logo

Jak učinit bang? Praktické rady

Bez ohledu na věk, každá žena chce vypadat krásně a mladě. Pokud se jí v mladosti nevyžaduje žádné úsilí, pak se starší žena stane, tím naléhavější pro ni je problém. Pokud si přejete, můžete přijít o několik let, aniž byste se uchýlili k takovým radikálním opatřením. Udělat stejné změny ve vašem vzhledu může být velmi jednoduché. Správně vybraný účes změní svůj vzhled a dá koření. Bez velkých investic je skutečně možné vytvořit zcela nový obraz, který překvapí vaše okolí. A co je nejdůležitější, tyto změny ve vašem vzhledu budou provedeny vlastními silami.

Vlasy v tomto případě mají velký význam. Zkuste to změnit tím, že uděláte bang. Vedoucí stylisté se domnívají, že pokud je to správné, je to omlazující žena lepší než všechny drahé kosmetické procedury. Celý účinek má změnit proporce obličeje. Správný druh tresek posiluje důraz na oči. Chceme vám nabídnout několik způsobů, jak učinit zákaly, které odpovídají vašemu typu a stylu obličeje.

Jak často, když stojíme před zrcadlem, věnujeme pozornost vráskám na čele, mezi obočím. Stárnou nám víc než jakékoliv jiné vrásky a vrásky. Často je obtížné je odstranit, dokonce i v kosmetologickém úřadu. V takovém případě obdržíme změnu délky vlasů v čelní části. Tím se skrývají stopy vyblednutí pokožky obličeje a zůstávají viditelné pouze vrásky, které se objevují s úsměvem.

Bzučení pomůže napravit proporce obličeje, dát svým výrazům výraz a sexualitu. Dokonce i když nemáte rádi změnit délku, barvu a hlasitost vlasů, modifikace nárazů pomůže vypadat módní a stylová. Existuje mnoho typů a není těžké vybrat ten, který vás udělá krásným a žádoucím. Tato rozmanitost znamená odvážnou nedbalost, klasickou vážnost a úplnou otevřenost obrazu.

Na tvar obličeje vybíráme rány

Výběr typu nárazů by měl být založen na tvaru obličeje. Každá žena, která ji mnohokrát viděla v zrcadle, se již rozhodla, co je její tvář a co by se jí v ní chtěla změnit. Pokud ne, pak se to dělá velmi jednoduše. Stačí, abyste si rtěnku ořízli zrcadlovým obrazem a výsledný obrys bude odpovídat konkrétnímu tvaru obličeje.

Pro obličej ve tvaru trojúhelníku bude nejpřijatelnější, lehce rovné nebo boční asymetrické. Dlouhé rány pomáhají skrýt většinu čela a asymetrickou stranu - vyvážit ostré rohy obličeje.

Pro ženy s pravoúhlým podlouhlým obličejem jsou vhodné rovně široké švy, dosahující obočí nebo pod obočí, stejně jako asymetrické. Skrývá a vizuálně snižuje dlouhou bradu.

Pro oválnou tvář bude fungovat jakýkoliv druh. V takovém případě bude vše závislé na vašich preferencích a náladě.

Ženy s kulatými tvářemi neztratí, pokud dávají přednost dlouhým šikmým nebo roztrhaným třeskům. Takže budou schopni pokrýt většinu čela a šikmý řez vlasů v čelní části bude vizuálně prodlužovat obličej, což jí dá oválný tvar.

Pokud je obličej čtvercový, šikmé okraje jsou pro vás nejvhodnější. S jeho pomocí vyrovnáváte dojem těžké brady a tvar obličeje bude mít vizuálně mírně oválný tvar.

Jaké druhy tresek jsou tam?

 1. Grafické. Až dosud jsou na vrcholu popularity grafické záblesky. Je tlustý a hladký, má délku dosahující obočí a jasné obrysy. Je ideální pro ženy, které mají oválný tvar obličeje.
 2. Asymetrické. Nejuniverzálnější byl a je asymetrický třesk. Jeho délka se liší podle ženské touhy. Může být středně dlouhá a může se téměř dostat k bradě. Ona může nosit nejen ženy s kosou, ale také ty, kteří mají bob nebo pixie. Má krásný výhled na rovné vlasy a kudrnaté vlasy. Tím, že uděláte takový třesk, můžete ji porazit v různých variantách, a tak se váš vzhled bude koketně a tajemný: kolíček, hřeben, zvlnění, oplet. Všechno bude záviset na fantazii ženy.
 3. Roztrhaný. Bangs, vhodný pro ženu s jakýmkoliv tvarem tváře, dává sexualitu a zároveň chlapecké nadšení, eleganci. Vypadá velmi efektivně při krátkých účesích rovných, asymetrických s roztrhanými okraji nebo roztrhanými třeskymi, které vizuálně pomáhají ztratit pár let.

Módní akcenty

Vytvořte trendový účes správně několika způsoby:

 1. Bangs mohou být velmi silné, mají objem nebo hromadu, délka a šířka se mohou lišit. To může začít téměř od krku, který bude zdobit obličej s malými rysy.
 2. Třpyty mohou být položeny dokonale hladce as neopatrností.
 3. Můžete vytvořit kombinace textur a krátce řezaných vlasů v oblasti čela, abyste měli vlnité, kudrnaté kudrlinky. Nezneužívejte velmi krátké a grafické bangy za přítomnosti kudrnatých vlasů.
 4. V některých případech vypadá skvěle.
 5. Charm přidá použití pásky, sponky, brože na vlasy. Přímé vlasy jsou úrodné pole pro fantazii. Ženy, jejichž příroda má nízké čelo, se nedoporučuje, aby nosily rány.

Pokyny pro vytváření tresek

Chcete-li vytvořit vybrané rany doma, budete potřebovat štětec, ostré nůžky a hřeben s jemnými zuby. Nezapomeňte před řezáním šířit noviny pod zrcadlem. Podívejte se do zrcadla a rozhodněte se o délce. Aby nedošlo k tomu, že by se lidé v budoucnu směli, snažte se nepočítat. Přísloví "Opatření sedmkrát měřeno jednou řezané" nikdy nebylo relevantnější. Koneckonců, řezání není lepené. Chraňte si vlasy a představte si, jak vypadá váš účes s třeskymi.

Velmi dobře víte, jaký jsou vaše vlasy. Předtím, než uděláte blázince na poslušný vlas, musíte dobře umýt. Pokud jsou vlasy neposlušné, je lepší je ořezat druhý den po umytí. V tomto stavu jsou vlasy poslušnější, je lepší položit se. V případě, že není nutné další mytí vlasů, pečlivě je česněte štětcem. Lehce navlhčete vlasy v oblasti budoucích ran. Pokud celá masa vlasů prošla mytí, měla by být pečlivě česána. Dále, s ručníkem, musíte je uschnout a pokračovat v hřebeni na maximální hladkost.

Při řezání třesku držte vlasy rukama a řez jedním plynulým pohybem bez zastavení. "Neoprávněná" zastávka může mít za následek zhroucení z vybrané čáry a v důsledku toho zkřivený účes. Potřebujete pracovat bez spěchu, s jistotou.

Pokud máte v úmyslu udělat si plochý třesk, musíte držet nůžky striktně vodorovně, aniž byste ruku otočili k boku.

Pokud chcete mít šikmý třesk, měly by být vlasy řezány pod úhlem. Pokud nechcete, aby se stala zvlněná nebo cikcaká, ujistěte se, že vaše ruka je pevná a nezachvějí se. V opačném případě bude muset být několikrát ořezán, což je způsobeno ztrátou zamýšlené délky.

Po ukončení řezání třesku jej hřebte. Pokud jsou jednotlivé prameny vyřazeny z celkové délky, navlhčete je a upravte je nožnicemi.

Vzhledem k tomu, že vaše vlasy vypadají, že jste si mysleli, osušte vlasy a důkladně je kartáčte. Nezapomeňte, že suché třesy budou kratší. Proto při určování jeho délky zvažte tento okamžik. Koneckonců, i když se vlasy rychle zrychlují, řezání okraje je příliš krátké, můžete zničit celý zamýšlený účinek.

Užitečné tipy

Pokud se poprvé rozhodnete, že si doma uříznete své bangy a nejsou zcela přesvědčeny o svých schopnostech, požádejte o pomoc své blízké, kterým věříte. V nejvíce "bezbolestném" způsobem se mistr v kosmetickém salonu vyrovná s tímto úkolem.

Poté, co jste udělali účes tresky, profilujte jeho konce - to pomůže udržet tvar po dlouhou dobu. Plnička tráví speciální nůžky a odmítá vlasy o 30%. Nůžky by měly směřovat svisle směrem vzhůru a jejich hroty by měly být provedeny několikrát na vlasy. Je to elementární, že to děláte doma sama za minutu a efekt hravosti trvá 2-3 týdny.

Při stylovém ořezávání vlasů v čele je nutné navlhčit pěnou a pohybem vzduchu zhora dolů, aby se vysypala vysoušečem vlasů, což jim poskytne obrovské množství.

Nechte své rány skrýt možné nedostatky pokožky a otevřete v obličeji jedinečné světlo!

Jak udělat krásný třesk sami, aniž byste se obrátili na mistra?

Většina žen alespoň jednou v životě v salonu nebo samostatně řezala jejich rany. Někteří to dělají pravidelně, pak je pěstují a znovu je střílí, což jim dává rozmanitost. Tam jsou ti, kteří nosí bangy neustále jen čas od času, zkracují je, zatímco oni rostou, tak že ne zavřít oči a vypadat normálně. Nejdůležitější v těchto manipulacích je vědět, jak správně řezat tresky doma.

Univerzálnost třesku je to, že harmonicky vypadá s jakoukoliv barvou vlasů, délkou, jak s krátkým účesem, tak dlouhými kadeřemi. Je důležité si zvolit svůj tvar pro váš typ člověka. Nejjednodušší je chodit do salonu a stříhat zde, ale ceny moderních stylistů jsou takové, že dokonce i pro tak zdánlivě jednoduchou službu budou mít spoustu peněz. Proto mnoho dívek a žen dává přednost tomu, aby ustřihli své rany doma.

Jak zvolit správný třesk podle typu obličeje

Je velmi důležité zvolit správný typ tresek, s přihlédnutím k vlastnostem oválné tváře a dalších vlastností. V opačném případě by se rány zdůraznily nedostatky. Například, pokud je čelo úzké, je lepší, abyste neřízli přímý třesk, protože tvář z toho bude vypadat roubovaněji. Pokud je čelo široké, může to mít za sebou pravé třesy a nebude to zřejmé.

Šikmé bangy jsou považovány za univerzální, protože jsou vhodné pro jakýkoli vzhled, tvar obličeje, barvu vlasů, krátké a dlouhé vlasy. Může být snadno transformován, přetvořen. Nechcete-li se s ostatními vlasy nenápadně vyčistit, v případě potřeby odstraňte okraj nebo obvaz. Pokud jde o tvar obličeje, pokud je oválný, budou to šikmé zvlněné bangy. Pro kruhový obličej je také lepší zvolit asymetrický šikmý třesk. Vícevrstvé bangy, které skončí kolem úrovně lícních kostí, jsou ideální pro čtvercový obličej.

Je lepší jít ne s jedním, ale s přáteli, aby se také ocitli a poradili, pomohli s výběrem.

Základní pravidla pro řezání tresek doma

Bez ohledu na délku a tvar tresek, abyste uspěli, musíte dodržovat základní pravidla:

 • bangy by měly být nejen módní, ale také vhodné tvaru obličeje, oválné;
 • pokud jsou vlasy kudrnaté nebo kudrnaté, je nutné nejen zvlhčit, ale i zarovnat je, jinak se nárazy stanou křivkou;
 • při ořezávání musí být vlasy mokré;
 • musíte si vzít na vědomí, že po vysušení vlasů řezané bangy "vyskočí", takže je třeba neříznout na zamýšlené úrovni, ale o něco nižší;
 • pokud neexistuje jistota, že přesně ořízne požadovanou délku, je lepší se trochu vrátit dolů, abyste je mohli později zkrátit;
 • silně nehýbejte vlasy;
 • Měly by být použity ostré nůžky.

Jak udělat šikmé švy

Jak krásně řezat šikmý třesk:

 1. Je nutné oddělit přední prameny, které mají být odříznuty.
 2. Zbytek vlasů se shromažďuje zpátky do ocasu gumovým pásem nebo bodnutím.
 3. Vlasy potřebují vlhkost, hřeben, nakreslit nejkratší a nejdelší vlákno, nůžky a řez.
 4. Je třeba vyříznout ze zdola nahoru, to znamená, že od samotné délky pramene jdeme úhledně diagonálně k nejkratší.
 5. Chraňte vlasy, abyste zjistili, zda to přesně funguje. Pokud jsou chyby, musíte je opravit.
 6. Poté je třeba, aby se rány vysušily, vyřezaly, aby viděly, co se stalo.
 7. Pokud je vše v pořádku, hrany tresek budou muset být zpracovány s ředěním nůžkami.

Jak udělat rovný třesk

Ve většině případů ženy odříznou přímé rány, vzhledem k tomu, že je to velmi snadné. Není to tak, a mnoho žen dopustit fatální chyby, které mohou být opraveny až po určité době, kdy zlomený třásně roste zpět.

Chcete-li řezat přímé rány, musíte nejprve rozdělit hřeben a oddělit přední prameny. Všechny ostatní chloupky jsou zachyceny, zachyceny v ocasu nebo bodnuty.

Přední prameny, které je třeba rozřezat, musí být nejprve navlhčeny tak, aby byly vlhké, ale voda z nich nevyteče. Je třeba je pokořit. Jednou z hlavních chyb žen je to, že okamžitě odříznou přímé rány a berou všechny přední kadeře. Jak rostou, a to i zepředu, ale v různých částech hlavy, nebude to fungovat přesně. Nejprve je třeba vzít pramen z chrámu doleva nebo doprava a vystřihnout na úroveň těsně pod obočí. Totéž se děje s pramenem na opačné straně. Potom střídavě vezměte prameny uprostřed a odřízněte je a nastavte délku na stranu.

Mělo by být stejné, kdyby bylo vše správné. V případě nesrovnalostí je třeba je opravit, případně odříznout. Poté je třeba vyhodit výsledek, aby se vyhodnotil konečný výsledek. Pokud je vše v pořádku, vlasy jsou opět mokré a pokračují v ředění.

Neotexové kalhoty pro hubnutí jsou otevřeny dále.

Základy správného podání

Filirovka - toto je konečné zpracování okrajů. Je třeba zajistit, aby vlasy vypadaly lépe a dobře se hodily. Proces je, aby délka vlasů na špičkách různých, ale ne moc, takže není žádná asymetrie. Objem je uměle redukován takovým ztenčením. Za tímto účelem se používají speciální nůžky pro ředění. Takový nástroj je nepravděpodobné, že se objeví v domě každého, takže pokud neexistuje, můžete jednoduše použít ostré nůžky.

Je lepší podávat vlasy, které jsou již suché. Samostatně jsou malé kudrlinky vedeny vodorovně pod úhlem 90 stupňů k obličeji.

Navíc je to bang. Řezání vlasů při obkladání by mělo být provedeno velmi pečlivě a docela málo. Tuto techniku ​​můžete použít, když je zachycena malá kučera s nožnicemi a špičky jsou vytaženy. Po filirovka by místo řezání vlasů nebylo ošklivé vniknout do očí, držet se v různých směrech. Bude možné snadno položit takový třesk, zarovnat ho.

Video odhaluje tajemství, jak dělat tangový transformátor:

GirlsArea

Jste tady

Jak dělat dlouhý třesk

Máte rány? Chcete to udělat? Můžete si je sami vyřešit doma - ve skutečnosti to není tak těžké. Náš milý čtenáři Ambika (dole na obrázku) se chtěli dozvědět, jak to udělat na rány a moje přítelkyně Reagan, kadeřnice, souhlasil, aby nám ukázal, jak se to dělá.

Jak udělat sám bang

Tip: Vždy seřměte třešně na suché vlasy, když vyschnou, když vysuší. Pokud řežete třes, zatímco vlasy jsou mokré, můžete je zkrátit, než byste opravdu chtěli. (Nechcete vypadat jako Jim Carrey v Dumb a Dumber.)

1. Najděte bod, který bude začátkem vašich ran.

Chcete-li udělat přímý dlouhý třesk, ve stylu Zoyy Deschanel, rozdělit vlasy v části přesně uprostřed. Když se rozloučíte, ucítíte vrchní část hlavy a pak najděte místo, kde se začne zabalit. Pokud začnete bouchat v bodě zaokrouhlení, dostane se dostatečně tlustý, a tak se z tohoto místa odtáhne trochu dopředu. (I když máte malé čelo, můžete spustit své třesy dokonce mírně krotit zpět a přidat délku).

2. Vytvořte trojúhelník

Obvyklá chyba je prostě vzít kus vlasů po tom, stahovat dolů a začít ořezávání, dokud se dostanete okraj. Ale - je důležité, abyste začali vyrábět rány ze správných míst, aby se ukázalo, že jsou správné. Budete muset udělat trojúhelník z vlasů, spojující dva horní body čela ("strop" bang). Ujistěte se, že trojúhelník není příliš široký. Vezměte stejné množství vlasů na každé straně; nejdůležitější je, aby trojúhelník byl symetrický.

3. Zbývající vlasy shromážděte do koníku.

Brzy začneme pracovat s nůžkami, takže vlasy nejsou součástí okraje, je lepší je odstranit.

4. Rozdělit vlasové třesy na tři části: střední a dvě strany

Centrální část by měla být o něco menší než strana. (Potom budou vaše tresky po obřízce mít správný tvar.)

5. Získání vlasů!

Nejprve vystřihněte střední část. Přitáhněte si vlasy dolů a držte je dvěma prsty po délce, kterou chcete mít ránu, a nakrájejte přímo pod prsty. (Tip: VŽDY očekávejte, že dvakrát dvakrát řežete třikrát - nejprve, déle a pak přesněji. Dokonce i stylisté dávají výstřely nejdřívější délku!) Při řezání vlasů se doporučuje udržovat nožky tak, aby byly lopatky nakloněny od svislice 30 stupňů. (Pokud řezujete přímo vodorovně, vytváříte čistou čáru, máte větší pravděpodobnost, že získáte rány, které vypadají zakřivené nebo roztrhané. Pokud budete řezat v úhlu, výsledek bude "odpouštět", linka rázů bude měkčí a strukturovanější.)

6. Přejděte na boční části.

Chcete-li, aby se třpytí stejnou délku, vezměte z centrální části trochu vlasů a spojte je s bočními částmi, které budete řezat. Je nesmírně důležité, abyste se dostali do rány s prsty dolů pod úhlem, v němž chcete, aby tlukot natočil obličej. (Zjistěte, jak si Ambika drží prsty?) Vyrežte sekci znovu nožnicemi a držte je v úhlu 30 stupňů.

Opakujte na druhé straně.

7. Namočte třesk, hýbejte a vysušte a vyhlaďte

Je čas vyrovnat nárazy a ujistit se, že je hladký a symetrický. Na tomto místě se můžete rozhodnout, aby se rány kratší nebo mírně rozšířit horizontální řez ve straně (v tomto případě, jednoduše zasuňte krabici trochu zpět na začátek).

Nevypadá roztomilá? Snažte se udělat sami sebe? Získejte skvělý pohled na léto.

Joanna Goddard pro A Cup of Jo, originální článek je tu.

Vytváření bang bez ořezávání vlasů: jednoduché nápady a užitečné tipy

Majitelé dlouhých a dobře upravených vlasů nezůstanou bez povšimnutí - způsobují obdiv a závidění ostatních. No, a pokud se to plivne do pasu - vůbec ne oči, protože od pradávna byla v Rusku považována za symbol krásy. Výhodou dlouhých vlasů na krátké účesy je, že jsou vhodnější pro vytváření nejrůznějších složitých účesů, i když vyžadují spoustu času a úsilí.

Je známo, že každý chce čas od času změnit, zvláště ženy. Jak začne divadlo s věšákem, tak touha ženy diverzifikovat svůj život začíná výběrem nového účesu.

Krásný styl může být vytvořen imitací bangů.

O rozloučení s luxusním účesem nemůže být žádná otázka. Je jednodušší vybrat si nový obrázek a vytvořit nový, originální styl. Nicméně není známo, jaký bude výsledek - účes nemusí splňovat očekávání. Nejdřív můžete provést třesk bez nůžky, aniž byste museli nic řezat. To pomůže zajistit, že rozhodnutí o změně obrazu pomocí konstantních nárazů vyrobených pomocí nůžek je správné. Existuje několik jednoduchých nápadů, jak zavřít čelo s prameny bez účesu:

 • napodobování dlouhých vlasů položených v ocasu;
 • designové boční nárazy;
 • dočasná (faktura);
 • Imitace třesků ze středně dlouhých vlasů.

Z ocasu

Přizpůsobené vlasy mohou být rozšířeny tak, aby se krásný účes:

 • shromažďujte vlasy ve vysokém ocasu silnou gumou;
 • rozdělit ocas na 2 části: horní a spodní;
 • rozdělit konce horní části na čelo ve formě třesku, křížově se připevnit pomocí neviditelných zvonů;
 • výsledná smyčka horní části k hřebenu, fixovaný lak;
 • zabalte spodní ocas ocasu kolem zadní strany smyčky horního pramene;
 • uspořádejte svazek, upevněte vlasy a pevnou fixaci vlasů;

Chcete-li účes vypadat přirozeněji, vytáhněte několik pramenů z ocasu na obou stranách a protáhněte hranu spolu se železem.

Boční

Originální styling se provádí v několika fázích:

 • pokořte vlasy po celé délce, rozdělte část na 2 části: velké a malé;
 • držte menší část s pryžovým pásem, aby nedošlo k rušení;
 • položil na čelo široký pramen s vlnou, opravil ho neviditelnými vlasy a stylovým gelem;
 • bez vlasů z gumy, fixujte účes s lakem na vlasy.

Dočasné

Můžete napodobovat nástrahy pomocí umělých pramenů:

 • vyzvedněte falešný zásah na barvě a požadovaném tvaru v jednom ze specializovaných prodejen;
 • pokořte vlasy po celé délce, navlhčete stylingovým prostředkem tak, aby nedošlo k chmýří;
 • Část přední, připevněte horní popruhy se sponami otevřenými, model na místě a zavřete spony;
 • zamaskovat prameny falešných tresek s vlastními prameny, posypat sprej na vlasy.

Střední délka vlasů

Dlouhé kudrlinky naznačují vytvoření různých variant bangů:

 • shromažďujte vlasy v ocasu výš, zajistěte gumovým páskem, rozdělte na 3 části;
 • položte přední část na čelo, modelujte tlukot, upevněte jej křížem se stealth;
 • otočte zbývající 2 prameny kolem svazku a zašroubujte je kolíky;
 • protahovat třesky a boční prameny železem, upevnit účes lakem.

Star styling

Jednoduchost nápadů spočívá v tom, že nový účes pro dovolenou, setkání s přáteli a další důležitá událost je snadné udělat za pár minut. Výlet do kosmetického salonu je drahý a není vždy možné si vybrat čas na návštěvu. Plus simulovanými třeskymi je také to, že je čas myslet a rozhodnout se, zda mají používat nůžky. S tímto účelem můžete vidět galerii hvězd, kde můžete porovnat jejich obrazy s prameny na čele a bez nich.

 • Emma Watsonová. Bez účesu je účes perfektní, takže vypadá sladce a jemně. Při pokusu o úmyslnou nedbalost nebylo úspěšné, bylo to "příliš mnoho".
 • Dakota Johnsonová. Otevřete vysokou zarážku čela. Tlustá bolest na obličeji, maskuje výšku čela, boční prameny vypadají skvěle. Zámky jsou navrženy záměrně bezstarostně, ale účes se provádí profesionálně.
 • Bella Hadid. Oba účesy s třeskem a bez perfektního účesu se hodí k ideálním oválům na obličeji.
 • Melanie Trumpová. První dáma Spojených států bez bangů vypadá starší než s třeskymi. Po dobu 50 let by si ženy měly zvolit vlasy s dlouhými vlasy, které se tekoucí, velmi pečlivě.

Obrázek s třesky vytváří pocit, že by se zde hodil jiný účes.

 • Emma Stoneová Účes vypadá skvěle bez bang, zdůrazňující rysy roztomilé tváře. Blond je velmi na tváři, ale bang poněkud váží obraz.
 • Carla Bruni. S otevřeným čelem vypadá první dáma Francie jako pravá dáma. Bangs zjednodušuje obraz.
 • Reese Witherspoonová. Vypadá skvěle s treskami nebo bez nich. Vyvolává dojem šťastné, veselé dívky.
 • Michelle Obama Její rany vypadají mladě, ale velikost hromady je příliš velká.
 • Gigi Hadid. Bez záblesku je obraz přirozenější, s prameny na jeho čele v něm se objevuje určitá umělecká schopnost.
 • Kate Middletonová. Má krásný tvar tváře, ale bez bangu celebrita vypadá mladší.
 • Emilia Clarková. Účes s otevřeným čelem dokonale přizpůsobeným jejímu vzhledu. Možnost s třeskem není zcela úspěšná: chomáček ji odděluje uprostřed a způsobí, že účes je poněkud hrubý.

Užitečné tipy

Krása stylu závisí nejen na profesionalitě pána, ale i na stavu vlasů. Je důležité dodržovat dobré rady, které pomohou posílit vlasy, učinit z nich silné, zdravé a současně vám umožní používat dolní konce kadeřnic k vytvoření krásných ran.

 • Je nežádoucí používat levné šampony s pochybným složením. Po opakovaném použití vlasy začínají připomínat suchou slámu. Pásky jsou tlačeny, protože špičky se rychle odlomí a v důsledku toho vznikne na hlavě "halo", které musí být vyhlazeno pěnou, laky a balzámy. Ale zdraví vlasů nepřidává.
 • Pokud jsou plány vytvoření různých typů účesů, které by změnily obvyklý obraz, neměli byste malovat dolní konce pramenů v jiné barvě, používejte jasné kontrastní barvy. Na čele budou takové prameny vypadat chytlavé, pobuřující a dokonce vulgární. Je nutné, aby zámky na čele odpovídaly barvě s hlavním "šokem" vlasů.

Čas experimentů nebo způsob, jak učinit samotný třesk (60 fotek)

Láska k experimentování je neodmyslitelná u mnoha žen. Není přirozené neustále zkoušet něco nového při hledání ideálního obrazu? Například odříznutí třesku může dívka snadno změnit bez uznání.

A co krásná polovina lidstva, která pochybuje o tom, jestli budou tahat? Odpověď je jednoduchá - provést dočasnou odpověď. Přečtěte si více o tom, jak dělat záchvaty z ocasu a další metody vytváření umělých ran.

Můžete získat luxusní třesk bez krájení vlasů

Jak se dostat na rany bez ořezávání vlasů

Pokud jste dosud nerozhodli, jaký typ tresku hledáte a zda je vůbec vhodné - nejlepší možností by bylo provést dočasný "falešný třesk". To lze provést dvěma způsoby: pomocí přírodních vlasů a umělé režie. Podívejme se na tyto dvě metody podrobněji.

Neustále se měnící účesy, můžete snadno překvapit ostatní, jak Kim Kardashian dělá (na fotografii)

Umělé bangy

Udělejte takovýto třesk dost snadné: stačí pouze na hřeben, gumu, několik neviditelných účesů a laku na vlasy.

A naše pokyny podrobně popisují každý krok:

 • Důkladně umyjte a vysušte kudrlinky.
 • Než uděláte dočasný výkřik z vlasů, shromážděte všechny vlasy v ocasu vysokého koně.
 • Rozdělte ocas na dvě poloviny: přední a zadní část.
 • K zadní polovině ocasu nedochází k rušení, fixuje je barretou. To velmi usnadní další proces.
 • Mezitím zvedněte přední část ocasu. Když jste se rozhodli, jak dlouho chcete svůj "falešný" třesk, zabijte vlasy neviditelnými vlasy.

Ty nevíš, jak se máš s nádivkou? Nejlepší je navrhnout to z vysokého ocasu.

 • Uvolněte zadní část ocasu a připojte ji smyčkou vytvořenou z přední poloviny.
 • Chcete-li zvýšit hlasitost, lehce pokořte vlasy hřebenem.
 • Jedním z konečných úprav - zabalte špičku ocasu kolem základny, abyste získali stylovou partii. Je také nutné zajistit neviditelné.
 • Chcete-li bouchat a hlavní část vlasů vypadala více texturálně, posypeme je speciálním práškem.

Doporučení! Pokud chcete, aby výsledný třesk vypadal co nejstylověji a nejpřirozeněji, trochu ho otočte na kolečko s velkým průměrem.

Skryjte fakt "falešných" náramků snadno a pohodlně pomocí šátku

Teď jste si vědomi toho, jak si vydělat vlasy, souhlasíte s tím, že je mnohem jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát.

Krása vynález

Další poměrně jednoduchá a pohodlná možnost, jak udělat falešný třesk - použijte speciální režii.

Mezi jejich hlavní výhody patří:

 • schopnost vytvářet další objem v oblasti koruny;
 • dlouhá životnost (několik let s řádnou péčí);
 • snadné připojení k hlavní části vlasů.

S fakturami můžete denně aktualizovat svůj obrázek.

Navzdory skutečnosti, že počáteční polotovary jsou uváděny pouze ve dvou barvách - pro blondýnky a brunety, pro jejich nejpřirozenější vzhled na vlasy, umělé prameny mohou být namalovány v jakémkoli odstínu, který potřebujete.

Důležité vědět! V principu, s falešnými třesky, můžete udělat téměř všechno, co je příjemné (měřit, barvit nebo zbrojovat), ale s osvětlením stojí za to být co nejšetrnější. Po třetím takovém postupu se kvalita materiálu výrazně zhorší.

Po barvení umělých pramenů je můžete oříznout a dát jim požadovaný tvar. Pokládání také neznamená problémy. Oddělené ve dvou, nakloněné k boku, krátké nebo šikmé - můžete získat s vlastními rukama bang, o kterém jste snili, ale neriskovali řezání.

S falešnými prameny můžete udělat vše, co je stejné jako s reálnými: řez, malování nebo zásobník

Horní pásy jsou také vynikající volbou pro to, aby byly tlustší, pokud přirozeně nemáte příliš husté vlasy. Jakmile se vám účes s ranami obtěžuje - falešné vlasy lze vyjmout v krabici až do správného okamžiku.

Pokud se stále nebojíte rozdělit část vlasů a máte zájem o to, jak si udělat bang, další část je pro vás. Níže vysvětlíme, jak samostatně ozdobit krásné prameny a několik tajemství jejich stylingu.

Výběr tvaru

Když přemýšlíte o tom, jaký druh zlomů je třeba udělat, nezapomeňte, že jeho tvar by měl být zvolen podle typu obličeje. Jinak váš nový styl vypadá anorganicky a není příliš krásný.

Výběr ranků by měl být založen na typu tváře.

Zapamatujte si několik jednoduchých pravd:

 • pro obličej obličeje: rovný třesk s podlouhlými prameny po stranách, šikmé a roztrhané třesky;
 • oválná tvář bude schopna zdobit prameny jakéhokoli tvaru;
 • trojúhelníkový tvar bude vyvážen výrazně tenkým dlouhým a také šikmým třeskem;
 • pokud se tvůj tvar hlavy podobá na obrácený trojúhelník, měla by být dána přednost dlouhým šikmým třásněm, "záclonám" a krátkým odřeninám;
 • široké obličejové tlusté prameny s trhlými špičkami nebo podlouhlým tvarem.

Plodiny hladké a krásné

Mezi mladými dívkami jsou obzvláště oblíbené tlusté přímé rány, jako je Nastya Ševčenko, který je dobře známý v sociálních sítích. Oholení takových pramenů není obtížné.

Nejste si jisti, jak dělat bangy jako Nastya Ševčenko? Řekneme to!

 1. Než uděláte krásný třesk, omyjte a osušte vlasy. Ještě lepší je řezání na suché vlasy, takže můžete přesně ovládat její tvar a délku. Při práci s mokrými vlasy nakonec riskujete, že se dostanete příliš krátkých ran.
 2. Oddělte několik větví před hlavními vlasy. Nakreslete neviditelnou čarou od špičky nosu až do středu čelní zóny. Konec tohoto řádku bude vrcholem "trojúhelníku" budoucích ran.
 3. Pomocí tenkého hřebenu vyberte dělení začínající od vrcholu trojúhelníku a dosáhnete špičky obočí. Proveďte stejnou manipulaci na druhé straně.
 4. Pro větší pohodlí přilepte zbytek vlasů gumovým páskem nebo ho bodněte.
 5. Chcete-li snížit rovnoměrně, je nejlepší stříhat vlasy střídavě. Uchopte pramen rukama, jednou otočte a ořízněte jej o pár centimetrů blíže k požadované délce. Nesnažte se okamžitě vytvořit potřebnou délku, je lepší nechat trochu v rezervě.

Nespěchejte se do procesu řezání bobů, pokud nechcete, aby výsledek zklamal

 1. Uvolněte pramen a opatrně ořízněte špičky a dáte jim požadovaný tvar.
 2. Otočte nůžky do svislé polohy a ořízněte hroty na okrajích, abyste získali náramky přirozenější a strukturovanější vzhled.

To je jen jedna z možností, jak udělat bang, ve skutečnosti je spousta z nich. Odlišují se nejen ve formě, stylu, ale také ve způsobu výkonu.

Pro složitější varianty je lepší se obrátit na kadeřník. Cena jeho služeb bude vyšší než na nezávislém zasedání kosmetického poradenství, ale nakonec nebudete muset hanebně skrývat třesy, které byly neúspěšně získány pod kapesníkem, nebo je vyčistit pomocí vlásenky.

Možnosti stylingu

Je docela možné, že dokonce i ty nejkrásnější a dobře upravené třesy se mohou pall a chtějí být na chvíli odstraněny.

V průběhu let ženy přišli s mnoha způsoby řešení tohoto problému.

 1. Chcete-li udělat bouffant Velmi jednoduchá a současně stylová volba. Předtím než začnete bouchat, měli byste vlasy vyprat a uschnout, jinak riskujete poškození struktury vlasů.

Oddělte malý pramen od tresky a držte jej svisle a začněte jej vyčesávat několika zuby, aby se hřeben zhora zdolal. Nedělejte žádné náhlé pohyby, bude to jen zmást chlupy a určitě nedává váš vzhled zdokonalení.

Čerpání vždy vypadá stylově a mládí

Opakujte manipulaci se zbývajícími prameny po tom, co jste nakopli kudrlinky podle svého uvážení. Pro prodloužení životnosti rouna fixujte výsledek lakem.

 1. Twist prameny do svazku. Oddělte malý pramen z vlasů, otáčejte kolem osy, přidejte další malý pramen a znovu utáhněte. Postupně přidávejte nové prameny, utáhněte je, dokud nebudou dokončeny nárazy, a pak je zajistěte pomocí krásných vlásenkových nebo neviditelných vlasů.
 2. Zahněte tresky. Chcete-li vlasy vypadat více objemně, spojte je s rtěnkou. Tato volba vypadá skvěle v tandemu s vysokým ocasem.
 3. Vyčistěte obočí a po celou dobu jej vyčistěte na jednu stranu. Potom rozdělte trochu mírně větší část, takže většina chloupků za ním leží na opačné straně. Abyste se pokládali déle, opravte ho lakem.

Také nezapomeňte, že náramky vypadají neuvěřitelně stylově, zastrčené do krásné šátku nebo do jasného obruče. Tento styl vypadá velmi roztomilý a romantický.

Shrnutí

Aby bylo možné neustále měnit a přinášet obraz nových trendových poznámek, není nutné, aby vaše vlasy byly rozštěpeny nožnicemi. Přinejmenším máte několik možností: vytvořte si bang od hlavní části vlasů nebo použijte stropy, které lze snadno objednat ve specializovaných prodejnách.

Pouze neustálým experimentováním s vaším obrazem dosáhnete úžasných výsledků.

Pokud máte na sobě bang, který má čas na to, aby vás podnadohoval, výstup je také poměrně jednoduchý - existuje mnoho způsobů, jak načrtnout přetvořené prameny, které byly napsány výše. Chcete-li se dozvědět ještě zajímavější informace o tématu, můžete si přečíst video v tomto článku. Zeptejte se na vaše otázky v komentářích k materiálu.

Jak učinit domácí šmouhy (51 fotek) krásné a originální: tipy a pokyny krok za krokem

Bangy mohou drasticky změnit obraz jakékoliv dívky, zdůraznit důstojnost jejího vzhledu nebo naopak jen pokazit její vlasy a zvýraznit chyby její tváře. To je důvod, proč je třeba zacházet s chelochkou se zvláštní pozorností, zvláště pokud chcete odmítnout chodit do kadeřnictví a dělat všechno s vlastními rukama. Navrhujeme, abyste se seznámili s nuancí vytváření této velkolepé části účesu.

Bangs - důležitá část vlasů a krásně řezané a opravdu originální, musíte udělat trochu úsilí

Vytvořte rány

Výběr správného třesku si určitě všimnete na sobě spousty obdivujících pohledů.

Ve skutečnosti neexistuje žádný důvod, proč byste se neměli k účasti na kadeřnictví, a každý z nich má svůj vlastní. Samozřejmě můžete nezávisle vytvořit nádherný bang bez pomoci odborníka, ale pro to musíte znát všechny rysy řezání této části vlasů a alespoň málo zkušeností s řešením kadeřnických nůžek. Podívejme se na všechny kroky k vytvoření tak žádaných ran.

Počáteční fáze - výběr vhodného tresku

Při výběru pro sebe z různých možností je třeba vzít v úvahu nejen osobní preference, ale i charakteristiky každého z nich.

Nezapomeňte, že nárazy jsou jiné a nejsou vhodné pro všechny. Stejný třesk dokáže vyzdobit jednu osobu a současně zkazit celý obraz jiného.

Takže, třesy jsou:

 1. Ve vztahu k velké části vlasů:
 • jako samostatný prvek vlasů;
 • jako nedílnou součást účesu.
 1. V závislosti na typu vlasů:
 • tlustý;
 • vzácné
 1. Podle druhu okraje:
 • rovný;
 • stupně;
 • oválný;
 • roztrhané;
 • reverzní ovál;
 • šikmé;
 • dvouúrovňová;
 • vlnitý;
 • trojúhelník, atd.

Chelochka se také liší typem dělení, kterým byla nezbytná část vlasů oddělena od hlavní hmoty. Existují tři typy rozdělení:

 • Tvar písmene U;
 • hladký trojúhelník;
 • probíhající rovnoběžně s vlasovou čárou na čele.
 • dlouhý šikmý;
 • šikmo roztrhané;
 • polokruhový;
 • asymetrické.
 • dlouhé;
 • krátké;
 • příliš tlusté bangy;
 • velmi vzácné prameny.
 • rovná úroveň obočí;
 • šikmé, libovolné délky;
 • asymetrický;
 • dlouhý šikmý.
 • dlouhé šikmé nebo odstupňované;
 • krátce;
 • polokruhový.

Rozšířené šikmé prameny jsou vhodné pro všechny dívky s jakýmkoliv tvarem tváře.

Dávejte pozor! Při výběru nejúspěšnější verze účesu byste se neměli zaměřovat pouze na tvar obličeje, měli byste také věnovat pozornost dalším prvkům vzhledu. Pokud chcete poprvé stříhat své rany, je lepší kontaktovat odborníka, abyste se vyvarovali chyb.

Hlavní etapa - proces řezání

Fotografie procesu řezání

Je čas jít do nejdůležitější fáze stříhání vlasů a naučit se, jak učinit doma bang. K tomu je potřeba speciální nástroje a příslušenství.

Patří sem:

 1. Kadeřnické nůžky.
 2. Hřebenatka Nejlepší je koupit obojstranný hřeben s řídkými zuby na jedné straně a s častými zuby na straně druhé.
 3. Nůžky pro ředění.
 4. Svěrky. Pokud zjistíte, že je obtížné najít speciální klipy, můžete použít obvyklé velké vlasy (mimochodem, cena je o něco nižší).

Dávejte pozor! Pokud máte v plánu neustále stříhat prameny sami, pak byste měli získat profesionální nástroj. Nezapomeňte, že výsledek manipulace s vlasy závisí na kvalitě použitého nástroje.

Nyní můžete bezpečně začít proces vytváření důležitého prvku vlasů. Pokyny krok za krokem vám umožní toto provést správně:

 1. Připravte potřebné nástroje a jděte do zrcadla.
 2. Použijte rozprašovací lahvičku a lehce navlhčete prameny.
 3. Oddělte část pramenů od budoucího třesku z hlavní části vlasů s požadovaným rozdělením. Opravte zbývající kudrlinky pomocí klipů.
 4. Oddělíme tenký široký pramen zespodu hřebenem a zbývající vlasy fixujeme barretou.
 5. Odřízněte vlasy tak, aby se dosáhlo požadovaného okraje.
 6. Oddělit další vlákno, položit ho nahoře a vyříznout o 1 mm delší než předchozí. Střih řetězu pramenem, dokud nebudou zpracovány všechny nárazy.
 7. Pročhněte si vlasy.
 8. Buďte opatrní při podání. Než udeříte doma, ujistěte se, že bez ní nemůžete udělat. Nezapomeňte, že nedostatek kadeřnických zážitků hraje důležitou roli a nakonec můžete získat zcela nevhodný účes.

Konečná fáze - styling

Krásně položené prameny efektivně zdůrazňují originalitu obrazu.

K posouzení konečného výsledku jejich manipulace s vlasy musíte uschnout a položit kudrlinky. Budete potřebovat vysoušeč vlasů, stylový výrobek (pěnu nebo pěnu), kulatý malý hřeben. Pokud máte dlouhý třesk, můžete použít větší štětec.

K položení pramenů je třeba nejprve ošetřit nástrojem pro modelování účesů. Poté musíte současně vytáhnout vlasy štětcem a vysušit. Můžete posypat vlasy fixačním prostředím laku a užít si nového prvku účesu.

Tajemství vytváření krásných třesků

Making bangs je docela snadné.

Existuje několik tipů, které pomohou výrazně zlepšit nárazy. Kromě původního okraje můžete obrázek zlepšit pomocí:

 1. Zvýraznění. Odlehčené zámky přidávají do vzhledu trochu sofistikovanosti. Zvýraznění tresek doma umožní diverzifikaci obvyklého stylu.
 2. Barvení. Tato technika vypadá dobře na tříděných a strukturovaných pramenů.
 3. Tkaní prvky. Pokud to dovolí délka třesků, můžete ji zaplechnout v původním spleti, což dává vzhled ženskosti a něžnosti.
 4. Stylové příslušenství. Někdy je možné trochu měnit standardní styl s pomocí vlasových doplňků. Různé vlasy a čelenky budou nádherně zdobit vaše vlasy.

Závěr

Jak jste již pochopili, vytváření krásného tresku doma není ve skutečnosti tak obtížné, protože to stačí k získání potřebného nástroje a dodržování pokynů. Po sledování videa v tomto článku se vaše kadeřnické dovednosti výrazně zlepší. Máte-li jakékoli dotazy, napište je do komentářů.

Jak učinit třesy sami - tři možnosti pro účesy

Mnoho z představitelů krásné poloviny lidstva ve své mládí muselo více než jednou vyříznout své vlasy nebo nárazy samo o sobě. A jestliže s prvním nebyl vidět bobble - zvláště na dlouhých vlasech, pak s druhým špatným ručně psaným výsledkem způsobil panickou hrůzu - bylo nutné tuto situaci okamžitě napravit. Nyní s podrobnými pokyny, jak se s úkolem vyrovnat, je mnohem jednodušší. Dnes si vezměme mistrovskou třídu v této pálící ​​otázce - jak si řezat okraj s vlastními rukama.

Výběr tvaru obličeje

Bangy pomohou zrychlit vizuálně nebo naopak otevřít, pokud jsou funkce malé. Podrobnosti:

 1. Dětsky kulatá obličej přijímá jakékoliv možnosti - od tlustých až po šikmé šikmé prameny až po bradu. Důležité je, aby nebyla forma širší než časové oblasti, jinak by tato osoba měla pocit, že je úplná.
 2. Oválová tvář je univerzální. Bude vyhovovat krátkým a tlustým třeskům, dlouhým a šikmým. Nedělejte symetrické dlouhé prameny kolem okrajů na bradu - mají ještě delší tvar.
 3. Čtverečná tvář. Úkolem je zmírnit tvrdost brady, proto je nutná asymetrie. Namontujte šikmý pramen a nechte celkovou hmotnost vlasů.
 4. Trojúhelníkový tvar. Člověk přijímá husté břízy obočí, položí ideální hladkou vlnu. Pokud se tloušťka vlasu neliší, pak je pramen lehce navinut a česán, čímž vznikne potřebný objem.
 5. Malé rysy obličeje potřebují otevřený prostor. Ideální je udělat krátké tresky s roztrhanými prameny asymetrické délky.
 6. Není nutné skrýt široké nebo vysoké lícní kosti, ale pokud je jejich majitel nespokojen s formulářem, pak je průměrný profilovaný třesk tím, co potřebujete.

Na čem záleží je samotné vlasy - typ vlasů. Kudrnaté vlasy nedávají majiteli přímý účinek, je pouze jednou, aby prošel vlhkým vzduchem. Vyžaduje maximální styl fixace. Tenké a řídké vlasy se také nemohou pochlubit žádnou formou třesů.

Nástroje pro vytváření tresek doma

Nejprve to jsou nůžky. Je lepší, pokud jsou profesionální. V opačném případě nebudou švadle nebo pro řezání papíru vytvářet stylový obraz. Kromě nich:

 1. Frézovací nůžky. Pomáhají tvořit tlusté rany méně často, vytvářejí trhané hrany, hrají s různými délkami na částech obličeje.
 2. Hřeben oboustranný. Jedna část se vzácnými zuby, druhá s častými.
 3. Svorky, kraby.
 4. Prostředky fixace.

Toto je nezbytné minimum pro vytváření vlastního obrazu. Před zahájením experimentu byste měli pečlivě prostudovat vlastní tresky - snad nový styl vás ušetří z nutnosti radikálně měnit obraz pomocí nástrojů.

Domácí triky - správně měnit bez nůžek

Nyní k vytvoření krásy vlasů s vlastními rukama nabídli spoustu nástrojů.

Jak se holit třesky sami? Teorie a praxe

Některé ženy nevidí potřebu kontaktovat kadeřníky, aby získaly módní bangy, aniž by se dotýkaly délky vlasů. Do jisté míry, pokud máte určité schopnosti a řádnou péči, může to být správné rozhodnutí. A pokud máte fantazii a vy víte, jak pracovat s vlasy, můžete vytvořit imitace třesku vůbec!

Tajemství dovedností

Ve své době se stala skutečným symbolem sexuální revoluce. A v zásadě tento atributový účes neztratil svou důležitost dodnes. Stylisté nastavují a mění pouze určité trendy. Například, v roce 2006, na vrcholu módy byl šikmý třesk. Rychle ji nahradila "oškrábaná" verze a později každá dívka, která si vážila sebevědomí, měla na sobě načechraný a úzký rovný třesk, který jí zakryl obočí.

Bohužel tato část instalace není každá žena. Ale pokud jste si jisti, že to budete muset čelit, řekneme vám, jak se ublížit, doma.

Samozřejmě, pokud banálně narovnáte pramen, oddělíte ho od ostatních vlasů a hrubě ho řežete papírovými nůžkami, z účesu nebude nic dobrého nebo atraktivního. Ale pokud projevíte náležitou pozornost a přesnost, krásné tresky mohou být řezány samy bez pomoci mistrů z kosmetického salonu.

Jak udělat doma šikmý nebo přímý třesk? K tomu musíte vypočítat určité parametry vlasů, zóny hlavy a dodržovat některá pravidla krásy. Pokud zanedbáte druhou, může se váš nový účes stát pro vás ne ornament, ale zesilující vzhled estetických nedokonalostí.

Nový účes s vlastními rukama: je to možné?

Za prvé, budete muset zjistit, zda vaše účes je v zásadě. Pokud jste ji někdy nosili a věděli jste jistě, že to nebude zkazit váš vzhled, neváhejte se dostat k podnikání. Ale měli byste se také pokusit o různé "styly" bangy. K tomu existují speciální počítačové programy a konkrétní popisy účesů pro určité typy vzhledu a oválu.

Podívejme se blíže na to, co jsou tyto prvky účesu v podstatě:

Konstruktivní prvek. V tomto případě je při běžném účesu řezán. Blány prakticky nejsou odděleny od hlavní části vlasů a v souladu s ní. Zvláště je to nejjednodušší způsob, jak se s takovým třesem vyrovnat sami. Pokud narůstá a ztratí svou atraktivitu, můžete označit pouze okraj hranice a opatrně jej vystřihnout. Žádné další manipulace s tímto atributem stylingu nejsou nutné;

Nezávislá položka. Tato volba výrazně kontrastuje s větším počtem vlasů. Může být dlouhý nebo krátký, silný nebo tenký, skloněný nebo rovný. Její vzhled nezávisí na délce vlasů - například může vypadat jako pin-up (například jako Betty Page) a kudrlinky budou dlouhé. Její typ také nezávisí na struktuře vlasů: rány mohou být dokonale rovné a výhodné harmonizovat s hladkými vlnami nebo hravými africkými kudrlinami.

U domácích účesů vám doporučujeme, abyste upřednostnili druhou možnost. Pokud jste již na něm zastavili, je důležité objasnit hlavní technické vlastnosti krátké části vašeho budoucího účesu, jmenovitě jeho šířku a délku.

Šířka třesků je stejná vzdálenost, která běží vodorovně z jedné na druhou konvexní stranu čela. Předpokládejme, že tento parametr silně ovlivňuje vnímání obrysu obličeje, proto pokud nejste šťastný majitel požadovaného "ovál", měli byste se obrátit na svého kadeřníka o rady a jasné pokyny k této záležitosti.

Jakmile se rozhodnete o délce vašich budoucích ran, je důležité ji oddělit od hlavního množství vlasů s rozdělením tvaru U, trojúhelníkem nebo paralelním rozdělením. Délka ovlivňuje vnímání tvaru a přirozená "gravitace" obličeje není menší než šířka.

Například dívky s miniaturními tvářemi ve tvaru srdce nikdy nedostanou prvek ostření, který zabere polovinu prostoru celého obličeje.

Snažte se dodržovat všechna základní pravidla pro výběr účesů tak, aby nově získané detaily vlasů nezničily veškerý luxusní obrázek. Pokud máte 100% jistotu správnosti svého rozhodnutí - pojďme se podívat na technický proces.

Děláme strih krok za krokem

Někteří lidé v zásadě nedůvěřují kadeřníkům. Tato kategorie obvykle zahrnuje ty lidi, kteří nemají štěstí, že se setkají s nešťastnými mistry, po kterých se návštěvy kosmetického salonu pro ně staly ještě více alarmující a děsivější než recepce zubaře. Pokud patříte do této skupiny lidí, měli byste opravdu opravit svůj vlastní styl sám.

Pokud mezi známými máte opravdu osvědčeného mistra, je lepší ho kontaktovat pro opravu vlasů - v takovém případě budete mít záruku, že nový účes vás jistě nezkazí.

Nejjednodušší věc, kterou máte v současné době, je vytvoření přímých ran. Její střih není pro vás opravdu žádný problém. Pokud se vaše volba dostala na šikmé nebo roztrhané třesky, zde budete muset nejen "potnout", ale také se zbavit konkrétních nástrojů, které nejsou v každém domě.

Takže první věc, kterou musíte udělat, je označit šířku budoucích detailů účesu. Obvykle se vybírá v závislosti na přirozené struktuře a šířce čela. Oddělíte nárazy od zbytku hromady kudrlin s dělením tvaru U nebo trojúhelníkem. Řekněme vám trochu tajemství: ve druhém případě styl vypadá mnohem výhodněji.

Nyní se musíte zbavit následujících nástrojů:

 • Kadeřnické nůžky s rovnou čepelí;
 • Nástroj na plnění (pokud chcete, aby okraj byl roztrhaný a lehce nedbalý);
 • Hřeben s častými jemnými zuby;
 • Speciální svorky;
 • Lahvička s normální teplou vodou.

Mimochodem, mezi samotnými kadeřníky se stále diskutuje o tom, zda vlasy pracují - suché nebo mokré. Ve skutečnosti zde neexistuje jediná skutečná možnost.

Proveďte to, co je pro vás výhodné. Doporučujeme vám, abyste na mokrých vlasech prováděli nejvíce účesů, a pak je usušte a nastavte výsledný prvek vlasů.

Získání střihu:

 • Oddělte nárazy od zbytků kudrlin a zajistěte jejich boční části svorkami tak, aby náhodou neklesly pod řezací předmět;
 • Vaše vlasy by měly být mírně navlhčené, proto používejte sprejovou lahvičku, ale nepokládejte je důkladně vodou. Povinná podmínka - čistota hlavy. Proveďte všechny akce pouze v den, kdy jste si umyli vlasy;
 • V závislosti na délce podmíněně rozdělíte vlasy na tři prameny. Za prvé, dolní pás bude ten, na kterém budou zbývající zóny orientovány. Mimochodem, je lepší udělat to poměrně dlouho. Za prvé, je lepší, než trpět, aby se oříznutý prvek ukázal být příliš krátký, a za druhé, mělo by být zřejmé, že když sušení a stylování vaše rány vzrostou o centimetr vzhůru;
 • Takže řezte rány, začínající vodícím pramenem;
 • Nyní oddělíme další prvek (přibližně 0,7 cm od vodítka) a odřízneme ho. Do manipulace se všemi prameny. Nyní vysušte vlasy a odřízněte všechen přebytek;
 • Užijte si výsledek!

Jak udělat šikmý třesk?

Zde potřebujete trochu více dovedností a pozornosti:

 • Tato volba je nejzajímavější ve svém stylu, ale dívky se zřídka ptají, jak krásné je to udělat bangy na její straně, protože se bojí udělat chybu a pokazit všechno. Pokud máte dostatek odvahy, začněte s obvyklými zvlhčovacími kadeřemi;
 • Oddělovat pracovní oblast trojúhelníkovou částí;
 • Znovu vyberte vodítko, ale na rozdíl od první možnosti by měla být kratší než všechny ostatní;
 • Důležitým bodem - musíte přesně vědět, jak vypadá váš styl účesu na konci! Nastavte fotografii z časopisu před vámi, abyste se na ni přímo soustředili v procesu řezání;
 • Nyní nakrájíme vlasy do stran. Můžete to udělat jediným pohybem, nebo jemně řezat každý pramen s tenkými nůžkami;
 • Dále profilujte okraje. Chcete-li to udělat, musíte vědět, jak správně udělat roztrhaný třesk. A neměli byste uplatňovat takové akce ve vztahu ke kudrnatým nebo neposlušným vlasům;
 • Opět dokončíme celý proces sušení a stylingu.

Pokud se divíte, jak můžete vytvořit šikmé rany z přímých ran, je třeba rozvinout vaše vlasy tak dlouhou, aby se shodovaly s vaší představou o ideální "délce" budoucího elementu účesu.

Když k tomu dojde, postupujte podle výše uvedených pravidel a postupů pro vytvoření šikmých ran. Buďte krásní a originální ve svém osobním obrazu!

Pro Více Informací O Suché Vlasy