logo

Jak udělat krásný třesk sami, aniž byste se obrátili na mistra?

Většina žen alespoň jednou v životě v salonu nebo samostatně řezala jejich rany. Někteří to dělají pravidelně, pak je pěstují a znovu je střílí, což jim dává rozmanitost. Tam jsou ti, kteří nosí bangy neustále jen čas od času, zkracují je, zatímco oni rostou, tak že ne zavřít oči a vypadat normálně. Nejdůležitější v těchto manipulacích je vědět, jak správně řezat tresky doma.

Univerzálnost třesku je to, že harmonicky vypadá s jakoukoliv barvou vlasů, délkou, jak s krátkým účesem, tak dlouhými kadeřemi. Je důležité si zvolit svůj tvar pro váš typ člověka. Nejjednodušší je chodit do salonu a stříhat zde, ale ceny moderních stylistů jsou takové, že dokonce i pro tak zdánlivě jednoduchou službu budou mít spoustu peněz. Proto mnoho dívek a žen dává přednost tomu, aby ustřihli své rany doma.

Jak zvolit správný třesk podle typu obličeje

Je velmi důležité zvolit správný typ tresek, s přihlédnutím k vlastnostem oválné tváře a dalších vlastností. V opačném případě by se rány zdůraznily nedostatky. Například, pokud je čelo úzké, je lepší, abyste neřízli přímý třesk, protože tvář z toho bude vypadat roubovaněji. Pokud je čelo široké, může to mít za sebou pravé třesy a nebude to zřejmé.

Šikmé bangy jsou považovány za univerzální, protože jsou vhodné pro jakýkoli vzhled, tvar obličeje, barvu vlasů, krátké a dlouhé vlasy. Může být snadno transformován, přetvořen. Nechcete-li se s ostatními vlasy nenápadně vyčistit, v případě potřeby odstraňte okraj nebo obvaz. Pokud jde o tvar obličeje, pokud je oválný, budou to šikmé zvlněné bangy. Pro kruhový obličej je také lepší zvolit asymetrický šikmý třesk. Vícevrstvé bangy, které skončí kolem úrovně lícních kostí, jsou ideální pro čtvercový obličej.

Je lepší jít ne s jedním, ale s přáteli, aby se také ocitli a poradili, pomohli s výběrem.

Základní pravidla pro řezání tresek doma

Bez ohledu na délku a tvar tresek, abyste uspěli, musíte dodržovat základní pravidla:

 • bangy by měly být nejen módní, ale také vhodné tvaru obličeje, oválné;
 • pokud jsou vlasy kudrnaté nebo kudrnaté, je nutné nejen zvlhčit, ale i zarovnat je, jinak se nárazy stanou křivkou;
 • při ořezávání musí být vlasy mokré;
 • musíte si vzít na vědomí, že po vysušení vlasů řezané bangy "vyskočí", takže je třeba neříznout na zamýšlené úrovni, ale o něco nižší;
 • pokud neexistuje jistota, že přesně ořízne požadovanou délku, je lepší se trochu vrátit dolů, abyste je mohli později zkrátit;
 • silně nehýbejte vlasy;
 • Měly by být použity ostré nůžky.

Jak udělat šikmé švy

Jak krásně řezat šikmý třesk:

 1. Je nutné oddělit přední prameny, které mají být odříznuty.
 2. Zbytek vlasů se shromažďuje zpátky do ocasu gumovým pásem nebo bodnutím.
 3. Vlasy potřebují vlhkost, hřeben, nakreslit nejkratší a nejdelší vlákno, nůžky a řez.
 4. Je třeba vyříznout ze zdola nahoru, to znamená, že od samotné délky pramene jdeme úhledně diagonálně k nejkratší.
 5. Chraňte vlasy, abyste zjistili, zda to přesně funguje. Pokud jsou chyby, musíte je opravit.
 6. Poté je třeba, aby se rány vysušily, vyřezaly, aby viděly, co se stalo.
 7. Pokud je vše v pořádku, hrany tresek budou muset být zpracovány s ředěním nůžkami.

Jak udělat rovný třesk

Ve většině případů ženy odříznou přímé rány, vzhledem k tomu, že je to velmi snadné. Není to tak, a mnoho žen dopustit fatální chyby, které mohou být opraveny až po určité době, kdy zlomený třásně roste zpět.

Chcete-li řezat přímé rány, musíte nejprve rozdělit hřeben a oddělit přední prameny. Všechny ostatní chloupky jsou zachyceny, zachyceny v ocasu nebo bodnuty.

Přední prameny, které je třeba rozřezat, musí být nejprve navlhčeny tak, aby byly vlhké, ale voda z nich nevyteče. Je třeba je pokořit. Jednou z hlavních chyb žen je to, že okamžitě odříznou přímé rány a berou všechny přední kadeře. Jak rostou, a to i zepředu, ale v různých částech hlavy, nebude to fungovat přesně. Nejprve je třeba vzít pramen z chrámu doleva nebo doprava a vystřihnout na úroveň těsně pod obočí. Totéž se děje s pramenem na opačné straně. Potom střídavě vezměte prameny uprostřed a odřízněte je a nastavte délku na stranu.

Mělo by být stejné, kdyby bylo vše správné. V případě nesrovnalostí je třeba je opravit, případně odříznout. Poté je třeba vyhodit výsledek, aby se vyhodnotil konečný výsledek. Pokud je vše v pořádku, vlasy jsou opět mokré a pokračují v ředění.

Neotexové kalhoty pro hubnutí jsou otevřeny dále.

Základy správného podání

Filirovka - toto je konečné zpracování okrajů. Je třeba zajistit, aby vlasy vypadaly lépe a dobře se hodily. Proces je, aby délka vlasů na špičkách různých, ale ne moc, takže není žádná asymetrie. Objem je uměle redukován takovým ztenčením. Za tímto účelem se používají speciální nůžky pro ředění. Takový nástroj je nepravděpodobné, že se objeví v domě každého, takže pokud neexistuje, můžete jednoduše použít ostré nůžky.

Je lepší podávat vlasy, které jsou již suché. Samostatně jsou malé kudrlinky vedeny vodorovně pod úhlem 90 stupňů k obličeji.

Navíc je to bang. Řezání vlasů při obkladání by mělo být provedeno velmi pečlivě a docela málo. Tuto techniku ​​můžete použít, když je zachycena malá kučera s nožnicemi a špičky jsou vytaženy. Po filirovka by místo řezání vlasů nebylo ošklivé vniknout do očí, držet se v různých směrech. Bude možné snadno položit takový třesk, zarovnat ho.

Video odhaluje tajemství, jak dělat tangový transformátor:

Jak učinit domácí šmouhy (51 fotek) krásné a originální: tipy a pokyny krok za krokem

Záblesk je schopen drasticky změnit obraz jakékoli dívky, vyzdvihnout přínosy jejího vzhledu nebo naopak jen pokazit její vlasy a zvýraznit chyby její tváře. To je důvod, proč musíte léčit chelochku se zvláštní pozorností, ještě více, pokud se chcete odvrátit od chodu do kadeřnictví a dělat všechno s vlastními rukama. Navrhujeme seznámit se s aspekty vytváření této velkolepé části účesu.

Bangs - důležitý detail vlasů a její dokonale řezané a opravdu jedinečné, musíte udělat trochu úsilí

Vytvořte rány

Při výběru vhodného tresku si určitě všimnete obrovského množství obdivujících pohledů.

Ve skutečnosti neexistuje žádný důvod, proč byste neměli kontaktovat kadeřníka pro účes a každý z nich má své vlastní. Je samozřejmé, že bez pomoci druhých je možné provést úžasný bang bez pomoci odborníka, ale pro to musíte znát všechny rysy řezání této části vlasů a přinejmenším malý zážitek s vlasovými nůžkami. Podívejme se na všechny fáze tvorby tak žádaných ran.

Počáteční krok - výběr správného tresku

Při výběru tresky z obrovského množství možností je třeba vzít v úvahu nejen osobní preference, ale i charakteristiky každého z nich.

Nezapomeňte, že nárazy jsou různé a jsou vhodné nejen pro mnoho lidí. Stejný třesk je schopen zdobit jednu osobu a současně zkazit celý obraz druhé.

Takže, třesy jsou:

 1. Ve vztahu k velké části vlasů:
 • jako samostatný prvek vlasů;
 • jako nedílnou součást účesu.
 1. V závislosti na typu vlasů:
 • tlustý;
 • nejvzácnější.
 1. Podle druhu okraje:
 • hladké;
 • stupně;
 • zaoblené;
 • roztrhané;
 • reverzní zaoblené;
 • šikmé;
 • dvouúrovňová;
 • vlnitý;
 • trojúhelník, atd.

Chelochka se také liší typem dělení, pomocí něhož byla vhodná část vlasů oddělena od hlavní hmoty. Existují tři typy rozdělení:

 • Tvar písmene U;
 • dokonce trojúhelníkový;
 • paralelně s vlasovou čárou v čele.
 • dlouhé sklonění;
 • šikmo roztrhané;
 • polokruhový;
 • asymetrické.
 • plochý dlouhý;
 • malý hladký;
 • velmi tlusté třesky;
 • velmi vzácné prameny.
 • na úrovni obočí;
 • šikmá jakákoliv délka;
 • asymetrický;
 • dlouhé sklonění
 • dlouhé šikmé nebo odstupňované;
 • dokonce i malé
 • polokruhový.

Rozšířené šikmé prameny jsou vhodné pro všechny dívky s alespoň nějakou oválnou tváří

Dávejte pozor! Při výběru úspěšnější verze účesu, neměli byste se soustředit pouze na tvar obličeje, musíte také věnovat pozornost dalším aspektům vzhledu. Pokud chcete poprvé stříhat, je lepší kontaktovat specialisty, abyste se vyvarovali chyb.

Hlavní krok - proces řezání

Fotografie procesu řezání

Je čas přejít k nejdůležitějšímu kroku účesu a zjistit, jak udělat třechy doma. Pro tento účel budou užitečné speciální nástroje a zařízení.

Patří sem:

 1. Kadeřnické nůžky.
 2. Hřebenatka Nejlepším způsobem je zakoupit obojstranný hřeben se vzácnými zuby na jedné straně a častými zuby na straně druhé.
 3. Nůžky pro ředění.
 4. Svěrky. Pokud zjistíte, že je obtížné najít speciální klipy, můžete použít obyčejné velké vlasy (mimochodem, náklady na ně jsou o něco nižší).

Dávejte pozor! Pokud máte v plánu neustále stříhat prameny bez pomoci druhých, měli byste získat profesionální inventář. Nezapomeňte, že výsledek manipulace s účesem závisí na konkrétních vlastnostech použitého nástroje.

Nyní můžete bezpečně začít proces vytváření základního prvku vlasů. Podrobná anotace vám umožní provést toto:

 1. Připravte potřebné nástroje a jděte do zrcadla.
 2. Navlhčete prameny sprejovou lahví.
 3. Oddělte prameny od budoucího třesku z větší části vlasů s požadovaným rozdělením. Opravte zbývající kudrlinky pomocí klipů.
 4. Oddělíme úzký široký pramen zespodu s hřebenem, zbývající vlasy upevníme barretou.
 5. Stříhněte si vlasy tak, aby vaše přednostní okraje vystupovaly.
 6. Oddělit další vlákno, položit ho nahoře a vyříznout o 1 mm delší než předchozí. Střih řetězec pramenem, dokud není zpracován celý třesk.
 7. Pročhněte si vlasy.
 8. Buďte opatrní při podání. Než udeříte doma, ujistěte se, že bez ní nemůžete udělat. Nezapomeňte, že nedostatek kadeřnických zážitků hraje důležitou roli a nakonec můžete získat zcela nevhodný účes.

Konec - styling

Krásně položené prameny krásně zdůrazňují originalitu vzhledu.

Chcete-li zhodnotit konečný výsledek vlastních manipulací s účesem, je třeba vysušit a dát kudrlinky. Budete potřebovat vysoušeč vlasů, stylový výrobek (pěnu nebo pěnu), kulatý hřeben. Pokud máte dlouhý třesk, můžete použít větší štětec.

Chcete-li položit prameny, musí být nejprve zpracovány prostředky pro modelování účesů. Poté musí vlasy okamžitě protáhnout vršek štětcem a vysušit. Můžete posypat vlasy lakem na médium a užívat si nového prvku účesu.

Tajemství vytváření krásných třesků

Making krásné bangy není vůbec těžké.

Existuje několik tipů, které vám pomohou podstatně lépe udeřit. Kromě unikátního okraje můžete vytvořit lepší obrázek pomocí:

 1. Zvýraznění. Vyjasněné zámky přinesou do snímku trochu sofistikovanost. Zvýraznění nárazů doma vám umožní měnit obvyklé styling.
 2. Barvení. Tato technika vypadá skvěle na tříděných a strukturovaných pramenech.
 3. Části tkaní. Pokud to dovolí délka třesků, můžete jej splétat do neobvyklého opletu a dát tvář ženskosti a něžnosti.
 4. Elegantní příslušenství. Čas od času se standardní styl může měnit pomocí vlasových doplňků. Různé sponky a čelenky nádherně zdobí vaše vlasy.

Závěr

Jak jste již zjistili, dělat krásný treskování doma není ve skutečnosti tak obtížné, protože to stačí k získání potřebného vybavení a sledování anotace. Po sledování videa v tomto článku se vaše kadeřnické dovednosti výrazně zlepší. Máte-li jakékoli dotazy, napište je do komentářů.

Jak učinit domácí šmouhy (51 fotek) krásné a originální: tipy a pokyny krok za krokem

Bangy mohou drasticky změnit obraz jakékoliv dívky, zdůraznit důstojnost jejího vzhledu nebo naopak jen pokazit její vlasy a zvýraznit chyby její tváře. To je důvod, proč je třeba zacházet s chelochkou se zvláštní pozorností, zvláště pokud chcete odmítnout chodit do kadeřnictví a dělat všechno s vlastními rukama. Navrhujeme, abyste se seznámili s nuancí vytváření této velkolepé části účesu.

Bangs - důležitá část vlasů a krásně řezané a opravdu originální, musíte udělat trochu úsilí

Vytvořte rány

Výběr správného třesku si určitě všimnete na sobě spousty obdivujících pohledů.

Ve skutečnosti neexistuje žádný důvod, proč byste se neměli k účasti na kadeřnictví, a každý z nich má svůj vlastní. Samozřejmě můžete nezávisle vytvořit nádherný bang bez pomoci odborníka, ale pro to musíte znát všechny rysy řezání této části vlasů a alespoň málo zkušeností s řešením kadeřnických nůžek. Podívejme se na všechny kroky k vytvoření tak žádaných ran.

Počáteční fáze - výběr vhodného tresku

Při výběru pro sebe z různých možností je třeba vzít v úvahu nejen osobní preference, ale i charakteristiky každého z nich.

Nezapomeňte, že nárazy jsou jiné a nejsou vhodné pro všechny. Stejný třesk dokáže vyzdobit jednu osobu a současně zkazit celý obraz jiného.

