logo

Jak se starat o vlasy po permu

Kudrlinky se mohou naklonit a "slušné lidi", a to navzdory populární lidové ditty, perm k pomoci. Předpokládejme, že se stanete vlastníkem drahocenných kadeří. Jak se postarat o tuto krásu a udržet "chemické" kudrliny co nejdéle?

Vzhledem k tomu, chemie je nejsilnější zásah do struktury vlasů. Můžete minimalizovat důsledky dodržování některých pravidel.

Obecná doporučení

 • Chemie velmi vysušuje vlasy. Proto v každodenní péči bude nyní třeba zahrnout speciální nástroje. Zvláštní ochranná maska ​​může být aplikována nejdříve po 4. promytí po kroutí. Prakticky každá kosmetická společnost - od masového trhu po luxusní značky - má řadu produktů pro poškozené vlasy. Takže co si vybrat z celé odrůdy, rozhodnete se podle svých osobních preferencí a rozpočtu.
 • Kromě toho, po curlingu je vysoká pravděpodobnost, že se dostane nepříjemný "bonus" - suché dělené konce. Proto je lepší ukončit konce a zařadit do každodenní péče speciální oleje nebo spreje pro rozdělené konce.
 • Pokud se tento postup provádí v letním období, je nutné zakrýt kudrlinky z přímého slunečního záření pod klobouky s širokým okrajem a použít sprej s ochranou proti UV záření.
 • Nemusíte barvit vlasy po chemii po dobu 2 týdnů, nechte je uvést do paměti, kromě toho během této doby bude barva ještě horší.
 • Po ukončení procedury se doporučuje častěji nosit volné vlasy. Vzhledem k tomu, že ocasy, skořápky a další účesy s pružnými pásky a vlasy mohou uvolnit kudrlinky.

Pravidla pro opuštění domova po okraji

Aby keratin zakotvený ve vlasech, nemusíte si vlasy umyt první 2-3 dny, nepoužívejte fén, nepoužívejte stylingové výrobky. Kudrlinky by měly zajistit novou podobu. V opačném případě riskujete, že dostanete rozcuchaný "lopuch".

1. Oleje pro obnovu vlasů

Jeden z nejběžnějších produktů péče o poškozené vlasy jsou oleje. Nejčastěji používané:

Pokud není žádná touha a čas na přípravu masky, stačí jen trochu zahřátý olej na celou délku vlasů. Olej udržujte na celofánu po dobu nejméně 40 minut, poté si umyjte vlasy. Oleje pomáhají posilovat a obnovovat kudrlinky, za tím účelem je používají jednou týdně.

2. Šamponování

Musíte se starat o speciální šampon předem. Nyní není problém najít šampony určené speciálně pro vlasy, které prošly silnou chemickou expozicí.

Hlavní věc je, že by měly být měkké a obsahovat organické složky, jako je kokosový olej, shea (karite), pšeničné bílkoviny, aminokyseliny, vitamíny a keratin.

3. Opláchněte

Po každém umytí mohou být vlasy opláchnuty. Můžete si vzít oplach stejné značky jako šampon. Může být také připravena doma:

Z octa - posilovat a svítit.

Rozpusťte 1 lžíce 6% octa v 1 litru vody.

Z citrónové šťávy - pro rychlé zotavení.

Stlačte v 1 litru vařené vody šťávu z poloviny citronu. Díky němu jsou vlasy rychlejší, dobře opevněné a příjemné na dotek.

Po opláchnutí a opláchnutí netřeste vlasy ručníkem, ale jemně skrývají a vytvářejí kudrlinky rukama. Snažte se je natahovat nebo deformovat, abyste ušetřili kudrlinky. Počkejte, dokud nejsou zcela suché, nechodíte do postele s mokrou hlavou. Jinak riskujete, že probudíte "pampeliška".

4. Pokládání a česání

U permedních vlasů budete potřebovat hřeben se vzácným hřebenem, nejlépe dřevěným. Mokré a mokré kudrlinky jsou obecně lepší než hřeben, musíte počkat, dokud nezaschnou. Kombinace by se měla provádět s minimálním tlakem od špiček. Pokud je to možné, měli byste se vzdát vysoušeče vlasů - vlasy jsou tak suché.

Kromě toho se obvyklé stylové nástroje nyní nehodí. Doporučuje se zakoupit speciální. Mezi nejběžnější patří pěna a kudrnaté vlasové pěny. A speciální vosk je ideální pro modelování a styling kudrlinky.

Tyto jednoduché metody vám pomohou udržet krásné kudrlinky po dobu 2-3 měsíců. Péče o vlasy po perm je velmi důležitý proces. A čím správněji a pečlivě vybíráte výrobky pro péči, tím víc bude vaše kadeře vypadat. A pak se rozhodnete, zda chcete zůstat zkroucené a postupujte znovu, nebo se vrátit na rovné vlasy.

Perm péče o vlasy Tipy

Bez ohledu na módní kudrlinky jsou vždy velmi populární mezi slušným sexem. Vizuálně zvyšují objem vlasů, vytvářejí obzvlášť expresivní obraz, přitahují romantiku a lehkost.

Získejte kadeře rychle pomocí permu. Díky účinkům zvláštního činidla se struktura vlasů mění a získá požadovaný tvar. Bohužel tento postup pro vlasy neprochází bez vážných důsledků. Trvalé kadeře vyžadují zvláštní péči.

Obecná pravidla pro ukládání výsledku chemické perforace

 • První pravidlo péče o vlasy s permanentní péčí, je třeba pečlivě česat, umýt, sušit.
 • Je nezbytné, aby si vlasy po každém mytí stylovaly, aby účes měl tvar.
 • Rozdělené konce nejsou po proceduře neobvyklé, abyste si udrželi čistý vzhled a pružnost kadeří. Musíte je pravidelně ořezávat a ošetřovat je kosmetickým rostlinným olejem (hroznový, mandlový, broskve, lopuch).
 • Po chémii se vlasy poškodí, přešedou, bude vyžadováno pravidelné používání regeneračních mask a balzámů.

Jaké negativní faktory by měly být vyloučeny z denní péče?

 • Nevystavujte vlasy ultrafialovému záření: v létě používejte kosmetickou ochranu pomocí UV filtrů a klobouků.
 • Zabraňte kontaktu s chladnou, chlorovanou nebo slanou vodou.
 • Po ukončení procedury se nedoporučuje používat vlasy, čelenky, sponky a elastické pásky, aby nedošlo k poškození oslabených vlasů.
 • Nemůžete jít do postele s mokrou hlavou a házet prameny, dokud nejsou zcela suché.

Pod vlivem speciální směsi se chemické vazby rozkládají ve struktuře vlasů, které jsou zodpovědné za trvanlivost zakřivení. Po dodání vlasů požadovaného tvaru se ošetřují jiným chemickým složením, aby se obnovila stabilita pramenů.

Během 48 hodin se nedoporučuje provádět žádné manipulace s vlasy: praní, styl, vysušení, takže kompozice je lépe absorbována, struktura vlasů se zpevnila a získaný tvar nebyl poškozen. Ze stejného důvodu stojí za to, aby se barvení vlasů nezdržovalo po dobu 10-15 dní.

Jak se starat o kudrliny doma?

 1. Jak si vlasy skočit: pro vlasy po chemii je třeba použít velký hřeben vyrobený z přírodních materiálů se vzácnými zuby, je třeba hřeben provést pečlivě po nich. Není třeba hřebenovat příliš často, je lepší dát je do pořádku a vytvářet si vlasy prsty.

Nemůžete si vlasy stočit s trvalým, jinak se kudrlinky změní na beztvarý nadýchaný šok.

 • Jak si umýt vlasy: po proceduře jsou kudrlinky mnohem méně špinavé a budete je muset umýt mnohokrát méně. Je třeba používat pouze teplou vodu a šampon určený pro vlasy po chemii nebo jemný šampon bez parabenů a síranů. Prací prostředek se aplikuje na pokožku hlavy, není nutné rozdělovat celou délku pramenů, aby se chránily vysušené špičky před nadměrným vystavením chemikáliím. Nemůžete se otáčet, vymačkat vlhké vlasy, narušíte jejich strukturu.
 • Jak uschnout hlavu s permem po umytí: mokré vlasy jemně skvrnit s ručníkem a nechat ji vyschnout přirozeně, pravidelně lehce porazit prameny u kořenů prsty, aby zvuk účes.
 • Nedoporučuje se používat vysoušeč vlasů k sušení vlasů s trvalým účinkem, pod vlivem vysokých teplot se kadeře narovnávají. Zvláště se jedná o velké kudrlinky. Pokud však nebudete mít jinou cestu, měli byste použít vlasy na ochranu vlasů a použít trysku s rozptylovým průtokem, režim sušení vlasů s přívodem teplého nebo studeného vzduchu.

  Někdy můžete použít tvarovky pro zdůraznění tvaru kudrlin. Po promytí jsou vlhké prameny ošetřeny stylingovým činidlem a přišroubovány na kolečkách o stejném průměru jako v chemii. Kuličky zůstávají na vlasu až do sucha.

  Přehled speciálních nástrojů

  Vlasy po proceduře vyžadují menší úsilí a čas na styling, ale budou vyžadovat důkladnější komplexní péči. Po umytí musíte pravidelně používat kondicionér nebo balzám. Jednou týdně by měla být na vlhké prameny a pokožku hlavy aplikována hydratační maska ​​s trvalým účinkem. Maska zvlhčí vlasy a posiluje jejich strukturu.

  Allin zvlnění

  Profesionální řada výrobků pro péči o kudrnaté (přírodní a chemicky zvlněné) vlasy obsahuje:

  • šampon;
  • dva druhy balzámu;
  • gel;
  • lotion;
  • stylová pěna;
  • změkčovadlo pro mávání, které umožňuje snížit negativní projevy postupu.

  Vlastností této série je obsah hydrolyzovaného keratinu, pšeničných bílkovin, extraktu kurkuma a panthenolu ve složení produktů. Prostředky obnovují poškozenou strukturu vlasů, snižují chuť, plní sílu a lesk, přispívají k pružnosti kudrlin. Výhodou série je přijatelná cena.

  Goldwell Dualsenses Curly Twist

  Řada japonsko-německé kosmetiky pro péči o vlasy po chemii zahrnuje:

  Prostředky:

  1. aktivně živit;
  2. hydratuje suché vlasy;
  3. posílit strukturu;
  4. podporují odolnost a záření.

  SYOSS SALONPLEX

  Řada produktů zaměřených na obnovu vlasů po perme a ochranu před dalším poškozením:

  Série obsahuje:

  Profesionální technologie SALONPLEX speciálně vytvořená pro vlasy poškozené během kadeří.

  Jak často mohu provést tento postup?

  Chemie podle libosti se může opakovat po 3-6 měsících, kdy začnou růst vlasy. Při správné péči bude tato frekvence postupu bezpečná pro prameny. Dodržování jednoduchých pravidel a používání specializovaných nástrojů vám umožní dlouhou dobu udržet kudrlinky a minimalizovat negativní účinky chemických permů na vlasy.

  Užitečné video

  Podívejte se na video o správné péči o vlasy po perm:

  Jak se starat o vlasy po permu

  Obsah článku:

  1. Jak vypadají vlasy?
  2. Jak se starat
   • Šampon
   • Vitamíny
   • Procedury salonu
   • Masky

  Perm je postup, který umožňuje rovné vlasy být natočeny natrvalo. Provádí se tím, že se na prameny aplikuje speciální složení chemických prvků, které mění jejich strukturu a zjemňují ji, což umožňuje snadné dodání požadovaného vzhledu. To je argument, že díky moderní technologii, trvalé mávání je jednoduchý a bezpečný postup, ale to je slyness. Ano, tento proces již nepoškozuje vlasy stejně jako předtím, ale určitě po něm, kadeře potřebují restabilivní péči.

  Jak vypadají vlasy po chemii?

  Ihned po skončení procedury, pokud si samozřejmě vyberete průvodce bez zastavení, vlasová chemie bude vypadat naprosto okouzlující - perfektní kudrlinky, které jste museli mít celý svůj sen. Budou brilantní a poslušní, a budete muset strávit doslova 5-10 minut na luxusní účes.

  V průběhu času se však situace zhorší. Kudrlinky se pomalu "uvolní", a dát je do krásného účesu bude stále obtížnější. Po několika týdnech budou negativní změny ovlivňovat nejen styling, ale i stav vlasů.

  A tady je obrázek ve skutečnosti velmi odlišný. Zaprvé, volba mistra hraje důležitou roli: dělal perm správně, dal správné doporučení pro péči atd. Za druhé, typ mávání má značný význam, dnes je mnoho z nich - kyselé, alkalické, neutrální, biowave, hedvábí atd. Dalším určujícím faktorem je stav vlasů před chemikou.

  V situacích, kdy jsou pro vás nejvhodnější okolnosti, je s největší pravděpodobností hlavním problémem jen to, že vlasy se uschnou, ale pro majitele mastných vláken to je obecně dokonce plus. Nicméně, pokud máte špatného mistra, byl typ kroužení nesprávně zvolen nebo vlasy před chemikou vyčerpány, různé nepříjemné důsledky jsou nevyhnutelné.

  Vlasy mohou začít aktivně vypadávat, zlomit, křížit a samotný účes se může stát jako pampeliška: prameny budou ošklivé tlačit a vypadat neuspokojivě. Abyste se vyhnuli takovému ošklivému obrazu a co nejvíce se ujistěte proti uvolnění chloupků, musíte začít bezprostředně po postupu, i když se vám zdá, že je vše v pořádku v pořádku.

  Jak se starat o vlasy po chemii?

  Hlavním úkolem postupu permanentního mávání je zajistit maximální výživu a hydrataci kadeří. Pít je s vlhkostí a základní vitamíny a minerály pomůže speciální šampony, masky a další produkty péče o vlasy. Podívejme se na ně podrobně.

  Šampon pro péči o vlasy po perm

  Dnes existuje obrovské množství šamponů pro péči o vlasy po chemii. Orientace v existující rozmanitosti je poměrně obtížná. Samozřejmě, nejlepší taktikou je vyjasnit, co znamená použít, od mistra, který provede tento postup. Pokud jste tak neučinili, doufáme, že tato malá recenze vám pomohou udělat správnou volbu:

   Černý slimák "Vše v jednom" tajným klíčem. Představitelem módní korejské kosmetiky dnes je šampon s takzvaným melcínem a různými pomocnými bylinnými přísadami. Mezi nimi jsou extrakty z bobulí (maliny, borůvky, ostružiny), pivoňka, ženšen, med, granátové jablko, mořská řasa. Navíc šampon obsahuje olivové a bambucké máslo. Výrobce umísťuje nástroj jako multifunkční a opravdu se vyrovnává se spoustou úkolů: zvlhčuje a vyživuje vlasy, zabraňuje zamotání a dobře čistí. Cena výrobku je 700 rublů (250 ml).

  Frozen Limonnik Nanai od společnosti Natura Siberica. Další rostlinný výrobek, tentokrát od ruského výrobce. Hlavní složkou šamponu je výtažek z dalekého východu liana, tato rostlina patří do skupiny adaptogens, což znamená, že dokáže mobilizovat všechny vnitřní zdroje těla. Také součást řady rostlinných složek "narozených" ze Sibiře. Je důležité, aby šampon neobsahoval sírany, syntetické konzervační látky, barviva. Kromě posílení pramenů jim také dodává lesk a objem. A existuje nástroj, který je mnohem výhodnější než korejský konkurent - 300 rublů (400 ml).

  Giardino di Roma z D'olivy. Profesionální německý výrobek, který se stará o uvolněné a dehydratované prameny - stimuluje růst, zabraňuje ztrátě a zlomení. Prodává se v lékárně a její hlavní součásti - olivový olej, bazalka, heřmánek, nealkohol, chmel, řebříček. Náklady na šampon - 550 rublů (200 ml).

  Joico Moisture Recovery. Další profesionální nástroj, tentokrát z Ameriky. Obsahuje také rostlinné přísady, ale tajemství šamponu není v nich tak hodně, jako ve speciálně patentovaných látkách, které jsou v struktuře blízké lidským vlasům. Pomocou těchto nástrojů může nástroj obnovit kudrlinky, součásti se zdají být vloženy do struktury vlasů, kde je nutné opravit poškození, a získává se tak nějaký "náplast". Pokud jde o složky rostlin, mezi něž patří kokosový olej, jojoba, výtažky z řas, jsou zodpovědné za hydrataci a výživu. Šampon bude stát drahý 1600 rublů (300 ml).

  Vitamin Pro od firmy Belita-Vitex. A tento nástroj, naopak, je rozpočet, ale ukazuje dobrý účinek. Šampon byl vyvinut běloruskou společností, její hlavní součástí je obsah různých vitaminů. Pomocnými složkami jsou panthenol, hedvábné bílkoviny, rostlinné výtažky. Prostředky dobře změkčují, čistí a obnovují vlasy. Cena šamponu - pouze 110 rublů (400 ml).

 • Coco Desert Essense. Tento šampon se může pochlubit naprosto přirozeným složením: pouze rostlinné složky, bez síranů, silikonů, parabenů, barviv atd. Společnost je také hrdá na to, že netestuje své produkty na zvířatech. Hlavní účinné látky: výtažky z rozmarýnu a rajčete, kokosový olej, shea a jojoba. Nástroj primárně posiluje vlasy, tóny a také snižuje svědění, což může způsobit suchou pokožku hlavy. Cena je 600 rublů (250 ml).

 • Starostlivost o zakřivené vlasy by neměla být zahájena dříve než 48 hodin po ukončení procedury. Tentokrát vyžaduje, aby kudrlinky byly dobře "chycené" a trvalý styl trval delší dobu. Neumývejte si vlasy, žádné masky a další ošetření, stejně jako styling - a horké (s použitím vysoušečů vlasů, žehliček atd.) A za studena (pomocí různých koleček).

  Jak obnovit vlasy po chemii s vitamíny

  Výběr správného stálého vlasového šamponu je jen prvním krokem v péči o ně. Bez ohledu na to, jak dobrý je čistící prostředek, potřebují zvláštní péči. Jednou z možností této péče je léčba vitaminem.

  Pro vlasy po perm je nejdůležitější:

   Vitamin A. Pomáhá bojovat proti otupělosti a ztrátě a je také dobrou prevencí lupů.

  Vitamíny skupiny B. Eliminujte suchost, snižte křehkost, bojujte se sekcí. Také zlepšují krevní oběh, v důsledku toho dochází k urychlení metabolismu a dodávání více živin do vlasů.

 • Vitamin E působí přímo na folikul a posiluje ji zevnitř. Tak, prameny jsou silnější a vypadají zdravě.

 • Můžete koupit tobolky s těmito vitamíny v jakékoli lékárně za přijatelnou cenu. Aplikujte je přímo na vlasy - můžete je odděleně, ale můžete "ve svazku".

  Také v lékárně si můžete koupit hotový vitaminový a minerální komplex. Bude to stát víc, ale existují zjevné výhody: za prvé, všechny vitamíny v něm jsou správně vyváženy a přítomny v správném množství, za druhé, v okamžiku, kdy aplikace vitamínů z kapslí na vlasy je celý postup, který trvá dlouhou dobu pak chcete pít vitamínové tablety, potřebujete jen pár okamžiků.

  Navrhujeme seznámit se se seznamem již osvědčených vlasových komplexů:

   Solgar. Produkt americké společnosti, nástroj pomáhá zlepšit nejen stav vlasů, ale také nehty a kůži, má tonický účinek na tělo.

  Alerana. Vitamíny pro vlasy od ruské firmy. Komplex je schopen obnovit i těžce poškozené prameny, které se potýkají se ztrátou vlasů a plešatostí.

  Merz Německý univerzální přípravek na vlasy a nehty. Základ tvoří vitamíny B a E, stejně jako komplex představuje rozsáhlou řadu minerálů.

  Pantovigar. Další německý vývoj, opravdu silný nástroj, který se používá i při léčbě různých trichologických onemocnění.

 • Elevit. Vyvážený komplex vitamínů pro těhotné ženy samozřejmě mohou vzít i ti, kteří se neopírají o matku. Složení drogy je velmi bohaté, což znamená, že pomůže nejen vyřešit problémy s vlasy, ale také zlepšit tělo jako celek.

 • Je třeba poznamenat, že dobrá pomoc vašim vlasům bude mít nejen léky na léky, ale také opravu výživy. Vyberte si správné potraviny, jíst méně nebezpečí a příznivý účinek nebude vás čekat.

  Jak obnovit vlasy po chemii pomocí salonních procedur

  V ideálním případě by péče o permanentní péči měla zahrnovat nejen domácí, ale i salonní procedury. Cokoli říkáte, ale pouze profesionální postup s využitím výkonných moderních technologií pro obnovu pramenů bude mít poprvé skutečně znatelný účinek.

  Zde jsou některé postupy pro obnovu vlasů po chemii věnovat pozornost:

   Laminování. Okamžitě je třeba poznamenat, že tento postup není léčivý, zlepšuje pouze vzhled vlasů, ale nepůsobí žádný léčebný účinek. Její podstatou spočívá ve skutečnosti, že na prameny je aplikován speciální ochranný film, který pomáhá vlhkosti zůstat uvnitř vlasů a chrání kudrlinky před agresivními účinky vnějšího prostředí.

  Leskování. Výkonný opravný postup. Provádí se takto: složení speciálních živin se aplikuje na prameny, naplňují poškozené oblasti pramenů a pak jsou tyto prvky utěsněny uvnitř s vysokou teplotou. Po ukončení procedury vlasy vypadají dobře upravené a lesklé, zatímco "vložené" komponenty pokračují v práci na jejich restaurování zevnitř.

  Biorevitalizace. Nákladný a skutečně terapeutický postup - pod kůži se injektují speciální injekce. Samozřejmě její realizace není příliš příjemná, ale celosvětový efekt je zdravý. Vlasové folikuly získají potřebné látky přímo, v důsledku toho se vlasy stávají silnějšími, většími, silnějšími a hedvábnějšími.

 • Keratinizace. Tento postup je ve skutečnosti speciálním případem lesknutí, zde je ve vlasu uzavřena pouze keratina - bílkovina, která je hlavní složkou struktury vlasů. Chemie ničí keratin a obnovuje keratinizaci, což vede k tomu, že vlákna získají přirozeně zdravý a dobře upravený vzhled.

 • Je třeba poznamenat, že keratinizace může být provedena doma, bude vyžadovat keratinové ampule a pravidelné železné vlasy. Samozřejmě, musíte pochopit, že byste se na to neměli věnovat bez příslušných dovedností, jinak to ještě zhoršíte.

  Masky na vlasy po chemii

  Masky jsou další způsob, jak si po trvalém mávání uklízet vlasy. Mohou být vyrobeny doma na vlastní pěst, nebo si můžete koupit zásoby.

  Podívejme se na několik retušovacích masek, které byly v průběhu let prokázány:

   Rapek Smíchejte šampon pro poškozené prameny (3 lžíce) s lopuchovým olejem a šťávou z aloe (1 polévková lžíce). Aplikujte masku na kořeny a vlasy a noste ji hodinu. Opláchněte vodou nebo bylinkovým odvarováním s malým množstvím citronové šťávy (přibližný poměr - 1 polévková lžíce až 3 litry vody).

  Egg. Bifte vaječný žloutek (2 kusy), přidejte ricinový olej (2 polévkové lžíce) a brandy (50 ml). Mírně zahřejte a aplikujte na vlasy, přičemž věnujte zvláštní pozornost kořenům a špičkám. Noste masku po dobu 30-40 minut, omyjte ji teplou vodou, pak použijte pravidelný balzám, podržte jej několik minut a také jej umyjte.

  Nettle Vařte silnou odvar z kopřivy (přibližný podíl - 2 lžíce na 100 ml vody). Nechte stát 15 minut, poté rozdrobte a promíchejte část vývaru (2 polévkové lžíce) s rozbitým vaječným žloutkem (2 kusy), lopuchovým olejem (2 polévkové lžíce) a roztaveným medem (1 polévková lžíce). Maska se nanáší po dobu půl hodiny a umyje se slabým odvarem kopřivy (1 polévková lžíce na šálku vody).

  Kefír. V hlubokém obalu položte pár plátků černého chleba a nalijte je přes noc kefír (1 šálek). Ráno rozetřete chléb a přidejte do masky roztavený med (1 polévkovou lžíci) a žloutky (2 kusy). Všechny složky by měly být smíchány, dokud nebudou jednotné a aplikovány na vlasy po dobu 20 minut, během této doby je nutné masírovat pokožku hlavy. Omyjte masku je nejlepší odvar z heřmánku.

 • Kvasinky. Nalijte suché třesání (1 sáček) teplým ricinovým olejem (4 lžíce), přidejte šlehačkou (1 ks) a smetanou (1 polévková lžíce). Aplikujte výrobek na hlavu, obzvláště pečlivě jej protřete do kořenů. Noste masku po dobu 30 minut, opláchněte odtučněním heřmánek nebo kopřivy.

 • Vezměte prosím na vědomí, že po aplikaci všech masek, s výjimkou kefíru, je nutné obalit vlasy polyethylenem a pak ručníkem, a tak pracovat efektivněji.

  Nemáte-li čas na přípravu domácí masky, zakupte v prodejně produkt péče. Doporučujeme vám podívat se na následující řešení:

   L'Oreal Professionnel Absolut opravuje lipidium. Maska s exkluzivním (podle výrobce) lipidového komplexu se ceramidy a rostlinným keratinem aktivně obnovuje prameny a rekonstruuje všechny vlasy zevnitř. Kudrlinky po jeho použití silné, lesklé, eliminuje "fluffiness". Nicméně, bohužel, nástroj nebude levný, jeho cena je asi 1500 rublů na 200 ml.

  Rastlinná maska ​​z Natura Siberica. Tento výrobek obsahuje také keratin, různé přírodní oleje a hedvábné bílkoviny jsou pomocnými prvky. Aktivně vyživuje a zvlhčuje prameny, což je pružné, pružné, lesklé a objemné. Cena výrobku je mnohem úspornější - 450 rublů za 300 ml.

 • Belita-Vitex Arganový olej + tekutý hedvábí. A konečně nejobtížnější, ale velmi účinná maska ​​od běloruské společnosti. Na internetu je o tom obrovské množství recenzí. Produkt obsahuje betaine a různé oleje, včetně meruňky a arganu. Tyto komponenty obnovují vlasy dobře, takže je hladké, sálavé a dobře upravené. Cena "kouzelné" masky je pouze 130 rublů na 200 ml.

 • Jak můžete vidět, pro péči o vlasy není nutné mít spoustu času nebo strávit spoustu peněz.

  Jak pečovat o vlasy po perm - podívejte se na video:

  Správná péče o vlasy po doporučování a obnovení

  Perm jako medaile, která, jak víte, má 2 strany. S jedním - požadované kadeře, extra objem, elegantní účes bez velkého úsilí. Na druhou stranu, docela zamotané kudrlinky, které ve 100% případů potřebují být obnoveny. Kompetentní, jemná péče o vlasy po permutech snižuje škody způsobené touto procedurou, pomáhá postupně léčit a obnovovat strukturu pramenů vlasů, aby se kudrlinky živé a lesklé. Chcete-li to provést, můžete použít profesionální kosmetiku nebo lidové recepty "babiček" a je lepší kombinovat obě.

  Co je a jaká škoda může přinést

  Každá perm, dokonce šetřící s předponou "bio", porušuje strukturu vlasů. Co říci o klasické chemii, ačkoli moderní drogy jsou méně agresivní dopad na prameny než jejich předchůdci, které byly používány před několika desetiletími.

  Pro tento postup můžete použít různé typy kuliček. S jejich pomocí bude možné přeměnit vlasy na světlé vlny, vertikální spirálovité kudrlinky, krásné volumetrické kýly nebo kudrlinky.

  Hlavním prvkem chemie je činidlo, jehož vlivem se rovné příze stočují. Výsledkem je fixační prostředek, ze kterého mohou vypadat vlasy o 1-1,5 tuny lehčí. Některé dívky se tomuto vedlejšímu efektu nelíbí, zvláště pokud nedávno namalovaly kudrlinky.

  Ale to není nejnebezpečnější věc, kterou může chemie přinést. Mezi další účinky chemického stylingu patří:

  • prameny začínají klesat intenzivněji. Je možné, že ignorování problému se může objevit jako vyblednutí;
  • kudrlinky jsou křehké, suché;
  • přestat svítit;
  • tipy po chemii se neustále rozdělují;
  • mohou se objevit lupy.

  Jak péče o vlasy po holení

  V prvních 3-4 dnech po proceduře je lepší nechat nový účes sám. Snažte se neumývat vlasy, nehroužte kudrlinky, pokud je to možné, nechte je uvolnit.

  Nepoužívejte stylingové produkty. To je důležité, protože proces upevnění kudrlin. Chraňte vlasy po chemii před ultrafialovým zářením a náhodným mokrem, ze slané vody na moři az chlóru - v bazénu.

  Pozor! Je žádoucí okamžitě po zakřivení odříznout hroty a pravidelně upravovat okraje kadeřnic se speciálními přípravky, které zabraňují poškození vlasů po chemii. Doporučujeme vám, abyste se seznámili s tím, co je leštění vlasů, jak se provádí a jaký je účinek.

  Jak, kdy a jak umýt vlasy

  Hlavním doporučením pro dívky, které dělaly perm, není velmi často umyt vlasy. Jakékoli chemické sloučeniny suché vlasy. A pokud je pro majitele tlustého typu vlasů, to je plus, pak pro ty, kteří mají přirozeně suché prameny je významné minus. To neznamená, že můžete chodit s špinavými kudrlinami 2-3 týdny po sobě, ale stále byste měli snížit frekvenci praní.

  Šampon je lepší koupit speciální, obnovit kudrnaté vlasy. Musí být měkká, s živinami organickými látkami: esenciální oleje, aminokyseliny, bílkoviny, keratin, vitamíny. Optimálně, pokud je produkt určen speciálně pro kudrnaté prameny. Různé kosmetické firmy nabízejí široký výběr čisticích prostředků na vlasy po chemickém provedení:

  1. Šampon posilující kadeře Love Essential Haircare z lázní Davines. Objem je 250 mililitrů, cena je kolem 1500 rublů. Přísady obsahují olivový olej, vitamín C, extrakt z myrty.
  2. Sulphate Free Shampoo Curl Cleansing by Joico. Láhev 300 mililitrů stojí kolem 1600 rublů. Mezi další přísady obohacené avokádovým olejem, keratinovým komplexem.
  3. Šampón s hladkým šlehačkou z Kapousu. Cena je asi 350 rublů na 300 mililitrů. Kompozice obsahuje bílkoviny z hedvábí a pšenice, ale neobsahují sírany a parabeny.
  4. Šampon, který obnovuje Double Action z Air Company společnosti Capelli Mossi-Ricci. Objem - 1 litr, cena - 1800 rublů. Zvláště cennými složkami produktu jsou panthenol, vitamín B, olivový olej a také polymery.
  5. Revitalizující šampon pro kudrnaté vlasy Curl Revitalizing Shampoo Maraes od italské značky Kaaral. Cena - od 1300 rublů na 300 mililitrů. Obsahuje monoi, marula a jogurtové oleje.

  Pokud si koupíte speciální šampon po tom, co chemie je pro vás příliš drahé, vyzkoušejte další jemný prostředek k oživení organickými přísadami, abyste ušetřili kudrlinky.

  Během procesu praní po permu věnujte větší pozornost pokožce hlavy. Jemně masírujte prsty. Kudrlinky se samy nemohou dotýkat ani dělat to velmi opatrně, aby nedošlo k předčasnému narovnání.

  Kompromisní možnost - omyjte šampon z kořenů, jen opláchněte kudrlinky s touto mýdlovou vodou, aniž byste museli přidávat další dávku detergentu. Pravidelně používejte oplach: zakoupené nebo domácí.

  Jak vysušit

  Kudrlinky vám budou vděčné, pokud alespoň po nějakou dobu odmítnete používat vysoušeč vlasů. Horký vzduch - dodatečný stres pro chemicky sušené kadeře. Nechte sýřeniny přirozeně suché. Mírně blotujte vlasy ručníkem, ale nedoporučuje se zabalit vlasy jako turban.

  Pravidelně můžete stisknout kudrlinky a simulovat kudrlinky. Pokud stále potřebujete vysoušeč vlasů, je lepší použít difuzér trysek v kombinaci s režimem studeného proudění vzduchu.

  Je to důležité! Nechoď do postele s mokrými kadeřemi. To je jedna z pravidel, jak pečovat o vlasy po chemii.

  Jak hřeben

  Hlavní rady zde jsou stejné jako v případě mytí hlavy: ne příliš často. Chemicky zkroucené vlasy musí být česané hřebenem se vzácnými zuby. Optimálně, pokud je z dřeva. Kovové a masážní kartáče nejsou vhodné.

  Nemůžete dát do pořádku mokré kadeře po perm. Počkejte, dokud nejsou suché, a hnětete s minimálním tlakem, počínaje špičkami.

  Jaké stylingové produkty lze použít

  Stylové výrobky by měly simulovat kudrlinky, jasně oddělovat kadeře od sebe a pevně je upevňovat po dlouhou dobu. K tomuto účelu jsou vhodné texturizační krémy, gely pro mokré vlasy styling po chemii, pěna a pěny pro kudrnaté vlasy. Mezi takové speciální prostředky:

  • got2b pěna "Trap" od Schwarzkopf;
  • pěna "elastické kudrlinky" od firmy SYOSS;
  • Coil Up Curl Definovaný krém Flexibilní od Londy;
  • TAFT Ultra gel od firmy Schwarzkopf;
  • Vždy on-line pěna od společnosti ESTEL a dalších.

  Kdy mohu barvit vlasy

  Někteří mistři, kteří si vybírají šetrné chemikálie pro mávání, zajišťují, že: kůrky na malování jsou možné i v den, kdy je chemie vyrobena. Ale prameny samozřejmě zažijí nejsilnější stres z obou postupů. Nespěchejte.

  Je možné barvit vlasy po chemii - odpověď na tuto otázku je pozitivní, ale s jednou podmínkou: odložte barvu kudrlin po dobu nejméně 3 týdnů po perm. Za prvé, kadeře potřebují trochu zacházet, obnovit, a teprve potom změnit jejich barvu.

  Je lepší udělat barvení vlasů po chemii s přírodními látkami: henna, basma. Obsahují nutriční složky, které přispívají k rekonstrukci vlasových šachet a jejich posílení. Minimální poškození po permu bude provedeno tónovanými šampony a balzámy. Barviva peroxidu vodíku mohou výrazně vyschnout již suchou pokožku, prameny. Povlaky na amoniak vyžadují také opatrnost. Používají se nejvýše jednou za 2 měsíce a udržují se na hlavě striktně podle pokynů.

  Dávejte pozor, nedoporučuje se dělat perm na čerstvě malované prameny. Mezi postupy postupujte nejméně 2-3 týdny, zvláště pokud jsou natřeny hennou, basma nebo zesvětlenými kadeřemi. Je možné provést chemii na barvené, melirovanné a bělené vlasy, stejně jako vlastnosti takového stylingu, které najdete na našich webových stránkách.

  Jak obnovit vlasy

  Je chybou věřit, že pouze ty prameny, které spálily během neúspěšného chemického procesu, musí být obnoveny. mávání. V každém případě je nutná pečlivá péče o kudrnaté vlasy.

  Je nutné jednat současně ve dvou směrech:

  • minimalizovat poškození permů, eliminovat účinky negativních faktorů;
  • rekonstruovat poškozenou strukturu vlasového hřídele. To platí bez ohledu na to, zda vlasy spálily chemii nebo ne.

  Chcete se projít na slunci, nezapomeňte nosit klobouk se širokým okrajem. Použijte kudrlinky, které obsahují UV filtry. Po koupání v moři, ujistěte se, že sprchu, umyjte zbytky slané vody. Než jdete do bazénu, skryjte kudrlinky pod víčkem, protože chlór má negativní vliv na kudrlinky. Méně často používejte krabí kolíky, nepošroubujte kudrlinky gumovým kroužkem po obrubě.

  Zahrnujte ryby nebo kapsle z rybího tuku, které posilují vlasové folikuly a obnovují vlasy po chemii.

  Prof. prostředky

  Takové výrobky jsou vytvořeny v laboratořích a předkládají řadu testů. Přípravky jsou speciálně určeny pro poškozené vlasy po chemii, proto často obsahují panthenol, keratin, bílkoviny, vitamíny, přírodní extrakty. Prostředky pečlivě rekonstruují spálené, oslabené kudrlinky, krmit je, zvlhčují, dodávají lesk a hladké vlasové váhy.

  Chcete-li revitalizovat kadeře a zajistit jejich obnovu po chemii, kromě speciálních šamponů můžete použít:

  1. Bc Moisture by Intensive Moisture by Schwarzkopf, T-LAB Profesionální Hydra Mist balzám na suché a kudrnaté prameny, Paul Mitchell Smoothing Balzam, další.
  2. Kondicionér - Echosline C2 hydratační hydratační krém, Mades Cosmetics Elastic Curl, revlon curly hair conditioner, další.
  3. Masky - zpevňující zelené denní den, výživné NHP Nutri Argan, hydratační s ochranou proti barvě Inebrya Ice Cream Dry-T, jiné.
  4. Ampulky - dvoufázové pro obnovení bezvládných pramenů Kleral System Silk Senjal, rostlinného komplexu se 7 ampulemi proti vypadnutí z "soupravy první pomoci Agathia" pro obnovu a krmení L'Oreal Professionnel Pro Fiber Re-Charge, další.

  Mléko, pleťové mléko, sérum a jiné přípravky lze také použít k péči, rekonstrukci a usnadnění vlasového stylingu po chemii. Ale ne přetížení kadeře nadměrné péče, nákup všechno najednou. Výběr produktu, zaměření na zpětnou vazbu od spotřebitelů. Stává se, že drahý produkt pro vlasy po permu je méně vhodný než podobný produkt od masového trhu.

  Rada Je žádoucí, aby všechny kosmetiky byly ze stejné série.

  Použití olejů

  Vonné esenciální oleje jsou dobré přírodní produkty pro péči o vlasy po chemii. Mohou být přidávány do masky nebo aplikovány na pokožku hlavy a po celé délce kadeř a pak obalit hlavu plastovou a ručníkem, chodit 1 hodinu. Předtím je nutné trochu zahřát éter ve vodní lázni a zabránit varu. Tepelný olej působí efektivněji.

  Oživte vlasy po chemii pomůže:

  • lopuchový olej. Posiluje vlasové folikuly, zrychluje růst, odstraňuje křehkost a průřez. Dobrá prevence lupů po chemii;
  • broskvový olej - zlepšuje krevní oběh, upokojuje podrážděnou pokožku hlavy, obnovuje vlasové šachty;
  • řepkový olej - pomáhá bojovat proti průřezu špiček, což je důležité pro poškozené vlasy po chemii. Koberce se suchými vlasy po chemickém provedení, lupy;
  • Almondový olej - posiluje, dodává lesk, oživuje oslabené prameny.

  Nejedná se o úplný seznam olejů, s jejichž pomocí je vhodné po péči o vlasy pečovat o vlasy. Ale než je léčíte, musíte se ujistit, že nedošlo k žádné alergické reakci. Aplikujte několik kapek éteru na zápěstí, počkejte 15-20 minut. Pokud se neobjeví svědění, zarudnutí, vyrážka a další nežádoucí projevy, neváhejte užívat lék na léčbu po chemii.

  Mnoho kosmetických značek nabízí hotové oleje k oživení kudrlin. Ale to nejsou čisté étery, ale profesionální výrobky s mnoha složkami.

  Rekonstrukce vlasů po trvalém ošetření zajišťuje hydratační olej BioSilk hydratační olej s extraktem z mouky, Inebrya Ice Cream Pro Age léčba arganový olej proti zlomeným zubům, léčivý olej Daeng Gi Meo Ri založený na léčivých bycích a dalších podobných produktech.

  Oplachování

  Pokud chcete umyt vlasy poškozené perimetrem, ujistěte se, že jste připravili oplach. Může to být kosmetický výrobek téže společnosti, která vydala váš šampon nebo lék podle populární receptury. Postup, který dokončuje mytí hlavy, činí kadeře měkkou a poslušnou, jemně pečuje o špičky, které jsou řezané po chemii, přidává lesk na kudrlinky.

  Výrobky pro oplachování:

  • regenerace keratinem od C: ENKO;
  • Philip Martin's Maple Moisturizer;
  • Opravy mimo opravy poškození a další.

  Lidové recepty:

  1. Oplachování vlasů octem je jedním z nejoblíbenějších způsobů kadeřnictví po permu a nejenom. K přípravě 1 lžíce esencí je zředěno v litru teplé vody. Ocet je lepší jablko, ale ne syntetické, ale přirozené. Podívejte se na odpovídající značky lahví.
  2. Tekutina na bázi citronové šťávy pomůže rychle obnovit poškozené kadeře. Chcete-li to provést, stlačte polovinu středně velkého citrusu na litr vody.
  3. Opláchněte s kopřivami pomůže revitalizovat vlasy po chemii silnější. 100 gr. byliny se nalijí do vařící vody a ponechávají se pomalu po dobu půl hodiny, poté se přefiltrují. Připravený filtr stačí na trvání 20-25 minut. S mátou z kožešiny, kořenem roštu, koňskou nohou, která také pomáhá léčit vlasy po perm.

  Rada Můžete použít suchou a čerstvou trávu, ale ve druhém případě musíte nejprve nalít ji vroucí vodou, aby nedošlo k spálení pokožky.

  Masky

  Černá léčiva jsou optimální pro poškozené vlasy po chemii:

  1. Nalijte 2 plátky se sklenicí kefír, nechte přes noc.
  2. Chleba ráno v ruce s vidličkou.
  3. Přidejte 2 žloutky a pak lžíce medu.
  4. Míchání a nanášení na sotva vlhké kořeny důkladně protřete.
  5. Masírujte pokožku hlavy po dobu 20 minut.
  6. Opláchněte hladkou teplou vodou nebo odvar z heřmánku bez použití šamponu.
  7. Opakujte dvakrát týdně.

  Krémové kvasnice po stárnutí:

  1. Rozpusťte suché droždí (čajová lžička s kopečkem) ve 2 lžících ricinového oleje.
  2. Nalejte lžíci smetany, kuřecí žloutku.
  3. Předehřívejte pomocí vodní lázně.
  4. Ve formě rozložení tepla nad kořeny.
  5. Po půl hodině opláchněte šamponem a opláchněte bylinkovou infuzí.

  Cibule-cesnaková maska ​​pomůže, pokud vypadnou vlasy nebo jestliže existují další negativní účinky chemie:

  1. Stlačte džus jedné střední cibule.
  2. K tomu přidáme 2-3 nakrájené česneku.
  3. Nalijte půl sklenice šamponu, žloutek a lžíce medu.
  4. Vše promíchejte, nechte chvíli stát.
  5. Pečlivě distribuujte podél pramenů (trvá to 15 minut).
  6. Po půl hodině opláchněte a opláchněte roztokem sody (čajovou lžičku 2 litry vody).

  Prostředky s brandy pro obnovu vlasů po chemii:

  1. Vezměte 1 lžičku medu a alkoholického nápoje.
  2. Do směsi přidáme žloutek.
  3. Pak zalijeme lžící lopuchového oleje.
  4. Aplikujte na kořeny, pak navlhčete masku po celé délce kadeř.
  5. Omotat hlavu filmem, zhora - ručníkem.
  6. Po 3 hodinách opláchněte šamponem.

  Lemon-glycerinová maska ​​pro ošetření po dlouhodobém chemickém provedení:

  1. Připojte 2 žloutky s 10 kapkami glycerinu (prodáváme v lékárně).
  2. Přidejte 3 lžíce teplé vařené vody.
  3. Míchat, aplikovat na kořeny, pak na vlasy.
  4. Zatlačte hlavu nejméně hodinu.
  5. Opláchněte čistou vodou a opláchněte.

  Rekonstrukce vlasů po chemii je těžké cvičení, které vyžaduje trpělivost a čas. Správně zvolené prostředky pro kudrlinky - šampony, masky, balzámy, oleje - pomohou oživit prameny, odstranit škodu na perm.

  Kombinujte profesionální produkty s lidovými receptami krásy, pokud je to možné, vyvarujte se barvení, sušení foukáním, curling na vyhřívaných vlasových válečcích, dodržujte všechny další doporučení týkající se péče o vlasy s chemikou. Chcete-li obnovit lesk na oslabené kudrlinky, síla a zdraví nebudou rychle fungovat. Ale pokud s ním zacházíte v dobré víře as plnou odpovědností, efekt nebude trvat dlouho.

  Šetrné možnosti pro dlouhé vlasy:

  Užitečná videa

  Péče o vlasy po perm.

  Obnova vlasů po perm.

  Péče o vlasy po permu (60 fotek): základní doporučení

  Perm - je to pohodlné, účes se snadno hodí a vydrží dlouhou dobu. Navíc můžete bez pečlivého stylingu - vlasy vypadat skvěle!

  Nicméně, jako každá dekorace, chemie vyžaduje pozornost a péči. Takže, co je to překvapující! Krása vyžaduje oběť, ne?

  Vaše krása je ve vašich rukou.

  Aby ti, kteří již získali chemické kudrlinky, a těmi, kteří to právě udělají, musíte vědět, že zahrnuje péči o vlasy po permeabilních vlasech.

  Obecná pravidla

  Dodržujte pravidla péče

  Existují obecná pravidla, která zajišťují péči o vlasy po chemické perm. Pozorování je může eliminovat negativní zprávy:

  1. Suché vlasy lze vyhnout každodenními regeneračními maskami. Mohou však být spuštěny až po čtyřech promytích. Masky mohou být vyrobeny s vlastními rukama nebo zakoupeny v obchodě.
  2. Rozdělené konce jsou velmi nepříjemné. Ale je možné se jim vyhnout tím, že je okamžitě řežete po kadeření a přidáváte do komplexu speciální oleje a spreje, abyste každoročně pečlivě odstranili tento problém.
  3. V létě se doporučuje zakrýt kudrlinky z ultrafialového paprsku. To vyžaduje klobouky s širokým okrajem a spreje se silnou ochranou proti UV záření.
  4. Obarvení vlasů během prvních dvou týdnů je přísně zakázáno.
  5. Pro chémiu je nejvhodnější styling s tekoucími vlasy, protože účesy s koňskými ocasy, skořápky, dorty atd. vést k narovnání kadeří.

  Tip!
  První 2 - 3 dny neumývají vlasy, neumívejte vlasy, nepoužívejte stylingové výrobky.
  Kudrny v této době fixují svůj tvar.

  Pravidla péče

  Jak pečovat o vlasy po permu, zajímá všechny vlastníky uměle zakoupených kadeří. Jednoduché pravidla nebudou trvat dlouho. Nejsou příliš odlišné od opatření doporučovaných pro péči o vlasy obecně.

  Použití olejů

  Olej - nejlepší pomocník

  1. Používejte různé oleje:
   • nejběžnější slunečnice;
   • nepopulární kolečko v dětství, v tomto případě přináší ohromující efekt;
   • slavná oliva je také užitečná;
   • Tradiční pro Rusko lopuch se dokonale hodí

  Použití některého z výše uvedených olejů je snadné. Dost se trochu zahřeje a aplikuje se na vlasy po celé délce. Držte se pod celofánem po dobu 40 minut, můžete více. Doporučuje se provádět postup jednou týdně, často to nestojí za to.

  Wash

  Umyjte si správně hlavu

  Jak se starat o perm? Začněme s mytím. Tento důležitý postup pro všechny vlasy je nyní třeba provést pomocí speciálního šamponu.

  Musí splňovat následující požadavky:

  1. Jemně postihněte pokožku hlavy a vlasy.
  2. Obsahují organické přísady.

  Je lepší vybrat výrobky, na jejichž štítku je uvedeno, že jsou určeny pro vlasy, které prošly silným chemickým účinkem.

  Oplachování

  Oplach - krok ke zdraví vlasů

  Pokud jste před chemikou zanedbali jste to, pak se musíte obrátit na opláchnutí. Po každém mytí stačí použít oplach. Nicméně by měla být stejná značka se šamponem.

  Pokud si přejete, můžete použít lidové prostředky:

  1. Ocet Použití tohoto nástroje je užitečné. Aby to bylo dosaženo, zrodila se lžíce 6% prostředků v jednom litru vody. Opláchněte roztokem hlavy.
  2. Citronová šťáva má za následek rychlé zotavení. Chcete-li ji použít, musíte vytlačit polovinu citronu v jednom litru vody.
  3. Sklenice čajové houby, naplněné měsícem a zahřátá na 80 stupňů, se nalije přes směs levandule a listů břízy (čajová lžička). Trvejte 2-3 hodiny a vyhoďte. U délek nad průměrem se tento podíl zvětší.

  Tip!
  Po šamponování se vyvarujte použití vysoušeče vlasů.
  Suché kudrlinky mohou jen přirozeně.

  Kombinace a styling

  Hřeben - tvůj přítel

  Neméně důležitá etapa než předchozí. S neopatrným stylováním mohou být vlasy poškozeny, takže jejich restaurování následně trvá spoustu času a úsilí.

  Abyste předešli takovým potížím, budete muset:

  1. Použijte vzácný hřeben, lépe z dřeva.
  2. Chlupování za mokra se nedoporučuje.
  3. Spouštění začíná s minimální námahou.
  4. Pro styling potřebujete speciální nástroje pro kudrnaté vlasy.
  5. Pro modelování a styling - vosk, ale nikoliv také specializovaný.

  Lidové prostředky

  Nejvíce dlouhé a efektivní byly vždy a budou lidovými prostředky. Zde se otevírá obrovský prostor pro kreativitu. Jak péče o vlasy s permem, pomocí nádherných prostředků babiček, řekněte níže.

  Med a koňak

  1. Vezměte čajovou lžičku brandy a medu, přidejte vaječný žloutku, lopuchový olej (polévková lžíce).
  2. Vše se smíchá po celé délce vlasů.
  3. Omotáváme a dopravíme kudrlinky pod film.
  4. Držte tři hodiny - ne méně.
  5. Umyjte šamponem.

  Nettle a Calendula

  Foto - nejlepší byliny na vlasy

  1. Stejné množství kopřivy a měsíčku se mísí s dubovou kůrou. Poslední složka by měla být dvakrát menší než ostatní.
  2. Vše vylijte vařenou vodu v množství 1 litr.
  3. Namočte do vodní lázně po dobu 10 - 15 minut.
  4. Chlad a napětí.
  5. Použijte jako máchání.

  Bylinná maska

  Kombinace bylin zvyšuje efekt

  1. Na jednu lžíci vezmeme heřmánek, lipu, kopřivu.
  2. Naplňte vroucí vodou.
  3. Trvejte na 30 minut.
  4. Vytraťte.
  5. Přidejte různé vitamíny do ampulí (A, B1, B12, E).
  6. Do směsi vložte žito.
  7. Trvá dalších 15 minut.
  8. Aplikujte na vlasy.
  9. Dali jsme vodotěsnou čepici.
  10. Vydrží hodinu a půl.
  11. My hlavu myjeme šamponem.

  Kořen lopéka

  Tuto součást lze zakoupit v lékárně

  Pravidelné odvar z kořenů lopuchu je mimořádně účinný při obnově poškozených vlasů, včetně po perm.

  Návod k použití tohoto nástroje je velmi jednoduchý:

  1. Asi dvacet gramů kořenů, asi dvě polévkové lžíce - nalijte horkou vodu (0,5 litru).
  2. Ohřívejte ve vodní lázni po dobu 10-15 minut.
  3. Naplňte odvar.
  4. Použijte jako máchání.

  Chlébová voda

  100% účinnost

  Cena permu, zvláště dobrého mistra, je poměrně vysoká. A aby se zachovala získaná krása, doporučuje se použít chlebovou vodu.

  Připravuje se takto:

  1. Rýžový (černý) chléb nalil vroucí vodu.
  2. Teplo jsme kvasili.
  3. Trvejte pět hodin na umytí nebo dva nebo tři dny léčby.

  Procedury salonu

  High-tech efekt

  V sortimentu každého salonu je mnoho procedur, které mohou obnovit poškozené vlasy.

  Doporučujeme vám, abyste je používali:

  1. Fotochromoterapie. Během postupu je vlasová kutikulka vystavena paprskům jiného spektra. Bylo zjištěno, že červená posiluje, žlutá zlepšuje krmné folikuly, zelenou posiluje jejich zásobení krví a modrou posiluje lupy.
  2. Obnova cysteinu nevyrovná kudrlinky, ale jen mírně snižuje jejich objem. Vlasy se krmí zevnitř, stane se hustší, poslušnější.

  Závěr

  Starat se o perm není obtížné, ale pečlivé. Video v tomto článku vám pomůže pochopit tento problém. Máte-li dotazy - napište do komentářů, rozptýlíme všechny vaše pochybnosti.

  Margarita Marchenko

  Chtěl bych objasnit na úkor česání, v tomto článku říkáte, že byste neměli mokré vlasy háčkovat, ale nakonec, když jsem je začervenal suchými, neudělal bych nic jiného jako chmýří. Co dělat

  Tamara (shpilki.net)

  Samozřejmě je to spíš o dlouhé vlasy. Výsledek - "chmýří" nebo hladký list vlasů - závisí na struktuře vlasů, stavu, péči o výrobky a technologii mytí. Vlhké vlasy mohou být česané a v některých případech dokonce nutné - např. Při řezání. To by se mělo provádět velmi opatrně, aniž by došlo k protahování a poškození vlasů. Nejlepším řešením je vzácný hřeben z hladkých materiálů (kov je zcela vyloučen). Vlasy jsou méně zamotané, snadněji se hřebeny a méně zraněné při česání po aplikaci balzámů a vlasových kondicionérů. K lepšímu výsledku a mírnému nárazu je doporučeno předtím, než si umyjete vlasy, doporučit je očistit a během čistící procedury byste se měli pokoušet dodržet jednoduchou technologii: jemně pěnit šampon od vlasových kořínků a pohybovat se po délce vlasů rovnoměrně a snažit se nepletnout ostrými pohyby. Pokud máte neposlušné vlnité vlasy s pórovitou strukturou, která je silně nalita, pravděpodobně budete chtít myši vlasy "koksovat" - čištění klimatizačním zařízením: vyčesat vlasy, opláchnout teplou vodou a vycpat, aplikovat na vaše dlaň velkou část vlasového kondicionéru jemně se šíří po délce vlasů, aplikujte druhou takovou část z kořenů, pohybující se směrem ke koncům vlasů; vrstva klimatizace by měla dostat dostatečně tlustá; jemně a pečlivě třepat vlasy vlasů dohromady, nepokoutejte se - postup trvá nejméně 10 minut. Poté, co jsou vlasy dobře namočené v kondicionéru a dostatečně vyčištěné, můžete je opláchnout teplou tekoucí vodou - je třeba ji dlouho promývat a důkladně, jinak po vysušení dostanete účinek přilepených vlasů. Po ukončení procedury je lepší vlasy přirozeně vyschnout bez vysoušeče vlasů.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy