logo

Jak odstranit žluté vlasy po osvětlení: jednoduché tipy a osvědčené metody

Mnoho dívek a dokonce i starších žen sní o tom, že se stanou blondýnky, chtějí mít světlé prameny nebo blond kudrlinky namísto tmavých vlasů. K tomu většina zesvětluje vlasy různými přípravky, ale často místo bílé, stávají se červené, šedé nebo žluté. Po vybělení světla a odstranění žluté barvy odstraňte vlasy, pokud dodržujete pravidla pro barvení, podle doporučení na obalu zvolte tón barvy.

Příčiny žlutých vlasů:

 • používání levných, expirovaných nebo nekvalitních barev;
 • nesoulad s technologií použití kompozic, barvení nebo oplachování;
 • mytí barvy po vyčištění studenou, příliš horkou nebo špinavou vodou;
 • zbarvení světlé barvy příliš tmavých pramenů;
 • použití kompozice na špinavé vlasy;
 • příliš perzistentní barvu svého vlastního pigmentu, ve kterém se žlutá barva nemusí objevit ihned, ale po chvíli.

Často důvod, proč bílé barevné kudrlinky začaly být červené, žluté nebo špinavě šedé, způsobilo několik chyb okamžitě kvůli nedostatku zkušeností. Když se objasnění provádí nikoli doma, ale v kabině, mnoho problémů umožňuje vyhnout se profesionalitě mistrů, použití osvědčených sloučenin.

Způsoby, jak zabránit žlutému nátěru na vlasy

Aby se vlasová barva na vlasy nezjistila po barvení domů, měli byste předem připravit vlasy na proceduru, posoudit jejich stav a původní barvu. Je mnohem obtížnější odstraňovat nevzhledný odstín než zabránit tomu, aby se objevil, a proto je nutné přistupovat k tomuto postupu s plnou odpovědností.

Zde jsou některé užitečné tipy:

 • nejprve je třeba obnovit oslabené nebo křehké prameny speciálními šampony, maskami nebo balzámy, rozřezat dělené konce;
 • pokud byl nedávno aplikován perm, postup pro vyjasnění by měl být odložen nejméně 3-4 týdny;
 • pokud jsou kudrlinky barveny v tmavé barvě, je nepravděpodobné, že by bylo možné okamžitě odstranit žloutnutí, pigmenty moderních barev jsou dostatečně odolné, aby pronikly hluboko do vlasů;
 • složení by mělo být aplikováno rovnoměrně, počínaje od zadní části hlavy, pohybovat se směrem k bokům a končícím třeskem;
 • pokud jsou vaše vlasy jasně červené nebo tmavočervené, po prvním barvení bude pravděpodobně nažloutlé, musíte být připraveni na to;
 • barva by měla být testována, vysoká kvalita, je žádoucí koupit dražší.

Doporučení, jak zesvětlit vlasy

Aby byly vlasy rovnoměrně obarvené, světlé a bílé po bělení, je nutné provést postup jejich osvětlení domů. Poprvé se doporučuje obrátit se na velitele, bude možné nakreslit kořeny, jakmile se doma rozvinou s určitými dovednostmi.

Způsob barvení pramenů v bílé barvě se skládá z několika fází:

 1. Rozdělit prameny na 4 díly. Částice by měly jít od středu čela k krku a od chrámu k chrámu. Neměli byste předem umýt vlasy, měly by být trochu špinavé.
 2. Správnou přípravu léku z obalu podle pokynů. To je třeba provést rukavicemi, použitím skleněných výrobků, plastovým hřebenem nebo speciální kartáč.
 3. Nejprve se kompozice aplikuje v zadní části hlavy, pak v chrámech, pak na horní a přední straně hlavy. Bangs maloval poslední.
 4. Velmi tlusté vlasy by měly být rozděleny do tenkých pramenů, promazyvaya každý tak, aby se na některých místech nezdálo žluté, které bude velmi obtížné odstranit.
 5. Červené a černé vlasy jsou zesvětleny déle než hnědé, a proto budou muset barvu na nich udržovat déle.
 6. Nejdříve je nutné prostředek vypláchnout vodou, pak šamponem a speciální balzam z obalu s barvou.

Tipy, jak odstranit žlutý odstín po barvení

Pokud se přesto objevila jellowness nebo načervenalý odstín po vyčištění doma, můžete je odstranit několika lidovými nebo profesionálními způsoby. Zde jsou nejúčinnější a nejúčinnější:

1. Použijte speciální tónovaný šampon nebo balzám. Nejlepší popel, perla, fialové nebo stříbrné odstíny se osvědčily. Chcete-li odstranit nevzhlednou slámovou slámu, musíte přidat jednu část produktu do tří částí svého pravidelného šamponu, a proto si vždy třikrát omyjte hlavu. Udržujte složení na hlavě nesmí být delší než 3 minuty.

2. Dobrý efekt dává přirozenou medovou masku. Je snadné odstranit žlutost z bělených kadeřů pomocí medu: večer je nutné je namazat s prameny, takže masku necháme až do rána pod hustým kloboukem pro lepší absorpci. Nástroj pomáhá, a to i v případě, že se zabarvení změní na červený, žlutý nebo jasný odstín slámy.

3. Chcete-li odstranit mírný žlutý nebo načervenalý odstín po rozjasnění domů, pomáhá běžná cibulová kůra. Je nutné je nalijte do hrnce, přidejte vodu, vařte a nechte několik hodin, aby byl odvar. Tento nástroj se aplikuje večer na vlasy, umyje se pouze ráno. Je třeba spát, zabalené prameny celofánu nebo tenký ručník.

4. Propláchnutí kadeřnic po bělení pomocí infúze rebarborové nebo citrónové šťávy. Chcete-li to udělat, musíte zředit litr vody dvěma sklenicemi infuze rebarbory, které mají dobré zjasňující vlastnosti nebo sklenici čerstvé citronové šťávy. Oplachování by mělo být prováděno nejméně 2-3 krát. Skořice má podobný účinek, léčivý heřmánek dává slabší výsledek.

5. Používání domácích zjasňovacích masek po určitou dobu.

Receptuje domácí masky pro odlehčení pramenů

Masky by měly být připraveny z vysoce kvalitních výrobků, aplikované každý druhý den po dobu 40-50 minut. Vypláchněte je teplou vodou, můžete zabalit vlasy ručníkem, abyste dosáhli lepšího nárazu.

Rebarbora a glycerinová maska

Rozdrcený kořen rebarbory ​​nalial do sklenice tak, aby byl prášek obsazen dvěma čtvrtinami. Naplňte toto množství sklenicí vroucí vody, přidejte 60 g glycerinu, počkejte 30 minut. Aplikujte na prameny, dokud není kompozice teplá.

Maska citronové šťávy, kefír a vodka

Vyhřívaný kefír (trochu méně než půl sklenice) se mísí s rozbitým vejcem, dvěma lžičkami vodky, lžící šamponu a 50 gramů citronové šťávy. Aplikujte směs na prameny.

Maska vína a rebarbory

Lžíci rozdrcených kořenů sušených rebarbory ​​je třeba nalít 500 gramů suchého vína, přivede k varu a vařit, dokud kapalina není menší než polovina. Teplá směs by měla být aplikována denně na vlasy, držet asi hodinu, aby se zlehčily žluté prameny.

