logo

Jak správně zředit barvivo na vlasy: pokyny

Mnoho dívek si myslí, že si barví vlasy na vlastní pěst, ale ne všichni vědí, jak správně zředit barvu a postup postupně jemně. Je důležité si uvědomit, že dokonce i nejmenší chyba povede k katastrofickým následkům ve formě nežádoucí barvy vlasů nebo alergické reakce na drogu. Pokud chcete být majitelem luxusní hlavy vlasů, postupujte podle důležitých doporučení pro správné ředění barvy.

Požadované materiály

 • barvicí pigment;
 • oxidační činidlo;
 • gumové / polyethylenové rukavice;
 • stěrka nebo štětec pro míchání;
 • skleněný / porcelánový obal.

Pokyny pro chov barviv na vlasy

Krok 1. Nejdříve se musíte rozhodnout pro mix. To se mísí s barvivem a oxidačním činidlem, což vede ke stejnému odstínu na celém povrchu vlasů. Barva přírodních kudrlin je čistě individuální věc. Dokonce i když jste pravá blondýnka, vaše vlasy budou na některých místech stále nažloutlé nebo šedavé.

Představte si obrázek, na němž malujete jednu barvu na listy různých barev. Snad se liší mírně, ale konečná verze bude zcela odlišná. Takže v kadeřnictví. Mistři studují měsíce v kurzech, aby porozuměli tabulce podbarvení a naučili se, jak je v praxi aplikovat. Je důležité si uvědomit, že určitý "extra" odstín vlasů potřebuje vlastní mikston, který eliminuje vadu a vytvoří jednotnou barvu.

 • červená dává hlavu vlasů jas a sytost, umožňuje vám získat teplý stín;
 • zelená odstraní nežádoucí zčervenání po předchozím neúspěšném zbarvení;
 • fialová a fialová jsou vytvořeny tak, aby eliminovaly žlutost blonďat;
 • Šedá a modrá udělají vaše vlasy matné a zvyšují jas šedých tónů.

Krok 2. Další krok zahrnuje výběr oxidu. Všechno je zde mnohem jednodušší, je důležité zvážit pouze to, jak jsou vlasy tlusté, zda jsou vaše vlasy barvené nebo zda se postup bude provádět v přirozené barvě, stejně jako temnota / lehkost vlasů. Při výběru oxidačního činidla věnujte pozornost vašemu typu nátěru. Takže pokud jde o odolné barvivo, oxid určený pro polostabilní pigmenty a naopak nebude fungovat.

Blondýnky by měly upřednostňovat 3% oxidantů, brunety vhodného oxidu 6-12%, v závislosti na tloušťce vlasů. Pokud jsou srst středně husté, pak bez ohledu na původní barvu, ideální pro blondýnky, a pro ženy s hnědými vlasy, brunetky, světlé vlasy, - 6% oxiduje.

Krok 3. Nyní se musíte seznámit s připojenými pokyny, ve kterých jsou zapsány poměry smíchaného pigmentu a aktivátoru. Nezapomeňte, že neexistuje jediné pravidlo, pouze výrobce může poskytnout správné informace. Proto otevřete příručku a vyhledejte sekci "Míchání oxidu s barvou".

Krok 4. Je čas začít mixovat součásti. Nasaďte si rukavice a vezměte nádrž a vybraný mikrofon. Dbejte na to, aby jeho množství nepřekročilo základní barvivový pigment. Přečtěte si pokyny pro léčivo, říká požadovaný počet dodatků k nátěru, stejně jako příklady odstínů vlasů. Vycházejte z přirozené barvy vlasů, čím je zapalovač, tím je menší potřeba mixtonu.

Stlačte mikronest do mísící nádoby a přidejte barevný pigment. Existuje jeden důležitý bod: poměr smetanové barvy a mixtonu by neměl být menší než 4: 1. Dále přidejte oxidant. Vezměte v úvahu dříve zavedený mikston, pokud byl menší než 10 gramů, pak při přidávání oxidu se toto množství nepřihlíží a při kombinaci oxidačního činidla s jinými složkami musíte odpuzovat pouze množství barvy. Začněte pomalu míchat součásti štětcem nebo špachtlí, sbírejte pigment z okrajů misky tak, aby byla hmotnost homogenní. Postup míchání je hotový a barva je připravena k použití!

Důležité doporučení

 • Použijte barvu a oxidační prostředek striktně jednu firmu.
 • Nemůžete si zvolit oxidační činidlo (aktivátor, oxid) pro barvy bez amoniaku, pokud jsou namalovány amoniakem.
 • Nesměrujte součásti oko, použijte měřítko nebo stříkačku.
 • Před zahájením chovu si pozorně přečtěte pokyny.
 • Vždy používejte rukavice.
 • Po míchání komponent pokračujte k přímému použití, nástroj nelze ponechat příště.
 • Preferujte profesionální řady, jsou spolehlivé a uchovávají si barvy déle.

Jste trýzniví otázkou, jak sami barvu ředit? Postupujte podle řady doporučení, abyste dosáhli správného výsledku. Nezapomeňte, že barviva pimenta reaguje s oxidačním činidlem, takže je důležité dodržet potřebné poměry pro míchání složek. Nezanedbávejte bezpečnostní pravidla a vše se ukáže!

My-krem

kosmetika od A do Z

Jak správně zředit barvivo na vlasy

Jak míchat barvivo na vlasy? Důležité odstíny, stíny stínů

Otázka, jak správně smíchat barvivo na vlasy, je zodpovězena vědou o barvě. Diskutuje o všech aspektech a nuancích procesu míchání, o tom, jak, v jakých poměrech av jakých odstínech kombinovat barvy. Vyzbrojený svými zákony a předpisy je snadné dosáhnout očekávaného individuálního neuvěřitelného efektu.

Aspekty směšovacích barev

Příprava na proces míchání inkoustů začíná volbou požadovaného odstínu, přičemž se vezme v úvahu kombinace barev a barevných pigmentů ve vlasech a ve vybraném barvě.

Nejsou žádná omezení pro řešení barev - používají celý rozsah barev. Všechno to závisí na letu fantazie a postoji. Existuje pouze jedno pravidlo: nemíchejte více než tři různé tóny. Abyste dosáhli jedinečného individuálního výsledku a kompetentně bohatého šťavnatého odstínu, při míchání barvy použijte jednu řadu jedné značky. Prostředky různých značek neodpovídají jejich chemickému složení, aktivním a barvivům.

Začátečníci, kteří nevědí, jak správně kombinovat barvy vlasů, je lepší nechat začít radikální experimenty samy o sobě. Je přijatelnější začít s malými změnami, například malováním malého pramene nebo barevným odstínem v půltónových krocích. Neúspěšné experimenty jsou někdy obtížně opravené: musíte znovu znovu natřít vlasy, což vede k jejich vysychání a přináší mnoho potíží, aby obnovili svůj zdravý stav.

K dosažení takových vlastností odstínů a barev barev vlasů, jako je šťavnatost, vzdušnost, nasycení, měkkost, se používají následující techniky:

 • Kontrastní původní prameny, když jsou jednotlivé kadeře na vlasy natřeny v kontrastní barvě;
 • hladký přechod - barvy sousedící s barevným gamut jsou smíšené.

Proces míchání laku

Před zbarvením zjistěte typ a strukturu vlasů, tloušťku, stupeň poškození, přítomnost šedivých vlasů, zkontrolujte kompozici pro individuální toleranci, berte v úvahu originální a počáteční barvu v době barvení a také přítomnost chemického permutu.

Při míchání barviv na vlasy se seznamte s důležitými pravidly, která je třeba dodržovat:

 • Přečtěte si pokyny na obalu.
 • Pro přesný výběr barev použijte tabulku barev.
 • Smíchejte malé množství testovacího inkoustu, podívejte se a vyhodnoťte výsledek.
 • Nemíchejte palety různých značek.
 • Jasně dodržujte poměr barviv.
 • Šedé vlasy jsou obarveny ve dvou krocích (nejprve se dosáhne monotónnosti a poté se použije hlavní tón).
 • Výsledkem barvení závisí na tloušťce, tloušťce a individuálním pigmentu vlasů.
 • Používají se pouze skleněné, plastové, plastové a keramické nádoby.
 • Rozlišená barva se s výhodou používá do 30 minut.
 • Buďte opatrní předem a připravte kompozici, abyste odstranili nežádoucí barevný výsledek.
 • Každá barva je připravena samostatně, pak jsou barvy pečlivě a pečlivě smíchány.

Dosažení vysokých vlastností vyfarbení odolnosti dodržujte pravidla:

 • Pro vlasy střední tloušťky a délky je objem spotřebního barviva přibližně 60 g.
 • Kyslík a barva se mísí v poměru 1: 1, zatímco tónování je 1: 2.
 • Při osvětlení vlasů se používá 9% roztok kyslíku, při barvení v tmavých tónech - 3%.

Hloubka a bohatost barvy jsou regulovány dobou zbytku barviva na barveném vlasu a teplotou, při níž se proces provádí.

Dosáhli jsme požadovaného odstínu

Mixujte barvy, experimentujte, dodržujte všechna pravidla správné kombinace barviv na vlasy a očekávaný výsledek bude.

Pozitivní efekt je způsoben technologií smíchání blízkých příbuzných barev stejného barevného řešení, ale různých tónů, například světlé a střední světle hnědé. Pokud jsou přítomny zbytky z předchozího barvení na kořenech, před smísením se získá jednotná barva. Správně vypočtený poměr barvícího prostředku poskytne požadovaný výsledek (tmavší, lehčí), který vás posune o krok dále po cestě k vědě o tom, jak správně smíchat barviva na vlasy.

Zlaté pravidlo barevného kola

Barevná schéma podmíněně rozděluje barvy na teplo a chlad a také identifikuje tři primární (primární) barvy: žlutou, modrou a červenou. Primární barvy se nikdy nesměšují. Zbývající odstíny - deriváty nebo analogové. Získávají se smícháním v různých poměrech a jsou nejvíce přijatelné v různých kombinacích a kombinacích. Mají vlastní stupnici:

 • Sekundární - míchání dvou primárních barev v rovnoměrných částech, například žlutá a červená, poskytnou oranžovou barvu.
 • Terciární - míchání jedné primární a jedné sekundární barvy, například červené a fialové, bude mít karmínovou barvu.

Pomocí zlatého pravidla barevného kolečka je snadné pochopit:

 • jak míchat barvu vlasového barviva;
 • jak správně kombinovat s barvou očí a pokožky, druh vzhledu;
 • jak zabránit chybě.

Kruhové barvy jsou rozděleny na teplo a chlad a nejsou kompatibilní.

Od stínu do stínu v kruhu chodí ve směru hodinových ručiček. Opačné barvy jsou neutralizující (protibarevné). Používají se k opravě nebo odstranění nežádoucích barev. Všechny kombinace neutrálních barev dávají účinek přírodních vlasů.

Výhody profesionálních barev

Farebná škála profesionálních barev se příznivě liší od prodeje barev pro domácnost. Profesionální formulace mají větší sbírku barev a odstínů odstínů, což umožňuje získat neomezený počet možností míchání. Na jejich obalech je digitální kód, který ukazuje, jak správně promíchat profesionální barvivo na vlasy. Číslo udává úroveň světla, kde 1 je nejtmavší (černý) tón a 10 je nejsvětlejší (blond). V důsledku toho bude tma utopit nebo průměrný efekt. Zbytek je určen polotóny - odstíny. Nejprve označte hlavní (hloubku tónu), pomocnou (barevnou nuanci) a nakonec další odstín odstínu. Tato data pomohou pochopit, jak smíchat barviva na vlasy podle tabulky odstínů.

Mikston

Při úpravě tónu a zesílení odstínu barevného roztoku se používají směsi. Nepoužívají se samostatně pro barvení pouze po předblesku vlasů.

Mixestons fungují dobře a zlepšují přirozenou paletu. S jejich pomocí získávejte nekonvenční, exkluzivní, neobvyklé, matné a popelavé variace.

Dnes jsme mluvili o takovém postupu, jako je míchání vlasových barviv. Důležité pravidla byla uvedena výše.

Zpětná vazba o tom, jak barvit vlasy doma na příkladu Estel Essex. Jak zvolit procento oxidačního činidla, jak barvit vlasy, nátěrové schémata, pokyny krok za krokem a spoustu fotografií.

Mnoho žen vlasy vlasy doma. Z různých důvodů - někdo nemá dost peněz, někdo nedůvěřuje kadeřníkovi, někdo touží po rukopisných zážitcích =), ale přesto je spousta z nás. Často, všechny takové experimenty končí smutně a musíte jít do salonu opravit všechno. Doufám, že moje recenze, založené na letech experimentování a experimentování, vám pomohou přiblížit se k požadovanému výsledku =) Od té doby, co jsem maloval Estel Essex barvu po mnoho let, příkladem barvy v mé recenzi bude barva této značky.

Některé texty (tento odstavec můžete přeskočit)

Moje zkušenosti začaly asi 15 let, tedy před více než 16 lety. Teprve ve škole jsem měl čas vyzkoušet nejrůznější odstíny červené, červené, snažil jsem se zdůraznit a zesvětlit =) To všechno nebylo samo o sobě, ale s pomocí mé nádherné matky, která byla vždy připravená pomoci mi při hledání krásy =)) Tyto experimenty často neúspěšně, protože Ani já, ani moji matka neměli v této oblasti žádné úvahy (a v té době tam nebyl téměř žádný internet) a všechno bylo známo pomocí pokusů s krájenými vlasy. Pak jsem měla krátkou dobu odpočinku na vlasy (zkrátil jsem vlasy a zvětšil barvu), ale pokračovali jsme v experimentování s mámou, protože měla krátký účes a přiznala zásadu "vydejte se zpět, ne zuby" =)) Samozřejmě jsem někdy navštívil salony opravit naprosto zničenou barvu vlasů nebo jednoduše v naději, že profesionálové udělají něco jako "AH!". No, pak jsem šel studovat u kadeřníka a zjistil, co se děje =) Přirozeně, teď jsem maloval jen sebe, ale pomocí důstojných zkušeností a znalostí, a mít vynikající výsledek.

Moje první "salonní" zkušenost byla s Estelleovou barvou (pak podle mého názoru není Essex, ale na tom nezáleží), a tato zkušenost byla rozhodně úspěšná a moje dlouhá láska k této barvě začala =)

Později, když jsem začal pracovat jako kadeřník, byla jsem k mé spokojenosti Estelle jednou z těch, s nimiž náš salon pracoval, a já jsem se dokázal naučit všechny barvy a nuance použití nahoru a dolů =))

Během této doby jsem určitě vyzkoušel jiné barvy (většinou na sobě), jako jsou Schwarckopf Igora Royal, Wunderbar, L'oreal Professionnel. Ze všech, které jsem uvedl, se mi Wunderbar velmi líbilo, ale stojí téměř dvakrát tolik. Z nějakého důvodu mě Schwarzkopf nezapůsobil, i když barva také nebyla špatná, ale nerozsáhla jsem s barvami.

Takže výhody Estelle:

 1. Nízká cena Levnější barva jsem se nesetkal, profesionální, samozřejmě =)
 2. Velké množství odstínů (na rozdíl od těch zvláštních), na rozdíl od stejného igora, jsou odstíny velmi chutné, vždy jsem mohl najít ten správný pro sebe i pro klienta.
 3. Když míchání barev vždy dává předvídatelný výsledek, jediná barva, s níž riskuji, že míchám všechno oko (ačkoli to nikomu nedoporučuji)

Z mínusů.

 1. Gray příliš nestojí. Na tenkých vlasech s šedými vlasy bude 30% normální, na tvrdých vlasech se šedými vlasy více než 50% není příliš. Ne že by to nijak nezbarvilo, ale jsou zvýrazněny šedé vlasy. Rychle vymyté ze šedé. To znamená, že pokud máte problémy s malováním šedých vlasů, je lepší vybrat jinou barvu (ale je lepší se pokusit vyvodit závěry). Ačkoli moje máma stále dělá pro ni, a ona má jen druhou možnost, možná jsem příliš náročný =)
 2. Někteří kadeřníci věří, že Estelle vyschnou vlasy. Můj názor - záleží na vlasu. Osobně jsem nevysušil (používám to bez přerušení po dobu 5 let, a před tím pravidelně), s ohledem na trvalé vysoušeče vlasů a žehličky. Ale tam jsou vlasy, že tato barva nevyhovuje. Opět - musíte to zkusit.
 3. Nejsem moc spokojen s vůní, která trvá další den po barvení. Wunderbar, například, není tak silná.

Informace o složení a balení nátěru:

Nebudu příliš komentovat, protože barva není ve výchozím nastavení užitečná, takže není třeba hledat nic jako součást utility =))

Co potřebujete vědět dříve, než se rozhodnete pro malování domů?

Existují případy, které prostě potřebují opustit profesionály. Například složité osvětlení, jasan blond, zvýraznění, dramatická změna barvy v libovolném směru (z nějakého důvodu se předpokládá, že je velmi jednoduché barvit ze světla na tmavý). Všechna tato opatření vyžadují alespoň základní znalosti o procesu, praktických zkušenostech a nuancích (pokud jsou často přítomny první dva body, pak jsou obvykle k dispozici pouze odborníkům)

Samozřejmě, pokud máte větší zájem o proces, než o výsledek, pak můžete mít šanci a pokusit se, ale být připraveni na negativní výsledek.

Jak zvolit správné procento oxidačního činidla pro minimalizaci poškození vlasů a dosažení požadovaného výsledku?

1,5% aktivátor okysličovadla (to je jen Estelle, jak si vzpomínám). Používá se k tonizaci dříve odbarvených vlasů. To znamená, že nejprve zesvětlíte vlasy práškem a pak jej zbarvíte obyčejnou barvou s použitím 1,5% oxidu. Jediný rozdíl od standardního nátěru je, že oxid je odebírán v poměru 2: 1, to znamená, že oxid je dvakrát více než barva. Tónování tímto oxidačním činidlem je nejjemnější pro bělené vlasy. Samozřejmě, šedé vlasy nejsou namačkané.

1,5% oxidant (jednoduchý, nikoliv aktivátor). Pokud ne Estelle, pak vše, jako v předchozím odstavci +, může být použito k tónování přírodních vlasů (není barvené), ukazuje se velmi jemné zbarvení, ale musíte zvolit odstíny tónové úrovně (to znamená, že není lehčí a není tmavější). Šedé vlasy nesnaží.

3% oxidační činidlo. Při tónování na tón 1-2 odstíny tmavší nebo 1 tón lehčí (a to je nepravděpodobné, pokud není zcela zbarvené vlasy), šedé vlasy nenalézá.

6% oxidační činidlo. Pro malování v tónu s tónem šedých vlasů, nebo 1-2 tóny světlejší. Můžete jej také použít k odlehčení pramenů (nebudou ani psát pro zvýraznění, protože zvýraznění doma je nesmysl =)

9% oxidační činidlo. Pro malování 2-3 tóny světlejší šedou barvou. Ale nedoporučuji používat doma 9%!

12% oxidační činidlo. Nepřipojujte se k němu! =)

Jedná se o velmi obecná pravidla., Je naprosto nemožné načíst všechny případy, kdy a co používat. Jak jste si všimli, nezmínil jsem o případech malování 3-4 tóny světlejší nebo tmavší. Tam jsou vždy nuance, a opakuji, nechat složité malování kadeřníků =)

Pro srovnání ve většině hotových barviv v jasných barvách se používá 9-12% oxidačního činidla =)

!!Obecná pravidla !!

Pokud barvíme zcela přirozené vlasy.

 • Tón na tón (znamená světlo vlasů, ne stín) - vyzkoušejte 1,5%, pokud není žádný výsledek nebo potřebujete jasný odstín, pak 3%.
 • 1-2 tóny světlejší - 6%
 • 3-4 tóny světlejší - 9% (nebo ještě lepší, opravdu ji potřebujete?))
 • 1-4 tóny tmavší - 3%
 • Přírodní vlasy, které malujeme - nejdříve délku a teprve pak kořeny! To je povinné, protože kořeny mají vyšší teplotu a pokud jsou nejprve natřeny, budou mít výrazně odlišné barvy. Pro dlouhé vlasy je to docela obtížné, takže doporučuji jít do salonu =))

Pokud změníme barvu již namalovaných vlasů.

 • 1-4 tóny jsou světlejší. Nejprve je třeba objasnit. Jistě to! Vím, že někteří lidé dokáží okamžitě zesvětlit barvu, ale pro to musíte vzít 9-12% oxidačního činidla a věřte mi, že to bude mít velmi smutný vliv na kvalitu vlasů a na samotný výsledek barvení. Nedoporučuji ani osvětlení sám, je to těžké! Pokud užijete, neužívejte více než 6% oxidačního činidla a pak zkontrolujte tónování s 1,5%.
 • 1-2 tóny tmavší. Používejte 3% barviva.
 • 3-4 tóny tmavší. Pokud by byly vlasy zesvětlené, pak vám nedoporučuji, aby jste se barvili; Je nutné provést předběžnou pigmentaci. Osvětlené vlasy pohlcují hodně pigmentu, navíc nerovnoměrně, barva vypadá vybledlá a vrstva odstínů může poskytnout zelený nebo jiný nežádoucí odstín.
 • Pokud jste vyrostli kořeny o více než 1 cm, pak potřebují vyzvednout svůj odstín a oxidant, je lepší nesnášet, protože Rovněž je nemožné barvit přirozené vlasy a barvit je stejným způsobem a můžete získat velký rozdíl v odstínech
 • Se šedou barvou vlasů. Vezmeme 6% oxidačního činidla.
 • Bez malování šedých vlasů. Vezmeme 3% oxidačního činidla.
 • Doufám, že by nikdo nenapadlo, že by mal kořeny odděleně o 2-3 tóny světlejší nebo tmavší =))

Pokud jde o výběr odstínů.

Všechny ostré odstíny jsou složité (pokud nejsou barveny v přirozeném vlasu), lehčí, tím je obtížnější dosáhnout požadovaného výsledku, takže pokud nechcete chodit se zelenou nebo modrou hlavou, je lepší je nechat profesionálům.

Pro domácí použití, dobré červené a červené odstíny (protože to je barva přírodního pigmentu vlasů a není nutné přerušit). Rovněž je snadné dosáhnout výsledků se zlatými a fialovými odstíny. Samozřejmě, blondýnky s krásnými odstíny zde nezahrnují =)

V ideálním případě, samozřejmě, odstíny, které jsou v rozmezí +/- 1-2 tónů z vašeho původního barvu, jsou vhodné pro domácí barvení.

Jak nakreslit vůbec.

Já jen barvením kořenů, takže se podívají PŘED barvení (vlasy, omluvte mě, ne příliš čisté, nebarví čisté, takže kůže je méně zraněná) Můj přirozený barva vlasů je 7/0, to znamená, že budu barvit kořeny 1 tón lehčí.

 1. Berte barvu a vytlačte ji z trubice do plastové nebo keramické nádoby. 0,5 trubek je dostatečné pro malování kořenů, ale mějte na paměti, že barva je silná (neprofesionální obvykle kapalina naopak, takže je snadnější aplikovat), takže poprvé je lepší se více rozpouštět. Zvažujeme barvu na váhy. Podíl s oxidačním činidlem 1: 1, to znamená, kolik gramů barvy, tolik oxidačního činidla. (Výjimka - pro tónování podíl 2: 1, tj. Oxidační činidlo je 2krát větší). Nepoužívám závaží, ale soustředím se na to, ale stále mám odborné zkušenosti a velmi dobré školení v této oblasti, takže to neuděláte =) Mimochodem, můžete míchat oxidační látku, například když mám 9% a 3%, pak je míchá v poměru 1: 1 Dostanu 6% - používám přesně 6%, protože Mám trochu šedé vlasy (ale to může být jen pro ty, kteří mají problémy s matematikou a obecně chápou, o čem mluvím). Míchám to kvůli tomu, že potřebuji různé procentní podíly a koupit si pár litrových lahví je drahé a zbytečné, pár je dost, můžete mít dokonce jen 9% a 1,5% nebo 6% a 1,5%, ale to už je domácí barber úroveň 98 =)))
 2. Barvu velmi dobře a opatrně promíchejte! Nebuď líný =) Můžeš se míchat štětcem, který budeš malovat (i když ne všichni ho schvalují). Mám takový štětec, důrazně vám doporučuji, abyste je nepoužíval, je krátký (těžké držet rukavice), povrch je tvrdý a malý, obecně noční můra =) Je lepší koupit kartáč v profesionálním obchodě, pro běžné barvení (kořeny / délka) široká a střední tvrdost.
 3. Jak se dostat k obarvení. Okamžitě! Ne "nechte trochu stát, amoniak zmizí," a tak dále.
 4. Jak malovat. Můžete chaoticky a hrozně kreslit (stejně jako matka a já předtím, než jsem šel studovat =)) a můžete použít různé vhodné schémata, které vám ušetří čas a nebudou chybět ani jeden centimetr. Ukážeme vám 2 schémata barev pro dlouhé a krátké vlasy.
 • Dlouho:Vlasy jsou rozděleny do čtyř částí o dvě části - od ucha ke uchu přes korunu a od středu čela ke spodní části opěry, jak je vidět na prvním obrázku. Získáme 4 zóny oranžové řezy, 3 vpředu a 2 za sebou. Nyní rozdělíme každou zónu lobulů o 1 cm tlusté dělení od vrcholu hlavy (jak je ukázáno na obrázku 2) do desek, které nabarvíme. Nejdříve namalujeme kořeny každé desky, skládáme desky do hromady do středu (to je velmi vhodné pro začátečníky), pak když jsou všechny kořeny natřeny, rozebereme desky z hromady a začneme malovat délku ve stejném pořadí (v případě potřeby samozřejmě a nezapomeňte, že pokud jsou vlasy přirozené, začínáme opakem s délkou). Zóny mohou být namalovány v libovolném pořadí, namaluji jednu desku z každé zóny a přehazuji ji do středu, pak opět do jedné a tak dále v kruhu, ukáže se rovnoměrněji.
 • Pro kratší:

Vlasy jsou rozděleny do 4 zón (nejlépe vidět na dolním obrázku) - parietální zóně, chrámy a zadní část hlavy. Parietální část je rozdělena na desky (jak je znázorněno na obrázcích), chrámy jsou rozděleny na vertikální dělení a zadní část hlavy - horizontální (pokud je obtížné, může být zadní část hlavy rozdělena na 2 části). Začínáme malovat z 1. zóny, pak z chrámů, od zadní části hlavy.

Zde jsem maloval vlasy podle 2. schématu (pravda je na mých chrámech mám horizontální dělení, pro vlasy střední délky je to pohodlnější)

Aplikujte barvu pevně, přimějte ji do vlasů, nezapomeňte na síly =) Nešetřete nátěr, měl by být viditelný na vlasy, je to důležitá součást dobrého výsledku!

Namaříme okraj dobře, pokud nosíte ocas, bez ohledu na schéma aplikace, je lepší lakovat po okraji po celém obvodu. Tady se nebojíme, abychom se dostali na kůži, a pak ji obtížněji třepíme =)

Pokud se barva dostane na kůži (na jakémkoli jiném místě) - okamžitě a důkladně umyjte. Pokud narazíte na oblečení - okamžitě posypte sprejem na vlasy a pošlete jej do umývárny (vše, co umývám)

Barvu udržujeme podle pokynů, držím Estelle 35 minut, lehčí odstíny mohou být 40 minut. Pokud to přeháníte, může být barva tmavší. S malovanou hlavou nemůže být v blízkosti topných zařízení, na přímém slunci, v průvanu (nebo jít ven kouřit), obecně, žádné klimatické vlivy!

My se umyjeme. Velmi důkladně! Zvláštní pozornost věnujeme okrajům (myslím, že nikdo nemá rád rozmazanou kůži). Za prvé, jen s vodou, pak se šamponem, a opět se šamponem. Ujistěte se, že balzám a nejlépe - masku.

Zde je, jak jsem umyl své hranice

Tentokrát mé kořeny vyšly trochu tmavší než délka, protože délka měla čas vypálit (a navíc existují objasněné prameny). Byl jsem malovaný s nádechem Estelle Essex 8/74 (jsem je maloval po dlouhou dobu a jen tvoří kořeny).

Ano, a míchání odstínů.

Pravděpodobně to nedoporučuji =) Prodává se dostatečný počet barev různých odstínů, takže si můžete vybrat ten, který vám vyhovuje. Pokud není spokojen úroveň tóny, pak můžete vzít 2 různé úrovně s jedním odstínem a jít do středu, je lepší nechat míchat odstíny mezi sebou (nebo v extrémních případech ty, které jsou v blízkosti jsou červená + zlatá, červená + hnědá apod. není potřeba zlatý + popel například =)). Nezapomeňte na základní pravidla pro míchání barev: žlutá + modrá = zelená atd. =)

Doufám, že moje zpětná vazba byla užitečná pro vás, pokud máte otázky, návrhy, pozměňovací návrhy, rád bych je viděl v komentářích =)

Buďte krásní! =)

Moje další recenze na péči o vlasy:

Skvělá a podrobná recenze péče o vlasy

Můj prof. vysoušeč vlasů Moser Ventus

Můj prof. železa Babyliss Pro

Prof. tepelná ochrana OSIS + Schwarckopf

Profesor Muss pro styling Schwarzkopf Professional Silhouette

Olivia zahradní keramický kartáč

Šampon a balzám z Agafya

ORGANICKÝ SHOP Olej na vlasy Jojoba

Prof Estel Hair Dye

Host

Pomozte děvčatům, na jaké oxidanty malovat černé blondýnky?

Host

dobré odpoledne Mám světle hnědou barvu. Celý život jsem byl blondýna. Pak jí obarvila čokoládu - to se jí nelíbilo. Vyrobeno zvýrazněním a vyznění Estelle 10 65 růžové blond. A něco se mi nelíbí. Řekni mi, jaké barvy má Estel použít, aby získal slušnou barvu. Jenom nešpiní a ne fialová. Chci, aby se žlutá barva odstranila a nějaké béžové překrásné by se ukázaly, proud není žlutý a nikoli purpurový nebo popelavý. Obecně chci překrásnou drahou barvu. Uveďte čísla těch nejmenších!

Host

dívky Jsem něco zcela negramotného. Chcete-li barvit vlasy, potřebujete oxid a barvu? A všechno? Stanoveno oxidem. Zjevně. 9. Chci pár světlejších tónů. Právě poprvé bude maloval prof. Malovat předtím, než to vše uložíte

Doufám

Mohl byste mi prosím říct, je možné použít deluxe oxid pro barviva přísady?

Tati

řekni mi prosím, teď jsem barvil vlasy v barvě kaštanu, chci lehčí barvu. V salonu byl doporučen tón 7/7 a okysličovadlo o obsahu 1,5%. Jakou barvu můžu vypočítat, pokud je v chrámech malé množství šedých vlasů. ATP v předstihu


V přerušovaném psli máte šedé vlasy, musíte jít na Estell silver de luxe speciální pro šedé vlasy

Tati

v přerušovaném psli máte šedé vlasy, které musíte jít na stříbrnou de luxe speciální pro šedé vlasy


9% Oxidátor. A korektor +

Tati


Potřebujete emulzní kalorický prostředek s 6% oxidačním činidlem 1: 1. Tato emulze je speciálně navržena pro barvení vlasů z tmavých až tmavých odstínů C1 až po úroveň 5 není lepší, ale je vhodná černá barva.

Tati

Mohl byste mi prosím říct, je možné použít deluxe oxid pro barviva přísady?

Natasha

9% oxidační činidlo. A korektor +


Dobrý den, běla jsem vlasy, ale byla nažloutlá. Chci být v kusu bílého papíru. Obchod mi prodal Estel s 9% kyslíkem. Je už příliš jasné? Konce jsou velmi špatně rozjasněny. Pravděpodobně olejovaný nebyl umyt pryč. Tady chodím po barvě jako kočka kolem zakysané smetany.

Nadine

ahoj Chci namalovat v Estelu Silver 10/0, jaký okysličovač má vzít? Vlasy bělené šedými vlasy.

Host

Dobrý den, rozhodl jsem se, že sám maji kořeny, řekněte mi, v jakých poměrech potřebuji směs barvy a oxidu?
Děkuji

Irina

Ahoj, jednou byla blondýnka, teď jsou vlasy blonďaté, namaluju se v odstínu 9/3, řekni mi, jaký oxid bude lépe vyhovovat?

Kiara

Prosím, řekněte mi, kolik barvy a kolik Estel je třeba pro zvýraznění? A tak se ukázalo bez žlutého odstínu. Barva vlasů je světlá blond.

Sasha

může se sůl 101 mísit s 10/65 co se má ukázat?)

Tatyana

Chci míchat Estel 9.0 a 7.7, obávám se, že budu velmi tmavá, blondýnka sama chce trpět trochu, požádejte o radu nebo ne

Host

Marquise, mám tuhle otázku: Zvětral jsem vlasy v salonu a teď chci odbarvit kořeny později! Jak to chápu, musíte nejprve zesvětlit kořeny 6% oxidem s blondaranty a potom aplikovat Estelovou barvu v plné délce (tak mluvit, tónovaný) Mimochodem, barva se také zředí 6% oxidem. Chci míchat popel a korál. Co myslíte, že je správné. A obecně, pokud někdo ví, jaké tóny barvy Estel by měly být smíšeny, aby se dostal do chladného stínu.


Obaroval jsem kořeny po dobu 5 let s perlovým tónem, zatímco jsem držel barvu 30 minut na kořenech, pak jsem emulgoval vodou po celou délku a uchovával jsem dalších 20 minut, barva byla rovnoměrná, protože celá délka vlasů byla již zesvětlena vytrvalým zbarvením

Anna

řekni mi, že moje kořeny jsou tmavé a že moje vlasy jsou světlé.
Můžu kreslit kořeny zlatou blondou s oxidem 6 a pak namalovat vše s béžovou blondou s oxidem 3 ??

Vicky

Dobré odpoledne, pomozte prosím! Byl jsem namalován ve studených barvách smíšený černý 1/0 a čokoláda 5/7 kolik oxidantu je zapotřebí pro tyto dvě trubky? A také 3%? Díky předem.

Host

volba oxidu je vždy nutná k výběru na základě toho, co chcete barvit, na přirozeném základu nebo na barveném vlasu. Pracuji pro Estel. Mocha je barva 4/7. Pokud jste namalováni v tmavé barvě, pak ztratí, pokud barvíte na přirozených vlasech, pak může dojít k nežádoucímu odstínu, v závislosti na tom, jaké je vaše přirozená základna. Obecně by měl barvivo to všechno udělat, protože Kromě všeho můžete získat kořeny jasnější než délku. Napište do čísel, co je na vaší hlavě, ať už jste havaroval nebo nehodil, než jste předtím namalovali. Mimochodem, 12% oxidu se nikdy nepoužívá s trvalými barvivy, protože Barevný pigment je konzumován. Doba držení laku je 35 minut.

Victoria

Dobré odpoledne, pomozte prosím! Byl jsem namalován ve studených barvách smíšený černý 1/0 a čokoláda 5/7 kolik oxidantu je zapotřebí pro tyto dvě trubky? A také 3%? Díky předem.


Záleží na tom, které barvivo bylo zabarveno, trvalé (perzistentní nebo částečně trvalé) a jaká známka, jestliže standardní a odolné barvivo, pak 2 trubky o 120 ml oxidu, tj. 1: 1, oxid 3% (více výnosné) pak 6%

Tatyana

Dobrý den, nechtěla jsem v obchodě sklouzla 6/0 a 6/00, i když jsem si koupil 6/0, jestli tyto tóny míchám, co se může stát?

Anna

Dobrý den, nechtěla jsem v obchodě sklouzla 6/0 a 6/00, i když jsem si koupil 6/0, jestli tyto tóny míchám, co se může stát?


6.00 Pro šedé vlasy. 6.00 Toto 5,0 bude vypadat tmavší a hlubší barvy. Nic strašného

Yana

prosím, řekněte mi! Má přirozená barva je světle hnědá s jasným odstínem. Maloval jsem Estel tón 5,7 na 3% oxidu po dlouhou dobu. Barva rozjasní tón týdně po barvení. Jsem v principu spokojen, ale stále chci, aby barva byla bohatší v těchto tříměsíčních intervalech a po těchto třech měsících není žádný rozdíl v barvě mezi kořeny a barvenými vlasy jako takovými, protože barva je vyplavena v blízkosti mé přirozené. Otázkou je to.. Pokud jsem malován v tónu 4.7 bude můj problém vyřešen?

Nastya

prosím, řekněte mi! Moje barva vlasů je na úrovni 7 (viditelné jsou mírně zarostlé kořeny), má špatnou barvu, nyní mám 8-9 úrovní se zeleným odstínem. Kadeřník doporučil, aby si essex 7/75 vyrazil do své rodné barvy. Obchod doporučil 6% oxidu, i když jsem měl v úmyslu udělat vlasy tmavší, říkali, že nebudou trvat 3%. Co dělat Malovat 6% oxid nebo jít na 3%?

Lily

ahoj Řekni mi, prosím, má sestra má blond blond na kořenech po malování se ukázalo být žluté kořeny a plus vlastní světlé blond vlasy a na koncích téměř bílá jak odstranit žlutost a dělat její světlo blond po délce

Irina

Markýz, prosím, řekněte mi! Krasus kořeny esel 8/76 oxygent 9% 1: 1 a přidejte korektor 0/66 centimetrů. Barva se ukáže být již rezavá (((Master také namaloval pouze korektor jiného podniku a všechno fungovalo dobře.) Možná, že nepodlehávám proporce správně nebo čas?

Lana

ahoj Jsem hnědé vlasy. Jsem malován 2 roky. Chci barvit vlasy blond. Co mám dělat? Zvýrazněním postupně jděte na blondýnu nebo?

Elena

ahoj Jsem bruneta, chci namalovat kořeny a celou délku tmavě hnědé 5/4 nebo kaštanové 3/0 barvy Estelle a tam je kyslíku 0,9 a 0,6. Řekni mi, jak zředit nebo lépe koupit 0,3? Děkuji předem!

Ksyuhsa.Zorya

Jak zředit 10/76 a oheň 6%?

Elena

Dobrý den, řekni mi prosím, právě teď dívka přijde ke mně, budeme s ní malovat v 10/17 v její délce 10 je špinavá, a kořeny jsou 5-7 cm 7-8 úrovní. Maluji to ze dvou misek s kořeny 6% a délky 3% nebo kořenů 9% a plátna 6%

Anya

řekni mi teď mám prodloužení vlasů 7 moje kořeny rostly na cm 4 mou barvu je 6, která je pro mě lepší, abych vzala barvu na vyrovnání barvy a byla jasně světle hnědá)) 6.1 nebo 6.21?

Anya

a který oxidační prostředek je 3 nebo 6? Já prostě hladce válcování od 6 do 7 (se žlutou)

Elena

dobré odpoledne Prosím, řekněte mi, jsem maloval 4/0, ale teď chci zkusit 4/7 nebo 4/75, ale je šedá! Jaký oxid bych měl užít 3% nebo 6%?

Anya

dobré odpoledne Prosím, řekněte mi, jsem maloval 4/0, ale teď chci zkusit 4/7 nebo 4/75, ale je šedá! Jaký oxid bych měl užít 3% nebo 6%?


Jaké procento šedých vlasů? Pokud je to asi 50% nebo více, pak uveďte například 4,0 + 4,7 + 6% oh v poměru 1/2 části 4+ 1 část 4,7 + 1 část 6%. Aplikujte nejdříve na kořeny po dobu 15-20 minut a pak se protáhněte podél délky. Celková doba trvání 45 min

Sofia

dobré odpoledne Rozhodla se překonat z její tmavé blondýnky s lehce spálenými zámky. Blázen koupil Estel Essex 5.7 lehké kaštanové ledové hnědé. Příliš tmavá pro mě Koupil jsem 1 balíček, ale obávám se, že nestačí, chci to vzít víc. Pokud vezmu 2 tuny lehčí (tj. 7.71), půjdu na 6.71? Při 3% oxidu.

dívky kadeřníky (kteří pracují pro estel) dávají radu, ale obávám se, že zůstanu plešatý)) Chci tuto barvu esel essex lumen 44 měď Nevím, co mám rušit s 3%, 9% nebo 12%, nyní mě barví světle měděná barva úroveň). Bude požadovaná barva?

Lyudmila

dobré odpoledne Řekni mi prosím, chci koupit mámu Estel Silver 6.00. Jaké je pro ně vhodné prostředí v% a od jakých sérií by mělo být, s tím nutně nebo ne?

Larisa

ahoj Potřebujete nějakou radu. Jsem hnědovlasý, vždy namalovaný každodenními barvami. Ale přestali malovat přes šedé vlasy. Rozhodla jsem se přejít na Estel estel. Koupil jsem na radu 7.00 a oxid 6%. Četl jsem pokyny a pochyboval. Můžete vykreslit pouze tuto kompozici, nebo je třeba přidat něco ze série x.X? Barvu, kterou chcete, je lehčí než je nyní. Děkuji.

Irina

dobré odpoledne Řekněte mi, zda lze použít deluxe 5,70 s 3% oxidem. Jeho vlasy jsou tmavě hnědé se vzácnými šedými vlasy.

Oksana

Host
Řekněte mi, prosím, jsem malován v tmavě hnědé barvě Estel 4.7 a 4.70. Koupil jsem estl essex 4.7 barva mocha.. Ale bojím se, zda je v této barvě červený nebo červený odstín?

Jasné barvy požadovaného odstínu: správně zředěné

Pokud jste již obarvené vlasy, pravděpodobně víte, že barvicí kompozice je smíchána bezprostředně před procesem dvou složek - barviva a oxidant. Chcete-li získat jasné barvy požadovaného odstínu, je nutné správně zředit barvivo a oxidant v určitých poměrech.

Obsah článku:

Chcete-li barvit vlasy doma, budete potřebovat:

 • barvivo a oxidant
 • rukavice
 • skleněná tyčinka pro smíchání složení barvy
 • nekovová směšovací nádrž

V krabici barvy určeném pro domácí použití je oxidační činidlo nebo oxidant a barvicí kompozice zabaleny v různých obalech. Stačí je kombinovat podle přiložených pokynů v hrnci a aplikovat je na vlasy.

V krabici s profesionálním nátěrem najdete pouze barvu barvy a oxidační prvek se prodává samostatně. Může však být v odlišném stavu - od 3 do 12%. Čím je toto procento vyšší, tím více je přítomno v oxidačním činidle více peroxidu vodíku. V závislosti na množství barviva a okysličovadla určité koncentrace můžete po barvení získat jiný odstín vlasů.

Obvykle při barvení v jasných jasných přírodních barvách je poměr barviva a oxidačního činidla 1: 1. Pokud zbarvíte vlasy v tónu nebo chcete, aby požadovaný odstín byl v tónu lehčí, použijte 6% oxidant. Chcete-li získat odstín dvou tónů, které jsou lehčí, než je uvedeno, budete potřebovat stejné množství 9% oxidačního činidla, tři tóny - 12%.

Pokud nechcete jít do kadeřnictví a budete si barvit vlasy sami, musíte nejen správně ředit barvu, ale také zvážit některé další nuance. Například oxidační činidla pro amoniakální barviva a barviva pro vlasy bez amoniaku jsou zcela odlišná léčiva, která se navzájem nenahrazují. Je důležité vzít v úvahu principy barvy v kultivaci barvy.

Pokud se podíváte na své vlasy na slunci, uvidíte jejich přirozený, přirozený odstín. Některé vlasy jsou obsazeny červeně, někdo - žlutý a někdo dokonce vidí modrý odstín.

Je nutné znát některé základní barvy, abyste si vybrali správný mixovací tón pro malování požadovaného odstínu. Pokud je váš přirozený odstín načervenalý, musíte zvolit zelené odstíny, zbavit se zbytečné barvy barvením v purpurových odstínech, červený odstín barviva zvýší jas zvoleného tónu a modré a jasanové barvy z něj udělají nudné a pastelově. Pokud se sami nemůžete rozhodnout o tónu, který potřebujete, požádejte o radu profesionálů v kadeřnictví.

Jak barvit kořeny vlasů

Jak barvit kořeny vlasů?

Pro ženy a dívky, které pravidelně barví vlasy, se zbarvení vrásčitých kořenů stává naléhavým problémem. Tento postup se musí uskutečnit alespoň jednou za měsíc, jinak dojem vašeho účesu a váš vzhled jako celek se může ukázat být značně rozmazlený. Avšak správné barvení vlasů není dosaženo vůbec.

Ženy obvykle používají dvě metody - buď aplikují barvu pouze na kořeny, nebo aplikují složení na všechny vlasy zcela. V obou případech je konečný výsledek, že vlasové kořeny jsou výrazně odlišné od zbytku vlasů.

Co dělat? Potřebujete kontaktovat každý měsíc kadeřníka nebo stylistu? Pokud se z nějakého důvodu nepoznáte, jak správně barvit vlasové kořeny nebo že jste se nenaučili barvit vlasové kořeny, možná by to byl pro vás nejlepší. Ale v podstatě není tak obtížné se naučit, jak barvit vlasové kořeny.

Příprava na malování kořenů vlasů

Nejprve musíte jít do obchodu a zvolit přesně barvu a tón, který jste naposledy zbarvili na vlasy. Pokud tato barva nebyla nalezena, můžete použít barvu jiné firmy. Mělo by být vybráno na základě skutečnosti, že barvené vlasy se zpravidla získávají lehčí asi o tón než obraz na obalu.

Než začnete barvit vlasy, přečtěte si pokyny a zřeďte barvu, jak je zde uvedeno, pomocí nekovové nádoby. Připravte si ochranné rukavice, ručník na ochranu oblečení a kartáč, který bude aplikován na vlasové kořeny.

Není nutné umyt vlasy před zbarvením, bude to docela dost důkladně je pokrýt.

Jak barvit kořeny vlasů?

Postupujeme ke zbarvení vlasových kořenů. Dělíme si vlasy na dvě stejné části, pomocí přímého dělení, prováděné po celé ploše hlavy, od čela až po samotný krk. S pomocí druhého zrcátka musíte na obou stranách zbarvit vlasové kořeny na zadní straně hlavy. Aplikujte barvu pouze na obnovení přirozené barvy.

Rozdělujeme vlasy napravo na dvě stejné části, abychom nakrájeli kořeny podle výsledného dělení. Pak zvedáme vlasy a namalujeme kořeny nad uchem. Podobně zpracujeme levou stranu. Chcete-li usnadnit barvení vlasových kořenů, použijte druhé zrcadlo.

Jděte do kořenů v obličeji. Pokud nosíte rány, musíte nejprve barvit vlasy na horní základně a pak jít na ty, které jsou blízko čela.

Přečtěte si instrukční bod, ve kterém je napsáno, jak barvit obnovené kořeny a jak dlouho trvá. Vydržte právě tentokrát a ne více, jinak se vlasové kořeny výrazně liší od zbytku.

Poté rozložte zbytek barviva na všechny vlasy a důkladně je hnětete, aby bylo barvení rovnoměrně položeno. Chcete-li vázat nebo pokrýt hlavu s něčím, když namalujete kořeny chemickými barvivy, není nutné. Stojíme asi 5 minut a pak omýt barvu tekoucí vodou bez použití šamponů nebo jiných detergentů.

Co ještě potřebujete vědět o správném zbarvení vlasových kořenů?

Ženy se často ptají, proč není možné aplikovat barvu na všechny vlasy najednou. Faktem je, že pokud jednáte tímto způsobem, konce vlasů budou příliš nasycené barvou a vypadají ošklivě a bez života.

Aplikujte balzám na vlasy, abyste udrželi kudrlinky a dali jim vitalitu, držte předepsanou dobu a pak je umyjte bez šamponu.

Nezapomeňte, že barvené vlasy jsou mnohem slabší než přirozené, což znamená, že by se měli řádně starat a neustále krmit lékařskými a jinými maskami. Použijte také obnovu balzámů a krémů.

Tip 1: Jak barvit vlasové kořeny

Vyberte barvu v obchodě, jejíž tón bude odpovídat barvě vlasů, ve které byly původně namalovány. Doporučuje se používat barvu stejné značky. Pak postupujte podle pokynů na krabičce, promícháme potřebné přísady do keramického nebo plastového šálku. V žádném případě nepoužívejte kovové nádobí, protože se mohou změnit vlastnosti barvy a barva nebude stejná. Připravte štětec, vezměte hřeben, nasaďte gumové rukavice a házejte polyethylen přes ramena (aby nedošlo k znečištění vašeho oblečení).

Nejprve rozdělte vlasy na dvě části, od středu čela po zádech a pečlivě odstraňte kořeny štětcem. Pak oddělujte vlasy hřebenem od ucha k uchu a hojně vymalujte kořeny. V takovém případě získáte čtyři stejné části.

Malovat prostor kořenů vlasů přes oblast uší. Pokud se pokožka dostane na kůži, okamžitě ji vyjměte pomocí bavlněného tamponu nebo kosmetického kotouče navlhčeného vodou. Po zbarvení kořenů jednoho vlákna je oddělena hřebenem na straně a pokračuje v malování, pohybující se od zadní části hlavy až po čelní část hlavy. Pokračujte, dokud nejsou všechny kořeny natřeny.

Poznamenejte si čas a můžete si dělat domácí práce. Po asi dvaceti minutách si vyčesněte vlasy a rozdělujte barvu po celé délce. Aplikujte zbývající barvicí směs na vlasy a nechte dalších 15 až 20 minut. Po čase si důkladně umyjte vlasy teplou vodou a šamponem. Použijte balzám na vlasy a znovu opláchněte hlavu.

Tip 2: Jak namalovat růst kořenů

Každá žena, která barvila vlasy umělou barvou, by měla vědět, že za 4-5 týdnů budete muset postup opakovat. A nejdůležitější věcí není "přehlédnout" tento klíčový okamžik, jinak by regrown kořeny mohly zkazit celý efekt bývalého obrazu, a prameny budou vypadat nedbalé a neestetické.

- výživná maska;
- mys;
- střapce;
- hřeben se vzácnými zuby a svorkami;
- barvivo na vlasy.

Během týdne před nátěrem regrown kořenů připravte si vlasy - naneste na ně výživné masky, které obsahují komponenty jako žloutek, olivový nebo rostlinný olej, citrónovou šťávu a kvasnice.

Den před lakováním proveďte testovací barvu na alergickou reakci: aplikujte na ulnar záhyby malou barvu, pokud se na kůži neobjeví zarudnutí, můžete začít maľovat.

Malovat vlasové kořeny až třetí den po mincovně. Oboznámte se s návodem k nátěru, aby nedošlo k dalšímu nedorozumění s barvou vlasů a připravte barvu podle ní.

Na ramenou vyhoďte kapuci nebo starý ručník, abyste chránili oděv před náhodnou barvou. Stříkat vlasy vodou z rozprašovací lahve, aby se rovnoměrně zbarvila.

Kombinujte mokré vlasy s řídkým hřebenem a rozdělte je na čtyři stejné části, čímž vytvoříte dvě rozdělení. Zatlačte každý kus a svorku. Na kůži obličeje, sousedící s vlasy, aplikujte mastný krém a noste jednorázové rukavice.

Začněte barvit vlasové kořeny pod předním klipem, protože na tomto místě přitahují největší pozornost. Pomocí štětce nanášejte tenkou vrstvu barvy na středovou část čela na zadní stranu hlavy a potom po každém centimetru proveďte další rozdělení a nabarvujte kořeny na obou stranách. Přiložte každou stranu vlasů na stranu, dokud nezpracujete celou přední část vlasů.

Poté vyjměte jednu klip na zadní straně hlavy a nakreslete boční část od horní části hlavy. Zvedněte pramen a zbarvíte kořeny. pak položte barevný pramen dopředu. Proveďte nové rozdělení a zopakujte své akce, dokud nezbarvíte všechny vlasy v zadní části hlavy.

Pro přístup kyslíku zdvihněte vlasy hřebenem. Po 15 minutách pro jednotné barvení vlasy pokořte po celé délce. Po uplynutí dalších 15 minut opláchněte teplou vodou a opláchněte vlasy šamponem.

Jak barvit kořeny vlasů

Ne každý ví, jak správně barvit vlasy, barvit buď pouze kořeny nebo celou délku vlasů najednou. Z tohoto důvodu je barva kořenů odlišná. Můžete se poradit s odborníkem, ale učit se namalovat kořeny není vůbec těžké.

V obchodě vyberte barvu bez amoniaku s barvou, ve které jsou vlasy barveny. Pokud používáte barvu od jiného výrobce, kupte si jeden tón lehčí. To je způsobeno tím, že barva vlasů je tmavší než barva na obalu.

Připravte podle pokynů směs pro barvení vlasů v nekovovém nádobí. Pro aplikaci na vlasy použijte speciální kartáč. Dobře pokořte vlasy, nemyjte je.

Chcete-li začít, dělejte dělení uprostřed od čela k krku, dělejte vlasy na 2 části. Malovat na zadní straně hlavy pouze kořeny, které mají přirozenou barvu vlasů, vlevo a vpravo od dělení. Vezměte druhé zrcadlo, abyste lépe viděli zadní část hlavy.

Pak rozdělujte pravou stranu na 2 části. Aplikujte barvu na regrown kořeny podél dělení. Zvedněte část vlasů, která je blíže k obličeji, a namalujte kořeny nad uchem. Udělte totéž na levé straně.

Nyní barví vlasy na čele. Pokud dojde k třesku, nejprve aplikujte barvu na její základnu a pak pod ní - na čelo.

Držte barvu přesně tak, jak je uvedeno v pokynech, které popisují barvení vlasových kořenů. Potom rozdělte zbývající směs na celou délku vlasů a hřebenu. Zakrytí hlavy plastovou taškou není nutné, je třeba v případě použití přírodních barviv, henny a basma. Po dvou minutách vypláchněte lak bez šamponu.

Po malování jsou vlasy slabé a bez života, takže potřebují zvláštní péči a výživu. Pro tento účel aplikujte balzámy, obnovte masky. oleje a krémy.

Již několik let je ženský časopis JustLady důstojným průvodcem ve světě módy a krásy. Neplníme jen internetový prostor, hledáme a najdeme něco, co by mohlo být zajímavé pro široké publikum žen, které chtějí držet krok s nejnovějšími zprávami a trendy. Každodenní aktualizace ženské časopisu JustLady vám umožňují sledovat aktuální události v módním světě, nechybí vám poslední kosmetika a parfumerie a dozvíte se o nejúčinnějších způsobech, jak udržet svůj tvar ve tvaru.

V časopise JustLady můžete vždy zvolit optimální dietu pro sebe, řešit naléhavé problémy žen. Fórum žen se každodenně rozšiřuje tím, že diskutuje o nejzajímavějších tématech a stává se místem setkání dobrých přátel. Časopis pro ženy JustLady zaujímá jednu z prvních pozic v ratingu, protože se rozvíjíme a pomáháme ostatním zlepšit se.

Materiály zveřejněné na webu, včetně článků, mohou obsahovat informace určené pro uživatele starší 18 let v souladu s federálním zákonem č. 436-FZ z 29. prosince o ochraně dětí před informacemi škodlivými pro jejich zdraví a rozvoj. 18+.

Pro Více Informací O Suché Vlasy