logo

Jak neutralizovat žlutý odstín při barvení blond

Žluté vlasy jsou nejčastějším výskytem, ​​který museli čelit 8 z 10 blond. Osvětlení bez žloutnutí je poměrně obtížné provádět doma. Důvod je jednoduchý, žlutý pigment ve vlasové šachtě je umístěn hlouběji, jeho molekuly jsou velmi obtížně odstranitelné a není žádoucí to udělat. Od odstranění žlutosti téměř zabíjíte jeho strukturu. Při výběru nejsvětlejšího odstínu je třeba vzít v úvahu, že výsledek objasnění může kolísat v průběhu času. To je důvod, proč si blondýny mají systematicky pečovat o své vlasy pomocí speciálních anti-žloutnutí.

Příčiny žloutnutí

 • omyjte hlavu nefiltrovanou vodou (přítomnost rezu ve vodě, dáváte žlutý odstín);
 • postupné vymytí tonizující barvy, protižloutlým činidlům a v důsledku toho projevování žlutých pigmentů;
 • blond (krémová barva, prášek a odlehčovací olej);
 • světlem (nekvalitní barva nebo nesprávné barvení formulace);
 • zvýraznění.

Nápravné prostředky

Mezi profesionálními kadeřníky jsou velmi populární speciální korektory, s kterými můžete plánovat požadovanou barvu a odstín. Existují následující typy korektorů:

 • Concealer - barva vysoké koncentrace. Při zbarvení se používají k dosažení jasu odstínu a nasycení nebo naopak k odstranění nežádoucího odstínu.
 • Mixtony se používají k vytváření kreativních odstínů pro nestandardní klienty nebo v soutěži o kadeřnictví.

V mnoha firmách jsou pro korektory k dispozici speciální palety a digitální symboly. Při lekcích v barevném malování kadeřníci ukazují kruh.

Například před žlutým pigmentem je fialová, která se přidává do barvicí směsi, aby absorbovala žlutý odstín.

K neutralizaci vznikajícího zeleného pigmentu a získání jasnovitého blondu se přidá červená nebo fialová barva.

Pokud přidáte měď k popíchnutí blond - dostanete příjemnou přírodní barvu slámy. Barva mědi obsahuje 2 pigmenty: červené a žluté.

V závislosti na barvách, které přidáte jako ofset, výsledný odstín bude odlišný.

Je však třeba připomenout, že žlutá barva po barvení a žlutá barva po blondování jsou dvě různé věci.

Žluté barvy

Malování bez žloutnutí je možné pouze za pomoci vysoce kvalitního barviva, které dokáže vyblednout vlasy (krém, prášek a odlehčovací olej). V případě tónování, všechny odstíny béžové, červené, fialové a modré dobře pracují se žlutým pigmentem. V závislosti na tom, který odstín chcete získat (studený nebo teplý blond).

Abyste předešli nežádoucímu odstínu, neměli byste používat levné laky a tonikum obsahující kovy rtuti a nepříznivě ovlivňující zdraví. Existují různé způsoby, kterými se žloutnutí vlasů ustupuje. Například neutralizující šampon s žlutým vlasem s pravidelným používáním přispívá k dlouhodobému uchování jasu a barvy vlasů zafarbených. Šampon vhodný pro každodenní péči. Oplachování pomocí speciálního tonizačního barviva pomůže odstranit zbarvení po zvýraznění. Masku na vlasy lze použít jako doplněk ne více než dvakrát týdně. Je třeba poznamenat, že na kořeny nelze aplikovat všechny masky a kondicionéry. Proto je třeba před použitím pečlivě přečíst pokyny.

A nakonec, bez ohledu na zvolené prostředky, nezapomeňte, že projevující se žlutý odstín vlasů naznačuje, že jsou naživu. Bohužel pouze ve spálených mrtvých vlasech se nikdy neobjeví žluté pigmenty.

Drahá blondýnka: udržujte barvu žlutou

Žlutý odstín, když se z různých důvodů objeví tóny rozjasnění. Článek vám řekne, jak zabránit zožltnutí a uchování požadované barvy, stejně jako odstranění žlutosti z bělených vlasů v případě chyby.

Barvení nebo změna barvy - jaký je rozdíl?

Prostě malovat přes prameny v jasném tónu nebude fungovat. Proto jsou obě techniky zaměřeny na odstranění přírodního pigmentu vlasů. Rozdíl je v složení aktivních fondů.

 • Pro barvení se používají extra-kosmetické přípravky, které obsahují 9-12% oxidačního činidla. Výsledek - rozpuštění pigmentu až na 7 - 8 úrovní od přirozené barvy + barvení vlasů na vrcholu stínu barvy.
 • Během bělení se přírodní pigment úplně rozpouští se speciálním činidlem (obvykle práškem, ačkoliv je více benigních krémů a olejů), který je smíchán s kyslíkem nižší intenzity, od 1,5%. Samozřejmě, čím tmavší jsou vlasy, tím vyšší procento by mělo být např. Pro odlehčení pramenů v asijském stylu, mělo by být přijato oxidační činidlo o 12%. Pokud jsou vlasy světle hnědé, budou se vyrábět 3-6% produktů.

V obou případech má oxidátor stejnou funkci: otevírá vlasové šupiny a rozpouští přirozený pigment. Čím je aktivnější, tím silnější bude jeho akce. Výsledky kyslíku:

Oxidátor

Rozjasňující pozadí

Kolik tónů se rozjasní

Ale pokud chcete získat studenou blondýnu, nesdělej si koupit kyslík nebo barvu s maximálním charakterem - mohou to být jeden z důvodů pro vznik žlutohnědého.

Proč vzniká problém a jak se s ním vyrovnat

Rozjasňující pozadí

Okamžitě říkáme, že přinést černé nebo hnědé vlasy do blond nebude fungovat žádným způsobem. Pokud se rozhodnete radikálně změnit obrázek, budete potřebovat řadu procedur. A oni, i když používají nejjemnější kosmetiku a výrobky dobré péče, budou nepříznivě ovlivňovat strukturu vlasů. Proto je v tomto případě lepší kontaktovat kadeřníka.

Majitelé světle hnědých a blond vlasů různých tónů mohou dosáhnout požadovaného odstínu doma, pokud používají profesionální nástroje.

Tip: čím tmavší jsou vlasy, tím déle trvá, než se ozve chladný tón. Pokud tedy máte důležitou událost, spusťte proces ukončení práce na blond alespoň po dobu jednoho měsíce.

Všechny přírodní pigmenty obsahují červený odstín, od něho se nikam nedostanou. Je to ten, kdo dává žlutost. Ohodnoťte, jak vysoké riziko jeho přijetí, pomůže náš stůl.

Přírodní barva

Rozjasňující úroveň pozadí

2 - hluboké tmavě hnědé

9 - velmi lehké

10 - nejjasnější

Říkáme, jak používat:

 1. Určete přirozený odstín, například máte středně hnědý - 4.
 2. Pokud jsou vlasy tenké, přidejte 2, normální - 1, silné - nic nepřidávejte. Například, mít tenké - dostaneme 6.
 3. Zvolte% oxidačního činidla, například 6%. V tabulce výše se podíváme na to, kolik tónů se rozjasní, v našem případě to je 1-2. Přidejte k výsledku odstavce 2 a získáte úroveň 7-8.

Tedy při vystavení středně hnědým vlasům s oxidačním činidlem 6% bude výsledkem oranžové nebo žluté pozadí. A objeví se v procesu mytí barvy.

Z tabulky lze vyvodit zklamání - žlutá blondina "hrozí" všem, kteří chtějí dostat světlé prameny. Abyste se s tím vyrovnali, napomůže tonizaci vlasů a, což je zvláštní, volba méně aktivního okysličovadla. Jedná se o další dvě položky na našem seznamu.

Vysoké procento čističky

Paradoxně, ale skutečnost je - čím vyšší je aktivita kyslíku, tím větší je šance na získání nepříjemné žlutosti. Ano, oxidační činidlo rozpouští přirozený pigment, ale pro to potřebuje otevřít váhy.

Existuje dobré srovnání působení kyslíku. Pokud si představujeme, že váhy jsou dveřmi vnitřní struktury vlasů, potom 3% oxidačního činidla je otevře pomalu a opatrně, 6% se otevře a 12% se jednoduše uvolní. Výsledkem je porézní srst.

Příčiny žlutosti na porézních vlasech:

 • Barevné barvivo se rychle vymyje.
 • Nečistoty jsou absorbovány ze životního prostředí, rezy z vody, barvicí složky kosmetiky atd.
 • Projev přirozeného pozadí.
 • Používejte kosmetiku, která pokrývá váhy - speciální šampony, kondicionéry a další výrobky určené k ochraně stínu barvených vlasů.
 • Pro čištění vlasů alespoň po lakování nebo bělení použijte čištěnou vodu.
 • Chcete-li omezit používání stylingu a zejména produktů aktivní péče alespoň v prvním týdnu nebo až do obnovení struktury vlasů. Například je nahradit kosmetikou přírodními oleji.

Závěr: Aby se zabránilo výskytu žluté barvy, použijte oxidační činidla s nízkou rychlostí v kombinaci s odbarvujícími prášky. Například pokud je chcete osvětlit o 4 tóny, je lepší vytvořit tři sady s 3% nebo 2 sady s 6% kyslíkem než jeden s 12%. Vlasy budou zraněny méně. Takže, i když se pigment nerozpustí tak rychle, ale je mnohem čistší.

Prášek Blondor na bázi oleje na bázi oleje od společnosti Wella Professional může být smíchán v různých poměrech, aby bylo dosaženo 7barevného zabarvení. Vhodné pro předtím barvené vlasy. V kompozici jsou anti-žluté molekuly. Používejte s stabilizátorem barev Blondor.

Přeskočte fázi tónování

Dokonce i v případě, že po vyjasnění získáte požadovaný odstín, tento krok nepřeskočte. Tónování blond - nepostradatelný postup pro ty, kteří nechtějí mít žlutou barvu. Po bělení vlasů zůstane bez pigmentů, takže se začnou absorbovat z prostředí. Chcete-li tomu zabránit, zadejte je sami.

Důležité: před tónováním vlasů nepoužívejte balzám, které pokrývají váhy - zabrání tak proniknutí pigmentu do jádra tyčinky.

Doba trvání účinku závisí na tom, jak jsou poškozeny vlasy a na frekvenci praní (doporučujeme to dělat nejdéle 1-2 krát týdně a pouze se speciálními šampony). Proto zvolte frekvenci tónování blond sami, pokaždé, když to není nutné.

Koktejl Nutri Color Creme №1002 od společnosti Revlon Profesionální tóny bělí a zdůrazňují barvu barvených vlasů a vykazují okamžitý účinek po první aplikaci, která se následně zvyšuje. Zjemňuje pokožku, vyživuje vlasy a činí ji poslušnějším a lesklejším. Minimální doba aplikace je 3 minuty, abyste získali vyslovenou studenou blondýnu, produkt můžete nechat 10-15 minut.

Správná péče o zbavení se žloutnutí

 • Používejte šampony, které obsahují anti-žluté komplexy, například Blond Bar z Kapous Professional nebo Total Results Brass Off z Matrix. Obsahují modrofialové pigmenty, které opravují žluté pigmenty. To je důvod, proč výrobci doporučují, abyste si vlasy neměli velmi často - můžete získat modrý nádech. V tom případě byla výraznější, nechte šampon na vlasy po dobu stanovenou v pokynech.
 • Pokaždé, když nezamládáte vlasy, po mytí aplikujte hydratační kondicionér.

Matrix Total Results Brass Off kondicionér hydratuje vlasy dobře a poskytuje pravidelnou neutralizaci teplých pigmentů. Doba aplikace - 5-10 minut. Pro dosažení nejlepšího účinku opláchněte studenou vodou.

 • Jednou týdně posilujte vlasy výživnými maskami pro blond vlasy.

Maska s anti-žlutým účinkem Blond Bar by Kapous Professional obsahuje pigmenty, které neutralizují žlutost. Výsledkem je stříbrný, béžově stříbrný nebo béžový odstín pramenů. Kompozice obsahuje hydrolyzovaný keratin a panthenol, které obnovují, zvlhčují a chrání vlasy, stejně jako komplex polymerů pro snadné česání, ochranu před elektrifikací a zvýšením reflexních vlastností.

 • Pokud jsou prameny špatně poškozeny, použijte pro jejich restaurování speciální kosmetiku určenou pro vlasy po agresivní expozici (bělení, perm, atd.).

Akce Lebel's Proedit Bounce Fit + maska ​​je zaměřena na obnovu struktury vlasů, doplnění lipidové vrstvy, prevenci vyluhování látek z jádra tyčí a základní ochranu proti UV záření. Vlasy jsou elastické, vlhké, svítí. Před použitím masky je třeba zahřát do rukou.

 • Při použití fén, žehlení atd. Používejte kosmetiku odolnou proti vysokým teplotám.
 • Pokud jsou vlasy vystaveny agresivním účinkům (slaná voda chlorovaná v bazénu), platí pro ně.
 • Pro styling zvolte výrobky s opalovacími přípravky.

Jak odstranit žlutost z vlasů: nejlepší způsoby, jak se zbavit žloutnutí navždy

Po kardinální a dlouhé transformaci od brunetky do blondýnky čekají dívky na novou překážku - na kudrcích je žlutá barva. Pokud se nepříjemná vada již projevila, nebude možné ji skrýt, budou potřeba okamžitá opatření k vyřešení problému. Jak a jak odstranit žloutnutí z vlasů po barvení, aby nedošlo k poškození oslabených konců a dosažení požadovaného výsledku, stejně jako k udržení dokonalosti blond déle, přečtěte si.

Příčiny stínového stínu

Vzhled žluté na rozjasněných pramenech je po objasnění poměrně častým problémem. Žlutá a dokonce jasně červená vada vypadá ošklivě a zkazí úctyhodný vzhled nově vyrobené blondýny.

Předtím, než přistoupíte k otázce, jak se zbavit žlutých vlasů po osvětlení, zvažte hlavní příčiny tohoto vedlejšího účinku:

 • Porušení technologie objasnění - ve větší míře se tato položka týká tmavých blond a kaštanových kadeří. Přeměna z brunetky na blondýnku zahrnuje bělení a postupné zesvětlení pramenů. Neočekávejte, že dostanete z jednoho postupu barvení studený blond - to je nemožné! Takže mnoho dívek je tak spěcháno, že jim chybí takové jemnosti, a výsledek je zřejmý: přirozený pigment není zcela odstraněn, kombinuje se se světlem pigmentem barvy a objevuje se červený nebo žlutý odstín, který ve skutečnosti trpí.
 • Špatná barva - neochota nebo nedostatek příležitosti navštívit majitele barvy často vede k dalšímu odpadu. Každý profesionál ví, že levné barvy a řada výrobků z masového trhu nejsou schopny ztělesnit touhu mnoha brunet, aby se staly blondýnky, mají slabý účinek a dokonce si mohou zkazit vlasy. Barvíci proto používají drahé profesionální kosmetické řady pro barvení. Navíc k dosažení maximálního účinku se používá několik odstínů v různých poměrech, takové jemnosti jsou zjevně všem nepoznatelné, takže osvětlení domu někdy připomíná experiment a končí žlutými vlasy jako slámy.
 • "Podhodnoceno", "nasazeno na špinavé vlasy", "bylo třeba začít od zadní části hlavy" a další výmluvy hledají domácí "krásy", když viděli nežádoucí účinek v zrcadle. Opravdu, nedostatek odbornosti a schopnost zvládnout barvu je jistá cesta k zármutku. Než budete radikálně měnit barvu vlasů, kontaktujte odborníka nebo se poraďte s ním o všech možných aspektech zamýšleného osvětlení.

Tip! Opláchnuté prameny opláchněte pouze čistou a nejlépe minerální vodou bez uhličitanu. Částice koroze a soli v vodovodní vodě mohou také zanechat žlutý odstín.

Tajemství varovných problémů

Když jsou známé příčiny otravného stínu, bude mnohem jednodušší zabránit tomu. Profesionální poradenství vám pomůže. Co by mělo věnovat zvláštní pozornost získání perfektní barvy vlasů?

 • Pro ty, kteří se nejprve odvážili stát blondýnou, doporučuje se odložit zbarvení domů a kontaktovat zkušeného mistra;
 • Transformační postup bude muset být opuštěn, pokud uplynulo méně než 2 týdny od posledního barvení, barvení nebo perm;
 • Malované postupy po basma nebo henna vyžadují zvláštní péči, výsledek interakce kompozic je nepředvídatelný;
 • Není možné zesvětlit barvené vlasy bezprostředně před tím, nejprve odstranit poslední pigment pomocí procedury praní;
 • Zbarví se v následujícím pořadí: zadní část hlavy, strany, oblast kolem obličeje;
 • Neskladujte, správně mažete každý prvek s barvou během vyčištění - výsledek postupu také závisí na tom;
 • Barva je omyta čistou, vařenou vodou, ne horká. Pak použijte šampon a balzám na bělené prameny;
 • Koupit pouze vysoce kvalitní výrobky pro vyjasnění z profesionální linky. Toto by mělo být provedeno ve specializovaném obchodě (pro profesionály) nebo od distributora kosmetické firmy;
 • Zkontrolujte zakoupený nátěr tak, aby jeho datum vypršení platnosti nevypršela. To může nejen způsobit neočekávané odstíny, ale také výrazně poškodit vlasy;
 • K péči o bělené prameny používejte speciální balzámy, šampony a kondicionéry, pomáhají zachovat krásu světlých odstínů a zabraňují žloutnutí;
 • Používejte domácí masky pravidelně. Skládají se z dostupných a přírodních ingrediencí, budou záchranářem ve věcech posilování vlasů a současně budou schopni odstín odstranit.

Tip! Zajistěte výběr barvy značky a barevných odstínů. Osvědčené formulace snižují riziko nepříjemných "překvapení" s konečnou barvou.

Postupujte podle doporučení koloristů a vaše kudrlinky nebudou narušeny žlutou barvou. Pro ty, kteří již ocenili toto "kouzlo", doporučujeme seznámit se s metodami, jak odstranit žluť z bělených vlasů.

Fotografie před a po

Způsoby řešení žluté vady

Jak odstranit žluté vlasy po bělení, má zájem o většinu dívek, kteří se odvážili doma zbarvit. Existuje několik způsobů řešení tohoto problému:

 • tónování;
 • re-barvení;
 • použití tonických a odfarbených balzámů;
 • použití "anti-žlutých" šamponů;
 • používání domácí masky.

Každá z těchto metod je dobrá vlastním způsobem. Při výběru správné možnosti zvážte jeden faktor, čím přirozenější jsou složky použitého výrobku, tím bude měkčí dopad a tím nižší riziko poškození již oslabených špiček. Budeme zkoumat podrobněji než odstranit žlutost z bělených vlasů.

Tónované vlasy od žluté

Tónování je zaručenou metodou odstraňování žlutosti z vlasů po bělení. Používají se speciální tonizační barvy. Oni obalují jednotlivé vlasy, vyhlazují rozcvičenou váhu a vyplní všechny prázdné prostory tónováním směsi s vybraným odstínem. Po tónování jsou kadeře poslušné, hedvábné, lesknou energií a energií. Tónování po osvětlení řeší problém s nerovnými barvami.

Estel, Schwarzkopf, profesionální řada Wella Color Touch a CONCEPT Profytouch jsou široce používány pro tónování. Mírně ovlivňují tento problém, pomáhají trvale odstranit žlutou barvu a zlepšují stav vlasů po vyčištění.

Tip! Abyste nepoškodili kudrlinky a dosáhli požadovaného výsledku po jednom tónování, požádejte o pomoc odborníka.

Užitečné video: "Prostě jsem chtěla odstranit žlutou barvu z vlasů s pomocí Toniky. a co z toho přišlo. "

Re-barvení

Re-zbarvení je další způsob, jak se zbavit žlutých vlasů po osvětlení s pomocí profesionála. Tato metoda pomůže dosáhnout požadovaného blond, ale postupujte opatrně. Opakované zbarvení je stresem pro bělené prameny, takže může být provedeno po jejich aktivním zotavení během 1-2 týdnů. Postup zaručuje úspěšný výsledek, ale pro jeho zavedení se doporučuje používat šetrné sloučeniny bez amoniaku a oxidačních činidel.

Tip! Používání různých značek barvy může způsobit neočekávané barvy. Pokud jste se tedy rozhodli změnit barvivo, nezapomeňte konzultovat s odborníkem nebo experimentovat na jedné straně.

Tonika a odstín

Tónové spreje, pěny, balzámy - skvělá volba pro odstranění nepříjemné situace a nepoškozování vlasů. Moderní kosmetický průmysl nabízí nejširší škálu barevných odstínů. Jejich úkolem je vyrovnat, napravit stín a neškodit kudrlinkám, naplnit je užitečnými vitamíny a minerály. Faktem je, že tyto produkty obsahují přírodní rostlinné výtažky a budou pravým přítelem vašich vlasů.

Dávejte pozor, velmi často masku nebo balzám jde do stínování šamponů. To je velký přínos pro zdraví kudrlin a stálost barvy, takže je nezanedbáváte, ale neváhejte a nepoužívejte v péči.

Chcete-li snadno odstranit žlutost z vlasů doma, můžete použít tyto stínicí produkty:

 • Balsam Tonic od firmy Rocolor - široká škála odstínů dokáže napravit nedostatek domácího nebo kosmetického salónu. Nástroj se snadno aplikuje, neporušuje strukturu vlasů a dokonale upravuje barvu vlasů;
 • Anti-žlutý balzám z konceptu "Arctic Blond Effect" - jemně se stará o bělené zámky, okamžitě eliminuje nepříjemné "teplo" v barvě. Produkt patří do profesionální kosmetiky, takže s nákupem může docházet k určitým potížím.
 • Profesionální stříkací kondicionér BLONDME Color Correction od Schwarzkopf - nezpůsobuje potíže při aplikaci, změkčuje kudrlinky a opravuje "teplou" vadu. Sprej nezasychá a vůně dobře.

Tip! Buďte opatrní s tónováním nářadí: mnoho z nich suché kadeře. Pokud je používáte moderovaně a pravidelně aplikujete výživné, zvlhčující masky, problém vysuší sám.

Užitečné video o použití odstínu odstranit "žlutý" problém.

Žluté vlasové šampony

Samostatnou výbavou v boji proti "teplému" nedostatku jsou obsazené "anti-žluté" nebo "stříbrné" šampony, takový šampon je také nazýván žlutým neutralizátorem vlasů. Důstojné kosmetické společnosti studovaly problém žen se žlutým odstínem a vynalezli speciální nástroj. Výhodně má prostředek stříbrný, modrý nebo fialový odstín. To je nejlepší způsob, jak odstranit žlutost z vlasů po bělení. "Anti-žluté" šampony se snadno používají a zaručují vysoký výsledek za pouhých 10 minut.

Koncepce proti žluté šampony, Profesionální čtyři důvody Silver, Schwarzkopf Bonacure TrueSilver Shampoo a další vám pomohou zůstat skutečná blondýnka.

Domácí přírodní masky

odstranit žlutost z vlasů doma a může být improvizované prostředky. Připravte si jednoduchou masku kefír, medu, citronu, cibulové kůry nebo heřmánek. Takže se nejen zbavíte problémového stínu, ale také kompenzujete nedostatek živin a vitaminů.

Upozorňujeme vás na jednu z nejpopulárnějších masky k odstranění žluté barvy po neúspěšném bělení:

 1. Trochu tepla ve vaně 200-250 gramů přírodního medu, ale vždy svěží a tekutý, kandovaný med nebude fungovat.
 2. Svobodně distribuujte med po celé délce pramenů, ale nedotýkejte se kořenů.
 3. Zahalte si vlasy z polyethylenu nebo fólie.
 4. Chcete-li vytvořit efekt sauny, omotat hlavu v teplém ručníku.
 5. Po 1-3 hodinách opláchněte vlasy. Při každém postupu zvyšte čas medové masky.

"Být blondýna není tak snadná" - tak říkají ti, kteří nevědí, jak odstranit žlutost z kadeř. Poslechněte rady odborníků, naučte se, jak zabránit vzniku problémů, a budete nejúčinnější a nejšťastnější blondýna.

Užitečné tipy pro ty, kteří se rozhodli vlasy ulehčit doma:

Jak odstranit žluté vlasy: Tipy pro blondýnky

Být blond není snadné. Světlá barva vlasů vyžaduje speciální přístup, a to jak ve fázi barvení, tak během denní péče o vlasy. Často se stane, že blond se nakonec stane nežádoucím žlutým odstínem, který se tak snadno nezbaví.

Tónování

Tónování je proces, který dává vlasům požadovaný odstín. Když jsou vlasy zbarveny a mají nažloutlý odstín, nejsnazší způsob, jak se zbavit, je tónovat vlasy. Přijďte s pomocí různých barviv, které vám pomohou poskytnout vašemu vlasu požadovaný tón.
Pro tónování vlasů je nejlepší použít profesionální barviva. Jak ukazuje praxe, cena profesionálních barev se neliší od cen barviv na masovém trhu a výsledná barva je mnohem předvídatelnější a přesnější.

Šampon

Jedním z nejoblíbenějších žloutnutí je tampón. Nejčastěji tento šampon má purpurový pigment, který překrývá žlutou barvu a dává vlasům popelnicový tón.
Barevný šampon má zpravidla kumulativní účinek, takže není možné úplně odstranit žlutost z první aplikace. Ale pokud používáte šampon několikrát týdně - vlasy rychle získá požadovaný odstín.
Stojí za zmínku, že šampon s purpurovým pigmentem skočí vlasy, takže po jeho použití je vhodné aplikovat hydratační balzám na vlasy.
Tampónový šampon pomůže nejen neutralizovat žlutost, ale také udržovat barvu v dokonalém stavu až do dalšího zbarvení.
Šampon můžete koupit v obchodě profesionální kosmetiky pro kadeřníky, jedna láhev je dostatečná po dobu několika měsíců.

Barevný balzám

Skvělý způsob, jak neutralizovat žloutnutí, je použití balzámu odstínu. Na rozdíl od šamponu - účinek balzámu je patrný po prvním použití, ale při použití této metody je velmi důležité, aby se přípravek nepřehnul na vlasy! V opačném případě namísto krásného blond odstínu získáte purpurovou barvu vlasů, která se neodstraní okamžitě. Ale pokud se všechno děje podle pravidel, výsledek jistě potěší.

Blondýnka není jen barva vlasů! To je stav mysli a skutečná práce, která se vyplatí s nadšeným vzhledem kolemjdoucích.
Je to dobře zvolená péče, která pomůže udržet blondýnku v dokonalém stavu!

Jak odstranit žlutost: 7 osvědčených nástrojů pro platinové blondýny

Malovat blondýnu správně - je to jen polovina bitvy. Po dvou nebo třech šamponech se dokonalý platinový blond změní na něco žlutého... Znáte? Víme, jak s tím vypořádat a být efektivní blonďatou, ne kuřecí!

Platinová blondýnka je stále v módě, ale bohužel nejsme vždy schopni zachovat pozoruhodný efekt prvního zabarvení. Zvláště pro vás jsme vybrali ty nejlepší tónovací nástroje, které pomohou vyhnout se žlutému odstínu blond a vypadají skvěle.

Jak odstranit žlutost po zbarvení

Wella Professionals Barva Čerstvý barevný tón

Tento produkt dělá zázraky! Nástroj pomůže odstranit nenáviděnou žlutost již zabarvených vlasů, dokonce i barvu a také lehce změnit přírodní odstín, pokud jste blond. Existuje však jeden zásadní bod - tento produkt je čistě profesionální, takže je lepší jít s kadeřníkem, nebo alespoň konzultovat s odborníkem dříve, než začnete vytvářet doma sám.

Cena: 1045 rub.

Šampon pro biologickou terapii Biosilk

Tento tónovaný šampon je navržen speciálně pro ty, kteří nedávno obarveni blond. Nejedná se pouze o vlasy a neutralizuje poškození po barvení, ale také obsahuje speciální purpurový pigment, který pomáhá odstranit žloutnutí doma. A nejlepší ze všech je, že výrobek je univerzální - vyrovnává měděné tóny a udržuje chladný odstín platiny.

Cena: 1210 rub.

Maska Essence Ultime od společnosti Schwarzkopf

Tato maska ​​pro blondýnky udělá vaše vlasy tak luxusní jako Claudia Schiffer! Ale vážně je výrobek vhodný pouze pro neutralizaci žloutnutí - jak barevných, tak přirozených vlasů. Maska by měla být aplikována po celé délce pouhých pěti minut a výsledek bude patrný po první aplikaci. Platinum, ne zlato!

Cena: 420 rub.

Šampon "Alchemist" Davines

Jiný sen každé blondýnky není diamanty, ne, ale šampon, který vám umožňuje udržovat vzácný odstín, spíše než žloutnout dva týdny po barvení. Tento šampon se nepotřebuje okamžitě umyt, jak jsme to obvykle zvykli, a pěnou a necháme na hlavě dvě nebo tři minuty, aby se dosáhlo tónování. Kromě toho obsahuje produkt mléčné bílkoviny, které pomáhají posilovat poškozené vlasy.

Cena: 1400 rublů.

Syoss Colour Activator Tinting Mousse

Opakovaná pěna by měla být aplikována na vlasy po každém mytí a můžete zapomenout na žlutost až do dalšího zbarvení. Nezaměňujte tuto pěnu s tónováním laku - je mnohem jemnější, neobsahuje amoniak a je tak měkký, že můžete produkt rozdělit dokonce i na vlasy bez rukavic, nic se vám nic nestane. "Aktivátor barvy" odstraní žlutý podtón, vlasy budou lesklé a také vám nebudou opakovat barvy co nejdéle.

Cena: 205 rublů.

Paul Mitchell Forever Blonde šampon

Značka Paul Mitchell zdůrazňuje, že tento šampon, který odstraňuje žlutost po osvětlení, je tak jemný a jemný (mimochodem, neobsahuje sírany!) To může být dokonce použito jako sprchový gel. Pokud mluvíme o přímém účelu produktu, opravdu pomáhá udržovat platinovou blondinu v původním stavu, stejně jako vyřídit bělené vlasy, které potřebují zvláštní péči.

Cena: 1070 rublů.

Šampon Blond Explosion by Concept

Největší rozpočet v našem výběru, tonizující šampon po mnoho let byl úspěšný pro ty, kteří jsou malované v platinové blondě. Jak odstranit žluté vlasy doma? Měli byste mít na paměti, že produkt dodává lila podtržený, proto je naneste opatrně a nepřehánějte - poprvé stačí nechat šampon na vlasy po dobu jedné nebo dvou minut.

Jak odstranit žluté vlasy

Žlutý nádech na naše vlasy namísto notoricky známého bílého dává melirovki, bělení nebo osvětlení. To je účinek neočekávané reakce umělého barviva a přírodního pigmentu obsaženého ve vlasech. Všechno zde je individuální, protože barva stejné barvy může poskytnout různé odstíny žluté i bílé na světle hnědých kadeřích. Někteří ji vnímají zcela klidně, ale více žen chce dosáhnout dokonalé bílé barvy, aby se doplnila řada těchto blond.

Tipy pro blond ženy

Existuje mnoho užitečných doporučení, které odpovídají na otázku, jak snadno a snadno odstranit žlutost z vlasů za běžných domácích podmínek. Primární věc, která vás může vést k bílé a zářivé barvě vlasů, je zjistit příčiny, které způsobují, že prameny po barvení zbarví.

Než budete bojovat s žlutostí, je třeba určit příčinu takové reakce vašich pramenů na barvivo. Díky tomu bude možné vyvrátit vzniklou chybu a vyhnout se jejímu opakování při barvení blond kudrlin.

Nežádoucí zožltnutí při malování se často objevuje po použití expirované nebo levné a nekvalitní barvy. Je třeba přemýšlet o tom, kde jste ji koupili. Ve specializovaném kosmetickém butiku nebo při prodeji na místním trhu. Chcete-li zabarvit vaše vlasy, je poměrně obtížné vybrat si vlastní odstín. Nejlepším řešením této situace by bylo vybrat barvu pro bělení ve specializovaném kosmetickém salónu zkušenými kadeřníky, kteří rychle a přesně vybírají požadovanou bělící barvu na tón vlasů. Proto důvěřujte odborníkovi, protože je mnohem lépe schopen najít požadovaný odstín.


Po osvětlení se někdy objevuje neočekávaná žlutá barva, která je výsledkem nesprávně provedeného postupu barvení. Koneckonců pouze přísné dodržování doby zbytku laku, stejně jako barvení, umožňuje dosáhnout požadovaného účinku. Vše závisí na tom, jaký druh konečného výsledku máte v úmyslu dostat, pak by takový čas měl odolat barvě nebo provádět jiné fáze barvení. Proto budete souhlasit, že barvení, vysvětlení, zvýraznění nebo změna barvy se nejlépe provádí ve specializovaném kosmetickém salonu, kde je zkušený mistr dobře obeznámen se všemi znaky objasnění a zbarvení.

Ne každý dokáže odhadnout, že dokonce dokonale provedený postup a přesné dodržování doby expozice stále nedává požadovaný výsledek. To je způsobeno nesprávným a špatně provedeným opláchnutím. Je třeba si uvědomit, že bezprostředně po barvení nebo osvětlení jsou prameny nejvíce bezbranné a mytí je tekoucí vodou dovolíme, aby se na otevřené vlasové váhy dostaly i hrdla i škodlivé soli ze železa.

Výsledkem reakce těchto prvků s přírodním pigmentem vlasů a chemickým barvivem je žlutá barva se špinavým a načervenalým nádechem. Tím se projeví účinek špinavých nevysušených vlasů a hubené hlavy. Proto je třeba po vyčištění odstranit barvu filtrací kvalitní vody nebo bez minerální vody.

Jak odstranit žlutost z vlasů?

Nejtěžší je eliminovat žloutnutí z těch chloupků, které byly před bělení poměrně tmavé nebo černé. V tomto případě má přírodní přírodní pimento velkou sílu a neustále usiluje o obnovu své nadřazenosti. Proto je odstranění žluté barvy po změně barvy velmi obtížné a téměř nemožné. Před provedením postupu objasnění konzultujte s zkušenými odborníky o tom, zda je vůbec provést, a zda je možné dosáhnout požadovaného výsledku, abyste nebyli po něm zklamáni.

Jedná se o nejpopulárnější příčiny žloutnutí, ačkoli ve skutečnosti to vše závisí na tom, jaký je váš individuální odstín vlasů. Často se i ten nejlepší mistr nedokáže vyrovnat s účinkem žlutosti, která je prakticky mimo kontrolu člověka.

Proto jsme často znepokojeni tím, jak odstranit žlutost z vlasů.

K dispozici jsou nástroje, které mohou odstranit žluté vlasy. K dispozici jsou doma i nakupované. Ale to také nezaručuje sto procentní pozitivní výsledek a skutečnost, že se stanete dokonalou blonďatou blonde.

Zvláštní šampon, který se nazývá "stříbro", pomáhá eliminovat odstín žloutnutí. Je velmi důležité, aby se na vlasy nepřehnulo, protože namísto požadované bílé můžete získat lilek, světle šeřík nebo popínavý odstín.

Dokonale pomáhá vypořádat se s tímto problémem, speciální balzám nebo tónovaný šampon stříbrné, perleťové, platinové nebo perleťové barvy, navržené tak, aby se zbavilo žloutnutí.

Po několikrát si umyje vlasy, nebude po ní stopa.

Nezapomínejte na správné oplachovací vlasy. Nejlepší je použít filtrovanou nebo ustálenou vodu. Rozpusťte jednu sklenici citronové šťávy v litru vody. Systematické používání takové vody pro oplachování účinně odstraňuje odstín žloutky z vlasů.


Velmi užitečné jsou také masky, které se používají pro vlasy, aby se dosáhlo bělícího efektu. Po dobu dvou týdnů, kdy jste si vyrobili takové masky za jeden den, můžete získat požadovaný odstín. Často se dělají doma.

Jak odstranit žluté blond

Moderní móda diktuje své vlastní podmínky. Pokud dříve někteří tmavovlasí dívky snili o tom, že právě osvětlují prameny, jsou nyní jejich požadavky mnohem vyšší: chtějí získat měsíční barvu vlasů bez známky žluté barvy. A tady jdete do kosmetického salonu nebo kadeřníka, věnujete značné množství peněz a proměníte se do studené blondýny. Ale po několika procedurách mytí hlavy, zrádná zrzka se znovu ucítí a začnete se pokřovat s mistry, kteří prováděli zbarvení, a salon krásy jako celku. Nestráchejte nervy zbytečně, kadeřnictví není na vině (i když existují výjimky), je to věc matky přírody, která si myslela, že vás udělá brunetkou.

Ve skutečnosti je každé barvení vlasů chemickým procesem, při kterém je peroxid vodíku zodpovědný za bělení přirozeného pigmentu na vlasy, a čpavek (nebo některý z jeho náhrad) pro barvu. Používáte-li na tmavé vlasy pouze peroxid, zámky získají červený nebo jasně žlutý odstín. Barva zbarví žlutou barvu. Po chvíli je však barvivo vyprázdněno a začne se objevovat nenáviděná trochu červenohnědá. Následuje logický závěr.

Co je třeba udělat, aby se zabránilo výskytu žluté barvy na barvených vlasech? Pokuste se udržet "barvu" co nejdéle.

Peroxid vodíku nejen bělí, ale i vysuší, což vede k poškození a poškození vlasů. Je to kvůli celistvosti pramenů, že barva je rychle vyplavena, "vyzařující" zrádnou žlutou.

Jak zachovat barvu na vlasy na dlouhou dobu?

Tip č. 1: Používejte speciální přípravky "pro barvené vlasy" (ne fialové, které se suší). Pravidelné šampony a balzámy většinou obsahují látky, které "vytlačují" barvu z vlasů a nahrazují je užitečným, ale destruktivními barvami. Kromě toho výrobci často obsahují filtry SPF ve speciálních mycích prostředcích, aby barva na slunci nevybledla a snažily se bez síranů, které vysoušejí prameny.

Tip číslo 2: získávejte nesmazatelné spreje, kondicionéry a sérum, které obnovují strukturu vlasů. Takové prostředky účinněji řeší poškození po barvení (než například běžný balzám), což vede k normální rovnováze vody a lipidů.

Tip číslo 3: zapomenout na vysoušeč vlasů a další tepelná zařízení. Skutečnost, že vlasy suší vlasy v doslovném a figurativním smyslu, nyní i děti vědí. Pokud je to možné, nechte vlasy odpočívat od tepelných obalů po dobu alespoň týdne po barvení. V extrémních případech používejte ochranné spreje.

Tip číslo 4: přejděte na co-vshing. Tento módní postup dnes není vhodný pro všechny, ale pro suché vlasy - to je skutečná spása.

Tip číslo 5: Několikrát týdně vyrábíme masky (domácí nebo zakoupené) pro suché vlasy.

Tabulka č. 6: Boj s pitnou vodou špatné kvality. V běžné vodě z kohoutku, pokud neprochází určitá filtrace, existuje mnoho látek, které mají špatný účinek na barvu a celkový stav vlasů. Pokud není možné instalovat filtry, zkuste prameny opláchnout vařenou, tepelnou nebo čistou vodou.

Tabule číslo 7: zdravý životní styl. Je pravděpodobné, že tento koncept již mnoho lidí obtěžoval, ale jakkoli se dá říci, zdravý organismus je nejen absence nemocí a blahobyt, ale také vnější krása, včetně vlasů.

Tyto metody jsou samozřejmě navrženy spíše pro zabránění udržování tónu barvy a pro obnovení zdraví vlasů. Ale co když přijatá opatření nefungují? Tam je řešení - tón ​​balzám pro blondes. Buďte opatrní, každá z nich má své vlastní nuance při aplikaci.

Upozorňujeme, že přirozené světlo vlasy téměř vždy špatně barevné barvicí šampony, balzámy, protože že tónovaná pigmenty nejsou chytit, na rozdíl od bělené zámky, kde je „nativní“ pigment rozpuštěných peroxidu.

Tonic šampon Tonica (žloutnutí neutralizér)

Výhody:

 • Rozpočtová cena.
 • Krátká doba působení (podle pokynů by neutralizátor měl být nanesen na vlasy namísto šamponu po dobu tří minut).
 • Rychle se vypláchne (což je výhodné, pokud pokus s šamponem nebyl úspěšný).
 • Neobaruje ruce, skalp, plastové misky a kartáčky na vlasy.

Nevýhody a nuance:

 • Tonic vlasy suší a to je fakt. Ti s přirozeně hustými vlasy, suchost není strašná, ale křehké a tenké prameny mohou trpět.
 • Je to z výše uvedeného důvodu, ujistěte se, že používáte balzám po šamponování s tonikou.
 • Nepředvídatelný výsledek. Nikdo nemůže předpovědět, jak se bude Tonic chovat s vašimi vlasy. U některých dívek, se standardním použitím místo šamponu, se neutralizátor objevil nazelenalý nebo růžový. Jiní neměli vůbec žádný vliv na tonizaci. Ale existují šťastné ženy, které se s Tonikou podařilo získat přátelství, když dostaly na vlasy dlouho očekávaný stín. Současně bez dalších manipulací ve formě zředění neutralizátoru vodou. Vzhledem k tomuto okamžiku použijte šampónový neutralizátor na vlasy po dobu 1 minuty a pokud vás výsledek uspokojí, postupně zvyšte dobu tónování na 3 minuty. A pokud se něco stalo - nemějte strach! Tonic velmi rychle umyla vlasy.
 • Chcete-li zachovat barvu, můžete přidat několik kapek Tonics v pravidelném šamponu. Není nutné prodloužit dobu expozice (1-5 minut). Ale míchání neutralizátoru s balzámem a maskou se nedoporučuje, protože kondicionér se rychle vstřebává do kadeří a existuje šanci získat nerovnoměrné "pruhované" barvení.
 • Nestabilita toniků je nejen přínosem, ale také významným mínusem. Chcete-li nechat studenou blond, budete muset používat neutralizátor po celou dobu (nejméně 1-2 krát týdně).

Tónovací balzám (9,21 a 8,10, 9,01 (pro šedé vlasy), 9,10)

Balzám od Toniki - je radikálně odlišný prostředek, který se liší od šamponu o množství pigmentu. Při použití tohoto balzám na vlasy nezapomeňte použít rukavice a nádobí, které vám nevadí malování.

Významnou nevýhodou tohoto barvení je, že balzám často klesá nerovnoměrně na prameny. A můžete ji lehce přehnat intenzitou.

Jak odstranit tonizující tónový balzám z vlasů? Několikrát je umyjte domácím mýdlem.

Balsam Tonic 9.01 Amethyst ve stříbrném balení (pro šedé vlasy, ale může být také použit jako žloutnutí neutralizátor) musí být zředěn vodou (jedna kapka na malé kbelíčku) a pak nalít vlasy purpurovou kapalinou (máchání). Schéma mytí hlavy v tomto případě vypadá takto: obyčejný šampon, maska ​​na vlasy podle vůle (ale nezapomeňte, že Tonic suší zámky), oplachujte zředěným nádechem balzámu, běžným vlasovým kondicionérem.

Balsam Tonic 8.10 perleťový popel a balzámový tonik 9.10 topaz zapálených topazů v zeleném nebo modrém balení se aplikuje podle principu popsaného výše. Je to kvůli vysoké koncentraci fialky, že není nutné přidávat tento balzám do šamponu, masky nebo běžného kondicionéru a také jej udržet na vlasu po dobu delší než 3 minuty. V opačném případě hrozí nebezpečí přeměny na Malvinu s fialovými vlasy.

Tónovací balzám Color Lux (Belita-Vitex)

Pro šedé vlasy: tón 18 (stříbro-fialová), 19 (stříbro)

Pro bělené vlasy:

tón 15 (perlově růžový, má studený odstín). Přes titul, to nemá barvu přes fialovou, ale šedou. Hlavní věc není přehánět!

tón 16 (platina, má teplý odstín). Zkrácené a odbarvené prameny se mohou proměnit v růžové. Žlutost nevychází!

Je to důležité! V Tonika v některých případech nezáleží na tom, že máte šedé vlasy nebo bělené. V tomto ohledu je taková univerzálnost nijak odlišná. Tóny pro šedé vlasy (18, 19) jsou určeny speciálně pro takové vlasy, pro rozjasněné, prakticky vůbec "nepracují".

Výhody:

 • Dobré složení "užitečnosti" (bambucké máslo a olivový olej) tedy nezasychá stejně jako ostatní tonikum, ale stále se o vlasy stará trochu.
 • Ne takový "termonukleární" jako Irida nebo Tonic, takže se to samozřejmě mění v purpurovou "babičku", pokud budete postupovat podle pokynů.
 • Pohodlná trubice.
 • Není plynulá konzistence (což je důležité, protože balzám bude muset držet na hlavě asi 30 minut).
 • Není třeba ředit vodou nebo šamponem: vytlačené z trubice - rozložené na vlasy.
 • Nestříkejte ruce a nádobí.
 • Rozpočtová cena

Nevýhody:

 • Po jednom či dvou zasedáních mytí hlavy došlo k vypláchnutí.
 • Musíte mít na vlasy po dobu 30 minut.
 • Belita se dobře hodí pouze na vlasy, které mají nejvíce nepřítomný "nativní" pigment. Šedá, odbarvená - ano, přirozeně blond - nepředvídatelný (častěji - ne) výsledek.

Nedávno byla vydána nová řada produktů péče o Belitu. HOT COLORS jsou blonďavě žluté šampony a balzamové neutralizátory, ale již shromáždil svou armádu blond fanoušků. Určitým plusem pro horké květy je cena, ačkoli nejsou kvalitní s profesionálními značkami.

Estel Solo Tónovací balzám (tón 1,14 asijský a tónový 1,15 stříbrný)

Estelle ottenochny balzám podle svých vlastností je velmi podobný Tonic, ale podle recenzí uschává vlasy méně. Barvicí vlastnosti balzámu Estelemu jsou velmi špatně vyjádřeny, proto, aby se zachovala "měsíční", je nutné ho aplikovat jedním mytí vlasů. Další nevýhodou je doba působení po dobu nejméně 20-30 minut. Pokud přidáte dva výše uvedené nedostatky, Estelle nápadně ztratí své protějšky. Ale neříkejte napsat tuto značku jako outsider, ne tak dávno Estel uvolnil vynikající náhradu za tónování produktů pro blondýnky - masku Estel Prima Blonde.

Estel Prima Blonde stříbrná maska ​​na vlasy (Estel "Otium Pearl" analog)

Aplikujte tuto masku na vlasy po dobu 15-20 minut. Na bělených vlasech se získá bohatý stříbrný odstín, ale současně jsou vysušovací vlastnosti pigmentu vyrovnány opotřebitelnými komponenty. V důsledku toho získáme nástroj, který neutralizuje žlutost, s minimálním poškozením struktury vlasů.

Nevýhody:

 • Cena cca 10 r. e.
 • Prakticky zbytečné a někdy i škodlivé (opět díky vysušení pramenů) pro přirozené blondýnky.
 • Slabší tónování než například Eszel Balm.

Tónovací šampon Irida (stříbro, stříbro, perle, atd.)

Hlavním rozdílem tohoto šamponu je to, že podle jeho barvivních vlastností je to kříž mezi Tonic a Belita. Výrobci doporučují použití šampónu na vlasy pro lehké tónování po dobu 10 minut, pro jasné barvy - po dobu 30-40 minut. Přírodní blond popel Irida prakticky nevzniká.

Jak používat: obsah vaku je aplikován na vlasy (mokrý) po celou dobu 10 minut poprvé. V následujících časech může být doba expozice zvýšena přidáním intenzity do barvy. Po šamponování z tonizujícího přípravku nezapomeňte použít dobrý balzám a nejlépe masku na vlasy. V opačném případě nebude možné dlouhé vlasy skrýt.

 • Rozpočtová cena.
 • Neprotéká.
 • Střední odolnost (většinou barva trvá až 5 sedících hodin mytí hlavy).
 • Dobrá schopnost pokrýt, ale pouze na bělené vlasy.

Nevýhody:

 • Suší vlasy.
 • Barvy rukou - doporučujeme nosit rukavice (součástí balení).
 • V kompozici nejsou žádné složky péče.
 • Nemůže být považováno za úsporné, protože v standardní krabici jsou tři sáčky barvicího šamponu, takže na rozdíl od stejných tonik v pouzdře o objemu 150 ml je k dispozici pouze dostatek obalů pro tři použití.

Mousse Igora Expert Mousse od firmy Schwarzkopf (tón 9.5-1 Pearl)

Zdá se, dobře, na co ještě můžete myslet, že maluje vlasy? A co tónovací pěna? Společnost Schwarzkopf vyvinula inovativní produkt, který zákazníkům umožňuje snadněji zbarvovat doma. Stačí stačit pěnové složení na vlhké vlasy po dobu 10 minut (světlý odstín) na 30-40 minut (bohatá barva) a zbavíte se žluté barvy. Je pravda, že odpor pěny je průměrný, takže zachovat barvu, kterou budete muset používat téměř týdenně.

Výhody:

 • Pěna obsahuje některé pečující látky, které zabraňují usazování pramenů. Výrobci tvrdí, že účinek kompozice barviva je povrchní, obálka, která neovlivňuje strukturu vlasů.
 • Pohodlný způsob použití
 • Není tekoucí
 • Ekonomická spotřeba
 • Umyjte rovnoměrně

Nevýhody:

 • Tónovací pěna není nárokována jako opatrovatelka, takže masky a balzámy zůstávají v kategorii nutných pro bělení vlasů.
 • Cena cca 10 r. e) (přibližné náklady v závislosti na tom, kde je třeba koupit), což je výrazně dražší než Tonic, Belita a Irida.
 • Přírodní blondýnka téměř nepřijme, stejně jako většina tónových balzámů.
 • Po 3 - 5 zasedáních mytí hlavy došlo k vypláchnutí.

Tento přehled nejoblíbenějšího odstínu pro studené odstíny blond umožňuje udělat jen jeden zklamání: každý tónový balzám (šampon, maska ​​nebo pěna) vlasy do jisté míry vyschne, takže byste je neměli používat po celou dobu. Je-li stříbrným odstínem tvůj sen, pak pro vaše vlasy bude lepší, když si nejprve vyberete blesk vhodnou barvu a pak se snažte udržet tón až do dalšího zbarvení.

Pro Více Informací O Suché Vlasy