logo

Těžká cesta od bruneta k blond - jak se dostat s minimálními ztrátami?

V určitých obdobích života chce každá dívka a žena změnit. A začínají téměř vždy s globální změnou barvy vlasů. Ale jedna věc, když blondýnka chce najít hnědý nebo čokoládový odstín vlasů a úplně jiný - když se bruneta najednou rozhodne stát světle hnědou. Získání černé je vždy snadný úkol. A především je ohroženo zdraví a bezúhonnost struktury vlasů.

A co ve skutečnosti složitost?

Světlý hnědý odstín je obzvláště rozmarný. Když to musí být dosaženo uměle, jsou použity všechny nejjemnější triky barvy. Jinak, chtějí-li se stát veselou nymfou, žena riskuje, že na jejích kadeřích získá ošklivý zelený odstín. Je téměř nemožné překonat z bruneta na blondýnu na vlastní pěst.

Takové experimenty doma jsou plné kolapsu a dokonce i výrazné škody na samotných kadeřích. Pokud chtějí získat určitou barvu vlasů, některé ženy je prostě "spálí" agresivními průmyslovými barvami, což ohrožuje jejich existenci.

Není neobvyklé, že po takovém obarvení kudrlinky zmizí. Jak může být černá překreslena ve světle hnědé barvě a je vůbec možné? Je skutečně nutné natrvalo a bolestně vyvíjet původní barvu, aby se přinejmenším přiblížila k blonďatému a získala s minimálními ztrátami?

To není úplně pravda. Je však nesmírně důležité vybrat si kompetentního a zkušeného specialistu, který vám pomůže při hledání radikálních změn.

Způsoby reinkarnace

Každý moderní kadeřník vám nabídne několik možností pro barvení od černého po blond. Dobrý mistr přesně ví, jak vám pomůže zbarvení z černé. Problém je však v tom, že opravdu talentovaní kadeřníci jsou velmi málo a nikdo nechce před zahájením práce vyhodnotit jednotlivé problémy. Výsledkem je výsledkem akce na vzorku a fiaskem.

Faktem je, že struktura našich zámků je jedinečná a aby se minimalizovala její zranitelnost, je důležité diagnostikovat počáteční stav vlasů. Dokonce i notoricky známý odstraňovač nemusí být vhodný pro každou ženu, nemluvě o agresivním chemickém bělení.

Navíc dobrý mistr musí s vámi objasnit, jak dlouho jste obarvili kudrlinky v tmavých barvách a jaké specifické produkty jste použili. Barevník okamžitě označí všechna rizika, která vás čekají na cestě k úspěchu, a předem si vyberete slušnou náhradní péči, která vám pomůže oživit vlasy po provedených akcích.

Podívejme se na tři nejjednodušší způsoby, jak se dostat z černé barvy na blondýnku a podrobněji uvést, jaká rizika a nuance jsou v každém z nich plné.

Wash

Je důležité provést mytí pouze tehdy, když klient hledá odpověď na otázku - jak změnit barvu na hnědou od černé. Samozřejmě, z jednoho, a dokonce i dvou promývání, se nestaneš krásnou krásou. Co je to praní? Tato aplikace na vlasy určité kompozice, vymývání umělého pigmentu kůry. Výsledkem je, že získáte červený tón a jeho intenzita závisí na žíravosti pigmentu a délce barvení v tmavých barvách.

To je způsobeno tím, že barva se odplaví, ale ve vlasech je dostatek červeného pigmentu.

Mytí je vždy prvním krokem na cestě k objasnění, ale nemůže je nahradit. Chcete-li se stát světle hnědými vlasy, možná budete potřebovat jen její.

Pokud hledáte čistší a světlejší tóny, bude nutné následné odbarvení jako konečné tmavé leptání.

Na rozdíl od běžných mylných představ, praní se nezkazí a nerodí vlasy, ale může významně vyschnout špičky. Každopádně se jejich hlavní rána vůbec neuplatňuje, ale následné objasnění.

Tónování

Někteří kadeřníci, když odpovídají na otázku, jak změnit barvu z černé na čokoládu, doporučují tzv. "Postupné tónování".

Doslova - pravidelně chodíte do salonu a malovat v určité barvě nad vaší. Mytí nemusí být prováděno ve stejnou dobu, ale je lepší použít alespoň jeden postup.

Překrytí nové barvy nesvítí, ale přidává další pigment. Proto, pokud vám bude nabídnuto zbarvení bez objasnění, měli byste vědět - maximum, které dosáhnete, je bohatý kávový, čokoládový nebo kaštanový tón.

Světlejší nátěr může mírně (v několika tónech) vyblednout, pokud není nativní světle hnědá barva. A to je nevýznamné.

Ale pokud je barva současně bez amoniaku, můžete skutečně využít takový návrh a postupně se dostat z černé barvy, ale bez ztráty kvality kudrlin.

Odbarvení

Toto řešení je jedinou skutečností ze všech tří. Bělení znamená úplné leptání přírodního a umělého pigmentu z kůry. Spolu s efektivností je však tento postup také velmi agresivní. Je to tradičně a univerzálně drženo po umytí a často ihned.

Pokud kadeřnice diagnostikovala stav vašich vlasů jako nevyhovující, doporučí, abyste se vyvarovali mytí a přípravu vlasů předem pro následnou chemickou expozici. Odbarvení je také důležité, když hledáte odpověď na otázku - jak obnovit barvu z černé na červenou.

V takovém případě nebudete mít vůbec žádné problémy - stačí, abyste jednou nasypali neutrální prášek s nízkokoncentrovaným oxidačním činidlem a pak tónovali vlasy do libovolného odstínu tak, aby se staly rovnoměrné.

Pokud budete trvale usilovat o světlé odstíny, budete muset provést 2-3 procedury s určitým časovým intervalem. A měli byste se předem připravit na skutečnost, že za několik měsíců budete muset vychloubat na veřejnosti s úplně nevzhlednou barvou vlasů. Obvykle, když opustíte brunetku v blondýně, trvá dvě nebo tři bělení v řadě, aby se odstranil pigment z vlasů.

Pouze pokud se vaše vlasy stávají čistým, bledým plátnem bez jakéhokoli žloutnutí a zarudnutí, můžete začít tónovat požadovanou barvu. Ale i kdyby vše fungovalo perfektně, přidávají barevníci speciální nátěr na nátěr - micestone, který "uhasí" zbytečné odstíny. Například pro ty, jejichž vlasy jsou červené, používejte fialový mikston. A pro ty, kteří se chtějí stát jasně blond a mají lehce rezavou žlutou barvu, přidává se k nátěru modrý korektor.

Vzhled zeleného odstínu je téměř všude pro ty, kteří se rozhodnou přebarvit z červenkastého na blond. Chcete-li "vyplatit" zelenou trávu, může být do tónované barvy přidána třešeň nebo šarlat. V tomto případě se konečný odstín stane skutečně jedinečným a bezvadně krásným.

Stupně přípravy na praní nebo bělení

Dokonce i kdyby mistr z nějakého důvodu neposkytl podrobný návod k akci, pomůžeme vám pečlivě připravit se na následný postup přechodu z černé na světle hnědé.

Během týdne umyjte vlasy šamponem pro hluboké čištění. Odstraňuje nejen prach, kůži a zbytky stylingových výrobků, ale také dobře odstraňuje pigment, čímž neutralizuje následný agresivní efekt. Pokud nemáte možnost zakoupit si profesionální nástroj, použijte pravidelný šampón proti lupům - také tento úkol dobře zvládne.

Jak pomoci vlasům a udržovat jejich sílu a zdraví?

 • Nezapomeňte olejovat zámky a zpevňovat masky. Vaše vlasy musí mít přírodní ochranné prostředky před nadcházejícím "útokem" na ně;
 • Požádejte kadeřníka o použití nekoncentrovaných barviv. Výrobky s malým procentním poměrem zbarvení pomalu, ale téměř nepoškozují vlasy;
 • V ideálním případě by prášek a oxidant neobsahoval amoniak a další destruktivní prvky;
 • Ujistěte se, že barva byla profesionální a běžte plnou rychlostí od těch "barikářů", kteří vám nabízejí tónování obvyklého domácího produktu. Nejen, že vlasy budete nemilosrdně vysypat, ale také budou mít pochybné výsledky.
 • Poraďte se s velitelem předem o další péči. Určitě budete potřebovat profesionální obnovovací masky a elixíry, termální ochranné krémy nebo oleje (pokud se hodíte), speciální šampony a balzámy pro udržení barvy.

Jste připraveni na X hodinu? Pak jděte do salonu a nechte svou reinkarnaci uskutečnit co nejlépe! Postarejte se o vlasy a podporte je v tak "obtížných" okamžicích.

6 účinných způsobů, jak barvit vlasy z tmavého na světlo

Senujete o zásadní změně obrazu, ale bojíte se dosáhnout ošklivého výsledku? Dnes vám řekneme, jak barvení vlasů vychází z temnoty na světlo, a také vám dává několik důležitých tipů, s nimiž se můžete snadno vyrovnat s úkolem.

Populární metody reinkarnace

K dnešnímu dni existuje několik způsobů, jak barvit brunetku brunetku. Zvažte každého z nich.

Metoda 1. Zesvětlení

Pokud se rozhodnete rozloučit navždy do temných zámky, zkuste postup postupného objasnění podstaty, z nichž se aplikuje na vlasy postupně speciální vysvetlitelya (Zesvětlí 11 tónů). Tato metoda je velmi tvrdá, takže není vhodná pro majitele tenkých a poškozených vlasů. Ano, a zbytek dívky je také lepší zvolit si nejjemnější složení - zachová strukturu a přirozený lesk vlasů.

Postup postupného objasňování trvá spoustu času - od jednoho do několika měsíců. Není možné urychlit proces! Faktem je, že nesprávné použití světelných prostředků může velmi poškodit stav vlasů a přeměnit je na slámu s dělenými konci. Chcete-li se chránit před takovými potížemi, vyberte zjasňovač podle typu pramenů, jejich struktury a odstínu.

Tip! Pokud pochybujete o vaší volbě, obraťte se na odborníka. Samotný postup se také nejlépe provádí v kabině. A ještě jedna věc - některé dámy stále zesvětlují vlasy peroxidem vodíku, ale je to naprosto nemožné!

Měli byste také poznamenat, že jsou k dispozici kompozice, pomocí kterých můžete obrázek drasticky změnit pouze za 2 sezení. Nicméně takové prostředky jsou neuvěřitelně agresivní - hodně vyschnou a doslova spálí prameny. Tuto možnost lze použít pouze k zesvětlení špiček (například pro ombru). Jako poslední možnost mohou být vždy odříznuta.

Metoda 2. Zvýraznění

Chcete-li přebarvit prameny z tmavého na světlo, můžete zvýraznit. To je ideální způsob, jak zesvětlit vlasy - postupuje postupně, nepoškozuje strukturu pramenů a proto může být bezpečně nazýván bezpečným. Po dokončení 2-3 zasedání můžete použít některý z odstínů blond.

Zvýraznění může být provedeno jak v profesionálním salonu, tak doma - dalším důležitým plusem. Chcete-li to provést, budete potřebovat barvu požadované barvy, čisticího prostředku, kartáč, fólii nebo speciální čepičku s otvory, nádobu pro míchání směsi a pláštěnku. Pokud si přejete, můžete použít připravenou sadu pro zvýraznění (často se nacházejí v linii L'Oreal). A teď hlavní tajemství - během každého následujícího postupu se pokuste zachytit tolik temných zámků, jak je to možné. Tím se postupně zesvětlí celá hlava vlasů a pak se zjemní do požadovaného odstínu.

Je to důležité! Nezapomeňte, že postup zvýraznění nelze provést častěji než jednou za měsíc.

Metoda 3. Zbarvení

Osvětlení tmavých vlasů lze provést speciální barvou. Taková reinkarnace by se měla také provádět po etapách, kdykoli se použije lehčí stín. Chcete se stát blonďatým, stačí, abyste strávili asi 5 zasedání. Tento postup můžete provést nejen v kabině, ale také vlastním rukama. Pro lakování vhodné jako odolné amoniakové barvy a jemné pěny.

Tip! U domácích procedur vyberte oxidační činidlo, které není větší než 3%. 6, 9 nebo 12% bude mít nepříznivý vliv na zdraví vlasů a bude křehké, bez života a suché.

Metoda 4. Mytí nebo oddělení

Dalším oblíbeným způsobem, jak jít z tmavého odstínu do světlého odstínu, je dekapitace - speciální postup, při kterém se umělé barvivo vymyje z vlasů. Je pravda, že ve svých místech se vytvářejí prázdné prostory, takže vlas vypadá tenký a slabý. Opravte tyto nuance můžete opravit péči pomocí obnovovací a výživné kosmetiky.

Mytí je velmi efektivní, protože v jednom zasedání můžete osvětlit až 3-4 odstíny najednou. Pak mohou být prameny natřeny libovolnou blond barvou - barva padne rovnoměrně a dá velmi stylový tón.

Je to důležité! Praní bude zbytečné pro hennu, basma a další bylinné přísady. Zbývá jen počkat, dokud se prameny nevrátí zpět! Je třeba také poznamenat, že v některých případech je přirozená také omyta umělým pigmentem. Výsledkem je, že vlasy jsou neživé a zcela bezbarvé.

Je možné umýt prádlo sami? Samozřejmě můžete. Můžete použít jak průmyslové, tak domácí prostředky - pivo, rostlinný olej, kefír, heřmánkový nebo mycí prádlo. Mohou být použity jako masky a máchání. Zde jsou jen některé recepty.

Tipy, jak dekapovat tmavé vlasy:

Recept číslo 1. Heřmánek

 1. Nalijte 200 ml vroucí vody na 150 gramů vysušených heřmánek.
 2. Trvejte na víku po dobu 2 hodin.
 3. Filtr.
 4. Přidejte 60 gramů glycerinu.
 5. Natřete vlasy touto kompozicí.
 6. Vytvořte oteplovací víčko.
 7. Počkejte 2-3 hodiny a opláchněte teplou tekoucí vodou.
 1. Smíchejte 1 litr tuku s 1 polévkovou lžící. l rostlinný olej (olivový, slunečnicový nebo lopuch).
 2. Nalijte 1 polévková lžíce. l sůl.
 3. Dobře promíchejte a naneste na prameny.
 4. Vytvořte oteplovací víčko.
 5. Počkejte asi hodinu.
 6. Umyjte si vlasy šamponem.
 7. Opakujte ne více než dvakrát denně po dobu několika měsíců.
 1. Smíchejte 10 polévkových lžiček. l soda s 1 šálkem teplé vody.
 2. Dobře promíchejte.
 3. Přidejte 1 lžičku. sůl.
 4. Osušte vlasy touto kávou.
 5. Počkejte alespoň hodinu.
 6. Opláchněte s tekoucí vodou.

