logo

Jak si vybrat ženský epilátor - odborné rady 2018 - 2019

Postup odstranění chloupků pro většinu žen je jedním z nejnepříjemnějších, zatěžujících a dokonce i bolestivých, zvláště pro vlastníky příliš citlivé pokožky. Nákup dobrého, vysoce kvalitního zařízení pro odstranění chloupků však pomůže vyřešit mnoho problémů. Pokud se rozhodnete, jak si vybrat epilátor pro citlivou pleť, jaké jsou hlavní charakteristiky a důležité funkce, které hledáte, pomůže vám tipy našich odborníků, kteří vám odhalí všechny nejdůležitější body. Po prozkoumání všech vybraných nuancí si můžete nezávisle vybrat a koupit nejlepší epilátor, který bude potěšit jen a před každým použitím nevyvolá nepříjemné vzpomínky.

Typy epilátorů

Chcete-li pochopit, jak si vybrat nejlepší epilátor, musíte nejprve rozhodnout o svém typu, principu fungování, možných výhodách a nevýhodách. Jak všichni už ví, existují tři základní typy zařízení:

Mechanická zařízení

Nejdostupnější mechanická zařízení. Princip práce je založen na odstraňování chloupků spolu s žárovkami. Chcete-li to provést, návrh poskytuje pinzety nebo disky. Výsledek trvá dlouhou dobu a závisí na jednotlivých charakteristikách (v průměru asi dva týdny). Mezi nevýhody stojí za zmínku bolestivost postupu, možné podráždění a výskyt vrozených chloupků. Pod podmínkou pravidelného používání se však všechny tyto nedostatky projeví mnohem méně. Pokud si vyberete mezi pinzety a epilátory na disk, upřednostněte první - jsou efektivnější.
Samostatně můžete vybrat elektrické holicí strojky a ženské trimry. Jedná se o dodatečné přílohy k mechanickému zařízení, o kterých se dozvíte později.

Laser

Laserové modely jsou modernějším řešením. Jak používat epilátor: postup odstranění chloupků se neliší od použití jakéhokoli jiného modelu, ale způsobuje naprosto bezbolestnou destrukci vlasového folikulu. Po několika procedurách vlasy začnou vypadávat a výsledek se udržuje po dlouhou dobu. Nevýhodou je malá řada modelů a vysoká cena, kterou si každý nemůže dovolit.

Fotoepilátor

Jedná se o jiný typ moderního zařízení, jak se zbavit nechtěných vlasů. Postup fotoepilace zahrnuje vliv vysokého impulzního světla na oblasti pokožky. Každý vlas a žárovka obsahuje melanin, který je zničen světlem. Pokud provádíte postup pravidelně, vlasy začnou vypadávat kvůli nedostatku živin. Zařízení fungují velmi efektivně, ale vyžadují spoustu času a trpělivosti.

Nemůžete se rozhodnout, který z epilátorů je lepší vybrat, doporučujeme věnovat pozornost tomu, že pokud máte vysoký prah bolesti, můžete se omezit na mechanické zařízení, které je mnohem levnější. Pokud je mechanická epilace obtížná, existují dvě možnosti: postupujte každých několik dní pomocí trysky ve formě elektrického holicího strojku nebo vynakládejte více peněz na nákup fotoepilátoru nebo laseru.

Jak si vybrat epilátor - tipy a lifehacks

Co hledat při výběru mechanického epilátoru

Při výběru epilátoru pro citlivou pokožku byste měli vědět, co hledat v procesu nákupu zařízení, jaké kritéria je třeba vzít v úvahu. Mezi ně patří několik parametrů:

 • více rychlostí
 • pinzety a jejich počet
 • šířka hlavy
 • typ potraviny
 • další tipy a funkce

Počet rychlostí

Pracovní rychlost epilátoru je počet vylepšení, které provádí za sekundu. Většina modelů je vybavena dvěma nebo třemi rychlostmi, z nichž každá má specifický účel:

 1. První rychlost je nejnižší. V tomto režimu můžete odstranit krátké nebo tenké vlasy. Svoboda z takových chloupků vysokou rychlostí vede k částečnému ořezání a ne úplnému odstranění. Tato rychlost je obecně vhodná pro vlasy jakékoli délky.
 2. Druhá a třetí rychlost jsou určena pro přísnější a delší vlasy. Epilace v těchto režimech může snížit trvání postupu a snížit bolest.

Můžete se dostat spolu s jednou rychlostí, ačkoli přítomnost dvou dalších režimů neublíží a pomůže přizpůsobit práci epilátoru, aby se dosáhlo co nejlepšího účinku.

Počet pinzet

Hlava mechanického zařízení je opatřena pinzetou v rozmezí od 10 do 60. Čím více pinzet, tím rychleji je epilace. Nicméně, mnoho žen raději nepoužívat tyto modely kvůli značné bolesti. Pokud jste dříve nepoužívali zařízení pro odstranění chloupků nebo jste měli nízkou prahovou hodnotu bolesti, je lepší začít s modely s malým počtem pinzet (asi 30).

Materiál pinzety

Nejlepší epilátor pro domácí použití by měl být vybaven vysoce kvalitními keramickými pinzety. Takové pinzety úplně odstraní chloupky, neodstraňujte je a nenechte je projít, jsou vhodnější pro citlivou pokožku, aniž by způsobily podráždění. Také často kovové pinzety. I když jsou levnější, kvalita odstranění chloupků a její důsledky jsou znatelně horší. Kromě toho, výběrem epilátoru, který se nebojí vody, si povšimněte, že mluvíme pouze o keramických pinzetách a těsném vodotěsném pouzdře.

Šířka hlavy

Hlavním prvkem při výběru ženského epilátoru je hlava, jejíž šířka může být odlišná. Standardní parametr je 5 cm, ale čím je tento indikátor větší, tím větší oblast pokožky zachycuje zařízení během procedury v jednom průchodu. Proto doporučujeme zvolit modely s větší šířkou. V každém případě můžete vždy dát trysku, omezovač, pokud chcete odstranit vlasy v obtížně přístupném místě.

Plovoucí hlava

Předložená funkce je nezbytná, protože pohyblivá hlava se pohybuje nejenom tam a zpět, ale také vlevo doprava. Díky tomu je dosažena vysoká účinnost epilace, protože epilátor je schopen sledovat obrysy těla, odstranit vlasy na těžko dostupných místech.

Podsvícení

Taková funkce jako podsvícení je velmi důležité, protože kvalita epilace může být mnohokrát vylepšena s přesnější vizuální kontrolou oblasti epilace. Není vždy možné sedět u okna, kde budou pod světlem dne vidět všechny malé vlasy, které by mohly zůstat.

Koupit modely epilátorů s vestavěným osvětlením, které zjednoduší a urychlí proces odstraňování chloupků!

Masér

Se masérkou se epilace stává mnohem měkčím a příjemnějším, bolestivé pocity se snižují. Tato funkce je realizována v podobě válečku nebo štětce s vibračním účinkem. Těsně předtím, než se vlasy dostanou do pinzety, je kůže v této oblasti masírována a uvolněná. Zvolte model s přítomností této funkce, pokud chcete minimalizovat nepříjemné pocity.

Holicí hlavy

Mnozí uživatelé ženských fór doporučují koupit levný, ale dobrý epilátor s extra odnímatelným ostřím. Na rozdíl od epilace nedochází během holení k vibracím. Toto uchycení lze použít k odstranění jemných oblastí pokožky (intimní oblast, podpaží apod.), Protože jsou citlivější. Použitím holicího strojku nebudete cítit žádnou bolest, ale za pár dní začnou chloupky opět růst.

Odnímatelná hlava

Chcete-li zvolit nejlepší model epilátoru, zvažte i takové rady jako přítomnost odnímatelné hlavy. Tato funkce umožňuje pohodlně a důkladněji čistit hlavu od chloupků. Díky pravidelnému čištění je životnost pinzety a rotujícího prvku výrazně prodloužena.

Typ napájení

Podle typu energie jsou epilátory dobíjitelné a síťové, každá má své vlastní výhody a nevýhody. Je třeba poznamenat, že modely baterií jsou mnohem menší na prodej. Je mnohem pohodlnější používat je, protože nezávisí na umístění výstupu.

Síť nevyžaduje opakované nabíjení a je připravena k práci kdykoliv, rozmanitost možností je širší a cena se nijak zvlášť liší od epilátoru baterie.

Pokud jste často na silnici, cestujete, doporučujeme zvolit zařízení s dvojitým typem napájecího zdroje, které může fungovat jak z baterií, tak ze sítě, ačkoli jsou tato zařízení o něco dražší.

Počet a typy trysek

Jak si vybrat epilátor, vzhledem k obrovskému rozsahu trysek (s chladícím účinkem, pro citlivé oblasti apod.), Které přicházejí v balíku - potřebujete je vůbec? Čím více trysek, tím více možností má vaše zařízení. Možné trysky:

 • pro holení
 • pro citlivé oblasti
 • pro peeling
 • bod
 • omezovač
 • trimmer
 • pro chlazení

Tryska-trimmer je malý a kompaktní epilátor, který lze použít pro oblast bikin, odstranění chloupků z horního rtu, korekci obočí apod. Velikost tohoto zařízení vám umožňuje nosit si s sebou všude v kabelce.
Postup odlupování vám umožňuje zbavit se mrtvých buněk pokožky. To je velmi důležité, protože je hlavní příčinou vrozených vlasů. Při procesu odlupování odstraňuje tryska horní vrstvu pokožky a zabraňuje jejímu zvětšení.
Bodové připevnění odstraňuje jednotlivé vlasy několika pinzety uspořádanými v jedné řadě. Můžete to udělat bez něj, protože běžné pinzety jsou vhodné pro takové účely.

Chladicí tryska je vytvořena ve formě nádoby se speciální kapalinou. Několik hodin před tímto postupem odešlete nádobu do mrazničky a poté ji připojte k tělu. Jak víte, zima snižuje podráždění, zabraňuje zarudnutí a odstraňuje bolest z epilace. Stejný účinek má speciální rukavice, která může být také v sadě, ale měla by být aplikována pouze na kůži.

Který epilátor společnosti je lepší vybrat

Velmi často se mnoho dívek zajímá, která firma si může vybrat epilátor, reklamní značku nebo levný čínský přístroj. Otázka může skutečně vést k neúspěchu, protože existuje mnoho výrobců, každý má své vlastní výhody a nevýhody. Je lepší nakupovat výrobky nebo méně známé společnosti, které sledují jejich pověst a dělají vše, co je nezbytné k tomu, aby jejich zařízení měla nejlepší ukazatele výkonnosti.

Nejlepší výrobci epilátorů v roce 2019

 • Braun
 • Philips
 • Panasonic
 • Rowenta
 • Beurer

Který epilátor je lepší koupit

Dnes jsme zjistili, jak a jak nejlépe vybírat epilátor, ale v každém případě doporučujeme zaměřit se na vaše preference, individuální charakteristiky, finanční možnosti a konečně určit model, posoudit hodnocení produktů a uživatelské recenze. To je nejjistější způsob, jak najít dokonalé zařízení pro odstranění chloupků.

TehnoProsto | Místo o domácnosti a výpočetní technice. Zprávy, recenze, rady ohledně výběru

Místo o domácnosti a vybavení počítače, zprávy, recenze

Jak si vybrat epilátor? Top 10 nejlepších epilátorů 2017

Hladká kůže je jedním z moderních kánonů krásy, proto se každá dívka a žena snaží zbavit zbytečné vegetace. Na různé způsoby, jak to udělat, můžete napsat celou encyklopedii, ale se všemi těmito nejoblíbenější možností je použít epilátor. Vlasy můžete s sebou doma odstranit a veškeré výdaje na tento pravidelný kosmetický výkon jsou omezeny pouze cenou přístroje. Nechceme skrýt skutečnost, že procedura je bolestivá, ale pokožka bude hladká po dobu 2-4 týdnů a postupně se chloupky stanou tenčí a epilační proces bude rychlejší, vzácnější a méně nepříjemný. Nicméně, pokud již čtete tento materiál, pak víte, co děláte, takže teď je čas zjistit, který epilátor si vybrat, protože výrobci nabízejí spoustu různých možností. Bonusem pro naše čtenáře je hodnocení nejlepších epilátorů roku 2017.

Zpočátku byly epilátory vytvořeny pro odstraňování vlasů na nohou, ale dnes, pomocí speciálních příloh, mohou být tato zařízení použita také pro epilování zón bikin a podpaží. Vysoká poptávka po epilátorech způsobila silnou konkurenci mezi výrobci a za účelem získání tohoto boje začali nabízet zařízení s více a více funkcemi a často zbytečnými. Osoba, která není příliš informovaná v této záležitosti, často uzavírá: čím více funkcí, tím lépe, a dělá chyby, když přeplatí za naprosto zbytečné excesy. Jak neplatíte přesně epilátor, který nejlépe vyhovuje požadavkům?

Který epilátor si vybrat?

Disk nebo pinzeta?

Celkově jsou všechny epilátory rozděleny do dvou typů, v závislosti na principu účinku. Obě možnosti mají armádu příznivců, takže nelze jednoznačně říct, který epilátor je lepší, disk nebo pinzeta. Pro větší objektivitu se zaměříme na princip fungování, výhody a nevýhody každého typu.

