logo

Barva pro šedé vlasy - jak si vybrat, pořadí nejlepších barev

Pro šedé vlasy se používají různé barvy. Nejúspěšnější jsou produkty obsahující amoniak.

Vzhled šedých vlasů u lidí není vždy spojen s věkem a stárnutím člověka. Důvody jejich vzhledu zahrnují emoční přetížení a různé nemoci. Skryté šedé vlasy z očí někoho jiného mohou používat barvivo na vlasy. Pro tento účel doporučujeme používat profesionální barviva na vlasy. Používají se v kombinaci s balzámy a lékařskými maskami.

Vlastnosti barviv pro šedé vlasy

Struktura šedých vlasů se liší od normální zvýšené pórovitosti. Je možné se zbavit šedých vlasů způsobených různými nemocemi. K tomu je třeba podstoupit léčbu. Zbavte se věku šedých vlasů nemůže být. Taková změna barvy vlasů je spojena se ztrátou přírodního pigmentu, který nelze obnovit.

Malování šedých vlasů je spojeno s určitými potížemi.

Ne každý barvivo se dokáže vypořádat s barvením takových vlasů. Pro ně používejte produkty, které obsahují alespoň:

Pouze profesionální barvy dokážou zvládnout šedé vlasy 100%. Neobsahující amoniak, šetřící barvy nejsou schopny rovnoměrně natírat šedé vlasy po celé délce vlasů. Složení obvyklých tonálních inkoustů je slabé oxidační činidlo. Výběr barviv závisí na typu a tloušťce vlasů.

Pro zbarvení vlasů s mírným množstvím šedých vlasů se používají šampony a gely. Nejsou to nejodolnější barviva určená pro každodenní péči o vlasy doma.

Složení prostředků pro domácí barvení šedých vlasů je peroxid vodíku. Demi-trvalé barviva mají průměrnou odolnost vůči barvení. Trvalé barviva mají nejvyšší odolnost.

Jaké barvy jsou nejlepší pro barvení šedých vlasů?

Pro barvení šedých vlasů používejte barviva různých barev a odstínů. Existuje řada faktorů, které je třeba věnovat pozornost při výběru. Mezi ně patří:

 • Věk Čím starší je člověk, tím jasnější je vybrat tóny pro barvení vlasů. To dělá vzhled mladší.
 • Rozsah lidské činnosti. Podnikatelé a vládní úředníci dávají přednost tomu, aby barvy vlasů nezakrývaly barvy.

Nejběžnější barvy pro barvení šedých vlasů jsou blond a popela.

Při výběru barviva se vždy bere v úvahu přirozená barva vlasů.

Nejoblíbenější značky

Stupeň účinnosti výrobků určených pro barvení vlasů je uveden na obalu výrobku. Čísla jsou dána na ně: 60%, 70% a 100%. Barvy, které neobsahují amoniak, se rychle odmyjí. Mezi barvy široce používané pro šedé vlasy patří:

 • Matrix Dream věku SocolorBeauty.
 • Igora Royal Absolutes "Schwarzkopf Profesionální Igora Absoluty".

Matrix Dream věku SocolorBeauty

Jeden z nejlepších barviv pro šedé vlasy, který obsahuje malé množství amoniaku, ceramidů a šafránového oleje. Jedná se o profesionální a šetrné prostředky, jejichž náklady jsou k dispozici širokému okruhu kupujících. Paleta Matrix Dream Age SocolorBeauty se skládá ze 17 odstínů.

Nástroj nabarví šedé vlasy 100% a dává kadeřům jemnost a poslušnost, stejně jako multidimenzionální multireflexní barvu. Pro barvení vlasů "Matrix Dream Age SocolorBeauty" se spojuje se smetanovým oxidem "Matrix Socolor.beauty Dream" v poměru 1: 1. Kompozice se aplikuje rovnoměrně po celé délce vlasů a udržuje se na nich po dobu 20 až 45 minut. Poté se lak může vypláchnout.

Igora Royal Absolutes "Schwarzkopf Profesionální Igora Absoluty"

Použití barvy je doporučeno pro dospělé ženy s věkem šedými vlasy. Složení kosmetického přípravku zahrnuje vitamín B7. Jeho působení je zaměřeno na zachování přirozeného barvivového pigmentu ve vlasech a zajištění jejich spolehlivé ochrany před vlivy vnějších faktorů.

Schwarzkopf Professional Igora Absolutes je drahý. Je kompenzován vysoce kvalitními produkty a širokou paletou barevných palet. Obsahuje 15 odstínů. Při nanášení laku není třeba míchat s jinými prostředky. Její účinnost krytí šedých vlasů je 100%.

Estel De Luxe Silver

Ukazatel účinnosti šedé srsti 70%. Paleta barev obsahuje 7 tmavých barev a 150 tónů. Jako součást velkého množství amoniaku. Barva je určena pro profesionální použití. Po barvení se provádí postup obnovy vlasů.

Estelle se aplikuje na suché vlasy po dobu 45 minut. Pokud se prostředek pro opětovné barvení aplikuje pouze na kořeny a ne starší než 35 minut.

L'oreal Professionnel Color Supreme

Drahé profesionální jemné kosmetiky. Skládá se z amoniaku a Densilium-R, který posiluje vlasové kořeny a obnovuje jejich strukturu.

Kompozice obsahuje amoniak a komplex vitamínů.

Londa barva

Barva má 40 odstínů, prodává se speciálním. Má šetřenou akci. Složení laku Londa zahrnuje keratin a přírodní vosk. Barva se aplikuje na celou délku vlasů a stárne 30-40 minut. Poté se barva odmyje a na vlasy se nanáší balzám. Účinek barvení je 100%.

Malovat přes šedé vlasy: 25 nejlepších barev

Problém "kovu" v pramenech je známo každému z vás, protože mnoho z poctivého sexu se zdá docela brzy. Ale nebojte se - nejlepší barva pro šedé vlasy vám umožní skrýt problém.

Jak si vybrat dobrou barvu?

Při výběru nástroje pro šedé vlasy nezapomeňte zvážit tyto důležité body:

 • Zastavte trvalé barvy. Vzhledem ke specifickým vlastnostem šedých vlasů měkké prostředky nemohou dělat;
 • Dbejte na účinnost plnění šedých vlasů, která je uvedena na obalu (60, 70, 100%);
 • Vyhněte se příliš světlým nebo příliš tmavým barvám - opírajte se o stíny vašich přirozených vlasů;
 • Upřednostněte barvy s pečujícími se složkami.

Tip! Pokud máte pochybnosti o kvalitě laku nebo úspěchu celého postupu, obraťte se na velitele. To platí i pro majitele poškozených vlasů.

Procházet populární značky

Co je nejlepší barvivo na vlasy? Abychom odpověděli na tuto otázku, rozhodli jsme se vytvořit hodnocení nejúčinnějších prostředků. Zahrnuje poměrně velký počet barviv - od domácnosti až po levné a drahé a profesionální.

Odolný profesionální barvivo ruský výrobce s malým množstvím amoniaku. Je složen z přírodních látek, včetně kakaového másla, které vyživují vlasy zevnitř a dělají prameny lesklé a měkké. Disponuje různorodou paletou - 100 krásných odstínů + 6 barevných zesilovačů. To dává vlasům hladký a bohatý odstín. Mezi mínusy lze zaznamenat rychlou ztrátu lesku.

"Loreal Professionnel Color Supreme"

Tento nástroj bude stát velmi vážnou částku, ale věřte mi, že nákup je plně odůvodněn. Účinnost této barvy je na velmi vysoké úrovni - funguje i v případech, kdy šedé vlasy postihly více než 80% vlasů. "Loreal Professionnel Color Supreme" obsahuje Densilium-R, speciální látku, která posiluje kořeny, kompaktuje prameny a obnovuje jejich strukturu.

Profesionální barvivo pro šedé vlasy vyvinuté v Holandsku je rozděleno na 3 poddruhy - trvalé, šetrné a pro SPA barvení. Paleta "Keune" je velmi velká - 107 různých tónů (80 základních a 5 mextonů). Co je důležité, konečný výsledek vždy odpovídá, jak je uvedeno na obalu. Barva má nenápadný zápach, nedráždí pokožku a obsahuje bílkoviny z hedvábí, které činí prameny měkčí.

Trvalá smetanová barva "Palet" - další populární a cenově výhodná možnost. Dobře masky šedé vlasy, má jedinečný komplex ochrany barev, poskytuje stabilní výsledek po dobu 2 měsíců. Obsahuje 32 různých tónů, ze kterých můžete snadno vybrat to, co potřebujete. Existují tři typy barviv v paletě - pro lehké, polostálné a trvalé barvení.

Pokud jde o nedostatky, zahrnují nepřítomnost balzámu, silný zápach a negativní účinek složení na vlasy - stává se křehkou a nadsladkou. Abyste se vyhnuli těmto momentům, pečujte o své vlasy pomocí speciální kosmetiky - masky, balzámy, sérum. Všimněte si skutečnosti, že jedna trubice často nestačí natřít celou délku.

Přednostní recitál L'Oreal

Velmi kvalitní barva, jejíž cena je asi 250 rublů. Za tyto peníze získáváte nejen jednotné zabarvení, ale také komplexní péči během celého postupu. Po natírání se vlasy stávají živými a lesklými.

"Estel De Luxe" od "Unicosmetics"

Jedná se o profesionální ruskou značku, která dokázala během krátké doby své existence získat miliony fanoušků. Dobře maskuje šedé vlasy, stará se o vlasy a nabízí výběr z velmi velké palety. Dává barvené zámky lesk, jas a hedvábnost. "Estel" má krémovou strukturu - nerozšíří se a rovnoměrně se rozprostírá po celé délce. Jsme také spokojeni s jedinečnou kompozicí - v barvivech je třpytivý pigment a výživná emulze na bázi chitosanu, vitamínů a gaštanového extraktu. Mezi mínusy patří nepříjemný zápach amoniaku a schopnost silně uschnout vlasy.

Dobrá barva francouzského původu, patřící do jemné linie. Má jedinečný vzorec - minimální chemikálie + přírodní složky, které vytvářejí na prameny neviditelný ochranný obal. Barevná řada obsahuje 66 módních barev - od přírodních po exkluzivní.

Profesionální barvivo vyráběné v Německu určené pro trvalé barvení šedivých vlasů. Díky zvláštní formulaci se vůbec nerozšiřuje a rovnoměrně proniká po celé délce, a proto je ideální pro malování domů. Počet tónů "Igora Royal" má první místa. Přítomnost směsí, která umožňují vytvářet jedinečné kombinace, je také povzbudivá. Barva má příjemnou ovocnou vůni - není vůbec žádný ostrý zápach. Obsahuje příznivé vitamíny a jiné pečující látky.

"Wella Koleston Perfect"

Toto perzistentní barvivo může být bez nadsázky nazýváno ztělesněním bezchybné německé kvality. Zvláštní řada pro bílé vlasy preferují jak profesionální stylisté, tak běžné ženy. V paletě najdete přírodní a neobvyklé odstíny. Barva bez amoniaku "Wella Koleston Perfect" nevyschává vlasy a dodává mu bohatý lesk. Bohužel, některé tóny mírně nudné v průběhu času.

"Rowan" z "Acme Color"

Trvalá barva s výfukovým kabátem může být nazývána nejvhodnějším. Jeho průměrná cena je 100 rublů, ale výsledek bude bohatý, jasný a neuvěřitelně odolný. Paleta obsahuje 30 různých tónů. Jedinou nevýhodou "Rowanu" je silný zápach čpavku, který během celé barvení nedrží.

Matrix SoColor je trvanlivé šedé vlasové barvivo vyráběné v Americe, jehož hlavní výhodou je patentovaná technologie ColorGrip. Má velkou popularitu, dává hlavu vlasů jasný a intenzivní odstín. Vytváří velmi snadno, rovnoměrně impregnuje celou délku, dlouhodobě chrání barvu, přizpůsobuje se pigmentu pramenů a poskytuje vynikající výsledek. Formula barva obsahuje výživné složky, které obnovují poškozenou strukturu. Nevýhody - mírně suché špičky, obsahuje amoniak.

Profesionální amoniakální barva slavné italské značky zaručuje plné zbarvení ve 100 krásných barvách. Jeho nespornou výhodou je vysoká odolnost. V kompozici najdete výživné složky, které strukturu porézních vláken. Bohužel, konzistence tohoto nástroje není příliš silná.

"Londa Color Permanent"

Nevíte, jakou barvu vlasů je lepší vybrat pro šedé vlasy? Dávejte pozor na salonový krémový krém z "Londa Color" (Německo). Barva se nevymyje asi 8 týdnů a oxidační emulze má pozitivní vliv na jednotnost kompozice a poskytuje vynikající výsledek. Barva tóny šedivých vlasů a léčí vlasy. Obsahuje lipidy a přírodní vosk, poskytující vysoce kvalitní péči a neutralizační účinky chemie. Důležitou výhodou "Londa Color" je přijatelná cena. Naopak - malý výběr odstínů.

Oblíbené barvivo s bohatou paletou (35 stylových barev) vyvinuté v nejlepších tradicích nano-molekulárních technologií. Obsahuje vitamíny H, E, A a B3, které poskytují silnou ochranu proti negativním vlivům. Maluje velmi jemně, což jistě potěší majitele citlivé pokožky. Trochu suché prameny, má ostrý zápach.

Tipy, které vám pomohou vybrat barvivo pro šedé vlasy:

Jaké profesionální barvivo na vlasy nejlépe lakuje šedé vlasy? Dobří majitelé rádi doporučují barviva Farmavita - tato italská značka je v kadeřnickém prostředí velmi oblíbená. Vytvořeny na základě výtažků z rostlin, výživných olejů a léčivých bylin, jemně barví vlasy v přirozených a hlubokých barvách. "Farmavita" má krémovou strukturu, vůbec neteče a rovnoměrně impregnuje celou délku.

Mezi výhody patří demokratická cena a nízké procento čpavku. Mezi mínusem zaznamenáváme efekt sušení a rychlé ztráty barvy.

Ruský stálý s nízkým obsahem amoniaku. Paleta barev se skládá ze 80 základních tónů, 6 barev a 12 odstínů pro blondýnky. To dává velmi trvanlivé barvy, ale vysychá prameny trochu a neobsahuje další pečující přísady.

Dobrá tekutá barva francouzské produkce. Poskytuje velmi trvalý účinek, 100% maskuje šedé vlasy, potěší různými barvami (45 skutečných odstínů). Obsahuje balzám na bázi přírodních ingrediencí, které obnovují poškozenou strukturu. Přednostní barva Loreal má silnou konzistenci, ale vůně je velmi nepříjemná.

"Garnier Color Naturals"

Velmi kvalitní produkt založený na třech složkách - olivový olej, avokádový olej a bambucké máslo. Díky tlusté konzistenci Garnier Color Naturals neteče a je snadno aplikovatelný. Vůně je velmi hezká, dává jasné odstíny bez zbytečné žloutky. Barva se zcela setkává se zvlhčováním.

Světlá barva od společnosti SchwarzkopfHenkel (Německo) je určena k nezávislému použití. Obsahuje přírodní přísady, které mají pozitivní vliv na zdraví vlasů. Jedná se o pšeničné bílkoviny, vitamíny skupiny B a aloe vera. V paletě je 20 tónů.

Pozor! "Syoss" lze aplikovat pouze na nenasycené starší šedé vlasy.

Produkt rusko-francouzské spolupráce pomůže změnit obraz bez poškození vlasů. Plně v souladu s uvedenou paletou. Má dobrou trvanlivost, dlouhou dobu se nehnevá a nevyplachuje, dokonale maskuje šedé vlasy. Obsahuje aktivní přísady (argininový a amalový olej), díky nimž se prameny stávají neuvěřitelně měkkými. A co je nejdůležitější, Faberlic Krasa postrádá PDD, škodlivou chemickou látku, která často vede k alergiím. Bohužel barva má silný zápach a její trubka není příliš pohodlná.

Odlévání Creme Gloss L'Oreal

Jedinečný vzorec barviva bez čpavku zcela eliminuje šedou barvu, nezakrývá kůži a nezpůsobuje podráždění. Paleta má 28 barev. Vůně je příjemná, struktura je dostatečně tlustá, aby poskytla snadné použití. V balení je balzám, vytvořený na bázi královského želé. Strávil se mírně - jedna trubka je více než dostatečná pro průměrnou délku vlasů. Barva se získává třpytem.

Může se pochlubit širokou škálou barev, což umožňuje provádět nejdokonalejší experimenty. Má šetrný účinek, dává vlasům krásný odstín, zachovává jejich strukturu, dodává lesku a lesk. Vůně je lehká a příjemná.

Je to důležité! Přírodní odstíny někdy dávají zelenou subtón, takže je velmi důležité správně promíchat pigmenty.

Možná je to jedna z nejlepších barev pro šedé vlasy. Nový vývoj francouzské společnosti L'Oreal má patentovaný vzorec tvořený molekulou Incel, systémem Revel Color a mikrokationickým polymerem Ionen G. Díky tomu barvivo neroztrhne strukturu a dlouho se nevymaže. Krémová struktura poskytuje pohodlnou aplikaci bez šmouh. V paletě jsou jasné i omezené tóny.

Profesionální francouzská barva bez amoniaku od světově proslulé značky Loreal nemá silný zápach a obsahuje paletu luxusních odstínů. Je založen na monoethanolaminu, jedinečné barvivo, které vám umožňuje nanášet šedé vlasy a dokonce i celkový tón. "Inoa" neporušuje lipidovou rovnováhu a nedrží nadměrné osušky. Mezi složky barvy patří ochranné látky, které zabraňují rozvoj alergií a podráždění pokožky.

Tento finský nástroj je velmi běžný v oboru. Účinně se vyrovnává se šedivými vlasy, které poskytují nejen kvalitní zbarvení, ale i intenzivní péči. Vosky (včelí vosk a arktické brusinky), které tvoří základ produktu, dodávají pleťovému mléku lesk a vyživují je zevnitř.

Je to důležité! V Cutriinu není amoniak, silikony ani konzervační látky.

Slavná japonská barva má opravdu jedinečné vlastnosti - zároveň chrání vlasy a zajišťuje jejich jednotné zbarvení. "Lebel Materia" obsahuje malou dávku peroxidu a amoniaku, což mu nezabránilo stát se jedním z nejlepších pro barvení šedých vlasů. Obsahuje lipidy a fytosteroly, které se podílejí na hluboké obnově struktury pramenů, stejně jako značný počet barevných pigmentů, které přispívají k trvalému barvení.

Bohužel v paletě neexistují žádné hotové odstíny - musíte míchat základní barvy. Z tohoto důvodu není "Lebel Materia" vhodná pro domácí použití.

"Anthocyanin Second Edition"

Profesionální barviva pro barvení šedých pramenů se nedají bez Anthocyanin Second Edition, nové barvy s neuvěřitelně jasnou paletou a vrstveným efektem. Základem tohoto kosmetického přípravku jsou rostlinné výtažky, které podporují hluboké barvení. Prostředky jsou příjemné s lehkou vůní a dodávají lesku zámkům. Bohužel je obtížné omyt pokožku.

Toto hodnocení je uzavřeno iontovým nátěrem bez amoniaku amerického původu. Její paleta se skládá z mědi, jasu a přírodních barev. V kompozici není amoniak - postup probíhá za účasti vlny dlouhého infračerveného spektra, které zvedne váhy a nechává v nich pigment.

Pravidla pro zbarvení šedých vlasů

Chcete-li barvu používat bez poškození vlasů, nezapomeňte na tato několik pravidel:

 • Určete počet šedých pramenů. Pokud je více než 50%, musíte zvolit poměr v poměru 1: 1,5 (kyslík / barva). Při 70% rozměrů šedé vlasy jsou rozděleny v poměru 1: 1;
 • Analyzujte jejich distribuci. Pokud se šedé vlasy rovnoměrně rozkládají a nepřesahují 50%, můžete používat barvy označené "pro malování až 50%". Pokud se objeví ostrůvky, použijte prostředky bez amoniaku;
 • Nastavte charakter šedých vlasů a tuhost pramenu. Pro barvení skelných vláken jsou poměry 2: 1. Ženy s jemnou hlavou vlasů se mohou zastavit v poměru 1: 1. Potřebují vzít barvivo na tón lehčí, než je požadováno;
 • Postup barvení musí být zahájen zezadu hlavy - v této zóně je nejnižší teplota;
 • Několik dní před zahájením léčby nepoužívejte šampon a kondicionér;
 • Rozhodněte se o barvě. Nejtěžší je namalovat šedé vlasy na tmavých vlasech, protože mají hustší strukturu. To je důvod, proč hnědovlasé ženy a brunetky by si měli zvolit odstíny z přirozeného rozsahu (v blízkosti původní barvy). V téměř všech barvách jsou označena číslem - 0, 4,0, 5,0 atd. Pro ty, kteří chtějí změnit barvu, musíte zvolit tóny, které jsou umístěny ve směru hodinových ručiček. V tomto případě se budete chránit před nepředvídatelnými výsledky.

Při dodržování těchto doporučení se nikdy nesetkáte s otázkou: "Proč barva nedrží šedé vlasy?".

Viz také: Jak barvit šedivé vlasy doma (video)

Barva pro šedé vlasy: vyberte správné

Maria Pimenová

Hluboce píše, ale s humorem, o módě, umění, parfumerii, cestování, zdravém životním stylu a wellness.

Šedé vlasy je tradičně spojena se stářím, ale i přes to, že se začínají objevovat vůbec odlišný: někteří zešedne těsně po 50, a jiní zjišťují, že první šediny již v 20. Vzhled šedé vlasy v každém věku by neměly být brány jako tragédii! Koneckonců moderní kosmetologie nabízí široký výběr vlasových barviv, které nejen pomáhají zbavit se nenáviděných šedých vlasů, ale také se starají o své zdraví!

Co je šedé a proč se to objevuje?

Vzhled šedých vlasů, stejně jako jiné charakteristiky vlasů - barva, tloušťka, tendence ke kroužení, - kvůli genetice. Protein melanin, který je produkován melanocyty, je zodpovědný za barvu. Oni jsou zase vyrobeni za použití speciálního enzymu - tyrosinázy.

S věkem se přestává produkovat tyrosinasa a peroxid vodíku se začne hromadit ve vlasovém folikulu. Dělá její vlasy bezbarvé. Mimochodem, tyrosinasa může přestat vyrábět v mladém věku. Kromě genetické predispozice existuje několik důvodů:

 • chronický stres;
 • nedostatek vitamínů a stopových prvků;
 • tuhá bez bílkovin stravy;
 • hormonální nerovnováhy, onemocnění ledvin, krev, srdce, játra;
 • dlouhý pobyt na slunci nebo na soláriu.

Zdravý spánek, správná výživa a snížení stresového zatížení vám pomohou udržet krásu a zdraví vašich vlasů. A pokud se šedé prameny již objevily, profesionální barva jim pomůže zbavit se!

Co je důležité vědět před barvením šedých vlasů?

Šedé vlasy se liší od obvyklého, a to nejen barevně, ale i strukturou: zvětšují se kožní šupiny a díky tomu se částice nátěru rychle umyjí. Kromě toho se šedé vlasy, které se v nich vytvořily (zejména v dospělosti), jsou díky suchým vlasům suché a křehké. To je důvod, proč jsou nejtěžší k barvení.

Kromě toho jsou šedé vlasy obvykle rozděleny podle řady vlastností:

 • podle počtu šedých vlasů - méně než čtvrtina, poloviční nebo zcela šedá hlava;
 • podle typu koncentrace - ohniskových nebo difuzních šedých vlasů.

Na základě těchto parametrů stojí za to vybrat nejen barvu, ale i způsob barvení vlasů!

Jak si vybrat barvu pro šedé vlasy?

Chcete-li zachovat novou barvu po dlouhou dobu a být jednotná, musíte se přiblížit výběru barvy pro malování šedivých vlasů důkladně.

Vzhledem k struktuře šedých vlasů nebudou fungovat žádné tónované šampony. Při nákupu barviva pro šedé vlasy věnujte pozornost složení: v ideálním případě by mělo být 6-9% oxidu. Pouze takový vysoký obsah může barvit přes šedé vlasy!

Také prostředky bez amoniaku nebudou fungovat - jsou samozřejmě neškodné, ale neúčinné pro malování šedivých vlasů: v důsledku toho získáte nerovnoměrně zbarvené vlasy, jejichž barva se doslova vymyje během několika týdnů. Ale pokud obal barvy říká "bezammiachnaya" a současně výrobce tvrdí, že se potýká se šedými vlasy, počkejte na trik: buď je stále kompozice amoniaku, nebo šedé vlasy nezmizí po jeho použití!

Jak zvolit tón barvy pro šedé vlasy: odborné rady

Pokud je vaším cílem vrátit vlasy do jejich přirozené barvy, je důležité vybrat správnou barvu barvy.

Jak malovat šedé blondýnky?

"Šedé vlasy jsou na blond vlasy téměř nepostřehnutelné, takže je to nejprve snadné provést bělení do blbého blondýna nebo barvení studeného ogenku v blonďatém."

Svetlana Stepina

Jak malovat šedé vlasy na světle hnědých vlasech?

"Doporučuje se, aby majitelé světle hnědých vlasů před barvením šedých vlasů byly předbarvené (když analogy přirozených pigmentů pronikají do struktury vlasů a vyplňují prázdné prostory.) Protože na šedých vlasech vypadají barvy světlejší než na normálních. Doporučuji majitelům světlých vlasů předbarvení s přirozenými odstíny - tón ​​lehčí než požadovaný odstín. "

Svetlana Stepina

Jak malovat šedé vlasy na tmavých vlasech?

"Bruneta je nejtěžší skrýt šedé vlasy. A pokud nejste připraveni zvýraznit nebo radikálně změnit barvu vlasů na světlo, pak buďte připraveni navštěvovat salon pravidelně. Aby se barvení tmavovlasých lidí staly odolnějšími, stejně jako barvení tvrdých šedých vlasů v salonech, dělají službu mordonzazh - pod vlivem speciálního oxidačního činidla (s peroxidem vodíku - Ed.) Vlasové kůžičky se zvedají a barvivo je snadněji pronikne do nich (vlasy "změkčí "A udělejte je pórovitější, aby byly snadněji vystaveny barvivovému pigmentu."

Svetlana Stepina

Přehled profesionálních barev pro šedé vlasy

Jakou barvu si můžete vybrat dlouhou dobu po šedých vlasech? Mluvili jsme s profesionálními stylisty a zjistili, jakým způsobem se používají!

Doporučené finanční prostředky

Majirel krémová barva

Vysoce odolné barvivo, které dodá stejnoměrný hluboký odstín a bezchybně maluje více než 100% šedých vlasů! Revoluční formulace barviva obsahuje inovační molekuly Incell, které poskytují zdravý lesk a zabraňují suchu a křehkost, zatímco součást Lonen GTM chrání vlasy při barvení.

V paletě Majirel 75 odstínů, která obsahuje studené, zlaté a jasné barvy.

Maldiva: "Dokonce i poškozené vlasy mohou být důvěřovány touto barvou!"

Péče o barvené vlasy

Takže problém šedivých vlasů vás obtěžuje méně, nestačí jen natřít stříbrné nitě! Mnohem důležitější - postarejte se o ně!

Základní pravidla jsou jednoduchá.

 • Neumývajte příliš často hlavu.
 • Neumývajte vlasy velkou horkou vodou - to může způsobit, že vaše vlasy jsou nudné.
 • Vyzkoušejte dlouhotrvající masku na vlasy. Aplikujte ji před spaním - pomáhá vyhlazovat kůžičky vlasů.
 • Během vysoušení použijte sprej pro tepelnou ochranu vlasů a jemnější tepelný režim.

Profesionální péče o šedé a barvené vlasy vám poradí s profesionálním mistrem. Nenechte se zanedbávat výlety do kosmetického salonu a nešetřete na zdraví!

Zdá se, že došlo k chybě. Zkuste to znovu později.

Barva na šedé vlasy: vyberte to nejlepší

Dnes v klubu žen "Pro 30" se hovoří o horkém tématu - šedé barvivo na vlasy. Po staletí byly šedé vlasy vnímány především jako znamení stáří, a proto i ve starověku ženy bojovaly s hennou a bylinnými infuzemi. Naši současníci mají radikálnější a účinnější prostředky - barvivo na vlasy.

Jak malovat šedé vlasy? Jak vybrat správné barvivo pro šedé vlasy a zda věřit reklamě? Jaké postupy umožňují dosáhnout stabilnějšího výsledku při barvení šedých vlasů? Jaké známky barvení vlasů na recenzích jsou dobře prokázány? Na tyto otázky najdete odpovědi v tomto článku.

Přírodní produkty pro barvení vlasů: Klady a zápory

Fanoušci přírodních léčivých přípravků, kteří se postavili proti použití barviva na vlasy, jsou silným příkladem pro hennu a basma - pečlivě tónují vlasy, aniž by zničily jejich strukturu, zachovaly si zdraví pokožky hlavy.

Tyto opravdu úžasné kosmetiky mají však výrazné "nevýhody": všichni majitelé šedých vlasů vědí, že ani henna ani basma barva na šedé vlasy 100%, kromě toho jsou rychle vymyty z vlasů. Proto je barvivo na vlasy často jediným způsobem, jak bojovat proti šedivým vlasům.

Jak si vybrat barvu pro šedé vlasy?

Chcete-li vybrat správné barvivo pro šedé vlasy, musíte pochopit, co je to šedé vlasy. Šedé vlasy jsou vlasy zbavené přirozeného pigmentu. Nejtěžší k barvení tvrdých šedých vlasů - sklovité šedé vlasy, ve kterých se vlasové váhy pevně navzájem uchylují.

Chcete-li účinně natřít tvrdé šedé vlasy, je nutné uvolnit horní vrstvu vlasové kutikuly. Pouze barvy obsahující amoniak a vysoký obsah oxidačního činidla - 6% nebo 9% se s tím vyrovnávají, ale jejich použití vždy nezaručuje dosažení maximálního účinku.

Profesionálové proto používají další postupy pro úplné nanesení šedých vlasů a dosažení trvanlivého výsledku: vlasy jsou předem ošetřeny oxidem, barva se nanáší vodou a teprve pak je barvena pigmentovaným nátěrem. Před barvením šedých skelných vlasů do blond vlasů se předběžně rozjasní speciálním práškem za použití 3-6% oxidačního činidla.

Místo doporučování komy-za30.ru: Všechny tyto procedury nelze provést doma, takže pokud se nemůžete vypořádat se šedými vlasy na vlastní pěst, je lepší kontaktovat profesionála. Je mnohem bezpečnější pro zdraví - mnoho dámí experimentuje s barvami vlasů na dlouhou dobu a chodí do salonu, když už mají celou řadu problémů - křehké, vyhořené vlasy a poškozené pokožky hlavy. Kromě toho má salon možnost vybrat si organickou barvu, která chrání vlasy.

Při výběru barviva pro šedé vlasy si tedy pamatujte:

 • Aby se barva mohla vyrovnat se 100% šedými vlasy, musí nutně obsahovat amoniak (nebo jeho náhražku) a vysoký oxid oxidů - 6-9%.
 • Střídavé barvy (bez čpavku) a barvy na tónování neumožňují pečlivě natírat šedé vlasy, jelikož v nich není žádný čpavek a v nich je přítomen malý objem. Kromě toho se používají slabé oxidační prostředky v tónování barev. Takové barvy se vypláchou rychleji než ty, které jsou amoniakem.
 • Výběr barviva pro šedé vlasy a okysličovadlo závisí na struktuře šedých vlasů - čím silnější jsou, tím je koncentrace barvy více koncentrována a čím vyšší je oxid.
 • Pokud vaše barva vyplňuje šedé vlasy, musí nutně obsahovat amoniak nebo jeho náhradu, a to navzdory skutečnosti, že reklama může uvádět opak.

Barviva na šedé vlasy: naše recenze

Hlavním kritériem, které vedlo autora článku v tomto přehledu, je osobní zkušenost a zkušenost milovaných osob. Výběr barvy pro šedé vlasy je vždy velmi individuální, ačkoli to jsou recenze jiných lidí, které často umožňují vyhnout se chybám v tomto náročném úkolu.

Acme barva "Rowan"

Navzdory nízké ceně (40 rublů) barva dokonale natírá i ty nejodolnější šedé vlasy. Nezpůsobuje hoření, vlasy po barvení jsou lesklé, barva je odolná, velmi nasycená, i když jasnější než je uvedeno na obalu.

Hlavní nevýhodou je velmi malá vůně při malování, kterou jen optimisté nebudou vyděsit.

Acme barva "Rowan

Paleta. Odolná krémová barva

Přiměřená cena (100 rub) V kombinaci s kvalitním šedým barvivem. Jedná se o velmi spolehlivou barvu, která nikdy nezdaří: rovnoměrně a hustě nabarví šedé vlasy, trvá nejméně měsíc a zachovává přirozenou, nasycenou barvu po dlouhou dobu.

Nevýhody - smaží vlasy, dělá to křehké.

Paleta. Odolná krémová barva

Kaaral (profesionální lak, výrobce - Itálie)

Tato barva byla doporučena pánem, takže si zaslouží zvláštní pozornost. Cena (250 rublů) je kompenzována vynikající kvalitou - barva je vhodná pro husté vlasy, dobře šedé vlasy, po barvení vlasů má zdravý vzhled. Velmi odolná barva - udržuje minimálně 2 měsíce, udržuje jasnou a bohatou barvu.

Přednostní recitál od L'oreal

Cena (250 rublů) odpovídá vysoké kvalitě. Má barvy svých šedých vlasů 100%, po barvení vlasů je lesklé, dobře upravené, šedé vlasy se neobjeví během jednoho měsíce. Vhodné pro velmi tlusté vlasy.

Nevýhody: velmi silný pach při malování.

Přednostní recitál L'oreal

Všechny tyto značky se podle recenzí osvědčily při barvení šedých vlasů, ale po jejich použití budete určitě muset koupit šampon, balzám, kondicionér a masky pro barvené vlasy - barvivo pro šedé vlasy vážně poškodí vlasy.

Doufáme, že informace o barvách pro šedé vlasy vám pomohou navigovat v rozsáhlých nabídkách těchto produktů.

Autorkou je Juliana Sokolová,
Pro ty nad 30 let - klub pro ženy po 30.

10 nejlepších barev pro šedé vlasy

Charakteristika v žebříčku

Šedé vlasy jsou poruchy pigmentace vlasů, ke které dochází v určitém věku každého člověka. Vždy byla považována za známku stárnutí. Proto ženy vždy hledaly způsoby, jak skrýt šedé vlasy. Dříve byly přírodní prostředky (například henna) použity k jejich odstranění, nyní existuje mnoho účinnějších metod. Nejběžnější z nich je změna barvy barvou.

Barva může mít několik typů:

 1. Polostatická - jemnější barva, která neobsahuje amoniak a jiné škodlivé složky. Trvá dlouhou dobu, ale s časem se vypláchne a ztratí původní barvu. Měkké složení vyživuje vlasy bez zvláštního poškození. K dispozici ve formě gelu, krému, pěny.
 2. Trvalá barva dlouze dlouze nasytí šedé vlasy. Je charakterizována vysokou odolností a nejhlubším pronikáním do struktury vlasů. Drželo se několik měsíců. Moderní odolné barvy obsahují pečující prvky, které zabraňují škodlivým účinkům chemických látek.

Postup barvení se může provádět jak doma, tak v kabině. V prvním případě je nutné dodržovat pokyny a pomoc někoho, aby bylo zajištěno rovnoměrné rozložení barvy po celé délce. Je důležité koupit produkt s dobrým složením. V opačném případě budou vaše vlasy vypadat nezdravě a barva je vizuálně velmi odlišná od barvy uvedené na obalu. Při barvení v salonním mistru ví přesně, jaký produkt je vhodný pro vaše vlasy a jaký stín máte. Profesionální barviva vydrží déle, lepší péče o vlasy, ale mají vysoké náklady. Naše hodnocení zahrnuje nejlepší barviva pro šedé vlasy.

Nejlepší profesionální barvivo pro šedé vlasy

Vlasy bez přírodního pigmentu vyžadují správný výběr barviva. Profesionální kadeřník, lepší než kdokoliv, to dokáže. Pokud jdete o salon, nemusíte se obávat výsledku. Profesionální barvy mají širokou paletu barev, mnoho užitečných komponent a dobrou kompozici. Živí vlasy a naplní je novým zářivým odstínem. Profesionální barviva pro šedé vlasy se nedoporučují používat doma, protože jsou předem smíchány se speciálními látkami (roztokem kyslíku). Zahrnuli jsme do pořadí nejlepší nástroje pro malování šedých vlasů.

3 L'oreal Professionnel Majirel

Moderní barvy, důvěryhodní zákazníci díky jedinečnému složení a vysoké efektivitě. Má pestrou paletu barev, zatímco pečlivě zbarví šedé vlasy. I na tvrdých vlasech bude výsledek ohromující. Kompozice zahrnuje látky, které se starají. Pomáhají posilovat, obnovovat a rozvíjet prameny.

Náklady na výrobek jsou poměrně vysoké, ale je zcela opodstatněné. Professionnel Majirel je vhodný pro časté používání, neškodí vlasům. Dokonale se vyrovnává i s "začal" šedými vlasy. Kvalita je na vrcholu. Ideální barvy, jemnost a lesk, mají dobrou pevnost. Jedná se o jednu z nejlepších barev, vytvořených v evropských laboratořích.

2 ESTEL De Luxe

Pro ty, kteří se nejen chtějí zbavit šedivých vlasů, ale také dostat hedvábné vlasy s krásným leskem, ESTEL De Luxe barvivo je vynikající volbou. Je vyroben z pečlivě opatřených součástí s nízkým obsahem amoniaku a dalších škodlivých látek. Kompozice je vyrobena tak, že některé složky zcela neutralizují negativní vliv chemických složek. Nástroj má dobrou zpětnou vazbu od mistrů, protože je snadné a rychlé a hospodárné použití. Pro správné a správné použití je nutné míchat činidlo s oxygenátorem a aktivátorem z firmy ESTEL.

 • pomalá spotřeba;
 • pečlivé zbarvení;
 • krásný lesk;
 • dává vlasům pružnost a zjemňuje je;
 • efektivní péče;
 • vysoká odolnost;
 • velká hodnota;
 • správné složení.

1 MATRIX SoColor

Nový inovativní vývoj společnosti MATRIX se již zamiloval do mnoha žen. Barva je k dispozici v nejjasnějších barvách z čeho vybírat. Po postupu vypadají vlasy dobře upravené, lesklé a zdravé. Znamená to, že zcela šedé vlasy nejsou poškozeny. Barva neobsahuje téměř žádný amoniak a zbývající složky mají příznivý účinek a chrání vlasy před negativním účinkem. Další výhodou Matrix SoColor je 100% barevná shoda. Díky vysokému obsahu olejů se vlasy výrazně pružněji a měkčí. Mistři opouštějí pouze tuto pozitivní zpětnou vazbu.

 • snadné použití;
 • není třeba se mísit s jinými barvami;
 • vynikající trvanlivost;
 • světlá paleta;
 • plné stínování šedých vlasů;
 • poskytuje lesk a pružnost;
 • minimální obsah amoniaku;
 • dobrá cena
 • Oxigant pro míchání není zahrnut.

Nejlepší barvivo pro šedé vlasy pro domácí použití

Mezi různými produkty domácí péče se setkáváme a výrobky nízké kvality. Mnozí výrobci zanedbávají užitečné komponenty údržby a uvolňují barvu s úplným chemickým složením. Nejlepší produkty pro šedé vlasy v rozpočtovém segmentu mají hodně pozitivní zpětné vazby. Dávají vlasům krásnou záři, bohatý odstín a úplně odstraní šedé vlasy. Použití těchto barev nevyžaduje speciální dovednosti. Zahrnuli jsme do ověřených barvy s nejdokonalejšími a velkolepějšími výsledky.

3 barevný krém OLLIN

Nádherná paleta barev OLLIN Color Cream nenechá nikoho lhostejný. Vyberte si z více než 80 krásných barev. Hlavním rysem nástroje je jeho složení. Obsahuje pšeničné bílkoviny, které chrání před UV zářením, regenerují rostlinné výtažky, zvlhčují panthenol apod. Vzorec s aktivním pigmentem zajišťuje úplné zastínění šedých vlasů. Barva obsahuje malé množství amoniaku, a proto je zvláště odolná. Po použití tohoto produktu jsou vlasy nasycené, perleťové a dobře upravované. Krémová struktura těsně pokrývají strukturu kadeřnic a rovnoměrně je obarví po celé délce.

 • používání vysoce kvalitních surovin ve výrobě;
 • dobrá péče a zvlhčení;
 • zvláštní odpor;
 • nízká cena;
 • příjemná struktura;
 • snadné použití;
 • barvy na šedé vlasy.
 • ne vždy získat požadovaný odstín;
 • nepříjemný zápach.

2 Londa Color

Náš další zástupce nejlepší barvy Londa se rychle a snadno vyrovná s barvením šedých vlasů. Vyrobena unikátní technologií, obsahuje přírodní vosk a keratin. Souprava je dodávána s barvivem a balzámem, které je třeba před zahájením léčby aplikovat. Výsledkem je vždy 100%. 40 nasycených barev splňuje potřeby nejnáročnějších zákazníků.

Londa Color poskytuje jednotnou barvu na šedé, jasné barvě a trvalé výsledky. Spolehlivě chrání vlasy před negativními vlivy vnějších faktorů a barvou - před vyluhováním. Komponenty pronikají strukturou vlasů a poskytují bohatý hluboký odstín. Jediná nevýhoda - jeden balíček je dostačující pro jednu aplikaci. Ale výsledek je trvalý a živý.

1 Profesionálové Wella Koleston Perfect

Získání čerstvé zářivé barvy po barvení šedých vlasů je snadné s barvou od firmy Wella. Vysoká trvanlivost je dosažena díky kvalitní kompozici. Nástroj je navržen speciálně pro splnění vlastností vlasů, bez přirozené pigmentace. Proto jeho použití zaručuje 100% barvu na šedé barvě. Barva trvale dodává přirozený lesk, pružnost a hedvábnost. Krémová struktura pomáhá rychle rozložit barvu po celé délce. Jedinečné složky ve složení zlepšují poškozenou strukturu vlasů, čímž se stávají jednotnějšími.

 • lipidy vyrovnávají strukturu vlasů;
 • oslňující brilantnost;
 • vytvořené vývojem specialistů společnosti;
 • živá nasycená barva;
 • široká paleta odstínů;
 • kvalitního složení.

Nejlepší neamoniakové barvivo pro šedé vlasy

4 Kapous Professional

Barva je široce požadována u kupujících. Určeno pro malování v kabině nebo doma. Vhodný pro všechny typy vlasů. Míchání různých odstínů, ve kterých je povolena paleta kolem 100. Je snadno položena, neteče. Obsahuje přírodní složky: rýžové bílkoviny, kakaové máslo, extrakt ze ženšenu. Bohatost rostlinných složek činí vlasy měkkou, zvládnutelnou a lesklou.

Kapous splňuje mezinárodní standardy kvality, jeho složení je neškodné, obsahuje mnoho živin. Dokonalé barvy na šedé vlasy. Časté používání je povoleno. Cena je přijatelná, takže produkt je k dispozici běžnému obyvatelstvu. Můžete říci, že je to nejlepší kategorie s barevnou barvou s vysokou účinností.

3 Igora Absoluty

Jeden z vůdců bezbarvého čpavku. Má jemnou strukturu, příjemnou vůni, nutriční složení. Paleta se skládá z velkého množství odstínů, takže každá žena si vybere ten správný nátěr podle vašeho vkusu. Série pro zralé vlasy je určena pro ženy "ve věku", obsahuje kolagen a silyamin. Tyto ingredience dokonale obnovují prameny.

Vitamin B7 chrání kudrlinky před účinky vnějších faktorů a trvale fixuje pigment uvnitř vlasů. Judging podle recenzí, Igora Absolutes se 100% vyrovnává šedivými vlasy. V tomto případě jsou kudrlinky zcela neporušené. Naopak, jsou hedvábné a lesklé. Získejte zdravý vzhled a nasycený odstín. Je velmi důležité, aby byl výrobek k dispozici na volném prodeji.

2 Selektivní profesionál

Jedním z lídrů na trhu je selektivní odolná barva. Patří k světově proslulé společnosti, která existuje již více než 35 let. Ona je preferována profesionálními kadeřníky a hospodyňkami. Produkt má vysoký stupeň spolehlivosti, trvanlivosti a jemného působení. Neobsahuje amoniak, takže neroztrhne strukturu vlasů.

Obsahuje obilné bílkoviny, včelí vosk, vitamíny a minerály, stejně jako mastné kyseliny. Zajišťuje rovnoměrné rozložení barviv, což vede k úplnému malování šedých vlasů bez "mezer". Výrobce zaručuje přesnost všech údajů uvedených na obalu. Podle hodnocení spotřebitelů to je. Výsledkem jasné akce na pokyny a dodržování pokynů se stává jasný, bohatý, trvalý odstín a neuvěřitelně měkké kadeře.

1 CHI IONIC

Jedná se o jedinečné barvivo, které poskytuje vysoce technologické zabarvení. Efekt se dosahuje díky práci dlouhých infračervených vln, které zvedají váhy, takže pigmenty a složky péče mohou proniknout hluboko do vlasů. Díky tomu jsou prameny obnoveny zevnitř. Výsledkem je hluboká barva s biolaminací.

Pracuje na nejvíce poškozených vlasech s "tvrdými" šedými vlasy. Žádné ublížení. Četné studie prokázaly vysoce kvalitní a bezpečné složení CHI. Odstíny jsou díky iontové technologii dlouhé. Hedvábný krém vstupující do struktury změkčuje, vyhlazuje a revitalizuje vlasy. CHI IONIC je skutečný průlom v oblasti barvení.

Pro Více Informací O Suché Vlasy