logo

Jak nakrájet šikmý třesk (39 fotek) - některé důležité tipy

Neexistuje žádná žena, která by ji alespoň jednou v životě neřekla. Ale jak správně zkrátit šikmý třesk, aby nedošlo k rozrušení výsledků jejich snah. Existuje několik vážných doporučení, které se vyučují ve škole kadeřnictví.

Samozřejmě je lepší ořezávat prameny v kabině, je to nenákladné a netrvá tolik času, ale není to vždy taková příležitost a touha.

Pokud je to žádoucí, nic není nemožné

Jaké prameny budou vypadat perfektně

Na fotografii - účes pro různé typy tváří.

Chcete-li krásně vytvořit šikmé rány, je důležité se zaměřit na délku postranních pramenů. Zásadou je začít od určité délky nad jedním obočím, sestoupit v hladkém nebo roztrhaném oblouku u ucha nebo pod ním, v závislosti na tom, jak dlouho jsou bangy.

U jiného tvaru obličeje je strmost oblouku a konstrukce okraje zvoleny jednotlivě, avšak existuje několik důležitých geometrických principů, které musí být dodrženy:

 1. Čtvercový obličej s těžkou bradou - vizuálně je nutné zmírnit rysy, proto uděláme třesk s měkkým půlkruhem, začínáme od obočí a hladce se přesouváme do jiného chrámu, čímž se hladce prodlužujeme.

Úhel sklonu pro oválnou plochu

Je důležité. Přímé rány s tímto druhem osoby, dokonce i roztrhané, budou dále zdůrazňovat úhlovost, která je zcela zbytečná. Důležité je vědět, jak na sebe vyříznout šikmé rány, pokud je brada těžká - nemůžete dělat délku na bradě, pouze nižší, úroveň třesku je také jen u ucha, s hladkým obloukem.

 1. Kruhová tvář s plnými tvářemi je nutně roztrhaným třeskem s tuhou asymetrií, na jedné straně velmi krátkou, na druhé velmi dlouhou. A je lepší uspořádat prameny po křídlech po stranách, otevírat čelo, pak se tvář vizuálně trochu roztahovat;
 2. Tvar srdce - děláme oblouk tak, aby vyvažoval široké čelo a úzkou bradu. Dlouhá asymetrie bude dělat, může být roztrhaná nebo může být podél hladkého oblouku. Bude to vypadat dobře a tlusté třesky z vrcholu nebo asymetrické na nízké cikcaku.

Začínáme oblouk z horního bodu ucha, končíme středem ucha nebo laloku

 1. Jak řešit šikmý třesk, pokud je obličej prodloužený a čelo je příliš vysoké - je třeba změnit poměry, ale v tomto případě zvolit přímý, ne šikmý třesk, délku obočí;
 2. Invertované srdce - pouze rovný třesk, žádná asymetrie;
 3. Hruška-tvarovaný, rozšiřující se směrem dolů s nevyjmenovanými lícními kostmi - potřebujete maximální hlasitý tón podél obočí nebo kratší, zdobený ve formě příliš výrazného oblouku;
 4. Hrubí ve tvaru hrušky s rozšířením směrem vzhůru - vyklenutými kudrlinkami na krku, aby opravila úzkou bradu a cikcak rozdělující se v centru s dlouhým třeskem ve tvaru oblouku po stranách.

Je důležité. Zapamatujte si pravidlo, změřte sedmkrát, řezte jedno. V síti je mnoho programů, které vám pomohou "připojit" různé fotografie k fotografii a zvolit nejlepší možnost.

Začínáme

Speciální spona pro krásné vlasy doma

Předtím, než vyříznete šikmé rany doma, musíte si koupit kvalitní ostrý profesionální nůžky. Pokud chcete ředění, je také ztenčení. Pak nebudou mít žádné problémy. Ale pokud používáte obyčejné nůžky, které jsou v domě, např. Pro papír, výsledek může být velmi rozrušující.

Můžete si zakoupit klipový řádek, který vám umožní nezávisle modelovat jakýkoliv styl a rovnoměrně kreslit prameny. Je to takový přístroj na 150 rublů.

S ním, ani schéma - jak řezat šikmé rány není potřeba, požadovaný úhel sklonu je snadno nastavitelný a hustota může být nastavena. Velmi výhodné je navrhnout vícevrstvý účes.

Pravítko je snadno připevněno na vlasy jakékoliv tvrdosti a má úroveň, která pomáhá zvolit ideální úhel sklonu. S pomocí takového jednoduchého zařízení je snadné nejen krásně oříznout nárazy, ale také krásně přejít na špičky na dlouhé a střední kudrlinky.

Je výhodné přidat hlasitost na horní část hlavy, pokud není možné jít do salonu nebo udělat jednoduchý účes ve tvaru čtverce.

Správně proveďte okraje plochou čárou řezu

Cena profesionálního nástroje je poměrně velká, ale pokud se plánuje obnovit účes po celou dobu, je lepší utrácet peníze jednou. V průměru dobrá nůžky pro náramky stojí od 300 rublů (levné) až 1200 rublů (standardní, nikoli však elitní). Můžete si koupit v sadě, takže bude levnější.

Je důležité. Pokud máte v úmyslu nosit šikmé třesky po celou dobu, pak nebudete moci dělat bez ředění nožů. Krásně zařídit okraje tresek a dát extra objem, pomocí takových nůžek je velmi snadné.

Budete také potřebovat hřeben s častými zuby a hřeben s řídkou, kov je lepší, ale plast je také možný. Instrukce vyžaduje kov, protože pevně fixuje prameny.

Pravidla, která je třeba dodržovat

Existuje řada nezměnitelných pravidel pro řezání bobů, které jsou studovány na kurzech kadeřnictví.

Odhalíme několik jednoduchých tajemství, jak řezat nárazy diagonálně na vlastní pěst:

 1. Začněte řezat mokré prameny. Není suché a příliš vlhké, ale trochu vysušené po umytí ručníkem. Vezmeme v úvahu, že při vysychání délky trochu vyskočíme, a tak jsme vybrali zásobu o jeden centimetr od požadované délky.

Je důležité. Pokud poprvé řeznete, je lepší nechat vůně zvlnit, ale zkrátit je suchými, takže výsledek práce bude okamžitě vidět.

Úhel sklonu 45 stupňů

 1. Vlhké kudrlinky jsou oprášeny a uchyceny svorkou, oddělujeme prameny hřebenem, v závislosti na tom, odkud začínají náběhy a řezání požadované délky podél šikmého tvaru v předem stanoveném úhlu.
 2. Jak řezat šikmé rány správně s roztrhané tipy? V tomto případě můžete vyrobit malé nůžky pod úhlem asi 45 stupňů s nůžkami a hloubka jednoho centimetru.
 3. Aby se bang vydal bujivě, musí být ztenčený. Oddělte pramen na jeden centimetr a kolmo na oči. Zvedneme špičku prsty, budeme mít malý ocas, který by měl být odříznut. Děláme to s každou částí.

Filirovka na dlouhý třesk

 1. Mlýny s nůžkami. Pokud jsou vlasy tenké a poslušné, potřebujete velmi lehké ředění, abyste nakonec neřízli všechny prameny. Je-li tvrdý a silný, pak hlubší, aby zdůraznil strukturu vlasů. Filirovka pomáhá dalším pramenům snadno se vejít po umytí a získá požadovaný tvar.
 2. Ragged tipy jsou tvořeny umístěním nůžky přísně svisle a dělat incizi s diagonálem, pokud potřebujete přímku, pak je mlícíme s nůžkami pouze vodorovně.

Takže jsme si vybrali požadovanou délku

Rada Na kudrnaté vlasy se ztenčení nedělá, protože se budou ještě více zvlnit.

 1. Nůžky během manipulace jsou pod úhlem natočeny, konce dolů, nikoli rovné. Úhel sklonu je přibližně 45 stupňů.

Takže základní pravidlo, když děláte rány se svými vlastními rukama, děláme hlavní řez ihned pod svahem a my se prořízneme a vyřešíme špičky pouze malými prameny, ne hustšími než jeden centimetr.

Pokud to neproběhlo hned, neměli byste se rozčilovat. Ale zpočátku je lepší smykové kratší délku drátu, takže je možné napravit, co nefungovalo úspěšně.

Závěr

Samozřejmě, je lepší vidět jednou než číst nebo slyšet stokrát, takže doporučujeme sledovat video v tomto článku, který podrobně popisuje, jak nakreslit šikmou čáru.

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky k článku - zeptejte se je v komentářích.

Oddělte pramen na jeden centimetr a kolmo na oči. Zvedneme špičku prsty, budeme mít malý ocas, který by měl být odříznut. Děláme to s každou částí.

3 videa z mistrovské třídy o tom, jak kosit šikmé bangy doma a analyzovat chyby

Bangs vše jde, stačí vybrat správný typ. Populární a téměř nikdy nechodí z módních bangů - šikmých, různých délky a textury.

Vypadá skvěle as dlouhými a krátkými účesy vypadá harmonicky na světlech a tmavých vlasech.

Dokonce i na křupavých kudrnatých pramenech ji dobrý řezník vystřihne, aby nevystoupila v různých směrech, ale organicky vypadala jako část čistého účesu.

Ale já bych chtěl vědět, jak si sami natáčet šikmý třesk doma pomocí videa zdarma, je čas na to přijít.

Vyberte si svou volbu

Šikmé bangy jsou univerzální a jsou kombinovány s jakýmikoli účesy, jak elegantní klasické a tvořivé mládí s "roztrhanými" prameny a barvením v různých barvách a odstínech.

Je snadné ji přeměnit na jiné formy, změnit dělení nebo odstranit zbytek vlasové hmoty, zastrčené za ušima nebo háčky s krásnou srstí. Odstranění třesků je také snadné pomocí obruče, obvazu nebo šátku.

Chcete-li vybrat správnou volbu, nabízíme zvážit fotografii šikmých ran a rozsáhlý sortiment vám pomůže vybrat ten nejlepší pro vás.

Nyní podrobně diskutujte o tom, jak odstranit krásně narostlý třesk, v tomto článku vás čekají mnohé variace.

Pokud jste nenašli ten správný, je zde samostatný článek, který vám říká, jak správně nastavit dlouhý třesk, viz fotografie a pokyny k videu.

Jak připravit bang pro účes?

V salonu vlasy jsou navlhčeny účesem. Od vlhkosti se stanou pružnějšími a více se roztahují.

Pokud uděláte rány sami na mokré vlasy a dokonce i silně natáhnete prameny, bude výsledek o několik centimetrů kratší, než se očekávalo.

Je lepší provádět účes na suchých vlasech a umýt den předtím.

Čerstvé a velmi čisté vlasy se "rozpadají" a špatně fixují prsty, protože kvůli tomu budou rány vystupovat z křivky nebo nepravidelného tvaru, je snadné udělat chybu s délkou.

Je-li vlas stále velmi kluzký, stojí za to mírně pokropit postřikem pro fixaci nebo sprej na vlasy. Pásky budou trochu tvrdší a s nimi bude snazší pracovat.

Bangs dělají velmi ostré nůžky nebo holicí strojek. Doma, je lepší vybrat si nůžky, protože bude obtížné a nebezpečné se vypořádat s holicí strojkou samo o sobě, existuje riziko vážného zranění.

Důležité kroky k účesu

Různé možnosti šikmých bangů umožňují výběr pro každý typ vlasů a různé účesy.

Šikmé rány jsou:

Různé typy tresek jsou perfektně kombinovány a vytvářejí nové varianty, například "roztrhaný" třesk může být dlouhý i vícevrstvý.

Doma doma nezávisle prořízli dlouhý šikmý třesk v přímce nebo s roztrhaným okrajem. Komplikování reliéfu náběhu je snadné s dodatečným pilováním se speciálními nůžkami nebo kroucením pramenů.

Jak řešit šikmý třesk? Začněme tím, že definujeme jeho tvar.

Určete tvar

Určete, co chcete získat v důsledku účesu. Chcete-li to udělat, připravte hřeben s jemnými zuby a zrcadlem.

Mírně navlhčete ránu z postřikovače vodou nebo jej namočte a lehce jej usušte.

Nyní určete šířku nárazů a jejich tvar. Chcete-li to provést, použijte hřeben, abyste si uši ušili od ucha k uchu a sbírali ho za ocasem nebo jej hněteli zpět.

Také odstraňujeme boční zóny, které neplánujete vyříznout.

Tam je bang, nyní se snažíme najednou 3 možnosti bang:

 • Bangy ve tvaru U;
 • trojúhelníkový rozdělovač;
 • paralelně k čele.

Proč je to tak důležité, závisí to na zvolené možnosti, vaše tresky budou mít jiný tvar, takže experiment nejdříve.

Rozprava


Při výběru šikmých náběhů často trojúhelník odřízne vrchol na části DIRECT, ale tato možnost má jedno hlavní minus.

Sekvence šikmých účesů bangů od Artema Lyubimova:

 1. Vyberte oblast třesku, lehce ji navlhčete a usušte.

 • Zvedněte a lehce jej dáte, aby se vešla do obvyklého rozdělení.
 • Oddělit přijatou část přijatou čárou.
 • Na to, aby oddělil třesk, s vrcholem v obvyklém rozchodu.

  Tam, kde bude velká strana trojúhelníku, dochází k prodloužení.

 • Pečlivě oddělte třesky oddělenými částmi a upevněte boční prameny svorkami.
 • Oddělené náběhy se protáhnou v opačném směru od prodloužení a střihu, ujistěte se
  tak, že okraj po rozdělení s dělením činí pravý úhel 90 °.
 • Video od Artyoma Lyubimova o chybách při kosení šikmých třesků:

  Techniky střihu

  Existuje několik způsobů, jak tuto práci udělat doma:

   Zpoždění na opačné straně.

 • Otáčením pramenů.
 • Zkroutit tluky do postroje.
 • Plynulé kluzné nůžky.
 • V salonech majora platí různé techniky, ale doma provádí nejjednodušší a cenově dostupné možnosti.