Úkolem všech epilátorů je jedna - vytáhnout vlasy kořeny. Disková zařízení jsou vybavena několika páry disků, které se otáčejí a pohybují blíže, popadají a táhnou vlasy. Pinzety vybavené deskami (pinzety), které během provozu způsobují špičaté pohyby. Disky najednou odstraní více než 32 vlasů, pinzety - až 48, v závislosti na počtu pinzet. Samozřejmě, pokud projdete epilátorem 48 pinzetou, postup bude rychlý, ale bolestivý. Verze pro 12 pinzet je výhodnější, ale bude trvat hodně času pro epilaci. Pokud zastavíte výběr pinzety, pak optimální počet pinzet - 32 kusů.

Výhody diskových epilátorů:

 • produktivnější v práci, poskytují lepší výsledek, ale pinzety s 40 pinzety mohou s nimi snadno konkurovat v účinnosti;
 • neexistuje riziko alergických reakcí;
 • Ideální pro odstraňování vlasů na nohou.

Výhody pinzetových epilátorů:

 • proces bude méně bolestivý, avšak pokud se použije malé množství pinzety;
 • ale 36 nebo 48 pinzet bude poskytovat důkladnější epilaci;
 • se zabývá odstraněním chloupků v oblasti bikin.

Zpravidla jsou disky a pinzety vyrobeny z kovu, ale existují modely, kde jsou tyto díly vyrobeny z keramiky. Jsou mnohem dražší, ale jsou vhodné pro majitele citlivé pokožky, která reaguje na kov s podrážděním.

Způsob anestezie

Jistě, každá dívka, která se zajímá, jak si vybrat epilátor, se nejvíce zajímá o to, jak bolestivý bude proces. Zkušení uživatelé uvádějí, že po čase se odstraňování vlasů stává méně a méně nepříjemným procesem, protože vlasy se stávají tenšími a vzácnějšími a snadno se vytahují. Někteří lidé doporučují, aby se s novokainem před epilací zpracovala potřebná zóna a výrobci připravili řešení pro tento účel.

Anestezie v epilátorech dnes probíhá jedním z následujících způsobů:

 • chlazení Pokud důkladně ochlazujete upravenou oblast pokožky, proces odstranění chloupků nebude tak nepříjemný. Pro tento účel používají výrobci speciální gelové sáčky, které jsou předchladeny a používají se při epilaci. Volitelně - rukavice s gelem. Můžete použít improvizované prostředky: ledový balíček nebo ochlazený ručník;
 • foukání Od speciální jednotky epilátoru až po oblast kůže, která vyfukuje studený vzduch. Tento systém je používán především v zařízeních Philips a je skvělý pro citlivou pokožku.
 • vibromasáž. Skvělá volba pro ty, kteří se bojí bolesti, srovnává odstraňování chloupků s mučením a nemůže takový postup obstát. Speciální masážní tryska uvolňuje pokožku, snižuje bolest a zvedá vlasy, což usnadňuje a zrychluje proces.
 • systém protahování pokožky se používá pouze v několika modelech. Kůže je pevná a napnutá pomocí speciálního mechanismu, který jej neumožňuje vzrůst, když jsou vlasy vytažené. Tím se zvyšuje účinnost a snižuje se bolest.

Přítomnost anestezie může být posouzena jménem modelu epilátoru. Takže v zařízeních Philips se objeví předpona - Satinelle Sensitive, od Rowenta - Epil Active a od Braun - Silk-epil.

Kolik rychlostí potřebujete?

Dříve byly epilátory pouze jednou rychlostí, ale nyní jsou zpravidla vybaveny dvěma nebo dokonce třemi rychlostmi. Samozřejmě je lepší upřednostňovat modely, u nichž existuje více režimů než jedna, zvláště pokud jste noví k epilaci. Nejprve bude možné pracovat s první rychlostí, abyste si zvykli a pochopili, jak správně používat epilátor. Také první rychlost je vhodná pro odstranění silných, tvrdých chloupků. Zkušenější dívky mohou využít druhou rychlost: proces bude rychlejší. Navíc je tento režim vhodný pro dlouhé odstranění chloupků. Třetí rychlost se obvykle vyskytuje u epilátorů Rowenta a umožňuje velmi rychle provést postup, ale také se zvýší bolest.

Typ napájení

Existují dvě možnosti:

 • síťové napájení;
 • napájeno baterií.

Než se rozhodnete, kterou baterii si vyberete, musíte přemýšlet o tom, jak a kde budete s větší pravděpodobností provádět odstranění chloupků. U domácích podmínek je doporučen síťový epilátor a pro ty, kteří často cestují, je vhodnější zařízení s bateriemi, které nebude záviset na dostupnosti a umístění zásuvky. Je pravda, že musíte baterii pravidelně nabít. Pro cestování a zapojení zařízení, napájené ze zásuvky, a nebudete mít omezenou životnost baterie. Je pravda, že významné plus dobíjecí epilátory - schopnost použít pro proceduru ve sprše.

Pracuje epilátor pod vodou?

V poslední době všichni výrobci masivně začali vyrábět epilátory, které podporují funkci nejen suché, ale také vlhké epilace. Tělo takových zařízení je spolehlivě chráněno před vniknutím vlhkosti dovnitř, takže epilace může být prováděna při sprchování, což způsobuje, že procedura je méně bolestivá a rychlejší. Pokud se stále bojíte bolesti při epilaci, podívejte se na modely, které mají schopnost provést postup pod vodou a ještě lépe - s pěnou. Samozřejmě takové epilátory fungují pouze na baterii.

Pracovní hlava

Epilační proces zahrnuje tvorbu mikrodráždění, proto je třeba pečlivě sledovat čistotu epilátoru. Je lepší zakoupit zařízení s odnímatelnou hlavou: po ukončení procedury se dá umýt a dezinfikovat. Péče o vestavěnou hlavu zařízení bude mnohem obtížnější. Ujistěte se, že sada obsahuje ochranný uzávěr a kartáč na čištění chloupků, díky čemuž je epilátor vždy čistý.

Další funkce a trysky

Na úkor potřeby dalších funkcí a příloh se diskuse nezastaví. Nesoudíme, ale jednoduše představíme hlavní a vy se rozhodujete, co skutečně potřebujete.

Podsvícení se často používá jako přídavná volba, která osvětluje ošetřenou oblast, což umožňuje ignorovat jednotlivé vlasy. Funkce také ušetří, když musíte provést odstranění chloupků v nejlepších podmínkách osvětlení. Nicméně bez této funkce je snadné dělat.

Spolu s epilátorem může sada obsahovat několik trysek:

 • trysky pro odstranění chloupků z bikin a podpaží. Jejich hlavní cíl je jasný z názvu. Tryska pokrývá část disků nebo pinzetu, což snižuje pracovní oblast a umožňuje, aby epilace v takových místech byla pohodlnější a méně bolestivá;
 • tryska pro začátečníky. Chcete-li zvyknout na proces odstraňování chloupků, můžete použít speciální přílohy, které omezují část pinzety nebo disků. Se sníženým počtem současných záškubů vlasů se také snižuje bolest;
 • trimmer. Bude to trvat, nikoli pro trhání, ale pro řezání vlasů. Při vytváření důvěrných účesů může najít aplikaci v péči o oblast bikin.
 • tryska pro peeling. Požadováno v případech, kdy vlasy pronikají do pokožky. Pomocí trysky se horní vrstva pokožky odlupuje a vlasy se uvolňují;
 • tryska pro bodové odstranění chloupků. Bude to například za účelem přizpůsobení tvaru obočí, vytvoření přímky bikiny nebo vytažení několika samostatně rostoucích chloupků.

Výrobce

Jméno výrobce znamená hodně a mnozí kupující si zcela správně věří, že je lepší trochu přeplatit, ale koupit si zařízení od renomované společnosti, protože jeho pověst je zárukou kvality. Nejlepší epilátory nabízejí tyto společnosti:

 • Společnost Philips je nizozemská společnost, která vyrábí řadu výrobků pro osobní péči. Série epilátorů má několik desítek modelů, které jsou ergonomické a vysoce kvalitní. Sortiment zahrnuje modely všech cenových kategorií a různé funkce;
 • Braun je německá společnost, která existuje již více než půl století a uvolňuje epilátory již více než 30 let. Ve všech zařízeních se společnost snaží implementovat nejmodernější technologie;
 • Rowenta je mezinárodní společnost, jedna z nejstarších výrobců domácích spotřebičů. Epilátory společnosti obdrží stylový design, širokou funkčnost a nejvyšší kvalitu;
 • Panasonic - největší japonský výrobce zařízení všeho druhu. Existuje řada epilátorů, které mají nejvyšší kvalitu a širokou funkci.

Nejlepší epilátory 2017

Podle výše uvedených parametrů můžete udělat správnou volbu a zakoupit si model, který optimálně splní vaše požadavky. Poskytneme vám pro Vás trochu jednodušší úkol a na přelomu let 2016 a 2017 Vám nabídneme nejlepší epilátory na trhu.

Braun 7561 Silk-epil 7

 • pinzety, 40 pinzet;
 • počet rychlostí: 2;
 • napájení baterie;
 • tam je podsvícení;
 • schopnost používat ve sprše;
 • cena je asi 6200 rublů.

Jeden z prodejních vůdců v současné době. Model je vyvážen v ceně a funkčnosti. Baterie trvá 40 minut práce, ačkoli bude trvat asi hodinu, než se nabije. Epilace může být prováděna ve sprše, takže dokonale hladká kůže může být dosažena rychle a bezbolestně, a pokud vůbec, světla přijdou k záchraně. Zahrnutá je holicí hlava, masér pro snížení bolesti při epilaci a zádržný nástavec. K dispozici je také čistící kartáček a chladicí ubrousky. Model je velmi úspěšný a snadno se používá, a zkušenosti mnoha uživatelů naznačují nízkou bolestivost postupu prováděného s pomocí tohoto epilátoru.

Philips HP6553

 • disk epilátor;
 • počet rychlostí: 2;
 • napájení baterie;
 • bez podsvícení;
 • schopnost používat ve sprše;
 • stojí asi 3 800 rublů.

Tento epilátor také obdržel mnoho ocenění od uživatelů. Model přitahuje pozornost výborného vybavení, přiměřené ceny, snadné použití a působivý výsledek. Zařízení zachycuje chloupky o délce 0,5 mm, souprava obsahuje holicí trysku, tryskou pro vykrojení a chladící rukavicu. Hlava může být umývána pod vodou, spolu s kartáčem na čištění. Epilace může být prováděna ve sprše, ale bez použití pěny. Baterie bude trvat 30 minut práce, bude trvat asi hodinu, než se nabije. Přístroj se dobře vyrovná i s nejtenčími vlasy a výsledkem je dokonale hladká kůže.

Braun 9-561 Silk-epil 9

 • pinzety, 40 pinzet;
 • počet rychlostí: 2;
 • napájení baterie;
 • tam je podsvícení;
 • schopnost používat ve sprše;
 • stojí asi 7 200 rublů.

Vynikající a opravdu multifunkční zařízení s mnoha tryskami. Pokud hledáte nejlepší epilátor zóny bikin, pak si můžete bezpečně zvolit tento model. Pro odstranění vlasů v intimních oblastech můžete použít omezovač trysek pro vytváření účesů - tryskací trimr. Součástí je také masér, holicí tryska a tryska pro bodové odstranění chloupků, takže tento epilátor je vhodný pro obočí, přesněji pro vytvoření ideálního tvaru. Čistící kartáč, pouzdro a nabíjecí podstavec jsou dodávány se zařízením. Epilátor zachycuje chloupky o délce 0,5 mm, lze je použít k epilování ve sprše a pěně. Z baterie běží 40 minut. S tímto zařízením lze vlasy odstranit na nejnepřístupnějších místech a jediný negativní - hladina hluku je nadprůměrná.

Braun 3270 Silk-epil 3

 • pinzety, 20 pinzet;
 • počet rychlostí: 2;
 • síťové napájení;
 • tam je podsvícení;
 • stojí asi 2 600 rublů.

Perfektní epilátor v poměru cena / kvalita. Není nic nadbytečného, ​​ale výsledek vás nezklame. Chcete-li snížit bolestivé pocity v průběhu procedury, masér vám pomůže a je snadné udržet přístroj čistý, protože je odstraněna epilátorová hlava a kompletní sada obsahuje kartáč na čištění. Kvůli přítomnosti podsvícení není potřeba hledat dobře osvětlené sedadlo v okně a při mrtvé baterii nebude problém. Dodává se s holicí hlavou a trimerem. Jediná nevýhoda - nemožnost odstranění chloupků pod sprchou, ale cena je více než přijatelná.

Rowenta EP9260

 • pinzety, 24 pinzet;
 • počet rychlostí: 2;
 • napájení baterie;
 • tam je podsvícení;
 • schopnost používat ve sprše;
 • stojí asi 4 500 rublů.

Jeden z nejlepších epilátorů na trhu dnes. S nejvyšší cenou poskytují vynikající výsledky a možnost odstranění chloupků pod vodou a použití pěny umožní postup co nejpříjemnější. Zařízení zachycuje chloupky o délce 0,5 mm, běží na baterii po dobu 40 minut a v soupravě získáte spoustu trysek: kromě trimru, holicí trysky a masážního zařízení je zde omezovač trysek, takže můžete bezpečně používat tento epilátor v oblasti bikin. Souprava má navíc peelingovou trysku, která pomůže vyřešit problémy s vrozenými vlasy. Epilační hlava může být odstraněna a opláchnuta, k čištění je použita štětka.

Panasonic ES-WX72

 • pinzety, 48 pinzety;
 • počet rychlostí: 1;
 • napájení baterie;
 • bez podsvícení;
 • schopnost používat ve sprše;
 • stojí asi 3 200 rublů.

Podle uživatelské zpětné vazby je to opravdu perfektní epilátor. Baterie pracuje velmi dlouho a dokonale se vyrovnává s přímými odpovědnostmi, můžete ji vzít s sebou do sprchy a použít pěnu - pak bude bolest minimální. Množství pinzety naznačuje, že spousta vlasů bude vytažena najednou, takže čas epilace se sníží. Při ošetření nejjemnějších oblastí pokožky můžete použít špičku restriktoru nebo špičku pro bodové odstranění chloupků. Ta druhá, i když je určena pro obličej, je používána mnoha pro oblast bikin: někdy je lepší trávit více času, než se mučit sám. V sadě je již 6 příloh, takže zařízení bude skutečně multifunkční.

Braun 5-511 Silk-epil 5 Vlhký Suchý

 • pinzety, 28 pinzety;
 • počet rychlostí: 1;
 • napájení baterie;
 • bez podsvícení;
 • schopnost používat ve sprše;
 • stojí asi 3 300 rublů.

Pokud hledáte rozpočet epilátor bez dalších příloh, pak by se tento model měl obrátit na vás, zejména proto, že výrobce je známý a spolehlivý. Epilátor se dobře vyrovnává s přímým úkolem, může být užíván ve sprše a používá se společně s použitím pěny, umožňuje vám chytnout vlasy o délce 0,5 mm. Hlava může být odstraněna a opláchnuta. Skvělá věc za vaše peníze!

Philips HP6520

 • disk epilátor;
 • počet rychlostí: 2;
 • napájení baterie;
 • bez podsvícení;
 • schopnost používat ve sprše;
 • stojí asi 2 400 rublů.

Další minimalistický a levný epilátor. Za nízkou cenu získáte zařízení bez jakýchkoliv ozdob. Neexistují žádné světla a trysky, ale zařízení se dokonale vyrovná s odstraněním vlasů. Doba nabíjení trvá 30 minut, můžete provádět odstraňování chloupků ve sprše, ale bez pěny. Hlava se snadno oddělí a umyje.

Panasonic ES-WD22

 • pinzety, 48 pinzety;
 • počet rychlostí: 1;
 • napájení baterie;
 • bez podsvícení;
 • schopnost používat ve sprše;
 • cena je asi 3900 rublů.

Tichý a pohodlný epilátor, který bude poskytovat dokonalý výsledek a osloví ty, kteří hledají jednoduché zařízení a nepoužívají mnoho trysek. Epilátor pracuje pod vodou, jen se o něj postará, nabíjení trvá 30 minut, pohodlně v ruce.

Philips HP6570

 • pinzety, 32 pinzety;
 • počet rychlostí: 2;
 • napájení baterie;
 • tam je podsvícení;
 • schopnost používat ve sprše;
 • stojí asi 4,700 rublů.

Pokud máte zájem o koupi epilátoru s keramickými pinzety, pak je to nejlepší model na trhu. Přístroj pracuje docela dobře, jen v péči a ke snížení bolesti během procedury se používá masážní systém.

Jak si vybrat epilátor?

Jednou z těchto obětí je odstranění chloupků v určitých oblastech těla - nohy, oblast bikin (a možná i další místa). Metody odstraňování chloupků jsou velmi, velmi rozmanité. Jedním z nejúčinnějších prostředků je epilace.

Hlavní kritéria výběru

Při výběru svého opravdového přítele a kamaráda v boji za nepopsatelnou krásu věnujte pozornost následujícím mimořádně důležitým vlastnostem přístroje.

1. Princip činnosti. Jakýkoli epilátor, na rozdíl od holicího strojku, odstraňuje vlasy a vytahuje je z kože z kořene. Tento postup je docela bolestivý, ale vlasy rostou mnohem pomaleji než při holení nohou a kůže zůstává čistá a hladká. Předvídat nákup tohoto úžasného zařízení, důkladně se zamyslete nad tím, zda za to stojí tato strašidelná krása takových nepopsatelných obětí.

2. Typ epilátoru. Existují dva typy epilátorů - pinzety a kotouče. Rozdíl v nástroji pro zachycení vlasů pro následné tažení. V prvním případě to dělá hodně pinzety, ve druhém - speciální kola. Pinzety jsou efektivnější, ale jejich použití vyžaduje delší čas k použití.

3. Dokončení. Toto kritérium nám umožňuje získat pěkné bonusy ve formě štětce na čištění hlavy epilátoru, nabíječky, ochranného krytu, pohodlného krytu pro přepravu přístroje a dalšího vybavení. Důležité je také přítomnost různých trysek v sadě.

4. Model epilátoru. K dispozici je mnoho modelů epilátorů, v závislosti na způsobech anestezie a způsobu odstraňování vlasů. Výběr každého modelu by měl být proveden s přihlédnutím k toleranci bolesti a citlivosti pokožky.

 • Základní model je nenáročný a nemá zařízení ke snížení bolesti. Je ideální pro ženy s nízkým prahem bolesti.
 • Model pro citlivou pokožku. Umožňuje vám velmi efektivně výrazně snížit pocit bolesti a nepohodlí. Je vybavena zařízeními, která mohou zmírnit utrpení žen s jemnou kůží a vysokým prahem bolesti.
 • Model pro začátečníky. Toto zařízení umožňuje ženám, které dříve nepoužívaly tuto metodu odstranění chloupků, postupně zvyknout na tuto bolest. Účinek habituace se dosahuje pomocí speciální trysky, která odstraňuje menší počet chloupků najednou, což snižuje bolest.
 • Hybridní model Toto zařízení kombinuje epilátor a holicí strojek.
 • Model s tryskami pro obličej. Tento model vám umožňuje odstranit chloupky na horním okraji, úroveň obočí, odstranit přebytečný "růst" na tvářích.

5. Vzhled. Tento parametr ovlivňuje nejen estetiku zařízení, ale i jeho ergonomii. Protože používání tohoto zařízení trvá poměrně dlouho, musí být pohodlné a snadno ležet v ruce, tlačítka musí být v pohodlném dosahu (na předním panelu). Přístroj by měl rychle a pohodlně pochopit, umýt pod vodou. K tomu je třeba odstranit epilační hlavu a měl by být přítomen speciální kartáč na čištění. Všechny díly by měly fungovat správně, trysky by měly být odstraněny a tlačítka by měly být stisknuty. Na případu by neměly být žádné vady.

6. Výrobce. S tímto parametrem musíte být velice opatrní, abyste se nenacházeli před nutností koupit nový - ne nejlevnější zařízení. Toto zařízení pracuje s pokožkou a kvalita její práce závisí na přesnosti ošetření pokožky, její další podmínce a přitažlivosti. Výrobce je garantem dobrého a pečlivého fungování zařízení. Nepoužívejte "nouneym" - čínské firmy bez jména, protože tito výrobci se nestará o kvalitu výrobků a poskytují pouze nízké náklady a objemy prodeje. Taková zařízení mohou způsobit značné škody na pokožce, nemluvě o nebezpečí úrazu elektrickým proudem a jiných podobných potíží.

7. Hladina hluku. Tento parametr je důležitý pro zdlouhavou úpravu pokožky. Vysoká prahová hodnota šumu způsobuje, že práce s přístrojem je nepříjemná, což způsobuje únavu a nervozitu.

8. Napájecí zařízení. Toto zařízení může pracovat stejně jako s napájecí sítí a z nabíjecích baterií. Přenosné zařízení má více výhod, neboť je pohodlnější pro použití na dovolené, na silnici a na jiných místech, kde je těžké najít odtok. Zvláštní pozornost věnujte období provozu epilátoru bez dobíjení. Nejlepší je zakoupit model, který funguje jak při připojení k bateriím, tak i offline.

9. Pohodlí při používání. Přístroj by měl být co nejpříjemnější co do hmotnosti a tvaru. V procesu používání, nic by vás nemělo odvrátit od procesu, protože bolestivé pocity, a tak dodat hodně úzkosti. Přístroj by měl být pohodlně umístěn v ruce, aby nevyklouzl a byl dostatečně lehký, aby se během tohoto jemného postupu neotácel kartáč. Chcete-li zjistit úroveň pohodlí, držte zařízení v ruce, proveďte pár manipulací s ním a pochopíte, zda se vám to hodí, nebo to není vaše volba.

10. Účinnost použití. Kvalita epilátoru ovlivňuje účinek jeho použití. Vysoká účinnost je způsobena přítomností několika rad rad disků provádějících epilaci s plovoucí hlavou a zajišťující maximální ergonomii během používání. Účinek vibrací vytváří masážní efekt, který snižuje bolest během postupu.

11. Další funkce. Patří sem:

 • Konkávní epilační hlava, která vám umožní zpracovat kůži a zranit je v mnohem menším rozsahu.
 • Mít rukojeť jako holící strojku umožňuje pohodlnější používání epilátoru.
 • Hluk-redukující "gadgets" ušetří vaše jemné uši, eliminuje agresivní, hlasité bzučení již nepříjemného zařízení.
 • Vodotěsné pouzdro umožňuje provádět proceduru v pohodlí horké lázně, když je pokožka párována a mnohem méně vystavena dráždivým účinkům přístroje.
 • Anestezie s proudem chladného vzduchu je příjemným doplněním účinného čištění kůže od vlasů. Není třeba předchlazení trysky výrazně šetří váš čas.
 • Osvětlení ošetřených oblastí pokožky vám umožní epilaci za nízkých světelných podmínek - ve vlakovém voze nebo stanovém kempu.

Nejlepší modely a možnosti pro nožní epilátory

Mezi nejoptimálnější modely z hlediska ceny a kvality lze identifikovat:

 • Philips HP 6402/00. Tento model je vybaven tryskou pro lehkou masáž, která snižuje bolest při epilaci.
 • Philips HP 6509/01 má prvek, který zvedá chloupky, což výrazně zjednodušuje proces jejich odstraňování.
 • Panasonic ES 2023 disponuje masážními zařízeními s mikrofingery, které stimulují krevní oběh ve zóně odstraňování chloupků a odstraňují negativní účinky odstranění chloupků (podráždění pokožky a bolesti).
 • Braun Silk-? Pil 2370 Body Epilace má trimr pro holení nohou v nejjemnějších a nejcitlivějších oblastech.

Při nákupu nožního epilátoru věnujte pozornost:

1. Počet pinzet. Z tohoto parametru v přístroji závisí stupeň trvání a úroveň kvality postupu odstranění vlasů. V pokročilých modelech epilačních přístrojů se používá vícestupňový systém sestávající z více než dvaceti párů epilačních disků, schopných provádět přibližně šest set až sedm set otáček za minutu (v závislosti na rychlosti jejich otáčení).

Nejpokročilejší systémy jsou vybaveny čtyřmi kartáčovými kartáči, které zvyšují účinnost procesu dávkováním chloupků. Také realizovány dva stupně zachycení chloupků. První z nich se používá k odstranění tenkých vlasů, druhá - zachytí normální a tvrdší, silnější vlasy.

2. Rychlost otáčení pracovní položky. Většina zařízení pro odstraňování chloupků má dvě nebo tři otáčky pinzety (kotoučů). První - nízká rychlost je určena k odstranění tenčích chloupků. Při této rychlosti nejsou roztrhané a jemně odstraněny z kůže s páteří.

Druhá rychlost je určena k usnadnění odstranění velmi dlouhých a tužších chloupků. První rychlost neumožňuje dostatečně účinné odstranění takových chloupků. Druhý je ideální pro bezbolestné odstranění těchto chloupků. Třetí rychlost umožňuje odstranit tvrdé vlasy ještě pohodlněji a rychleji.

3. Přítomnost různých druhů příloh. Tato zařízení vám umožňují rychlejší, pohodlnější a bezbolestný postup. Trysky budou užitečné pro nohy:

 • Peeling. Toto nástavec umožňuje péči o pokožku po epilaci. Realizuje exfoliaci horní vrstvy pokožky a uvolňuje chloupky vnikané do pokožky a brání jejich dalšímu zvětšení.
 • Bodová příchytka pro odstranění chloupků "šperky" vám umožňuje odstranit jednotlivé vlasy zbývající po postupu. Tato tryska má několik pinzet uspořádaných v jedné řadě. To vytváří příležitost k "zachycení" obtížných chloupků.
 • Chladicí tryska Jedná se o odnímatelný kontejner, který je předem umístěn v mrazáku. Chladicí tryska je instalována v epilátoru a během léčby výrazně snižuje bolest a podráždění pokožky.
 • Stejný účinek má i chladicí rukavice. Je naplněn chladícím gelem a snižuje citlivost ošetřené pokožky.
 • Tryska, která zvedá chloupky, přináší nejméně poškození pokožky a snižuje její podráždění.

Jaké vlastnosti mám hledat při nákupu epilátoru pro oblast bikin?

Při výběru zařízení pro takovéto intimní léčbu byste si měli koupit epilátor s:

1. Omezovač trysek. Umožňuje vám přizpůsobit šířku ošetřované plochy, což vám umožní simulovat prostor vaší intimní vegetace podle vlastního vkusu a uvážení, vymezující ji dokonce s hranicemi.

2. "Gadgets" pro snížení bolesti. Oblast bikin je extrémně delikátní a citlivé místo, které reaguje strašnou bolestí, když se pokouší "vykořenit" nežádoucí vegetaci. Proto věnujte pozornost tryskám určeným ke zmírnění vašeho utrpení během tohoto postupu:

 • Vibrační štětec masíruje kůži a snižuje závažnost bolesti a provádí tak nějaký červený sleď.
 • Speciální vibrační tyče mají podobnou funkci.
 • Přesné čepičky poskytují účinné odstranění chloupků ve velmi citlivých oblastech pokožky - ve slabinách a axilárních dutinách. Toto upevnění utužuje pokožku a snižuje počet aktivních pinzet do okamžiku odstranění chloupků, což výrazně snižuje bolest z postupu.
 • Kontejner se zmrazenou kapalinou (voda nebo speciální gel) vytváří anestetický účinek na pokožku, která trpí "zneužíváním". Doslova zamrzne a bolest se téměř necítí.
 • Speciální pinzety, které se nedotýkají pokožky, vytvářejí pečlivou extrakci vlasů, aniž by způsobovaly velké podráždění a bolest.
 • Epilační systémy se zeslabenou instalací frekvence pinzety snižují počet současně odstraněných chloupků, což výrazně snižuje utrpení oběti tohoto postupu.

3. Hybridní systém. Obsahuje prvky epilátoru a elektrického holicího stroje. Vysoce štíhlé trimery umožňují účinně a bezbolestně odstranit vegetaci v oblasti bikin. A připevnění epilátoru umožňuje zpracovávat pokožku na nohou.

Nejvíce preferovaní výrobci

Nejvíce respektovanými a respektovanými představiteli fair sexu výrobci "nástrojů mučení" ve jménu krásy jsou: německá společnost Braun, společnost s holandskými kořeny Philips, japonský výrobce Panasonic, mezinárodní značka Rowenta, americký Remington. Tito výrobci získali prestiž svého vlastního vývoje v oblasti technologií odstraňování chloupků s nejmenším fyzickým a duševním utrpením. Proto můžete své produkty bezpečně zakoupit a zaměřit se pouze na jejich vlastní funkční preference a chutě.

Měl bych vůbec koupit epilátor?

Odpověď na tuto rétorickou otázku s vysokou mírou důvěry může jen vy. Používáte-li holicí stroj celý svůj dospělý a dospělý život nebo jste navštívili kosmetické salony s depilačními nástroji, možná nebudete muset změnit své preference, pokud jste zcela spokojeni s kvalitou a výsledky těchto postupů. Ale pokud je vaše duše zmatená a hledáte nové pocity a dobrodružství pro vaše krásné bederní, pak proč nepokoušet epilaci jako způsob, jak se zbavit nežádoucí vegetace. Nakonec epilátor není tak drahý. V nejvíce extrémním případě můžete vždy házet nepříjemný spotřebič do zadní zásuvky svého šatníku a zapomínat na to až do dalšího zapáchání žízeň na nové pocity. Nebo udělejte přívětivému příteli v barvách malováním všech jeho výhod a výhod.

Tipy péče

Vzhledem k tomu, že toto zařízení je předmětem osobní hygieny (můžete říci intimní), vyžaduje pečlivou údržbu.

 1. Před použitím otřete pracovní část do kontaktu s pokožkou, antiseptikem (alkoholem, streptosidem a dalšími).
 2. Po každém použití důkladně umyjte silným proudem teplé vody.
 3. Nepromokavé epilátory se důrazně promyjí pod vodou. Jejich povrch musí být dokonale čistý.

Nedodržení těchto doporučení může vést k infekci kůže, rozvoji různých druhů podráždění.

Sledujte sebe, milujte sebe a svět vám bude reagovat stejnou láskou!

Výběr epilátoru: co potřebujete vědět, abyste nebyli zklamáni?

Každá žena chce vypadat perfektně, být atraktivní pro všechny muže. Otázka, jak si vybrat epilátor, znepokojuje mnoho žen. Koneckonců, získávání kvalitních výrobků zaručuje vynikající výsledek po dlouhou dobu.

V dnešní době existuje obrovské množství různých značek a typů elektrických epilátorů. Jak si vybrat epilátor? Který z nich bude nejlepší řešení? Co mám hledat v době nákupu?

Existuje několik způsobů, jak odstranit srst těla. Nejpopulárnější je zbavit se problému holicími, voskovými nebo elektrickými epilátory. Každá z metod má své výhody.

Výhody použití epilátoru.

 1. Přístroj trvale uvolní vlasy. Nebudete muset postup provádět každých pár dní.
 2. Mobilita. Přístroj může s sebou snadno cestovat.
 3. Snadné použití.
 4. Úspory. Jakmile si epilátor jednou koupíte, můžete ho použít po dlouhou dobu.
 5. Pravidelně se nové vlasy objevují méně často.

Problém, jak vybrat dobrý epilátor, je velmi důležitý. Při nákupu byste měli platit řadu charakteristik, stejně jako recenze zákazníků.

Dobrým způsobem, jak zvolit správné zařízení, je rada vašich přátel. Zkušenosti s použitím různých epilátorů vám poskytnou příležitost, abyste se nemýlili správnou volbou. Můžete také porovnávat zařízení různých značek na internetu.

Koupit epilátor: co hledat?

Při výběru laserového epilátoru pro domácí použití musí žena pochopit, který přístroj je pro ni vhodný.

Při nákupu je třeba věnovat pozornost řadě nuancí.

 • Výrobce značek. Je to produkt slavné značky bude nejlepší volbou. Pravidelně kupujete dobrý epilátor na osvědčeném místě, budete mít záruční list. To znamená, že toto zařízení vám určitě bude sloužit po dlouhou dobu. Nejoblíbenější jsou výrobky značky Philips, Braun, Rowenta, stejně jako Panasonic.
 • Tvar a konstrukce výrobku. Navzdory skutečnosti, že hlavní věc v epilátoru je jeho technické vlastnosti, pohodlný tvar a příjemná barva mohou také být důvodem pro výběr jednoho nebo jiného zařízení. Než si koupíte, vezměte zboží v ruce. Dávejte pozor na to, zda se zařízení pohodlně zapadne do dlaně. Toto kritérium je důležité, protože bude pro vás obtížnější dosáhnout požadovaného výsledku pomocí nevhodného epilátoru.
 • Cena zboží. Náklady na zařízení by neměly být minimální. Zpravidla se takový epilátor bude často vypouštět, nebude schopen zaručit sto procentní kvalitu provedené práce a bude vám sloužit i na krátkou dobu. Dejte si pozor na falešné věci! Nesledujte atraktivní cenu.
 • Napájecí zdroj V současné době mohou epilátory fungovat jak ze sítě, tak z baterie. Zařízení bez baterie je levnější, ale má několik nevýhod. Je méně mobilní a také neustále vyžaduje zásuvku. Dlouhý drát během provozu epilátoru bude pouze zasahovat. Budete velmi těžké dosáhnout obtížných oblastí.

Při nákupu zařízení, které běží na baterii, věnujte pozornost takovým nuancům jako je doba provozu. Většina z nich může pracovat asi půl hodiny bez dobíjení. Ale při výběru si můžete koupit epilátor, který bude pracovat nejvýše za patnáct minut a celý den nabijete.

 • Princip fungování zařízení. Nejběžnější jsou dva typy systémů:
 1. Pinzety se vyznačují tím, že v epilátoru jsou umístěny speciální pinzety. Jsou rozložené.
 2. Diskový systém je takový, že zařízení odstraňuje zbytečné vlasy pomocí speciálních disků, které se otáčejí. Během pohybu zachycují a táhnou vlasy.

Jak překonat bolest během užívání?

Epilátory jsou četné, které je lepší vybrat? Odpověď na tuto otázku závisí na tom, jak hladce funguje přístroj. Velmi často se dívky stěžují na bolesti, ke kterým dochází během používání tohoto produktu.

Chcete-li vyřešit tento problém, stačí koupit zařízení s chladícím účinkem. Tento typ epilátoru bude skutečným nálezem pro ženy s nízkým právem citlivosti.

Zařízení obsahuje chladicí gel nebo kazetu. Můžete také najít epilátor, který lze použít v koupelně. Je to zvlhčená a dušená pleť, která umožní odstranit méně bolestivé vlasy.

Další funkce produktu

Při nákupu epilátoru věnujte pozornost nejen samotnému hlavnímu výrobku, ale také tomu, co je k němu dodatečně připojeno. Může se jednat například o další přílohy. Jedná se o několik typů:

 • vibrační;
 • chlazení;
 • trysky, které natáhnou pokožku;
 • holení

Pokud se na ně podíváte podrobněji, vibrující hroty masírují a uvolňují pokožku. To vám dá možnost odstranit méně bolestivé vlasy. Také snižte nepříjemné pocity při odstraňování chloupků, které mohou roztáhnout pokožku. Je to tato funkce, která vám dá příležitost odstranit vlasy z podpaží, stejně jako z intimní oblasti kvalitativněji.

Pokud taková tryska není pro vás dostačující, pak jsou s některými epilátory vybaveny speciální holicí strojky. Omezují vaše zařízení na běžnou holicí strojku. Díky tomu odstraňujete husté vlasy z oblastí, kde je kůže nejjemnější. Můžete také kombinovat několik způsobů, jak se zbavit přebytečných vlasů.

Můžete si vybrat trysku, která bude pro vás nezbytná!

Mezi další funkce produktu můžete také zvýraznit speciální zvýraznění. Tato funkce se stává relevantní při odstraňování chloupků z oblastí, kde spadá stín samotného zařízení. Je to s dodatečným zdrojem světla, můžete vidět všechny vynechané vlasy.

Zvýraznění je zcela volitelné v případě, že provádíte odstraňování chloupků v místnosti s dobrým osvětlením. Dávejte pozor na tuto funkci, pokud jste majitelem blond vlasů.

Rychlost zařízení: jak nejlépe epilaci pokožky?

Mnoho epilátorů během provozu zařízení umožňuje nastavit rychlost otáčení disků.

Dražší zařízení mají tři rychlosti. Co to je?

Za prvé, nízká rychlost epilátoru vám dá příležitost provést tento postup méně bolestivé pro vaši pokožku. Proto snížíte rychlost přístroje při odstraňování vlasů z oblasti bikin, podpaží a kolen.

Nezapomeňte také počet pinzet na trysce. Zde je důležité najít správnou rovnováhu mezi kvalitou vykonávané práce a bolestí. Existuje závislost: čím více pinzet, tím pečlivěji budou chlupy odstraněny.

Současně, pokud jsou pinzety malé, pak budete muset několikrát chodit na stejnou oblast těla.

Při nákupu přístroje věnujte pozornost jeho hmotnosti. Mělo by to být průměrné. Těžké zařízení bude pro použití nepohodlné a lehký bude méně stabilní. Také se podívejte na úroveň šumu, který epilátor produkuje, neměl by být příliš velký.

Jak používat nový epilátor?

Velmi často při prvním použití nového zařízení bude bolest zveličena. Ale nebuďte ve spěchu, abyste byli rozrušeni, protože jste udělali špatný nákup. První postup odstranění chloupků bude vždy bolestnější než následující.

Kde uchovávat epilátor?

Po koupi epilátoru je důležité vybrat správné místo pro uložení. To umožní, aby vaše zařízení vydalo dlouhou dobu. Neuchovávejte jej v koupelně, vlhká a horká pára může výrobek poškodit. Uchovávejte epilátor v speciální krabici, která je součástí dodávky.

Také bude vhodným místem pro ukládání dalších příloh a speciálních kartáčů, které budou potřebovat k péči o vaše zařízení. V tomto boxu můžete nést epilátor.

V důsledku toho můžeme říci, že výběr správného epilátoru je velmi důležitý. Hladká kůže je velmi důležitá otázka pro dívku, která chce vypadat krásně a sofistikovaně. Použití správného zařízení vám poskytne příležitost cítit se jistě.

Při nákupu, studování a porovnávání vlastností několika typů zařízení a nákup zařízení v osvědčeném a dobrém obchodě. To vám dá příležitost chránit před paděláním.

Neukládejte na nákup, protože vysoce kvalitní a pohodlné výrobky mohou trvat dlouhou dobu. Při výběru zvažte takové faktory, jako je komfort, funkčnost a hodnota za peníze.

Pro Více Informací O Suché Vlasy