logo

Jak snadno a jednoduše řez bangy

Haircut bangs pod mocí nezávisle doma. Ale před výběrem možnosti se musíte seznámit s pravidly pro kombinaci tvaru řezu s oválnou tváří.

Bangy mohou obnovit vzhled, správné problémové oblasti a je přínosné zdůraznit přírodní krásy. Ale špatná forma bude mít opačný účinek - bude se zaměřovat na nedokonalé detaily. Kromě toho by měl řez harmonicky splynout s celkovým účesem, aby nebyl samostatný díl. Koncept rámování konců se shoduje s konceptem hrotu po celé délce.

Střih na vlasy doma

Mnoho žen ovládá komplexní techniky barvení a kosmetických procedur doma. S nápory, které se s nimi vyrovnávají, není obtížné. Ale stejně jako v každém obchodě existují nuance, protože se můžete vyhnout různým chybám a nenapravitelným chybám.

Nejdůležitějším momentem domácího účesu je určit tvar budoucího účesu. Pokud se poprvé provádí stříhání, je lepší konzultovat s velvyslancem. Pomůže zvolit řez, který se harmonicky sladí s obrazem. Při hledání sebe, je lepší se zastavit na šikmém řezu nebo roztrhané tipy. Ředené prameny budou vypadat jemněji, ale ne na tenké vlasy.

K hlavnímu nástroji existuje pouze jeden požadavek - ostrost plátna. Nudné nůžky dělají krásný účes je nemožné. Pokud nemáte profesionální nástroj, můžete použít papírnictví, délku obrazů, která není menší než 10 cm.

Před provedením účesu byste měli vlasy zvlhčovat, aby byl hladký. Je však nutné vzít v úvahu, že v suché formě bude délka skok o několik milimetrů. Zvláště pečlivě musíte ošetřovat kudrnaté zámky. Když jsou mokré, narovnávají se a vytvářejí klamný pohled na budoucí podobu. Při sušení kudrlinky bude volno, a nezanechává žádný předběžný dojem ani stopu. Výstupem je pravidelné zarovnání vlasů žehličkou před položením nebo poskytnutím odpovídající formy.

Oddělení pramenů dělením pomůže také vytvořit krásný tvar. Zbytek vlasů by měl být rozštěpený svorkami, aby se zabránilo rušení při stříhání. Filirační pomůcka vám pomůže a lehčí. Vykonává se pomocí speciálních nůžek nebo s běžnými špičkami, což však bude vyžadovat určité dovednosti.

Co je k tomu zapotřebí:

 • hřeben s jemnými zuby;
 • nůžky dvou typů (kadeřnictví a ředění);
 • speciální svorky;
 • zrcadlo;
 • sprej na vodu.

Jak vybrat délku a tloušťku třesků

Parametry tresek se určují na základě typu oválů na obličeji a zvláštností struktury vlasů. Tenké prameny by neměly být ředěny a prodlužovány. Samy mají jemné a hladké obrysy, takže je to docela možné udělat s filmováním světla, které poskytne potřebný objem.

Tlusté bangy se nehledají ve zkrácené verzi, nicméně stejně vlnité. Proto pro ně jsou vybrány ostré a šikmé úseky, asymetrie. Pro hladké vlasy je hladký řez podél linie obočí úžasný, otevírání nebo dosahování řas. Na tlustých pramenech můžete použít několik technik, mezi kterými je absolvování obzvláště populární. Vícevrstvá dokonale koriguje nedokonalé tvary obličeje, problémové oblasti a jednoduše dodává ženskost.

Čtvercový typ bočního obličeje je nezbytný, neboť šikmé nebo roztrhané útvary účinně změkčují široký tvar, přitahují pozornost k sobě, odstraňují přízvuk z tvrdých čar brady a lícních kostí. Také zvlněné zámky budou vypadat výhodně.

Zamaskovat nedostatky trojúhelníkové plochy pomůže tlusté rovné okraje. Skryje široké čelo. A šikmý tvar s prodlouženým koncem brady také odvádí od ostré brady.

Oválná tvář může experimentovat s různými řezy. Dokonalé linie jsou těžké kazit. Ale neměli byste přehánět s kreativitou, klasicismem a asymetrií bude vhodnější.

Kruhová plocha bude také vyhovovat různým formám, ale upřednostňuje se šikmý řez. Je vhodné uspořádat zkrácené tipy nebo se uklidnit.

Vedle volby řezné linie je nutné určit rozdělení. Může být vydán v několika možnostech:

 • ve formě trojúhelníku;
 • Konfigurace ve tvaru U;
 • s paralelním oddělením.

Pokud je typ vlasu tenký, neměli byste použít dělení ve tvaru U. Bude to trvat více z horní části vlasů, což sníží objem na koruně a boky.

Jak řezat

Přímé tresky

Přímé okraje vyžadují pečlivější přístup a pečlivé provádění. Bez řádného zvlhčování nebude rovnoměrný řez fungovat.

Návod:

 1. oddělit část požadovaného tvaru třeskem a zbývající prameny nakrájet společně se sponami nebo pryžovým páskem;
 2. vzít malý pramen ze strany pravého chrámu, protáhnout ho mezi prsty, odříznout délku mírně pod linií obočí (nůžky by měly být udržovány pod gradientem 45 stupňů);
 3. dělejte totéž s praporkem umístěným na levé straně chrámu;
 4. střídavě stříhat centrální prameny se zaměřením na vybranou délku;
 5. pokořte vlasy, případně zarovnejte řez;
 6. také střídavě s každým pramenem, aby se dosáhlo filirace špiček s použitím řezacích nůžek (jeden by neměl ustoupit o více než 2-3 cm od okraje);
 7. vysušte a zkontrolujte výsledný formulář.

Šikmé bangy

Šikmé okraje se provádějí jak na suchých, tak na mokrých pramenech. Na suchých vlasech je důležité uvést nejkratší a nejdelší úroveň.

Návod:

 1. oddělit přední kudrlinky s částí, zvoleným tvarem, odštípnout zbytek vlasů svorkami nebo elastickým páskem;
 2. navlhčete prameny vodou z rozprašovače;
 3. hřeben a načrtněte nejvyšší úroveň a nejdelší špičku;
 4. drží nůžky pod úhlem 45 stupňů, aby provedli šikmý řez, spojující značky dvou úrovní;
 5. procesní tipy s řezacími nůžkami;
 6. vysušte a zkontrolujte výsledný formulář.

Roztrhané třesky

Roztrhané okraje jsou jednoduché. Může to být i amatér. Typ účesu se podobá tenké čáře, ale s hlubšími řezy. Nepravidelný tvar je schopen skrýt všechny chyby, a proto je vhodný pro všechny typy osob.

Návod:

 1. k oddělení třesku na požadovanou formu rozdělení, zbývající prameny se rozseknou se svorkami;
 2. navlhčete kudrlinky vodou z postřiku;
 3. zkroutí malých vlaječek z pramenů, rozřízněte je pod úhlem (měli byste se držet nižší úrovně délky, aby nedošlo k příliš krátkým třeskům);
 4. hřeben a podle potřeby upravte.

Trochu to, jak správně řezat samotný třesk (60 fotek), je snadné a jednoduché

Bangs - to je jedinečná část vlasů, protože tím, že vytvoříte, nebo naopak odstraníte, děláte další okraje a délku, můžete bez uznání změnit vzhled osoby. Některé dívky nechtějí jít do kadeřnictví, aby si ztratily jen tuto část vlasů. Podívejme se na to, jak řešit tresky na vlastní pěst a spokojit s výsledkem.

Chcete-li vytvořit krásné rany sami, potřebujete dobré nástroje a základní znalosti o technologii účesu.

Něco tresek

Odrůdy ostrohu hodně

Co jsou prostě žádné rány: dlouhé, krátké, dvouúrovňové, vzácné, silné atd. Co můžeme říct o jejich okrajích (to je čára, která určuje konečný tvar vlasů), neuvádějte všechny možnosti.

Okraj může být:

 • oválný;
 • reverzní ovál;
 • šikmý;
 • roztrhané;
 • přímá;
 • zuby;
 • Tvar L;
 • smíšené (roztržené), atd.

Tip! Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký účes chcete nosit, požádejte o radu zkušený stylista nebo kadeřník. Pouze odborník vám může doporučit nejlepší volbu, nejvhodnější tvar, šířku a tloušťku.

Všechny tresky lze rozdělit do 2 skupin:

 1. Účesy jsou důležitým doplňkem. Jsou vytvořeny s účesem a jsou jedním z nich. Chelochka, jako důležitý prvek vlasů, vzniká hned po skončení hlavního střihu.
 2. Reproduktory jako samostatný prvek vlasů. Tento třesk je cenný sám o sobě, jeho tvar a délka nezávisí na délce zbývajících vlasů. Hlavní hlava vlasů může být krátká nebo dlouhá, tlustá nebo řídká.

Vyberte šířku a tloušťku třtin

Šířka třesku se obvykle rovná šířce čela, to znamená, že je omezena levým a pravým výčnělkem. Podle pravidel hraničních bangů by neměly jít do chrámů, ale některé účesy naznačují velkou šířku.

Fotky s vlastním účesem

Tloušťka třesků závisí nejen na vaší touze, ale také na hustotě vlasů. Čím tlustší chcete, tím větší je oddělení od růstové linie objednávky.

A oddělit vlasy od budoucího třesku od ostatních pramenů mohou být tři různé oddíly:

Technologie účesy

Dívky obvykle odmítají jít do kadeřnictví, aby šetřily peníze, ale mohou ušetřit jen peníze, pokud se neustále střílí. Než začnete srážky, musíte si koupit dobré nástroje a to je spousta nákladů na materiál.

 • ostré nůžky (nejlépe profesionální);
 • hřeben s jemnými zuby;
 • speciální nůžky pro pilování (budou potřebné pouze v případě, že po řezání plánujete ztenčení pramenů);
 • svorky (průměrná cena je asi 15 rublů za 1 ve specializovaných prodejnách).

Než začnete vytvářet třesky jakéhokoli typu vlasů, je žádoucí umýt a uschnout. Samozřejmě, že je lepší nechat to udělat, pokud jsou vaše kudrlinky po praní špinavé. Ale také k řezání absolutně špinavé vlasy také nestojí za to. Aby se usnadnil nadcházející proces vytváření výstřelků, musí být vlas pečlivě česán.

Přímé tresky

Nebudete se zajímat, jak sami sousedit dítě, když se naučíte technologii svého stvoření.

Nevíte, jak řešit dlouhý třesk, abyste vypadali stylově a velkolepě? Nejlepší volbou je přímé zákroky, ale nezapomeňte, že to není vhodné pro všechny dívky. Než se rozhodnete proříznout prameny tímto způsobem, měli byste se ujistit, že tento prvek účesu vám vyhovuje.

Hladká a přímá lemování je ideální pro majitele podlouhlého a oválného tvaru. Krátké a středně přímé třesky se hodí pro dívky s dokonalým obočím a vysokými čely, ale dlouhé dokonale skryje čelo příliš nízké a zdůrazňuje správný tvar obličeje. Dozvíte se, jak řezat přímé třesy sami, pokud si přečtete tabulku níže.

Předtím, než zlikvidujete svůj vlastní třesk, ujistěte se, že vám vyhovuje

5 způsobů, jak řezat tresky doma

Pro dívky, které dlouhou dobu nosí bang a nepředstavují život bez ní, stálá údržba požadované délky se stává skutečným problémem. Chcete-li řezat třesky, musíte běžet do salonu každé dva týdny nebo požádat váš domov, aby ořízl okraje.

Stále se nerozhodlo o tom, jaké jsou tresky? Podívejte se, jak vybírat nárazy na tvar obličeje.

Jak ublížit doma?

Nejprve zjistěte, jaký druh tresek máte - rovný, šikmý, silný nebo roztrhaný. Chcete-li řezat své rany doma, postupujte podle těchto jednoduchých lekcí. U obrázků v angličtině byl uveden krátký překlad!

1 způsob, jak snížit nárazy. Ideální nárazy (pro pacienta)

Pokud máte husté třesy těsně pod obočí, oblouky nebo rovně, ořízněte je - postupujte podle jednoduchých kroků.

Krok 1. Oddělte třesk od zbytku vlasů (fixujte vlasy tak, aby nedocházelo k jejich zásahu).

Krok 2. Opatrně háčkněte a udeřte hroty se sušičem vlasů.

Krok 3. Oddělte horní vrstvu vlasů a připevněte je odděleně, pro dokonalý výsledek, bang je lepší dubové vrstvy.

Krok 4. Beris nůžek, drží rány na místě hřeben-hřeben úhledně odříznout přebytek následující tvar svých rány. Oříznout na ofinu a nezklamali - je lepší odříznout od málo, snažte se, aby to přehánět. Když je spodní vrstva připravena, odšroubujte horní a důkladně hřeben. Dále uvidíte spodní vrstvu pod vrcholem, takže jen zdobené vrchní vrstvu pode dnem, může být ponecháno na pár dlouhých pryadok přirozeným účinkem. Máte-li nůžky na vystřihování - může otfilirovat vrchní vrstvy, čímž ofina bude vypadat lépe!

2 způsob, jak snížit nárazy. Old scotch metoda

Pokud nemáte příliš tlusté třesky, zkuste použít škótku k přilnutí vlasů k čele a přesně se odřízněte

3 způsob, jak snížit nárazy. Roztrhané třesky.

Tímto způsobem můžete nejen snížit délku roztrhaných třesků, ale také obecně odříznout vlastní nárazy. Chcete-li to provést, oddělte část vlasů (nebo třesů), otočte vlajkou a odřízněte vlasy, které drží nůžky pod úhlem.

4 způsob, jak snížit nárazy. Japonské věci.

Není překvapením, že Japonci šli nejvzdálenějším a přišli s celou sadou zařízení, která řeže bouře. Sada obsahuje speciální rovnací a rovnací nůžky. Sadu můžete zakoupit na internetu.

5 způsob, jak řezat třesky. Nejjednodušší.

Oddělujte vlasy od třesků (sbírejte vlasy v ocasu). Dále, držení nůžek vodorovně zdobené rány přes oči, drží nůžky v úhlu - a pak zarovnejte okraje držení nůžky ve svislém směru mírně profilované, aby bylo dosaženo přirozeného výsledku.

Každá z popsaných metod vyžaduje určitou dovednost a dobrou nůžku! Pokud jste o sobě pochybovat, a nechtějí riskovat, nejprve se snaží snížit Bangs 1-2 mm (který nebyl příliš nápadný), pokud jste s výsledkem spokojeni - můžete bezpečně dub rány doma.

Jak si sami vyřezat vlastní bangy? K tomu budete potřebovat normální a kulatý kartáč na vlasy a profesionální kadeřnické nůžky (běžné nůžky dost ostré, bude dobře řezané údery nefungují a dokonce vydělat roztřepené konečky).

Jak krásně řezat vlastní bangy

-Mnohé ženy chtějí vědět, jak řešit své třesky: koneckonců všichni nemají možnost jít do kadeřnictví. Pomocí nárazů můžete rychle změnit a obnovit tvář. Hlavním důvodem je vybrat vhodnou možnost pro účesy a dodržovat pravidla.

Výběr správné možnosti

Chcete-li radikálně změnit obrázek, měli byste vědět, jak samostatně řezat nárazy. Měl by být vybrán s přihlédnutím k tvaru tváře a typu vlasů:

 1. Pro okrouhlou plochu použijte jakýkoliv tvar. Krátká verze poskytne trochu nadšení. Břity uprostřed čela zdůrazňují ženskost. Šikmá možnost vizuálního zúžení obličeje. Bude to vypadat skvěle.
 2. Když oválný obličej by měl upřednostňovat přímý podlouhlý tvar. Také skvělá volba pro absolventy.
 3. Pro čtvercový obličej je lepší vybrat asymetrickou a lehkou formu, protože může opravit masivní bradu.
 4. Pro trojúhelníkový obličej je vhodná rovná a hustá verze s čárou k obočím.
 5. Pokud je obličej malý a úzký a jeho vlastnosti jsou malé, je nejvhodnější zkrácená verze s roztrhanými nebo frézovanými okraji.
 6. Pokud má člověk široké lícní kosti, bude změkčen vzácným třeskem střední délky.
 7. Pro tenké a řídké vlasy je ideální třesk, který začíná v horní části hlavy a pokrývá čáru obočí. Takže vlasy budou vizuálně vypadat objemně.

Populární typy člověka

Každý typ má svůj vlastní efekt a speciální techniku ​​řezání. Než začnete účes, je velmi důležité udělat správnou volbu. Koneckonců musíte zvolit vhodnou délku a tvar.

Bangy mohou být:

Základní formy:

 • rovný nebo rovný;
 • šikmé nebo postranní;
 • polokruh nebo oblouk;
 • roztrhané

Správná technika ostření

Po rozhodování o vhodné variantě byste měli koupit nástroje, na kterých bude záviset kvalita účesu. Mezi tyto nástroje patří:

 • Ostré nůžky: všechny vhodné, ale lepší profesionální.
 • Ředící nůžky: s nimi můžete vytvářet zajímavé efekty.
 • Hřeben nebo hřeben: Je důležité, aby měli jemné zuby.
 • Barrety pro upevnění.

Pokud nevíte, jak správně řezat treskování doma, měli byste se seznámit s technikou, s níž můžete dosáhnout požadovaného výsledku.

Hladký tvar

Přímá verze je klasika, která bude vždy v módě. Ale při výběru tohoto formuláře je třeba si uvědomit, že bude muset neustále zdobovat. Abyste získali rovnoměrný výsledek, musíte dodržovat důležité pravidla.

Nejprve musíte oddělit část vlasů od ostatních a bodnout je barretou. Všechny ostatní vlasy by měly být shromažďovány v ocasu, jinak by to zasáhlo. Potom musíte vzít jednu ruku v ruce a držet ji mezi prsty a pak ji vytáhnout dolů. Je nutné, aby délka byla zkrácena pod čáru obočí. V tomto případě je důležité udržovat nůžky v úhlu 45 stupňů.

Postup se musí opakovat se všemi prameny a kontrolovat je délkou řezu. Linka třesku by měla být vodorovná. Po vyříznutí všech pramenů je třeba pečlivě česat. Rovnost lze kontrolovat stisknutím pramenů na čelo. Všechny výkyvy mohou být odstraněny nožnicemi, které musí být uloženy v úhlu 90 stupňů. Je žádoucí sušit prameny vysoušečem vlasů a položit s kulatým kartáčem.

Šikmá volba

Díky křivým nebo bočním třeskům vzniká ženský vzhled. Je ideální pro všechny vlasy a účesy. Ořízněte to jednoduše. Než zkrátíte krátký prvek, musíte se rozhodnout, kterým směrem ho položíte. Nejprve musíte vybrat část a zbývající část vlasů se shromažďovat do ocasu. Pásky musí být pečlivě česány a ořezány podél šikmé linie. Současně je nutné stříhat ze zdola nahoru tak, aby nůžky byly v úhlu 45 stupňů. Poté mohou být vlasy vysušeny a vysušeny.

Řezání půlkruhu

Holení konkávního tvaru je snadné, ale musíte dodržet přesnou symetrii. Dokončená verze by měla vypadat jako čistý půlkruh. Nejprve je třeba oddělit prameny od zbytku vlasů a fixovat je, aby nedošlo k zachycení dalších pramenů. Měl by být ořezán prsty s prsty. Postupně se musíte pohybovat po stranách, přičemž zvětšíte délku o 1 mm. Výsledek by měl vypadat jako čistý oblouk. Pokud se třásl příliš silně, může být profilován.

Roztrhané prameny

Chcete-li roztrhané prameny, musíte je rozdělit na několik částí. Bang by měl být roven šířce čela. Nejprve je třeba hladce řezat a potom diagonálně stříhat vlasy. Bunky by měly být rozděleny na prameny: šířka každého - 1 cm. Páska musí být umístěna mezi dvěma prsty a zvednutá, odříznout všechny vyčnívající chloupky. V tomto případě musí být řez rovný. Posledním dotykem je ztenčení. Délka může být libovolná, v závislosti na vašich preferencích.

Důležité tipy stylisté

Pokud hledáte odpověď na otázku, jak správně řezat bang a nikdy předtím neříznout, nezapomeňte, že byste jej neměli zkrátit příliš krátce. Pro začátečníky je lepší vybrat podlouhlá verzi. Pokud se vám nelíbí výsledek, můžete jej vždycky krásně odstranit pomocí vláken nebo rámu.

Jak řešit treskování doma na suchých nebo mokrých vlasech, nikdo nemůže s jistotou říci, protože všechno je zcela individuální. Někteří lidé rádi dělají účesy na mokré vlasy, zatímco jiné, naopak, jsou mnohem jednodušší, když jsou vlasy suché. Chcete-li řezat mokré vlasy, nezapomeňte, že po vysušení bude délka kratší.

Chcete-li ředění, musíte si zakoupit speciální nůžky, jejichž čepele mají malé zuby. Díky takovým nůžkám nejsou vlasy zcela odříznuty. Pro podání je nutné odstranit přebytečné vlasy z obličeje a potom se prameny oddělí a zkroutí do lehkého opletení. Ze špiček ve vzdálenosti 2-3 cm je nutné ztenčit všechny požadované oblasti.

Pokud vaše rány rostou, je snadné ořezávat. K tomu je třeba opakovat řezací techniku ​​a zachovat její tvar. Je důležité neřezávat příliš krátce. Je mnohem těžší udělat si vlastní možnost, kterou jste původně naplánovali. Pokud však uděláte vše přesně tak, jak je popsáno v technice, můžete snadno a rychle bez problémů dosáhnout požadovaného výsledku.

Jak řešit bang sám doma

Pokud chcete změnit vzhled - řez bang! Správně upravené módní náramky mění obraz co nejvíce. Simulovaná obličejová obruba může poskytnout zvláštní barvu, tajemství, lehkost, hravost nebo koketnost, klasický dotek nebo nádech tvořivosti. Pokud nechcete jít do kadeřníka, měli byste se naučit určitá pravidla, jak řešit vlastní tresky.

Druhy ran

Existuje mnoho možností, jak hladce řezat samotný třesk. Tato část účesu má různé vlastnosti a může být:

 • dlouho;
 • krátké;
 • vzácné;
 • tlustý;
 • roztrhané;
 • dvouúrovňová;
 • ohnutý;
 • ohnuto dovnitř;
 • hladké;
 • svěží.

Konečná forma nárazů dává obrysovou čáru - lemování. Může se také lišit: šikmý, rovný, trojúhelníkový, oválný, vlnitý, stupňovitý, kudrnatý atd.

Pravidla výběru

Chcete-li vypadat módní a krásné, je důležité vybrat správnou verzi účesu. Je třeba vzít v úvahu typ vlasů, charakteristiky a tvar obličeje.

 1. S kulatým obličejem si můžete dovolit jakýkoli model, dokonce i dlouhý a tlustý třesk. Krátké vykreslení obličeje způsobí, že dívka bude více milá a mladá. Chcete-li vytvořit obrázek romantičtější a ženský, je lepší se zabývat variantou střední délky uprostřed čela. Vizuálně užší je tvář asymetrickým okrajem s šikmým okrajem.
 2. Ti, kteří mají čtvercový obličej, by měli změkčit úhly. Asymetrické modely vypadají originálně, efektivně a jasně. Vizuálně roztahují obličej a poskytují eleganci. Hlavní tabu jsou tlusté a těžké tresky.
 3. Majitelé oválné tváře nejsou příliš bohatá volba. Lepší a stylovější vyhlížející model. Zvláštní kouzlo přidá k obrazu roztrhaných, nerovných pramenů a dlouhé a hladké bangy činí její majitel půvabné a tajemné.
 4. Pro dívky s trojúhelníkovou tváří udělá dlouhé (až po obočí) bang. V tomto případě by prameny měly být poměrně silné. Pokud jsou obličejové prvky miniaturní, správnou volbou je zkrácená verze, těsně nad čelem, s profilovanými hroty.
 5. Ženy s vysokými lícními kosti a úzkou bradu mohou skrýt tento kontrast a zvolit správný účes. Nejlepší volbou by byl vzácný třesk s délkou mírně pod středem čela.
 6. Pokud jsou dívčí vlasy řídké, kudrnaté a tenké, můžete hluboké, od vrcholu bláta, který končí nad očima. Tento model dodá objem vlasů, pokud jej položíte kulatým štětcem a vysoušečem vlasů.

Základní pravidla

Řezané třesy by měly podléhat určitým pravidlům. Když je ignorujete, můžete nejen rozmazlovat vlasy, ale také zpochybnit vzhled těchto vad. Chcete-li získat dobrý výsledek, potřebujete:

 • Pokud poprvé vytvoříte rámování obličeje, je lepší upřednostnit rovnou nebo šikmou variantu;
 • Nůžky by měly být ostré a velké;
 • První věcí, kterou je třeba udělat, je oddělit okraje od ostatních pramenů;
 • Aby bylo husté vlasy lehké a vzdušné, provádějte ředění;
 • Vlasy by měly být mírně navlhčené. Pokud budete řezat bez vody, vaše vlasy budou nerovnoměrné, zvláště pokud jsou kudrnaté nebo zvlněné. Vlhké prameny se po sušení zkracují.

Řezací technika a nástroje

Ořízněte tresky poprvé, udělejte to trochu déle, než bylo plánováno. Pokud se účes nebude muset líbit, můžete vlasy odstranit ve vlasech.

Tato technologie je docela jednoduchá srážka:

 • důkladně si vyčesat vlasy;
 • přitiskněte pramen mezi středními a indexovými prsty;
 • vytahujte ho směrem k nosu;
 • vypněte to.

Pokud je vybrán zkrácený model, vlasy jsou odříznuty přes most nosu, dlouhá je o něco nižší.

Přímý účes

Při výběru rovného, ​​přímého třesku byste měli vědět, že bude muset být neustále aktualizován. Tento postup není obzvláště obtížný a může být proveden nezávisle.

Pokyn:

 1. První věc, kterou musíte udělat, je postarat se o jasné světlo.
 2. Proveďte trojúhelníkové dělení, zajistěte zbývající prameny vlasy nebo speciální spony.
 3. Hřebejte třesky a dejte je do stejných 3 pramenů.
 4. Vezměte středový pramen a přitiskněte ho mezi prsty. Poté vytáhněte, zvedněte a vyjměte přebytek. K tomu, aby se třpytily dokonce vyrovnaly, by se nůžky měly držet šikmo pod úhlem 45 stupňů.
 5. Levý a pravý pramen jsou rovny na střed.
 6. Pravý pramen je rozdělen do dvou vrstev, dolní rovina je stejná ve středovém prameni, horní část je o něco delší.
 7. Stejný postup se opakuje pro levý pramen. Tak se ukáže, že se uvnitř objevují nárazy s hroty.

Jak řešit šikmý třesk sami

Předtím, než uděláte doma šikmý třesk, budete muset vedle ostrých pravidelných a ředěcích nůžek zakoupit upínací pravítko, které vám pomůže simulovat jakýkoli styl a uspořádat přesně prameny.

S takovým zařízením není ani potřeba schéma, můžete nastavit tloušťku a nastavit požadovaný úhel sklonu.

Pravítko lze snadno připevnit na vlasy jakékoliv tvrdosti. Na tom je úroveň, která pomáhá najít nejlepší úhel sklonu.

Pomocí tohoto jednoduchého zařízení můžete provádět takové operace se srstí, jako je: oříznutí třesku, krásné přechody špiček vlasů, zvuk na koruně apod.

Jedna délka

Tento model nemá čistý okraj a je nejvhodnější pro kudrnaté tenké vlasy.

Haircut je rozdělen do následujících fází:

 • Vlhkost vlasů;
 • Rozdělení a odstranění zbývajících pramenů v ocasu;
 • Oddělte první zvlnění, přetáhněte ji na požadovanou délku. Toto zvlnění bude ovládáním a bude se muset zaměřit na to;
 • Oddělovat další zvlnění, které není větší než jeden centimetr;
 • Vezměte dva prameny, zvedněte je kolmo k hlavě a proveďte střih na ovládacím prvku;
 • Postupně pokračujte v oddělování kudrlin, stříhněte je a zaměřte se na délku předchozích. Můžete použít jednu ze dvou způsobů řezání - rovných nebo zubů.
 • Hřeben a nastavení obrysové čáry;
 • Pásky, pokud je to žádoucí, mohou být profilovány.

Střih s ředěním

Roztrhané hrany vypadají snadno, trochu neopatrné a vzdušné. Střih s ředěním metodou postroje se provádí tímto způsobem:

 • přidělit prameny, odstranit a zabezpečit zbytečně;
 • vlasy jsou rozděleny do tří částí a lehce hydratovány;
 • střední vlákno se odebírá prsty levé ruky a nadměrná délka se odřízne a odřízne;
 • zachyťte následující prameny vlasů s ořezaným a řezaným, vyrovnejte je;
 • stříhání vlasů je rozděleno na 6-9 dílů;
 • každý pramen je zkroucený vlajka a dělá roztrhaný řezy ztenčení nůžky blízko konce a uprostřed.

Roztrhaný s okrajem

Tento model je velmi populární a pro jeho provedení je třeba provést následující kroky:

 1. Dělejte dělení ve tvaru trojúhelníku nebo obdélníku. Zbytek vlasů se shromažďuje v ocase.
 2. Špičky nůžky se prohloubí do okraje, odříznou je velké a jemné zuby. Pro tlusté prameny potřebujete velké zuby, pro vzácné - malé. Je důležité pamatovat na délku a vzít v úvahu, že po vysušení pramenů bude trochu skákat.
 3. Obrys může být šikmý, rovný a zvlněný. Zuby jsou vyrobeny po celé šířce.
 4. Vlasové mlýny, hřeben, rovno a styl.

Ripped účes bez okraje

 1. Vytvořte hlubokou část obdélníkového nebo trojúhelníkového tvaru, navlhčete vlasy. Odstraňte zbývající prameny.
 2. Chraňte vlákna pečlivě a hluboko v nárazech s špičkami nůžek řezte zuby na požadovanou délku. Řezání se provádí na různých úrovních.
 3. Zuby jsou šikmé po celé šířce.
 4. Bang jsou rozděleny na svislé kudrlinky.
 5. Oddělte svislý pramen, hřebte jej a zvedněte pod úhlem 90 stupňů. Stlačte její střední a indexované prsty. Ze špiček vlasů je vytvořen něco jako trojúhelník, který je odříznut.
 6. Postup se opakuje pro všechny prameny.
 7. Mleté a upravené.
 8. Sušené a položené.

Brouky půlkruhu

Při takovém účesu je nutné přísně dodržovat symetrii. Okraj by měl vypadat čistý půlkruh.

 1. Pomocí klipů oddělte potřebné prameny od ostatních vlasů.
 2. Navlhčete malý účes stříkáním.
 3. Zvolte ovládací prvek ve středu a stisknutím prstů jej odřízněte.
 4. Pohybující se postupně směrem ke stranám, prodlužte délku pramenů tak, aby se získal polokruh.
 5. Suché prameny a hřeben, kontrola hladkosti okraje.
 6. Je-li to nutné, opravte.

Duplexní volba

Zajímavý a originální obraz pomůže vytvořit tresku tvořenou dvěma úrovněmi. Vypadá to docela neobvyklé, horní vrstva je o něco delší než spodní. Chcete-li jej vytvořit, potřebujete:

 1. Vytvořte trojúhelníkové nebo obdélníkové oddělení a navlhčete prameny. Odstraňte zbývající vlasy, abyste nezasahovali.
 2. Bangy rozděleny do tří horizontálních úrovní.
 3. Začněte pracovat ze spodu.
 4. Vytáhněte tenkou vlnu a odřízněte ji v úrovni středu čela. Tento prvek bude ovládáním.
 5. Řezání řezu se zaměřením na ovládací prvek.
 6. Druhá vrstva vlasů česaná na obličeji, ořezaná na první.
 7. Třetí vrstva je uvolněna, česána a řezána na 1-5 cm pod předchozími dvěma.
 8. Mleté, sušené a položené.

Užitečná doporučení

Existuje několik doporučení, které byste měli vzít v úvahu při přemýšlení o tom,

 1. Je třeba si uvědomit, jaký je rozdíl mezi mokrými a suchými prameny. Mokré vlasy se zdají být delší, takže jsou ořezány o několik milimetrů níže. Pokud toto pravidlo nedodržuje, může být účinek mírně kratší.
 2. Aby nedošlo k porušení řezné čáry, nepřetěžujte příliš mnoho prutů.
 3. Aby nedošlo k zásahu do doplňků, musí být odstraněny. To je také vhodné, jelikož existuje riziko, že jste je náhodně odřízli.
 4. Nemusíte používat profesionální nůžky, můžete je nahradit běžnými, které budete používat pouze pro řezání.

Pomocí výše uvedených postupů můžete dát třeskům libovolný tvar. Hlavním úkolem je zvolit si ten správný a krok za krokem postupovat podle doporučení.

Jak řešit treskování doma?

Unavený z vlasů? Chcete změnit styl? Naučte se, jak řezat své vlastní rany, a neváhejte, abyste v nudném stylu vytvořili perfektní poznámku.

Který třesk je pro vás to pravé?

Při výběru bangů se nemůže spoléhat jen na módu nebo chuť. Hlavní věc - najít správnou formu. K tomu je třeba vzít v úvahu tvar obličeje a struktury vlasů:

 • Kulatá tvář - s třesky nebudete mít žádné problémy, protože téměř všechny tvary se vejdou kulatým obličejem. Ten krátký vám udělá kop, rány uprostřed čela vás udělají více ženský a šikmé bude vizuálně zúžovat obličej. Ano, a od dlouhých tlustých třesků by se neměli vzdát!
 • Oválná tvář - nemůže se pochlubit stejnou univerzálností jako předchozí verze. Obličej tohoto typu vyžaduje prodloužené rovné nebo tříděné třesy;
 • Čtvercový obličej - zastavení v lehké asymetrické podobě, opraví těžkou bradu;
 • Trojúhelníkový obličej - nejsilnější okraj až po obočí je ideální pro vás;
 • Úzká malá tvář s malými znaky - upřednostněte krátké rany s frézovanými nebo roztrženými hranami;
 • Široko nasazená tvář - vzácné tóny střední délky pomáhají zmírnit jeho rysy;
 • Kudrnaté vlasy - můžete trimovat rany, ale být připraveni na denní stylování pomocí žehlení a laku;
 • Tenké a řídké vlasy - vyberte možnost, která začíná v horní části hlavy a pokrývá linie obočí. Tento třesk bude stylový objemnější.

Nástroje na řezání vlasů

Chcete-li řezat vaše bangs sami, budete potřebovat několik speciálních nástrojů:

 • Pravidelné nůžky - jejich kvalita ovlivňuje výsledek. Ideální je, aby nůžky byly profesionální. V extrémních případech se zbývajte nejostřejšími;
 • Ředící nůžky - nezbytné pro vytváření zajímavých efektů;
 • Hřeben s jemnými zuby nebo housenkou. Bude to v pořádku, pokud se vám podaří získat dvojitý hřeben. Na jedné straně jsou vzácné zuby, na druhé straně časté;
 • Kraby, svorky, žvýkačka - potřebné pro fixaci vlasů.

Jak řešit treskování doma, aby zůstala hladká?

 1. Samostatné budoucí tresky ze zbytku vlasů. Připojte ho krabím.
 2. Zbývající vlasy je žádoucí shromáždit v ocasu, aby nedošlo k rušení.
 3. Vezměte jednu ruku v ruce, přitiskněte ji mezi prsty a zatáhněte ji dolů.
 4. Délka klipu mírně pod čárou obočí. Držte nůžky pod úhlem 45⁰, jinak se čepele sundají z vlasů.
 5. Opakujte postup s ostatními prameny se zaměřením na délku řezu. Ujistěte se, že linie tresky je přísně horizontální.
 6. Pečlivě vyčistěte třechy s hřebenem.
 7. Odstraňte přerušení přidržením nůžek v úhlu 90 °.
 8. Stiskněte třes na čelo a zkontrolujte jeho rovnoměrnost.
 9. Vyhněte si vlasy pomocí kulatého kartáče.

Jak řešit vlastní třesky?

Bangs - jeden z nejdůležitějších prvků ženských účesů. Je schopna radikálně změnit vzhled. Kromě toho správně vybraná forma maskuje drobné nedostatky exteriéru a zdůrazňuje krásné rysy obličeje. Abyste vždy vypadali krásné vlasy a velkolepé, je velmi důležité sledovat nárazy. Pokud však nemáte příležitost pravidelně navštěvovat kadeřník, můžete svůj tvar opravit doma. Takže dnes vám řekneme, jak sami řeknete tresky.

NAVIGACE FAST ČLÁNEK

Výběr tvaru

Bangs - velmi pěkný prvek účesu. Některé dívky kreslí, zatímco jiné naopak zdůrazňují všechny chyby. Proto je velmi důležité zvolit správný tvar. Chcete-li to provést, pečlivě se podívejte na svůj obličej a určit, do jakého typu patří.

 • Dívky s oválným obličejem sedí na stupňovité bangy. Přidá do očí expresivitu. Také v tomto případě by přímý model byl vynikající volbou. Nicméně byste neměli ořezávat prameny příliš krátké, protože riskujete zdůrazňovat vysoké čelo a mohutné lícní kosti.
 • Asymetrické varianty jsou vhodné pro ženy se čtvercovou nebo kulatou plochou, která vizuálně vyrovnávají proporce obličeje a zakrývají drobné nedostatky. Navíc účesy se šikmými třesy pomáhají vizuálně prodloužit obličej.
 • Dívky s tváří ve tvaru srdce by se měly vyvarovat přímých linií a tvarů, jinak riskujete, že bradu ještě ostřejší. V tomto případě by ideální volbou byly prodloužené prameny položené na jeho straně.

Nástroje na řezání vlasů

Chcete-li řádně řezat tresky doma, je třeba zásobit určitou sadu kadeřnických nástrojů. Při účesu budete nejprve potřebovat speciální kadeřnické nůžky.

V žádném případě nemůže používat kancelářské a manikérské nástroje. Nůžky musí být dobře zaostřené, jinak riskujete, že byste mohli poškodit strukturu vlasů.

Budete také potřebovat následující pomocné nástroje: hřeben s jemnými zuby, pravidelný hřeben, vlasy a sponky pro fixaci pramenů.

Obecná pravidla pro srážky

 1. Vytvořte hladké linie a čisté obrysy je možné pouze na suché vlasy. Vlhké prameny po sušení se zkracují o 0,5-1 cm a toto by mělo být vzato v úvahu, pokud se rozhodnete řezat mokré vlasy.
 2. Chcete-li řádně řezat prameny, změřte délku o 1 prst než je požadovaný výsledek. Tento zásobník zajišťuje, že účes není příliš krátký.
 3. Před ořezáváním se ujistěte, že rozhodnete o tvaru nárazů a vyberáte potřebné prameny z celé řady vlasů.
 4. Texturu může být provedena běžnými kadeřnickými nůžkami. K tomu je třeba otáčet svisle a odříznout konce. Váš účes bude vypadat přirozeněji. Také, pro vytvoření "roztrhané" tipy, můžete použít speciální ředící nůžky.
 5. Majitelé hustých vlasů se doporučují na tenké třesky.

Přímé tresky

Přísné přímé linie a jasné obrysy jsou ideální volbou pro dívky s kulatými a oválnými tvářemi. V prvním případě bude tento model zdůrazňovat pravidelné obličejové rysy a ve druhém bude skrývat vysoké čelo a přidávat do očí expresivitu.

Rovná rovná forma je navržena tak, aby zdůrazňovala proporcionalitu obličeje, takže není vhodná pro majitele příliš masivní brady.

Takže, jak si řezat rovný třesk?

 • Chraňte vlasy pečlivě.
 • Zvýrazněte přední prameny a zbytek hmoty vlasů upevněte pomocí spony.
 • Pomocí hřebenu vyberte v oblasti čela trojúhelník. Hrot trojúhelníku by měl být umístěn ve středu čelní zóny. Základ trojúhelníku je přímka od špičky jednoho obočí ke špičce druhého.
 • Aby byl řez naprosto rovný, měly by být vlasy oříznuty postupně. Nejprve protáhněte prameny na špičku nosu. Potom vyřízněte další 2 cm. Nechte délku rány o 1 cm delší, než byste chtěli skončit.
 • Zarovnejte řez. Rozdělit vlasy na několik pramenů a rozřezat je, držet nůžky svisle.

Šikmé bangy

Střihy se šikmými třesy se hodí téměř ke všem typům osob. Takový model, položený na jeho straně, pomůže napravit proporce obličeje: prodlužuje okruh a učiní čtverec měkčí.

Tak, jak stříhat šikmé rany doma?

 • Chraňte vlasy pečlivě. Vyberte vlákna pro budoucí tresky od zbytku vlasové hmoty.
 • Určete dělící čáry. Může být trojúhelníkový, oválný nebo čtvercový. Pravidlo je, že trojúhelník je izolován od pramenů, ale můžete experimentovat výběrem původního rozdělení.
 • Určete linii sklonu špiček vlasů. Začněte 2-3 cm řezání vlasů pod zvoleným sklonem. Krátký roh třesků je zpravidla umístěn těsně nad špičkou obočí a dlouhou - na úrovni středu oka.
 • Ořízněte řez. Je-li to nutné, strihněte špičky se zužujícími se nůžkami.

Původně vypadá šikmo roztrhaný třesk. Chcete-li správně provést takový účes, musíte konce vlasů odříznout zuby. Současně by se zuby neměly nacházet na stejné úrovni.

Asymetrická forma, na rozdíl od přímky, vyžaduje zvláštní péči a styling. K tomu, aby náramky vždy vypadaly elegantně a stylově, doporučuje se pro jejich styling použít speciální fixační prostředky: gely, laky, pěny atd.

Jak řešit bang yourself: podrobné pokyny, fotky

Když chcete změnit obrázek a účes je naprosto v pořádku a není žádoucí měnit délku vlasů, můžete hrát s třesky. Jednoduchý návod, jak řezat vaše bangs sami vám pomůže vyhnout se chodit do kadeřníka, což vám ušetří čas a peníze. Kromě toho, aby přední prameny vypadaly čistě, měly by být aktualizovány každé 3-4 týdny.

Když se naučíte řezat domácí tóny, můžete si zachovat původní krásu stříhání.

Volba tresek

Aby bylo možné zvolit správný tvar tluku, je třeba vzít v úvahu tvar obličeje, strukturu a hustotu kudrlin:

 • pro baculaté dámy, šikmé, roztrhané třesky k obočím, pod úrovní lícních kostí nebo linie brady, udělají. Nicméně, jeden by měl být opatrný příliš ztenčené nebo příliš dlouhé přední zámky;
 • dámy s oválným obličejem by měly mít silné, rovné třesky, s mírně zaoblenými rohy, které klesají mírně pod obočí. Pokud jsou kudrlinky trochu dlouhé a kudrnaté, měli byste zastavit výběr na krátkých, roztrhaných baby-bangs. Dobré rozhodnutí bude textury třesk do středu čela;
 • pro dívky s protáhlou tváří, rovný, tlustý třesk, který zcela pokrývá čelo;
 • pokud tvar obličeje připomíná rovný trojúhelník, musíte udělat ztenčený, dlouhý třesk, šikmý nebo architektonický, který se odstraní nahoru, vytváří světlé vlny nebo mohawk. V případě, že je trojúhelník obrácen, mělo by být upřednostněno šikmé odstupňované přední vlákno, snížené na úroveň lícních kostí nebo krátké, roztrhané třesy;
 • majitelé čtvercových a obdélníkových tváří, musíte zvolit dlouhé šikmé rány nebo ty, které pokrývají čelo po obou stranách;
 • krásy s tváří ve tvaru diamantu by měly způsobit nárazy - závěsy, uzavření časové oblasti nebo šikmé přední zámky, klesající na úroveň lícních kostí.

Základní pravidla

Řezání tresek, nezapomeňte na základní pravidla. Zajišťují požadovaný výsledek a minimalizují možné chyby:

 • nůžky musí být profesionální. Pravidelní duchovní, zbaveni potřebné ostrosti a specifik jejich ostření, nedovolí, aby byl řez co nejjemnější;
 • stačí pouze řezat suché kudrlinky;
 • Hlavní lopata musí být oddělena od oříznutých pramenů, aby nedošlo k náhodnému odstranění dalších kudrlin;
 • hřeben by měl mít vzácné zuby a ostré špičky;
 • při strihání by délka třesků měla být o jeden centimetr větší než požadovaný konečný výsledek. To umožní, bez strachu, ozdobit přední zámky, pokud řez není příliš vyrovnaný;
 • Po účesu musíte spláchnout vlasy a zkontrolovat vaše rany. Pokud existují nesrovnalosti, lze je snadno opravit.

Zvýšil jsem se ruský pliv! Podle receptu vesnice! +60 cm po dobu 3 měsíců.

Přímé tresky

Chcete-li řezat přímý třesk, potřebujete:

 • dobré hýbat vlasy, oddělit hlavní šok, s ostrým hrotem hřebenu zvýraznit čelo trojúhelníkem - to je budoucí třesk;
 • řezané kadeře musí být plánovány, pečlivě a bez spěchu. Nejprve je třeba rozdělit prameny na tři stejné části. První z nich, musíte držet prsty co nejvíce, aby se táhly dolů a postupně se stříhaly chloupky, drží nůžky pod úhlem 45 °. To je optimální úhel, který umožní, aby se kotouče neklouzaly na kadeře a pomohly přesně řezat prameny;
 • první řez by měl být proveden na špičce nosu;
 • se zbývajícími částmi tresek opakujte, jak je popsáno výše, manipulace;
 • stříhat každý pramen o několik centimetrů blíže k požadované délce;
 • ozdobte kadeře. Nůžky musí být drženy v pravém úhlu k čáře třesku;
 • umyjte si vlasy a odstraňte chyby při účesu.

Nejčastější otázkou je, jak řezat roztrhaný třesk sami. K tomu musíte při řezání předních pramenů provádět cikcaky, pohybující se z jednoho chrámu do druhého.

Dále musí být připravené třesy odděleny několika vertikálními děrami, přibližně o jeden centimetr širokým. Každý pramen musí být upnutý prsty, odtržen od hlavy v úhlu 90 ° a odřezán zbytečnou částí kudrlin na rovný řez.

Šikmé bangy

Abyste vytvořili skloněnou přední část, musíte dodržovat následující kroky:

 • vyberte stranu, na které budou v budoucnu budou brouky vyřezány;
 • rozhodnout o požadované délce;
 • dobré česané kadeře hřebeny se vzácnými zuby;
 • smykové vlasy musí být diagonálně, drží nůžky nakloněné na 45 °;
 • pohyb by měl být jemný a hladký, oříznutí pramenů potřebuje trochu snížit chybu;
 • musíte začít s účesem z obočí, postupně se pohybovat na opačné straně;
 • nezapomeňte na délku "v rezervě", která musí být ponechána na opravu drobných chyb;
 • jestliže se třesky ukázaly jako příliš tlusté, měly by být tvarovány tak, že nůžky drží ve vzpřímené poloze;
 • umyjte si vlasy a udeřte štětce pomocí kartáčování.

Chcete-li šikmé, rozeklané rány, zámky muset točit několik volné bičíky, z nichž každý dělat zkratky. Pokud by nakonec některé chloupky jsou vyřazeni z obrázku, jsou opět stočeny do pramenů a proces opakovat.

Jak řešit dítě pro dítě

Mnoho matek se zajímají o otázku, jak snížit své vlastní rány dítě, protože mnohé děti nesnášejí výlety do holičství a bojí věřit cizím lidem.

Hlavním pravidlem při řezání dítěte je, že hlava dítěte má být na úrovni matky. Poté je nutné ho požádat, aby zavřel oči a neotevřel, dokud to matka nepovolí.

Uchopení nůžky za ruku je nezbytné dbát na to, aby dítě nenarazilo. Za to, že budete muset hřeben zámek na přední straně, vyberte požadovanou délku upnutí vlasy mezi vaším ukazováčkem a prostředníkem, malým zpožděním a hladké vypínacím po celé šířce.

Při zpracovávání časových oblastí je nutné vzít malý pramen, stlačit prsty a odříznout, udržet směr dopředu a dozadu a shora dolů.

Podrobné pokyny k tomu, jak řezat svůj okraj můžete vidět ve videu.

Když jste se rozhodli nezávisle řezat nárazy, neměli byste zapomenout na dobré osvětlení, které okamžitě označí všechny chyby. Každá dívka, která chce, aby upravila svou vlastní cestou, aby být jisti svými schopnostmi a nebojí potíží, které mohou nastat v průběhu první seči. Pouze klidná důvěra a maximální koncentrace pomohou dosáhnout požadovaného výsledku.

"Tajemství"

 • Jste unaveni trvalou ztrátou vlasů?
 • Snažíte se neopouštět dům bez čelenky?
 • Myslíte si, že máte husté a dlouhé vlasy?
 • Nebo vaše vlasy prostě rostou velmi pomalu a jsou nudné?
 • Vyzkoušeli jste spoustu vlasových produktů, ale nenašli jste je efektivní?
EFEKTÍVNÍ LÉČIVO PRO BLUŠENÍ EXISTUJE! Chcete vyřešit problém vypadávání vlasů? Podívejte se na odkaz a zjistěte, jak vrátit vlasy do své bývalé slávy za pouhý týden...

HELLO! Všimli jste si, že výtah začal pracovat špatně, návrhy na zlepšení služeb výtahy. Pošlete institucím vysokoškolského vzdělávání, ať každý udělá své vlastní návrhy. A současně zkontrolujte své znalosti, setkáte se s vaší pozicí. Buďte opatrní, jste nikdy v podhůří? Co je nádherné! Naučili jsme se ve škole, a proto můžeme číst a psát. TEST, kde je potřeba dát čárku, tečce, otazníku nebo vykřičníku. Příběh města výtahu...... Vítejte pozornost tajné, které vám hodně naučit. To je zákon výtahu. poslouchejte nebo pamatujte. Řeknu vám všechno a všechno pochopíte. pokud jste velmi pečlivě naslouchat a pamatovat si můžete sedět nebo stát vidět prostředí kolem sebe slyší různé zvuky, nebo pocit, že zvýšený tlak začíná lechtání v hrdle, a čím víc chci poslechnout nebo si uvědomit, můžete polechtat v krku, a chcete pít nebojte se, jak by měl být stále více touží poslouchat nebo zapamatovat si. cítíte se třesoucím se po celém vašem těle, nyní poznáte pozornost, kterou máte s depresivní rakovinou. a čím více rozumíte své nemoci. cítíte této nemoci a silnější poslouchat a vidět a cítit nemoc.Můžete vědět musíme urychleně do nemocnice, ale víte, že je pozdě. víte, došlo k zničení těla, ale vaše pozornost je třeba věnovat hlasu pozorně naslouchat a učit se jedná o právo výtahu slyšet, nebo si pamatovat ti bude zdát zlé sny neboj není blázen, nebojte se všechno je v pořádku, pokud budete poslouchat pozorně si pamatujete, nebo pochopit, co rakovinu depresivní.. poslouchat poslouchejte nebo si pečlivě zapamatujte, když mě slyšíte nebo uvidíte, budete si pamatovat, co je depresivní rakovina. vidíte, jak váš zdravotní stav se zhoršil a čím více máte pocit, že nemoc v celém těle, a slyšet různé zvuky a pamatovat zákon výtahu a jasnější slyšet a cítit depresivní rakovinu. poslechnout nebo zapamatovat si pečlivě, když vidíte nebo slyšíte mě, budete pamatovat, co je to depresivní rakovina nebo právo výtahu slyšet nebo si vzpomínám, když jste mě vidět nebo slyšet mě, budete zvýšit nebo snížit tlak a bude lechtat v hrdle to neznamená, že jste nemocní a vaše tělo je zničeno. Teď už víte všechno, když pečlivě posloucháte nebo zapamatujete si! A budete mít dlouhou dobu........ A JSTE SI? která pod listím...... PASS Pokud jste správně umístit interpunkci a opravit chybu. My všichni ve škole je pravda, ale někdo pamatuje PRAVIDLA ruského jazyka a někdo opakuje FACT Opakování je matka CVIČENÍ PRAVDA dejte přátelům, bude-li opakovat lekci, kteří dosud naučili.

Pro Více Informací O Suché Vlasy