  Střih na 6 kroků nezávisle se zpožděním na opačné straně


  Připravte se: hřeben, nůžky, vysoušeč vlasů, kulatý hřeben pro styling, zrcadlo, pouzdra.

  1. Navlhčete vlasy a hřeben.
  2. Rozdělte rozdělení na nejvyšší část obočí a rozdělte jej.
  3. Oddělejte požadovanou oblast třesku hřebenem.
  4. Vysuňte tresky s vysoušečem vlasů a velkým kulatým hřebenem pro styling.
  5. Pierce straně kudrlin, aby se nezasahovaly.
  6. Prořízněte nárazy na opačné straně nástavby.
  7. Držte prsty v místě požadovaného řezu, nakrájíte zbytečným koncem nožnicemi.
  8. Hřebte se třásněmi a položte podle svých přání.

  Video vám ukáže, jak nakrájet šikmý třesk v 6 krocích:

  Otočení pramenů


  Způsob otáčení pramenů usnadňuje řezání třesku, které se bude hodit zleva doprava, jinak to budete muset dělat levou rukou, což je pro praváka velmi obtížné.

  Připravte si: nůžky, gumu, hřeben a zrcadlo.

  1. Za tímto účelem je s pomocí tenkého "ocasu" hřebenu přidělen třesk, jeho hranice jsou jasně vymezené a vybraný pás je pečlivě česán. Hranice tresek jsou vybrány podle nejvyšších bodů obočí. Sledujte pečlivě v přímých směrech.
  2. Páska je upnutá prsty a otočena tak, jako by byla zkroucená do svazku. Současně bude strana, na které bude vytvořen šikmý řez, otevřena pro řezání na pravé straně.
  3. S ostrými nůžkami se pečlivě odřízne potřebná délka, třesk je opět česán a ořezán. Řezaná čára je v závislosti na požadavku na řezání vytažena v přímce nebo mírně zaoblená.
  4. Pokud potřebujete hladký okraj, pak je procedura ukončena, vlasy jsou připraveny na styling. Třpyty jsou několikrát pečlivě česány, některé vlasy jsou uvolněné.

  Video ukazuje, jak řezat šikmé rany doma otáčením pramenů:

  Filirovka

  Pro embosované třesky se provádějí pilování po etapách, oddělují se úzké prameny a ošetřují se okraje nožnicemi. To se provádí speciálním nástrojem nebo obyčejnými ostrými nůžkami, které je drží vertikálně a odřízne tenké prameny různých délek. Pro účesy pro mládež je okraj náběhu vytvořen s hlubokými asymetrickými řezy.

  Postroje

  Když si přitisknete vlasy do těsného opletí, budete schopni sami sebe krátce nebo středně dlouhou bang.

  Nůžky se lehce sklouzávají podél povrchu postroje z horní části dolů a dělají tak řez. Tato technika vyžaduje určité dovednosti a spolehlivost nástrojů.

  Slip

  Pro klouzání vlasů potřebujete stabilní ruku.

  Páska přidělená pro bang, hladce česaná a protažená mezi prsty a nůžky provádějí jemný posuvný pohyb zhora dolů. Ostré nůžky "oholejí" napěněné vlasy a vytvářejí krásnou přímočarou linii.

  Pokud se ruka třese, je snadné zkazit účes, ale v takovém případě se podání vrátí k záchraně.

  Proud široký


  Potřebujeme: obyčejné nůžky a ředící nůžky, elastický, hřeben a sprej.

  1. Oddělte vlasy od ucha k uchu. Připojte gumičku.
  2. Hydratační sprej a hřeben. My čistíme pro uši extra prameny.
  3. Rozdělíme všechny rány s částí do tenkých paralelních děr a začneme řešit požadovanou délku tím, že nasměrujeme pramen směrem k nám a držíme jej mezi prsty. Střiháme zuby umístěním nůžek do úhlu 90 ° na vlasy.
  4. Opakujte pokus o délku nejkratší části tresek, nechte jít a podíváte se na sebe do zrcadla, abyste získali hladkou sestupnou čáru.
  5. Ředění konců tresky s prořezávacími nůžkami.
  6. Snižujeme všechny nárazy na přední straně a překrýváme již oříznuté prameny.
  7. Největší část tresky brousíme nůžkami.
  8. Pokud chcete, aby obroučky obličeje byly zarámovány, nakrájejte prameny v časové oblasti z krátké strany.

  Video bude naučit, jak řešit tlusté šikmé rany doma:

  Vícevrstvé

  Vícevrstvé tresky se provádějí v několika etapách. Vlasy jsou rozděleny do vrstev horizontálně, vrchol je zpevněný.

  Nejdříve je oříznuta delší spodní vrstva, pak je bodnutá na stranu a vytvoří se kratší horní vrstva. To je docela obtížná práce, aniž by byla zkušenost s účesy, je lepší ji svěřit odborníkovi.

  Existují různé situace, kdy je třeba v několika dnech vyvíjet bang.

  Pojďme diskutovat o možnosti, když účes v salonu nebyl tak, jak jste chtěli, a teď potřebujete vědět, jak rychle rostou bangy, aby nedošlo k utrpení. Mnoho nápadů vám pomůže vypořádat se s touto situací a vymanit se z ní z vítěze.

  Zrychluje růst a zvětšuje objem a masku vlasů s medem a hořčicí, o čemž si je můžete přečíst s receptorem zde.

  Ideální pro urychlení růstu nástrah pro vlasové masky s vejci, zejména pro suché a křehké vlasy o nich na tomto odkazu http://ovolosah.com/maski-dlia-volos/s-yaycom.html

  Co může opravit?

  Správně zvolené šikmé rany mohou vizuálně korigovat obličejové rysy, skrývají zbytečně vysoké čelo, ošklivá linie vlasů, vrásky, záhyby a pigmentaci na čele, snižují tváře a upravují tvar obličeje.

  Tlusté a bujné bangy odvádějí pozornost od příliš dlouhého nosu a krátký záběr zachytí pohled na krásné oči a zdůrazňuje jasné linie obočí.

  Dlouhé šikmé rány spolu s jemně šikmými prameny snadno korigují pentagonální tvar obličeje s těžkými rohy dolní čelisti, čímž se oválněji měkčí a tváře obličeje plynou.

  Krásný a elegantní účes s třesky vypadá moderní a módní, vhodný pro ženy všech věkových kategorií a typů obličeje. Správně zvolená forma tresek opraví obličejové rysy, skryje vady a zdůrazňuje výhody, takže vzhled je čerstvý a mladý.

  Nyní víte, jak řezat šikmé rany z domu a můžete to udělat. Přejeme Vám hodně štěstí!

  Jak řezat šikmé rány

  Samořezné šikmé bangy nejsou senem, ale skutečnou příležitostí. Vytváření atraktivního, módního obrazu doma je mnohem jednodušší, než si myslíte. Než začnete stříhat svůj domov, měli byste zvolit tvar a délku nové položky.

  Nezávislé stříhání vlasů doma: výběr možností

  Nejdůležitější bod - forma tresek. Lesklé časopisy jsou plné fotografií hvězd s módními účesy a originálními účesy. Nezapomínejme však, že každá hvězda má vlastní stylistku. Je mu, aby dámy na červeném koberci byly povinné mít dokonalé vlasy. Na druhou stranu nemáte takového stylistu. A pokud ano, pak ne každý den. Takže střih by měl být nejen krásný, ale také pohodlný styling. Naštěstí šikmé rány vyžadují velmi jednoduchou péči.

  Nyní definujeme typ obličeje:

  První tři typy se shodují s dlouhými šikmými třeskymi. Nejjednodušší určení délky kadeří, měli byste je vystřihnout na úrovni řas. Krátké šikmé nárazy pomohou dát výrazům do malých rysů. Pokud máte vlnité nebo kudrnaté vlasy, zapomeňte na asymetrické detaily účesu. Tato volba bude nejen nepohodlná, ale díky speciální struktuře vlasů nebude ani patrná.

  Dámy, které se poprvé rozhodnou poprvé udeřit, se nedoporučují, aby si vlasy stříhaly doma. Nejlepší je kontaktovat stylistu. Ale pokud budete trvat na nezávislém výkonu, pak zásoby s ostré nůžky, barety a klipy.

  Vytvořte nový obrázek doma

  Tak, jak řešit šikmý třesk doma? Začněte určovat typ vlasů. Zde hraje hlavní roli nejen tloušťka a tloušťka, ale "poslušnost" vašich kadeř. Pokud nejsou vlasy zvednuty v kořenech, poslušné a dobře se hodí, měly by být lehce zvlhčeny vodou. Pokud se prameny neustále usilují o "vylomení" rukou a nemohou být položeny s takovou lehkostí, je třeba je ořezat. Dlouhá strana by měla být tam, kde vlasy stoupají v kořenech.

  Ujistěte se, že jste před řezáním umyli vlasy. Vysuňte kudrlinky s vysoušečem vlasů. Klouby by měly být odděleny od celkové hmotnosti vlasů. Zbytek vazby v ocasu nebo vyjměte spony.

  • Představte si úhel budoucích šikmých třesků. Zaměřte se na růst vlasů. Tam je pohled na růst linii malé "pistole" na čele. Úhel sklonu by neměl překročit.
  • Chcete-li snížit vaše vlasy, je vhodnější, můžete použít fotografii požadovaného výsledku.
  • Když je určen tvar a úhel, můžete začít řezání.
  • Přitiskněte pramen mezi prsty a nakrájejte na požadovanou délku. Držte si vlasy vzpřímeně. Musíte vystřihnout z horní části dolů. Pro větší pohodlí mohou být prameny vycpány dopředu na čelo.
  • Je přísně zakázáno stříhat kadeře po čele.
  • Když je délka určena, je třeba dát třeskům úhledný vzhled. Pečlivě zkombinujte prameny a odstraňte nepravidelnosti.
  • Pro archivaci použijte speciální nůžky. Lehce namočte prameny, hřebte a ořízněte špičky ostré strany nůžky. Bod směrem nahoru.

  Dávejte pozor! Nepoužívejte běžné nože pro řezání. Je lepší koupit speciální nástroj v profesionálním obchodě. Zde najdete řezací nůžky a spony.

  Chcete-li získat zaručený výsledek, podívejte se na video tutoriál o samorezných trestech doma:

  Jak nakrájet šikmý třesk (39 fotek) - některé důležité tipy

  Neexistuje žádná taková paní, která alespoň jednou v životě neřízla sama sebe. Ale jak nakrájet šikmý třesk je pravda, abyste nebyli rozrušeni plody svého vlastního úsilí. Existují některé přísné tipy, které se vyučují ve škole kadeřnictví.

  Je samozřejmě lépe oříznout prameny v kabině, je to levné a netrvá dlouho, ale není vždy taková příležitost a touha.

  Pokud je to žádoucí, nic není nemožné

  Jaké prameny budou vypadat perfektně

  Na fotografii - tvar účesu pro různé typy tváří.

  Dokonalé uspořádání šikmých třesků je důležité zaměřit se na délku bočních pramenů. Zásadou je začít s určitou délkou nad jedním obočím, klesat hladce nebo roztrhávat oblouk k uchu nebo nižší, v závislosti na tom, jak dlouho jsou třesky.

  Pro jiný tvar obličeje je strmost oblouku a konstrukce okraje zvoleny jednotlivě, nicméně existuje několik základních geometrických principů, které musí být dodrženy:

  1. Čtvercový obličej s lehkou bradou - vizuálně je třeba zmírnit rysy, proto uděláme bang s měkkým půlkruhem, začínajícím od obočí, plynulým přesunem do jiného chrámu, což hladce prodlužuje.

  Úhel sklonu zaoblené plochy

  V zásadě. Hladké třesy s tímto typem obličeje, dokonce i roztrhané, budou dále zdůrazňovat úhlovost, která je zcela zbytečná. Důležité je vědět, jak seříznout šikmé rány pro sebe, pokud je brada příliš těžká - nedá se dělat délku na bradě, pouze nižší, úroveň třesku je také jen u ucha, s hladkým obloukem.

  1. Kulatá tvář s plnými tvářemi je vždy roztrhaným třeskem s tuhou asymetrií, na jedné straně velmi stručně, na druhé velmi dlouhé. A obecně je lepší uspořádat prameny s křídly po okrajích, otevřít čelo, pak se tvář bude vizuálně trochu roztahovat;
  2. Tvar srdce - děláme oblouk tak, aby vyvažoval široké čelo a úzkou bradu. Dlouhá asymetrie bude dělat, může být roztrhaná, nebo může být podél hladkého oblouku. Bude to vypadat skvěle a tlusté třesky z máku nebo asymetrické na křehké malé rozloučení.

  Začínáme oblouk z horního bodu ucha, končíme středem ucha nebo laloku

  1. Jak řešit šikmý třesk pro sebe, pokud je obličej prodloužený a čelo je velmi vysoké - je třeba změnit poměry, ale v tomto případě zvolíme přímý, ne šikmý třesk, délku obočí;
  2. Invertované srdce je jen rovnocenný třesk, žádná asymetrie;
  3. Hruška-tvarovaný, rozšiřující se směrem dolů s nevyjmenovanými lícními kostmi - potřebujete velmi velký třesk na obočí nebo zkrátka zdobený ve formě velmi výrazného oblouku;
  4. Hruška tvarovaná, s roztažením - svěží kudrlinky na krku, aby opravila úzkou bradu a křehké oddělení v centru s dlouhým třeskem ve tvaru oblouku po okrajích.

  V zásadě. Zapamatujte si pravidlo, změřte sedmkrát, řezte jedno. Existuje mnoho programů v síti, které vám pomohou připojit různé tóny k vlastní fotografii a zvolit nejlepší možnost.

