logo

5 způsobů, jak řezat tresky doma

Pro dívky, které dlouhou dobu nosí bang a nepředstavují život bez ní, stálá údržba požadované délky se stává skutečným problémem. Chcete-li řezat třesky, musíte běžet do salonu každé dva týdny nebo požádat váš domov, aby ořízl okraje.

Stále se nerozhodlo o tom, jaké jsou tresky? Podívejte se, jak vybírat nárazy na tvar obličeje.

Jak ublížit doma?

Nejprve zjistěte, jaký druh tresek máte - rovný, šikmý, silný nebo roztrhaný. Chcete-li řezat své rany doma, postupujte podle těchto jednoduchých lekcí. U obrázků v angličtině byl uveden krátký překlad!

1 způsob, jak snížit nárazy. Ideální nárazy (pro pacienta)

Pokud máte husté třesy těsně pod obočí, oblouky nebo rovně, ořízněte je - postupujte podle jednoduchých kroků.

Krok 1. Oddělte třesk od zbytku vlasů (fixujte vlasy tak, aby nedocházelo k jejich zásahu).

Krok 2. Opatrně háčkněte a udeřte hroty se sušičem vlasů.

Krok 3. Oddělte horní vrstvu vlasů a připevněte je odděleně, pro dokonalý výsledek, bang je lepší dubové vrstvy.

Krok 4. Beris nůžek, drží rány na místě hřeben-hřeben úhledně odříznout přebytek následující tvar svých rány. Oříznout na ofinu a nezklamali - je lepší odříznout od málo, snažte se, aby to přehánět. Když je spodní vrstva připravena, odšroubujte horní a důkladně hřeben. Dále uvidíte spodní vrstvu pod vrcholem, takže jen zdobené vrchní vrstvu pode dnem, může být ponecháno na pár dlouhých pryadok přirozeným účinkem. Máte-li nůžky na vystřihování - může otfilirovat vrchní vrstvy, čímž ofina bude vypadat lépe!

2 způsob, jak snížit nárazy. Old scotch metoda

Pokud nemáte příliš tlusté třesky, zkuste použít škótku k přilnutí vlasů k čele a přesně se odřízněte

3 způsob, jak snížit nárazy. Roztrhané třesky.

Tímto způsobem můžete nejen snížit délku roztrhaných třesků, ale také obecně odříznout vlastní nárazy. Chcete-li to provést, oddělte část vlasů (nebo třesů), otočte vlajkou a odřízněte vlasy, které drží nůžky pod úhlem.

4 způsob, jak snížit nárazy. Japonské věci.

Není překvapením, že Japonci šli nejvzdálenějším a přišli s celou sadou zařízení, která řeže bouře. Sada obsahuje speciální rovnací a rovnací nůžky. Sadu můžete zakoupit na internetu.

5 způsob, jak řezat třesky. Nejjednodušší.

Oddělujte vlasy od třesků (sbírejte vlasy v ocasu). Dále, držení nůžek vodorovně zdobené rány přes oči, drží nůžky v úhlu - a pak zarovnejte okraje držení nůžky ve svislém směru mírně profilované, aby bylo dosaženo přirozeného výsledku.

Každá z popsaných metod vyžaduje určitou dovednost a dobrou nůžku! Pokud jste o sobě pochybovat, a nechtějí riskovat, nejprve se snaží snížit Bangs 1-2 mm (který nebyl příliš nápadný), pokud jste s výsledkem spokojeni - můžete bezpečně dub rány doma.

Jak si sami vyřezat vlastní bangy? K tomu budete potřebovat normální a kulatý kartáč na vlasy a profesionální kadeřnické nůžky (běžné nůžky dost ostré, bude dobře řezané údery nefungují a dokonce vydělat roztřepené konečky).

Jak krásně řezat vlastní bangy

-Mnohé ženy chtějí vědět, jak řešit své třesky: koneckonců všichni nemají možnost jít do kadeřnictví. Pomocí nárazů můžete rychle změnit a obnovit tvář. Hlavním důvodem je vybrat vhodnou možnost pro účesy a dodržovat pravidla.

Výběr správné možnosti

Chcete-li radikálně změnit obrázek, měli byste vědět, jak samostatně řezat nárazy. Měl by být vybrán s přihlédnutím k tvaru tváře a typu vlasů:

 1. Pro okrouhlou plochu použijte jakýkoliv tvar. Krátká verze poskytne trochu nadšení. Břity uprostřed čela zdůrazňují ženskost. Šikmá možnost vizuálního zúžení obličeje. Bude to vypadat skvěle.
 2. Když oválný obličej by měl upřednostňovat přímý podlouhlý tvar. Také skvělá volba pro absolventy.
 3. Pro čtvercový obličej je lepší vybrat asymetrickou a lehkou formu, protože může opravit masivní bradu.
 4. Pro trojúhelníkový obličej je vhodná rovná a hustá verze s čárou k obočím.
 5. Pokud je obličej malý a úzký a jeho vlastnosti jsou malé, je nejvhodnější zkrácená verze s roztrhanými nebo frézovanými okraji.
 6. Pokud má člověk široké lícní kosti, bude změkčen vzácným třeskem střední délky.
 7. Pro tenké a řídké vlasy je ideální třesk, který začíná v horní části hlavy a pokrývá čáru obočí. Takže vlasy budou vizuálně vypadat objemně.

Populární typy člověka

Každý typ má svůj vlastní efekt a speciální techniku ​​řezání. Než začnete účes, je velmi důležité udělat správnou volbu. Koneckonců musíte zvolit vhodnou délku a tvar.

Bangy mohou být:

Základní formy:

 • rovný nebo rovný;
 • šikmé nebo postranní;
 • polokruh nebo oblouk;
 • roztrhané

Správná technika ostření

Po rozhodování o vhodné variantě byste měli koupit nástroje, na kterých bude záviset kvalita účesu. Mezi tyto nástroje patří:

 • Ostré nůžky: všechny vhodné, ale lepší profesionální.
 • Ředící nůžky: s nimi můžete vytvářet zajímavé efekty.
 • Hřeben nebo hřeben: Je důležité, aby měli jemné zuby.
 • Barrety pro upevnění.

Pokud nevíte, jak správně řezat treskování doma, měli byste se seznámit s technikou, s níž můžete dosáhnout požadovaného výsledku.

Hladký tvar

Přímá verze je klasika, která bude vždy v módě. Ale při výběru tohoto formuláře je třeba si uvědomit, že bude muset neustále zdobovat. Abyste získali rovnoměrný výsledek, musíte dodržovat důležité pravidla.

Nejprve musíte oddělit část vlasů od ostatních a bodnout je barretou. Všechny ostatní vlasy by měly být shromažďovány v ocasu, jinak by to zasáhlo. Potom musíte vzít jednu ruku v ruce a držet ji mezi prsty a pak ji vytáhnout dolů. Je nutné, aby délka byla zkrácena pod čáru obočí. V tomto případě je důležité udržovat nůžky v úhlu 45 stupňů.

Postup se musí opakovat se všemi prameny a kontrolovat je délkou řezu. Linka třesku by měla být vodorovná. Po vyříznutí všech pramenů je třeba pečlivě česat. Rovnost lze kontrolovat stisknutím pramenů na čelo. Všechny výkyvy mohou být odstraněny nožnicemi, které musí být uloženy v úhlu 90 stupňů. Je žádoucí sušit prameny vysoušečem vlasů a položit s kulatým kartáčem.

Šikmá volba

Díky křivým nebo bočním třeskům vzniká ženský vzhled. Je ideální pro všechny vlasy a účesy. Ořízněte to jednoduše. Než zkrátíte krátký prvek, musíte se rozhodnout, kterým směrem ho položíte. Nejprve musíte vybrat část a zbývající část vlasů se shromažďovat do ocasu. Pásky musí být pečlivě česány a ořezány podél šikmé linie. Současně je nutné stříhat ze zdola nahoru tak, aby nůžky byly v úhlu 45 stupňů. Poté mohou být vlasy vysušeny a vysušeny.

Řezání půlkruhu

Holení konkávního tvaru je snadné, ale musíte dodržet přesnou symetrii. Dokončená verze by měla vypadat jako čistý půlkruh. Nejprve je třeba oddělit prameny od zbytku vlasů a fixovat je, aby nedošlo k zachycení dalších pramenů. Měl by být ořezán prsty s prsty. Postupně se musíte pohybovat po stranách, přičemž zvětšíte délku o 1 mm. Výsledek by měl vypadat jako čistý oblouk. Pokud se třásl příliš silně, může být profilován.

Roztrhané prameny

Chcete-li roztrhané prameny, musíte je rozdělit na několik částí. Bang by měl být roven šířce čela. Nejprve je třeba hladce řezat a potom diagonálně stříhat vlasy. Bunky by měly být rozděleny na prameny: šířka každého - 1 cm. Páska musí být umístěna mezi dvěma prsty a zvednutá, odříznout všechny vyčnívající chloupky. V tomto případě musí být řez rovný. Posledním dotykem je ztenčení. Délka může být libovolná, v závislosti na vašich preferencích.

Důležité tipy stylisté

Pokud hledáte odpověď na otázku, jak správně řezat bang a nikdy předtím neříznout, nezapomeňte, že byste jej neměli zkrátit příliš krátce. Pro začátečníky je lepší vybrat podlouhlá verzi. Pokud se vám nelíbí výsledek, můžete jej vždycky krásně odstranit pomocí vláken nebo rámu.

Jak řešit treskování doma na suchých nebo mokrých vlasech, nikdo nemůže s jistotou říci, protože všechno je zcela individuální. Někteří lidé rádi dělají účesy na mokré vlasy, zatímco jiné, naopak, jsou mnohem jednodušší, když jsou vlasy suché. Chcete-li řezat mokré vlasy, nezapomeňte, že po vysušení bude délka kratší.

Chcete-li ředění, musíte si zakoupit speciální nůžky, jejichž čepele mají malé zuby. Díky takovým nůžkám nejsou vlasy zcela odříznuty. Pro podání je nutné odstranit přebytečné vlasy z obličeje a potom se prameny oddělí a zkroutí do lehkého opletení. Ze špiček ve vzdálenosti 2-3 cm je nutné ztenčit všechny požadované oblasti.

Pokud vaše rány rostou, je snadné ořezávat. K tomu je třeba opakovat řezací techniku ​​a zachovat její tvar. Je důležité neřezávat příliš krátce. Je mnohem těžší udělat si vlastní možnost, kterou jste původně naplánovali. Pokud však uděláte vše přesně tak, jak je popsáno v technice, můžete snadno a rychle bez problémů dosáhnout požadovaného výsledku.

Jak řešit treskování doma?

Unavený z vlasů? Chcete změnit styl? Naučte se, jak řezat své vlastní rany, a neváhejte, abyste v nudném stylu vytvořili perfektní poznámku.

Který třesk je pro vás to pravé?

Při výběru bangů se nemůže spoléhat jen na módu nebo chuť. Hlavní věc - najít správnou formu. K tomu je třeba vzít v úvahu tvar obličeje a struktury vlasů:

 • Kulatá tvář - s třesky nebudete mít žádné problémy, protože téměř všechny tvary se vejdou kulatým obličejem. Ten krátký vám udělá kop, rány uprostřed čela vás udělají více ženský a šikmé bude vizuálně zúžovat obličej. Ano, a od dlouhých tlustých třesků by se neměli vzdát!
 • Oválná tvář - nemůže se pochlubit stejnou univerzálností jako předchozí verze. Obličej tohoto typu vyžaduje prodloužené rovné nebo tříděné třesy;
 • Čtvercový obličej - zastavení v lehké asymetrické podobě, opraví těžkou bradu;
 • Trojúhelníkový obličej - nejsilnější okraj až po obočí je ideální pro vás;
 • Úzká malá tvář s malými znaky - upřednostněte krátké rany s frézovanými nebo roztrženými hranami;
 • Široko nasazená tvář - vzácné tóny střední délky pomáhají zmírnit jeho rysy;
 • Kudrnaté vlasy - můžete trimovat rany, ale být připraveni na denní stylování pomocí žehlení a laku;
 • Tenké a řídké vlasy - vyberte možnost, která začíná v horní části hlavy a pokrývá linie obočí. Tento třesk bude stylový objemnější.

Nástroje na řezání vlasů

Chcete-li řezat vaše bangs sami, budete potřebovat několik speciálních nástrojů:

 • Pravidelné nůžky - jejich kvalita ovlivňuje výsledek. Ideální je, aby nůžky byly profesionální. V extrémních případech se zbývajte nejostřejšími;
 • Ředící nůžky - nezbytné pro vytváření zajímavých efektů;
 • Hřeben s jemnými zuby nebo housenkou. Bude to v pořádku, pokud se vám podaří získat dvojitý hřeben. Na jedné straně jsou vzácné zuby, na druhé straně časté;
 • Kraby, svorky, žvýkačka - potřebné pro fixaci vlasů.

Jak řešit treskování doma, aby zůstala hladká?

 1. Samostatné budoucí tresky ze zbytku vlasů. Připojte ho krabím.
 2. Zbývající vlasy je žádoucí shromáždit v ocasu, aby nedošlo k rušení.
 3. Vezměte jednu ruku v ruce, přitiskněte ji mezi prsty a zatáhněte ji dolů.
 4. Délka klipu mírně pod čárou obočí. Držte nůžky pod úhlem 45⁰, jinak se čepele sundají z vlasů.
 5. Opakujte postup s ostatními prameny se zaměřením na délku řezu. Ujistěte se, že linie tresky je přísně horizontální.
 6. Pečlivě vyčistěte třechy s hřebenem.
 7. Odstraňte přerušení přidržením nůžek v úhlu 90 °.
 8. Stiskněte třes na čelo a zkontrolujte jeho rovnoměrnost.
 9. Vyhněte si vlasy pomocí kulatého kartáče.

Jak snadno a jednoduše řez bangy

Haircut bangs pod mocí nezávisle doma. Ale před výběrem možnosti se musíte seznámit s pravidly pro kombinaci tvaru řezu s oválnou tváří.

Bangy mohou obnovit vzhled, správné problémové oblasti a je přínosné zdůraznit přírodní krásy. Ale špatná forma bude mít opačný účinek - bude se zaměřovat na nedokonalé detaily. Kromě toho by měl řez harmonicky splynout s celkovým účesem, aby nebyl samostatný díl. Koncept rámování konců se shoduje s konceptem hrotu po celé délce.

Střih na vlasy doma

Mnoho žen ovládá komplexní techniky barvení a kosmetických procedur doma. S nápory, které se s nimi vyrovnávají, není obtížné. Ale stejně jako v každém obchodě existují nuance, protože se můžete vyhnout různým chybám a nenapravitelným chybám.

Nejdůležitějším momentem domácího účesu je určit tvar budoucího účesu. Pokud se poprvé provádí stříhání, je lepší konzultovat s velvyslancem. Pomůže zvolit řez, který se harmonicky sladí s obrazem. Při hledání sebe, je lepší se zastavit na šikmém řezu nebo roztrhané tipy. Ředené prameny budou vypadat jemněji, ale ne na tenké vlasy.

K hlavnímu nástroji existuje pouze jeden požadavek - ostrost plátna. Nudné nůžky dělají krásný účes je nemožné. Pokud nemáte profesionální nástroj, můžete použít papírnictví, délku obrazů, která není menší než 10 cm.

Před provedením účesu byste měli vlasy zvlhčovat, aby byl hladký. Je však nutné vzít v úvahu, že v suché formě bude délka skok o několik milimetrů. Zvláště pečlivě musíte ošetřovat kudrnaté zámky. Když jsou mokré, narovnávají se a vytvářejí klamný pohled na budoucí podobu. Při sušení kudrlinky bude volno, a nezanechává žádný předběžný dojem ani stopu. Výstupem je pravidelné zarovnání vlasů žehličkou před položením nebo poskytnutím odpovídající formy.

Oddělení pramenů dělením pomůže také vytvořit krásný tvar. Zbytek vlasů by měl být rozštěpený svorkami, aby se zabránilo rušení při stříhání. Filirační pomůcka vám pomůže a lehčí. Vykonává se pomocí speciálních nůžek nebo s běžnými špičkami, což však bude vyžadovat určité dovednosti.

Co je k tomu zapotřebí:

 • hřeben s jemnými zuby;
 • nůžky dvou typů (kadeřnictví a ředění);
 • speciální svorky;
 • zrcadlo;
 • sprej na vodu.

Jak vybrat délku a tloušťku třesků

Parametry tresek se určují na základě typu oválů na obličeji a zvláštností struktury vlasů. Tenké prameny by neměly být ředěny a prodlužovány. Samy mají jemné a hladké obrysy, takže je to docela možné udělat s filmováním světla, které poskytne potřebný objem.

Tlusté bangy se nehledají ve zkrácené verzi, nicméně stejně vlnité. Proto pro ně jsou vybrány ostré a šikmé úseky, asymetrie. Pro hladké vlasy je hladký řez podél linie obočí úžasný, otevírání nebo dosahování řas. Na tlustých pramenech můžete použít několik technik, mezi kterými je absolvování obzvláště populární. Vícevrstvá dokonale koriguje nedokonalé tvary obličeje, problémové oblasti a jednoduše dodává ženskost.

Čtvercový typ bočního obličeje je nezbytný, neboť šikmé nebo roztrhané útvary účinně změkčují široký tvar, přitahují pozornost k sobě, odstraňují přízvuk z tvrdých čar brady a lícních kostí. Také zvlněné zámky budou vypadat výhodně.

Zamaskovat nedostatky trojúhelníkové plochy pomůže tlusté rovné okraje. Skryje široké čelo. A šikmý tvar s prodlouženým koncem brady také odvádí od ostré brady.

Oválná tvář může experimentovat s různými řezy. Dokonalé linie jsou těžké kazit. Ale neměli byste přehánět s kreativitou, klasicismem a asymetrií bude vhodnější.

Kruhová plocha bude také vyhovovat různým formám, ale upřednostňuje se šikmý řez. Je vhodné uspořádat zkrácené tipy nebo se uklidnit.

Vedle volby řezné linie je nutné určit rozdělení. Může být vydán v několika možnostech:

 • ve formě trojúhelníku;
 • Konfigurace ve tvaru U;
 • s paralelním oddělením.

Pokud je typ vlasu tenký, neměli byste použít dělení ve tvaru U. Bude to trvat více z horní části vlasů, což sníží objem na koruně a boky.

Jak řezat

Přímé tresky

Přímé okraje vyžadují pečlivější přístup a pečlivé provádění. Bez řádného zvlhčování nebude rovnoměrný řez fungovat.

Návod:

 1. oddělit část požadovaného tvaru třeskem a zbývající prameny nakrájet společně se sponami nebo pryžovým páskem;
 2. vzít malý pramen ze strany pravého chrámu, protáhnout ho mezi prsty, odříznout délku mírně pod linií obočí (nůžky by měly být udržovány pod gradientem 45 stupňů);
 3. dělejte totéž s praporkem umístěným na levé straně chrámu;
 4. střídavě stříhat centrální prameny se zaměřením na vybranou délku;
 5. pokořte vlasy, případně zarovnejte řez;
 6. také střídavě s každým pramenem, aby se dosáhlo filirace špiček s použitím řezacích nůžek (jeden by neměl ustoupit o více než 2-3 cm od okraje);
 7. vysušte a zkontrolujte výsledný formulář.

Šikmé bangy

Šikmé okraje se provádějí jak na suchých, tak na mokrých pramenech. Na suchých vlasech je důležité uvést nejkratší a nejdelší úroveň.

Návod:

 1. oddělit přední kudrlinky s částí, zvoleným tvarem, odštípnout zbytek vlasů svorkami nebo elastickým páskem;
 2. navlhčete prameny vodou z rozprašovače;
 3. hřeben a načrtněte nejvyšší úroveň a nejdelší špičku;
 4. drží nůžky pod úhlem 45 stupňů, aby provedli šikmý řez, spojující značky dvou úrovní;
 5. procesní tipy s řezacími nůžkami;
 6. vysušte a zkontrolujte výsledný formulář.

Roztrhané třesky

Roztrhané okraje jsou jednoduché. Může to být i amatér. Typ účesu se podobá tenké čáře, ale s hlubšími řezy. Nepravidelný tvar je schopen skrýt všechny chyby, a proto je vhodný pro všechny typy osob.

Návod:

 1. k oddělení třesku na požadovanou formu rozdělení, zbývající prameny se rozseknou se svorkami;
 2. navlhčete kudrlinky vodou z postřiku;
 3. zkroutí malých vlaječek z pramenů, rozřízněte je pod úhlem (měli byste se držet nižší úrovně délky, aby nedošlo k příliš krátkým třeskům);
 4. hřeben a podle potřeby upravte.

Jak řešit bang sám doma

Pokud chcete změnit vzhled - řez bang! Správně upravené módní náramky mění obraz co nejvíce. Simulovaná obličejová obruba může poskytnout zvláštní barvu, tajemství, lehkost, hravost nebo koketnost, klasický dotek nebo nádech tvořivosti. Pokud nechcete jít do kadeřníka, měli byste se naučit určitá pravidla, jak řešit vlastní tresky.

Druhy ran

Existuje mnoho možností, jak hladce řezat samotný třesk. Tato část účesu má různé vlastnosti a může být:

 • dlouho;
 • krátké;
 • vzácné;
 • tlustý;
 • roztrhané;
 • dvouúrovňová;
 • ohnutý;
 • ohnuto dovnitř;
 • hladké;
 • svěží.

Konečná forma nárazů dává obrysovou čáru - lemování. Může se také lišit: šikmý, rovný, trojúhelníkový, oválný, vlnitý, stupňovitý, kudrnatý atd.

Pravidla výběru

Chcete-li vypadat módní a krásné, je důležité vybrat správnou verzi účesu. Je třeba vzít v úvahu typ vlasů, charakteristiky a tvar obličeje.

 1. S kulatým obličejem si můžete dovolit jakýkoli model, dokonce i dlouhý a tlustý třesk. Krátké vykreslení obličeje způsobí, že dívka bude více milá a mladá. Chcete-li vytvořit obrázek romantičtější a ženský, je lepší se zabývat variantou střední délky uprostřed čela. Vizuálně užší je tvář asymetrickým okrajem s šikmým okrajem.
 2. Ti, kteří mají čtvercový obličej, by měli změkčit úhly. Asymetrické modely vypadají originálně, efektivně a jasně. Vizuálně roztahují obličej a poskytují eleganci. Hlavní tabu jsou tlusté a těžké tresky.
 3. Majitelé oválné tváře nejsou příliš bohatá volba. Lepší a stylovější vyhlížející model. Zvláštní kouzlo přidá k obrazu roztrhaných, nerovných pramenů a dlouhé a hladké bangy činí její majitel půvabné a tajemné.
 4. Pro dívky s trojúhelníkovou tváří udělá dlouhé (až po obočí) bang. V tomto případě by prameny měly být poměrně silné. Pokud jsou obličejové prvky miniaturní, správnou volbou je zkrácená verze, těsně nad čelem, s profilovanými hroty.
 5. Ženy s vysokými lícními kosti a úzkou bradu mohou skrýt tento kontrast a zvolit správný účes. Nejlepší volbou by byl vzácný třesk s délkou mírně pod středem čela.
 6. Pokud jsou dívčí vlasy řídké, kudrnaté a tenké, můžete hluboké, od vrcholu bláta, který končí nad očima. Tento model dodá objem vlasů, pokud jej položíte kulatým štětcem a vysoušečem vlasů.

Základní pravidla

Řezané třesy by měly podléhat určitým pravidlům. Když je ignorujete, můžete nejen rozmazlovat vlasy, ale také zpochybnit vzhled těchto vad. Chcete-li získat dobrý výsledek, potřebujete:

 • Pokud poprvé vytvoříte rámování obličeje, je lepší upřednostnit rovnou nebo šikmou variantu;
 • Nůžky by měly být ostré a velké;
 • První věcí, kterou je třeba udělat, je oddělit okraje od ostatních pramenů;
 • Aby bylo husté vlasy lehké a vzdušné, provádějte ředění;
 • Vlasy by měly být mírně navlhčené. Pokud budete řezat bez vody, vaše vlasy budou nerovnoměrné, zvláště pokud jsou kudrnaté nebo zvlněné. Vlhké prameny se po sušení zkracují.

Řezací technika a nástroje

Ořízněte tresky poprvé, udělejte to trochu déle, než bylo plánováno. Pokud se účes nebude muset líbit, můžete vlasy odstranit ve vlasech.

Tato technologie je docela jednoduchá srážka:

 • důkladně si vyčesat vlasy;
 • přitiskněte pramen mezi středními a indexovými prsty;
 • vytahujte ho směrem k nosu;
 • vypněte to.

Pokud je vybrán zkrácený model, vlasy jsou odříznuty přes most nosu, dlouhá je o něco nižší.

Přímý účes

Při výběru rovného, ​​přímého třesku byste měli vědět, že bude muset být neustále aktualizován. Tento postup není obzvláště obtížný a může být proveden nezávisle.

Pokyn:

 1. První věc, kterou musíte udělat, je postarat se o jasné světlo.
 2. Proveďte trojúhelníkové dělení, zajistěte zbývající prameny vlasy nebo speciální spony.
 3. Hřebejte třesky a dejte je do stejných 3 pramenů.
 4. Vezměte středový pramen a přitiskněte ho mezi prsty. Poté vytáhněte, zvedněte a vyjměte přebytek. K tomu, aby se třpytily dokonce vyrovnaly, by se nůžky měly držet šikmo pod úhlem 45 stupňů.
 5. Levý a pravý pramen jsou rovny na střed.
 6. Pravý pramen je rozdělen do dvou vrstev, dolní rovina je stejná ve středovém prameni, horní část je o něco delší.
 7. Stejný postup se opakuje pro levý pramen. Tak se ukáže, že se uvnitř objevují nárazy s hroty.

Jak řešit šikmý třesk sami

Předtím, než uděláte doma šikmý třesk, budete muset vedle ostrých pravidelných a ředěcích nůžek zakoupit upínací pravítko, které vám pomůže simulovat jakýkoli styl a uspořádat přesně prameny.

S takovým zařízením není ani potřeba schéma, můžete nastavit tloušťku a nastavit požadovaný úhel sklonu.

Pravítko lze snadno připevnit na vlasy jakékoliv tvrdosti. Na tom je úroveň, která pomáhá najít nejlepší úhel sklonu.

Pomocí tohoto jednoduchého zařízení můžete provádět takové operace se srstí, jako je: oříznutí třesku, krásné přechody špiček vlasů, zvuk na koruně apod.

Jedna délka

Tento model nemá čistý okraj a je nejvhodnější pro kudrnaté tenké vlasy.

Haircut je rozdělen do následujících fází:

 • Vlhkost vlasů;
 • Rozdělení a odstranění zbývajících pramenů v ocasu;
 • Oddělte první zvlnění, přetáhněte ji na požadovanou délku. Toto zvlnění bude ovládáním a bude se muset zaměřit na to;
 • Oddělovat další zvlnění, které není větší než jeden centimetr;
 • Vezměte dva prameny, zvedněte je kolmo k hlavě a proveďte střih na ovládacím prvku;
 • Postupně pokračujte v oddělování kudrlin, stříhněte je a zaměřte se na délku předchozích. Můžete použít jednu ze dvou způsobů řezání - rovných nebo zubů.
 • Hřeben a nastavení obrysové čáry;
 • Pásky, pokud je to žádoucí, mohou být profilovány.

Střih s ředěním

Roztrhané hrany vypadají snadno, trochu neopatrné a vzdušné. Střih s ředěním metodou postroje se provádí tímto způsobem:

 • přidělit prameny, odstranit a zabezpečit zbytečně;
 • vlasy jsou rozděleny do tří částí a lehce hydratovány;
 • střední vlákno se odebírá prsty levé ruky a nadměrná délka se odřízne a odřízne;
 • zachyťte následující prameny vlasů s ořezaným a řezaným, vyrovnejte je;
 • stříhání vlasů je rozděleno na 6-9 dílů;
 • každý pramen je zkroucený vlajka a dělá roztrhaný řezy ztenčení nůžky blízko konce a uprostřed.

Roztrhaný s okrajem

Tento model je velmi populární a pro jeho provedení je třeba provést následující kroky:

 1. Dělejte dělení ve tvaru trojúhelníku nebo obdélníku. Zbytek vlasů se shromažďuje v ocase.
 2. Špičky nůžky se prohloubí do okraje, odříznou je velké a jemné zuby. Pro tlusté prameny potřebujete velké zuby, pro vzácné - malé. Je důležité pamatovat na délku a vzít v úvahu, že po vysušení pramenů bude trochu skákat.
 3. Obrys může být šikmý, rovný a zvlněný. Zuby jsou vyrobeny po celé šířce.
 4. Vlasové mlýny, hřeben, rovno a styl.

Ripped účes bez okraje

 1. Vytvořte hlubokou část obdélníkového nebo trojúhelníkového tvaru, navlhčete vlasy. Odstraňte zbývající prameny.
 2. Chraňte vlákna pečlivě a hluboko v nárazech s špičkami nůžek řezte zuby na požadovanou délku. Řezání se provádí na různých úrovních.
 3. Zuby jsou šikmé po celé šířce.
 4. Bang jsou rozděleny na svislé kudrlinky.
 5. Oddělte svislý pramen, hřebte jej a zvedněte pod úhlem 90 stupňů. Stlačte její střední a indexované prsty. Ze špiček vlasů je vytvořen něco jako trojúhelník, který je odříznut.
 6. Postup se opakuje pro všechny prameny.
 7. Mleté a upravené.
 8. Sušené a položené.

Brouky půlkruhu

Při takovém účesu je nutné přísně dodržovat symetrii. Okraj by měl vypadat čistý půlkruh.

 1. Pomocí klipů oddělte potřebné prameny od ostatních vlasů.
 2. Navlhčete malý účes stříkáním.
 3. Zvolte ovládací prvek ve středu a stisknutím prstů jej odřízněte.
 4. Pohybující se postupně směrem ke stranám, prodlužte délku pramenů tak, aby se získal polokruh.
 5. Suché prameny a hřeben, kontrola hladkosti okraje.
 6. Je-li to nutné, opravte.

Duplexní volba

Zajímavý a originální obraz pomůže vytvořit tresku tvořenou dvěma úrovněmi. Vypadá to docela neobvyklé, horní vrstva je o něco delší než spodní. Chcete-li jej vytvořit, potřebujete:

 1. Vytvořte trojúhelníkové nebo obdélníkové oddělení a navlhčete prameny. Odstraňte zbývající vlasy, abyste nezasahovali.
 2. Bangy rozděleny do tří horizontálních úrovní.
 3. Začněte pracovat ze spodu.
 4. Vytáhněte tenkou vlnu a odřízněte ji v úrovni středu čela. Tento prvek bude ovládáním.
 5. Řezání řezu se zaměřením na ovládací prvek.
 6. Druhá vrstva vlasů česaná na obličeji, ořezaná na první.
 7. Třetí vrstva je uvolněna, česána a řezána na 1-5 cm pod předchozími dvěma.
 8. Mleté, sušené a položené.

Užitečná doporučení

Existuje několik doporučení, které byste měli vzít v úvahu při přemýšlení o tom,

 1. Je třeba si uvědomit, jaký je rozdíl mezi mokrými a suchými prameny. Mokré vlasy se zdají být delší, takže jsou ořezány o několik milimetrů níže. Pokud toto pravidlo nedodržuje, může být účinek mírně kratší.
 2. Aby nedošlo k porušení řezné čáry, nepřetěžujte příliš mnoho prutů.
 3. Aby nedošlo k zásahu do doplňků, musí být odstraněny. To je také vhodné, jelikož existuje riziko, že jste je náhodně odřízli.
 4. Nemusíte používat profesionální nůžky, můžete je nahradit běžnými, které budete používat pouze pro řezání.

Pomocí výše uvedených postupů můžete dát třeskům libovolný tvar. Hlavním úkolem je zvolit si ten správný a krok za krokem postupovat podle doporučení.

Jak krásné a hladce řezané třesy sami

Kvízy většinou určují vzhled dívky. Nejlépe se podívá na dívky s tlustými rovnémi vlasy. Někdo se v jednom okamžiku rozhodne, že se zřítí, zbaví se určité části vlasů, někoho dlouhého a bolestivě roste a pak si najednou uvědomí, že to bylo předtím lepší. Každopádně každá dívka nosila vlasy s třeskama. Je to velmi pohodlné a mnozí z poctivých sexu si myslí, že vlasy zvednuté v koblihu nebo konopí vypadají mnohem lépe s třeskymi.

Základní pravidla pro vlastní účesy

Než začnete s procesem řezání, měli byste se seznámit s některými pravidly a nuancemi.

 • Abyste získali kvalitní účes, nemůžete to udělat bez profesionálních nůžek. Budete také potřebovat klipy pro vlasy, pravidelný hřeben a hřebenový hřeben.
 • Musíte si vlasy krátit sami jen v dobrém světle, je skvělé, pokud je to světlo denní světlo. V opačném případě, přijít na světlo, uvidíte, kolik omylů bylo vyrobeno a kolik pramenů chybí.
 • Při přípravě na účes položte malý kontejner s vodou vedle něj, který bude třeba navlhčit vlasy. Ještě lepší je použít speciální postřikovač pro tento účel, na který stačí stisknout tlačítko, aby se vlhkost pramenu. Díky tomuto účesu bude hladký.
 • Vzhledem k tomu, že si vlasy v procesu řezání navlhčíte, budou o něco delší než obvykle, ale to je jen na chvíli. Takže řez, například, plochý třesk s rezervou 1 cm, takže když bouchne vyschne, nenechte se překvapit, jak krátké to dopadlo.

Tato pravidla jsou jednoduchá, udržují je jednoduchá, ale přínosem bude moře. V důsledku toho můžete získat účes, který není horší než v profesionálním salonu.

Jak řešit bang sám

Začněte oddělovat vlasy od přední strany. Chcete-li oddělit vlasy od samotné korunky nebo blíže k čele - rozhodnete se, že by se mělo řídit hustotou vlasů. Pokud máte příliš málo vlasů, vydejte co nejvíce vlasů, abyste vytvořili objem. Pokud jde o šířku oblasti vybraných vlasů, měla by být šířka čela. Nyní odstraníme všechny ostatní vlasy a zajistíme jim klipy. Začněme!

Zavěste si vlasy, které se brzy stanou třeskem, na obličeji a jemně je navlhčete vodou. Musíte řezat podél pramenů - rozdělit tyto vlasy na několik částí. Vezměte jednu z nich a natáhněte tak, že délka zbývajícího pramene je těsně pod obočí. Zároveň je třeba udržet nůžky v úhlu 45 stupňů, takže bude pro vás stejně vhodné.

Nyní pracujte na následujících pramenech stejným způsobem. Výsledkem by měla být rovná čára, ale od počátku může být tato čára mírně zakřivená. Je to docela možné jej odstranit překonáním přebytku, pak by měly být nůžky drženy v pravém úhlu. Když uvidíte, že nárazy jsou zcela ploché, osušte je a profilujte podle potřeby - nasměrujte nůžky rovnoběžně s čelem, odřízněte nežádoucí vlasy.

Neděle je nejnepříznivějším dnem pro stříhání vlasů. Proč číst tady

Budoucí matky, které nechtějí poškodit své dítě, často věří v lidové legendy. Jaké jsou pověry týkající se srážek během těhotenství, zjistěte prosím na adrese: http://weylin.ru/strizhki/vyyasnyaem-mozhno-li-strichsya-vo-vremya-beremennosti.html

Šikmé bangy - to je prostě

Přečtěte si, jak řešit šikmý třesk sami? Mělo by se provádět na stejném principu jako přímý. Nejprve připravte vlasy na účes, to znamená, že oddělíme prameny od rány, odstraňte další vlasy a rozstřílejte budoucími třesy vodou. Nyní pokračujte ve chvílích řezání. Je nutné řezat šikmé náběhy ze zdola nahoru, nůžky je třeba držet pod úhlem 45 stupňů. Nejprve udělejte šikmý třesk s velkým okrajem. Poté proveďte tzv. Mokré ztenčení. Rozdělíte třesky o 10 větvích a řežete každý jiný úhel. Tak to bude vypadat lépe a velkolepější. Na skladě je třeba nechat asi 5 mm. Teď vysušíme třesk a obdivujeme výsledek práce.

Jak krásné řezat roztrhaný třesk

Roztrhané třesy je třeba řezat s určitou agresivitou a nedbalostí. Proces vytváření takového třesku kombinuje přímý řez s ředěním šikmých třesků, což rozlišuje odtrhnutý typ od zbytku. Dítě s takovými třeskymi zpravidla mají vlnité vlasy nebo jsou prostě velmi zlobivé a bujné, jen proto, že se roztrhané třesy dokonale hodí.

Způsob vytváření polokruhových ranků doma

Půlkruhové třesky nejtvrdší řez, ale můžete s tím vypořádat. Za prvé, uděláme standardní postup - oddělíme hlavní šok vlasů, trochu namočíme vlasy před sebou. Teď začneme řezat: vzít ze strany bradavky a ořezat vlasy, takže o délku o 5 mm nižší, než potřebujete. Stejný postup se provádí s pramenem z opačné strany. Pak pomalu přesuňte do středu a rovnoměrně zkraťte prameny. Tento účes by se měl provádět před zrcadlem v silném světle, protože budou viditelné jakékoliv bloopery a zakřivení. Když je tloušťka připravená, znovu zkontrolujte, zda je rovnoměrně řežete, pokud je to požadováno, vysušte ji a profil.

Když budete mít účes, tak se nebojte. Vlasy nejsou zuby, bude růst. Nechte ho trochu utrpět, jestliže se vaše účes nezdaří, ale zkuste to. Jeden typ bangů po nějaké době, můžete snadno obrátit na další, chcete v budoucnu růst blázince - žádný problém. Experimentujte, podívejte se na vlasy, vytvořte si svůj vlastní obraz a nikdy se nelitujte o změnách!

3 videa z mistrovské třídy o tom, jak kosit šikmé bangy doma a analyzovat chyby

Bangs vše jde, stačí vybrat správný typ. Populární a téměř nikdy nechodí z módních bangů - šikmých, různých délky a textury.

Vypadá skvěle as dlouhými a krátkými účesy vypadá harmonicky na světlech a tmavých vlasech.

Dokonce i na křupavých kudrnatých pramenech ji dobrý řezník vystřihne, aby nevystoupila v různých směrech, ale organicky vypadala jako část čistého účesu.

Ale já bych chtěl vědět, jak si sami natáčet šikmý třesk doma pomocí videa zdarma, je čas na to přijít.

Vyberte si svou volbu

Šikmé bangy jsou univerzální a jsou kombinovány s jakýmikoli účesy, jak elegantní klasické a tvořivé mládí s "roztrhanými" prameny a barvením v různých barvách a odstínech.

Je snadné ji přeměnit na jiné formy, změnit dělení nebo odstranit zbytek vlasové hmoty, zastrčené za ušima nebo háčky s krásnou srstí. Odstranění třesků je také snadné pomocí obruče, obvazu nebo šátku.

Chcete-li vybrat správnou volbu, nabízíme zvážit fotografii šikmých ran a rozsáhlý sortiment vám pomůže vybrat ten nejlepší pro vás.

Nyní podrobně diskutujte o tom, jak odstranit krásně narostlý třesk, v tomto článku vás čekají mnohé variace.

Pokud jste nenašli ten správný, je zde samostatný článek, který vám říká, jak správně nastavit dlouhý třesk, viz fotografie a pokyny k videu.

Jak připravit bang pro účes?

V salonu vlasy jsou navlhčeny účesem. Od vlhkosti se stanou pružnějšími a více se roztahují.

Pokud uděláte rány sami na mokré vlasy a dokonce i silně natáhnete prameny, bude výsledek o několik centimetrů kratší, než se očekávalo.

Je lepší provádět účes na suchých vlasech a umýt den předtím.

Čerstvé a velmi čisté vlasy se "rozpadají" a špatně fixují prsty, protože kvůli tomu budou rány vystupovat z křivky nebo nepravidelného tvaru, je snadné udělat chybu s délkou.

Je-li vlas stále velmi kluzký, stojí za to mírně pokropit postřikem pro fixaci nebo sprej na vlasy. Pásky budou trochu tvrdší a s nimi bude snazší pracovat.

Bangs dělají velmi ostré nůžky nebo holicí strojek. Doma, je lepší vybrat si nůžky, protože bude obtížné a nebezpečné se vypořádat s holicí strojkou samo o sobě, existuje riziko vážného zranění.

Důležité kroky k účesu

Různé možnosti šikmých bangů umožňují výběr pro každý typ vlasů a různé účesy.

Šikmé rány jsou:

Různé typy tresek jsou perfektně kombinovány a vytvářejí nové varianty, například "roztrhaný" třesk může být dlouhý i vícevrstvý.

Doma doma nezávisle prořízli dlouhý šikmý třesk v přímce nebo s roztrhaným okrajem. Komplikování reliéfu náběhu je snadné s dodatečným pilováním se speciálními nůžkami nebo kroucením pramenů.

Jak řešit šikmý třesk? Začněme tím, že definujeme jeho tvar.

Určete tvar

Určete, co chcete získat v důsledku účesu. Chcete-li to udělat, připravte hřeben s jemnými zuby a zrcadlem.

Mírně navlhčete ránu z postřikovače vodou nebo jej namočte a lehce jej usušte.

Nyní určete šířku nárazů a jejich tvar. Chcete-li to provést, použijte hřeben, abyste si uši ušili od ucha k uchu a sbírali ho za ocasem nebo jej hněteli zpět.

Také odstraňujeme boční zóny, které neplánujete vyříznout.

Tam je bang, nyní se snažíme najednou 3 možnosti bang:

 • Bangy ve tvaru U;
 • trojúhelníkový rozdělovač;
 • paralelně k čele.

Proč je to tak důležité, závisí to na zvolené možnosti, vaše tresky budou mít jiný tvar, takže experiment nejdříve.

Rozprava


Při výběru šikmých náběhů často trojúhelník odřízne vrchol na části DIRECT, ale tato možnost má jedno hlavní minus.

Sekvence šikmých účesů bangů od Artema Lyubimova:

 1. Vyberte oblast třesku, lehce ji navlhčete a usušte.

 • Zvedněte a lehce jej dáte, aby se vešla do obvyklého rozdělení.
 • Oddělit přijatou část přijatou čárou.
 • Na to, aby oddělil třesk, s vrcholem v obvyklém rozchodu.

  Tam, kde bude velká strana trojúhelníku, dochází k prodloužení.

 • Pečlivě oddělte třesky oddělenými částmi a upevněte boční prameny svorkami.
 • Oddělené náběhy se protáhnou v opačném směru od prodloužení a střihu, ujistěte se
  tak, že okraj po rozdělení s dělením činí pravý úhel 90 °.
 • Video od Artyoma Lyubimova o chybách při kosení šikmých třesků:

  Techniky střihu

  Existuje několik způsobů, jak tuto práci udělat doma:

   Zpoždění na opačné straně.

 • Otáčením pramenů.
 • Zkroutit tluky do postroje.
 • Plynulé kluzné nůžky.
 • V salonech majora platí různé techniky, ale doma provádí nejjednodušší a cenově dostupné možnosti.

  Střih na 6 kroků nezávisle se zpožděním na opačné straně


  Připravte se: hřeben, nůžky, vysoušeč vlasů, kulatý hřeben pro styling, zrcadlo, pouzdra.

  1. Navlhčete vlasy a hřeben.
  2. Rozdělte rozdělení na nejvyšší část obočí a rozdělte jej.
  3. Oddělejte požadovanou oblast třesku hřebenem.
  4. Vysuňte tresky s vysoušečem vlasů a velkým kulatým hřebenem pro styling.
  5. Pierce straně kudrlin, aby se nezasahovaly.
  6. Prořízněte nárazy na opačné straně nástavby.
  7. Držte prsty v místě požadovaného řezu, nakrájíte zbytečným koncem nožnicemi.
  8. Hřebte se třásněmi a položte podle svých přání.

  Video vám ukáže, jak nakrájet šikmý třesk v 6 krocích:

  Otočení pramenů


  Způsob otáčení pramenů usnadňuje řezání třesku, které se bude hodit zleva doprava, jinak to budete muset dělat levou rukou, což je pro praváka velmi obtížné.

  Připravte si: nůžky, gumu, hřeben a zrcadlo.

  1. Za tímto účelem je s pomocí tenkého "ocasu" hřebenu přidělen třesk, jeho hranice jsou jasně vymezené a vybraný pás je pečlivě česán. Hranice tresek jsou vybrány podle nejvyšších bodů obočí. Sledujte pečlivě v přímých směrech.
  2. Páska je upnutá prsty a otočena tak, jako by byla zkroucená do svazku. Současně bude strana, na které bude vytvořen šikmý řez, otevřena pro řezání na pravé straně.
  3. S ostrými nůžkami se pečlivě odřízne potřebná délka, třesk je opět česán a ořezán. Řezaná čára je v závislosti na požadavku na řezání vytažena v přímce nebo mírně zaoblená.
  4. Pokud potřebujete hladký okraj, pak je procedura ukončena, vlasy jsou připraveny na styling. Třpyty jsou několikrát pečlivě česány, některé vlasy jsou uvolněné.

  Video ukazuje, jak řezat šikmé rany doma otáčením pramenů:

  Filirovka

  Pro embosované třesky se provádějí pilování po etapách, oddělují se úzké prameny a ošetřují se okraje nožnicemi. To se provádí speciálním nástrojem nebo obyčejnými ostrými nůžkami, které je drží vertikálně a odřízne tenké prameny různých délek. Pro účesy pro mládež je okraj náběhu vytvořen s hlubokými asymetrickými řezy.

  Postroje

  Když si přitisknete vlasy do těsného opletí, budete schopni sami sebe krátce nebo středně dlouhou bang.

  Nůžky se lehce sklouzávají podél povrchu postroje z horní části dolů a dělají tak řez. Tato technika vyžaduje určité dovednosti a spolehlivost nástrojů.

  Slip

  Pro klouzání vlasů potřebujete stabilní ruku.

  Páska přidělená pro bang, hladce česaná a protažená mezi prsty a nůžky provádějí jemný posuvný pohyb zhora dolů. Ostré nůžky "oholejí" napěněné vlasy a vytvářejí krásnou přímočarou linii.

  Pokud se ruka třese, je snadné zkazit účes, ale v takovém případě se podání vrátí k záchraně.

  Proud široký


  Potřebujeme: obyčejné nůžky a ředící nůžky, elastický, hřeben a sprej.

  1. Oddělte vlasy od ucha k uchu. Připojte gumičku.
  2. Hydratační sprej a hřeben. My čistíme pro uši extra prameny.
  3. Rozdělíme všechny rány s částí do tenkých paralelních děr a začneme řešit požadovanou délku tím, že nasměrujeme pramen směrem k nám a držíme jej mezi prsty. Střiháme zuby umístěním nůžek do úhlu 90 ° na vlasy.
  4. Opakujte pokus o délku nejkratší části tresek, nechte jít a podíváte se na sebe do zrcadla, abyste získali hladkou sestupnou čáru.
  5. Ředění konců tresky s prořezávacími nůžkami.
  6. Snižujeme všechny nárazy na přední straně a překrýváme již oříznuté prameny.
  7. Největší část tresky brousíme nůžkami.
  8. Pokud chcete, aby obroučky obličeje byly zarámovány, nakrájejte prameny v časové oblasti z krátké strany.

  Video bude naučit, jak řešit tlusté šikmé rany doma:

  Vícevrstvé

  Vícevrstvé tresky se provádějí v několika etapách. Vlasy jsou rozděleny do vrstev horizontálně, vrchol je zpevněný.

  Nejdříve je oříznuta delší spodní vrstva, pak je bodnutá na stranu a vytvoří se kratší horní vrstva. To je docela obtížná práce, aniž by byla zkušenost s účesy, je lepší ji svěřit odborníkovi.

  Existují různé situace, kdy je třeba v několika dnech vyvíjet bang.

  Pojďme diskutovat o možnosti, když účes v salonu nebyl tak, jak jste chtěli, a teď potřebujete vědět, jak rychle rostou bangy, aby nedošlo k utrpení. Mnoho nápadů vám pomůže vypořádat se s touto situací a vymanit se z ní z vítěze.

  Zrychluje růst a zvětšuje objem a masku vlasů s medem a hořčicí, o čemž si je můžete přečíst s receptorem zde.

  Ideální pro urychlení růstu nástrah pro vlasové masky s vejci, zejména pro suché a křehké vlasy o nich na tomto odkazu http://ovolosah.com/maski-dlia-volos/s-yaycom.html

  Co může opravit?

  Správně zvolené šikmé rany mohou vizuálně korigovat obličejové rysy, skrývají zbytečně vysoké čelo, ošklivá linie vlasů, vrásky, záhyby a pigmentaci na čele, snižují tváře a upravují tvar obličeje.

  Tlusté a bujné bangy odvádějí pozornost od příliš dlouhého nosu a krátký záběr zachytí pohled na krásné oči a zdůrazňuje jasné linie obočí.

  Dlouhé šikmé rány spolu s jemně šikmými prameny snadno korigují pentagonální tvar obličeje s těžkými rohy dolní čelisti, čímž se oválněji měkčí a tváře obličeje plynou.

  Krásný a elegantní účes s třesky vypadá moderní a módní, vhodný pro ženy všech věkových kategorií a typů obličeje. Správně zvolená forma tresek opraví obličejové rysy, skryje vady a zdůrazňuje výhody, takže vzhled je čerstvý a mladý.

  Nyní víte, jak řezat šikmé rany z domu a můžete to udělat. Přejeme Vám hodně štěstí!

  Jak řešit třesk

  Ženy mají zájem změnit, zkusit něco nového vzhledu. Chcete-li být ještě atraktivnější, není nutné účes výrazně změnit. Modelování lemování obličeje může do obrazu přidat zvláštní chuť - koketní nebo tajemný, hravý nebo lehký, dotek tvořivosti nebo klasický dotek.

  Jak řešit třesk

  Obličej lemování je důležitým prvkem účesu, který dokončuje obraz. Šikovné rámování je důležité pro ženy a muže, dívky a chlapce. Účes rychle roste a není vždy čas navštívit salon. Na základě jednoduchých tipů a doporučení můžete zvládnout techniku ​​samořezání doma. S těmito dovednostmi se můžete postarat o sebe nebo o své dítě.

  Jak můžete řezat třesky? Chcete-li získat dobrý výsledek, potřebujete:

  1. Upřednostněte zkreslení nebo dokonce verzi, pokud tváříte tvář poprvé.
  2. Používejte velké ostré nůžky.
  3. Předtím, než řežete třesky, oddělte je od ostatních pramenů.
  4. Proveďte zesílení hustých vlasů, aby bylo lehké a vzdušné.
  5. Mírně hydratujte. Při řezání bez vody budou vlasy většinou nerovné, zvláště pokud jsou zvlněné nebo kudrnaté. Pokud jsou prameny navlhčeny, po vysušení se zkrátí.

  Předtím, než zlikvidujete ranky, nechte půdu na půl hodiny volného času, najděte dobře osvětlené místo, připravte nástroje:

  • Obvyklé nůžky, které by v ideálním případě měly být profesionální. Pokud nejsou žádné, je vhodný pouze dobrý ostrý nástroj, jenž je používán pouze pro kadeřnictví.
  • Ředící nůžky určené pro zajímavé efekty.
  • Hřeben nebo hřeben s častými jemnými zuby.
  • Lahvička pro namáčení pramenů.
  • Sponky, spony a elastické pásky pro upevnění částí vlasů, které nejsou předmětem řezání.

  Haircut třásně

  Roztrhaný okraj vypadá lehce neopatrný, lehký a vzdušný. Řezání s ředěním pomocí metody postroje se provádí takto:

  1. Vyberte požadované prameny a zajistěte zbytek.
  2. Rozdělte vlasy na tři části, mírně navlhčete.
  3. Vezměte střední část prstů levou rukou, stejně jako ve videu. Protáhněte ji, odřízněte další délku.
  4. Chyť prsty s následujícími prameny, spolu s oříznutými, a odřízněte je tím, že jim odpovídají.
  5. Rozdělte upravené vlasy na 6-9 kusů.
  6. Twist každý pramen s flagelum, dělat roztrhané řezy na něj s ředěním nůžky ve středu a blízko konce.

  Jak řezat šikmé rány

  Rám na boku vypadá originální, prodlužuje obličej, dává obraz velkolepý, tajemný. Jak řešit šikmé rany doma? Postupujte takto:

  1. Zjistěte, na které straně budou vaše vlasy umístěny. Označte budoucí délku.
  2. Prořízněte kosu postupně a pohybujte se shora dolů. Zároveň nechte nůžky otočené k podlaze pod úhlem 45 stupňů. Oříznutí malými kroky zvyšuje šanci na dosažení dobrého výsledku.
  3. Vysušte vlasy, zkontrolujte jejich délku, případně upravte.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy