čára mírně zakřivená. Je to docela možné jej odstranit překonáním přebytku, pak by měly být nůžky drženy v pravém úhlu. Když uvidíte, že nárazy jsou zcela ploché, osušte je a profilujte podle potřeby - nasměrujte nůžky rovnoběžně s čelem, odřízněte nežádoucí vlasy.

  Mnoho lidí, než řežete rány, zeptejte se: V našem článku všichni naleznou odpověď

  Neděle je nejnepříznivějším dnem pro stříhání vlasů. Proč číst

  Šikmé bangy - to je prostě

  Přečtěte si, jak řešit šikmý třesk sami? Mělo by se provádět na stejném principu jako přímý. Nejprve připravte vlasy na účes, to znamená, že oddělíme prameny od rány, odstraňte další vlasy a rozstřílejte budoucími třesy vodou. Nyní pokračujte ve chvílích řezání. Je nutné řezat šikmé náběhy ze zdola nahoru, nůžky je třeba držet pod úhlem 45 stupňů. Nejprve udělejte šikmý třesk s velkým okrajem. Poté proveďte tzv. Mokré ztenčení. Rozdělíte třesky o 10 větvích a řežete každý jiný úhel. Tak to bude vypadat lépe a velkolepější. Na skladě je třeba nechat asi 5 mm. Teď vysušíme třesk a obdivujeme výsledek práce.

  Jak krásné řezat roztrhaný třesk

  Roztrhané třesy je třeba řezat s určitou agresivitou a nedbalostí. Proces vytváření takového třesku spočívá v přímém stříhání a zužování šikmých třesků, které odlišují odtrhnutý typ od ostatních. Dítě s takovými třeskymi zpravidla mají vlnité vlasy nebo jsou prostě velmi zlobivé a bujné, jen proto, že se roztrhané třesy dokonale hodí.

  Nepopiratelná výhoda takových bangů - spousta stylingových možností. V jakémkoliv směru takovýto třesk nebude vypadat velkolepě a neobvykle.

  Způsob vytváření polokruhových ranků doma

  Půlkruhové třesky nejtvrdší řez, ale můžete s tím vypořádat. Za prvé, uděláme standardní postup - oddělíme hlavní šok vlasů, trochu namočíme vlasy před sebou. Teď začneme řezat: vzít ze strany bradavky a ořezat vlasy, takže o délku o 5 mm nižší, než potřebujete. Stejný postup se provádí s pramenem z opačné strany. Pak pomalu přesuňte do středu a rovnoměrně zkraťte prameny. Tento účes by se měl provádět před zrcadlem v silném světle, protože budou viditelné jakékoliv bloopery a zakřivení. Když je tloušťka připravená, znovu zkontrolujte, zda je rovnoměrně řežete, pokud je to požadováno, vysušte ji a profil.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy