logo

Jak přebarvit z černé?

Jak přebarvit z černé a neškodit vlasům? Vlastnosti postupu nástřiku a důležité kroky.

Pravidelně každá žena má silnou touhu po změně. A ve většině případů začínají zásadní změnou barvy vlasů. Je mnohem jednodušší, aby blondýnka překonala hnědou vlasy nebo brunetku. Ale pokud se bruneta rozhodne stát blond nebo blond, bude to trvat hodně času. Je to výjezd z černé barvy je docela náročný úkol. Za prvé, musíte se postarat o integritu struktury a zdraví vlasů.

Jaká barva se barví z černé barvy - výběr barvy

Pokud byly černé vlasy výsledkem předchozího barvení, neexistují žádné speciální problémy s výběrem barvy. Každá dívka pozná svůj vlastní typ světla, takže ví, které odstíny se jí hodí nejlépe. Přirozené brunety musí být opatrnější při výběru nové barvy vlasů, při současném zohlednění tónu pleti a barvy očí. Můžete přebarvit a černé obočí, ale zbývající přirozená data nelze změnit.

Brunetky si mohou vybrat následující odstíny:

 1. Grafit - tento odstín je velmi krásný, zajímavý a originální a současně nikdy nevyjde z módy. Tato barva je však velmi zákeřná a není vhodná pro všechny dívky. Skutečnost, že dělá dívku starší, se liší od černé barvy jen o jeden tón. Ale dává vlasům lehkost a obraz se zpomalí. Nejlepším nápadem je překreslit se v tomto odstínu. Ve většině případů se stává špinavě šedou, takže je nejlepší věřit zkušeného mistra.
 2. Brown a jeho různé odstíny - to je nejlepší možnost. Barvení pro brunety bude bezpečné a nezpůsobí vážné poškození zdraví vlasů. Rozdíl od černé barvy může být jeden, tři nebo čtyři tóny. Majitelé černých, šedých nebo modrých očí a lehká kůže, je lepší zvolit mochu, tmavě hnědou nebo kávu. Dívky s hnědými očima a zelené oči jsou ideální pro různé odstíny s lehkou zrzavou hlavou - například skořicí, kaštanem, mléčnou čokoládou.
 3. Barva kaštanové je velmi snadná, protože je výsledkem přirozeného černého osvětlení vlasů. Množství přirozeného pigmentu a jeho složení závisí na odstínu - od nažloutlé až po nasycenou červenou barvu. Brunetky s modrými, hnědými a zelenými očima, tato barva dokonale padne. Navíc vypadá velmi zajímavě v moderních barvách - shatuzh, balayazh nebo ombre. V tomto případě však musí být základní černý odstín předběžně osvětlen, aby nedošlo k výraznému ostrému kontrastu.
 4. Blondýnka Přírodní brunetky prostě nemohou dosáhnout svých chladných odstínů, což je vysvětleno vlastností vlasů. Dokonce ani za výrazného zbarvení není nejatraktivnější žlutý odstín. Použití tonika pomůže neutralizovat, ale jen na chvíli. Po asi 3-4 šamponech se zcela umyje a znovu se objeví žlutý tón. Chcete-li zakrýt ošklivou žlutost, je nejlepší zastavit výběr na pšenici, karamelu nebo zlatý odstín.
 5. Blonde je extrémní volba pro brunety. Kvalifikovaní mistři nedoporučují uchýlit se k takovýmto zásadním změnám. Za prvé, existuje riziko, že zůstane zcela bez vlasů, protože je třeba osvětlit prameny o 7-8 tónů. Kromě toho se brunetky po chvíli začínají cítit velmi nestabilní s blond vlasy a znovu namalované v temnotě. Ale poškozené vlasy, aby se vrátily bývalé zdraví prostě nebude fungovat, a barva nebude trvat příliš dlouho.

Jak se zbarvit z černých způsobů přebarvení z brunetky

Je třeba se připravit na to, že rychle získat požadovaný výsledek jednoduše nefunguje, zvláště pokud tmavá barva vlasů není přirozená a byla získána v důsledku barvení. V tomto případě je potřeba ulehčit vlasy, jejichž stupeň je určen na základě požadovaného odstínu. K dosažení barvy gaštanu nebo čokolády se černo vyčistí 2-3 tóny, červená - o 4 až 5 t, světle hnědé - o 6-7 t, a pro blond - o 8-9 t. Pouze profesionální kadeřník by si měl vybrat způsob přetvoření.

Wash

Oddělení nebo praní je považováno za jeden z nejjemnějších metod odlehčování vlasů. V tomto případě se použije lehce koncentrované oxidační činidlo s minimálním obsahem kyseliny. Výsledkem je otevření váhy na vlasy, pigment je částečně neutralizován. Pokud je pigment přirozený, nemůže být zcela neutralizován - struktura vlasů se stává velmi řídkou a příliš náchylná k zbarvení, proto se změní tón vlasu.

Metoda mytí se doporučuje použít, pokud není černá barva vlasů přirozená. Pro provedení tohoto postupu by měl pouze zkušený pán, a to i přesto, že prodej lze nalézt prostředky pro domácí decapitating.

Promývací postup se provádí v několika fázích:

 • vlasy se čistí speciálním šamponem, který nejen odstraňuje nečistoty, ale také otevírá keratinové váhy;
 • prameny jsou mírně vysušeny, takže nejsou mokré, ale zůstanou mokré;
 • redukční činidlo a katalyzátor se smísí v správných poměrech;
 • kompozice se aplikuje na prameny a ponechá se na čas uvedený v instrukcích;
 • na konci postupu jsou vlasy důkladně omyty vodou.

Odbarvení

Úplně zbavit se černé barvy umožňuje pouze bělení. Dosud představovala poměrně velký počet bělících činidel. Profesionální mistři zpravidla používají prášky, protože nejenže rychle zničí pigment, ale také pronikají do struktury vlasů. Proces odbarvení trvá asi 20-30 minut. Prášek je poměrně obtížný, protože pouze zkušený mistr může získat krásný a rovný tón.

Aplikujte doma můžete krémovou masku. Tento nástroj má měkčí účinek. Krémové masky jsou velmi vhodné pro použití doma, protože mohou být snadno a rovnoměrně rozloženy po celém těle.

Pomocí profesionálních krémů můžete osvětlit prameny o 6-8 tónů, ale tento proces je lépe rozdělen do několika etap. Mezi každým odlehčujícím vlasem by měla být přestávka nejméně dva týdny, aby nedošlo k úplnému zkažení pramenů.

Lidové prostředky

Bezpečně osvětlení vlasů pro několik tónů umožní použití lidových prostředků. Kromě toho, po takových maskách, se vlasy stávají silnějšími a zdravějšími, získávají zajímavý odstín.

Pro zesvětlení tmavých pramenů do několika tónů můžete použít následující recepty:

 1. Kefír se smíchá s mořskou solí a složení se aplikuje na kudrlinky. Po 30 minutách je třeba prameny prašit teplou vodou. Tento postup by se měl provádět dvakrát denně, dokud nebude dosaženo požadovaného odstínu.
 2. Citrónová šťáva se nanáší na vlasy a nechá se stát 60 minut. Citronová šťáva může být také použita během oplachovacích pramenů po každém šamponování. Takové postupy by měly být prováděny každý den.
 3. V 1 sklenici teplé vody je třeba rozpustit 10 polévkových lžiček. l soda do pečiva. Výsledná směs se aplikuje na vlasy a nechá se hodinu. Tento prostředek byste měli používat pravidelně, dokud nebude dosaženo požadovaného odstínu.

Barvení

Po vytvoření základny můžete pokračovat do další fáze - postup barvení. Při výběru barviva je třeba vzít v úvahu skutečnost, že na bělených vlasech bude barva nasycena a jasnější, protože přirozený pigment ji už netvrdí. To je důvod, proč musíte vybrat barvu na tónu jasnější než barva, kterou chcete přijmout.

Pro barvení černých vlasů s čokoládovým tónem postačuje barva bez amoniaku nebo vysoce kvalitní tonikum. Tyto prostředky mají měkčí účinek. Při výběru hnědého odstínu nebude možné příliš často tónovat rostoucí kořeny a bude možné zcela zakrýt šedé vlasy.

U červených a světlých odstínů je nejlépe použít odolné barvy, jinak bude nová barva velmi rychle promyta. Předtím, než budete postupovat přímo k postupu zbarvení, měli byste se poradit s odbornými řemeslníky:

 1. Je lepší opustit monochromatické barvení, protože po několika týdnech budou zjevné tmavé kořeny. Barevnost, zvýraznění, gradientní techniky (balayazh, ombre atd.) By byly ideální.
 2. Konečný výsledek je přímo závislý na tom, jak jsou barvy rovnoměrně obarveny.
 3. Je velmi nepohodlné zapojit se do sebe-barvení dlouhých a hustých vlasů, takže v tomto případě je nejlepší požádat o pomoc zkušeného mistra.
 4. Při aplikaci barvy na špinavé vlasy jsou poškozeny mnohem méně.
 5. Na vlasy, před barvením, by neměly existovat žádné stylingové produkty.
 6. Nesmíte překročit dobu vystavení nátěru delší dobu, než je uvedeno v pokynech, neboť z této barvy nebude zbarvení jasnější, ale existuje nebezpečí poškození pramenů.
 7. Pokud se vlas rozjasní o více než 4 tóny, doporučuje se přidat do masky přírodní olej (nejvýše 0,5 lžičky), například ricin, lopuch, oliv. To pomůže zmírnit účinek barvy na prameny.

Po zesvětlení a opětovném barvení tmavých vlasů potřebují zvláštní péči. Doporučuje se používat vysoce kvalitní profesionální šampony a balzámy určené pro barevné prameny. Tyto nástroje vám umožňují udržovat intenzitu barvy déle a výrazně zlepšovat celkový stav pramenů.

Při použití domácího prostředku musíte být velmi opatrní. Pokud je maska ​​na bázi oleje, dokonale hydratuje a změkčuje vlákna, ale vyvolává rychlé vyluhování pigmentu. Každých 2-3 týdny můžete použít dobrý tonik, díky němuž se barva vlasů stává nasycenější a jasnější, rostoucí kořeny a šedé vlasy jsou namalovány. Doporučuje se minimalizovat použití horkých plejaků a žehliček k ochraně vlasů před škodlivými účinky vysokých teplot.

Jak vypadat vlasy z černé:

Černé zbarvení vlasů

Touha změnit barvu vlasů je často spojena nejen s nestálou módou, ale také touhou aktualizovat vzhled v souladu se změnami ve vnitřním světě. Brunetky v tomto ohledu mohou mít určité potíže s výběrem barvy, protože lehčí a čistší tóny jsou mnohem těžší dosáhnout díky některým vlastnostem černého vlasu. Ale je to možné - stačí znát jemnosti barvení v různých barvách.

Tmavé vlasy

Vzhled a barva černých vlasů jsou kvůli jejich morfologii a představují opak účesu hnědovlasých žen a blonů. Hlavní rozlišovací schopností je zvýšená tloušťka a tuhost vlasového hřídele díky hustotě keratinových vloček, které tvoří horní vrstvu, a proto jejich průměrné číslo je 100-110 tisíc, zatímco majitelé tenčích a blond vlasů mají asi 140 tisíc.

Dalším rysem je převládání eumelaninu (hnědý pigment) nad červeným a žlutým fenomelaninem, kvůli kterému je barva vlasů černá. Pokud dámy používají barviva, která obsahují amoniak nebo jsou dlouhodobě vystavena přímému slunečnímu záření, je tmavý pigment zničen a kudrlinky nažloutlé (načervenalé). To vysvětluje nemožnost zabarvení v příliš lehkých chladných tónech, například ve skandinávském blonďatém.

Kromě toho brunety, které mají být natřeny i v blond odstínech, vyžadují silnější a tudíž agresivní barvicí kompozice než blondýnky.

Jak zvolit tón a odstín?

Navzdory skutečnosti, že profesionální mistři doporučují tmavovlasým mladým dámám, aby nedošly k drastickým změnám a aby změnili pouze odstín jejich přirozených kudrlin, brunetové si mohou dovolit zbarvovat v jasných barvách nebo úplně vyblednout vlasy. Samozřejmě se budete muset připravit na skutečnost, že tento proces bude postupný a zdlouhavý, jinak byste mohli vážně poškodit strukturu vlasů, v důsledku čehož vypadají bez života.

Je to další věc, pokud je černovlasá móda přebalená blondýnka nebo hnědovlasá žena, ačkoli i v tomto případě nebude možné rychle obnovit starou barvu bez poškození účesu. Není těžké zesvětlit ani tmavé vlasy o 1-2 tóny doma, ale extrémnější verze (blond) jsou již hierarchií salonních mistrů, pokud byste samozřejmě neměli umožňovat úplné pokazení vlasů.

Při výběru správného odstínu je třeba mít na paměti, že by měl harmonicky kontrastovat s barvou kůže a očí.

Existuje několik možností, které mohou černé vlasy dámy uchýlit.

 • Snad nejbližší odstín černé je grafit, barva opravdu připomíná tužku olova, zatímco má ocelové odstíny. Jedná se o módní trend, který v mnoha případech zjemňuje obraz majitelů tmavých kudrlin, ale nedoporučuje se pro zralé ženy s výrazným vadnutím obličeje, neboť zdůrazňuje věk. Je obtížné dosáhnout takového stínu na vlastní pěst, takže je lepší jít hned k kadeřníkovi, abyste profesionálně zbarvili černé vlasy.
 • Kaštan, hnědé tóny a všechny odstíny této palety jsou dobrou volbou pro brunetu. Vzhledem k tomu, že dáma má hnědé nebo zelené oči, je lepší vybrat červené tóny: čokoládu, zlaté a červenohnědé. Je-li barva očí tmavá, modrá nebo šedá - studená, popelka, kávové odstíny, mocha. Vzhledem k tomu, že osvětlené vlasy nebudou mít více než 4 barvy, čisté barvicí vlasy budou trpět minimálně.
 • Brunetky se zelenými, modrými a hnědými očima, stejně jako lehká kůže, budou vyhovovat různým odstínům červenavého tónu: medu, zlata, načervenalého, zlatožlutého. Vypadá dobře na černé vlasy shatush a ombra, jiné moderní styly. Je pravda, že jakýkoli takový odstín by měl být překrýván s předem vyčištěnými prameny.
 • Světlá hnědá barva požadovaná mnoha tmavovlasými ženami představuje určitou obtíž. Při zesvětlení budou vaše vlasy stále nažloutlé a budete muset pravidelně užívat speciální tonikum, takže odborníci vám radí, abyste netrpěli, ale zvolili si teplé možnosti: zlatý, karamelový, bronzový, oranžový, nazývaný také podzim.

Radikální malba je zbarvení, ale v tomto bodě mají všichni mistři negativní názor. Tento postup poskytuje objasnění téměř 9 tónů, což znamená skutečnou katastrofu vlasů. Takové změny jsou zvláště obtížné na tlustých vlasech, které jsou charakteristické pro brunety. Můžete to udělat 2-3 krát s tenkými vlasy. V praxi však většina tmavovlasých módních návrhářů brzy uvědomí, že udělali chybu: v nové barvě se cítí nepohodlí.

Proto si stojí za to dobře myslet, než se rozhodnete o takových změnách.

Metody barvení

Takže, aby se malovaly černé kudrlinky a reinkarnovaly od brunetky po blondýnky, existují technologie, které zahrnují následující akce:

 • Za prvé, musíte použít mycí prostředek, který mírně neutralizuje přirozený pigment, a pak musíte zesvětlit 1-6 tónů, abyste získali hnědé, červené a hnědé odstíny.
 • s barvenými černými vlasy, měli byste odstranit (omýt) barvu, a teprve pak opravu stínu;
 • změna barvy může zcela zničit tmavý pigment, ale pak musíte odstínit tonikem, který neutralizuje žlutost.

Nejjednodušší je využít služby profesionálů, protože jen přesně vědí, jak provádět barvení, jaké komponenty a v jaké bezpečné koncentraci se používá. Pokud jsou na vlasy stále stopy henna barvení, je lepší odložit bělení, protože výsledek postupu může být neočekávaný.

Tam je vždy varianta částečného barvení, například na krátké černé vlasy, tento typ barvení jako "závoj" nebo "peří" vypadá skvěle, a pro střední prameny, majicontrast, ombre, benátské nebo Kalifornie zvýraznění jsou perfektní. Možná někdo bude mít rádi technologii "Krazy Colours", která poskytuje zbarvení s použitím modré, zelené, růžové a jiné odstíny.

Všechny tyto nádherné obrazy mohou být vytvořeny při pohledu do salonu, ale je možné změnit barvu tmavých pramenů doma.

Vlastní zbarvení

Je možné barvit vlasy vlastní rukou, ale neměli byste se zvlášť spoléhat na požadovaný výsledek - ve většině případů mohou být černé vlasy odlehčené.

Pro barevné prameny vhodné chemické barviva, jako je mytí, speciální šampony a dresing, nebo lidové prostředky.

 1. Je lepší používat mytí v extrémních případech, protože může spálit vlasy, který se pak stává křehkým a začíná vypadávat. Blondoran pomůže odstranit černou barvu. Nástroj je aplikován na suché vlasy v souladu s pokyny a je udržován po určitou dobu. Poté je nutné použít výživný a zvlhčující balzám.
 2. Peroxid vodíku nebo jakékoli činidlo s touto složkou v kompozici slouží jako léčba. Farmaceutické roztoky je lepší nalévat do postřikovače a pomocí ručníku a rukavic se aplikují na čisté vysušené vlasy. Držte se na vlasy trvá nejdéle hodinu a pak důkladně opláchněte pomocí klimatizační jednotky.
 3. Šampon pro hluboké čištění zcela nezbavuje barvu, ale může být použit před barvením, používá se jako běžná náprava.
 4. Chcete-li bezpečně odlehčit kadeře pár tónů, můžete také použít heřmánkový odvar, šťávu z čerstvě vymačkaného citronu, přírodní med. Tyto přísady jsou smíchány s lopuchem nebo olivovým olejem, aplikovatelné na vlasy a pak obaleny kolem hlavy s celofánem a vlněným šátkem. To vám umožní postupně odlehčit účes.

Přirozené černé vlasy mohou být také vybledlé lidovými metodami nebo chemickými barvivy. Je žádoucí zvolit prostředky pro studené tóny, aby se zabránilo žlutému odstínu. K tomu je lepší zakoupit profesionální barvy, například Estel. Pro světle hnědou nebo světle červenou barvu je lepší uložit odstíny č. 8.9 a 10 pro světlé hnědé odstíny - č. 12.

Ale měli byste mít vždy na paměti, že na vlasech může být vidět žlutost. Ve skutečnosti se proto doporučuje provádět barvení v kadeřnickém salónu u zkušeného mistra.

Další informace o tom, jak barvit černé vlasy, se dozvíte z následujícího videa.

Vše o černém vlasu

Nasycená černá barva vlasů dělá vzhled jasný a nezapomenutelný. Je snadné dosáhnout odstínu, nejvíce se překrývají všechny barevné palety kvůli vysoké pigmentaci. V černé barvě od prvního okamžiku mohou hnědovlasé ženy, blondýnky a dokonce i červené barvivo.

Kdo je černá barva vlasů?

Klasická černá barva kudrlin je věnována jen několika ženám: stačí se podívat na fotografii "před a po barvení", abyste se ujistili.

Mnoho při výběru barev je řízeno pouze tónem tváře, což je zásadně špatné. Mírně tmavá a rovná pokožka je stejně dobře kombinována se všemi odstíny vlasů. Konkrétně, černá je kontrast, takže zdůrazňuje jakákoli vyrážka, vrásky, výrazné krevní cévy a také zbarvení kůže o 1,5 až 2 tóny.

Černé vlasy nejsou absolutně vhodné pro bledou tvář se modravým podtónem.

Přírodní brunetky jsou zpravidla ženy s hnědými očima s olivovou kůží. Obočí mají velký význam: neměly by být vybledlé a vzácné.

Černé kudrlinky nesedí přirozené platinové blondýny, stejně jako dívky s problematickou tváří.

Paleta tmavých tónů je extrémně nasycená, takže každá žena si bude moci vybrat něco pro sebe. Nemusíte se okamžitě proměňovat do horké černé barvy, protože odstraňování takového světlého pigmentu je obtížné.

Tmavé odstíny dělají tvář tenčí a vlasy - vizuálně bujnější a silnější.

Současně černá má jasnou nevýhodu: není vhodná pro ženy se světlými očima a měkkými "hezkými" obličejovými rysy. Tento kontrastní odstín je schopen rozmazlovat původně hezkou tvář, zbavit světla a bezvýraznosti.

Černý přehled odstínů

Základní odstíny:

 1. Crowovo křídlo Přírodní monochromatický tón. Pokud má žena tmavou kůži a černé oči, pak je pro ni ten stín ideální.
 2. Tmavá čokoláda (hořká čokoláda). Bohatá tmavá barva s hnědavými odstíny. Vhodné pro dívky s tmavou kůží a hnědé, oříškově zelené oči.
 3. Slivka (černý tulipán). Mnohostranný tón, může jít v lilek nebo červeně. Změny závisí na osvětlení. Slivkovité vlasy jsou dobré s lehkou kůží a světle hnědými očima.
 4. Tmavě modrá (modrá černá). Jde dobře s modrými nebo modrými očima. Tmavě modrá barva může dramaticky změnit obraz dívky. Můžete získat namodralý odstín nebo účinek modrých vlasů s určitým osvětlením.
 5. Ash černá. Je obtížné předpovědět s popelem, protože je spíše chladné a klidné. Bude to vyhovovat téměř všem ženám, ale bylo by nejlepší podívat se na modrooké "sněhové bílé" a ženy s tmavou kůží.

Světlá černá barva může být hnědá (teplá) nebo šedá (studená). Studené odstíny jsou perfektní pro dívky s modrými očima s lehkými očima a teplé pro dívky s tmavou kůží se zelenými oči a hnědými očima.

Předtím oblíbený odstín "okrajových křídel" ztrácí půdu kvůli své monotónnosti a otupě. Přirozené brunety se proto doporučují diverzifikovat účes. Tmavé barvy vlasů dobře fungují s modrými špičkami. Můžete také zvýraznit (zesvětlit některé prameny) nebo ombra (přechod z tmavé na světlo).

Barva vlasů je černá

Jak namalovat kudrlinky doma? Správné zafarbení se provádí ve třech krocích:

 1. Na špinavé vlasy je třeba aplikovat barvu. Černá barva má jasný a překrývající se pigment, takže není nutné žádné vysvětlení. Barva musí být nejprve nanesena na kořeny (po dobu 5-10 minut) a poté rozložena po celé délce vlasů.
 2. Dbejte na to, aby barvení na kadeře netrvalo déle než 30-40 minut (v závislosti na počátečním odstínu kadeří a kvalitě barvy). Opláchněte teplou vodou.
 3. Konečná fáze: mytí vlasů a nanášení kondicionéru. Tmavá barva může výrazně uschnout konce vlasů, proto se důrazně doporučuje použít výživnou masku po dobu 15-20 minut.

Aby bylo barvení pohodlnější, musíte si dát kartáč, rukavice (ne vždy se dodávají s barvivem) a vhodnou nádobu pro ředění oxidu a barvy.

Nejlepší barvivo na vlasy

Paleta jakékoli barvy obsahuje tmavé odstíny, protože jsou základní a oblíbené. Ale ne všechna barviva mají slušnou kvalitu a vysokou odolnost. U žen s oslabenými zámky je lepší zakoupit výrobky bez amoniaku.

Zajímavé tmavé odstíny (fialové, obsidián) jsou v barevné paletě L'Oreal Prodigy. Konkrétně může tato barva mírně vyschnout špičky a poškodit celkový stav vlasů.

Která barva je nejlepší? Můžete také bezpečně poradit s těmito prostředky:

 1. Estel Professional. Nejvhodnější linka: ESSEX. V sadě nejsou žádné rukavice a balzám. Profesionální barvy, odstíny lze smíchat dohromady. Odpor je průměrný (od 3 do 5 týdnů). Cenové prostředky: asi 200 rublů na balení.
 2. L'Oreal. Řada předností obsahuje ohromující tmavé odstíny: od horké až po špinavé. Barva je poměrně drahá (od 300 do 500 rublů), ale odolná. Sada obsahuje vše, co potřebujete malovat, s výjimkou štětce.
 3. Kapous. Tato značka vyrábí vynikající profesionální barviva a výrobky pro péči o vlasy. V sestavě Kapous Professional představuje několik tmavých odstínů. Náklady na jeden balíček: od 250 rublů.
 4. Syoss. Barvy z této společnosti mají zpravidla malou paletu, ale velmi slušnou kvalitu. Jediný špatný pravítko: Oleo Intense (nízká trvanlivost a špatná krycí síla). Všechny ostatní fondy, které si můžete bezpečně koupit. Náklady se pohybují od 220 do 500 rublů.

Chcete-li zablokovat červenou nebo červenou barvu, musíte koupit barvu se modravým podtónem.

Jak zobrazit černé vlasy?

Malování v tmavé barvě je poměrně snadné, ale je mnohem obtížnější jej umýt. Často jsou černé odstíny zobrazeny v několika fázích, protože pigment je silně konzumován do vlasů (zvláště pokud bylo barvení prováděno několikrát). Malované kudrlinky nemohou být překresleny světlejším tónem, a to ani s profesionální barvou. Nestráchejte peníze na vítr a zničte vlasy zbytečnými postupy.

Vystupte z černé barvy třemi způsoby:

 1. Osvětlení. Nevýhody: špatně kazí kudrlinky, vyschne špičky, konečná barva má žlutý tón. Po domácím zesvětlení kudrlinky se často stávají špinavými, takže tento postup by měl být prováděn v kabině.
 2. Odstranění pigmentu. Nevýhody: Výsledný odstín může být žlutý. Různé prostředky (prášek, krém, odstraňovač) společností Estel a Kapous pomohou odstranit tmavý pigment z kadeř. To lze provést doma. Je nutné používat prostředky podle pokynů. Pro každý produkt má vlastní.
 3. Nahrazuje odstín. Není nutné se uchýlit k radikálním metodám a zesvětlit kudrlinky. Můžete vytvořit jiný odstín černé, například změnit klasickou barvu na modrou.

Pro péči o barvené kadeře nutně potřebujete klimatizaci. Doporučuje se koupit nástroj pro barvené kudrlinky. 1-2 krát týdně bude žena muset dělat výživné masky. Doporučuje se použití nátěrových a ošetřovacích prostředků od stejného výrobce.

Má černá barva vlasů nebo ne?

Klasická černá je stará, ale nezapomeňte, že tato barva je odlišná a mnohostranná. Teplé odstíny, opouštějící kaštan, nepřidávají věk. Nejlepší je, aby ženy ve věku byly vymalovány v teplých barvách, ale mladá dívka si může dovolit chladné tóny. Většina věku má šedé podtóny a bohatou monochromatickou barvu.

Pokud jsou vlasy původně šedé, tmavá barva by neměla trvat déle než 20 minut. Během této doby nástroj úplně překryje šedé vlasy a nedá příliš umělecký efekt.

Také neprůrodní brunetky potřebují pravidelně tónovat kořeny. Bez tónových vlasů vypadá nepříjemně a ošklivě. Nezapomeňte.

Jak obnovit černé vlasy

Hořící brunetky jsou o nic méně populární než blondýny. Jejich obraz je jasnější a někdy i agresivně sexy, ale zároveň velmi ženský a nikdy nezanechává indická mužské srdce. Ale žena je žena - vždy chce změnit. Vzácná brunetka sní o tom, že se stane blonďatou, ale touha měnit tón nejméně několika odstínů a získat čokoládu nebo dokonce měděně červenou barvu se pro mnohé objevuje.

O tom, jak zbarvit černé vlasy a způsobit jejich minimální poškození, jsme požádali zkušené kadeřníky.

Výběr stínů

Pokud máte černé vlasy - výsledek přebarvení, pak není problém s výběrem. Pravděpodobně znáte svůj typ barvy a které odstíny nejlépe vyhovují. Ale přirozené brunety se musí pečlivě uvažovat v zrcadle a opatrně a zamyšleně si vybrat barvu. Pokud to nezohledňuje barvu očí a tón pleti, může dojít k velmi nepříjemným událostem. Černé obočí lze také překreslit, ale pro vás mohou být změněny jiné přírodní údaje.

 • Grafit je velmi originální a krásný odstín, který nikdy nevyjde z módy. Ale tohle je chytrá barva. Neplatí pro každého a často přidává pár dalších let. Grafit se liší od černé barvy pouze v jednom tónu, ale přesto usnadňuje vlasy a obraz je měkčí. Neměli byste se v tom doma pokochat - často se barva stává špinavě šedou a jen zkazí dojem vlasů.
 • Brown a všechny jeho odstíny jsou nejvhodnější a bezpečnou volbou pro brunety. Odlišují se od černých od jednoho do tří až čtyřiceti tónů, takže vlasy během barvení netrpí moc. Pro dívky se šedými, modrými nebo černými očima a slušnou kůží je lepší použít kávu, tmavě hnědou nebo mochu. Krásné zelené oči a hnědé oči se hodí do odstínů červené hlavy - mléčné čokolády, kaštanu, skořice.
 • Auburn je poměrně snadné získat světlem přirozených černých vlasů. Její odstín závisí na složení a množství přirozeného pigmentu - může být od žluté až načervenalé. Brunetky s hnědými, zelenými a modrými očima mají většinou tuto barvu velmi mnoho. Vypadá krásně v moderních barvách: ombre, balayazh, shatush. Ale základní barva černé by měla být mírně osvětlená, aby nebyl příliš ostrá kontrast.
 • Blondýnka Bruneta nemá šanci dostat své chladné odstíny kvůli zvláštnostem vlasů. Na nich i po silném bělení bude stále žlutý tón. Po krátkou dobu může být neutralizován tonikem, ale po 3-4 promývání se znovu objeví. Ale teplé hnědé odstíny: karamel, pšenice, zlatá budou krásně tvořit a maskovat nežádoucí žlutá.
 • Blond je nejobvyklejší barevná volba pro brunety. Odborníci kategoricky nedoporučují takové radikální změny. Za prvé, můžete riskovat, že zůstane bez vlasů, což bude muset být vyjasněno o 8-9 tónů. A za druhé, velmi často už po krátké době se bývalé brunetky v blondýnkách začínají cítit extrémně nepohodlně a opět ztmavovat barvu. Zde je jen špatné zdraví poškozených vlasů se nevrátí a barva na nich je velmi špatná.

Technologie zbarvení závisí na tom, který z odstínů jste si vybrali pro sebe.

Osvětlení

V jakémkoli tónu, který chcete přebarvit své černé vlasy, bude v každém případě lehčí než originál. To znamená, že vlasy budou muset vyblednout:

 • pro hnědé - o 1-3 tóny;
 • pro červenou - o 3-4 tóny;
 • pro světle hnědé - o 4 až 6 tónů;
 • pro blond - na 6-9 tónech.

To lze provést několika způsoby. A je lepší, pokud bude vysvětlení prováděno 5-7 dní před barvením. Pak se vlasy mohou částečně zotavit z traumatického postupu.

Wash

Pro lehké zabarvení profesionálové často používají praní. Jedná se o speciální směs s malým podílem oxidačního činidla, která jemně otevírá keratinové váhy a částečně neutralizuje pigment. Ve skutečnosti neodstraňuje zcela přirozený odstín, ale pouze umožňuje, aby se nová barva kvůli uvolněné struktuře vlasů lépe udržovala na svém povrchu. To vysvětluje skutečnost, že po uplynutí této doby se vlasy ztmavnou.

Bez mytí se nedá dělat, ani když jsou vlasy barveny černým odstínem s trvalými barvivy nebo basma, což ne vždy přiměřeně reaguje na chemické složení umytí a může získat podivný zelený odstín. Pokud se však po několika dnech opakuje procedura, pak se zcela vymyje.

Mytí je dobré, protože to můžete udělat ještě před barvením - nebude to způsobovat velké škody na kudrlích.

Odbarvení

Kompozice pro bělení jsou mnohem agresivnější, ale pokud chcete přebarvit barvu černé vlasy na světle hnědé, červené nebo teplé odstíny světlé hnědé, nemůžete bez nich udělat.

Odborníci obvykle používají zjasňující prášek. Rychle a dobře rozkládá molekuly barevného pigmentu a umožňuje objasnění za pouhých 10-20 minut. Ale měli byste být schopni správně pracovat s práškem. V opačném případě bude snadno zničit vlasy nebo bude mít nerovný odstín.

Bezpečnější volbou pro domácí zesvětlení je krém. Je lépe distribuován přes vlasy, má šetrný účinek a je velmi snadné použití. Profesionální krémy mohou vyčistit až 8 tónů v jednom barvení.

Odborníci však upozorňují na to, že tak silná změna barvy je rozdělena do dvou etap s nejméně dvěma týdny. V opačném případě se vlasy ztuhnou a chloupky se rozlomí po celé délce.

V prvních třech kategoriích ve většině hodnocení jsou:

 • Bělící krém od Kapousek;
 • Blondest Blonde by CHI;
 • Glamové světla od Loreal.

Velmi dobré výsledky se dosáhnou po použití léků BlondMe od společnosti Schwarzkopf, ale ženy často stěžují, že vlasy silně vyschnou a špatně odstraní nažloutlý odstín. Ale tato řada je mnohem cenově výhodnější než jiné profesionální nástroje.

Lidové způsoby

Je možné vlasy z přírodní černé barvy bezpečněji a hladce doma pomocí lidových léků. Naši předkové si všimli, že mnoho výrobků má světle jasné vlastnosti:

 • včelí med;
 • přírodní pivo;
 • kefír a zakysaná smetana;
 • citronová šťáva;
 • prášek ze skořice;
 • bezbarvá henna.

Masky založené na těchto výrobcích mohou při pravidelném používání vyčistit 2-3 měsíce vlasů z hlavice za měsíc a současně výrazně zlepšit svůj stav. To je možná jediný způsob, jak bezpečně osvětlit vlasy.

Mimochodem, získané odstíny jsou ve většině případů tak přirozené a krásné, že vlasy nepotřebují další barvení.

Existuje mnoho receptů pro takové masky, nebudeme na nich tady. Zaznamenáváme pouze, že pro dosažení požadovaného výsledku by se měly provádět 2-3 krát týdně a uchovávat alespoň 1-2 hodiny. Takže máte trpělivost. Ale podle těch, kteří tento nástroj používali, stojí za to výsledek.

Barvení

Po vytvoření základny pro nadcházející barvení můžete přejít přímo na samotný postup. Při nákupech barvy mějte na paměti, že na bělené vlasy se vždy ukazuje, že barva je jasnější a nasycená, protože není přirozeně zabarvená. Proto zvolte agenta, který je odstín světlejší než požadovaný odstín.

Chcete-li barvit černé vlasy s čokoládovou barvou nebo jinými tmavými odstíny hnědé, obvykle je dostatek kvalitního tonika nebo jemného nátěru bez amoniaku. To je další argument ve prospěch tohoto zvláštního tónu brunet. Kromě toho, šedé vlasy a rostoucí kořeny nebudou tak nápadné a příliš často nebudete muset tónovat vlasy.

U světle hnědých a červených odstínů je třeba použít odolné barvy, jinak bude barva velmi rychle vymyta. Před malováním poslouchejte rady odborníků:

 1. Neměli byste provádět černobílé barvení - černé kořeny na něm jsou patrné po několika týdnech, je lepší se zaměřit na zvýraznění, barvení nebo gradientní techniky (ombré, balayazh atd.).
 2. Konečný výsledek silně závisí na tom, jak jsou barvy rovnoměrně obarveny, a práce s tlustými dlouhými vlasy je nesmírně nepohodlná - je lepší se obrátit na profesionály.
 3. Při aplikaci barvy na neprázdené vlasy jsou poškozeny méně, ale neměly by být stylingovými nástroji.
 4. Neměli byste překročit dobu zbytku barvy - to nepřidá intenzitu nové barvě a vaše vlasy více zničí.
 5. Pokud se vlasy rozjasnily o 4 nebo více tónů, můžete do barvy nalít malé množství (až do poloviny lžičky) přírodního oleje: oliv, ricin nebo lopuch, aby zmírnila jejich negativní dopad.

K dispozici je zajímavá možnost pro ty, kteří se chtějí hladce dostat z černé barvy - získávají gradientní efekt. To je dosaženo samo o sobě, pokud se používá k barvení, když vlasy rostou pokaždé, když lehčí odstín barvy. Přechod bude patrný teprve po 3-4 měsících. Ale tato technika příliš neškodí vlasům a vytváří opravdu krásný efekt.

Péče o domácí zvířata

Nezapomeňte, že v každém případě jsou zbarvené černé vlasy zesvětleny. A pokud jste to provedli chemicky - jsou víceméně poškozené a vyžadují další údržbu. Potřebují jen dobré profesionální šampony a balzámy pro barevné vlasy. Pomohou udržet intenzitu nové barvy déle a zlepšit stav vlasů.

S domácími maskami buďte opatrní. Všechny produkty na bázi oleje dokonale změkčí a zvlhčují vlasy, ale přispívají k vyluhování pigmentu, ale v žádném případě jej nepotřebujete.

Koupit dobrý tonikum a používat ho jednou za 2-3 týdny. Bude to nová barva bohatší, poskytne malování šedých vlasů a rostoucích kořenů. A méně žehliček a ploek! Nevystavujte poškozené vlasy ani vysokým teplotám.

Jednoduché a efektivní manipulace, jak obnovit černé vlasy

Většina žen ví, jak těžké je někdy vrátit odstín do jejich zámků nebo jim dát jinou barvu. Například to je docela běžné na recolour vlasy od černé k blond nebo jinému tónu. Často budete muset aplikovat řadu výplachů, chemických sloučenin a směsí, které vedou k výraznému zhoršení zdraví vlasů.

Zbavit se černé není tak obtížné, jak si myslíte.

Dnes budeme mluvit o tom, jak přebarvovat kudrlinky s lehkými rukama ve světlých odstínech. Jsme přesvědčeni, že naše pokyny budou pro vás co nejužitečnější, a to i v případě, že již máte určité znalosti o tématu, o němž se diskutuje.

Priorita je hnědá.

Nejčastěji se krásné dámy zajímají o to, jak přebarvit černá barva vlasů do hnědé barvy, protože je to taková barva, kterou lze nejlépe získat. A jde téměř ke všem.

Chcete-li to získat, musíte se připravit:

Osvětlení. Sekvence akcí

Tak, jak barvit černé až hnědé vlasy? Nejprve je třeba požádat o pomoc od čističky, která pomůže změnit tón vašich kudrlin ve třech odstínech. Jen tehdy můžete použít hnědou barvu.

S trochou úsilí můžete vlasy zbarvit

Dávejte pozor. Garantujeme, efektivně a efektivně provádíme celý proces v kosmetickém salonu. Tam najdete potřebný odstín, uděláte vše pro ochranu kudrlin před negativními účinky barevných kompozic a dalších chemických směsí.

Před zahájením léčby nezapomeňte zkontrolovat, zda máte alergickou reakci na zvolený zjasňovač nebo barvu.

 • aplikujte trochu na zápěstí nebo na vnitřní loket;
 • sledovat, jak vaše kůže reaguje;
 • pokud se po čtyřiceti minutách kůže nezmění, nezmění se červeně, nezobrazí se svědění ani jiné negativní projevy, pak je lék zcela bezpečný pro vás.

Dále je sled akcí následující:

 • zakryjte ramena ručníkem nebo starým šátkem;
 • nosit rukavice, které přicházejí s nástrojem;
 • připravte čističku.

Dávejte pozor. Pro pěstování čistidla a barvy není možné používat kovové zboží. Protože chemikálie reagují s kovem a výsledek bude nepředvídatelný. Například vaše kudrlinky budou modré nebo zelené.

Clarifiery musí být důkladně propláchnuty.

Když je roztok připraven:

 • vezměte štětec a jemně aplikujte směs na prameny;
 • přesunout již zpracované vlasy stranou;
 • udržujte čistidla přesně tak, jak je uvedeno na obalu se směsí;
 • poté, co bylo provedeno, dobře opláchněte vlasy, aby se vyčistil.

Ujistěte se, že se voda z hlavy nedostane do očí a pokud se tomu nedá vyhnout, okamžitě je umyjte spoustou studené tekoucí vody.

Po umytí vlasů upravte vlasy balzámem, který vám umožní okamžitě obnovit kudrlinky a nasytit je pomocí užitečných látek, stopových prvků a vitamínu. Držte balzám doporučen nejméně sedm minut a pak usušte hlavu.

Dávejte pozor. Po osvětlení budou mít vlasy nerovný odstín - v kořenech bude tmavší a na koncích lehčí. Nezapomeňte však na to, že po nanesení barvy to vše napraví.

Barvení. Sekvence akcí

Barvení je snadné dělat sami.

Nyní se podívejme blíže na to, jak barvit vlasy hnědé po osvětlení.

Sekvence akcí v tomto případě bude následující:

 • zřeďte nátěr, přísně dodržujte pokyny v krabici;
 • začátek aplikace - nejprve platí pro lehčí oblasti;
 • po uplynutí deseti minut aplikujte směs na jiné oblasti;
 • vzít dřevěný hřeben s řídkými zuby a hýbat vlasy, aby bylo zajištěno, že směs je rozložena na všechny vlasy;
 • počkejte dvacet až třicet minut - v závislosti na tloušťce vlasů;
 • omýt nátěr velkým množstvím vody;
 • Aplikujte balzám na obnovení struktury vlasů;
 • po sedmi minutách opláchněte balzám a usušte hlavu.

Pokud jste udělali všechno v pořádku, měli byste mít krásný hnědý odstín, ten, na který jste se snažili.

Jak získat další odstíny

Nyní zvažte, jak přebarvit vlasy z černé do světlé nebo v jiných odstínech. V zásadě bude sled akcí přibližně stejný.

Ačkoli s některými nuancemi ohledně rovnání pramenů. To je důvod, proč všechny akce podrobně zvážíme.

S pravým přístupem můžete získat jinou černou barvu.

Výběr čističky

Takže pokud chcete vlasy přebarvit v čokoládové barvě nebo jiném podobném odstínu, nemůžete to udělat bez zjasňovače.

Můžete například:

 • peroxid vodíku;
 • nebo bezbarvá henna.

Nicméně, po prvním objasnění pomocí těchto nástrojů mohou vaše vlasy získat neočekávané odstíny:

To je způsobeno zvláštním ovlivněním pigmentů ve vlasech se stávajícími složkami čističů. Mimochodem, nezapomeňte použít balzám, který obnoví strukturu kudrlin.

Dlouho, ale bezpečně

Existuje lepší a bezpečnější způsob, jak barvit vlasy z černé do čokolády bez použití zjasňovačů. Jeho jedinou nevýhodou je, že musíte počkat příliš mnoho.

Podstata metody je následující:

 • použijte vybranou barvu jako rostou kořeny vlasů;
 • pokaždé, když je nutné zvolit světlejší tón;
 • nakonec budete mít zajímavý, neobvyklý gradientní efekt;
 • ale můžete získat tón, který potřebujete nejdříve šest až sedm měsíců nebo dokonce o rok později.

Přírodní mýdla

Určitě to není pro vás dlouho tajemství, že všechny chemické čisticí prostředky a další sloučeniny poškozují kadeřnictví.

Výsledkem je, že i po nanesení balzám se mohou stát:

Pro úplné obnovení jejich zdraví skončíte spoustu času, úsilí a financí.

Nicméně, místo chemických sloučenin, můžete použít přírodní, přírodní klarifikátory.

Jedná se například o:

 • domácí kefír;
 • přírodní med;
 • lehké pivo.

Příklad "práce" přírodních výplachů

Samozřejmě, výsledek bude muset počkat příliš dlouho, ale budete si jisti, že vaše vlasy udrží své zdraví a krásu. Kromě toho je přírodní zjasňovač doplňuje přirozenou silou, vitamíny a užitečnými mikroelementy různých typů.

Rychlé výsledky

Ne vždy však zástupci krásné poloviny lidstva mají čas se pomalu zbavit nepříjemného černého.

Pokud potřebujete neotočený tón odstranit co nejrychleji, použijte speciální myčky určené pro tento účel. Jsou prodávány v obchodech a salonech pro profesionální kadeřníky.

Při použití směsí si pamatujte, že:

 • extrémně negativně ovlivňuje zdraví zámků;
 • jedna aplikace často není dost pro úplné vyjasnění.

Fotka je dobrým příkladem toho, jak funguje tovární mytí.

Proto se ujistěte, že vážíte výhody a nevýhody a rozhodněte se, zda jste připraveni riskovat zdraví vašich kadeří. A pokud se rozhodnete použít takové mytí, pečlivě si přečtěte pokyny a důsledně je dodržujte.

Na konci

Nyní víte, jakou barvu můžete rychle a snadno přebarvit černé vlasy, dokonce i doma, aniž byste žádali o pomoc v kosmetickém salonu, protože cena služeb průvodce je někdy nepřiměřeně vysoká. Další video v tomto článku vám pomůže lépe pochopit a porozumět principu všech výše popsaných akcí.

Dobrý den, jsem přirozená blondýnka, teprve teď jsem se stala brunetkou... teď chci být lehčí. každý strach, který nebude fungovat. v holičství nejsou vzaty....

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den, Julie. Pokud jste použili rostlinné barvivo - hennu, basma nebo jejich směs pro tmavé zabarvení, výsledek může být nepředvídatelný při změně barvy a je extrémně obtížné vrátit barvu světla a ne každý odborník bude provádět tuto práci. Ale pokud jsou vlasy barveny trvalým chemickým barvivem, situace může být opravena. Vyzkoušejte Estel's Color Off acid remover. Umožňuje umýt umělý pigment z vlasů a osvětlit je dvěma tóny. Postup je možné opakovat a hledat lehčí barvu vlasů, aniž by došlo ke škodě jejich struktury. A po dokončení mytí můžete barvit vlasy barvou, zarovnávat jejich barvu. Ale abyste konečný výsledek potěšili, je lepší kontaktovat odborníka.

Aleně

DD! Jsem 26 let, po narození vlasy začaly být šedé. Přírodní barva je téměř černá, tmavě hnědá nebo tak něco. Byla malovaná černě, pak mocha. Teď chci být, barva je lehčí, mléčná čokoláda, ale tset je přirozená.

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den No, pokud jste už zastavili GW. Pak můžete udělat kyselou barvu společnosti Color Off společnosti Estel. Vypouští umělé pigmenty z vlasů, což vám umožní udržet je zdravé a současně zesvětlit barvu o 2 tóny. Ujistěte se, že dodržujete doporučení výrobce týkající se použití prádla a volby barvy barvy.
Dalším způsobem, jak získat světlejší barvu, je prátkovat pigment pomocí práškové blondýny.
V obou případech bude po provedení procedury nutné vymalovat. Je lepší vybrat barvu po mytí, protože s největší pravděpodobností budete muset upravit odstín.

Nastya

Mám černou barvu vlasů, chtěl bych vrátit svou světlou blondýnu. Jak ji mohu vrátit, aby mi nepoškodily vlasy

Tamara (shpilki.net)

Nejmilší verze mycího stroje - Color Off od společnosti Estel. Jeden postup zvýší barvu vlasů o 2 tóny. Když opustíte černou barvu, budete ji muset opakovat alespoň 3-4krát. To lze provést jedním postupem bez poškození vlasů, ale budete muset být trpěliví a pár balení s kompozicí. Po umytí budete muset barvit vlasy, abyste neutralizovali žlutý pigment. Nejlepší ze všech, pokud takový složitý postup provede zkušený barevník.

Gulnaz

ahoj Mám své černé vlasy a teď je chci trochu odlehčit. Stále je opravdu chci je pěstovat, ale nemůžu, oni se mi sevřeli a já je neustále vyrovnávám, takže odtud odletí

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den! Pokud jsou vlasy přirozené a dosud nebyly barveny, můžete zvýšit barvu o 2 tóny barvením vlasů trvalým hnědým barvivem. Pokud už máte barvené vlasy, umělé pigmenty můžete umýt jemně a bez poškození vlasů pomocí profesionálního odstraňovače kyselin: jeden postup pomůže zesvětlit barvu o 2 tóny. Je možné obnovit stav vlasů a usnadnit každodenní proceduru žehlení pomocí keratinového vyrovnávání vlasů. Po wellness procedurách bude snazší růst délky.

Sabina

Dobrý den! Je možné barvit tmavé vlasy bez osvětlení?

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den Je možné provést přechod z tmavých vlasů na lehčí bez osvětlení, pokud jste dříve používali trvalé barvivo pro barvení. Umělý pigment můžete umýt z vlasů, aniž byste jej poškodili pomocí odstraňovače kyselin. V závislosti na tom, jak jasně chcete získat výsledek, můžete postup zopakovat od jednoho až několikrát za sebou. Po takovém mytí můžete barvit vlasy.

Okoh81879525

ahoj Dnes jsem barvil vlasy světlou barvou, ale ukázalo se to hnědé, proč? Měla jsem vlasy černé a nikdy jsem to neochtěla

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den Zesvětlení přirozených vlasů pomocí barviva může být ne více než 2-3 tóny. Lehčí výsledek se dosáhne pomocí jasného prášku.

Manzura

Kdyby se malina s hennou nechtěla překopávat?

Tamara (shpilki.net)

Nejlepší výsledek získáte při malování v hnědých tónech.
Umyjte heňu je poměrně obtížné. Pokud je barvení "čerstvé", můžete trochu umýt barvu olejovými maskami. Pokud jste maloval dlouhou dobu, můžete pouze zesvětlit celkový tón vlasů s jasným práškem. Současně zůstává červená pigmentová henna ve vlasech dlouhou dobu, prostě se stává světlejší (blíže k oranžovému odstínu) a rozjasní se při následných promývání. Po takových postupech bude nutné obnovit vlasy.

Dobrý den, chci přebarvit černé vlasy ve světlé barvě

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den Rozhodněte se o úrovni tónu a odstínu vlasů, proveďte praní. Když bude barva vlasů požadovanou tónovou úrovní, můžete provést barvení a zvolit požadovaný odstín s přihlédnutím k zákonům barev.

Gulnur

Dobrý den, mám přirozenou barvu vlasů černé, chtěl jsem znovu zbarvit do světlejší barvy. Například barva cappuccina nebo karamelu. Jak to udělat doma. Díky předem.

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den Cappuccino a karamel ve srovnání s vaší původní barvou jsou poměrně světlé odstíny, takže budete potřebovat k zafarbení vlasů blond práškem na světle červené pozadí (barva nebude tak rozjasnit). Poté, co můžete odstínit. Karamel je teplejší a hodí se dobře na červené pozadí, protože pro tento odstín stačí vybrat barvu se zlatým podtónem (například 7.3), můžete přidat hnědé barvivo (7.6). Cappuccino je těžší. Chcete-li dostat studený stín, potřebujete barvu přírodní barvy (7,0), modrou mikronest (2 gramy na každých 30 gramů barvy) a odstín "světle hnědý" (7,76 nebo 7,71).

Louise

Dobrý den Dnes, s lehkými blond barvenými vlasy v barvě kakaa a ledu, se ukázalo jako černé. Jak svítit? Ne moc, ale přinejmenším zase hnědé. Kdybych vzal světlejší barvu, bude to fungovat?

Tamara (shpilki.net)

Ahoj Louise. Barva na barvu se nezjasní !! Při horkých patech (tj. Bezprostředně po neúspěšném barvení) můžete zbarvit kyselinou askorbovou: 4 sáčky prášku na 1 litr horké vody, opláchněte vlasy a pod ručníkem položte pol hodiny. Pak omyjte šamponem a naneste regenerační masku. Tato metoda nefunguje vždy (závisí to na vašem vlasu, barvivu apod.) A je vypláchnuta pouze tónem a půl. Pokud tedy výsledek takového praní nevyhovuje vám, koupte profesionální kyselé praní (např. Odrážejte barvu) - odstraňuje pigment dvěma tóny. Po mytí nezapomeňte vlasy zbarvit.

Anonymní

Dobrý den! Prosím, řekněte mi. Nikdy jsem nezakryla vlasy, barva vlasů je tmavý kaštan. Chci mít tmavou blondýnu. Ale bez objasnění, můžete?

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den! Když barvíte barvivo na vlasy oxidačním činidlem 6%, získáte stín vlasů o 2 odstíny lehčí než jeho přirozené. Chcete dostat světlejší barvu vlasů, takže se musíte zbavit.

Miláně

Ahoj, já jsem 17 let, já jsem spálená brunetka, přirozená barva vlasů je černá (i příliš mnoho), všichni se ptají, jestli jsem maloval nebo jsem se vyrovnal? Nikdy jsem ti neřekl, že jsi nikdy nenaloval a já se neopravuju, sami jsou rovní, hedvábí a dlouhý. Chci konzultovat, jakou barvu mám barvit vlasy? Jsem tmavá a obávám se, že se mi nebude hodit všechny barvy, je mi to líto, ale zároveň chci změny, abych alespoň jednou zkusil něco, dejte mi rady, co mám dělat?

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den, Milan. Začněte malou změnou - proveďte zvýraznění bloku (vyberte například velké prameny - např. Rány) nebo zesvětlete 3-4 tóny a pak zpevněte vlasy (aby se vytvořil ombre). Řešení závisí na tvaru účesu a vaší odvaze :)

Přehodil jsem černé, jak to mám umýt?

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den Dva způsoby: odstraňovač kyselin nebo blonďavý prášek.

Pro Více Informací O Suché Vlasy