logo

Jak vyrobit vlasy "Vodopád"?

Chcete-li vytvořit romantický obraz, účes Waterfall je ideální. A aby byla čistá, pečlivě si přečtěte pokyny krok za krokem.

Kdo je vhodný?

Haircut "Francouzský vodopád" je nejvhodnější pro majitele dlouhých vlasů, ale také na středních kadeřích, bude vypadat také harmonicky. Zvláště tuto možnost ocení milovníci tkaní, protože v tomto účesu je nejen dobře označen, ale také vypadá velmi zajímavě.

Je třeba poznamenat, že obraz může ztratit svou originalitu různými délkami vlasů, to znamená kaskádovými účesy. Krátké kudrlinky také vyčnívají a vystupují, což může výrazně zkazit vzhled.

V jakých případech můžete tyto vlasy udělat?

Pokud jste zvyklí chodit s vlasy volně, pak účes Waterfall pro vás může stát původní každodenní volbou. Je také vhodná pro práci, která nevyžaduje dodržování určitých omezení při výběru účesů (například volné kudrlinky jsou nepřijatelné pro kuchaře).

Ale hlavně romantický a ženský "Vodopád" je vhodný, samozřejmě, pro procházky s přáteli, seznamky a párty. Lze jej také kombinovat s některými večerními šaty vybranými pro zvláštní příležitosti.

Co je potřeba pro tkaní?

 • Hřeben a nejlépe s častými zuby, jakmile si dokáže perfektně pročesávat vlasy a tak si vlasy vyčistí.
 • Tenký elastický pás nebo vlásenka pro tkaní.
 • Chcete-li vytvořit světelné vlny, můžete použít kleště.
 • Příslušenství lze použít pro dekoraci.
 • Také užitečná trpělivost a obratnost vašich rukou.

Jak to udělat?

Vytvořte "Vodopád" dvěma hlavními způsoby.

První cesta

Takže, jak postupovat krok za krokem?

 1. Nejprve je třeba pečlivě česat vlasy.
 2. Dále, o chrámu, vyberte část kudrlin a rozdělit ji na tři stejné prameny.
 3. Začněte tkát nejobvyklejší oplet.
 4. Po jednom házení každého vlákna oddělte zvlnění v horní části hlavy (u koruny, tj. Nad kosou) a otočte jej do vazby a připojte ji k pramenu, který je umístěn nahoře. V důsledku toho bude tato kadeřna dolů. Vyhoďte ho a nejlépe jej vezměte na obličej nebo jej opravte tak, aby vás neobtěžoval. Bude to první "proud" vodopádu.
 5. Namísto uvolněného pramene zvedněte nový pramen zespodu (tj. Pod tkaninou) a pokračujte v tkaní opletení.
 6. Když přesunete horní část, připojte ji také ke zvlnění vybranému v horní části hlavy. A také ho uvolněte z opletení a odstraňte. Dále vyberte také nový prvek ve spodní části.
 7. Pokračujte v procesu tkaní, také výběrem kudrlin z horní části a uvolněním pramenů ve spodní části a následným zvednutím nových vlasů.
 8. Po dosažení druhé části hlavy fixujte účes nebo, pokud je to požadováno, pokračujte v tkaní až do konce a vázání ocasu gumovým pásem.

Druhá cesta

 1. Zvolte část vlasů nad jedním uchem, rozdělte jej na tři prameny a začněte tkát oplet.
 2. Každý prvek by měl být hoden jednou.
 3. Když potřebujete přesunout horní pás, vyberte vlnitou vazbu a držte ji nad tímto vláknem, ale nezakládejte ho do opletení, ale jednoduše jej uvolněte.
 4. Pokračujte v tkaní. Pokaždé, když potřebujete přesunout další horní část, vyberte kroutit v horní části hlavy a projděte jej přes opletení.
 5. Dotáhněte druhou část hlavy, upevněte špičku opletení barretou.

Možnosti

Nemůžete udělat obvyklý oplet, ale originálnější. Některé zajímavé myšlenky tkaní jsou uvedeny níže.

"Dvojitý vodopád"

 1. Opláchněte pleteninu první cestou. Současně však napněte každý prvek svorkou nebo pryžovým páskem na samém konci (ne uprostřed, jinak nebude možné odstranit elastické pásky). Konec opletení je také pevný.
 2. Dále začněte tkát ten stejný oplet, ale na druhou stranu, to je ten, na kterém je umístěn konec prvního. A musíte zahrnout ty prameny, které byly dříve uvolněny a opraveny.
 3. Z boku zajistěte šlehačkou.

"Vodopád" se stuhou

Účes "French Falls" bude vypadat ještě originálnější, pokud se provede stuhou.

Tvorba bude přesně to samé, ale musíte na sobě začlenit stuhu. Umístěte jej za opletení a připojte je k extrémním pramenům. Pak se každý konec bude nevyhnutelně prokázat, že bude propuštěn společně s další částí. Ale bude muset být vyzvednut spolu s novým zvlněním, vybraným níže. A konec může být spojen se stejnou páskou.

"Vodopád" diagonálně

Mělo by být provedeno stejným způsobem jako obvykle, ale zároveň začněte tkát co nejvíce a postupně ji vede diagonálně dolů. Tato volba vypadá velmi originálně, zejména na dlouhých vlasech.

Dva vodopády

Vlasy, je žádoucí rozdělit na dvě části. Okamžitě opravte tak, aby vás neobtěžovalo. Vyberte tři prameny na jedné straně a začněte tkát "Vodopád" a přivést ji k okraji části, tedy k rozdělení. Fixujte špičku. Také splétá oplet na druhé straně, spojuje ji s první a upevňuje ji uprostřed.

Doporučení

 1. Pokud se rozhodnete udělat smajlík pro sebe, ale nikdy jste to nikdy neudělali, neměli byste okamžitě začít vytvářet účes, možná nebudete moci dělat nic. Nejprve musíte pochopit význam tkaní, a pro to musíte vidět všechny své akce. Pozvěte na ni přítele nebo cvičit. Také se hodí paruka nebo panenka s dlouhými vlasy. Po zvládnutí základů se můžete pokusit udělat své vlasy.
 2. Pokud byste poprvé nemohl udělat nic, nebojte se. Buď trpěliví a trochu se cvičíš.
 3. Vlasy se mohou rozpadat, ale lze je vyhnout. Mírně navlhčete ruce nebo kadeře.
 4. Nepřehánějte je s příslušenstvím, neměli by být příliš, jinak tkaní samo o sobě zůstane bez povšimnutí. Nejlepší je zvolit si jeden krásný a jasný vlásenku a použít ho pro fixaci.
 5. Chcete-li dostat účes "Vodopád" s kudrlinky, jen zkroutí uvolněné prameny a jiné volné kudrlinky.

Vyberte si nejlepší možnost, cvičíte se sami a můžete si udělat punčoch!

Jak vyrobit účes vodopádu?

Jeho jméno je nejkrásnější účes francouzského vodopádu kvůli obrovské podobnosti s tímto vodním prvkem. A opravdu luxusní kudrlinky, které spadají na ramena, velmi silně připomínají vodní proudy, které vystupují z horských vrcholků. Chcete se naučit, jak tuto lehkou mantinelovou sponku tkát? Postupujte podle našich tipů a vytvořte skutečné umělecké díla z vašich vlasů.

Francouzský vodopád - klasický způsob, jak tkát pleteniny

Tento účes dělá obraz hravý a romantický. Navíc se to dělá velmi jednoduše, jak vidíte pro sebe.

Krok 1. Chraňte vlasy na bočním díle tak, aby nedošlo k zamotání uzlů.

Krok 2. Oddělit malou část vlasů na velmi vzdáleném místě - to bude náš začátek.

Krok 3. Rozdělte jej na tři stejné prameny a tkněte třířádkový pigtail.

Krok 4. Spusťte druhou vazbu, uvolněte spodní nit. Namísto toho vyberte pramen stejného tloušťky volných vlasů, který dosud nebyl použit.

Krok 5. Pokračujeme v tkaní stejným způsobem: horní část tkaná do našeho vodopádu, dolní část je nahrazena volným pramenem.

Krok 6. Dostaneme se k opačnému uchu a upevníme pigtail s pružným pásem. Jako volbu můžete postupně snižovat končetiny - to vše závisí na vašich přáních.

Francouzský vodopád je připraven!

Volné vlasy mohou být ponechány rovně, ale účesový vodopád s kudrlinami vypadá neobvykle elegantní - skvělá volba pro svátky a oslavy. Vše, co potřebujete, je vařit vlasy železem, curlingem nebo kadeřníkem. Nečistěte hotové kadeře hřebenem, ale jemně je oddělte rukama.

Co je zajímavé, protože francouzský vodopád nemá nutně dlouhé vlasy. Průměrná délka je vhodná pro toto tkaní nikoli horší. Snažte se transformovat pomocí své tradiční náměstí nebo bob a uvidíte, jak se váš účes změní. A tak, aby se vodopád nerozpadal, naneste ho lakem.

Hairstyle vodopád s technikou a krok za krokem fotky

Krásný účes je důležitou součástí obrazu jakékoliv ženy. Možnosti pro jejich vytváření jsou bohaté. Dnes budeme mluvit o tom, jak vázat francouzský účes "vodopádu" a podívat se na podrobný snímek jeho představení, stejně jako připojit video pokyny pro vytvoření "vodopádu" pro krátké, střední a dlouhé vlasy.

Co potřebujete pro tento účes

Toto tkaní je v poslední době velmi populární. Vaše vlasy jsou pletené a zároveň jsou volné. Takové tkaní vypadají velmi hezky, pokud jsou vlasy shromažďovány v koši nebo copu.

Bude vypadat velkolepě na rovných a kudrnatých vlasech. Chcete-li vytvořit "vodopád", budete potřebovat hřeben s tenkým koncem, který byste si pročesali vlasy a oddělené prameny, krásné elastické pásky nebo vlásenky, pokud se rozhodnete sbírat je. Pokud jsou vlasy silně "vybledlé", navlhčete je vodou.

Jak udělat účes s vlastními rukama - krok za krokem průvodce s fotografiemi

Chcete-li vytvořit účes francouzského "vodopádu", musíte pochopit vzorek tkaní. Je to velmi jednoduché, každý se může samostatně naučit, jak to udělat. Můžete začít z obou stran hlavy.

Schéma tkaní vlasů "vodopád"

 • Určete začátek tkaní. Pokud máte třesk, můžete jej tkat do společného účesu. Oddělte boční část vlasů a rozdělte je na dvě stejné poloviny. Tyto prameny budou základem celé vazby.
 • Položte jeden prvek na druhou a překračujte je.
 • Když držíte získané prameny, vezměte třetí prvek vlasů shora a položte je mezi dvě hlavní a překračujte je. Třetí část vlasu se nepodílí na tkaní, jde dolů.
 • Další vlákno vlasů je převzato z horní části a opět umístěno mezi dvě hlavní, které se protínají a spadají.
 • Tím se řiní na druhý konec hlavy. Vždy si vezměte horní prameny, které jsou fixovány pouze mezi dvěma hlavními a visí dolů. Je to proto, že tento typ tkaných vlasů dostal jméno "vodopád", protože prameny spadly.
 • Po dosažení druhého konce fixujeme dvě hlavní prameny gumovým pásem nebo jej ukryjeme pod účesem.

Haircut "vodopád" v průměrné délce vlasů

Pokud jsou vaše vlasy středně dlouhé, může se v tomto účesu shromáždit "vodopád". Opletením opletení postupně snižujte hlavní prameny. Po dosažení konce tkaní vybíráme vlasy a fixujeme je tenkým elastickým páskem.

Získáme módní účes, který je ideální jak pro každodenní použití, tak pro zvláštní příležitost.

Účes "vodopád" pro krátké vlasy

Udělat tento účes na krátkou délku vlasů je také snadné. Použitím výše popsaného způsobu tkaní bude vypadat "vodopád" pro účes bobů. Velmi jednoduchý a rychlý účes, který netrvá dlouho na balení. Účes pro krátké vlasy v podobě "vodopádu" vypadá dobře na tenkých vlasech.

Pro vytváření vizuálního objemu se zpravidla používají různé barevné techniky. Snadné zvýraznění nebo zbarvení poskytne účesu skvělou příležitost. Při tkaní pleteniny lze hlavně přitahovat hlavně, ale mírně je můžete přidat. V tomto případě bude pigtail mnohem objemnější.

Curly Falls

Pokud se chcete dostat kudrlinky, musíte nejprve zkroutí vlasy a teprve poté začnete tkát vlasy. Technika tkaní je stejná - horní prameny procházejí hlavními dvěma prameny a zůstávají volné. Na fotografii níže vidíte účes "vodopádu" s kudrlinkami shromážděnými v horní části hlavy.

A tady dostaneme objemový oplet, aniž bychom utahovali hlavní prameny tkaní.

Svatební "vodopád"

Ideální volbou pro svatební účes bude "vodopád" účes na volné vlasy se zvlněnými kadeř. Broušení vlasovým hřebenem a použití žehličky pro vlasy, větru prameny, začínat od zadní části hlavy. Horní kadeře tkát v kořenové zóně, dávat objem, oddělit nárazy. Dále se "vodopád" opírá jemným rozložením kudrlin a úpravou účesu lžícím na vlasy. Bangy položené správným směrem.

Případně můžete vytvořit "vodopád", začínat tkat z obou stran hlavy, spojovat oplety uprostřed a upevnit je neviditelnými. Chcete-li dokončit svatební vzhled, použijte krásné ozdoby na vlasy.

"Vodopád" s prasaty

Pokud chcete splétat vlasy, řekneme vám, jak udělat vodopád a dát ho do peří.

 • vybíráme dva prameny shora a tkvíme podle klasického schématu, snižujeme splétání;
 • tkát horní prameny uprostřed hlavy;
 • Poté projdeme dvěma hlavními prameny, tvoříme pigtail požadované délky a připojíme jej elastickým vlasovým páskem.

Zde je účes s kosou získáván na dlouhých vlasech.

"Vícestupňový vodopád"

V několika řadách můžete splétat vlasy.

 • Za prvé, splétá klasickou verzi vlasů z jednoho chrámu do druhého.
 • Pak vezměte nové prameny ze strany, ze které začalo tkaní, a tkát další řádek pomocí spodních pramenů z prvního řádku.
 • Konce zajistěte gumovými pásy.

Snažte se pozorovat symetrii vlasů.

Video o tom, jak udělat tento účes

Pokud jste přitahováni technikou tkaní "vodopádu", nabízíme video s krok za krokem pokyny pro tvorbu vlasů.
Metoda vytváření "vodopádu" vytvořením prstenců. Zde tvoříme prsten od prvního vlákna. Poté zaujmeme další prvek dvěma prsty a vytvoříme smyčku, protáhněte ji a překročíme ji. Velmi zajímavá a jednoduchá technika pro vytvoření krásného účesu.

Podrobné pokyny k videu vytvářejí víceúčelový "vodopád" vlasů. Vytvoření každé vrstvy opakuje tkací techniku ​​v předchozím řádku.

Jednoduchý způsob tkaní vodopádu na obou stranách hlavy, shromážděný ve středu ocasu. Po dokončení tkaní se každý prvek natáčí na kadeře za pomoci žehlení. Tato verze účesu pro dlouhé vlasy je ideální pro vytvoření slavnostního vzhledu.

Hairstyle vodopád s krok-za-krokem tkaní

Kudrlinky se splétaly do otevřeného opletení, z nichž některé volně spadly a ležely mezi prameny, připomínající proud vody. Jako účes je vodopád jednoduchý, ale vypadá krásně, vhodný pro všechny příležitosti - jak pro vyjížďky, tak pro svatbu. Může být snadno provedeno sami.

Pro které vlasy je vhodné

Hairstyle Francouzský vodopád je vhodný pro rovné i kudrnaté vlasy. Styl je určen pro účesy, jejichž délka je pod bradou, když mohou prameny splétat, a tak zůstávají volné špičky. Styl vypadá skvěle na dlouhých vlasech. Rámec na čele je ideální pro ženy, které rostou v zádech a chtějí odstranit prameny zepředu, takže se nedostanou do očí.

Pokládání vodopádu lze provést s jednou barvou a melirovannomu, s komplexní barvou. Směny barev vypadají originální, zajímavé, romantické, poskytují další objem a expresivitu.

Krok za krokem nácvik účesů vodopád

Existuje mnoho odrůd účesu vodopád. Chcete-li vytvořit klasickou verzi, musíte dodržovat následující schéma:

 1. Je dobré hýbat se, že tam nebyly žádné matné prameny, uzly. Chcete-li kudrlinky uklidnit, aplikujte stylový gel.
 2. Hřeben na boční straně.
 3. Oddělte pramen poblíž dělení na čele.
 4. Rozdělte balíček na tři stejné části a začněte tkát pigtail.
 5. Od druhého tkaní začněte vytvářet prameny: při vytváření krytu uvolněte spodní kadeř, aby se volně zavěsil, přičemž místo toho byla stejná tloušťka svazku volných vlasů, které se v práci nevyskytují.
 6. Pak tkát v podobném vzoru: horní nosník je tkaný do vodopádu, spodní je uvolněn a nahrazen volným.
 7. Po dosažení ušního laloku opačného ucha upevněte pramen s elastickým páskem, srst nebo kůží pod prameny. Pokud je to žádoucí, opletení nemůže vést k opačnému chrámu a nechat jít dolů a dělat jednostranný účes.

Můžete si ozdobit vlasy krásným lukem, květem, knoflíky s kamienkami, srstí. Chcete-li, aby to bylo jasné, můžete jej tkat do opletení:

 • páska;
 • kožená krajka;
 • Kontrastní páska.

S kudrnami

Hairstyle vodopád s kudrlinky se provádí v podobném vzoru. Po dokončení tkaní musí být volné prameny pod kosou zkroucené kroucením nebo přišroubovány na velké nebo malé kolečka, v závislosti na tom, které kadeře potřebujete. Nepleťte kudrlinky, ale pečlivě je rozdělte rukama, pak je opravte lakem tak, aby se nerozpadly.

Dvoulůžkový francouzský vodopád

Zajímavým účesem je dvojitý vodopád. Současně jsou pletené pletené, symetricky umístěné vzájemně vůči sobě: horní a spodní. Složitější volba:

 1. Z horní části levého chrámu oddělujte velký pramen (šířka stohů musí odpovídat velikosti chrámu).
 2. Hřebte se a začněte tkát tenký hustý pigtail, používajícím reverzní tkaní, když trámy nejsou na sobě navzájem, ale pod nimi.
 3. Šňůra je tkaná až do konce ušní drážky, po které je dočasně upevněna krokodýlem.
 4. Další práce začíná pravou stranou.
 5. Oddělte malý pramen z chrámu a začněte tkát podle způsobu klasického vodopádu.
 6. Zatáhněte doleva a vydejte krokodýl.
 7. Dalším krokem je spodní vazba na pravé straně.
 8. Vezměte pramen pod horní tkaní a začněte tkát spodní oplet, podobně jako horní.
 9. Když spodní vrstva dosáhne křižovatky horní a levé strany, tkaní se zastaví.
 10. Odstraňte krokodýly z levého a pravého pramene a začněte tkát jednoduchý oplet z třech vazeb.
 11. Upevněte oplet tenkým gumovým páskem.
 12. Vlasy, které zůstaly volné, vítaly kadeření.
 13. Fixační lak na vlasy.
 14. Křižovatka pletenin zdobí barrette nebo jasný květ.

Se zkroucením

Pro dlouhé rovné vlasy je vhodný vodopád s kroucením. Je vhodný pro začátečníky, není prováděn se třemi neustále se měnícími prameny, ale se dvěma, které se používají v celém tkaní. Schéma:

 1. Chcete-li oddělit široký pramen nad uchem, rozdělte ho na 2 části a projděte ho tak, aby horní část byla pod dnem.
 2. Vezměte nový paprsek shora a položte ho tak, aby byl nad dnem a pod horní částí.
 3. Pracovní prameny přecházejí (twist). Jako výsledek, třetí se bude zobrazovat jako v smyčce.
 4. Potom bude horní pracovní paprsek nižší a naopak.
 5. Potom protáhněte další prvek přes ně v podobném vzoru.
 6. Opakujte akci a pohybujte se dolů pod úhlem.
 7. Když do konce pracovních pramenů zůstanou 5-7 cm, je nutné zastavit navlékání strapců, tkát tenký oplet, uložit ho elastickým páskem a upevnit ho na zadní straně hlavy neviditelnými vlasy.

Účes vodopádu - tkaní, foto

Účes s krásným názvem vodopád skutečně vypadá jako vodní tok - v něm jsou vlasy tkané do tkaní, ve které část kudrlin volně padá jako vodní trysky. Tento styl vypadá velmi krásně, vhodný pro každou příležitost a současně se takový účes snadno zaplétí. V tomto článku se dozvíte o vlastnostech účesu vodopádu, jejích typech, způsobech tkaní a podrobné pokyny pro vytvoření krásného tkaní.

Jaké vlasy jsou vhodné pro účes vodopádu?

Chcete-li vytvořit krásně tekoucí kadeře, budete potřebovat délku vlasů od brady - v tomto případě mohou být prameny již splétány a uvolněné špičky zůstanou. To znamená, že vodopád je vhodný pro majitele dlouhého automobilu nebo fazolí, účesy pro prodloužené kaskády a samozřejmě i pro vlastníky kadeřníků stejné délky. Obzvláště krásný tento účes vypadá na dlouhé vlasy, což vám umožní prokázat krásu luxusní hlavy vlasů.