Recept číslo 4. Citronová šťáva

 1. Připojte 2 vejce se 100 ml tučného kefíru.
 2. Přidejte 2 polévkové lžíce. l citronová šťáva, 1 lžička. šampon a 4 polévkové lžíce. l vodka.
 3. Dobře promíchejte.
 4. Aplikujte kompozici po celou délku.
 5. Vytvořte oteplovací víčko.
 6. Nechte přes noc a ráno opláchněte tekoucí vodou a šamponem.
 7. Opakujte každý den po dobu jednoho týdne.
 1. Mix 40 g. růžová hlína s 200 ml kefír. Pokud jsou vlasy suché, vyměňte hlínu za stejné množství kvasnic.
 2. Použijte 20 minut.
 3. Omyjte vodou a šamponem.
 4. Opakujte každý den po dobu jednoho týdne.

Je to důležité! Složení výplachů obsahuje řadu nebezpečných a agresivních látek, které poškozují prameny a zničí strukturu. Proto je nutné při jejich používání důsledně dodržovat pokyny. Co se týče lidových léků, jsou dlouhodobější expozice. V tomto případě proces vyčištění trvá od 1 do 1,5 měsíce. Ale vlasy po jejich použití se stávají silnějšími, hladšími a hedvábnějšími.

Metoda 5. Pěstování vlasů

Pokud máte železnou trpělivost a nikam neponáhnete, zkuste růst přirozené barvy vlasů. Tato metoda samozřejmě funguje pouze na blond vlasy, jakmile jsou namalovány v tmavém odstínu. A je nejdelší (trvá pár let), ale také nejbezpečnější.

Tip! Pro urychlení procesu pravidelně používejte masky nebo tinktury z jednoduchých domácích prostředků (červená paprika, černý chléb, zakysaná smetana, přírodní med, atd.). Nejenže stimulují růst vlasů, ale také výrazně zlepšují jejich stav. Nebude nadbytečné pít kurs speciálních vitamínů a jednou za měsíc k řezání barevných konců.

Metoda 6. Zajímavá malba

Majitelé tmy na povaze vlasů neuvěřitelně šťastný - můžete snadno vytvořit velmi módní obraz, ve kterém jsou kořeny tmavé a vlasy jsou blond. Říká se jí ombra nebo převrácená blond. Tato technika má mnoho výhod, ale hlavní věcí je, že nemá vliv na kořeny a nevyžaduje pravidelné návštěvy salonu. Navíc, s jeho pomocí, můžete riskovat, že jsou nejmódnější a krásnější.

Další tipy

Pro ty, kteří se rozhodnou přejít z bruneta na blondýnu, doporučujeme vám vzít na vědomí některé důležité tipy.

Tip 1. Nepřerávejte k výsledku - je to obrovské napětí pro zdraví vlasů. Optimální počet postupů pro malování ve světle tónu - ne více než 5 zasedání.

Tip 2. Trávit zbarvení, praní nebo bělení pouze dobrých mistrů.

Tip 3. Barvení vlasů by mělo být prováděno s kvalitními nástroji od osvědčených výrobců. Při nákupu, které je lepší udělat ve specializovaných prodejnách, nezapomeňte zkontrolovat datum vypršení platnosti. Ale levné značky by měly být zcela vyloučeny. Věřte mi, že po jejich použití utratíte mnohem více peněz na obnovení struktury vlasů.

Tip 4. Dávejte pozor na složení zvoleného barviva. Je žádoucí, aby obsahoval výtažky léčivých rostlin, přírodních olejů, UV filtrů a dalších užitečných složek. Důležité je také procento okysličovadla obsažené v nátěru - čím vyšší je, tím větší je pravděpodobnost, že získáte požadovaný odstín.

Tip 5. Před barvením tmavých vlasů světlými barvami je třeba provést bělení. V opačném případě barva buď nebude trvat, nebo bude spadat ošklivé skvrny. Pro vyjasnění použijte práškové, olejovité nebo krémové směsi. Poslední dva obsahují speciální látky, které několikrát zvyšují účinek oxidačního činidla. Při použití prášku však existuje velké riziko spáleniny pokožky hlavy.

Tip 6. Před použitím jakýchkoli kosmetických prostředků byste měli testovat na přítomnost alergické reakce. Chcete-li to provést, naneste malé množství hotové směsi na kůži zápěstí nebo lokte, počkejte 15 minut a zkontrolujte výsledek. Pokud během této doby dochází k pocitu hoření, podráždění nebo zarudnutí, tento nástroj zlikvidujte.

Tip 7. Opravte vlasy ve světlých barvách, nezapomeňte zakoupit šampon, masku a balzám pro blond vlasy. Obsahují speciální přísady, které chrání barvu před spálením a vyluhováním.

Tip 8. Nezapomeňte pravidelně malovat rostoucí kořeny (pokud technologie neposkytuje opačný účinek).

Tip 9. Chcete-li zachovat čistotu a jas stínu, pravidelně tónujte prameny stříbrnou nebo purpurovou tonikou.

Tip 10. Při výběru barvy barvy nezapomeňte, že by měla být kombinována s vaším přirozeným typem barvy. Kontrast mezi vlasy a stínem očí a pokožky vypadá hrozně!

Je to důležité! Po barvení vlasů z tmavého na světlo, pečujte o správnou péči o vlasy. To vám pomůže maskovat průmyslovou a domácí výrobu.

Viz také: jak znovu zbarvit tmavé vlasy ve světle hnědé (video)

Světlé hnědé odstíny barviv na vlasy, recenze a doporučení

Světlá barva vlasů vždy přitahuje pozornost. Pro mladé dívky dává romantický a mírně záhadný obraz a pro starší ženy zkracuje roky.

Neodmyslitelným řešením je barvit vlasy světle hnědou barvou, zvláště když se blíží originální barva kudrlin. Na rozdíl od agresivnějších barev vlasů v chladných odstínech, světle hnědé barvy nemají absolutní "kontraindikace".

Další podrobnosti o všech vlastnostech světle hnědých vlasů, přehled vhodných barviv a doporučení odborníků jsou uvedeny v našem článku.

Má světle hnědou barvu

Asociace s takovou barvou obvykle vznikají pouze pro světelnou scénu. Paleta barev však obsahuje spíše tmavý tón, například tmavě hnědý, který je vhodnější pro hnědé vlasy. Tak můžete upravit svůj obraz v nejširším rozsahu.

Oprava původně tmavých vlasů ve světle hnědé barvě bude mnohem obtížnější, ale je zcela možné zesvětlit vlasy o dva nebo tři tóny bez poškození vlasů.

Jaká barva má tmavé vlasy odlehčit, čtěte v tomto materiálu.

Abyste se mohli stát blonďatou z hořící brunetky, nebude použití světlé hnědé barvy na vlasy stačit. Profesionálové obvykle používají předběžně bělící vlasy, po kterých lze použít vybraný odstín. Samozřejmě, že takové manipulace jsou extrémně škodlivé pro kudrlinky a výsledek trvá nejdéle dva nebo tři týdny, po kterémžto obnovené kořeny poskytnou přirozenou barvu vlasů. Barvy světle zbarvené palety nejsou tak intenzivní, takže bez předběžného zbarvení najednou se prameny rozjasní pouze jedním nebo dvěma odstíny.

Odstíny

 • Ash je nyní na vrcholu popularity, ale je lepší vybrat dívky s typem "zimní" barvy pleti.
 • Měděné odstíny barvy nespravedlivě připisované červeným tónům a ve skutečnosti se jeho odstíny mění nejneuvěřitelnější kombinace.
 • Hnědá barva mědi v závislosti na intenzitě může být zaměněna s hnědou barvou.
 • Paleta barev pro vlasy z červených odstínů vrhá veselé slunce.
 • Pšeničné nebo lněné tóny lze také získat ve světlehnědém měřítku.
 • Chladná světle hnědá barva pramenů je vhodná pro téměř všechny, takže je nepřekvapující popularita.
 • Pearl a perleťové tóny jsou skvělé pro lehké kudrlinky.

Nejlepším výsledkem je použití barvy na dvou až třech odstínech, které jsou světlejší než přirozená barva. Takže můžete současně zesvětlit prameny a nepoškodit silným nárazem.

Druhou a neméně svůdnou možností je zvýraznění samostatných pramenů nebo uspořádání potřebných odstínů a barvení vlasů. Samozřejmě, takové postupy jsou nejlépe prováděny v kosmetických salonech a nikoli doma. Nicméně, některé módní ženy úspěšně zvládly takové techniky a vynikající práci samy o sobě, hlavní věcí je vybrat správnou barvu pro zvýraznění. Pokud takovou manipulaci nemáte tak dobře, je lepší využít služeb odborníků.

Barva vlasů čokoládové odstíny - je to vždy dobré řešení. Tyto barvy jsou vhodné absolutně všem a výběr správného odstínu zvýrazní a zvýší přirozenou krásu vlasů. Výběr takových tónů je poměrně široký. Zveme vás, abyste zjistili, kdo vyhovuje barvě vlasů čokolády.

Mnoho žen používá hennu jako součást domácí masky na vlasy, a také ji použít pro zbarvení. A vy můžete barvit vlasy po henna s obyčejnou barvou, jak to dělat správně a bez následků, náš článek řekne.

Kdo je vhodný

Jak již bylo zmíněno dříve, paleta světle hnědé barvy je poměrně různorodá, ale obvykle jsou preferovány světle hnědé světlé stíny. On je co nejblíže k blondýně a často ho může nahradit. Na rozdíl od výše uvedené barvy vypadá naprosto přirozená a je ideální pro různé typy vzhledu.

Nejlepší je provádět barvení v světle hnědých barvách pro přirozené blondýnky, které chtějí zdůraznit nebo dokonce vynahradit přirozený tón pramenů. To vyhovuje světle šedé a modré oči. K tomu je mnoho atraktivních odstínů prezentovaných v moderním sortimentu barviv. Na rozdíl od "tradičního" dřívějšího hydroperiodu, takové barviva nejsou tak škodlivé pro vlasy a nepřinášejí nepřirozenou bělost nebo jedovatý-žlutý závoj.

Měděný - světle hnědý tón je žádoucí použít světlé kůži. Najdete je v paletě barev Olin. Pokud navíc vaše příroda zajistila zelené oči, pak vám tento odstín rozhodně vyhovuje.

Tmavá blondýnka vypadá skvěle a bude se hodit jakémukoliv druhu dívky. Paint Concept nabízí širokou škálu barev. Jedinou výhradou je nadměrné opalování nebo příliš tmavá barva kůže, takže vlasy nevypadají nepřirozene.

Střední blond tón je nyní považován za nejpopulárnější. Představuje rozumný kompromis mezi blonďatou a hnědovlasou ženou a pomáhá měnit její obraz bez jakýchkoli drsných nuancí. Zároveň vypadá velmi vznešeně a stylově. Paleta světlometu pomůže zvolit odstín.

Přirozenost je zpět v módě. To je důvod, proč se mléčná čokoládová barva stala tak populární.

Nejlepší barva

Vedoucí společnosti představují obrovský sortiment světlé barvy vlasové barvy. Nahoře představuje stávající odstíny tohoto rozsahu a konkrétní možnosti budou záviset na představivosti a schopnostech kosmetických firem.

Paleta barev světle hnědé stupnice:

 • Profesionální barva "Estelle" dává vynikající příležitost zvolit správnou světle hnědou barvu. Barva gradace je extrémně široká a má více než 20 vhodných tónových klasifikací.
 • Populární barva Keune také nezůstává v výběru světle hnědých odstínů. Krémová konzistence činí aplikaci pohodlnou a jednotnou barvu.
 • Barva L'Oreal je považována za jednu z nejjemnějších barev. Přirozené oleje, které jsou součástí, poskytují pečlivé opuštění i při objasňování.
 • Paleta barev Nexxt se již dávno stala druhou trvale dobrých výsledků a cenově dostupných nákladů. Kromě toho v paletě tohoto výrobce nabízí neuvěřitelný výběr jasných barev.

Doporučujeme také seznámit se s barvou L'Oreal Preference zde.

Paleta barev se může lišit v závislosti na výrobci. V produktové řadě kterékoli kosmetické firmy máte v každém případě zajímavé nabídky, které mohou změnit barvu vlasů na požadovanou.

Olej z oleje je skladem prospěšných vlastností těla, stejně jako nejlepším zdrojem zdraví a krásy. Přečtěte si o léčebných vlastnostech jedlého oleje na vlasy.

Podívejte se na video o vlasy, které se barví

Jak barvit vlasy doma

I když nejzkušenější stylista nemůže zaručit pozitivní výsledek barvení v takových tónech, barvení doma je stále populární. K tomu budete potřebovat velké zrcadlo, kadeřnické vybavení, sadu barev a inteligentního asistenta. Před nákupem musíte porovnat svou přirozenou barvu vlasů s navrhovanou možností. Nejlepší ze všech, pokud se neliší o více než tři tóny, jinak by výsledek mohl být nevhodný.

V bezbarvé henně není pigment, který barví vlasy. Používá se k posílení vlasů z kořenů a po celé délce. Po staletí používají ženy na východě a v Asii bezbarvou henu a mají luxusní vlasy. Přečtěte si recenze na masky na vlasy s bezbarvou hennou.

Domácí barvicí algoritmus:

 • Předběžná příprava zahrnuje výběr všech potřebných: hřebenů s řídkými zuby, ochranného pláště na ramenou, kartáče pro jednotné použití. Je také nutné připravit skleněnou nebo keramickou nádobu. Kovové předměty nelze použít, aby nedošlo k chemické reakci s kompozicí barviva. Podle pokynů na obalu připravte směs.
 • Není nutné předem umýt vlasy, ale také se nedoporučuje nanášet barvu na příliš špinavé prameny. Dřívější barvy se lišily více agresivním složením a nepotřebná hlava byla považována za nezbytnou podmínku. Mnozí výrobci nyní vyrábějí speciální barviva bez amoniaku, která naopak nemohou poskytnout absolutní záruku jednotného barvení při aplikaci na špinavé vlasy.
 • Zakryjte hlavu plastovou čepičkou nebo pytlíkem a zahřejte ručníkem. Je nutné dodržet čas uvedený v pokynech.
 • Vyčistěte barvivo z vlasů pomocí šamponu a pak aplikujte balzám, který je obvykle součástí balení.
 • Po barvení je žádoucí použít speciální kosmetiku pro barvené vlasy, výživné masky a sloučeniny tepelné ochrany.
 • Domácí opláchnutí farmaceutickým výtažkem z heřmánek, slabým roztokem citronové šťávy nebo ocet, poskytuje další objasnění.

O bezbarvém barvivu na vlasy si přečtěte odkaz.

Video pro vás: Výsledky Loreal Glam Lights

Olej Garnier je inovativní produkt, díky němuž je možné provádět jemnou péči o poškozené a nezdravé vlasy. Stačí několikkrát použít kompozici a efekt je zaručen.

Recenze

Natalia.

Světlá hnědá barva vlasů v přirozeném tvaru je poměrně nudná a nevlídná, ale po nepatrné úpravě vypadá zcela odlišně. Já sám už dlouho umírám, a abych byl upřímný, už si nepředstavuji, že jsem měl jinou barvu vlasů. Vždycky jsem si vybral barvu "Londa", nevím jak kým, ale bylo to pro mě perfektní. Crash od přítele, po mnoho let nebyly žádné vážné chyby. Možná proto, že mé přirozené barvy jsou velmi podobné tónům získaným po barvení.

Victoria

Staň se blonďatým mým starým snem, ale po několika neúspěšných pokusech jsem se rozhodl změnit svůj obraz méně dramaticky. Teď jsem maloval v světle hnědé a velmi rád, že jsem našel perfektní volbu pro sebe. Na rozdíl od blond, méně poškozuje vlasy a vypadá přirozeněji. Samozřejmě, problém regrown kořenů nezmizel, ale v této barvě jsou méně patrné.

Světlá hnědá barva vlasů je tradičně považována za nejatraktivnější a žádoucí. Hořící brunety z takových metamorfóz se radši zdržují, ale přirozeně jasné vlasy mohou být zcela změkčené, proto doporučujeme, abyste se seznámili s hodnocením vlasů. To může být děláno doma, ale je lepší se obrátit na odborníka. Chcete-li zvolit správný tón mezi odrůdami, je lepší použít tipy tohoto článku.

Jednoduché a efektivní manipulace, jak obnovit černé vlasy

Většina žen ví, jak těžké je někdy vrátit odstín do jejich zámků nebo jim dát jinou barvu. Například to je docela běžné na recolour vlasy od černé k blond nebo jinému tónu. Často budete muset aplikovat řadu výplachů, chemických sloučenin a směsí, které vedou k výraznému zhoršení zdraví vlasů.

Zbavit se černé není tak obtížné, jak si myslíte.

Dnes budeme mluvit o tom, jak přebarvovat kudrlinky s lehkými rukama ve světlých odstínech. Jsme přesvědčeni, že naše pokyny budou pro vás co nejužitečnější, a to i v případě, že již máte určité znalosti o tématu, o němž se diskutuje.

Priorita je hnědá.

Nejčastěji se krásné dámy zajímají o to, jak přebarvit černá barva vlasů do hnědé barvy, protože je to taková barva, kterou lze nejlépe získat. A jde téměř ke všem.

Chcete-li to získat, musíte se připravit:

Osvětlení. Sekvence akcí

Tak, jak barvit černé až hnědé vlasy? Nejprve je třeba požádat o pomoc od čističky, která pomůže změnit tón vašich kudrlin ve třech odstínech. Jen tehdy můžete použít hnědou barvu.

S trochou úsilí můžete vlasy zbarvit

Dávejte pozor. Garantujeme, efektivně a efektivně provádíme celý proces v kosmetickém salonu. Tam najdete potřebný odstín, uděláte vše pro ochranu kudrlin před negativními účinky barevných kompozic a dalších chemických směsí.

Před zahájením léčby nezapomeňte zkontrolovat, zda máte alergickou reakci na zvolený zjasňovač nebo barvu.

 • aplikujte trochu na zápěstí nebo na vnitřní loket;
 • sledovat, jak vaše kůže reaguje;
 • pokud se po čtyřiceti minutách kůže nezmění, nezmění se červeně, nezobrazí se svědění ani jiné negativní projevy, pak je lék zcela bezpečný pro vás.

Dále je sled akcí následující:

 • zakryjte ramena ručníkem nebo starým šátkem;
 • nosit rukavice, které přicházejí s nástrojem;
 • připravte čističku.

Dávejte pozor. Pro pěstování čistidla a barvy není možné používat kovové zboží. Protože chemikálie reagují s kovem a výsledek bude nepředvídatelný. Například vaše kudrlinky budou modré nebo zelené.

Clarifiery musí být důkladně propláchnuty.

Když je roztok připraven:

 • vezměte štětec a jemně aplikujte směs na prameny;
 • přesunout již zpracované vlasy stranou;
 • udržujte čistidla přesně tak, jak je uvedeno na obalu se směsí;
 • poté, co bylo provedeno, dobře opláchněte vlasy, aby se vyčistil.

Ujistěte se, že se voda z hlavy nedostane do očí a pokud se tomu nedá vyhnout, okamžitě je umyjte spoustou studené tekoucí vody.

Po umytí vlasů upravte vlasy balzámem, který vám umožní okamžitě obnovit kudrlinky a nasytit je pomocí užitečných látek, stopových prvků a vitamínu. Držte balzám doporučen nejméně sedm minut a pak usušte hlavu.

Dávejte pozor. Po osvětlení budou mít vlasy nerovný odstín - v kořenech bude tmavší a na koncích lehčí. Nezapomeňte však na to, že po nanesení barvy to vše napraví.

Barvení. Sekvence akcí

Barvení je snadné dělat sami.

Nyní se podívejme blíže na to, jak barvit vlasy hnědé po osvětlení.

Sekvence akcí v tomto případě bude následující:

 • zřeďte nátěr, přísně dodržujte pokyny v krabici;
 • začátek aplikace - nejprve platí pro lehčí oblasti;
 • po uplynutí deseti minut aplikujte směs na jiné oblasti;
 • vzít dřevěný hřeben s řídkými zuby a hýbat vlasy, aby bylo zajištěno, že směs je rozložena na všechny vlasy;
 • počkejte dvacet až třicet minut - v závislosti na tloušťce vlasů;
 • omýt nátěr velkým množstvím vody;
 • Aplikujte balzám na obnovení struktury vlasů;
 • po sedmi minutách opláchněte balzám a usušte hlavu.

Pokud jste udělali všechno v pořádku, měli byste mít krásný hnědý odstín, ten, na který jste se snažili.

Jak získat další odstíny

Nyní zvažte, jak přebarvit vlasy z černé do světlé nebo v jiných odstínech. V zásadě bude sled akcí přibližně stejný.

Ačkoli s některými nuancemi ohledně rovnání pramenů. To je důvod, proč všechny akce podrobně zvážíme.

S pravým přístupem můžete získat jinou černou barvu.

Výběr čističky

Takže pokud chcete vlasy přebarvit v čokoládové barvě nebo jiném podobném odstínu, nemůžete to udělat bez zjasňovače.

Můžete například:

 • peroxid vodíku;
 • nebo bezbarvá henna.

Nicméně, po prvním objasnění pomocí těchto nástrojů mohou vaše vlasy získat neočekávané odstíny:

To je způsobeno zvláštním ovlivněním pigmentů ve vlasech se stávajícími složkami čističů. Mimochodem, nezapomeňte použít balzám, který obnoví strukturu kudrlin.

Dlouho, ale bezpečně

Existuje lepší a bezpečnější způsob, jak barvit vlasy z černé do čokolády bez použití zjasňovačů. Jeho jedinou nevýhodou je, že musíte počkat příliš mnoho.

Podstata metody je následující:

 • použijte vybranou barvu jako rostou kořeny vlasů;
 • pokaždé, když je nutné zvolit světlejší tón;
 • nakonec budete mít zajímavý, neobvyklý gradientní efekt;
 • ale můžete získat tón, který potřebujete nejdříve šest až sedm měsíců nebo dokonce o rok později.

Přírodní mýdla

Určitě to není pro vás dlouho tajemství, že všechny chemické čisticí prostředky a další sloučeniny poškozují kadeřnictví.

Výsledkem je, že i po nanesení balzám se mohou stát:

Pro úplné obnovení jejich zdraví skončíte spoustu času, úsilí a financí.

Nicméně, místo chemických sloučenin, můžete použít přírodní, přírodní klarifikátory.

Jedná se například o:

 • domácí kefír;
 • přírodní med;
 • lehké pivo.

Příklad "práce" přírodních výplachů

Samozřejmě, výsledek bude muset počkat příliš dlouho, ale budete si jisti, že vaše vlasy udrží své zdraví a krásu. Kromě toho je přírodní zjasňovač doplňuje přirozenou silou, vitamíny a užitečnými mikroelementy různých typů.

Rychlé výsledky

Ne vždy však zástupci krásné poloviny lidstva mají čas se pomalu zbavit nepříjemného černého.

Pokud potřebujete neotočený tón odstranit co nejrychleji, použijte speciální myčky určené pro tento účel. Jsou prodávány v obchodech a salonech pro profesionální kadeřníky.

Při použití směsí si pamatujte, že:

 • extrémně negativně ovlivňuje zdraví zámků;
 • jedna aplikace často není dost pro úplné vyjasnění.

Fotka je dobrým příkladem toho, jak funguje tovární mytí.

Proto se ujistěte, že vážíte výhody a nevýhody a rozhodněte se, zda jste připraveni riskovat zdraví vašich kadeří. A pokud se rozhodnete použít takové mytí, pečlivě si přečtěte pokyny a důsledně je dodržujte.

Na konci

Nyní víte, jakou barvu můžete rychle a snadno přebarvit černé vlasy, dokonce i doma, aniž byste žádali o pomoc v kosmetickém salonu, protože cena služeb průvodce je někdy nepřiměřeně vysoká. Další video v tomto článku vám pomůže lépe pochopit a porozumět principu všech výše popsaných akcí.

Dobrý den, jsem přirozená blondýnka, teprve teď jsem se stala brunetkou... teď chci být lehčí. každý strach, který nebude fungovat. v holičství nejsou vzaty....

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den, Julie. Pokud jste použili rostlinné barvivo - hennu, basma nebo jejich směs pro tmavé zabarvení, výsledek může být nepředvídatelný při změně barvy a je extrémně obtížné vrátit barvu světla a ne každý odborník bude provádět tuto práci. Ale pokud jsou vlasy barveny trvalým chemickým barvivem, situace může být opravena. Vyzkoušejte Estel's Color Off acid remover. Umožňuje umýt umělý pigment z vlasů a osvětlit je dvěma tóny. Postup je možné opakovat a hledat lehčí barvu vlasů, aniž by došlo ke škodě jejich struktury. A po dokončení mytí můžete barvit vlasy barvou, zarovnávat jejich barvu. Ale abyste konečný výsledek potěšili, je lepší kontaktovat odborníka.

Aleně

DD! Jsem 26 let, po narození vlasy začaly být šedé. Přírodní barva je téměř černá, tmavě hnědá nebo tak něco. Byla malovaná černě, pak mocha. Teď chci být, barva je lehčí, mléčná čokoláda, ale tset je přirozená.

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den No, pokud jste už zastavili GW. Pak můžete udělat kyselou barvu společnosti Color Off společnosti Estel. Vypouští umělé pigmenty z vlasů, což vám umožní udržet je zdravé a současně zesvětlit barvu o 2 tóny. Ujistěte se, že dodržujete doporučení výrobce týkající se použití prádla a volby barvy barvy.
Dalším způsobem, jak získat světlejší barvu, je prátkovat pigment pomocí práškové blondýny.
V obou případech bude po provedení procedury nutné vymalovat. Je lepší vybrat barvu po mytí, protože s největší pravděpodobností budete muset upravit odstín.

Nastya

Mám černou barvu vlasů, chtěl bych vrátit svou světlou blondýnu. Jak ji mohu vrátit, aby mi nepoškodily vlasy

Tamara (shpilki.net)

Nejmilší verze mycího stroje - Color Off od společnosti Estel. Jeden postup zvýší barvu vlasů o 2 tóny. Když opustíte černou barvu, budete ji muset opakovat alespoň 3-4krát. To lze provést jedním postupem bez poškození vlasů, ale budete muset být trpěliví a pár balení s kompozicí. Po umytí budete muset barvit vlasy, abyste neutralizovali žlutý pigment. Nejlepší ze všech, pokud takový složitý postup provede zkušený barevník.

Gulnaz

ahoj Mám své černé vlasy a teď je chci trochu odlehčit. Stále je opravdu chci je pěstovat, ale nemůžu, oni se mi sevřeli a já je neustále vyrovnávám, takže odtud odletí

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den! Pokud jsou vlasy přirozené a dosud nebyly barveny, můžete zvýšit barvu o 2 tóny barvením vlasů trvalým hnědým barvivem. Pokud už máte barvené vlasy, umělé pigmenty můžete umýt jemně a bez poškození vlasů pomocí profesionálního odstraňovače kyselin: jeden postup pomůže zesvětlit barvu o 2 tóny. Je možné obnovit stav vlasů a usnadnit každodenní proceduru žehlení pomocí keratinového vyrovnávání vlasů. Po wellness procedurách bude snazší růst délky.

Sabina

Dobrý den! Je možné barvit tmavé vlasy bez osvětlení?

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den Je možné provést přechod z tmavých vlasů na lehčí bez osvětlení, pokud jste dříve používali trvalé barvivo pro barvení. Umělý pigment můžete umýt z vlasů, aniž byste jej poškodili pomocí odstraňovače kyselin. V závislosti na tom, jak jasně chcete získat výsledek, můžete postup zopakovat od jednoho až několikrát za sebou. Po takovém mytí můžete barvit vlasy.

Okoh81879525

ahoj Dnes jsem barvil vlasy světlou barvou, ale ukázalo se to hnědé, proč? Měla jsem vlasy černé a nikdy jsem to neochtěla

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den Zesvětlení přirozených vlasů pomocí barviva může být ne více než 2-3 tóny. Lehčí výsledek se dosáhne pomocí jasného prášku.

Manzura

Kdyby se malina s hennou nechtěla překopávat?

