logo

Jak udělat krásné malé kudrlinky doma

Chcete-li získat úhledné a roztomilé malé kudrlinky, není nutné jít do drahých salonů, můžete udělat krásný účes tohoto typu doma s pomocí dostupných nástrojů. K tomu je několik způsobů, které lze střídat v závislosti na stavu vlasů a okolnostech.

Kudrlinky s elastickými kapsami a vlasy

Mokré vlasy by měly být shromažďovány v těsném ocasu na vrcholu hlavy s širokým elastickým pásem. Pak se ocas musí rozdělit a dělat mnoho pramenů, čím menší bude v nich vlasy, tím menší budou kudrlinky, a splétají je do copánků s tkacími stuhami do nich. Z pletenců potřebujete sbírat kukuřici, utěsněte ji stealth, nasaďte si klobouk a nechte ji celou noc. Ráno je třeba prošité a fixované lakem nebo pěnou, pro silnější fixaci a dlouhé uchování kudrlin můžete použít pěnu.

Po umytí mokrý by měl být mazán mazací hlavou s jakýmkoli zámkem. Poté jsou vlasy zkroucené pomocí velkého počtu vláken natočením cikcami. Mělo by se pamatovat na to, že čím tenčí jsou prameny, tím menším budou kočovníci. Poté budete muset nosit klobouk a jít do postele tiše, ráno jsou odnímány a získáte stylový účes ve formě malých a objemných kudrlin v africkém stylu. V případě potřeby můžete vytvořit mokrý efekt s pěnou.

Malé kudrlinky s curlingem a žehlení

Pomocí různých příloh můžete vytvořit velké, střední a velmi malé kudrlinky. Hlavní věc v této metodě je použití tepelné ochrany, protože červená horká hlína má velmi nepříznivý účinek na pokožku vlasové šachty. Na povrchu suchých vlasů by měl být náležitě aplikovat nápravu, ohřívat kadeřník na požadovanou teplotu a začít vytvářet malé kudrlinky ze zadní části hlavy, zbývající prameny by měly být odděleny pomocí klipu tak, aby nezasahovaly do kroucení. Zahřejte vlasy nejdéle než 10 vteřin a jemně je rozpusťte. Hotové kadeře je třeba stříkat lakem a nečesat.

Pomocí železa pro narovnávání pramenů můžete vytvořit nejen perfektně hladkou strukturu, ale i ohromující kudrlinky. Chcete-li dostat malé kadeře musíte použít tenké žehličky, proces vinutí se skládá z následujících kroků:

 • vlasy by měly být dobře česané a vysušeny úplně;
 • na jedné straně vytvořit tenký pramen;
 • umístěte žehličku na pramen, zatímco ustoupíte od kořenů 2-3 cm;
 • Pomalu držte přístroj po celé délce vlasů a otočte jej o 180 stupňů. Nemělo by být silně upnuto železo, úsilí by mělo být průměrné, jinak by zámek nebyl krásný;
 • stejný postup se provádí se zbytkem vlasů;
 • po tom by měly být kadeře trochu tenké s prsty. Pro tento účel byste neměli používat hřeben, zvláště se vzácnými zuby, protože v tomto případě se kudrlinky neukazují dobře;
 • Nakonec musí být vlasy nastříkány lakem.

Afrokoudri s copánky a kolečky

Jednou z nejjednodušších možností pro vytvoření zvlněného účesu doma je tkaní mnoha malých copánků. Musíte jít s nimi po dobu nejméně 3 hodin, a ještě lépe je udržet celou noc. Poté je postačující jemně je tkát a pomocí gelu nebo vosku poskytnout potřebný tvar vlasům. Tato metoda je vhodná pro dlouhé a střední vlasy.

Kuličky jsou ideální pro domácí použití, navíjejí je na vlasy, můžete bezpečně jít o své podnikání a v tomto okamžiku bude modelovat účes, můžete je také utahovat celou noc.

Aby se malé kadeře vyráběly, vyžadují se tenké kuličky s nejmenším průměrem. Při jejich navíjení je třeba začít na samých špičkách vlasů a snažit se držet se jednoho směru. Současně můžete experimentovat s délkou - pokud natáhnete kolečka až na kořeny, skončíte s hravými spirály po celou délku vlasů a v případě, že budete obalit až uprostřed hlavy nebo mírně vyšší, objeví se zajímavé a vzdušné kadeře. Střední délka vlasů je vhodná pro tento účes. Při použití tepelných válečků je doba opotřebení asi 20 minut, po jejímž odstranění se provádí nanášení lakem, pěnou nebo pěnou. Láskyplné kadeřnice se po celé noci natákají nebo se používají na mokré vlasy, které jsou vysušeny difuzorem a odstraněny po několika hodinách.

Při vytváření kudrlin doma byste se neměli snažit, aby byly příliš grafické, lehké kudrlinky vypadají přirozeněji a ekologičtěji. Pro fixaci je nutné zvolit laky se středním stupněm fixace, protože silná vrstva způsobí, že účes bude těžší a kudrlinky rychle ztratí svůj tvar.

Naučte se vytvářet kudrlinky

Legrační malé kudrlinky vypadají skvěle na prameny jakékoliv délky. Dívka s krátkým účesem se přemění na zlodějského teenagera a husté kudrlinky pod rameny se rozpadnou v luxusních kaskádách. Věda o permu není tak složitá, jak se to může zdát na první pohled, a každá žena může samostatně udělat obrovský účes, pokud poslouchá několik tipů.

Jak udělat krásné kudrnaté vlasy: obecná doporučení

Curlové kadeře by měly začínat od špiček s jakoukoliv metodou kroužení. Pásky mají stejnou tloušťku, jinak by účes byl nedbalý. Curl se kývají s největší možnou hustotou.

Pokud dokončená permina vypadá špatně kvůli špatně zkrouceným špičkám, můžete tuto vadu napravit tak, že na ni použijete nějaký fixační vosk a pomocí malého prstu zkroutí vlasy.

Také stojí za to zvážit, že hotový perm nemůže být česán, bude to rušit účes. V současné době existuje mnoho způsobů, jak vytvořit malé kudrlinky.

V domácnosti to bude vyžadovat určitý soubor nástrojů a kosmetiky:

 • kulatý tenký kadeřník s požadovanou tryskou;
 • hřeben se vzácnými dlouhými zuby;
 • masážní štětec;
 • tenké cívky;
 • svorky, stealth, knoflíky, pryžové pásky;
 • kulinářská fólie;
 • tkanina 30x30 cm;
 • vlasová pěna;
 • lak střední fixace.

Než začnete curling, musíte si umýt vlasy. Balzám se nanese na vlhké prameny od středu délky až po špičky. Poté je třeba kudrlinky pokrýt ručníkem a zpracovat pěnou a pečlivě ji rozložit po celé délce pomocí hřebene se vzácnými zuby. Teprve pak můžete začít proces, jak vytvořit kudrlinky.

5 způsobů, jak vytvořit malé kudrlinky

Samozřejmě se můžete uchýlit k nejjednodušší cestě - rozdělit celou hromadu na tenké prameny a přitisknout si mokré vlasy na noc v pečlivých pigtailech. Hlavním úkolem je provést postup včas, aby během spánku mohly prameny úplně vyschnout.

Tato metoda však vždy neposkytuje dobrý výsledek. Žena, která spí neklidně, jistě roztrhne pigtaily a její účes bude vypadat nepřesně. Navíc je problematické splétání pigmentů, pokud jsou kadeře zkráceny.

Dokonce i když to dívka dokáže, namísto špinavých kudrlin na hlavě na hlavě se může vytvořit míč ve stylu Angela Davisové. Proto je způsob, jak si v noci vytvářet kudrlinky, lepší je nechat babičky a pokusit se zvládnout základy kadeřnictví.

Způsob, jak vytvářet kudrliny pomocí curlingu:

 • Začněte kadeřník by měl být ze zadní části hlavy, takže musíte použít dvě zrcadla, z nichž jedna je nastavena před vámi a druhá za sebou;
 • Při oddělování pramenu je jeho hrot upnut na deskách a je navíjen na kořeny po celé délce topného tělesa;
 • Pokud chcete získat spirálovité kudrlinky, je kolečko směrováno kolmo, dolů za rukojetí. Pokud potřebujete běžné kudrlinky, je třeba, aby kadeřované prameny držely vodorovně kroucení;
 • Nedoporučuje se vlasy zahřívat déle než 10 sekund, aby nedošlo k jejich nadměrnému osušení. Dokončené zakřivení musí zůstat samo o sobě, dokud zvlnění nebude ochlazovat a upevněno;
 • Stejně tak zkroutí celou masu vlasů. Dokončené kudrlinky stříkají lak a potřásají hlavami. Hřebenové kudrlinky nestojí za to.

Často nemůžete používat curlingové žehličky, protože teplo ničí keratinovou vrstvu, což způsobuje roztržení vlasů a stárnutí.

Způsob, jak udělat kudrlinky se železem:

 • Chcete-li vytvořit kudrlinky, použijte speciální konvexní trysku "zvlnění", abyste získali imitaci vlny a hladkou úpravu pro malé vlny;
 • Pramínky jsou pečlivě česány s masážním kartáčem a začínají se stylovat od oblasti na zádech;
 • Tenké kudrlinky jsou střídavě odděleny od hromady vlasů a jejich hroty jsou upnuty žehlícími deskami. Po započítání až 3 je nástroj posunut vyšší, snaží se neprojít;
 • Nakrájejte kadeře do železa. Po čekání na ochlazování pramenů postříkají vlasy lakem, aniž by si je vyřezali.

Stejně jako u curlingového železa se často nedoporučuje používat žehličku. Výjimkou jsou modely s keramickým, ionokeramickým nebo turmalínovým lakem.

Jak vytvořit kudrlinky s fólií:

 • Potravinovou fólii je třeba rozřezat na pásy o šířce nepřesahující 3 cm a délce rovnající se délce kadeří;
 • Rozdělte vlasy na menší prameny, každá z nich zabalená do fólie, získáte originální kovové "dredy";
 • Každá vlákna zabalená ve fólii musí být složena ve formě harmoniky s malými schody a zajištěna neviditelnou nebo sponou;
 • Sušené prameny jsou z fólie zbaveny, ručně a sprejovým lakem.

Výsledkem by měly být krásné kudrlinky.

Způsob provádění kudrlin na krátké vlasy

 • Curling na krátké vlasy pomocí tenkých kadeřníků je obtížné, ale možné. Celý objem vlasů je rozdělen na tenké prameny;
 • Pásky jsou zkroucené na kolečkách, které jsou vybaveny upevňovacími prvky s háčky a smyčkami nebo cívky;
 • Twisted vlhké vlasy jsou vysušeny s vysoušečem vlasů a pečlivě odstraněny vlasy natáčky, snaží se neochvějovat prameny;
 • Gel je aplikován na kudrlinky s hroty prstů, navíc dává směr a tvar zámkům.

Kudrlinky mohou být vyrobeny rychle, namísto kroucení a cívek pomocí pěnové pryže nebo silikonového analogu, přičemž zvláštní pozornost je věnována špičkám pramenů.

Jeden ze starých způsobů, jak vyrobit kudrnaté vlasy je nahradit moderní nástroje a vlasy pečicí s obyčejnou látkou:

 • Tkanina je řezaná pruhem o délce asi 5 cm. Doporučuje se používat látku, která se nerozpadne, jinak bude účes "ozdoben" řezanými nitěmi, což z něj nebude přitažlivá;
 • Pruhy tkaniny se používají místo kadeřníků, zkroucují tenké prameny od špiček ke kořenům a pevně vázou hadry na luk;
 • Sušené vlasy bez improvizovaných cívek. Kudrlinky jsou získány, téměř nerozlišitelné od přírodních.

Takový okraj zůstává dobře bez dodatečné fixace. Při mokrém nebo větrném počasí je však lepší posypat vlasy lakem.

Když víte, jak se kudrlinky rychle vyrábějí, můžete ve všední dny vypadat skvěle. Je zřejmé, že žena, spokojená s vlastním vzhledem, vyzařuje moře pozitivní. Proto stojí za to věnovat nějaký čas svému účesu, zdůrazňujícím dokonalost.

Jak vyrobit malé kudrlinky :: svislé kudrlinky jak to udělat :: Účesy :: KakProsto.Ru: jak snadné je to všechno udělat

Obsah

6 způsobů, jak udělat malé kudrlinky

Jak si vyrobit malé kudrlinky pomocí papilotoku

Tato metoda kadeří vlasů existovala již od starověku. Papilotky jsou dlouhé, úzké pěnové válce s kovovou tyčí uvnitř.

Jak se starat o malé kudrlinky?

Ujistěte se, že pečujete o vlasy. Toto by mělo být provedeno v každém případě, ale zejména pokud často zakřivujete malé kudrlinky rovnačkou. Nezanedbávejte balzámy, masky, spreje, vlasové kondicionéry. Také je třeba upřednostnit kvalitní výrobky pro úpravu vlasů: pěny, laky atd. S nimi budou vaše malé kudrlinky vypadat lépe a vydrží déle.

Můžete to ještě jednodušší - sbírat vlasy v těsném ocasu na vrcholu hlavy a rozdělit je na několik pramenů. Čím více z nich jsou, tím menší budou kudrliny. Pásky musí být zkrouceny do opletení a po třech hodinách je tkát, stříkat je lakem a užít si účesu! Tyto metody budou vyhovovat majitelům dlouhých a středních vlasů. Dívky s krátkými vlasy nemohou bez improvizovaných prostředků.

Afrokoudri s kuličkami

Budete potřebovat: - styling pěnu, - malý vlasy curlers, - lak.

Nepatrně umyjte a osušte vlasy. Použijte stylingovou pěnu.

Nejbezpečnější způsob získávání malých kudrlin je perm na hadřích. Ořízněte tkaninu na stužkách, natočte čtverečky papíru uprostřed a připravte kolečka. Opatrně vítr trochu vlhké prameny a všechno, malé kudrlinky jsou připravené!

Další způsoby, jak dostat malé kudrlinky, najdete v našem video tutoriálu.

© Autor: stylista Elena Volovina

Jemné kudrlinky: jak vytvořit africké kadeře? Video - Den žen

Křivky v africkém stylu po několik sezón v řadě neztrácejí svůj význam. Vypadají skvěle na dlouhé a krátké vlasy díky lehkému a závratnému objemu.

 • AfroCoudry: jak udělat fotografii: Shutterstock

Afro stylové kudrlinky - stylové, módní a svěží

Kudrlinky jsou jednou z jasných dekorací ženy. Vizuálně korigují tvar obličeje a dávají obrazu romantismus. Africké kudrlinky - samostatný rozhovor.

Budou dát svým majitelům špinavý, lehký vzhled a nenechá opačného pohlaví lhostejný. Malé kudrlinky dokonale zapadají do jakéhokoli letního vzhledu. Na jejich základě můžete následně udělat spoustu jasných a stylových účesů.

Vlasy, kudrnaté, nebudou způsobovat velké potíže a potěší svou milenku a ostatní s dokonalým pohledem.

Afrokudri mohou být vyrobeny na hlavě vlasů jakékoli délky, ale vypadají obzvláště působivě na dlouhé vlasy. Chcete-li vytvořit takový načechraný účes, není nutné chodit k kadeřníkovi. Afro-tvaroh může být snadno a snadno vytvořen doma.

V tomto případě pomáhá tenké papilotky, malé cívky, kadeřníky vlasů, bumerangy, curlingové železo nebo železo. S jejich pomocí můžete vytvořit nový snímek, aniž byste opustili váš domov a zároveň ušetřili rozpočet.

Kudrnaté vlasy - to je módní a stylové, ale nezapadá do každé dívky. AfroKudří dlouhé vlasy si mohou dovolit jen vysoké a štíhlé ženy módy. Samozřejmě je možné kousat vlasy podobně a na majitele malé postavy, ale v tomto případě by měly být maximálně až do ramen, protože delší kadeře bezohledně zkrátí siluetu.

Chubby dívky také lépe, aby se zabránilo kudrlinky v africkém stylu - tento účes vizuálně rozšiřuje a zvyšuje obličej. Pokud máte naopak tenký a dlouhý obličej, pak se malé kudrlinky, které se s ním ohraničují, stanou ideální volbou.

Vzpomeňte si alespoň na Sarah Jessicu Parkerovou: její kudrnaté kadeře úspěšně maskují nedokonalosti tváře. Hvězdnými fanoušky takových kadeří jsou také Nastya Kamensky, Solanzh Knowles, Julia Robertsová a Shakira.

Africké kudrlinky s copánky

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit afro-tvarohové vlasy, je splétat vlasy v malých copánkách po dobu několika hodin, pak jemně tkát a dát vlasům požadovaný tvar pomocí modelovacího gelu. Účes v afrostil připraven!

Můžete to ještě jednodušší - sbírat vlasy v těsném ocasu na vrcholu hlavy a rozdělit je na několik pramenů. Čím více z nich jsou, tím menší budou kudrliny. Pásky musí být zkrouceny do opletení a po třech hodinách je tkát, stříkat je lakem a užít si účesu!

Tyto metody budou vyhovovat majitelům dlouhých a středních vlasů. Dívky s krátkými vlasy nemohou bez improvizovaných prostředků.

Afrokoudri s kuličkami

Budete potřebovat: - styling pěnu, - malý vlasy curlers, - lak.

Než budete curling vlasy, umyjte si vlasy, jako obvykle, a nechte prameny vyschnout v přírodních podmínkách - a tak se stanou více náchylnými na zvlnění. Bez ohledu na to, dlouhé vlasy, střední nebo krátké, byste měli vždy přetočit pramen z konce, aniž byste změnili napětí pásu v procesu balení.

Čím déle držíte kadeřnici na vašich vlasech, tím lépe vaše kadeře dopadnou, to platí zejména pokud máte dlouhé nebo středně dlouhé prameny. Po rozbalení vlasů je trochu odhazujte masážní štětkou a sprejte lakem.

Elektrické vlasové kadeře jsou nejrychlejší způsob, jak zkroutí vlasy vlasy. Během 10-20 minut se vaše vlasy změní na krásné kudrlinky a vy jste připraveni dobýt celý svět. Vyhřívaný vlasový válec se zahřeje ve vroucí vodě a vítr na horké vlasy. Chladící se, ovlivňují kudrlinky a přeměňují je na velkolepé kudrlinky. Nicméně, kvůli účinkům vysoké teploty, je obtížné nazývat tuto metodu kroucení vlasů jemným.

Jak vyrobit kudrlinky bez kudrlin

2. Dále vkládáme vlasy kolem vlásenky a střídáme každý z jejich konců střídavě s číslem osm. Pak fixujte vlasy neviditelnou nebo gumou podél hlavice.

3. Pokračujeme v postupu otáčení zámků až na konec. Počkáme na nějaký čas, abychom lepší výsledek konsolidovali. Odstraňte neviditelné a vytáhněte samotný čep.

4. Kousky rozpusťte a ručně je oddělte. Chcete-li vytvořit neopatrné stohy kudrlin, stačí si položit vlasy prsty. Chcete-li dostat načechrané kudrlinky, pak po odstranění vláken na vlasy hřebete vlasy masážním hřebenem. Fixujte vlasy pomocí speciálního nástroje.

 1. Umyjte si vlasy dobrým šamponem a balzámem na ošetření vlasů, abyste zvlhčili.
 2. Před začátkem kroužení držte vlasy pod studenou vodou.
 3. Suché vlasy bez vysoušeče vlasů přirozeným způsobem.
 4. Aplikujte stylingový produkt na suché vlasy.
 5. Pro angelové kudrlinky, které stojí za to použít spirálové kleště.
 6. Každý pramen je navinut.
 7. Účes pevný lak.

Kudrna na náměstí

Kudrlinky vypadají nádherně na každém účesu. Stylové vozidlo může těžit pouze z nich. Pro něj se hodí jak malé kudrlinky, tak i kudrlinky.

Křivky na náměstí - video z hlavní třídy:

Chcete-li vytvořit tento účes, budete potřebovat:

 • železo;
 • vlasové natáčky různých průměrů;
 • curling iron;
 • pěna, pěna, vosk a lak.