Důležitým bodem je, že účes vodopádu je ideální pro ty, kteří rostou a chtějí odstranit vlasy z čela. Tkaní v podobě okraje na čele skryjí převrácené prameny třesků a vlasy se do vašich očí nezapadnou.

Pokud jde o to, zda rovné nebo zkroucené vlasy tkát vodopád je věc chuti. Účes vypadá dobře na všechny vlasy, ale v kombinaci s rovnými prameny to bude více příležitostné volby, ale tkaní na kadeře je vhodné pro vytvoření slavnostní styling. Hairstyle vodopád je skvělý jako svatební nebo promoční účes.

Také tato možnost účes vypadá výhodně na vlasy melirovannyh a kudrlinky s komplexní barvou. Střídavá barva pramenů dodává účesu dodatečný objem a expresivitu.

Možnosti účesů

Existuje několik možností pro vytvoření tohoto krásného tkaní. Různé způsoby tkaní umožňují vytvořit účes symetrický nebo jednostranný, který zachycuje část vlasů nebo všechny kudrlinky. Existuje také mnoho možností pro účes vodopádu s trámy, prýmky a ocasy.

Klasický vodopád

Tato odchylka zahrnuje symetrické tkaní dvou opletek ze zadních chráničů, které jsou spojeny s barretou nebo elastickým pásem. Můžete také skrýt špičky prošitků pod prameny vlasů, čímž vytvoříte efekt jednoho rovnoměrného opletu.

Dvojitý vodopád

Vzhledem k tomu, že tkaní ve stylu vodopádu zahrnují volné prameny na jedné straně, mnoho z nich využívá tuto funkci k vytvoření dvojitého opletu: stačí opletovat zbývající prameny znovu do opletení. Navíc to může být jakékoliv tkaní: "spikelet", "tail fish" atd.

Jeden způsob

Asymetrická variace klasického "vodopádu", když je pletenina tkaná pouze na polovinu hlavy nebo těsně nad ušima. Volná špička pleteniny může být připevněna krásnou srstí nebo tkaná do složitějšího účesu.

Vodopád bez krytu

To je skvělá volba pro ty, kteří chtějí odstranit vlasy z čela. V tomto případě tkaní začíná od chrámů a nevede zpět, a tkne se v blízkosti vlasce, zvedá prameny ze strany obličeje a zanechává volné prameny.

Hairstyle vodopád s objemem opletení

Účes vodopádu v kombinaci s kapesníkem vypadá krásně. Navíc může být ponechán volný nebo uložen ve velkolepém svazku. Můžete vytvořit dva symetrické šňůry.

Vodopád na rovné vlasy

Tento účes na rovné vlasy umožní zvýraznit jejich strukturu a hedvábnost. V tomto případě je důležité, abyste si vlasy dobře česali a dodávali hladkost pomocí hydratačních sprejů nebo stylingových výrobků. Při tkaní je možné použít hřeben s řídkými zuby, aby bylo možné lépe oddělit pramen vlasů.

Vodopád na kadeře

Nejčastěji se vytváří vodopád na zkroucených vlasech. Tento účes vypadá velmi hezky a elegantně. Pokud jsou vlasy dlouhé, můžete ji po vytvoření účesu navičit a krátké vlasy mohou být zvlněné až do tvaru. Ujistěte se, že používáte fixační nástroje pro prodloužení zvlnění, takže účes bude trvat déle v původní podobě.

Pokyny krok za krokem tkát vodopád pleteniny

A pro přehlednost uvádíme několik příkladů podrobných pokynů pro vytvoření tohoto velkolepého účesu.

1. možnost:

 1. Rozdělte pramen vybraný pro tkaní "vodopádu" do chrámu na tři části.
 2. Začněte tkát obvyklý pletenek.
 3. Nechte pramen, který se ukázal být volný konec směrem dolů, aby nebyl pletený, ale vezměte pramen ze stejné tloušťky z volné hmoty vlasů a vtáhněte jej do účesu.

4-6. Opakujte kroky dalšího pramenu, kdykoliv opouštíte konec spodního pramenu a místo toho vybíráte pramen ze stejné tloušťky od zbytku vlasové hmoty.

Možnost 2:

 1. U chrámu oddělujte 3 identické prameny. Pro pohodlí jsou fotografie očíslovány 1,2,3.
 2. Strand 1 se přesune do středu švů.
 3. Posuňte špičku pramenu 1 dolů a ve středu posuňte pramen 3.
 4. Tip 3, abyste zvedli vršek a přesunuli se do středu pramenu 2.
 5. Spusťte špičku pramenu 2 dolů a uvolněte jej.
 6. Oddělte se od celkové hmotnosti vlasů na horní straně pramenu 4 a přesuňte jej uprostřed.
 7. Vložte špičku pramenu dolů 4
 8. Vlákno 4 v opletení.
 9. Opakujte předchozí kroky, zakaždým, když opouštíte špičku spodního pramene, a místo toho se poprvé chyťte nový pramen vlasů.

3. možnost

A tak tkát dvojitý účes vodopád:

Vodopád Kadeřnictví

Ještě krásnější tento styl bude vypadat s další výzdobou. Mohou to být stuhy a luky, barevné pryžové pásky a vlasy, čerstvé květiny a větvičky. Při tkaní pásky stuhou doporučujeme vzít světlou látku, která je kontrastní barvou k vlasům. Páska musí být přiložena na začátku a tkát tak, aby levý pramen s páskou začal ve směru od dolní části a pravý pramen je současně shora.

Tipy pro styl vlasů

 • Pokud jsou vlasy těžké, špinavé nebo přezrážené, pak byste měli určitě používat klimatizaci nebo balzám na vlasy. Také vhodné zvlhčující nezmazatelné spreje.
 • Pokud je účes naplánován na celý den, měli byste zvolit klasickou verzi a fixovat opletení na zadní stranu gumičkou - tím bude trvat déle.
 • Před tkaní vlasů je třeba pečlivě česat štětcem s přírodními štětinami.
 • Vlnité a tvrdé vlasy se nejlépe vyrovnají kořeny s voskem a malým množstvím vody.
 • Pokud jsou vlasy v kadeře zatlačeny, pak je možné posypat opletí lakem a lehce je hladit. Láhev laku by měla být umístěna ve vzdálenosti nejméně 15 cm od hlavy, aby nedošlo k účinkům lepení vlasů.

Video instrukce tkaní účes vodopád

Navzdory zjevné složitosti je účes vodopádu jednoduchý a nevyžaduje zvláštní dovednosti. Snažte se tkát tuto prýmku své přítelkyni a poté pokračujte k experimentům na vašich vlastních vlasech.

Jak udělat účes vodopádu: krok za krokem pokyny

Krásné oblečení, velkolepý make-up - co ještě potřebujete pro dokonalý obraz? Správně, dobrý styl, který mimochodem může být ornamentem i pro nejobvyklejší luk. Vlasy, které jsou uvolněné nebo pletené do vlasů, různé chvosty, strapce - jaké možnosti stylisté a kadeřníci nenabízejí dívky? Vytvořte zajímavý a velkolepý styl, který přidá dívku z davu a přiláká každou pozornost ke kudrlinkám a můžete to udělat doma. Jak udělat účes vodopádu, tak módní v nové sezóně, zvažte níže.

Trochu vlasy

Pokládání vodopádu, přesněji řečeno, francouzského vodopádu, se objevilo před nějakou dobou a okamžitě získalo lásku dívky. Je elegantní, krásná a zároveň (což je velmi důležité!) Je jednoduché v provedení. Po několikanásobné výcviku na sebe nebo na přítele bude žena bez problémů schopna snadno vytvořit v budoucnu mistrovské dílo kadeřnictví.

Hairstyle vodopád je obraz jemný, ženský, romantický a sofistikovaný. Férový sex, kterému příroda udělala elegantní dlouhé kudrlinky, je prostě povinna zkusit alespoň jednou provést jeden. A když to jednou uděláte, nebude možné zastavit!

Styl může být proveden na dlouhých vlasech a může být stejně úspěšně proveden na středních vlasech. Ty dívky, jejichž kadeře jsou příliš krátké, bohužel nebudou moci stát šťastnými majiteli takového účesu.

Co je u původu

French Falls - účes, ideální pro večerní výjezd. Dokonalá kombinace s večerními a koktejlovými šaty, botami s vysokým podpatkem, elegantními spojkami. Ale odkud pochází toto zajímavé jméno? Existují dvě teorie.

První hypotéza uvádí, že jméno pochází z nádherně krásného vodopádu, který se nachází v malé severní části Iberského poloostrova, který patří Francii.

Druhá teorie je obyčejnější a v souladu s ní název pochází z stejnokrojného spleti, který tvoří základ účesu, a vlasy padnou s čistými vlnami, vizuálně připomíná právě takový jev přírody jako vodopád.

Několik slov před tkaní

Přípravná fáze je jednoduchá. Stačí, když poznáte pár jednoduchých bodů.

 • Vlasy by měly být čisté a dobře česané. To je důležité, protože dokonce i malý uzel v kadeře rozdrtí vaše úsilí a nutí vás začít znovu.
 • Naughty vlasy mohou být předem postříkány lehkým postřikem nebo aplikovány pěny.
 • Je lepší, pokud už máte techniku ​​tkaní obyčejného francouzského proužku, umožní vám to udělat ideální účes od prvního do druhého. Ale přesto to není nutné, protože v průběhu postupné fáze mistrovské třídy, která je uvedena níže, se můžete snadno naučit základy takového tkaní.

Vodopád účes: krok za krokem pokyny

Takže proces tkaní je:

 1. Vezměme si čelo vlasce, rozdělíme ji na tři stejné části. Umístěte pravou stranu uprostřed a pak doleva. Opakujte manipulaci dvakrát.
 2. První proud vodopádu děláme: nejprve umístíme horní část středu, pak spodní. Pramenec, který zůstává níže, je vyloučen z tkaní.
 3. Namísto uvolněného pramene zaujmeme nový z mas, který je pod sponou.
 4. Přidejte nový prvek do horní části opletení. V klasické verzi tkaní jde stejně jako rovnoběžně s podlahou, přes hlavu, ale je také možné odklonit pigtail směrem k úhlopříčce, aby se vytvořil cikcak.
 5. V návaznosti na tuto techniku ​​pokračujeme v další vazbě. Pruhy, které se již netýkají tkaní, je výhodnější odstranit dopředu, aby se nezasahovaly, a aby se z této hmoty náhodně nevazovaly kudrlinky.
 6. Propleteme oplet do konce, to znamená k opačnému uchu, který zajistí jeho konec neviditelným.

Účesy videoklipů na vodopádu, které lze vidět na níže uvedeném videu, je připraveno!

Nakonec pár slov

Chcete-li se kudrnat, padají, vypadají mnohem velkolepěji, mohou se na kadeře přišroubovat.

Spinové závěsy lze vytahovat jeden po druhém, aby vazba vypadala jako objem.

Lepší fixace laku na vlasy.

Hairstyle vodopád, foto který je uveden níže, je připraven!

Spectacular luk

Co lze kombinovat s krásným účesem? Především to může být:

 • krátké koktejlové šaty, například nesmrtelná klasika - trochu černá;
 • šaty na podlahu, monofonní, s třpytem;
 • stylové kombinézy s otevřenými rameny;
 • kalhoty v kombinaci s tričkem na tenkých řemínkách, v nových sezónních modelech sametu v kombinaci s krajkou jsou důležité;
 • vysoké boty, pokud mluvíme o chladném období;
 • boty nebo sandály s vysokými podpatky.

Francouzský vodopád - neobvyklý a zajímavý účes, který bude originálním doplněním obrazu. Stylista v kabině může snadno vytvořit takovou sadu, ale bude to stát spousta peněz, a každá dívka se může naučit tkát takový pletenek, pokud je to žádoucí.

Řekni přítelkyni

Podporujte projekt Womee, protože do něj vložili celou duši - sdílejte článek s přítelkyní kliknutím na jedno z tlačítek níže

Jak udělat účes vodopádu - krok za krokem instrukce o tkaní opletení

V poslední době jsou účesy s různými copánky velmi populární. Jedním z nejdůležitějších v této sezoně jsou účesy francouzského vodopádu. Vypadají velmi krásně, aniž by všechny vlasy procházely spletencem, ale jen část. Obecně platí, že takové lehké a krásné účesy jsou jen bohatstvím pro dívku, která se stará o její vzhled. Hairstyle vodopád, jak se tkát a některé z jeho vlastností budou diskutovány dále.

Francouzský vodopád - účes s vlastními vlastnostmi

Existuje několik možností pro tkaní vodopádu pro dlouhé, střední a krátké vlasy. Dívky ji milují za poměrně jednoduchý výkon, který nevyžaduje mnoho úsilí a času, stejně jako krásný výsledek.

Tkaní "vodopád" je velmi podobný obvyklému francouzskému proužku, ale existují určité rozdíly.
Výhody stylingu jsou následující:
- není třeba hledat pomoc od odborníků, můžete si udělat svůj vlastní vodopád doma s vlastními rukama;
- tkaní budou dokonale udržovat během dne i bez použití prostředků pro upevnění. To je velmi důležité, protože časté používání takových nástrojů může výrazně poškodit vlasy;
- účes francouzského vodopádu vypadá skvěle na každém vlasu, je obzvláště zajímavé hrát při barvení leštěním nebo ve stylu ombre;

- takový účes dodá každé dívce k obrazu větší citlivosti a ženskosti, které přitahují;
Pro každý typ a délku vlasů existují různé účesy a zvláštnosti jejich výkonu, takže pro jaký druh vlasů se tento styling nejlépe hodí a jak ho přizpůsobit různým typům kadeří.

Kdo bude vyhovovat účesu ve stylu vodopádu

1) Při práci na tlustých pramenech mohou vzniknout problémy, pokud je jeden pramen oddělen od druhého. Abyste tomu zabránili, můžete si vlasy voskovat a vše se bude dělat snadno.
2) Vynikající styl spásy bude pro řídké vlasy, protože vytváří další objem. A krásné kudrlinky, které nejčastěji doplňují obraz, spolu s pletením způsobí, že vlasy budou bujnější.

3) Není nutné kudrlinky zvlnit, pokud jsou přirozeně přímočaré a velmi obtížné být zkroucené, nemusíte je ještě jednou zranit, takže to bude skvělé.
4) Abyste se vyrovnali s kudrlinky, není to vůbec těžké, stačí použít pěnu a problém bude vyřešen. Pokud to nepomůže, můžete využít žehlení, ale tato volba není nejlepší, protože železo může poškozovat vlasy, takže nezapomeňte na nástroj s tepelným ochranným účinkem. 5) Ale délka kudrlin může být odlišná, hlavní věc není příliš krátká, nikoli kratší než do středu brady.

Několik tipů

Je nemožné tkat vodopád přísad příliš těsně, to povede nejen k tomu, že nebude vypadat velmi krásně a přirozeně, ale také k možným bolestům hlavy, které způsobí mnoho nepříjemností.
Aby obraz byl perfektní, je nejlepší použít dvě zrcadla, jedna vpředu a druhá na zadní straně, pak můžete celý proces úplně ovládat.

Vodopád účes - krok za krokem

Nejlepší ze všeho je, že účes s tkacím vodopádem je vhodný pro střední vlasy, ale dlouhé vlasy mohou také fungovat skvěle, ale musíte se chovat pečlivě, abyste se nezměnili.

Jak již bylo zmíněno dříve, existuje několik možností pro tkaní. Za prvé bude považována klasická verze.
Schéma tkaní pádů není složité a dokonce i začátečník. Pokyny pro postupné tkaní a fotografie budou uvedeny níže.

Tak jak si vyrobit účes vodopádu pro sebe? Za prvé, vlasy by měly být čisté a česané, teprve potom můžete začít pracovat. Začneme tím, že je z jedné ze spánků vytaženo malé vlákno, musí být rozděleno na tři části a vazba začne tkat obyčejný pigtail. Ale existují určité rozdíly, pramen, který se při obvyklém tkaní přemístí mezi centrální a boční, v tomto případě by měl spadat do celkové hmotnosti vlasů, bude to první pramínek vodopádu a druhý bude odebírán.
Pak byste měli jednat stejným způsobem, postupně si vybírat prameny a některé z nich. Nemusíte přijímat příliš tenké kudrlinky, vytvoříte malý pigtail a pak se nebude projevovat příliš výrazně.

Pruhy, které zůstanou volné, budou vypadat lépe, pokud je trochu načrtnete.

Tkaní se děje kolem hlavy od jednoho chrámu k druhému. Ale můžete si to naklonit, nebo například vytvořit několik řádek pletenin, pokud chcete komplikovat váš účes.

Existuje mnoho variant pramáků tohoto typu.

Pro dívky je tento obrázek také skvělý, můžete ho použít na nějakou dovolenou nebo dokonce promoci. To je skvělá volba účesů pro léto. Spit je v této letní sezóně velmi relevantní.

Spit Falls - schéma tkaní druhé verze

Tato verze prošívaného účesu, nazývaného vodopád, umožní dělat skloněný spánek spíše než plochý, to znamená, že sestoupí z chrámu do zadní části hlavy. Nejlepší je, abyste na každé straně vytvořili jeden pigtail a spojili je na zadní straně hlavy.


Význam tkaní zde je stejný jako v předchozí verzi, stejně jako pramen spuštěn a jiný je vzat místo toho, ale současně se musíte pohybovat směrem dolů a zvolit dolní prameny. Na konci práce je také lepší otočit vlasy.


Tento účes vodopádu vypadá skvěle s třesky. Nepotřebuje to však být zachyceno v opletení a také kudrlinky, které zůstávají zavěšené v blízkosti obličeje, mohou být také zašroubovány. Ukazuje se velmi jemný a romantický obraz.

Vázání vodítka pro krátké vlasy

Majitelé krátkých vlasů mohou také najít vhodnou verzi účesového vodopádu.


Samozřejmě je nemožné udělat účes na velmi krátkých vlasech, ale při řezání, například na náměstí, je velmi možné vytvořit takový obraz. A v takovém případě bude ještě výhodnější pracovat, protože vlasy jsou menší a v jejich rukou nebudou mít žádné zmatky.

Vzor tkaní zůstává stejný jako u větší délky.

Hairstyle vodopád s pásky

Tato verze typu vodopádu se provádí pomocí dalších pásků. Takové krásné stuhy je možné zakoupit v jakémkoli obchodě sešití nebo kde se prodávají vlasové doplňky.


Páska je svázána s jedním z pramenů, měla by být provedena tak, aby konec nebyl příliš dlouhý a mohl být ukryt za účesem. Vázněte kolem středu. Pak je vše tkané, stejně jako předtím, je nutné pouze ovládat, takže pravý pramen a samotná stuha jsou v horní části.
Na konci pásky může být zabaleno kolem špičky pigtails, bude to velmi zajímavé.
Tato možnost tkaní může být také považována za účes pro děti, protože je ideální pro školu, protože stuha dělá dívku elegantní a hezké.

Beam Falls

Pokud nechcete nechat kadeře v uvolněném stavu, pak je můžete sbírat ve svazku, dostanete originální a krásné.
Za prvé, běžné tkaní vodopádu se provádí ve standardním vzoru. Po dokončení jsou špičky, které nebyly použity, shromážděny. Zbytek vlasu se dobře česal. Pak se ze všech těchto vlasů vytvoří pravidelný trsy, který je zachycen pod účesem vodopádu, což lze provést pomocí vláken.

Tkaní vodítka krok za krokem - video

Postupné tkaní vodopádu v písemné podobě není vždy bezprostředně jasné, zvláště těm, kteří se právě začínají trénovat. Video lekce o tkaní takové kosy bude tedy více než kdy jindy, protože je mnohem jednodušší vizuálně pochopit správný provoz.
A ještě jeden tip, než začnete svázat takový oplet pro začátečníka, je lepší pracovat na jednodušších, a pak pokračovat do složitější verze. A také, pro začátečníky, je lepší se pokusit udělat účes vodopádu nejen pro sebe, ale například pro přítele nebo sestru.

Elegantní účes vodopád (50 fotografií) - Pokyny krok za krokem

Při výběru příležitostného nebo slavnostního luku si všimněte, že účes vodopádu, jehož fotografie je úžasná svou krásou a jednoduchostí, je ideální pro neformální vzhled. To je také nazýváno francouzským opletením a je snadno provedeno samo o sobě doma.

Jak udělat účes vodopádu: krok za krokem pokyny

Technika pletení je vhodná pro všechny typy vlasů. Dokonce i na krátké účesy po několika cvičeních, můžete reprodukovat stylový účes, který neztratil popularitu v průběhu let. Pro velmi krátké účesy nebo kaskádu však takové tkaní není vhodné.

Mezi přednosti holí holičství je zřejmé jednoduchost provedení a možnost samostatné práce. Velkým plus účesem je, že nepotřebuje speciální nástroje a fixační nástroje na vlasy.

Takový styling trvá trochu času a vypadá fascinující. Francouzský vodopád je vhodný pro každou oslavu.

Můžete se naučit, jak zaplést francouzský vodopád pomocí pokynů krok za krokem a fotografie:

 • Nejprve musíte připravit druhé zrcadlo, chcete-li si nechat vlasy sami a několikrát se jí točit.
 • Při přípravě vlasů na tkaní je nutno nejprve umýt, vysušit a pečlivě, ale pečlivě česat, aby nedošlo k žádnému zamotání pramenů.
 • Zajistěte hladké centrální dělení.
 • Je třeba začít tkat pod oddělovací čáru na straně obličeje, jako obyčejný francouzský oplet: oddělte tři prameny a navlečte je obvyklým způsobem jednou navzájem.
 • Jeden pramen musí být uvolněn, druhý nahradit a nechat proudit. Je důležité zajistit, aby se jednalo o zvlnění, které je bližší k rozdělení. V tomto případě padne, a nehýbe se.
 • Pokračujte v manipulaci, dokud se neprojeví výplň z opačné strany.
 • Zajistěte gumovou páskou nebo barretou a hřebejte proudícími prameny.
 • Chcete-li šablonu zachovat dlouhý tvar a nemusíte se rozpadat, stylisté doporučují pevně držet uvolněný pramen, dokud nebude spletené další link.

Tip! Spit vypadá zajímavěji, pokud jsou vlasy pruhovány. Hra lehkých a tmavých odstínů proměňuje prameny na skutečnou tekoucí vodu.

Spit vodopád dělat sami

Obvykle je snadné splétat šňůru sami. Tento druh tkaní je nepříjemný, pokud jde o vlasy, které se nacházejí za sebou. Proto, aby byly prameny rovnoměrné a krásné, je třeba před tkaní připravit dvě zrcadla. Takže uvidíte, jak se zbavit pramenů a jaké velikosti, což značně zjednodušuje úkol. Pokyny krok za krokem vám pomohou vytvořit perfektní účes:

 1. Prvním krokem je hluboké boční dělení. Vlasy v přední části jsou shromažďovány a rozděleny do tří identických pramenů. To je začátek tkaní.
 2. Tři oddělené prameny jsou tknuty do několika spojů, jako klasický francouzský oplet.
 3. Přibližně na úrovni chrámů od klasického opletu vznikly spodní prameny. Jsou nahrazeny následujícími kadeřemi. Takto se opletení pohybuje na zadní straně hlavy, ale vlasy zůstávají tekoucí z opletení.
 4. Chcete-li napínat těsně pevně, doporučujeme uchopit jeden z pramenů nad uchem. Pak se opletení neklouzne dolů a vzorek bude odlišný.
 5. Manipulace by se měly opakovat, dokud se tkaní nedosáhne opačného ucha.
 6. Na konci pramenu je upevněn gumový pás nebo barret.
Vytváření účesu s vodopádem s vlastními rukama Provedení účesu s vodopádem s vlastními rukama. Krok 1-4 Udělej si vodopád vlasy sami. Krok 5-8 Zajistěte vodopád vlasů sami. Krok 9-10

Chcete-li zjednodušit úlohu vlastního tkaní a úplně neschopnou manipulovat s hlavou, je třeba tkát pletence z různých stran. To znamená, že nejprve z pravého chrámu držet tkaní uprostřed hlavy, pak zleva. Na místě, kde se splývají, mohou být fixovány příslušenstvím nebo pokračovaly v tkaní obyčejného opletu. To také vypadá velkolepě a originálně.

Pokud vodopád spit nefungoval poprvé, neměli byste být rozrušení. Teprve po několika pokusech získává ideální účes i profesionální kadeřníci.

Chcete-li zjednodušit úlohu vlastního tkaní a ne úplně zpracovat hlavu, potřebujeme propletení z různých stran nejprve z pravého chrámu, abychom drželi tkaní uprostřed hlavy a pak zleva.

Tip! Objem a univerzálnost vlasů zvýrazňují nebo zbarví. Hra kytky vypadá výhodně u vodopádu účesu.

Druhy účesů pro dlouhé vlasy

Nejlepší ze všech, vodopád plivat vypadá na dlouhé vlasy. Výhodou je, že existuje více prostoru pro experimentování. Mezi originální řešení stylisté rozlišují:

 • oplet kolem hlavy;
 • opletení, sklon k účesu skončil klasickým tkaní;
 • vícevrstvé tkaní;
 • vodopád s kroucením.
Skalní vodopád Dual Waterfall Dvě preplátky tkané do srdce

Pokud má dívka šikmé rány, může být spojena s vodopádem. K tomu dochází s jednostranným vyzářením a ve spoustě vlasů se začnou uvolňovat prameny. Také třesy lze rozlišit samostatným prvkem. Například kroužit květ květin z opletého spleti nebo bodnout krásnou vlásenku. S krátkými tresky dost běžné hromady. Ploché třesy mohou být bodnuty, aby se dosáhlo objemu vlasů.

Aby dlouhé vlasy nezasahovaly, mohou být zkroucené do elegantního pečiva. Chcete-li to udělat, musíte nejprve vytvořit klasický vodopád. Padající kudrlinky se splétaly do volného třívrstvého opletí a umístěny v nedbalém svazku. Ukazuje se vážný obraz, zvláště pokud do kompozice přidáte květinu.

Aby dlouhé vlasy nezasahovaly, mohou být zkrouceny do elegantního kýta. Abyste to mohli udělat, musíte nejprve vytvořit klasický vodopád. Kudrnaté kudrlinky jsou vtaženy do volného třívrstvého pletence a umístěny do nedbalého svazku. Horizontální vodopád

Dvojitý nebo trojitý vodopád se snadno vytváří. Stačí stačit věnovat trochu více času tkaní. Nejprve vytvořte pravidelný vodopád s proudícími prameny. Zbývající vlasy, které proudí dolů, mohou být splétány do jiného vodopádu. Stačí, abyste ustoupili na místo vlasů (stačí pět centimetrů) a vytvořte další vazbu. V závislosti na délce vlasů může být několik.

Mezi nevýhody účesů je jen to, že je velmi obtížné nechat prameny stejné velikosti za hlavou. Zvláště na dlouhých vlasech.

Pletené pásy jsou opleté po obou stranách, obraz je doplněn krásnou květy květu. S rovnými vlasy vypadá vodopád méně vážný.

Tip! Můžete přidat kouzlo a hádanku k obrazu pomocí kudrlin. Velké a malé kudrlinky by měly proudit ze základny opletení. Proto jsou kudrlinky v kořenové zóně lepší vyrovnat.

Falls na vlasy střední délky

Vlasy střední délky mohou být ozdobeny spleteným vodopádem, stejně jako dlouhé. Je pohodlnější, pokud je účes s rovným řezem. Kaskáda nebo promoční práce komplikuje úkol a činí to téměř nemožné.

Chcete-li vytvořit přísný obchodní obrázek, je třeba provést tkaní těsně. Lehká nedbalost pomůže uvolnit uvolněné prameny.

Elegantní vodopád na vlasy středně dlouhý Elegantní vodopád na vlasy střední délky. Krok 1-4 Elegantní vodopád na vlasy střední délky. Krok 5-8 Elegantní vodopád na vlasy střední délky vypadá úžasně

Dospívající nebo odvážné jasné dívky mohou tkát opletení, barevnou stuhu nebo pleteninu do opletení. Výsledkem je kreativní a nezapomenutelný obraz. Jako výzdobu můžete také použít luky, květiny, knoflíky s kamenem a krásné vlasy.

Účes je považován za univerzální, protože se dokonale hodí ke každému stylu oblečení. S ním můžete navštívit jakoukoli událost a vždy zůstat na vrcholu.

Původně vypadá jako vodopád s kroužky vlasů. Chcete-li tak učinit, musíte nejdříve spléknout obvyklou trojvrstvou oplet a uvolnit vazbu co nejvíce, aby se kroužky. Poté použijeme boční oplet z boku chrámu na zadní stranu hlavy. Zajistěte ho s baretovou nebo gumičkou. Aby vlasy mohly proudit z výsledné vazby, volné prameny stejné šířky se táhnou nahoru a procházejí vazbami kroužků a nechávají je proudit dolů.

Jakmile jste se dostali, můžete tento účes udělat velmi rychle Vodopád účesu: fotka krok za krokem Účes je považován za univerzální, protože se dokonale hodí ke každému stylu oblečení. S ním můžete navštívit jakoukoli událost a vždy zůstat na vrcholu.

Tip! Abyste zabránili rozptýlení vlasů po umytí, použijte gely a pěny. Rovněž pomohou vyhnout se elektrifikaci po pokrývkách hlavy, což je zvláště důležité během chladné sezóny.

Krátké vlasy a účes vodopád: je to možné?

To je věřil, že vodítko opletení nemůže být vytvořen na vlasy krátké délky. Přirozeně, chlapcovo účes není určen pro účesy žen. Ale čtverce mohou být doplněny o tak zajímavý prvek. Hlavní věcí je nezapomenout na použití pěny, aby se vlasy lépe fixovaly na místě a nevypadaly z opletení.

Kadeřník může být doplněn o zajímavý prvek jako vodopád. Nejdůležitější je nezapomenout na použití pěny, aby se vlasy lépe fixovaly na místě a nevypadaly ze šplhání.Pokud předvrátíte vlasy, vypadá to více volumetricky

Pokyny pro vytváření účesů:

 • před tkaní musíte pečlivě pokrýt vlasy hřebenem;
 • vysoušeč vlasů s difuzorem, který vytváří kudrlinky nebo je krouží pomocí kleští pro pohodu;
 • u chrámu potřebujete oddělit tenký pramen a rozdělit ho na tři stejné části;
 • tkaní začíná běžným opletením;
 • po několika centimetrech klasického tkaní začíná tvorba vodopádu (horní pás zůstává spadlý a v příštím kadeře se vymění příští kadeř, který je převzat zespodu);
 • pokračovat v tkaní může být do středu hlavy, tvořit ocas tam, a můžete přinést to ucha.

Na krátkých vlasech vypadá vodopád nádherně, který je z obou stran tkaný a uprostřed je fixován barretou nebo elastickým pásem.

Barevné chloupky vypadají neobvykle, ale v kombinaci s tímto účesem - skutečné kouzlo Tento účes je pod silou každé ženy

Stylisté také nabízejí možnost malých vodopádů. Chcete-li to provést, potřebujete pouze vlasy na jedné straně hlavy. Je třeba ji rozdělit na dvě části. Potřebujete začít tkát z vrcholu hlavy tak, aby šlehačka šla z čelní zóny do zadní části hlavy. Pramínky, které jsou uvolněny z vazby, jsou na jedné straně skládané. Stehy musí být malé a čisté. Po ustání 2-3 centimetrů je nutné opakovat tkaní. Získejte dvouvrstvý vodopád na boku. Nedotčené vlasy mohou být jednoduše česané a vyrovnané nebo dobře zvlněné. Upevněte oplet na zadní stranu hlavy barretou nebo pryžovou páskou. Původně se v takových variantách objevují vícebarevné prameny. Mohou být vyrobeny se speciálními omyvatelnými pastelkami.

Tip! Pro vlastníky řídkých nebo tenkých vlasů doporučují stylisté česání a zjemnění kořenové zóny. Spit neztratí tvar.

Variace účesů s vodopádem

Chcete-li vytvořit originální zajímavý obrázek, nestačí, abyste mohli provádět pouze jedno tkaní. Proto se módní dívky naučily kombinovat různé techniky stylingu v jednom.

Braid vodopád s květinou z vlasů Braid vodopád s květinou z vlasů. Krok 1-4 Spusťte vodopád s květinou z vlasů. Krok 5-8 Spusťte vodopád s květinou z vlasů. Krok 9-10

S šikmým vodopádem můžete tyto účesy provádět:

 • Křiklavý vodopád. Nejprve vytvořte standardní vodopád. Ale po upevnění opletu se klesající zámky zahnou na velké, dramatické kudrlinky.
 • Vlnitý vodopád je vytvořen podle předchozího principu, pouze prameny nejsou zkroucené na curlingu, ale jsou splétány do pigtails. K vlnám jasně vyčnívají, vlasy je lepší předem navlhčit vodou. Mínus účesu je, že se ukáže ne dříve než za 2-3 hodiny. Je nutné, aby malíři měli čas na změnu pramenů a dát jim nový romantický vzhled.
Nedokončený vodopád našel také své fanoušky. Stačí jen přidat do něj splétání a pak ho dokončit klasickým způsobem nebo jej upevnit s baret
 • Pro monochromatické vlasy je velká variace vodopádu se zvýrazněnými prameny. Jsou vyrobeny odlišné od gelu nebo jiného fixačního prostředku. Kadeřnictví by mělo být tenké a zpracované po celé délce.
 • Nedokončený vodopád také našel své fanoušky. Je nutné jen tkát oplet do středu a pak ho klasicky dokončit.
 • Je také možné jednoduše nedokončené vlasy v koni a lehce se kroutit.
 • Vícevrstvý vodopád. Vzor tkaní je velmi jednoduchý: tolik vazů se děje kolem hlavy jako délka vlasů a vzdálenost mezi nimi umožňuje.
 • Dva spojující se vodopády. Podstatou účesu je to, že tkaní začíná na opačných stranách hlavy a nachází se v okcipitální oblasti. Na místě jejich křižovatky jsou vlasy uchyceny krásným oříškem, lukem nebo jakýmkoliv doplňkem.
 • Zajímavé barevné prameny. Můžete si koupit umělé vícebarevné vlasy vlasy a tkát je ve vlasech. Hlavní věc, že ​​to nestačilo. Minimální množství - 6 kusů. Pouze v případě, že dívka má kudrlinky, by se měly také splétat prameny.
 • Účes vypadá jinak, pokud se pokaždé oddělí prameny různé tloušťky.
 • Natažený balík na straně je ideální pro fanoušky francouzského stylu. Lze jej položit na každodenní procházky, kanceláře a zvláštní příležitosti.
V roce 2016 je módní, aby účes byl jemný a současně originální. Nebojte se experimentovat s různými vazbami, takový styl vypadá velmi romanticky.

V roce 2016 je módní, že účes byl jemný a zároveň originální. Proto se nebojte experimentovat s různými vazbami. Obecně vypadají skvěle. Například opletení okraje, které plynulo proudí do vodopádu a končí nahoře pletením s tupým vlasem, pomůže zdobit účes.

Tip! Nejběžnější tkaní může být zdobeno originálním doplňkem a získáte zcela nový účes.

Pro Více Informací O Suché Vlasy