Tamara (shpilki.net)

Nejlepší výsledek získáte při malování v hnědých tónech.
Umyjte heňu je poměrně obtížné. Pokud je barvení "čerstvé", můžete trochu umýt barvu olejovými maskami. Pokud jste maloval dlouhou dobu, můžete pouze zesvětlit celkový tón vlasů s jasným práškem. Současně zůstává červená pigmentová henna ve vlasech dlouhou dobu, prostě se stává světlejší (blíže k oranžovému odstínu) a rozjasní se při následných promývání. Po takových postupech bude nutné obnovit vlasy.

Dobrý den, chci přebarvit černé vlasy ve světlé barvě

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den Rozhodněte se o úrovni tónu a odstínu vlasů, proveďte praní. Když bude barva vlasů požadovanou tónovou úrovní, můžete provést barvení a zvolit požadovaný odstín s přihlédnutím k zákonům barev.

Gulnur

Dobrý den, mám přirozenou barvu vlasů černé, chtěl jsem znovu zbarvit do světlejší barvy. Například barva cappuccina nebo karamelu. Jak to udělat doma. Díky předem.

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den Cappuccino a karamel ve srovnání s vaší původní barvou jsou poměrně světlé odstíny, takže budete potřebovat k zafarbení vlasů blond práškem na světle červené pozadí (barva nebude tak rozjasnit). Poté, co můžete odstínit. Karamel je teplejší a hodí se dobře na červené pozadí, protože pro tento odstín stačí vybrat barvu se zlatým podtónem (například 7.3), můžete přidat hnědé barvivo (7.6). Cappuccino je těžší. Chcete-li dostat studený stín, potřebujete barvu přírodní barvy (7,0), modrou mikronest (2 gramy na každých 30 gramů barvy) a odstín "světle hnědý" (7,76 nebo 7,71).

Louise

Dobrý den Dnes, s lehkými blond barvenými vlasy v barvě kakaa a ledu, se ukázalo jako černé. Jak svítit? Ne moc, ale přinejmenším zase hnědé. Kdybych vzal světlejší barvu, bude to fungovat?

Tamara (shpilki.net)

Ahoj Louise. Barva na barvu se nezjasní !! Při horkých patech (tj. Bezprostředně po neúspěšném barvení) můžete zbarvit kyselinou askorbovou: 4 sáčky prášku na 1 litr horké vody, opláchněte vlasy a pod ručníkem položte pol hodiny. Pak omyjte šamponem a naneste regenerační masku. Tato metoda nefunguje vždy (závisí to na vašem vlasu, barvivu apod.) A je vypláchnuta pouze tónem a půl. Pokud tedy výsledek takového praní nevyhovuje vám, koupte profesionální kyselé praní (např. Odrážejte barvu) - odstraňuje pigment dvěma tóny. Po mytí nezapomeňte vlasy zbarvit.

Anonymní

Dobrý den! Prosím, řekněte mi. Nikdy jsem nezakryla vlasy, barva vlasů je tmavý kaštan. Chci mít tmavou blondýnu. Ale bez objasnění, můžete?

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den! Když barvíte barvivo na vlasy oxidačním činidlem 6%, získáte stín vlasů o 2 odstíny lehčí než jeho přirozené. Chcete dostat světlejší barvu vlasů, takže se musíte zbavit.

Miláně

Ahoj, já jsem 17 let, já jsem spálená brunetka, přirozená barva vlasů je černá (i příliš mnoho), všichni se ptají, jestli jsem maloval nebo jsem se vyrovnal? Nikdy jsem ti neřekl, že jsi nikdy nenaloval a já se neopravuju, sami jsou rovní, hedvábí a dlouhý. Chci konzultovat, jakou barvu mám barvit vlasy? Jsem tmavá a obávám se, že se mi nebude hodit všechny barvy, je mi to líto, ale zároveň chci změny, abych alespoň jednou zkusil něco, dejte mi rady, co mám dělat?

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den, Milan. Začněte malou změnou - proveďte zvýraznění bloku (vyberte například velké prameny - např. Rány) nebo zesvětlete 3-4 tóny a pak zpevněte vlasy (aby se vytvořil ombre). Řešení závisí na tvaru účesu a vaší odvaze :)

Přehodil jsem černé, jak to mám umýt?

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den Dva způsoby: odstraňovač kyselin nebo blonďavý prášek.

Jak barvit vlasy v blond barvě

Ženy se vždy snaží vypadat perfektně, atraktivně, aby okouzli muže především svou brilantní hlavou vlasů. Krásný účes, obratně zbarvené vlasy - to povznášející, vylučuje vzniklé komplexy o jejich vzhledu. Stylisté říkají: světle hnědá je nyní v módě, paleta odstínů je bohatá. Jak vytvořit nový snímek, aby se vám vlasy dokonale hodily?

Kdo má tmavě hnědou barvu

Výběr odstínů světle hnědého typu závisí na typu vašeho vzhledu. Světlá kůže (barva typu Letní nebo Zimní) bude vyhovovat studeným odstínům vlasů. Jaké jsou vlastnosti letního typu typu barvy? Pokud máte světlou, olivovou kůži, skrz kterou se objevují žíly, na tvářích růžové ruměnečky, nebudete vás ozdobit teplým kadeřnictvím. Zimní barva typu dívky se vyznačuje lehkou, béžovou kůží. Obličej je orámován krásnými, temnými řasami a obočím. Po opalování pokožka rychle získává okouzlující olivový odstín. Studené vlasové odstíny krásně stínují šedé, modré nebo zelené oči.

Výběr odstínů světlé hnědé barvy

Předtím byla blondýnka považována za "jednoduchou dámu". V současné době je přirozený světle hnědý tón stylový. To vyhovuje téměř každé ženě a různorodá paleta barev a zvláštní charakter umožňují zdůraznit jejich individualitu. Experimentování s vašimi vlasy umožní paletu barev od Garnier, Vella, Londy. Podle hodnocení žen, barvivo dobře známých výrobců (například použití anglické značky Palet) jemně dodává vlasům požadovaný odstín: světlo, perla, pšenice, platina, perla.

Tmavě blondýna

Pokud máte přirozeně tmavé vlasy, máte štěstí. Moderní dámy loví takový dotek mezi značkovacími liniemi barvení vlasů. Je to módní, přírodní a krásné. Chcete-li dát tónu stříbrný odstín, aplikujte na vlasy speciální balzám. Samotný tmavý blond tón je chladný a nasycený, ale s vhodným typem barvy a správně aplikovaným make-up, oko dělá jeho majitele jasný a extravagantní.

Světle hnědé

Majitelé barevných typů jaro a léto mají světlý stín. Lehká kůže, šedé nebo modré oči a světle hnědé vlasy - a vy jste elegantní, sebevědomá dáma, jako by z obrazu. Pokud máte tmavou blond barvu, pak farmaceutický heřmánek, šafrán nebo citrónová šťáva pomůže osvětlit prameny doma. Úžasným příkladem světlých blond vlasů jsou Cameron Diaz, Jennifer Aniston a Taylor Swift.

Popelník hnědý

Ash, ale módní, ale používá se v kombinaci s jinými tóny. Ash blonďatá a jasanová blondina ztělesňují krásu spolu se světlem, olivovou kůží. Pokud máte nerovnoměrnou pleť, existují pigmentové skvrny, pak v záři pokrývek popela budou tyto chyby na obličeji viditelné. A přesto je stín považován za okouzlující, ale není snadné dosáhnout doma a udržovat si ho. Denise Richards, Hilary Duff - jasné ženské příklady.

Zlatá blondýnka

Zlatý záblesk měděného ikaramelnogo stínu účinně zlepšuje světle hnědý tón. Popularita této palety je odůvodněná: zlatá hnědá je považována za ideální, protože oživuje tmavou verzi a nasytí světlo. Je vhodný také pro všechny typy pleti a barvy očí. Ash a platinová blondýnka snadno získávají zlatý lesk pomocí balzámu nebo tonikum. Obraz se stane měkkým a zvláštním kouzlem. Vlasy dívčích s hnědou a hnědou kůží s hnědými a šedými očima budou vypadat velkolepě a harmonicky se spojí s obrazem.

Medium Blonde

Medium blond je přirozený tón, jehož variace závisí na přítomnosti zlatých poznámek. Teplo krásně vychází z mírně opálené kůže, chladné, jak vizuálně zdůrazňuje krásné rysy oválné tváře. Kaskádové účesy nebo zvýraznění světle hnědých vlasů pomohou ozdobit váš vzhled, poskytnout jedinečnost vašim vlasům, extravaganci. Tato barva vlasů vypadá krásně na Milan Kournikova, Charlize Theron.

Červená blondýnka

Blond barva vlasů na fotografii s výrazným zrzka je trend mnoha ročních období. Jen málo žen se může pochlubit přírodními vlasy tohoto typu. Ale přeměnit se z blonďaté nebo hnědovlasé ženy na brunetku se zlatožlutým, jantarovým odstínem nebude těžké. Krásně zarámované oválné tváře jasně červené blond vlasy, pokud jste světle modré nebo šedé oči. Hnědé oči vypadají na světlé kůži, které dokonale odrážely tento tón.

Pšeničná hnědá

Majitelé přírodních vlasů s štětcem pšenice nebo popílku se usmáli. Stylisté říkají, že takové odstíny jsou v současné době považovány za vzácné, ale krásné. V paprsků elektrických lamp ve večerních hodinách nebo na slunci, majitelé světle hnědých kadeří zaznamenávají rozdíl v lesk vlasů. Široká paleta odlehčení se liší od ocelových odstínů až po měď a bronz, latte kávu. Výhodou tohoto druhu je možnost mít jak dívky studené, tak teplé barvy. Experimentujte odvážně, nebojte se dát svým vlasům velkolepý lesk.

Barva vlasů

Snažíte se proměnit v hnědou hnědou dívku, okouzlující blondýnu nebo extravagantní hnědovlasou krásu? Rozhodněte se o odstínech vlasů, které by zdůraznily váš styl a obraz. Výběr barvy barvy pro vlasy, vedené v barvách a odstínech, které jsou uvedeny v paletě rozložení. Stín dívčích vlasů na barevném balení nemusí vždy odpovídat skutečnosti, tedy tónu získanému po barvení. Paleta moderních barev je reprezentována širokou škálou přírodních odstínů ve formě malých vzorků umělých pramenů.

Loreální paleta

Značková značka L'Oreal se dokonale prokázala mezi profesionálními výrobci linek. Francouzské slavné společnosti jsou důvěryhodné téměř celou ženskou polovinou světové populace. Bezvadná kvalita, snadné použití, složení přírodních, jemných komponentů - L'Oreal zaujímá vedoucí pozici ve světě profesionální kosmetiky pro vlasy. Paleta barev barev L'oreal Preference ovlivňuje přirozené tóny, možnost vybrat si oblíbený tón ze široké škály přírodních odstínů.

Estelleho paletu

Barva Estelle na vlasy je skutečně domácí produkt, jehož hlavním cílem je získání šedých vlasů, stabilita vlasů, lesk a jas. V moderních barvách pro Estelle kudrlinky jsou komponenty přírodního původu (broskvový olej, extrakt ze zeleného čaje, vitamín PP), které spolehlivě chrání vlasy před škodlivými účinky vnějších faktorů a posilují vlasové folikuly. Široká paleta odstínů a odstínů vyhovuje všem ženám.

Jak barvit vlasy a dosáhnout světle hnědé barvy?

Barvení v světle hnědé ne vždy dává požadovaný výsledek: stín může zklamat. Proto důvěřujte profesionálům v kosmetických salonech nebo si přečtěte naše doporučení.

 • Barva očí a pokožky se považuje za hlavní referenční body při výběru odstínu. Dívky s světlou kůží budou čelit světle hnědému odstínu, tmavé kůže nebude vyhovovat zlatým a medovým tónům.
 • Ashy odstín - trumf karta pro blondýnky a brunety. Ten by měl barvit vlasy před barvením.
 • Ryazhevlaskam si musí zvolit tón co nejblíže vašemu vlastnímu, aniž by došlo k odbarvení.
 • "Malované" rusovlasé krásy a dívky se zvýrazněním, zbarvením nejprve se musíte zbavit barvy kyselým speciálním praní, které se používá několikrát. Po tomto postupu barvy vlasy v požadovaném odstínu.

Jak barvit vlasy v blond tónu doma?

 1. Je žádoucí provést barvení nejen na čistě umyté vlasy, ale na lehce mastném, aby se zabránilo poškození epitelu hlavy škodlivými účinky barviva.
 2. Smíchejte komponenty nátěru podle pokynů.
 3. Otestujte reakci vašeho těla na součásti produktu, což způsobuje jeho malé množství na lokte.
 4. Chcete-li udržet pokožku v blízkosti chrámů, na čelní straně hlavy, zůstaňte čistá po nanesení laku na prameny, namažte tato místa pravidelným krémem nebo vazelínou.
 5. Zahajte proces barvení ze zadní části hlavy.
 6. Nejdříve namalujte vlasové kořeny nejprve štětcem a poté rozetřete produkt po celé délce pramenů.
 7. Prostředky se používají po dobu 25-30 minut.
 8. Po uplynutí určité doby vyčistěte barvu teplou vodou a šamponem.

Fotky před a po skončení procedury

Jak osvětlit barvu?

Poté, co jste se rozhodli obnovit barvu vlasů, použijte speciální tonizační barvy nebo odstín. V důsledku toho budete spokojeni se světlem, který se objeví a vaše vlasy budou mít elegantní odstín. Pokud chcete použít vlasy na vlasy, aby nedošlo k poškození jemných pramenů, zastavte svou volbu na farmaceutický heřmánek. Odvar z květu rostliny spolu s několika kapkami citrónové šťávy dokonale zvlhčí vlasy po celé délce, dává jasné hlavě vlasů hravý zlatý nádech.

Zvýraznění doma se objeví kvůli účinkům jedné složky - citronové šťávy, pokud se používá k opláchnutí. Tmavá barva vlasů kaštanu opraví šalvějový vývar. Výsledkem je, že vaše kadeře najdou hnědý lesk, objeví se neodolatelná záře. Nepřekračujte drasticky svou přirozenou barvu jiným tónem. Různé odstíny barev umožňují vybrat ten správný. Hlavní věc tady je úplná harmonie odstínu vlasů a obrazu jako celku.

Jak zjistit perfektní barvu vlasů, podívejte se na video, kde Roma Copper z televizního pořadu vám povědí o všech jemnostech výběru správného odstínu.

Pro Více Informací O Suché Vlasy