Malé kudrlinky: způsoby, tajemství vytváření a ukládání účesů

Se všemi rozmanitými stylingovými účesy a účesy jsou možnosti a styly, které téměř nikdy nevystupují ze stylu. Tato volba je malé kudrlinky, které se nazývají také africké. Umožňují vám vytvořit různé krásné účesy, které dokážou zlepšit vizuální tvar obličeje, dát romantiku, hravost, mládí. Je velmi snadné pečovat o malé kudrlinky a kromě toho jsou pro muže velice atraktivní.

K čemu jsou vhodné?

Můžete si samozřejmě učinit tento styl v kabině, ale nepředstavuje žádné potíže pro domácí.

A existuje mnoho způsobů, v závislosti na struktuře a délce vlasů. Afrokoudri jsou obzvláště v poptávce v teplé sezóně, dělají obraz exotické, svěží a neposlušné.

Nejlepší ze všech těchto stylů je vhodný pro dívky s dlouhými a středními vlasy. Vytvoří dokonce z tenkých až příliš hustých pramenů velkolepou nádhernou hřívu, na závidění jakékoliv krásy. Na krátkých vlasech však často vypadá malá vlna velmi výhodná, stačí najít správnou "houževnatost" zvlnění.

A to je skvělý způsob pro dívky s kudrnatými a neurčitými přirozenými kudrlinami. Stačí stačit takovou sadu a opravit ji, a pak nemusíte mít žádné starosti s účesem po několik dní - kudrlinky budou udržovat dobře upravený a uklizený vzhled až do dalšího šamponu. Stačí experimentovat a zvolit si vlastní vhodný způsob, jak vytvořit malé kudrlinky, a pak můžete bez drahých výletů do salonu vytvořit dokonalý obraz.

Rada Takové kadeře nejsou vhodné pouze pro dívky, které jsou příliš baculaté s velkými rysy, vizuálně rozšiřují rozměry a vytvářejí "míč" obličeje.

Měli byste také vzít v úvahu vaši výšku - dlouhé vlasy s jemnými kudrlinky jsou vhodnější na vysoké štíhlé dívky. Pokud je růst krátký, je žádoucí délka vlasů k lopatkám, jinak by mohutná hlava vlasů mohla zničit miniaturní siluetu.

Krok za krokem

Malá "africká" vlna doma se děje různými způsoby. Záleží na struktuře a délce vlasů, stejně jako na očekávaném účinku. Můžete vytvářet kudrlinky s objemem kořenů a můžete je shromáždit na koruně v ocasu a navíjet ji a rozdělit na malé prameny. Takže pochopíme, jakým způsobem můžete dosáhnout malých kudrlin.

Bude trvat:

 • vlasová pěna;
 • lak různé fixace;
 • gel s účinkem vlhkých vlasů nebo vosku;
 • hřebenová masáž široká;
 • vzácný zubní hřeben;
 • hřebínka s tenkou rukojetí (pro oddělení vlasů na prameny);
 • svorky, rezinochki stealth.

Pro curling, v závislosti na zvolené metodě:

 • kolečko (kulatý malý průměr nebo speciální tryska pro malé kadeře);
 • roli folie pro pečení;
 • cívky s malým průměrem;
 • kus látky asi 40 * 40 cm.

Metoda číslo 1 - pomocí opletení

Jedná se o nejjednodušší perm s vynikajícím efektem.

 1. Čisté mokré vlasy rozdělené na jemné prameny.
 2. Propleteme spoustu těsných prstíků (můžete tkat tenké stuhy), upevněte je pomocí malých elastik.
 3. V případě potřeby posypeme malým lakem nebo jiným postřikem pro styling.
 4. Ponechte přes noc nebo několik hodin (nejméně tři).
 5. Po uplynutí doby pečlivě opláchněte pleteniny a snažte se nepoškrábat vlasy.
 6. Model malých kudrlin pomocí vosku nebo gelu.
 7. Stejný postup lze provést po sběru vlasů v těsném ocasu na koruně. Výsledkem je, že pouze samotné prameny budou objemné, ne od kořenů. Z výsledných pletenců můžete hodit hůlku a zajistit si vlasy neviditelnými vlasy, nechte ji až do rána. Můžete mít klobouk nahoře.

Metoda číslo 2 - použití kroucení

Nyní budeme uvažovat, jak se doma pomocí jemných curlingů vyrábět jemné kudrlinky. Získáte je, pokud použijete kadeřník nebo trysku o malém průměru (až 2,5 cm).

Rada Vyberte nástroj s titanem, turmalínem nebo keramickým povrchem s regulátorem teploty. Jsou to nejbezpečnější vlasy. Která křivka je lepší: s titanem, turmalínem nebo keramickým povrchem najdete na našich webových stránkách.

Curlingové žehličky nebo elektro-kleště jsou různé. Například, "mrkev" nebo kónické curlingové žehličky umožňuje vytvářet kudrlinky bez stékání vlasů ze spodku pramenu.

Jedná se o nejvhodnější zařízení pro začátečníky, zvlnění je snadno uvolněno, nicméně pro krátké vlasy, není to velmi praktické použití, praxe je potřeba. Průměr pro získání malých kudrlin je 1,3-2 cm.

Pokud je kolečko s tryskami, mezi něž by měly být vybrány soupravy, u kterých je pro těsné kadeře dýza malého průměru. Průměr kleští nebo příloh může být:

 • 18-20 mm (výsledkem bude retro kudrnaté vlasy);
 • 13-15 mm - malé kudrlinky připomínající přirozené kudrlinky;
 • 10 mm - tzv. Mávání "malého ďábla", tato instalace je vhodná i pro velmi krátké prameny.

Pracovní příkaz:

 1. Suché čisté vlasy navlhčete prostředkem tepelné ochrany.
 2. Rozdělte vlasy na úseky, upevněte spony tak, aby nedošlo k narušení tvorby kadeř.
 3. Zatlačte prameny jeden po druhém ze zadní části hlavy.
 4. Je nutné vydržet jednu desku v desce po dobu delší než 10 sekund, poté opatrně uvolnit upínací prvek, aby se nástroj vytáhl ven.
 5. Hotové kudrlinky ošetřují lak, česání není nutné.

Metoda číslo 3 - používání žehlení

Jak udělat malé kudrlinky doma žehlení vlasové rovnačky:

 1. Vyčistěte omyté vlasy a hnětete s hnědým hřebenem a masírovým kartáčem.
 2. Oddělte vlasy a upevněte spony.
 3. Vyberte tenký pramen. Odtáhněte od kořenů pár centimetrů a položte železo na prameny.
 4. Otáčejte zařízení tak, aby drželo celý konec. Příliš těžké stlačování nástroje nemůže, jinak by nemusel fungovat stejnoměrný zvlnění.
 5. Dále je takto zpracována celá hlava vlasů.
 6. Připravené kadeřnice mohou být mírně rozděleny prsty, hřeben by neměl být používán, protože kudrlinky mohou kvést a malá vlna nebude fungovat.
 7. Můžete použít vlnitou trysku, která má nejvíce konvexní úlevu, výsledkem bude malá vlna. Každý pramen je stlačen fragmenty pro stejný časový interval po celé délce.
 8. Hotové kudrlinky posypané lakem.

Metoda číslo 4 - použití fólie

Jak vítat jemné prameny pomocí fólie:

 1. Připravte fólii (řezané na pásy o šířce 2,5-3 cm, délce na vlasy)
 2. Rozdělte vlhké vlasy na úzké prameny a obalte je v pásu fólie.
 3. Nyní každý pruh harmonika, dělat zatáčky tak často, jak je to možné.
 4. Dokončené akordeony jsou upevněny sponami, stealth nebo jinými vhodnými vlasy.
 5. Ponechte jej asi 3 hodiny, v každém případě musíte počkat, dokud nejsou prameny suché.
 6. Fólie je pečlivě odstraněna a účes je tvořen ručně bez použití hřebene.
 7. Fixační lak.

Metoda číslo 5 - pomocí utěrek

Takzvaná metoda "babičky" je dnes v poptávce díky své dostupnosti, jednoduchosti a dobrému účinku.

 1. Tkaniny na vaření (řezáme kus látky do úzkých pásů o délce nejméně 6 cm).
 2. Na obrobku otáčíme mokrými tenkými prameny, stejně jako pomocí koleček, od konců až po kořeny. Pokud je to potřeba, můžete předem zpracovat styling agent.
 3. Nakonec položíme hadry na uzly tak, aby kudrlinky nekvetou.
 4. Sušíme přirozenou cestou nebo vysoušečem vlasů.
 5. Opatrně odtrhněte hadry nebo je narežte, odklopte hotové kadeře.
 6. Vytvoříme účes a v případě potřeby fixujeme kudrlinky s lakem.

Metoda číslo 6 - pomocí koleček

Jedná se o jednu z nejjednodušších a ne časově náročných možností.

 1. Nejmenší kolečka na kolečkách nebo na cívce se přebalují.
 2. Vlasy jsou rozděleny do sektorů a bodnuty svorkami.
 3. Dále mokré vlasy vítr obvyklým způsobem, snaží se odolat jednomu směru.
 4. Pokud budete potřebovat hromadné kořeny a kucheryashki po celé délce, pak musíte podvádět kořeny. Není-li hlasitost v kořenech potřeba, pak můžete vytvořit zábal, který odkládá požadovanou vzdálenost od pokožky hlavy. Druhá možnost je možná pro dlouhé a střední vlasy.
 5. Ponechte obal přes noc nebo suchý s vysoušečem vlasů s difuzorem a inkubujte 2-3 hodiny.
 6. Při použití tepelných válečků je doba expozice přibližně půl hodiny nebo dokud nejsou úplně ochlazeny a suché.
 7. Následuje styling pomocí jakéhokoli vhodného prostředku (pěna, sprej, lak, pěna).

Metoda číslo 7 - pomocí čepů

Malé kudrliny v Afrostyle mohou být vytvořeny pomocí běžných čepů:

 1. Vlhké vlasy navlhčete vhodným fixačním prostředkem.
 2. Rozdělte vlasy na jemné prameny.
 3. Každé vlákno je "navlečeno" na čep v cikcakém módě. (Čím menší je kadeř, tím tenčí jsou prameny.)
 4. Nahoře je lepší nosit klobouk a nechat obal přes noc.
 5. V dopoledních hodinách jsou vlasy vytahovány a získávají se volumetrické malé kudrlinky v afrostyle.

Rada Pokud budete chtít, účinek mokrých vlasů může být vytvořen pomocí gelu nebo pěny.

Existuje mnoho metod pro vytváření malých kudrlin, můžete si vybrat to nejlepší pro sebe jen experimentováním a dodržováním jednoduchých pravidel:

 • krása kadeřiny je velmi závislá na stejné tloušťce zkroucených pramenů;
 • je nutné natáčet kudrlinky pevně tak, aby v hotové podobě nezůstaly nešikovné;
 • embosované kudrlinky se nekompletují, jinak se dostanete nádherné vlny.

Závěrem zůstává pouze poradit, abyste nezapomněli na zdraví vašich vlasů a nepoužívali příliš často metody horkých stylingů (curlingové žehličky, žehličky, vysoušeče vlasů, difuzory), aby bylo nutné zajistit tepelnou ochranu. Můžete střídat způsoby, jak podvádět nebo prostě diverzifikovat vlasy a stylování střídající se romantické kadeře a rovné vlasy.

Jak udělat malé kudrlinky

Nezbedné malé kudrlinky - skutečný trest pro dívky, obdařené přírodou - neslušné a načechrané, vylévají se všemi směry a nemohou být česané. A rovné vlasy krásy, naopak, často chtějí udělat malé kudrlinky, ale nevím jak.

Tento článek je vaším průvodcem při vytváření odvážného a okouzlujícího obrazu v duchu mladé Nicole Kidman nebo Shakira se šokem hravé kucheryashek.

Tepelné způsoby vytváření kudrlin

Metody horkého stylingu jsou účinné pro všechny typy vlasů - tenké prameny mohou být přidány do objemu od kořenů, aby byly svěží za pouhých pár minut. Curly podle přírody krásné stylové úpravy pomohou změnit přirozený tvar kudrlin, zmenšit kudrlinky nebo naopak je narovnat.

Curlingové kleště

Chcete-li rychle získat tvar kudrnatého tvaru a sledovat výsledek v každé fázi práce - zvolte termální metody, perforujte s kleštěmi 13 mm. Tato metoda je nejtraudnější pro hlavu vlasů, kterou sami znáte. Z tohoto důvodu je třeba dodat ochranný gel nebo sprej, aby keratinová vrstva byla odolnější vůči tepelným účinkům.

Vlnitá

Získejte svěží a vlnité vlasy pomocí jednoduchého zvlnění trysek pro žehlení. Jedná se o nejrychlejší cestu k texturním vlasům, dávat jim objem a získat celou řadu malých vln po celé délce. Tvar vlny je určen tryskou, takže můžete experimentovat s nimi, kombinovat vlny různých velikostí a tvarů.

Kombinací klasického permu a zvlnění můžete dosáhnout úžasných výsledků tím, že vytvoříte jedinečný obrázek pro fotografování. Navíc tato technika pomůže dosáhnout tloušťky a objemu i těch nejtenčích a nejslabších vlasů.

Železo

Pravidelné železo bez speciálních příloh je také vhodné pro vytváření kudrnatého stylingu. Stačí natočit pramen do silného turnaju a tisknout ho po celé délce železem, pak ho narovnat prsty, ale nečesat.

Existuje originální způsob, jak dostat kudrlinky pomocí žehlení, ne curling. Vyrovnejte pramen a zatlačte jej pomocí kadeřnice, která se postupně otáčí po celé délce. Výsledné kucheryashki trochu odlišné od klasiky - jsou hladší a směřují dolů.

Žehličku lze dosáhnout a utěsnit, vesele vylézt ve všech směrech kadeř. Chcete-li to provést, budete také potřebovat tužku nebo suši. Twist tenký prvek kolem tužky, snaží se udělat co nejvíce otočení je to možné. Nyní jej zatlačte žehličkou ze všech stran - vysokou teplotou nastavíte polohu zvlnění. Nezapomeňte držet špičky tak, aby se nedostaly ze společné křivky.

Pozor! Nepřirozený původ kucheryashek primárně produkuje rozcuchané rovné špičky. Proto, bez ohledu na způsob, který používáte, ujistěte se, že prameny jsou zvlněné po celé délce.

Babičky jsou kudrnaté

Dobrá metoda vytváření malých kucheryashek - vinutí na hadřích, které se také nazývají papilotky.

Takže budete potřebovat:

 • papír;
 • kus látky nejméně 20 cm široký;
 • nůžky;
 • a samozřejmě trpělivost - složka by měla být stejně jako malé kudrlinky.

  Řez tkaniny na pásky o šířce 1,5-2 cm a utěsněte střední část každé pásky kusem papíru. Chcete-li to provést, zabalte papírovou trubičku pomocí pásky na hadr. Tento krok můžete přeskočit, ale bude nepohodlné navíjet prameny na tkanině.

  Vlhké vlasy z lahve rozprašujte tak, aby byly mírně vlhké. Můžete použít styler, aby se zvlnění více odolalo.

  Rozdělte celou hlavu vlasů na prameny o šířce 2 cm a otočte je do papírové zkumavky, začínající od zadní části hlavy.

  Upevněte konce papilotů kolem budoucí kucheryashki.

  Odstraňte papilotky, když jsou prameny zcela suché - to bude trvat asi 5-6 hodin.

  Pokud řeznete látku a papilotky jsou příliš líné a není čas hledat potřebné kadeřníky - vyzkoušejte perm na vlhkých ubrouscích, které se skrývají do svazků. Když jsou všechny prameny suché, stačí jen zkrátit uzel a vyrovnat zvlnění.

  Skládací kolečka lze zakoupit, ne nutně je vyrobit ručně. Tovární papilotky jsou měkké válce světlé barvy o délce 12-15 cm, jejichž středem je ohebný drát.

  Je velmi snadné je použít: otočte na střední část trojúhelník o tloušťce 1 až 3 cm a otočte konce souboru kolem něj tak, aby se zvlněný tvar fixoval.

  Je lepší vybrat si pogumovanou verzi - takové papilotky vydrží déle, pěnová guma v nich není tak rychle rozdrcena a hladký povlak zabraňuje tvorbě záhybů na vlasech.

  Jak rychle udělat kudrlinky - 11 nejlepších způsobů s fotografiemi a videem

  Kudrnaté na vrcholu módy za všech okolností: okouzlující hollywoodské vlny, koketní Barbie kudrlinky nebo stylový nepořádek, jako je Shakira nebo Julia Robertsová.

  Existuje mnoho způsobů, jak udělat kudrliny doma bez služeb profesionálních stylistů a kadeřníků. Teď se na ně podíváme blíže.

  Jak vyrobit vlny na dlouhých a středních vlasech

  Africké kadeře

  Hair style v latinskoamerickém popu diva vypadá dobře na dlouhých a středních vlasech. To je jeden ze způsobů, jak dát svým vlasům vizuální objem a bude vhodné podívat se na procházku v parku a v době publikace.

  Budeme potřebovat:

  • Vlhké vlasy;
  • Dobrý široký elastický pás;
  • Několik tenkých stužek na vlasy;
  • Sprchový kryt.

  Pokyny krok za krokem (snadný způsob):

  1. Umyjte si hlavu před spaním - je to nutné pro curling.
  2. Sbírejte kudrlinky v těsném copu na koruně a rozdělte je do několika částí. Menší prameny - menší kudrlinky vystupují.
  3. Poté, co uděláte na své hlavě špičku pigtailů, do ní přitisknete stužky.
  4. Zajistěte stealth dobře a vložte uzávěr.
  5. V dopoledních hodinách si odpočiňte, sprejový lak nebo pěnu. Vychutnejte si efekt!

  Tento účes může být také komplikován pomocí c pěny. Mimochodem, díky jejímu účesu trvá mnohem déle.

  Pokyny krok za krokem (složitějším způsobem):

  1. Umyjte vlasy a vlhké vlasy nějakým fixačním prostředkem.
  2. Vezmete mnoho, mnoho vlasů a začněte s nimi navíjet vlasy cikcaky. Celé tajemství spočívá v tom, že musíte mít co nejméně pramenů, pak se dostanete do afrického stylu.
  3. Po dokončení této akce si položte klobouk a jděte do postele.
  4. V dopoledních hodinách odvíjejte kudrlinky. Máme stylový účes s malými objemnými kudrlinky.
  5. Vytvořte efekt mokré pěny. Můžete dobít srdce!

  Co by se mělo stát na konci, viz níže na fotografii.

  Nabízíme vám také galerii se 5 video tutoriály o tom, jak větrně zvlnit africké kadeře různými způsoby.

  Hollywoodské kudrlinky

  Hollywoodské kudrlinky - to je další verze zvlněných kudrlin pro střední a dlouhé vlasy. Takový Kuafyur je tvořen velkými kuličkami o průměru nejméně čtyři centimetry. Můžete použít láskyplné nebo tepelné natáčky. Při použití druhých je velké kadeře mnohem rychlejší a delší.

  Pokyny krok za krokem:

  1. Na vlasy, od špiček, na větrné válečky. Snažíme se držet v jednom směru. Můžete experimentovat s délkou zábalu - ne nutně navinutými kudrlinky na kořeny, vzduchové kadeře vypadají ještě zajímavější než vlasy podobné spirále po celé délce.
  2. Pokud používáte vyhřívané vlasy, počkejte 20 minut, odstraňte, nanášejte lak, pěnu nebo pěnu;
  3. Pokud jsme použili jemné, pak jdeme spát a děláme to samé ráno, jako po termálních, nebo je usušíme difuzorem a po několika hodinách ho odstraníme.

  Ale jaká krása by měla být nakonec - na fotografii níže.

  Jak vytvořit spirálovité kadeře rovnání (železo) a curling iron

  Dalším běžným stylem vytváření večerního účesu pro dlouhé nebo střední kudrlinky je vlna vývrtku, pojmenovaná podle tvaru spirálových kadeří. Existuje několik způsobů, jak tuto krásu udělat sami: můžete použít žehličku na vlasy, můžete se uchýlit ke speciálním spirálovým peřím nebo zkusit ji navíjet na kadeře.

  S plochým žehlikem (jinak, rovnačka), můžete nejen vyrovnat vlasy, ale také přidat objem z kořenů nebo vytvořit kudrnaté cuties. Je velmi výhodné, že tato metoda funguje i po vyrovnání keratinu a velmi strukturálně neškodí strukturu pomocí speciálních prostředků.

  Instrukce (a používání žehlení):

  • Vezměte jeden prvek střední tloušťky a začněte jej zpracovávat železem.
  • Hlavní věcí je změna směru pohybu, dva centimetry doprava, dva vlevo, tak dostanete šikovnou "vývrtku-spirála".
  • Nebo si vezmeme vlákno a vítáme to velmi dobře na žehličce, zatímco během akce musíme vynaložit určité úsilí, aby kudrlinky nemohly spadnout jen z železa. Opatrně natáhněte celý prvek, čímž jej vyjmete ze zařízení.

  Tak krásné přírodní kudrlinky na koncích vlasů vypadají jako na fotografii níže.

  Pigtaily a kudrnaté kadeře

  Vlhké vlasy jen splétají do opletení. Po těchto manipulacích nechte kudrlinky, dokud nevysuší. To je dobrý účes pro každý den doma. Pokud uděláte spoustu malých copánků, získáte velké množství malých hromů a dvě velké prošitky se stanou vynikajícím základem pro tvorbu těžkých kadeř.

  Před použitím tepelných metod curlingu je třeba zpevnit vlasy, protože vysoká teplota pracovního povrchu zařízení poškozuje strukturu vlasů a dehydratuje.

  Kadeří na nezbedných vlasech

  Dívky s kudrnatými vlasy po celou dobu vyžadovaly styling, splétaly je, nebo účes nedbalé a rozcuchané. K vyřešení tohoto problému existuje několik způsobů:

  1. Dlouhé vlasy jsou mnohem jednodušší a více variant účesů. Je nutné urychlit růst vlasů, pak se nepravidelné malé vlny přeměňují na stylový účes.
  2. Střihujte správně, nesnažte se úplně zarovnat nebo zvlnit kudrlinky, ale zdůrazněte přirozenou opovržlivost účesu. V noci stačí dát kapku pěny na mokré vlasy a jít do postele, nemusíte jej hrát ráno, ale fixovat vlasy rukama, můžete ji přidat s vlasy nebo obruč. Jsou získány dobré chaotické kudrlinky, známé jako "kudrlinky z postele".

  Jak vyrobit kadeře pro krátké vlasy

  Malé kudrlinky na cívkách

  Dokonce i naše matky kudrnaté vlasy před datem. Pravděpodobně - to je nejlevnější metoda pro dívky s krátkými a středními kudrlinami, protože dlouhé vlasy se jednoduše nemohou zkrousit pod svou vlastní váhu.

  Pokyny krok za krokem:

  1. Vyčistěte vlhký vlasový hřeb nebo ruce v závislosti na požadovaném výsledku.
  2. Použijte některé stylingové produkty (pěna, gel, sprej).
  3. Začínáme se točit ze zadní části hlavy do kudrlin, krásně rozložených po celé délce.
  4. Vlasy lze vysušit vysoušečem vlasů nebo přirozeným způsobem. Hotovo!

  A tady je konečný výsledek:

  Zmáčkneme kudrlinky

  Jedná se o vynikající univerzální účes pro dívky s krátkým, středně dlouhým a dlouhým vlasem, kteří nejsou zvyklí strávit mnoho hodin denně na rovnání vlasů, stylingu nebo opletu.

  Budeme potřebovat:

  • potravinářská fólie;
  • železo;
  • hřeben;
  • uzamykací prostředky;
  • vlasy

  Zrcadlovými kudrlinami se střídáme podle pokynů:

  1. Určete požadovanou velikost spirál.
  2. Pásky požadované tloušťky jsou zabaleny do fólie.
  3. Teď usměrňujeme usměrňovač a úhledně rozdělujeme kudrlinky na desku ve tvaru cikcaku.
  4. Stiskneme horní část a chvíli počkáme, v některých případech - dvěma.
  5. Odstraňte fólii, narovnejte vlasy a výsledné perfektní cikcaky.

  Nabízíme krok za krokem pokyny pro fotografování navíjení cikcaků s fólií a usměrňovačem:

  Další možnosti výsledků:

  Prostředky k vytvoření kudrlin

  Curlingová žehlička

  Druhá známá cesta ke zvlnění kudrlin je pomocí curlingu. Díky tomu můžete rychle vytvořit kudrnaté vlasy různých tvarů. Za tímto účelem:

  1. Zahřejte kadeřník
  2. Snažíme se, aby přítlačky příliš těžké, jsme se naklonit.
  3. Držte se od 30 sekund do minuty, v závislosti na tloušťce pramenů a stavu vlasů.
  4. Je velmi výhodné, že v případě nevhodného mávání můžete vlasy vyrovnat rovnačkou a napravit vše, aniž byste museli věnovat mnoho času a úsilí.

  Další informace o tom, jak to udělat ve videu níže.

  Usměrňovač (železo)

  Nejpopulárnější a nejmodernější způsob, jak udělat kudrlinky, je použít rovnání. Podrobnější informace naleznete v následujícím videu:

  Běžná žvýkačka

  Trendem této sezóny je neformální účes. K dosažení tohoto efektu je velmi snadné používání pravidelného pryžového pásku. Zvlhčujte vlasy a otočte je do svazku, fixujte ho elastickým páskem a počkejte na jeho vyschnutí. Tímto způsobem se vytvářejí ideální nedbalé vlny na vlasy, fixují se lakem.

  Spirálové kolečka

  Nedávno na regálech mnoha obchodů se objevily soubory koleček neobvyklého tvaru spirály. Sada obsahuje speciální hák, který vybírá jednotlivé pásky. Vlhký vlas hřeben a rozložit na kadeře požadované tloušťky, je lepší, aby nebyly příliš silné. S hákem zvedneme prameny a navíjíme kuličky na spirále, necháme ji uschnout. Výsledkem je velmi úhledná a krásná spirálovitá cívka.

  Foto - Kudrlinky se spirálovými kolečky

  Užitečné tipy

  V tom není nic těžkého, stačí se řídit našimi radami a doporučeními:

  1. Pokud účes vyžaduje spánek s mokrou hlavou - musíte nosit plavecký kryt, jinak by mohly být poškozeny tenké vlasy;
  2. Nejlépe použijte pěnu na vlhké vlasy před kroucením. Můžete také rozstřikovat malé množství laku před použitím kroucení nebo žehlení.
  3. Při vytváření stylových vertikálních kadeřů s kolečky se pokuste zakončit točivost, co nejblíže kořenu; Kadeřavé vlasy s curlingem
  4. Na vlasy poškozené, nadzvednuté, kadeře vypadají ladně a náhodně, kudrlinky je třeba navlhčit maskami, zvláště při použití chemických (biowave) nebo fyzikálních (horké curling) metod.
  5. Po dlouhou dobu se kudrlinky mohou vyrábět pouze za pomoci speciálního mávání v salonu, ale výrazně kazí vlasy.
  6. Pokud plánujete chemický nebo biologický zákrok, předtím, než uděláte kadeře, musíte začít používat vitamíny pro vlasy, protože po těchto postupech vlasy výrazně mění svou strukturu, oslabuje a může dokonce začít vypadávat. Připravte své tělo na stres. Ještě více na zdravých, trvanlivých a energizovaných zámcích, kudrliny vydrží mnohem déle.

  Luxusní účes: jemné kudrlinky pro dlouhé vlasy

  Délka a hustota vlasů není překážkou pro ty, kteří chtějí mít účes malých kudrlin.

  Aby luxusní účes byl "dlouhý játra", použijte doporučení odborníků a nezapomeňte použít vhodné přípravky pro fixaci typu.

  O nuance účesu mluvit v tomto článku.

  Jak vítat malé kudrlinky na dlouhé vlasy?

  Pro efektivní malé kadeře použijte:

  • běžná curlingová žehlička;
  • rovné cívky z plastu, dřevo;
  • spirálové cívky;
  • papilotki;
  • pěnové gumové silikonové kadeře;
  • vyhřívané vlasové válce;
  • knoflíky;
  • tužky (při absenci jiných nástrojů).

  Fotky krásných účesů

  Podívejte se, jak vypadají malé vlasy na dlouhých vlasech.

  Jak udělat doma?

  Chcete-li prodloužit životnost, ujistěte se, že vlasy čistíte mycím prostředkem - maziva nezachovává tvar, který je dán zkroucením.

  Dále jsou k dispozici 2 možnosti:

  1. zcela vysušte, pokud chcete používat kadeřník;
  2. nechte je lehce mokré, plánujete používat kolečka, papilotky, cívky.

  S pomocí curlingu

  Akční algoritmus je následující:

  1. pokořte si vlasy;
  2. rozdělit na tři části, upevnit prameny na bocích gumovým páskem nebo opletovat je ve dvou samostatných pruzích;
  3. natočte prameny horní oblasti zhora;
  4. je žádoucí držet se v jednom směru při otáčení kroucení;
  5. tvarové prameny jsou stejně tenké;
  6. zachytit jeden z konce, rychle vítr sting curling;
  7. držte po dobu 5-7 sekund;
  8. Zvedněte západkový jazýček;
  9. jemně vyjměte zkroucený pramen;
  10. chladný kadeř pokropit lak.

  Použijte kolečka

  Postup:

  1. ozdobte prameny, upevněte boční části vlasů, aby se spodní vlasy nedotýkaly vrchní části a že se tykvečky nezamotaly ve smyčkách.
  2. po každém ošetření lepivou pěnou nebo pěnou se natáhnou a natáhnou pečličky na povrchu a snaží se rovnoměrně rozdělovat vlasy nad nimi (pak budou prsteny stejného průměru po celé délce zvlnění);
  3. zafixujte zámek, počkejte až do rána nebo urychlete proces sušičem vlasů;
  4. vyjměte držák, vyjměte tyčové kolečka;
  5. Lak na ošetření.

  Železo

  Postup:

  1. Pro náraz na prameny potřebujete trysku "zvlnění".
  2. Pracujte na každé sekci nejvýše na 3 sekundy.
  3. Umístěte železo přísně kolmo k pramenu.
  4. Pohybujete se při žehlení, přesuňte jej na oblast vlasů vedle již ošetřeného, ​​snažte se nezachytit zvlněné území (aby se nehořilo).
  5. Na konci dekorace každého jednotlivého zvlnění zajistěte lakem. Na konci účesu se ještě jednou nebrání zasahovat do laku na všech vlasech.

  Bez tepelných zařízení

  Na domácím papíře a papírovém papiloku

  Děláme to takto:

  1. Odřízněte lana od rozcvičeného trička nebo rozměrových punčoch.
  2. Z listů notebooku, notebooku, novin nebo časopisu (extrémní případ), nakrájíme na pásy o šířce 10 cm.
  3. Papír našroubujte na základnu.
  4. Každé vlákno vlasů ošetřete pěnou, pěnou a pak ji utáhněte na papillu pod úsekem, abyste dosáhli uchycení.
  5. Kravata se připevní bezpečně.
  6. Počkejte na ráno.
  7. Odstraňte papilotky, nečistěte si vlasy.
  8. Lak po stylování požadovaného vzhledu.

  Ve videu dívka ukazuje, jak malými kudrlinky používat papírové soubory.

  Na fólii

  Naše akce:

  1. Rozkrojte listový list na pásy o šířce 15 cm.
  2. Squeeze každý, hledat druh vrásčitého lana.
  3. Vytvořte tenké prameny.
  4. Použijte na každý fixační prostředek.
  5. Při navíjení zakřivení zajistěte konce bezpečně (položte malý okraj pramenu pod "podložku" a zabalte ho do zbytku vlasů).
  6. Upevněte ovce šroubováním okrajů fólie.
  7. Po ujistěte se, že jsou kadeře vysušené, vyjměte fólii.
  8. Curl opravit lakování.

  Ve videu ukazuje, jak vytvořit kudrlinky s fólií.

  Na tužce

  Pro pohodlí je žádoucí mít více a gumu pro upevnění ovcí.
  Tento algoritmus je následující:

  1. Twist pramici, oddělený a fixovaný s fixerem, do svazku.
  2. Upevněte ho na tužku obalením z konce do kořene.
  3. Návrh upevněte elastickým páskem nebo opatrně vložte okraj tužky do základny "jehněčího".
  4. Na konci zakřivení nejprve vyjměte tužku a potom dásně.
  5. Zajistěte výsledek lakem, pastou na textura.

  Rychlý styling

  Curlingové žehličky nebo vyhřívané vlasové válce - vystavení vysokým teplotám zrychluje proces změny tvaru vlasů.

  Minimalizujte škodu

  Jak vyrobit kudrlinky bez poškození vlasů? Pomocí papilot, obvyklých vlasových kadeřníků, tkaní pigtails s textilními stuhami pro větší úlevu.

  Co vydrží déle?

  Vyrobeno z čistých vlasů, ošetřeno fixačními prostředky před a po curlingu.

  Vytváření vlasů vypadat jako přirozené vlasy Nicole Kidman je namáhavé. Ale stojí za to, pokud chcete obdivovat, jak budou pružiny kudrlin vyzývavě skákat v čase s každým pohybem.

Pro Více Informací O Suché Vlasy