  Začínáme

  Speciální klipová linie pro dokonalý účes doma

  Předtím, než vyříznete šikmé rany doma, musíte si zakoupit vynikající ostrý nůžky, prof. Pokud chcete podání, pak kromě ztenčení. Pak nebudou mít žádné problémy. Ale pokud používáte obyčejné nůžky, které jsou v domě, např. Pro papír, výsledek může být velmi rozrušující.

  Můžete si zakoupit řadu klipů, která vám umožní simulovat jakýkoli styl a rovnoměrně kreslit prameny bez pomoci ostatních. Za takové zařízení stojí až 150 rublů.

  S ním, ani schéma - jak řezat šikmé náběhy není užitečné, stačí nastavit požadovaný úhel sklonu a můžete upravit hustotu. Také velmi příjemné pro design vícevrstvé účesy.

  Pravítko je prostě fixováno na vlasy jakékoliv tvrdosti a má úroveň, která pomáhá vybrat perfektní úhel sklonu. S pomocí takového svítidla prostě nejen perfektně ořezáváte nárazy, ale také jemně absolvujete špičky na dlouhých a středních kadeřích.

  Je pohodlné přidávat hlasitost na make-up, pokud nemáte možnost jít do salonu nebo udělat obyčejný účes ve tvaru čtverce.

  Správně proveďte okraje plochým řezným pásem

  Náklady na profesionální nástroj jsou skvělé, ale pokud máte v plánu pravidelně obnovovat vlasy, je lepší vynaložit peníze jednou. V průměru vynikající nůžky pro náramky stojí od 300 rublů (levné volby) až 1200 rublů (standardní, ale ne elity). Lze je zakoupit v sadě, takže bude levnější.

  V zásadě. Pokud máte v úmyslu nosit šikmé třesky po celou dobu, pak to nemůžete udělat bez ředění nožů. Perfektně ozdobte okraje tresek a přidejte další objem, pomocí takových nůžek není vůbec těžké.

  Další užitečný hřeben s častými zuby a hřebenem s nejvzácnějším, lepším žehličkem, ale můžete umělou hmotu. Abstrakt se ptá na kov, protože agresivně fixuje prameny.

  Pravidla, která musíte absolutně dodržovat

  Existuje řada nesporných pravidel pro řezání bobů, které jsou studovány na kurzech kadeřníků.

  Zjistíme některé společné tajemství, jak řezat údery diagonálně bez pomoci druhých:

  1. Začněte řezat mokré prameny. Není suché a příliš mokré, ale po umytí ručníkem málo vysušené. Vezmeme v úvahu, že při sušení délka mírně skáče, a tak si vezmeme jeden centimetr náhradní z požadované délky.

  V zásadě. Pokud poprvé provádíme účes, pak je lepší nechat vůbec zvlnit kudrlinky, ale zkrátit je suchými, takže výsledek práce bude okamžitě vidět.

  Úhel sklonu 45 stupňů

  1. Mokré kudrlinky namočíme a fixujeme je svorkou, oddělíme prameny hřebenem, v závislosti na tom, odkud začínají nárazy a řeznou odpovídající délku podél šikmého úhlu v předem stanoveném úhlu.
  2. Jak řezat šikmé nárazy správně bez pomoci ostatních s odřeninami? V tomto případě je možné vyrábět malé nožnice pod úhlem asi 45 stupňů pomocí nůžek, a to o jeden centimetr dále.
  3. Chcete-li bang vyjít bujivě, musí být ztenčený. Oddělte pramen na jeden centimetr a kolmo na oči. Zvedneme špičku prsty, budeme mít malý ocas, který by měl být odříznut. Děláme to s každou částí.

  Filirovka na dlouhý třesk

  1. Mlýny s nůžkami. Pokud jsou vlasy tenké a poslušné, potřebujete úplně lehké ztenčení, abyste neřízli všechny prameny. Pokud je tvrdá a tlustá, pak hlubší, zvýrazněte strukturu vlasů. Filirovka pomáhá v nadcházejících pramenech jen po umytí a snadném tvaru.
  2. Vytvoříme roztrhané špičky, umístíme nůžky přísně svisle a dělíme řez diagonálními, pokud potřebujete přímou volbu, pak mlížíme, mají nůžky pouze vodorovně.

  Takže jsme si udělali vhodnou délku.

  Rada Na kudrnaté vlasy se ředění nedělá, protože se budou ještě víc zvlnit.

  1. Nůžky během manipulace jsou pod úhlem natočeny, konce dolů, nikoli rovné. Úhel sklonu přibližně 40 stupňů 5.

  Takže základním pravidlem při navrhování tresek se svými vlastními rukama je, že hlavním řezem je okamžitě pod svahem a my se prořízneme a vykročíme pouze špičkami, které nejsou hustší než 1 centimetr.

  Pokud to nevyjde okamžitě, neměli byste být rozrušení. Ale na začátku je lepší vyhýbat se nejkratší délce pramenu, takže existuje příležitost opravit, co nefungovalo úspěšně.

  Závěr

  Samozřejmě je lepší vidět, než číst nebo slyšet 100 krát, proto doporučujeme podívat se na video v tomto článku, které bude pečlivě říkat, jak nakreslit šikmou řeznou linku bez pomoci ostatních.

  Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky k článku - zeptejte se je v komentářích.

  Jak snadno a jednoduše řez bangy

  Haircut bangs pod mocí nezávisle doma. Ale před výběrem možnosti se musíte seznámit s pravidly pro kombinaci tvaru řezu s oválnou tváří.

  Bangy mohou obnovit vzhled, správné problémové oblasti a je přínosné zdůraznit přírodní krásy. Ale špatná forma bude mít opačný účinek - bude se zaměřovat na nedokonalé detaily. Kromě toho by měl řez harmonicky splynout s celkovým účesem, aby nebyl samostatný díl. Koncept rámování konců se shoduje s konceptem hrotu po celé délce.

  Střih na vlasy doma

  Mnoho žen ovládá komplexní techniky barvení a kosmetických procedur doma. S nápory, které se s nimi vyrovnávají, není obtížné. Ale stejně jako v každém obchodě existují nuance, protože se můžete vyhnout různým chybám a nenapravitelným chybám.

  Nejdůležitějším momentem domácího účesu je určit tvar budoucího účesu. Pokud se poprvé provádí stříhání, je lepší konzultovat s velvyslancem. Pomůže zvolit řez, který se harmonicky sladí s obrazem. Při hledání sebe, je lepší se zastavit na šikmém řezu nebo roztrhané tipy. Ředené prameny budou vypadat jemněji, ale ne na tenké vlasy.

  K hlavnímu nástroji existuje pouze jeden požadavek - ostrost plátna. Nudné nůžky dělají krásný účes je nemožné. Pokud nemáte profesionální nástroj, můžete použít papírnictví, délku obrazů, která není menší než 10 cm.

  Před provedením účesu byste měli vlasy zvlhčovat, aby byl hladký. Je však nutné vzít v úvahu, že v suché formě bude délka skok o několik milimetrů. Zvláště pečlivě musíte ošetřovat kudrnaté zámky. Když jsou mokré, narovnávají se a vytvářejí klamný pohled na budoucí podobu. Při sušení kudrlinky bude volno, a nezanechává žádný předběžný dojem ani stopu. Výstupem je pravidelné zarovnání vlasů žehličkou před položením nebo poskytnutím odpovídající formy.

  Oddělení pramenů dělením pomůže také vytvořit krásný tvar. Zbytek vlasů by měl být rozštěpený svorkami, aby se zabránilo rušení při stříhání. Filirační pomůcka vám pomůže a lehčí. Vykonává se pomocí speciálních nůžek nebo s běžnými špičkami, což však bude vyžadovat určité dovednosti.

  Co je k tomu zapotřebí:

  • hřeben s jemnými zuby;
  • nůžky dvou typů (kadeřnictví a ředění);
  • speciální svorky;
  • zrcadlo;
  • sprej na vodu.

  Jak vybrat délku a tloušťku třesků

  Parametry tresek se určují na základě typu oválů na obličeji a zvláštností struktury vlasů. Tenké prameny by neměly být ředěny a prodlužovány. Samy mají jemné a hladké obrysy, takže je to docela možné udělat s filmováním světla, které poskytne potřebný objem.

  Tlusté bangy se nehledají ve zkrácené verzi, nicméně stejně vlnité. Proto pro ně jsou vybrány ostré a šikmé úseky, asymetrie. Pro hladké vlasy je hladký řez podél linie obočí úžasný, otevírání nebo dosahování řas. Na tlustých pramenech můžete použít několik technik, mezi kterými je absolvování obzvláště populární. Vícevrstvá dokonale koriguje nedokonalé tvary obličeje, problémové oblasti a jednoduše dodává ženskost.

  Čtvercový typ bočního obličeje je nezbytný, neboť šikmé nebo roztrhané útvary účinně změkčují široký tvar, přitahují pozornost k sobě, odstraňují přízvuk z tvrdých čar brady a lícních kostí. Také zvlněné zámky budou vypadat výhodně.

  Zamaskovat nedostatky trojúhelníkové plochy pomůže tlusté rovné okraje. Skryje široké čelo. A šikmý tvar s prodlouženým koncem brady také odvádí od ostré brady.

  Oválná tvář může experimentovat s různými řezy. Dokonalé linie jsou těžké kazit. Ale neměli byste přehánět s kreativitou, klasicismem a asymetrií bude vhodnější.

  Kruhová plocha bude také vyhovovat různým formám, ale upřednostňuje se šikmý řez. Je vhodné uspořádat zkrácené tipy nebo se uklidnit.

  Vedle volby řezné linie je nutné určit rozdělení. Může být vydán v několika možnostech:

  • ve formě trojúhelníku;
  • Konfigurace ve tvaru U;
  • s paralelním oddělením.

  Pokud je typ vlasu tenký, neměli byste použít dělení ve tvaru U. Bude to trvat více z horní části vlasů, což sníží objem na koruně a boky.

  Jak řezat

  Přímé tresky

  Přímé okraje vyžadují pečlivější přístup a pečlivé provádění. Bez řádného zvlhčování nebude rovnoměrný řez fungovat.

  Návod:

  1. oddělit část požadovaného tvaru třeskem a zbývající prameny nakrájet společně se sponami nebo pryžovým páskem;
  2. vzít malý pramen ze strany pravého chrámu, protáhnout ho mezi prsty, odříznout délku mírně pod linií obočí (nůžky by měly být udržovány pod gradientem 45 stupňů);
  3. dělejte totéž s praporkem umístěným na levé straně chrámu;
  4. střídavě stříhat centrální prameny se zaměřením na vybranou délku;
  5. pokořte vlasy, případně zarovnejte řez;
  6. také střídavě s každým pramenem, aby se dosáhlo filirace špiček s použitím řezacích nůžek (jeden by neměl ustoupit o více než 2-3 cm od okraje);
  7. vysušte a zkontrolujte výsledný formulář.

  Šikmé bangy

  Šikmé okraje se provádějí jak na suchých, tak na mokrých pramenech. Na suchých vlasech je důležité uvést nejkratší a nejdelší úroveň.

  Návod:

  1. oddělit přední kudrlinky s částí, zvoleným tvarem, odštípnout zbytek vlasů svorkami nebo elastickým páskem;
  2. navlhčete prameny vodou z rozprašovače;
  3. hřeben a načrtněte nejvyšší úroveň a nejdelší špičku;
  4. drží nůžky pod úhlem 45 stupňů, aby provedli šikmý řez, spojující značky dvou úrovní;
  5. procesní tipy s řezacími nůžkami;
  6. vysušte a zkontrolujte výsledný formulář.

  Roztrhané třesky

  Roztrhané okraje jsou jednoduché. Může to být i amatér. Typ účesu se podobá tenké čáře, ale s hlubšími řezy. Nepravidelný tvar je schopen skrýt všechny chyby, a proto je vhodný pro všechny typy osob.

  Návod:

  1. k oddělení třesku na požadovanou formu rozdělení, zbývající prameny se rozseknou se svorkami;
  2. navlhčete kudrlinky vodou z postřiku;
  3. zkroutí malých vlaječek z pramenů, rozřízněte je pod úhlem (měli byste se držet nižší úrovně délky, aby nedošlo k příliš krátkým třeskům);
  4. hřeben a podle potřeby upravte.

  5 způsobů, jak řezat tresky doma

  Pro dívky, které dlouhou dobu nosí bang a nepředstavují život bez ní, stálá údržba požadované délky se stává skutečným problémem. Chcete-li řezat třesky, musíte běžet do salonu každé dva týdny nebo požádat váš domov, aby ořízl okraje.

  Stále se nerozhodlo o tom, jaké jsou tresky? Podívejte se, jak vybírat nárazy na tvar obličeje.

  Jak ublížit doma?

  Nejprve zjistěte, jaký druh tresek máte - rovný, šikmý, silný nebo roztrhaný. Chcete-li řezat své rany doma, postupujte podle těchto jednoduchých lekcí. U obrázků v angličtině byl uveden krátký překlad!

  1 způsob, jak snížit nárazy. Ideální nárazy (pro pacienta)

  Pokud máte husté třesy těsně pod obočí, oblouky nebo rovně, ořízněte je - postupujte podle jednoduchých kroků.

  Krok 1. Oddělte třesk od zbytku vlasů (fixujte vlasy tak, aby nedocházelo k jejich zásahu).

  Krok 2. Opatrně háčkněte a udeřte hroty se sušičem vlasů.

  Krok 3. Oddělte horní vrstvu vlasů a připevněte je odděleně, pro dokonalý výsledek, bang je lepší dubové vrstvy.

  Krok 4. Beris nůžek, drží rány na místě hřeben-hřeben úhledně odříznout přebytek následující tvar svých rány. Oříznout na ofinu a nezklamali - je lepší odříznout od málo, snažte se, aby to přehánět. Když je spodní vrstva připravena, odšroubujte horní a důkladně hřeben. Dále uvidíte spodní vrstvu pod vrcholem, takže jen zdobené vrchní vrstvu pode dnem, může být ponecháno na pár dlouhých pryadok přirozeným účinkem. Máte-li nůžky na vystřihování - může otfilirovat vrchní vrstvy, čímž ofina bude vypadat lépe!

