logo

Jak aplikovat a jak umyt balzám zbarvení?

Všechny ženy milují změnu obrazu, překvapující jiné s jejich jedinečností. Někdo preferuje zásadní změny, jiní jsou v tomto ohledu opatrnější. Pokud není dívka připravena na rozhodná opatření, ale chce něco změnit ve svém vzhledu, neměli byste popřít tobě. Dobrou alternativou k odolným barvám - tónový balzám.

Jeho působení je podobné obvyklému složení barvy a může změnit barvu na několik tónů. Rozdíl mezi tím a barvou je obrovský. Chcete-li porozumět této otázce, je nutné prozkoumat funkce, které má balzám na vlasy.

Plush balzámy

Stínicí tonika mají řadu výhod, díky nimž jsou velmi žádané:

 • Složení. Všechny součásti mají šetrný účinek, nepronikují hluboko do vlasů a nepoškodí jejich strukturu.
 • Výsledek barvení je krátký, takže pokud vaše nová barva nevyvolává vzrušení, zbavíte se toho za několik týdnů, aniž byste si kudrlinky na novou barvu.
 • Hlava vlasů udržuje přirozený lesk a hedvábnost;
 • Zvláštní péče se nevyžaduje, stačí jej vypláchnout vodou.

Existují další výhody zbarveného tonika. Skládá se z přírodních ingrediencí, které vyživují všechny vlasy. Poskytují ochrannou funkci a chrání vlasy před negativními účinky prostředí.

Komponenty zabraňují vyhoření, zvlhčují. Po barvení se stávají měkkými, lesklými a hedvábnými.

Jak si vybrat tonikum?

Než si koupíte nástroj, musíte zjistit, jaké to jsou a jaké funkce mají.

Obvykle je tato výroba rozdělena do dvou typů:

 • s nepatrným dopadem (vymytí ve dvou týdnech);
 • s hlubokým nárazem (umyjte ve dvou měsících).

Oba typy jsou neškodné. Pigment jemně pokrývá všechny vlasy, aniž by je zničil. Struktura není poškozena a všechny přírodní vlastnosti vlasů se nemění. Proto jsou barvicí prostředky volbou žen, které se starají nejen o jejich krásu a vizuální přitažlivost, ale také o jejich zdraví. Navíc mohou být namalovány doma bez žádosti o pomoc odborníka.

Jak podat žádost?

Než začnete používat odbarvovací balzám, potřebujete studovat instrukce, které jsou součástí balení. Ne každý ví, jak použít balzám na odstín. Pokud nesplníte požadavky, kadeře se špatně proplouvají.

Tonic by měl být aplikován na čisté, mírně vlhké kadeře. Prameny by neměly být mokré, jinak by vyčerpaly vodu a konečný výsledek vás bude zklamat. Po natočení všech kudrlin byste měli nosit klobouk z polyethylenu. Udržujte nástroj, který potřebujete, ne více než půl hodiny. Pokyny uvádějí přesný čas expozice.

Pokud jsou kadeře tmavé, je možné zvýšit dobu barvení o 10-15 minut. Jak správně umýt tónový balzám? To by mělo být provedeno velmi opatrně, dokud se voda nezmizí. V tomto případě nemůžete použít šampon na barvu vlasů se nestane nudné.

Po vysušení vlasů vyhodnoťte barvu. Pokud se vám zdá být příliš jasné, umyjte si hlavu šamponem, abyste "stíraly" stín.

Pokud jsou vlasy blond...

Existují pravidla pro barvení jasných vlasů. Blondýnky často stěžují na žlutost. Tonic zvládnout tento problém. Chcete-li zmizet žlutost, přidejte do produktu několik kapek odstínu popelu. Dobrý výsledek bude patrný po první aplikaci, ale k jejímu vyřešení musíte postup opakovat jednou týdně. Důležité je také vědět, že je lepší umýt vlasový balzám. To lze provést pouze vodou.

Kompozice neobsahuje škodlivé prvky, čpavek, peroxid, takže může být používán poměrně často. Ale musíte dodržovat základní pravidla pro jeho použití.

Důležité nuance

Abyste předešli problémům, musíte splnit některé požadavky. Pak bude proces jednoduchý a výsledek je působivý:

 • před barvením vlasů je třeba si vlasy šampónem umyt, ale nepoužívejte klimatizaci;
 • Opláchněte s tekoucí vodou, bez přísad a pomůcek;
 • barva bude nasycena, pokud tonikum není zředěn;
 • používejte rukavice;
 • pečlivě si přečtěte pokyny, jsou uvedeny nejen pravidla použití, ale také vlastnosti konkrétního produktu.

Nevýhody tonikum

Jako každý nástroj má tónovaný tonik několik nevýhod. I když je to bezpečné a snadné použití, stále existují určité potíže. Dívky, které takhle barví vlasy, by měly opustit bazén a neměly si namočit hlavu při plavání v řece.

Barva se umyje jakýmkoliv kontaktem s vodou, takže se musíte osprchovat s velkou péčí. Ale bezpečnost toniků na hlavu vlasů "pokrývá" své negativní aspekty.

Paleta barev

Tonika mají širokou paletu barev. Díky této rozmanitosti můžete experimentovat s odstíny a vždy vypadat jedinečně. Pro moderní dívku je tento nástroj skutečný nález. Ženy mají rádi změnu svého obrazu, takže tonikum je velmi populární.

Musíte však pochopit, že barva se může mírně lišit od barvy. Proto používejte jasné barvy s opatrností. Měli byste také pečlivě zvážit odstíny, které jsou daleko od přirozené.

Dívky se světle hnědými a lehkými kudrlinami nemusí volit příliš tmavé barvy, černé. Po nějaké době se barva umyje a vypadá nepřirozeně. Tmavé vlasy jsou vhodným tonikem, který se liší od své přirozené barvy o 4-5 odstínů.

Henna balzám

Barevný odstín, henna, která je jednou z hlavních komponent - je to bezpečný a jemný produkt. Jeho hlavní funkcí je zvýšit přirozené barvy nebo poskytnout jiný odstín. Po jedné aplikaci budou vaše vlasy lesknout a stát se "naživu".

Henna chrání strukturu každého vlasu před ultrafialovým zářením a dalšími negativními účinky. Pravidelné používání takového nástroje obnovuje strukturu, vyhladí všechny části, umožňuje dosažení hladké a rovnoměrné barvy.

Tento balzám můžete použít pro dívky s libovolnou barvou vlasů. Kromě toho účinně bojuje s žlutostí, která se objevuje na bělených pramenech.

Odstíny profesionální balzámy na vlasy jsou téměř stejné jako obvykle. Mají také přírodní složení a nezkazují vlasy. Zpravidla se prodávají ve velkých kontejnerech s pohodlným dávkovačem.

Jak bezpečně barvit vlasy tonikum?

Existuje mnoho způsobů, jak barvit vlasy. Co dělat, pokud nechcete radikálně změnit vzhled? pro toto můžete použít nástroj, který prakticky nepoškozuje vlasovou toniku.

Tonizační balzámy jsou velmi snadno aplikovatelné, nezkazují vlasy jako barvu a mají velkou paletu barev. Dostupná cena je dělá populární u žen, které se nebojí experimentovat s jejich vzhled. Můžete ho umýt doma bez použití škodlivých látek.

Jak aplikovat odstín balzámu?

Je mnohem snazší barvit vlasy tonikem. Musíte dodržovat následující pokyny:

 • Dodržujte zásady, které používají barviva. Pro úspěšné zbarvení je třeba tonikum, šampon, kartáč, rukavice, porcelánová miska a hřeben.
 • Před barvením byste měli umýt hlavu šamponem, ručníkem, abyste odstranili přebytečnou vodu z vlasů a aplikujte malý balzám. Pro ty, jejichž vlasy jsou v dokonalém stavu a kteří se nebojí bohaté barvy, můžete tento krok přeskočit. Koneckonců, jestliže struktura vlasů je špatně poškozená, pak pigmenty, které jsou v tonici, pronikají velmi hluboko. To způsobí, že barva bude nasycená, ale nebude stejná. Dlouho se bude držet, umyt pryč v tomto případě je obtížné. A nevypadá to esteticky příjemné.
 • Pomocí kartáče rovnoměrně aplikujte tonikum na kadeře a rozdělte ho po celé délce. Nezapomeňte, že jakýkoliv barvivý přípravek rychleji uhlazuje na blond vlasy.
 • Hřebenové kadeře rozdělte tonikum do hlavy. Dávejte pozor, abyste nepřekročili žádné oblasti.
 • Dále musíte dodržovat doporučený čas barvení. Záleží na složení tonika, stejně jako na typu, barvě a tloušťce vlasů.
 • Umyjte teplou vodou až do okamžiku, kdy je voda zcela průhledná.

Pokud výsledek není uspokojivý, můžete tento postup provést znovu, protože tonikum neškodí stejně jako barva. Ale neměli byste se zapojit.

Jak se umýt tónový balzám?

Chcete-li se zbavit zbytečného odstínu, následně získaného změnou odstínu pomocí toniků, můžete použít vyzkoušené a testované lidové prostředky, z nichž nejúčinnější jsou uvedeny níže.

Šampon

Tóny světelné expozice lze zpravidla vypláchnout opakovaným šamponováním se šamponem pro mastné vlasy nebo proti lupům (můžete také použít mýdlo na praní).

Z tohoto důvodu je třeba po aplikaci použít na vlasový hydratační balzám nebo kosmetický olej.

Alkohol (70%)

Tato látka rychle odstraňuje z vlasů zbytečný tón, je však nutné ji používat v čisté formě, ale v kombinaci s rostlinnými oleji (1: 1).

Při použití této směsi se snažte neovlivňovat kořenovou oblast vlasů a pokožky hlavy, jinak byste se mohli spálit. Je třeba držet takovou masku nejdéle 3-5 minut, po které by měla být omyta dostatečným množstvím teplé vody a šamponu.

Kosmetické oleje

Rostlinné oleje mohou nejen eliminovat zbytečný tón, ale také zlepšit celkový stav kudrlin. Mají tendenci důkladně proniknout do struktury vlasů, obalovat vlasovou šachtu a vyhlazovat kožní váhy.

Chcete-li zcela odstranit tón, olejová maska ​​by měla být provedena v několika etapách, umístěte ji na mírně vlhké vlasy a nechte ji hodinu a půl pod izolací. Umyjte teplou vodou a šamponem.

Sóda na pečení

Sóda jemně promyje tón od vlasů a vrátí se k němu počáteční tón. Stačí roztavit 50 g sodovky do 1 litru horké vody a opláchnout vlasy zakoupenou kompozicí.

Můžete také namíchat deset až patnáct gramů sody s částí šamponu a omyjte si hlavu touto konzistencí.

Kefír

Kyselina obsažená v tomto nápoji pomáhá vypláchnout syntetické pigmenty a zesvětlit vlasy v několika odstínech. Můžete použít nejen kefír, ale i další mléčné potraviny s velkým množstvím tuku (jogurt, ryaženka, bílý jogurt).

Rozšiřte tento výrobek na kudrlinky, rovnoměrně rozdělte hřebenem, sbírejte je v hrnci a omotávejte hlava filmem. Po čtyřicet až padesát minut opláchněte vlasy teplou vodou.

Jak často mohu používat?

Na tuto otázku neexistuje žádná definitivní odpověď. Samozřejmě výrobci říkají, že tento nástroj je naprosto bezpečný a může být použit mnohokrát.

Ženy, které pravidelně používají nátěrové balzámy z osobních zkušeností, tvrdí, že byste neměli používat s každým šamponem. Nejlepší je použít tento režim: jednou si umyjete vlasy tonikou, dvakrát bez.

Kolik tónového balzám udržuje?

Zachovává tonikum na vlasu, v závislosti na typu expozice. Existují dva hlavní typy:

 • Tónové světelné efekty ve formě šampónu nebo balzámu. Paleta barev je velmi různorodá. Barevné nebo vybrané prameny nebo celou hlava zcela v nejúžasnějších barvách. Ale takový prostředek drží v průměru po dobu dvou týdnů (čím častěji hlavy umývá, tím méně drží).
 • Tónovou hlubokou expozici využívají ženy, které chtějí změnit barvu vlasů delší dobu bez poškození jejich struktury. Paleta barev těchto fondů není dostatečně velká, ale tón je udržován v průměru dva a půl měsíce.

Tonic je vynikajícím nástrojem pro dívky, které chtějí experimentovat s jejich vzhledem, ale zároveň nechtějí pokořit své kudrlinky s amoniakovými barvami.

Tonic - tónový balzám na vlasy

Výhody a nevýhody

Jako každý produkt existují výhody a nevýhody. Mezi výhody patří následující:

 1. Snadné použití;
 2. Přítomnost přírodních složek;
 3. Rychle se odplaví;
 4. Nízká cena;
 5. Velké množství odstínů.

Je také nutné věnovat pozornost nedostatkům, aby nedošlo k zbytečnému frustraci z používání. Patří sem:

 1. Suché kadeře s častým používáním;
 2. Nepoužívá vždy šedé prameny;
 3. Barviva jsou špatně odstraněny z nábytku a tkanin;
 4. Alergické reakce jsou možné;
 5. Po "chemickém" kontaktu vlivem reakce balzámu s kompozicí se nemusí projevit barva, kterou očekáváme.

Abyste získali přesně potřebný odstín, je nutné prozkoumat paletu, abyste nalezli tón. Doporučení jsou dobře napsaná, co se má dělat s určitým typem barevných pramenů.

Složení

Pro výrobu se používají jak přírodní, tak umělé součásti. Zejména přírodní v balzámu jsou:

 1. Esenciální olej z bílého lnu;
 2. Včelí vosk;
 3. Cetearylalkohol;
 4. Vitaminy skupiny F;
 5. Kyselina citronová.

Všechny tyto komponenty vyživují, zvlhčují vlasy, zjemňují jejich vzhled, pomáhají udržet vlhkost a poskytují jas barev.

Výrobce se snažil snížit přítomnost chemických látek na minimum. Jedná se například o:

 1. Emulgátory;
 2. Laurylsulfát sodný;
 3. Propylenglykol;
 4. Konzervační látky;
 5. Vůně

Emulgátory jsou odpovědné za jednotnost směsi. Sírany neumožňují, aby se vlasy rychle zbarvily a vyčistili zbytky mazu během barvení. Propylenglykol činí kudrlinky šikovnější a usnadňuje jejich hřebení. Konzervační prostředky brání rozvoji mikroflóry a uchovávají příznivé vlastnosti kompozice. Odorant dává příjemnou vůni.

Paleta Tonic od Rocoloru

Tonic usnadňuje změnu odstínu přírodních vlasů nebo šedých vlasů, které jim dávají požadovanou barvu. K dispozici je klasická paleta Tonic balzámu a biolaminací palety odstínů.

Klasický

Tato paleta má 9 úrovní.

Úroveň 9 je určena pro tónování blond nebo velmi lehkých pramenů. Zahrnuje takové barvy jako: platina, matka perleti, popelnice klasické a jasně růžové, fialové a kouřové tóny.

Úroveň 8 je určena pro světlé blond kudrlinky. Vhodné pro měkké čokolády, ořechy a tmavě šedé prameny.

Sedmá úroveň je určena pro blond vlasy a má odrůdu od předchozí úrovně: odstíny od světle hnědé až hnědé, načervenalé a fialové

6. úroveň. Vhodný pro tónování tmavých blond a světle hnědých vlasů. Červená čokoláda, tmavě hnědá a zlatá záře na červeném je možné získat na této úrovni.

Pro ženy s hnědými vlasy výrobce představuje 3 barvy na 5. úrovni: čokoláda, karamelová, burgundská.

Úroveň 4 je určena pro tmavě hnědé vlasy. V této části palety jsou shromážděny všechny barvy od třešně k lilku, stejně jako přírodní černá s modrou a tmavou blondou.

S biolaminací

Nedávno začala firma vyrábět řadu odstínů s účinkem biolaminace. Jedná se o balzámy s přídavkem celulózy, která pokrývá všechny vlasové vločky ochrannou fólií a další složky z přírodních živin. Tato série je určena pro přirozené nebo bělené vlasy.

Pro přirozené vlasy byly vytvořeny takové tóny jako hnědá, zlatá, káva, čokoláda. Pro přirozenou nebo umělou blondýnku jsou barvy vanilky, smetany a popela. Pro milovníky jasných barev je červený tón.

Jak vybrat stín

Výrobce doporučuje zvolit odstíny, které se liší od vlasů o více než 3 tóny. To vám umožní obnovit barvu po profesionálním zbarvení, zachovat tón obrazu a vyhladit přechod regrown kořenů na barvu. Je třeba si uvědomit, že v prostředku neexistuje oxidační činidlo a čpavek, proto na tmavých pramenech může být nesprávně zvolená barva téměř neviditelná.

Při výběru se také musíte zaměřit na barvu pleti. Pokud je typ barvy studený, je vhodné používat varianty s červenými a červenými poznámkami. Můžete také soustředit na barvu balíčku. Kompozice pro šedění nebo odstranění nažloutlých pigmentů na kadeřích se nalijí do modrých lahviček. Ve stříbrném balení jsou studené barvy. Takové tónovací balzámy jsou vhodné pouze pro blondýnky. Zelené lahve jsou určeny pro brunety, hnědé a hnědé vlasy.

Tipy pro blond vlasy

Hlavním problémem zbarvených blondýn je přítomnost žluté barvy po vyčištění. Chcete-li odstranit žlutou barvu, musíte zvolit odstíny s přítomností fialové nebo špinavé. Pomáhá neutralizovat žlutý odstín. Také světlé odstíny mohou být použity na šedých pramenech. To vytvoří krásné a bohaté tóny účesů.

Při použití jasných odstínů na blond nebo světle hnědé vlasy je třeba sledovat dobu barvení. Je to proto, že barvy budou mnohem jasnější než na obalu balzámu. Například čas by měl být snížen o 2-3 krát, aby se dosáhl požadovaného efektu.

Pro konsolidaci získaného výsledku se doporučuje provádět tonifikační postup 1 krát týdně po dobu jednoho měsíce. Nedoporučuje se umyt balzám šampony. Je to proto, že přírodní složky, které jsou v kontaktu s umělými složkami šamponu, mohou poskytnout nežádoucí žlutost.

Jak používat

Za prvé, musíte se ujistit, že efekt plně splní očekávání. Chcete-li to provést, dejte barvivo na malý zvlnění na nenápadném místě. Pokud je výsledek uspokojivý, můžete začít barvit všechny prameny.

Před barvením je také lepší zajistit, aby výrobek nezpůsobil alergické reakce. Chcete-li to udělat, naneste balzám na malou oblast pokožky na hlavu nebo na vnitřní ohyb lokte a počkejte 15-20 minut. Není-li podráždění, vyrážka, pálivost nebo otok, může být použita.

Pro barvení bude vyžadovat:

 1. Hlava důkladně omyjte a vysušte do mokrého stavu.
 2. Tvář a krk na okraji vlasů musí být ošetřeny hustou smetanou nebo vazelínou, na ramena musí být umístěna polyethylenová fólie nebo nežádoucí oblečení;
 3. Ruce by měly být chráněny jednorázovými rukavicemi;
 4. V koupelně nalít vodu na dno, přidá se k ní 25 ml bělidla nebo bělosti. Pokud se balzám dostane na stěny nebo dlaždice v koupelně, musí být odstraněn bělostí nebo čisticím prostředkem na koupání.
 5. Naneste barvu štětcem nebo hřebenem s častými zuby. Nejprve aplikujte na zadní stranu hlavy, pohybujte se do temporální části hlavy, poté nabarvujte přední část hlavy a nárazy;
 6. Doba zbytku barvícího prostředku je v rozmezí od 5 do 15 minut. Při mírném tonizačním účinku se doporučuje po pěti minutách promývat složení. Chcete-li získat bohatý odstín nebo tmavé vlasy, doba expozice by měla být nejméně 10 minut;
 7. Aby se získal odstín lehčí než ten, který byl již připraven, barvivo se zředí vodou nebo vlasovým kondicionérem. Viditelný účinek bude pouze při rebarvení;
 8. Vlasy by měly být opláchnuty čistou teplou vodou bez použití prostředků na mytí hlavy. Toto by mělo být provedeno, dokud voda s prameny nebude transparentní. Po obarvení aplikujte kondicionér nebo použijte heřmánkový odvar nebo citronovou šťávu. Tím se vyřeší výsledek a okamžitě se projeví odstín.

Pro jednotný tón a dokonalý výsledek - měli byste dodržovat jednoduchá pravidla. Po trvalém nebo odlehčujícím vlasu by měla trvat 2 týdny nebo více. Zbarvení Henny by mělo být zastaveno několik měsíců před použitím tonických balzámů.

Co se má umyt, když se nepodařilo zbarvení

Pokud výsledná barva neodpovídá představě správného výsledku, vlasy se mohou vrátit do původního vzhledu. K tomu je speciální nástroj - Retonika. Při aplikaci je to nuance: zbavit se nežádoucích tónů se získá jen okamžitě po neúspěšném zbarvení. Pokud uplyne několik dní, nebude Retonika fungovat a barva nebude odstraněna.

Můžete se také zbavit neúspěšných metod domácích barev:

 1. Umyjte vlasy šamponem pro mastné vlasy a poté aplikujte masku obsahující olej;
 2. Použijte tučné kefír nebo jogurt, namočte na vlasy dvě hodiny pod film a ručník, opláchněte šamponem;
 3. Ropa nebo lněný olej pro rozdělení vlasů a nechte 2 hodiny pod celofánem a ručníkem. Opláchněte šamponem pro mastné vlasy;
 4. Smíchejte 2 žloutky, hennu a mastnou kefír. Po aplikaci po hodině je nutné umyt vlasy;
 5. Honey-citrónová maska. Ve vodní lázni dejte směs 2 polévkových lžic medu a šťávy z poloviny citronu. Poté, co se med roztaví - rozdělte je přes vlasy. Po 10 minutách opláchněte šamponem.

Jak dlouho drží barvu

Tonicový balzámový tón může v průměru trvat až 2 měsíce. Zejména to závisí na frekvenci mytí hlavy. Při každodenním používání přípravků na hlazení je pigmentace na vlasy delší než 2 týdny. Délka sytosti barev závisí také na tom, jaké produkty se používají k péči.

Jak často můžete používat

Hlavní výhodou přípravku Tonic Balm - složení bez amoniaku. Kvůli tomu jsou intervaly mezi používáním 1-4 týdny. Pro srovnání - použití profesionálního barviva na vlasy se předpokládá nejvýše jednou měsíčně.

Jak péče o barvené vlasy

Součástí tonik jsou přírodní přísady pro výživné vlasy a zachování struktury. Proto je pro dlouhodobé uchování barvy nezbytné použití léčivých přípravků.

Po použití barviva je vhodné používat balzám na kondicionér. Pro šamponování nepoužívejte šampony na mastné vlasy nebo se zbavte lupin. Není třeba používat masky, které obsahují olej.

Upozornění

Pokud nejsou dodrženy pokyny, může být výsledek zbarvení nepředvídatelný. Příliš časté používání vede k suchému vlasu. Individuální nesnášenlivost komponent může způsobit alergickou reakci. I po barvení se barva může změnit na oblečení nebo spodní prádlo.

Recenze

Evgenia: "Skvělá volba rozpočtu pro ty, kteří chtějí přidat trochu kvést k jejich obrazu. Ale musíte používat opatrně, znečištěná kůže kolem vlasů nepřidává krásu. Potřebujete jen natřít rukavicemi, jinak budou ruce vlasy. "

Marina: "Byla jsem tlumená kouřovou růžovou barvou. Ale při jeho aplikaci existuje jeden nuanec. První barva byla příliš nerovnoměrná - zřejmě reakce s předchozími barvivy. Hlavním úkolem je okamžitě odstranit kapky Tonics, které spadly na zrcadlo a dlaždice. "

Nick: "Nástroj je skvělý. Miluji zářivé zámky na tmavých vlasech. Ale každé dva týdny se dostanete do salonu a odhalí vlasy zbarvení - trochu dražší pro studenta, a vlasy se začaly zhoršovat. Nyní můžu každé dva týdny tónovat vlasy. Po dobu šesti měsíců jsem vyzkoušel tyčinku, růžovou a jasně červenou. Výsledek je vždycky potěšen. "

Stínování balzám: jak používat? Jak aplikovat odstín?

Všechny ženy mají rád změnu obrazu, čímž udeří ostatním svou jedinečnost. Někdo si zvolí kardinální změny, jiní jsou v tomto ohledu opatrnější. Pokud dívka není připravená na rozhodná opatření, ale chce něco změnit ve svém vzhledu, neměli byste popřít tobě. Skvělou alternativou k tvrdohlavým barvám je nádechový balzám.

Jeho účinek je podobný běžnému složení barviva a může měnit barvu na několik tónů. Ale rozdíl mezi ním a nátěrem je skvělý. Abyste pochopili tuto otázku, musíte studovat vlastnosti, které mají vlasový balzám.

Plush balzámy

Stínicí tonikum má řadu nadřazeností, díky čemuž jsou velmi žádané:

 • Složení. Všechny součásti mají šetrný účinek, neprostupují hluboko do vlasů a nepoškodí jejich design;
 • Výsledek barvení je krátký, v důsledku toho, pokud vaše nejnovější barva nezpůsobí furore ve vás, budete se zbavit toho za několik týdnů, aniž byste se kudrnatky na nové barvení;
 • Hlava vlasů zachraňuje obvyklé záření a hedvábnost;
 • Nepotřebuje zvláštní péči, spíše se umyjte vodou.

Tam jsou další výhody v tónované tonikum. Skládá se ze skutečných ingrediencí, které vyživují všechny vlasy. Poskytují ochrannou funkci a chrání vlasy před negativními účinky prostředí.

Komponenty zabraňují vyhoření, zvlhčují. Později zbarvení se stávají měkkými, šumivými a hedvábnými.

Jak upřednostňovat tonikum?

Než si koupíte nějaký nástroj, musíte zjistit, jaké to jsou a jaké funkce vlastní.

Obvykle se každý z těchto produktů rozděluje na dva typy:

 • s nepatrným dopadem (vymytí ve dvou týdnech);
 • s hlubokým nárazem (umyjte ve dvou měsících).

Oba typy jsou bezpečné. Pigment jemně obaluje všechny vlasy, aniž by je zničil. Návrh není poškozen a všechny přirozené změny barvy vlasů se nemění. V důsledku toho jsou barvicí prostředky volbou žen, které se starají nejen o jejich krásu a vnější atraktivitu, ale také o jejich zdraví. Navíc mohou být doma natřeny, aniž by se o to požádal odborník.

Jak podat žádost?

Než začnete používat balzám z tónování, je třeba zkontrolovat pokyny dodané se soupravou. Ne každý ví, jak aplikovat balzám na odstín. Pokud nejste v souladu s požadavky, kadeřní odpadky se propašují.

Tonic by měl být aplikován na čisté, mírně vlhké kudrlinky. Pramínky nemusejí být mokré, naopak bude vypouštět společně s vodou a konečný výsledek vás vyvrací. Po natočení všech kudrlin byste měli nosit polyethylenovou krytku. Držte nástroj nesmí být delší než půl hodiny. Pokyny uvádějí přesný čas expozice.

Pokud jsou kadeře tmavé, je možné zvýšit dobu barvení o 10-15 minut. Jak správně umýt tón balzám? To by mělo být provedeno velmi opatrně, dokud se voda nezmizí. Současně není možné použít šampon, aby se barva vlasů nestála.

Po vysušení vlasů vyhodnoťte barvu. Pokud se vám to zdá příliš brilantní, umyjte si hlavu šamponem, abyste trochu "stírali" stín.

Pokud jsou vlasy blond...

Existují pravidla pro zbarvení jasné hlavy vlasů. Blondínky často žloutnou. Tonic zvládnout tento úkol. K tomu, aby se žlutá vrstva ztratila, je nutné do produktu přidat několik kapek odstínu popelu. Dobrý výsledek se po prvním použití přiblíží, ale za účelem jeho konsolidace je třeba postup opakovat jednou týdně. Je také důležité vědět, jak lépe umýt balzám z vlasů. To lze provést pouze vodou.

Struktura nezahrnuje škodlivé prvky, čpavek, peroxid a proto je možné jej používat poměrně často. Ale musíte dodržovat základní pravidla pro jeho použití.

Důležité nuance

Abyste předešli potížím, je třeba dodržovat určité požadavky. Pak bude proces primitivní a výsledek bude patrný:

 • před barvením vlasů je třeba si vlasy šampónem umyt, ale nepoužívejte klimatizaci;
 • Opláchněte s tekoucí vodou, bez přísad a pomůcek;
 • barva bude intenzivní, pokud se tonikum nezředí;
 • používejte rukavice;
 • Přečtěte si pozorně pokyny, jsou zde uvedeny nejen pravidla použití, ale také vlastnosti konkrétního produktu.

Nevýhody tonikum

Stejně jako u jakéhokoli nástroje má odstín tonika určité nevýhody. Je pravda, že je neškodný a primitivní k použití, stále existují určité potíže. Dívky, které si takto barují vlasy, jsou povinny opustit bazén a neumějí si namočit hlavu při plavání v řece.

Barva se umyje jakýmkoliv kontaktem s vodou, proto je zapotřebí opatrně vařit a sprchovat. Bezpečnost tonika vlasů "pokrývá" své negativní aspekty.

Paleta barev

Tonika mají širokou paletu barev. Kvůli této rozmanitosti je dovoleno experimentovat s odstíny a vždy vypadat jedinečně. Pro aktuální dívku je tento nástroj skutečný nález. Ženy mají rádi změnu svého obrazu, a proto je tonikum velmi oblíbený.

Musíme však pochopit, že barva se může mírně lišit od toho, co je uvedeno na obalu. Používejte lesklé barvy s opatrností. Také byste měli pečlivě ošetřovat odstíny, které jsou daleko od přirozené.

Dívky se světle hnědými kudrlinami a nemusíte volit příliš tmavé barvy, černé. Po nějaké době se barva umyje a vypadá nepřirozeně. Pro zástupce tmavých vlasů je vhodný tonik, který se liší od své přirozené barvy o 4-5 odstínů.

Henna balzám

Barevný odstín, henna, ve kterém je jednou z hlavních složek - je to produkt, který není nebezpečný a jemný. Jeho hlavní funkcí je zvýšit přirozené barvy nebo poskytnout jiný odstín. Dlouho po jednom použití vaše vlasy budou svítit, budou "živé".

Henna chrání strukturu jakýchkoli vlasů před ultrafialovým zářením a dalšími negativními účinky. Pravidelné používání takového nástroje obnovuje design, vyhlazuje všechny části, umožňuje dosažení hladké a rovnoměrné barvy.

Použijte tento balzám pro dívky s jakoukoliv barvou vlasů. Kromě toho účinně bojuje se žlutostí, která se vyskytuje na bělených pramenech.

Stínování vysoce profesionálních balzámů na vlasy se prakticky neliší od běžných. Mají také přírodní složení a nezkazují vlasy. Jako obvykle se prodávají ve velkých kontejnerech s pohodlným dávkovačem.

RoColor nebo Tonic tint balzám: paleta barev, užitečné tipy pro barvení a oplachování

Každá žena chce být dobře upravená, aby potěšila ostatním s jejím obrazem. Barvení vlasů vždy přichází k záchraně. To je skvělá volba pro změnu obvyklého obrazu. Ale ne každý se chce uchýlit k častému barvení s použitím barvy, která ničí strukturu vlasů. Proto společnost TM RoColor vyvinula řadu tonických balzámů bez amoniaku a peroxidu vodíku. Díky tomuto nástroji můžete vytvořit živý, dynamický odstín vlasů, aniž byste se obávali poškození.

Výhody a nevýhody nástroje

Tonic balzám drasticky nemění barvu vlasů. Jejich úkolem je vytvořit základní odstín několika odstínů lehčích nebo tmavších. Můžete provádět zbarvení s odstínem balzámů současně s několika tóny. Chcete-li to dělat, rozdělené na vlákna vlasů poskytnout různé odstíny.

Jako součást prostředků pro tonizaci existují přírodní složky - výtažky a extrakty rostlin, vitamíny. To umožňuje, aby barvení ještě jemnější. Látky pronikají do struktury vlasů, kudrlinky se zároveň stávají lesklé a hedvábné po dlouhou dobu.

Barevný odstín trvá asi měsíc. Proto můžete využít jeho pomoci tak často, jak potřebujete změnit obrázek. Tónovací produkty nemají škodlivé účinky na vlasy, které jsou barveny amoniakem.

Často se spotřebitelé rozhodují ve prospěch odstínu, nikoliv profesionální barvy, protože mají své náklady a dostupnost nákupu. Tonic balzám si můžete koupit v oblasti 60-100 rublů v síti velkých trhů, na oficiálních stránkách výrobce a dalších internetových prodejnách, stejně jako ve specializovaných prodejních místech kosmetiky a parfumerie.

Výhody tonických balzámů ve vztahu k jiným barvivům:

 • Neprotíná strukturu vlasů, barví pouze vnější plášť kvůli zadržení pigmentových šupin a usazuje je mezi nimi.
 • Vzhledem k neporušené struktuře kudrlin je odstín lehký. Tento proces probíhá rovnoměrně po měsíci po tonizaci.
 • Před opětovným zbarvením není třeba čekat po předchozím.
 • Pokud výsledek tónování nesplňuje, můžete snadno vrátit původní barvu na kadeře.

Podívejte se na módní možnosti pro krásné účesy dívky pro dlouhé vlasy.

O novinkách - neustálé potěšení vlasových krystalů na vlasy, přečtěte si v tomto článku.

Nevýhody používání tónového balzámu:

 • Po barvení (zejména ve světlých barvách) může tonikum převést na oblečení a spodní prádlo.
 • Při častém používání tonických vlasů může vyschnout.
 • Aby byl efekt trvalý, prameny musí být pravidelně zbarveny.
 • Tónování dříve namalovaných vlasů nebo po permatech může dát nepředvídatelný výsledek.

Paleta barev a odstínů

Barviva, která postihují pouze vnější plášť vlasů, jsou rozdělena do dvou kategorií: to jsou barviva bez amoniaku a tonizující balzámy a pěny. Všechny jsou krátkodobé. Balzámy a pěny jsou považovány za benigní a vlasy po nich ztrácejí pigment rychleji než po barvivech. Kůžičky po nich nejsou ucpané, prameny zůstávají nepoškozené. Nevýhodou tohoto výrobku lze považovat neschopnost radikálně měnit odstín mimo základní úroveň vlasů.

Klasické uspořádání palety Tonic

Úroveň 9 (pro tónování blond a velmi spravedlivých vlasů):

 • perlový popel;
 • kouřová růžová;
 • platinová blond;
 • kouřový topaz;
 • ametyst;
 • matka perly;
 • zlatá;
 • růžová perla.

Úroveň 8 (pro světlé blond vlasy):

Úroveň 7 (pro blond vlasy):

 • mahagon;
 • světlá blond;
 • škorice;
 • redwood;
 • červené a fialové.

Úroveň 6 (pro tmavé blond a světle hnědé vlasy):

Úroveň 5 (pro hnědé vlasy):

Úroveň 4 (u tmavohnědých vlasů):

V poslední době byla řada s účinkem biolaminace, která je reprezentována tóny:

 • pro přírodní vlasy - espresa, hořká čokoláda, cappuccino, zlatý kaštan;
 • pro bělený - krémový brulee, studenou vanilku, jasně blond;
 • pro jasné odstíny - červená.

Jak vybrat správnou barvu

Zvláště pečlivě je třeba zvolit tónové balzámy pro vlastníky lehkých pramenů. Pokud na ně umístíte červenou paletu, bude vypadat mnohem jasněji než na obalu.

Společnost RoColor doporučuje zvolit odstíny, které jsou co nejblíže přirozené barvě vlasů nebo po trvalém barvení. Rozdíl nemůže být větší než 3 úrovně. To vám dává příležitost obnovit vlasy a získat požadovaný tón.

Pro majitele světle hnědých vlasů vhodnější přírodní barvy, můžete s červenavým nádechem (měď, kaštan, čokoláda). Blondýnky budou vypadat působivěji s nejlehčími tóny. Obvykle se musí zbavit žloutnutí vlasů. Za tímto účelem jsou vhodné stříbrné a popelové tóny. Pro tmavě hnědé a černé vlasy jsou vhodné pro všechny odstíny červené, fialové, červené. Pásky v tomto případě obdrží potřebný odchod.

Pokyny pro použití při barvení

Jak používat balzám na odstín barvy? Abyste nebyli zklamáni výsledkem barvení, je lepší nejprve provést test. Aplikujte barvicí kompozici na jeden z nejvíce nenápadných pramenů. Pokud efekt tónování vyhovuje, je možné provést postup na všech vlasech.

Než začnete nanášet tónovací balzám na vlasy, je nutné chránit pokožku před nežádoucím znečištěním. Používejte na ruce polyethylenové nebo pryžové rukavice. Pro zpracování pokožky sousedící s čárou růstu vlasů, jakýkoli tuk krém. Zakryjte ramena a zadní stranu polyethylenovým filmem, abyste zabránili vniknutí výrobku na oblečení.

Hlava musí být omyta a vlasy mokré. Tonic se aplikuje podél růstu pramenů. Začněte aplikaci by měla být ze zadní části hlavy, postupně se přemísťovat k chrámům. Chcete-li rovnoměrně rozložit složení vlasů, je lepší, abyste si vzali plastický hřeben se zuby. Nepoužívejte kovové předměty v procesu barvení. Oxidovaný kov může ovlivnit výsledek tónování.

Doba trvání Tonics závisí na výsledku, který chcete dostat na výstupu. Pro snadnou revitalizaci již namalovaných pramenů stačí 5 minut. Chcete-li odstínit odstín, pak by měla být kompozice skladována po dobu 10 minut. Chcete-li dosáhnout jasné syté barvy, nechte tonikum ponechat 15-30 minut.

Balzám umyjte pod tekoucí vodou bez použití šamponu, dokud není voda čistá. Chcete-li konsolidovat výsledek, můžete použít balzámy pro barevné vlasy. Můžete vypláchnout hlavu teplou vodou přidáním citronové šťávy (na 1 litr vody 1 lžíci šťávy).

Lázeň během procedury může být také zbarvená. Abyste tomu zabránili, musíte jej naplnit 1/3 vody a přidat 50 ml bělosti nebo jiných prostředků chlorem. Pokud se barvicí kompozice ještě dostala na dlaždici nebo vanu, okamžitě ji vyjměte kyslíkovým bělicím prostředkem nebo čističem toalet.

Podívejte se na zajímavé možnosti účesů na straně s kučery.

O tom, jak vázat luk vlasů, přečtěte si tuto adresu.

Podívejte se na odkaz http://jvolosy.com/sredstva/drugie/golubaya-glina.html, kde se dozvíte o vlastnostech a použití modré kozmetické jíly pro vlasy.

Jak promývat balzám

U stacionárních barev existují speciální výplachy, které výrazně poškozují strukturu vlasů. Jak umyt tonizující tonikum? Odstraňte z vlasů tonikum pomocí masky, které obsahují pouze přírodní ingredience.

Smíchejte 3 lžíce kefír s 1 lžící citronové šťávy. Rozložte konečnou hmotnost na prameny a držte jej nejméně hodinu. Můžete prodloužit čas, pokud barvicí kompozice pronikla dostatečně hluboko. Hlava během procedury je lepší zabalit plast a ručník.

Je to obtížnější odstranit tonizující balzám ze vlasů, které byly předtím zabarveny a měly porézní strukturu. Může vyžadovat opakované použití masky. Po kadeří potřebuje výživu a hydrataci. K tomu použijí rostlinné oleje, ze kterých si můžete vybrat.

Chcete-li odstínit odstín z čerstvě zbarvených vlasů, použijte mandlový nebo olivový olej. Zpracovává vlasy a drží je jako obvyklá maska ​​1-2 hodiny. Poté je hlava dobře omyta šamponem. Tato metoda je účinná teprve v prvních hodinách po barvení.

Další zajímavé informace o balzámě Tonic tint v následujícím videu:

Líbí se vám tento článek? Přihlaste se k odběru aktualizací stránek prostřednictvím RSS nebo zůstaňte naladěni na Vkontakte, Odnoklassniki, Facebook, Twitter nebo Google Plus.

Přihlaste se k aktualizacím prostřednictvím e-mailu:

Řekněte svým přátelům!

2 KOMENTÁŘE

KNOW SHOW, JAK TO ODSTRÁNIJTE Z JEANS. JSEM VŠECHNY V SHOCK ALL V NIGHTMARKU

LiveInternetLiveInternet

-Nadpisy

 • chrápání léčby laser recenze (0)
 • chrápání léčby laser recenze (0)
 • chrápání léčby doma (0)
 • chrápání léčby laser recenze (0)
 • chrápání léčby laser recenze (0)
 • chrápání léčby laser recenze (0)
 • laserové ošetření pro chrápání cena (0)
 • laserové ošetření pro chrápání cena (0)
 • laserové ošetření pro chrápání cena (0)
 • chrápání léčby v Moskvě (0)
 • léčit chrápání lidových léků (0)
 • chrápání (0)
 • chrápání u ženských příčin a léčby (0)
 • lidská léčba chrápání (0)
 • cena chrápání léčby (0)
 • recenze chrápání léčby (0)
 • laserové ošetření chrápání (0)
 • chrápání u ženských příčin a léčby (0)
 • chrápání při mužských příčinách a léčbě (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • léčba chrápání u žen (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • chrápání pro muže (0)
 • způsobit chrápání a léčbu (0)
 • způsobit chrápání a léčbu (0)
 • způsobit chrápání a léčbu (0)
 • léčba chrápání (0)
 • instantní chrápání lékařství (0)
 • léčba chrápání (0)
 • instantní chrápání lékařství (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • instantní chrápání lékařství (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • lék na chrápání doma (0)
 • snorex chrápání nápravy recenze (0)
 • snorex chrápání nápravy recenze (0)
 • snorex chrápání nápravy recenze (0)
 • snorex pomoc chrápání (0)
 • chrápání lékařství koupit (0)
 • snorex pomoc chrápání (0)
 • lidské léky na chrápání (0)
 • chrápání lékařství recenze (0)
 • lék na chrápání v lékárnách (0)
 • lék na chrápání v lékárnách (0)
 • lék na chrápání v lékárnách (0)
 • lék na chrápání v lékárnách (0)
 • chrápání lékařství (0)

-Vyhledávání podle deníku

-Přihlaste se e-mailem

-Statistiky

Tonik balm - návod k použití

Tonika Balsam

Mnoho žen by chtělo experimentovat častěji s barvou svých vlasů, ale nemohou si to dovolit kvůli škodlivým barvám, které ničí strukturu vlasů. Nemnoho lidí ví, že jako alternativu, můžete použít Tonic balzám, který nejenže nezhoršuje stav vlasů, ale je hladší a lesklý.

Budeme o této kosmetice hovořit podrobněji.

Co je Tonic?

Hair Tonic Balm je kosmetické barvivo, které obohacuje kudrlinky o mikroelementy, aminokyseliny a vitamíny. Nezahrnuje oxidanty a amoniak, který může proniknout hluboko do vlasů a zničit přirozený pigment. Namísto toho nástřik nástroj obsahuje barvy přírodního původu, které se usazují pouze na povrchu kadeří, díky čemuž dochází k barvení.

Zvláštnost tónového balzámu lze považovat za poměrně krátkou dobu "akce".

Vzhledem k tomu, že nepronikne hluboko do struktury, pigment se při styku s vodou rychle vymyje. Výhodou je, nebo nevýhodou je již soudit vás. Někteří lidé se pokusí najít slušnou alternativu k čpavkovým barvám, aby byli schopni pravidelně měnit odstín svých pramenů. A v tomto kontextu má Tonic prakticky žádnou roli.

Výhody produktu

Vzhledem k neškodnému složení moderního odstínového balzámu Tonic je nástroj již mezi ženami velkým požadavkem.

Avšak výhody barvící emulze mohou být také přičítány:


 • Nízká cena. Na rozdíl od nátěru amoniaku je tónovací emulze mnohem levnější, protože jedna láhev výrobku může být použita nejméně 4-5 krát;
 • Nedostatek škodlivých složek. Na rozdíl od jiných zbarvovacích prostředků, Tonic neobsahuje agresivní chemické sloučeniny, které zničí melanin uvnitř chloupků;
 • Křivky síly. Emulze obsahuje přírodní složky, které přispívají k výživě pramenů, což je měkčí, lesklé a poddajné;
 • Dočasný výsledek. Krátkodobý nástroj pro barvení vlasů je prostě dokonalý, protože po vymytí barvy můžete experimenty pokračovat v barvě vlasů;
 • Snadné použití. Ve skutečnosti, dát směs na hlavu není o nic těžší než běžný výrobek péče o kadeř.

Nenápadnost při výběru balzámu odstínů

Nejprve musíte zvolit správný nástroj pro barvení pramenů.

Podmínky podmíněného odstínu jsou rozděleny do dvou typů:


 • Krátké působení, které se po 3-4 krát promyjí hlavou;
 • Dlouhodobé účinky, které jsou schopny udržet na kadeřích nejméně měsíc po zbarvení.

Oba varianty jsou považovány za neškodné, ale v emulzích dlouhodobých účinků je koncentrace barviva poněkud vyšší, proto barva trvá déle. Měli byste také chápat, že pomocí nátělového nástroje dramaticky změní barva pramenů nebude úspěšná.

To platí zejména pro majitele tmavých kudrlin. Jak již bylo uvedeno, v procesu barvení vlasové tonikum neprostupuje hluboko do vlasů. Jeho pigmentové komponenty obalují pouze kudrlinky.

Jak používat Tonic Balm

Aby bylo dosaženo vysoce kvalitního barvení vlasů, měli byste se seznámit s technologií použití výrobku:


 • Než barvíte prameny, vložte si rukavice a oblečte je ručníkem nebo polyethylenem, neboť směs je obtížně umýt;
 • Často během malby se směs dostane na kůži obličeje a krku, a proto je vhodné ošetřit je tukovým krémem, pak pigmentující látky nebudou proniknout do kůže;
 • Použijte výrobek pouze čistý a sotva mokrý;
 • Stříkat prameny stejným způsobem jako u běžných laků: rovnoměrně rozdělte směs štětcem;
 • Udržujte směs na hlavě nejdéle 35-40 minut. Ale v případě použití tonicu pro tmavé prameny můžete do hlavního času přidat dalších 15 minut;
 • Poté se hlava umyje teplou vodou, dokud není voda zcela průhledná.

Vlastnosti použití Toniki pro blond vlasy

Jak mám použít balzám Tonic tint, pokud jsou kudrlinky světlé? Blondýnky a ženy se často stěžují na nažloutlá patina, která vzniká po obarvení. Abyste tomu zabránili, do směsi požadované barvy by mělo být přidáno malé množství balzámu.

Pro konsolidaci výsledku je žádoucí provádět barvení jednou týdně po dobu jednoho měsíce. Odborníci také nedoporučují promývat balzám s pramenem šamponu. Vzhledem k tomu, že složení přípravku Tonics obsahuje přírodní pigmenty, při styku se syntetickými látkami šamponu se na vlasy může objevit lehce nažloutlý potah.

Některé důležitější nuance

Aby se zabránilo nepředvídatelným účinkům barvení, je žádoucí zvážit několik jednoduchých, ale velmi důležitých nuancí:


 • Před aplikací emulze na prameny byste měli umýt hlavu šamponem, abyste se zbavili přírodního tuku;
 • Doporučuje se, aby před natíráním nepoužívaly kondicionéry;
 • Balzám se vypláchne pouze teplou vodou bez šamponů, odvarů, výplachů a dalších přísad;
 • Abyste získali bohatý a krásný odstín, směs neředte vodou;
 • Než použijete stínicí emulzi, ujistěte se, že jste si přečetli pokyny, které mohou znamenat důležité nuance při použití konkrétního výrobku.

Barevný odstín je neškodný a snadno použitelný přípravek, který umožňuje obnovení barvy v požadované barvě bez poškození jeho pramenů.

Neobsahuje škodlivé konzervační látky, oxidanty, amoniak a další syntetické přísady, které mohou zničit strukturu vlasů.

Pokud chcete experimentovat často s barvou vlasů, tento nástroj vám s tím pomůže.

Balzám na vlasy: příklady fotografií, jak je používat

Každá žena je jediná. Nepochybně tam budou věci, které sjednotí všechny. Touha změnit něco v sobě je oblíbená kvalita mnoha krás. Často se změny týkají vzhledu a začínají kudrlinky.

Změny ovlivňují délku, strukturu a nutně barvu. Znalost používání vlasových balzám na tón bude užitečná pro moderní ženu módy v jakémkoli věku.

U některých je tento nástroj příležitostí k rychlému návratu k obvyklému obrazu; pro druhé, možnost experimentovat častěji při hledání sebe sama.

Obsahuje tónový balzám

Někdy touha po změně přichází nečekaně a stává se posedlostí. Některé ženy, experti z přírody, jsou připraveni radikálně změnit svůj obraz. Jiní jsou opatrnější a obezřetní nebo naopak nadměrně impulsní a bezohlední. Konečný výsledek se může zdát daleko od imaginární.

Balzám na stín vlasů je ideální pro ty, kteří mají konzervativní názory a zřídka se rozhodují o pokusech, a jednotlivci, kteří jsou ochotni změnit více než jeden, mají za cíl dosáhnout požadovaného výsledku.

Zkrácení nití je na jedné straně velmi výhodné. Hue, která získává vlasy, se můžete rychle umyt. Vzhledem k tomu, že tonikum neobsahuje peroxid a čpavek, struktura vlasů se nerozpadá, barva neprochází hluboko, ale pouze pokrývá všechny vlasy tenkým barevným filmem.

Tento princip činnosti přispívá k obnově zdravých lesků a vytváří kudrlinek měkký, poslušný a pomáhá vyrovnávat se s problémem rozštěpených konců.

Na druhou stranu nedostatek vytrvalosti je zjevným nedostatkem peněz. Aby vlasy udržely jinou barvu než přirozenou barvu, je nutné použít poměrně často tampón.

Takže tonika s nepatrným nárazem jsou vypláchnuta po 2 týdnech, s hlubokým - po 1,5-2 měsících. Oba druhy jsou absolutně neškodné pro prameny, je možné je používat s vhodnou frekvencí.

Výrobci často dodávají komponenty, rostlinné výtažky a oleje, které vytvářejí dodatečnou ochranu proti znečištění a ultrafialovému záření, stejně jako vyživují a hydratují prameny po celé délce.

Některé typy tonik, například s tónem popelu, se používají k úpravě nebo udržení barvy vlasů po změně barvy barvy.

Výsledkem změny barvy pramenů s balzámem na vlasy na fotografii níže.

Jak používat vlasy tonikum

Využijte tonikum doma, který každý může. Výrobci investují podrobné pokyny o využívání finančních prostředků. Některé položky se mohou lišit podle výrobce.

Například průměrná doba, která musí být udržována, aby se dosáhlo účinku barvení, půl hodiny. V závislosti na značce je však tento parametr proměnlivý.

Obecná sekvence potřebných akcí zahrnuje následující kroky:

 • Před použitím balzámu odstínů je třeba pečlivě prostudovat instrukce;
 • Tonic by měl být aplikován na důkladně umyté a mokré, ale ne mokré kadeře. Použijte balzámy kondicionér před aplikací toniků nestojí za to;
 • když jsou všechny prameny obarveny, měli byste po dobu půl hodiny používat polyethylenovou krytku (nebo dobu specifikovanou v pokynech);
 • aby byla konečná barva kadeřů nasycena, je povoleno přidávat další 10-15 minut do stanoveného času, po kterém by se měl tonik vypláchnout tekoucí vodou. Neměli byste používat šampon, okamžitě umýt barvu. Vlasy opláchněte vodou;
 • pokud je výsledná barva příliš nasycená, můžete ji tlumit pracím pramenem šamponem. Při příštím tlumeném tónu můžete zředit tónový balzám vodou před nanesením na prameny.

Vzhledem k tomu, že tonizované kadeře rychle ztrácejí barvu oproti barvě, je třeba se vyhnout jakémukoli nežádoucímu kontaktu vlasů s vodou. Déšť nebo plavání v bazénu řeka zrychlí vylupování barvícího pigmentu.

Tónovací balzám pro různé vlasy

Barevný odstín je vynikající alternativou k agresivním barvivům na vlasy. Pro tmavé vlasy odborníci doporučují zvolit čokoládu a kaštanové odstíny.

Chcete-li dokonale zapnout barvu, je nutné udržet nástroj na extra dlouhé vlasy. Kromě toho se doporučuje, aby se tonika nerozpustila. Mělo by být zřejmé, že tonikum nebude moci změnit barvu černé nebo příliš tmavé srsti.

Zvláštnost takových balzámů spočívá v tom, že nelehčují, ale mění barvu vlasů na tmavší.

Pro lehké vlasy si můžete vybrat zlaté, medové, perleťové, popínavé odstíny. Často se používají toniky s platinovým a fialovým odstínem, které skryjí žlutou barvu po bílé barvení.

Ale pro šedé vlasy balzám na tón není nejvhodnější volbou. Maskování šedých vlasů (pokud je příliš mnoho) s pomocí je nejlepší v kořenové zóně, kdy začnou růst barevné prameny.

Pro Více Informací O Suché Vlasy