Všechny tyto profesionální a domácí léky pomáhají vypořádat se se žlutým nádechem, který se objevuje na bělených vlasech, čímž je bělejší. Nicméně, pokud jsou vlastní prameny příliš tmavé, je velmi obtížné barvit vlasy blond, bude obtížné dosáhnout přirozeného, ​​lehkého tónu kudrlin.

Jak odstranit žlutost z vlasů: nejlepší způsoby, jak se zbavit žloutnutí navždy

Po kardinální a dlouhé transformaci od brunetky do blondýnky čekají dívky na novou překážku - na kudrcích je žlutá barva. Pokud se nepříjemná vada již projevila, nebude možné ji skrýt, budou potřeba okamžitá opatření k vyřešení problému. Jak a jak odstranit žloutnutí z vlasů po barvení, aby nedošlo k poškození oslabených konců a dosažení požadovaného výsledku, stejně jako k udržení dokonalosti blond déle, přečtěte si.

Příčiny stínového stínu

Vzhled žluté na rozjasněných pramenech je po objasnění poměrně častým problémem. Žlutá a dokonce jasně červená vada vypadá ošklivě a zkazí úctyhodný vzhled nově vyrobené blondýny.

Předtím, než přistoupíte k otázce, jak se zbavit žlutých vlasů po osvětlení, zvažte hlavní příčiny tohoto vedlejšího účinku:

 • Porušení technologie objasnění - ve větší míře se tato položka týká tmavých blond a kaštanových kadeří. Přeměna z brunetky na blondýnku zahrnuje bělení a postupné zesvětlení pramenů. Neočekávejte, že dostanete z jednoho postupu barvení studený blond - to je nemožné! Takže mnoho dívek je tak spěcháno, že jim chybí takové jemnosti, a výsledek je zřejmý: přirozený pigment není zcela odstraněn, kombinuje se se světlem pigmentem barvy a objevuje se červený nebo žlutý odstín, který ve skutečnosti trpí.
 • Špatná barva - neochota nebo nedostatek příležitosti navštívit majitele barvy často vede k dalšímu odpadu. Každý profesionál ví, že levné barvy a řada výrobků z masového trhu nejsou schopny ztělesnit touhu mnoha brunet, aby se staly blondýnky, mají slabý účinek a dokonce si mohou zkazit vlasy. Barvíci proto používají drahé profesionální kosmetické řady pro barvení. Navíc k dosažení maximálního účinku se používá několik odstínů v různých poměrech, takové jemnosti jsou zjevně všem nepoznatelné, takže osvětlení domu někdy připomíná experiment a končí žlutými vlasy jako slámy.
 • "Podhodnoceno", "nasazeno na špinavé vlasy", "bylo třeba začít od zadní části hlavy" a další výmluvy hledají domácí "krásy", když viděli nežádoucí účinek v zrcadle. Opravdu, nedostatek odbornosti a schopnost zvládnout barvu je jistá cesta k zármutku. Než budete radikálně měnit barvu vlasů, kontaktujte odborníka nebo se poraďte s ním o všech možných aspektech zamýšleného osvětlení.

Tip! Opláchnuté prameny opláchněte pouze čistou a nejlépe minerální vodou bez uhličitanu. Částice koroze a soli v vodovodní vodě mohou také zanechat žlutý odstín.

Tajemství varovných problémů

Když jsou známé příčiny otravného stínu, bude mnohem jednodušší zabránit tomu. Profesionální poradenství vám pomůže. Co by mělo věnovat zvláštní pozornost získání perfektní barvy vlasů?

 • Pro ty, kteří se nejprve odvážili stát blondýnou, doporučuje se odložit zbarvení domů a kontaktovat zkušeného mistra;
 • Transformační postup bude muset být opuštěn, pokud uplynulo méně než 2 týdny od posledního barvení, barvení nebo perm;
 • Malované postupy po basma nebo henna vyžadují zvláštní péči, výsledek interakce kompozic je nepředvídatelný;
 • Není možné zesvětlit barvené vlasy bezprostředně před tím, nejprve odstranit poslední pigment pomocí procedury praní;
 • Zbarví se v následujícím pořadí: zadní část hlavy, strany, oblast kolem obličeje;
 • Neskladujte, správně mažete každý prvek s barvou během vyčištění - výsledek postupu také závisí na tom;
 • Barva je omyta čistou, vařenou vodou, ne horká. Pak použijte šampon a balzám na bělené prameny;
 • Koupit pouze vysoce kvalitní výrobky pro vyjasnění z profesionální linky. Toto by mělo být provedeno ve specializovaném obchodě (pro profesionály) nebo od distributora kosmetické firmy;
 • Zkontrolujte zakoupený nátěr tak, aby jeho datum vypršení platnosti nevypršela. To může nejen způsobit neočekávané odstíny, ale také výrazně poškodit vlasy;
 • K péči o bělené prameny používejte speciální balzámy, šampony a kondicionéry, pomáhají zachovat krásu světlých odstínů a zabraňují žloutnutí;
 • Používejte domácí masky pravidelně. Skládají se z dostupných a přírodních ingrediencí, budou záchranářem ve věcech posilování vlasů a současně budou schopni odstín odstranit.

Tip! Zajistěte výběr barvy značky a barevných odstínů. Osvědčené formulace snižují riziko nepříjemných "překvapení" s konečnou barvou.

Postupujte podle doporučení koloristů a vaše kudrlinky nebudou narušeny žlutou barvou. Pro ty, kteří již ocenili toto "kouzlo", doporučujeme seznámit se s metodami, jak odstranit žluť z bělených vlasů.

Fotografie před a po

Způsoby řešení žluté vady

Jak odstranit žluté vlasy po bělení, má zájem o většinu dívek, kteří se odvážili doma zbarvit. Existuje několik způsobů řešení tohoto problému:

 • tónování;
 • re-barvení;
 • použití tonických a odfarbených balzámů;
 • použití "anti-žlutých" šamponů;
 • používání domácí masky.

Každá z těchto metod je dobrá vlastním způsobem. Při výběru správné možnosti zvážte jeden faktor, čím přirozenější jsou složky použitého výrobku, tím bude měkčí dopad a tím nižší riziko poškození již oslabených špiček. Budeme zkoumat podrobněji než odstranit žlutost z bělených vlasů.

Tónované vlasy od žluté

Tónování je zaručenou metodou odstraňování žlutosti z vlasů po bělení. Používají se speciální tonizační barvy. Oni obalují jednotlivé vlasy, vyhlazují rozcvičenou váhu a vyplní všechny prázdné prostory tónováním směsi s vybraným odstínem. Po tónování jsou kadeře poslušné, hedvábné, lesknou energií a energií. Tónování po osvětlení řeší problém s nerovnými barvami.

Estel, Schwarzkopf, profesionální řada Wella Color Touch a CONCEPT Profytouch jsou široce používány pro tónování. Mírně ovlivňují tento problém, pomáhají trvale odstranit žlutou barvu a zlepšují stav vlasů po vyčištění.

Tip! Abyste nepoškodili kudrlinky a dosáhli požadovaného výsledku po jednom tónování, požádejte o pomoc odborníka.

Užitečné video: "Prostě jsem chtěla odstranit žlutou barvu z vlasů s pomocí Toniky. a co z toho přišlo. "

Re-barvení

Re-zbarvení je další způsob, jak se zbavit žlutých vlasů po osvětlení s pomocí profesionála. Tato metoda pomůže dosáhnout požadovaného blond, ale postupujte opatrně. Opakované zbarvení je stresem pro bělené prameny, takže může být provedeno po jejich aktivním zotavení během 1-2 týdnů. Postup zaručuje úspěšný výsledek, ale pro jeho zavedení se doporučuje používat šetrné sloučeniny bez amoniaku a oxidačních činidel.

Tip! Používání různých značek barvy může způsobit neočekávané barvy. Pokud jste se tedy rozhodli změnit barvivo, nezapomeňte konzultovat s odborníkem nebo experimentovat na jedné straně.

Tonika a odstín

Tónové spreje, pěny, balzámy - skvělá volba pro odstranění nepříjemné situace a nepoškozování vlasů. Moderní kosmetický průmysl nabízí nejširší škálu barevných odstínů. Jejich úkolem je vyrovnat, napravit stín a neškodit kudrlinkám, naplnit je užitečnými vitamíny a minerály. Faktem je, že tyto produkty obsahují přírodní rostlinné výtažky a budou pravým přítelem vašich vlasů.

Dávejte pozor, velmi často masku nebo balzám jde do stínování šamponů. To je velký přínos pro zdraví kudrlin a stálost barvy, takže je nezanedbáváte, ale neváhejte a nepoužívejte v péči.

Chcete-li snadno odstranit žlutost z vlasů doma, můžete použít tyto stínicí produkty:

 • Balsam Tonic od firmy Rocolor - široká škála odstínů dokáže napravit nedostatek domácího nebo kosmetického salónu. Nástroj se snadno aplikuje, neporušuje strukturu vlasů a dokonale upravuje barvu vlasů;
 • Anti-žlutý balzám z konceptu "Arctic Blond Effect" - jemně se stará o bělené zámky, okamžitě eliminuje nepříjemné "teplo" v barvě. Produkt patří do profesionální kosmetiky, takže s nákupem může docházet k určitým potížím.
 • Profesionální stříkací kondicionér BLONDME Color Correction od Schwarzkopf - nezpůsobuje potíže při aplikaci, změkčuje kudrlinky a opravuje "teplou" vadu. Sprej nezasychá a vůně dobře.

Tip! Buďte opatrní s tónováním nářadí: mnoho z nich suché kadeře. Pokud je používáte moderovaně a pravidelně aplikujete výživné, zvlhčující masky, problém vysuší sám.

Užitečné video o použití odstínu odstranit "žlutý" problém.

Žluté vlasové šampony

Samostatnou výbavou v boji proti "teplému" nedostatku jsou obsazené "anti-žluté" nebo "stříbrné" šampony, takový šampon je také nazýván žlutým neutralizátorem vlasů. Důstojné kosmetické společnosti studovaly problém žen se žlutým odstínem a vynalezli speciální nástroj. Výhodně má prostředek stříbrný, modrý nebo fialový odstín. To je nejlepší způsob, jak odstranit žlutost z vlasů po bělení. "Anti-žluté" šampony se snadno používají a zaručují vysoký výsledek za pouhých 10 minut.

Koncepce proti žluté šampony, Profesionální čtyři důvody Silver, Schwarzkopf Bonacure TrueSilver Shampoo a další vám pomohou zůstat skutečná blondýnka.

Domácí přírodní masky

odstranit žlutost z vlasů doma a může být improvizované prostředky. Připravte si jednoduchou masku kefír, medu, citronu, cibulové kůry nebo heřmánek. Takže se nejen zbavíte problémového stínu, ale také kompenzujete nedostatek živin a vitaminů.

Upozorňujeme vás na jednu z nejpopulárnějších masky k odstranění žluté barvy po neúspěšném bělení:

 1. Trochu tepla ve vaně 200-250 gramů přírodního medu, ale vždy svěží a tekutý, kandovaný med nebude fungovat.
 2. Svobodně distribuujte med po celé délce pramenů, ale nedotýkejte se kořenů.
 3. Zahalte si vlasy z polyethylenu nebo fólie.
 4. Chcete-li vytvořit efekt sauny, omotat hlavu v teplém ručníku.
 5. Po 1-3 hodinách opláchněte vlasy. Při každém postupu zvyšte čas medové masky.

"Být blondýna není tak snadná" - tak říkají ti, kteří nevědí, jak odstranit žlutost z kadeř. Poslechněte rady odborníků, naučte se, jak zabránit vzniku problémů, a budete nejúčinnější a nejšťastnější blondýna.

Užitečné tipy pro ty, kteří se rozhodli vlasy ulehčit doma:

Jak odstranit žlutost z vlasů po barvení

Při samozhášení můžete čelit následujícím důsledkům:

✓ vlasy mohou být barveny nerovnoměrně;
✓ hrozí nebezpečí popálení vlasů, křehké a suché
✓ poprvé je nepravděpodobné, že bude dosaženo požadovaného odstínu;
✓ na vlasech se objeví žlutá barva, o níž budeme v tomto článku podrobně mluvit.

Žlutá - nejhorší sen všech blonů, jistě, každá dívka, která se rozhodla stát blondýnou, se potýká s tímto problémem. Proč se na vlasy neobjeví příjemný žlutý odstín?

Příčiny žlutosti po objasnění

1. Špatná kvalita, levné nebo expirované barvy. Při úsporách mnoho z nich vybírá nekvalitní produkty pro barvení, které po vyčištění vedou ke žlutému odstínu.

2. Porušení barvicí techniky. Zde mluvíme nejen o správné aplikaci barvy na vlasy, ale také o době zbytku barvy.

3. Barvení tmavých vlasů. Pigment tmavých vlasů není tak snadné vyvést, může trvat několik postupů pro osvětlení a tónování vlasů. Pokud se rozhodnete výrazně rozjasnit tmavé vlasy v době, je zaručena žlutost vlasů.

4. Chudá voda. Tvrdá voda s nečistotami a nečistotami může také vést k nežádoucímu odstínu. Skutečnost spočívá v tom, že při omývání nátěru snadno spadne do otevřených vlasových vah a interaguje s nátěrem.

5. "Silný" pigment nativní vlasy, objeví se jako žlutý odstín ne okamžitě, ale s časem.

Pokud stále chcete provést tento postup osvětlení vlasů doma, Je nutné řádně připravit vlasy a znát několik pravidel, aby nedošlo k výskytu žlutých vlasů.

Co potřebujete vědět před osvětlením vlasů

1. Pokud jste udělali ošetření vlasů, jako je řezbářství, perm, zvýšit, apod., Je lepší počkat a začít kreslit několik týdnů po ukončení procedury.

2. Zesvětlení vlasů je poměrně agresivní procedura, proto doporučujeme pečovat o vlasy, zpevňovat, zvlhčovat masky, odříznout konce uhryznutí.

3. Zvolte správný oxidační systém. U brunet a majitelů černého vlasu byste měli užívat 9% nebo 12% oxidačního činidla, pro ženy s hnědými vlasy se bude hodit 6% a 9%, dívky s blond vlasy mohou zůstat ve výši 3%.

4. Nepleťte vlasy v den barvení, je lepší to udělat za den nebo dva.

5. Pokud jste dříve barvili vlasy tmavou, je lepší provést praní.

6. Zvolte vysoce kvalitní barvu pro objasnění.

7. Pokud je to možné, omyjte čistou vodou.

Jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí? Technika barvení

1. Rozdělte vlasy na 4 stejné části. Abychom to udělali, děláme dvě dělení, nejprve z čela na krk, pak z chrámu do chrámu na zadní straně hlavy.

2. Část barvy podle pokynů. Jasně postupujte podle pokynů, výsledek zbarvení závisí na tom. Používejte speciální nádobí a rukavice.

3. Zbarvení začíná od hlavy, pak jít do časových oblastí a pouze na samém konci vlasů na čele. Současně si vezměte malé prameny a pečlivě je nanášejte. Barva by měla padat na všechny vlasy.

4. Doba expozice závisí na typu a barvě vašeho vlasu, stejně jako na typu barviva. Pokyny obvykle označují dobu barvení.

5. Poté omýjte barvu vodou a teprve poté ji můžete vypláchnout šamponem a aplikovat speciální balzám.

Ale i dodržování všech výše uvedených pravidel nezaručuje, že po odlesku vlasů nebudete mít žlutou barvu. Tak jak se ho zbavit?

Jak odstranit žlutost z vlasů po barvení doma

1 způsob - pomocí odstínového balzámu

Nejrozsáhlejší a nejjednodušší variantou je balzám Tonic tint, díky němu lze snadno změnit odstín vlasů a odstranit žlutost. Ale pomocí této metody musíte být obzvláště opatrní, s nesprávnou volbou odstínu a aplikace, můžete získat opačný výsledek a například získat zelené vlasy místo blond vlasů.
Pokud to překážíte časem, můžete také dostat vlasy "šedé" barvy, proto si před použitím pečlivě přečtěte návod.

2 způsoby - speciální šampony

Nyní téměř každý výrobce kosmetiky pro vlasy v řadě má šampon, který neutralizuje žlutost. To je nejjednodušší a nejbezpečnější způsob, jak odstranit žlutost z vlasů. Je nutné aplikovat takový šampon stejně jako obvykle, má purpurový nebo modrý odstín, nemusí se ho bát, takový šampon nezakřeší vaše ruce a kůži.

Použijte šampon na vlasy, držte několik minut (kolik je na obalu) a opláchněte vodou. Použijte tento šampon, je-li to nutné, o každém třetím nebo čtvrtém praní, není vhodné pro každodenní použití.

Tento šampon pomůže s lehkým odstínem žluté barvy, pokud máte intenzivní stín, pak nemůžete udělat bez nádechu balzám.

Nejoblíbenější šampony pro odstranění žluté barvy:

L'Oreal Professionnel Expert Silver - stříbrný šampon pro neutralizaci žloutnutí, přibližná cena 600-700r.
Šampon z řady Schwarzkopf, Bonacure Color Freeze Silver Shampoo, přibližná cena 600r.
Stříbrný šampon pro světlé odstíny, který neutralizuje žlutost stříbrného šamponu Concept pro světlé blond vlasy, cena 300r.
Estel Professional Curex Color Intense "Silver" pro chladné blond odstíny, přibližná cena 300r.
Šampon Kaaral K05 Stříbro s anti-žlutým efektem, 1200r. Více než 1000 ml

3-cestné masky a balzámy, které eliminují žlutou barvu

4 způsoby - domácí prostředky k neutralizaci žloutnutí

Domácí způsoby odstraňování žloutnutí jsou samozřejmě náročnější na pracovní sílu a jejich účinek závisí na délce trvání a počtu postupů, avšak s těmito nedostatky mají významnou výhodu - vedle osvěžujícího efektu získáte vyživovací a regenerační péči. Proto, jako alternativa, můžete vzít v úvahu některé užitečné odstíny pro blondes.

Honey home mask od žluté

Vezměte několik polévkových lžic přírodního medu a velkoryse aplikujte na každý pramen, aby bylo snazší aplikovat med, je třeba ho trochu zahřát ve vodní lázni nebo smíchat se základními oleji. Omotat hlavu filmem a zahřát ručníkem, nechat 1-3 hodiny.

Oplachování vlasů odvar z rebarbory

Chcete-li odstranit žlutost, odšťavování kořenu rebarbory ​​se osvědčilo. Připravte vývar a zředte ho litrem vody (litr vody na 1 šálek vývaru) a opláchněte vlasy po umytí. Rhubarb má dobrý jasný a zpevňující efekt. Také zjasňující účinek má odvar z heřmánku.

Kefírová maska ​​pro osvětlení

Kefír je nejen schopen hluboce zvlhčit prameny, ale také odstranit žluť, kvůli jeho složení. Pro větší efekt můžete do masky přidat citronovou šťávu. Zahřejte směs ve vodní lázni a aplikujte na kadeře, po hodině můžete opláchnout studenou vodou.

Nyní víte, jak odstranit žlutost doma, a můžete snadno převést a získat krásný odstín platiny od levné žluté barvy!

Odstraníme žluté barvené vlasy: efektivní triky a špičky

Ale můžete výsledek vyhotovit? Osvícení vlasů je poměrně důležitým postupem, takže je třeba dodržovat několik tipů, abyste získali efektivní výsledky. Často po dvou nebo třech týdnech se na barevných vlasech objeví žlutá barva.

Příčiny žlutosti na vlasy

Předtím, než zjistíte, jak odstranit žluté vlasy na barevné srsti, musíte znát důvody, proč se vyskytují. Během vysvětlení se můžete setkat s následujícími skutečnostmi:

 1. Ne úplné zbarvení vlasů.
 2. Šance na hořící vlasy, takže je křehký a suchý.
 3. Zpočátku je obtížné dosáhnout požadovaného výsledku.
 4. Vzhled žluté.

Snad takový nepříjemný problém je strašný sen všech blonů. Proč se objeví takový ošklivý odstín? Důvody jsou následující:

 • Levné barvy špatné kvality. Snaží se ušetřit peníze, mnozí nakupují nekvalitní produkty pro barvení, což vede k nažloutlému nádechu.
 • Porušení pravidel zbarvení. Obvykle se jedná o špatnou aplikaci barevného složení a časového vedení.
 • Tmavé vlasy Pigment na takovou hlavu vlasů je poměrně obtížně zobrazitelný a bude vyžadovat spoustu světelných postupů. Díky ostrému rozjasnění vlasů je zajištěno žluté vlasy.
 • Špatná voda. Tvrdá, špatná voda se znečištěním a nečistotami vede k vzhledu žlutého odstínu. Při spláchnutí barvy jí do vlasové struktury.
 • Nejsilnější vlasový pigment z přírody. Hue se časem postupně objevuje.

Pokud stále chcete provést proces zesvětlení vlasů, musíte se naučit užitečné tipy, které umožní co nejvíce vyhnout se problému.

Naučte se obnovit suché a rozdělené konce? Klikněte na obrázek a přejděte na můj instagram @ nikolisel

Po zesvětlení vlasů odstraníme žlutou barvu

Existuje několik způsobů, jak odstranit žlutost doma.

Metoda číslo 1: Balzámy odstínů.

Levná a cenově dostupná volba. Barevný odstín vám umožňuje snadno upravit barvu a eliminovat žlutost. V tomto případě však musíte být opatrní, protože s nesprávným odstínem získáte opačný účinek.

Pokud držíte balzám na vlasy příliš dlouho, dostanete šedý odstín. Odborníci doporučují, abyste si před použitím přečetli pokyny a postupovali podle nich.

Metoda číslo 2: speciální šampony.

Výrobci nabízejí řadu kosmetických přípravků pro vlasy ve formě speciálních šamponů. Jsou určeny k neutralizaci žloutnutí. To je nejúčinnější způsob, jak eliminovat nežádoucí barvy.

Používají se také šampony, stejně jako běžné: aplikují se na délku vlasů, nalijí se na několik minut a umyjí. Pro každodenní použití není vhodné, ale pro 3-4 mytí úplně.

Metoda číslo 3: masky a balzámy.

Kromě šamponů existují speciální masky a balzámy, které odstraňují z vlasů žlutou barvu. Nezpochybnitelnou výhodou je skutečnost, že masky navíc vyživují a obnovují strukturu.

Domácí prostředky pro odstranění žluté barvy

Lidové metody nejsou méně účinné. Jsou zcela bezpečné a vyžadují minimální investice. Nebojte se je používat, protože jinak vlasy nezmění barvu, ale určitě nebudou poškozeny.

Medové osvětlení

 • přírodní med;
 • miska na zahřívání medu;
 • oteplovací víčko.

Noční maska ​​přísady zahřáté ve vodní lázni poskytuje mírně jasný odstín a je zvláště užitečná pro vlasový folikul. Není nic těžkého dělat: stačí dát med na vlasy, položit si klobouk a jít spát a masku ráno umyt.

Odstraňujeme žlutý čaj

 • kvalitní zelený čaj;
 • 1litrová nádoba s čistou vodou.

Postup často vyžaduje vypláchnutí vlasů litrem čištěné vody s přidáním malého množství zeleného čaje. Vlasy se nepouštějí vodou.

Cibulová maska ​​pro rozjasnění

 • několik cibulí;
 • víčko z polyethylenu;
 • nádrž s vodou na vaření cibule.

Vaříme několik žárovek asi deset minut, pak ochladíme a aplikujeme na vlasy. Odvar trvá nejméně hodinu, maximální noc, zateplená kloboukem. V důsledku toho stačí ji vypláchnout vodou.

Vývar z kořenu rhubarb

Tato sloučenina se po vyfarbení projevila jako látka zažloutlá. Bujón zředěný vodou a opláchnutými vlasy. Rhubarb má skvělý jasný efekt a posiluje.

Kefírová maska

kapacita pro zahřívání kefíru;

Tato maska ​​dokáže vlasy zvlhčit vlasy a odstranit z nich žluť. Citrónová šťáva značně zvyšuje efekt. Směs se zahřeje ve vodní lázni a aplikuje se na kadeřnictví, o hodinu později se promyje vodou.

Užitečné tipy pro zabránění žluté barvě

Když pochopíte příčinu nežádoucí barvy, je mnohem snazší varovat jej. To může pomoci profesionální poradenství. Co musíte věnovat pozornost, abyste získali perfektní odstín vlasů?

 1. Jste-li začátečník a nikdy si nemáte barvené vlasy, je lepší je svěřit pánovi.
 2. Po posledním zbarvení nebo chemii je lepší počkat asi 2 týdny, jinak by měl být postup opuštěn.
 3. Buďte zvlášť opatrní při manipulaci s lakem po ošetření basma nebo hennou.
 4. Není možné rychle zesvětlit barvené vlasy, nejdříve se odstraní předchozí pigment praní.
 5. Malované první zátylky, boky, oblast v blízkosti tváře.
 6. Je nutné pečlivě a pečlivě namazat každé vlákno po vyčištění, výsledek postupu bude obecně záviset na tom.
 7. Barva by měla být opláchnuta čistou, ne horkou vodou. Pak použijte šampon nebo balzám.
 8. Pro vyjasnění vyberte pouze kvalitní produkty. Udělejte to lépe ve specializovaných prodejnách.
 9. Pro zvláštní péči používejte šampony, kondicionéry a kondicionéry. Zachoví krásu stínu a odstraní žloutnutí.
 10. Používejte domácí masky pravidelně. Budou vždy pomáhat, pokud jde o posilování vlasů a budou moci upravit odstín.

Je možné odstranit žlutost z bělených vlasů, proto budete potřebovat trpělivost a vybrat správný výrobek. Kosmetické a tradiční metody budou účinné, navíc také obnoví strukturu vlasů.

Top tint šampony a balzámy

Pokud nechcete barvu používat, můžete opravit barvu odstínů nebo šamponů. Ve většině případů není žádná stopa žluté. Moderní kosmetický trh nabízí řadu typů.

 • Šampon odstínu "Bonacure" od výrobce "Schwarzkopf". Dává běleným vlasům stylový stříbrný odstín.
 • Série Color Save. Chrání vlasy před otupělostí, jemně čistí a zvlhčuje. Barevná barva, která se dlouho drží na vlasu.
 • Balzámová "Irida" perleťová paleta.
 • Rozjasňující sérum "John Frieda Sheer Blonde Go Blonder".
 • Šampon "Serie Expert Silver" od firmy "L'Oreal".
 • Šampon "Expert Shine Blonde" od společnosti "L'Oreal".
 • Balzám "Love Hair" společnost "Shot".
 • Šampon "Estel" perleťově zbarvený popel.
 • Šampon "Otium Pearl" z "Estel" pro studenou paletu blond.
 • Znamená "Tonic" perleťovou barvu nebo jiné odstíny fialové.
 • Maska od výrobce "Lush" odstraňuje žlutost a dává čistou blondýnu.

Ti, kteří nevědí, jak odstranit žlutost na barvených vlasech, považují tento postup za obtížný. Poslechněte rady odborníků, zjistěte, jak problém vyřešit, a stanete se nejefektivnější a nejšťastnější ženou. Nyní se můžete změnit z žlutého odstínu na krásnou platinu!

Jak odstranit žlutost z vlasů a rychle umyjte "kuřecí efekt" doma

Obsah článku

 • 1 4 příčiny žlutosti
 • 1.1 Špatná barva
 • 1.2 Chyby v postupu
 • 1.3 Nesprávné oplachování
 • 1.4 "Nativní" tmavá barva
 • 2.1 Medová maska
 • 2.2 Kefírová maska
 • 2.3 Žvýkací maska
 • 2.4 Maska citronové kyseliny
 • 2.5 Vyplachování čaje
 • 2.6 Soda Mask
 • 2.7 Maskovací maska ​​cibule
 • 2.8 Maska peroxidu vodíku
 • 2.9 Maska s aspirinem

Stejná barva, ten samý pán - a výsledek u různých dívek je zcela jiný. Jaký je problém? Lidské vlasy obsahují jedinečný přírodní pigment. Není možné předpovědět, jaká bude reakce tohoto pigmentu na barvivo. Proto kadeřníci vždy varují před zesvětlením nebo zbarvením: "Chcete-li získat požadovanou barvu, možná nebudete potřebovat jeden, ale několik barviv." Jeden z barvení může vystoupit, kromě těch přirozených blondýnů, kteří s pomocí procedury salonu prostě chtějí opravit přirozené barvy a dát jim určitý odstín. Všichni ostatní jsou odsouzeni k hledání účinných nástrojů a metod, které odstraňují žlutý odstín z vlasů.

4 důvody pro žlutost

Dříve - v doslovném a obrazovém smyslu - se vrhnout do studia způsobů, jak bojovat proti "kuřecímu efektu" na vašich vlastních vlasech, měli byste se vypořádat s příčinami jeho výskytu. To v prvé řadě umožní vyhnout se chybám v budoucnu. A za druhé, pomůže vybrat nejúčinnější způsob řešení problému. Názory těch, kteří čelili této složitosti, omezují vyhledávání pouze na čtyři body.

Špatná barva

Proč se barvení v salonu zpravidla končí vzhledem požadovaného odstínu na vlasy a vysvětlení doma téměř vždy končí bezhlavným vítězstvím žluté barvy? Protože pro domácí barvivo si dívky zvolí amatérské prostředky a udělají hrubé chyby:

 • Nedívejte se na trvanlivost laku;
 • koupit levné peníze;
 • Nepřečtěte si složení a doporučení výrobce na obalu.

Chyby v postupu

Dodržování barevného algoritmu, stejně jako časový rámec každého jednotlivého kroku, nebylo zrušeno. Například doba barvení je v každém případě odlišná. Záleží na tom, co je původní barva vlasů. Domorodí mistři často tyto požadavky nepřikládají velkou důležitost. Výsledek je smutný: namísto jasnovité nebo zlatohnědé barvy se na vaší hlavě objeví ten, který se chcete zbavit co nejdříve.

Nesprávné oplachování

Je těžké si to představit, ale nesprávné oplachování může způsobit neuspokojivé výsledky. Bezprostředně po zákroku se naše vlasy stávají bezbrannými. V tomto okamžiku jsou vlasy silnější než kdy jindy, ovlivněné vnějšími faktory. Při oplachování mohou prach a jiné nečistoty obsažené ve vodě z vodovodu vstupovat do otevřených vah. Když pronikají do struktury vlasů, vstupují do chemické reakce, což vede k tomu, že dokonce i správně namalovaná hlava po mytí získá neočekávanou barvu.

Nativní tmavé barvy

Nejčastěji se problémem, jak se zbavit žloutnutí vlasů po bělení, jsou ti, kteří byli před barvením tmavý (nebo dokonce černý). Tmavý pigment má nebývalou sílu. Je nesmírně obtížné ho porazit: často i s nejefektivnějšími profesionálními a lidovými prostředky, které se objevují v důsledku tmavého osvětlení vlasů.

Proto brunetky musí konzultovat odborníka. A pokud holič vydá transformaci zelené světlo, musíte se předem zeptat, jakou barvu je třeba odstranit na místě kořenů, když vlasy po barvení začnou růst. Pokud si vyberete nástroj podle svého uvážení, může se stát, že se vlasy změní od červené k citrónu.

Je důležité si uvědomit, že tmavé vlasy jsou přeměněny na blond vlasy s různým rozjasněním. Současné opakované bělení vede k poškození struktury vlasů:

 • vlasy jsou vyčerpány zevnitř;
 • prameny začínají vypadávat;
 • změna typu vlasů.

Proto, v úsilí o módu, myslím, je hra stojí za svatbu?

Jak odstranit žluté vlasy: 10 tajemství lidí

Jak odstranit žlutost z vlasů doma? Nepokoušejte se aplikovat nové chemické výstřižky na vlasy a překopávat. Přírodní domácí masky pomohou zbavit se "kuřecího efektu", i když ne okamžitě, poprvé. Většina navržených masky není schopna způsobit poškození vlasů, takže se mohou používat každé dva až tři dny.

Medová maska

Vlastnosti Medová maska ​​- dlouhá hra: používá se po dobu od jedné hodiny do tři. Při prvním posouzení jeho účinnosti můžete nástroj držet na hlavě po dobu 60 minut. Pokud je účinek příjemný a bude viditelný, pak po dvou dnech by měl být postup opakován, přičemž maska ​​zůstane po dobu tří hodin v závislosti na volném čase, který máte k dispozici.

Algoritmus vaření

 1. Pořádáme vodní lázeň.
 2. Na čerstvém medu utopíme sklenici (nebo trochu víc, v závislosti na délce vlasů).
 3. Ponořte každou vlnu do teplého medu.
 4. Omotávejte kudrlinky s fólií, které drží masku a nechte sladké prostředky vypouštět.

Kefírová maska

Vlastnosti Pravidelná kefír je vynikající čistič, který dokáže bělit prameny v několika procedurách. Připravit masku kefír bude potřebovat několik složek. Oni jsou zpravidla v kuchyni moderní hostesky.

Algoritmus vaření

 1. 50 ml kefír se zahřívá v širokém jídle.
 2. Přidejte čtyři lžičky vodky.
 3. Tam také posíláme dvě čajové lžičky šamponu, které vyhovuje vašim vlasům a které používáte po celou dobu.
 4. Do směsi přidáme 50 ml citronové šťávy s vysokou koncentrací.
 5. Mix a porazit jedno kuřecí vejce.
 6. Po získání směsi jednotné konzistence naneste na hlavu a kryt s celofánem a teplou utěrkou.
 7. Po dvou nebo třech hodinách se maska ​​odmyje pomocí filtrované nebo minerální vody.

Maska

Vlastnosti Žárlivá maska ​​je jednou z odpovědí na otázku, jak odstranit žlutost z bělených vlasů. Nástroj se připravuje na bázi glycerinu a prášku získaného mletím suchého kořenu rhubarb.

Algoritmus vaření

 1. S pomocí mixéru je suchý žárlivý kořen mletý, aby byl k dispozici 100-130 g prášku.
 2. Suroviny nalít sklenici vroucí vody.
 3. Postupně přidejte do směsi 60 ml glycerinu.
 4. Zakryjte pokrmy s budoucí maskou s víkem a zapomeňte na to po dobu 30 minut.
 5. Dali jsme si vlasy a schovali si vlasy pod celofánovou čepičkou.
 6. Jdeme asi dvě hodiny.

Maska citrónové kyseliny

Vlastnosti Tato maska ​​pro potírání žlutých vlasů může být připravena jak na bázi roztoku kyseliny citronové, tak i na základě čerstvě vymačkané citronové šťávy. Druhá možnost je nejvýhodnější, protože je 100% přirozená.

Algoritmus vaření

 1. Vezmeme dva nebo tři citrony (pokud jsou vlasy krátké, stačí jedna).
 2. Ořízněte ovoce na čtyři části pro pohodlí stlačování šťávy.
 3. Výsledná šťáva prochází sítem, aby se zbavil buničiny a kostí.
 4. Naneste na suché vlasy, tkát kudrnky namočené v džusu v pleteninách a počkejte, až se úplně vyschnou.

Oplachování čaje

Vlastnosti Oplachování na bázi zeleného čaje je osvědčeným prostředkem pro čistotu barev. To bylo používáno ve starověkém Egyptě, když tam bylo žádné profesionální barvivo na vlasy. Tuto metodu lze aplikovat po každém praní. Vlasy nejen změní barvu k lepšímu, ale budou také silnější, měkčí, hedvábné.

Algoritmus vaření

 1. Vaříme šálek zeleného čaje.
 2. Smíchejte čaj s jedním litrem vařené vody.
 3. Nechte oplach vychladnout.
 4. Použijte na konci mycího procesu.

Soda maska

Vlastnosti Soda může a měla by být použita ke vyrovnání barvy bez dalšího barvení. Bikarbonát sodný (skutečně soda) má bělící účinek. A je jistý způsob, jak revitalizovat vlasy - přidává objem a pompá do hlavy vlasů.

Algoritmus vaření

 1. Vezměte si půl sklenice vody.
 2. Do sklenice nalijte 50 ml šamponu.
 3. Přidejte 14 čajových lžiček stolní sody.
 4. Aplikujte na vlasy a nechte půl hodiny, poté se umyjte čistou filtrovanou vodou.

Cibule Husk Mask

Vlastnosti Cibulová kůra není schopna zvládnout výraznou žlutost. Pokud se však objeví nepříjemně vypadající odstín na světlo spíše než na tmavé vlasy, lék může být velmi účinný. Maximální efekt lze dosáhnout tím, že celou masku opustíte celou noc.

Algoritmus vaření

 1. Vaříme chladnou odvar z lusku.
 2. Přidejte vývar na ochlazení.
 3. Aplikujte na vlasy.

Maska peroxidu vodíku

Vlastnosti Peroxid vodíku je považován za nejlevnější a nejlevnější způsob, jak osvětlit a zbavit se žlutého stínu vlasů. Tento nástroj lze používat tak často, jak je požadováno: alespoň každý den - až do okamžiku, kdy konečně usuzujete, že je výsledek uspokojivý.

Algoritmus vaření

 1. Zředění peroxidu čistou vodou v poměru 1: 1.
 2. Nalijte kapalinu do spreje.
 3. Stříkáme na předem omyté a mírně usušené vlasy ručníkem.
 4. Směs vody a peroxidu se nezmyje 50-60 minut.

Maska s aspirinem

Funkce Aspirin není jen lékem na bolesti hlavy a horečku. Je také věrným asistentem domova "kosmetologů" a "kadeřníků". Kyselina acetylsalicylová pomůže přinést lehké, lehce zažloutlé vlasy z bělení do smyslů. Snad v jednom zasedání nástroj nevyřeší "žlutý problém". Pokud však po první aplikaci je efekt viditelně viditelný, postup se bude muset opakovat po několika dnech jednou nebo dvakrát.

Algoritmus vaření

 1. Vezměte pět tablet kyseliny acetylsalicylové a přeměňte je na prášek.
 2. Smíchejte prášek se sklenicí vařené vody.
 3. Aplikujte kapalinu na vlasy, obalte hlavu ručníkem a počkejte 20 minut.

7 profesionálních nástrojů

Co a jak se tónovat vlasy po osvětlení, pokud lidové recepty nefungují pro vás, a nechcete jít do salonu? Existují profesionální tonika a masky, které pomohou vyrovnat se s "žlutým překvapením" na vlasu. Přehled populárních nástrojů je uveden v následující tabulce. Údaje o výrobních nákladech jsou ve skutečnosti uvedeny v srpnu roku 2017.

Tabulka - Populární léky na uložení na žloutnutí a tónování vlasů

Pokud žádný z produktů popsaných výše bez použití chemie nepřinesl očekávaný výsledek, vyzkoušejte profesionální kosmetické přípravky. Pokud nejsou spokojeni s dlouho očekávaným účinkem, znamená to, že byste měli vážně přemýšlet o cestě do tábora brunet nebo žen s hnědými vlasy. A nechte toto fiasko nepoškodit vás: záruka krásy není bílá, ale zdravé vlasy. Koneckonců, je mnohem příjemnější překvapit kolemjdoucí s drobivými lesklými vlasy než obávat, jak získat žluté vlasy z jedné barvy do druhé.

Recenze: "Pokud potřebujete objasnit jeden nebo dva tóny - peroxid lékáren je věc!"

3% peroxidu v lékárně je jemná verze osvětlení, jeden a dva tóny bez poškození vlasů. A v barvách, dokonce i těch nejlepších, je peroxid nejméně 6% (nebo dokonce více, jeho podíl je podhodnocen, a v lékárně, pokud píší 3%, to je případ) a v nátěrech plus amoniak (dokonce i v typu "bez amoniaku" je výhodné, aby výrobci lhali). Obecně platí, že pokud potřebujete zesvětlit jeden nebo dva tóny, nejlépe je lékárna! je dokonce zábavné číst, jak lidé pevně věří v "šetření" průmyslových barviv a nezná jednoduché a zřejmé věci... že jen 3% je v peroxidu lékáren (jinak by to nebyla lékárna).

Tanya, http://lidernews.com/zdorovie/osvetlenie-volos-perekisyu.html

Včera jsem maloval na velmi jasný tón, perlový tón. blonďatá, zbarvená popelovitá barva a trochu tmavá. Zklamáni, je třeba opravit. Četl jsem o medu a kefír a rozhodl jsem se, půl šálku kefír a 2 lžíce medu trochu zahřál, rozmazal všechny tyto směsi na suché vlasy, položil na tašku a šátek, na teplo, šel po dobu 2 hodin, a vy znáte výsledek po 1 použití času, pravda se stala jasnější a hodně. A vlasy jsou měkké, poslušné, radím!

Alena, http://www.woman.ru/beauty/hair/thread/4018315/2/#m36160354

Moje sestra vždy chtěla, aby její vlasy svítily a objem vlasů zjevně nestačí. Teď dělá masky s aspirinem. I po prvním postupu se ukázalo, že vlasy se zlepšovaly. Byly objeveny třpytky a objem a barva se stala bohatší.

Lvice, http://www.woman.ru/beauty/hair/thread/4018315/2/

Jak odstranit žlutost z vlasů a rychle umyjte "kuřecí efekt" doma - vše o kráse na ProdMake.ru

Sdílejte odkaz a vaši přátelé zjistí, že vám záleží na vaší kráse a závidí vás! Děkuji

Domácí způsoby, jak odstranit žluté vlasy

Žlutý odstín vlasů se objevuje jako důsledek chemické reakce vzniklé vlivem kontaktu barviva s pigmentem na vlasy. Intenzita žlutosti závisí na individuálních vlastnostech původního odstínu. Chcete-li nezávisle odstranit žlutost z vlasů efektivně a rychle použít naše ne chytré tipy.

Proč se objevují žluté vlasy?

Několik důvodů může vyvolat vzhled žluté vlasy, jejíž identifikace pomůže zjistit způsob, jak tento nepříjemný "vedlejší efekt" vyloučit z procedury v salonu nebo doma. Zvažte nejběžnější:

1. Porušení technik zabarvení vlasů.

Často dochází k zažloutnutí po zafarbení, kdy specialisté (nebo sami) nedodrželi všechny nezbytné kroky postupu. Zejména nesprávně vypočítá dobu, po kterou bělící prostředek drží vlasy, což závisí na počátečním stínu vlasů. Abyste předešli takovým chybám v budoucnu, jděte na procedury označování, zvýraznění, bělení atd. v osvědčených kosmetických salonech, na velitele s dobrými zkušenostmi a pozitivní zpětnou vazbou.

Video: Tipy na osvětlení vlasů.

2. Výrobky se špatnou kvalitou nebo s vypršením platnosti.

Žlutost kudrlin může také nastat při používání produktů s nízkou kvalitou nebo s vypršením pro barvení nebo bělení vlasů. To se obvykle stává, když si dívčí (žena) kód zvolí podobné výrobky pro barvení nezávisle a postup sám o sobě doma. Abyste se v budoucnu vyhnuli výskytu žloutnutí na lanu, důvěřujte volbě odborníka.

3. Opláchněte po vyčištění.

Pro proceduru je velmi důležité používat čistou vodu (nebo minerál bez plynu), protože soli, rez a jiné nečistoty obsažené ve vodě z vodovodu mohou snadno proniknout do otevřených vlasových vloček a reagovat s "barvou", což vyvolává vzhled nepříjemné žlutosti, vytváří účinek nevhodně upravených vlasů.

4. Bílé černé prameny.

Při radikální změně barvy vlasů (bruneta na blondýnku) je po proceduře přirozený společník žlutá. A to vše proto, že přirozený nebo originální pigment vlasů se pokusí převládat nad "umělým". V této situaci, abyste získali blond odstín, budete muset opakovat bělení více než jednou, což je plné poškození vlasů. Profesionální kadeřnický personál v takových případech předem varuje ženy před možnými důsledky (zlomení, ztráta), často je přesvědčuje, aby odmítli toto rozhodnutí, aby později nevymýšleli výsledky. Ti, kteří mají přirozeně černou nebo velmi tmavou barvu vlasů, doporučujeme konzultovat s odborníkem o možnosti získání odstínu blond bez žloutnutí, s ohledem na svůj přirozený pigment, před světlem.

Jak odstranit nežádoucí žloutnutí z vlasů?

Existuje několik osvědčených domácích a "obchodních" způsobů, jak eliminovat žloutnutí vlasů. Vzpomínám si, že hodně záleží na vašem zdroji pimenta. Proto tipy, které pomáhají v jednom případě, nikoli skutečnost, že pomohou v jiném. V žádném případě byste se neměli zoufat, zkuste střídavě všechny způsoby odstranění žloutnutí, ale určitě vydrží 2-3 dny, aby nedošlo k přetížení vlasů, což je tak oslabeno bělení. Pokud se ukáže, že váš přirozený pigment je velmi silný a jellowness, který se objevil, nemůže být odstraněn, zůstává přijmout nebo překreslit jinou barvu.

Stříbrné šampony.

Tyto prostředky se prodávají ve specializovaných prodejnách, mají značku Silver Shampoo. Ve složení těchto šamponů je aktivní pigment barviva s jasně fialovým odstínem, díky kterému je žlutý odstín neutralizován a požadovaná bělost je dána vlasům. Nástroj má nevýhody zejména v případě, že se na pramenech objevuje jasný popel, světlý lila nebo odstín z lilku.

Tampónové šampony.

Barevné šampony a balzámy (tonika) perleťových, perlových, platinových a stříbrných odstínů se osvědčily v boji proti žlutým vlasům. Účinky a nevýhody těchto výrobků jsou stejné jako účinky stříbrných šamponů. Pro větší účinek je doporučeno používat je v kombinaci s běžným šamponem v poměru 1: 2. Přípravky na udržování vlasů ne více než 3 minuty. Podobná manipulace se provádí po každém 3-4 mytí vlasů. Chcete-li opravdu získat dobrý výsledek a odstranit žlutost, je lepší použít šampony profesionálních sérií.

Video: Zbavíme se žloutnutí pomocí toniků.

Správné opláchnutí vlasů po mytí.

Po každém propláchnutí vlasů opláchněte filtrovanou vodou přidáním infuze rebarbory ​​(pro 1 litr 2 šálky infuze (pro infuzi: nakrájejte několik propraných řapíkatých listů (1 polévková lžička), nalijte 1 litr vařící vody a trvá 20 minut pod víkem, potom napněte)). Oplachování může být prováděno s kyselou vodou (pro 1 litr citronové šťávy).

Anti-žluté bělící masky na vlasy, recepty

Bělivý účinek vlasových masek je způsoben obsahem látek ve složkách účinných látek s jasným efektem. Takové procedury se doporučují provádět dvakrát týdně po dobu 40-60 minut, pak se žlutost neobtěžuje po dlouhou dobu (pokud se váš počáteční pigment nezdá být silnější) a kudrlinky se stanou nejen požadovanou bílou barvou, ale také se obnoví po bělení.

Pro další účinek po opláchnutí masky opláchněte vlasy filtrovanou vodou přidáním citronové šťávy nebo infúzí rebarbory.

Medová maska.

Složení.
Stát med - 3 polévkové lžíce. l (pro průměrnou délku vlasů).

Aplikace.
Roztajte se medovým vodním lázním. Rozdělte vlasy na tenké prameny a velkoryse je nasypejte medem. Stejně jako u jakékoliv masky, zabalte do hlavy polyethylen a vytvořte podmínky pro termoelektrický efekt, tj. Zhora byste měli z tlustého froté ručníku postavit turban. Maska uchovávejte od 1 do 3 hodin.

Maska s rebarbem.

Složení.
Suchý kořen rhubarb - 1 ks.
Dobré bílé víno - 5 ml.

Aplikace.
Rozemlete kořen rebarbory ​​na prášek. 1 polévková lžička. l výsledný prášek nalijte víno, položte na sporák na vysoké teplo. Když se směs vaří, redukujte teplo na médium a počkejte, až se kapalina odpaří na polovinu. Poté směs vyjměte ze sporáku, ochlaďte a napněte. Aplikujte na prameny, důkladně namáčejte oblasti žlutou barvou. Držte se pod filmy a ručník 40 minut.

Kefírová maska.

Složení.
Čerstvý kefír - 50 ml.
Vodka - 2 polévkové lžíce. l
Váš šampon pro péči - 1 lžička.
Čerstvě vymačkaná citronová šťáva - 2 polévkové lžíce. l
Kuřecí vejce - 1 ks.

Aplikace.
Všechny složky jsou spojeny do homogenní hmoty, distribuují je do žlutých oblastí. Uchovávejte pod filmem a izolační čepičkou po dobu 40 minut.

Rebarborná maska ​​s glycerinem.

Složení.
Nasekaný kořen rebarbory ​​- 150 g
Chladná vroucí voda - 250 ml.
Glycerin - 60 g.

Aplikace.
Prášek nalijte vroucí vodou, přidejte glycerin a nechte směs naplnit po dobu 30 minut, poté nasypte a nasypte. Prostředky k rozdělení vlasů, ohřívání filmu a ručníku a odchod na 1 hodinu.

Cibulový peelingový vývar.

Pokud projevíte žlutost a zbavíte se toho, že to nefunguje, zkuste trochu zlepšit situaci pomocí pomazánky na bázi cibule. Vlasy získají zlatý odstín, který je stále lepší než žlutá barva, a dokonce i trochu reanimovaný po všech manipulacích s barevnou změnou. Chcete-li to provést, oloupejte několik žárovek (2-3) vodou a položte na klidný oheň. Jakmile kapalina vaří, vyjměte z tepla a trvá 5 hodin. Naplňte infuzi připravenou a aplikujte na vlasy houbou. Po uplynutí 30 minut položte výrobek zpět na prameny, nasaďte na sprchovací čepičku nebo plastový sáček, upevněte ho nahoře ručníkem a nechte masku přes noc. Umyjte si ráno a na vlasy nasypte citrónovou šťávu.

Použijte naše tipy a můžete odstranit nežádoucí žloutnutí z vlasů doma. Všechno je velmi rychlé, jednoduché a účinné. Pokud chcete být v budoucnosti, chcete-li se stát blondýnou, myslete stokrát a konzultujte s několika odborníky, může být na vašich vlasech dosažení požadovaného blondýna, aniž by žlutost byla prostě nerealistická. Tento postup bude jen zničit vaše vlasy. Těm, kteří tento postup provádějí pravidelně, zvažují své chyby a nedovolují jim, aby se znovu objevili. Hodně štěstí!

Pro Více Informací O Suché Vlasy