logo

Výhody Číny

Generál Remizov osobně představil pohár Kazarosovi Teknjianovi. Jak se očekávalo, vítězem her byl gruzínský tým, který s skóre 2-1 porazil tým z Ázerbájdžánu a v remíze 3-3 skončil zápas s našimi hráči. A opět náš tým byl na 2. místě. Rozdíl mezi skórovanými a nepřijatými góly je 24-31. Bez dobrého důvodu se přestěhování hráčů z jednoho družstva do druhého, jejich vyloučení, pozvání nových hráčů stalo běžným a to nemohlo ovlivnit výkony týmů.

Rozdíl mezi skórovanými a nepřijatými góly byl 33-29.

Míč po rohu se posunul k Trondsenovi, který si nad bokem zatáhl. Mohlo by to být v šatně. Samedov vstřelil Adriana, ale po stávce brazilského baru hrál Norové. Nudit do zápasu pokračuje. Naši fanoušci podporují tým.

Ale teď, po tom, co ukrajinský tým nepočítal jasný cíl proti Britům, to nemůže být řečeno. Když budou tyto videokamery představeny, dojde tam mnoho přestávek, zastávek, sporů, objasnění na poli. Koneckonců je běžné, že se všichni mýlí a soudci jsou i lidé. Pokud mám špatnou chybu, pak se další nemůže dostat ven.

Stejně tak soudce - kdyby udělal chybu, měl by být potrestán. Ale zdá se mi, že po takových inovacích fotbal už nebude taková velkolepá hra, jaká je teď, fanoušek již nebude mít rádi.

Kapitán národního týmu Kataru převzal odpovědnost a střílel pokutu hloupě. Katar Penalty u brány ruského národního týmu. Kataris, musím říct, nehledejte horší než Rusové.

Hassan al-Tavadi také řekl, že Katar pokračuje ve vyjednávání s FIFA o počtu stadionů v turnaji. Ačkoli bylo poprvé oznámeno 12 arén, katarští později navrhli, aby se omezili na nezbytné minimum 8 stadionů - 7 nových a 1 rekonstruované stádium. Většina z této částky však byla určena pro infrastrukturu, která přímo nesouvisí s turnajem. Facebook Vkontakte Twitter Google Plus Vedoucí organizačního výboru pro přípravu mistrovství světa v roce 2022 v Kataru, Hassan al-Tavadi, hovořilo o úpravě rozpočtu turnaje.

Saúdská Arábie, Bahrajn a Spojené arabské emiráty uzavřely pozemní přístup k poloostrově a rovněž zakázaly používání svých námořních přístavů a ​​vzdušného prostoru.

Krátce před kongresem FIFA, v němž měl být zvolen nový prezident Světové fotbalové asociace, se ve vedení uskutečnily zatýkání zahájené americkými orgány.

Al-Aeldin odpověděl na dlouhý hod, ale míč přistál již za frontem. Po branném brankovi jsme se trochu uklidnili, což se Cherchesov zjevně nelíbilo. Kokorin náhodně hrával házenou - Qatariho záložník se snažil provést dálkový přenos, zasáhl Zenit dopředu.

V 64. minutě uhánějí Maďaři útok na pravý bok. Spíše se snaží rozvíjet - pod tlakem Rusů musí záložník soupeře vrátit míč obránci. Poloz změnil svého partnera v Rostovském útoku Bukharov.

Vyšší ligy 12 32 5 8 19 24 47 -23 23 Denis Laptev 9 2012 Bělorusko. Nejvyšší liga 10 30 7 6 17 22 58 -36 27 Roman Volkov 11 2011 Bělorusko.

Přesto se dostal do nabídky na finálový zápas Ligy mistrů. Dvě zápasy ročně se mohou změnit na dvě trofeje. Po vítězství na mistrovství světa v Německu v roce 2006 se Italové vrátili zpět: generace se vytratila z pozadí svých předchůdců, korupční skandály a napůl prázdné stadiony. Pokud je hlavní hvězdou vaší země Mario Balotelli, je už na co myslet. Zkuste si pamatovat, kdy se poslední hráč přesunul do Itálie jako hvězda.

Top Blogging Nejlepší hodnocení

Yablor.ru - hodnocení blogů RuNet, automaticky seřazené podle počtu návštěvníků, odkazů a komentářů.

Phototop - alternativní pohled na špičkové příspěvky, seřazené podle počtu obrázků. Videotop obsahuje všechny videozáznamy nalezené v aktuálních záznamů bloggerů. Začátek týdne a vrcholu měsíce jsou pořadí nejpopulárnějších příspěvků blogosféry za stanovené období.

V sekci hodnocení jsou statistiky všech blogerů a komunit, které se dostaly na hlavní stránku. Hodnocení bloggerů je považováno za založené na počtu příspěvků zveřejněných v horní části stránky, na čase stráveném v horní části a na jejich pozici.

Reklama

Jak se stát a zůstat blonďatá v Číně

maria_gromakova - 07/15/2010 Není žádným tajemstvím, že v Číně nemůžete najít blond barvivo na vlasy ani v nejtradičnějším obchodě.
A co kadeřníci často dělají, když je barvení s evropskými vlasy v salonech, je tragédie na úrovni Shakespeara.

Ano, existují dobré salony a mistři, ale zatím jsem se setkal jen s velkolepým "stříhaným".
Ale nebyl jediný pán, který dokázal vykreslit své blondýnky s kořeny, které se zbarvily popelem, které vyrostly o pár centimetrů na slušnou světelnou barvu a současně nehořely a přetvářaly vlasy do vleku.
Ale zároveň mě nepodrobí, Malvina, Undina, kyselé žluté mutantové kuře nebo méně kyselý seznam.

Tak co dělat?
Skočily v slzách, mohou pomlouvat pod inteligentním nebo poskytovat strategickou rezervu chemikálií z vlastní země?
Ani. Protože vždycky existuje cesta, když se správně ohýbáte. ;)

Takže Pojdeme do každého obchodu, který prodává barvy vlasů.
Je žádoucí, aby se vyloučila možnost koupit plavák, takže obchod byl působivější,
jako yaznarisnykh Dzyalafu (aka Carifo), Watsons, Munnings nebo jakékoliv velké nákupní centrum.
Obchod s potravinami s velkým kosmetickým oddělením bude také dělat.

Koupíme nejlehčí barvu k dispozici.
Například něco z "Schwarzkopf Brilliance", "L'Oreal Casting" nebo "Revlon".
Stín (například znovu) "zlaté světle hnědé" nebo "světle hnědé", vrátíme se domů, namáčíme vlasy, barvíme barvou, podržme 30 minut, umyjeme - a naštěstí neexistuje žádný limit!

Vtip je takový, že aby se z hustých černých asijských vlasů vyrobila velmi "světle hnědá" barva - do barvy by se mělo hodit mnoho zjasňovačů, a teprve potom - pigment.
A na evropských vlasech, tenčí ve struktuře a samozřejmě ne tak černá jako Číňané, hnědý se změní na 100% blond.
No a stín se mění podle způsobu vázání a chyb v závislosti na rozsahu barev v konkrétním městě a barvě struktury jednotlivých vlasů.

Mimochodem, od věku 18 let až do této doby každý měsíc (a dříve se barva vlasů vůbec změnila téměř každé tři dny nebo týden), jen jsem sám maloval.
A ne z chamtivosti nebo chudoby.
Jen v kajutě jsem byl úspěšně namalován jen dvakrát v životě.
Poprvé je v Baku. Mistr Turk měl na sobě mimořádný krásný blond odstín kávy se smetanou. Lidé v ulicích hlavy se otočili.
Nikdo mě nenalézal lépe než předtím nebo po něm.

Podruhé více či méně slušně maloval v Petrohradě, na Liteiny.
Židovský strýc, majitel salonu, velmi hezky malované tonsured-položil, a dokonce s ním "na trati" šikovný balzám malování velké trubky volné ruky k udržení krásy.
Všechny ostatní experimenty byly velmi smutné. Co je v Rusku, co je v Číně.
Kromě toho, bez ohledu na sklon kabiny a množství vynaložených peněz.

Kvety byly také naprosto VŠECH.
Z černé, modré, zelené, červené a červené barvy všech odstínů až punková žluť, absolutně bílá, jako papír nebo podobně jako nyní, jasně zlatá, béžová blond.
Takže barvením různých druhů vlasů už mohu zařídit mistrovské kurzy pro mnoho kadeřníků. ;)

Obecně, kdyby vás přinesl do Číny blonďat, bylo to album, které by změnilo obraz - nehrozíte v pravém slova smyslu s vaší hlavou.
Udělejte si radost.
Je to mnohem levnější a spolehlivější než v nejlepším kabině.
A v žádném případě nekupujte barvu čínských značek.
Nejen, že se kerdyk dostane do vlasů,
tak i barevná schéma přinese mnoho působivých překvapení.

Jsou jasně navrženy nejen pro evropské vlasy kvůli jejich energii a barvám - jednou,
Dva - nevím o tobě, ale nevěřím příliš lacným barvám na téma kvality.
Ano, a často vypadají příliš hloupě.
Evropané se také šíří na místě, ale dokonce monitorují kvalitu tam.
A proto netrpěli tři kopí, ale totéž a víc než v Moskvě.

Jak zbarvit barvu vlasů: 2 tipy od zkušených stylistů

Barevná vlákna jsou poměrně populární procedura. Dívky, které dávají přednost přirozené barvě vlasů, jsou dnes vzácné. Nicméně, ne všichni jsou schopni chovat profesionální barvivo na vlasy.

Barvení vlasů, dámy neberou v úvahu základní věci a často nedodržují pokyny spojené s nástrojem. Výsledkem je, že kudrlinky získávají zvědavé odstíny, které jsou daleko od barvy, kterou udává výrobce.

Faktem je, že při aplikaci barvy na prameny ženy nezohledňují přirozenou pigmentaci kadeř, což vede k neočekávaným výsledkům. Chcete-li získat požadovaný efekt, potřebujete znát barvu. V tomto článku vám vysvětlíme, jak správně ředit barvivo pro barvení vlasů, aby výsledek nezklamal.

Abyste dosáhli požadované barvy vlasů, musíte správně smíchat všechny komponenty pro barvení.

Co potřebujete vědět o barvách a pěně pro vlasy: použití v kabině kapuce, konstantní, igora, neksti a další barvy

Při výběru profesionálního barviva je třeba pečlivě prozkoumat označení. Obvykle na obalu udávají výrobci název barvy, ale pro většinu žen je prázdný zvuk. Například, co znamená odstín "Zimní třešeň" nebo "Čokoláda"? Proto každý balzám na bázi barviva má digitální index, který informuje kupujícího o hloubce barvy. Odstíny se nacházejí od tmy po světlo.

Paleta barev vlasů je opravdu neomezená.

Vypadá to takto:

 1. Černá
 2. Hnědý (nasycený).
 3. Hnědá (tmavá).
 4. Hnědý (obyčejný).
 5. Hnědé (vyjasněné).
 6. Blondýna (tmavá).
 7. Blonde (běžné).
 8. Blonde (objasněno).
 9. Blond (standardní).
 10. Blond (vyjasněno).

Existuje 12 kategorií barev. Přinesli jsme deset základních odstínů. Barviva se značkami 11 a 12 jsou čirícími činidly.

Vyberte si barvu, která je pro vás ta pravá.

Je to důležité! Pro rozpuštění barviva na vlasy potřebujete oxidační činidlo. Obvykle se tato složka dodává s barvivem. Pokud je okysličovadlo zakoupeno samostatně, musí být vyrobeno společností, která vyrobila barvu.

Oxidační činidlo a barviva vyrobené různými společnostmi mohou být neslučitelné.

Nyní zvážit barvy populárních značek.

Kaaral: jak chovat profesionální barvivo na vlasy

Italská společnost pro výrobu produktů pro barvení vlasů. Při výběru barvy od tohoto výrobce potřebujete znát následující označení:

 • 0 - Stejné jako přirozené.
 • 1 - popel.
 • 2 - fialová.
 • 3 - zlato.
 • 4 - měď.
 • 5 - machaon.
 • 6 - červená.
 • 7 je hnědá.

Estel není čínská černá barva

Barvy vyrábí ruská společnost. Paleta barev se řídí předchozím výrobcem, ale označení odstínů je odlišné. Zejména červené a fialové tóny jsou označeny čísly 5 a 6, resp. Hnědá barva je na sedmé pozici a číslo 8 je perlou.

Tip! Chcete-li odstranit žluté vlasy pomocí fialových odstínů. Přírodní měděná barva vlasů je vyrovnána zeleným nátěrem. Kromě toho míchání barev vlasů pomáhá získat více sytých barev.

Schwarzkopf - správné proporce

Tato německá společnost označuje své výrobky jako předchozí výrobci. Nicméně zde číslo 1 označuje odstín "Sandre", zlaté a hnědé tóny zaujímají 5. a 6. pozici, číslo 8 označuje purpurovou barvu.

Schwarzkopf je osvědčenou kvalitou v průběhu let

V zásadě mají téměř všechny společnosti zabývající se výrobou produktů pro barvení stejné označení. Proto je užitečné vědět o produktech společné výroby CHI Ionic a ISO. Tato americká značka používá písmeno k označení palety.

 1. A - Ashen.
 2. AA - Hlubší odstín jasnovité barvy.
 3. B - Béžová.
 4. C - měď.
 5. G - zlatý.
 6. CG - zlatá měď.

Co potřebujete vědět o oxidačních činidlech

Zředěné profesionální barvivo na vlasy vyžadují speciální složení - oxidační činidlo. Tato látka, která vstupuje do chemické reakce s barvivem, pomáhá získat požadovaný odstín. Obvykle se oxidant a barva prodávají v sadě, ale to nedává kupujícím právo volby. Proto většina žen dává přednost zředění barvy koncentrovanějšího okysličovadla (stejného výrobce), získávání hlubokých odstínů a jasných barev.

Přísady důkladně promíchejte

Všechna komerčně dostupná oxidační činidla se liší obsahem peroxidu vodíku. Tato hodnota se pohybuje od 3 do 12%. Jako příklad dáváme, jak ředit barvu "Estelle" na vlasy. Vše závisí na očekávaném výsledku. Chcete-li vlasy tmavší (1-2 tóny), odejměte oxidační látku o obsahu účinné látky 3%. Pro malé vyčistění s použitím 6% okysličovadla. Pro zesvětlení pramenů po celé délce o 3-4 tuny se doporučuje zředit maximální koncentraci látky.

Naučte se mísit přísady v jednoduchém jídle

Obvykle výrobci uvádějí, jak dobře smíchat barvivo na vlasy. Balíček doporučil rozměry. Upozorňujeme, že minimální obsah oxidantů ve směsi je 1/5 množství nátěru. Mísí profesionální barvivo na vlasy by mělo být následující:

 • Připravte mělkou mísicí misku pro součásti a položte na ruce gumové rukavice.
 • Smícháme potřebné přísady (v poměru doporučeném výrobcem).
 • Důkladně promíchejte v kruhových pohybech.
 • Aplikujte hotovou směs na prameny.

Opatrně proveďte postup barvení.

Při dodržení povinných požadavků můžete vlákna přinést požadovaný odstín bez rizika narušení pigmentace vlasů.

Jak zbarvit barvu vlasů: 2 tipy od zkušených stylistů

Barevná vlákna jsou poměrně populární procedura. Dívky, které dávají přednost přirozené barvě vlasů, jsou dnes vzácné. Nicméně, ne všichni jsou schopni chovat profesionální barvivo na vlasy.

Barvení vlasů, dámy neberou v úvahu základní věci a často nedodržují pokyny spojené s nástrojem. Výsledkem je, že kudrlinky získávají zvědavé odstíny, které jsou daleko od barvy, kterou udává výrobce.

Faktem je, že při aplikaci barvy na prameny ženy nezohledňují přirozenou pigmentaci kadeř, což vede k neočekávaným výsledkům. Chcete-li získat požadovaný efekt, potřebujete znát barvu. V tomto článku vám vysvětlíme, jak správně ředit barvivo pro barvení vlasů, aby výsledek nezklamal.

Co potřebujete vědět o barvách a pěně pro vlasy: použití v kabině kapuce, konstantní, igora, neksti a další barvy

Při výběru profesionálního barviva je třeba pečlivě prozkoumat označení. Obvykle na obalu udávají výrobci název barvy, ale pro většinu žen je prázdný zvuk. Například, co znamená odstín "Zimní třešeň" nebo "Čokoláda"? Proto každý balzám na bázi barviva má digitální index, který informuje kupujícího o hloubce barvy. Odstíny se nacházejí od tmy po světlo.

Vypadá to takto:

 1. Černá
 2. Hnědý (nasycený).
 3. Hnědá (tmavá).
 4. Hnědý (obyčejný).
 5. Hnědé (vyjasněné).
 6. Blondýna (tmavá).
 7. Blonde (běžné).
 8. Blonde (objasněno).
 9. Blond (standardní).
 10. Blond (vyjasněno).

Existuje 12 kategorií barev. Přinesli jsme deset základních odstínů. Barviva se značkami 11 a 12 jsou čirícími činidly.

Je to důležité! Pro rozpuštění barviva na vlasy potřebujete oxidační činidlo. Obvykle se tato složka dodává s barvivem. Pokud je okysličovadlo zakoupeno samostatně, musí být vyrobeno společností, která vyrobila barvu.

Oxidační činidlo a barviva vyrobené různými společnostmi mohou být neslučitelné.

Nyní zvážit barvy populárních značek.

Kaaral: jak chovat profesionální barvivo na vlasy

Italská společnost pro výrobu produktů pro barvení vlasů. Při výběru barvy od tohoto výrobce potřebujete znát následující označení:

 • 0 - Stejné jako přirozené.
 • 1 - popel.
 • 2 - fialová.
 • 3 - zlato.
 • 4 - měď.
 • 5 - machaon.
 • 6 - červená.
 • 7 je hnědá.

Estel není čínská černá barva

Barvy vyrábí ruská společnost. Paleta barev se řídí předchozím výrobcem, ale označení odstínů je odlišné. Zejména červené a fialové tóny jsou označeny čísly 5 a 6, resp. Hnědá barva je na sedmé pozici a číslo 8 je perlou.

Tip! Chcete-li odstranit žluté vlasy pomocí fialových odstínů. Přírodní měděná barva vlasů je vyrovnána zeleným nátěrem. Kromě toho míchání barev vlasů pomáhá získat více sytých barev.

Schwarzkopf - správné proporce

Tato německá společnost označuje své výrobky jako předchozí výrobci. Nicméně zde číslo 1 označuje odstín "Sandre", zlaté a hnědé tóny zaujímají 5. a 6. pozici, číslo 8 označuje purpurovou barvu.

V zásadě mají téměř všechny společnosti zabývající se výrobou produktů pro barvení stejné označení. Proto je užitečné vědět o produktech společné výroby CHI Ionic a ISO. Tato americká značka používá písmeno k označení palety.

 1. A - Ashen.
 2. AA - Hlubší odstín jasanové barvy.
 3. B - Béžová.
 4. C - měď.
 5. G - zlatý.
 6. CG - zlatá měď.

Co potřebujete vědět o oxidačních činidlech

Zředěné profesionální barvivo na vlasy vyžadují speciální složení - oxidační činidlo. Tato látka, která vstupuje do chemické reakce s barvivem, pomáhá získat požadovaný odstín. Obvykle se oxidant a barva prodávají v sadě, ale to nedává kupujícím právo volby. Proto většina žen dává přednost zředění barvy koncentrovanějšího okysličovadla (stejného výrobce), získávání hlubokých odstínů a jasných barev.

Všechna komerčně dostupná oxidační činidla se liší obsahem peroxidu vodíku. Tato hodnota se pohybuje od 3 do 12%. Jako příklad dáváme, jak ředit barvu "Estelle" na vlasy. Vše závisí na očekávaném výsledku. Chcete-li vlasy tmavší (1-2 tóny), odejměte oxidační látku o obsahu účinné látky 3%. Pro malé vyčistění s použitím 6% okysličovadla. Pro zesvětlení pramenů po celé délce o 3-4 tuny se doporučuje zředit maximální koncentraci látky.

Naučte se mísit přísady v jednoduchém jídle

Obvykle výrobci uvádějí, jak dobře smíchat barvivo na vlasy. Balíček doporučil rozměry. Upozorňujeme, že minimální obsah oxidantů ve směsi je 1/5 množství nátěru. Mísí profesionální barvivo na vlasy by mělo být následující:

 • Připravte mělkou mísicí misku pro součásti a položte na ruce gumové rukavice.
 • Smícháme potřebné přísady (v poměru doporučeném výrobcem).
 • Důkladně promíchejte v kruhových pohybech.
 • Aplikujte hotovou směs na prameny.

Jak chovat černou barvu vlasů

BYFAMA - italská profesionální kosmetika na vlasy.

MEZINÁRODNÍ STRANA V sekci o schůzkách zavěšuji v předvečer NÁKUPŮ obvykle každý týden, někdy každé dva týdny. existují zbytky odkazu [link-1] --------------------------------------- Navzdory překvapivě nízké ceny pro profesionální kosmetiku, kvalita tohoto italského je velmi slušná, používám některé nástroje po dlouhou dobu a cítí, že kvalita je opravdu mnohem vyšší než cena a je vždy pěkná :-) Ano, a máme už mnoho fanoušků této značky. Ano, zasloužila si velkou chválu od dívek.

Ceny jsou stále "staré"
Velký obal - 24 ampulí - 1973+
a malý 6 kusů - 612 +%
a dokonce i kousek, který mohu dát na soud.

Kationické změkčovadlo, perfektně restrukturalizované dělené konce a poškozené vlasy, což je měkké a lesklé.

Obnovuje poškození struktury vlasů způsobené opakovaným zbarvením, změnou barvy nebo chemickým prostředím. Pro maximální ochranu může být přípravek STRUCTURAL použit před chemickým zákrokem nebo je přidán do chemikálie pro stálou barvení, barvení a bělení.
Způsob použití

Aplikujte na umyté mokré vlasy, rozdělte je po kapkách a věnujte pozornost nejvíce poškozeným částicím vlasů. Emulzujte po dobu 5 minut. Důkladně opláchněte teplou vodou.

účinné od prvního použití
aktivního koncentrátu
ideální pro citlivou pokožku hlavy

Nová generace léků snižuje riziko vypadávání vlasů. PROCAPIL je složka, která stimuluje buněčný metabolismus látek, energizuje buňky vlasových folikulů, aktivuje metabolismus, zabraňuje folikulární atrofii a stimuluje růst vlasů. Mentol má osvěžující účinek.

Způsob aplikace
Po aplikaci šampónu Energy naneste na pokožku hlavy masáž po dobu 10 minut. NEPOUŽÍVEJTE! Může být používán denně.

náklady na balení 2245 +%

RICHEN * NA. Chic barvivo na vlasy. LOTS.

Barva vlasů Historie barviva na vlasy má dlouhou historii. Jenže lidé po celé staletí neměli vlasy. Jednalo se o odrůdy bylin, květin a draselných alkalií, sody, dusičnanu stříbrného. Nejoblíbenějším barvivem však samozřejmě byla henna. Moderní trh je plný barvy vlasů. Pro spotřebitele, který si dnes přeje změnit barvu vlasů, existuje obrovský výběr barev. Jak si vybrat barvu, která je pro vás to pravé? Nejprve určete barvu.

Stejně jako staré vlasy byly obarveny.

Opět jste se rozhodli změnit barvu vlasů, ale nevíte, jakou barvu preferujete tentokrát. Samozřejmě, že na našem trhu nyní existuje obrovské množství barviv pro barvení vlasů, že není překvapující, že se v jejich labyrintech "ztratí", a také reklama z televize nás neustále tlačí. Přemýšleli jste někdy o tom, jak naše babičky barvily vlasy? Pomůže nám to poznat tento kreativní portál světa x shellů ořechů 100 g ořechů nebo celku.

přírodní barvy vlasů. Móda a krása

Dámy, zkusil někdo? ne henna a basma, a to jsou barvy v tubách, které jsou všechny organické? jako výsledek?

BYFAMA a Alter Ego - italská profesionální kosmetika pro vlasy.

MEZINÁRODNÍ STRANA V sekci o schůzkách zavěšuji v předvečer NÁKUPŮ obvykle každý týden, někdy každé dva týdny. existují zbytky odkazu [link-1] --------------------------------------- Navzdory překvapivě nízké ceny pro profesionální kosmetiku, kvalita tohoto italského je velmi slušná, používám některé nástroje po dlouhou dobu a cítí, že kvalita je opravdu mnohem vyšší než cena a je vždy pěkná :-) Ano, a máme už mnoho fanoušků této značky. Ano, zasloužila si velkou chválu od dívek.

20 FONDY V JEDNÉ lahvičce!
NOVINKA!
"Dvacet znamená v jednom" Multifunkční sprej na vlasy

Univerzální multifunkční nástroj pro všechny typy vlasů, účinný jako maska, praktický jako sprej. Kombinuje 20 funkcí. Ideální produkt pro zdraví, krásu a lesk.

Aktivní složky spreje BY FAMA 20 PRO VÁS:
Hedvábné bílkoviny "utěsňují vlasy" a mají zvlhčující účinek.
Extrakt ze slunečnice chrání barvené a nenalévané vlasy před působením UV záření, poskytuje jim sílu a zdraví.
SEPICAP MP (kapalný keratin): Komplex aminokyselin a silikonu rozpustný ve vodě, obohacený o pro vitamin B5, chrání vlasy před vysokými teplotami při stylingu, neutralizuje volné radikály.

Funkce "20 v 1" 20 PRO VÁS FAMA:

Obnovuje poškozené vlasy
Poskytuje intenzivní výživu
Zjednodušuje česání
Zvlhčuje suché vlasy
Stav vlasů bez hmotnosti
Zabraňuje rozdělení konců
Chrání před UV paprsky
Chrání vlasy při tepelném ošetření
Dává měkkost a hedvábnost
Vyhlazuje kůžičku
Má opravný účinek.
Zvyšuje tloušťku a objem vlasů
Přináší Shine
Udržuje stohování dlouhodobě
Poskytuje rychlé sušení vlasů
Trvá dlouhou barvu vlasů
Odstraní pórovitost vlasů
Má uvolňující vůni.
Odstraní statické vlasy
Usnadňuje práci žehličky a kleště

Jak používat multifunkční sprej 20 PRO VÁS FAMA:

U mokrých vlasů:

Umyjte vlasy a ručník osušte. Potřebujte stříkací láhev 20 FOR YOU a rozstříkejte ji na vlasy (nebo dlaň) ze vzdálenosti 20 cm. Rovnoměrně rozdělte produkt rovnoměrně přes vlasy a vyčistěte je. Neumývejte se!
Výsledek: měkké, lesklé vlasy, chráněné před nepříznivými faktory.

Pro suché vlasy:

Láhev s rozprašovačem protřepejte 20 PRO VÁS FAMA. Postřikujte produkt na dlaň. Nosit vlasy po celé délce, vložte požadovaný účes.
Výsledek: zvlhčený, chráněný před nepříznivými faktory, účinek čerstvého stylingu.

a to všechno pro 651 p +
probnichek-spray - 100 r, na org% a sprej na láhve

Zpětná vazba
==============================
Chci napsat svůj opožděný přehled o rodině. Zkouším to na lstivě dlouhou dobu, ne jediný produkt zklamaný.
-Tonalizátory Používám bílý pepř, občas jsem rád, že občas odstraňuje žloutnutí, odstín je ušlechtilý, na rozdíl od podobných výrobků jiných společností, které byly testovány, po kterém je jasně vidět, že vlasy jsou "zafiotili")). Růžový pepř mi nevyhovoval, ale přítelkyně - béžová blondýnka se neraduje, shromažďuje spoustu komplimentů o barvě vlasů.

- Maska Hudra je velmi účinná věc, nepoužívám ji v normálních dobách - příliš zvlhčuje, ale po radikálním osvětlení oživuje a revitalizuje vlasy velmi dobře. A to také pomáhá hodně, když budete muset umýt vlasy těsně před událostí, dal jsem masku na pár minut a - voila! vlasy se nestlačují, vypadají velmi dobře upravené.
- Hudra hydratační kapky v okamžiku obrátí přehnané špičky na živé, lesklé a plastové.
- Šampon Hudra je super, ani po něm nepoužívám klimatizaci;
- vlasový vzhled - nejprve bez porozumění jsem koupil jen 2 lahvičky s fázemi a pak od prvního testu se ukázalo, že to je super-váha a teď s kompletní sadou se šamponem a sérem - to se mi ještě nelíbí. Pro lidi jako já, kteří mohou vymalovat a třikrát týdně, je to jen spása)) Vlasy jsou živé, pružné, hladké a lesklé.
- barvy vynikající kvality, včera vymalované ve skandinávském blondě, 9SC, se barva ukázala být čistá, studená, zatímco bez šedozelených odstínů, které hřeší téměř všechny studené blondýny. Potom mě inspiroval, abych napsal naposledy chválu bai * f * ie) Kromě něj jsem se snažil velmi světelně 11.13 - dokonale jsem se rozjasnil, ne horší než prach v kabině, tam byla trochu žlutá, ale nekritická, ne jako po stejném prášku * nebe, ještě jsem to nezkusil). Dříve byla namalována kašmírovým blondem, 9.17, barva je krásná, byla obdivována i mistrem pracujícím pro zlato ** Vella. No a tradiční pro tuto společnost lesk a zdravé vlasy.
- Není čas psát o stylingových nástrojích, ale jsou také velmi potěšeni)))
Obecně platí, že jeden pozitivní, moc děkuji! (recenze z obrázku)
===========================
Tanya, tady je moje recenze:
Vlasy jsou velmi poškozeny po chem. Curling, velmi prudký, zlomený, trochu odporný (žínka).
Co jsem udělal:
1. Pro čisté vlasy, ošetření Hairlift + konečný spray jojoba
2. Před stylováním - Ochranný olej na špičkách + Hydra kapalina pro vyrovnání vlasů
Výsledek je jednoduše úžasný, lehce položený, vlasy jsou rovnoměrně tekoucí, ne jediný gram fluffiness, špičky jsou dobré a uklidňující.

Také jsem udělal léčbu - ampule obnovující strukturu. Jedna ampule je opravdu dostatečná pro celou hlavu, lotion se trochu pěnuje, neteče, vůně je příjemná. Vlasy po něm se také líbily velmi poslušnému, snadno se hodily.
(výpověď z kyvet)
====================
Tatiana velmi děkuje za barvu. Nakonec jsem bez červeného odstínu, je to jen zázrak. Kdo se pokouší dostat pryč z rusovláska, pochopí mě)
Vzal jsem číslo 6.1 od vás, ukázalo se to přesně stejně jako na paletě.
A velmi pěkná struktura

Okarska vlasy v tmavé barvě? Móda a krása

Dívky, nesměj se, jestli je otázka hloupá :) Vzhledem k šedým vlasům, které se začaly objevovat, začala barvit vlasy. Moje přirozená barva je "téměř černá". Ve stejném případě chci malovat. Včera jsem se v rozhovoru s kadeřníkem překvapila, když zjistila, že rozpouští barvu s peroxidem. Byl jsem tak překvapený: (((Měl jsem dojem, že používají peroxid pouze při bělení vlasů. A pro tmavší barvu se používají některé bengálské technologie.

Peroxid nebo amoniak se používají k "otevírání" vlasů, jak říkají mistry. Typ, šupiny na povrchu vlasů odjíždějí a umožňují proniknutí barvy do vlasů.
A balzámy (kyselé, ne-li mylné) na konci barvení jsou potřebné k "uzavření" vlasů :), aby se vlasy leskly a barvivo se nevyplachovalo déle.

Takže váš kadeřník má pravdu.
Je pravda, že pokud vím, stále existují barvy působící na jiný princip - bez amoniaku. Jako Illuming od Goldwell. Ale oni "hromadí" ve vlasech jen pár skvrn. A méně odolné při mytí.

Domácí barvení vlasů. Móda a krása

Má někdo někdy zkušenosti s barvením domů vínové (loreální) vlasy? Mám o to zájem a je skutečně nutné zasahovat do nějakého oxidu, jak je napsáno s pokyny? *** Téma bylo přesunuto z konference "SP: shromáždění"

Barva na vlasy. Móda a krása

Řekněte, kdo vám barví vlasy. Mám spoustu šedých chlupů, musím se často kreslit jednou za dva měsíce.

Orientujte se na barvivo na vlasy, pliz. Móda a krása

37 let, tmavé vlasy. černá hnědá. naprosto rovné, tenké, hedvábné. Objevil se jedno šedé vlasy. : (((ale mohou být vidět dobře, zejména na slunci Nechci to vytáhnout, nemám moc vlasů vůbec Pravděpodobně je čas na barvení.. ale co před 15-17 lety jsem měl rád jasné barvy, ale to je v minulosti. abych zůstala zbývající vlasy, ale abych neviděla šedé vlasy Jaká barva si mohu vybrat? To jsem úplně nerozuměl jsem Slyšel jsem jen, že je třeba si vybrat buďto.

RICHEN * NA. Chic barvivo na vlasy. LOTS.

Barva vlasů Historie barviva na vlasy má dlouhou historii. Jenže lidé po celé staletí neměli vlasy. Jednalo se o odrůdy bylin, květin a draselných alkalií, sody, dusičnanu stříbrného. Nejoblíbenějším barvivem však samozřejmě byla henna. Moderní trh je plný barvy vlasů. Pro spotřebitele, který si dnes přeje změnit barvu vlasů, existuje obrovský výběr barev. Jak si vybrat barvu, která je pro vás to pravé? Nejprve určete barvu.

Čekám na jaro, chci změnu :). Timrina blog na 7ya.ru

A jaro ještě není ve spěchu (se ztrátou hmotnosti, příliš se nedá příliš dobře, a jeden chce nějaký čerstvý proud) Nové emoce. Myslím, že může změnit barvu vlasů? Co poradit? Kaštan? Nebo v Ryžinu? Nebo snad ořech? Tmavší, lehčí? Nebo jen přidat jas? To je to, co je na mé hlavě nyní: ps To je bez stylingu :) pps Zapomněl jsem :) Hvastan laky. Děkuji Kuduana ^) Budeme ošetřovat nohy:

Jak malovat Basma? Móda a krása

Obarvena hennou, ale moje vlasy jsou pravděpodobně příliš světlé, takže jsem měla velmi červenou barvu. Chci dosáhnout tmavšího odstínu. Proto jsem se rozhodla namalovat se směsí basma a henny. Chtěl bych vědět, v jakém poměru se mísí a je možné tuto směs zředit kefírem, jako čistá henna? Nebo je basma reagovat v jiném prostředí?

A opět o henně.. Nepracoval na malování (((.) Móda a krása

Dívky pomáhají plizz (((Řeknu vám hodně historie, máme velmi kudrnaté vlasy, tenké, porézní a suché, maluji v červené barvě, zbarvil jsem s malbou, ale vlasy začaly vypadávat a rozhodli se zkusit hennu. rozřezal se na kefír Všechno bylo dobře zbarvené a kořeny a konce měly stejnou jednotnou barvu, držel jsem je pod taškou a vlněnou baretku 1,5 hodiny, pak kořeny rostly 1,5-2 cm, šla jsem k moři a okamžitě jsem se rozhodla.

Jak se zbavit černé barvy (na vlasy)? Móda a krása

V létě bezstarostně obarvila vlasy černě a černě, s úmyslem vrátit její obvyklou hnědočervenou na podzim. Ale černé barvivo z vlasů se nezbavuje, ani nezmizí. Od té doby má už dvakrát zakarvené vlasy, barva se objevuje pouze na koříncích. Chápu, že bylo nutné použít nátěr nátěru (teď to chápu, pak mi to nějak nevadilo). Ale co teď lze udělat? (Včera jsem naposledy maloval moje vlasy. Délka je kolem ramen, nechtěla bych to zkrátit.)

mořská voda mění barvu barvených vlasů (Naučil jsem se náhodou poté, co jsem se začala zajímat o potápění :)). stávají se světlem a červeně, ale aby měly účinek, musíte si vlasy udržet ve vodě nejméně po dobu 40 minut (minimum). Snažte se koupit mořskou sůl v lékárně a zředit ji (a tady je, jak si udržet hlavu tam 40 minut, nebudu :)))

Informujte se o barvení vlasů.. Móda a krása

Dívky doporučují odolnou barvu pro šedé vlasy. Snažil jsem se hodně, ale jakmile jsem několikrát umyla hlavu, šedé vlasy se začínají objevovat: (A už je to dobře, pomoz mi ven :) :) Téma bylo přesunuto z konference "SP: Sessions"

Recenze dcera máma - korejská kosmetika.

Všichni nákup Kornik v optolover. Okamžitě se omluvte. Napsal (a).))) Zpětná vazba na korejskou kosmetiku. Nejprve o sobě. Rameno vlasů (nyní 10-15 cm pod rameny). Vlasy spíše silné, ale tenké, náhodně kudrnaté. Vlasy vysušily a byly poškozeny letním odpočinkem. Požádali o léčbu, nevyrůstali z toho, že se odtrhli na konci a vypadli. Kůže byla kdysi mastná, nyní smíšená, vyžaduje silné zvlhčení. Póry jsou poměrně rozsáhlé, velmi často.

Těhotenství a domácí škody: barvivo na vlasy.

Je možné těhotným ženám barvit vlasy a nehty, používat počítačové a domácí chemikálie?

šedé vlasy v tmavých vlasech. Móda a krása

Jednoho měsíce obvykle mám barvu, ale teď šedá, zvláště podél oddělení, projížděla přes dva týdny. Nechtěla bych být častěji malovaná - a to je vyčerpávající, a vlasy úplně vysuším. Pomyslela jsem si na barvené šampony a balzámy, ale četla jsem o nich a rozhodla jsem se, že to je vlastně stejná barva, jen doma, se všemi nevýhodami (nerovnoměrná a nepředvídatelná barva, ne příliš dobré pro vlasy). Existuje nějaké řešení tohoto problému?

Jak a co se má barvit z kůže po barvení vlasů.

Jak umýt barvivo na vlasy z kůže? Pokud okamžitě po zbarvení zjistíte zbytky srasky na kůži, použijte: • Bavlněný tampón namočený v mydlové vodě. Kdyby neměla čas proniknout hluboko do kožních buněk, mýdlovou vodou a vatou by se stačilo zbavit stopy malby na kůži jednou provždy. • Také by nebylo nadbytečné pokoušet se odstraňovat barvu pomocí křoví. V případě, že jste příliš pozdě, abyste věnovali pozornost stopám, které zanechaly na pokožce.

Kosmetické vlasy a péče o pleť bez make-upu: pouze olej.

. Minimalistická péče o vlasy Stav vlasů závisí převážně na výživě. Řasy a sezam jsou pro ně léčebné elixíry. Nepoužívejte příliš často vlasy, pouze pokud jsou venku vlhké nebo horké. Použijte co nejméně šamponu. Nejdříve jej zředit vodou v malém hrnečku, pěnit ho a teprve pak jej aplikovat na vlasy, jinak zůstane na pokožce hlavy, která se obvykle stane. Poslední mytí po umytí vlasů by se mělo skládat z sklenice čisté vody, ve které je přidána lžička jablečného octa. Naučte se masírovat některé body hlavy, když si umyjete vlasy šamponem, jako byste udělali akupunkturu. Lidé zřídka dávají pozor.

Mohou těhotné ženy barvit vlasy a nechat si nechat své nehty?

Manikúra během těhotenství, barvení vlasů během těhotenství
. Laminování je další populární a zcela neškodná pro budoucí matky cestu k krásným vlasům. Tento postup plní všechny vlasy živinami a obaluje je ochranným filmem, takže jeho účinek je udržován po dlouhou dobu. Mimochodem, laminování lze provést doma. Chcete-li to udělat, zřeďte želatinový sáček v horké vodě (jeden až tři), nechte to nafouknout, promíchejte s oblíbenou maskou a rovnoměrně nasypte na umyté vlasy, pak jej zabalte polyethylenem a ručníkem a projděte kolem domu asi 30 minut (můžete se navíc zahřát "Vysoušeč vlasů). Při dvou nebo třech ošetřeních budou vaše vlasy výrazně zdravější a dobře upravené. Doma můžete hýčkat i svůj pohyb.

Vaše barva vlasů: jak si vybrat? Barvení vlasů v salonu.

Barvení vlasů, světlejší odstíny a šedé vlasy: tipy od hvězdného stylisty

Nejstarší věda. Triky zdravých kadeří. Péče o vlasy

. Ale zlatožlutý odstín přinese vlasy z heřmánku. Dvě lžíce heřmánek květiny v lékárně nalít půl šálku vroucí vody. Držte se hodinu, natahujte. Vlhké vlasy navlhčete, stejně jako v předchozím receptu. Trvalá bylina z rodiny Derbenniki - Lawsonia inermus pomůže převést na červenou šelmu. Z této rostliny se získává barvivo na vlasy, které je celosvětově známé jako henna. A nakonec se staneš brunetkou s hennou smíšenou s basma. Jednou v Rusku byl symbol ženské krásy považován za kosu tak hustou jako ruku. Chcete-li se setkat s takovou krásou dnes, musíte zkusit skvěle. Ale moderní žena, pokud je to žádoucí, může mít krásné zdravé vlasy. Není to tak obtížné, jak se zdá. A mnohem levnější, che.
. Není to tak obtížné, jak se zdá. A mnohem levnější, než si dokážete představit. Naše kudrlinky jsou unavené složením šamponů v obchodě. Z času na čas potřebují odpočinek. Proto je od konce podzimu do začátku jara lepší přejít od drahých šamponů k lidovým prostředkům pro péči o vlasy, které jsou spousta. Například si trochu černého chleba a namočte ho v teplé vařené vodě, přidejte vejce (nebo jen žloutek). Aplikujte na mokré vlasy, nasaďte celofánovou čepici a počkejte čtyřicet minut. Pak vlasy důkladně opláchněte, na konci vlasy opláchněte teplou vodou a přidejte ocot nebo džus jednoho citronu. Naše babičky si umyl hlavy s jílem a popelem. Jen málo z nás je připraveno na takové činy. Ale zdědil jsem jednu z recepcí mé babičky.

Studujeme paletu s dětmi. Zábavné barvy

Barevné míchání je jednou z nejúspěšnějších tříd malby v umelecké třídě. Děti se rádi zředí a mísí barvu, dokud není nic jiného, ​​než velká hromada špinavé hnědé barvy. Opravíme to tím, že učíme, jak vytvářet sekundární barvy a že přidáním bílé barvy mohou získat mnoho dalších odstínů. Pohled na Yandex. Fotografie Abrams nedávno vydala úžasnou knihu obrázků, The Color Palette. Uvnitř dynamického krytu ukazuje 9.

Barva vlasů - jak najít barvu bez červené barvy. Móda a krása

Prosím, poraďte mi, může někdo najít barvu v čokoládové barvě, ale bez červeného a měděného odstínu? Už jsem se zaváhal podívat, neboť nebudu zbarvit, znovu ani ve zlatě, nebo v červené barvě s červenou dává (*** (No, barva z JV je přirozená) *** Téma bylo přesunuto z konference "JV: Sessions"

Přináším barvy náladě :). Timrina blog na 7ya.ru

Udělal jsem to :) A nechal někdo dělat to po celou dobu - pro mě tohle je nový, odvážný experiment :) Sdílím s vámi mé dojmy a emoce o domácí barvivo na vlasy :) L'oreal Sublime pěnová barva odstín 62 - lehký kaštan Hodně štěstí a dobré náladu všem! *** Téma se přesunula z blogů

RICHEN * NA. Chic barvivo na vlasy. Mnohem víc.

Barva vlasů Historie barviva na vlasy má dlouhou historii. Jenže lidé po celé staletí neměli vlasy. Jednalo se o odrůdy bylin, květin a draselných alkalií, sody, dusičnanu stříbrného. Nejoblíbenějším barvivem však samozřejmě byla henna. Moderní trh je plný barvy vlasů. Pro spotřebitele, který si dnes přeje změnit barvu vlasů, existuje obrovský výběr barev. Jak si vybrat barvu, která je pro vás to pravé? Nejprve určete barvu.

Pokud je to v rozšíření, bylo by to přehlédnuto, bylo by to s velkým štěstím brát)

48440 Richenna krémová barva vlasů s hennou č. 11L (bělící blond) 301

RICHEN * NA. Chic barvivo na vlasy. LOTS.

Barva vlasů Historie barviva na vlasy má dlouhou historii. Jenže lidé po celé staletí neměli vlasy. Jednalo se o odrůdy bylin, květin a draselných alkalií, sody, dusičnanu stříbrného. Nejoblíbenějším barvivem však samozřejmě byla henna. Moderní trh je plný barvy vlasů. Pro spotřebitele, který si dnes přeje změnit barvu vlasů, existuje obrovský výběr barev. Jak si vybrat barvu, která je pro vás to pravé? Nejprve určete barvu.

My-krem

kosmetika od A do Z

Jak správně zředit barvivo na vlasy

Jak míchat barvivo na vlasy? Důležité odstíny, stíny stínů

Otázka, jak správně smíchat barvivo na vlasy, je zodpovězena vědou o barvě. Diskutuje o všech aspektech a nuancích procesu míchání, o tom, jak, v jakých poměrech av jakých odstínech kombinovat barvy. Vyzbrojený svými zákony a předpisy je snadné dosáhnout očekávaného individuálního neuvěřitelného efektu.

Aspekty směšovacích barev

Příprava na proces míchání inkoustů začíná volbou požadovaného odstínu, přičemž se vezme v úvahu kombinace barev a barevných pigmentů ve vlasech a ve vybraném barvě.

Nejsou žádná omezení pro řešení barev - používají celý rozsah barev. Všechno to závisí na letu fantazie a postoji. Existuje pouze jedno pravidlo: nemíchejte více než tři různé tóny. Abyste dosáhli jedinečného individuálního výsledku a kompetentně bohatého šťavnatého odstínu, při míchání barvy použijte jednu řadu jedné značky. Prostředky různých značek neodpovídají jejich chemickému složení, aktivním a barvivům.

Začátečníci, kteří nevědí, jak správně kombinovat barvy vlasů, je lepší nechat začít radikální experimenty samy o sobě. Je přijatelnější začít s malými změnami, například malováním malého pramene nebo barevným odstínem v půltónových krocích. Neúspěšné experimenty jsou někdy obtížně opravené: musíte znovu znovu natřít vlasy, což vede k jejich vysychání a přináší mnoho potíží, aby obnovili svůj zdravý stav.

K dosažení takových vlastností odstínů a barev barev vlasů, jako je šťavnatost, vzdušnost, nasycení, měkkost, se používají následující techniky:

 • Kontrastní původní prameny, když jsou jednotlivé kadeře na vlasy natřeny v kontrastní barvě;
 • hladký přechod - barvy sousedící s barevným gamut jsou smíšené.

Proces míchání laku

Před zbarvením zjistěte typ a strukturu vlasů, tloušťku, stupeň poškození, přítomnost šedivých vlasů, zkontrolujte kompozici pro individuální toleranci, berte v úvahu originální a počáteční barvu v době barvení a také přítomnost chemického permutu.

Při míchání barviv na vlasy se seznamte s důležitými pravidly, která je třeba dodržovat:

 • Přečtěte si pokyny na obalu.
 • Pro přesný výběr barev použijte tabulku barev.
 • Smíchejte malé množství testovacího inkoustu, podívejte se a vyhodnoťte výsledek.
 • Nemíchejte palety různých značek.
 • Jasně dodržujte poměr barviv.
 • Šedé vlasy jsou obarveny ve dvou krocích (nejprve se dosáhne monotónnosti a poté se použije hlavní tón).
 • Výsledkem barvení závisí na tloušťce, tloušťce a individuálním pigmentu vlasů.
 • Používají se pouze skleněné, plastové, plastové a keramické nádoby.
 • Rozlišená barva se s výhodou používá do 30 minut.
 • Buďte opatrní předem a připravte kompozici, abyste odstranili nežádoucí barevný výsledek.
 • Každá barva je připravena samostatně, pak jsou barvy pečlivě a pečlivě smíchány.

Dosažení vysokých vlastností vyfarbení odolnosti dodržujte pravidla:

 • Pro vlasy střední tloušťky a délky je objem spotřebního barviva přibližně 60 g.
 • Kyslík a barva se mísí v poměru 1: 1, zatímco tónování je 1: 2.
 • Při osvětlení vlasů se používá 9% roztok kyslíku, při barvení v tmavých tónech - 3%.

Hloubka a bohatost barvy jsou regulovány dobou zbytku barviva na barveném vlasu a teplotou, při níž se proces provádí.

Dosáhli jsme požadovaného odstínu

Mixujte barvy, experimentujte, dodržujte všechna pravidla správné kombinace barviv na vlasy a očekávaný výsledek bude.

Pozitivní efekt je způsoben technologií smíchání blízkých příbuzných barev stejného barevného řešení, ale různých tónů, například světlé a střední světle hnědé. Pokud jsou přítomny zbytky z předchozího barvení na kořenech, před smísením se získá jednotná barva. Správně vypočtený poměr barvícího prostředku poskytne požadovaný výsledek (tmavší, lehčí), který vás posune o krok dále po cestě k vědě o tom, jak správně smíchat barviva na vlasy.

Zlaté pravidlo barevného kola

Barevná schéma podmíněně rozděluje barvy na teplo a chlad a také identifikuje tři primární (primární) barvy: žlutou, modrou a červenou. Primární barvy se nikdy nesměšují. Zbývající odstíny - deriváty nebo analogové. Získávají se smícháním v různých poměrech a jsou nejvíce přijatelné v různých kombinacích a kombinacích. Mají vlastní stupnici:

 • Sekundární - míchání dvou primárních barev v rovnoměrných částech, například žlutá a červená, poskytnou oranžovou barvu.
 • Terciární - míchání jedné primární a jedné sekundární barvy, například červené a fialové, bude mít karmínovou barvu.

Pomocí zlatého pravidla barevného kolečka je snadné pochopit:

 • jak míchat barvu vlasového barviva;
 • jak správně kombinovat s barvou očí a pokožky, druh vzhledu;
 • jak zabránit chybě.

Kruhové barvy jsou rozděleny na teplo a chlad a nejsou kompatibilní.

Od stínu do stínu v kruhu chodí ve směru hodinových ručiček. Opačné barvy jsou neutralizující (protibarevné). Používají se k opravě nebo odstranění nežádoucích barev. Všechny kombinace neutrálních barev dávají účinek přírodních vlasů.

Výhody profesionálních barev

Farebná škála profesionálních barev se příznivě liší od prodeje barev pro domácnost. Profesionální formulace mají větší sbírku barev a odstínů odstínů, což umožňuje získat neomezený počet možností míchání. Na jejich obalech je digitální kód, který ukazuje, jak správně promíchat profesionální barvivo na vlasy. Číslo udává úroveň světla, kde 1 je nejtmavší (černý) tón a 10 je nejsvětlejší (blond). V důsledku toho bude tma utopit nebo průměrný efekt. Zbytek je určen polotóny - odstíny. Nejprve označte hlavní (hloubku tónu), pomocnou (barevnou nuanci) a nakonec další odstín odstínu. Tato data pomohou pochopit, jak smíchat barviva na vlasy podle tabulky odstínů.

Mikston

Při úpravě tónu a zesílení odstínu barevného roztoku se používají směsi. Nepoužívají se samostatně pro barvení pouze po předblesku vlasů.

Mixestons fungují dobře a zlepšují přirozenou paletu. S jejich pomocí získávejte nekonvenční, exkluzivní, neobvyklé, matné a popelavé variace.

Dnes jsme mluvili o takovém postupu, jako je míchání vlasových barviv. Důležité pravidla byla uvedena výše.

Zpětná vazba o tom, jak barvit vlasy doma na příkladu Estel Essex. Jak zvolit procento oxidačního činidla, jak barvit vlasy, nátěrové schémata, pokyny krok za krokem a spoustu fotografií.

Mnoho žen vlasy vlasy doma. Z různých důvodů - někdo nemá dost peněz, někdo nedůvěřuje kadeřníkovi, někdo touží po rukopisných zážitcích =), ale přesto je spousta z nás. Často, všechny takové experimenty končí smutně a musíte jít do salonu opravit všechno. Doufám, že moje recenze, založené na letech experimentování a experimentování, vám pomohou přiblížit se k požadovanému výsledku =) Od té doby, co jsem maloval Estel Essex barvu po mnoho let, příkladem barvy v mé recenzi bude barva této značky.

Některé texty (tento odstavec můžete přeskočit)

Moje zkušenosti začaly asi 15 let, tedy před více než 16 lety. Teprve ve škole jsem měl čas vyzkoušet nejrůznější odstíny červené, červené, snažil jsem se zdůraznit a zesvětlit =) To všechno nebylo samo o sobě, ale s pomocí mé nádherné matky, která byla vždy připravená pomoci mi při hledání krásy =)) Tyto experimenty často neúspěšně, protože Ani já, ani moji matka neměli v této oblasti žádné úvahy (a v té době tam nebyl téměř žádný internet) a všechno bylo známo pomocí pokusů s krájenými vlasy. Pak jsem měla krátkou dobu odpočinku na vlasy (zkrátil jsem vlasy a zvětšil barvu), ale pokračovali jsme v experimentování s mámou, protože měla krátký účes a přiznala zásadu "vydejte se zpět, ne zuby" =)) Samozřejmě jsem někdy navštívil salony opravit naprosto zničenou barvu vlasů nebo jednoduše v naději, že profesionálové udělají něco jako "AH!". No, pak jsem šel studovat u kadeřníka a zjistil, co se děje =) Přirozeně, teď jsem maloval jen sebe, ale pomocí důstojných zkušeností a znalostí, a mít vynikající výsledek.

Moje první "salonní" zkušenost byla s Estelleovou barvou (pak podle mého názoru není Essex, ale na tom nezáleží), a tato zkušenost byla rozhodně úspěšná a moje dlouhá láska k této barvě začala =)

Později, když jsem začal pracovat jako kadeřník, byla jsem k mé spokojenosti Estelle jednou z těch, s nimiž náš salon pracoval, a já jsem se dokázal naučit všechny barvy a nuance použití nahoru a dolů =))

Během této doby jsem určitě vyzkoušel jiné barvy (většinou na sobě), jako jsou Schwarckopf Igora Royal, Wunderbar, L'oreal Professionnel. Ze všech, které jsem uvedl, se mi Wunderbar velmi líbilo, ale stojí téměř dvakrát tolik. Z nějakého důvodu mě Schwarzkopf nezapůsobil, i když barva také nebyla špatná, ale nerozsáhla jsem s barvami.

Takže výhody Estelle:

 1. Nízká cena Levnější barva jsem se nesetkal, profesionální, samozřejmě =)
 2. Velké množství odstínů (na rozdíl od těch zvláštních), na rozdíl od stejného igora, jsou odstíny velmi chutné, vždy jsem mohl najít ten správný pro sebe i pro klienta.
 3. Když míchání barev vždy dává předvídatelný výsledek, jediná barva, s níž riskuji, že míchám všechno oko (ačkoli to nikomu nedoporučuji)

Z mínusů.

 1. Gray příliš nestojí. Na tenkých vlasech s šedými vlasy bude 30% normální, na tvrdých vlasech se šedými vlasy více než 50% není příliš. Ne že by to nijak nezbarvilo, ale jsou zvýrazněny šedé vlasy. Rychle vymyté ze šedé. To znamená, že pokud máte problémy s malováním šedých vlasů, je lepší vybrat jinou barvu (ale je lepší se pokusit vyvodit závěry). Ačkoli moje máma stále dělá pro ni, a ona má jen druhou možnost, možná jsem příliš náročný =)
 2. Někteří kadeřníci věří, že Estelle vyschnou vlasy. Můj názor - záleží na vlasu. Osobně jsem nevysušil (používám to bez přerušení po dobu 5 let, a před tím pravidelně), s ohledem na trvalé vysoušeče vlasů a žehličky. Ale tam jsou vlasy, že tato barva nevyhovuje. Opět - musíte to zkusit.
 3. Nejsem moc spokojen s vůní, která trvá další den po barvení. Wunderbar, například, není tak silná.

Informace o složení a balení nátěru:

Nebudu příliš komentovat, protože barva není ve výchozím nastavení užitečná, takže není třeba hledat nic jako součást utility =))

Co potřebujete vědět dříve, než se rozhodnete pro malování domů?

Existují případy, které prostě potřebují opustit profesionály. Například složité osvětlení, jasan blond, zvýraznění, dramatická změna barvy v libovolném směru (z nějakého důvodu se předpokládá, že je velmi jednoduché barvit ze světla na tmavý). Všechna tato opatření vyžadují alespoň základní znalosti o procesu, praktických zkušenostech a nuancích (pokud jsou často přítomny první dva body, pak jsou obvykle k dispozici pouze odborníkům)

Samozřejmě, pokud máte větší zájem o proces, než o výsledek, pak můžete mít šanci a pokusit se, ale být připraveni na negativní výsledek.

Jak zvolit správné procento oxidačního činidla pro minimalizaci poškození vlasů a dosažení požadovaného výsledku?

1,5% aktivátor okysličovadla (to je jen Estelle, jak si vzpomínám). Používá se k tonizaci dříve odbarvených vlasů. To znamená, že nejprve zesvětlíte vlasy práškem a pak jej zbarvíte obyčejnou barvou s použitím 1,5% oxidu. Jediný rozdíl od standardního nátěru je, že oxid je odebírán v poměru 2: 1, to znamená, že oxid je dvakrát více než barva. Tónování tímto oxidačním činidlem je nejjemnější pro bělené vlasy. Samozřejmě, šedé vlasy nejsou namačkané.

1,5% oxidant (jednoduchý, nikoliv aktivátor). Pokud ne Estelle, pak vše, jako v předchozím odstavci +, může být použito k tónování přírodních vlasů (není barvené), ukazuje se velmi jemné zbarvení, ale musíte zvolit odstíny tónové úrovně (to znamená, že není lehčí a není tmavější). Šedé vlasy nesnaží.

3% oxidační činidlo. Při tónování na tón 1-2 odstíny tmavší nebo 1 tón lehčí (a to je nepravděpodobné, pokud není zcela zbarvené vlasy), šedé vlasy nenalézá.

6% oxidační činidlo. Pro malování v tónu s tónem šedých vlasů, nebo 1-2 tóny světlejší. Můžete jej také použít k odlehčení pramenů (nebudou ani psát pro zvýraznění, protože zvýraznění doma je nesmysl =)

9% oxidační činidlo. Pro malování 2-3 tóny světlejší šedou barvou. Ale nedoporučuji používat doma 9%!

12% oxidační činidlo. Nepřipojujte se k němu! =)

Jedná se o velmi obecná pravidla., Je naprosto nemožné načíst všechny případy, kdy a co používat. Jak jste si všimli, nezmínil jsem o případech malování 3-4 tóny světlejší nebo tmavší. Tam jsou vždy nuance, a opakuji, nechat složité malování kadeřníků =)

Pro srovnání ve většině hotových barviv v jasných barvách se používá 9-12% oxidačního činidla =)

!!Obecná pravidla !!

Pokud barvíme zcela přirozené vlasy.

 • Tón na tón (znamená světlo vlasů, ne stín) - vyzkoušejte 1,5%, pokud není žádný výsledek nebo potřebujete jasný odstín, pak 3%.
 • 1-2 tóny světlejší - 6%
 • 3-4 tóny světlejší - 9% (nebo ještě lepší, opravdu ji potřebujete?))
 • 1-4 tóny tmavší - 3%
 • Přírodní vlasy, které malujeme - nejdříve délku a teprve pak kořeny! To je povinné, protože kořeny mají vyšší teplotu a pokud jsou nejprve natřeny, budou mít výrazně odlišné barvy. Pro dlouhé vlasy je to docela obtížné, takže doporučuji jít do salonu =))

Pokud změníme barvu již namalovaných vlasů.

 • 1-4 tóny jsou světlejší. Nejprve je třeba objasnit. Jistě to! Vím, že někteří lidé dokáží okamžitě zesvětlit barvu, ale pro to musíte vzít 9-12% oxidačního činidla a věřte mi, že to bude mít velmi smutný vliv na kvalitu vlasů a na samotný výsledek barvení. Nedoporučuji ani osvětlení sám, je to těžké! Pokud užijete, neužívejte více než 6% oxidačního činidla a pak zkontrolujte tónování s 1,5%.
 • 1-2 tóny tmavší. Používejte 3% barviva.
 • 3-4 tóny tmavší. Pokud by byly vlasy zesvětlené, pak vám nedoporučuji, aby jste se barvili; Je nutné provést předběžnou pigmentaci. Osvětlené vlasy pohlcují hodně pigmentu, navíc nerovnoměrně, barva vypadá vybledlá a vrstva odstínů může poskytnout zelený nebo jiný nežádoucí odstín.
 • Pokud jste vyrostli kořeny o více než 1 cm, pak potřebují vyzvednout svůj odstín a oxidant, je lepší nesnášet, protože Není možné barvit přirozené vlasy ve stejné barvě a je to nereálné a můžete mít velký rozdíl v odstínech.
 • Se šedou barvou vlasů. Vezmeme 6% oxidačního činidla.
 • Bez malování šedých vlasů. Vezmeme 3% oxidačního činidla.
 • Doufám, že by nikdo nenapadlo, že by mal kořeny odděleně o 2-3 tóny světlejší nebo tmavší =))

Pokud jde o výběr odstínů.

Všechny ostré odstíny jsou složité (pokud nejsou barveny v přirozeném vlasu), lehčí, tím je obtížnější dosáhnout požadovaného výsledku, takže pokud nechcete chodit se zelenou nebo modrou hlavou, je lepší je nechat profesionálům.

Pro domácí použití, dobré červené a červené odstíny (protože to je barva přírodního pigmentu vlasů a není nutné přerušit). Rovněž je snadné dosáhnout výsledků se zlatými a fialovými odstíny. Samozřejmě, blondýnky s krásnými odstíny zde nezahrnují =)

V ideálním případě, samozřejmě, odstíny, které jsou v rozmezí +/- 1-2 tónů z vašeho původního barvu, jsou vhodné pro domácí barvení.

Jak nakreslit vůbec.

Já jen barvením kořenů, takže se podívají PŘED barvení (vlasy, omluvte mě, ne příliš čisté, nebarví čisté, takže kůže je méně zraněná) Můj přirozený barva vlasů je 7/0, to znamená, že budu barvit kořeny 1 tón lehčí.

 1. Berte barvu a vytlačte ji z trubice do plastové nebo keramické nádoby. 0,5 trubek je dostatečné pro malování kořenů, ale mějte na paměti, že barva je silná (neprofesionální obvykle kapalina naopak, takže je snadnější aplikovat), takže poprvé je lepší se více rozpouštět. Zvažujeme barvu na váhy. Podíl s oxidačním činidlem 1: 1, to znamená, kolik gramů barvy, tolik oxidačního činidla. (Výjimka - pro tónování podíl 2: 1, tj. Oxidační činidlo je 2krát větší). Nepoužívám závaží, ale soustředím se na to, ale stále mám odborné zkušenosti a velmi dobré školení v této oblasti, takže to neuděláte =) Mimochodem, můžete míchat oxidační látku, například když mám 9% a 3%, pak je míchá v poměru 1: 1 Dostanu 6% - používám přesně 6%, protože Mám trochu šedé vlasy (ale to může být jen pro ty, kteří mají problémy s matematikou a obecně chápou, o čem mluvím). Míchám to kvůli tomu, že potřebuji různé procentní podíly a koupit si pár litrových lahví je drahé a zbytečné, pár je dost, můžete mít dokonce jen 9% a 1,5% nebo 6% a 1,5%, ale to už je domácí barber úroveň 98 =)))
 2. Barvu velmi dobře a opatrně promíchejte! Nebuď líný =) Můžeš se míchat štětcem, který budeš malovat (i když ne všichni ho schvalují). Mám takový štětec, důrazně vám doporučuji, abyste je nepoužíval, je krátký (těžké držet rukavice), povrch je tvrdý a malý, obecně noční můra =) Je lepší koupit kartáč v profesionálním obchodě, pro běžné barvení (kořeny / délka) široká a střední tvrdost.
 3. Jak se dostat k obarvení. Okamžitě! Ne "nechte trochu stát, amoniak zmizí," a tak dále.
 4. Jak malovat. Můžete chaoticky a hrozně kreslit (stejně jako matka a já předtím, než jsem šel studovat =)) a můžete použít různé vhodné schémata, které vám ušetří čas a nebudou chybět ani jeden centimetr. Ukážeme vám 2 schémata barev pro dlouhé a krátké vlasy.
 • Dlouho:Vlasy jsou rozděleny do čtyř částí o dvě části - od ucha ke uchu přes korunu a od středu čela ke spodní části opěry, jak je vidět na prvním obrázku. Získáme 4 zóny oranžové řezy, 3 vpředu a 2 za sebou. Nyní rozdělíme každou zónu lobulů o 1 cm tlusté dělení od vrcholu hlavy (jak je ukázáno na obrázku 2) do desek, které nabarvíme. Nejdříve namalujeme kořeny každé desky, skládáme desky do hromady do středu (to je velmi vhodné pro začátečníky), pak když jsou všechny kořeny natřeny, rozebereme desky z hromady a začneme malovat délku ve stejném pořadí (v případě potřeby samozřejmě a nezapomeňte, že pokud jsou vlasy přirozené, začínáme opakem s délkou). Zóny mohou být namalovány v libovolném pořadí, namaluji jednu desku z každé zóny a přehazuji ji do středu, pak opět do jedné a tak dále v kruhu, ukáže se rovnoměrněji.
 • Pro kratší:

Vlasy jsou rozděleny do 4 zón (nejlépe vidět na dolním obrázku) - parietální zóně, chrámy a zadní část hlavy. Parietální část je rozdělena na desky (jak je znázorněno na obrázcích), chrámy jsou rozděleny na vertikální dělení a zadní část hlavy - horizontální (pokud je obtížné, může být zadní část hlavy rozdělena na 2 části). Začínáme malovat z 1. zóny, pak z chrámů, od zadní části hlavy.

Zde jsem maloval vlasy podle 2. schématu (pravda je na mých chrámech mám horizontální dělení, pro vlasy střední délky je to pohodlnější)

Aplikujte barvu pevně, přimějte ji do vlasů, nezapomeňte na síly =) Nešetřete nátěr, měl by být viditelný na vlasy, je to důležitá součást dobrého výsledku!

Namaříme okraj dobře, pokud nosíte ocas, bez ohledu na schéma aplikace, je lepší lakovat po okraji po celém obvodu. Tady se nebojíme, abychom se dostali na kůži, a pak ji obtížněji třepíme =)

Pokud se barva dostane na kůži (na jakémkoli jiném místě) - okamžitě a důkladně umyjte. Pokud narazíte na oblečení - okamžitě posypte sprejem na vlasy a pošlete jej do umývárny (vše, co umývám)

Barvu udržujeme podle pokynů, držím Estelle 35 minut, lehčí odstíny mohou být 40 minut. Pokud to přeháníte, může být barva tmavší. S malovanou hlavou nemůže být v blízkosti topných zařízení, na přímém slunci, v průvanu (nebo jít ven kouřit), obecně, žádné klimatické vlivy!

My se umyjeme. Velmi důkladně! Zvláštní pozornost věnujeme okrajům (myslím, že nikdo nemá rád rozmazanou kůži). Za prvé, jen s vodou, pak se šamponem, a opět se šamponem. Ujistěte se, že balzám a nejlépe - masku.

Zde je, jak jsem umyl své hranice

Tentokrát mé kořeny vyšly trochu tmavší než délka, protože délka měla čas vypálit (a navíc existují objasněné prameny). Byl jsem malovaný s nádechem Estelle Essex 8/74 (jsem je maloval po dlouhou dobu a jen tvoří kořeny).

Ano, a míchání odstínů.

Pravděpodobně to nedoporučuji =) Prodává se dostatečný počet barev různých odstínů, takže si můžete vybrat ten, který vám vyhovuje. Pokud není spokojen úroveň tóny, pak můžete vzít 2 různé úrovně s jedním odstínem a jít do středu, je lepší nechat míchat odstíny mezi sebou (nebo v extrémních případech ty, které jsou v blízkosti jsou červená + zlatá, červená + hnědá apod. není potřeba zlatý + popel například =)). Nezapomeňte na základní pravidla pro míchání barev: žlutá + modrá = zelená atd. =)

Doufám, že moje zpětná vazba byla užitečná pro vás, pokud máte otázky, návrhy, pozměňovací návrhy, rád bych je viděl v komentářích =)

Buďte krásní! =)

Moje další recenze na péči o vlasy:

Skvělá a podrobná recenze péče o vlasy

Můj prof. vysoušeč vlasů Moser Ventus

Můj prof. železa Babyliss Pro

Prof. tepelná ochrana OSIS + Schwarckopf

Profesor Muss pro styling Schwarzkopf Professional Silhouette

Olivia zahradní keramický kartáč

Šampon a balzám z Agafya

ORGANICKÝ SHOP Olej na vlasy Jojoba

Prof Estel Hair Dye

Host

Pomozte děvčatům, na jaké oxidanty malovat černé blondýnky?

Host

dobré odpoledne Mám světle hnědou barvu. Celý život jsem byl blondýna. Pak jí obarvila čokoládu - to se jí nelíbilo. Vyrobeno zvýrazněním a vyznění Estelle 10 65 růžové blond. A něco se mi nelíbí. Řekni mi, jaké barvy má Estel použít, aby získal slušnou barvu. Jenom nešpiní a ne fialová. Chci, aby se žlutá barva odstranila a nějaké béžové překrásné by se ukázaly, proud není žlutý a nikoli purpurový nebo popelavý. Obecně chci překrásnou drahou barvu. Uveďte čísla těch nejmenších!

Host

dívky Jsem něco zcela negramotného. Chcete-li barvit vlasy, potřebujete oxid a barvu? A všechno? Stanoveno oxidem. Zjevně. 9. Chci pár světlejších tónů. Právě poprvé bude maloval prof. Malovat předtím, než to vše uložíte

Doufám

Mohl byste mi prosím říct, je možné použít deluxe oxid pro barviva přísady?

Tati

řekni mi prosím, teď jsem barvil vlasy v barvě kaštanu, chci lehčí barvu. V salonu byl doporučen tón 7/7 a okysličovadlo o obsahu 1,5%. Jakou barvu můžu vypočítat, pokud je v chrámech malé množství šedých vlasů. ATP v předstihu


V přerušovaném psli máte šedé vlasy, musíte jít na Estell silver de luxe speciální pro šedé vlasy

Tati

v přerušovaném psli máte šedé vlasy, které musíte jít na stříbrnou de luxe speciální pro šedé vlasy


9% Oxidátor. A korektor +

Tati


Potřebujete emulzní kalorický prostředek s 6% oxidačním činidlem 1: 1. Tato emulze je speciálně navržena pro barvení vlasů z tmavých až tmavých odstínů C1 až po úroveň 5 není lepší, ale je vhodná černá barva.

Tati

Mohl byste mi prosím říct, je možné použít deluxe oxid pro barviva přísady?

Natasha

9% oxidační činidlo. A korektor +


Dobrý den, běla jsem vlasy, ale byla nažloutlá. Chci být v kusu bílého papíru. Obchod mi prodal Estel s 9% kyslíkem. Je už příliš jasné? Konce jsou velmi špatně rozjasněny. Pravděpodobně olejovaný nebyl umyt pryč. Tady chodím po barvě jako kočka kolem zakysané smetany.

Nadine

ahoj Chci namalovat v Estelu Silver 10/0, jaký okysličovač má vzít? Vlasy bělené šedými vlasy.

Host

Dobrý den, rozhodl jsem se, že sám maji kořeny, řekněte mi, v jakých poměrech potřebuji směs barvy a oxidu?
Děkuji

Irina

Ahoj, jednou byla blondýnka, teď jsou vlasy blonďaté, namaluju se v odstínu 9/3, řekni mi, jaký oxid bude lépe vyhovovat?

Kiara

Prosím, řekněte mi, kolik barvy a kolik Estel je třeba pro zvýraznění? A tak se ukázalo bez žlutého odstínu. Barva vlasů je světlá blond.

Sasha

může se sůl 101 mísit s 10/65 co se má ukázat?)

Tatyana

Chci míchat Estel 9.0 a 7.7, obávám se, že budu velmi tmavá, blondýnka sama chce trpět trochu, požádejte o radu nebo ne

Host

Marquise, mám tuhle otázku: Zvětral jsem vlasy v salonu a teď chci odbarvit kořeny později! Jak to chápu, musíte nejprve zesvětlit kořeny 6% oxidem s blondaranty a potom aplikovat Estelovou barvu v plné délce (tak mluvit, tónovaný) Mimochodem, barva se také zředí 6% oxidem. Chci míchat popel a korál. Co myslíte, že je správné. A obecně, pokud někdo ví, jaké tóny barvy Estel by měly být smíšeny, aby se dostal do chladného stínu.


Obaroval jsem kořeny po dobu 5 let s perlovým tónem, zatímco jsem držel barvu 30 minut na kořenech, pak jsem emulgoval vodou po celou délku a uchovával jsem dalších 20 minut, barva byla rovnoměrná, protože celá délka vlasů byla již zesvětlena vytrvalým zbarvením

Anna

řekni mi, že moje kořeny jsou tmavé a že moje vlasy jsou světlé.
Můžu kreslit kořeny zlatou blondou s oxidem 6 a pak namalovat vše s béžovou blondou s oxidem 3 ??

Vicky

Dobré odpoledne, pomozte prosím! Byl jsem namalován ve studených barvách smíšený černý 1/0 a čokoláda 5/7 kolik oxidantu je zapotřebí pro tyto dvě trubky? A také 3%? Díky předem.

Host

volba oxidu je vždy nutná k výběru na základě toho, co chcete barvit, na přirozeném základu nebo na barveném vlasu. Pracuji pro Estel. Mocha je barva 4/7. Pokud jste namalováni v tmavé barvě, pak ztratí, pokud barvíte na přirozených vlasech, pak může dojít k nežádoucímu odstínu, v závislosti na tom, jaké je vaše přirozená základna. Obecně by měl barvivo to všechno udělat, protože Kromě všeho můžete získat kořeny jasnější než délku. Napište do čísel, co je na vaší hlavě, ať už jste havaroval nebo nehodil, než jste předtím namalovali. Mimochodem, 12% oxidu se nikdy nepoužívá s trvalými barvivy, protože Barevný pigment je konzumován. Doba držení laku je 35 minut.

Victoria

Dobré odpoledne, pomozte prosím! Byl jsem namalován ve studených barvách smíšený černý 1/0 a čokoláda 5/7 kolik oxidantu je zapotřebí pro tyto dvě trubky? A také 3%? Díky předem.


Záleží na tom, které barvivo bylo zabarveno, trvalé (perzistentní nebo částečně trvalé) a jaká známka, jestliže standardní a odolné barvivo, pak 2 trubky o 120 ml oxidu, tj. 1: 1, oxid 3% (více výnosné) pak 6%

Tatyana

Dobrý den, nechtěla jsem v obchodě sklouzla 6/0 a 6/00, i když jsem si koupil 6/0, jestli tyto tóny míchám, co se může stát?

Anna

Dobrý den, nechtěla jsem v obchodě sklouzla 6/0 a 6/00, i když jsem si koupil 6/0, jestli tyto tóny míchám, co se může stát?


6.00 Pro šedé vlasy. 6.00 Toto 5,0 bude vypadat tmavší a hlubší barvy. Nic strašného

Yana

prosím, řekněte mi! Má přirozená barva je světle hnědá s jasným odstínem. Maloval jsem Estel tón 5,7 na 3% oxidu po dlouhou dobu. Barva rozjasní tón týdně po barvení. Jsem v principu spokojen, ale stále chci, aby barva byla bohatší v těchto tříměsíčních intervalech a po těchto třech měsících není žádný rozdíl v barvě mezi kořeny a barvenými vlasy jako takovými, protože barva je vyplavena v blízkosti mé přirozené. Otázkou je to.. Pokud jsem malován v tónu 4.7 bude můj problém vyřešen?

Nastya

prosím, řekněte mi! Moje barva vlasů je na úrovni 7 (viditelné jsou mírně zarostlé kořeny), má špatnou barvu, nyní mám 8-9 úrovní se zeleným odstínem. Kadeřník doporučil, aby si essex 7/75 vyrazil do své rodné barvy. Obchod doporučil 6% oxidu, i když jsem měl v úmyslu udělat vlasy tmavší, říkali, že nebudou trvat 3%. Co dělat Malovat 6% oxid nebo jít na 3%?

Lily

ahoj Řekni mi, prosím, má sestra má blond blond na kořenech po malování se ukázalo být žluté kořeny a plus vlastní světlé blond vlasy a na koncích téměř bílá jak odstranit žlutost a dělat její světlo blond po délce

Irina

Markýz, prosím, řekněte mi! Krasus kořeny esel 8/76 oxygent 9% 1: 1 a přidejte korektor 0/66 centimetrů. Barva se ukáže být již rezavá (((Master také namaloval pouze korektor jiného podniku a všechno fungovalo dobře.) Možná, že nepodlehávám proporce správně nebo čas?

Lana

ahoj Jsem hnědé vlasy. Jsem malován 2 roky. Chci barvit vlasy blond. Co mám dělat? Zvýrazněním postupně jděte na blondýnu nebo?

Elena

ahoj Jsem bruneta, chci namalovat kořeny a celou délku tmavě hnědé 5/4 nebo kaštanové 3/0 barvy Estelle a tam je kyslíku 0,9 a 0,6. Řekni mi, jak zředit nebo lépe koupit 0,3? Děkuji předem!

Ksyuhsa.Zorya

Jak zředit 10/76 a oheň 6%?

Elena

Dobrý den, řekni mi prosím, právě teď dívka přijde ke mně, budeme s ní malovat v 10/17 v její délce 10 je špinavá, a kořeny jsou 5-7 cm 7-8 úrovní. Maluji to ze dvou misek s kořeny 6% a délky 3% nebo kořenů 9% a plátna 6%

Anya

řekni mi teď mám prodloužení vlasů 7 moje kořeny rostly na cm 4 mou barvu je 6, která je pro mě lepší, abych vzala barvu na vyrovnání barvy a byla jasně světle hnědá)) 6.1 nebo 6.21?

Anya

a který oxidační prostředek je 3 nebo 6? Já prostě hladce válcování od 6 do 7 (se žlutou)

Elena

dobré odpoledne Prosím, řekněte mi, jsem maloval 4/0, ale teď chci zkusit 4/7 nebo 4/75, ale je šedá! Jaký oxid bych měl užít 3% nebo 6%?

Anya

dobré odpoledne Prosím, řekněte mi, jsem maloval 4/0, ale teď chci zkusit 4/7 nebo 4/75, ale je šedá! Jaký oxid bych měl užít 3% nebo 6%?


Jaké procento šedých vlasů? Pokud je to asi 50% nebo více, pak uveďte například 4,0 + 4,7 + 6% oh v poměru 1/2 části 4+ 1 část 4,7 + 1 část 6%. Aplikujte nejdříve na kořeny po dobu 15-20 minut a pak se protáhněte podél délky. Celková doba trvání 45 min

Sofia

dobré odpoledne Rozhodla se překonat z její tmavé blondýnky s lehce spálenými zámky. Blázen koupil Estel Essex 5.7 lehké kaštanové ledové hnědé. Příliš tmavá pro mě Koupil jsem 1 balíček, ale obávám se, že nestačí, chci to vzít víc. Pokud vezmu 2 tuny lehčí (tj. 7.71), půjdu na 6.71? Při 3% oxidu.

dívky kadeřníky (kteří pracují pro estel) dávají radu, ale obávám se, že zůstanu plešatý)) Chci tuto barvu esel essex lumen 44 měď Nevím, co mám rušit s 3%, 9% nebo 12%, nyní mě barví světle měděná barva úroveň). Bude požadovaná barva?

Lyudmila

dobré odpoledne Řekni mi prosím, chci koupit mámu Estel Silver 6.00. Jaké je pro ně vhodné prostředí v% a od jakých sérií by mělo být, s tím nutně nebo ne?

Larisa

ahoj Potřebujete nějakou radu. Jsem hnědovlasý, vždy namalovaný každodenními barvami. Ale přestali malovat přes šedé vlasy. Rozhodla jsem se přejít na Estel estel. Koupil jsem na radu 7.00 a oxid 6%. Četl jsem pokyny a pochyboval. Můžete vykreslit pouze tuto kompozici, nebo je třeba přidat něco ze série x.X? Barvu, kterou chcete, je lehčí než je nyní. Děkuji.

Irina

dobré odpoledne Řekněte mi, zda lze použít deluxe 5,70 s 3% oxidem. Jeho vlasy jsou tmavě hnědé se vzácnými šedými vlasy.

Oksana

Host
Řekněte mi, prosím, jsem malován v tmavě hnědé barvě Estel 4.7 a 4.70. Koupil jsem estl essex 4.7 barva mocha.. Ale bojím se, zda je v této barvě červený nebo červený odstín?

Pro Více Informací O Suché Vlasy