Takže, třesy jsou:

 1. Ve vztahu k velké části vlasů:
 • jako samostatný prvek vlasů;
 • jako nedílnou součást účesu.
 1. V závislosti na typu vlasů:
 • tlustý;
 • vzácné
 1. Podle druhu okraje:
 • rovný;
 • stupně;
 • oválný;
 • roztrhané;
 • reverzní ovál;
 • šikmé;
 • dvouúrovňová;
 • vlnitý;
 • trojúhelník, atd.

Chelochka se také liší typem dělení, kterým byla nezbytná část vlasů oddělena od hlavní hmoty. Existují tři typy rozdělení:

 • Tvar písmene U;
 • hladký trojúhelník;
 • probíhající rovnoběžně s vlasovou čárou na čele.
 • dlouhý šikmý;
 • šikmo roztrhané;
 • polokruhový;
 • asymetrické.
 • dlouhé;
 • krátké;
 • příliš tlusté bangy;
 • velmi vzácné prameny.
 • rovná úroveň obočí;
 • šikmé, libovolné délky;
 • asymetrický;
 • dlouhý šikmý.
 • dlouhé šikmé nebo odstupňované;
 • krátce;
 • polokruhový.

Rozšířené šikmé prameny jsou vhodné pro všechny dívky s jakýmkoliv tvarem tváře.

Dávejte pozor! Při výběru nejúspěšnější verze účesu byste se neměli zaměřovat pouze na tvar obličeje, měli byste také věnovat pozornost dalším prvkům vzhledu. Pokud chcete poprvé stříhat své rany, je lepší kontaktovat odborníka, abyste se vyvarovali chyb.

Hlavní etapa - proces řezání

Fotografie procesu řezání

Je čas jít do nejdůležitější fáze stříhání vlasů a naučit se, jak učinit doma bang. K tomu je potřeba speciální nástroje a příslušenství.

Patří sem:

 1. Kadeřnické nůžky.
 2. Hřebenatka Nejlepší je koupit obojstranný hřeben s řídkými zuby na jedné straně a s častými zuby na straně druhé.
 3. Nůžky pro ředění.
 4. Svěrky. Pokud zjistíte, že je obtížné najít speciální klipy, můžete použít obvyklé velké vlasy (mimochodem, cena je o něco nižší).

Dávejte pozor! Pokud máte v plánu neustále stříhat prameny sami, pak byste měli získat profesionální nástroj. Nezapomeňte, že výsledek manipulace s vlasy závisí na kvalitě použitého nástroje.

Nyní můžete bezpečně začít proces vytváření důležitého prvku vlasů. Pokyny krok za krokem vám umožní toto provést správně:

 1. Připravte potřebné nástroje a jděte do zrcadla.
 2. Použijte rozprašovací lahvičku a lehce navlhčete prameny.
 3. Oddělte část pramenů od budoucího třesku z hlavní části vlasů s požadovaným rozdělením. Opravte zbývající kudrlinky pomocí klipů.
 4. Oddělíme tenký široký pramen zespodu hřebenem a zbývající vlasy fixujeme barretou.
 5. Odřízněte vlasy tak, aby se dosáhlo požadovaného okraje.
 6. Oddělit další vlákno, položit ho nahoře a vyříznout o 1 mm delší než předchozí. Střih řetězu pramenem, dokud nebudou zpracovány všechny nárazy.
 7. Pročhněte si vlasy.
 8. Buďte opatrní při podání. Než udeříte doma, ujistěte se, že bez ní nemůžete udělat. Nezapomeňte, že nedostatek kadeřnických zážitků hraje důležitou roli a nakonec můžete získat zcela nevhodný účes.

Konečná fáze - styling

Krásně položené prameny efektivně zdůrazňují originalitu obrazu.

K posouzení konečného výsledku jejich manipulace s vlasy musíte uschnout a položit kudrlinky. Budete potřebovat vysoušeč vlasů, stylový výrobek (pěnu nebo pěnu), kulatý malý hřeben. Pokud máte dlouhý třesk, můžete použít větší štětec.

K položení pramenů je třeba nejprve ošetřit nástrojem pro modelování účesů. Poté musíte současně vytáhnout vlasy štětcem a vysušit. Můžete posypat vlasy fixačním prostředím laku a užít si nového prvku účesu.

Tajemství vytváření krásných třesků

Making bangs je docela snadné.

Existuje několik tipů, které pomohou výrazně zlepšit nárazy. Kromě původního okraje můžete obrázek zlepšit pomocí:

 1. Zvýraznění. Odlehčené zámky přidávají do vzhledu trochu sofistikovanosti. Zvýraznění tresek doma umožní diverzifikaci obvyklého stylu.
 2. Barvení. Tato technika vypadá dobře na tříděných a strukturovaných pramenů.
 3. Tkaní prvky. Pokud to dovolí délka třesků, můžete ji zaplechnout v původním spleti, což dává vzhled ženskosti a něžnosti.
 4. Stylové příslušenství. Někdy je možné trochu měnit standardní styl s pomocí vlasových doplňků. Různé vlasy a čelenky budou nádherně zdobit vaše vlasy.

Závěr

Jak jste již pochopili, vytváření krásného tresku doma není ve skutečnosti tak obtížné, protože to stačí k získání potřebného nástroje a dodržování pokynů. Po sledování videa v tomto článku se vaše kadeřnické dovednosti výrazně zlepší. Máte-li jakékoli dotazy, napište je do komentářů.

5 způsobů, jak řezat tresky doma

Pro dívky, které dlouhou dobu nosí bang a nepředstavují život bez ní, stálá údržba požadované délky se stává skutečným problémem. Chcete-li řezat třesky, musíte běžet do salonu každé dva týdny nebo požádat váš domov, aby ořízl okraje.

Stále se nerozhodlo o tom, jaké jsou tresky? Podívejte se, jak vybírat nárazy na tvar obličeje.

Jak ublížit doma?

Nejprve zjistěte, jaký druh tresek máte - rovný, šikmý, silný nebo roztrhaný. Chcete-li řezat své rany doma, postupujte podle těchto jednoduchých lekcí. U obrázků v angličtině byl uveden krátký překlad!

1 způsob, jak snížit nárazy. Ideální nárazy (pro pacienta)

Pokud máte husté třesy těsně pod obočí, oblouky nebo rovně, ořízněte je - postupujte podle jednoduchých kroků.

Krok 1. Oddělte třesk od zbytku vlasů (fixujte vlasy tak, aby nedocházelo k jejich zásahu).

Krok 2. Opatrně háčkněte a udeřte hroty se sušičem vlasů.

Krok 3. Oddělte horní vrstvu vlasů a připevněte je odděleně, pro dokonalý výsledek, bang je lepší dubové vrstvy.

Krok 4. Beris nůžek, drží rány na místě hřeben-hřeben úhledně odříznout přebytek následující tvar svých rány. Oříznout na ofinu a nezklamali - je lepší odříznout od málo, snažte se, aby to přehánět. Když je spodní vrstva připravena, odšroubujte horní a důkladně hřeben. Dále uvidíte spodní vrstvu pod vrcholem, takže jen zdobené vrchní vrstvu pode dnem, může být ponecháno na pár dlouhých pryadok přirozeným účinkem. Máte-li nůžky na vystřihování - může otfilirovat vrchní vrstvy, čímž ofina bude vypadat lépe!

2 způsob, jak snížit nárazy. Old scotch metoda

Pokud nemáte příliš tlusté třesky, zkuste použít škótku k přilnutí vlasů k čele a přesně se odřízněte

3 způsob, jak snížit nárazy. Roztrhané třesky.

Tímto způsobem můžete nejen snížit délku roztrhaných třesků, ale také obecně odříznout vlastní nárazy. Chcete-li to provést, oddělte část vlasů (nebo třesů), otočte vlajkou a odřízněte vlasy, které drží nůžky pod úhlem.

4 způsob, jak snížit nárazy. Japonské věci.

Není překvapením, že Japonci šli nejvzdálenějším a přišli s celou sadou zařízení, která řeže bouře. Sada obsahuje speciální rovnací a rovnací nůžky. Sadu můžete zakoupit na internetu.

5 způsob, jak řezat třesky. Nejjednodušší.

Oddělujte vlasy od třesků (sbírejte vlasy v ocasu). Dále, držení nůžek vodorovně zdobené rány přes oči, drží nůžky v úhlu - a pak zarovnejte okraje držení nůžky ve svislém směru mírně profilované, aby bylo dosaženo přirozeného výsledku.

Každá z popsaných metod vyžaduje určitou dovednost a dobrou nůžku! Pokud jste o sobě pochybovat, a nechtějí riskovat, nejprve se snaží snížit Bangs 1-2 mm (který nebyl příliš nápadný), pokud jste s výsledkem spokojeni - můžete bezpečně dub rány doma.

Jak si sami vyřezat vlastní bangy? K tomu budete potřebovat normální a kulatý kartáč na vlasy a profesionální kadeřnické nůžky (běžné nůžky dost ostré, bude dobře řezané údery nefungují a dokonce vydělat roztřepené konečky).

Jak řešit třesk?

Správně položené a ořezané rány - důležitý prvek celkového obrazu dívky. Nad krásným stylingem nebo účesem, i ten nejzkušenější mistr často pracuje déle než hodinu a bude to hodně peněz. Jak řešit třesk, pokud není čas na salon, ale chci být oslňující? Zvažte nejlepší možnosti účesů doma.

Zvláštní funkce

Správně modelované tresky vždy vypadají krásně a atraktivně. V módních časopisech neustále blikajícími vzorový cholkami různé formy: s promoci a ztenčování, kulaté a rovné, ploché a otrhané. Dobře zvolené možnosti úžasně v kombinaci s oválným obličejem modelem, barvou srsti a obecným způsobem.

Tlustiny tresky

Výběr druhů závisí na velkém počtu faktorů.

Struktura vlasů

Například rozklad, který se provádí, aby vlasy měly větší objem, je sotva vhodné pro tenké a řídké vlasy. V tomto případě zkušení řemeslníci nabízejí snadné archivování, nejen zachovávají celkovou strukturu vlasů, ale nebudou je zbavovat jejich délky.

Pokud jsou vaše vlasy silné a silné, většina velmi krátkých ran nebude pro vás pracovat. Aby vypadaly takové vlasy dobře, je lepší vytvořit šikmé nebo roztrhané vlasy.

Je-li srst přirozeně hladká a neklouzá, hladký třesk podél linie obočí bude úspěšný, pokud budete chtít, můžete ji také snížit na řasy. Pro tlusté a vlnité stupně bude nejlepší volbou. Poskytuje vlasům dobře upravený a objemný vzhled, pomáhá zvýšit nebo snížit tvar obličeje a skrýt nežádoucí plochy na něm.

Tvar tváře

V závislosti na oválném tvaru obličeje můžete vyzvednout tento typ nárazu, který pomůže vizuálně napravit vynikající lícní kosti nebo těžkou bradu.

 • Oválné a kulaté tváře jsou univerzální volby, pro které jsou vhodné téměř všechny nárazy.

Dívky s takovým oválem mohou experimentovat s mnoha typy účesů, přičemž zůstávají neodolatelné.

 • V případě čtvercový tvar obličeje ofinou jen životně důležité, otrhaných, šikmé nebo nerovný druhy změkčit ovál, dát mu milost. Zvláště dobře v této situaci budou vypadat dlouhé, mírně kudrnaté vlasy. Tím se zvýší hladkost ostrých lícních kostí a brady.
 • Trojúhelníkový oválné plochy musí objemovou cholke, hladký skrytí velké čelo a šikmé plynule prodlužovat také bude zakrývat ostrý tvar brady.

Pro správný výběr věcí pro konkrétní účes doporučujeme navštívit profesionálního stylistu. V každém případě by styl měl odpovídat stylu.

Neméně důležitým bodem při tvorbě třesků je volba rozdělení. Existuje několik typů, hlavní jsou považovány za trojúhelníkové a tvaru U. Výběr mezi dělení závisí na délce a druhu požadovaných nárazů. Pro účesy a zákroky typu karetu se často používá trojúhelníková volba.

Co je potřeba?

V závislosti na typu stylingu a účesu se vyžadují různé nástroje, které však může najít nějaký fashionista ve svém bytě.

 • Nůžky Nejdůležitější věc na tomto seznamu. Pro rychlý a jednoduchý účes můžete použít běžnou kuchyňskou nůžku, ale ujistěte se, že jsou ostré a pohodlné. Pro profesionální a složitější účesy byste měli dostat kadeřnictví a ředění.
 • Zrcadlo. Kterákoli volba bude tady, dokonce i malé kosmetické zrcadlo může být dost v dovedných rukou, aby se krásný třesk.
 • Vysoušeč vlasů Vhodný pro "mokré" stylingové rázy (s použitím laků, vosků, pěny) nebo pro zvýšení objemu.
 • Kadeřník na vlasy Volba tohoto nástroje závisí zcela na typu vlasů a na požadovaných trestech. Univerzální možností by bylo použití dvou hřebenů najednou - s velkými a malými zuby. První možnost zarovná vaše vlasy, druhá - pomůže s úpravou hlasitosti a délky třesků.
 • Vodní sprej je velmi užitečný pro nepoddajné vlasy, ale hodně se zapojit do zvlhčování pramenů nestojí za to. Pokud dojde k výpadu a bez toho, aby to bylo krátké, pak po vysušení vlasů, zvláště světlo, může být ještě kratší.
 • Svorky nebo obyčejné čepy. Pomůže při upevňování vlasů v požadované poloze a další styling.
 • Stroj na účes. Stejný nepostradatelný nástroj pro část módy, jako jsou nůžky. Ale bez zkušeností a potřebných příloh nepoužívejte stroj.

Jedná se o celý seznam nástrojů, které mohou být potřebné, přestože zde můžete přidat některé z vlastních možností, pokud chcete jít výjimečně na výběr tresek a stylů.

Příprava na účes

Existují minimální doporučení.

 • S mírným zvlhčovací spreje i těch nepoddajné vlasy narovnané, opticky zvětšují, jsou jednodušší tvarovat a řezat. Ale jak jsme již doporučil účes nanejvýš doporučuje alespoň částečně vyschnout prameny, aby nedocházelo k nežádoucím výsledkům.
 • Je to docela těžké pracovat i se zvlhčenými vlasy - nůžky se mohou sklouznout, jednotlivé prameny se mohou držet dohromady. Pak je přípustná fixace světla, obvykle se provádí sprej na vlasy.
 • Pokuste se používat pouze profesionální nástroje. Dobře ostré nože nebo zuby na psacím stroji značně zjednodušují řezání jakýchkoli vlasů.

Ale nezapomeňte dodržovat bezpečnostní pravidla.

Jak řezat?

Každý stylový účes, ať už jde jen o třesk nebo o změnu v celém obrazu, začíná hodnocením vlasů a tvarem hlavy. Tento okamžik je velmi důležitý, protože ne každý se bude hodit roztrhaným nebo kulatým třeskům. A ne všechny vlasy budou vypadat harmonicky s jedním nebo jiným stylingem. Tam je poměrně velký počet typů účesu bangs, zvážit některé z nejpopulárnějších.

Roztrhaný

Jedna z nejčastějších a kontroverzních možností. Zubaté rány haircut na úspěch může přijít kdykoliv oválného obličeje, díky uvolněné a nepravidelnou strukturou, to může skrýt některé nedostatky do čela pupínků, vrásky, zarudnutí. Pokyny krok za krokem pro řezání třásného typu jsou následující.

 • Především je nutné oddělit třesk od ostatních kudrlin pomocí klips nebo vláken.
 • Pak jsou vlasy mírně zvlhčené a zkroucené do husté vlajky. Poté je v požadovaném úhlu (45-60 stupňů) odříznut flagellum, místo pro řezání je předem označeno oko. Dávejte pozor na konečnou délku. To je tato vzdálenost, která nastaví délku celého třesku.
 • Pak jsou vlasy česané, tvarované do požadovaného účesu a fixovány pěnou, voskem nebo sprejem na vlasy.

Výhoda takových nárůstů je samozřejmostí - díky nestandardní struktuře lze ji často nezávisle upravovat a vybírat způsob úpravy vlasů.

Tato volba vyžaduje velitele péče a velkou trpělivost. Hlavní obtíž je, že hroty vlasů musí být rovné a symetrické. Následkem takového třesku bude jasná půlkruhová čára bez zbytečných ohybů. Délka se volí nezávisle podle poměrů obličeje, nejčastěji podél linie obočí. Zvažte hlavní etapy.

 • S pomocí potřebného oddělení vytvoříte potřebný třesk pro sebe, zajistěte zbytek vlasů.
 • Jednotlivě vymezíme jeden centrální pramen vlasů, kterým se budeme orientovat při odříznutí dalších kudrlin.
 • Stejně jako v předem nastavené délce se rovná.
 • Pak jsme následovat v jakýchkoliv vhodných rány od centra, se postupně zvyšuje bit (kolo) nebo snížení (v podobě oblouku) z řezaných vláken. Doporučuje se, aby se tak trochu vlasy pokaždé, takže přechody jsou plynulé a dostanete šanci napravit něco, pokud v určitém okamžiku jít o délce špatného.

Jak učinit doma bangy

Jak se holit třesky sami? Teorie a praxe

Některé ženy nevidí potřebu kontaktovat kadeřníky, aby získaly módní bangy, aniž by se dotýkaly délky vlasů. Do jisté míry, pokud máte určité schopnosti a řádnou péči, může to být správné rozhodnutí. A pokud máte fantazii a vy víte, jak pracovat s vlasy, můžete vytvořit imitace třesku vůbec!

Tajemství dovedností

Ve své době se stala skutečným symbolem sexuální revoluce. A v zásadě tento atributový účes neztratil svou důležitost dodnes. Stylisté nastavují a mění pouze určité trendy. Například, v roce 2006, na vrcholu módy byl šikmý třesk. Rychle ji nahradila "oškrábaná" verze a později každá dívka, která si vážila sebevědomí, měla na sobě načechraný a úzký rovný třesk, který jí zakryl obočí.

Bohužel tato část instalace není každá žena. Ale pokud jste si jisti, že to budete muset čelit, řekneme vám, jak se ublížit, doma.

Samozřejmě, pokud banálně narovnáte pramen, oddělíte ho od ostatních vlasů a hrubě ho řežete papírovými nůžkami, z účesu nebude nic dobrého nebo atraktivního. Ale pokud projevíte náležitou pozornost a přesnost, krásné tresky mohou být řezány samy bez pomoci mistrů z kosmetického salonu.

Jak udělat doma šikmý nebo přímý třesk? K tomu musíte vypočítat určité parametry vlasů, zóny hlavy a dodržovat některá pravidla krásy. Pokud zanedbáte druhou, může se váš nový účes stát pro vás ne ornament, ale zesilující vzhled estetických nedokonalostí.

Nový účes s vlastními rukama: je to možné?

Za prvé, budete muset zjistit, zda vaše účes je v zásadě. Pokud jste ji někdy nosili a věděli jste jistě, že to nebude zkazit váš vzhled, neváhejte se dostat k podnikání. Ale měli byste se také pokusit o různé "styly" bangy. K tomu existují speciální počítačové programy a konkrétní popisy účesů pro určité typy vzhledu a oválu.

Podívejme se blíže na to, co jsou tyto prvky účesu v podstatě:

Konstruktivní prvek. V tomto případě je při běžném účesu řezán. Blány prakticky nejsou odděleny od hlavní části vlasů a v souladu s ní. Zvláště je to nejjednodušší způsob, jak se s takovým třesem vyrovnat sami. Pokud narůstá a ztratí svou atraktivitu, můžete označit pouze okraj hranice a opatrně jej vystřihnout. Žádné další manipulace s tímto atributem stylingu nejsou nutné;

Nezávislá položka. Tato volba výrazně kontrastuje s větším počtem vlasů. Může být dlouhý nebo krátký, silný nebo tenký, skloněný nebo rovný. Její vzhled nezávisí na délce vlasů - například může vypadat jako pin-up (například jako Betty Page) a kudrlinky budou dlouhé. Její typ také nezávisí na struktuře vlasů: rány mohou být dokonale rovné a výhodné harmonizovat s hladkými vlnami nebo hravými africkými kudrlinami.

U domácích účesů vám doporučujeme, abyste upřednostnili druhou možnost. Pokud jste již na něm zastavili, je důležité objasnit hlavní technické vlastnosti krátké části vašeho budoucího účesu, jmenovitě jeho šířku a délku.

Šířka třesků je stejná vzdálenost, která běží vodorovně z jedné na druhou konvexní stranu čela. Předpokládejme, že tento parametr silně ovlivňuje vnímání obrysu obličeje, proto pokud nejste šťastný majitel požadovaného "ovál", měli byste se obrátit na svého kadeřníka o rady a jasné pokyny k této záležitosti.

Jakmile se rozhodnete o délce vašich budoucích ran, je důležité ji oddělit od hlavního množství vlasů s rozdělením tvaru U, trojúhelníkem nebo paralelním rozdělením. Délka ovlivňuje vnímání tvaru a přirozená "gravitace" obličeje není menší než šířka.

Například dívky s miniaturními tvářemi ve tvaru srdce nikdy nedostanou prvek ostření, který zabere polovinu prostoru celého obličeje.

Snažte se dodržovat všechna základní pravidla pro výběr účesů tak, aby nově získané detaily vlasů nezničily veškerý luxusní obrázek. Pokud máte 100% jistotu správnosti svého rozhodnutí - pojďme se podívat na technický proces.

Děláme strih krok za krokem

Někteří lidé v zásadě nedůvěřují kadeřníkům. Tato kategorie obvykle zahrnuje ty lidi, kteří nemají štěstí, že se setkají s nešťastnými mistry, po kterých se návštěvy kosmetického salonu pro ně staly ještě více alarmující a děsivější než recepce zubaře. Pokud patříte do této skupiny lidí, měli byste opravdu opravit svůj vlastní styl sám.

Pokud mezi známými máte opravdu osvědčeného mistra, je lepší ho kontaktovat pro opravu vlasů - v takovém případě budete mít záruku, že nový účes vás jistě nezkazí.

Nejjednodušší věc, kterou máte v současné době, je vytvoření přímých ran. Její střih není pro vás opravdu žádný problém. Pokud se vaše volba dostala na šikmé nebo roztrhané třesky, zde budete muset nejen "potnout", ale také se zbavit konkrétních nástrojů, které nejsou v každém domě.

Takže první věc, kterou musíte udělat, je označit šířku budoucích detailů účesu. Obvykle se vybírá v závislosti na přirozené struktuře a šířce čela. Oddělíte nárazy od zbytku hromady kudrlin s dělením tvaru U nebo trojúhelníkem. Řekněme vám trochu tajemství: ve druhém případě styl vypadá mnohem výhodněji.

Nyní se musíte zbavit následujících nástrojů:

 • Kadeřnické nůžky s rovnou čepelí;
 • Nástroj na plnění (pokud chcete, aby okraj byl roztrhaný a lehce nedbalý);
 • Hřeben s častými jemnými zuby;
 • Speciální svorky;
 • Lahvička s normální teplou vodou.

Mimochodem, mezi samotnými kadeřníky se stále diskutuje o tom, zda vlasy pracují - suché nebo mokré. Ve skutečnosti zde neexistuje jediná skutečná možnost.

Proveďte to, co je pro vás výhodné. Doporučujeme vám, abyste na mokrých vlasech prováděli nejvíce účesů, a pak je usušte a nastavte výsledný prvek vlasů.

Získání střihu:

 • Oddělte nárazy od zbytků kudrlin a zajistěte jejich boční části svorkami tak, aby náhodou neklesly pod řezací předmět;
 • Vaše vlasy by měly být mírně navlhčené, proto používejte sprejovou lahvičku, ale nepokládejte je důkladně vodou. Povinná podmínka - čistota hlavy. Proveďte všechny akce pouze v den, kdy jste si umyli vlasy;
 • V závislosti na délce podmíněně rozdělíte vlasy na tři prameny. Za prvé, dolní pás bude ten, na kterém budou zbývající zóny orientovány. Mimochodem, je lepší udělat to poměrně dlouho. Za prvé, je lepší, než trpět, aby se oříznutý prvek ukázal být příliš krátký, a za druhé, mělo by být zřejmé, že když sušení a stylování vaše rány vzrostou o centimetr vzhůru;
 • Takže řezte rány, začínající vodícím pramenem;
 • Nyní oddělíme další prvek (přibližně 0,7 cm od vodítka) a odřízneme ho. Do manipulace se všemi prameny. Nyní vysušte vlasy a odřízněte všechen přebytek;
 • Užijte si výsledek!

Jak udělat šikmý třesk?

Zde potřebujete trochu více dovedností a pozornosti:

 • Tato volba je nejzajímavější ve svém stylu, ale dívky se zřídka ptají, jak krásné je to udělat bangy na její straně, protože se bojí udělat chybu a pokazit všechno. Pokud máte dostatek odvahy, začněte s obvyklými zvlhčovacími kadeřemi;
 • Oddělovat pracovní oblast trojúhelníkovou částí;
 • Znovu vyberte vodítko, ale na rozdíl od první možnosti by měla být kratší než všechny ostatní;
 • Důležitým bodem - musíte přesně vědět, jak vypadá váš styl účesu na konci! Nastavte fotografii z časopisu před vámi, abyste se na ni přímo soustředili v procesu řezání;
 • Nyní nakrájíme vlasy do stran. Můžete to udělat jediným pohybem, nebo jemně řezat každý pramen s tenkými nůžkami;
 • Dále profilujte okraje. Chcete-li to udělat, musíte vědět, jak správně udělat roztrhaný třesk. A neměli byste uplatňovat takové akce ve vztahu ke kudrnatým nebo neposlušným vlasům;
 • Opět dokončíme celý proces sušení a stylingu.

Pokud se divíte, jak můžete vytvořit šikmé rany z přímých ran, je třeba rozvinout vaše vlasy tak dlouhou, aby se shodovaly s vaší představou o ideální "délce" budoucího elementu účesu.

Když k tomu dojde, postupujte podle výše uvedených pravidel a postupů pro vytvoření šikmých ran. Buďte krásní a originální ve svém osobním obrazu!

Jak řešit trestem doma: 3 možnosti

Jaká krásná žena nechce aktualizovat svůj vzhled, samozřejmě každý!

Jednou z možností experimentů jsou vlasy. Dívky vytvářejí různé účesy a účesy, které dávají vzhled novosti.

Dokonce i bangy mohou změnit vzhled, dávají tvář mládí a nepořádek. Můžete to udělat sami, pokud nemůžete navštívit salon.

Jak řešit bang s vlastními rukama?

Vše závisí na tom, jaký typ třesků chcete. Z toho je nutné a tanec, jak říkají.

Přímé tresky

Chcete-li snížit přímku, musíte oddělit pramen, který v budoucnu bude bang. Můžete ji označit jako oddělení trojúhelníku nebo jako písmeno P. Šířka každá dívka má právo volit podle vlastního uvážení, ale zpravidla to určují vnější linie obočia. Je lepší provést změnu tvaru ve třech segmentech. Je tedy velmi důležité udělat, pokud je požadována přímá volba. Když myšlení tenké, pak můžete dělat ve dvou fázích.

Po oddělení se budou vyžadovat ostré nůžky. Měly by se nacházet rovnoběžně s očima, je nutné ji následovat. Další vlasy jsou vyříznuty na požadovanou úroveň.

Poté je nutné odstranit druhou část a provést stejný postup jako v prvním případě. Ale nemělo by to být déle. To pak usnadní tvar vlasů.

A když jsou první dvě etapy dokončeny, třetí je dokončeno. Akce jako v druhé fázi. Nyní je třesk téměř úplný, zůstává na suché a ozdobné škody.

Šikmé bangy

Aby se vaše vlastní šikmé rány, je důležité mít ostré, a lepší profesionální nůžky, jednoduché nefunguje. Chcete-li spustit střih, je třeba oddělit pramen a ne příliš vlhčit.

Poté byste měli určit požadovanou délku pro zvýraznění čáry účesu. Po vlasy, jak by měl, hřeben, a upnutý, není moc ottyagivayutsya v pravém úhlu. Tak se ukázalo krásné šikmé bangy. Po vyschnutí je třeba zkontrolovat chyby a pokud ano, opravte je.

Roztrhané třesky

Jak již bylo napsáno výše, řezání tresek sama o sobě není tak náročný úkol. Budete potřebovat profesionální nůžky a ty, které se používají pro podání. Bez nich se tento výsledek nedosáhne.

Nejprve je třeba vybrat vlákno vlasů, které se pak stávají třeskem a zbytek se shromažďuje, aby nedošlo k rušení. Budoucí tresky mírně vyžadují zvlhčení. Pak to musí být provedeno rovně. Po rozdělení vlasů na několik částí.

Nyní můžete pokračovat v vrstvení. Bang musí s těmito nůžkami ořezávat, a tak se stane velkolepějším a objemnějším. Jak používat tento nástroj závisí na stupni podání. Na nůžkách můžete použít hlavní plochu nebo jen špičky. A nezapomeňte, bez ohledu na to, jaký druh tresek po vysušení se trochu zvedne.

Tento článek popisuje tři možnosti pro řezání bobů sami doma. Mimochodem, může nejen zvýšit atraktivitu obrazu, ale také skrýt nedostatky. Nejen, že jste poprvé dosáhli požadovaného výsledku.

Nezoufejte, protože pro jakékoliv povolání je třeba trénovat. Koneckonců, dokonce i odborníci, když studovali a zvládli tuto dovednost. Pokud existuje možnost, můžete své známosti procvičit. Aby vlasy byly zdravé a vypadají krásně, je pro ně užitečné vytvořit další speciální masky.

Jak učinit třesy sami - tři možnosti pro účesy

Mnoho z představitelů krásné poloviny lidstva ve své mládí muselo více než jednou vyříznout své vlasy nebo nárazy samo o sobě. A jestliže s prvním nebyl vidět bobble - zvláště na dlouhých vlasech, pak s druhým špatným ručně psaným výsledkem způsobil panickou hrůzu - bylo nutné tuto situaci okamžitě napravit. Nyní s podrobnými pokyny, jak se s úkolem vyrovnat, je mnohem jednodušší. Dnes si vezměme mistrovskou třídu v této pálící ​​otázce - jak si řezat okraj s vlastními rukama.

Výběr tvaru obličeje

Bangy pomohou zrychlit vizuálně nebo naopak otevřít, pokud jsou funkce malé. Podrobnosti:

 1. Dětsky kulatá obličej přijímá jakékoliv možnosti - od tlustých až po šikmé šikmé prameny až po bradu. Důležité je, aby nebyla forma širší než časové oblasti, jinak by tato osoba měla pocit, že je úplná.
 2. Oválová tvář je univerzální. Bude vyhovovat krátkým a tlustým třeskům, dlouhým a šikmým. Nedělejte symetrické dlouhé prameny kolem okrajů na bradu - mají ještě delší tvar.
 3. Čtverečná tvář. Úkolem je zmírnit tvrdost brady, proto je nutná asymetrie. Namontujte šikmý pramen a nechte celkovou hmotnost vlasů.
 4. Trojúhelníkový tvar. Člověk přijímá husté břízy obočí, položí ideální hladkou vlnu. Pokud se tloušťka vlasu neliší, pak je pramen lehce navinut a česán, čímž vznikne potřebný objem.
 5. Malé rysy obličeje potřebují otevřený prostor. Ideální je udělat krátké tresky s roztrhanými prameny asymetrické délky.
 6. Není nutné skrýt široké nebo vysoké lícní kosti, ale pokud je jejich majitel nespokojen s formulářem, pak je průměrný profilovaný třesk tím, co potřebujete.

Na čem záleží je samotné vlasy - typ vlasů. Kudrnaté vlasy nedávají majiteli přímý účinek, je pouze jednou, aby prošel vlhkým vzduchem. Vyžaduje maximální styl fixace. Tenké a řídké vlasy se také nemohou pochlubit žádnou formou třesů.

Nástroje pro vytváření tresek doma

Nejprve to jsou nůžky. Je lepší, pokud jsou profesionální. V opačném případě nebudou švadle nebo pro řezání papíru vytvářet stylový obraz. Kromě nich:

 1. Frézovací nůžky. Pomáhají tvořit tlusté rany méně často, vytvářejí trhané hrany, hrají s různými délkami na částech obličeje.
 2. Hřeben oboustranný. Jedna část se vzácnými zuby, druhá s častými.
 3. Svorky, kraby.
 4. Prostředky fixace.

Toto je nezbytné minimum pro vytváření vlastního obrazu. Před zahájením experimentu byste měli pečlivě prostudovat vlastní tresky - snad nový styl vás ušetří z nutnosti radikálně měnit obraz pomocí nástrojů.

Domácí triky - správně měnit bez nůžek

Nyní k vytvoření krásy vlasů s vlastními rukama nabídli spoustu nástrojů.

3 videa z mistrovské třídy o tom, jak kosit šikmé bangy doma a analyzovat chyby

Bangs vše jde, stačí vybrat správný typ. Populární a téměř nikdy nechodí z módních bangů - šikmých, různých délky a textury.

Vypadá skvěle as dlouhými a krátkými účesy vypadá harmonicky na světlech a tmavých vlasech.

Dokonce i na křupavých kudrnatých pramenech ji dobrý řezník vystřihne, aby nevystoupila v různých směrech, ale organicky vypadala jako část čistého účesu.

Ale já bych chtěl vědět, jak si sami natáčet šikmý třesk doma pomocí videa zdarma, je čas na to přijít.

Vyberte si svou volbu

Šikmé bangy jsou univerzální a jsou kombinovány s jakýmikoli účesy, jak elegantní klasické a tvořivé mládí s "roztrhanými" prameny a barvením v různých barvách a odstínech.

Je snadné ji přeměnit na jiné formy, změnit dělení nebo odstranit zbytek vlasové hmoty, zastrčené za ušima nebo háčky s krásnou srstí. Odstranění třesků je také snadné pomocí obruče, obvazu nebo šátku.

Chcete-li vybrat správnou volbu, nabízíme zvážit fotografii šikmých ran a rozsáhlý sortiment vám pomůže vybrat ten nejlepší pro vás.

Nyní podrobně diskutujte o tom, jak odstranit krásně narostlý třesk, v tomto článku vás čekají mnohé variace.

Pokud jste nenašli ten správný, je zde samostatný článek, který vám říká, jak správně nastavit dlouhý třesk, viz fotografie a pokyny k videu.

Jak připravit bang pro účes?

V salonu vlasy jsou navlhčeny účesem. Od vlhkosti se stanou pružnějšími a více se roztahují.

Pokud uděláte rány sami na mokré vlasy a dokonce i silně natáhnete prameny, bude výsledek o několik centimetrů kratší, než se očekávalo.

Je lepší provádět účes na suchých vlasech a umýt den předtím.

Čerstvé a velmi čisté vlasy se "rozpadají" a špatně fixují prsty, protože kvůli tomu budou rány vystupovat z křivky nebo nepravidelného tvaru, je snadné udělat chybu s délkou.

Je-li vlas stále velmi kluzký, stojí za to mírně pokropit postřikem pro fixaci nebo sprej na vlasy. Pásky budou trochu tvrdší a s nimi bude snazší pracovat.

Bangs dělají velmi ostré nůžky nebo holicí strojek. Doma, je lepší vybrat si nůžky, protože bude obtížné a nebezpečné se vypořádat s holicí strojkou samo o sobě, existuje riziko vážného zranění.

Důležité kroky k účesu

Různé možnosti šikmých bangů umožňují výběr pro každý typ vlasů a různé účesy.

Šikmé rány jsou:

Různé typy tresek jsou perfektně kombinovány a vytvářejí nové varianty, například "roztrhaný" třesk může být dlouhý i vícevrstvý.

Doma doma nezávisle prořízli dlouhý šikmý třesk v přímce nebo s roztrhaným okrajem. Komplikování reliéfu náběhu je snadné s dodatečným pilováním se speciálními nůžkami nebo kroucením pramenů.

Jak řešit šikmý třesk? Začněme tím, že definujeme jeho tvar.

Určete tvar

Určete, co chcete získat v důsledku účesu. Chcete-li to udělat, připravte hřeben s jemnými zuby a zrcadlem.

Mírně navlhčete ránu z postřikovače vodou nebo jej namočte a lehce jej usušte.

Nyní určete šířku nárazů a jejich tvar. Chcete-li to provést, použijte hřeben, abyste si uši ušili od ucha k uchu a sbírali ho za ocasem nebo jej hněteli zpět.

Také odstraňujeme boční zóny, které neplánujete vyříznout.

Tam je bang, nyní se snažíme najednou 3 možnosti bang:

 • Bangy ve tvaru U;
 • trojúhelníkový rozdělovač;
 • paralelně k čele.

Proč je to tak důležité, závisí to na zvolené možnosti, vaše tresky budou mít jiný tvar, takže experiment nejdříve.

Rozprava


Při výběru šikmých náběhů často trojúhelník odřízne vrchol na části DIRECT, ale tato možnost má jedno hlavní minus.

Sekvence šikmých účesů bangů od Artema Lyubimova:

 1. Vyberte oblast třesku, lehce ji navlhčete a usušte.

 • Zvedněte a lehce jej dáte, aby se vešla do obvyklého rozdělení.
 • Oddělit přijatou část přijatou čárou.
 • Na to, aby oddělil třesk, s vrcholem v obvyklém rozchodu.

  Tam, kde bude velká strana trojúhelníku, dochází k prodloužení.

 • Pečlivě oddělte třesky oddělenými částmi a upevněte boční prameny svorkami.
 • Oddělené náběhy se protáhnou v opačném směru od prodloužení a střihu, ujistěte se
  tak, že okraj po rozdělení s dělením činí pravý úhel 90 °.
 • Video od Artyoma Lyubimova o chybách při kosení šikmých třesků:

  Techniky střihu

  Existuje několik způsobů, jak tuto práci udělat doma:

   Zpoždění na opačné straně.

 • Otáčením pramenů.
 • Zkroutit tluky do postroje.
 • Plynulé kluzné nůžky.
 • V salonech majora platí různé techniky, ale doma provádí nejjednodušší a cenově dostupné možnosti.

  Střih na 6 kroků nezávisle se zpožděním na opačné straně


  Připravte se: hřeben, nůžky, vysoušeč vlasů, kulatý hřeben pro styling, zrcadlo, pouzdra.

  1. Navlhčete vlasy a hřeben.
  2. Rozdělte rozdělení na nejvyšší část obočí a rozdělte jej.
  3. Oddělejte požadovanou oblast třesku hřebenem.
  4. Vysuňte tresky s vysoušečem vlasů a velkým kulatým hřebenem pro styling.
  5. Pierce straně kudrlin, aby se nezasahovaly.
  6. Prořízněte nárazy na opačné straně nástavby.
  7. Držte prsty v místě požadovaného řezu, nakrájíte zbytečným koncem nožnicemi.
  8. Hřebte se třásněmi a položte podle svých přání.

  Video vám ukáže, jak nakrájet šikmý třesk v 6 krocích:

  Otočení pramenů


  Způsob otáčení pramenů usnadňuje řezání třesku, které se bude hodit zleva doprava, jinak to budete muset dělat levou rukou, což je pro praváka velmi obtížné.

  Připravte si: nůžky, gumu, hřeben a zrcadlo.

  1. Za tímto účelem je s pomocí tenkého "ocasu" hřebenu přidělen třesk, jeho hranice jsou jasně vymezené a vybraný pás je pečlivě česán. Hranice tresek jsou vybrány podle nejvyšších bodů obočí. Sledujte pečlivě v přímých směrech.
  2. Páska je upnutá prsty a otočena tak, jako by byla zkroucená do svazku. Současně bude strana, na které bude vytvořen šikmý řez, otevřena pro řezání na pravé straně.
  3. S ostrými nůžkami se pečlivě odřízne potřebná délka, třesk je opět česán a ořezán. Řezaná čára je v závislosti na požadavku na řezání vytažena v přímce nebo mírně zaoblená.
  4. Pokud potřebujete hladký okraj, pak je procedura ukončena, vlasy jsou připraveny na styling. Třpyty jsou několikrát pečlivě česány, některé vlasy jsou uvolněné.

  Video ukazuje, jak řezat šikmé rany doma otáčením pramenů:

  Filirovka

  Pro embosované třesky se provádějí pilování po etapách, oddělují se úzké prameny a ošetřují se okraje nožnicemi. To se provádí speciálním nástrojem nebo obyčejnými ostrými nůžkami, které je drží vertikálně a odřízne tenké prameny různých délek. Pro účesy pro mládež je okraj náběhu vytvořen s hlubokými asymetrickými řezy.

  Postroje

  Když si přitisknete vlasy do těsného opletí, budete schopni sami sebe krátce nebo středně dlouhou bang.

  Nůžky se lehce sklouzávají podél povrchu postroje z horní části dolů a dělají tak řez. Tato technika vyžaduje určité dovednosti a spolehlivost nástrojů.

  Slip

  Pro klouzání vlasů potřebujete stabilní ruku.

  Páska přidělená pro bang, hladce česaná a protažená mezi prsty a nůžky provádějí jemný posuvný pohyb zhora dolů. Ostré nůžky "oholejí" napěněné vlasy a vytvářejí krásnou přímočarou linii.

  Pokud se ruka třese, je snadné zkazit účes, ale v takovém případě se podání vrátí k záchraně.

  Proud široký


  Potřebujeme: obyčejné nůžky a ředící nůžky, elastický, hřeben a sprej.

  1. Oddělte vlasy od ucha k uchu. Připojte gumičku.
  2. Hydratační sprej a hřeben. My čistíme pro uši extra prameny.
  3. Rozdělíme všechny rány s částí do tenkých paralelních děr a začneme řešit požadovanou délku tím, že nasměrujeme pramen směrem k nám a držíme jej mezi prsty. Střiháme zuby umístěním nůžek do úhlu 90 ° na vlasy.
  4. Opakujte pokus o délku nejkratší části tresek, nechte jít a podíváte se na sebe do zrcadla, abyste získali hladkou sestupnou čáru.
  5. Ředění konců tresky s prořezávacími nůžkami.
  6. Snižujeme všechny nárazy na přední straně a překrýváme již oříznuté prameny.
  7. Největší část tresky brousíme nůžkami.
  8. Pokud chcete, aby obroučky obličeje byly zarámovány, nakrájejte prameny v časové oblasti z krátké strany.

  Video bude naučit, jak řešit tlusté šikmé rany doma:

  Vícevrstvé

  Vícevrstvé tresky se provádějí v několika etapách. Vlasy jsou rozděleny do vrstev horizontálně, vrchol je zpevněný.

  Nejdříve je oříznuta delší spodní vrstva, pak je bodnutá na stranu a vytvoří se kratší horní vrstva. To je docela obtížná práce, aniž by byla zkušenost s účesy, je lepší ji svěřit odborníkovi.

  Existují různé situace, kdy je třeba v několika dnech vyvíjet bang.

  Pojďme diskutovat o možnosti, když účes v salonu nebyl tak, jak jste chtěli, a teď potřebujete vědět, jak rychle rostou bangy, aby nedošlo k utrpení. Mnoho nápadů vám pomůže vypořádat se s touto situací a vymanit se z ní z vítěze.

  Zrychluje růst a zvětšuje objem a masku vlasů s medem a hořčicí, o čemž si je můžete přečíst s receptorem zde.

  Ideální pro urychlení růstu nástrah pro vlasové masky s vejci, zejména pro suché a křehké vlasy o nich na tomto odkazu http://ovolosah.com/maski-dlia-volos/s-yaycom.html

  Co může opravit?

  Správně zvolené šikmé rany mohou vizuálně korigovat obličejové rysy, skrývají zbytečně vysoké čelo, ošklivá linie vlasů, vrásky, záhyby a pigmentaci na čele, snižují tváře a upravují tvar obličeje.

  Tlusté a bujné bangy odvádějí pozornost od příliš dlouhého nosu a krátký záběr zachytí pohled na krásné oči a zdůrazňuje jasné linie obočí.

  Dlouhé šikmé rány spolu s jemně šikmými prameny snadno korigují pentagonální tvar obličeje s těžkými rohy dolní čelisti, čímž se oválněji měkčí a tváře obličeje plynou.

  Krásný a elegantní účes s třesky vypadá moderní a módní, vhodný pro ženy všech věkových kategorií a typů obličeje. Správně zvolená forma tresek opraví obličejové rysy, skryje vady a zdůrazňuje výhody, takže vzhled je čerstvý a mladý.

  Nyní víte, jak řezat šikmé rany z domu a můžete to udělat. Přejeme Vám hodně štěstí!

  Pro Více Informací O Suché Vlasy