  2 způsob, jak snížit nárazy. Old scotch metoda

  Pokud nemáte příliš tlusté třesky, zkuste použít škótku k přilnutí vlasů k čele a přesně se odřízněte

  3 způsob, jak snížit nárazy. Roztrhané třesky.

  Tímto způsobem můžete nejen snížit délku roztrhaných třesků, ale také obecně odříznout vlastní nárazy. Chcete-li to provést, oddělte část vlasů (nebo třesů), otočte vlajkou a odřízněte vlasy, které drží nůžky pod úhlem.

  4 způsob, jak snížit nárazy. Japonské věci.

  Není překvapením, že Japonci šli nejvzdálenějším a přišli s celou sadou zařízení, která řeže bouře. Sada obsahuje speciální rovnací a rovnací nůžky. Sadu můžete zakoupit na internetu.

  5 způsob, jak řezat třesky. Nejjednodušší.

  Oddělujte vlasy od třesků (sbírejte vlasy v ocasu). Dále, držení nůžek vodorovně zdobené rány přes oči, drží nůžky v úhlu - a pak zarovnejte okraje držení nůžky ve svislém směru mírně profilované, aby bylo dosaženo přirozeného výsledku.

  Každá z popsaných metod vyžaduje určitou dovednost a dobrou nůžku! Pokud jste o sobě pochybovat, a nechtějí riskovat, nejprve se snaží snížit Bangs 1-2 mm (který nebyl příliš nápadný), pokud jste s výsledkem spokojeni - můžete bezpečně dub rány doma.

  Jak si sami vyřezat vlastní bangy? K tomu budete potřebovat normální a kulatý kartáč na vlasy a profesionální kadeřnické nůžky (běžné nůžky dost ostré, bude dobře řezané údery nefungují a dokonce vydělat roztřepené konečky).

  Jak můžete řezat šikmý třesk

  Jak řezat šikmé nárazy? Tato otázka se týká mnoha dívek. Dobře upravené vlasy jsou jednou z hlavních složek atraktivního a harmonického obrazu. Různé účesy, účesy a styling mohou určit společenské postavení a dokonce někdy i profesní zařazení ženy, takže vlasy mohou být nazývány vizitkou v ženské komunitě. Mimochodem, někdy ženský status ve společnosti byl určován délkou vlasů.


  Stylové oblečení se nedá dělat bez správné řezání tkaniny, jinak se šaty budou posadit špičatě a nešikovně. Je to stejné s účesy - jak udělat dobrý účes a styl, pokud jsou vlasy špatně řezány. Mnoho účesů naznačuje přítomnost tresek - přímo šikmých nebo frézovaných. Ale často se stává, že není možnost navštívit dobrý kadeřník a právě teď chcete změnit obrázek. Není to děsivé, pak trochu víc o tom, jak správně řezat šikmý třesk doma.

  Ale aby bylo možné řešit třesk, je třeba nejdříve určit jeho tvar. Je nutné, aby kadeřnice šla a byla ornamentem.

  Jak vybrat tvar nárazů

  Nejjednodušší a nejpravděpodobnější způsob je zvolit tvar srážek podle tvaru obličeje.
  Osoba, která se táhne svisle, to znamená oválné nebo obdélníkové tvar, vám umožní vyzvednout téměř všechny účesy. Dívky s takovým tvarem obličeje jsou v nejvýhodnější poloze, jsou vhodné a rovnoměrné, a pomleté ​​třesky, bude to vypadat dobře měkký přechod z velké části vlasů a ostře načrtnutý okraj, roztrhané prameny a ořezané vzory podél okraje.
  Pro vlastníky trojúhelníkové tváře se volba mírně zužuje. Pro ně jsou vhodnější klasické šikmé třesky, které sestupují z hlavy koruny s hladkým oválem a na jedné lícní kosti lehce vyhlazují proporce obličeje.
  U kruhové nebo čtvercové plochy je dobrá volba krátký šikmý třesk. Začíná to pár centimetrů od vlasové čáry, ale může skončit jinak, buď na úrovni obočí, nebo hladce do lícních kostí. Doporučuje se nechat brousit, je lepší, aby její okraj byl čistý a hladký.


  Správně určit typ šikmé nárazy pomůže nejen tvar obličeje, ale také typ vlasů, životní styl, obecně řada faktorů.

  Romantické přírody, které si nedokážou představit svůj život bez všech druhů šupin, klobouků a halen, pro milovníky létajících šatů a ženského stylu, budou vyhovovat hladkým šikmým třeskům, které padnou na tvář v rovnoměrném půlkruhu a končí velkými hladkými a lesklými kudrlinami. Taková pohádková princezna.
  Pokud jsou vlasy přirozeně zvlněné, mohou účes jen vyhrát, nemusíte trávit čas každé ráno stylingem a curlingem. Ale v takovém případě je třeba stále vytahovat třesky se železem, aby se nehoupala spolu s celým účesem.

  Pro aktivní obchodní ženy nebo pro dívky, které nemají čas na dlouhý styling, se snadno ošetří krátké mleté ​​šikmé rány. Nevyžaduje speciální nástroje a metody, které jsou jen natolik, že je mohou hřebet a lehce se vysychat vysoušečem vlasů nebo plochým železem - a účes vypadá úžasně.
  Jasný a kreativní člověk bude vyhovovat krátké účes s dlouhými třesky. Nemusí to mít nutně jasný a hladký obrys, nebude to složité řezat takový šikmý třesk sami. Ragged nerovný okraj, volné prameny vytvoří nějaký tvůrčí chaos ve vlasech.
  Bob-čtverec s hladkým šikmým třeskem, který se táhne přímo do délky, je oblíbeným po mnoho ročních období. Tento účes vypadá dobře a přiměřeně na každou akci. Ale kaskádovité účesy jsou dobré pro každodenní nošení, s nimi můžete přijít s krásným stylem.

  Jak řezat šikmé rány

  Pravidla pro správné řezání šikmého třesku doma, které byste měli dodržovat bez pomoci stylistky a získat nový stylový vzhled:

  1. Ve vašem arzenálu musíte mít ostré kadeřnické nůžky. Je lepší strávit čas na nich, protože obyčejné papírnické zboží může zkazit výsledek, aby žádný majitel nemohl později uložit.
  2. Zřetelně řezáme, s jasným pochopením tvaru a linie ostříhání. A aby to vidělo lépe, měly by být vlasy mírně navlhčené a česané.
  3. Vlhké vlasy jsou zrádné, musíte nechat trochu delší vlasy, protože po vysušení se zkrátí.
  4. Střiháme pouze poté, co je v hlavě jasně definován tvar budoucího třesku. A je lepší mít fotku nebo kresbu.
  5. K okraji bylo hladké, vlasy česané hřebenem a upnuté mezi středem a ukazováčkem, takže rozhodně nebudou jíst při střihu.
  6. Pokud chcete hladký okraj, pak je vše v podstatě dokončeno se srážením.
  7. Pro ukládání jsou vlasy také upnuty mezi prsty a lehce stříženy nůžkami po délce vlasů.
  8. Jsou-li řezací nůžky, je úloha jednodušší.
  9. Nyní můžete vlasy vysušit a konečný vzhled opravit. Šikmé bangy připraveny.

  Závěr

  Nové znalosti o tom, jak řezat samotné okraje, mohou být v praxi konsolidovány a novým způsobem zpříjemněte sebe a ostatní kolem sebe. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, můžete vytvořit krásný styl. A proto je lepší mít kůže, laky nebo pěny, dokud se vlasy zvyknou na novou formu.

  Lekce, jak správně řezat bangs na stranu a sklon přes lekce fotografií a videa

  Vlasy jsou symbolem krásy. Co jim ženy nedělají, aby vypadaly úžasně. Barvení, curling, styling, tkaní - to jsou jen základy práce na účesu. Celý arzenál je mnohem bohatší. Dnes se budeme soustředit na to, jak sami řezané bangy vyřešit.

  Kdo to jde

  Mnoho účesů vypadá nedokončeno bez třesku. Různé styly se harmonicky dají dohromady jen s určitými formami, které se mezi sebou liší v délce, tloušťce, úhlu sklonu. Dívky, které rádi experimentují, se můžete pokusit vytvořit doma požadovanou volbu. Šťastní lidé, kteří již byli s stylistou a nechtějí upravovat délku třesků na měsíční bázi, ještě více stojí za to se naučit, jak to dělat přímo ve své koupelně.

  Než vyzdvihnete nůžky, měli byste pochopit, co je pro vás krásné a co není přijatelné:

  1. Majitelé obdélníkové a oválné tváře si mohou zvolit absolutně libovolnou možnost, aniž by se obávali, že by poškodili svůj vlastní obraz (ztenčení, nerovné konce).
  2. Dívky s trojúhelníkovým obličejem budou mít šikmé bangy o maximální délce (od vlasce na čele přesně až po lícní kosti).
  3. U pravoúhlého obličeje je krátká verze ideální (délka krátké strany je o málo více než centimetr a délka obočí), multilayering je vítána.

  Základní pravidla pro práci s treskami

  Odhalíme důležité nuance při práci s vlasy na obličeji. Budete potřebovat řadu kadeřnických doplňků:

  • ostré nůžky s tenkou čepelí;
  • nůžky nebo holicí strojek;
  • jemný hřeben s častými zuby;
  • klipy a dásně.

  Kromě přípravy všeho, co potřebujete, byste měli rozhodnout o požadovaném konečném výsledku, rozhodnete se, jaká bude linie vlasů, délka a tvar. Použijte jemně nůžky, aby nedošlo k poškrábání tváře. Pokud si nejste jisti, že se dostanete na požadovanou velikost, můžete ořezat suché vlasy (vlhký po usušení bude zkrácen).

  Techniky pro řezání účesů

  Za prvé, podívejme se, jak řezat šikmé nárazy:

  1. Umyjte si hlavu.
  2. Blow suché.
  3. Pomocí tenkého hřebene oddělte třesky od zbytku vlasů, odstraňte volné kadeře v ocasu.
  4. Označte budoucí řadu účesů správně pomocí tužky nebo hřebenu a vizuálně si je zapamatujte.
  5. Přitiskněte prameny mezi dvěma prsty a odřízněte přebytečnou délku přesně podél obrysu, který byl naplánován. Nůžky se musí pohybovat shora dolů, aby se dosáhlo zkosení. Můžete nechat dodatečnou dodávku asi pět milimetrů na odstranění nesrovnalostí.
  6. Nůžky se otáčejí v úhlu čtyřicet pět stupňů na kudrlinky, jemně se pohybující špičky. Směr pilových listů v pravém úhlu je plný skutečnosti, že v důsledku sklouznutí vlasů vzniká oblouk a přesně je nutné odstranit extra délku.
  7. Po odstranění nepotřebných pramenů pečlivě štepte šikmé bangy s častým hřebenem a zkontrolujte, zda nedošlo k nesrovnalostem. Ujistěte se, že s takovou délkou a úhlem jste krásní. Jinak opravte vytvořené dílo.

  Chcete-li snímek přirozený, můžete vytvořit tenkou čáru nebo texturu. V prvním případě budete potřebovat speciální nůžky s řezáním na čepelí. Musí ovládat ve vzdálenosti nejvýše jednoho a půl centimetru od okraje.

  Pokud nejsou žádné nůžky, vezměte žiletku. Rozdělte třesk do pěti částí. Každý kroucení do těsného svazku na okraji polotovaru přibližně centimetr léčit čepel ve správném směru (o úhlu 30 stupňů), a velmi opatrně, aby se odstranění nadbytečné chloupky. Odebrat pouze vrchní vrstvu postroje, ředění jej k okraji ve tvaru hřebíku nebo jehly.

  Textury nebo roztrhané hrany lze dosáhnout vedením listu směrem k okrajům náběhu téměř svisle. Chcete-li to provést, vytáhněte třesk postupně přes vrchol hlavy, odstranění extra délky v malém úhlu v podobě vánočního stromu s krokem centimetru. Po dokončení účesu se projděte nůžkami.

  Pokud je tato technologie srozumitelná, tak pojďme zjistit, jak řezat okraj na její straně.

  Zde je několik možností. Nejjednodušší je to takto:

  1. Proveďte rovný řez o centimetr více než požadovaná délka, jako když se plete kudrnaté strany, prameny se zkrátí.
  2. Rozdělte tresku na dvě části, čímž provedete boční dělení.
  3. Pásy o šířce centimetrů od dělicího řezu v úhlu čtyřicet pět stupňů až po výšku od jednoho a půl do dvou centimetrů, takže bang vypadají krásně.

  Tuto možnost můžete provést stejně jako na obrázcích. K tomu je třeba okamžitě oddělit nárazy s bočním dílem a každou polovinu oddělit.

  Můžete si udělat velmi originální položení na jeho straně takto:

  1. Rozdělte přední část vlasů na tři zóny (průměr by měl být mírně větší).
  2. Centrální ozdoba, pohybující se nahoru, vytvářející boční úkos.
  3. Profil středu ve vzdálenosti asi dva centimetry od špiček.

  Některá důležitá tajemství

  Šikmé rány by měly být mleté, zvláště pokud máte vlasy silné struktury. Pouze tímto způsobem dosáhnete přirozeného obrazu.

  Konečná kontrola vaší práce může být provedena po šamponování a stylingových kadeřích. Pak se objeví viditelné vady. Upravte je nožnicemi.

  V žádném případě nerozřezávejte rovný náhubek s nápadem, aby byl šikmý, protože bude obtížné měnit přímé linie a pravděpodobně nebudete odhadovat délku.

  Pro esy, kteří si poprvé neříznou vlasy, nabízíme trochu tajemství. Rozdělte třesk dvě části ve vodorovném směru. Horní délejte jeden až dva milimetry déle, aby vlasy krásně zkroucené pod dnem.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy